Szczawnica 19 - 20.04.2024 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich 2024 (classic, short, vertical) |
||||||||||||||||||||
bieg vertical K | ||||||||||||||||||||
1 | 0:46:40 | CELIŃSKA Anna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1979 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/1882/12 | 2024 | BEZ | |||||||||
2 | 0:49:57 | MASŁOWSKA Martyna | ULKS Bystrzyca Kłodzka | 1990 | Sen | DS | -- | WALOSZCZYK Bartłomiej | Z/2872/20 | 2024 | ||||||||||
3 | 0:50:02 | FICNER Anna | MKS Siechnice | 1985 | Masters | DS | -- | SOBCZYK Tomasz | Z/2208/19 | 2024 | ||||||||||
4 | 0:51:38 | MAZAN Beata | KKB MOSiR Krosno | 1986 | Masters | PK | -- | KATAN Wacław KATAN Wacław | , Z/0970/23 | , 2024 | ||||||||||
5 | 0:51:49 | STELMACH Dominika | RK Athletics Warszawa | 1982 | Masters | MZ | -- | KORZENIOWSKI Robert | Z/0458/12 | 2024 | M | |||||||||
6 | 0:53:06 | KOCOŃ Justyna | MKS Żywiec | 1999 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/1171/24 | 2024 | ||||||||||
7 | 0:55:30 | MAJEWSKA Agata | MKS Siechnice | 1978 | Masters | DS | -- | B.D. | Z/2097/24 | 2024 | ||||||||||
8 | 0:55:41 | DŁUGOSZ-STĘPNIAK Agnieszka | MKS Unia Hrubieszów | 1988 | Masters | LU | -- | B.D. | Z/3490/24 | 2024 | ||||||||||
9 | 0:55:57 | OBSTÓJ Karolina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1990 | Sen | OP | -- | B.D. | Z/2496/19 | 2024 | ||||||||||
10 | 0:57:20 | OGÓREK Monika | MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz | 2004 | U23 | MA | -- | BUŹNIAK Arkadiusz B.D. | Z/4801/22 | 2024 | KN B | |||||||||
11 | 0:57:45 | FERET Kamila | KRT Jelenia Góra | 1995 | Sen | DS | -- | B.D. | Z/3851/24 | 2024 | ||||||||||
12 | 0:57:57 | HOŁOWATY Renata | KS Komunalni Sanok | 1992 | Sen | PK | -- | SOBOLAK Piotr # | Z/3987/24 | 2024 | ||||||||||
13 | 1:00:00 | ŻÓŁTAK Anna | LKB Rudnik | 1995 | Sen | SK | -- | KLEPACZ Anna | Z/4740/17 | 2020 | BEZ | |||||||||
14 | 1:00:49 | WILCZYŃSKA Paulina | MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz | 2003 | U23 | MA | -- | BUŹNIAK Arkadiusz B.D. | Z/3526/24 | 2024 | ||||||||||
15 | 1:01:30 | SKALSKA Anna | MKS-MOSM Bytom | 1980 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/1517/22 | 2024 | ||||||||||
16 | 1:13:09 | TOROŃ Małgorzata | KS Sprinterzy.com Kraków | 2000 | Sen | MA | -- | KUZAK Piotr B.D. | , Z/0109/15 | , 2024 | ||||||||||
17 | 1:13:17 | GOLIŃSKA Natalia | KS Sprinterzy.com Kraków | 2002 | U23 | MA | -- | B.D. B.D. | , Z/3845/24 | , 2024 | ||||||||||
18 | 1:23:24 | ZARĘBA Jolanta | CWKS Resovia Rzeszów | 1965 | Masters | PK | -- | B.D. | Z/4564/23 | 2024 | ||||||||||
19 | 1:25:06 | OSZMAŁEK Agata | RK Athletics Warszawa | 1986 | Masters | MZ | -- | KORZENIOWSKI Robert | Z/6070/23 | 2024 | ||||||||||
