Olkusz 11.05.2024
6. Memoriał Czesławy Mentlewicz GRETA SPORT - BSG CUP [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 s 1 9.56 TOMERA Paulina UKS Lider Siercza 2015 U12 MA 0.0 -- KAMIŃSKA Joanna Z/3908/23 2024 LDK!
2 s 1 10.11 NOWAK Michalina WKS Wawel Kraków 2015 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/6757/23 2024
3 s 1 11.11 ŁADOCHA Laura Kraków Athletics Team 2016 U12 MA 0.0 -- SUDOŁ Magdalena Z/5955/22 2024
4 s 1 11.49 RUDAWSKA Zofia KS Olkusz 2015 U12 MA 0.0 -- KALEMBKA Kamil Z/6770/23 2024 LDK!
5 s 1 12.38 JAROSZ Amelia KS Olkusz 2016 U12 MA 0.0 --
6 s 1 13.61 TEODORCZUK Zuzanna KS Olkusz 2015 U12 MA 0.0 --
1 s 2 10.00 SIWIŃSKA Daria WKS Wawel Kraków 2015 U12 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/6683/23 2024
2 s 2 10.10 MAŁYSA Zuzanna KS Olkusz 2015 U12 MA 0.0 -- KALEMBKA Kamil Z/13545/21 2024 LDK!
3 s 2 11.18 SEWERYN Maria KS Olkusz 2020 U12 MA 0.0 --
4 s 2 11.27 KLUKOWSKA Magdalena SKL Sucha Beskidzka 2016 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/4709/23 2024 LDK!
5 s 2 11.53 TEODORCZUK Natalia KS Olkusz 2015 U12 MA 0.0 -- KALEMBKA Kamil Z/1929/22 2024 LDK!
6 s 2 11.79 TYLKOWSKA Hanna KS Olkusz 2017 U12 MA 0.0 --
100 m K
1 s 1 14.54 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U14 MA -0.5 -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2024
2 s 1 14.67 RYBICKA Elżbieta KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -0.5 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2632/24 2024
3 s 1 15.46 ROSÓŁ Zuzanna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -0.5 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2634/24 2024
4 s 1 16.20 SEWERYN Natalia KS Olkusz 2012 U14 MA -0.5 -- KALEMBKA Kamil Z/3832/23 2024 LDK!
5 s 1 16.31 FOŁTA Magdalena KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -0.5 -- SIERKA Ewa Z/6675/23 2024 LDK!
6 s 1 17.24 DUBAJ Anna MUKS ILKUS Olkusz 2011 U14 MA -0.5 -- B.D. Z/3799/24 2024
7 s 1 17.52 OLESZAK Olimpia MUKS ILKUS Olkusz 2012 U14 MA -0.5 -- BORAWSKI Krzysztof Z/12745/21 2024
1 s 2 14.16 BARCZYK Alicja LKS Kłos Olkusz 2011 U14 MA -0.6 V B.D. Z/3857/24 2024
2 s 2 14.93 ZYCH Maria Kraków Athletics Team 2012 U14 MA -0.6 -- SUDOŁ Magdalena Z/12171/21 2024
3 s 2 15.50 KUCA Natalia KS Olkusz 2012 U14 MA -0.6 -- KALEMBKA Kamil Z/2980/23 2024 LDK!
4 s 2 15.60 FOŁTA Julia KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -0.6 -- SIERKA Ewa Z/6674/23 2024 LDK!
5 s 2 19.38 WESOŁOWSKA Magda KS Olkusz 2012 U14 MA -0.6 --
2 s 3 13.53 PETROVICH-BAHROVNIKOVA Kristina Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -1.2 IV DMP DMP U20 SOBCZYK Bogumiła Z/5834/22 2024 LDK! 49 90
3 s 3 14.12 JURCZYK Weronika LKS Kłos Olkusz 2010 U16 MA -1.2 V MENTLEWICZ Janusz Z/2702/22 2024
4 s 3 14.57 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U16 MA -1.2 -- SIERKA Ewa Z/0364/20 2024 LDK!
5 s 3 15.73 BŁASIAK Paulina UKS Kusy Bukowno 2010 U16 MA -1.2 -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/6684/23 2024
6 s 3 15.98 DURLAK Anika KS Victoria Trzebinia 2010 U16 MA -1.2 -- SIERKA Ewa Z/6756/23 2024 LDK!
1 s 4 15.15 CZORT Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -1.5 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4497/24 2024 LDK!
