Opole 11.05.2024
Mistrzostwa Woj. Opolskiego LDK!, U16 2024. Mityng LA. Zawody z cyklu Od Młodzika do Olimpijczyka" [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.37 GAWLIK Julia UKS-MOS Opole 2008 U18 OP +0.7 II LACH Magdalena Z/5864/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 12.86 POLEWIAK Malina UKS-MOS Opole 2011 U14 OP +0.7 III LACH Aleksandra # Z/1927/22 2024 LDK!
3 3 s 1 13.40 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U18 OP +0.7 IV PIERÓG Paweł Z/9269/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 13.80 ADAMSKA Olga LKS Victoria Olesno 2007 U18 OP +0.7 IV CHĘCIŃSKI Artur Z/13468/21 2024 LDK!
5 5 s 1 14.68 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP +0.7 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0747/16 2024 LDK!
1 5 s 2 13.70 STONOGA Martyna UKS-MOS Opole 2009 U16 OP +0.3 IV JURCZYŃSKI Rafał Z/4830/24 2024 LDK!
2 7 s 2 14.04 STANISŁAWCZYK Blanka MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP +0.3 V RYSZEWSKI Jacek Z/4849/24 2024 LDK!
3 11 s 2 14.49 MAKUCH Maja NKS Start Namysłów 2010 U16 OP +0.3 V MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/1970/23 2024 LDK!
4 12 s 2 14.50 MATUSZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP +0.3 V WRÓBEL Patryk Z/1432/23 2024 LDK!
5 13 s 2 14.92 GNOIŃSKA Wiktoria UKS-MOS Opole 2010 U16 OP +0.3 -- LACH Aleksandra # Z/1680/22 2024 LDK!
6 14 s 2 15.10 CWYNAR Hanna LKS Zarzewie Prudnik 2009 U16 OP +0.3 -- OSIEWACZ Stefan Z/0228/23 2024 LDK!
7 15 s 2 15.39 VULPE Olivia NKS Start Namysłów 2010 U16 OP +0.3 -- KACPRZAK Arkadiusz Z/1679/24 2024 LDK!
1 1 s 3 12.48 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP +1.1 II CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2024 LDK!
2 2 s 3 12.61 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP +1.1 II KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2024 LDK!
3 3 s 3 12.84 TOMANEK Marta MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP +1.1 III SACZKO Andrzej Z/5521/23 2024 LDK!
4 4 s 3 13.11 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U16 OP +1.1 III OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof , Z/14305/21 , 2024 LDK!  OSU  
5 6 s 3 14.02 MIKOŁAJCZYK Iga NKS Start Namysłów 2010 U16 OP +1.1 V KACPRZAK Arkadiusz Z/4851/24 2024 LDK!
6 8 s 3 14.10 ZIELIŃSKA Paulina MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP +1.1 V WOLAK Magdalena Z/0865/20 2024 LDK!
7 9 s 3 14.22 PĘCAK Natalia LKS Zarzewie Prudnik 2009 U16 OP +1.1 V OSIEWACZ Stefan Z/0233/23 2024 LDK!
8 10 s 3 14.23 WEYCHERT Hanna MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP +1.1 V KOŁODZIEJ Tomasz Z/5294/21 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.77 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP -- OLCZYK Hubert B.D. Z/2011/16 2024
2 2 s 1 42.91 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U20 OP -- PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 3 s 1 43.06 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP -- DZIUBA Jacek Z/2744/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 44.76 LUTECKA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2011 U14 OP III WRÓBEL Patryk Z/12289/21 2024 LDK!
5 5 s 1 45.18 GŁOWACZ Anita LZS KL Kotwica Brzeg 2011 U14 OP IV ZOK Patrycja Z/4743/24 2024 LDK!
6 6 s 1 53.80 PSYK Julia LKS Victoria Olesno 2007 U18 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/11049/21 2024 LDK!
1 4 s 2 45.85 ¦MIECH Anna LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP IV KADŁUCZKA Jan Z/6054/23 2024 LDK!
2 5 s 2 46.78 KARDAS Alicia UKS-MOS Opole 2010 U16 OP V LACH Aleksandra Z/4137/24 2024 LDK!
3 7 s 2 47.35 RADUCHOWSKA Gabriela NKS Start Namysłów 2010 U16 OP V MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/1662/23 2024 LDK!
4 8 s 2 47.45 STONOGA Martyna UKS-MOS Opole 2009 U16 OP V JURCZYŃSKI Rafał Z/4830/24 2024 LDK!
1 1 s 3 42.39 KOWALSKA Natalia MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP II WOLAK Magdalena Z/7021/23 2024 LDK!
2 2 s 3 44.18 PRZYWARA Oliwia LUKS Podium Kup 2009 U16 OP III OLSZEWSKI Mirosław Z/11759/21 2024 LDK!