bieg mountain classic K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:42:15 | STANEK Patrycja | KS Vertical Rytro | 2001 | Sen | MA | -- | DUDCZAK Michał | Z/3597/23 | 2024 | ||||||||||
2 | 1:48:18 | BAZUŁKA Aleksandra | SBG Salco Niepołomice | 1995 | Sen | MA | -- | B.D. B.D. | , Z/2439/20 | , 2024 | ||||||||||
3 | 1:50:44 | DUL Karolina | SBG Salco Niepołomice | 1995 | Sen | MA | -- | B.D. | Z/3539/11 | 2024 | ||||||||||
4 | 1:53:53 | MARCHUK Wioletta | SBG Salco Niepołomice | 1991 | Sen | MA | -- | B.D. | Z/3850/24 | 2024 | ||||||||||
5 | 1:54:47 | NOWAKOWSKA Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1991 | Sen | KP | -- | DELIŃSKI Henryk | Z/1623/14 | 2024 | ||||||||||
6 | 1:55:12 | KRASZPULSKA Magdalena | KS Prefbet-Sonarol | 1987 | Masters | PD | -- | KOPEĆ Wojciech | Z/8092/21 | 2024 | ||||||||||
7 | 1:57:12 | KOCOŃ Justyna | MKS Żywiec | 1999 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/1171/24 | 2024 | ||||||||||
8 | 1:59:59 | GOLA Magda | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/3802/24 | 2024 | ||||||||||
9 | 2:01:59 | MAZAN Beata | KKB MOSiR Krosno | 1986 | Masters | PK | -- | KATAN Wacław KATAN Wacław | , Z/0970/23 | , 2024 | ||||||||||
10 | 2:02:59 | GAIK Natalia | SBG Salco Niepołomice | 1999 | Sen | MA | -- | B.D. | Z/2744/24 | 2024 | ||||||||||
11 | 2:03:06 | KUCHTA Maria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1995 | Sen | OP | -- | B.D. | Z/3813/24 | 2024 | ||||||||||
12 | 2:07:07 | SZMIGIEL Klaudia | UMKS Nadir Jędrzejów | 1996 | Sen | SK | -- | BARTOSZ Bartłomiej | Z/4324/20 | 2024 | ||||||||||
13 | 2:08:26 | GRZANKA Martyna | KS Victoria Trzebinia | 1979 | Masters | MA | -- | B.D. | Z/4057/24 | 2024 | ||||||||||
14 | 2:08:55 | WOLNA Natalia | MKS Żywiec | 1997 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/4048/24 | 2024 | ||||||||||
15 | 2:10:07 | CHEŁMIŃSKA Katarzyna | UKS Technik Augustów | 1999 | Sen | PD | -- | B.D. | Z/1656/24 | 2024 | ||||||||||
16 | 2:10:13 | DŁUGOSZ-STĘPNIAK Agnieszka | MKS Unia Hrubieszów | 1988 | Masters | LU | -- | B.D. | Z/3490/24 | 2024 | ||||||||||
17 | 2:14:02 | SKALSKA Anna | MKS-MOSM Bytom | 1980 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/1517/22 | 2024 | ||||||||||
18 | 2:26:19 | PRASOŁ Sylwia | SBG Salco Niepołomice | 1996 | Sen | MA | -- | B.D. | Z/2746/24 | 2024 | ||||||||||
19 | 2:36:06 | PACIOREK Ewa | Black Hat Pro Warszawa | 1984 | Masters | MZ | -- | DETTLAFF Patrycja | Z/4878/21 | 2024 | ||||||||||
20 | 3:04:58 | OSZMAŁEK Agata | RK Athletics Warszawa | 1986 | Masters | MZ | -- | KORZENIOWSKI Robert | Z/6070/23 | 2024 | ||||||||||
21 | 3:34:19 | TOROŃ Małgorzata | KS Sprinterzy.com Kraków | 2000 | Sen | MA | -- | KUZAK Piotr B.D. | , Z/0109/15 | , 2024 | ||||||||||
