Sieradz 11.05.2024
Ogólnopolski Mityng Otwarcia Sezonu Sieradz 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.08 BIERNACKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +0.2 III WALCZAK Katarzyna Z/4133/24 2024 LDK!
2 4 s 1 13.59 OLEJNICZAK Bianka LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U14 WP +0.2 IV NALEPA Marek Z/0782/23 2024 LDK!
3 7 s 1 13.72 KUBIACZYK Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U14 WP +0.2 IV NALEPA Marek Z/6134/23 2024 LDK!
4 12 s 1 14.12 BUDKIEWICZ Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +0.2 V TUCZYŃSKI Jakub Z/5384/22 2024 LDK!
5 21 s 1 14.49 WIECZORKOWSKA Antonina RKS Łódź 2011 U14 LD +0.2 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/4635/23 2024
6 40 s 1 15.24 ADISSOU Nela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +0.2 -- TUCZYŃSKI Jakub Z/0474/24 2024 LDK!
7 46 s 1 15.42 FRĄTCZAK Małgorzata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +0.2 -- WALCZAK Marek Z/0488/24 2024 LDK!
8 62 s 1 16.32 FIRAZA Katarzyna UKS Lisy Zgierz 2011 U14 LD +0.2 -- LISIECKI Paweł Z/1387/24 2024
1 15 s 2 14.22 LANGOWSKA Julia BKL Bełchatów 2011 U14 LD +1.4 V MORAWIEC Agnieszka Z/13286/21 2024 LDK!
2 26 s 2 14.66 KUBIAK Zoja RKS Łódź 2011 U14 LD +1.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4634/23 2024
3 28 s 2 14.73 ZAJĄC Klaudia UKS Sprinter Słodków 2011 U14 WP +1.4 -- B.D. Z/5088/24 2024
4 35 s 2 15.09 JAŹWIEC Pola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +1.4 -- TUCZYŃSKI Jakub Z/5492/24 2024
5 36 s 2 15.15 GRZELCZAK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +1.4 -- TUCZYŃSKI Jakub Z/0938/23 2024 LDK!
6 38 s 2 15.17 BANDOS Jagoda BKL Bełchatów 2011 U14 LD +1.4 -- MORAWIEC Agnieszka Z/4563/24 2024 LDK!
7 44 s 2 15.34 KAŁUŻA Laura LKS MOSiR Sieradz 2011 U14 LD +1.4 -- GABRYSIAK Marcin Z/3216/24 2024 LDK!
1 8 s 3 13.80 OTWIASKA Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +1.1 IV TUCZYŃSKI Jakub Z/0110/22 2024 LDK!
2 13 s 3 14.21 SIPURZYŃSKA Lena LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U14 WP +1.1 V SIPURZYŃSKA Ewa Z/5630/21 2024 LDK!
3 22 s 3 14.51 MATYSEK Gaja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +1.1 -- TUCZYŃSKI Jakub Z/0491/24 2024 LDK!
4 24 s 3 14.57 JASIŃSKA Paulina BKL Bełchatów 2011 U14 LD +1.1 -- MORAWIEC Agnieszka Z/0523/23 2024 LDK!
5 31 s 3 14.88 KULAWIAK Nadia LKS MOSiR Sieradz 2011 U14 LD +1.1 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13229/21 2024 LDK!
6 42 s 3 15.31 LUNIAK Helena UKS Azymut Pabianice 2011 U14 LD +1.1 -- WOŹNIAK Jerzy Z/0494/23 2024 LDK!
7 61 s 3 16.28 CIEPLIK Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U14 WP +1.1 -- MIESZAŁA Monika Z/1047/24 2024 LDK!
1 5 s 4 13.63 SZLACHTA Justyna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +1.1 IV TUCZYŃSKI Jakub Z/1101/21 2024 LDK!
2 6 s 4 13.69 WĄSALA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +1.1 IV TUCZYŃSKI Jakub Z/0184/22 2024 LDK!
3 10 s 4 13.97 KUŹNICKA Wiktoria RKS Łódź 2011 U14 LD +1.1 V KOPEĆ Dominik Z/0786/24 2024
4 14 s 4 14.22 BINIASZ Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U14 WP +1.1 V NALEPA Marek Z/1046/24 2024
5 18 s 4 14.32 WIERZBICKA Maria UKS Lisy Zgierz 2011 U14 LD +1.1 V LISIECKI Paweł Z/0389/24 2024
6 23 s 4 14.55 STACHOWIAK Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +1.1 -- TUCZYŃSKI Jakub Z/8375/21 2024 LDK!
7 25 s 4 14.66 ŚLIWIŃSKA Julia UKS Azymut Pabianice 2011 U14 LD +1.1 -- B.D. B.D.
8 37 s 4 15.15 PRZYBYLSKA Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +1.1 -- WALCZAK Marek Z/0489/24 2024 LDK!
1 11 s 5 14.01 CEGLARZ Maja UKS Lisy Zgierz 2012 U14 LD +0.6 V LISIECKI Paweł Z/0387/24 2024
2 17 s 5 14.32 GRUSZKA Nikola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U14 WP +0.6 V TUCZYŃSKI Jakub Z/0481/24 2024 LDK!
3 19 s 5 14.39 ŚWITAŁA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2012 U14 LD +0.6 V KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13227/21 2024 LDK!
4 57 s 5 16.11 SIEWIERA Iga BKL Bełchatów 2012 U14 LD +0.6 -- MORAWIEC Agnieszka Z/0172/23 2024 LDK!
5 64 s 5 16.81 POKORSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2011 U14 LD +0.6 -- NOWAK Mieczysław Z/5361/23 2024
6 67 s 5 17.04 JAROS Anna KS Żeglina Sieradz 2012 U14 LD +0.6 -- B.D.
7 72 s 5 17.91 GRZECHNIK Alicja KS Żeglina Sieradz 2012 U14 LD +0.6 -- B.D.
1 2 s 6 13.28 KLAR Jagoda KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U14 WP -0.3 IV TUCZYŃSKI Jakub Z/8379/21 2024 LDK!
2 29 s 6 14.76 KULESZA Martyna UKS Lisy Zgierz 2012 U14 LD -0.3 -- LISIECKI Paweł Z/0388/24 2024
3 39 s 6 15.18 CHABIŃSKA Łucja BKL Bełchatów 2012 U14 LD -0.3 -- MORAWIEC Agnieszka Z/0518/23 2024 LDK!
4 45 s 6 15.36 KRAJEWSKA Karolina UKS Sprinter Słodków 2012 U14 WP -0.3 -- B.D.
5 50 s 6 15.58 LANDOS Lena UKS Azymut Pabianice 2012 U14 LD -0.3 -- WOŹNIAK Jerzy Z/0492/23 2024 LDK!
6 56 s 6 16.06 KLUBA Maja BKL Bełchatów 2012 U14 LD -0.3 -- MORAWIEC Agnieszka Z/4915/24 2024 LDK!
7 58 s 6 16.13 KRYSZTOFIAK Kinga LKS MOSiR Sieradz 2012 U14 LD -0.3 -- GABRYSIAK Marcin B.D. Z/3212/24 2024 LDK!
8 63 s 6 16.52 MAJEK Maja LKS Koluszki 2012 U14 LD -0.3 -- TOMCZYK Antoni Z/3055/23 2024 LDK!
1 9 s 7 13.88 SKOTNICKA Róża LKS MOSiR Sieradz 2012 U14 LD +0.7 V GABRYSIAK Marcin Z/0472/23 2024 LDK!
2 16 s 7 14.26 RABENCKA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U14 WP +0.7 V TUCZYŃSKI Jakub Z/0944/23 2024 LDK!
3 20 s 7 14.41 GOŁAŚ Michalina LKS Orkan Ostrzeszów 2012 U14 WP +0.7 V NALEPA Marek Z/4894/23 2024 LDK!
4 32 s 7 14.91 CZAJKA Maria LKS MOSiR Sieradz 2012 U14 LD +0.7 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/5416/23 2024 LDK!
5 47 s 7 15.45 POLE Maria BKL Bełchatów 2012 U14 LD +0.7 -- MORAWIEC Agnieszka Z/7374/23 2024 LDK!
6 49 s 7 15.57 SOBIENIAK Oliwia LKS MOSiR Sieradz 2012 U14 LD +0.7 -- GABRYSIAK Marcin Z/1146/24 2024 LDK!
7 52 s 7 15.74 SAWICKA Alicja UKS Lisy Zgierz 2012 U14 LD +0.7 -- LISIECKI Paweł Z/1105/22 2024
1 3 s 8 13.52 WŁODARCZYK Barbara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U14 WP +0.4 IV TUCZYŃSKI Jakub Z/8382/21 2024 LDK!
2 27 s 8 14.71 DOMAŃSKA Amelia UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD +0.4 -- B.D.
