Jelenia Góra 05.05.2024
Jeleniogórski Mityng Ogólnopolski 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.87 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +0.7 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024 138
2 2 s 1 12.21 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP +0.7 II LACH Magdalena B.D. Z/1145/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 12.23 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS +0.7 II MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 12.37 CZUPRYŃSKA Julia MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS +0.7 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4181/19 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 12.48 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U20 DS +0.7 II BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
6 6 s 1 12.49 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +0.7 II STOLARCZYK Grzegorz Z/0820/19 2024  KN B  
7 13 s 1 12.76 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U20 DS +0.7 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2024
8 17 s 1 12.95 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +0.7 III STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2024 BEZ  KN B  
1 7 s 2 12.59 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U18 DS +0.8 II KNULL Mariusz Z/0812/21 2024 LDK!  KN B  
2 10 s 2 12.70 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U16 DS +0.8 II SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2024 LDK!
3 12 s 2 12.74 LATOŃ Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS +0.8 II KNULL Mariusz Z/6127/21 2024 LDK!
4 15 s 2 12.83 MAGDZIARCZYK Lena LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS +0.8 III B.D. BANASZEK Grzegorz , Z/0635/23 , 2024 LDK!  OSU  
5 19 s 2 13.02 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U16 DS +0.8 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2024 LDK!
6 23 s 2 13.20 SALA Emilia KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +0.8 III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1543/16 2024 LDK!
7 24 s 2 13.23 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U18 DS +0.8 IV BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2024 LDK!  OSU  
8 26 s 2 13.32 UZNAŃSKA Julia UKS-MOS Opole 2007 U18 OP +0.8 IV ZIEMBA Krzysztof Z/8136/21 2024 LDK!  OSU  
1 8 s 3 12.63 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U20 DS +2.7 II BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2024  OSU   KN B  
2 18 s 3 12.97 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U18 DS +2.7 III SKRZYPACZ Adrian Z/5774/23 2024
3 20 s 3 13.18 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U20 DS +2.7 III BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2024  OSU  
4 21 s 3 13.18 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U18 DS +2.7 III BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
5 22 s 3 13.18 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +2.7 III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0661/20 2024
6 25 s 3 13.30 GENDERA Antonina GKS Start Długołęka 2009 U16 DS +2.7 IV BENKOWSKI Henryk Z/0500/23 2024 LDK!  OSU  
7 28 s 3 13.34 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U20 DS +2.7 IV MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2024 LDK!  OSU  
8 30 s 3 13.36 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +2.7 IV MAKUCH Beata Z/2701/22 2024 LDK!
1 27 s 4 13.33 BOBOWSKA Maja MKL 12 Jelenia Góra 2008 U18 DS +1.7 IV PRZEORSKI Marek Z/4676/22 2024
2 32 s 4 13.38 SOSZKA Maria MKL 12 Jelenia Góra 2010 U16 DS +1.7 IV GORDIJENKO Anna Z/0434/23 2024 LDK!
3 42 s 4 13.77 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +1.7 -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2645/17 2024
4 43 s 4 13.82 KALISZ Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS +1.7 V SKRZYPACZ Adrian Z/10292/21 2024
5 45 s 4 13.83 BEREZOWSKA Ida MKS MOS Wrocław 2009 U16 DS +1.7 V SZOMBURG Tomasz Z/5240/22 2024 LDK!
6 53 s 4 14.30 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U18 DS +1.7 -- OLSZAŃSKI Paweł Z/0161/21 2024 LDK!
7 57 s 4 14.52 NOWAK Hanna GKS Start Długołęka 2010 U16 DS +1.7 -- B.D. Z/0610/24 2024
8 58 s 4 14.55 PANEK Lena GKS Start Długołęka 2010 U16 DS +1.7 -- BENKOWSKA Nina TRACZYŃSKI Krystian , Z/8247/21 , 2024 LDK!
1 29 s 5 13.34 GOLEC Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS +2.7 IV STYŚ Janusz Z/1246/21 2024 LDK!
2 32 s 5 13.38 SMOLIŃSKA Daria GKS Start Długołęka 2010 U16 DS +2.7 IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2433/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 35 s 5 13.45 STECZKOWSKA Maja WLKS Wrocław 2010 U16 DS +2.7 IV SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2804/24 2024 LDK!
4 38 s 5 13.61 BURTAN Liliana WLKS Wrocław 2011 U14 DS +2.7 IV SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2805/24 2024 LDK!
5 40 s 5 13.68 MESSYASZ Lena WLKS Wrocław 2011 U14 DS +2.7 IV SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2582/24 2024 LDK!
6 44 s 5 13.83 GRĄDALSKA Magdalena GKS Start Długołęka 2011 U14 DS +2.7 V BENKOWSKA Nina Z/4721/23 2024 LDK!
7 48 s 5 14.03 ADAMIEC Oliwia GKS Start Długołęka 2011 U14 DS +2.7 V B.D. Z/4140/24 2024 LDK!
8 49 s 5 14.07 CZUBALA Maria LKS Ziębice 2008 U18 DS +2.7 -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/1435/23 2024 LDK!
1 31 s 6 13.38 ZGRAJA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +2.7 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/1151/22 2024 LDK!
2 46 s 6 13.98 ŚWISTOWSKA Elena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +2.7 V STOLARCZYK Grzegorz Z/1150/22 2024 LDK!
3 51 s 6 14.21 WILK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS +2.7 V SKRZYPACZ Adrian Z/4388/24 2024
4 59 s 6 14.81 JAROS Lena MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS +2.7 -- GORDIJENKO Anna Z/3801/23 2024 LDK!
5 64 s 6 15.48 KOZAK Laura MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS +2.7 -- GORDIJENKO Anna Z/6458/23 2024 LDK!
6 66 s 6 15.72 GOTOWAŁA Julia MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS +2.7 -- GORDIJENKO Anna Z/3802/23 2024 LDK!
1 14 s 7 12.78 STEC Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U16 DS +2.7 III MARKOWSKA Małgorzata Z/14256/21 2024 LDK!
2 37 s 7 13.60 STRZELECKA Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS +2.7 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0132/23 2024 LDK!
3 39 s 7 13.63 PROCHERA Katarzyna MKS MOS Wrocław 2010 U16 DS +2.7 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/5644/22 2024 LDK!
4 50 s 7 14.12 GRZYBOWSKA Karina MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS +2.7 -- ROSTEK William Z/3202/24 2024
5 52 s 7 14.22 OMASTA Marta MKS Siechnice 2009 U16 DS +2.7 V SOBCZYK Tomasz Z/0453/22 2024
6 54 s 7 14.40 MIKULSKA Natalia MKL 12 Jelenia Góra 2009 U16 DS +2.7 V PRZEORSKI Marek Z/0436/23 2024 LDK!
7 55 s 7 14.42 RACKO Lena WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS +2.7 V SIERADZKI Andrzej Z/0833/23 2024
1 56 s 8 14.49 GREMBLEWSKA Gabriela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +1.7 V STOLARCZYK Grzegorz Z/2976/22 2024 LDK!
