Lublin 08.05.2024
Akademickie Mistrzostwa Woj. Lubelskiego 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.11 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU +1.2 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 12.15 POJĘTA Małgorzata TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U20 LU +1.2 I TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 12.28 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +1.2 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2024
4 4 s 1 12.45 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU +1.2 II DMP TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. , Z/4503/17 , 2024 LDK! 102
5 5 s 1 12.87 RAK Alicja AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU +1.2 III SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr B.D. , Z/2888/15 , 2024 LDK!
6 7 s 1 13.10 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +1.2 III DANIELCZUK Paweł B.D. Z/3373/20 2024
7 8 s 1 13.14 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN +1.2 III PODOLAK Michał PODOLAK Michał B.D. , Z/3068/18 , 2024 LDK!  KN B  
1 6 s 2 13.10 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +0.2 III TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/1141/22 , 2024 LDK!
2 9 s 2 13.43 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 Sen LU +0.2 -- BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2024
3 10 s 2 13.69 KORNELUK Amelia MKS Żak Biała Podlaska 2002 U23 LU +0.2 -- FROŃCZUK Rafał B.D. LDK!
4 11 s 2 13.72 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U23 PK +0.2 -- SOCHA Tomasz B.D. Z/3935/17 2023
5 12 s 2 13.79 OSTROWSKA Monika AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +0.2 IV DMP U20 B.D. Z/5027/22 2024  KN B   82
6 14 s 2 13.94 MITRUCZUK Kinga niest. Lublin 2000 Sen LU +0.2 -- B.D.
1 13 s 3 13.83 KUNA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -0.7 -- TUSTANOWSKI Roman B.D. # , Z/3134/20 , 2024 LDK!
2 15 s 3 14.01 KRUK Anna AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -0.7 -- B.D. Z/5014/23 2024
3 16 s 3 15.63 TOMCZYK Alicja KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD -0.7 -- B.D.
4 17 s 3 15.73 OLSZYŃSKA Aleksndra KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2003 U23 LU -0.7 -- B.D.
5 18 s 3 16.27 RUSEK Karolina KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2002 U23 LU -0.7 -- B.D.
6 19 s 3 16.48 BORKOWSKA Małgorzata KU AZS Politechniki Lubelskiej 2002 U23 LU -0.7 -- B.D.
7 20 s 3 16.69 NOGAJ Łucja KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2003 U23 LU -0.7 -- B.D.
8 21 s 3 19.02 RUSEK Martyna KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2002 U23 LU -0.7 -- B.D.
300 m K
1 1 s 1 37.96 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK!
2 2 s 1 38.94 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 Sen LU -- B.D. JAROS Marek B.D. , Z/4184/18 , 2024  KNS  
3 3 s 1 38.99 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/3569/15 2024  KNS  
4 4 s 1 39.47 POJĘTA Małgorzata TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U20 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2024 LDK!  KN B  
5 9 s 1 42.71 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał B.D. , Z/3068/18 , 2024 LDK!  KN B  
1 5 s 2 40.51 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU -- JAROS Andrzej Z/5687/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 6 s 2 42.25 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -- DANIELCZUK Paweł B.D. Z/3373/20 2024
3 7 s 2 42.44 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. , Z/4503/17 , 2024 LDK!
4 8 s 2 42.62 PIOTROWSKA Iga AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- SZNAJDER Dorota JAROS Andrzej , Z/1142/22 , 2024 LDK!  OSU  
5 10 s 2 43.12 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/1141/22 , 2024 LDK!
6 14 s 2 46.78 OSTROWSKA Monika AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- B.D. Z/5027/22 2024  KN B  
7 15 s 2 47.25 MAJKUT Kinga CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- B.D.
1 11 s 3 44.81 KUNA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- TUSTANOWSKI Roman B.D. # , Z/3134/20 , 2024 LDK!
2 12 s 3 45.29 BORKOWSKA Aleksandra KS Wisła Puławy 2000 Sen LU -- B.D.
3 13 s 3 46.14 KRUK Anna AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- B.D. Z/5014/23 2024
4 16 s 3 50.65 DUTKA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 Sen SL -- B.D.