3 34 s 8 15.07 GRALEWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD +0.4 -- ZATORSKI Krzysztof Z/11338/21 2024
4 51 s 8 15.71 KRÓLIKOWSKA Zofia BKL Bełchatów 2012 U14 LD +0.4 -- MORAWIEC Agnieszka Z/0519/23 2024 LDK!
5 53 s 8 15.83 MOLO Ewa BKL Bełchatów 2013 U12 LD +0.4 -- MORAWIEC Agnieszka Z/1135/22 2024 LDK!
6 71 s 8 17.81 SKALSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2013 U12 LD +0.4 -- SZEWCZYK Tomasz Z/5817/24 2024
7 73 s 8 18.23 GRABOWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD +0.4 -- LISIECKI Paweł Z/0529/23 2024
1 30 s 9 14.77 MORAWIEC Weronika BKL Bełchatów 2013 U12 LD -0.4 -- MORAWIEC Agnieszka Z/13287/21 2024 LDK!
2 33 s 9 15.03 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -0.4 -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2024 LDK!
3 48 s 9 15.48 HAŁACZKIEWICZ Lena BKL Bełchatów 2013 U12 LD -0.4 -- MORAWIEC Agnieszka Z/0340/24 2024 LDK!
4 55 s 9 16.04 WICHŁACZ Oliwia KS Żeglina Sieradz 2013 U12 LD -0.4 -- B.D.
5 59 s 9 16.22 RORAT Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2013 U12 WP -0.4 -- MIESZAŁA Monika Z/3903/24 2024 LDK!
6 69 s 9 17.25 PERKOWSKA Julia BKL Bełchatów 2013 U12 LD -0.4 -- MORAWIEC Agnieszka Z/0348/24 2024 LDK!
7 70 s 9 17.60 PRZYBYLSKA Julia BKL Bełchatów 2013 U12 LD -0.4 -- MORAWIEC Agnieszka Z/6267/24 2024 LDK!
1 41 s 10 15.30 ŁĘCZEWSKA Milena UKS Lisy Zgierz 2012 U14 LD -0.6 -- LISIECKI Paweł Z/0531/23 2024
2 43 s 10 15.33 PERKOWSKA Zuzanna BKL Bełchatów 2013 U12 LD -0.6 -- MORAWIEC Agnieszka Z/0349/24 2024 LDK!
3 60 s 10 16.23 PIETRZAK Nikola UKS Lisy Zgierz 2014 U12 LD -0.6 -- B.D. Z/0533/23 2024
4 68 s 10 17.18 CHLEBICZ Alicja LKS MOSiR Sieradz 2014 U12 LD -0.6 -- B.D.
5 75 s 10 18.31 NAJMRODZKA Paulina UKS Lisy Zgierz 2014 U12 LD -0.6 -- B.D.
6 76 s 10 18.51 GODZISZ Maja LKS MOSiR Sieradz 2014 U12 LD -0.6 -- B.D.
7 78 s 10 18.59 MACUGA Maja LKS MOSiR Sieradz 2014 U12 LD -0.6 -- B.D.
1 54 s 11 15.93 BIAŁEK Małgorzata UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD +0.9 -- LISIECKI Paweł Z/1386/24 2024
2 65 s 11 17.00 OSTYMCHUK Daryna UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD +0.9 -- LISIECKI Paweł Z/1389/24 2024
3 66 s 11 17.01 WOJTCZAK Roma KS Żeglina Sieradz 2015 U12 LD +0.9 -- B.D.
4 74 s 11 18.24 ŚMIGIELSKA Kornelia UKS Lisy Zgierz 2014 U12 LD +0.9 -- LISIECKI Paweł Z/0536/23 2024
5 77 s 11 18.54 SKOWRON Zofia KS Żeglina Sieradz 2015 U12 LD +0.9 -- B.D.
6 79 s 11 19.62 JAROS Maria KS Żeglina Sieradz 2015 U12 LD +0.9 -- B.D.
7 80 s 11 19.69 ADAMKIEWICZ Klaudia UKS Azymut Pabianice 2015 U12 LD +0.9 -- WOŹNIAK Jerzy Z/0374/24 2024 LDK!
8 81 s 11 20.00 STAWARZ Liliana KS Żeglina Sieradz 2015 U12 LD +0.9 -- B.D.
1 2 e 1 12.13 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U23 DS +0.5 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF  
2 5 e 1 12.43 OBAREK Anastazja LKS Maraton Turek 2005 U20 WP +0.5 II RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13170/21 2024
3 16 e 1 13.09 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 Sen WP +0.5 III WALCZAK Michał Z/0794/16 2024 2
4 17 e 1 13.10 KARTASIŃSKA Milena MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD +0.5 III DMP U20 KOWALSKI Robert Z/1339/23 2024 108
5 18 e 1 13.13 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +0.5 III DMP KOPEĆ Dominik B.D. B.D. Z/1333/14 2024 66
6 21 e 1 13.32 WRÓBEL Lena RKS Łódź 2008 U18 LD +0.5 IV GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024  KN B  
7 27 e 1 13.61 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U16 LD +0.5 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2024
1 4 e 2 12.28 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP +0.6 II DMP WALCZAK Michał Z/1077/18 2024 LDK! 112
2 9 e 2 12.61 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U20 LD +0.6 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka B.D. Z/0457/19 2024  KN B   93 129
3 12 e 2 12.82 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL +0.6 III DMP DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek , Z/3419/18 , 2024 4 LDK! 81 120
4 13 e 2 12.86 SOBIERAJ Amelia MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD +0.6 III SZEWCZYK Tomasz Z/5536/22 2024  OSU  
5 20 e 2 13.18 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U18 DS +0.6 III SKRZYPACZ Adrian Z/5774/23 2024
6 36 e 2 13.86 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD +0.6 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2024
7 38 e 2 13.95 GAĆ Maja RKS Łódź 2009 U16 LD +0.6 V DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0548/23 2024 76
1 3 e 3 12.22 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U20 LD +0.4 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  KN B  
2 7 e 3 12.49 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U18 LD +0.4 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0838/21 2024  KN B   99 134
3 8 e 3 12.59 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD +0.4 II KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2024 LDK!
4 10 e 3 12.67 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD +0.4 II MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz , Z/4339/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 19 e 3 13.16 SUKIENNIK Malwina LKS Omega Kleszczów 2009 U16 LD +0.4 III URBANIAK Mateusz Z/5785/23 2024
6 22 e 3 13.44 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD +0.4 IV KOWALSKI Robert Z/0184/20 2024 LDK!
7 24 e 3 13.50 SZULC Natalia RKS Łódź 2008 U18 LD +0.4 IV KOPEĆ Dominik Z/5660/22 2024 LDK!
8 40 e 3 13.99 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U20 LD +0.4 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0464/19 2024 LDK!
1 1 e 4 12.03 REJCHERT Anna MKL Toruń 2004 U23 KP +0.3 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4956/19 2024 LDK!
2 6 e 4 12.47 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD +0.3 II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!  KN B  
3 11 e 4 12.78 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD +0.3 III PAŚ Mariusz Z/3198/19 2024 LDK!  KN B  
4 14 e 4 12.95 LATOŃ Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS +0.3 III KNULL Mariusz Z/6127/21 2024 LDK!
5 15 e 4 13.00 BŁASZCZYK Maria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +0.3 III WALCZAK Michał Z/0929/23 2024 LDK!  OSU  
6 23 e 4 13.46 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD +0.3 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Maciej , Z/0545/21 , 2024 LDK!
7 32 e 4 13.82 ADISSOU Lilli KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP +0.3 V WALCZAK Katarzyna Z/0275/20 2024 LDK!
8 46 e 4 14.17 DANYLENKO Veronika RKS Łódź 2009 U16 LD +0.3 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0877/23 2024
1 39 e 5 13.98 KAŹMIERCZAK Laura KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -0.3 V WALCZAK Katarzyna Z/0931/23 2024 LDK!
2 44 e 5 14.08 CZERNOVA Polina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.3 V WALCZAK Marek Z/6068/23 2024 LDK!
3 51 e 5 14.41 SKÓRKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 2006 U20 WP -0.3 -- B.D. Z/0109/19 2024 LDK!
4 59 e 5 15.03 RYBKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.3 -- WALCZAK Marek Z/0925/24 2024 LDK!
5 63 e 5 15.47 PERDEK Ewelina LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -0.3 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/3209/24 2024 LDK!
1 34 e 6 13.85 ZIĘBA Nikola LKS Omega Kleszczów 2010 U16 LD -0.8 V URBANIAK Mateusz Z/0506/23 2024
2 35 e 6 13.85 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U20 WP -0.8 -- B.D. Z/5030/19 2024 LDK!
3 43 e 6 14.00 CZARNOTA Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.8 V WALCZAK Katarzyna Z/0937/23 2024 LDK!