bieg short trail K | ||||||||||||||||||||
1 | 3:50:42 | MŁYNARCZYK Martyna | SBG Salco Niepołomice | 1989 | Masters | MA | -- | B.D. | Z/2359/16 | 2024 | ||||||||||
2 | 3:55:08 | WILK Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1985 | Masters | MA | -- | B.D. | Z/10350/21 | 2024 | ||||||||||
3 | 3:58:44 | SOLIŃSKA Katarzyna | KKB MOSiR Krosno | 1990 | Sen | PK | -- | KATAN Wacław | Z/4156/18 | 2024 | ||||||||||
4 | 4:04:12 | PAPROCKA Urszula | LKB Rudnik | 1990 | Sen | SK | -- | DUDEK Mateusz | Z/9353/21 | 2024 | ||||||||||
5 | 4:12:25 | STELMACH Dominika | RK Athletics Warszawa | 1982 | Masters | MZ | -- | KORZENIOWSKI Robert | Z/0458/12 | 2024 | M | |||||||||
6 | 4:19:00 | BYRSKA Sylwia | Kraków Athletics Team | 1995 | Sen | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz | Z/1342/14 | 2024 | ||||||||||
7 | 4:19:01 | WYLEŻAŁEK Alina | GKS Piast Gliwice | 1986 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/5417/22 | 2024 | ||||||||||
8 | 4:20:22 | KWIATKOWSKA Kinga | SBG Salco Niepołomice | 1988 | Masters | MA | -- | B.D. | Z/2925/19 | 2024 | ||||||||||
9 | 4:23:03 | GRUCHAŁA Natalia | KKS Sfora Bojano | 1996 | Sen | PM | -- | B.D. B.D. | , Z/3960/24 | , 2024 | ||||||||||
10 | 4:26:23 | BAZAN Kinga | Wieliszew Heron Team | 1994 | Sen | MZ | -- | B.D. | Z/2740/11 | 2024 | ||||||||||
11 | 4:29:03 | BEDNARCZYK Magdalena | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 1991 | Sen | DS | -- | SZAŁEK Andrzej | Z/0226/24 | 2024 | LDK! | |||||||||
12 | 4:39:01 | GRZYWACZEWSKA Justyna | AZS UMCS Lublin | 1988 | Masters | LU | -- | DANIELCZUK Paweł | Z/11661/21 | 2024 | ||||||||||
13 | 4:59:12 | LASSOTA-BUJAK Mariola | 42k Pro Team Tychy | 1978 | Masters | SL | -- | WDOWIAK Szymon | Z/3954/24 | 2024 | ||||||||||
14 | 5:11:56 | ŁUKASIK Anna | MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz | 1983 | Masters | MA | -- | BUŹNIAK Arkadiusz | Z/5246/22 | 2024 | ||||||||||
15 | 6:09:24 | SOWA-LEWANDOWSKA Katarzyna | UKS Lider Siercza | 1983 | Masters | MA | -- | B.D. | Z/2978/19 | 2024 | ||||||||||
16 | 7:31:29 | ZARĘBA Jolanta | CWKS Resovia Rzeszów | 1965 | Masters | PK | -- | B.D. | Z/4564/23 | 2024 | ||||||||||
DNF | JĘDRZEJEWSKA Aleksandra | Świdnicka Grupa Biegowa # | 1991 | Sen | DS | -- | B.D. | Z/3958/24 | 2024 | LDK! | ||||||||||
bieg vertical M | ||||||||||||||||||||
1 | 0:40:00 | TABOR Dominik | SBG Salco Niepołomice | 1995 | Sen | MA | -- | B.D. B.D. | , Z/0830/11 | , 2024 | ||||||||||
2 | 0:40:07 | OLEJNIK Michał | WKS Grunwald Poznań | 1992 | Sen | WP | -- | B.D. | Z/2507/22 | 2024 | ||||||||||
3 | 0:40:39 | LEPIARZ Sylwester | LKB Rudnik | 1993 | Sen | SK | -- | DUDEK Sylwester | Z/4856/11 | 2024 | ||||||||||
