Kielce 27.04.2024
Dzień Miotacza 2024 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 s 1 10.37 CEDROWSKA Hanna KKL Kielce 2016 U12 SK -1.9 -- B.D. Z/7492/23 2024 LDK!
2 s 1 10.68 KUBICKA Lea KKL Kielce 2014 U12 SK -1.9 -- B.D. Z/0391/24 2024 LDK!
3 s 1 10.97 HAJDUK Magdalena KKL Kielce 2015 U12 SK -1.9 -- B.D. Z/7493/23 2024 LDK!
4 s 1 11.64 FLORCZYK Anna KKL Kielce 2016 U12 SK -1.9 -- B.D. Z/7502/23 2024 LDK!
5 s 1 12.75 KOŁKIEWICZ Hanna KKL Kielce 2015 U12 SK -1.9 -- B.D. Z/0118/24 2024 LDK!
6 s 1 12.96 JĘDRSZCZYK Zofia KKL Kielce 2016 U12 SK -1.9 -- B.D. Z/3553/24 2024 LDK!
1 s 2 9.71 SEKUŁA Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK -2.3 -- CIEPLUCH Beata Z/4264/24 2024 LDK!
2 s 2 11.05 WĄDER Pola KKL Kielce 2015 U12 SK -2.3 -- B.D. Z/5970/23 2024 LDK!
3 s 2 11.28 WITKOWSKA Kamila KKL Kielce 2013 U12 SK -2.3 -- B.D. Z/0115/24 2024 LDK!
4 s 2 11.30 SKORUPKA Hanna KKL Kielce 2013 U12 SK -2.3 -- B.D. Z/5969/23 2024 LDK!
5 s 2 11.59 PASTUSZKA Maria KKL Kielce 2016 U12 SK -2.3 -- B.D. Z/4267/24 2024 LDK!
6 s 2 11.73 WIATR Blanka KKL Kielce 2014 U12 SK -2.3 -- B.D. Z/4268/24 2024 LDK!
7 s 2 11.82 SMELCERZ Kaja KKL Kielce 2014 U12 SK -2.3 -- B.D. Z/0390/24 2024 LDK!
8 s 2 12.35 RYGIEL Zofia Konstancja KKL Kielce 2015 U12 SK -2.3 -- B.D. Z/7503/23 2024 LDK!
9 s 2 12.76 PIWOWARCZYK Emilia UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2017 U12 SK -2.3 -- BIELACHA Maciej Z/0094/24 2024
1 s 3 9.95 STYCZEŃ Lena KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK +1.0 -- CIEPLUCH Beata Z/7058/23 2024 LDK!
2 s 3 10.12 STANISZEWSKA Oliwia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK +1.0 -- CIEPLUCH Beata Z/7065/23 2024 LDK!
3 s 3 10.31 SUCHECKA Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK +1.0 -- CIEPLUCH Beata Z/7067/23 2024 LDK!
4 s 3 10.42 ZATORSKA Aleksandra KKL Kielce 2014 U12 SK +1.0 -- B.D. Z/0011/23 2024 LDK!
5 s 3 10.97 PRZEPIÓRA Olga KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK +1.0 -- CIEPLUCH Beata Z/7508/23 2024 LDK!
6 s 3 11.03 ZAPAŁA Liliana KKL Kielce 2015 U12 SK +1.0 -- B.D. Z/0117/24 2024 LDK!
7 s 3 11.06 WRZECIONOWSKA Malwina KKL Kielce 2015 U12 SK +1.0 -- B.D. Z/0116/24 2024 LDK!
1 s 4 9.63 JĘDRZEJCZAK Oliwia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -1.8 -- CIEPLUCH Beata Z/7071/23 2024 LDK!
2 s 4 10.65 PAPIEROWSKA Nadia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK -1.8 -- CIEPLUCH Beata Z/7061/23 2024 LDK!
3 s 4 10.77 BUJAK Karolina KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -1.8 -- CIEPLUCH Beata Z/7059/23 2024 LDK!
4 s 4 11.03 OPOZDA Patrycja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -1.8 -- CIEPLUCH Beata Z/7072/23 2024 LDK!
5 s 4 11.08 RECZKO Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -1.8 -- CIEPLUCH Beata Z/7055/23 2024 LDK!