4 52 e 6 14.46 SIDOROWICZ Daria BKL Bełchatów 2009 U16 LD -0.8 V MANTYK Łukasz Z/4088/23 2024 LDK!  OSU  
5 55 e 6 14.61 KOZŁOWSKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.8 -- WALCZAK Marek Z/5398/22 2024 LDK!
6 65 e 6 15.74 DOSTATNIA Milena LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -0.8 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/3206/24 2024 LDK!
7 66 e 6 16.00 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U18 LD -0.8 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
1 26 e 7 13.60 ŁOMOĆ Gabriela MLKS Sokół Lubin 2009 U16 DS -0.9 IV KNULL Mariusz Z/0278/24 2024 LDK!
2 29 e 7 13.71 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.9 IV WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2024 LDK!
3 48 e 7 14.28 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U16 LD -0.9 V MANTYK Łukasz Z/3279/20 2024 LDK!  OSU  
4 56 e 7 14.69 URAZIŃSKA Maja RKS Łódź 2008 U18 LD -0.9 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1232/24 2024
5 57 e 7 14.75 MAZUR Marta RKS Łódź 2008 U18 LD -0.9 -- KOWALCZYK Katarzyna KOPEĆ Dominik , Z/3010/21 , 2024 LDK!
6 62 e 7 15.45 GRENDA Klaudia UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP -0.9 -- OLSZYNA Waldemar Z/0753/23 2024
7 67 e 7 16.35 AGATKA Martyna RKS Łódź 2009 U16 LD -0.9 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1131/24 2024
1 25 e 8 13.51 GIERACH Maja LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD -0.5 IV URBANIAK Mateusz Z/5735/23 2024
2 28 e 8 13.67 JENA Martyna UKS Sprinter Słodków 2009 U16 WP -0.5 IV B.D. Z/5291/22 2024
3 30 e 8 13.79 WOLICKA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -0.5 IV WALCZAK Marek Z/0276/20 2024 LDK!
4 41 e 8 14.00 NYKLEWICZ Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.5 V WALCZAK Katarzyna Z/0471/24 2024 LDK!
5 50 e 8 14.36 TOKARZ Antonina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.5 V WALCZAK Marek Z/0114/22 2024 LDK!
6 61 e 8 15.14 KAROLAK Klaudia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -0.5 -- WALCZAK Marek Z/6067/23 2024 LDK!
1 31 e 9 13.79 SOLARCZYK Nikola UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP -0.5 IV OLSZYNA Waldemar Z/6371/22 2024
2 37 e 9 13.90 BIERŁA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -0.5 V WALCZAK Katarzyna Z/0927/23 2024 LDK!
3 45 e 9 14.16 ANDRZEJEWSKA Natalia RKS Łódź 2010 U16 LD -0.5 V KOPEĆ Dominik Z/4733/24 2024
4 49 e 9 14.34 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U16 LD -0.5 V KRET Waldemar Z/1430/21 2024
5 54 e 9 14.56 KUBIAK Paula KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.5 -- WALCZAK Marek Z/0473/24 2024 LDK!
6 60 e 9 15.04 BĄCZYŃSKA Zofia LKS Maraton Turek 2009 U16 WP -0.5 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0497/24 2024
7 68 e 9 16.43 LUDWISIAK Maria RKS Łódź 2008 U18 LD -0.5 -- KOPEĆ Dominik Z/0747/23 2024
1 33 e 10 13.82 WLAZIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.9 V WALCZAK Katarzyna Z/5382/22 2024 LDK!
2 42 e 10 14.00 KOPRAS Nel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.9 V WALCZAK Marek Z/0936/23 2024 LDK!
3 47 e 10 14.23 BANACH Agnieszka UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP -0.9 V OLSZYNA Waldemar Z/0754/23 2024
4 53 e 10 14.49 GENS Blanka UKS Dziewiątka Kutno 2010 U16 LD -0.9 V LIPIEC Sebastian Z/0658/22 2024 LDK!
5 58 e 10 15.02 MICHALAK Kamila LKS Maraton Turek 2008 U18 WP -0.9 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3902/24 2024
6 64 e 10 15.62 BAGIŃSKA Aleksandra RKS Łódź 2010 U16 LD -0.9 -- KOPEĆ Dominik Z/0788/24 2024
7 69 e 10 17.47 RECZULSKA Lena RKS Łódź 2010 U16 LD -0.9 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0790/24 2024
1 f 1 12.01 REJCHERT Anna MKL Toruń 2004 U23 KP +0.4 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4956/19 2024 LDK!
2 f 1 12.15 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U20 LD +0.4 I BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  KN B  
3 f 1 12.17 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U23 DS +0.4 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF  
4 f 1 12.18 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP +0.4 II DMP WALCZAK Michał Z/1077/18 2024 LDK! 118
5 f 1 12.33 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD +0.4 II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 12.44 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U18 LD +0.4 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0838/21 2024  KN B   102 137
7 f 1 12.48 OBAREK Anastazja LKS Maraton Turek 2005 U20 WP +0.4 II RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13170/21 2024
8 f 1 12.52 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD +0.4 II KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2024 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.80 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U20 LD -0.1 I DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  KN B   120 150
2 2 s 1 24.90 REJCHERT Anna MKL Toruń 2004 U23 KP -0.1 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4956/19 2024 LDK! 117
3 4 s 1 25.39 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U23 DS -0.1 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF  
4 7 s 1 26.07 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U20 LD -0.1 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/0457/19 2024  KN B  
1 5 s 2 25.65 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U18 LD -0.2 II BLAUSZ Henryka Z/0838/21 2024  KN B  
2 6 s 2 26.00 DUDA Daria UKS Filipides Teresin 2010 U16 MZ -0.2 II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4028/23 2024 LDK!  OSU  
3 15 s 2 27.27 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U20 LD -0.2 III DMP DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024 62 102
4 28 s 2 28.93 KUŹNICKA Wiktoria RKS Łódź 2011 U14 LD -0.2 V KOPEĆ Dominik Z/0786/24 2024
1 3 s 3 25.18 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD +0.2 II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!  KN B  
2 8 s 3 26.11 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD +0.2 II MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz , Z/4339/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 9 s 3 26.33 OBAREK Anastazja LKS Maraton Turek 2005 U20 WP +0.2 III RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13170/21 2024
4 20 s 3 27.68 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U23 LD +0.2 -- SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024
1 10 s 4 26.39 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD -1.0 III PAŚ Mariusz Z/3198/19 2024 LDK!  KN B  
2 11 s 4 26.54 SOBIERAJ Amelia MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD -1.0 III SZEWCZYK Tomasz Z/5536/22 2024  OSU  
3 18 s 4 27.42 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U18 MZ -1.0 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2024 LDK!  OSU  
4 29 s 4 28.97 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U23 LD -1.0 -- DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/5319/19 2024 34
1 12 s 5 26.63 BŁASZCZYK Maria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.7 III DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/0929/23 2024 LDK!  OSU   75 113
2 14 s 5 26.92 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD -0.7 III SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 19 s 5 27.44 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -0.7 IV DMP U20 KOWALSKI Robert Z/0184/20 2024 LDK! 100
4 24 s 5 28.50 GAĆ Maja RKS Łódź 2009 U16 LD -0.7 IV KOPEĆ Dominik Z/0548/23 2024
1 13 s 6 26.73 SZWEDZIK Aleksandra Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD +0.2 III PAŚ Mariusz Z/3282/20 2024 LDK!
2 22 s 6 28.38 SOLARCZYK Nikola UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP +0.2 IV OLSZYNA Waldemar Z/6371/22 2024
3 27 s 6 28.81 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U20 DS +0.2 -- KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2024 LDK!  OSU  
4 32 s 6 29.56 DANYLENKO Veronika RKS Łódź 2009 U16 LD +0.2 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0877/23 2024
1 21 s 7 28.28 ZIĘBA Nikola LKS Omega Kleszczów 2010 U16 LD +0.4 IV URBANIAK Mateusz Z/0506/23 2024
2 25 s 7 28.55 SZOR Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +0.4 V TOMCZYK Kazimierz Z/0511/23 2024
3 26 s 7 28.58 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U20 WP +0.4 -- B.D. Z/5030/19 2024 LDK!
4 33 s 7 29.63 WALENDZIAK Anna UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ +0.4 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4030/23 2024 LDK!  OSU  
5 34 s 7 29.65 ANDRZEJEWSKA Natalia RKS Łódź 2010 U16 LD +0.4 V KOPEĆ Dominik Z/4733/24 2024
1 23 s 8 28.45 BIERŁA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP +0.8 IV WALCZAK Katarzyna Z/0927/23 2024 LDK!
2 30 s 8 28.98 CZARNOTA Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.8 V WALCZAK Katarzyna Z/0937/23 2024 LDK!
3 31 s 8 29.21 KAŹMIERCZAK Laura KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP +0.8 V WALCZAK Katarzyna Z/0931/23 2024 LDK!