5 17 s 3 55.93 WŁODOWSKA Martyna KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2001 Sen LU -- B.D.
800 m K
1 1 s 1 2:20.47 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 2000 Sen PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0542/17 2019
2 2 s 1 2:36.00 GŁUCHOWSKA Zofia AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -- B.D. B.D. LDK!
3 3 s 1 2:38.16 WDÓWKA Julia LKS Feniks Opoczno 2001 Sen LD -- B.D. LDK!
4 4 s 1 2:50.22 BOGUSKA Agnieszka KU AZS UMCS w Lublinie 2000 Sen LU -- B.D.
5 5 s 1 2:53.19 BŁAŻEJEWSKA Natalia KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2001 Sen LU -- B.D.
6 6 s 1 2:54.91 TUŹNIK Nina KU AZS LAW w Dęblinie 2004 U23 LU -- B.D.
7 7 s 1 2:57.48 RUSEK Karolina KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2002 U23 LU -- B.D.
8 8 s 1 3:03.44 KOSECKA Wiktoria KU AZS LAW w Dęblinie 2003 U23 LU -- B.D.
9 9 s 1 3:04.50 PÓŁTORAK Alicja KU AZS LAW w Dęblinie 2003 U23 LU -- B.D.
10 10 s 1 3:11.56 KRACZEK Anna KU AZS LAW w Dęblinie 2003 U23 LU -- B.D.
11 11 s 1 3:17.06 SIKORA Amelia KU AZS Politechniki Lubelskiej 2004 U23 LU -- B.D.
12 12 s 1 3:18.96 FURTAK Kamila KU AZS LAW w Dęblinie 2004 U23 LU -- B.D.
1500 m K
1 1 s 1 4:56.65 ZYCH Natalia niest. Warszawa 2001 Sen MZ III B.D.
2 2 s 1 5:01.56 BŁASZCZYK Adela AZS UMCS Lublin # 2001 Sen LU -- B.D. RÓŻYCKI Piotr , Z/3939/24 , 2024
3 3 s 1 5:04.09 FALKOWICZ Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 1987 Masters LU -- B.D. B.D. , Z/2790/24 , 2024
4 4 s 1 5:08.96 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U23 MZ -- MISZTAL Janusz B.D. Z/2894/18 2022 LDK!
5 5 s 1 5:15.21 REDZIMSKA Wiktoria KU AZS KUL w Lublinie 2001 Sen LU -- B.D.
6 6 s 1 5:49.44 STAROŃ Alicja KU AZS LAW w Dęblinie 2004 U23 LU -- B.D.
7 7 s 1 5:58.66 KWIATKOWSKA Klaudia KU AZS LAW w Dęblinie 2004 U23 LU -- B.D.
8 8 s 1 6:05.20 ZGORZELSKA Hanna KU AZS KUL w Lublinie 2004 U23 LU -- B.D.
9 9 s 1 6:22.84 KISILOVA Liudmyla niest. Lublin 2002 U23 LU -- B.D.
4x400 m K
1 1 s 1 4:30.00 BORKOWSKA Aleksandra
DUTKA Martyna
MAJKUT Kinga
CZAJKA Kamila
KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2000
2001
2003
2000
Sen LBE -- B.D.
B.D.
B.D.
SOCHA Tomasz B.D.
Z/0542/17
2019




2 2 s 1 4:37.81 WÓJTOWICZ Emilia
ZYCH Natalia
PILZAK Weronika
TARACHA Weronika
KU AZS UMCS w Lublinie 2003
2001
2003
2002
Sen LBE -- TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D.
B.D.
B.D.
TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D.
, Z/4503/17
, Z/0351/16
, 2024
, 2024




3 3 s 1 4:58.12 KORNELUK Amelia
WINIARSKA Paulina
BŁAŻEJEWSKA Natalia
WICEŃCIAK Katarzyna
KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2002
2003
2001
2004
Sen LBE -- FROŃCZUK Rafał B.D.
B.D.
B.D.
B.D.