100 m K
1 s 1 14.18 PODRAZA Aleksandra KKL Kielce 2011 U14 SK -1.4 V B.D. Z/6515/22 2024 LDK!
2 s 1 14.37 PIWOWARCZYK Martyna UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2006 U20 SK -1.4 -- BIELACHA Maciej Z/6711/22 2024
3 s 1 14.76 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ -1.4 -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2024 LDK!
4 s 1 14.88 JAROSZEK Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U16 SK -1.4 -- KUBIEC Dawid Z/5197/21 2024 LDK!  OSU  
5 s 1 15.92 SAR Hanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U16 SK -1.4 -- KUBIEC Dawid Z/3471/24 2024 LDK!
6 s 1 16.02 PIWOWARCZYK Wiktoria UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2004 U23 SK -1.4 -- BIELACHA Maciej Z/5510/23 2024
7 s 1 16.11 MAJEWSKA Aleksandra KKL Kielce 2011 U14 SK -1.4 -- B.D. Z/7512/23 2024 LDK!
8 s 1 16.14 KOZAK Nina KKL Kielce 2011 U14 SK -1.4 -- B.D. Z/6571/23 2024 LDK!
1 s 2 13.93 WRONA Zuzanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK -2.1 V KUBIEC Dawid B.D. Z/5557/21 2024 LDK!
2 s 2 15.33 UGODZIŃSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2012 U14 MZ -2.1 -- ZIMNY Emanuel Z/6153/22 2024 LDK!
3 s 2 15.33 JANIK Julia KKL Kielce 2011 U14 SK -2.1 -- B.D. Z/3207/23 2024 LDK!
4 s 2 15.47 SEKRECKA Alicja Teresa KKL Kielce 2011 U14 SK -2.1 -- B.D. Z/7560/23 2024 LDK!
5 s 2 16.16 SŁOMIŃSKA Lena LKB Rudnik 2010 U16 SK -2.1 -- B.D. Z/11756/21 2024
6 s 2 16.71 PTAK Lena KKL Kielce 2012 U14 SK -2.1 -- B.D. Z/7501/23 2024 LDK!
300 m K
1 s 1 48.47 SZYMONIAK Lena KKL Kielce 2011 U14 SK V B.D. Z/6542/22 2024 LDK!
2 s 1 50.00 JANIK Julia KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/3207/23 2024 LDK!
3 s 1 50.78 WĄDER Hanna KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. B.D. Z/14047/21 2024 LDK!
4 s 1 54.34 KĘPA Maja UKS Dziesiątka Radomsko 2011 U14 LD -- MATUSZCZAK Izabela Z/4835/23 2024
5 s 1 55.59 JĘDRZEJCZAK Oliwia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7071/23 2024 LDK!
6 s 1 60.30 BUJAK Karolina KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7059/23 2024 LDK!
7 s 1 60.55 OPOZDA Patrycja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7072/23 2024 LDK!
8 s 1 62.87 RECZKO Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7055/23 2024 LDK!
1 s 2 47.19 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2024 LDK!
2 s 2 47.69 PIWOWARCZYK Martyna UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2006 U20 SK -- BIELACHA Maciej Z/6711/22 2024
3 s 2 47.80 WRONA Zuzanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK V KUBIEC Dawid B.D. Z/5557/21 2024 LDK!
4 s 2 49.07 GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U20 SK -- JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/3383/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 s 2 57.14 PIWOWARCZYK Wiktoria UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2004 U23 SK -- BIELACHA Maciej Z/5510/23 2024
6 s 2 57.79 SAR Hanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U16 SK -- KUBIEC Dawid Z/3471/24 2024 LDK!
7 s 2 58.16 STANISZEWSKA Oliwia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7065/23 2024 LDK!
600 m K
1 s 1 1:47.47 BIELECKA Aleksandra UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2000 Sen SK -- BIELACHA Maciej Z/0719/18 2024
2 s 1 1:54.64 POZNAŃSKA Amelia UKS Żaczek Połaniec 2010 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3347/23 2024 LDK!  OSU  
3 s 1 1:59.57 KICIŃSKA Zuzanna UKS Żaczek Połaniec 2010 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3205/23 2024 LDK!  OSU  
4 s 1 2:06.65 PRZYSUCHA Karolina UKS Żaczek Połaniec 2010 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/7486/23 2024 LDK!  OSU  
5 s 1 2:10.41 KOWALCZYK Nikola KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7068/23 2024 LDK!