4 37 s 8 30.33 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U18 LD +0.8 -- GOWORSKI Tomasz Z/0275/21 2024
5 38 s 8 30.39 WALENDZIAK Kaja UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ +0.8 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4031/23 2024 LDK!  OSU  
1 16 s 9 27.38 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ +0.3 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2024 LDK!  OSU  
2 39 s 9 30.87 MAREK Jesika UKS Sprinter Słodków 2008 U18 WP +0.3 -- B.D. Z/0220/24 2024
3 40 s 9 31.06 URAZIŃSKA Maja RKS Łódź 2008 U18 LD +0.3 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1232/24 2024
4 42 s 9 32.63 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U18 LD +0.3 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
5 44 s 9 35.09 RECZULSKA Lena RKS Łódź 2010 U16 LD +0.3 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0790/24 2024
1 17 s 10 27.40 SUKIENNIK Malwina LKS Omega Kleszczów 2009 U16 LD +0.3 IV URBANIAK Mateusz Z/5785/23 2024
2 35 s 10 29.87 GÓRAZDA Patrycja LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD +0.3 -- URBANIAK Mateusz Z/5755/23 2024
3 36 s 10 30.19 CZERNOVA Polina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.3 V WALCZAK Marek Z/6068/23 2024 LDK!
4 41 s 10 31.15 WYSZYŃSKA Krystyna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD +0.3 -- B.D. Z/0882/23 2024
5 43 s 10 33.98 AGATKA Martyna RKS Łódź 2009 U16 LD +0.3 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1131/24 2024
300 m K
1 1 s 1 41.01 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024
2 2 s 1 41.27 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0830/21 2024  KN B  
3 3 s 1 41.39 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024
4 4 s 1 41.70 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD II KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2024 LDK!
1 8 s 2 43.63 GIERACH Maja LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5735/23 2024
2 11 s 2 44.13 MATYSIAK Zofia UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0755/23 2024
3 18 s 2 46.39 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 Sen LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
1 5 s 3 42.73 KARTASIŃSKA Milena MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD II KOWALSKI Robert Z/1339/23 2024
2 6 s 3 42.77 PŁACZEK Agnieszka MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD II SZEWCZYK Maciej Z/0757/22 2024
3 7 s 3 43.61 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1314/20 2024 LDK!  OSU  
4 9 s 3 43.88 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD III LISIECKI Paweł Z/3358/20 2024 LDK!
1 10 s 4 44.06 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
2 13 s 4 44.79 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U16 LD III SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2024
3 14 s 4 45.09 SZOR Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0511/23 2024
4 21 s 4 46.72 KRUPIŃSKA Julia UKS Lisy Zgierz 2009 U16 LD V LISIECKI Paweł Z/3439/24 2024
1 12 s 5 44.25 ROZBICKA Gabriela UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4029/23 2024 LDK!  OSU  
2 15 s 5 45.30 SOSIN Lena KS Żeglina Sieradz 2010 U16 LD IV NOWAK Mieczysław Z/4176/23 2024
3 16 s 5 46.08 BANACH Agnieszka UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP IV OLSZYNA Waldemar Z/0754/23 2024
4 20 s 5 46.61 MATYSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5314/22 2024 LDK!  OSU  
5 23 s 5 47.43 KOWALSKA Alicja UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP V OLSZYNA Waldemar Z/1886/23 2024
1 17 s 6 46.17 LEWANDOWSKA Kalina LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD IV KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/5224/22 2024 LDK!
2 19 s 6 46.47 GÓRAZDA Patrycja LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5755/23 2024
3 22 s 6 46.86 ORZECHOWSKA Oliwia LKS MOSiR Sieradz 2010 U16 LD V GABRYSIAK Marcin Z/0408/23 2024 LDK!
4 24 s 6 47.83 WOJCIECHOWSKA Oliwia UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/5113/23 2024 LDK!
5 25 s 6 48.41 CHYTROWSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/6239/23 2024
6 26 s 6 51.29 ŻYLAK Paulina UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0622/21 2024 LDK!
400 m K
1 2 s 1 60.24 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 3 s 1 60.46 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2024 LDK!
3 5 s 1 61.82 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0661/20 2024
4 7 s 1 62.77 SALA Emilia KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1543/16 2024 LDK!
1 1 s 2 58.46 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U18 DS II KNULL Mariusz Z/0812/21 2024 LDK!  KN B  
2 4 s 2 60.48 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2110/17 2024
3 6 s 2 61.84 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/5774/23 2024
4 8 s 2 76.27 RESZKA Lena Athletics Team Radomsko 2008 U18 LD -- PAŚ Mariusz Z/3394/24 2024
600 m K
1 1 s 1 1:41.96 LEWANDOWSKA Kalina LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD III KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/5224/22 2024 LDK!
2 2 s 1 1:42.26 ORZECHOWSKA Oliwia LKS MOSiR Sieradz 2010 U16 LD III GABRYSIAK Marcin Z/0408/23 2024 LDK!
3 3 s 1 1:43.01 WALCZAK Nadia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0245/18 2024 LDK!
4 4 s 1 1:49.32 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2024
5 5 s 1 1:56.34 WDOWCZYK Ewa UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/1021/23 2024
  s 1 DQ MILAK Michalina LKS MOSiR Sieradz # 2009 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/3214/24 2024 LDK!
800 m K
1 4 s 1 2:27.67 WYCZÓŁKOWSKA Milena Athletics Team Radomsko 2008 U18 LD IV PAŚ Mariusz Z/3834/19 2024 LDK!
2 9 s 1 2:32.28 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2024 LDK!
3 10 s 1 2:33.80 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2024
4 11 s 1 2:39.43 WOLSKA Julia UKS Filipides Teresin 2010 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0255/24 2024 LDK!  OSU  
5 12 s 1 3:05.66 JURKIEWICZ Julia LKS Maraton Turek 2008 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0577/24 2024
1 1 s 2 2:15.04 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U23 LD II NOWAK Mieczysław B.D. Z/4077/17 2024  KN B  
2 2 s 2 2:19.25 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U18 LD III LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 2 2:21.45 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz 2008 U18 LD III LISIECKI Paweł Z/0344/22 2024  KN B  
4 5 s 2 2:27.70 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD IV B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2024 LDK!
5 6 s 2 2:27.73 PIEŃKO Alicja MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS IV DŁUBAŁA Marek Z/4047/22 2024 LDK!
6 7 s 2 2:28.77 SUJATA Zofia LKS Omega Kleszczów 2006 U20 LD IV BEDNARSKI Tomasz Z/14472/21 2024
7 8 s 2 2:31.28 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD IV RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz , Z/3461/19 , 2024 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:30.60 KACZMAREK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2007 U18 WP -- B.D. Z/2136/21 2024 LDK!
  s 1 DNF JENA Martyna UKS Sprinter Słodków 2009 U16 WP -- B.D. Z/5291/22 2024
Wzwyż K
1 f 1 1.60 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 f 1 1.60 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS III DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/4145/15 2024 80
3 f 1 1.55 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD III B.D. Z/4262/21 2024 LDK!
4 f 1 1.55 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III DMP DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/13487/21 2024  KN B   68 103
5 f 1 1.55 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024  KN B   68 103
6 f 1 1.55 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U23 LD III SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024
7 f 1 1.50 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
8 f 1 1.50 WOJCIECHOWSKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/3178/22 2024 LDK!
9 f 1 1.45 RATAJSZCZAK Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP IV WALCZAK Katarzyna Z/4261/23 2024
10 f 1 1.45 KOPRAS Nel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP IV WALCZAK Marek Z/0936/23 2024 LDK!
11 f 1 1.45 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/0730/19 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 6.39 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U23 KP +0.9 M DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2024  KNF   156
2 f 1 5.87 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 Sen LD +0.5 I DMP SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK! 117
3 f 1 5.83 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP +1.1 I WALCZAK Michał Z/1061/18 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
4 f 1 5.65 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +0.2 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 5.50 NOWAK Nadia KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +0.1 II KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 5.48 SIEPAK Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U18 DS -0.1 II KNULL Mariusz Z/1294/23 2024 LDK!  KN B  
7 f 1 5.48 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.1 II WALCZAK Michał Z/1062/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
8 f 1 5.37 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP +0.8 III DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/4988/18 2024 5 LDK!  OSU   83 111
9 f 1 5.22 WRÓBEL Lena RKS Łódź 2008 U18 LD -0.1 III DMP GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024  KN B   74
10 f 1 5.09 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP -0.2 IV WALCZAK Michał Z/1069/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
11 f 1 5.05 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -0.7 IV DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B   63 85
12 f 1 4.77 SZULC Natalia RKS Łódź 2008 U18 LD +0.6 -- DMP KOPEĆ Dominik Z/5660/22 2024 LDK! 47
13 f 1 4.63 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +1.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2024 LDK!
14 f 1 3.78 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -0.8 -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK!
