Szprotawa 11.05.2024
Mityng Chrobrego i Ottona III
100 m K
1 e 1 12.39 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U20 LB +1.4 II WISZ Dariusz Z/1029/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 e 1 12.53 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U18 LB +1.4 II WISZ Mateusz Z/13818/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 e 1 13.34 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP +1.4 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2024  OSU  
4 e 1 14.23 TĘCZA Paulina MLKS Agros Żary 2008 U18 LB +1.4 -- WISZ Dariusz Z/5888/23 2024
5 e 1 14.39 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona Góra 2006 U20 LB +1.4 -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2024
1 e 2 13.07 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U20 DS +1.1 III B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!  KN B  
2 e 2 13.22 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U20 WP +1.1 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2024  OSU  
3 e 2 14.01 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP +1.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2024 LDK!
4 e 2 14.36 KOMAR Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U18 LB +1.1 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13398/21 2024 LDK!
1 e 3 13.99 KSIĄG Jagoda MLKS Agros Żary 2009 U16 LB +1.2 V WISZ Mateusz Z/3176/21 2024 LDK!  OSU  
2 e 3 14.18 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U16 LB +1.2 V SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2024 LDK!
3 e 3 15.74 RASIŃSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB +1.2 -- WESOŁEK Krzysztof Z/2984/23 2024 LDK!
4 e 3 16.39 KURCEBA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U16 LB +1.2 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1757/23 2024 LDK!
1 e 4 13.61 MURAWA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB +1.6 IV WESOŁEK Krzysztof Z/12397/21 2024 LDK!
2 e 4 14.25 RADZIEJEWSKA Lena MKS Piast Głogów 2009 U16 DS +1.6 V BIELAWA Przemysław Z/7045/23 2024 LDK!
3 e 4 14.44 PODKOŚCIELNA Wanesa UKS Maszewiak Maszewo 2011 U14 LB +1.6 V MUCHOWSKI Michał Z/4061/22 2024 LDK!
4 e 4 14.46 PISARSKA Agata MLKS Agros Żary 2010 U16 LB +1.6 V ŁABUL Wioletta Z/4660/23 2024 LDK!
5 e 4 14.73 CYBRUCH Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U16 LB +1.6 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1758/23 2024 LDK!
1 e 5 13.58 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U16 LB +1.0 IV WISZ Mateusz Z/2758/21 2024 LDK!  OSU  
2 e 5 14.34 WZIĄTEK Nadia MLKS Rakowice 2011 U14 DS +1.0 V ŁUKASIK Joanna Z/6529/23 2024 LDK!
3 e 5 14.40 ZAWADZKA Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U16 LB +1.0 V ŁABUL Wioletta Z/2613/23 2024 LDK!
4 e 5 15.08 ZAREMBA Natalia MLKS Agros Żary 2011 U14 LB +1.0 -- ŁABUL Wioletta Z/2615/23 2024 LDK!
5 e 5 15.83 ZAREMBA Eliza MLKS Agros Żary 2009 U16 LB +1.0 -- ŁABUL Wioletta Z/4759/23 2024 LDK!
1 e 6 13.72 BAWOROWSKA Milena MLKS Agros Żary 2010 U16 LB +1.7 IV WISZ Dariusz Z/2617/23 2024 LDK!  OSU  
2 e 6 14.30 CYBRUCH Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB +1.7 V WESOŁEK Krzysztof Z/0636/22 2024 LDK!
3 e 6 14.49 MUCHOWSKA Iga UKS Maszewiak Maszewo 2011 U14 LB +1.7 V MUCHOWSKI Michał Z/1249/22 2024 LDK!
4 e 6 14.81 FIRKA Liliana WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U14 LB +1.7 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4314/22 2024 LDK!
5 e 6 16.31 WARYAS Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB +1.7 -- WESOŁEK Krzysztof Z/0634/22 2024 LDK!
1 e 7 14.11 KUŹMIAK Rozalia MLKS Agros Żary 2010 U16 LB +1.2 V BIELAK Miłosz Z/3177/21 2024 LDK!
2 e 7 15.07 SADOWA Wiktoria MLKS Agros Żary 2010 U16 LB +1.2 -- ŁABUL Wioletta Z/3382/24 2024 LDK!
3 e 7 16.17 FEDOROWICZ Nina MLKS Agros Żary 2010 U16 LB +1.2 -- ŁABUL Wioletta Z/2905/23 2024 LDK!