2 61 s 8 15.00 ŚWIDZIŃSKA Sara LKS Ziębice 2012 U14 DS +1.7 -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/3621/23 2024 LDK!
3 63 s 8 15.32 LACH Klaudia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +1.7 -- MAKUCH Beata Z/4524/22 2024 LDK!
4 65 s 8 15.49 JERKA Daria LKLA Krokus Astromal Leszno 2012 U14 WP +1.7 -- PTAK Krzysztof Z/3459/24 2024 LDK!
5 69 s 8 16.14 BOCHNIARZ Walentyna MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS +1.7 -- GORDIJENKO Anna Z/5719/23 2024 LDK!
6 72 s 8 17.42 CHUCHMACZ Magdalena LKS Świeradów-Zdrój 2013 U12 DS +1.7 --
1 9 s 9 12.70 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +1.9 II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2110/17 2024
2 11 s 9 12.71 WALKÓW Bianka MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS +1.9 II ŁOŚ Dariusz Z/10693/21 2024
3 16 s 9 12.83 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS +1.9 III ROSTEK William Z/0442/20 2024 LDK!
4 34 s 9 13.41 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +1.9 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/0819/19 2024
5 36 s 9 13.59 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS +1.9 IV WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/2898/20 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
6 47 s 9 14.02 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS +1.9 -- WIŚNIEWSKI Paweł # Z/0202/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 60 s 9 14.90 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U20 WP +1.9 -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2024 BEZ LDK!
1 41 s 10 13.76 SZPACZEK Anna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +2.0 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/6044/22 2024 LDK!
2 62 s 10 15.07 RUDKO Nina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +2.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2977/22 2024 LDK!
3 67 s 10 15.93 BŁASIAK Lidia LKLA Krokus Astromal Leszno 2013 U12 WP +2.0 -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof Z/5893/24 2024 LDK!
4 68 s 10 15.95 ZAGÓRSKA Emilia GKS Start Długołęka 2012 U14 DS +2.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/4666/24 2024
5 70 s 10 16.28 NOWAK Zuzanna MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS +2.0 -- GORDIJENKO Anna Z/3800/23 2024 LDK!
6 71 s 10 16.68 NAGORNIK Maja MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS +2.0 -- GORDIJENKO Anna Z/7206/23 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 38.05 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS -- ROŻEJ Marek Z/1435/11 2024 M  KNS  
2 3 s 1 39.12 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024
3 4 s 1 39.40 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/1145/20 2024 LDK!  KN B  
4 6 s 1 39.96 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1634/14 2024
1 5 s 2 39.83 DUROWA Olena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS II STYŚ Janusz Z/2398/22 2024 LDK!
2 7 s 2 40.87 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U18 DS -- KNULL Mariusz Z/0812/21 2024 LDK!  KN B  
3 8 s 2 41.29 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0820/19 2024  KN B  
4 21 s 2 43.34 SALA Emilia KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1543/16 2024 LDK!
1 10 s 3 42.01 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2024 LDK!
2 14 s 3 42.18 SADOWSKA Wiktoria KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS -- B.D. Z/1117/20 2024 LDK!
3 15 s 3 42.36 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 Sen DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
4 18 s 3 42.79 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U20 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2024
5 20 s 3 42.93 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U16 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2024 LDK!
1 11 s 4 42.02 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/5774/23 2024
2 16 s 4 42.41 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0661/20 2024
3 17 s 4 42.45 MAGDZIARCZYK Lena LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS -- B.D. BANASZEK Grzegorz , Z/0635/23 , 2024 LDK!  OSU  
4 26 s 4 44.31 DŻUGAJ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS III WODNICKI Łukasz Z/0150/21 2024 LDK!
1 9 s 5 41.35 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2024  OSU   KN B  
2 13 s 5 42.12 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U16 DS II SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2024 LDK!
3 22 s 5 43.57 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U20 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2024 LDK!  OSU  
4 25 s 5 44.16 HURYN Julia MLKS Echo Twardogóra 2008 U18 DS -- WODNICKI Łukasz Z/4021/22 2024 LDK!
5 28 s 5 44.58 DRĄŻEK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -- STYŚ Janusz Z/1244/21 2024 LDK!
1 12 s 6 42.06 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2110/17 2024
2 19 s 6 42.86 WĄS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS II KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2024 LDK!
3 32 s 6 45.03 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS IV STYŚ Janusz Z/1248/21 2024 LDK!
4 60 s 6 49.43 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/0730/18 2024
1 27 s 7 44.32 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2024  OSU  
2 29 s 7 44.59 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2024 LDK!  OSU  
3 31 s 7 44.99 SMOLIŃSKA Daria GKS Start Długołęka 2010 U16 DS III BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2433/21 , 2024 LDK!  OSU  
4 33 s 7 45.24 BABIS Aleksandra UKS-MOS Opole 2007 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/5865/22 2024 LDK!  OSU  
5 40 s 7 45.78 SOBIERAŃSKA Aleksandra LKS Świeradów-Zdrój 2008 U18 DS -- ŁOZIŃSKI Sebastian Z/6634/21 2024 LDK!
1 23 s 8 43.91 MESSYASZ Lena WLKS Wrocław 2011 U14 DS III SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2582/24 2024 LDK!
2 36 s 8 45.57 BEREZOWSKA Ida MKS MOS Wrocław 2009 U16 DS IV SZOMBURG Tomasz Z/5240/22 2024 LDK!
3 38 s 8 45.67 GOLEC Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS IV STYŚ Janusz Z/1246/21 2024 LDK!
4 41 s 8 45.79 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2024
5 48 s 8 46.37 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2024 LDK!
1 39 s 9 45.68 SMOLIS Lena MLKS Echo Twardogóra 2010 U16 DS IV WODNICKI Łukasz Z/14248/21 2024 LDK!
2 44 s 9 46.07 WODNICKA Maja MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/0155/21 2024 LDK!
3 47 s 9 46.36 GENDERA Antonina GKS Start Długołęka 2009 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/0500/23 2024 LDK!  OSU  
4 50 s 9 46.41 POLACZEK Milena KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/3109/22 2024
5 55 s 9 47.73 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2024
1 30 s 10 44.74 BURTAN Liliana WLKS Wrocław 2011 U14 DS III SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2805/24 2024 LDK!
2 46 s 10 46.19 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/0161/21 2024 LDK!
3 51 s 10 46.46 WOLAK Maja SL GKS Olsza Olszyna 2011 U14 DS IV URBATZKA Natalia Z/1221/23 2024 LDK!
4 57 s 10 48.82 WESOŁOWSKA Kalina MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0154/21 2024 LDK!
5 58 s 10 48.86 WILK Natalia KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/4388/24 2024
1 34 s 11 45.44 ZGRAJA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS IV STOLARCZYK Grzegorz Z/1151/22 2024 LDK!
2 37 s 11 45.66 KUNAJ Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS IV FIT Wiktor Z/5949/23 2024 LDK!
