Sosnowiec 04.05.2024
Mityng Otwarcia Sezonu Sosnowiec 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.65 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL +0.2 II JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 12.76 GˇSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD +0.2 III PA¦ Mariusz Z/3198/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 12.92 TOMANEK Marta MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP +0.2 III SACZKO Andrzej Z/5521/23 2024 LDK!
4 5 s 1 12.97 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL +0.2 III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/2265/20 2024 LDK! 74 113
5 7 s 1 13.05 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP +0.2 III KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2024 LDK!
6 8 s 1 13.14 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL +0.2 III CIUK Marek Z/0938/20 2024 BEZ LDK!
7 9 s 1 13.17 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U23 SL +0.2 III PILAREK Sławomir B.D. , Z/2407/17 , 2024 LDK!
8 27 s 1 13.81 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL +0.2 -- DMP DMP U20 CZYŻ Paweł ROLAK Dorota , Z/0013/20 , 2024 LDK!  OSU   38 81
1 4 s 2 12.95 SZWEDZIK Aleksandra Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD -0.3 III PA¦ Mariusz Z/3282/20 2024 LDK!
2 6 s 2 13.00 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -0.3 III PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!  KN B  
3 10 s 2 13.19 SÓWKA Milena CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL -0.3 III DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5695/22 2024 LDK! 64 104
4 15 s 2 13.32 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -0.3 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2024 LDK!
5 16 s 2 13.33 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U18 SL -0.3 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2024 LDK!
6 29 s 2 13.83 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -0.3 -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2024
7 31 s 2 13.87 KRÓLICKA Tola GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL -0.3 V DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/3593/22 2024 LDK! 36 79
8 40 s 2 14.03 KRZEMPEK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.3 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1320/23 2024 LDK! 74
1 12 s 3 13.26 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -1.6 IV MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2024 LDK!  OSU  
2 13 s 3 13.27 SZTUKA Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL -1.6 IV MICHALSKA Alicja Z/2622/22 2024 LDK!  OSU  
3 18 s 3 13.54 ZASTAWNY Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL -1.6 IV PASZTA Anna Z/1253/22 2024 LDK!
4 32 s 3 13.95 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL -1.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5577/21 2024 LDK!
5 33 s 3 13.97 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U18 SL -1.6 -- BIELA Marek Z/3860/19 2024 LDK!
6 36 s 3 13.99 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -1.6 V RZEWNICKI Wiktor Z/1589/21 2024 LDK!
7 41 s 3 14.07 WACH Nicole MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U18 SL -1.6 -- DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1842/23 2024 73
  s 3 DNF RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL -1.6 -- BIELA Monika Z/3861/19 2024 LDK!
1 11 s 4 13.23 SUKIENNIK Malwina LKS Omega Kleszczów 2009 U16 LD -0.2 IV URBANIAK Mateusz Z/5785/23 2024
2 14 s 4 13.31 GŁUCH Malwina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL -0.2 IV PASZTA Anna Z/3909/20 2024 LDK!
3 21 s 4 13.60 TARNAWSKA Julia MKS-MOS Katowice 2010 U16 SL -0.2 IV ROLAK Dorota Z/1971/23 2024 LDK!
4 25 s 4 13.73 STUDENCKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL -0.2 IV BIELA Monika Z/2510/23 2024 LDK!
5 30 s 4 13.85 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL -0.2 V PASZTA Anna Z/2147/20 2024 LDK!
6 34 s 4 13.98 KOZAŃSKA Paulina UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL -0.2 V PROKSA Robert Z/6425/23 2024
7 44 s 4 14.10 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U18 MA -0.2 -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2024 LDK!
8 58 s 4 14.43 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U20 SL -0.2 -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2024
1 17 s 5 13.39 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL +0.4 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2024 LDK!
2 19 s 5 13.57 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U14 SL +0.4 IV PASZTA Anna Z/10255/21 2024 LDK!
3 20 s 5 13.58 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL +0.4 IV RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/12476/21 , 2024 BEZ LDK!
4 39 s 5 14.01 FORTUNA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +0.4 V RZEWNICKI Wiktor Z/5913/22 2024
5 48 s 5 14.23 MAROSZEK Marta TL ROW Rybnik 2010 U16 SL +0.4 V OLSZAR Michał Z/6026/23 2024 LDK!
6 49 s 5 14.24 STOLARCZYK Emilia MCKiS Jaworzno 2008 U18 SL +0.4 -- KUZAK Piotr Z/4617/24 2024 LDK!
7 63 s 5 14.69 KEMPNY Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL +0.4 -- BOJKO Bogdan Z/3876/20 2024
1 26 s 6 13.74 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL -0.9 IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2024 LDK!
2 37 s 6 14.00 RODZIM Pola UKS Trójka Mikołów 2012 U14 SL -0.9 V WAJDA Aleksandra Z/1910/23 2024 LDK!
3 37 s 6 14.00 ZIĘBA Nikola LKS Omega Kleszczów 2010 U16 LD -0.9 V URBANIAK Mateusz Z/0506/23 2024
4 45 s 6 14.12 DZIERZA Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL -0.9 V JUSTYNIAK Joanna Z/3673/24 2024 LDK!
5 54 s 6 14.36 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -0.9 V DMP STA¦KIEWICZ Jakub Z/2987/21 2024 LDK! 21
6 57 s 6 14.40 KRÓL Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U14 SL -0.9 V JUSTYNIAK Joanna Z/14101/21 2024 LDK!
7 62 s 6 14.68 KA¬MIERCZUK Blanka MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL -0.9 -- ROLAK Dorota Z/1029/21 2024 LDK!  OSU  
8 64 s 6 14.74 OSMAN Aleksandra MOSM Tychy 2007 U18 SL -0.9 -- GAWLINA Józef Z/2176/18 2024 LDK!
1 61 s 7 14.63 DOBROWOLSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -0.6 -- MICHALSKA Alicja Z/2485/23 2024 LDK!
2 65 s 7 14.92 RYBICKA Elżbieta KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -0.6 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2632/24 2024
3 66 s 7 15.04 KULIGOWSKA Zofia RMKS Rybnik 2010 U16 SL -0.6 -- FOJCIK Dorota Z/12759/21 2024 LDK!
4 67 s 7 15.11 GRUSZKA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2011 U14 SL -0.6 -- PASZTA Anna Z/1919/22 2024 LDK!
5 76 s 7 15.83 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -0.6 -- SIERKA Ewa Z/9501/21 2024 LDK!
6 79 s 7 16.52 CYWIŃSKA-KOWALSKA Inka KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -0.6 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2637/24 2024
1 23 s 8 13.63 SHATOVA Anastasiia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL -1.6 IV B.D. Z/3203/24 2024
2 49 s 8 14.24 DUŻY Melania UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -1.6 V SZRENIAWA Paweł Z/2448/24 2024
3 52 s 8 14.28 IGAŃSKA Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -1.6 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0834/24 2024 LDK!
4 53 s 8 14.34 WAŁĘGA Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U18 SL -1.6 -- B.D. Z/3647/24 2024
5 59 s 8 14.48 BETLEJA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -1.6 V RZEWNICKI Wiktor Z/12341/21 2024 LDK!
6 68 s 8 15.12 PAUL Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U18 SL -1.6 -- B.D. Z/3196/24 2024
7 81 s 8 16.79 KUPKA Zuzanna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -1.6 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2635/24 2024
8 82 s 8 16.90 BETKE Nadia KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA -1.6 -- SIERKA Ewa Z/0329/24 2024 LDK!
1 22 s 9 13.61 KIERMASZ Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +0.7 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0831/24 2024 LDK!
2 34 s 9 13.98 GABRIEL Julia UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL +0.7 V BOJKO Bogdan Z/2506/24 2024
3 46 s 9 14.14 SZCZʦNIAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +0.7 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0832/24 2024 LDK!
4 47 s 9 14.18 GRZYWNOWICZ Magda MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +0.7 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0804/24 2024 LDK!
5 54 s 9 14.36 PIETRUCHA Julia LKS Omega Kleszczów 2010 U16 LD +0.7 V URBANIAK Mateusz Z/7600/23 2024 LDK!
6 70 s 9 15.23 JARZˇBEK Alicja LKS Omega Kleszczów 2010 U16 LD +0.7 -- URBANIAK Mateusz Z/2480/23 2024
7 74 s 9 15.48 PIETLUCH Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +0.7 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0807/24 2024 LDK!
1 27 s 10 13.81 JURASZCZYK Lena TL ROW Rybnik 2012 U14 SL -0.3 V OLSZAR Michał Z/0650/24 2024 LDK!
