Stalowa Wola 11.05.2024
66. Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.44 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U23 PK +2.8 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF  
2 2 s 1 11.84 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK +2.8 M MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!
3 3 s 1 12.30 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +2.8 II KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4605/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 12.51 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +2.8 II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/3158/21 2024 LDK! 134
5 5 s 1 12.56 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +2.8 II BARSZCZ Mirosław Z/0202/22 2024 LDK!
6 6 s 1 12.78 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +2.8 III BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2024 LDK!  KN B  
7 7 s 1 12.81 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK +2.8 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2024 LDK!  KN B  
8 15 s 1 13.41 PUZIO Angelika CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK +2.8 IV WIERZBICKI Mirosław Z/2764/22 2024
9 27 s 1 13.70 BĄK Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +2.8 IV WRÓBEL Marcin Z/4335/23 2024 LDK!
1 9 s 2 12.91 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 2005 U20 PK +1.5 III TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
2 10 s 2 13.15 PĘKALA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK +1.5 III TITTINGER Katarzyna Z/6840/21 2024 LDK!
3 11 s 2 13.23 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U20 PK +1.5 IV MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2024 5 LDK!
4 13 s 2 13.37 TUREK Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +1.5 IV WRÓBEL Marcin Z/5668/22 2024 LDK!
5 19 s 2 13.56 MIĄSO Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +1.5 IV TITTINGER Katarzyna # Z/3687/21 2024 LDK!
6 20 s 2 13.59 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK +1.5 IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2024 BEZ  KN B  
7 22 s 2 13.65 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +1.5 IV BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2024 LDK!
8 25 s 2 13.67 BEDNARCZYK Martyna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +1.5 IV DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/4287/22 2024 LDK! 86
9 28 s 2 13.72 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U18 PK +1.5 IV TORBA Tomasz Z/3599/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
10 33 s 2 13.87 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U20 PK +1.5 -- MAJCHROWICZ Rena Z/5574/19 2024 LDK!  OSU  
1 12 s 3 13.31 MAJKUT Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK +1.3 IV STEC Karolina Z/4594/19 2024 LDK!
2 14 s 3 13.41 DUDOŃ Aurelia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK +1.3 IV SUGIER Krzysztof Z/6286/22 2024 LDK!
3 23 s 3 13.65 KORNIAK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +1.3 IV ANIOŁ Stanisław Z/4353/22 2024
4 30 s 3 13.83 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U14 PK +1.3 V GUZIK Paweł Z/6561/21 2024 LDK!
5 31 s 3 13.84 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +1.3 V BARSZCZ Mirosław Z/0212/22 2024 LDK!
6 34 s 3 13.97 KŁOSOWSKA-STOCHEL Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2010 U16 MA +1.3 V ZAGRODZKI Marcin Z/5210/23 2024 LDK!
7 40 s 3 14.11 GŁOWALA Sylwia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +1.3 -- GRDEŃ Krzysztof Z/13204/21 2024 LDK!
8 41 s 3 14.27 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK +1.3 -- JANIK Emilia Z/13630/21 2024 LDK!
9 47 s 3 14.40 SMUTEK Julita KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +1.3 V SIWEK Andrzej Z/6342/22 2024
1 21 s 4 13.62 ZIAJA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK +1.5 IV WRÓBEL Marcin Z/2723/23 2024 LDK!
2 26 s 4 13.70 GAWLIK Zuzanna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +1.5 IV TORBA Agnieszka Z/0035/23 2024 LDK!
3 35 s 4 13.98 ŁĄCZEK Lilianna CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK +1.5 V TITTINGER Katarzyna Z/5682/23 2024 LDK!
4 37 s 4 13.99 BIAŁEK Adrianna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +1.5 V TORBA Agnieszka Z/3690/21 2024 LDK!
5 38 s 4 14.06 OLĘDZKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK +1.5 V TITTINGER Katarzyna Z/4378/24 2024 LDK!
6 44 s 4 14.35 LASEK Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +1.5 -- KOWAL Piotr Z/3903/23 2024
7 48 s 4 14.42 ZIĘBA Marcelina KS Harpagan Tarnobrzeg 2005 U20 PK +1.5 -- STEC Karolina Z/1132/22 2024
8 49 s 4 14.51 KOLII Mirosława UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK +1.5 -- SUGIER Krzysztof Z/13623/21 2024 LDK!
9 50 s 4 14.51 KOPERA Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK +1.5 -- BIGUS Anna Z/3708/19 2024
1 42 s 5 14.28 PODGÓRSKA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +2.4 V WRÓBEL Marcin Z/0243/24 2024 LDK!
2 58 s 5 14.80 CHUDOMENT Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK +2.4 -- SUGIER Krzysztof Z/1977/22 2024 LDK!
3 59 s 5 14.81 PALUSZCZAK Tamara LKS Stal Mielec # 2011 U14 PK +2.4 -- TORBA Agnieszka Z/0586/23 2024 LDK!
4 60 s 5 14.82 SAMOŁYK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK +2.4 -- ŁYP Jacek Z/0319/22 2024 LDK!
5 61 s 5 14.83 SITEK Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK +2.4 -- WRÓBEL Marcin # Z/2786/23 2024 LDK!
6 62 s 5 14.85 ŚWIERKOWSKA Emilia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK +2.4 -- BARSZCZ Mirosław Z/3319/23 2024 LDK!
7 64 s 5 15.12 ĆWIĘKAŁA Milena LKS Stal Mielec # 2010 U16 PK +2.4 -- TORBA Agnieszka Z/0587/23 2024 LDK!
8 68 s 5 15.33 SZOZDRA Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +2.4 -- SIWEK Andrzej SIWEK Andrzej Z/12773/21, Z/0218/22 2021, 2024 LDK!
1 52 s 6 14.60 PELCZAR Milena KB Krościenko Wyżne 2011 U14 PK +2.3 -- GUZIK Paweł Z/0024/24 2024 LDK!
2 55 s 6 14.69 OLĘDZKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK +2.3 -- TITTINGER Katarzyna Z/4377/24 2024 LDK!
3 63 s 6 14.99 TARCZYŃSKA Joanna KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK +2.3 -- GRDEŃ Krzysztof Z/5279/22 2024
4 67 s 6 15.23 DZIEWULSKA Konstancja KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK +2.3 -- JANIK Emilia Z/6829/23 2024 LDK!
5 69 s 6 15.43 GILAR Laura KKL Stal Stalowa Wola # 2011 U14 PK +2.3 -- MATUSZAK Robert # Z/1693/24 2024
6 70 s 6 15.66 DRAGAN Emilia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2011 U14 MA +2.3 -- ZAGRODZKI Marcin Z/3017/24 2024 LDK!
7 71 s 6 15.67 MICHNIAK Maja KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK +2.3 -- JANIK Emilia Z/6180/23 2024 LDK!
8 73 s 6 15.79 LEWICKA Antonina KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK +2.3 -- JANIK Emilia Z/2369/24 2024 LDK!
1 24 s 7 13.66 ŻURAWSKA Patrycja LKS Stal Mielec 2006 U20 PK +3.7 IV TORBA Tomasz Z/0163/24 2024 LDK!  OSU  
2 29 s 7 13.78 JANIEC Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK +3.7 IV MARSZAŁEK Alicja Z/9781/21 2024 LDK!
3 32 s 7 13.86 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK +3.7 V JANIK Emilia Z/11078/21 2024 LDK!
4 51 s 7 14.53 KHOKHERCHAK Albina LKS Stal Mielec 2009 U16 PK +3.7 -- TORBA Agnieszka Z/2445/24 2024 LDK!
5 54 s 7 14.69 SUROWIEC Milena KB Witar Tarnobrzeg 2008 U18 PK +3.7 -- MAŚLANKA Adam Z/3498/20 2024 LDK!
6 57 s 7 14.72 ZYGMUNT Julia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK +3.7 -- BIGUS Anna Z/1214/24 2024
1 8 s 8 12.86 MELNYK Mariia UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP +3.2 III FERFET Marek Z/4629/22 2024 LDK!
2 18 s 8 13.54 SKROK Hanna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +3.2 IV ANIOŁ Stanisław Z/2693/23 2024 LDK!
3 36 s 8 13.98 HAMMER Katarzyna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +3.2 V ANIOŁ Stanisław Z/5798/23 2024 LDK!
4 45 s 8 14.35 CHUDZIK Aleksandra KB Krościenko Wyżne 2010 U16 PK +3.2 V GUZIK Paweł Z/0036/24 2024 LDK!
5 46 s 8 14.37 CZACHOR Maria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa # 2009 U16 PK +3.2 V WĘGRZYN Monika Z/6765/21 2024
6 66 s 8 15.23 KATA Aneta UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U16 PK +3.2 -- WĘGRZYN Monika Z/4656/24 2024
1 16 s 9 13.42 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK +2.1 IV GUZIK Paweł Z/6560/21 2024 LDK!