3 54 s 11 47.62 KALISZ Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2009 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/10292/21 2024
4 59 s 11 48.95 PADUCH Izabela MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/6200/21 2024 LDK!
5 68 s 11 50.78 PŁACHTA Anastazja LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/14737/21 2024 LDK!
1 43 s 12 45.99 SOSZKA Maria MKL 12 Jelenia Góra 2010 U16 DS IV GORDIJENKO Anna Z/0434/23 2024 LDK!
2 56 s 12 48.60 GREMBLEWSKA Gabriela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2976/22 2024 LDK!
3 61 s 12 49.50 ŚWISTOWSKA Elena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1150/22 2024 LDK!
4 67 s 12 50.23 ROZMUS Pola MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2771/21 2024 LDK!
5 71 s 12 51.28 ŚWIDZIŃSKA Sara LKS Ziębice 2012 U14 DS -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/3621/23 2024 LDK!
1 63 s 13 49.77 MISIEJUK Lena MKS Piast Lwówek Śląski 2012 U14 DS -- BIALIC Katarzyna Z/2976/23 2024 LDK!
2 64 s 13 49.82 BUZAŁA Emilia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/4183/22 2024 LDK!
3 73 s 13 51.62 PIETRUSZEWSKA Pola MLKS Sokół Lubin 2012 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/13382/21 2024 LDK!
1 42 s 14 45.86 STECZKOWSKA Maja WLKS Wrocław 2010 U16 DS IV SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2804/24 2024 LDK!
2 53 s 14 47.16 BIELECKA Nina UKS Sprint Legnica 2011 U14 DS V KUBERSKI Mirosław # Z/2706/23 2023
3 76 s 14 54.22 ADAMIEC Oliwia GKS Start Długołęka 2011 U14 DS -- B.D. Z/4140/24 2024 LDK!
4 79 s 14 56.98 GOTOWAŁA Julia MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS -- GORDIJENKO Anna Z/3802/23 2024 LDK!
5 80 s 14 59.05 LACH Klaudia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/4524/22 2024 LDK!
1 24 s 15 43.92 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/2898/20 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 49 s 15 46.38 GRZYBOWSKA Karina MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS -- ROSTEK William Z/3202/24 2024
3 52 s 15 46.85 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0819/19 2024
4 69 s 15 50.84 GRABARZ Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0761/21 2024 LDK!
1 45 s 16 46.10 ZAWADZKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2010 U16 DS IV WOŚ Michał Z/10264/21 2024 LDK!
2 66 s 16 50.19 DUTKIEWICZ Nadia MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/3596/24 2024 LDK!
3 72 s 16 51.32 GRABOWIECKA Kamila KL Ziemia Kłodzka 2007 U18 DS -- WOŚ Michał Z/1893/21 2024 BEZ LDK!
4 77 s 16 54.58 ŠTROMBAHS Michelle MKS Piast Lwówek Śląski 2013 U12 DS -- BIALIC Katarzyna Z/6417/23 2024 LDK!
5 84 s 16 61.81 GRZEŚKÓW Jagoda MKS Piast Lwówek Śląski 2013 U12 DS -- BIALIC Katarzyna Z/6414/23 2024 LDK!
1 62 s 17 49.73 RUDKO Nina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2977/22 2024 LDK!
2 65 s 17 50.16 WAJDA Hanna GKS Start Długołęka 2011 U14 DS -- BENKOWSKA Nina Z/5478/23 2024 LDK!
3 74 s 17 52.69 TOMKÓW Zuzanna MKS Piast Lwówek Śląski 2012 U14 DS -- BIALIC Katarzyna Z/1086/23 2024 LDK!
4 81 s 17 59.10 ZAGÓRSKA Emilia GKS Start Długołęka 2012 U14 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/4666/24 2024
5 83 s 17 61.71 CHUCHMACZ Magdalena LKS Świeradów-Zdrój 2013 U12 DS --
1 70 s 18 51.18 JAROS Lena MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS -- GORDIJENKO Anna Z/3801/23 2024 LDK!
2 75 s 18 53.63 MIELNICZEK Lena LKLA Krokus Astromal Leszno 2013 U12 WP -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof , Z/5682/24 , 2024 LDK!
3 78 s 18 55.11 KOZAK Laura MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS -- GORDIJENKO Anna Z/6458/23 2024 LDK!
4 82 s 18 61.04 BOCHNIARZ Walentyna MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS -- GORDIJENKO Anna Z/5719/23 2024 LDK!
1 2 s 19 38.82 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KN B  
2 35 s 19 45.45 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U20 DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2024 LDK!  OSU  
600 m K
1 1 s 1 1:31.23 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0737/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 1:37.78 CHYŁEK Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2011 U14 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4515/22 2024 LDK!
3 3 s 1 1:43.47 PAŁAC Hanna KS SMS Szklarska Poręba 2011 U14 DS IV B.D. Z/5547/23 2024 LDK!
4 4 s 1 1:43.50 PIEŃKO Alicja MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/4047/22 2024 LDK!
5 5 s 1 1:45.62 BIELEZO Iga KS SMS Szklarska Poręba 2010 U16 DS IV ROSTKOWSKA Anna Z/5750/22 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 1 1:48.06 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2024
8 9 s 1 1:50.53 PANEK Lena GKS Start Długołęka 2010 U16 DS -- BENKOWSKA Nina TRACZYŃSKI Krystian , Z/8247/21 , 2024 LDK!
9 12 s 1 1:57.10 SZAFRAN Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0726/23 2024 LDK!
1 8 s 2 1:50.12 PIETRASZEWSKA Olimpia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2944/20 2024 LDK!
2 10 s 2 1:56.78 ZIENTEK Oliwia MLKS Sokół Lubin 2012 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/1866/24 2024 LDK!
3 11 s 2 1:56.90 BURCZYŃSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/4130/22 2024 LDK!
4 13 s 2 1:58.64 MAŁEK Zuzanna KS SMS Szklarska Poręba 2012 U14 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/2700/23 2024 LDK!
5 14 s 2 2:01.20 DUDEK Amelia LKS Ziębice 2012 U14 DS -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/0967/24 2024 LDK!
6 15 s 2 2:04.42 ROMAN Natalia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/3839/22 2024 LDK!
7 16 s 2 2:04.92 KRZYSZTOFIK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1201/23 2024 LDK!
8 17 s 2 2:06.94 GOŁĘBIOWSKA Agnieszka MKL 12 Jelenia Góra 2011 U14 DS -- GORDIJENKO Anna Z/0437/23 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:08.63 BANASIAK Joanna MKS Siechnice # 2004 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. # Z/1031/19 2024 LDK!
2 2 s 1 3:15.88 ICIASZEK Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2008 U18 DS -- B.D. Z/1250/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 3:19.25 BILIŃSKA Zuzanna MKS Piast Lwówek Śląski 2010 U16 DS IV BIALIC Katarzyna Z/2850/21 2024 LDK!