2 41 s 10 14.07 SIMON Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U14 SL -0.3 V PASZTA Anna Z/7396/23 2024 LDK!
3 41 s 10 14.07 ZIELSKA Gloria CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -0.3 V RUSZEL Piotr Z/0311/23 2024 LDK!
4 56 s 10 14.37 TOMŻYŃSKA Pola CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -0.3 V MICHALSKA Alicja Z/6892/23 2024 LDK!
5 68 s 10 15.12 BIZACKA Pola KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2010 U16 SL -0.3 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2514/24 2024
6 70 s 10 15.23 FOŁTA Julia KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -0.3 -- SIERKA Ewa Z/6674/23 2024 LDK!
7 86 s 10 17.60 ADAMCZYK Maja RMKS Rybnik 2011 U14 SL -0.3 -- FOJCIK Dorota Z/2800/23 2024 LDK!
1 51 s 11 14.26 GUZIŃSKA Sara MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL +0.1 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1850/23 2024 LDK!
2 60 s 11 14.58 SOŁTYSIK Milena MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL +0.1 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1858/23 2024 LDK!
3 75 s 11 15.51 SZELˇG Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL +0.1 -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1854/23 2024
4 77 s 11 15.92 SWOBODA Amelia RMKS Rybnik 2012 U14 SL +0.1 -- FOJCIK Dorota Z/1201/24 2024 LDK!
5 85 s 11 16.94 BRZEZIŃSKA Liliana RMKS Rybnik 2012 U14 SL +0.1 -- FOJCIK Dorota Z/6132/22 2024 LDK!
1 23 s 12 13.63 SPYRA Maja CKS Budowlani Częstochowa 2012 U14 SL +0.4 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/6911/23 2024 LDK!
2 72 s 12 15.30 DRZEWIECKA Zofia KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL +0.4 -- MATUSIŃSKI Aleksander MATUSIŃSKI Aleksander Z/2636/24 2024
3 73 s 12 15.45 DARLECKA Lena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL +0.4 -- PROKSA Robert Z/2470/24 2024
4 78 s 12 16.03 ŻYDZIK Pola UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL +0.4 -- PROKSA Robert Z/2469/24 2024
5 80 s 12 16.53 BADOWIEC Martyna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL +0.4 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2638/24 2024
6 83 s 12 16.91 TEKELI Laura UKS Chromik Mysłowice 2014 U12 SL +0.4 -- PROKSA Robert Z/2466/24 2024
7 84 s 12 16.92 POCIASK Emilia UKS Czwórka Żory 2013 U12 SL +0.4 -- KRUPA Iwona Z/2658/24 2024
150 m K
1 1 s 1 18.17 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 Sen SL -- OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!
2 2 s 1 18.33 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL -- ZAJˇC Adam Z/4905/19 2024 LDK!  KNF  
3 4 s 1 18.65 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice 2009 U16 SL -- MARMUR Stanisław # Z/13233/21 2024 LDK!
4 5 s 1 18.74 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/5604/18 2024 5 LDK!  KN B  
5 6 s 1 18.96 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL -- B.D. Z/12348/21 2024
1 13 s 2 19.72 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U20 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2024 LDK!
2 15 s 2 20.03 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/2684/20 2024 LDK!
3 21 s 2 20.63 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2024 3
4 28 s 2 21.02 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2024
5 30 s 2 21.12 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2024 LDK!
1 10 s 3 19.45 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL -- CIUK Marek Z/2265/20 2024 LDK!
2 27 s 3 21.00 ZIĘBA Nikola LKS Omega Kleszczów 2010 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0506/23 2024
3 30 s 3 21.12 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U20 SL -- B.D. Z/5858/21 2024
4 34 s 3 21.74 PIETRUCHA Julia LKS Omega Kleszczów 2010 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/7600/23 2024 LDK!
5 38 s 3 22.27 LEWICKA Dorota TS AKS Chorzów 2009 U16 SL -- B.D. Z/3939/23 2024
1 3 s 4 18.50 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/1030/22 2024 LDK!
2 7 s 4 19.20 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2024 LDK!  KN B  
3 18 s 4 20.43 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL -- CZYŻ Paweł ROLAK Dorota , Z/0013/20 , 2024 LDK!  OSU  
4 24 s 4 20.89 CIE¦LA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2024
5 36 s 4 21.97 WAŁĘGA Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U18 SL -- B.D. Z/3647/24 2024
1 9 s 5 19.26 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- SZYJKA Anna Z/2803/21 2024 LDK!  KN B  
2 11 s 5 19.57 SHATOVA Anastasiia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL -- B.D. Z/3203/24 2024
3 20 s 5 20.60 KUPCZAK Olga MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL -- RUSZEL Piotr MORKA Piotr , Z/1636/23 , 2024 LDK!
4 25 s 5 20.92 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5577/21 2024 LDK!
5 35 s 5 21.95 KRZEMIŃSKA Amelia MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1133/23 2024
1 12 s 6 19.66 SUKIENNIK Malwina LKS Omega Kleszczów 2009 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5785/23 2024
2 16 s 6 20.10 SÓWKA Milena CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5695/22 2024 LDK!
3 17 s 6 20.27 CZYŻ Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/2486/23 2024
4 18 s 6 20.43 GIERACH Maja LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5735/23 2024
5 33 s 6 21.59 KOCHEL Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL -- B.D. Z/1897/24 2024
1 8 s 7 19.23 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2024 LDK!  OSU  
2 14 s 7 19.89 RAKOWSKA Jessica CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5693/22 2024 LDK!
3 22 s 7 20.71 BIAŁAS Maja MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U16 SL -- SZYJKA Beata Z/1447/24 2024 LDK!
4 26 s 7 20.95 PAJKIERT Weronika MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U16 SL -- MORKA Piotr Z/2817/21 2024 LDK!
5 37 s 7 22.12 DRAJEWICZ Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U16 SL -- SZYJKA Beata Z/1448/24 2024 LDK!
1 23 s 8 20.78 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2024 LDK!
2 28 s 8 21.02 POROSŁO Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U16 SL -- MORKA Piotr Z/7559/23 2024 LDK!
3 32 s 8 21.33 ZIELSKA Gloria CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -- RUSZEL Piotr Z/0311/23 2024 LDK!
4 39 s 8 23.37 FOŁTA Julia KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/6674/23 2024 LDK!
5 40 s 8 25.06 SKRZESIŃSKA Nadia LKS Pszczyna 2011 U14 SL -- HELBIK Marzanna Z/0193/24 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 39.62 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/1030/22 2024 LDK!
2 2 s 1 41.03 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL -- B.D. Z/4224/21 2024  KN B  
3 3 s 1 41.39 SZWEDZIK Aleksandra Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD -- PA¦ Mariusz Z/3282/20 2024 LDK!
4 4 s 1 41.40 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2319/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 6 s 1 42.37 GˇSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD -- PA¦ Mariusz Z/3198/19 2024 LDK!  KN B  
6 9 s 1 43.11 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2024 LDK!
1 5 s 2 41.73 KACZMAREK Gabriela MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/4508/19 2024 LDK!  OSU  
2 7 s 2 42.76 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL II TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2024 BEZ LDK!
3 8 s 2 43.01 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U20 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2024 LDK!
4 10 s 2 43.29 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2024 LDK!
5 18 s 2 43.95 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL -- CHRIST Marek Z/1533/19 2024 LDK!  KN B  
1 10 s 3 43.29 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL -- CIUK Marek Z/0938/20 2024 BEZ LDK!
2 13 s 3 43.59 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL -- RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/12476/21 , 2024 BEZ LDK!
3 23 s 3 44.88 GRZEGORCZYK Magdalena MUKS SZS Cieszyn 2008 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/13851/21 2024
4 25 s 3 44.99 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2024 LDK!
5 28 s 3 45.22 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2024 LDK!
1 15 s 4 43.86 GIERACH Maja LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5735/23 2024
2 16 s 4 43.88 DYBCZYŃSKA Amelia MKS Brenna Górki 2010 U16 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/6321/22 2024
3 20 s 4 44.70 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U20 SL -- B.D. Z/7889/21 2024 LDK!
4 27 s 4 45.15 MI¦TA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/3451/22 2024 LDK!  OSU  
5 30 s 4 45.51 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2024 LDK!
6 33 s 4 45.96 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki 2008 U18 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2024  KN B  
1 17 s 5 43.91 BIESZCZAD Tamara MKS Iskra Pszczyna 2010 U16 SL III BIELA Monika Z/1711/20 2024 LDK!