2 s 4 15.32 BIZACKA Pola KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2010 U16 SL -1.5 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2514/24 2024
3 s 4 15.43 CHWASTEK Milena KS Olkusz 2010 U16 MA -1.5 -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/6686/23 2024 LDK!
4 s 4 15.71 PANASIUK Agata MUKS ILKUS Olkusz 2009 U16 MA -1.5 -- B.D. Z/7112/23 2024
5 s 4 16.04 REDEL Noemi UKS Kusy Bukowno 2010 U16 MA -1.5 -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3953/24 2024
1 s 5 14.07 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U18 MA -1.2 -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2024 LDK!
2 s 5 14.58 KOPA Emilia UKS Kusy Bukowno 2008 U18 MA -1.2 -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3697/20 2024
1 s 6 13.92 SPIŻAK Kaja SAS AZS AWF Kraków 2014 U12 MA -0.3 V GUJA Marta Z/9004/21 2024 LDK!
2 s 6 15.53 JAŚKIEWICZ Alicja UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -0.3 -- PROKSA Robert Z/2768/23 2024
3 s 6 15.65 LEŚNIAK Barbara WKS Wawel Kraków 2013 U12 MA -0.3 -- GAJ Paulina Z/4675/24 2024
4 s 6 16.34 BRÓG Antonina KS Olkusz 2013 U12 MA -0.3 -- KALEMBKA Kamil Z/13546/21 2024 LDK!
5 s 6 16.42 SOLIK Pola KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -0.3 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2633/24 2024
6 s 6 16.68 KUPKA Zuzanna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -0.3 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2635/24 2024
7 s 6 16.69 BADOWIEC Martyna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -0.3 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2638/24 2024
1 s 7 15.32 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -0.9 -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2024
2 s 7 15.38 CZYŻ Blanka KS Olkusz 2013 U12 MA -0.9 -- KALEMBKA Kamil Z/4647/24 2024 LDK!
3 s 7 15.80 DRZEWIECKA Zofia KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -0.9 -- MATUSIŃSKI Aleksander MATUSIŃSKI Aleksander Z/2636/24 2024
4 s 7 15.98 ŚWIETLICKA Kaja KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA -0.9 -- SIERKA Ewa Z/0092/24 2024 LDK!
5 s 7 16.42 SEWERYN Agnieszka KS Olkusz 2013 U12 MA -0.9 -- KALEMBKA Kamil Z/3833/23 2024 LDK!
6 s 7 16.71 ŁADOCHA Kornelia Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -0.9 -- SUDOŁ Magdalena Z/5954/22 2024
7 s 7 19.58 BIENIECKA Zofia KS Olkusz 2014 U12 MA -0.9 -- KALEMBKA Kamil Z/4841/24 2024 LDK!
300 m K
1 s 1 52.69 TOMERA Paulina UKS Lider Siercza 2015 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/3908/23 2024 LDK!
2 s 1 55.06 NOWAK Michalina WKS Wawel Kraków 2015 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/6757/23 2024
3 s 1 58.97 PALINGER-KIJ Róża MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2015 U12 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/4476/23 2024
4 s 1 63.56 SEWERYN Maria KS Olkusz 2020 U12 MA --
5 s 1 67.68 JAROSZ Amelia KS Olkusz 2016 U12 MA --
6 s 1 71.91 TYLKOWSKA Hanna KS Olkusz 2017 U12 MA --
1 s 2 55.34 MAŁYSA Zuzanna KS Olkusz 2015 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/13545/21 2024 LDK!
2 s 2 56.51 SIWIŃSKA Daria WKS Wawel Kraków 2015 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/6683/23 2024
3 s 2 60.03 ŁADOCHA Laura Kraków Athletics Team 2016 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5955/22 2024
4 s 2 66.12 RUDAWSKA Zofia KS Olkusz 2015 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/6770/23 2024 LDK!
5 s 2 67.03 TEODORCZUK Natalia KS Olkusz 2015 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/1929/22 2024 LDK!
6 s 2 79.70 TEODORCZUK Zuzanna KS Olkusz 2015 U12 MA --
1 s 3 51.32 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2024
2 s 3 52.84 ŚWIETLICKA Kaja KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/0092/24 2024 LDK!
3 s 3 54.16 DRZEWIECKA Zofia KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander MATUSIŃSKI Aleksander Z/2636/24 2024
4 s 3 54.47 SOLIK Pola KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2633/24 2024
5 s 3 55.56 BRÓG Antonina KS Olkusz 2013 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/13546/21 2024 LDK!