4 4 s 1 3:22.76 WIELICHOWSKA Milena UKS-MOS Opole 2010 U16 OP V LACH Magdalena Z/5304/22 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 3:23.51 ROZMUS Oliwia MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS V DŁUBAŁA Marek Z/2773/21 2024 LDK!
6 6 s 1 3:23.88 DUDZIAK Zuzanna MKS Siechnice 2011 U14 DS V SOBCZYK Tomasz Z/5079/22 2024
7 7 s 1 3:37.86 KUDAREWSKA Anika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/4062/23 2024
8 8 s 1 3:46.84 WYSZYŃSKA Patrycja LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/4064/23 2024
9 9 s 1 3:59.18 KACZMAREK Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/0457/23 2024 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 11.75 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U16 OP +1.0 II ZIEMBA Krzysztof Z/11745/21 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 2 s 1 12.35 WĄS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS +1.0 II KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2024 LDK!
3 3 s 1 12.54 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +1.0 III MAKUCH Beata Z/2701/22 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.75 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS +1.0 I DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2024 LDK!  KN B   167
2 2 s 1 14.44 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +1.0 I DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0820/19 2024  KN B   149
3 3 s 1 14.48 GAWLIK Julia UKS-MOS Opole 2008 U18 OP +1.0 I LACH Magdalena Z/5864/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 17.06 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +1.0 IV DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2024 93
5 5 s 1 18.58 SOBIERAŃSKA Aleksandra LKS Świeradów-Zdrój 2008 U18 DS +1.0 -- ŁOZIŃSKI Sebastian Z/6634/21 2024 LDK!
  s 1 DNF MIKSIEWICZ Martyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U18 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/5948/23 2024 LDK!
  s 1 DNF OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS 0.0 -- DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2024 BEZ  KN B  
100 m pł K
1 1 s 1 14.32 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +1.1 I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 14.40 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP +1.1 I DMP DMP U20 LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  OSU   KN B   121 151
3 3 s 1 14.51 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U20 DS +1.1 II BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
4 4 s 1 15.07 NOWAK Nadia KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +1.1 II KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 16.00 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP +1.1 III LACH Magdalena Z/0206/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 16.63 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U20 DS +1.1 III B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!  KN B  
7 7 s 1 16.80 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U23 DS +1.1 III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2024  KN B  
8 8 s 1 19.07 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U23 DS +1.1 -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/0730/18 2024
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 1.65 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U23 DS II SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2024  KN B  
3 3 f 1 1.65 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS II DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/4145/15 2024 93
4 4 f 1 1.55 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS III DMP DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł # Z/0202/21 2024 LDK!  OSU   KN B   68 103
5 5 f 1 1.50 KADYS Klaudia KL Ziemia Kłodzka 2008 U18 DS IV WOŚ Michał Z/1395/23 2024 LDK!
6 6 f 1 1.45 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U20 DS IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 1 1.45 NOWAK Nadia KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2024 LDK!  KN B  
8 8 f 1 1.40 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS V BANASZEK Grzegorz Z/14154/21 2024 LDK!  OSU  
9 9 f 1 1.40 ŻOŁYNIAK Julia MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS V WODNICKI Łukasz Z/6128/23 2024 LDK!
10 10 f 1 1.30 HORNICKA Zuzanna GKS Start Długołęka 2010 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0501/23 2024 LDK!  OSU  
  f 1 NM BUKOWSKA Zofia MLKS Echo Twardogóra # 2007 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/14232/21 2024 LDK!
Tyczka K
1 4 f 1 4.00 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2024  KNS   162
W dal K
  f 1 5.75 CZUPRYŃSKA Julia MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS +0.8 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4181/19 2024 LDK!  KN B  
1 1 f 1 5.76 CZUPRYŃSKA Julia MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS +2.2 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4181/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 5.45 GAWLIK Julia UKS-MOS Opole 2008 U18 OP +0.7 II LACH Magdalena Z/5864/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 5.43 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U16 OP +0.2 II ZIEMBA Krzysztof Z/11745/21 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 4 f 1 5.40 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U18 DS +1.2 II BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
5 5 f 1 5.39 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS +1.1 III KNULL Mariusz Z/1896/21 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 5.22 STEC Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U16 DS -0.1 III DMP MARKOWSKA Małgorzata Z/14256/21 2024 LDK! 74
7 7 f 1 4.97 BOBOWSKA Maja MKL 12 Jelenia Góra 2008 U18 DS +1.4 IV PRZEORSKI Marek Z/4676/22 2024
8 8 f 1 4.92 ŁOMOĆ Gabriela MLKS Sokół Lubin 2009 U16 DS +0.3 IV KNULL Mariusz Z/0278/24 2024 LDK!
9 9 f 1 4.91 PROCHERA Katarzyna MKS MOS Wrocław 2010 U16 DS +1.7 IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/5644/22 2024 LDK!
10 10 f 1 4.81 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U23 DS +1.1 -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!
11 11 f 1 4.70 KAVULYCH Anna MKS Piast Lwówek Śląski 2010 U16 DS +0.2 V BIALIC Katarzyna Z/6413/22 2024 LDK!
12 12 f 1 4.68 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +0.9 -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2645/17 2024
13 13 f 1 4.60 SZPACZEK Anna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +1.5 V STOLARCZYK Grzegorz Z/6044/22 2024 LDK!
14 14 f 1 4.55 PŁONKA Natalia UKS Sprint Legnica 2006 U20 DS +0.8 -- KUBERSKI Mirosław Z/5816/23 2024
15 15 f 1 4.32 MIKULSKA Natalia MKL 12 Jelenia Góra 2009 U16 DS +0.4 -- PRZEORSKI Marek Z/0436/23 2024 LDK!
16 16 f 1 4.29 MORAWIEC Stefania GKS Start Długołęka 2011 U14 DS +1.3 -- BENKOWSKA Nina Z/4786/21 2024 LDK!
17 17 f 1 4.25 WAJDA Lena GKS Start Długołęka 2011 U14 DS +0.5 -- BENKOWSKA Nina Z/5479/23 2024 LDK!
18 18 f 1 4.20 NOWAK Hanna GKS Start Długołęka 2010 U16 DS +0.4 -- B.D. Z/0610/24 2024
19 19 f 1 4.09 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U20 DS +0.8 -- WOCHNA Robert Z/0436/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
20 20 f 1 4.07 SZAWŁOWSKA Michalina MKS Piast Lwówek Śląski 2011 U14 DS +0.1 -- BIALIC Katarzyna Z/5686/22 2024 LDK!
21 21 f 1 3.99 BURCZYŃSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -0.1 -- STYŚ Janusz Z/4130/22 2024 LDK!
22 22 f 1 3.97 RACKO Lena WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS +0.5 -- SIERADZKI Andrzej Z/0833/23 2024
23 23 f 1 3.88 PŁACHTA Anastazja LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS +0.7 -- STYŚ Janusz Z/14737/21 2024 LDK!
24 24 f 1 3.87 BUZAŁA Emilia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS +1.1 -- STYŚ Janusz Z/4183/22 2024 LDK!