2 19 s 5 44.50 JAWORSKA Julia MKS Brenna Górki 2010 U16 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6324/22 2024
3 26 s 5 45.03 JAWORSKA Klaudia MKS Brenna Górki 2010 U16 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6325/22 2024
4 34 s 5 46.17 STEC Hanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/2179/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 35 s 5 46.25 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U16 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2024 LDK!
6 37 s 5 46.30 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U18 SL -- B.D. Z/4079/20 2024
1 12 s 6 43.43 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U16 SL III PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2024
2 14 s 6 43.79 SIMON Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U14 SL III PASZTA Anna Z/7396/23 2024 LDK!
3 39 s 6 47.01 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U20 SL -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2024
4 42 s 6 47.09 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U18 MA -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2024 LDK!
5 44 s 6 47.39 BADURA Laura LKS Pogórze Skoczów 2008 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3441/23 2024
6 59 s 6 48.65 BEDNAREK Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5144/21 2024 LDK!
1 24 s 7 44.94 ZASTAWNY Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL III PASZTA Anna Z/1253/22 2024 LDK!
2 29 s 7 45.39 STĘPLEWSKA Kamila MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1778/22 2024
3 38 s 7 46.68 TKOCZ Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/2735/20 2024 LDK!
4 41 s 7 47.08 SOBIERAJSKA Honorata UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL V PASZTA Anna Z/2499/23 2024
5 50 s 7 47.89 WÓJCIK Alicja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL V PASZTA Anna Z/2497/23 2024 LDK!
1 22 s 8 44.84 GŁUCH Malwina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL III PASZTA Anna Z/3909/20 2024 LDK!
2 32 s 8 45.92 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U14 SL IV PASZTA Anna Z/10255/21 2024 LDK!
3 46 s 8 47.54 WÓJCIK Michalina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL V PASZTA Anna Z/2496/23 2024 LDK!
4 48 s 8 47.69 WOLICKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL -- KOS Kamil Z/3269/22 2024 LDK!
5 49 s 8 47.70 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2024 LDK!
6 52 s 8 48.33 MOĆKO Sonia MCKiS Jaworzno 2009 U16 SL V KUZAK Piotr Z/2327/22 2024 LDK!
1 36 s 9 46.26 GÓRNIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2011 U14 SL IV PROKSA Robert Z/4141/23 2024
2 40 s 9 47.03 GWIAZDA Daria CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/1552/24 2024 LDK!
3 43 s 9 47.22 MATCZUK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL V ROLAK Dorota Z/14025/21 2024  OSU  
4 54 s 9 48.44 KONDROT Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/4564/19 2024
5 60 s 9 48.80 BIZACKA Pola KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2010 U16 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2514/24 2024
6 73 s 9 51.54 OSMAN Aleksandra MOSM Tychy 2007 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/2176/18 2024 LDK!
1 31 s 10 45.60 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2147/20 2024 LDK!
2 45 s 10 47.44 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/2991/21 2024 LDK!
3 47 s 10 47.60 GWIZDOŃ Barbara LKS Pogórze Skoczów 2010 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1547/22 2024
4 52 s 10 48.33 MYRMUS Karolina LKS Pogórze Skoczów 2008 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5838/23 2024
5 56 s 10 48.48 DˇBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/2985/21 2024 LDK!
6 58 s 10 48.64 DESKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14035/21 2024 LDK!
1 55 s 11 48.46 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL V PASZTA Anna Z/6377/21 2024 LDK!
2 61 s 11 49.09 GU¬LIŃSKA Olga MOSM Tychy 2012 U14 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/4760/23 2024
3 64 s 11 49.83 SUKHINA Kateryna MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U14 SL -- MORKA Piotr Z/3685/23 2024 LDK!
4 65 s 11 50.25 GRUSZKA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2011 U14 SL -- PASZTA Anna Z/1919/22 2024 LDK!
5 68 s 11 50.81 RYBICKA Elżbieta KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2632/24 2024
6 71 s 11 51.39 RUSEK Karolina RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6139/22 2024 LDK!
1 69 s 12 50.88 KLE¦TA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2734/20 2024 LDK!
2 74 s 12 51.86 WANDOR Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1322/23 2024 LDK!
3 75 s 12 52.18 MALORDY Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PROKSA Robert Z/1921/22 2024
4 81 s 12 54.20 DYBCZYŃSKA Oliwia MKS Brenna Górki 2013 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2529/24 2024
5 83 s 12 54.84 DRZEWIECKA Zofia KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander MATUSIŃSKI Aleksander Z/2636/24 2024
6 88 s 12 58.04 CYWIŃSKA-KOWALSKA Inka KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2637/24 2024
1 79 s 13 52.91 PUSTUŁKA Łucja MOS CSiR D±browa Górnicza 2013 U12 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/0826/24 2024 LDK!
2 82 s 13 54.38 KUSBER Oliwia RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6134/22 2024 LDK!
3 86 s 13 57.11 BETKE Nadia KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/0329/24 2024 LDK!
4 90 s 13 59.24 SZYMICZEK Liwia RMKS Rybnik 2011 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6129/22 2024 LDK!
1 78 s 14 52.52 PRZYBYLSKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14085/21 2024 LDK!
2 80 s 14 53.61 DARLECKA Lena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PROKSA Robert Z/2470/24 2024
3 85 s 14 56.71 TEKELI Laura UKS Chromik Mysłowice 2014 U12 SL -- PROKSA Robert Z/2466/24 2024
4 87 s 14 57.71 BADOWIEC Martyna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2638/24 2024
5 89 s 14 58.30 KUPKA Zuzanna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2635/24 2024
1 21 s 15 44.83 GARNYSZ Alicja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2634/23 2024 LDK!
2 62 s 15 49.55 SKOWRON Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1553/24 2024 LDK!
3 66 s 15 50.32 BARSZCZEWSKA Zuzanna UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/2447/24 2024
4 70 s 15 51.26 PYTLIK Paulina MOSM Tychy 2009 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3884/24 2024
5 77 s 15 52.40 BRAWAŃSKA Helena GKS Piast Gliwice 2002 U23 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. Z/2745/24 2024
1 51 s 16 48.30 ZALEWSKA Wiktoria LKS Pszczyna 2011 U14 SL V HELBIK Marzanna Z/6775/23 2024 LDK!
2 57 s 16 48.61 BARCZYK Alicja LKS Kłos Olkusz 2011 U14 MA -- B.D. Z/3857/24 2024
3 67 s 16 50.46 ORATOWSKA Ewelina MCKiS Jaworzno 2010 U16 SL -- KUZAK Piotr Z/2129/24 2024 LDK!
4 72 s 16 51.45 JARZˇBEK Alicja LKS Omega Kleszczów 2010 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/2480/23 2024
5 76 s 16 52.24 BOŻEK Hanna MCKiS Jaworzno 2009 U16 SL -- KUZAK Piotr Z/4735/24 2024 LDK!
1 63 s 17 49.57 KREMIEC Klaudia RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6133/22 2024 LDK!
2 84 s 17 56.66 SZEWCZYK Maja MKS Brenna Górki 2011 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2527/24 2024
3 91 s 17 60.09 MADZIA Magdalena MKS Brenna Górki 2012 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2524/24 2024
4 92 s 17 60.78 KACZMAREK Jadwiga UKS Trójka Mikołów 2013 U12 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4481/24 2024
5 93 s 17 62.37 RAKOWSKA Maja KS AZS AWF Katowice 2011 U14 SL -- CHRIST Marek Z/7078/23 2024
600 m K
1 1 s 1 1:34.90 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 1 1:34.96 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U23 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2024 3
3 3 s 1 1:36.70 JURKA Daniela MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4507/19 2024 LDK!  KN B  
4 5 s 1 1:38.08 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 7 s 1 1:39.78 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki 2005 U20 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5738/21 2024
6 8 s 1 1:40.30 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL III JARCZOK Miłosz Z/3575/18 2024 BEZ LDK!
7 9 s 1 1:40.49 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U23 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!
8 10 s 1 1:40.88 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/8008/21 2024 LDK!  KN B  
9 11 s 1 1:41.90 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U18 SL -- PROKSA Robert Z/2905/19 2024 LDK!  KN B  
10 19 s 1 1:46.04 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2816/21 2024 LDK!  KN B  
1 4 s 2 1:37.41 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2024 LDK!  KN B  
2 6 s 2 1:38.99 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U16 SL II HELBIK Marzanna # Z/4551/19 2024 LDK!
3 12 s 2 1:42.62 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U20 SL -- BONK Anna Z/3971/18 2024 BEZ
4 15 s 2 1:43.81 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2024 LDK!