6 s 1 2:11.73 GOŁDA Natalia UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2008 U18 SK -- BIELACHA Maciej Z/7016/23 2024
7 s 1 2:16.26 WIECHA Lena KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7066/23 2024 LDK!
  s 1 DQ FIJAŁKOWSKA Tatiana UKS Żaczek Połaniec 2010 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0427/23 2024 LDK!  OSU  
1 s 2 2:04.60 MALINOWSKA Kinga KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7056/23 2024 LDK!
2 s 2 2:06.65 SZKOLAK Natalia UKS Żaczek Połaniec 2011 U14 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/7483/23 2024 LDK!
3 s 2 2:07.94 POZNAŃSKA Aleksandra UKS Żaczek Połaniec 2013 U12 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/4322/24 2024 LDK!
4 s 2 2:14.45 KUBICKA Lilianna KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/0491/21 2024 LDK!
5 s 2 2:16.84 OSMAN Amelia KKL Kielce 2014 U12 SK -- B.D. Z/7495/23 2024 LDK!
6 s 2 2:17.76 MĄKOSA Hanna KKL Kielce 2013 U12 SK -- B.D. Z/0011/22 2024 LDK!
7 s 2 2:19.52 JARZĄBEK Zuzanna KKL Kielce 2013 U12 SK -- B.D. Z/7494/23 2024 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:46.24 CZYŻ Patrycja UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1991 Sen SK -- BIELACHA Maciej Z/6656/23 2024
2 s 1 3:53.85 JANDUŁA Maja STS Skarżysko-Kamienna 2010 U16 SK -- B.D. Z/4381/24 2024
3 s 1 3:56.89 WAWRZONEK Zofia STS Skarżysko-Kamienna 2009 U16 SK -- CZARNECKI Rafał Z/4241/21 2024 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.70 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U20 SK I DMP U20 WRONA Agnieszka Z/2295/19 2024 LDK!  KNF   OSU   163
2 f 1 2.60 ZAWICKA Pola KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA IV DMP U20 ZAPART Stanisław Z/1615/22 2024 104
3 f 1 2.60 WĄDER Hanna KKL Kielce 2011 U14 SK IV B.D. B.D. Z/14047/21 2024 LDK!
4 f 1 2.30 SZYMONIAK Lena KKL Kielce 2011 U14 SK V B.D. Z/6542/22 2024 LDK!
5 f 1 2.20 SEKRECKA Alicja Teresa KKL Kielce 2011 U14 SK V B.D. Z/7560/23 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 4.14 JAROSZEK Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U16 SK +0.4 -- KUBIEC Dawid Z/5197/21 2024 LDK!  OSU  
W dal strefa K
1 f 1 4.57 PODRAZA Aleksandra KKL Kielce 2011 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/6515/22 2024 LDK!
2 f 1 4.01 KOZAK Nina KKL Kielce 2011 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/6571/23 2024 LDK!
3 f 1 3.74 SEKUŁA Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK 0.0 -- CIEPLUCH Beata Z/4264/24 2024 LDK!
4 f 1 3.65 PTAK Lena KKL Kielce 2012 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/7501/23 2024 LDK!
5 f 1 3.55 KUBICKA Lilianna KKL Kielce 2011 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/0491/21 2024 LDK!
6 f 1 3.41 SUCHECKA Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK 0.0 -- CIEPLUCH Beata Z/7067/23 2024 LDK!
7 f 1 3.35 PRZEPIÓRA Olga KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK 0.0 -- CIEPLUCH Beata Z/7508/23 2024 LDK!
8 f 1 3.33 SKORUPKA Hanna KKL Kielce 2013 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/5969/23 2024 LDK!
9 f 1 3.32 CEDROWSKA Hanna KKL Kielce 2016 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/7492/23 2024 LDK!
10 f 1 3.30 OSMAN Amelia KKL Kielce 2014 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/7495/23 2024 LDK!
11 f 1 3.26 STYCZEŃ Lena KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK 0.0 -- CIEPLUCH Beata Z/7058/23 2024 LDK!
12 f 1 3.23 MĄKOSA Hanna KKL Kielce 2013 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/0011/22 2024 LDK!
13 f 1 3.22 MAJEWSKA Aleksandra KKL Kielce 2011 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/7512/23 2024 LDK!
