Koszalin 04.09.2010
Mistrzostwa Województwa Młodzików
100 m K
1 s 1 12.82 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP -0.5 III
2 s 1 13.02 PODLASZCZAK Weronika MKL Szczecin # 95 U16 ZP -0.5 III
600 m K
1 s 1 1:41.57 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2019 1
1000 m K
1 s 1 3:07.38 STARZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP III
2 s 1 3:08.44 GĄSKA Karolina UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP III #
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.78 PLEWA Paulina PLKS Gwda Piła 96 U16 WP -1.7 IV
2 s 1 17.13 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP -1.7 IV
Wzwyż K
1 1.56 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP III
2 1.56 SŁAWIŃSKA Sonia OSOT Szczecin # 95 U16 ZP III #
W dal K
  5.04 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP -0.5 IV
1 5.08 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +3.6 IV
Dysk (0.75) K
1 30.72 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 95 U16 ZP IV MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2018 1
Młot (3) K
1 35.62 IDCZAK Sara MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP IV
2 35.14 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U16 ZP IV B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
Oszczep (600) K
1 29.37 PASZKO Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 95 U16 ZP V
Chód 3 km K
1 19:09.66 ZALIWKOWSKA Natalia PLKS Gwda Piła 96 U16 WP V #
2 19:14.25 KARPIŃSKA Edyta LKS Olimpic Szczecin 97 U14 ZP V
3 19:31.32 BORUCKA Klaudia PLKS Gwda Piła 96 U16 WP V #
4 22:05.83 WASYŁYSZYN Karolina GULKS Barwice 96 U16 ZP -- B.D. BEZ
5 22:30.25 JAROSZEWICZ Paulina GULKS Barwice 95 U16 ZP --
100 m M
1 s 1 11.50 GRELA Adam MKL Szczecin # 95 U16 ZP +1.4 III B.D. B.D. B.D. # 3
2 s 1 11.54 JANISZAK Kamil MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP +1.4 III
300 m M
1 s 1 37.25 JANISZAK Kamil MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP II
2 s 1 38.19 GULCZYŃSKI Bartosz LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP III BINDASZEWSKA Hanna B.D. Z/4582/11 2014 3
1000 m M
1 2:41.69 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP III NOWICKI Bartosz B.D. # Z/0258/11 2019 2
2000 m M
1 6:19.36 CIELECKI Szymon MKS Szkuner Myślibórz 95 U16 ZP IV
2 6:19.80 PASTOR Alan LKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP IV
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.50 DŁUGOSZ Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP 0.0 III
2 s 1 17.34 MAZIARZ Kamil GULKS Barwice 95 U16 ZP 0.0 IV KIELING Mariusz # Z/1423/12 2012 4
300 m pł M
1 s 1 41.36 NIŹNIK Daniel LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP II BINDASZEWSKA Hanna Z/4454/11 2015 2
2 s 1 41.82 DŁUGOSZ Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP III
3 s 1 43.19 WYSOCKI Patryk KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP IV #
Wzwyż M
1 1.80 GRYKA Patryk PLKS Gwda Piła 95 U16 WP IV #
3 1.70 SMOLARZ Szymon PLKS Gwda Piła 96 U16 WP V #
W dal M
1 5.93 WARDAK Mateusz LUKS Wieża Postomino # 95 U16 ZP -0.4 IV #
Kula (5) M
1 12.72 STANOWSKI Dawid KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław # Z/3620/11 2015 2
Dysk (1) M
1 47.25 STANOWSKI Dawid KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP II SZYBOWSKI Mirosław # Z/3620/11 2015 2
Młot (5) M
1 48.47 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP IV
2 35.72 LASZCZYK Maciej KS Żak Wałcz 96 U16 ZP V
3 28.79 KOŻANOWSKI Piotr KS Żak Wałcz 95 U16 ZP --
Oszczep (600) M
1 42.28 DZIECIĄTKOWSKI Adrian MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP IV #
Chód 5 km M
1 27:32.24 SZPECIŃSKI Przemysław KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP IV #
2 32:48.75 KOPEĆ Bartłomiej KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U14 ZP --
3 35:08.52 ŻYLIŃSKI Marcin MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP --
4 36:16.98 HARWAT Bartosz LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP --
5 37:10.73 ORZECHOWSKI Jakub LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.52884602546692 sekund