4 4 s 1 5:07.41 WDÓWKA Julia
STAROŃ Alicja
TUŹNIK Nina
KOSECKA Wiktoria
KU AZS LAW w Dęblinie 2001
2004
2004
2003
Sen LBE -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.




5 5 s 1 5:27.33 FALKOWICZ Katarzyna
KISILOVA Liudmyla
BORKOWSKA Małgorzata
SIKORA Amelia
KU AZS Politechniki Lubelskiej 1987
2002
2002
2004
Masters LBE -- B.D. B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
, Z/2790/24
, 2024




Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 JANKOWSKA Aleksandra KU AZS AWP w Lublinie 2002 U23 LU II GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata , Z/0448/16 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 1.45 SZANIAWSKA Agata KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA IV ZAPART Stanisław B.D.
3 3 f 1 1.35 SZUBERLA Kinga KU AZS UMCS w Lublinie 2005 U20 LU -- B.D.
4 4 f 1 1.30 WICEŃCIAK Katarzyna KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2004 U23 LU -- B.D.
5 5 f 1 1.25 PAWKA Kamila KU AZS LAW w Dęblinie 2001 Sen LU -- B.D.
W dal K
1 1 f 1 5.48 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 Sen LU +0.3 II BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2024
2 2 f 1 4.73 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U23 PK +0.3 -- SOCHA Tomasz B.D. Z/3935/17 2023
3 3 f 1 4.42 SZUBERLA Kinga KU AZS UMCS w Lublinie 2005 U20 LU 0.0 -- B.D.
4 4 f 1 4.05 MITRUCZUK Kinga niest. Lublin 2000 Sen LU +2.0 -- B.D.
5 5 f 1 3.89 PAWKA Kamila KU AZS LAW w Dęblinie 2001 Sen LU 0.0 -- B.D.
6 6 f 1 3.86 WICEŃCIAK Katarzyna KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2004 U23 LU +1.5 -- B.D.
7 7 f 1 3.63 PROKOPOWICZ Aleksandra KU AZS LAW w Dęblinie 2004 U23 LU +0.6 -- B.D.
8 8 f 1 3.57 KWASEK Julia KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2001 Sen LU +2.0 -- B.D.
Kula (4) K
1 1 f 1 10.96 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3361/16 2024
2 2 f 1 8.43 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU -- B.D.
3 3 f 1 8.29 JURCZAK Julia KU AZS Politechniki Lubelskiej 2004 U23 LU -- B.D.
4 4 f 1 8.04 MACIĄG Joanna GKS Wilga Garwolin 2002 U23 MZ -- B.D.
5 5 f 1 7.84 KOTWICA Agata KKL Stal Stalowa Wola 2000 Sen PK -- ŁYP Jacek B.D. Z/5848/15 2022
6 6 f 1 7.33 HAŁAJ Julia KU AZS Politechniki Lubelskiej 2004 U23 LU -- B.D.
7 7 f 1 5.97 KWASEK Julia KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2001 Sen LU -- B.D.
8 8 f 1 5.96 CZAPSKA Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2002 U23 LU -- B.D.
Dysk (1) K
1 1 f 1 34.91 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3361/16 2024
2 2 f 1 33.00 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU III B.D.
3 3 f 1 19.99 KOTWICA Agata KKL Stal Stalowa Wola 2000 Sen PK -- ŁYP Jacek B.D. Z/5848/15 2022
4 4 f 1 17.67 JURCZAK Julia KU AZS Politechniki Lubelskiej 2004 U23 LU -- B.D.
5 5 f 1 16.71 CZAJKOWSKA Maria KU AZS UMCS w Lublinie 2003 U23 LU -- B.D.
6 6 f 1 15.43 KRYŃSKA Julia KU AZS UMCS w Lublinie 2004 U23 LU -- B.D.
Oszczep (600) K
1 1 f 1 32.95 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- B.D.
2 2 f 1 21.33 PAŁYS Karolina KU AZS KUL w Lublinie 2002 U23 LU -- B.D.
3 3 f 1 18.87 DOBROĆ Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2002 U23 LU -- B.D.
4 4 f 1 17.86 CZAPSKA Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2002 U23 LU -- B.D.