25 25 f 1 3.69 WIDZISZEWSKA Koletta GKS Start Długołęka 2011 U14 DS +1.3 -- BENKOWSKA Nina Z/3617/23 2024 LDK!
26 26 f 1 3.52 NOWAK Zuzanna MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS +1.2 -- GORDIJENKO Anna Z/3800/23 2024 LDK!
  f 1 NM NOWAK Nadia KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS 0.0 -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2024 LDK!  KN B  
Kula (2) K
1 1 f 1 7.59 KUFEL Małgorzata MKS Piast Lwówek Śląski 2012 U14 DS -- BIALIC Katarzyna Z/6070/21 2024 LDK!
2 1 f 1 5.80 BERNASIŃSKA Małgorzata KL Ziemia Kłodzka 2011 U14 DS -- WOŚ Michał Z/6405/23 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.87 KONDYCKA Kornelia MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/3066/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 9.14 MAJEWICZ Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS V SZYMAŃSKI Tomasz WOCHNA Robert , Z/4299/24 , 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 9.06 LIBERSKA Justyna LKS Polkowice 2009 U16 DS V WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/5551/23 2024 LDK!
4 4 f 1 7.27 KOCIEMBA Zuzanna KL Ziemia Kłodzka 2010 U16 DS -- WOŚ Michał Z/3931/23 2024 LDK!
5 5 f 1 7.00 DŁUBAŁA Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2772/21 2024 LDK!
1 1 f 2 11.11 GŁÓD Laura LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/1931/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 2 10.99 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U18 DS IV KUCZAJ Tomasz # Z/3784/21 2024 LDK!
3 3 f 2 10.91 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS IV KARPIŃSKI Franciszek Z/2945/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 2 8.51 BŁASZCZAK Maria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/5538/23 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 2 7.83 CZUBALA Maria LKS Ziębice 2008 U18 DS -- ZDROJKOWSKA Leonarda Z/1435/23 2024 LDK!
6 6 f 2 7.74 KOVALENKO Sofiia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5074/22 2024 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 8.14 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U23 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!
2 2 f 1 7.36 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U20 DS -- B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!  KN B  
Młot (3) K
1 1 f 1 47.39 KONDYCKA Kornelia MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS III WOCHNA Robert Z/3066/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 38.22 MAJEWICZ Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS IV SZYMAŃSKI Tomasz WOCHNA Robert , Z/4299/24 , 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 26.92 WOŹNA Emilia MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/2969/23 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 24.14 GRUSZCZAK Milena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0133/23 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 19.68 ANDUŁA Marta MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/2248/23 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 2 44.68 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/5148/19 2024 LDK!
2 2 f 2 44.34 MATJEJÓS Natalia MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS III WOCHNA Robert Z/11767/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 2 44.00 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0406/22 2024 LDK!  OSU   KN B   107
4 4 f 2 42.79 HOSZOWSKA Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/5235/23 2024 LDK! 103
5 5 f 2 42.40 SZPOND Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS III WOCHNA Robert Z/2872/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 2 42.16 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
7 7 f 2 27.58 KOVALENKO Sofiia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5074/22 2024 LDK!
8 8 f 2 23.54 LASKOWSKA Nina MLKS Echo Twardogóra 2007 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2576/22 2024 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 40.57 SZPOND Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2006 U20 DS III WOCHNA Robert Z/8257/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 32.66 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U20 DS IV DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2024 LDK! 48 94
Oszczep (500) K
1 1 f 1 17.55 ŁUKSIN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS -- KŁOSOWSKI Daniel Z/4063/23 2024 LDK!
1 1 f 2 25.82 WOŹNA Emilia MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/2969/23 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 3 40.77 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS III DMP U20 ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   113
2 2 f 3 29.97 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/2080/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 3 28.34 HOSZOWSKA Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/5235/23 2024 LDK!
4 4 f 3 15.12 SZPOND Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/2872/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
Oszczep (600) K
1 1 f 1 44.05 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP I DMP DMP U20 LACH Magdalena Z/0206/19 2024 LDK!  OSU   KN B   111 140
2 2 f 1 38.96 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U20 DS III WOCHNA Robert Z/0436/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 27.74 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -- LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 18.57 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U20 DS -- B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!  KN B  
1 1 f 2 33.53 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U23 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.70 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U20 DS +3.0 I BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 10.72 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U23 DS +3.0 I WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2024 5  KNF  
3 3 s 1 10.84 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U18 DS +3.0 I SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2024  KN B  
4 7 s 1 11.18 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS +3.0 II BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2024 3
5 9 s 1 11.20 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U23 DS +3.0 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024
6 12 s 1 11.25 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U20 DS +3.0 II BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2024  OSU  
7 14 s 1 11.32 LEWANDOWSKI Jonasz WLKS Wrocław 2006 U20 DS +3.0 III WOŚ Michał KOBIAŁKA Kamil , Z/0455/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 18 s 1 11.46 KUBASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP +3.0 III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/12598/21 2024 LDK!
1 5 s 2 10.95 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS +2.4 II MARKOWSKA Małgorzata # Z/0717/22 2024 LDK!  OSU  
2 8 s 2 11.19 KOSMACZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +2.4 II STOLARCZYK Grzegorz Z/0511/22 2024 LDK!  KN B  
3 10 s 2 11.21 HARASIMOWICZ Konrad KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS +2.4 II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2929/19 2024
4 11 s 2 11.25 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U18 DS +2.4 II BIELAWA Przemysław Z/4180/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 17 s 2 11.45 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U18 DS +2.4 III SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2024  KN B  
6 22 s 2 11.63 PAKULSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2007 U18 DS +2.4 III SKRZYPACZ Adrian Z/4563/22 2024
7 23 s 2 11.66 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +2.4 III WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2024 LDK!
8 28 s 2 11.89 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS +2.4 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4847/19 2024 2
1 4 s 3 10.86 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 Sen OP +4.0 I ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2024
2 6 s 3 10.96 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U18 DS +4.0 II SKRZYPACZ Adrian Z/7983/21 2024
3 13 s 3 11.30 WOLAŃSKI Piotr MLKS Echo Twardogóra # 2007 U18 DS +4.0 II SZOMBURG Tomasz # Z/0392/20 2024 LDK!
4 16 s 3 11.41 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U20 DS +4.0 III KAŁWA Adam Z/10000/21 2024 LDK!
5 19 s 3 11.49 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U18 DS +4.0 III BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2024 LDK!  OSU  
6 21 s 3 11.52 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U18 DS +4.0 III PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2024
7 26 s 3 11.73 OSIKA Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +4.0 III SKRZYPACZ Adrian Z/3264/23 2024
8 30 s 3 11.94 RATAJCZAK Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +4.0 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/0674/23 2024
1 15 s 4 11.33 WIECZOREK Borys AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP +2.6 III ZIEMBA Krzysztof Z/0208/19 2024 LDK!  OSU  
2 25 s 4 11.71 PRZEPIÓRSKI Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS +2.6 III BANASZEK Grzegorz B.D. Z/1280/21 2024 LDK!  OSU  
3 31 s 4 11.98 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS +2.6 IV BANASZEK Grzegorz Z/0642/22 2024 LDK!  OSU  
4 33 s 4 12.10 SZCZERCZOWSKI Wojciech WLKS Wrocław # 2006 U20 DS +2.6 IV B.D. Z/10653/21 2024 LDK!