3 3 s 3 44.61 RADELT Maria UKS-MOS Opole 2010 U16 OP III LACH Aleksandra # Z/3631/24 2024 LDK!
4 6 s 3 46.82 SZELˇG Maja UKS-MOS Opole 2010 U16 OP V LACH Magdalena Z/6438/22 2024 LDK!  OSU  
5 9 s 3 48.14 KUNICKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP V WOLAK Magdalena Z/9266/21 2024 LDK!
6 10 s 3 53.07 KOSTRZEWA Oliwia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13467/21 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:41.63 OSADNIK Emilia LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP III CHĘCIŃSKI Artur Z/6617/23 2024 LDK!
2 2 s 1 1:47.70 ¦MIECH Anna LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP V KADŁUCZKA Jan Z/6054/23 2024 LDK!
3 3 s 1 1:52.96 CHARUKIEWICZ Maja UKS-MOS Opole 2009 U16 OP -- B.D. # Z/12422/21 2024 LDK!
4 4 s 1 1:56.22 SKRZYPIEC Victoria LUKS Podium Kup 2010 U16 OP -- SZYNDLAREWICZ Stanisława Z/5959/23 2024 LDK!
5 5 s 1 1:58.94 PABI¦ Zofia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP -- WOLAK Magdalena Z/0863/20 2024 LDK!
6 6 s 1 2:00.05 BYNDAS Hanna LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/3258/24 2024 LDK!
7 7 s 1 2:04.01 KOZOK Julia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/5015/24 2024 LDK!
8 8 s 1 2:06.57 JAKUBOWSKA Wiktoria LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/2006/23 2024 LDK!
9 9 s 1 2:09.63 ZAMOROWSKA Michalina NKS Start Namysłów 2010 U16 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/0706/23 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:17.93 SKORUPA Alicja Spartan Team Kalety 2010 U16 SL IV ¦WIDER Dawid Z/6699/23 2024 LDK!
2 2 s 1 3:24.52 WIELICHOWSKA Milena UKS-MOS Opole 2010 U16 OP V LACH Magdalena Z/5304/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 3:36.93 LISOWSKA Hanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP -- WOLAK Magdalena Z/0383/19 2024 LDK!
4 4 s 1 3:37.99 KU¬NIAK Magdalena NKS Start Namysłów 2008 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/8964/21 2024 LDK!
5 5 s 1 3:41.12 MARUSZEWSKA Amelia LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/6499/22 2024 LDK!
6 6 s 1 3:42.25 KORCZYŃSKA Anastazja NKS Start Namysłów 2008 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/9682/21 2024 LDK!
7 7 s 1 3:59.64 BARŁÓG Paulina LUKS Podium Kup 2010 U16 OP -- KRZESAJ Mariusz Z/1823/24 2024 LDK!
8 8 s 1 4:03.22 DUDA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP -- WOLAK Magdalena Z/9273/21 2024 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.85 KOWALSKA Natalia MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP +0.9 III WOLAK Magdalena Z/7021/23 2024 LDK!
2 2 s 1 13.00 STASZCZYSZYN Hanna NKS Start Namysłów 2010 U16 OP +0.9 III MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/3598/22 2024 LDK!
3 3 s 1 13.20 PRZYWARA Oliwia LUKS Podium Kup 2009 U16 OP +0.9 IV OLSZEWSKI Mirosław Z/11759/21 2024 LDK!
4 4 s 1 13.28 JANUSZEWSKA Maja LUKS Podium Kup 2009 U16 OP +0.9 IV OLSZEWSKI Mirosław Z/0144/24 2024 LDK!
5 5 s 1 13.99 ZIELIŃSKA Paulina MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP +0.9 V WOLAK Magdalena Z/0865/20 2024 LDK!
6 6 s 1 14.70 GOŁA¦ Annna UKS-MOS Opole 2009 U16 OP +0.9 V LACH Aleksandra # Z/4949/24 2024 LDK!
7 7 s 1 15.27 ZAKRZEWSKA Wiktoria LUKS Podium Kup 2010 U16 OP +0.9 -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2549/23 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 4 s 1 14.85 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +0.7 II PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 5 s 1 14.85 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +0.7 II CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B  
3 1 s 1 15.01 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +0.7 II PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 2 s 1 17.59 MUSIOŁ Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP +0.7 IV PLASKOTA Krzysztof Z/12583/21 2024 LDK!
5 3 s 1 18.17 UZNAŃSKA Julia UKS-MOS Opole 2007 U18 OP +0.7 -- ZIEMBA Krzysztof Z/8136/21 2024 LDK!  OSU  
100 m pł K
1 1 s 1 14.32 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP +1.5 I DMP DMP U20 LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  OSU   KN B   125 153
2 2 s 1 14.60 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP +1.5 II DMP JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2024 LDK!  KN B   114
3 3 s 1 15.06 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP +1.5 II MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 15.56 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP +1.5 II LACH Magdalena Z/0206/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
300 m pł K
1 1 s 1 43.64 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/1145/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 46.69 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP -- DZIUBA Jacek Z/2744/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 48.21 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2803/18 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 48.79 BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U20 OP -- ZOK Roman Z/3028/19 2024 BEZ LDK!