5 5 f 1 17.73 JASIŃSKA Hanna KU AZS Politechniki Lubelskiej 2004 U23 LU -- B.D.
6 6 f 1 16.03 MACIĄG Joanna GKS Wilga Garwolin 2002 U23 MZ -- B.D.
7 7 f 1 14.04 PROKOPOWICZ Aleksandra KU AZS LAW w Dęblinie 2004 U23 LU -- B.D.
8 8 f 1 13.79 KRYŃSKA Julia KU AZS UMCS w Lublinie 2004 U23 LU -- B.D.
9 9 f 1 12.48 CZAJKOWSKA Maria KU AZS UMCS w Lublinie 2003 U23 LU -- B.D.
10 10 f 1 10.02 HAŁAJ Julia KU AZS Politechniki Lubelskiej 2004 U23 LU -- B.D.
100 m M
1 1 s 1 10.67 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -3.0 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024
2 2 s 1 10.85 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -3.0 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024 115
3 3 s 1 11.02 RADWAN Patryk AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -3.0 II DMP DMP U20 B.D. Z/3922/23 2024  KN B   101 137
4 4 s 1 11.12 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -3.0 II DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   93
5 5 s 1 11.56 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 Sen LU -3.0 III GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024
6 6 s 1 11.57 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -3.0 III JAROS Marek B.D. B.D. Z/6526/15 2024
7 10 s 1 12.13 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -3.0 -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2024
1 7 s 2 11.74 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -1.0 III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2023
2 8 s 2 11.76 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U20 LU -1.0 IV BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2024
3 11 s 2 12.22 PRZYBYŁA Sebastian AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -1.0 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/0669/22 2024 LDK!
4 12 s 2 12.38 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -1.0 -- CHMIELEWSKI Marek B.D. Z/6106/15 2024 LDK!
5 15 s 2 12.56 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U20 LU -1.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2024 LDK!
6 16 s 2 12.79 DYŃSKI Igor AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -1.0 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4971/23 2024
7 22 s 2 13.64 BŁAŻEJCZYK Kacper KU AZS Politechniki Lubelskiej 2000 Sen LU -1.0 -- B.D.
8 23 s 2 13.67 BELY Andrei KU AZS Politechniki Lubelskiej 2004 U23 LU -1.0 -- B.D.
1 13 s 3 12.48 SULOWSKI Wojciech AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -0.1 -- DMP U20 B.D. Z/4531/23 2024 73
2 14 s 3 12.55 JANIAK Piotr KU AZS LAW w Dęblinie 1998 Sen LU -0.1 -- B.D.
3 17 s 3 13.42 KĘDRA Mateusz KU AZS Politechniki Lubelskiej 2000 Sen LU -0.1 --
4 18 s 3 13.49 MAZUR Denys KU AZS Politechniki Lubelskiej 2005 U20 LU -0.1 -- B.D.
5 20 s 3 13.55 ANDRZEJEWKI Mateusz KU AZS LAW w Dęblinie 2003 U23 LU -0.1 -- B.D.
6 21 s 3 13.56 ZAJĄC Krzysztof KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2002 U23 LU -0.1 -- B.D.
7 29 s 3 14.47 BLINOWSKI Mateusz KU AZS Politechniki Lubelskiej 2002 U23 LU -0.1 -- B.D.
1 9 s 4 12.10 BAHIR Adam KU AZS LAW w Dęblinie 2001 Sen LU -1.8 -- B.D.
2 19 s 4 13.52 PIETRZAK Wojciech KU AZS Politechniki Lubelskiej 2004 U23 LU -1.8 -- B.D.
3 24 s 4 13.72 KŁOS Mateusz KU AZS Politechniki Lubelskiej 2002 U23 LU -1.8 -- B.D.
4 25 s 4 13.76 WRÓBEL Bartosz KU AZS Politechniki Lubelskiej 2003 U23 LU -1.8 -- B.D.
5 26 s 4 13.78 LEWKOWICZ Jakub KU AZS Akademii Zamojskiej w Zamościu 2002 U23 LU -1.8 -- B.D.
