Aleksandrów Łódzki 27.04.2024
Memoriał Krystiana Gortata 2024 [DMP] [DMP U20]
Kula (2) K
1 f 1 9.92 SZEWCZYK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/4435/24 2024
2 f 1 8.74 GAJDA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3595/23 2024 LDK!
3 f 1 7.53 PODDĘBSKA Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/4434/24 2024
4 f 1 7.47 MICHALAK Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3875/23 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.63 PIETRZAK Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD IV DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0750/23 2024 LDK!  OSU   92
2 f 1 10.47 NOWAK Natalia AKL Ursynów Warszawa 2009 U16 MZ IV LEMIESZEWSKA Marta Z/0173/24 2024
3 f 1 9.79 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 9.57 CAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0253/22 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 8.76 URBAŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 2009 U16 MZ V LEMIESZEWSKA Marta Z/0175/24 2024
6 f 1 8.58 OLSZEWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/0174/24 2024
7 f 1 8.17 OTMIANOWSKA Nikola UKS 12 Kalisz 2009 U16 WP -- MAŁECKI Marcin Z/0752/23 2024
8 f 1 7.38 KOPTIAKOW Izabela AKL Ursynów Warszawa 2009 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/4393/23 2024
9 f 1 6.82 GUZEK Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- BELTER Artur Z/0301/22 2024 LDK!
1 f 2 10.45 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.78 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U23 LD III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2024 4
2 f 1 10.78 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U20 WP III MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2024 LDK!
3 f 1 10.37 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U23 LD III JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2777/17 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 10.03 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
Dysk (0.60) K
1 f 1 29.74 GAJDA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3595/23 2024 LDK!
2 f 1 20.08 MICHALAK Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3875/23 2024 LDK!
3 f 1 17.59 SZEWCZYK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/4435/24 2024
4 f 1 15.70 PODDĘBSKA Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/4434/24 2024
Dysk (0.75) K
1 f 1 41.19 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD II JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 35.73 PIETRZAK Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0750/23 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 32.98 NOWAK Natalia AKL Ursynów Warszawa 2009 U16 MZ IV LEMIESZEWSKA Marta Z/0173/24 2024
4 f 1 30.39 OTMIANOWSKA Nikola UKS 12 Kalisz 2009 U16 WP IV MAŁECKI Marcin Z/0752/23 2024
5 f 1 21.95 KOPTIAKOW Izabela AKL Ursynów Warszawa 2009 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/4393/23 2024
6 f 1 21.86 GUZEK Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- BELTER Artur Z/0301/22 2024 LDK!
7 f 1 19.05 OLSZEWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/0174/24 2024
Dysk (1) K
1 f 1 60.91 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU MM DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/4129/11 2024  KNS   177
2 f 1 41.95 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U23 LD II DMP JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2777/17 2024 LDK!  KN B   105
3 f 1 38.15 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD II DMP DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2024 LDK!  OSU   KN B   89 130
4 f 1 33.29 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U20 WP III MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2024 LDK!
1 f 2 34.95 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD III DMP DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2024 LDK!  OSU   75 117
2 f 2 28.82 KOWALCZYK Weronika RKS Łódź 2007 U18 LD IV DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1557/21 2024 LDK! 94
3 f 2 26.97 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 32.36 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD IV B.D. Z/4262/21 2024 LDK!
2 f 1 28.00 CAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0253/22 2024 LDK!  OSU   68
3 f 1 27.49 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2024 LDK!  KN B  
Kula (4) M
1 f 1 8.18 KARBOWNICZAK Miłosz MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3979/23 2024 LDK!
2 f 1 7.49 BALCEREK Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- B.D. SKIBIŃSKA Joanna , Z/1338/23 , 2024 LDK!
3 f 1 6.26 WOJCIECHOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3874/23 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.24 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD III BELTER Artur Z/13730/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 13.85 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP III MAŁECKI Marcin Z/3765/21 2024
3 f 1 12.52 SAWICKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ IV LEMIESZEWSKA Marta Z/0436/24 2024
4 f 1 10.23 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU  
1 f 2 11.99 WIECZOREK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0230/24 2024 LDK!  OSU   89
2 f 2 8.93 ZATORSKI Jakub MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD -- B.D. Z/4019/23 2024
3 f 2 8.87 KACZMAREK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0290/24 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 8.78 JANICKI Adam MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/3425/23 2024 LDK!
5 f 2 7.76 ZAJDLER Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/0176/24 2024 LDK!