2 17 s 9 13.51 SKAWIŃSKA Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2012 U14 PK +2.1 IV SUGIER Krzysztof Z/6226/22 2024 LDK!
3 39 s 9 14.08 TOKARCZYK Laura KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK +2.1 V KŁOSOWSKA Monika Z/2719/23 2024 LDK!
4 43 s 9 14.35 SUDOŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2012 U14 PK +2.1 V ZIĘBA Julian Z/8364/21 2024 LDK!
5 53 s 9 14.67 RAK Wiktoria KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK +2.1 -- GUZIK Paweł Z/5845/23 2024 LDK!
6 56 s 9 14.70 PIOTROWSKA Kinga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2012 U14 MA +2.1 -- ZAGRODZKI Marcin Z/4352/23 2024 LDK!
7 65 s 9 15.22 ZIELIŃSKA Hanna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK +2.1 -- WĘGRZYN Monika Z/0057/24 2024
8 72 s 9 15.78 CHMIEL Milena KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK +2.1 -- GUZIK Paweł Z/6287/22 2024 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.26 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK +1.8 I DMP MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK! 135
2 2 s 1 25.19 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK +1.8 II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2024 3 LDK!  KN B  
3 3 s 1 25.25 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +1.8 II DMP KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4605/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   107
4 4 s 1 25.85 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +1.8 II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/0202/22 2024 LDK! 129
5 5 s 1 26.10 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +1.8 II BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2024 LDK!  KN B  
6 7 s 1 26.28 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK +1.8 III DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2024 LDK!  KN B   120
1 6 s 2 26.12 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +2.0 II BARSZCZ Mirosław Z/3158/21 2024 LDK!
2 8 s 2 27.24 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +2.0 III MAJCHROWICZ Rena Z/13621/21 2024 LDK!  OSU  
3 9 s 2 27.36 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U20 PK +2.0 IV MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2024 5 LDK!
4 11 s 2 27.83 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U18 PK +2.0 IV ZIĘBA Julian Z/3712/19 2024 LDK!
5 14 s 2 28.11 PUZIO Angelika CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK +2.0 IV WIERZBICKI Mirosław Z/2764/22 2024
6 16 s 2 28.24 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U18 PK +2.0 IV TORBA Tomasz Z/3599/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 17 s 2 28.40 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +2.0 IV BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2024 LDK!
1 13 s 3 27.91 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +2.6 IV MAJCHROWICZ Rena Z/0048/21 2024 LDK!  OSU  
2 15 s 3 28.20 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK +2.6 IV SOBOLAK Piotr Z/2579/20 2024 LDK!  KN B  
3 18 s 3 28.42 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +2.6 IV KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4604/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 23 s 3 29.19 STYBAK Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +2.6 V WRÓBEL Marcin Z/0063/24 2024 LDK!
5 24 s 3 29.24 WCISŁO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +2.6 V WRÓBEL Marcin Z/1773/21 2024 LDK!
6 38 s 3 32.91 PELCZAR Amelia KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK +2.6 -- GUZIK Paweł Z/0018/24 2024 LDK!
1 12 s 4 27.89 MAJKUT Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK +2.0 IV STEC Karolina Z/4594/19 2024 LDK!
2 21 s 4 28.79 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +2.0 V BARSZCZ Mirosław Z/0212/22 2024 LDK!
3 25 s 4 29.51 ŁASKARZEWSKA Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK +2.0 V SUGIER Krzysztof Z/2053/22 2024 LDK!
4 29 s 4 30.07 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK +2.0 -- SUGIER Maria Z/2610/20 2024 LDK!  OSU  
5 30 s 4 30.85 KOPERA Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK +2.0 -- BIGUS Anna Z/3708/19 2024
6 32 s 4 31.11 LASEK Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +2.0 -- KOWAL Piotr Z/3903/23 2024
7 34 s 4 31.21 ZIĘBA Marcelina KS Harpagan Tarnobrzeg 2005 U20 PK +2.0 -- STEC Karolina Z/1132/22 2024
8 39 s 4 33.58 CZAPOR Milena KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK +2.0 -- GUZIK Paweł Z/4507/24 2024 LDK!
1 22 s 5 28.93 KOZŁOWSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +2.4 -- MAJCHROWICZ Rena Z/4286/22 2024 LDK!  OSU  
2 26 s 5 29.82 GŁOWALA Sylwia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +2.4 -- GRDEŃ Krzysztof Z/13204/21 2024 LDK!
3 27 s 5 29.85 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK +2.4 -- SUGIER Maria Z/0612/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 28 s 5 29.96 FARYJ Laura KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK +2.4 V GUZIK Paweł Z/6828/23 2024 LDK!
5 31 s 5 30.96 ŚWIERKOWSKA Emilia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK +2.4 -- BARSZCZ Mirosław Z/3319/23 2024 LDK!
6 40 s 5 33.76 CHMIEL Milena KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK +2.4 -- GUZIK Paweł Z/6287/22 2024 LDK!
1 10 s 6 27.76 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 2005 U20 PK +1.4 IV TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
2 19 s 6 28.59 SKAWIŃSKA Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2012 U14 PK +1.4 V SUGIER Krzysztof Z/6226/22 2024 LDK!
3 20 s 6 28.70 DUDEK Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +1.4 V WRÓBEL Marcin Z/3839/21 2024 LDK!
4 33 s 6 31.14 ZYGMUNT Julia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK +1.4 -- BIGUS Anna Z/1214/24 2024
5 35 s 6 31.98 ZIELIŃSKA Hanna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK +1.4 -- WĘGRZYN Monika Z/0057/24 2024
6 36 s 6 32.51 BRANDYS Liliana UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2014 U12 PK +1.4 -- WĘGRZYN Monika Z/2774/23 2024
7 37 s 6 32.55 KATA Aneta UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U16 PK +1.4 -- WĘGRZYN Monika Z/4656/24 2024
300 m K
1 1 s 1 49.28 CZERNIA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2710/23 2024 LDK!
2 4 s 1 53.15 TRACZ Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/5780/23 2024 LDK!
3 9 s 1 56.50 STRZAŁKA Izabela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2013 U12 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/2075/22 2024 LDK!
5 17 s 1 64.44 GANCARZ Emilia LKS Stal Mielec 2014 U12 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/4777/23 2024 LDK!
1 13 s 2 58.96 CZARNECKA Anna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2013 U12 PK -- WĘGRZYN Monika Z/2714/23 2024
2 15 s 2 60.54 KSIĄŻEK Roksana UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2013 U12 PK -- WĘGRZYN Monika Z/2775/23 2024
3 16 s 2 64.36 KUŁAKOWSKA Sara KML Lubaczów 2013 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/4608/23 2024 LDK!
1 3 s 3 52.32 OLEARCZYK Blanka KS Komunalni Sanok 2013 U12 PK -- ZAPAŁ Marcin Z/2362/24 2024 LDK!
2 5 s 3 54.41 FIL Julia KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/6964/23 2024 LDK!
3 7 s 3 55.73 BRZOSTOWICZ Lena KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1627/24 2024
4 8 s 3 56.05 CYBORAN Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/2095/24 2024
5 11 s 3 57.91 SZEWC Julia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2013 U12 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/2435/24 2024
6 18 s 3 61.94 MRUGAŁA Klara KS Komunalni Sanok 2013 U12 PK -- ZAPAŁ Marcin Z/6612/23 2024 LDK!
1 2 s 4 51.25 SULIK Nadia KB Witar Tarnobrzeg 2013 U12 PK -- MAŚLANKA Adam Z/6423/22 2024 LDK!
2 6 s 4 54.53 PODOLEC Anna LA WIR Czarna 2014 U12 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/2085/24 2024 LDK!
3 10 s 4 56.61 GUZ Jowita KKL Stal Stalowa Wola 2014 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/5906/23 2024 LDK!
4 14 s 4 59.35 POLAK Zuzanna LA Olimpijczyk Pysznica 2015 U12 PK -- B.D. Z/4747/24 2024
5 19 s 4 64.99 MRUGAŁA Karolina KS Komunalni Sanok 2014 U12 PK -- ZAPAŁ Marcin Z/5689/22 2024 LDK!
1 1 s 5 43.92 PĘKALA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK III TITTINGER Katarzyna Z/6840/21 2024 LDK!
2 2 s 5 43.99 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK III GUZIK Paweł Z/6560/21 2024 LDK!
3 4 s 5 45.88 BRZYSKA Łucja KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK IV KŁOSOWSKA Monika Z/1775/22 2024 LDK!
4 5 s 5 46.43 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U14 PK IV GUZIK Paweł Z/6561/21 2024 LDK!
5 6 s 5 46.93 WOJTALA Sandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK V ANIOŁ Stanisław Z/0600/22 2024 LDK!
6 8 s 5 47.98 SUDOŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2012 U14 PK V ZIĘBA Julian Z/8364/21 2024 LDK!
