Podebrady (CZE) 06.04.2024
92nd Podebrady Walking
Chód 3 km K
17 + 1 13:27 r CHOJECKA Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ -- CHOJECKI Daniel Z/1414/13 2024 MM  KNS  
19 + 1 13:27 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- KISIEL Krzysztof # Z/0934/12 2024 MM  KNS  
41 + 1 14:20 r ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989 Masters PM -- BRZOZOWSKI Artur Z/1228/11 2024 1  KNS  
Chód 5 km K
14 + 1 22:23. r CHOJECKA Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ -- CHOJECKI Daniel Z/1414/13 2024 MM  KNS  
15 + 1 22:26. r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- KISIEL Krzysztof # Z/0934/12 2024 MM  KNS  
42 + 1 24:14 r ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989 Masters PM -- BRZOZOWSKI Artur Z/1228/11 2024 1  KNS  
Chód 10 km K
9 + 1 44:54 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK MM KISIEL Krzysztof # Z/0934/12 2024 MM  KNS  
11 + 1 44:55 r CHOJECKA Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ MM CHOJECKI Daniel Z/1414/13 2024 MM  KNS  
42 + 1 48:44 r ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989 Masters PM I BRZOZOWSKI Artur Z/1228/11 2024 1  KNS  
Chód 20 km K
12 s 1 1:30:31 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK MM KISIEL Krzysztof # Z/0934/12 2024 MM  KNS  
14 s 1 1:31:22 r CHOJECKA Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ MM CHOJECKI Daniel Z/1414/13 2024 MM  KNS  
45 s 1 1:41:06 r ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989 Masters PM I BRZOZOWSKI Artur Z/1228/11 2024 1  KNS  
Chód 3 km M
10 + 1 12:00 r BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK -- B.D. Z/0001/11 2024  KNS  
17 + 1 12:04 r BEN HLIMA Maher RKS Łódź 1989 Masters LD -- CHYLIŃSKI Andrzej Z/1129/22 2024  KNS  
33 + 1 12:19 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL -- LAMCH Czesław Z/4459/11 2024 MM  KNS  
11 + 2 17:33 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 1957 Masters PM -- B.D. Z/0002/11 2024 BEZ
12 + 2 17:57 r MAŁECKI Waldemar UKS Walker Bieruń 1958 Masters SL -- B.D. Z/1661/11 2024 BEZ
Chód 5 km M
12 + 1 20:03 r BEN HLIMA Maher RKS Łódź 1989 Masters LD -- CHYLIŃSKI Andrzej Z/1129/22 2024  KNS  
18 + 1 20:04 r BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK -- B.D. Z/0001/11 2024  KNS  
43 + 1 20:38 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL -- LAMCH Czesław Z/4459/11 2024 MM  KNS  
10 s 2 29:28 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 1957 Masters PM -- B.D. Z/0002/11 2024 BEZ
12 s 2 30:55 r MAŁECKI Waldemar UKS Walker Bieruń 1958 Masters SL -- B.D. Z/1661/11 2024 BEZ
Chód 10 km M
10 + 1 40:02 r BEN HLIMA Maher RKS Łódź 1989 Masters LD I CHYLIŃSKI Andrzej Z/1129/22 2024  KNS  
44 + 1 42:14 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL I LAMCH Czesław Z/4459/11 2024 MM  KNS  
Chód 20 km M
7 s 1 1:21:07 r BEN HLIMA Maher RKS Łódź 1989 Masters LD MM CHYLIŃSKI Andrzej Z/1129/22 2024  KNS  
32 s 1 1:25:07 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL M LAMCH Czesław Z/4459/11 2024 MM  KNS  
  s 1 DNF BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK -- B.D. Z/0001/11 2024  KNS  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.53988981246948 sekund