6 27 s 4 13.94 KRÓL Mikołaj KU AZS Politechniki Lubelskiej 2003 U23 LU -1.8 -- B.D.
7 28 s 4 13.94 KUZMIN Maksym KU AZS Politechniki Lubelskiej 2005 U20 LU -1.8 -- B.D.
300 m M
1 1 s 1 33.70 RADWAN Patryk AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- B.D. Z/3922/23 2024  KN B  
2 2 s 1 34.09 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU -- HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2024
3 3 s 1 34.30 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/0316/16 2024 LDK!
4 4 s 1 34.89 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -- HOŁUB Grzegorz Z/2806/17 2024 LDK!
5 5 s 1 35.00 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej , Z/1538/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 7 s 1 36.58 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -- JAROS Andrzej B.D. Z/4999/19 2024
1 6 s 2 36.28 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/6526/15 2024
2 8 s 2 37.09 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2024
3 10 s 2 37.65 LESICZKA Karol AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -- B.D. B.D. , Z/3803/16 , 2024
4 11 s 2 38.16 SULOWSKI Wojciech AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- B.D. Z/4531/23 2024
5 12 s 2 39.26 MASHENTSEV Andrii KU AZS Politechniki Lubelskiej 2001 Sen LU -- B.D.
6 23 s 2 46.74 ŻUK Kacper KU AZS Politechniki Lubelskiej 2004 U23 LU -- B.D.
1 13 s 3 40.03 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U20 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2024 LDK!
2 14 s 3 40.53 JANIAK Piotr KU AZS LAW w Dęblinie 1998 Sen LU -- B.D.
3 15 s 3 40.68 ZIELIŃSKI Emil AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- JAROS Andrzej Z/1778/24 2024
4 16 s 3 40.87 GRUCHOŁA Marek AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -- B.D. B.D. LDK!
5 19 s 3 45.14 KUZMIN Maksym KU AZS Politechniki Lubelskiej 2005 U20 LU -- B.D.
6 22 s 3 45.73 ANDRZEJEWKI Mateusz KU AZS LAW w Dęblinie 2003 U23 LU -- B.D.
1 9 s 4 37.49 DŻBIK Michał KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2001 Sen LU -- B.D.
2 17 s 4 41.84 DĄBROWSKI Mateusz KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2001 Sen LU --
3 18 s 4 43.67 BLINOWSKI Mateusz KU AZS Politechniki Lubelskiej 2002 U23 LU -- B.D.
4 20 s 4 45.19 PIETRZAK Wojciech KU AZS Politechniki Lubelskiej 2004 U23 LU -- B.D.
5 21 s 4 45.38 LEWKOWICZ Jakub KU AZS Akademii Zamojskiej w Zamościu 2002 U23 LU -- B.D.
6 24 s 4 48.77 KRÓL Mikołaj KU AZS Politechniki Lubelskiej 2003 U23 LU -- B.D.
800 m M
1 1 s 1 1:53.47 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU II DMP KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0630/18 , 2024 LDK!  KNF   97
2 2 s 1 1:55.57 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U23 PK II BARSZCZ Mirosław B.D. Z/5585/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 1:57.77 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2024
4 4 s 1 1:59.60 LOTEK Krzysztof KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie # 1990 Sen LU III
5 5 s 1 2:01.00 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U20 SL III DMP U20 CZYŻ Katarzyna B.D. Z/3278/18 2024 LDK! 102
6 6 s 1 2:01.08 ŻUCHOWSKI Michał RLTL GGG Radom # 1998 Sen MZ III B.D. TRZOS Leszek , Z/1620/23 , 2024
7 7 s 1 2:09.95 WITKOWSKI Jakub KU AZS LAW w Dęblinie 2003 U23 LU -- B.D.
8 8 s 1 2:12.62 MAMCARZ Bartłomiej TS Start Lublin 2002 U23 LU -- B.D. BOBRZYK Wojciech , Z/5137/22 , 2023
9 9 s 1 2:13.13 ZDOBYLAK Marek SMKS Parasol Wrocław 2003 U23 DS -- GOLEC Dominik B.D. Z/14245/21 2024
10 10 s 1 2:26.43 DRABENIA Mikalai KU AZS Politechniki Lubelskiej 2004 U23 LU -- B.D.
