Kraków 09.05.2024
Akademickie Mistrzostwa Małopolski
100 m K
1 1 s 1 11.77 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA +0.8 M SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. , Z/5293/15 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 12.14 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +0.8 I GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 12.19 OKUNEVIĆ Kornelija niest. Kraków 1999 Sen MA +0.8 II B.D.
4 4 s 1 12.90 WILGOCKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +0.8 III B.D. ZAPART Stanisław , Z/5533/23 , 2024
5 7 s 1 13.65 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 Sen MA +0.8 -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2023
6 21 s 1 14.74 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +0.8 -- GIZA Andrzej GIZA Maciej B.D. , Z/0274/18 , 2022 LDK!
7 32 s 1 16.75 PYPŁACZ Oliwia KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2003 U23 MA +0.8 -- B.D.
1 9 s 2 13.75 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -0.7 -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2024
2 10 s 2 13.78 KOZIOŁ Marlena KU AZS UEK w Krakowie 2002 U23 MA -0.7 -- B.D.
3 11 s 2 14.08 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U23 MA -0.7 -- B.D.
4 17 s 2 14.50 SZYMAŃSKA Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 2003 U23 PK -0.7 -- B.D.
5 18 s 2 14.54 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U23 MA -0.7 -- B.D. BEZ LDK!
6 20 s 2 14.62 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U23 PK -0.7 -- SUGIER Maria B.D. LDK!
7 22 s 2 15.14 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 Sen SL -0.7 -- B.D.
8 23 s 2 15.39 SZYMAŃSKA Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 2002 U23 PK -0.7 -- B.D.
1 5 s 3 12.95 SŁYŚ Magdalena niest. Kraków 1999 Sen MA +1.9 III B.D.
2 6 s 3 13.20 ORZECHOWSKA Karolina niest. Kraków 2001 Sen MA +1.9 III B.D.
3 12 s 3 14.09 SMOLARCZYK Natalia KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA +1.9 -- B.D.
4 14 s 3 14.28 MARKUC Zofia KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2003 U23 MA +1.9 -- B.D.
5 24 s 3 15.42 BIELSKA Urszula KU AZS Politechniki Krakowskiej 1999 Sen MA +1.9 -- B.D.
6 26 s 3 15.68 PACYGA Natalia KU AZS Politechniki Krakowskiej 2004 U23 MA +1.9 -- B.D.
7 34 s 3 18.11 ROLA Natalia KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2005 U20 MA +1.9 -- B.D.
1 13 s 4 14.25 KALINOWSKA Agnieszka KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2003 U23 MA -0.4 -- B.D.
2 15 s 4 14.44 MARKIEWICZ-ZAHORSKI Magdalena niest. Kraków 2001 Sen MA -0.4 -- B.D.
3 16 s 4 14.46 SOSZYŃSKA Amelia KU AZS Politechniki Krakowskiej 2003 U23 MA -0.4 -- B.D.
4 19 s 4 14.56 SASIN Jagoda KU AZS Politechniki Krakowskiej 2003 U23 MA -0.4 -- B.D.
5 27 s 4 15.73 STACHERCZAK Emilia KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2003 U23 MA -0.4 -- B.D.
6 29 s 4 15.94 NIŻNIK Gabriela KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2001 Sen MA -0.4 -- B.D.
1 8 s 5 13.70 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -1.1 -- GIZA Andrzej B.D. Z/1955/17 2024
2 25 s 5 15.48 KRÓL Małgorzata KU AZS Politechniki Krakowskiej 2003 U23 MA -1.1 -- B.D.
3 28 s 5 15.81 KLUSKA Dominika KU AZS Politechniki Krakowskiej 2005 U20 MA -1.1 -- B.D.
4 30 s 5 16.38 KRÓLIKOWSKA Ewa KU AZS Politechniki Krakowskiej 2003 U23 MA -1.1 -- B.D.
5 31 s 5 16.45 PTAŚ Katarzyna KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2003 U23 MA -1.1 -- B.D.
6 33 s 5 17.83 PACIA Patrycja KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2003 U23 MA -1.1 -- B.D.
200 m K
1 1 s 1 24.20 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona 2001 Sen +2.0 I B.D. CZYŻ Radosław , Z/2577/15 , 2024
2 2 s 1 25.35 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA +2.0 II SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 25.41 OKUNEVIĆ Kornelija niest. Kraków 1999 Sen MA +2.0 II B.D.
4 4 s 1 25.84 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +2.0 II GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
5 5 s 1 27.48 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA +2.0 -- GIZA Andrzej B.D. Z/1955/17 2024
1 7 s 2 28.63 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL +0.6 -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2024
2 9 s 2 29.85 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U23 MA +0.6 -- B.D.
3 11 s 2 31.47 SZYMAŃSKA Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 2003 U23 PK +0.6 -- B.D.
4 17 s 2 32.64 DANIELAK Hanna Kraków Athletics Team 2004 U23 MA +0.6 -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/0161/18 2021 LDK!
1 6 s 3 27.77 SŁYŚ Magdalena niest. Kraków 1999 Sen MA +0.7 -- B.D.
2 8 s 3 28.65 PAKULSKA Urszula KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 1998 Sen MA +0.7 -- B.D.
3 13 s 3 31.75 BIELSKA Urszula KU AZS Politechniki Krakowskiej 1999 Sen MA +0.7 -- B.D.
4 15 s 3 32.26 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 2003 U23 MA +0.7 -- B.D.