5 5 s 1 49.37 BABIS Aleksandra UKS-MOS Opole 2007 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/5865/22 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 55.06 JENDRYCA Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3784/22 2024 LDK!
1 1 s 2 46.00 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U16 OP II ZIEMBA Krzysztof Z/11745/21 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 2 s 2 47.98 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/9264/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 2 51.98 GRZONKA Natalia UKS-MOS Opole 2010 U16 OP IV WESOŁOWSKA Mirela Z/3710/22 2024 LDK!
4 4 s 2 52.86 KO¦NIEWSKA Katarzyna UKS-MOS Opole 2009 U16 OP V LACH Magdalena Z/1925/22 2024 LDK!  OSU  
4x100 m K
1 1 s 1 50.69 BŁAWICKA Julia
HOC Zuzanna
GRACZ Julia
ŻUK Magdalena
MULKS Juvenia Głuchołazy 2007
2008
2005
2008
U20 OPL -- PIERÓG Paweł
PIERÓG Paweł
PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł
PIERÓG Paweł
Z/9269/21
Z/0377/19
, Z/1401/18
Z/0973/21
2024
2024
, 2024
2024

BEZ
BEZ

2 1 s 1 52.65 GOŁA¦ Annna
DOMNIK Julia
STONOGA Martyna
ZAWADZKA Lena
UKS-MOS Opole 2009
2009
2009
2009
U16 OPL -- LACH Aleksandra
ZIEMBA Krzysztof
JURCZYŃSKI Rafał
OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof
Z/4949/24
Z/11745/21
Z/4830/24
, Z/14305/21
2024
2024
2024
, 2024

BEZ


3 2 s 1 52.77 KUNICKA Oliwia
SZOPA Weronika
ZIELIŃSKA Paulina
KOWALSKA Natalia
MULKS Juvenia Głuchołazy 2010
2009
2010
2009
U16 OPL -- WOLAK Magdalena
PIERÓG Paweł
WOLAK Magdalena
WOLAK Magdalena
Z/9266/21
Z/9264/21
Z/0865/20
Z/7021/23
2024
2024
2024
2024




4 3 s 1 54.91 WIELICHOWSKA Milena
SZELˇG Maja
GNOIŃSKA Wiktoria
RADELT Maria
UKS-MOS Opole 2010
2010
2010
2010
U16 OPL -- LACH Magdalena
LACH Magdalena
LACH Aleksandra
LACH Aleksandra
Z/5304/22
Z/6438/22
Z/1680/22
Z/3631/24
2024
2024
2024
2024




5 4 s 1 57.67 ZAMOROWSKA Michalina
MAKUCH Maja
MADEJ Maja
STASZCZYSZYN Hanna
NKS Start Namysłów 2010
2010
2010
2010
U16 OPL -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
MIKU¦KIEWICZ Zygmunt
Z/0706/23
Z/1970/23
Z/0703/23
Z/3598/22
2024
2024
2024
2024




6 5 s 1 57.91 LISOWSKA Hanna
KRÓLIKOWSKA Maryla
MATUSZ Julia
DUDA Julia
MULKS Juvenia Głuchołazy 2009
2010
2010
2010
U16 OPL -- WOLAK Magdalena
WOLAK Magdalena
WRÓBEL Patryk
WOLAK Magdalena
Z/0383/19
Z/0862/20
Z/1432/23
Z/9273/21
2024
2024
2024
2024




  s 1 DNF SKLAREK Maja
OLEKSÓW Paulina
MALINOWSKA Paulina
KLEIN Wiktoria
LUKS MGOKSiR Korfantów 2011
2011
2011
2011
U14 OPL -- ROSIŃSKI Stanisław
ROSIŃSKI Stanisław
ROSIŃSKI Stanisław
ROSIŃSKI Stanisław
Z/0415/23
Z/5013/24
Z/2147/23
Z/0413/23
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 f 1 1.67 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP II LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 1.64 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP II DMP DMP U20 MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2024 LDK!  KN B   91 127
3 f 1 1.58 KALICUN Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP III DMP U20 OSIEWACZ Stefan KOMAR Patryk Z/12741/21, Z/12741/21 2022, 2024 LDK! 110
4 f 1 1.45 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP IV LACH Magdalena Z/0206/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 1.45 PARTYKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U18 OP IV DZIUBA Jacek Z/5060/22 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 1.40 KLEIN Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2011 U14 OP V ROSIŃSKI Stanisław Z/0413/23 2024 LDK!