1 f 2 4.83 GALUSIŃSKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP +1.0 IV WALCZAK Marek Z/0264/20 2024 LDK!
2 f 2 4.82 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U16 LD -0.4 IV MANTYK Łukasz Z/3279/20 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 4.71 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U16 LD +0.9 V KRET Waldemar Z/1430/21 2024
4 f 2 4.64 WLAZIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.6 V WALCZAK Katarzyna Z/5382/22 2024 LDK!
5 f 2 4.57 NYKLEWICZ Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.1 V WALCZAK Katarzyna Z/0471/24 2024 LDK!
6 f 2 4.54 ADISSOU Lilli KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP 0.0 V WALCZAK Katarzyna Z/0275/20 2024 LDK!
7 f 2 4.52 KOWALSKA Nina MKLA Łęczyca 2010 U16 LD +0.6 V KUBIAK Robert Z/3431/23 2024 LDK!
8 f 2 4.33 OLEJNIK Klaudia UKS Sprinter Słodków 2009 U16 WP +0.1 -- B.D. Z/0130/22 2024
9 f 2 4.24 ANDRYSIAK Maja MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -0.2 -- KUBIAK Robert Z/7521/21 2024 LDK!  OSU  
10 f 2 4.18 DOSTATNIA Milena LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD +0.4 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/3206/24 2024 LDK!
11 f 2 4.09 RYBKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.2 -- WALCZAK Marek Z/0925/24 2024 LDK!
12 f 2 3.91 GENS Blanka UKS Dziewiątka Kutno 2010 U16 LD +0.2 -- LIPIEC Sebastian Z/0658/22 2024 LDK!
  f 2 NM WOLICKA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP 0.0 -- WALCZAK Marek Z/0276/20 2024 LDK!
Trójskok K
1 f 1 13.11 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 Sen LD -0.8 I DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2024 1  KNS   149
2 f 1 12.07 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U23 LD -0.2 I DMP KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B   111
3 f 1 11.27 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS -0.6 III KNULL Mariusz Z/1896/21 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 11.15 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U20 LD -0.5 III SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 10.57 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U20 DS -0.8 IV KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 9.96 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD -1.5 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2024  OSU  
7 f 1 9.87 KACZMAREK Lena AZS Łódź 2008 U18 LD +0.2 -- DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/6272/23 2024 LDK! 34 73
8 f 1 9.45 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD +0.3 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024  KN B  
Kula (3) K
1 f 1 10.67 WYSZYŃSKA Krystyna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD IV B.D. Z/0882/23 2024
2 f 1 10.57 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2024 LDK!
3 f 1 10.55 KOZA Ola UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/9744/21 2024 LDK!
4 f 1 9.79 DĘBOWSKA Julia UKS Sprinter Słodków 2007 U18 WP -- B.D. Z/0473/21 2024 LDK!
5 f 1 9.44 OTMIANOWSKA Nikola UKS 12 Kalisz 2009 U16 WP V MAŁECKI Marcin Z/0752/23 2024
6 f 1 9.08 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK! 72
7 f 1 8.90 KRZYŻOWSKA Laura UKS 55 Łódź 2010 U16 LD V PALISZEWSKI Maciej Z/4625/21 2024 LDK!
8 f 1 7.25 GMEREK Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/3207/24 2024 LDK!
9 f 1 7.17 ANDRYSIAK Maja MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7521/21 2024 LDK!  OSU  
10 f 1 6.29 WOJCIECHOWSKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3178/22 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.17 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 10.69 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U20 WP III MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 37.29 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 32.37 OTMIANOWSKA Nikola UKS 12 Kalisz 2009 U16 WP IV MAŁECKI Marcin Z/0752/23 2024
3 f 1 20.39 KRZYŻOWSKA Laura UKS 55 Łódź 2010 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4625/21 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 39.02 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U23 LD II DMP JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2777/17 2024 LDK!  KN B   93
2 f 1 38.31 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD II DMP DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2024 LDK!  OSU   KN B   90 130
3 f 1 34.41 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U20 WP III MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2024 LDK!
4 f 1 31.48 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 26.74 KOWALCZYK Weronika RKS Łódź 2007 U18 LD -- DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1557/21 2024 LDK! 86
6 f 1 25.92 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 2000 Sen LD -- LASOŃ Krzysztof B.D. Z/0173/17 2024
7 f 1 23.17 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 32.48 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD IV B.D. Z/4262/21 2024 LDK!
2 f 1 26.84 WYSZYŃSKA Krystyna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD -- B.D. Z/0882/23 2024
3 f 1 23.71 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK!
4 f 1 22.56 KOWALSKA Nina MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/3431/23 2024 LDK!
5 f 1 15.74 FELCZYŃSKA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/3376/24 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 34.54 NOWAK Nadia KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 28.81 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U23 LD -- SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024
3 f 1 24.69 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 21.53 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 2000 Sen LD -- LASOŃ Krzysztof B.D. Z/0173/17 2024
100 m M
1 1 s 1 13.02 FILIPCZAK Bartosz BKL Bełchatów 2011 U14 LD +0.5 -- MORAWIEC Agnieszka Z/7373/23 2024 LDK!
2 2 s 1 13.13 NOWAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +0.5 -- TUCZYŃSKI Jakub Z/0480/24 2024 LDK!
3 3 s 1 13.52 GRUSZKA Mateusz RKS Łódź 2011 U14 LD +0.5 -- WASIAK Jarosław Z/0372/24 2024
4 4 s 1 14.26 FELIKSIAK Jan LKS MOSiR Sieradz 2011 U14 LD +0.5 -- GABRYSIAK Marcin Z/13224/21 2024 LDK!
5 8 s 1 15.35 ADAMCZYK Maciej BKL Bełchatów 2011 U14 LD +0.5 -- MORAWIEC Agnieszka Z/0170/23 2024 LDK!
6 9 s 1 15.36 LEGEZIŃSKI Michał LKS MOSiR Sieradz 2011 U14 LD +0.5 -- GABRYSIAK Marcin Z/5413/23 2024 LDK!
7 10 s 1 15.74 BARCZYŃSKI Bartosz BKL Bełchatów 2012 U14 LD +0.5 -- MORAWIEC Agnieszka Z/0516/23 2024 LDK!
1 5 s 2 14.98 WESOŁOWSKI Stanisław UKS Azymut Pabianice 2012 U14 LD +0.6 -- WOŹNIAK Jerzy Z/0493/23 2024 LDK!
2 6 s 2 15.00 WOJCIECHOWSKI Krzysztof BKL Bełchatów 2012 U14 LD +0.6 -- MORAWIEC Agnieszka Z/0522/23 2024 LDK!
3 7 s 2 15.15 PIETRASIK Jacek LKS MOSiR Sieradz 2012 U14 LD +0.6 -- GABRYSIAK Marcin Z/0474/23 2024 LDK!
4 11 s 2 16.03 ROSIŃSKI Andrzej UKS Lisy Zgierz 2012 U14 LD +0.6 -- LISIECKI Paweł Z/12030/21 2024
5 12 s 2 16.04 MATCZAK Julian UKS Lisy Zgierz 2012 U14 LD +0.6 -- LISIECKI Paweł Z/1388/24 2024
6 13 s 2 17.06 ŚMIGIELSKI Patryk UKS Lisy Zgierz 2012 U14 LD +0.6 -- B.D. Z/0537/23 2024
7 14 s 2 18.80 CIACH Piotr LKS MOSiR Sieradz 2012 U14 LD +0.6 -- GABRYSIAK Marcin Z/3211/24 2024 LDK!
1 s 3 16.33 HAJDUK Aleks LKS MOSiR Sieradz 2014 U12 LD +1.0 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra # Z/5566/24 2024 LDK!
2 s 3 16.56 LISIECKI Piotr UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD +1.0 -- B.D. Z/0305/22 2024
3 s 3 16.93 PROC Michał UKS Lisy Zgierz 2016 U12 LD +1.0 -- LISIECKI Paweł Z/1390/24 2024
4 s 3 17.28 SIERADZKI Fabian UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD +1.0 --
5 s 3 18.48 ZAWIASA Filip LKS MOSiR Sieradz 2014 U12 LD +1.0 -- B.D.
6 s 3 18.92 KLESZCZYŃSKI Filip UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD +1.0 -- B.D.