14 f 1 3.22 ZAPAŁA Liliana KKL Kielce 2015 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/0117/24 2024 LDK!
15 f 1 3.21 PAPIEROWSKA Nadia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK 0.0 -- CIEPLUCH Beata Z/7061/23 2024 LDK!
16 f 1 3.16 ZATORSKA Aleksandra KKL Kielce 2014 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/0011/23 2024 LDK!
17 f 1 3.14 SMELCERZ Kaja KKL Kielce 2014 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/0390/24 2024 LDK!
18 f 1 3.11 WĄDER Pola KKL Kielce 2015 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/5970/23 2024 LDK!
19 f 1 3.08 WIATR Blanka KKL Kielce 2014 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/4268/24 2024 LDK!
20 f 1 3.05 WITKOWSKA Kamila KKL Kielce 2013 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/0115/24 2024 LDK!
21 f 1 3.03 HAJDUK Magdalena KKL Kielce 2015 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/7493/23 2024 LDK!
22 f 1 3.01 WRZECIONOWSKA Malwina KKL Kielce 2015 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/0116/24 2024 LDK!
23 f 1 2.90 SZYMONIAK Kaja KKL Kielce 2016 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/3979/24 2024 LDK!
24 f 1 2.85 RYGIEL Zofia Konstancja KKL Kielce 2015 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/7503/23 2024 LDK!
25 f 1 2.78 FLORCZYK Anna KKL Kielce 2016 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/7502/23 2024 LDK!
26 f 1 2.75 JARZĄBEK Zuzanna KKL Kielce 2013 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/7494/23 2024 LDK!
27 f 1 2.71 PASTUSZKA Maria KKL Kielce 2016 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/4267/24 2024 LDK!
28 f 1 2.33 JĘDRSZCZYK Zofia KKL Kielce 2016 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/3553/24 2024 LDK!
29 f 1 1.95 KOŁKIEWICZ Hanna KKL Kielce 2015 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/0118/24 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.95 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U18 SK IV OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Janusz , Z/10485/21 , 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 7.82 KOPYT Amelia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6881/23 2024 LDK!
3 f 1 7.48 KAWALEC Maja UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2008 U18 SK -- DMP U20 BIELACHA Maciej Z/4105/23 2024 53
Dysk (0.75) K
1 f 1 23.41 GAIK Julia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6545/22 2024 LDK!
2 f 1 21.08 PŁYWACZEWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2009 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/3800/24 2024 LDK!
3 f 1 20.56 KAMYSHNIA Khrystyna UKS Dziesiątka Radomsko 2011 U14 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4221/24 2024
4 f 1 20.35 FAMULSKA Wiktoria UKS Dziesiątka Radomsko 2010 U16 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4219/24 2024
Dysk (1) K
1 f 1 53.91 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2024  KNS   152
2 f 1 35.96 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 1972 Masters MA III SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2024 2
Młot (3) K
1 f 1 47.51 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U16 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2024
2 f 1 39.05 KAPUSTKA Weronika LKS Stal Mielec 2010 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2776/23 2024 LDK!
3 f 1 36.33 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 1972 Masters MA -- SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2024 2
4 f 1 22.19 PŁYWACZEWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2009 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/3800/24 2024 LDK!
5 f 1 21.48 KOPYT Amelia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6881/23 2024 LDK!
6 f 1 21.36 GAIK Julia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6545/22 2024 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 67.16 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2024  KNS  
2 f 1 62.91 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I GÓRA Marcin B.D. B.D. Z/6533/15 2024 LDK!  KNF  
3 f 1 62.02 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK I FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2024 LDK!
4 f 1 57.31 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U23 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2024 5  KN B  
5 f 1 51.65 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP I DMP U20 B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2024 LDK!  KNF   OSU   154
6 f 1 46.14 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U20 SK II DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2024 5 LDK!  KN B   138
7 f 1 35.67 KAMIŃSKA Monika AKL Ursynów Warszawa 1984 Masters MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5129/22 2024
Oszczep (500) K
1 f 1 33.15 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U18 SK IV OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Janusz , Z/10485/21 , 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 19.33 UGODZIŃSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2012 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6153/22 2024 LDK!
60 m M
1 s 1 9.49 PASTUSZKA Antoni KKL Kielce 2014 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/4265/24 2024 LDK!