5 19 s 3 39.09 MOTYKA Emilia MLUKS Tarnów 2004 U23 MA +0.7 -- B.D. LDK!
1 10 s 4 31.38 KORENDA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U23 OP +0.5 -- SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz B.D. LDK!
2 12 s 4 31.54 MAŁEK Wiktoria KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2004 U23 MA +0.5 -- B.D.
3 14 s 4 32.22 LATAWSKA Olga KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2003 U23 MA +0.5 -- B.D.
4 16 s 4 32.54 SZYCHTA Małgorzata ULKS Lipinki 2004 U23 MA +0.5 -- WOJNA Anna B.D. LDK!
5 18 s 4 33.06 KLUSKA Dominika KU AZS Politechniki Krakowskiej 2005 U20 MA +0.5 -- B.D.
400 m K
1 1 s 1 58.76 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!
2 2 s 1 62.28 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U23 MA -- KUBICZ Wojciech B.D. Z/0054/17 2022 LDK!
3 3 s 1 63.13 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 2004 U23 PK -- ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian B.D. , Z/4635/18 , 2024 LDK!
4 4 s 1 63.98 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 Sen MA -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2023
5 6 s 1 64.39 SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team 2002 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/0063/16 2024 LDK!
6 8 s 1 65.75 SOKOŁOWSKA Martyna KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U23 MA -- B.D.
7 12 s 1 68.84 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -- B.D. BEZ
8 13 s 1 69.23 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej B.D. , Z/0274/18 , 2022 LDK!
1 5 s 2 64.35 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
2 7 s 2 65.12 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- B.D.
3 9 s 2 66.56 FILIPEK Kinga KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2001 Sen MA -- B.D. B.D.
4 15 s 2 70.91 SURDZIEL Małgorzata KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
5 16 s 2 71.55 UFEL Marcelina KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
6 20 s 2 72.27 SASIN Jagoda KU AZS Politechniki Krakowskiej 2003 U23 MA -- B.D.
7 21 s 2 73.74 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U23 MA -- B.D. BEZ LDK!
1 10 s 3 66.98 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- B.D. LDK!
2 11 s 3 67.33 KOZIOŁ Marlena KU AZS UEK w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
3 14 s 3 69.75 PRASZEK Paulina KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
4 17 s 3 71.95 PERLIK Karolina KU AZS Politechniki Krakowskiej 1997 Sen MA -- B.D.
5 18 s 3 72.00 KORENDA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U23 OP -- SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz B.D. LDK!
6 19 s 3 72.22 SZCZUR Nela KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
7 22 s 3 74.61 KORZENIOWSKA Karolina KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
8 23 s 3 83.12 SOSZYŃSKA Amelia KU AZS Politechniki Krakowskiej 2003 U23 MA -- B.D.
800 m K
1 1 s 1 2:18.11 SZYMAŃSKA Dominika RLTL GGG Radom 2002 U23 MZ III B.D. LEBIODA Stanisław , Z/6559/15 , 2024
2 2 s 1 2:19.67 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/0509/16 2024
3 3 s 1 2:24.14 JAWORSKA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/1358/16 2024 LDK!
4 4 s 1 2:24.93 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
5 5 s 1 2:27.53 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/3284/19 2024 LDK!
6 7 s 1 2:40.28 DRWAL Sara KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/5361/15 2023 LDK!
7 8 s 1 2:41.36 FILIPEK Kinga KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2001 Sen MA -- B.D. B.D.
8 9 s 1 2:43.19 KASPRZYK Anna niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
9 10 s 1 2:45.11 BRACHUCY Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 1999 Sen MA -- B.D. B.D.
10 11 s 1 2:45.33 HRYBEL Veronika KU AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- B.D.
11 12 s 1 2:51.41 UFEL Marcelina KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
1 6 s 2 2:40.08 SOKOŁOWSKA Martyna KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U23 MA -- B.D.
2 13 s 2 2:51.74 SIEDLĘCZKA Ewa KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA -- KUCZEK Piotr
3 14 s 2 2:54.49 SHELEMEKH Alina KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
4 15 s 2 3:03.03 MIKOŚ Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2005 U20 MA -- B.D.
5 16 s 2 3:03.32 SPROCH Julia UKS Gimpel Nowy Targ 1999 Sen MA -- B.D.
6 17 s 2 3:04.08 WOJCIECHOWSKA Agata MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL -- B.D. LDK!
7 18 s 2 3:05.35 SERWATKA Milena KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
8 19 s 2 3:11.63 BORISOVICH Anastacia KU AZS Politechniki Krakowskiej 2002 U23 MA -- B.D.
1500 m K
1 1 s 1 4:33.39 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U23 MA II ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/3915/16 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 4:45.54 OGÓREK Monika MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2004 U23 MA III BUŹNIAK Arkadiusz B.D. Z/4801/22 2024  KN B  
3 3 s 1 4:47.01 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA III B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
4 5 s 1 4:58.59 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 2002 U23 SK -- B.D. LDK!
5 6 s 1 4:59.79 DUDEK Agnieszka KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/1853/18 2024 LDK!