6 s 3 62.16 HASIOR Alicja UKS Kusy Bukowno 2014 U12 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3654/24 2024
7 s 3 66.23 SIKORA Michalina KS Pointer Siercza 2014 U12 MA -- B.D. B.D. , Z/2829/24 , 2024
1 s 4 49.68 CZYŻ Blanka KS Olkusz 2013 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/4647/24 2024 LDK!
2 s 4 51.77 MALORDY Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PROKSA Robert Z/1921/22 2024
3 s 4 52.99 SEWERYN Agnieszka KS Olkusz 2013 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/3833/23 2024 LDK!
4 s 4 54.36 PIETRUCH Klara MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2013 U12 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/4843/24 2024
5 s 4 54.78 ŁADOCHA Kornelia Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5954/22 2024
6 s 4 56.77 KUPKA Zuzanna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2635/24 2024
7 s 4 58.12 BADOWIEC Martyna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2638/24 2024
8 s 4 69.02 BIENIECKA Zofia KS Olkusz 2014 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/4841/24 2024 LDK!
1 s 5 42.52 PRZĄDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U16 SL II HELBIK Marzanna # Z/4551/19 2024 LDK!
2 s 5 51.23 DURLAK Anika KS Victoria Trzebinia 2010 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/6756/23 2024 LDK!
3 s 5 51.64 BŁASIAK Paulina UKS Kusy Bukowno 2010 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/6684/23 2024
4 s 5 52.42 CZORT Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/4497/24 2024 LDK!
5 s 5 52.96 REDEL Noemi UKS Kusy Bukowno 2010 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3953/24 2024
1 s 6 45.14 PETROVICH-BAHROVNIKOVA Kristina Kraków Athletics Team 2010 U16 MA IV SOBCZYK Bogumiła Z/5834/22 2024 LDK!
2 s 6 47.76 JURCZYK Weronika LKS Kłos Olkusz 2010 U16 MA V MENTLEWICZ Janusz Z/2702/22 2024
3 s 6 50.69 BIZACKA Pola KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2010 U16 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2514/24 2024
4 s 6 52.34 KOCJAN Izabela KS Olkusz 2010 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/6687/23 2024 LDK!
600 m K
1 s 1 2:02.61 BARCZYK Alicja LKS Kłos Olkusz 2011 U14 MA -- B.D. Z/3857/24 2024
2 s 1 2:04.11 PŁACHTA Natalia MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2012 U14 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/4004/24 2024
3 s 1 2:08.24 CYWIŃSKA-KOWALSKA Inka KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2637/24 2024
4 s 1 2:08.25 ŚLUSARCZYK Małgorzata KS Olkusz 2011 U14 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/3456/20 2024 LDK!
5 s 1 2:10.18 SEWERYN Natalia KS Olkusz 2012 U14 MA -- KALEMBKA Kamil Z/3832/23 2024 LDK!
6 s 1 2:46.17 ROSÓŁ Zuzanna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2634/24 2024
7 s 1 2:33.49 WESOŁOWSKA Magda KS Olkusz 2012 U14 MA --
1 s 2 1:54.21 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U14 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2024
2 s 2 1:56.48 KOSZUT Gloria MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2011 U14 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/6614/22 2024
3 s 2 2:00.76 MALORDY Maria UKS Chromik Mysłowice 2012 U14 SL -- PROKSA Robert Z/2500/23 2024
4 s 2 2:04.91 TOMASIAK Faustyna MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2012 U14 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/6615/22 2024
5 s 2 2:07.72 KUCA Natalia KS Olkusz 2012 U14 MA -- KALEMBKA Kamil Z/2980/23 2024 LDK!