2 s 1 9.58 POŻOGA Filip KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK 0.0 -- CIEPLUCH Beata Z/7054/23 2024 LDK!
3 s 1 10.21 MYK Wojciech KKL Kielce 2012 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/7498/23 2024 LDK!
4 s 1 10.83 ŻEBROWSKI Ignacy KKL Kielce 2014 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/4269/24 2024 LDK!
5 s 1 10.84 KIERCZYŃSKI Bartosz Wiktor KKL Kielce 2013 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/3554/24 2024 LDK!
6 s 1 10.92 ZELEK Antoni Michał KKL Kielce 2012 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/4382/24 2024 LDK!
7 s 1 11.32 WZOREK Jakub KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK 0.0 -- CIEPLUCH Beata Z/7073/23 2024 LDK!
100 m M
1 s 1 11.77 BIGAJ Dawid KS Pointer Siercza 2007 U18 MA +0.1 IV SIKORA Bartosz # Z/5754/21 2024 LDK!
2 s 1 11.78 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1998 Sen SK +0.1 -- BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
3 s 1 11.96 PAWELEC Cyprian UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2004 U23 SK +0.1 -- BIELACHA Maciej Z/5509/23 2024
4 s 1 12.07 LIPA Bartłomiej UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2004 U23 SK +0.1 -- BIELACHA Maciej Z/6709/22 2024
5 s 1 12.13 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA +0.1 -- B.D. Z/13737/21 2024
6 s 1 12.13 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U23 SK +0.1 -- WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2024 5 LDK!  KNF  
7 s 1 12.91 PRAMIK Antoni MKS Pilica Białobrzegi 2007 U18 MZ +0.1 -- B.D. Z/5692/23 2024
1 s 2 12.24 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U18 MZ -0.7 -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2024
2 s 2 12.96 PIELIŃSKI Michał UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2009 U16 SK -0.7 -- BIELACHA Maciej Z/7017/23 2024
3 s 2 13.16 OVSIICHUK Illia UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2008 U18 SK -0.7 -- BIELACHA Maciej Z/5506/23 2024
4 s 2 13.96 RYCIAK Gabriel KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U16 SK -0.7 -- KUBIEC Dawid Z/3468/24 2024 LDK!
5 s 2 14.88 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U16 SK -0.7 -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2024 LDK!
300 m M
1 s 1 36.46 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1998 Sen SK -- BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
2 s 1 37.61 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2024
3 s 1 38.00 KUPIEC Tomasz UKS Lider Siercza 1982 Masters MA -- B.D. # Z/1485/20 2024
4 s 1 38.22 PAWELEC Cyprian UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2004 U23 SK -- BIELACHA Maciej Z/5509/23 2024
5 s 1 38.83 LIPA Bartłomiej UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2004 U23 SK -- BIELACHA Maciej Z/6709/22 2024
6 s 1 40.25 KULIŚ Antoni UKS Dziesiątka Radomsko 2008 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4837/23 2024
7 s 1 40.46 PRAMIK Antoni MKS Pilica Białobrzegi 2007 U18 MZ -- B.D. Z/5692/23 2024
1 s 2 42.06 KĘPA Maciej UKS Dziesiątka Radomsko 2010 U16 LD V LASOŃ Krzysztof Z/4834/23 2024
2 s 2 42.55 KULIK Dawid KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/6624/22 2024 LDK!
3 s 2 46.45 RYCIAK Gabriel KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U16 SK -- KUBIEC Dawid Z/3468/24 2024 LDK!
4 s 2 47.59 KRAWCZYK Jan KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/7088/23 2024 LDK!
5 s 2 55.53 POŻOGA Filip KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7054/23 2024 LDK!
600 m M
1 s 1 1:38.93 KACZMAREK Jan UKS Dziesiątka Radomsko 2009 U16 LD V LASOŃ Krzysztof Z/0386/24 2024
2 s 1 1:56.24 JAMIOŁ Ignacy KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/7500/23 2024 LDK!
3 s 1 2:00.30 MŁYNARCZYK Maksymilian KKL Kielce 2014 U12 SK -- B.D. Z/6192/22 2024 LDK!
4 s 1 2:01.38 BEREZHNYI Damir KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/7497/23 2024 LDK!
5 s 1 2:02.60 FLORCZYK Franciszek KKL Kielce 2014 U12 SK -- B.D. Z/0006/22 2024 LDK!