5 17 s 2 1:45.37 GAZDA Hanna LKS Pszczyna 2007 U18 SL -- B.D. Z/1591/24 2024 LDK!
6 18 s 2 1:45.64 DZIERBANOWICZ Malwina LKS Pogórze Skoczów 2008 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/6163/23 2024
7 20 s 2 1:46.60 SOBU¦ Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/4063/20 2024 LDK!
8 22 s 2 1:46.78 SMYCZEK Nadia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/1502/21 2024 LDK!
9 25 s 2 1:48.80 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2024 BEZ
10 39 s 2 1:53.97 VIVCHARENKO Myroslava RMKS Rybnik 2007 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/4622/22 2024
1 16 s 3 1:45.16 DUDZIK Zofia LKS Pszczyna 2011 U14 SL IV HELBIK Marzanna Z/13262/21 2024 LDK!
2 21 s 3 1:46.73 WINNICKA Hanna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/1503/21 2024 LDK!
3 22 s 3 1:46.78 GAIK Zuzanna LKS Orzeł Kozy 2010 U16 SL V HARAT Beata Z/1569/22 2024 LDK!
4 24 s 3 1:48.08 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U16 SL V KALINOWSKI Stefan Z/2087/20 2024 LDK!
5 25 s 3 1:48.80 SKORUPA Alicja Spartan Team Kalety 2010 U16 SL V ¦WIDER Dawid Z/6699/23 2024 LDK!
6 27 s 3 1:50.33 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/3721/19 2024
7 29 s 3 1:51.11 MATYSIAK Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2024/22 2024 LDK!
8 38 s 3 1:53.85 ZIÓŁKOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL -- PASZTA Anna Z/2498/23 2024 LDK!
9 41 s 3 1:54.54 STOLECKA Julia UKS Chromik Mysłowice 2007 U18 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/6248/21 2024
1 30 s 4 1:51.60 KOWALSKA Maja UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2241/23 2024 LDK!
2 30 s 4 1:51.60 GRABOWSKA Aleksandra UKS Olimpia Zabrze 2009 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3437/24 2024 LDK!
3 34 s 4 1:52.15 BARTECZKO Dagmara MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2068/22 2024 LDK!
4 37 s 4 1:53.12 BIEGUN Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/14004/21 2024 LDK!
5 40 s 4 1:54.48 SZEWCZYK Julita LKS Pogórze Skoczów 2010 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5424/22 2024
6 43 s 4 1:55.10 JEDZINA Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 2010 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3391/23 2024 LDK!
7 49 s 4 1:58.07 PACHA Julia LKS Pszczyna 2012 U14 SL -- HELBIK Marzanna Z/2568/24 2024 LDK!
8 50 s 4 1:58.10 WOJTYŁA Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3934/21 2024 LDK!
9 54 s 4 2:01.89 LEWANDOWSKA Oliwia UKS Olimpia Zabrze 2009 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/5167/22 2024 LDK!
1 35 s 5 1:52.91 JURCZYK Weronika LKS Kłos Olkusz 2010 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2702/22 2024
2 36 s 5 1:52.96 BOLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5145/21 2024 LDK!
3 42 s 5 1:54.63 KUZKA Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/14000/21 2024 LDK!
4 44 s 5 1:55.55 OLEARCZYK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1321/23 2024 LDK!
5 51 s 5 1:58.45 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2089/20 2024 LDK!
6 52 s 5 2:00.12 RZˇSIŃSKA Amelia UKS Olimpia Zabrze 2010 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3621/24 2024 LDK!
7 53 s 5 2:01.44 KOWALSKA Lena UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2548/24 2024 LDK!
8 57 s 5 2:05.96 RZˇSIŃSKA Emilia UKS Olimpia Zabrze 2009 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3620/24 2024 LDK!
9 61 s 5 2:08.66 GRZESIOWSKA Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- KOS Kamil Z/3294/20 2024 LDK!
1 13 s 6 1:42.99 GÓRAZDA Patrycja LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5755/23 2024
2 14 s 6 1:43.00 MERMER Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL III TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/2378/24 2024 LDK!
3 28 s 6 1:50.75 KOTELUK Kamila MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U16 SL -- MORKA Piotr Z/6268/23 2024 LDK!
4 33 s 6 1:52.04 KOWOL Karolina RMKS Rybnik 2006 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/5016/23 2024
5 45 s 6 1:55.99 STOLARCZYK Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4878/24 2024 LDK!
6 56 s 6 2:03.69 PIETRKIEWICZ Hanna UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/3149/22 2024 LDK!
7 59 s 6 2:06.46 GĘBSKA Anika MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1849/23 2024
8 62 s 6 2:11.07 CYWIŃSKA-KOWALSKA Inka KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2637/24 2024
1 30 s 7 1:51.60 PARZYK Dorota MKS Brenna Górki 2012 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2523/24 2024
2 46 s 7 1:56.01 GUCIK Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U16 SL -- MORKA Piotr Z/3686/23 2024 LDK!
3 47 s 7 1:56.42 RASIŃSKA Iga MUKS SZS Cieszyn 2010 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/2192/23 2024
4 48 s 7 1:56.61 MALORDY Maria UKS Chromik Mysłowice 2012 U14 SL -- PROKSA Robert Z/2500/23 2024
5 55 s 7 2:02.05 KACZMARZYK Marika MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/6922/23 2024 LDK!
6 58 s 7 2:06.37 JA¦KIEWICZ Alicja UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PROKSA Robert Z/2768/23 2024
7 60 s 7 2:06.50 KACZMARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2011 U14 SL -- GAWLINA Józef Z/2104/24 2024
8 63 s 7 2:15.19 RADZIK Aleksandra MOSM Tychy 2011 U14 SL -- GAWLINA Józef Z/2106/24 2024
1000 m K
1 1 s 1 3:01.37 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 Sen SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2024
2 2 s 1 3:06.62 RAKUS Antonina LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4098/20 2024 LDK!
3 3 s 1 3:08.82 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U20 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3160/19 2024 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:09.26 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3892/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 3:09.41 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/3919/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 3:13.54 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2024 LDK!
7 7 s 1 3:14.88 HERUD Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U20 SL -- MORKA Piotr Z/0679/22 2024
8 8 s 1 3:18.27 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz , Z/3461/19 , 2024 LDK!
9 9 s 1 3:19.22 DUBIEL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U20 SL -- PASZTA Wiesław # Z/11744/21 2024
10 10 s 1 3:21.09 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2024
11 11 s 1 3:22.63 SITEK Olivia UKS Diament Godów 2008 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2085/20 2024 LDK!
12 12 s 1 3:29.07 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2024 LDK!
13 13 s 1 3:30.62 CZYŻ Marlena MUKS SZS Cieszyn 2010 U16 SL V WERNER Mirosław Z/4444/22 2024
14 14 s 1 3:32.01 KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2813/21 2024 LDK!
15 15 s 1 3:41.97 KWIATOŃ Agata UKS Diament Godów 2012 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/12175/21 2024 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:43.35 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U20 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2078/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 6:47.60 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U20 SL -- PASZTA Wiesław Z/3090/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 6:59.40 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 7:05.82 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2024 LDK!
5 5 s 1 7:12.06 KUBISZ Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/5459/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 7:16.67 WYCZÓŁKOWSKA Milena Athletics Team Radomsko 2008 U18 LD -- PA¦ Mariusz Z/3834/19 2024 LDK!
7 7 s 1 7:29.84 SUJATA Zofia LKS Omega Kleszczów 2006 U20 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/14472/21 2024
8 8 s 1 7:49.58 FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/12803/21 2024 LDK!
9 9 s 1 8:11.59 DURLAK Anika KS Victoria Trzebinia 2010 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/6756/23 2024 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL IV RAMUS Józef Z/0121/21 2024 LDK!
2 2 f 1 1.45 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U14 SL IV FIJAK Krystyna Z/4037/20 2024 LDK!
2 2 f 1 1.45 PAPETA Mariia KS AZS AWF Katowice 2008 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/4132/23 2024
4 4 f 1 1.45 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL IV DMP DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2024 LDK! 46 75
4 4 f 1 1.45 STROK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1275/22 2024 LDK! 75
6 6 f 1 1.40 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2024 LDK! 68
7 7 f 1 1.35 GUZIŃSKA Sara MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1850/23 2024 LDK!
8 8 f 1 1.30 WACIĘGA Martyna MKS Żywiec 2011 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2168/22 2024 LDK!
8 8 f 1 1.30 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/0961/19 2024 LDK!  KN B  
10 10 f 1 1.25 SZELˇG Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1854/23 2024
10 10 f 1 1.25 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/9501/21 2024 LDK!