11 11 s 1 2:38.58 SZCZERBIŃSKI Tomasz KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2003 U23 LU -- B.D.
12 12 s 1 3:08.49 DOBOSZ Krzysztof KU AZS Politechniki Lubelskiej 2001 Sen LU -- B.D.
1500 m M
1 1 s 1 4:06.92 CIŻYŃSKI Błażej KS Agros Zamość 2000 Sen LU III B.D. B.D. , Z/2001/15 , 2024
2 2 s 1 4:19.70 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -- RÓŻYCKI Piotr B.D. B.D. Z/0519/15 2024
3 3 s 1 4:20.61 SOPOĆKO Krystian KU AZS UMCS w Lublinie 1999 Sen LU -- B.D. BIAŁY Zbigniew
4 4 s 1 4:29.75 BYTNAR Marcel KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2003 U23 LU -- B.D.
5 5 s 1 4:32.20 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU -- B.D.
6 6 s 1 4:37.89 TAMA-PONIATOWSKI Miłosz AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- JAROS Andrzej Z/4668/23 2024  OSU  
7 7 s 1 4:38.81 FUDAŁA Michał KU AZS LAW w Dęblinie 2003 U23 LU -- B.D.
8 8 s 1 4:44.23 BŁAŻEJCZYK Paweł KU AZS LAW w Dęblinie 1985 Masters LU -- B.D.
9 9 s 1 4:51.32 WARDA Hubert KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2000 Sen LU -- B.D.
10 10 s 1 4:55.79 BARAN Piotr KU AZS Politechniki Lubelskiej 2004 U23 LU -- B.D.
11 11 s 1 5:08.74 AKSENKO Matvii KU AZS Politechniki Lubelskiej 2004 U23 LU -- B.D.
12 12 s 1 5:09.16 DUKA Dmytro KU AZS Akademii Zamojskiej w Zamościu 2005 U20 LU -- B.D.
13 13 s 1 5:22.44 PIĄTKOWSKI Marek KU AZS UMCS w Lublinie 2004 U23 LU -- B.D.
14 14 s 1 6:23.76 CICHOWSKI Dawid KU AZS KUL w Lublinie 2001 Sen LU -- B.D.
4x400 m M
1 1 s 1 3:27.83 MIROSŁAW-PYDA Łukasz
KITLIŃSKI Bartosz
LESICZKA Karol
SKRZESZEWSKI Jacek
KU AZS UMCS w Lublinie 2004
2004
2001
2004
Sen LBE -- JAROS Andrzej B.D.
KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D.
B.D. B.D.
BARSZCZ Mirosław B.D.
Z/4999/19
, Z/0630/18
, Z/3803/16
Z/5585/19
2024
, 2024
, 2024
2024




2 2 s 1 3:36.28 ZIELIŃSKI Stanisław
SOCHA Tymon
CIŻYŃSKI Błażej
TAMA Kacper
KU AZS LAW w Dęblinie 2001
2005
2000
2000
Sen LBE -- OBROCKI Bogdan B.D.
CZYŻ Katarzyna B.D.
B.D. B.D.
GDAŃSKI Andrzej B.D.
Z/4218/15
Z/3278/18
, Z/2001/15
Z/12854/21
2024
2024
, 2024
2024




3 3 s 1 3:37.02 MAROSZ Szymon
DŻBIK Michał
WANIA Patryk
RÓŻYCKI Piotr
KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 1999
2001
1998
1999
Sen LBE -- SOCHA Tomasz B.D.
B.D.
B.D.
RÓŻYCKI Piotr B.D. B.D.
Z/0484/17
Z/0519/15
2024
2024




4 4 s 1 3:58.79 SERGA Andrii
MASHENTSEV Andrii
WRÓBEL Bartosz
DRABENIA Mikalai
KU AZS Politechniki Lubelskiej 2003
2001
2003
2004
Sen LBE -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.