6 s 1 2:04.20 JAMIOŁ Miłosz KKL Kielce 2013 U12 SK --
7 s 1 2:05.51 PASTUSZKA Franciszek KKL Kielce 2014 U12 SK -- B.D. Z/4266/24 2024 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:32.16 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 s 1 2:34.46 BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 s 1 2:42.04 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 s 1 2:43.43 PILICHOWSKI Szymon KM Aktywni Sochaczew 2007 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2129/22 2024 LDK!
5 s 1 2:46.82 KUTERBA Piotr KS Pointer Siercza 1987 Masters MA -- SIKORA Bartosz # Z/0729/24 2024
6 s 1 2:49.54 BUGAJSKI Aleksander UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2005 U20 SK -- BIELACHA Maciej Z/6676/22 2024
7 s 1 2:51.80 CHUDY Julian KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/13071/21 2024 LDK!
8 s 1 2:54.68 SŁOMIŃSKI Jakub LKB Rudnik 2009 U16 SK V B.D. Z/11757/21 2024
9 s 1 3:03.65 ŚLEDŹ Wiktor UKS Żaczek Połaniec 2009 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0423/23 2024 LDK!  OSU  
10 s 1 3:09.31 WILK Miłosz UKS Żaczek Połaniec 2009 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/7487/23 2024 LDK!  OSU  
11 s 1 3:17.40 KUSIŃSKI Kacper UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2004 U23 SK -- BIELACHA Maciej Z/5508/23 2024
12 s 1 3:32.68 MĄKOSA Jędrzej KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/0012/22 2024 LDK!
13 s 1 3:34.68 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2024 LDK!
14 s 1 3:40.50 MŁYNARCZYK Aleksander KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. B.D. Z/6191/22 2024 LDK!
2000 m M
1 s 1 5:58.54 SOBCZYŃSKI Patryk UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2002 U23 SK -- B.D. Z/4285/20 2024
2 s 1 6:10.14 ZAGDAŃSKI Dariusz UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1989 Masters SK -- BIELACHA Maciej Z/6710/22 2024
3 s 1 6:52.41 TELKA Paweł UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1989 Masters SK -- BIELACHA Maciej Z/6708/22 2024
Tyczka M
1 f 1 4.00 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U18 SK II DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0822/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B   122
2 f 1 3.70 LACH Borys KKL Kielce 2008 U18 SK III DMP U20 WRONA Agnieszka Z/1934/20 2024 LDK!  OSU   KN B   110
3 f 1 3.40 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3050/18 2024
4 f 1 3.20 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024
5 f 1 2.50 MĄKOSA Jędrzej KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/0012/22 2024 LDK!
6 f 1 2.00 KRAWCZYK Jan KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/7088/23 2024 LDK!
W dal M
  f 1 5.50 PIELIŃSKI Michał UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2009 U16 SK -0.9 -- DMP U20 BIELACHA Maciej Z/7017/23 2024 66
1 f 1 6.08 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +1.6 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3050/18 2024
2 f 1 5.63 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U23 SK -0.6 -- WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2024 5 LDK!  KNF  
3 f 1 5.54 PIELIŃSKI Michał UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2009 U16 SK +3.3 -- DMP U20 BIELACHA Maciej Z/7017/23 2024 67
4 f 1 5.38 OVSIICHUK Illia UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2008 U18 SK +1.1 -- DMP DMP U20 BIELACHA Maciej Z/5506/23 2024 13 63
W dal strefa M
1 f 1 5.14 KULIK Dawid KKL Kielce 2011 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/6624/22 2024 LDK!
2 f 1 4.14 JAMIOŁ Ignacy KKL Kielce 2012 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/7500/23 2024 LDK!
3 f 1 4.00 PASTUSZKA Franciszek KKL Kielce 2014 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/4266/24 2024 LDK!
4 f 1 3.96 FLORCZYK Franciszek KKL Kielce 2014 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/0006/22 2024 LDK!
5 f 1 3.91 BEREZHNYI Damir KKL Kielce 2012 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/7497/23 2024 LDK!
6 f 1 3.80 MŁYNARCZYK Aleksander KKL Kielce 2012 U14 SK 0.0 -- B.D. B.D. Z/6191/22 2024 LDK!