7 10 s 5 48.94 TOKARCZYK Laura KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2719/23 2024 LDK!
1 11 s 6 49.40 RAK Wiktoria KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK -- GUZIK Paweł Z/5845/23 2024 LDK!
2 14 s 6 50.04 PIOTROWSKA Kinga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2012 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4352/23 2024 LDK!
3 20 s 6 51.68 STRĘCIWILK Lena KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2043/22 2024 LDK!
4 24 s 6 52.72 TARCZYŃSKA Joanna KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/5279/22 2024
5 35 s 6 58.17 DZIEDZIC Natalia MOSiR Przeworsk 2012 U14 PK -- WARCHOŁ Katarzyna Z/6081/23 2024
1 3 s 7 45.35 MORYTO Kornelia LKS Stal Mielec 2011 U14 PK IV TORBA Agnieszka Z/0258/24 2024 LDK!
2 9 s 7 48.94 ABRAM Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/7523/23 2024 LDK!
3 15 s 7 50.63 SZAFRAN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2042/22 2024 LDK!
4 17 s 7 51.05 ZYGO Kaja UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U14 PK -- WĘGRZYN Monika Z/4988/24 2024
6 26 s 7 53.18 MACIAŁEK Agata KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2593/23 2024 LDK!
7 27 s 7 54.02 LEWICKA Antonina KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK -- JANIK Emilia Z/2369/24 2024 LDK!
1 7 s 8 47.53 KOPEĆ Anna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U14 PK V WĘGRZYN Monika Z/4749/24 2024
2 12 s 8 49.53 PELCZAR Milena KB Krościenko Wyżne 2011 U14 PK -- GUZIK Paweł Z/0024/24 2024 LDK!
3 16 s 8 50.98 SZEWC Malina KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/7320/23 2024 LDK!
4 30 s 8 55.85 DZIEWULSKA Konstancja KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK -- JANIK Emilia Z/6829/23 2024 LDK!
5 31 s 8 56.25 MICHNIAK Maja KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK -- JANIK Emilia Z/6180/23 2024 LDK!
6 33 s 8 57.17 KOSZYK Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK -- WĘGRZYN Monika Z/4989/24 2024
7 37 s 8 58.79 ZAKRZEWSKA Hanna LA Olimpijczyk Pysznica 2012 U14 PK -- B.D. Z/3001/24 2024
1 13 s 9 49.96 HALINIAK Hanna KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/5795/23 2024 LDK!
2 19 s 9 51.48 PRYCHOCEŃ Magdalena MOSiR Przeworsk 2011 U14 PK -- WARCHOŁ Katarzyna Z/6108/23 2024
3 22 s 9 52.67 GOLEC Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/7522/23 2024 LDK!
4 25 s 9 53.11 ANDRZEJEWSKA Pola KS Komunalni Sanok 2012 U14 PK -- ZAPAŁ Marcin Z/2370/24 2024 LDK!
5 32 s 9 56.99 KOSIOR Julia MOSiR Przeworsk 2011 U14 PK -- WARCHOŁ Katarzyna Z/4655/24 2024
1 18 s 10 51.41 BUCZAK Hanna KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- MATUSZAK Robert # Z/1055/24 2024 LDK!
2 21 s 10 52.62 TUBIELEWICZ Nadia KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/6004/24 2024
3 28 s 10 54.23 RYFCZYŃSKA Iga KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/7321/23 2024 LDK!
4 29 s 10 54.81 HIPNER Alicja KS Komunalni Sanok 2012 U14 PK -- ZAPAŁ Marcin Z/2381/24 2024 LDK!
5 34 s 10 57.42 KĘDRA Zuzanna KS Komunalni Sanok 2012 U14 PK -- ZAPAŁ Marcin Z/6611/23 2024 LDK!
6 36 s 10 58.24 SZCZEPEK Laura KS Komunalni Sanok 2012 U14 PK -- ZAPAŁ Marcin Z/2371/24 2024 LDK!
1 1 s 11 42.47 PASTUŁA Maja UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK II WĘGRZYN Monika Z/4227/22 2024
2 3 s 11 43.89 MELNYK Mariia UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP III FERFET Marek Z/4629/22 2024 LDK!
3 4 s 11 44.35 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK III GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2024 LDK!
4 5 s 11 44.88 BEDNARCZYK Martyna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK III ANIOŁ Stanisław Z/4287/22 2024 LDK!
5 6 s 11 45.09 OCHOTA Andżelika UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK IV SUGIER Krzysztof Z/4757/22 2024 LDK!
6 7 s 11 45.21 SKROK Hanna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/2693/23 2024 LDK!
7 19 s 11 51.90 KUBIK Hanna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/3000/24 2024
1 2 s 12 43.50 BARDJAN Nadia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK III WRÓBEL Marcin Z/0038/22 2024 LDK!
2 8 s 12 45.54 STEC Daria KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/1529/22 2024 LDK!
3 12 s 12 46.88 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK V ANIOŁ Stanisław Z/3159/21 2024 LDK!
4 13 s 12 46.90 HAMMER Katarzyna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK V ANIOŁ Stanisław Z/5798/23 2024 LDK!
5 17 s 12 50.94 WOJTAK Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/5797/23 2024 LDK!
6 18 s 12 51.28 STĘPIEŃ Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2694/23 2024 LDK!
1 9 s 13 45.99 KLUCZEWSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK IV WRÓBEL Marcin Z/0171/24 2024 LDK!
2 10 s 13 46.38 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK IV JANIK Emilia Z/11078/21 2024 LDK!
3 11 s 13 46.59 KORNIAK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK V ANIOŁ Stanisław Z/4353/22 2024
4 14 s 13 47.82 CHUDZIK Aleksandra KB Krościenko Wyżne 2010 U16 PK V GUZIK Paweł Z/0036/24 2024 LDK!
5 15 s 13 48.08 KAŹMIERCZAK Natalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK V CZACHOR Karolina Z/6354/22 2024
6 16 s 13 49.77 KHOKHERCHAK Albina LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/2445/24 2024 LDK!
7 20 s 13 52.15 KRAKOWSKA Oliwia LA Olimpijczyk Pysznica 2010 U16 PK -- B.D. Z/4986/24 2024
600 m K
1 1 s 1 1:39.50 GRZYBOWSKA Lena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK III ANIOŁ Stanisław Z/7392/23 2024 LDK!
2 2 s 1 1:44.64 WIERCIOCH Karolina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK IV BIGUS Anna Z/4606/23 2024 LDK!
3 3 s 1 1:45.26 SOWA Róża MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2012 U14 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/6111/21 2024 LDK!
4 4 s 1 1:45.60 PYRCZ Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/8549/21 2024 LDK!
5 5 s 1 1:45.84 ZAJĄC Sabina UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK IV SUGIER Maria Z/4350/22 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 1:46.76 PITERA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK V KOWAL Piotr Z/6361/22 2024 LDK!
7 7 s 1 1:47.12 CHODUR Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2011 U14 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/3208/22 2024 LDK!
8 8 s 1 1:48.36 CHUB Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK V ANIOŁ Stanisław Z/4457/22 2024 LDK!
9 10 s 1 1:49.93 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK V ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2024 LDK!
10 13 s 1 1:50.36 REIZER Róża UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2607/22 2024 LDK!
11 16 s 1 1:51.87 GRANIEWSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2010 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4858/23 2024 LDK!
12 21 s 1 1:55.08 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/3160/21 2024 LDK!
1 9 s 2 1:48.78 DUSZCZYK Zuzanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2010 U16 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/4161/22 2024 LDK!
2 11 s 2 1:50.02 SADLEJA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/6137/23 2024
3 12 s 2 1:50.04 DŁUGOSZ Dominika KB Krościenko Wyżne 2010 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/0016/23 2024 LDK!
4 14 s 2 1:50.67 PIOTROWSKA Alicja WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4351/23 2024 LDK!
5 17 s 2 1:52.75 WACHTA Iga MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2009 U16 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6339/21 2024 LDK!
6 20 s 2 1:53.95 CYZ Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2010 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4353/23 2024 LDK!
7 22 s 2 1:55.15 PEREŚLUCHA Lena MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2013 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6341/21 2024 LDK!
8 26 s 2 1:57.36 KUREK Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK -- WĘGRZYN Monika Z/7569/23 2024
9 28 s 2 2:02.56 BRODOWSKA Lena KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/6283/22 2024 LDK!
1 15 s 3 1:51.22 ZASOWSKA Jagoda UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U16 PK -- WĘGRZYN Monika Z/6112/23 2024
2 18 s 3 1:53.20 DOBEK Justyna LA WIR Czarna 2010 U16 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/7571/23 2024 LDK!
3 19 s 3 1:53.48 DOMINO Karina CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/2374/24 2024 LDK!
4 24 s 3 1:55.18 ANTONIK Izabela KML Lubaczów 2011 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/7475/23 2024 LDK!