6 7 s 1 5:02.54 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2024
7 8 s 1 5:04.33 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U23 MA -- KARAŚ Stanisław B.D. Z/1199/18 2024
8 9 s 1 5:07.45 ŚLOŃSKA Bernadeta KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- CHRYCZYK Katarzyna B.D. # Z/7702/21 2022
9 15 s 1 5:40.26 POLCZYŃSKA Weronika niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
10 16 s 1 5:41.79 MAŁAJEWICZ Izabela KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
11 18 s 1 5:47.68 WRÓBLEWSKA Amelia KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
12 20 s 1 6:00.63 SEREDA Olha KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
1 4 s 2 4:52.08 CHMURA Anastazja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK III KOWAL Piotr Z/1225/20 2024
2 10 s 2 5:21.28 ŁODZIŃSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 Sen MA -- B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/6115/24 , 2024
3 11 s 2 5:26.07 SEPIOŁ Amy MKS Rabka-Zdrój 1998 Sen MA -- PERUCKI Wiesław
4 12 s 2 5:26.94 BIENIASZ Anna KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
5 13 s 2 5:33.27 ZBYLUT Laura KU AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- B.D.
6 14 s 2 5:34.02 KAMIŃSKA Beata KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
7 17 s 2 5:45.96 FILIPOWSKA Wiktoria KU AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- B.D.
8 19 s 2 5:51.66 SZCZUR Nela KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
9 21 s 2 6:23.05 BĄK Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
10 22 s 2 6:26.93 ROGOWSKA Marta KU AZS Politechniki Krakowskiej 1999 Sen MA -- B.D.
11 23 s 2 6:52.02 JABŁOŃSKA Patrycja KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
Wzwyż K
1 f 1 1.60 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA III ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2024
2 f 1 1.55 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/3049/18 2023
3 f 1 1.50 PODGÓRSKA Joanna niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
4 f 1 1.45 PANEK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 Sen MA -- KUCZEK Piotr
5 f 1 1.40 BOBREK Aleksandra SKS Kusy Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
5 f 1 1.40 SZUSTER Marlena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U23 MA -- KUCZEK Piotr
7 f 1 1.40 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- B.D. LDK!
8 f 1 1.35 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3173/18 2024 LDK!
8 f 1 1.35 RZĄCA Aleksandra KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
10 f 1 1.35 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 Sen SL -- B.D.
11 f 1 1.30 DZIEDZIC Martyna KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/5259/24 2024
12 f 1 1.25 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U20 SK -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł B.D. , Z/5280/18 , 2024 LDK!  OSU  
13 f 1 1.25 NOWAK Maria niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
14 f 1 1.25 SŁABOSZ Paula niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
W dal K
  f 1 3.55 KUBIK Julia KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA +9.9 -- B.D.
1 f 1 5.61 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +9.9 II ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2024
2 f 1 5.26 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U23 LU +9.9 III KUZDRA Dariusz B.D. Z/3323/17 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 5.22 MRUGALA Kamila KU AZS AWF Kraków # 2003 U23 MA +9.9 III B.D.
4 f 1 5.20 WILGOCKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +9.9 III B.D. ZAPART Stanisław , Z/5533/23 , 2024
5 f 1 5.07 KUSIAK Maja KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +9.9 -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/4487/24 , 2024
6 f 1 5.01 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U20 SK +9.9 IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł B.D. , Z/5280/18 , 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 4.59 DZIEDZIC Martyna KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +9.9 -- ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/5259/24 2024
8 f 1 4.54 WILCZYŃSKA Paulina MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2003 U23 MA +9.9 -- BUŹNIAK Arkadiusz B.D. Z/3526/24 2024
9 f 1 4.52 NOWAK Maria niest. Kraków 1999 Sen MA +9.9 -- B.D.
10 f 1 4.47 ORZECHOWSKA Karolina niest. Kraków 2001 Sen MA +9.9 -- B.D.
11 f 1 4.45 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U23 PK +9.9 -- SUGIER Maria B.D. LDK!
12 f 1 4.33 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA +9.9 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3173/18 2024 LDK!
13 f 1 4.08 RZĄCA Aleksandra KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2003 U23 MA +9.9 -- B.D.
14 f 1 3.99 MARKUC Zofia KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2003 U23 MA +9.9 -- B.D.
15 f 1 3.97 MRÓWKA Magdalena KU AZS ANS Nowy Sącz # 1999 Sen MA +9.9 -- B.D.
16 f 1 3.96 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +9.9 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3049/18 2023
17 f 1 3.79 PAKULSKA Urszula KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 1998 Sen MA +9.9 -- B.D.
18 f 1 3.76 MACHA Aneta MKS-R Centrum Dzięgielów 2002 U23 SL +9.9 -- ŻWAK Adam B.D. Z/2341/17 2024
19 f 1 3.53 SŁABOSZ Paula niest. Kraków 1999 Sen MA +9.9 -- B.D.
20 f 1 3.52 KRÓL Małgorzata KU AZS Politechniki Krakowskiej 2003 U23 MA +9.9 -- B.D.
21 f 1 3.40 PACYGA Natalia KU AZS Politechniki Krakowskiej 2004 U23 MA +9.9 -- B.D.
22 f 1 3.40 ŚLĘP Emilia KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie # 2004 U23 MA +9.9 -- B.D.
23 f 1 3.31 GÓRSKA Karolina KU AZS UEK w Krakowie # 2001 Sen MA +9.9 -- B.D.
24 f 1 3.21 PYPŁACZ Oliwia KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2003 U23 MA +9.9 -- B.D.
25 f 1 2.73 ROLA Natalia KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2005 U20 MA +9.9 -- B.D.
Kula (4) K
1 f 1 10.27 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U23 MA III B.D. LDK!
2 f 1 9.74 SHTOHRYN Kateryna KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
3 f 1 8.62 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 2003 U23 SK -- B.D.
4 f 1 8.31 ZELEK Justyna KU AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
5 f 1 8.15 KORZEC Anna KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2005 U20 MA -- B.D.