12 12 f 1 1.20 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/3905/20 2024 LDK!
  f 1 NM BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- SZYJKA Anna Z/2803/21 2024 LDK!  KN B  
W dal K
  f 1 4.94 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL +1.4 IV MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2024 LDK!  OSU  
  f 1 5.50 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL +1.5 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
1 1 f 1 5.71 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL +3.1 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 5.53 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL +1.7 II ROLAK Dorota Z/5588/19 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 5.33 ¦LIWA Julia MOSM Tychy 2003 U23 SL +0.1 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!
4 4 f 1 5.21 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL +1.0 III PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 5.08 TOMANEK Marta MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP +0.3 IV SACZKO Andrzej Z/5521/23 2024 LDK!
6 6 f 1 5.06 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U14 SL +0.9 IV FIJAK Krystyna Z/4037/20 2024 LDK!
7 7 f 1 4.99 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL +4.0 IV MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2024 LDK!  OSU  
8 8 f 1 4.87 CIE¦LA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL +1.7 IV DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2024
9 9 f 1 4.80 STUDENCKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL +0.2 IV BIELA Monika Z/2510/23 2024 LDK!
10 10 f 1 4.67 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP +0.6 V KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2024 LDK!
11 11 f 1 4.61 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL -0.4 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2024 3
12 12 f 1 4.52 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL +0.5 -- MARKOWSKI Jacek Z/0961/19 2024 LDK!  KN B  
13 13 f 1 4.49 BETLEJA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +0.5 -- RZEWNICKI Wiktor Z/12341/21 2024 LDK!
14 14 f 1 4.40 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL +0.6 -- RAMUS Józef Z/0121/21 2024 LDK!
15 15 f 1 4.38 FORTUNA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +1.2 -- RZEWNICKI Wiktor Z/5913/22 2024
16 16 f 1 4.32 SZTUKA Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL +0.6 -- MICHALSKA Alicja Z/2622/22 2024 LDK!  OSU  
17 17 f 1 4.31 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -0.2 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1589/21 2024 LDK!
18 18 f 1 4.23 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U18 SL +0.6 -- BIELA Marek Z/3860/19 2024 LDK!
19 19 f 1 4.10 WACIĘGA Martyna MKS Żywiec 2011 U14 SL +0.4 -- FIJAK Krystyna Z/2168/22 2024 LDK!
20 20 f 1 3.88 TOMŻYŃSKA Pola CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL +1.9 -- MICHALSKA Alicja Z/6892/23 2024 LDK!
21 21 f 1 3.75 SUCHOROWSKA Zofia RMKS Rybnik 2009 U16 SL +1.7 -- FOJCIK Dorota Z/6933/23 2024
22 22 f 1 3.71 DOBROWOLSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL +0.8 -- MICHALSKA Alicja Z/2485/23 2024 LDK!
23 23 f 1 3.70 SZYMICZEK Liwia RMKS Rybnik 2011 U14 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/6129/22 2024 LDK!
24 24 f 1 3.48 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -0.6 -- MARKOWSKI Jacek Z/3905/20 2024 LDK!
25 25 f 1 2.83 MICHALIK Amelia MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL +1.4 -- KMAK Angelika Z/1852/23 2024
Kula (3) K
1 1 f 1 12.69 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL III DMP U20 LAMCH Czesław Z/4073/20 2024 LDK!  OSU   KN B   116
2 2 f 1 10.05 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL IV PILAREK Sławomir Z/14173/21 2024 LDK!
3 3 f 1 9.36 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2024 LDK!
4 4 f 1 9.05 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2024 LDK!
5 5 f 1 8.38 HIBNER Kamila MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1906/22 2024
6 6 f 1 8.09 WITKOWSKA Nadia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4043/22 2024 LDK! 60
7 7 f 1 8.07 WOJTAN Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/4699/22 2024 LDK!
8 8 f 1 4.78 WOJNIAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL -- KMAK Angelika Z/1855/23 2024
Kula (4) K
1 1 f 1 10.59 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U20 SL III BOJKO Bogdan Z/4509/18 2024 5  KN B  
2 2 f 1 10.29 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL III ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 8.40 WILIŃSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL -- DMP RU¦NIAK Stefan # Z/2270/20 2024 LDK! 33
4 4 f 1 8.07 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/0961/19 2024 LDK!  KN B  
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 31.25 GOŁDY Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL IV WRÓBEL Krzysztof Z/2484/23 2024 LDK!
2 2 f 1 21.87 ZAWOJSKA Malwina MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/9533/21 2024 LDK!
3 3 f 1 20.79 WRÓBEL Julia CKS Budowlani Częstochowa 2012 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/1684/24 2024 LDK!
4 4 f 1 20.36 JANDA Karolina MKS-MOS Katowice 2011 U14 SL -- BONK Stanisław Z/2130/24 2024
5 5 f 1 19.33 KAMYSHNIA Khrystyna UKS Dziesi±tka Radomsko 2011 U14 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4221/24 2024
Dysk (1) K
1 1 f 1 37.90 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL II DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2024 LDK!  KN B   88 129
2 2 f 1 37.04 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL II DMP DMP U20 MARMUR Stanisław Z/4088/20 2024  KN B   84 126
3 3 f 1 31.76 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U23 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2024 LDK!
4 4 f 1 29.07 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U20 MA IV DMP U20 PATER Agnieszka Z/2224/18 2024 BEZ LDK!  KN B   95
5 5 f 1 27.38 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/13889/21 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 25.52 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesi±tka Radomsko 2000 Sen LD -- LASOŃ Krzysztof B.D. Z/0173/17 2024
7 7 f 1 24.52 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL -- KURDZIEL Andrzej # Z/3453/22 2024  KN B  
Młot (3) K
1 1 f 1 50.37 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL II KURDZIEL Andrzej # Z/3453/22 2024  KN B  
Młot (4) K
1 1 f 1 43.00 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U23 SL II WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2024 5 LDK!  KN B  
2 2 f 1 39.36 GREGORCZYK Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U20 SL III KURDZIEL Andrzej Z/2917/23 2024  KN B  
100 m M
1 1 s 1 10.72 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.2 I B.D. Z/0984/20 2024
2 2 s 1 11.19 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD +0.2 II WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 11.20 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +0.2 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2024 LDK!  KN B   87 127
4 4 s 1 11.24 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL +0.2 II ROLAK Dorota Z/0978/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 7 s 1 11.42 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U20 SL +0.2 III FIJAK Krystyna Z/4169/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
6 9 s 1 11.50 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL +0.2 III ROLAK Dorota Z/1131/22 2024  OSU   KN B  
7 10 s 1 11.54 PIETRZYK Filip MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL +0.2 III ROLAK Dorota Z/2323/18 2024 LDK!
8 13 s 1 11.61 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +0.2 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2024
1 5 s 2 11.36 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -0.7 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2024 2
2 8 s 2 11.47 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL -0.7 III PASZTA Wiesław Z/4282/18 2024 BEZ
3 11 s 2 11.56 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -0.7 III DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2024
4 14 s 2 11.62 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U23 SL -0.7 III PASZTA Wiesław Z/3733/17 2024 4
5 18 s 2 11.78 ANDRYSZCZAK Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U18 SL -0.7 IV KASIŃSKI Marek Z/5329/22 2024
6 21 s 2 11.88 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD -0.7 IV URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2024  KN B  
7 22 s 2 11.90 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U18 SL -0.7 IV DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1584/21 2024 LDK!  KN B   43 92
8 29 s 2 12.11 PROKOPOWICZ Patryk CKS Budowlani Częstochowa 2001 Sen SL -0.7 -- DMP CIUK Marek Z/2118/17 2024 33
1 12 s 3 11.57 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -1.5 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2024 LDK! 61 106
2 15 s 3 11.73 STĘPNIOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -1.5 III RZEWNICKI Wiktor Z/4165/19 2024 LDK!
3 23 s 3 11.96 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -1.5 IV DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2024 LDK!  KN B  
4 27 s 3 12.04 IMIOŁEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U23 SL -1.5 -- B.D. Z/2478/23 2024
5 34 s 3 12.28 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL -1.5 -- ROLAK Dorota Z/1130/22 2024  OSU  
6 36 s 3 12.35 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U23 MA -1.5 -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  KN B  
7 38 s 3 12.39 SINGH Rajwindes KS Sprint Bielsko-Biała 1993 Sen SL -1.5 -- DOBIJA Katarzyna Z/3461/23 2024
1 15 s 4 11.73 GÓRECKI Marcin MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL -0.8 III BONK Stanisław Z/5289/23 2024
2 17 s 4 11.74 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL -0.8 III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 32 s 4 12.19 KRASZEWSKI Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -0.8 IV DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/5528/19 2024 LDK!  OSU   29 82
4 33 s 4 12.20 ROLECKI Mikołaj GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -0.8 IV RAMUS Józef Z/2337/22 2024 LDK!