4 e 7 16.20 JASIŃSKA-JASZCZYSZYN Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U14 LB +1.2 -- WESOŁEK Krzysztof Z/2890/23 2024 LDK!
1 e 8 13.91 WOJCIECHOWICZ Natalia ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U14 LB +1.1 V HUDYMA Justyna Z/14446/21 2024
2 e 8 14.46 KAŹMIERSKA Anna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB +1.1 V WESOŁEK Krzysztof Z/1487/22 2024 LDK!
3 e 8 14.95 PALAMAR Zuzanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U16 LB +1.1 -- SIEŃKO Krzysztof Z/5923/23 2024 LDK!
4 e 8 15.43 SYNIAWA Urszula ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB +1.1 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1472/24 2024 LDK!
5 e 8 15.54 CUPRYCH Julia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U14 LB +1.1 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4315/22 2024 LDK!
1 f 1 12.37 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U20 LB +1.2 II WISZ Dariusz Z/1029/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 12.41 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U18 LB +1.2 II WISZ Mateusz Z/13818/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 13.05 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U20 DS +1.2 III B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 13.39 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U20 WP +1.2 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2024  OSU  
5 f 1 13.41 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP +1.2 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2024  OSU  
6 f 1 14.54 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP +1.2 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2024 LDK!
1 f 2 13.36 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U16 LB +1.1 IV WISZ Mateusz Z/2758/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 13.69 MURAWA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB +1.1 IV WESOŁEK Krzysztof Z/12397/21 2024 LDK!
3 f 2 13.71 BAWOROWSKA Milena MLKS Agros Żary 2010 U16 LB +1.1 IV WISZ Dariusz Z/2617/23 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 13.96 KSIĄG Jagoda MLKS Agros Żary 2009 U16 LB +1.1 V WISZ Mateusz Z/3176/21 2024 LDK!  OSU  
5 f 2 14.01 KUŹMIAK Rozalia MLKS Agros Żary 2010 U16 LB +1.1 V BIELAK Miłosz Z/3177/21 2024 LDK!
6 f 2 14.01 WOJCIECHOWICZ Natalia ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U14 LB +1.1 V HUDYMA Justyna Z/14446/21 2024
300 m K
1 s 1 44.58 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB III DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2024 LDK!
2 s 1 44.87 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB III DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2024 LDK!
3 s 1 45.16 KSIĄG Jagoda MLKS Agros Żary 2009 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/3176/21 2024 LDK!  OSU  
4 s 1 45.60 ŚLIWIŃSKA Blanka Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB IV DRACZYŃSKI Adam Z/5745/23 2024 LDK!
1 s 2 45.96 MURAWA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB IV WESOŁEK Krzysztof Z/12397/21 2024 LDK!
2 s 2 46.97 PRZYBYŁA Liliana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/1714/21 2024 LDK!
3 s 2 47.00 DĄBSKA Julia ULKS Uczniak Szprotawa 2010 U16 LB V B.D. Z/7023/23 2024 LDK!
4 s 2 48.04 POWICHROWSKA Emilia ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB V PAWELEC Marcin Z/14352/21 2024 LDK!
1 s 3 47.44 HREBENIUK Iga Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/7497/21 2024 LDK!
2 s 3 47.83 KUŹMIAK Rozalia MLKS Agros Żary 2010 U16 LB V BIELAK Miłosz Z/3177/21 2024 LDK!
3 s 3 48.35 PADUCH Izabela MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS V DŁUBAŁA Marek Z/6200/21 2024 LDK!
4 s 3 49.24 ROZMUS Pola MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2771/21 2024 LDK!
1 s 4 48.47 CYBRUCH Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB V WESOŁEK Krzysztof Z/0636/22 2024 LDK!
2 s 4 49.75 KAŹMIERSKA Anna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1487/22 2024 LDK!
3 s 4 50.53 WOJCIECHOWSKA Julia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1782/23 2024 LDK!
4 s 4 51.15 WARYAS Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0634/22 2024 LDK!
1 s 5 48.57 WZIĄTEK Nadia MLKS Rakowice 2011 U14 DS -- ŁUKASIK Joanna Z/6529/23 2024 LDK!
2 s 5 52.09 PIETRUSZEWSKA Pola MLKS Sokół Lubin 2012 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/13382/21 2024 LDK!
