Ustka 13.04.2024
PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 000 metrów 2024 [DMP] [DMP U20]
10000 m K
1 1 s 1 U23(1) 33:49.64 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U23 PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0096/17 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 1 U23(2) 33:49.64 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2024 LDK!  KNF  
3 3 s 1 Dr(1) 33:58.43 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU I DMP KOSTRZEBA Jacek Z/2650/11 2024 1  KNS   155
4 4 s 1 Dr(1) 34:00.79 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU I B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. , Z/0479/13 , 2024  KNS  
5 5 s 1 34:02.51 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 Sen PM I MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2024 4
6 6 s 1 U23(3) 34:06.14 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I DMP MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina B.D. Z/0431/18 2024 LDK!  KNF   153
7 7 s 1 Dr(2) 34:15.31 BERNARDELLI Iwona KS Prefbet-Sonarol 1985 Masters PD I DMP B.D. Z/1932/11 2024  KNS   151
8 8 s 1 U23(4) Dr(2) 35:12.04 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U23 PD I KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  KNF  
9 10 s 1 Dr(2) 35:43.73 KORYTKOWSKA Justyna KS Prefbet-Sonarol 1986 Masters PD I DMP KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/2255/11 , 2024 130
10 12 s 1 U23(6) 36:38.52 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U23 SL I PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. Z/3735/17 2024 LDK!  KN B  
11 15 s 1 U23(8) 38:03.99 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U23 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2024 3 LDK!  KN B  
1 9 s 2 U23(5) 35:29.67 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U23 MA I ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/3915/16 2024 LDK!  KN B  
2 11 s 2 36:09.86 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ I DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
3 13 s 2 Dr(1) 37:11.83 BŁASZCZYK Adela AZS UMCS Lublin # 2001 Sen LU I B.D. RÓŻYCKI Piotr , Z/3939/24 , 2024
4 14 s 2 U23(7) 37:12.95 WYROŚLAK Martyna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2739/22 2024 LDK!
5 16 s 2 38:16.09 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1990 Sen PM II POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2024 2
6 17 s 2 40:23.30 FRĄCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2024
7 18 s 2 40:30.25 WIERCIOCH Izabela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 Sen LU III SOKÓŁ Krzysztof Z/4288/20 2024
8 19 s 2 45:37.96 POBŁOCKA Bożena UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1968 Masters PM -- POBŁOCKI Piotr Z/3126/19 2024
10000 m M
1 1 s 1 U23(1) 29:10.40 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM I SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2024  KNF  
2 2 s 1 29:17.53 KOZŁOWSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1998 Sen MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2024 M
3 3 s 1 U23(2) 29:26.64 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA I SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2024  KNF  
4 4 s 1 U23(3) 29:31.76 GOS Mateusz RLTL GGG Radom # 2002 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2024 LDK!  KNF  
5 5 s 1 29:37.53 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU I DMP BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024 130
6 6 s 1 29:40.09 NOWICKI Sebastian OKL Oborniki 1994 Sen WP I NOWICKI Sebastian Z/0344/13 2024
7 7 s 1 Dr(2) 30:19.50 ŻYGENDA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 1997 Sen PM I B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1012/17 , 2024
8 8 s 1 30:24.73 SUŁKOWSKI Rafał Kraków Athletics Team 1999 Sen MA I SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2363/20 2024
9 9 s 1 Dr(1) 30:28.57 DĄBROWSKI Przemysław KS Prefbet-Sonarol 1989 Masters PD II DMP B.D. Z/2532/11 2024 107
10 10 s 1 30:38.06 STARŻYŃSKI Andrzej LKB Rudnik 1990 Sen SK II DUDEK Sylwester Z/6660/22 2024