7 f 1 1.30 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0747/16 2024 LDK!
8 f 1 1.25 KALICUN Ewelina LUKS MGOKSiR Korfantów 2012 U14 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1736/24 2024 LDK!
1 f 2 1.50 BRONOWICKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP IV WOLAK Magdalena Z/0869/20 2024 LDK!
2 f 2 1.45 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U16 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/11745/21 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 f 2 1.35 JANUSZEWSKA Maja LUKS Podium Kup 2009 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/0144/24 2024 LDK!
4 f 2 1.35 ZAKRZEWSKA Wiktoria LUKS Podium Kup 2010 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2549/23 2024 LDK!
5 f 2 1.35 NALEPA Joanna UKS-MOS Opole 2012 U14 OP -- LACH Aleksandra LDK!
6 f 2 1.20 KLOS Natalia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/5014/24 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 5.30 GAWLIK Julia UKS-MOS Opole 2008 U18 OP +1.0 III LACH Magdalena Z/5864/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 4.30 ADAMSKA Olga LKS Victoria Olesno 2007 U18 OP 0.0 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13468/21 2024 LDK!
1 f 2 5.02 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP +1.0 IV KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2024 LDK!
2 f 2 4.95 TOMANEK Marta MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP +1.6 IV SACZKO Andrzej Z/5521/23 2024 LDK!
3 f 2 4.82 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP +0.5 IV PIERÓG Paweł Z/9264/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 4.70 KUNICKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP 0.0 V WOLAK Magdalena Z/9266/21 2024 LDK!
5 f 2 4.43 OSADNIK Emilia LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP +0.5 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/6617/23 2024 LDK!
6 f 2 4.08 DZIADKOWIEC Amelia LKS Zarzewie Prudnik 2009 U16 OP +0.5 -- OSIEWACZ Stefan Z/4704/23 2024 LDK!
7 f 2 3.99 KRÓLIKOWSKA Maryla MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP +0.5 -- WOLAK Magdalena Z/0862/20 2024 LDK!
8 f 2 3.94 MAKUCH Maja NKS Start Namysłów 2010 U16 OP +1.0 -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/1970/23 2024 LDK!
Trójskok K
1 f 1 9.70 KONDZIELA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -0.2 -- JASIŃSKI Cyprian Z/12585/21 2024 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 9.74 CERKOWNIAK Iga UKS-MOS Opole 2009 U16 OP -1.2 V KOMAR Patryk Z/8153/21 2024 LDK!
2 f 1 9.56 CHARUKIEWICZ Maja UKS-MOS Opole 2009 U16 OP -0.3 -- B.D. # Z/12422/21 2024 LDK!
3 f 1 9.45 PĘCAK Natalia LKS Zarzewie Prudnik 2009 U16 OP -0.6 -- OSIEWACZ Stefan Z/0233/23 2024 LDK!
4 f 1 8.87 INDRA Nela LKS Zarzewie Prudnik 2012 U14 OP -0.5 -- OSIEWACZ Stefan Z/1384/24 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.68 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U18 DS IV WO¦ Michał Z/3784/21 2024 LDK!
2 f 1 9.67 MUSIOŁ Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/12583/21 2024 LDK!
3 f 1 9.35 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B  
1 f 2 9.80 MICEK Paulina LUKS MGOKSiR Korfantów 2010 U16 OP IV ROSIŃSKI Stanisław Z/6132/23 2024 LDK!
2 f 2 8.98 SZEREMETA Marta MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP V WOLAK Magdalena Z/0864/20 2024 LDK!
3 f 2 8.37 KACAŁA Iga LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- KRAWULSKI Adam Z/4278/23 2024 LDK!
4 f 2 7.77 STASZCZYSZYN Hanna NKS Start Namysłów 2010 U16 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/3598/22 2024 LDK!
5 f 2 6.84 KOSTRZEWA Oliwia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13467/21 2024 LDK!
6 f 2 6.70 KOCIEMBA Zuzanna KL Ziemia Kłodzka 2010 U16 DS -- WO¦ Michał Z/3931/23 2024 LDK!
7 f 2 6.50 KLOS Natalia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/5014/24 2024 LDK!
8 f 2 6.44 KOZOK Julia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/5015/24 2024 LDK!
9 f 2 6.09 WDOWIK Julia NKS Start Namysłów 2010 U16 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/0707/23 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.79 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP III JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 9.81 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 8.07 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2024 LDK!  KNF  
Dysk (0.75) K
1 f 1 34.08 GIZA Antonia LUKS Podium Kup 2009 U16 OP III OLSZEWSKI Mirosław Z/13365/21 2024 LDK!
2 f 1 23.52 SZEREMETA Marta MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP -- WOLAK Magdalena Z/0864/20 2024 LDK!
3 f 1 22.31 NIEWIADOWSKA Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/4886/23 2024 LDK!