3 s 5 53.26 MAKAŁOWSKA Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0582/23 2024 LDK!
4 s 5 54.47 ZAREMBA Natalia MLKS Agros Żary 2011 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2615/23 2024 LDK!
1 s 6 53.74 GÓREWICZ Nina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0583/23 2024 LDK!
2 s 6 55.46 SYNIAWA Urszula ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1472/24 2024 LDK!
3 s 6 59.79 FURSIEWICZ Alicja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/3056/24 2024 LDK!
4 s 6 62.78 RADCZYC Maja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/5165/22 2024 LDK!
1 s 7 53.06 ZAWADZKA Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U16 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2613/23 2024 LDK!
2 s 7 60.23 FRĄCKOWIAK Kaja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14385/21 2024 LDK!
3 s 7 60.28 MUS Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/8141/21 2024 LDK!
4 s 7 67.59 KORCZAK Laura Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14363/21 2024 LDK!
1 s 8 51.21 CYBRUCH Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1758/23 2024 LDK!
2 s 8 52.79 TKACZ Natalia MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5021/24 2024 LDK!
3 s 8 53.48 ZAREMBA Eliza MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -- ŁABUL Wioletta Z/4759/23 2024 LDK!
4 s 8 64.11 KEMPSKA Julia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/6387/23 2024 LDK!
1 s 9 44.69 KRAWCZYK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U16 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1205/22 2024  OSU  
2 s 9 45.12 WALCZAK-MORTEZAEI Antonia WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U16 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12417/21 2024  OSU  
3 s 9 66.61 UŚCIO Sara Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2015 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/5985/24 2024 LDK!
400 m K
1 s 1 60.35 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2024 LDK!  KN B  
2 s 1 62.37 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2024  OSU  
3 s 1 64.33 DWORCZAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5343/19 2024 LDK!
4 s 1 68.39 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2024  OSU  
600 m K
1 s 1 1:50.89 TEREFENKO Joanna MKS Piast Głogów 2009 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0394/23 2024 LDK!
2 s 1 1:57.56 ZIENTEK Oliwia MLKS Sokół Lubin 2012 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/1866/24 2024 LDK!
3 s 1 1:58.79 TONDEL Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/7492/21 2024 LDK!
4 s 1 2:00.46 PAWŁOWSKA Alicja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/13328/21 2024 LDK!
5 s 1 2:02.28 RYCHLIK Gabriela Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14336/21 2024 LDK!
6 s 1 2:04.16 KUCHMISTRZ Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2009 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3027/24 2024 LDK!
7 s 1 2:06.01 CZART Zofia MKS Piast Głogów 2008 U18 DS -- BIELAWA Przemysław
8 s 1 2:15.97 TRASKOWSKA Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/8140/21 2024 LDK!
9 s 1 2:20.24 SZUMILAS Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/5811/22 2024 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:17.29 SMULKO Martyna MLKS Rakowice 2010 U16 DS IV ŁUKASIK Joanna Z/12862/21 2024 LDK!
2 s 1 3:18.01 CIEŚLAK Matylda ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U16 LB IV HUDYMA Grzegorz Z/2395/21 2024 LDK!
3 s 1 3:21.78 SZOMBIERSKA Gabriela MLKS Agros Żary 2010 U16 LB IV BIELAK Miłosz Z/2799/23 2024 LDK!
4 s 1 3:25.85 ROZMUS Oliwia MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS V DŁUBAŁA Marek Z/2773/21 2024 LDK!
5 s 1 3:29.25 WERNER Barbara MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS V DŁUBAŁA Marek Z/6282/21 2024 LDK!
6 s 1 3:31.59 BRECHUŃ Maria MLKS Sokół Lubin 2009 U16 DS V DŁUBAŁA Marek Z/3538/24 2024 LDK!
7 s 1 3:40.07 KOZAK Oliwia ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB -- SZWARC Zygmunt
8 s 1 4:07.36 POŻOGA Zuzanna MLKS Rakowice 2011 U14 DS -- ŁUKASIK Joanna Z/6535/23 2024 LDK!
9 s 1 4:26.65 TOMASZEWICZ Emilia ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U23 LB --
Kula (2) K
1 f 1 7.02 GAWRYŚ Lena ULKS Uczniak Szprotawa 2013 U12 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0968/24 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 8.64 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U18 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/3754/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 8.21 KOVALENKO Sofiia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5074/22 2024 LDK!