7 f 1 3.65 MŁYNARCZYK Maksymilian KKL Kielce 2014 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/6192/22 2024 LDK!
8 f 1 3.58 PASTUSZKA Antoni KKL Kielce 2014 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/4265/24 2024 LDK!
9 f 1 3.50 MYK Wojciech KKL Kielce 2012 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/7498/23 2024 LDK!
10 f 1 3.48 ŻEBROWSKI Ignacy KKL Kielce 2014 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/4269/24 2024 LDK!
11 f 1 3.32 JAMIOŁ Miłosz KKL Kielce 2013 U12 SK 0.0 --
12 f 1 3.29 ZELEK Antoni Michał KKL Kielce 2012 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/4382/24 2024 LDK!
13 f 1 3.01 WZOREK Jakub KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK 0.0 -- CIEPLUCH Beata Z/7073/23 2024 LDK!
  f 1 NM KIERCZYŃSKI Bartosz Wiktor KKL Kielce 2013 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/3554/24 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.46 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- B.D. Z/2763/20 2024
2 f 1 10.89 BAREŁA Bruno UKS Dziesiątka Radomsko 2007 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4161/24 2024
3 f 1 10.34 KĘDZIOR Karol UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2008 U18 SK -- DMP U20 BIELACHA Maciej Z/6078/23 2024 68
4 f 1 9.51 WNUK Wiktor UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2007 U18 SK -- DMP U20 BIELACHA Maciej Z/6576/23 2024 60
5 f 1 9.09 MOGIELSKI Filip UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2008 U18 SK -- BIELACHA Maciej Z/6079/23 2024
Dysk (1) M
1 f 1 34.19 ŚLIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U16 SK V FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 28.68 KĘPA Maciej UKS Dziesiątka Radomsko 2010 U16 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4834/23 2024
3 f 1 23.75 KUTA Oliwier KKL Kielce 2009 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0494/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 20.05 KOWALIK Wojciech UKS Dziesiątka Radomsko 2010 U16 LD -- MATUSZCZAK Izabela Z/4836/23 2024
Dysk (1.5) M
1 f 1 40.94 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA III DMP U20 B.D. Z/2763/20 2024 113
2 f 1 31.04 KULIŚ Antoni UKS Dziesiątka Radomsko 2008 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4837/23 2024
3 f 1 30.00 BAREŁA Bruno UKS Dziesiątka Radomsko 2007 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4161/24 2024
  f 1 NM KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U18 SK -- DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
Dysk (2) M
1 f 1 62.32 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD MM DMP JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2024 MM  KNS   174
Młot (5) M
1 f 1 52.40 KOŁAKOWSKI Karol KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III DMP U20 GÓRA Marcin Z/1888/20 2024 LDK!  KN B   116
2 f 1 45.26 STEC Olaf LKS Stal Mielec 2008 U18 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/3020/23 2024  KN B  
  f 1 NM KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 f 2 44.82 KICIŃSKI Szymon LKS Stal Mielec 2009 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/0308/24 2024
2 f 2 41.79 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2024
3 f 2 41.39 ŚLIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U16 SK IV DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2024 LDK!  OSU   96
4 f 2 36.71 KUTA Oliwier KKL Kielce 2009 U16 SK V FURMANEK Grzegorz Z/0494/21 2024 LDK!  OSU  
5 f 2 17.26 KOWALSKI Adam KKL Kielce 2010 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/3266/24 2024
Młot (6) M
1 f 1 51.56 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2024  KN B  
2 f 1 50.77 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U20 SK III DMP U20 JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B   124
3 f 1 43.86 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U20 SK III DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2024 LDK!  OSU   KN B   108
4 f 1 27.93 PYTKO Bartłomiej UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2594/20 2024 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 66.41 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I DMP B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2024 148
2 f 1 62.66 GROENWALD Szymon KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ I DMP GÓRA Marcin Z/4982/19 2024  KNF   135
3 f 1 58.47 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 Sen LU I ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2024 2
4 f 1 45.85 GROCHOWALSKI Paweł WKS Wawel Kraków 1981 Masters MA II DMP B.D. Z/3295/22 2024 77
Oszczep (600) M
1 f 1 24.40 KOWALIK Wojciech UKS Dziesiątka Radomsko 2010 U16 LD -- MATUSZCZAK Izabela Z/4836/23 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.095726013184 sekund