4 f 1 21.92 MICEK Paulina LUKS MGOKSiR Korfantów 2010 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/6132/23 2024 LDK!
5 f 1 21.49 MALINOWSKA Paulina LUKS MGOKSiR Korfantów 2011 U14 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/2147/23 2024 LDK!
6 f 1 21.32 POREMBA Klaudia Maria LKS Zarzewie Prudnik 2009 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/6100/23 2024 LDK!
7 f 1 15.90 WDOWIK Julia NKS Start Namysłów 2010 U16 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/0707/23 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 31.72 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP IV DOMIN Adam Z/0378/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 27.14 SZMULIK Natalia LKS Zarzewie Prudnik 2008 U18 OP IV OSIEWACZ Stefan Z/4706/23 2024 LDK!
3 f 1 25.65 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -- DOMIN Adam Z/11530/21 2024 LDK!  OSU  
Młot (3) K
1 f 1 26.77 MICEK Paulina LUKS MGOKSiR Korfantów 2010 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/6132/23 2024 LDK!
2 f 1 20.01 NIEWIADOWSKA Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/4886/23 2024 LDK!
3 f 1 19.72 PRYSZCZ Zuzanna LUKS Podium Kup 2009 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/6157/23 2024 LDK!
4 f 1 17.48 SOBOTA Pauline LUKS Podium Kup 2010 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/6159/23 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 34.08 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP IV CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 26.69 OPAS Milena NKS Start Namysłów 2008 U18 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12238/21 2024 LDK!
3 f 1 23.56 MUSIOŁ Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/12583/21 2024 LDK!
4 f 1 20.79 PARTYKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/5060/22 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 17.45 PSYK Julia LKS Victoria Olesno 2007 U18 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/11049/21 2024 LDK!
1 f 2 28.32 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP V CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2024 LDK!
2 f 2 28.11 GIZA Antonia LUKS Podium Kup 2009 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/13365/21 2024 LDK!
3 f 2 21.73 NOWAK Nikola NKS Start Namysłów 2009 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/8963/21 2024 LDK!
4 f 2 19.42 MALINOWSKA Paulina LUKS MGOKSiR Korfantów 2011 U14 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/2147/23 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 36.09 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U20 OP III DOMIN Adam Z/2637/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 30.91 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 29.12 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2024 LDK!  KNF  
Chód 3 km K
1 1 s 1 20:21.08 PRYSZCZ Zuzanna LUKS Podium Kup 2009 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/6157/23 2024 LDK!
2 2 s 1 21:34.79 SOBOTA Pauline LUKS Podium Kup 2010 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/6159/23 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.75 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP +0.4 III KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 12.12 HYŻ Kryspin NKS Start Namysłów 2008 U18 OP +0.4 IV KACPRZAK Arkadiusz Z/3963/23 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 12.49 CHRU¦CIEL Paweł LKS Zarzewie Prudnik 2008 U18 OP +0.4 -- OSIEWACZ Stefan Z/1398/24 2024 LDK!
1 3 s 2 12.62 PONITKA Franciszek LUKS Podium Kup 2010 U16 OP +0.9 V OLSZEWSKI Mirosław Z/6156/23 2024 LDK!
2 5 s 2 13.00 WINIARSKI Hubert MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP +0.9 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/1967/23 2024 LDK!
3 6 s 2 13.03 OKUNIEWSKI Dawid UKS-MOS Opole 2009 U16 OP +0.9 -- ZIEMBA Krzysztof Z/6355/23 2024 LDK!  OSU  
1 1 s 3 11.95 PACHURA Ksawery MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP +0.5 IV WOLAK Magdalena Z/9263/21 2024 LDK!
2 2 s 3 12.47 BUCZARSKI Marcin UKS-MOS Opole 2010 U16 OP +0.5 V LACH Aleksandra # Z/4139/24 2024 LDK!
3 4 s 3 12.92 KULIG Igor MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP +0.5 -- WOLAK Magdalena Z/2058/21 2024 LDK!
4 7 s 3 13.26 CHAWAŁEK Filip LKS Zarzewie Prudnik 2010 U16 OP +0.5 -- OSIEWACZ Stefan Z/6099/23 2024 LDK!
300 m M
1 s 1 36.18 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -- LACH Magdalena Z/1356/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 s 1 38.09 MAZUR Jan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/4900/23 2024
3 s 1 38.33 DANKÓW Franciszek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -- LACH Magdalena Z/10873/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 s 1 39.49 MAJEWSKI Mikołaj NKS Start Namysłów 2008 U18 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/4885/23 2024 LDK!
1 s 2 35.77 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP -- LACH Magdalena Z/2804/18 2024 LDK!  KN B  
2 s 2 35.92 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/0971/16 2024 LDK!