11 11 s 1 30:40.84 WÓJCIK Michał UKS Dwójka Milicz 1999 Sen DS II DRACZYŃSKI Adam Z/2921/20 2024
12 12 s 1 Dr(2) 30:43.36 SERKOWSKI Wojciech GKS Cartusia Kartuzy 1997 Sen PM II B.D. KRÓL Krzysztof B.D. , Z/1061/14 , 2024
13 14 s 1 U23(5) 30:52.09 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U23 LB II DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2024 LDK!  KNF  
  s 1 DNF KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 Sen MZ -- TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1  KNS  
  s 1 DNF TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 Sen KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2024
1 13 s 2 U23(4) 30:51.35 NAPIERAŁA Jakub KS SMS Szklarska Poręba 2004 U23 DS II ROSTKOWSKI Piotr Z/5169/19 2024 LDK!  KN B  
2 15 s 2 U23(6) 30:52.69 JANAS Filip SMKS Parasol Wrocław 2004 U23 DS II GOLEC Dominik Z/1589/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 16 s 2 Dr(1) 30:58.50 NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol 1992 Sen PD II B.D. Z/4502/11 2024
4 17 s 2 Dr(1) 31:04.50 PRZYBYŁA Adrian Roman KS Prefbet-Sonarol 1991 Sen PD II DMP B.D. Z/9278/21 2024 92
5 18 s 2 U23(7) Dr(3) 31:06.44 WOLSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP II DMP B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/3292/18 , 2024 LDK! 91
6 19 s 2 Dr(3) 31:24.11 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0863/15 2024 84
7 21 s 2 31:43.27 WENDLAND Michał MKS Siechnice 1989 Masters DS II B.D. Z/3283/11 2024
8 22 s 2 U23(8) 32:11.03 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2024 LDK!  KN B  
9 24 s 2 U23(10) 32:31.21 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2024
10 27 s 2 32:42.50 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń 1990 Sen KP II B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2024
11 28 s 2 U23(12) Dr(3) 32:44.08 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II CHMIELARZ Lucyna BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0923/16 , 2024 LDK!
12 29 s 2 32:46.99 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP II NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/1209/11 2024 3
13 32 s 2 33:22.47 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS III WOSIEK Jacek Z/3276/15 2024
14 34 s 2 Dr(2) 33:30.63 GUMKOWSKI Szymon GKS Cartusia Kartuzy 1999 Sen PM III B.D. SERKOWSKI Wojciech , Z/1919/18 , 2024
1 20 s 3 31:40.86 ŚWIERDZEWSKI Damian KS Prefbet-Sonarol 1993 Sen PD II DMP B.D. Z/0247/11 2024 78
2 23 s 3 U23(9) 32:29.33 BRUDŁO Piotr WMLKS Pomorze Stargard 2002 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/1478/16 2024 BEZ LDK!
3 25 s 3 32:36.04 PYTLAK Michał AML Słupsk 1991 Sen PM II B.D. Z/0702/23 2024
4 26 s 3 U23(11) 32:36.86 ANDRUSZKIEWICZ Adrian WMLKS Pomorze Stargard 2002 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/4726/22 2024
5 30 s 3 U23(13) 32:57.61 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 2002 U23 MA II JASICZ Ryszard Z/0082/17 2024 4 LDK!
6 31 s 3 Dr (4) 33:12.67 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 Sen LB III BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2024
7 33 s 3 Dr (4) 33:24.54 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 1988 Masters LB III BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2024 3
8 35 s 3 33:34.21 KOKOT Daniel Active Run Sieradz 1992 Sen LD III B.D. Z/1566/21 2024
9 36 s 3 34:00.02 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Masters SL III B.D. B.D. Z/3221/15 2024 BEZ
10 37 s 3 34:00.46 PIOTRASCHKE Paweł AML Słupsk 1979 Masters PM III B.D. Z/0543/12 2024
11 38 s 3 35:15.61 STOPPEL Szymon LUKS Start Nakło 2000 Sen KP -- B.D. RAMUSIEWICZ Szymon , Z/1908/24 , 2024
12 39 s 3 Dr (4) 35:40.68 ZAGÓRNY Marcin MKST Astra Nowa Sól 1988 Masters LB -- BIESIADA Ryszard Z/3521/24 2024
13 40 s 3 38:33.91 MALINOWSKI Adam KB Biegający Dietetyk Team Charbrowo 1986 Masters PM -- MIELEWCZYK Łukasz Z/3910/24 2024
14 41 s 3 42:22.11 MAJEWSKI Krzysztof KB Biegający Dietetyk Team Charbrowo 1982 Masters PM -- MIELEWCZYK Łukasz Z/3924/24 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1633870601654 sekund