6 f 1 7.56 KIEŁBASA Kinga KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
7 f 1 7.53 LIS Aleksandra KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2002 U23 MA -- LUZAK Andrzej B.D. LDK!
8 f 1 7.29 WOJAKOWSKA Helena KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U23 ZP -- B.D.
9 f 1 7.05 PECHTA Amelia UKS Wyspiański Szubin 2002 U23 KP -- B.D. B.D. LDK!
10 f 1 6.96 DĘBOWSKA Martyna KU AZS UEK w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
11 f 1 6.93 KUZORA Małgorzata niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
12 f 1 6.56 PYZNAR Karolina KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D. 2
13 f 1 6.51 BORKOWSKA Martyna KU AZS Politechniki Krakowskiej 2004 U23 MA -- B.D.
14 f 1 6.49 PIENIĄŻEK Wiktoria KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
15 f 1 6.21 GIL Milena niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
16 f 1 6.17 TRACZYK Natalia KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
17 f 1 6.13 MIDURA Agnieszka KU AZS UEK w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
18 f 1 5.40 MAJCHER Karolina KU AZS Politechniki Krakowskiej 2001 Sen MA -- B.D.
19 f 1 5.11 RUTA-KOWALCZYK Dagmara KU AZS Politechniki Krakowskiej 2004 U23 MA -- B.D.
20 f 1 5.04 MACHA Aneta MKS-R Centrum Dzięgielów 2002 U23 SL -- ŻWAK Adam B.D. Z/2341/17 2024
Dysk (1) K
1 f 1 38.78 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U23 MA II MICHNIAK Jan B.D. Z/2410/17 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 29.16 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U23 MA -- B.D. LDK!
3 f 1 28.61 JÓŹWIAK Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U23 LD -- B.D.
4 f 1 27.88 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U23 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!
5 f 1 25.90 SHTOHRYN Kateryna KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
6 f 1 22.64 STOLARCZYK Dominika niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
7 f 1 22.02 ZELEK Justyna KU AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
8 f 1 21.48 KUZORA Małgorzata niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
9 f 1 21.06 KALINOWSKA Agnieszka KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
10 f 1 19.66 POLCZYŃSKA Weronika niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
11 f 1 18.95 PIENIĄŻEK Wiktoria KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
12 f 1 18.82 CHOLEWA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U23 MA -- KUCZEK Piotr
13 f 1 18.04 DĘBSKA Izabela niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
14 f 1 15.62 NOWAK Monika KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
15 f 1 15.42 GIL Milena niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
16 f 1 15.09 BORKOWSKA Martyna KU AZS Politechniki Krakowskiej 2004 U23 MA -- B.D.
17 f 1 14.91 SURDZIEL Małgorzata KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
18 f 1 13.20 MAJCHER Karolina KU AZS Politechniki Krakowskiej 2001 Sen MA -- B.D.
19 f 1 11.69 RUTA-KOWALCZYK Dagmara KU AZS Politechniki Krakowskiej 2004 U23 MA -- B.D.
Oszczep (600) K
1 f 1 39.26 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Masters MA III NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2024 2
2 f 1 36.64 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U23 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!
3 f 1 33.44 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U23 MA -- MICHNIAK Jan B.D. Z/2410/17 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 32.60 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 2003 U23 SK -- B.D.
5 f 1 28.85 STOLARCZYK Dominika niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
6 f 1 25.79 SZYMAŃSKA Dominika RLTL GGG Radom 2002 U23 MZ -- B.D. LEBIODA Stanisław , Z/6559/15 , 2024
7 f 1 25.45 MIDURA Agnieszka KU AZS UEK w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
8 f 1 25.25 GAWAŁKIEWICZ Paulina KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2001 Sen MA -- B.D.
9 f 1 24.98 KORZEC Anna KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2005 U20 MA -- B.D.
10 f 1 24.37 PECHTA Amelia UKS Wyspiański Szubin 2002 U23 KP -- B.D. B.D. LDK!
11 f 1 24.32 CHOLEWA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U23 MA -- KUCZEK Piotr
12 f 1 24.29 KUBIK Julia KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
13 f 1 24.14 MALEC Agnieszka KU AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- B.D.
14 f 1 23.54 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 2003 U23 MA -- B.D.
15 f 1 23.54 PILARCZYK Kinga KU AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
16 f 1 22.59 SKORUPA Weronika WKS Wawel Kraków 2003 U23 MA -- B.D. LDK!
17 f 1 22.07 DANIELAK Hanna Kraków Athletics Team 2004 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/0161/18 2021 LDK!
18 f 1 19.95 LIS Aleksandra KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2002 U23 MA -- LUZAK Andrzej B.D. LDK!
19 f 1 18.18 HAŁKA Wiktoria LKS Znicz Biłgoraj 2001 Sen LU -- B.D.
20 f 1 18.15 NIEDŹWIEDŹ Zuzanna KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
21 f 1 16.66 WOJAKOWSKA Helena KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U23 ZP -- B.D.
22 f 1 16.34 PYZNAR Karolina KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D. 2
23 f 1 15.53 KIEŁBASA Kinga KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
24 f 1 15.41 DĘBOWSKA Martyna KU AZS UEK w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
25 f 1 11.94 PERLIK Karolina KU AZS Politechniki Krakowskiej 1997 Sen MA -- B.D.