Wzwyż M
1 1 f 1 2.05 HOŁUB Jakub KU AZS AWP w Lublinie 2002 U23 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 1.70 KHOZIN Artem AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- KUTRZEPA Grzegorz B.D. Z/0410/24 2024
3 3 f 1 1.70 ZIEMKIEWICZ Krystian KU AZS LAW w Dęblinie 2002 U23 LU -- B.D.
4 4 f 1 1.68 SERGA Andrii KU AZS Politechniki Lubelskiej 2003 U23 LU -- B.D.
5 5 f 1 1.60 STAWIARZ Michał KU AZS LAW w Dęblinie 2003 U23 LU -- B.D.
6 6 f 1 1.55 BITEL Yahor KU AZS Politechniki Lubelskiej 2003 U23 LU -- B.D.
7 7 f 1 1.55 MULARCZYK Michał KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 1990 Sen LU -- B.D.
8 8 f 1 1.50 DRZEWIECKI Łukasz KU AZS Politechniki Lubelskiej 2001 Sen LU -- B.D.
  f 1 NM POLIUK Ivan KU AZS Politechniki Lubelskiej 2005 U20 LU -- B.D.
W dal M
  f 1 6.21 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 Sen LU +0.3 -- DMP GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024 45
1 1 f 1 6.62 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U20 LU +0.8 III BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2024
2 2 f 1 6.36 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU +1.2 III DMP DMP U20 KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2024 LDK!  KN B   53 97
3 3 f 1 6.27 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 Sen LU +2.6 -- DMP GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024 48
4 4 f 1 5.90 DŻBIK Michał KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2001 Sen LU 0.0 -- B.D.
5 5 f 1 5.60 BĘBEN Jakub KU AZS LAW w Dęblinie 2002 U23 LU +1.7 -- B.D.
6 6 f 1 5.59 PRZYBYŁA Sebastian AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU 0.0 -- DMP U20 KUTRZEPA Grzegorz Z/0669/22 2024 LDK! 68
7 7 f 1 5.48 CIESIELSKI Maksymilian MKS-MOS Śrem 2002 U23 WP -1.2 -- B.D.
8 8 f 1 5.32 DYŃSKI Igor AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU 0.0 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4971/23 2024
9 9 f 1 5.22 STAWIARZ Michał KU AZS LAW w Dęblinie 2003 U23 LU +0.2 -- B.D.
10 10 f 1 5.12 ZIEMKIEWICZ Krystian KU AZS LAW w Dęblinie 2002 U23 LU +1.3 -- B.D.
11 11 f 1 5.11 BAHIR Adam KU AZS LAW w Dęblinie 2001 Sen LU 0.0 -- B.D.
12 12 f 1 4.80 BELY Andrei KU AZS Politechniki Lubelskiej 2004 U23 LU 0.0 -- B.D.
13 13 f 1 4.70 SERGA Andrii KU AZS Politechniki Lubelskiej 2003 U23 LU 0.0 -- B.D.
14 14 f 1 4.62 BŁAŻEJCZYK Kacper KU AZS Politechniki Lubelskiej 2000 Sen LU -1.4 -- B.D.
15 15 f 1 4.61 WRÓBEL Bartosz KU AZS Politechniki Lubelskiej 2003 U23 LU +1.7 -- B.D.
16 16 f 1 4.44 ŻUK Kacper KU AZS Politechniki Lubelskiej 2004 U23 LU -0.4 -- B.D.
17 17 f 1 4.35 POLIUK Ivan KU AZS Politechniki Lubelskiej 2005 U20 LU 0.0 -- B.D.
Kula (7.26) M
1 1 f 1 11.82 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -- FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2024 LDK!
2 2 f 1 11.73 GAŁAS Hubert KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2000 Sen LU -- B.D.
3 3 f 1 9.59 STRZAŁKOWSKI Patryk KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2003 U23 LU -- B.D.
4 4 f 1 9.27 BANASZKIEWICZ Marcel KU AZS LAW w Dęblinie 2000 Sen LU -- B.D.
5 5 f 1 9.15 MAZUREK Jakub KU AZS LAW w Dęblinie 2002 U23 LU -- B.D.