6 s 2 2:12.59 RYBICKA Elżbieta KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2632/24 2024
800 m K
1 s 1 2:20.44 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U18 SL III DMP U20 PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1583/21 2024 LDK!  OSU   KN B   114
2 s 1 2:21.22 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3321/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 s 1 2:23.51 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL III LAMCH Czesław Z/3892/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 s 1 2:31.63 SAJDOK Weronika LKS Pszczyna 2008 U18 SL IV HELBIK Marzanna Z/0054/22 2024 LDK!  KN B  
1 s 2 2:04.41 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  KNS  
2 s 2 2:05.44 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 Sen SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2024  KNS  
3 s 2 2:07.01 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I DMP B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024 134
4 s 2 2:12.32 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK! 104
5 s 2 2:14.36 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA II DMP SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej B.D. , Z/2054/18 , 2024 LDK!  KN B   94
6 s 2 2:17.52 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL III DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2024 LDK!  OSU   KN B   79 122
  s 2 DNF REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2024  OSU   KN B  
1 s 3 2:16.94 OGÓREK Monika MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2004 U23 MA II BUŹNIAK Arkadiusz B.D. Z/4801/22 2024  KN B  
2 s 3 2:18.44 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/0509/16 2024
3 s 3 2:18.87 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2024
4 s 3 2:22.54 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA III B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
5 s 3 2:23.65 RAK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP III OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek , Z/2478/19 , 2024 LDK!  OSU  
6 s 3 2:31.67 DĘBSKA Natalia MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz # 2006 U20 MA IV BUŹNIAK Arkadiusz Z/3445/23 2024
7 s 3 2:36.11 BRZESKA Magdalena MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2005 U20 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/5245/22 2024
1000 m K
1 s 1 3:20.70 MAJERSKA Joanna MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2009 U16 MA IV BUŹNIAK Arkadiusz Z/1427/24 2024
2 s 1 3:21.16 TALAGA Julia KS Olkusz 2010 U16 MA IV FRANKIEWICZ Wioletta Z/12069/21 2024
3 s 1 3:25.69 STASZKIEWICZ Kaja Kraków Athletics Team 2010 U16 MA V SOBCZYK Bogumiła Z/5846/22 2024 LDK!
4 s 1 3:34.93 SMOŁUCH Inez KS Olkusz 2009 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta Z/3459/20 2024
5 s 1 3:48.24 FILICHA Ada KS Olkusz 2010 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/6814/23 2024 LDK!
6 s 1 3:55.77 PLINTA Zuzanna KS Olkusz 2010 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/3831/23 2024 LDK!
7 s 1 3:57.36 NABAGŁO Alicja KS Olkusz 2010 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/6685/23 2024 LDK!
8 s 1 4:15.30 PANASIUK Agata MUKS ILKUS Olkusz 2009 U16 MA -- B.D. Z/7112/23 2024
9 s 1 4:20.76 ORLICKA Patrycja UKS Kusy Bukowno 2010 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3653/24 2024
  s 1 DNF MOUHTAJI Nadia Kraków Athletics Team 2010 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/14816/21 2024 LDK!
60 m M
1 s 1 10.28 PALKA Jan UKS Chromik Mysłowice 2015 U12 SL 0.0 -- SZRENIAWA Paweł Z/3885/23 2024
2 s 1 11.29 MOTYL Antoni KS Olkusz 2015 U12 MA 0.0 --
3 s 1 11.59 GORGOŃ Mikołaj KS Olkusz 2015 U12 MA 0.0 -- KALEMBKA Kamil LDK!
4 s 1 12.70 STEMPNIEWSKI Piotr niest. Kraków 2016 U12 MA 0.0 --
1 s 2 10.55 STEFAŃSKI Stanisław niest. Kraków 2016 U12 MA 0.0 --
2 s 2 10.57 SIKORA Leonard KS Pointer Siercza 2016 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/6629/23 2024
3 s 2 11.04 CUPIAŁ Jerzy KS Victoria Trzebinia 2016 U12 MA 0.0 -- SIERKA Ewa Z/6849/23 2024 LDK!
4 s 2 11.30 HODUR Bruno KS Start Trzebinia 2016 U12 MA 0.0 -- SIERKA Ewa Z/0208/24 2024 LDK!
5 s 2 12.13 CIURASZKIEWICZ Filip KS Olkusz 2016 U12 MA 0.0 -- KALEMBKA Kamil Z/4840/24 2024 LDK!
100 m M
1 s 1 14.80 JOP Maksymilian KS Olkusz 2012 U14 MA -0.8 -- KALEMBKA Kamil Z/2817/22 2024 LDK!
2 s 1 14.92 RADWAŃSKI Tymoteusz Kraków Athletics Team 2011 U14 MA -0.8 -- SUDOŁ Magdalena Z/5230/23 2024
3 s 1 14.93 KOZIOŁ Szymon KS Victoria Trzebinia 2011 U14 MA -0.8 -- SIERKA Ewa Z/2936/23 2024 LDK!