100 m M
1 1 s 1 10.79 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA 0.0 I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2024  KN B  
2 2 s 1 11.00 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA 0.0 II SZKOŁA Sebastian B.D. Z/5579/15 2024
3 3 s 1 11.06 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA 0.0 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. Z/0021/16 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 11.28 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA 0.0 II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2024
5 5 s 1 11.29 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA 0.0 II WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2024
6 6 s 1 11.34 GORCZYCA Jakub KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA 0.0 III B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/3868/16 , 2024
1 7 s 2 11.38 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA +0.4 III GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024
2 8 s 2 11.44 KRUPA Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA +0.4 III KUCZEK Piotr Z/4727/21 2024
3 9 s 2 11.44 MALATYŃSKI Tristan WKS Wawel Kraków 1999 Sen MA +0.4 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1278/23 2024
4 10 s 2 11.60 KUROWSKI Adrian KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA +0.4 III B.D. ZAPART Stanisław , Z/12696/21 , 2024
5 12 s 2 12.12 KLIMCZAK Łukasz AZS-AWF Gorzów 2003 U23 LB +0.4 -- PAPUGA Sebastian B.D. Z/4420/20 2022
6 16 s 2 12.27 GWIZDAK Filip KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U23 MA +0.4 -- ZALEWSKA Ewa B.D. Z/11109/21 2021
1 11 s 3 11.68 BIZOŃ Marcin KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -0.3 III GIZA Maciej B.D. Z/2318/19 2024 LDK!
2 13 s 3 12.14 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -0.3 -- B.D.
3 14 s 3 12.15 WERECKI Sebastian niest. Kraków 1999 Sen MA -0.3 -- B.D.
4 18 s 3 12.33 MIREK Kacper KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -0.3 -- MIREK Wacław B.D. Z/11273/21 2023
5 20 s 3 12.40 GRUSZECKI Emil KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2003 U23 MA -0.3 -- B.D.
6 21 s 3 12.47 KRZYŻANOWSKI Szymon KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2001 Sen MA -0.3 -- B.D.
1 15 s 4 12.17 ŁAZARSKI Marek KU AZS UEK w Krakowie 2003 U23 MA +2.2 -- B.D.
2 19 s 4 12.34 SKUPIEŃ Marek KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +2.2 -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/5096/24 , 2024
3 23 s 4 12.59 PRUCHNIK Sebastian KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2003 U23 MA +2.2 -- B.D.
4 25 s 4 12.63 GOTTSCHLING Krzysztof KU AZS UEK w Krakowie 2004 U23 MA +2.2 -- B.D.
5 27 s 4 13.00 AUGUSTYN Robert KU AZS UEK w Krakowie 2002 U23 MA +2.2 -- B.D.
6 28 s 4 13.30 BOTVICH Valiantsin KU AZS UEK w Krakowie 2001 Sen MA +2.2 -- B.D.
1 17 s 5 12.30 SALA Kacper KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2002 U23 MA +1.2 -- B.D.
2 22 s 5 12.52 KUSYK Antoni KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2004 U23 MA +1.2 -- B.D.
3 24 s 5 12.62 JASTRZĘBSKI Michał KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA +1.2 -- B.D.
4 26 s 5 12.76 STANEK Jan KU AZS UEK w Krakowie 2002 U23 MA +1.2 -- B.D.
5 29 s 5 13.65 STASIŃSKI Bartłomiej KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2003 U23 MA +1.2 -- B.D.
6 30 s 5 13.68 ŚLIŻ Adam KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2000 Sen MA +1.2 -- B.D.
200 m M
1 1 s 1 21.83 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA +2.4 I SZKOŁA Sebastian B.D. Z/5579/15 2024
2 2 s 1 22.16 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA +2.4 II GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024
3 3 s 1 22.33 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +2.4 II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2024
4 4 s 1 22.75 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA +2.4 II WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2024
5 5 s 1 22.75 GORCZYCA Jakub KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +2.4 II B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/3868/16 , 2024
6 7 s 1 23.46 KRUPA Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA +2.4 III KUCZEK Piotr Z/4727/21 2024
7 8 s 1 23.80 WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +2.4 -- GIZA Andrzej B.D. Z/4249/17 2024 LDK!  KN B  
1 6 s 2 23.23 BIZOŃ Marcin KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +1.7 III GIZA Maciej B.D. Z/2318/19 2024 LDK!
2 9 s 2 23.92 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL +1.7 -- B.D. B.D. Z/13015/21 2024
3 10 s 2 24.74 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA +1.7 -- B.D.
4 11 s 2 25.04 GWIZDAK Filip KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U23 MA +1.7 -- ZALEWSKA Ewa B.D. Z/11109/21 2021
5 12 s 2 25.23 MIREK Kacper KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA +1.7 -- MIREK Wacław B.D. Z/11273/21 2023
6 14 s 2 25.61 STRÓŻYK Max KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2003 U23 MA +1.7 -- B.D.
1 13 s 3 25.26 KOWALSKI Dawid KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2004 U23 MA +1.7 -- B.D.
2 15 s 3 26.36 JEWIAK Dominik KU AZS UEK w Krakowie 2002 U23 MA +1.7 -- B.D.
3 16 s 3 26.50 OŻDŻYŃSKI Michał KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2002 U23 MA +1.7 -- B.D.
4 17 s 3 27.36 ORLIKOWSKI Patryk KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA +1.7 -- B.D.
5 18 s 3 27.92 OLEŚNIEWICZ Adrian KU AZS ANS Nowy Sącz 1995 Sen MA +1.7 -- B.D.