3 f 1 7.00 MACZKOWIAK Maja WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/0300/23 , 2024 LDK!
4 f 1 6.00 KLIMIŃSKA Kinga MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- KORSAK Przemysław Z/4474/24 2024 LDK!
1 f 4 9.93 RAJSKA Zuzanna MLKS Agros Żary 2010 U16 LB IV ŁABUL Wioletta Z/5502/23 2024 LDK!
2 f 4 8.75 ŚLIWKA Olga WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4375/24 2024
3 f 4 8.71 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U16 LB V WISZ Mateusz Z/2758/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 4 8.40 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U16 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2750/21 2024 LDK!
5 f 4 8.38 BOJANOWSKA Liliana UKS Ares Nowa Sól 2009 U16 LB -- SZPIGUN Zenon Z/3066/24 2024 LDK!
6 f 4 7.72 SĄCZAWA Justyna ULKS Uczniak Szprotawa 2010 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0119/24 2024 LDK!  OSU  
7 f 4 7.09 KOŹLIK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4376/24 2024
8 f 4 6.16 RASIŃSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/2984/23 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.03 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2024 1
2 f 1 12.15 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 12.05 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!
4 f 1 10.83 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U20 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 10.07 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U20 LB III SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2024 LDK!
6 f 1 9.66 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U20 LB IV SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2024 LDK!
7 f 1 9.65 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2024
8 f 1 7.49 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U20 DS -- B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!  KN B  
Dysk (0.60) K
1 f 1 18.20 GAWRYŚ Lena ULKS Uczniak Szprotawa 2013 U12 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0968/24 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 25.07 ŚLIWKA Olga WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4375/24 2024
2 f 1 23.84 SĄCZAWA Justyna ULKS Uczniak Szprotawa 2010 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0119/24 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 22.70 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U16 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2750/21 2024 LDK!
4 f 1 20.14 KOŹLIK Lena WMLKS Nadodrze Powodowo 2009 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4376/24 2024
5 f 1 14.80 DŁUBAŁA Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2772/21 2024 LDK!
  f 1 NM LIBERSKA Justyna LKS Polkowice 2009 U16 DS -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/5551/23 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 47.42 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2024 1
2 f 1 41.17 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U20 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 40.80 NOWICKA Marcelina LUKS Orkan Września 2006 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/3642/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 36.45 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!
5 f 1 34.58 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2024
6 f 1 25.47 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U20 LB -- SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2024 LDK!
7 f 1 15.70 DYNAK Barbara UKS Ares Nowa Sól 2004 U23 LB -- SZPIGUN Zenon B.D. Z/2921/23 2024 LDK!
  f 1 NM KAMIŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 2006 U20 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/1578/24 2024
100 m M
1 e 1 11.42 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U23 LB +1.3 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 e 1 11.45 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U20 LB +1.3 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 e 1 11.65 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB +1.3 III B.D. Z/6488/21 2024 LDK!  KN B  
4 e 1 12.33 WZOREK Marcel MKS Piast Głogów 2007 U18 DS +1.3 -- BIELAWA Przemysław Z/4320/22 2024 LDK!
5 e 1 12.35 RZYSKI Albert WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP +1.3 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/6261/23 2024  OSU  
6 e 1 12.43 URBANIAK Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U23 LB +1.3 -- SZPIGUN Zenon Z/5033/22 2024 LDK!
1 e 2 11.12 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U18 LB +1.5 II WISZ Mateusz Z/13793/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 e 2 11.51 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U20 LB +1.5 III WISZ Dariusz Z/5625/19 2024 LDK!  OSU  
3 e 2 11.55 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U18 LB +1.5 III ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 e 2 12.54 ZAPAŁ Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2007 U18 LB +1.5 -- SZPIGUN Zenon Z/4571/19 2024 LDK!
1 e 3 11.32 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U20 WP +1.6 III FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 e 3 11.60 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U18 DS +1.6 III BIELAWA Przemysław Z/4180/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 e 3 11.76 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U23 LB +1.6 -- WISZ Mateusz Z/4688/17 2024 BEZ LDK!
4 e 3 12.94 PECYNA Krystian MLKS Agros Żary 2008 U18 LB +1.6 -- WISZ Mateusz Z/2553/22 2024  OSU  
1 e 4 11.58 STANIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB +1.3 III PAWELEC Marcin Z/4342/22 2024 LDK!