7 s 3 19.59 DŁUGOSZ Leon UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD +1.0 --
1 1 e 1 10.81 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD +0.9 I CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. Z/2244/18 2024
2 5 e 1 11.02 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U18 LD +0.9 II MANTYK Łukasz Z/4313/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 6 e 1 11.07 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U18 DS +0.9 II SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2024  KN B  
4 19 e 1 11.71 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD +0.9 III URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2024  KN B  
5 22 e 1 11.89 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U16 LD +0.9 IV MANTYK Łukasz Z/0638/22 2024 LDK!  OSU  
6 23 e 1 11.90 MUCHA Bartosz KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +0.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4121/24 2024
7 27 e 1 12.13 BORKOWSKI Dawid RKS Łódź 2009 U16 LD +0.9 IV DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/1501/21 2024 84
8 35 e 1 12.38 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD +0.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2024
1 3 e 2 10.97 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP +0.6 II DMP WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2024 105
2 9 e 2 11.30 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U18 DS +0.6 II SKRZYPACZ Adrian Z/7983/21 2024
3 11 e 2 11.39 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U18 LD +0.6 III KRET Waldemar Z/1432/21 2024  KN B  
4 14 e 2 11.46 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U23 LD +0.6 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
5 15 e 2 11.56 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U23 WP +0.6 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
6 17 e 2 11.62 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U18 DS +0.6 III SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2024  KN B  
7 18 e 2 11.66 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +0.6 III KOWALSKI Robert Z/7555/21 2024 LDK!
8 21 e 2 11.89 KLUCHA Tymon LKS MOSiR Sieradz 2010 U16 LD +0.6 IV GABRYSIAK Marcin Z/0640/22 2024 LDK!
1 4 e 3 11.02 MUSIAŁ Tymoteusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP +0.9 II DMP B.D. B.D. Z/1034/22 2024  KN B   101
2 7 e 3 11.22 RACHUTA Borys KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.9 II WALCZAK Katarzyna Z/4921/22 2024 LDK!
3 8 e 3 11.29 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD +0.9 II B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz , Z/1279/20 , 2024
4 12 e 3 11.39 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U23 DS +0.9 III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024
5 16 e 3 11.57 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U18 LD +0.9 III GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2024 LDK!  KN B  
6 26 e 3 12.00 SZCZYGIELSKI Oliwier RKS Łódź 2008 U18 LD +0.9 IV DMP DMP U20 WASIAK Jarosław Z/0607/23 2024 38 88
7 28 e 3 12.16 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +0.9 IV WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2024 LDK!
1 2 e 4 10.88 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U20 KP +0.2 I BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2024 BEZ LDK!  KNF  
2 13 e 4 11.46 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U18 LD +0.2 III WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
3 20 e 4 11.73 PAKULSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2007 U18 DS +0.2 III SKRZYPACZ Adrian Z/4563/22 2024
4 25 e 4 11.95 PAWŁOWSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD +0.2 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0574/24 2024 LDK!
5 29 e 4 12.18 PAZIK Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +0.2 IV KOWALSKI Robert Z/7557/21 2024 LDK!
6 31 e 4 12.31 KRAKOWIAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +0.2 V DMP U20 KOWALSKI Robert Z/0168/23 2024 LDK! 78
1 10 e 5 11.38 KOSOVEROV Andrii AZS Łódź 2006 U20 LD -0.5 III DMP DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0710/24 2024 74 116
2 37 e 5 12.63 PŁÓCIENNIK Jakub LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD -0.5 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/3302/24 2024
3 40 e 5 12.78 WIŚNIEWSKI Jędrzej UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -0.5 -- KUDŁA Jacek Z/0620/21 2024 LDK!
4 47 e 5 13.37 STOLARZ Jan RKS Łódź 2010 U16 LD -0.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3373/23 2024
5 56 e 5 14.81 BAGIŃSKI Damian RKS Łódź 2010 U16 LD -0.5 -- KOPEĆ Dominik Z/0787/24 2024
1 24 e 6 11.91 NOWAK Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -1.3 IV WALCZAK Katarzyna Z/0183/22 2024 LDK!
2 36 e 6 12.55 KOMOROWSKI Juliusz LKS MOSiR Sieradz 2010 U16 LD -1.3 V GABRYSIAK Marcin Z/4732/24 2024 LDK!
3 39 e 6 12.72 POKORA Hubert WLKS Wrocław 2010 U16 DS -1.3 V B.D. Z/4939/24 2024 LDK!
4 42 e 6 12.84 PALMA Przemysław RKS Łódź 2009 U16 LD -1.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/0373/24 2024
5 46 e 6 13.21 PŁÓCIENNIK Bartłomiej LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD -1.3 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/3303/24 2024
6 55 e 6 14.26 WIKIŃSKI Nikodem UKS Dziewiątka Kutno 2010 U16 LD -1.3 -- KUDŁA Jacek Z/0663/22 2024 LDK!
1 30 e 7 12.30 MAŃKOWSKI Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP +0.3 -- WALCZAK Marek Z/4524/24 2024
2 32 e 7 12.33 SOBESTIAŃCZYK Marcel RKS Łódź 2007 U18 LD +0.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/0565/24 2024
3 34 e 7 12.36 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD +0.3 V SZEWCZYK Maciej Z/12025/21 2024
4 43 e 7 12.97 IDCZAK Kornel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.3 -- WALCZAK Katarzyna Z/4259/23 2024 LDK!
5 50 e 7 13.52 KONIECZNY Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.3 -- WALCZAK Marek Z/1106/21 2024 LDK!
6 53 e 7 13.83 LIS Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.3 -- WALCZAK Katarzyna Z/0934/23 2024 LDK!
1 33 e 8 12.35 MUSS Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP +0.2 V WALCZAK Marek Z/1099/21 2024 LDK!
2 44 e 8 13.02 KIERZEK Igor RKS Łódź 2007 U18 LD +0.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0551/21 2024
3 45 e 8 13.02 HERZOG Oskar RKS Łódź 2007 U18 LD +0.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0901/22 2024
4 51 e 8 13.73 KAŁAJAK Wiktor KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/0252/20 2024 LDK!
5 52 e 8 13.75 WACŁAWSKI Nikodem UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD +0.2 -- B.D. Z/4913/24 2024 LDK!
6 54 e 8 14.22 PRZYBYLSKI Michał BKL Bełchatów 2010 U16 LD +0.2 -- MORAWIEC Agnieszka Z/13731/21 2024 LDK!
1 38 e 9 12.65 MARCINIAK Adam MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD +0.5 V SZEWCZYK Maciej Z/6286/23 2024
2 41 e 9 12.84 BABIASZ Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD +0.5 -- SKIBIŃSKA Joanna Z/1337/23 2024
3 48 e 9 13.42 WRÓBEL Maksymilian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.5 -- WALCZAK Marek Z/0249/20 2024 LDK!
4 49 e 9 13.52 KNOPIK Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.5 -- WALCZAK Katarzyna Z/0940/23 2024 LDK!
1 f 1 10.75 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD -0.1 I CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. Z/2244/18 2024
2 f 1 10.79 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U20 KP -0.1 I BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2024 BEZ LDK!  KNF  
3 f 1 11.00 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -0.1 II DMP WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2024 102
4 f 1 11.26 RACHUTA Borys KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.1 II WALCZAK Katarzyna Z/4921/22 2024 LDK!
5 f 1 11.27 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -0.1 II B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz , Z/1279/20 , 2024
  f 1 DQ MUSIAŁ Tymoteusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP -0.1 -- DMP B.D. B.D. Z/1034/22 2024  KN B  
200 m M
1 1 s 1 22.17 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD +0.1 II CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. Z/2244/18 2024
2 3 s 1 23.05 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U23 LD +0.1 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
3 6 s 1 23.45 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U18 LD +0.1 III KRET Waldemar Z/1432/21 2024  KN B  
4 7 s 1 23.57 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U18 LD +0.1 III WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
1 4 s 2 23.16 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD +2.3 III TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2024  KN B  
2 10 s 2 23.73 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD +2.3 IV DMP DMP U20 B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2024 LDK!  KN B   54 100
3 12 s 2 23.76 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U18 LD +2.3 IV DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/1391/21 2024 99
4 15 s 2 23.90 PAKULSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2007 U18 DS +2.3 IV SKRZYPACZ Adrian Z/4563/22 2024
5 29 s 2 25.11 SZCZYGIELSKI Oliwier RKS Łódź 2008 U18 LD +2.3 -- WASIAK Jarosław Z/0607/23 2024
6 42 s 2 28.02 GRUSZKA Mateusz RKS Łódź 2011 U14 LD +2.3 -- WASIAK Jarosław Z/0372/24 2024
1 5 s 3 23.31 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U18 DS -0.2 III SKRZYPACZ Adrian Z/7983/21 2024
2 8 s 3 23.69 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U18 LD -0.2 IV DMP GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2024 55
3 11 s 3 23.76 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -0.2 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2932/21 2024 LDK!  OSU  
4 16 s 3 23.95 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U16 LD -0.2 IV MANTYK Łukasz Z/0638/22 2024 LDK!  OSU  
5 28 s 3 24.85 BORKOWSKI Dawid RKS Łódź 2009 U16 LD -0.2 V KOPEĆ Dominik Z/1501/21 2024
1 9 s 4 23.70 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD 0.0 IV DMP DMP U20 KOWALSKI Robert Z/3316/22 2024 LDK!  KN B   54 101
2 19 s 4 24.26 GAŁKA Mateusz RKS Łódź 2007 U18 LD 0.0 IV GOWORSKI Tomasz Z/3460/23 2024
3 31 s 4 25.63 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U20 WP 0.0 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2024
1 2 s 5 22.47 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U18 LD -0.2 II MANTYK Łukasz Z/4313/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 17 s 5 24.04 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -0.2 IV KOWALSKI Robert Z/1960/21 2024 LDK!