6 19 s 3 30.23 MUCHA Dawid KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2003 U23 MA +1.7 -- B.D.
400 m M
1 1 s 1 49.06 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. Z/0021/16 2024 LDK!  KN B  
2 3 s 1 51.36 MALATYŃSKI Tristan WKS Wawel Kraków 1999 Sen MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1278/23 2024
3 6 s 1 52.23 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team 1999 Sen MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/0312/15 , 2024
4 9 s 1 54.33 SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/0079/17 2024
5 10 s 1 54.41 STRYCHARZ Damian KS AZS AWF Kraków 1989 Masters MA -- B.D. ZIĘBA Jakub , Z/2504/24 , 2024
6 14 s 1 56.33 KLIMCZAK Łukasz AZS-AWF Gorzów 2003 U23 LB -- PAPUGA Sebastian B.D. Z/4420/20 2022
1 2 s 2 51.27 KOWALCZYK Krzysztof Kraków Athletics Team 2001 Sen MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3075/16 , 2024
2 4 s 2 52.03 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2024
3 5 s 2 52.16 DĄBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2024
4 7 s 2 53.45 WERECKI Sebastian niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
5 8 s 2 54.18 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021
6 12 s 2 56.01 KORCZOWSKI Max CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. LDK!
1 11 s 3 54.72 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. B.D. Z/13015/21 2024
2 13 s 3 56.21 PLIZGA Rafał KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
3 18 s 3 60.27 BOTVICH Valiantsin KU AZS UEK w Krakowie 2001 Sen MA -- B.D.
4 20 s 3 60.66 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 2000 Sen MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/1883/17 2019
1 15 s 4 58.16 ŁAZARSKI Marek KU AZS UEK w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
2 16 s 4 59.51 PRUCHNIK Sebastian KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
3 17 s 4 60.11 SALA Kacper KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
4 19 s 4 60.35 GOTTSCHLING Krzysztof KU AZS UEK w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
800 m M
1 1 s 1 2:05.50 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1440/16 2024 LDK!
2 2 s 1 2:07.85 NOWAK Oskar UKS Gimpel Nowy Targ 1996 Sen MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/0345/13 2022 BEZ
3 3 s 1 2:11.19 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- BRACHMAN Tomasz B.D. Z/1001/19 2020
4 4 s 1 2:11.52 GIARDILI Simone KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
5 5 s 1 2:12.08 RZĄSA Franciszek KS AZS AWF Kraków # 2003 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/5803/24 2024
6 6 s 1 2:12.91 STANISZEWSKI Jakub KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 1999 Sen MA -- B.D.
7 7 s 1 2:18.55 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 2001 Sen WP -- B.D.
8 8 s 1 2:28.55 STANEK Jan KU AZS UEK w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
9 9 s 1 2:30.81 DASZYK Brunon KU AZS UEK w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
10 10 s 1 2:38.76 DRABIK Marcin KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
11 11 s 1 3:06.10 PUCHAŁA Mikołaj KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
1500 m M
1 1 s 1 4:08.29 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA III B.D. B.D. Z/0474/15 2023
2 2 s 1 4:09.52 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 2004 U23 MA III WŁODARCZYK Mirosław B.D. Z/3432/18 2024
3 3 s 1 4:19.99 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- BRACHMAN Tomasz B.D. B.D. Z/1954/17 2020
4 4 s 1 4:20.80 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/4806/15 2021
5 5 s 1 4:21.02 FORYŚ Mateusz KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/4584/17 2024 LDK!
6 6 s 1 4:21.59 WILANOWSKI Błażej UKS Dziewiątka Kutno 2000 Sen LD -- B.D.
7 7 s 1 4:27.56 KACZMARCZYK Seweryn KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/13564/21 2024
8 8 s 1 4:32.20 MORDALSKI Jacek KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/3863/19 2022
9 9 s 1 4:33.67 PAMUŁA Hubert KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
10 12 s 1 4:41.47 WAJDA Kamil KU AZS UEK w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
11 19 s 1 5:53.63 BUJAK Robert KU AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- B.D.
1 10 s 2 4:39.56 ZAJĄC Jakub KU AZS Politechniki Krakowskiej 2004 U23 MA -- B.D.
2 11 s 2 4:40.27 MADZIAR Wiktor MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2001 Sen MA -- BUŹNIAK Arkadiusz B.D. Z/7479/23 2024
3 13 s 2 4:56.62 KACZOR Miłosz KU AZS UEK w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
4 14 s 2 5:09.51 OŻDŻYŃSKI Michał KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
5 15 s 2 5:10.64 JASICA Paweł KU AZS UEK w Krakowie 2005 U20 MA -- B.D.
6 16 s 2 5:12.67 GODAWSKI Tomasz KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
7 17 s 2 5:25.39 ŚWIĄTEK Mateusz UKS Barnim Goleniów 2002 U23 ZP -- B.D. LDK!
8 18 s 2 5:53.47 KOŁDRAS-PTAK Michał KU AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- B.D.
9 20 s 2 6:14.93 MIKA Maciej KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 1995 Sen MA -- B.D.
3000 m M
1 1 s 1 9:10.56 SUŁKOWSKI Rafał Kraków Athletics Team 1999 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2363/20 2024
2 2 s 1 9:12.74 ŁĘSKI Bruno Kraków Athletics Team 2003 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1154/17 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 9:18.03 BACHLEDA Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2497/19 2024
4 5 s 1 9:33.12 ZIMNICKI Adam Kraków Athletics Team 2000 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. B.D. Z/0133/20 2024
5 6 s 1 9:40.54 FILIPEK Krzysztof WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2002 U23 MA -- B.D.