3 s 2 36.75 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP -- LACH Magdalena Z/0209/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 s 2 37.20 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
5 s 2 38.03 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/1351/17 2024 4 LDK!
1 1 s 3 36.73 LYSY Jan LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP II CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2024 LDK!
2 2 s 3 37.20 PACHURA Ksawery MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP II WOLAK Magdalena Z/9263/21 2024 LDK!
3 3 s 3 40.88 PONITKA Franciszek LUKS Podium Kup 2010 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/6156/23 2024 LDK!
4 4 s 3 42.30 KULIG Igor MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP V WOLAK Magdalena Z/2058/21 2024 LDK!
5 5 s 3 42.51 MASTALERZ Tomasz UKS-MOS Opole 2009 U16 OP -- LACH Aleksandra # Z/6439/22 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 3 42.87 WALASZCZYK Antoni LUKS Podium Kup 2010 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2001/23 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:37.55 WOLNY Miłosz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP V WOLAK Magdalena Z/3256/24 2024 LDK!
2 2 s 1 1:40.31 SERBA Adam MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/4645/22 2024 LDK!
3 3 s 1 1:48.19 SZOTA Stawros NKS Start Namysłów 2010 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/1862/24 2024 LDK!
4 4 s 1 1:49.53 VALCHUK Sasza LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/5016/24 2024 LDK!
5 5 s 1 1:52.75 TARNOWSKI Tomasz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5295/21 2024 LDK!
6 6 s 1 1:59.72 BRYCH Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP -- WOLAK Magdalena Z/4941/24 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:36.73 KOBZA Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/5133/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 2:39.99 HAPEK Wiktor MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP III WOLAK Magdalena Z/3215/23 2024 LDK!
3 3 s 1 2:52.43 DOSZAK Bruno LUKS Podium Kup 2008 U18 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11091/21 2024 LDK!
4 4 s 1 3:11.40 EFA Kostiantyn MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/3628/24 2024 LDK!
5 5 s 1 3:12.64 HANZEL Igor LUKS Podium Kup 2008 U18 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2002/23 2024 LDK!
6 6 s 1 3:14.62 CHĘCIŃSKI Tomasz LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/3674/22 2024 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.26 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U16 OP +0.6 II KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 16.93 ADAMCZYK Igor UKS-MOS Opole 2009 U16 OP +0.6 III ZIEMBA Krzysztof Z/6356/23 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 18.92 SZERSZEŃ Mateusz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP +0.6 -- RYSZEWSKI Jacek Z/12135/21 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.77 RYDLEWSKI Adam MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +1.2 II PIERÓG Paweł Z/0691/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 14.85 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +1.2 II PIERÓG Paweł Z/0702/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 15.88 DZAŁBA Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP +1.2 IV JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2024 LDK!
4 4 s 1 18.43 ŻARSKI Jędrzej MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2008 U18 OP +1.2 -- SACZKO Andrzej Z/3668/21 2024 LDK!
110 m pł M
1 1 s 1 15.66 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP +1.2 II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2024
2 2 s 1 17.19 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP +1.2 -- PLASKOTA Krzysztof Z/4201/18 2024
300 m pł M
1 1 s 1 37.97 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2024
2 2 s 1 39.12 RYSZKA Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/6199/23 2024  KN B  
3 3 s 1 39.39 KUBASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/12598/21 2024 LDK!
4 4 s 1 40.44 WIECZOREK Borys AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/0208/19 2024 LDK!  OSU  
1 1 s 2 39.31 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U16 OP II KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2024 BEZ LDK!
2 2 s 2 41.63 KRAWCZYK Jakub LUKS Podium Kup 2009 U16 OP III OLSZEWSKI Mirosław Z/11089/21 2024 LDK!
3 3 s 2 43.55 DANKÓW Antoni UKS-MOS Opole 2009 U16 OP IV LACH Magdalena Z/8162/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 2 46.24 PLOCH Kevin UKS-MOS Opole 2009 U16 OP V KOMAR Patryk Z/8164/21 2024 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 45.89 KOBZA Kacper
RYDLEWSKI Adam
WINIARSKI Mateusz
ZACHARA Jakub
MULKS Juvenia Głuchołazy 2006
2008
2008
2006
U20 OPL -- PIERÓG Paweł
PIERÓG Paweł
PIERÓG Paweł
PIERÓG Paweł
Z/5133/22
Z/0691/23
Z/0702/22
Z/1398/18
2024
2024
2024
2024



BEZ
2 1 s 1 48.65 HAPEK Wiktor
WOLNY Miłosz
KULIG Igor
PACHURA Ksawery
MULKS Juvenia Głuchołazy 2009
2010
2010
2010
U16 OPL -- WOLAK Magdalena
WOLAK Magdalena
WOLAK Magdalena
WOLAK Magdalena
Z/3215/23
Z/3256/24
Z/2058/21
Z/9263/21
2024
2024
2024
2024




3 2 s 1 49.43 MASTALERZ Tomasz
BUCZARSKI Marcin
DANKÓW Antoni
ADAMCZYK Igor
UKS-MOS Opole 2009
2010
2009
2009
U16 OPL -- LACH Aleksandra
LACH Aleksandra
LACH Magdalena
ZIEMBA Krzysztof
Z/6439/22
Z/4139/24
Z/8162/21
Z/6356/23
2024
2024
2024
2024




4 3 s 1 58.67 BIŃKOWSKI Piotr
ILSKI Hubert
SZOTA Stawros
ADAMIEC Franciszek
NKS Start Namysłów 2010
2010
2010
2009
U16 OPL -- KACPRZAK Arkadiusz KACPRZAK Arkadiusz
KACPRZAK Arkadiusz
KACPRZAK Arkadiusz
KACPRZAK Arkadiusz
Z/3968/24
, Z/3967/24
Z/3969/24
Z/1862/24
Z/2000/23
2024
, 2024
2024
2024
2024




1000 m prz M
1 1 s 1 3:02.30 GRZYWACZ Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP V WOLAK Magdalena Z/9270/21 2024 LDK!