5 35 s 4 12.33 GAIK Teodor KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL -0.8 -- DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/0701/23 2024 77
6 39 s 4 12.42 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U20 SL -0.8 -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2024 BEZ LDK!
7 56 s 4 13.12 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA -0.8 -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2024
1 19 s 5 11.79 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U16 OP +0.3 IV KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2024 BEZ LDK!
2 20 s 5 11.83 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +0.3 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2024 LDK! 95
3 30 s 5 12.15 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +0.3 IV MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 31 s 5 12.17 DZIERŻĘGA Igor UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL +0.3 IV BOJKO Bogdan Z/6085/21 2024
5 37 s 5 12.37 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL +0.3 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1448/22 2024 LDK!
6 42 s 5 12.53 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL +0.3 -- B.D. Z/3758/18 2024 BEZ
7 53 s 5 12.77 LIS Jakub MCKiS Jaworzno 2010 U16 SL +0.3 -- KUZAK Piotr Z/4398/22 2024 LDK!
1 28 s 6 12.08 PYTKA Hubert MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -0.1 IV BONK Stanisław Z/6346/23 2024
2 40 s 6 12.45 KULI¦ Antoni UKS Dziesi±tka Radomsko 2008 U18 LD -0.1 -- LASOŃ Krzysztof Z/4837/23 2024
3 41 s 6 12.49 TWARDAK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.1 V DOBIJA Katarzyna Z/5015/22 2024 LDK!
4 43 s 6 12.56 PORAWSKI Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U16 SL -0.1 V ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1304/20 2024
5 47 s 6 12.67 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -0.1 -- PILAREK Sławomir Z/1295/21 2024 LDK!
6 49 s 6 12.70 MIZGAŁA Mateusz UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U16 SL -0.1 V PILAREK Sławomir Z/10251/21 2024 LDK!
7 50 s 6 12.71 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2024 LDK!
8 55 s 6 13.09 CHUMIĘCKI Leon KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.1 -- DOBIJA Katarzyna Z/5016/22 2024
1 25 s 7 11.99 KACZMAREK Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +1.0 IV MICHALSKA Alicja Z/0399/23 2024 LDK!  OSU  
2 46 s 7 12.64 LEPSKI Franciszek KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL +1.0 V DOBIJA Katarzyna Z/5187/22 2024 LDK!
3 52 s 7 12.73 CHŁOND Maksymilian GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL +1.0 V RAMUS Józef Z/6145/22 2024 LDK!
4 54 s 7 13.06 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2024 LDK!
5 57 s 7 13.27 RYDEL Damian KS AZS AWF Katowice 1983 Masters SL +1.0 -- B.D. Z/3259/23 2024
6 57 s 7 13.27 KĘPA Maciej UKS Dziesi±tka Radomsko 2010 U16 LD +1.0 -- LASOŃ Krzysztof Z/4834/23 2024
7 63 s 7 14.46 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 2009 U16 MA +1.0 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1288/21 2024 LDK!
8 64 s 7 14.94 KOZIOŁ Szymon KS Victoria Trzebinia 2011 U14 MA +1.0 -- SIERKA Ewa Z/2936/23 2024 LDK!
1 5 s 8 11.36 KOWALIK Szymon CTL ORLĘTA Częstochowa 2007 U18 SL -0.4 III KASIŃSKI Marek Z/1168/24 2024  KN B  
2 24 s 8 11.98 SZCZEPANIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -0.4 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/2494/24 2024 LDK!
3 26 s 8 12.01 KIERMASZ Dawid MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -0.4 IV MARKOWSKI Jacek Z/5777/22 2024
4 48 s 8 12.69 JOŃCZYK Alan MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -0.4 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/2476/24 2024 LDK!
5 50 s 8 12.71 SOKOLIŃSKI Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -0.4 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0809/24 2024 LDK!
6 59 s 8 13.31 HASIURA Radosław MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL -0.4 -- B.D. Z/4520/24 2024
7 60 s 8 13.44 PAWŁOWSKI Wojciech MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -0.4 -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0806/24 2024 LDK!  OSU  
1 43 s 9 12.56 KOWAL Wojciech MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL +0.7 V MARKOWSKI Jacek Z/5579/23 2024
2 45 s 9 12.57 KOZIOŁ Adam MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +0.7 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0810/24 2024 LDK!
3 61 s 9 14.16 JANKOWSKI Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL +0.7 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/9613/21 2024 LDK!
4 62 s 9 14.33 PIECH Adam CKS Budowlani Częstochowa 2012 U14 SL +0.7 -- MICHALSKA Alicja Z/6670/23 2024 LDK!
5 65 s 9 15.04 BOGDAŁ Filip MKS Żywiec 2011 U14 SL +0.7 -- FIJAK Krystyna Z/0490/24 2024 LDK!
6 66 s 9 15.93 PALKA Jan UKS Chromik Mysłowice 2015 U12 SL +0.7 -- SZRENIAWA Paweł Z/3885/23 2024
150 m M
1 1 s 1 16.70 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- CIUK Marek Z/4129/22 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 16.99 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2024
3 5 s 1 17.10 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2024
4 6 s 1 17.12 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/1131/22 2024  OSU   KN B  
1 4 s 2 17.04 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2024 LDK!
2 7 s 2 17.15 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1998 Sen SK -- BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
3 15 s 2 17.65 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2024  KN B  
4 19 s 2 17.93 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/1130/22 2024  OSU  
5 24 s 2 18.26 KRASZEWSKI Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/5528/19 2024 LDK!  OSU  
1 12 s 3 17.47 WRODARCZYK Michał KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -- KRUPA Iwona Z/1194/24 2024
2 17 s 3 17.68 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. B.D. Z/13015/21 2024
3 25 s 3 18.41 WO¬NIAK Maciej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U23 SL -- PRENCEL Piotr B.D. Z/2875/22 2024
4 26 s 3 18.52 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/1448/22 2024 LDK!
5 33 s 3 19.52 CHUMIĘCKI Leon KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/5016/22 2024
1 8 s 4 17.18 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL -- PASZTA Wiesław Z/4282/18 2024 BEZ
2 11 s 4 17.30 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U20 SL -- PASZTA Wiesław Z/4953/19 2024  OSU  
3 13 s 4 17.50 PIETRZYK Filip MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/2323/18 2024 LDK!
4 14 s 4 17.60 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U23 SL -- PASZTA Wiesław Z/3733/17 2024 4
5 27 s 4 18.66 GAIK Teodor KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/0701/23 2024
1 3 s 5 17.02 KOWALIK Szymon CTL ORLĘTA Częstochowa 2007 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/1168/24 2024  KN B  
2 9 s 5 17.23 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/1713/19 2024 BEZ LDK!
3 10 s 5 17.24 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2024 LDK!  KN B  
1 16 s 6 17.66 ANDRYSZCZAK Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/5329/22 2024
2 18 s 6 17.79 PILAWA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/2487/23 2024
3 22 s 6 18.02 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/1584/21 2024 LDK!  KN B  
4 29 s 6 18.81 TWARDAK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/5015/22 2024 LDK!
5 34 s 6 19.64 HERLICZKA Dominik GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/6276/22 2024 LDK!
1 20 s 7 17.95 ROLECKI Mikołaj GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL -- RAMUS Józef Z/2337/22 2024 LDK!
2 21 s 7 17.97 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2024 LDK!
3 23 s 7 18.21 DZIERŻĘGA Igor UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/6085/21 2024
4 28 s 7 18.70 PORAWSKI Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U16 SL -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1304/20 2024
5 30 s 7 18.94 MISZTAL Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/8282/21 2024
1 31 s 8 19.17 LEPSKI Franciszek KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/5187/22 2024 LDK!
2 32 s 8 19.26 KLIMCZAK Nikodem UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/4139/23 2024
3 35 s 8 19.91 CHŁOND Maksymilian GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL -- RAMUS Józef Z/6145/22 2024 LDK!
4 36 s 8 19.96 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL -- PASZTA Anna Z/2017/20 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.06 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/13349/21 2024 LDK!  KNF   KN B  
2 2 s 1 35.26 RYSZKA Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/6199/23 2024  KN B  
3 3 s 1 35.61 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U20 SL -- PASZTA Wiesław Z/4953/19 2024  OSU  
4 4 s 1 36.15 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1998 Sen SK -- BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
5 7 s 1 36.82 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2024 LDK!