6 7 s 1 9:42.13 BIZOŃ Karol MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2212/19 2024
7 13 s 1 10:30.63 SROKA Jakub KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 1999 Sen MA -- B.D.
8 14 s 1 10:38.06 OLSZA Wojciech KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
9 15 s 1 10:46.61 DAMIAN Wojciech KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2001 Sen MA -- B.D.
10 20 s 1 12:14.27 KRAWCZYK Damian KU AZS Politechniki Krakowskiej 1999 Sen MA -- B.D.
1 4 s 2 9:26.28 OGÓREK Rafał MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2000 Sen MA -- BUŹNIAK Arkadiusz B.D. Z/3702/23 2024
2 8 s 2 9:49.68 JARCZYK Rafał KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2005 U20 MA IV B.D.
3 9 s 2 9:53.51 BARĆ Dawid KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2001 Sen MA -- B.D.
4 10 s 2 10:13.78 WINIARSKI Olaf KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
5 11 s 2 10:23.88 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 2002 U23 MA -- KLIMEK Józef B.D. Z/0506/16 2019
6 12 s 2 10:24.86 ŚLIŻ Adam KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
7 16 s 2 11:02.42 SZYMACHA Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. LDK!
8 17 s 2 11:43.42 SIERPIŃSKI Przemysław KU AZS Politechniki Krakowskiej 2001 Sen MA -- B.D.
9 18 s 2 11:53.16 BUDA Kacper KU AZS Politechniki Krakowskiej 2001 Sen MA -- B.D.
10 19 s 2 12:01.36 MARSZAŁEK Mateusz UKS Budowlani Nowy Sącz 2000 Sen MA -- B.D.
11 21 s 2 14:07.50 GINTER Grzegorz niest. Kraków 1985 Masters MA -- B.D.
Wzwyż M
1 f 1 2.00 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024
2 f 1 2.00 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  OSU   KN B  
3 f 1 1.75 HUDYCZ Paweł KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/4521/24 , 2024
4 f 1 1.70 KORDAS Michał KU AZS Politechniki Krakowskiej 2003 U23 MA -- B.D.
5 f 1 1.70 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2024
6 f 1 1.65 KUROWSKI Adrian KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/12696/21 , 2024
7 f 1 1.65 KUSIBAB Jakub niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
8 f 1 1.60 STRÓŻYK Max KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
9 f 1 1.55 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 1997 Sen PK -- B.D. 3
10 f 1 1.55 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 2000 Sen PK -- B.D.
  f 1 NM JASIĘGA Joachim KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
W dal M
1 f 1 6.13 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA +9.9 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024
2 f 1 6.08 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA +9.9 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  OSU   KN B  
3 f 1 5.92 FRANASZEK Jan KU AZS Politechniki Krakowskiej 2004 U23 MA +9.9 -- B.D.
4 f 1 5.72 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1997 Sen MA +9.9 -- B.D. 3
5 f 1 5.66 KUSIBAB Jakub niest. Kraków 2000 Sen MA +9.9 -- B.D.
6 f 1 5.61 PSZCZÓŁKA Krzysztof KU AZS Politechniki Krakowskiej 1995 Sen MA +9.9 -- B.D. BEZ
7 f 1 5.60 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U23 SK +9.9 -- B.D. LDK!
8 f 1 5.46 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 2001 Sen MA +9.9 -- B.D. LDK!
9 f 1 5.31 HAJDUK Karol MKS MOS Wrocław 2000 Sen DS +9.9 -- B.D.
10 f 1 5.11 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 Sen MA +9.9 -- B.D.
11 f 1 5.10 SKUPIEŃ Marek KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +9.9 -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/5096/24 , 2024
12 f 1 4.91 KRZYŻANOWSKI Szymon KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2001 Sen MA +9.9 -- B.D.
13 f 1 4.83 JEWIAK Dominik KU AZS UEK w Krakowie 2002 U23 MA +9.9 -- B.D.
14 f 1 4.70 ŻAKOWSKI Iwo KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2001 Sen MA +9.9 -- B.D.
15 f 1 4.69 DYCZKOWSKI Bartosz KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA +9.9 -- B.D.
16 f 1 4.67 PAWELEC Filip KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie # 2002 U23 MA +9.9 -- B.D.
17 f 1 4.57 KUSYK Antoni KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2004 U23 MA +9.9 -- B.D.
18 f 1 4.55 KORDAS Michał KU AZS Politechniki Krakowskiej 2003 U23 MA +9.9 -- B.D.
19 f 1 4.20 PUCHAŁA Mikołaj KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2002 U23 MA +9.9 -- B.D.
Trójskok M
1 f 1 14.22 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA +9.9 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2024  KN B  
2 f 1 13.29 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA +9.9 III ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024
3 f 1 12.28 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 Sen MA +9.9 -- B.D.
4 f 1 12.03 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 2001 Sen MA +9.9 -- B.D. LDK!
5 f 1 11.97 FRANASZEK Jan KU AZS Politechniki Krakowskiej 2004 U23 MA +9.9 -- B.D.
6 f 1 11.46 RADOŃ Julian KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2001 Sen MA +9.9 -- B.D.
7 f 1 11.14 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U23 SK +9.9 -- B.D. LDK!
8 f 1 11.14 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +9.9 -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2024
9 f 1 10.50 DYCZKOWSKI Bartosz KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA +9.9 -- B.D.