4 | 0:44:36 | JAŚTAL Piotr | LKB Rudnik | 1994 | Sen | SK | -- | DUDEK Mateusz B.D. | Z/4873/11 | 2024 | 3 | |||||||||
5 | 0:45:04 | DUDA Karol | Black Hat Pro Warszawa | 1990 | Sen | MZ | -- | DETTLAFF Patrycja | Z/3185/23 | 2024 | ||||||||||
6 | 0:45:54 | KUROPATWA Gabriel | SBG Salco Niepołomice | 1999 | Sen | MA | -- | B.D. | Z/2778/20 | 2024 | ||||||||||
7 | 0:46:26 | SOBAS Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1985 | Masters | OP | -- | B.D. | Z/3377/11 | 2024 | ||||||||||
8 | 0:46:27 | KUNZ Marcin | KS Vertical Rytro | 2001 | Sen | MA | -- | B.D. B.D. | Z/4047/24 | 2024 | ||||||||||
9 | 0:47:42 | STARŻYŃSKI Andrzej | LKB Rudnik | 1990 | Sen | SK | -- | DUDEK Sylwester | Z/6660/22 | 2024 | ||||||||||
10 | 0:48:01 | RYNKOWSKI Bartosz | LKS Zantyr Sztum | 1989 | Masters | PM | -- | B.D. | Z/3191/24 | 2024 | ||||||||||
11 | 0:48:39 | BUCZEK Paweł | SPLA Tychy | 1992 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/0398/11 | 2024 | ||||||||||
12 | 0:49:07 | SENDOR Piotr | SKL Sucha Beskidzka | 1981 | Masters | MA | -- | B.D. | Z/0655/24 | 2024 | ||||||||||
13 | 0:51:06 | MACIEJOWSKI Damian | KS Sprint Bielsko-Biała | 1987 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/5748/23 | 2024 | ||||||||||
14 | 0:53:41 | ARENDT Kacper | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U23 | KP | -- | CZUBASZEK Jarosław | Z/2216/19 | 2024 | 4 | LDK! | ||||||||
15 | 0:57:07 | KOTLARZ Dawid | KS Limanowa Forrest | 1997 | Sen | MA | -- | KOTLARZ Dawid | Z/1909/24 | 2024 | ||||||||||
16 | 1:00:24 | WOŁOSZYN Antoni | KS Sprinterzy.com Kraków | 2000 | Sen | MA | -- | B.D. B.D. | , Z/3959/24 | , 2024 | ||||||||||
17 | 1:03:54 | JACHIMOWSKI Jarosław | KS Komunalni Sanok | 1984 | Masters | PK | -- | SOBOLAK Piotr # | Z/3988/24 | 2024 | ||||||||||
18 | 1:06:35 | GŁÓWCZYK Piotr | KS Sprinterzy.com Kraków | 2001 | Sen | MA | -- | B.D. B.D. | , Z/6457/15 | , 2024 | ||||||||||
19 | 1:09:56 | WOŹNIAK Oskar | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | Sen | SL | -- | LAMCH Czesław B.D. | Z/3365/15 | 2024 | ||||||||||
DNF | BALIGA Cezary | SBG Salco Niepołomice # | 1998 | Sen | MA | -- | B.D. | Z/9192/21 | 2024 | |||||||||||
bieg mountain classic M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:25:19 | TABOR Dominik | SBG Salco Niepołomice | 1995 | Sen | MA | -- | B.D. B.D. | , Z/0830/11 | , 2024 | ||||||||||
2 | 1:29:03 | LEPIARZ Sylwester | LKB Rudnik | 1993 | Sen | SK | -- | DUDEK Sylwester | Z/4856/11 | 2024 | ||||||||||
3 | 1:29:09 | GORZELAŃCZYK Jakub | MKS Siechnice | 1991 | Sen | DS | -- | SOBCZYK Tomasz | Z/1703/11 | 2024 | ||||||||||
4 | 1:29:19 | KUROPATWA Gabriel | SBG Salco Niepołomice | 1999 | Sen | MA | -- | B.D. | Z/2778/20 | 2024 | ||||||||||