5 34 s 4 12.12 MIODYŃSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS +2.6 IV KOTYNIA Hanna Z/5077/22 2024 LDK!
6 35 s 4 12.13 DZIUBA Aleksander GKS Start Długołęka 2009 U16 DS +2.6 IV BENKOWSKI Henryk Z/0499/23 2024  OSU  
7 37 s 4 12.26 ŻYŁKIEWICZ Tymon LKS Świeradów-Zdrój 2009 U16 DS +2.6 V ŁOZIŃSKI Sebastian Z/1796/24 2024 LDK!
1 41 s 5 12.35 VYNNYK Oleh WKS Śląsk Wrocław 2008 U18 DS +2.6 -- SIERADZKI Andrzej Z/0822/23 2024
2 42 s 5 12.40 MATIASZEWSKI Tomasz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +2.6 V DMP U20 MAKUCH Beata Z/6420/22 2024 75
3 43 s 5 12.58 RUDYK Bartosz LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS +2.6 V KOTYNIA Hanna Z/5225/23 2024 LDK!
4 44 s 5 12.87 KRAWICZ Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2008 U18 DS +2.6 -- PRZEORSKI Marek Z/5078/22 2024 LDK!
5 45 s 5 13.03 PIETRASZEK Wojciech GKS Start Długołęka 2009 U16 DS +2.6 -- TRACZYŃSKI Krystian Z/5905/23 2024
6 48 s 5 13.33 GABRYELSKI Marcel UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +2.6 -- MAKUCH Beata Z/0725/23 2024
7 49 s 5 13.34 PRZECHOĆKO Filip GKS Start Długołęka 2010 U16 DS +2.6 --
1 20 s 6 11.51 PAWŁOWSKI Szymon UKS Sprint Legnica 2006 U20 DS -0.9 III KUBERSKI Mirosław Z/2674/21 2024
2 24 s 6 11.66 MUCHA Bartosz KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -0.9 III SKRZYPACZ Adrian Z/4121/24 2024
3 29 s 6 11.93 ROMANOWSKI Filip WKS Śląsk Wrocław 2004 U23 DS -0.9 -- SIERADZKI Andrzej B.D. Z/0732/18 2024
4 36 s 6 12.23 ROSTEK William MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS -0.9 -- ROSTEK William Z/0758/23 2024 LDK!
5 38 s 6 12.28 TURKIEWICZ Antoni WKS Śląsk Wrocław 2008 U18 DS -0.9 -- SIERADZKI Andrzej Z/0832/23 2024
6 39 s 6 12.32 OLSZLEGIER Oliwier MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS -0.9 -- ROSTEK William Z/1556/23 2024 LDK!
1 27 s 7 11.85 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U18 DS -0.5 IV WOŚ Michał Z/1892/21 2024 LDK!
2 32 s 7 11.99 OPOLSKI Adam SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS -0.5 IV MILANOWICZ Aleksandra Z/4882/24 2024 LDK!
3 40 s 7 12.32 SZCZEPANOWSKI Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -0.5 -- DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/5429/22 2024 77
4 46 s 7 13.05 MICKIEWICZ Fabian LKLA Krokus Astromal Leszno 2010 U16 WP -0.5 -- PTAK Krzysztof Z/3141/24 2024 LDK!
5 47 s 7 13.16 PYZIO Mateusz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS -0.5 -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/3941/24 2024 61
6 50 s 7 13.41 KANTECKI Wiktor WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS -0.5 -- ADAMEK Marek Z/0834/23 2024
1 51 s 8 14.01 LEŚKIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +1.3 -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2024 LDK!
2 52 s 8 14.13 DRUŻGA Kacper LKS Świeradów-Zdrój 2012 U14 DS +1.3 -- ŁOZIŃSKI Sebastian Z/4066/23 2024 LDK!
3 53 s 8 14.57 KAMIŃSKI Michał LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS +1.3 -- KOTYNIA Hanna Z/14234/21 2024 LDK!
4 54 s 8 14.72 RUDYK Grzegorz LKS Górnik Wałbrzych 2011 U14 DS +1.3 -- KOTYNIA Hanna Z/5539/23 2024 LDK!
5 55 s 8 15.54 MILEWSKI Jakub LKS Świeradów-Zdrój 2012 U14 DS +1.3 -- ŁOZIŃSKI Sebastian Z/1798/24 2024 LDK!
6 56 s 8 15.75 MATUSZEWSKI Wojciech LKLA Krokus Astromal Leszno 2013 U12 WP +1.3 -- PTAK Krzysztof Z/2687/24 2024 A LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.10 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2024
2 4 s 1 35.26 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U20 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
3 5 s 1 35.29 KOSMACZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0511/22 2024 LDK!  KN B  
4 6 s 1 35.54 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2024 3
5 12 s 1 36.17 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U23 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024
1 2 s 2 34.29 PAŚ Dominik KS AZS AWF Wrocław 2003 U23 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0829/22 2024  KN B  
2 3 s 2 34.72 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS -- KNULL Mariusz Z/0089/21 2024 LDK!  KN B  
3 8 s 2 35.70 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/4180/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 15 s 2 36.80 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1819/16 2024
1 7 s 3 35.64 HARASIMOWICZ Konrad KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2929/19 2024
2 9 s 3 35.72 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2024  KN B  
3 11 s 3 35.97 LEWANDOWSKI Jonasz WLKS Wrocław 2006 U20 DS -- WOŚ Michał KOBIAŁKA Kamil , Z/0455/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 13 s 3 36.57 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2024  KN B  
5 19 s 3 37.36 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2024 LDK!  OSU  
1 14 s 4 36.61 JANAS Grzegorz MLKS Echo Twardogóra 2008 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0152/21 2024 LDK!  KN B  
2 17 s 4 36.96 WIECZOREK Borys AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/0208/19 2024 LDK!  OSU  
3 18 s 4 37.34 OSIKA Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3264/23 2024
4 22 s 4 37.68 KUBASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/12598/21 2024 LDK!
5 26 s 4 38.33 PAKULSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2007 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/4563/22 2024
1 16 s 5 36.82 WOLAŃSKI Piotr MLKS Echo Twardogóra # 2007 U18 DS -- SZOMBURG Tomasz # Z/0392/20 2024 LDK!
2 19 s 5 37.36 MUCHA Bartosz KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/4121/24 2024
3 21 s 5 37.60 SZCZERCZOWSKI Wojciech WLKS Wrocław # 2006 U20 DS -- B.D. Z/10653/21 2024 LDK!
4 34 s 5 40.49 ŻYŁKIEWICZ Tymon LKS Świeradów-Zdrój 2009 U16 DS IV ŁOZIŃSKI Sebastian Z/1796/24 2024 LDK!