5 23 s 3 1:55.18 GAWEŁ Liliana UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK -- SUGIER Maria Z/7024/23 2024 LDK!
6 25 s 3 1:56.54 SZAŁAJKO Marcelina KB Krościenko Wyżne 2009 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/4746/24 2024 LDK!
7 27 s 3 1:57.81 OZGA Hanna KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK -- STEC Karolina Z/5388/23 2024
8 29 s 3 2:04.51 KOPEĆ Rozalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK -- WĘGRZYN Monika Z/4744/24 2024
9 30 s 3 2:06.64 OSADA Anna KB Witar Tarnobrzeg 2011 U14 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5390/23 2024 LDK!
10 31 s 3 2:09.27 GÓRA Melania WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2013 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2831/24 2024 LDK!
1 1 s 4 1:25.97 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/3569/15 2024  KNS  
2 2 s 4 1:32.55 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024
3 3 s 4 1:35.14 SADLEJA Julia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/6270/22 2024  KN B  
4 4 s 4 1:36.49 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U20 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2024 4 LDK!
5 5 s 4 1:37.43 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 4 1:37.70 MACHAŁA Martyna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK II TORBA Agnieszka Z/5787/22 2024 LDK!
7 7 s 4 1:38.39 WANDAS Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- DUDA Bogusław Z/1134/21 2024 LDK!
8 8 s 4 1:39.54 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/12908/21 2024 LDK!  KN B  
9 9 s 4 1:40.23 ZARĘBA Monika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/4926/22 2024 LDK!  KN B  
10 10 s 4 1:42.56 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U18 PK -- SUGIER Maria Z/5607/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
11 11 s 4 1:44.38 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2024 LDK!
12 12 s 4 1:46.97 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/3712/19 2024 LDK!
13 13 s 4 1:54.63 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2024 LDK!
14 14 s 4 1:55.16 DZIEDZIC Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/6296/22 2024
  s 4 DNF BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2024 3 LDK!  KN B  
1000 m K
1 1 s 1 3:01.45 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2024 5 LDK!  KN B  
2 2 s 1 3:04.61 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2024 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:05.21 NAZARCZUK Lena KML Lubaczów 2010 U16 PK III WAŻNY Stanisław Z/3395/20 2024 LDK!
4 4 s 1 3:06.10 CHMURA Anastazja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- KOWAL Piotr Z/1225/20 2024
5 5 s 1 3:11.64 PIASECKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/13997/21 2024  KN B  
7 7 s 1 3:16.09 PYRCZ Roksana CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/8550/21 2024 LDK!
8 8 s 1 3:18.24 BAJOR Olivia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK IV WĘGRZYN Monika Z/4228/22 2024
9 9 s 1 3:18.82 WRONOWSKA Amelia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/1592/24 2024
10 10 s 1 3:20.94 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2024 LDK!
11 11 s 1 3:23.35 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK V ZIĘBA Julian Z/1194/18 2024 BEZ LDK!
12 12 s 1 3:27.48 ZAJĄC Weronika UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK -- SUGIER Maria Z/4855/22 2024 LDK!  OSU  
13 13 s 1 3:29.34 MASZLANKA Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/3396/20 2024 LDK!
14 14 s 1 3:30.64 KOSIOROWSKA Kamila UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK V WĘGRZYN Monika Z/6045/23 2024
15 15 s 1 3:30.88 BARAN Weronika CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/6280/22 2024
16 16 s 1 3:31.34 FOLMER Lena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2012 U14 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/6441/23 2024 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.16 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +2.2 II WRÓBEL Marcin Z/6841/21 2024 LDK!
2 2 s 1 12.92 STYBAK Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +2.2 III WRÓBEL Marcin Z/0063/24 2024 LDK!
3 3 s 1 14.63 DUDOŃ Aurelia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK +2.2 V SUGIER Krzysztof Z/6286/22 2024 LDK!
4 4 s 1 15.56 CHUDOMENT Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK +2.2 -- SUGIER Krzysztof Z/1977/22 2024 LDK!
5 5 s 1 15.59 ŁASKARZEWSKA Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK +2.2 -- SUGIER Krzysztof Z/2053/22 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.49 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK +1.8 II SOBOLAK Piotr Z/2579/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 16.64 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK +1.8 III SUGIER Maria Z/2610/20 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 16.96 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U18 PK +1.8 IV TORBA Tomasz Z/3599/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 16.96 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK +1.8 IV JANIK Emilia Z/2578/20 2024 LDK!  KN B  
100 m pł K
1 1 s 1 17.95 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK +1.8 -- SUGIER Maria Z/0612/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK III DMP DMP U20 TITTINGER Michał Z/0050/21 2024 LDK!  KN B   68 103
2 2 f 1 1.50 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK IV JANIK Emilia Z/2217/20 2024 LDK!
3 3 f 1 1.40 ZAJCHOWSKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK V TITTINGER Katarzyna # Z/1362/21 2024 LDK!
4 4 f 1 1.40 DYGDOŃ Vanessa CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/1364/21 2024 LDK!
5 5 f 1 1.30 KOZAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0211/22 2024 LDK!
5 5 f 1 1.30 SZWEDO Marlena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/5843/23 2024
5 5 f 1 1.30 WOJTALA Sandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0600/22 2024 LDK!
100-200-300-400 K
1 1 s 1 2:23.37 ZAWÓŁ Paulina
CZARNY Julia
ZARĘBA Monika
MACHAJ Blanka
KKL Stal Stalowa Wola 2007
2008
2007
2007
U18 PDK -- BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
Z/0054/21
Z/0058/21
Z/4926/22
Z/2462/20
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 2:24.65 KRUPA Natalia
BASIŃSKA Milena
BUTRYN Kornelia
CYGAN Natalia
KKL Stal Stalowa Wola 2009
2009
2006
2005
U20 PDK -- BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
Z/3158/21
Z/0202/22
, Z/3654/18
, Z/3651/18
2024
2024
, 2024
, 2024


3
5
3 3 s 1 2:29.33 TITTINGER Maja
PAJA Zuzanna
WISZ Milena
BATKO Jagoda
CWKS Resovia Rzeszów 2007
2008
2007
2007
U18 PDK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
, Z/4605/18
Z/13621/21
, Z/4604/18
Z/0048/21
, 2024
2024
, 2024
2024
BEZ

BEZ

4 4 s 1 2:29.77 BEDNARCZYK Martyna
GRZYBOWSKA Lena
STEC Daria
SKROK Hanna
KKL Stal Stalowa Wola 2010
2010
2010
2010
U16 PDK -- ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
Z/4287/22
Z/7392/23
Z/1529/22
Z/2693/23
2024
2024
2024
2024




5 5 s 1 2:32.99 KOWALIŃSKA Aleksandra
ZAJĄC Kamila
CHODUR Milena
KŁOSOWSKA-STOCHEL Natalia
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006
2007
2007
2010
U20 MLP -- ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
Z/3056/18
Z/3062/18
Z/2632/20
Z/5210/23
2024
2024
2024
2024
4
BEZ


6 6 s 1 2:34.04 BARDJAN Nadia
PĘKALA Zuzanna
TUREK Magdalena
KOZŁOWSKA Dominika
CWKS Resovia Rzeszów 2009
2009
2009
2008
U18 PDK -- WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
MAJCHROWICZ Rena
Z/0038/22
Z/6841/21
Z/5668/22
Z/4286/22
2024
2024
2024
2024




7 7 s 1 2:34.65 KORNIAK Magdalena
BUTRYN Milena
HAMMER Katarzyna
REICHERT Weronika
KKL Stal Stalowa Wola 2010
2010
2010
2010
U16 PDK -- ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
Z/4353/22
Z/2156/21
Z/5798/23
Z/3159/21
2024
2024
2024
2024




W dal K
  f 1 4.62 HONCHAR Anastasiia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK +1.8 -- ŁYP Jacek Z/5941/23 2024  OSU  
  f 1 5.10 MOŻDŻEŃ Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK +1.8 III TITTINGER Katarzyna # Z/5845/21 2024 LDK!
  f 1 5.27 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK +1.2 III MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2024 BEZ  KN B  
1 f 1 5.40 ŻURAWSKA Patrycja LKS Stal Mielec 2006 U20 PK +1.4 II TORBA Tomasz Z/0163/24 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 5.40 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +2.1 II DMP WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2024 85
3 f 1 5.32 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK +3.0 III MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2024 BEZ  KN B  
4 f 1 5.12 MOŻDŻEŃ Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK +2.1 III TITTINGER Katarzyna # Z/5845/21 2024 LDK!
5 f 1 5.10 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U18 PK +1.5 III TORBA Tomasz Z/2589/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 5.00 FILIPIUK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +1.6 IV DMP U20 ŁYP Jacek Z/4925/22 2024  OSU   KN B   81
7 f 1 4.83 HONCHAR Anastasiia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK +2.1 IV ŁYP Jacek Z/5941/23 2024  OSU  
8 f 1 4.59 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK +1.2 -- JANIK Emilia Z/2578/20 2024 LDK!  KN B  
9 f 1 4.49 BIAŁEK Adrianna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +2.3 -- TORBA Agnieszka Z/3690/21 2024 LDK!