5 | 1:30:57 | KACZOR Jan | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U23 | DS | -- | B.D. | Z/7696/21 | 2024 | LDK! | |||||||||
6 | 1:33:08 | KLIMCZAK Mikołaj | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1992 | Sen | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/3321/11 | 2024 | ||||||||||
7 | 1:33:36 | DUDCZAK Michał | KS Vertical Rytro | 2000 | Sen | MA | -- | B.D. | Z/1757/17 | 2024 | ||||||||||
8 | 1:33:56 | DULSKI Daniel | MKS Brenna Górki | 1992 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/3420/11 | 2024 | ||||||||||
9 | 1:36:29 | JAŚTAL Piotr | LKB Rudnik | 1994 | Sen | SK | -- | DUDEK Mateusz B.D. | Z/4873/11 | 2024 | 3 | |||||||||
10 | 1:38:06 | KUNZ Marcin | KS Vertical Rytro | 2001 | Sen | MA | -- | B.D. B.D. | Z/4047/24 | 2024 | ||||||||||
11 | 1:39:38 | KUBASZCZYK Kamil | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | Sen | SL | -- | B.D. B.D. | , Z/3381/24 | , 2024 | ||||||||||
12 | 1:40:04 | BIEL Szymon | MKS Żywiec | 1987 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/3436/23 | 2024 | ||||||||||
13 | 1:40:52 | WOJSŁAW Bartłomiej | Świdnicka Grupa Biegowa | 1984 | Masters | DS | -- | B.D. | Z/3760/24 | 2024 | LDK! | |||||||||
14 | 1:44:05 | PACHUT Jerzy | KS Limanowa Forrest | 2002 | U23 | MA | -- | TROJANOWSKI Krzysztof | Z/9177/21 | 2024 | ||||||||||
15 | 1:44:52 | ŚWIRGOŃ Adam | AZS UMCS Lublin | 1994 | Sen | LU | -- | WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. | Z/5089/11 | 2024 | 2 | |||||||||
16 | 1:45:57 | BULANDA Damian | MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz | 1990 | Sen | MA | -- | BUŹNIAK Arkadiusz | Z/2972/22 | 2024 | ||||||||||
17 | 3:34:17 | WOŹNIAK Oskar | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | Sen | SL | -- | LAMCH Czesław B.D. | Z/3365/15 | 2024 | ||||||||||
18 | DNF | BALIGA Cezary | SBG Salco Niepołomice # | 1998 | Sen | MA | -- | B.D. | Z/9192/21 | 2024 | ||||||||||
bieg short trail M | ||||||||||||||||||||
1 | 3:12:15 | MATUSZCZAK Rafał | LLKS Osowa Sień | 1994 | Sen | LB | -- | ORŁOWSKI Andrzej | Z/1807/11 | 2024 | 1 | |||||||||
2 | 3:16:00 | MALINA Dawid | TL ROW Rybnik | 1991 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/0420/14 | 2024 | 1 | |||||||||
3 | 3:26:19 | FABIAN Marcel | MKS-R Centrum Dzięgielów | 1998 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/3260/23 | 2024 | ||||||||||
4 | 3:31:33 | SZCZEŚNIEWSKI Miłosz | SBG Salco Niepołomice | 1989 | Masters | MA | -- | B.D. | Z/3525/11 | 2024 | ||||||||||
5 | 3:33:07 | LEŚNIAK Kamil | SBG Salco Niepołomice | 1993 | Sen | MA | -- | B.D. | Z/4955/15 | 2024 | ||||||||||
6 | 3:35:05 | MISIAK Bartosz | MUKS SZS Cieszyn | 1987 | Masters | SL | -- | WEINERT Wojciech | Z/2164/19 | 2024 | ||||||||||