1 25 s 6 38.25 RATAJCZAK Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0674/23 2024
2 27 s 6 38.80 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/0642/22 2024 LDK!  OSU  
3 28 s 6 38.80 OSAJDA Michał LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS III STYŚ Janusz Z/1263/21 2024 LDK!
4 30 s 6 39.08 WILCZYŃSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS IV STYŚ Janusz Z/1275/21 2024 LDK!
1 31 s 7 39.81 MIODYŃSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS IV KOTYNIA Hanna Z/5077/22 2024 LDK!
2 36 s 7 40.96 MATIASZEWSKI Tomasz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS V MAKUCH Beata Z/6420/22 2024
3 37 s 7 41.85 RUDYK Bartosz LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS V KOTYNIA Hanna Z/5225/23 2024 LDK!
4 41 s 7 43.09 PRZECHOĆKO Filip GKS Start Długołęka 2010 U16 DS --
1 38 s 8 42.02 MACZYTA Andrzej MLKS Sokół Lubin 2009 U16 DS V KNULL Mariusz Z/6463/22 2024 LDK!
2 42 s 8 44.15 PYZIO Mateusz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/3941/24 2024
3 43 s 8 45.57 LEŚKIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2024 LDK!
4 44 s 8 47.05 DRUŻGA Kacper LKS Świeradów-Zdrój 2012 U14 DS -- ŁOZIŃSKI Sebastian Z/4066/23 2024 LDK!
5 46 s 8 52.64 MILEWSKI Jakub LKS Świeradów-Zdrój 2012 U14 DS -- ŁOZIŃSKI Sebastian Z/1798/24 2024 LDK!
1 10 s 9 35.73 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata # Z/0717/22 2024 LDK!  OSU  
2 29 s 9 38.82 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U18 DS -- WOŚ Michał Z/1892/21 2024 LDK!
3 32 s 9 40.27 SZCZEPANOWSKI Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/5429/22 2024
4 35 s 9 40.83 OLSZLEGIER Oliwier MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS -- ROSTEK William Z/1556/23 2024 LDK!
5 39 s 9 42.04 ROSTEK William MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS -- ROSTEK William Z/0758/23 2024 LDK!
1 23 s 10 38.00 OPOLSKI Adam SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS -- MILANOWICZ Aleksandra Z/4882/24 2024 LDK!
2 24 s 10 38.25 BARAŃSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U16 DS III WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/6644/21 , 2024 LDK!
3 33 s 10 40.45 DANKÓW Antoni UKS-MOS Opole 2009 U16 OP IV LACH Magdalena Z/8162/21 2024 LDK!  OSU  
4 40 s 10 42.81 GRÓDECKI Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U14 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/14257/21 2024 LDK!
5 45 s 10 51.30 PACIEJEWSKI Mikołaj MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS -- GORDIJENKO Anna Z/5720/23 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:22.06 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -- LACH Magdalena Z/1356/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 1:23.63 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP -- LACH Magdalena Z/0209/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 1:24.05 DANKÓW Franciszek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -- LACH Magdalena Z/10873/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 1:32.19 MATUSIAK Kajetan MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS IV WODNICKI Łukasz Z/0160/21 2024 LDK!
5 5 s 1 1:34.07 GAŁUSZKA Igor MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS IV DŁUBAŁA Marek Z/2762/21 2024 LDK!
6 6 s 1 1:37.66 KARP Antoni MKS Bolesłavia Bolesławiec 2010 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/6645/21 2024 LDK!
7 7 s 1 1:40.00 DALECKI Alexander LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS V KOTYNIA Hanna Z/1277/21 2024 LDK!
8 8 s 1 1:40.65 SKRZYPCZYŃSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2010 U16 DS -- WODNICKI Łukasz Z/7193/23 2024 LDK!
9 9 s 1 1:44.80 HORODECKI Szymon MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2768/21 2024 LDK!
10 10 s 1 1:46.17 ABDELMONEIM Adam MKS Piast Lwówek Śląski 2012 U14 DS --
1000 m M
1 1 s 1 2:29.72 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 Sen DS -- JANECZEK Jarosław # Z/2602/15 2024 LDK!
2 2 s 1 2:36.85 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2024 LDK!
3 3 s 1 2:40.51 KOWALSKI Stanisław LKS Górnik Wałbrzych 2006 U20 DS -- STYŚ Janusz Z/1698/22 2024 LDK!
4 4 s 1 2:49.97 CHADZIKONSTANDINU Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2008 U18 DS -- STYŚ Janusz Z/1242/21 2024 LDK!
5 5 s 1 2:50.26 BĄK Michał KRT Jelenia Góra 2005 U20 DS -- B.D. Z/2252/21 2024
6 6 s 1 2:50.41 LITWIN Jakub GKS Start Długołęka 2010 U16 DS V BENKOWSKA Nina Z/3041/21 2024 LDK!
7 7 s 1 2:58.52 KUSZ Kamil KS SMS Szklarska Poręba 2009 U16 DS V ROSTKOWSKA Anna Z/5334/23 2024 LDK!  OSU  
8 8 s 1 2:59.80 KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3002/20 2024 LDK!
9 9 s 1 3:06.74 GÓRSKI Michał GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- TRACZYŃSKI Krystian Z/3043/21 2024 LDK!
10 10 s 1 3:17.32 MACIEJEWSKI Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0506/22 2024
11 11 s 1 3:29.28 MOJEK Kajetan MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS -- GORDIJENKO Anna Z/3139/24 2024
12 12 s 1 3:51.19 ŠTROMBAHS Henryk MKS Piast Lwówek Śląski 2014 U12 DS -- B.D. Z/6419/23 2024 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.66 ADAMCZYK Igor UKS-MOS Opole 2009 U16 OP +1.5 III ZIEMBA Krzysztof Z/6356/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 17.51 KANTECKI Wiktor WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS +1.5 IV ADAMEK Marek Z/0834/23 2024
3 3 s 1 17.58 ZAKRZEWSKI Wojciech GKS Start Długołęka 2009 U16 DS +1.5 IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/3044/21 , 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.28 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U18 DS +0.6 III PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2024
2 2 s 1 15.49 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS +0.6 III KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 16.12 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS +0.6 IV KORDASIEWICZ Damian Z/0874/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 16.43 TURKIEWICZ Antoni WKS Śląsk Wrocław 2008 U18 DS +0.6 IV SIERADZKI Andrzej Z/0832/23 2024
5 5 s 1 19.07 ONYSZKO Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS +0.6 -- ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz , Z/10930/21 , 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 21.95 FILUŚ Szymon MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS +0.6 -- KORDASIEWICZ Damian Z/5450/22 2024  OSU  
Wzwyż M
1 1 f 1 1.85 ROMANOWSKI Filip WKS Śląsk Wrocław 2004 U23 DS III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/0732/18 2024
2 2 f 1 1.80 BARAŃSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U16 DS IV DMP WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/6644/21 , 2024 LDK! 55
3 3 f 1 1.75 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U23 DS -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2024 LDK!