6 12 s 1 37.57 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/4366/19 2024 LDK!
1 5 s 2 36.62 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U18 SL -- B.D. Z/4074/20 2024
2 6 s 2 36.65 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U20 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2024
3 9 s 2 37.11 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2024  OSU  
4 10 s 2 37.42 GRUSZFELD Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD II WASIAK Jarosław Z/5201/22 2024 LDK!
5 11 s 2 37.43 DZAŁBA Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2024 LDK!
6 14 s 2 37.83 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U20 SL -- B.D. Z/2510/22 2024
1 13 s 3 37.80 WRZOSEK Krzysztof CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U16 SL III KASIŃSKI Marek Z/5328/22 2024
2 15 s 3 38.16 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 Sen SL -- KASIŃSKI Marek B.D. Z/2281/16 2024
3 16 s 3 38.69 LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL -- CIUK Marek Z/13989/21 2024 LDK!  KN B  
4 17 s 3 38.70 DYGANT Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U18 SL -- HOMA Wioleta Z/3891/22 2024 LDK!
5 19 s 3 38.95 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U18 SL -- HOMA Wioleta Z/3316/20 2024 LDK!
6 20 s 3 38.97 PIECHOTA Maciej MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U18 SL -- B.D. Z/0839/22 2024
1 21 s 4 39.01 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2024 LDK!
2 22 s 4 39.71 MISZTAL Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL IV GÓRECKA Małgorzata Z/8282/21 2024
3 23 s 4 39.86 DROŻNIEWICZ Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1721/19 2024 LDK!
4 24 s 4 39.97 WRÓBEL Maciej UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1178/23 2024
5 27 s 4 41.36 LIS Jakub MCKiS Jaworzno 2010 U16 SL V KUZAK Piotr Z/4398/22 2024 LDK!
1 25 s 5 40.57 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/13749/21 2024 LDK!
2 28 s 5 41.38 CHRAPEK Wiktor MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U16 SL V MORKA Piotr Z/1910/22 2024 LDK!
3 29 s 5 41.64 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL V ROLAK Dorota Z/1031/21 2024 LDK!  OSU  
4 30 s 5 42.83 PĘDZIWIATR Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14036/21 2024 LDK!
5 32 s 5 46.11 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2024 LDK!
1 26 s 6 40.81 SU¦LIK Jakub CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U16 SL V ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/4223/19 2024
2 31 s 6 43.91 CAŁKO Ignacy CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14038/21 2024 LDK!
3 33 s 6 46.29 SZCZUREK Kacper MOSM Tychy 2009 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2105/24 2024
4 35 s 6 48.51 MIKOŁAJEC Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U14 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/2333/22 2024 LDK!
  s 6 DNF RYDEL Damian KS AZS AWF Katowice 1983 Masters SL -- B.D. Z/3259/23 2024
1 8 s 7 36.85 STĘPNIOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/4165/19 2024 LDK!
2 18 s 7 38.88 GOCAL Aleksander MOSM Tychy 2008 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0219/24 2024
3 34 s 7 46.81 ZAPAŁOWSKI Krystian TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2013/24 2024 LDK!
4 36 s 7 56.12 MACHURA Tomasz MKS-MOS Katowice 2014 U12 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/4214/23 2024 LDK!
5 37 s 7 62.35 MEISSNER Franciszek MKS Brenna Górki 2013 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2528/24 2024
600 m M
1 1 s 1 1:25.07 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 1:25.49 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 1:25.54 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2024
4 4 s 1 1:26.11 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U20 SL -- BOJKO Bogdan Z/2414/20 2024
5 5 s 1 1:26.42 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. B.D. Z/13015/21 2024
6 6 s 1 1:27.48 JASZCZYK Adam TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3386/22 2024 LDK!
7 8 s 1 1:28.67 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2024
8 9 s 1 1:30.43 CZERNIK Jakub UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4502/24 2024
9 10 s 1 1:31.33 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/6089/23 2024 LDK!
10 13 s 1 1:36.98 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/9197/21 2024
1 7 s 2 1:27.67 SVORTSOV Nikita MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL -- DUDAŁA Piotr Z/0904/23 2024
2 11 s 2 1:34.42 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2024
3 12 s 2 1:34.67 JANKOWSKI Aleksander UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3393/23 2024 LDK!
4 17 s 2 1:45.41 GRZESIAK Ignacy MOSM Tychy 2009 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/13616/21 2024
5 18 s 2 1:45.75 WILKOWICZ Paweł RMKS Rybnik 2009 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5933/22 2024 LDK!
6 19 s 2 1:46.04 KURZYCA Wiktor MUKS SZS Cieszyn 2010 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/2193/23 2024
7 20 s 2 1:47.23 PYTEL Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/14027/21 2024 LDK!
8 23 s 2 1:51.39 SAMEK Wiktor MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2626/23 2024 LDK!
9 25 s 2 1:52.63 PYTEL Bruno MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/14028/21 2024 LDK!
10 26 s 2 2:01.62 HETMANIOK Karol TL Athletics Jastrzębie 2012 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1851/22 2024 LDK!
1 14 s 3 1:38.88 HAŁAS Kamil MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/7038/23 2024 LDK!
2 15 s 3 1:40.81 SILNY Dominik MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U16 SL -- MORKA Piotr Z/6269/23 2024 LDK!
3 16 s 3 1:43.77 BARCZYK Kacper LKS Kłos Olkusz 2008 U18 MA -- B.D. Z/3770/24 2024
4 21 s 3 1:48.52 ¦WIACZNY Alex MOSM Tychy 2010 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/2103/24 2024
5 22 s 3 1:49.71 LACH Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0911/23 2024 LDK!
6 24 s 3 1:51.63 SZUMSKI Krzysztof UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/6614/23 2024 LDK!
7 27 s 3 2:03.41 KUBIEŃ Nikodem LKS Pszczyna 2011 U14 SL -- HELBIK Marzanna Z/2764/23 2024 LDK!
8 28 s 3 2:12.13 SMOLARZ Adam LKS Pszczyna 2011 U14 SL -- HELBIK Marzanna Z/2765/23 2024 LDK!
9 29 s 3 2:14.04 RUSINEK Krystian TL Athletics Jastrzębie 2012 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0803/23 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:25.47 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -- LAMCH Czesław B.D. Z/1831/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 2:27.41 PRZYBYŁA Kamil KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/5452/19 2024  KN B  
3 3 s 1 2:31.50 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2024
4 4 s 1 2:38.14 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1301/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 2:38.55 GAWEŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/3452/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 2:42.32 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1593/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 s 1 2:46.06 BANDOS Leonard LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0885/22 2024 LDK!
8 8 s 1 2:47.29 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3922/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 9 s 1 2:49.56 BURESZ Jakub LKS Omega Kleszczów 2009 U16 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0507/23 2024
10 10 s 1 2:50.13 BALCEREK Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2830/21 2024 LDK!
11 18 s 1 3:03.98 SOBOTA Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2067/22 2024 LDK!
12 19 s 1 3:04.16 CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/11997/21 2024 LDK!
1 11 s 2 2:53.99 KAPU¦CIŃSKI Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL V LAMCH Czesław Z/5550/23 2024 LDK!  OSU  
2 12 s 2 2:55.57 MARYJOSZ Przemysław UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/2128/22 2024
3 13 s 2 2:56.51 WIECZOREK Adrian GKS Piast Gliwice # 2001 Sen SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1379/21 2024
4 14 s 2 2:57.62 SZYMURA Franciszek MKS Iskra Pszczyna 2010 U16 SL V BIELA Monika Z/7264/21 2024 LDK!
5 15 s 2 2:58.47 HERBU¦ Bartłomiej MKS Żywiec 2010 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/2166/22 2024 LDK!
6 16 s 2 3:02.84 KACZMAREK Jan UKS Dziesi±tka Radomsko 2009 U16 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0386/24 2024
7 17 s 2 3:03.31 KSIˇŻEK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL -- PASZTA Wiesław Z/2145/20 2024 LDK!  OSU  
8 20 s 2 3:09.32 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2024 LDK!