4 s 1 15.53 BEHLERT Olaf Kraków Athletics Team 2011 U14 MA -0.8 -- SUDOŁ Magdalena Z/3645/24 2024
5 s 1 17.02 PANASIUK Jakub MUKS ILKUS Olkusz 2012 U14 MA -0.8 -- B.D. Z/2644/24 2024
1 s 2 12.52 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 2009 U16 MA -1.9 V KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3212/20 2024
2 s 2 14.53 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 2009 U16 MA -1.9 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1288/21 2024 LDK!
1 s 3 11.47 LATOSIK Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL -0.9 III ROLAK Dorota Z/1131/22 2024  OSU   KN B  
2 s 3 12.13 KRASZEWSKI Karol MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL -0.9 IV DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/5528/19 2024 LDK!  OSU   32 84
3 s 3 13.18 BARCZYK Kacper LKS Kłos Olkusz 2008 U18 MA -0.9 -- B.D. Z/3770/24 2024
1 s 4 14.32 GWIZDAŁA Karol WKS Wawel Kraków 2014 U12 MA -0.6 -- CZYŻ Radosław Z/5943/22 2024
2 s 4 14.35 BARDZIK Bruno WKS Wawel Kraków 2013 U12 MA -0.6 -- CZYŻ Radosław Z/4998/23 2024 LDK!
3 s 4 15.80 STASZKIEWICZ Tymon Kraków Athletics Team 2013 U12 MA -0.6 -- SUDOŁ Magdalena Z/5847/22 2024
4 s 4 16.52 STACH Kacper KS Olkusz 2013 U12 MA -0.6 -- KALEMBKA Kamil Z/4842/24 2024 LDK!
1 s 5 15.15 KUFLIK Bartosz KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA -1.5 -- SIERKA Ewa Z/2934/23 2024 LDK!
2 s 5 15.32 HALEK Kacper Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -1.5 -- SUDOŁ Magdalena Z/6998/23 2024
3 s 5 15.73 KOWALCZYK Mateusz Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -1.5 -- SUDOŁ Magdalena Z/5880/22 2024
4 s 5 15.91 TYLKOWSKI Franciszek KS Olkusz 2013 U12 MA -1.5 -- KALEMBKA Kamil Z/2611/22 2024 LDK!
5 s 5 16.65 WĄS Michał KS Olkusz 2013 U12 MA -1.5 -- KALEMBKA Kamil Z/2612/22 2024 LDK!
300 m M
1 s 1 48.54 KOŁODZIEJ Nikodem SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9953/21 2024 LDK!
2 s 1 49.25 GWIZDAŁA Karol WKS Wawel Kraków 2014 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/5943/22 2024
3 s 1 49.95 BARDZIK Bruno WKS Wawel Kraków 2013 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/4998/23 2024 LDK!
4 s 1 51.83 HALEK Kacper Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/6998/23 2024
5 s 1 52.71 TYLKOWSKI Franciszek KS Olkusz 2013 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/2611/22 2024 LDK!
6 s 1 52.92 STASZKIEWICZ Tymon Kraków Athletics Team 2013 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5847/22 2024
7 s 1 54.30 KOWALCZYK Mateusz Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5880/22 2024
8 s 1 55.33 KUFLIK Bartosz KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/2934/23 2024 LDK!
9 s 1 57.77 STACH Kacper KS Olkusz 2013 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/4842/24 2024 LDK!
10 s 1 58.25 WĄS Michał KS Olkusz 2013 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/2612/22 2024 LDK!
1 s 2 56.71 PALKA Jan UKS Chromik Mysłowice 2015 U12 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/3885/23 2024
2 s 2 57.80 STEFAŃSKI Stanisław niest. Kraków 2016 U12 MA --
3 s 2 59.09 SIKORA Leonard KS Pointer Siercza 2016 U12 MA -- B.D. Z/6629/23 2024
4 s 2 63.21 CIURASZKIEWICZ Filip KS Olkusz 2016 U12 MA -- KALEMBKA Kamil Z/4840/24 2024 LDK!
5 s 2 65.33 HODUR Bruno KS Start Trzebinia 2016 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/0208/24 2024 LDK!
6 s 2 65.37 GORGOŃ Mikołaj KS Olkusz 2015 U12 MA -- KALEMBKA Kamil LDK!
7 s 2 71.63 CUPIAŁ Jerzy KS Victoria Trzebinia 2016 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/6849/23 2024 LDK!
8 s 2 74.90 STEMPNIEWSKI Piotr niest. Kraków 2016 U12 MA --
1 s 3 40.51 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 2009 U16 MA V KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3212/20 2024
2 s 3 47.36 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 2009 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1288/21 2024 LDK!