3 22 s 5 24.40 HREHORUK Szymon UKS Filipides Teresin 2008 U18 MZ -0.2 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5788/23 2024 LDK!  OSU  
4 25 s 5 24.63 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD -0.2 -- KOWALSKI Robert Z/13237/21 2024
5 27 s 5 24.75 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U18 LD -0.2 -- DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2024 82
1 20 s 6 24.30 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD +0.7 IV TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2024
2 23 s 6 24.48 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD +0.7 -- KOWALSKI Robert Z/0633/21 2024 LDK!
3 24 s 6 24.62 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD +0.7 -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2024 LDK!  KN B  
4 30 s 6 25.39 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U18 LD +0.7 -- DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024 73
5 32 s 6 25.72 BEDNARSKI Artur RKS Łódź 2008 U18 LD +0.7 -- GOWORSKI Tomasz Z/0549/23 2024
1 26 s 7 24.73 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD -0.2 V SZEWCZYK Maciej Z/12025/21 2024
2 35 s 7 26.55 IDCZAK Kornel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/4259/23 2024 LDK!
3 37 s 7 26.90 WRÓBEL Maksymilian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.2 -- WALCZAK Marek Z/0249/20 2024 LDK!
4 38 s 7 27.15 STOLARZ Jan RKS Łódź 2010 U16 LD -0.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3373/23 2024
5 43 s 7 28.27 KAŁAJAK Wiktor KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/0252/20 2024 LDK!
1 14 s 8 23.90 MUCHA Bartosz KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4121/24 2024
2 34 s 8 26.47 KACZMAREK Maciej RKS Łódź 2010 U16 LD +0.1 -- KOPEĆ Dominik Z/4731/24 2024
3 36 s 8 26.72 KĘPA Maciej UKS Dziesiątka Radomsko 2010 U16 LD +0.1 -- LASOŃ Krzysztof Z/4834/23 2024
4 41 s 8 27.85 KONIECZNY Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.1 -- WALCZAK Marek Z/1106/21 2024 LDK!
1 13 s 9 23.78 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -0.1 IV TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2024  KN B  
2 18 s 9 24.21 KOMISARCZYK Krystian MUKS Park Zduńska Wola 2006 U20 LD -0.1 IV B.D. SZEWCZYK Maciej , Z/5709/24 , 2024
3 33 s 9 26.15 MARCINIAK Adam MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD -0.1 -- SZEWCZYK Maciej Z/6286/23 2024
1 21 s 10 24.34 WINIECKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD -1.3 IV TOMCZYK Kazimierz Z/0190/20 2024 LDK!
2 39 s 10 27.19 KUCIŃSKI Paweł LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD -1.3 -- KUŚ Tomasz # Z/6029/23 2024
3 40 s 10 27.66 KNOPIK Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -1.3 -- WALCZAK Katarzyna Z/0940/23 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 33.35 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra 2004 U23 LB -- MANTYK Łukasz Z/3178/19 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 1 34.73 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 3 s 1 34.90 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -- B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz , Z/0930/17 , 2024
4 4 s 1 35.00 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U20 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2024  KN B  
5 7 s 1 35.93 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U23 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/0660/18 2024
1 5 s 2 35.16 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 Sen LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2024 2
2 6 s 2 35.63 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/1022/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 8 s 2 35.95 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U23 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2024 LDK!
4 11 s 2 36.13 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -- B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz , Z/1279/20 , 2024
5 12 s 2 36.20 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 Sen DS -- B.D. B.D. B.D. Z/2601/15 2024
1 13 s 3 36.21 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/3004/21 2024  KN B  
2 16 s 3 36.49 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2024  KN B  
3 17 s 3 36.85 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2024  KN B  
4 18 s 3 37.00 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/3316/22 2024 LDK!  KN B  
5 19 s 3 37.05 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024  KNF  
1 9 s 4 35.98 MAJEWSKI Krzysztof AZS Łódź 2008 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1645/21 2024  KN B  
2 10 s 4 36.03 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
3 14 s 4 36.21 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0180/20 2024  KN B  
4 24 s 4 37.92 KĘPSKI Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/0075/23 2024 LDK!  OSU  
5 25 s 4 37.96 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2024
1 20 s 5 37.20 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2024 LDK!
2 21 s 5 37.47 BLUM Igor GKS Start Długołęka # 2008 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/0794/22 2024 LDK!  OSU  
3 26 s 5 37.96 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2024 LDK!  KN B  
4 28 s 5 38.11 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD -- B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2024 LDK!  KN B  
5 29 s 5 38.66 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD -- KOWALSKI Robert Z/13237/21 2024
1 15 s 6 36.49 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2024
2 23 s 6 37.88 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0633/21 2024 LDK!
3 27 s 6 38.00 KLUCHA Tymon LKS MOSiR Sieradz 2010 U16 LD III GABRYSIAK Marcin Z/0640/22 2024 LDK!
4 33 s 6 39.69 KRAKOWIAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/0168/23 2024 LDK!
1 22 s 7 37.81 WINIECKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0190/20 2024 LDK!
2 32 s 7 39.42 ALFUT Tomasz MKL Toruń 2008 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/5994/23 2024
3 34 s 7 39.91 KACPRZAK Piotr AZS Łódź 2009 U16 LD IV BRÓDKA Daniel Z/1637/21 2024
4 35 s 7 40.30 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP IV WALCZAK Marek Z/0254/20 2024 LDK!
5 36 s 7 40.55 KULAWIAK Aleksander LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD V KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13230/21 2024 LDK!
1 30 s 8 39.05 WOJCIECHOWSKI Antonii AZS Łódź 2006 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1220/24 2024
2 37 s 8 43.84 BABIASZ Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- SKIBIŃSKA Joanna Z/1337/23 2024
3 39 s 8 44.51 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2024
4 40 s 8 46.18 TERA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0512/23 2024
1 31 s 9 39.05 MIELCAREK Ignacy WLKS Wrocław 2005 U20 DS -- B.D. Z/1680/20 2024 LDK!
2 38 s 9 43.92 BARAŃSKI Adam UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/1964/21 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.95 PAŚ Dominik KS AZS AWF Wrocław 2003 U23 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0829/22 2024  KN B  
2 3 s 1 50.84 HARASIMOWICZ Konrad KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2929/19 2024
3 5 s 1 51.75 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U23 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024
4 6 s 1 52.25 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1819/16 2024
1 2 s 2 49.74 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS II KNULL Mariusz Z/0089/21 2024 LDK!  KN B  
2 4 s 2 51.36 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2024  KN B  
3 7 s 2 52.52 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2024  KN B  
600 m M
1 4 s 1 1:30.88 KULAWIAK Aleksander LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD III KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13230/21 2024 LDK!
2 7 s 1 1:35.12 WASIŃSKI Igor AZS Łódź 2008 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1443/22 2024
3 8 s 1 1:35.72 KACZMAREK Jan UKS Dziesiątka Radomsko 2009 U16 LD V LASOŃ Krzysztof Z/0386/24 2024
4 9 s 1 1:35.73 PANFIL Michał LKS Maraton Turek 2009 U16 WP V B.D. Z/0584/24 2024
5 10 s 1 1:35.95 DANECKI Michał AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/0828/21 2024
1 1 s 2 1:25.09 SZCZEPAŃCZYK Kajetan AZS Łódź 2006 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/0333/20 2024
2 2 s 2 1:26.34 ADAMCZEWSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/0972/18 2024 BEZ LDK!
3 3 s 2 1:27.48 MAJEWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/3376/20 2024 LDK!
4 5 s 2 1:32.44 RATAJCZYK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/2362/21 2024 LDK!
5 6 s 2 1:32.77 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2024 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:59.73 RZEMPOŁUCH Bartosz UKS Sprinter Słodków 2008 U18 WP III B.D. Z/0298/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 2:02.46 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U20 WP IV OLSZYNA Waldemar Z/0160/20 2024
3 3 s 1 2:07.79 CHOJNACKI Piotr LKS Koluszki 2008 U18 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2580/20 2024  KN B  
4 4 s 1 2:08.98 BANDOS Leonard LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0885/22 2024 LDK!
5 5 s 1 2:15.93 MICHALAK Mikołaj LKS Maraton Turek 2006 U20 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13149/21 2024
6 6 s 1 2:16.65 STAWARZ Fabian KS Żeglina Sieradz 2005 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/6200/23 2024
7 7 s 1 2:16.82 PIETRASIK Antoni RKS Łódź 2008 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/0557/22 2024 LDK!