10 f 1 4.43 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK +1.3 -- JANIK Emilia Z/13630/21 2024 LDK!
11 f 1 4.43 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +1.8 -- WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2024
12 f 1 4.27 KŁOSOWSKA-STOCHEL Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2010 U16 MA +1.6 -- ZAGRODZKI Marcin Z/5210/23 2024 LDK!
13 f 1 4.11 SUROWIEC Milena KB Witar Tarnobrzeg 2008 U18 PK +0.1 -- MAŚLANKA Adam Z/3498/20 2024 LDK!
14 f 1 4.02 DZIEDZIC Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +1.1 -- ŁYP Jacek Z/3155/21 2024 LDK!  OSU  
15 f 1 3.79 SAMOŁYK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK +2.8 -- ŁYP Jacek Z/0319/22 2024 LDK!
  f 1 NM DRAGAN Emilia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2011 U14 MA 0.0 -- ZAGRODZKI Marcin Z/3017/24 2024 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 9.58 KOZA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/6290/22 2024 LDK!
2 2 f 1 8.86 KOZIOŁ Emilia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U14 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/5721/22 2024 LDK!
3 3 f 1 5.98 WOJCIECHOWSKA Lena KML Lubaczów 2011 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6040/21 2024 LDK!
4 4 f 1 4.19 KUŁAKOWSKA Sara KML Lubaczów 2013 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/4608/23 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.42 SZAŁAŃSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK III DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/2798/23 2024 LDK!  KN B   101
2 2 f 1 9.94 MĄDRO Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK IV BIGUS Anna # Z/4401/23 2024 LDK!
3 3 f 1 9.09 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2024  KN B  
4 4 f 1 9.01 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK V ŻAK Dariusz Z/6345/21 2024 LDK!
5 5 f 1 8.31 STYBAK Karina CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/6340/23 2024
6 6 f 1 8.09 KOZAK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2477/23 2024
7 7 f 1 7.87 ŻELAZKO Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/2868/23 2024
8 8 f 1 7.83 SZOZDRA Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- SIWEK Andrzej SIWEK Andrzej Z/12773/21, Z/0218/22 2021, 2024 LDK!
9 9 f 1 6.20 SAŁDAN Milena MKS Stal Nowa Dęba 2008 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/13679/21 2024 LDK!
  f 1 NM KOZAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0211/22 2024 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.31 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK II WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 8.66 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U20 PK -- TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2024 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 32.58 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2024 LDK!
2 2 f 1 28.71 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK IV BIGUS Anna Z/3237/19 2024 LDK!
3 3 f 1 28.24 KIEDRZYŃSKA Tola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK IV DRAPAŁA Paweł Z/0210/22 2024 LDK!
4 4 f 1 26.54 GIL Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK V BIGUS Anna Z/6764/21 2024
5 5 f 1 24.24 MĄDRO Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK V BIGUS Anna # Z/4401/23 2024 LDK!
6 6 f 1 23.88 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2024 LDK!
7 7 f 1 23.71 STELMACH Oliwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK -- BIGUS Anna Z/6002/23 2024 LDK!
8 8 f 1 20.06 TARCZYŃSKA Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/7013/23 2024 LDK!
9 9 f 1 17.18 ŚWIST Paulina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/12674/21 2024
  f 1 NM KOZA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/6290/22 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 43.83 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 32.85 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U20 PK III DMP U20 TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2024 BEZ LDK! 109
3 3 f 1 29.80 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4179/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 28.84 KOZAK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/2477/23 2024
5 5 f 1 25.08 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2024  KN B  
6 6 f 1 24.18 STYBAK Karina CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/6340/23 2024
  f 1 NM SZAŁAŃSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2798/23 2024 LDK!  KN B  
Młot (2) K
1 1 f 1 37.78 TRYKA Emilia KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -- ŁYP Jacek Z/0599/22 2024 LDK!
2 2 f 1 33.50 KOWALCZYKOWSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- ŁYP Jacek Z/5357/23 2024 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 49.48 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK II DMP U20 ŁYP Jacek Z/0055/21 2024 LDK!  OSU   KN B   127
2 2 f 1 43.23 KIEDRZYŃSKA Tola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK III DMP U20 DRAPAŁA Paweł Z/0210/22 2024 LDK! 104
3 3 f 1 39.84 KAPUSTKA Weronika LKS Stal Mielec 2010 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2776/23 2024 LDK!
4 4 f 1 37.16 KANIEWSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/4628/23 2024  OSU  
5 5 f 1 32.73 BEDNARZ Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK V ŁYP Jacek Z/4452/22 2024  OSU  
6 6 f 1 30.65 MAZIARZ Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/2157/21 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 29.21 TRYKA Zuzanna KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/3819/24 2024
8 8 f 1 28.15 KUCHARSKA Marcelina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/4294/23 2024 LDK!  OSU  
9 9 f 1 26.82 WARCHOŁ Yagoda KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/5075/23 2024 LDK!  OSU  
Młot (4) K
1 1 f 1 54.09 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U23 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2024 5  KN B  
Oszczep (500) K
1 1 f 1 43.72 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK II FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 f 1 26.45 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK -- BIGUS Anna Z/3237/19 2024 LDK!
3 3 f 1 24.87 STELMACH Oliwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK -- BIGUS Anna Z/6002/23 2024 LDK!
4 4 f 1 24.87 ŚWIST Paulina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/12674/21 2024
5 5 f 1 24.22 ŻELAZKO Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/2868/23 2024
6 6 f 1 23.19 ŚWIEŻY Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/7107/23 2024 LDK!
7 7 f 1 19.71 GIL Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- BIGUS Anna Z/6764/21 2024
8 8 f 1 15.62 KOZIOŁ Emilia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U14 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/5721/22 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 36.51 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U23 PK III BIGUS Anna Z/3204/18 2024 5  KN B  
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:57.58 mx CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U16 MA II ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2024 LDK!
2 2 s 1 16:13.48 mx KRAWIEC Julia LKS Stal Mielec 2008 U18 PK -- KULIG Marzena Z/4608/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 16:31.68 mx TARNOWSKA Gabriela MKS Unia Hrubieszów 2009 U16 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/1268/23 2024 LDK!
4 4 s 1 16:33.07 mx DZIEPAK Agata CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- DUDA Bogusław Z/2726/20 2024  KN B  
5 5 s 1 16:39.33 mx LASEK Amelia LKS Stal Mielec 2008 U18 PK -- KULIG Marzena Z/3697/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 17:02.41 mx MORAWCZYŃSKA Jolanta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1968 Masters PK -- B.D. Z/4674/19 2024
7 7 s 1 17:05.60 mx KRAWIEC Karolina LKS Stal Mielec 2010 U16 PK III KULIG Marzena Z/4651/21 2024 LDK!  OSU  
8 8 s 1 17:15.69 mx TRZPIS Emilia LKS Stal Mielec 2008 U18 PK -- KULIG Marzena Z/3711/21 2024 LDK!  OSU  
10 10 s 1 18:56.64 mx SOJA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- DUDA Bogusław Z/2762/23 2024
11 11 s 1 21:06.09 mx SOBIŁŁO Maja Kinga MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1051/23 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.88 TABAKA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +3.5 I MAJCHROWICZ Rena Z/1619/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 11.25 RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +3.5 II DMP DMP U20 MAJCHROWICZ Rena Z/3973/21 2024 LDK!  KN B   83 124
3 4 s 1 11.35 PRZETACZNIK Adrian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +3.5 III WIERZBICKI Mirosław Z/2175/19 2024 LDK!  KN B  
4 3 s 1 11.35 KULPIŃSKI Bartłomiej UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK +3.5 III SUGIER Maria Z/6662/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 6 s 1 11.58 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK +3.5 III WĘGRZYN Monika Z/3339/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
1 5 s 2 11.48 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +2.8 III MAJCHROWICZ Rena Z/1891/22 2024 LDK!  OSU  
2 9 s 2 11.82 SZOSTEK Krystian CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +2.8 IV MAJCHROWICZ Rena Z/5846/21 2024 LDK!  OSU  
3 11 s 2 11.91 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +2.8 IV GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2024 LDK!
4 12 s 2 11.92 CYGAN Gabriel LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +2.8 IV TORBA Agnieszka Z/4984/23 2024 LDK!
5 15 s 2 11.94 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK +2.8 IV SUGIER Maria Z/5748/21 2024 LDK!  OSU  
6 16 s 2 12.09 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U18 PK +2.8 IV TORBA Tomasz Z/12373/21 2024  OSU  
7 28 s 2 13.23 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +2.8 -- ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2024 LDK!