600 m M
1 s 1 1:55.09 RADWAŃSKI Tymoteusz Kraków Athletics Team 2011 U14 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5230/23 2024
2 s 1 1:57.27 BEHLERT Olaf Kraków Athletics Team 2011 U14 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/3645/24 2024
3 s 1 2:03.78 NOWICKI Maciej MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2012 U14 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/4845/24 2024
4 s 1 2:06.44 PRZYBYŁO Jakub WKS Wawel Kraków 2012 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/3594/24 2024
5 s 1 2:09.81 JOP Maksymilian KS Olkusz 2012 U14 MA -- KALEMBKA Kamil Z/2817/22 2024 LDK!
800 m M
1 s 1 2:03.06 RYCHLIK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U18 SL IV DMP DMP U20 PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3788/20 2024 LDK!  OSU   KN B   34 91
2 s 1 2:05.43 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U18 SL IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1593/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 s 1 2:08.44 WOŹNIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3922/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 s 1 2:13.03 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U18 SL -- HELBIK Marzanna Z/4650/19 2024 LDK!
6 s 1 2:35.50 BARCZYK Kacper LKS Kłos Olkusz 2008 U18 MA -- B.D. Z/3770/24 2024
1 s 2 1:55.81 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL II SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 s 2 1:56.56 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U20 SL II HELBIK Marzanna Z/4565/18 2024 5 LDK!  KN B  
3 s 2 2:01.27 GRZANKA Mateusz LKS Kłos Olkusz 1986 Masters MA III B.D. Z/3846/23 2024
4 s 2 2:01.42 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL III DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2024 LDK!  OSU   42 100
5 s 2 2:02.85 SOBORSKI Igor KS Olkusz # 2005 U20 MA IV FRANKIEWICZ Wioletta Z/6450/22 2024
6 s 2 2:04.13 ŚWIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL IV DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2024 LDK!  OSU   KN B   29 87
7 s 2 2:19.83 MICHALAK Bryan MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2006 U20 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/1396/24 2024
1 s 3 1:55.19 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 Sen SL II B.D. B.D. B.D. , Z/2051/16 , 2024
2 s 3 1:55.33 PRZYBYŁA Kamil KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS II DMP WOSIEK Jacek B.D. Z/5452/19 2024  KN B   82
3 s 3 1:55.60 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław 2003 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2024 LDK!
4 s 3 1:55.84 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U23 SL II DMP PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2024 3 78
5 s 3 1:56.14 ĆWIKŁA Hubert KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz Z/1403/19 2024
6 s 3 1:56.51 PIĄTKOWSKI Piotr Kraków Athletics Team 1983 Masters MA II DMP SOBCZYK Grzegorz Z/3636/22 2024 73
7 s 3 1:56.62 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 Sen MZ II PARADOWSKA Renata B.D. Z/1215/16 2024 LDK!
1 s 4 1:45.97 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP MM OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2024 LDK!  KNF  
2 s 4 1:47.15 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL M SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2024 LDK!  KN B  
3 s 4 1:48.34 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 Sen KP M GIZA Andrzej B.D. Z/0931/16 2024 LDK!  KNS  
4 s 4 1:49.57 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team 1998 Sen MA I SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024  KNS  
5 s 4 1:49.62 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 1988 Masters MA I CZERWIŃSKI Adam Z/3849/11 2024 1
6 s 4 1:50.97 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL I LAMCH Czesław B.D. Z/1831/18 2024 LDK!  KN B  
7 s 4 1:51.14 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U23 SL I KOS Kamil Z/5086/19 2024 LDK!  KNF  
8 s 4 1:51.65 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 Sen SK I JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2024
  s 4 DNF ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
1000 m M
1 s 1 2:56.95 JĘDRZEJEK Paweł MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2009 U16 MA V BUŹNIAK Arkadiusz Z/1426/24 2024
2 s 1 3:05.53 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2444/19 2024
3 s 1 3:08.82 BRÓG Michał KS Olkusz 2010 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta Z/4832/19 2024 LDK!
4 s 1 3:23.17 TABOR Kacper MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2010 U16 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/2344/24 2024
5 s 1 3:23.95 BARCZYK Krzysztof KS Olkusz 2010 U16 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/1258/24 2024 LDK!
6 s 1 4:11.94 FRĄCKIEWICZ Miłosz UKS Kusy Bukowno 2010 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3026/22 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.532711029053 sekund