2 2 s 1 3:23.79 BˇBELEWSKI Adrian LZS KL Kotwica Brzeg 2010 U16 OP -- PŁATEK Mateusz Z/12272/21 2024 4 LDK!
3 3 s 1 3:26.60 STASIAK Tymoteusz LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4987/22 2024 LDK!
  s 1 DNF SOJKA Antoni MULKS Juvenia Głuchołazy # 2010 U16 OP -- WRÓBEL Patryk Z/4257/24 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.90 KOVALCHUK Oleg AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP III B.D. Z/5285/23 2024
2 f 1 1.55 ŻARSKI Jędrzej MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2008 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/3668/21 2024 LDK!
1 f 2 1.50 GOMÓŁKA Nikolas MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0146/24 2024 LDK!
1 f 2 1.50 JASTRZˇBEK Kacper MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2010 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0145/24 2024 LDK!
3 f 2 1.45 ŻABICKI Jakub MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/4580/24 2024 LDK!
4 f 2 1.35 ILSKI Hubert NKS Start Namysłów 2010 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/3969/24 2024 LDK!
W dal M
1 f 1 6.14 HYŻ Kryspin NKS Start Namysłów 2008 U18 OP +1.5 IV KACPRZAK Arkadiusz Z/3963/23 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 5.79 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +0.5 -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2024 LDK!
3 f 1 5.02 OLSZA Stanisław LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U18 OP +0.5 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/11792/21 2024 LDK!
4 f 1 5.01 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL +0.5 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2024 BEZ
  f 2 5.82 LYSY Jan LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP +1.1 V CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2024 LDK!
1 f 2 5.92 LYSY Jan LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP +2.5 IV CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2024 LDK!
2 f 2 5.79 OLSZA Krzysztof LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U16 OP 0.0 V ROSIŃSKI Stanisław Z/12309/21 2024 LDK!
3 f 2 5.26 SZERSZEŃ Mateusz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP 0.0 -- RYSZEWSKI Jacek Z/12135/21 2024 LDK!
4 f 2 4.92 GOMÓŁKA Nikolas MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP 0.0 -- SACZKO Andrzej Z/0146/24 2024 LDK!
5 f 2 4.76 ROSIŃSKI Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U16 OP +0.5 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12261/21 2024 LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.48 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -0.5 III CHOCHOROWSKI Jacek Z/7266/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 12.86 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP 0.0 IV KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 10.69 OLSZA Stanisław LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U18 OP -0.5 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/11792/21 2024 LDK!
4 f 1 9.92 ŻARSKI Jędrzej MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2008 U18 OP -1.0 -- SACZKO Andrzej Z/3668/21 2024 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.88 KRAWCZYK Jakub LUKS Podium Kup 2009 U16 OP -0.5 III OLSZEWSKI Mirosław Z/11089/21 2024 LDK!
2 f 1 11.34 OLSZA Krzysztof LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U16 OP -0.5 V ROSIŃSKI Stanisław Z/12309/21 2024 LDK!
3 f 1 10.97 JASTRZˇBEK Kacper MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2010 U16 OP 0.0 -- SACZKO Andrzej Z/0145/24 2024 LDK!
4 f 1 10.22 CHAWAŁEK Filip LKS Zarzewie Prudnik 2010 U16 OP -0.5 -- OSIEWACZ Stefan Z/6099/23 2024 LDK!
5 f 1 10.05 GOMÓŁKA Nikolas MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP -0.5 -- SACZKO Andrzej Z/0146/24 2024 LDK!
6 f 1 9.87 ŻABICKI Jakub MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP -0.5 -- SACZKO Andrzej Z/4580/24 2024 LDK!