1 14 s 3 11.93 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK +1.2 IV SUGIER Maria Z/2573/20 2024 LDK!  OSU  
2 17 s 3 12.37 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK +1.2 V STEC Karolina Z/4593/19 2024 LDK!
3 20 s 3 12.49 ADLER Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +1.2 V GRDEŃ Krzysztof Z/2123/22 2024 LDK!
4 22 s 3 12.59 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +1.2 -- MAJCHROWICZ Rena Z/0044/21 2024 LDK!  OSU  
5 26 s 3 12.91 RYCHLEWSKI Antoni KML Lubaczów 2011 U14 PK +1.2 -- WAŻNY Stanisław Z/5322/22 2024 LDK!
6 32 s 3 13.76 BARANOWSKI Krzysztof CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK +1.2 -- TITTINGER Katarzyna Z/2721/23 2024 LDK!
7 34 s 3 14.37 KWIATEK Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK +1.2 -- WRÓBEL Marcin # Z/0653/23 2024 LDK!
1 7 s 4 11.60 MAZUREK Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +3.6 III MAJCHROWICZ Rena Z/4119/24 2024 LDK!
2 8 s 4 11.64 SERAFIN Tomasz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK +3.6 III WĘGRZYN Monika Z/0214/24 2024
3 10 s 4 11.87 WYDRO Karol CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +3.6 IV MAJCHROWICZ Rena Z/1165/24 2024  OSU  
4 13 s 4 11.93 DROŻDŻ Łukasz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK +3.6 IV WĘGRZYN Monika Z/0415/24 2024
5 21 s 4 12.56 WIŚNIEWSKI Hieronim CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +3.6 -- MAJCHROWICZ Rena Z/8552/21 2024 LDK!  OSU  
6 25 s 4 12.78 KOT Krzysztof CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +3.6 -- MAJCHROWICZ Rena Z/5927/24 2024 LDK!
7 27 s 4 13.06 BULANOWSKI Michał KS Harpagan Tarnobrzeg 2006 U20 PK +3.6 -- STEC Karolina Z/4454/24 2024
8 39 s 4 15.29 SYTY Olaf CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK +3.6 -- TITTINGER Katarzyna Z/5684/23 2024 LDK!
1 18 s 5 12.41 KOLIS Jakub LKS Stal Mielec 2009 U16 PK +2.4 V TORBA Agnieszka Z/3694/21 2024 LDK!
2 19 s 5 12.43 KORYGA Kacper KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +2.4 V ANIOŁ Stanisław Z/5094/24 2024
3 23 s 5 12.59 ŻYŁA Ireneusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK +2.4 V SUGIER Maria Z/7025/23 2024 LDK!
4 24 s 5 12.68 DRYJAŃSKI Ksawery UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK +2.4 V SUGIER Krzysztof Z/6668/22 2024 LDK!
5 30 s 5 13.40 BONDYRA Ernest CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK +2.4 -- WRÓBEL Marcin # Z/2126/24 2024 LDK!
1 29 s 6 13.35 SZUL Alan KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK +2.9 -- GUZIK Paweł Z/5563/23 2024 LDK!
2 31 s 6 13.55 ZIĘTEK Michał UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK +2.9 -- WĘGRZYN Monika Z/5335/23 2024
3 33 s 6 14.21 KUFEL Tymoteusz KKL Stal Stalowa Wola # 2012 U14 PK +2.9 -- MATUSZAK Robert # Z/7407/23 2024 LDK!
4 35 s 6 14.49 DZIURGOT Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U14 PK +2.9 -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4535/22 2024 LDK!
5 36 s 6 14.69 SZEWC Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U14 PK +2.9 -- MOŹDZIOCH Mirosław MOŹDZIOCH Mirosław Z/2076/22 2024 LDK!
6 37 s 6 15.11 DZIAMA Alan KKL Stal Stalowa Wola # 2012 U14 PK +2.9 -- MATUSZAK Robert # Z/7406/23 2024 LDK!
7 38 s 6 15.17 BAŁA Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U14 PK +2.9 -- BIGUS Anna Z/2071/22 2024 LDK!
8 40 s 6 15.62 STOKŁOSA Stanisław MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U14 PK +2.9 -- BIGUS Anna Z/5723/22 2024 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.12 TABAKA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +1.3 II DMP MAJCHROWICZ Rena Z/1619/23 2024 LDK!  OSU   KN B   105
2 2 s 1 23.28 KULPIŃSKI Bartłomiej UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK +1.3 III SUGIER Maria Z/6662/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 4 s 1 23.33 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +1.3 III MAJCHROWICZ Rena Z/1891/22 2024 LDK!  OSU  
4 5 s 1 23.34 PRZETACZNIK Adrian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +1.3 III DMP U20 WIERZBICKI Mirosław Z/2175/19 2024 LDK!  KN B   108
5 6 s 1 23.50 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK +1.3 III WĘGRZYN Monika Z/3339/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
6 8 s 1 24.37 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK +1.3 IV SUGIER Maria Z/5748/21 2024 LDK!  OSU  
1 3 s 2 23.32 CZUBA Emanuel CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK +1.7 III MAZUR Janusz Z/0394/18 2024 LDK!  KN B  
2 7 s 2 23.86 MAZUREK Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +1.7 IV MAJCHROWICZ Rena Z/4119/24 2024 LDK!
3 9 s 2 24.37 WYDRO Karol CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +1.7 IV MAJCHROWICZ Rena Z/1165/24 2024  OSU  
4 11 s 2 24.51 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U18 PK +1.7 -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2024  OSU  
5 12 s 2 24.54 SZOSTEK Krystian CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +1.7 -- MAJCHROWICZ Rena Z/5846/21 2024 LDK!  OSU  
1 10 s 3 24.47 DROŻDŻ Łukasz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK +1.6 -- WĘGRZYN Monika Z/0415/24 2024
2 13 s 3 25.23 KRAWIEC Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +1.6 -- MAJCHROWICZ Rena Z/6425/22 2024 LDK!  OSU  
3 14 s 3 25.74 WIŚNIEWSKI Hieronim CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +1.6 -- MAJCHROWICZ Rena Z/8552/21 2024 LDK!  OSU  
4 15 s 3 26.06 TARKOWSKI Filip CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +1.6 -- WRÓBEL Marcin Z/5057/24 2024 LDK!
5 16 s 3 26.40 ŻYŁA Ireneusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK +1.6 -- SUGIER Maria Z/7025/23 2024 LDK!
6 17 s 3 27.53 BULANOWSKI Michał KS Harpagan Tarnobrzeg 2006 U20 PK +1.6 -- STEC Karolina Z/4454/24 2024
7 18 s 3 36.26 STASZEWSKI Natan KB Krościenko Wyżne 2015 U12 PK +1.6 -- GUZIK Paweł Z/0066/24 2024 LDK!
300 m M
1 2 s 1 52.06 GOTFRYD Antoni LKS Stal Mielec 2013 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/4352/24 2024 LDK!
2 4 s 1 54.95 ZAJĄC Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4239/23 2024 LDK!
3 7 s 1 57.29 TUBIELEWICZ Beniamin KKL Stal Stalowa Wola 2014 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2711/23 2024 LDK!
4 13 s 1 60.12 STADNIK Igor KS Komunalni Sanok 2013 U12 PK -- ZAPAŁ Marcin Z/6613/23 2024 LDK!
1 1 s 2 52.00 WYDRA Adam KKL Stal Stalowa Wola 2014 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2478/24 2024 LDK!
2 3 s 2 52.80 PIETRONIEC Antoni LA Olimpijczyk Pysznica 2014 U12 PK -- B.D. Z/2565/24 2024
3 5 s 2 55.08 BEDNAROWICZ Franciszek KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2594/23 2024 LDK!
4 6 s 2 56.54 WDOWIAK Wojciech MOSiR Przeworsk 2013 U12 PK -- WARCHOŁ Katarzyna Z/4654/24 2024
5 8 s 2 57.51 TRACZ Oliwier KKL Stal Stalowa Wola 2014 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2082/24 2024 LDK!
6 9 s 2 58.52 TERMENA Jan KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2437/24 2024 LDK!
7 11 s 2 59.10 ZAKRZEWSKI Tymon LA Olimpijczyk Pysznica 2015 U12 PK -- B.D. Z/4748/24 2024
1 10 s 3 58.89 WDOWIAK Przemysław MOSiR Przeworsk 2015 U12 PK -- WARCHOŁ Katarzyna Z/4653/24 2024
2 12 s 3 59.84 WALAT Emil LA WIR Czarna 2015 U12 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/3004/24 2024 LDK!
3 14 s 3 60.84 WAŻNY Mikołaj KML Lubaczów 2015 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/7521/23 2024 LDK!
4 15 s 3 62.74 JANIK Dawid KS Komunalni Sanok 2016 U12 PK -- ZAPAŁ Marcin Z/6610/23 2024 LDK!