8 8 s 1 2:17.31 OWCZAREK Kacper RKS Łódź 2008 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/5934/23 2024
9 9 s 1 2:23.14 MACIASZEK Oliwier LKS Maraton Turek 2005 U20 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0974/23 2024
1500 m M
1 9 s 1 4:25.71 TYMANOWSKI Gerard RKS Łódź 2004 U23 LD -- DMP JASZCZAK Stanisław Z/2671/22 2024 15
2 10 s 1 4:30.03 KRUK Wiktor RKS Łódź 2008 U18 LD -- PSKIT Małgorzata JASZCZAK Stanisław , Z/3374/23 , 2024 LDK!  KN B  
3 11 s 1 4:35.08 WIELKOPOLAN Filip UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/3881/24 2024
4 12 s 1 4:35.83 KRAWCZYK Jędrzej UKS 55 Łódź 2009 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/1137/22 2024 LDK!
5 13 s 1 4:44.85 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U23 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2024
6 14 s 1 4:46.98 UŁAŃSKI Mirosław KS Żeglina Sieradz 1977 Masters LD -- NOWAK Mieczysław # Z/5715/24 2024
7 15 s 1 6:36.46 IGNASIAK Jan LKS MOSiR Sieradz 1956 Masters LD -- B.D. Z/0963/22 2023
1 1 s 2 3:51.70 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II DMP WOSIEK Jacek B.D. Z/2413/15 2024 101
2 2 s 2 3:54.54 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 Sen DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2024 2  KNS  
3 3 s 2 3:56.01 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II DMP GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2024 84
4 4 s 2 4:01.11 WIECZOREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS II WOSIEK Jacek Z/3234/17 2024
5 5 s 2 4:01.59 SZYNAKA Wiktor OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP II B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2024
6 6 s 2 4:04.83 KUZIK Szczepan RKS Łódź 2006 U20 LD III DMP DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2620/22 2024 55 114
7 7 s 2 4:08.79 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U23 LD III NOWAK Mieczysław B.D. Z/0133/19 2024
8 8 s 2 4:10.36 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U20 LD III WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.95 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD II DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  KN B   87 125
2 f 1 1.90 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD III DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0186/20 2024 LDK!  KNF   76 116
3 f 1 1.80 DAŁEK Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD IV B.D. Z/4907/22 2024 LDK!
4 f 1 1.65 KUCIŃSKI Paweł LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD -- KUŚ Tomasz # Z/6029/23 2024
5 f 1 1.65 BORKOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7554/21 2024 LDK! 73
6 f 1 1.65 PAZIK Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/7557/21 2024 LDK!
7 f 1 1.65 KAŹMIERCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2010 U16 LD V KUBIAK Robert Z/0292/22 2024 LDK!  OSU  
8 f 1 1.35 WACŁAWSKI Nikodem UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -- B.D. Z/4913/24 2024 LDK!
W dal M
1 f 1 6.55 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U23 WP +0.9 III DMP WALCZAK Michał # Z/1082/18 2024 3 63
2 f 1 6.49 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +0.2 III DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/0262/20 2024 LDK!  OSU   KN B   60 104
3 f 1 6.37 LEWANDOWSKI Jonasz WLKS Wrocław 2006 U20 DS +1.6 III WOŚ Michał KOBIAŁKA Kamil , Z/0455/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 6.35 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U18 KP -0.5 III DMP DMP U20 B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/4490/19 , 2024 LDK!  KN B   52 97
5 f 1 6.35 DURKALEC Maciej WLKS Wrocław 2005 U20 DS 0.0 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0049/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 6.15 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD +0.6 IV BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek , Z/1408/18 , 2024 LDK!  KN B  
7 f 1 6.12 GRYGIEL Tomasz UKS 55 Łódź 2007 U18 LD +0.3 IV GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0739/24 , 2024 LDK!
8 f 1 6.09 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD +0.1 IV DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2024 39 85
9 f 1 5.69 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U18 LD +0.1 -- GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2024 LDK!  KN B  
10 f 1 5.69 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +0.8 -- WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2024 LDK!
11 f 1 5.40 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2024 LDK!
12 f 1 5.25 PAWŁOWSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD -0.3 -- DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0574/24 2024 LDK! 59
1 f 2 5.91 MUSS Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -0.3 IV WALCZAK Marek Z/1099/21 2024 LDK!
2 f 2 5.79 VOSS Marcel MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -0.4 V KUBIAK Robert Z/0898/22 2024 LDK!
3 f 2 5.64 DUDKA Miłosz MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -0.4 V KUBIAK Robert Z/0291/22 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 5.57 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.1 -- WALCZAK Marek Z/0254/20 2024 LDK!
5 f 2 5.51 WIŚNIEWSKI Jędrzej UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -0.2 -- KUDŁA Jacek Z/0620/21 2024 LDK!
6 f 2 5.31 NOWAK Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.6 -- WALCZAK Katarzyna Z/0183/22 2024 LDK!
7 f 2 5.06 NALIWAJSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +0.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/8509/21 2024
8 f 2 5.06 KAŹMIERCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2010 U16 LD +0.2 -- KUBIAK Robert Z/0292/22 2024 LDK!  OSU  
9 f 2 4.85 OGRODOWCZYK Seweryn UKS Sprinter Słodków 2010 U16 WP -0.7 -- B.D. Z/0131/22 2024
10 f 2 4.73 SOCHALSKI Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -0.5 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0199/23 2024
11 f 2 4.72 BORKOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +0.6 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7554/21 2024 LDK!
12 f 2 4.48 FLORCZAK Mateusz AZS Łódź 2009 U16 LD -0.2 -- BRÓDKA Daniel Z/8519/21 2024
13 f 2 4.39 KOMOROWSKI Juliusz LKS MOSiR Sieradz 2010 U16 LD -0.2 -- GABRYSIAK Marcin Z/4732/24 2024 LDK!
Trójskok M
1 f 1 15.02 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 Sen KP +0.2 I DMP B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2024 LDK! 110
2 f 1 14.24 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U23 LD -0.6 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 13.38 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U23 LD +1.0 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 f 1 13.27 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U20 LD -0.4 III SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2024  OSU  
5 f 1 11.02 KUCIŃSKI Paweł LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD -0.1 -- KUŚ Tomasz # Z/6029/23 2024
  f 1 NM BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD 0.0 -- DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  KNF  
Kula (5) M
1 f 1 14.89 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD III BELTER Artur Z/13730/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 12.92 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/3765/21 2024
3 f 1 11.75 WIECZOREK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0230/24 2024 LDK!  OSU   85
4 f 1 11.69 BAREŁA Bruno UKS Dziesiątka Radomsko 2007 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4161/24 2024
5 f 1 10.90 WSZĘDYBYŁ Kacper LKS Maraton Turek 2007 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0975/23 2024
6 f 1 9.55 BUSIAK Kornel MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/8003/21 2024 LDK!
7 f 1 9.33 DUDKA Miłosz MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0291/22 2024 LDK!  OSU  
8 f 1 9.11 KACZMAREK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0290/24 2024 LDK!  OSU  
9 f 1 8.92 JANICKI Adam MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/3425/23 2024 LDK!
10 f 1 7.11 KOPYTEK Adam LKS MOSiR Sieradz 2010 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/3213/24 2024 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 15.40 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 12.88 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD IV DMP U20 BELTER Artur Z/0471/21 2024 105
Kula (7.26) M
1 f 1 10.86 GRABIASZ Kacper MUKS Park Zduńska Wola 2004 U23 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/2819/22 2024
Dysk (1) M
1 f 1 40.39 WIECZOREK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/0230/24 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 32.55 KĘPA Maciej UKS Dziesiątka Radomsko 2010 U16 LD V LASOŃ Krzysztof Z/4834/23 2024
3 f 1 31.67 KACZMAREK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0290/24 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 31.32 JANICKI Adam MKLA Łęczyca 2010 U16 LD V KWAPKOWSKI Łukasz Z/3425/23 2024 LDK!
5 f 1 29.87 BUSIAK Kornel MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/8003/21 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.40 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD II DMP U20 BELTER Artur Z/13730/21 2024 LDK!  KN B   128
2 f 1 43.18 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP III MAŁECKI Marcin Z/3765/21 2024
3 f 1 29.58 BAREŁA Bruno UKS Dziesiątka Radomsko 2007 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4161/24 2024
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.19 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD II DMP U20 BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!  KN B   139
2 f 1 41.23 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD III DMP U20 BELTER Artur Z/1419/18 2024 LDK!  KN B   117
Dysk (2) M
1 f 1 33.04 GRABIASZ Kacper MUKS Park Zduńska Wola 2004 U23 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/2819/22 2024
Oszczep (600) M
1 f 1 46.47 DAŁEK Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD IV B.D. Z/4907/22 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 52.94 WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/13517/21 2024 LDK!  OSU   107

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 34.335685014725 sekund