7 f 1 9.70 BRYCH Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U16 OP -0.5 -- WOLAK Magdalena Z/4941/24 2024 LDK!
8 f 1 9.66 ROSIŃSKI Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U16 OP -0.6 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12261/21 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.47 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0366/21 2024 LDK!
2 f 1 10.45 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2024 LDK!
1 f 2 12.35 KUNICKI Wiktor LUKS Podium Kup 2009 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/4923/22 2024 LDK!
2 f 2 10.60 KLUCZNY Michał LUKS Podium Kup 2010 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/5911/22 2024 LDK!
3 f 2 10.55 JAGODZIŃSKI Dariusz KL Ziemia Kłodzka 2010 U16 DS V WO¦ Michał Z/6404/23 2024 LDK!
4 f 2 10.55 ¦WISTEK Oliwier MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/2064/21 2024 LDK!
5 f 2 8.19 GOLIASZ Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 2010 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/2146/23 2024 LDK!
6 f 2 8.09 NAROLSKI Nicolas UKS-MOS Opole 2010 U16 OP -- LACH Aleksandra Z/11796/21 2024 LDK!
7 f 2 6.35 BIŃKOWSKI Piotr NKS Start Namysłów 2010 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz KACPRZAK Arkadiusz Z/3968/24, Z/3967/24 2024, 2024 LDK!
8 f 2 6.17 STARZYŃSKI Patryk LUKS MGOKSiR Korfantów 2010 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12258/21 2024 LDK!
9 f 2 6.14 JANDA Tomasz KL Ziemia Kłodzka 2009 U16 DS -- WO¦ Michał Z/6502/23 2024 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 15.01 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U20 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2024 LDK!  KN B  
Kula (7.26) M
1 f 1 15.03 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS I KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 13.15 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP III B.D. Z/11723/21 2024
Dysk (1) M
1 f 1 46.28 KUNICKI Wiktor LUKS Podium Kup 2009 U16 OP II OLSZEWSKI Mirosław Z/4923/22 2024 LDK!
2 f 1 36.80 ¦WISTEK Oliwier MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP IV SACZKO Andrzej Z/2064/21 2024 LDK!
3 f 1 36.14 KLUCZNY Michał LUKS Podium Kup 2010 U16 OP IV OLSZEWSKI Mirosław Z/5911/22 2024 LDK!
4 f 1 34.90 CZARNECKI Tomasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2010 U16 OP V DOMIN Adam Z/3790/22 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 29.78 MAJTA Tomasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP -- DOMIN Adam Z/9926/21 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 25.62 GOHLA Amadeus LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP -- DOMIN Adam Z/6003/23 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1.5) M
1 f 1 36.83 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/0366/21 2024 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 56.42 WAGNER Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP I DMP U20 DZIUBA Jacek Z/5204/19 2024 LDK!  KNF   OSU   163
2 f 1 41.46 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U20 DS III KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2024 LDK!  KN B  
Dysk (2) M
1 f 1 46.88 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP I BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3705/17 , 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 36.51 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2024
3 f 1 31.17 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP -- B.D. Z/11723/21 2024
Młot (5) M
1 f 1 30.99 GOLIASZ Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 2010 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław Z/2146/23 2024 LDK!
2 f 1 20.54 STARZYŃSKI Patryk LUKS MGOKSiR Korfantów 2010 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12258/21 2024 LDK!
3 f 1 18.96 LAMBERSKI Dominik LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/4950/24 2024 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 48.21 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2024 3 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 36.99 GOHLA Amadeus LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP -- DOMIN Adam Z/6003/23 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 32.43 DZIEMIDOWICZ Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP -- DOMIN Adam Z/9917/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 31.55 WALASZCZYK Antoni LUKS Podium Kup 2010 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2001/23 2024 LDK!
4 f 1 30.96 OKUNIEWSKI Dawid UKS-MOS Opole 2009 U16 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/6355/23 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 30.34 ADAMIEC Franciszek NKS Start Namysłów 2009 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/2000/23 2024 LDK!
6 f 1 19.82 BIŃKOWSKI Piotr NKS Start Namysłów 2010 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz KACPRZAK Arkadiusz Z/3968/24, Z/3967/24 2024, 2024 LDK!
7 f 1 19.19 KONEFAŁ Jakub NKS Start Namysłów 2010 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/1860/24 2024 LDK!
8 f 1 17.11 LAMBERSKI Dominik LUKS MGOKSiR Korfantów 2009 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/4950/24 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 40.20 KOS Bartłomiej LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP -- DOMIN Adam Z/3789/22 2024 LDK!  OSU  
Oszczep (800) M
1 f 1 66.68 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 Sen OP I DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/5898/15 2024 LDK! 118
2 f 1 51.52 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024
3 f 1 49.83 PTAK Adam KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS III KOTWICA Czesław Z/0958/14 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 16.637715101242 sekund