5 16 s 3 63.61 ZEMBROWSKI Michał UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2016 U12 PK -- WĘGRZYN Monika Z/0061/24 2024
6 17 s 3 71.32 JAGIEŁA Nikodem MOSiR Przeworsk 2015 U12 PK -- WARCHOŁ Katarzyna Z/4990/24 2024
7 18 s 3 74.36 KOT Jan MOSiR Przeworsk 2015 U12 PK -- WARCHOŁ Katarzyna Z/6109/23 2024
1 1 s 4 42.49 RYCHLEWSKI Antoni KML Lubaczów 2011 U14 PK V WAŻNY Stanisław Z/5322/22 2024 LDK!
2 2 s 4 42.90 SAK Oskar MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U14 PK -- BIGUS Anna Z/4534/22 2024 LDK!
3 3 s 4 43.33 OPAŁKA Wojciech KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2709/23 2024 LDK!
4 4 s 4 45.16 BUTRYN Maksymilian KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/8367/21 2024 LDK!
5 6 s 4 47.06 SZCZYGIEŁ Piotr LA WIR Czarna 2012 U14 PK -- B.D. SUROWIEC Patrycja , Z/3152/23 , 2024 LDK!
6 8 s 4 48.27 KRZĄSTEK Kamil KS Harpagan Tarnobrzeg 2011 U14 PK -- STEC Karolina Z/0704/22 2024
7 12 s 4 49.99 PATEREK Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2480/24 2024 LDK!
1 9 s 5 48.63 GRZYBOWSKI Kacper KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/7393/23 2024 LDK!
2 11 s 5 49.82 ZAJĄC Bartosz KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/3295/23 2024 LDK!
3 13 s 5 51.39 DZIURGOT Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U14 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4535/22 2024 LDK!
4 14 s 5 52.29 BIENIASZ Jakub MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U14 PK -- BIGUS Anna Z/4536/22 2024 LDK!
5 15 s 5 52.58 SZEWC Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U14 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław MOŹDZIOCH Mirosław Z/2076/22 2024 LDK!
6 16 s 5 53.02 BAŁA Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U14 PK -- BIGUS Anna Z/2071/22 2024 LDK!
7 19 s 5 60.80 STOKŁOSA Stanisław MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U14 PK -- BIGUS Anna Z/5723/22 2024 LDK!
1 5 s 6 46.15 WOJCIECHOWSKI Mateusz KML Lubaczów 2011 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6041/21 2024 LDK!
2 7 s 6 47.28 ZIĘTEK Michał UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK -- WĘGRZYN Monika Z/5335/23 2024
3 10 s 6 49.07 HAMMER Michał KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/5799/23 2024 LDK!
4 17 s 6 55.71 WILK Mateusz LA Olimpijczyk Pysznica 2012 U14 PK -- B.D. Z/3002/24 2024
5 18 s 6 58.98 NAJA Gabriel KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/5778/23 2024 LDK!
1 2 s 7 39.66 BORAWSKI Gabriel LKS Stal Mielec 2009 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/4238/23 2024
2 3 s 7 39.76 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK IV STEC Karolina Z/4593/19 2024 LDK!
3 4 s 7 40.16 TYMUŁA Adrian LKS Stal Mielec 2009 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/13685/21 2024 LDK!
4 5 s 7 42.19 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK V ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2024 LDK!
5 6 s 7 43.82 PALEŃ Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0284/22 2024 LDK!
1 1 s 8 39.46 RUSIN Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK IV WĘGRZYN Monika Z/0067/24 2024
2 7 s 8 46.10 KOT Maksymilian MOSiR Przeworsk 2010 U16 PK -- WARCHOŁ Katarzyna Z/6110/23 2024
600 m M
1 1 s 1 1:30.23 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK III GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2024 LDK!
2 2 s 1 1:30.85 TYMUŁA Adrian LKS Stal Mielec 2009 U16 PK III ZIOŁO Stanisław Z/13685/21 2024 LDK!
3 3 s 1 1:33.10 CHYŁA Sebastian KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/4288/22 2024 LDK!
4 6 s 1 1:36.18 BORAWSKI Gabriel LKS Stal Mielec 2009 U16 PK V ZIOŁO Stanisław Z/4238/23 2024
5 7 s 1 1:36.40 OLSZEWSKI Miłosz CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK V TITTINGER Katarzyna Z/1433/22 2024 LDK!
6 8 s 1 1:37.44 DĄBEK Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK V TITTINGER Katarzyna Z/0072/22 2024 LDK!
7 9 s 1 1:39.54 JAKUBIK Michał MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2009 U16 PK V OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz , Z/6109/21 , 2024 LDK!
8 11 s 1 1:40.37 BROŹ Kamil KML Lubaczów 2010 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6038/21 2024 LDK!
9 15 s 1 1:42.92 KAWALEC Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/3685/21 2024 LDK!
10 16 s 1 1:45.55 MRUGAŁA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK -- JANIK Emilia Z/5690/22 2024 LDK!
11 17 s 1 1:46.26 BRODOWSKI Bartosz KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/6282/22 2024 LDK!
  s 1 DQ JACH Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/5994/22 2024 LDK!
2 5 s 2 1:34.82 PASIONEK Antoni KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK IV JANIK Emilia Z/2050/22 2024 LDK!
3 10 s 2 1:39.92 BRODZICKI Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK V KOWAL Piotr Z/6859/23 2024 LDK!
4 12 s 2 1:40.70 OWSIAK Piotr LKS Stal Mielec 2010 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/0287/24 2024 LDK!
5 13 s 2 1:41.26 MIKLUS Sebastian LA Olimpijczyk Pysznica 2011 U14 PK -- B.D. Z/2567/24 2024
6 14 s 2 1:42.50 KLUZ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/0172/24 2024
7 18 s 2 1:50.65 STYŚ Szymon UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/4504/24 2024 LDK!
8 19 s 2 1:55.97 KASZANY Kacper MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2012 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz # Z/6869/23 2024
9 20 s 2 1:59.50 SADOWSKI Leon WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2012 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/5897/22 2024 LDK!
10 21 s 2 2:02.89 KOSIOROWSKI Sebastian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2013 U12 PK -- WĘGRZYN Monika Z/2715/23 2024
1 1 s 3 1:20.77 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U23 PK -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/5585/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 3 1:21.47 LESICZKA Karol AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -- B.D. B.D. , Z/3803/16 , 2024
3 3 s 3 1:25.18 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0321/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 3 1:26.21 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U20 PK -- KOWALSKA Klaudia KOWAL Piotr , Z/4602/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 5 s 3 1:26.64 BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U18 PK -- WAŻNY Stanisław Z/2916/20 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 3 1:27.21 ŁYBACKI Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/3408/23 2024
7 7 s 3 1:29.19 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2024 LDK!  KN B  
8 10 s 3 1:31.74 BABULA Brajan MKS Stal Nowa Dęba 2007 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/3304/23 2024
9 11 s 3 1:31.98 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/4610/18 2024 BEZ LDK!
1 8 s 4 1:29.35 KOPEĆ Michał UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK -- WĘGRZYN Monika Z/4519/24 2024
2 9 s 4 1:30.53 MICAŁ Krzysztof CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/5625/23 2024
3 12 s 4 1:34.27 HAJDUK Sebastian LKS Stal Mielec 2008 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/1969/22 2024 LDK!
4 13 s 4 1:36.39 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2024
5 14 s 4 1:36.80 MIKA Jan MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK -- BIGUS Anna Z/9897/21 2024 LDK!
6 15 s 4 1:38.28 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2024
7 16 s 4 1:48.15 STUDNICKI Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/2458/22 2024
2000 m M
1 1 s 1 5:29.74 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/13565/21 2024  KN B  
2 2 s 1 5:30.32 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU -- BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 5:33.00 ŁABA Karol LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/6560/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 5:33.05 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Masters PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2024 2 LDK!
5 5 s 1 5:35.12 KISZKA Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK -- KOWAL Piotr Z/2198/18 2024  KN B  
6 6 s 1 5:36.32 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
7 7 s 1 5:36.85 PAJA Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/13121/21 2024
8 8 s 1 5:37.63 WOJTASZEK Piotr AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/4313/21 2024  KN B  
9 9 s 1 5:39.67 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0320/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
10 10 s 1 5:44.99 CZERWONKA Miłosz MKL Chełm 2005 U20 LU -- WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2024 LDK!
11 11 s 1 5:49.49 BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
12 12 s 1 5:50.47 KASZANY Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U18 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6110/21 2024 BEZ LDK!  KN B  
13 13 s 1 5:52.41 LESZCZYŃSKI Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/5512/22 2024
14 14 s 1 6:46.21 WOŁOSZ Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK -- WĘGRZYN Monika Z/5196/23 2024
15 15 s 1 6:46.28 HIBSZER Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/2436/24 2024
16 16 s 1 7:24.72 KWITEK Grzegorz niest. Rzeszów 1982 Masters PK --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.02 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK +3.4 II SUGIER Maria Z/2573/20 2024 LDK!  OSU  
3 2 s 1 18.67 DRYJAŃSKI Ksawery UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK +3.4 -- SUGIER Krzysztof Z/6668/22 2024 LDK!