7 | 3:36:25 | MATYSSEK Karol | KS Sprint Bielsko-Biała | 1990 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/5746/23 | 2024 | ||||||||||
8 | 3:37:58 | CZERNIAK Paweł | Black Hat Pro Warszawa | 1985 | Masters | MZ | -- | DETTLAFF Patrycja | Z/2151/19 | 2024 | ||||||||||
9 | 3:38:56 | SZKOŁUDA Miłosz | UKS Sokół Węgorzewo | 1994 | Sen | WN | -- | DUNIN-BORKOWSKI Hubert | Z/3210/23 | 2024 | ||||||||||
10 | 3:39:17 | KARWACZYŃSKI Roger | GKS Start Długołęka | 1988 | Masters | DS | -- | B.D. | Z/3844/24 | 2024 | ||||||||||
11 | 3:42:27 | DOMBROWSKI Maciej | KKB MOSiR Krosno | 1989 | Masters | PK | -- | KATAN Wacław | Z/9484/21 | 2024 | ||||||||||
12 | 3:42:53 | ŚWIERC Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1985 | Masters | OP | -- | B.D. | Z/3378/11 | 2024 | 3 | |||||||||
13 | 3:44:40 | WOŁĄKIEWICZ Piotr | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/2627/22 | 2024 | ||||||||||
14 | 3:48:04 | MASIAREK Maciej | KB Sobótka | 1993 | Sen | DS | -- | B.D. | Z/5526/23 | 2024 | ||||||||||
15 | 3:57:26 | WERNER Kamil | Black Hat Pro Warszawa | 1984 | Masters | MZ | -- | DETTLAFF Patrycja | Z/1825/24 | 2024 | ||||||||||
16 | 4:04:45 | LEŚNIAK Dawid | UltraBies Biegi Górskie Dołżyca | 1990 | Sen | PK | -- | B.D. | Z/3853/24 | 2024 | ||||||||||
17 | 4:10:03 | GOŁĄB Marek | MKS Unia Hrubieszów | 1985 | Masters | LU | -- | B.D. | Z/0901/23 | 2024 | ||||||||||
18 | 4:15:29 | RUSEK Marcin | KS Limanowa Forrest | 1979 | Masters | MA | -- | KOTLARZ Dawid | Z/3675/24 | 2024 | ||||||||||
19 | 4:23:18 | RACZAK Maciej | 42k Pro Team Tychy | 1985 | Masters | SL | -- | WDOWIAK Szymon | Z/3989/24 | 2024 | ||||||||||
20 | 4:23:51 | NIEDŹWIADEK Kamil | KS AZS AWF Warszawa | 1989 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/2519/19 | 2024 | ||||||||||
21 | 4:24:14 | WŁODARCZYK Bartłomiej | TL ROW Rybnik | 1995 | Sen | SL | -- | MALINA Dawid | Z/4056/24 | 2024 | ||||||||||
22 | 4:44:55 | ŻYŁKA Kamil | 42k Pro Team Tychy | 1993 | Sen | SL | -- | WDOWIAK Szymon | Z/3990/24 | 2024 | ||||||||||
23 | 4:50:47 | SELKE Radosław Lucjan | UKS MTE Milanówek | 1985 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/0511/19 | 2024 | ||||||||||
24 | 5:12:18 | MALINOWSKI Marek | UKS Lider Siercza | 1977 | Masters | MA | -- | B.D. | Z/0709/24 | 2024 | ||||||||||
25 | 5:13:29 | BADOWSKI Aleksander | MKS Polonia Warszawa | 1984 | Masters | MZ | -- | KUBICKI Adam | Z/2342/22 | 2024 | ||||||||||
26 | 5:23:41 | KORECKI Andrzej | UKS Czapla Białe Błota | 1976 | Masters | KP | -- | B.D. | Z/2576/23 | 2024 | ||||||||||
27 | DNF | KSIĄŻKIEWICZ Piotr | MKS Unia Hrubieszów # | 1987 | Masters | LU | -- | B.D. | Z/2904/20 | 2024 | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.0356860160828 sekund |