6 6 f 1 8.96 WĄSOWSKI Kacper MKS Żak Biała Podlaska 2001 Sen LU -- B.D. LDK!
7 7 f 1 8.90 REZMER Jakub KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 1999 Sen LU -- B.D.
8 8 f 1 8.83 NIEDŹWIEDŹ Krzysztof KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 1998 Sen LU -- B.D.
9 9 f 1 8.00 MAZUR Denys KU AZS Politechniki Lubelskiej 2005 U20 LU -- B.D.
10 10 f 1 7.59 DACZKOWSKI Piotr KU AZS KUL w Lublinie 2003 U23 LU -- B.D.
11 11 f 1 7.42 WANIA Patryk niest. Lublin 1998 Sen LU -- B.D.
12 12 f 1 7.36 KURKIEWICZ Jakub KU AZS Politechniki Lubelskiej 2001 Sen LU -- B.D.
13 13 f 1 6.64 LIDAK Jakub KU AZS Politechniki Lubelskiej 2000 Sen LU --
Dysk (2) M
1 1 f 1 43.49 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU II DMP FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2024 LDK! 85
2 2 f 1 32.68 GAŁAS Hubert KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2000 Sen LU -- B.D.
3 3 f 1 29.09 JACHOSZ Wojciech KU AZS UMCS w Lublinie 2002 U23 LU -- B.D.
4 4 f 1 24.89 STRZAŁKOWSKI Patryk KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2003 U23 LU -- B.D.
5 5 f 1 23.74 MAZUREK Jakub KU AZS LAW w Dęblinie 2002 U23 LU -- B.D.
6 6 f 1 23.32 OXIN Tadei KU AZS Politechniki Lubelskiej 2002 U23 LU -- B.D.
7 7 f 1 22.33 REZMER Jakub KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 1999 Sen LU -- B.D.
8 8 f 1 18.76 BANASZKIEWICZ Marcel KU AZS LAW w Dęblinie 2000 Sen LU -- B.D.
9 9 f 1 16.87 ŚLIZAK Dawid KU AZS LAW w Dęblinie 2002 U23 LU -- B.D.
Oszczep (800) M
1 1 f 1 41.39 BĘBEN Jakub KU AZS LAW w Dęblinie 2002 U23 LU -- B.D.
2 2 f 1 40.02 CIESIELSKI Maksymilian MKS-MOS Śrem 2002 U23 WP -- B.D.
3 3 f 1 37.94 JACHOSZ Wojciech KU AZS UMCS w Lublinie 2002 U23 LU -- B.D.
4 4 f 1 37.46 MUSUR Michał KU AZS Politechniki Lubelskiej 1999 Sen LU -- B.D.
5 5 f 1 35.47 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2023
6 6 f 1 35.46 BITEL Yahor KU AZS Politechniki Lubelskiej 2003 U23 LU -- B.D.
7 7 f 1 32.30 ZAJĄC Krzysztof KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2002 U23 LU -- B.D.
8 8 f 1 30.69 KLONOWSKI Eryk KU AZS LAW w Dęblinie 2004 U23 LU -- B.D.
9 9 f 1 29.13 ŚLIZAK Dawid KU AZS LAW w Dęblinie 2002 U23 LU -- B.D.
10 10 f 1 28.53 MASHENTSEV Andrii KU AZS Politechniki Lubelskiej 2001 Sen LU -- B.D.
11 11 f 1 27.78 OXIN Tadei KU AZS Politechniki Lubelskiej 2002 U23 LU -- B.D.
12 12 f 1 27.12 KURKIEWICZ Jakub KU AZS Politechniki Lubelskiej 2001 Sen LU -- B.D.
13 13 f 1 26.28 NIEDŹWIEDŹ Krzysztof KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 1998 Sen LU -- B.D.
14 14 f 1 25.68 MULARCZYK Michał KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 1990 Sen LU -- B.D.
15 15 f 1 18.78 PIETRYKOWSKI Konrad KU AZS Politechniki Lubelskiej 1980 Masters LU -- B.D.
16 16 f 1 16.80 LIDAK Jakub KU AZS Politechniki Lubelskiej 2000 Sen LU --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.739539146423 sekund