9 21 s 2 3:10.87 MACHAŁA Tomasz MUKS SZS Cieszyn 2010 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/1847/22 2024
10 22 s 2 3:15.90 TOMCZAK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U14 SL -- PASZTA Wiesław Z/5001/24 2024
11 23 s 2 3:23.68 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0983/18 2024 BEZ
12 24 s 2 3:31.92 BALCEREK Błażej MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U14 SL -- MORKA Piotr Z/2330/22 2024 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:43.22 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice 2001 Sen SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2024
2 2 s 1 5:44.47 KUROWSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/6505/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 5:44.58 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 5:44.69 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2024
5 5 s 1 5:46.26 DUDZIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5867/21 2024
6 6 s 1 5:48.20 PLEWIK Piotr MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/6368/22 2024  OSU  
7 7 s 1 5:48.31 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Masters SL -- B.D. B.D. Z/3221/15 2024 BEZ
8 8 s 1 6:04.14 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U18 SL -- HELBIK Marzanna Z/4650/19 2024 LDK!
9 9 s 1 6:10.92 TALIK Piotr GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/6997/23 2024
10 10 s 1 6:45.71 KANCLERZ Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U16 SL -- MORKA Piotr Z/2828/21 2024 LDK!
11 11 s 1 8:11.35 BRONIKOWSKI Michał UKS KuĽnica Katowice 2010 U16 SL -- B.D. Z/3585/24 2024
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U23 MA III SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 f 1 1.90 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   76 116
3 3 f 1 1.75 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL IV MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 1.65 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U16 OP V KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2024 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.65 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U20 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2024 BEZ LDK!
6 6 f 1 1.60 FABJAŃSKI Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- DMP DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2738/23 2024 LDK! 22 68
7 7 f 1 1.55 JASTRZˇBEK Jakub MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2012 U14 OP -- SACZKO Andrzej Z/0843/23 2024 LDK!
8 8 f 1 1.50 JASTRZˇBEK Kacper MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2010 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0145/24 2024 LDK!
9 9 f 1 1.50 PIECH Adam CKS Budowlani Częstochowa 2012 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/6670/23 2024 LDK!
10 10 f 1 1.40 KOZIOŁ Szymon KS Victoria Trzebinia 2011 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/2936/23 2024 LDK!
11 11 f 1 1.30 MUSZAK Oskar MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2012 U14 OP -- SACZKO Andrzej Z/2541/23 2024 LDK!
12 12 f 1 1.30 BRZOSKA Tymoteusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP -- SACZKO Andrzej Z/1621/24 2024 LDK!
  f 1 NM TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 Sen SL -- DMP RAMUS Józef Z/1465/19 2024
W dal M
  f 1 4.26 JASTRZˇBEK Jakub MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2012 U14 OP +0.9 -- SACZKO Andrzej Z/0843/23 2024 LDK!
1 1 f 1 6.65 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U23 SL +1.9 III OLSZAR Michał B.D. Z/4928/19 2024  KN B  
2 2 f 1 6.58 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U20 SL +0.3 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2024 4  KN B  
3 3 f 1 6.44 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U20 SL -0.3 III FIJAK Krystyna Z/4169/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 4 f 1 6.33 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U18 SL +1.0 III BIELA Marek Z/2843/18 2024 BEZ LDK!
5 5 f 1 6.27 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U18 SL +1.9 IV FIJAK Krystyna Z/4171/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
6 6 f 1 6.25 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL +1.1 IV MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 6.21 JÓ¬WIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL +1.7 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2024 BEZ LDK!
8 8 f 1 5.51 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U16 OP +1.9 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2024 BEZ LDK!
9 9 f 1 5.43 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
10 10 f 1 5.31 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U16 SL +0.6 -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2024 LDK!
11 11 f 1 5.25 GURDEK Filip MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U20 SL +1.2 -- KOBĘDZA Jan Z/1172/24 2024
12 12 f 1 5.13 MIZGAŁA Mateusz UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U16 SL +0.1 -- PILAREK Sławomir Z/10251/21 2024 LDK!
13 13 f 1 5.02 KOWAL Wojciech MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL +2.6 -- MARKOWSKI Jacek Z/5579/23 2024
14 14 f 1 4.98 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +0.7 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2024 LDK! 53
15 15 f 1 4.89 JASTRZˇBEK Kacper MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2010 U16 OP -0.1 -- SACZKO Andrzej Z/0145/24 2024 LDK!
16 16 f 1 4.65 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA +0.6 -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2024
17 17 f 1 4.62 MITO¦ Kamil MKS-MOS Katowice 2011 U14 SL +0.1 -- ROLAK Dorota Z/5906/22 2024 LDK!
18 18 f 1 4.61 ĆWIKLIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL -0.3 -- PASZTA Anna Z/3916/20 2024 LDK!
19 19 f 1 4.51 KLIMCZAK Nikodem UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL -0.3 -- SZRENIAWA Paweł Z/4139/23 2024
20 20 f 1 4.47 JASTRZˇBEK Jakub MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2012 U14 OP +2.1 -- SACZKO Andrzej Z/0843/23 2024 LDK!
21 21 f 1 4.24 ĆWIERTNIA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL +2.0 -- PASZTA Anna Z/14145/21 2024 LDK!
22 22 f 1 3.77 BOGDAŁ Filip MKS Żywiec 2011 U14 SL +0.9 -- FIJAK Krystyna Z/0490/24 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 15.83 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL II DMP U20 LAMCH Czesław Z/13694/21 2024 LDK!  OSU   KN B   125
2 2 f 1 13.14 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/0366/21 2024 LDK!
3 3 f 1 12.91 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/12307/21 2024 LDK! 97
4 4 f 1 12.71 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL IV PILAREK Sławomir Z/1295/21 2024 LDK!
5 5 f 1 12.01 TUTAJ Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/5559/23 2024
6 6 f 1 11.53 BAREŁA Bruno UKS Dziesi±tka Radomsko 2007 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4161/24 2024
7 7 f 1 11.09 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
8 8 f 1 9.85 GĘBALA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/1791/24 2024
9 9 f 1 9.49 SOCHIERA Jakub MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL -- MORKA Piotr Z/6266/23 2024
10 10 f 1 8.99 FABJAŃSKI Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2738/23 2024 LDK!
11 11 f 1 8.14 SITEK Aleksander MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP -- SACZKO Andrzej Z/3970/24 2024 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 14.29 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Masters SL II B.D. Z/3241/11 2024 BEZ
2 2 f 1 12.58 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U23 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2024 LDK!
3 3 f 1 11.88 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP -- B.D. Z/11723/21 2024
Dysk (1) M
1 1 f 1 48.21 TUTAJ Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL II KURDZIEL Andrzej Z/5559/23 2024
2 2 f 1 38.59 KRZYCHAŁA Igor MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5908/22 2024 LDK!
3 3 f 1 32.82 ¦LIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U16 SK V FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 31.51 GĘBALA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/1791/24 2024
5 5 f 1 28.22 SITEK Aleksander MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP -- SACZKO Andrzej Z/3970/24 2024 LDK!
6 6 f 1 26.88 KĘPA Maciej UKS Dziesi±tka Radomsko 2010 U16 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4834/23 2024
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 54.90 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U18 SL I WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2024  KNF  
2 2 f 1 44.09 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U18 SK III DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2024 LDK!  OSU   KN B   123
3 3 f 1 39.52 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL III LAMCH Czesław Z/13694/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 36.87 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/0366/21 2024 LDK!
5 5 f 1 35.56 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL IV WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2024 LDK!
6 6 f 1 34.79 ALBINIAK Leszek UKS Gminy Brzeszcze 1971 Masters MA -- B.D. WŁODARCZYK Mirosław , Z/2708/22 , 2024
7 7 f 1 33.07 HERSZKIEWICZ Dariusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -- DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0980/22 2024  OSU   85
8 8 f 1 29.42 KULI¦ Antoni UKS Dziesi±tka Radomsko 2008 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4837/23 2024
9 9 f 1 25.55 BAREŁA Bruno UKS Dziesi±tka Radomsko 2007 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4161/24 2024
10 10 f 1 20.21 NOŻOWNIK Bartosz CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/7282/23 2024 LDK!  OSU  
Dysk (2) M
1 1 f 1 40.46 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U23 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2024 LDK!
2 2 f 1 31.28 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP -- B.D. Z/11723/21 2024
3 3 f 1 27.38 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U23 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2024 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 57.61 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U18 SK III FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 42.00 ¦LIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U16 SK IV DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2024 LDK!  OSU   97
3 3 f 1 40.49 SOBCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/4168/23 2024
Młot (6) M
1 1 f 1 55.93 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U20 SL II WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2024  KN B  
2 2 f 1 42.94 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U20 SK IV DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2024 LDK!  OSU   KN B   106
Młot (7.26) M
1 1 f 1 50.47 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Masters SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2024 1
2 2 f 1 46.65 GROCHOWALSKI Paweł WKS Wawel Kraków 1981 Masters MA II DMP B.D. Z/3295/22 2024 80

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 39.490656137466 sekund