10 f 1 10.28 PSZCZÓŁKA Krzysztof KU AZS Politechniki Krakowskiej 1995 Sen MA +9.9 -- B.D. BEZ
11 f 1 9.77 HAJDUK Karol MKS MOS Wrocław 2000 Sen DS +9.9 -- B.D.
Kula (7.26) M
1 f 1 11.19 TOMALCZYK Dominik niest. Kraków 2001 Sen MA -- B.D.
2 f 1 11.10 RUDAWSKI Szymon niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
3 f 1 10.92 KUCZ Marcin KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
4 f 1 10.50 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3050/18 2024
5 f 1 9.99 CEGŁA Filip KU AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- B.D.
6 f 1 9.75 KLAG Dominik KU AZS Politechniki Krakowskiej 1999 Sen MA -- B.D.
7 f 1 9.48 OGIELA Łukasz KU AZS Politechniki Krakowskiej 2002 U23 MA -- B.D.
8 f 1 9.30 BARNUŚ Kamil KU AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- B.D.
9 f 1 8.98 GAJOCH Wiktor KU AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- B.D.
10 f 1 8.61 PAZDAN Piotr KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
11 f 1 8.61 PETRYKA-FIJAŁKIWEICZ Tomasz KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
12 f 1 8.60 KRÓWKA Igor KU AZS UEK w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
13 f 1 8.37 DĘBSKI Patryk niest. Kraków 1996 Sen MA -- B.D.
14 f 1 8.34 SZELIGA Jan KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
15 f 1 8.11 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021
16 f 1 8.11 WARDAWA Marcin KU AZS Politechniki Krakowskiej 1999 Sen MA -- B.D.
17 f 1 7.88 ISKRZYŃSKI Dominik KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
18 f 1 7.84 DZIĘGIEL Filip KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
19 f 1 6.95 AUGUSTYN Robert KU AZS UEK w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
20 f 1 6.85 KALETKA Kamil KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
Dysk (2) M
1 f 1 32.59 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3050/18 2024
2 f 1 30.97 RUDAWSKI Szymon niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
3 f 1 29.31 ZAŁĘSKI Piotr WKS Wawel Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
4 f 1 28.00 TOMALCZYK Dominik niest. Kraków 2001 Sen MA -- B.D.
5 f 1 27.23 DŹWIGAJ Jan KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2004 U23 MA -- MYDLARZ Adrian B.D. LDK!
6 f 1 26.90 SZAJOR Kacper KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
7 f 1 26.51 DĘBSKI Patryk niest. Kraków 1996 Sen MA -- B.D.
8 f 1 26.25 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 2000 Sen PK -- B.D.
9 f 1 25.25 SZCZERBIK Szymon niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
10 f 1 24.79 PAZDAN Piotr KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
11 f 1 24.12 GAJOCH Wiktor KU AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- B.D.
12 f 1 22.61 PETRYKA-FIJAŁKIWEICZ Tomasz KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
13 f 1 22.23 KUCZ Marcin KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
14 f 1 22.23 PLIZGA Rafał KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
15 f 1 20.94 KRÓLEWSKI Karol niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
16 f 1 20.38 SUCHORA Jakub KU AZS Politechniki Krakowskiej 2001 Sen MA -- B.D.
17 f 1 19.87 ISKRZYŃSKI Dominik KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
18 f 1 18.91 RZEPISZCZAK Andrzej KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
19 f 1 18.55 WARDAWA Marcin KU AZS Politechniki Krakowskiej 1999 Sen MA -- B.D.
20 f 1 18.40 KRÓWKA Igor KU AZS UEK w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
21 f 1 15.30 ŚWIĄTEK Mateusz UKS Barnim Goleniów 2002 U23 ZP -- B.D. LDK!
22 f 1 14.42 KALETKA Kamil KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
23 f 1 14.13 GINTER Grzegorz niest. Kraków 1985 Masters MA -- B.D.
Oszczep (800) M
1 f 1 51.52 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 2000 Sen MA III MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2024
2 f 1 48.44 SZCZERBIK Szymon niest. Kraków 2000 Sen MA III B.D.
3 f 1 41.73 SZAJOR Kacper KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
4 f 1 39.54 KLAG Dominik KU AZS Politechniki Krakowskiej 1999 Sen MA -- B.D.
5 f 1 36.16 DŹWIGAJ Jan KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2004 U23 MA -- MYDLARZ Adrian B.D. LDK!
6 f 1 34.64 JASIĘGA Joachim KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
7 f 1 33.53 SZELIGA Jan KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
8 f 1 32.01 NOWAK Oskar UKS Gimpel Nowy Targ 1996 Sen MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/0345/13 2022 BEZ
9 f 1 31.23 ŻAKOWSKI Iwo KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2001 Sen MA -- B.D.
10 f 1 29.06 SUCHORA Jakub KU AZS Politechniki Krakowskiej 2001 Sen MA -- B.D.
11 f 1 28.51 MYDLARZ Karol KU AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
12 f 1 28.46 FUGIEL Dominik KU AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- B.D.
13 f 1 26.37 KRÓLEWSKI Karol niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
14 f 1 26.17 RZEPISZCZAK Andrzej KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
15 f 1 25.20 MUCHA Dawid KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
16 f 1 23.44 GRABOWSKI Andrzej niest. Kraków 1997 Sen MA -- B.D.
17 f 1 20.16 STASIŃSKI Bartłomiej KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
  f 1 NM GOŁYŹNIAK Maksymilian UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U23 MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/9181/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.8761360645294 sekund