6 f 2 7.75 SKALSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0291/24 2024
7 f 2 6.81 ŚCIGACZEWSKI Alan MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0293/24 2024
8 f 2 6.70 NALEWAJEK Kuba MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- BELTER Artur Z/3878/23 2024 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 16.37 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD I DMP U20 JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2024 LDK!  OSU   KN B   146
2 f 1 16.14 LEBEDIUK Maksim MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD I DMP U20 BELTER Artur B.D. Z/6357/22 2024 144
3 f 1 15.62 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 11.98 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
5 f 1 10.24 KRUKOWSKI Igor AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/3972/24 2024
6 f 1 NM DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -- DMP U20 BELTER Artur Z/0471/21 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 14.95 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD I DMP JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2024 LDK!  OSU   KN B   107
2 f 1 14.70 LEBEDIUK Maksim MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD I DMP BELTER Artur B.D. Z/6357/22 2024 103
3 f 1 12.30 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD III DMP BELTER Artur Z/0471/21 2024 68
4 f 1 8.68 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U23 LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1468/18 2024
Dysk (0.75) M
1 f 1 30.03 KARBOWNICZAK Miłosz MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3979/23 2024 LDK!
2 f 1 21.83 SZKOPIŃSKI Nataniel MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0292/24 2024
3 f 1 21.48 BALCEREK Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- B.D. SKIBIŃSKA Joanna , Z/1338/23 , 2024 LDK!
4 f 1 20.05 WOJCIECHOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3874/23 2024 LDK!
5 f 1 14.46 KRĘGIEL Julian MKS Aleksandrów Łódzki 2012 U14 LD -- BELTER Artur Z/3977/23 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 36.22 WIECZOREK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/0230/24 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 34.46 ZATORSKI Jakub MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD V B.D. Z/4019/23 2024
3 f 1 32.52 FAŁEK Mateusz MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD V B.D. Z/0603/23 2024
4 f 1 31.49 KACZMAREK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0290/24 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 27.16 BUSIAK Kornel MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/8003/21 2024 LDK!
6 f 1 26.94 ŚCIGACZEWSKI Alan MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0293/24 2024
7 f 1 25.01 NALEWAJEK Kuba MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- BELTER Artur Z/3878/23 2024 LDK!
8 f 1 23.11 ZAJDLER Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/0176/24 2024 LDK!
9 f 1 21.46 GRAD Olaf MKS Tomaszów Mazowiecki 2010 U16 LD -- B.D. Z/3565/22 2024
10 f 1 20.21 JANICKI Adam MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/3425/23 2024 LDK!
11 f 1 19.79 SKALSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0291/24 2024
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.11 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD II DMP U20 BELTER Artur Z/13730/21 2024 LDK!  KN B   133
2 f 1 40.19 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP III MAŁECKI Marcin Z/3765/21 2024
3 f 1 35.08 SAWICKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ IV LEMIESZEWSKA Marta Z/0436/24 2024
4 f 1 29.81 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 24.02 MYKYTCHUK Vadim AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/11591/21 2024
Dysk (1.75) M
1 f 1 54.49 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U20 PM I KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2024 4 LDK!  KNF  
2 f 1 48.79 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD II JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 43.93 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD III DMP U20 BELTER Artur Z/1419/18 2024 LDK!  KN B   126
4 f 1 42.68 LEBEDIUK Maksim MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD III BELTER Artur B.D. Z/6357/22 2024
5 f 1 36.28 KRUKOWSKI Igor AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ IV LEMIESZEWSKA Marta Z/3972/24 2024
6 f 1 32.84 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
  f 1 NM GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD -- DMP U20 BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!  KN B  
Dysk (2) M
1 f 1 45.95 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U20 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2024 4 LDK!  KNF  
2 f 1 40.06 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD II DMP BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!  KN B   69
3 f 1 39.33 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD III DMP BELTER Artur Z/1419/18 2024 LDK!  KN B   66
4 f 1 27.53 GRABIASZ Kacper MUKS Park Zduńska Wola 2004 U23 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/2819/22 2024
5 f 1 23.39 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U23 LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1468/18 2024
Oszczep (600) M
1 f 1 36.61 DAŁEK Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD -- B.D. Z/4907/22 2024 LDK!
2 f 1 23.72 GRAD Olaf MKS Tomaszów Mazowiecki 2010 U16 LD -- B.D. Z/3565/22 2024
Oszczep (700) M
1 f 1 59.76 WOJNA Aleksander KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD II DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2024 LDK!  KN B   121
2 f 1 43.20 WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/13517/21 2024 LDK!  OSU   87

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.7245609760284 sekund