4 4 f 1 1.65 KRAWICZ Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2008 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5078/22 2024 LDK!
5 5 f 1 1.60 VYNNYK Oleh WKS Śląsk Wrocław 2008 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/0822/23 2024
Tyczka M
1 1 f 1 4.80 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS I DMP ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2024 126
2 2 f 1 4.20 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2024 LDK! 87
2 2 f 1 4.20 PEITLER Antoni KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/4760/19 2024
4 4 f 1 3.20 WASIELEWSKI Filip MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/8258/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 2.30 GRZEŚKÓW Filip MKS Piast Lwówek Śląski 2011 U14 DS -- BIALIC Katarzyna Z/5760/22 2024 LDK!
  f 1 NM BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS -- BEDNAREK Agata ŁOŚ Dariusz , Z/10699/21 , 2024 LDK!  KN B  
W dal M
  f 1 3.90 PACIEJEWSKI Mikołaj MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS +1.7 -- GORDIJENKO Anna Z/5720/23 2024 LDK!
  f 1 4.60 FILUŚ Szymon MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS +1.3 -- KORDASIEWICZ Damian Z/5450/22 2024  OSU  
  f 1 6.01 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +1.3 -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024  KNF   OSU  
  f 1 6.30 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +0.4 III KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  KN B  
1 1 f 1 6.61 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +0.6 III ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1347/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 6.47 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +2.3 III KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 6.44 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +1.5 III ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024  KNF   OSU  
4 4 f 1 6.28 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U23 DS +2.3 -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2024 LDK!
5 5 f 1 6.09 JAMUŁA Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS +1.3 IV KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/2159/20 , 2024 LDK!  OSU  
6 6 f 1 6.00 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS +1.7 IV KORDASIEWICZ Damian Z/0874/22 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 5.99 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U20 DS +1.4 IV KAŁWA Adam Z/10000/21 2024 LDK!
8 8 f 1 5.87 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS +0.7 -- KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2024 LDK!  OSU  
9 9 f 1 5.72 ZAKRZEWSKI Wojciech GKS Start Długołęka 2009 U16 DS +1.2 V BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/3044/21 , 2024 LDK!
10 10 f 1 5.55 PRZEPIÓRSKI Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U18 DS +0.7 -- BANASZEK Grzegorz B.D. Z/1280/21 2024 LDK!  OSU  
11 11 f 1 5.49 KRAWICZ Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2008 U18 DS -0.1 -- PRZEORSKI Marek Z/5078/22 2024 LDK!
12 12 f 1 4.99 ONYSZKO Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS +1.0 -- ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz , Z/10930/21 , 2024 LDK!  OSU  
13 13 f 1 4.98 GABRYELSKI Marcel UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +1.0 -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/0725/23 2024 53
14 14 f 1 4.94 WASIELEWSKI Filip MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS +0.4 -- WOCHNA Robert Z/8258/21 2024 LDK!  OSU  
15 15 f 1 4.75 MICKIEWICZ Fabian LKLA Krokus Astromal Leszno 2010 U16 WP +1.3 -- PTAK Krzysztof Z/3141/24 2024 LDK!
16 16 f 1 4.67 FILUŚ Szymon MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS +9.9 -- KORDASIEWICZ Damian Z/5450/22 2024  OSU  
17 17 f 1 4.25 KAMIŃSKI Michał LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS +0.9 -- KOTYNIA Hanna Z/14234/21 2024 LDK!
18 18 f 1 4.09 PACIEJEWSKI Mikołaj MKL 12 Jelenia Góra 2012 U14 DS +2.1 -- GORDIJENKO Anna Z/5720/23 2024 LDK!
19 19 f 1 3.73 MATUSZEWSKI Wojciech LKLA Krokus Astromal Leszno 2013 U12 WP +1.3 -- PTAK Krzysztof Z/2687/24 2024 A LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 7.16 DROBEK Adrian LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/4323/24 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 12.92 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2024 LDK!  OSU   97
2 2 f 1 11.64 BIELAK Piotr MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS -- WOCHNA Robert B.D. Z/11768/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 11.21 SOLAWA Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/5614/22 2024 LDK!
4 4 f 1 10.55 SKRZYŃSKI Bartosz MLKS Echo Twardogóra 2008 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/2575/22 2024 LDK!
1 1 f 2 14.10 RZEPA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/14235/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 2 13.89 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U16 DS III WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/14834/21 2024 LDK!
3 3 f 2 10.72 JAGODZIŃSKI Dariusz KL Ziemia Kłodzka 2010 U16 DS V WOŚ Michał Z/6404/23 2024 LDK!
4 4 f 2 8.26 GORYNIAK Mikołaj KL Ziemia Kłodzka 2010 U16 DS -- WOŚ Michał Z/6407/23 2024 LDK!
5 5 f 2 7.48 JANDA Tomasz KL Ziemia Kłodzka 2009 U16 DS -- WOŚ Michał Z/6502/23 2024 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 14.85 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U20 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 11.80 STANIO Kacper UKS Sprint Legnica 2006 U20 DS IV KUBERSKI Mirosław Z/6685/21 2024
3 3 f 1 11.67 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/0614/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
Kula (7.26) M
1 1 f 1 14.80 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS I KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 11.45 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024  KNF   OSU  
3 3 f 1 11.20 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS -- ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1347/18 2024 LDK!  KNF  
4 4 f 1 10.94 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS -- KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  KN B  
Młot (5) M
1 1 f 1 51.28 PSIUCH Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0448/22 2024 LDK!  OSU   114
2 2 f 1 51.06 BIELAK Piotr MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS III WOCHNA Robert B.D. Z/11768/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 46.56 BONK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/11586/21 2024 LDK!  OSU   105
4 4 f 1 39.60 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 26.11 SOLAWA Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/5614/22 2024 LDK!
1 1 f 2 38.43 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2024 BEZ
Młot (6) M
1 1 f 1 51.33 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U20 DS II WOCHNA Robert Z/0614/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 48.02 KOBIELSKI Maciej MKS Osa Zgorzelec 2006 U20 DS III WOCHNA Robert Z/13271/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
Oszczep (600) M
1 1 f 1 27.77 PIETRASZEK Wojciech GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- TRACZYŃSKI Krystian Z/5905/23 2024
2 2 f 1 39.55 GRÓDECKI Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2011 U14 DS V WIŚNIEWSKI Paweł Z/14257/21 2024 LDK!
3 3 f 1 27.11 WILCZYŃSKI Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 2012 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/4586/21 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 50.52 MACIEJCZYK Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 2007 U18 DS III BIALIC Katarzyna BIALIC Katarzyna , Z/2039/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 35.99 PADEWSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/6297/23 2024 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 71.81 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 Sen OP I DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/5898/15 2024 LDK! 138
2 2 f 1 52.53 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 2005 U20 DS III TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela KOZANECKA Anna , Z/2961/19 , 2024 LDK!  KN B  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 29.52540397644 sekund