4 3 s 1 21.06 KRZĄSTEK Kamil KS Harpagan Tarnobrzeg 2011 U14 PK +3.4 -- STEC Karolina Z/0704/22 2024
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.77 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +3.4 IV MAJCHROWICZ Rena Z/0044/21 2024 LDK!  OSU  
110 m pł M (99.1) M
  s 1 DQ CZUBA Emanuel CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK +3.4 -- MAZUR Janusz Z/0394/18 2024 LDK!  KN B  
Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK II DMP TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2024 99
2 2 f 1 2.00 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK II RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
3 3 f 1 1.95 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK II RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 1.80 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK IV RADOCHOŃSKI Marek Z/5584/19 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 1.80 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK IV DMP U20 ŁYP Jacek Z/3389/20 2024 LDK!  OSU   99
6 6 f 1 1.45 TITTINGER Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/1021/21 2024 LDK!
7 7 f 1 1.45 SAK Oskar MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U14 PK -- BIGUS Anna Z/4534/22 2024 LDK!
8 8 f 1 1.40 ZIARNO Marcin KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0044/24 2024 LDK!  OSU  
9 9 f 1 1.35 ĆWIK Marcel KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0317/22 2024 LDK!  OSU  
100-200-300-400 M
1 1 s 1 2:06.62 DROŻDŻ Łukasz
KOPEĆ Michał
SAWUŁA Bartosz
SERAFIN Tomasz
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006
2006
2006
2006
U20 PDK -- WĘGRZYN Monika
WĘGRZYN Monika
WĘGRZYN Monika
WĘGRZYN Monika
Z/0415/24
Z/4519/24
Z/3339/18
Z/0214/24
2024
2024
2024
2024


BEZ

2 2 s 1 2:12.13 MAZUREK Maciej
SZOSTEK Krystian
KRAWIEC Jakub
STOPA Maksymilian
CWKS Resovia Rzeszów 2007
2008
2008
2007
U18 PDK -- MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
Z/4119/24
Z/5846/21
Z/6425/22
Z/1891/22
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 2:16.82 KOT Krzysztof
WYDRO Karol
KAWALEC Igor
WIŚNIEWSKI Hieronim
CWKS Resovia Rzeszów 2008
2008
2007
2008
U18 PDK -- MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
Z/5927/24
Z/1165/24
Z/0044/21
Z/8552/21
2024
2024
2024
2024




W dal M
  f 1 5.23 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +1.5 -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2024 LDK!
  f 1 5.51 BOBAK Oliwer KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK +1.0 -- JANIK Emilia Z/4779/23 2024 LDK!
  f 1 5.81 GNAT Mikołaj CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +1.4 -- WIERZBICKI Mirosław Z/1615/23 2024
1 1 f 1 6.72 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U23 PK +0.7 III TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 6.56 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +1.0 III DMP U20 WIERZBICKI Mirosław Z/0066/21 2024 LDK! 107
3 3 f 1 6.00 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U18 PK +1.8 IV TORBA Tomasz Z/2591/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 5.93 GNAT Mikołaj CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +2.3 IV WIERZBICKI Mirosław Z/1615/23 2024
5 5 f 1 5.77 BOBAK Oliwer KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK +2.9 V JANIK Emilia Z/4779/23 2024 LDK!
6 6 f 1 5.75 CYGAN Gabriel LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +1.7 V TORBA Agnieszka Z/4984/23 2024 LDK!
7 7 f 1 5.63 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U20 PK +1.1 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
8 8 f 1 5.32 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +4.2 -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2024 LDK!
9 9 f 1 5.19 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +1.6 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2024 LDK!
10 10 f 1 5.04 ADLER Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +1.5 -- GRDEŃ Krzysztof Z/2123/22 2024 LDK!
11 11 f 1 4.92 ĆWIK Marcel KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +2.0 -- ŁYP Jacek Z/0317/22 2024 LDK!  OSU  
12 12 f 1 4.68 BARANOWSKI Krzysztof CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK +0.8 -- TITTINGER Katarzyna Z/2721/23 2024 LDK!
13 13 f 1 4.14 SYTY Olaf CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK +2.5 -- TITTINGER Katarzyna Z/5684/23 2024 LDK!
14 14 f 1 4.12 BIENIASZ Jakub MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U14 PK +2.0 -- BIGUS Anna Z/4536/22 2024 LDK!
15 15 f 1 3.86 ZIARNO Marcin KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +1.5 -- ŁYP Jacek Z/0044/24 2024 LDK!  OSU  
Kula (4) M
1 1 f 1 12.77 KOPERA Maciej LKS Stal Mielec 2011 U14 PK -- TORBA Agnieszka # Z/2533/24 2024 LDK!
2 2 f 1 8.16 WOJCIECHOWSKI Mateusz KML Lubaczów 2011 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6041/21 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 15.95 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK II MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2024  KN B  
2 2 f 1 12.56 DRAL Adrian CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/7507/23 2024 LDK!
3 3 f 1 12.24 GOTFRYD Maciej LKS Stal Mielec 2008 U18 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/1020/21 2024 LDK!
4 4 f 1 9.53 MATEJA Łukasz KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/5026/24 2024
5 5 f 1 9.37 MRÓZ Błażej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4296/23 2024
6 6 f 1 6.47 MAJCHER Szymon KS Harpagan Tarnobrzeg 2010 U16 PK -- STEC Karolina Z/5991/22 2024
Kula (7.26) M
1 1 f 1 12.16 BOBER Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK III DMP SAMAGALSKI Tomasz B.D. Z/3742/16 2024 66
Dysk (1) M
1 1 f 1 28.42 DRAL Adrian CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/7507/23 2024 LDK!
2 2 f 1 28.14 MRÓZ Kacper MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4295/23 2024
3 3 f 1 27.71 MRÓZ Błażej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4296/23 2024
4 4 f 1 21.94 STĘPIEŃ Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4291/22 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 18.28 STĘPIEŃ Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4292/22 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 41.24 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK III MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2024  KN B  
2 2 f 1 37.64 SZAJOWSKI-GOCEK Krystyn CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK IV DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/2475/23 2024 101
3 3 f 1 36.61 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13607/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 34.80 ŻUREK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13507/21 2024 LDK!
5 5 f 1 34.69 GAWROŃSKI Natan CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/4612/18 2024 BEZ LDK!  KN B   90
6 6 f 1 30.68 PLEBAN Maksymilian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/6195/23 2024
Dysk (2) M
1 1 f 1 29.86 BOBER Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- SAMAGALSKI Tomasz B.D. Z/3742/16 2024
2 2 f 1 29.49 HAWRYLUK Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/4929/18 2024 LDK!
Młot (4) M
1 1 f 1 41.48 KOPERA Maciej LKS Stal Mielec 2011 U14 PK -- TORBA Agnieszka # Z/2533/24 2024 LDK!
2 2 f 1 20.68 GOTFRYD Michał LKS Stal Mielec 2011 U14 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/1057/24 2024
Młot (5) M
1 1 f 1 43.85 STEC Olaf LKS Stal Mielec 2008 U18 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/3020/23 2024  KN B  
2 2 f 1 40.99 KICIŃSKI Szymon LKS Stal Mielec 2009 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/0308/24 2024
Młot (7.26) M
1 1 f 1 43.45 GROCHOWALSKI Paweł WKS Wawel Kraków 1981 Masters MA III DMP B.D. Z/3295/22 2024 68
2 2 f 1 37.00 HAWRYLUK Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/4929/18 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 23.45 MRÓZ Kacper MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4295/23 2024
2 2 f 1 14.90 MAJCHER Szymon KS Harpagan Tarnobrzeg 2010 U16 PK -- STEC Karolina Z/5991/22 2024
Oszczep (700) M
1 1 f 1 45.92 GRZYB Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/5583/22 2024
2 2 f 1 39.78 PLEBAN Maksymilian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/6195/23 2024
Oszczep (800) M
1 1 f 1 51.20 TYLUS Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2003 U23 PK III ŁYP Jacek Z/1826/17 2024 2 LDK!
2 2 f 1 41.77 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U20 PK IV ŻAK Dariusz Z/13446/21 2024 LDK!
Chód 3 km M
1 1 s 1 22:23.34 mx LASEK Amadeusz LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -- KULIG Marzena Z/3696/21 2024 LDK!  OSU  
Chód 5 km M
1 1 s 1 24:35.36 mx ŁUC Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U20 PK -- ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz Z/1379/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 26:37.23 mx KRĘŻEL Kordian LKS Stal Mielec 2009 U16 PK III KULIG Marzena Z/1435/22 2024  OSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 37.065937042236 sekund