2 e 4 11.60 HOMENIUK Michał MLKS Agros Żary 2009 U16 LB +1.3 III WISZ Mateusz # Z/5460/22 2024 LDK!  OSU  
3 e 4 11.84 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U16 LB +1.3 IV WISZ Dariusz Z/14171/21 2024 LDK!  OSU  
4 e 4 12.83 KOWALCZYK Jan ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB +1.3 -- PAWELEC Marcin Z/6152/23 2024
5 e 4 14.64 BOLEWSKI Dawid MLKS Agros Żary 2010 U16 LB +1.3 -- ŁABUL Wioletta Z/3383/24 2024 LDK!
6 e 4 14.95 SZYMCZAK Cezary UKS Maszewiak Maszewo 2012 U14 LB +1.3 -- MUCHOWSKI Michał Z/0006/23 2024 LDK!
1 e 5 13.41 WRÓBLEWSKI Marcel MLKS Agros Żary 2009 U16 LB +1.8 -- WISZ Mateusz # Z/6186/23 2024 LDK!
2 e 5 13.82 DROZDEK Alan WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2011 U14 LB +1.8 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4338/22 2024 LDK!
1 e 6 11.93 KOPYTO Oliwier MLKS Rakowice 2010 U16 DS +1.2 IV ŁUKASIK Joanna Z/6532/23 2024 LDK!
2 e 6 12.89 NOWIŃSKI Olaf ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB +1.2 -- PAWELEC Marcin Z/3745/21 2024 LDK!
3 e 6 13.16 KWAŚNIAK Gabriel MLKS Agros Żary 2009 U16 LB +1.2 -- ŁABUL Wioletta Z/4102/24 2024 LDK!
4 e 6 13.70 VASYLCHENKO Illia MLKS Agros Żary 2009 U16 LB +1.2 -- BIELAK Miłosz Z/4847/24 2024 LDK!
5 e 6 13.91 KOSTOVYCH Rostyslav MLKS Agros Żary 2011 U14 LB +1.2 -- ŁABUL Wioletta Z/4392/22 2024 LDK!
6 e 6 17.32 WRÓBLEWSKI Gracjan MLKS Agros Żary 2012 U14 LB +1.2 -- BIELAK Miłosz Z/5129/24 2024 LDK!
1 f 1 11.04 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U18 LB +1.4 II WISZ Mateusz Z/13793/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 11.18 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U20 WP +1.4 II FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 11.21 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U23 LB +1.4 II WISZ Dariusz Z/0787/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 f 1 11.48 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U18 DS +1.4 III BIELAWA Przemysław Z/4180/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 f 1 11.50 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U20 LB +1.4 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 11.52 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U20 LB +1.4 III WISZ Dariusz Z/5625/19 2024 LDK!  OSU  
1 f 2 11.59 STANIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB +1.6 III PAWELEC Marcin Z/4342/22 2024 LDK!
2 f 2 11.61 HOMENIUK Michał MLKS Agros Żary 2009 U16 LB +1.6 III WISZ Mateusz # Z/5460/22 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 12.01 KOPYTO Oliwier MLKS Rakowice 2010 U16 DS +1.6 IV ŁUKASIK Joanna Z/6532/23 2024 LDK!
4 f 2 12.03 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U16 LB +1.6 IV WISZ Dariusz Z/14171/21 2024 LDK!  OSU  
5 f 2 12.82 KOWALCZYK Jan ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB +1.6 -- PAWELEC Marcin Z/6152/23 2024
6 f 2 13.14 NOWIŃSKI Olaf ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB +1.6 -- PAWELEC Marcin Z/3745/21 2024 LDK!
300 m M
1 s 1 36.97 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Agros Żary 2009 U16 LB II WISZ Dariusz Z/4874/22 2024 LDK!  OSU  
2 s 1 37.24 STANIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB II PAWELEC Marcin Z/4342/22 2024 LDK!
3 s 1 41.79 KOWALCZYK Jan ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB V PAWELEC Marcin Z/6152/23 2024
4 s 1 42.04 NOWIŃSKI Olaf ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB V PAWELEC Marcin Z/3745/21 2024 LDK!
1 s 2 41.70 URBAN Mateusz MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS V DŁUBAŁA Marek Z/5110/22 2024 LDK!
2 s 2 42.62 FLISOWSKI Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U14 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/4472/22 2024
3 s 2 43.49 KUBERA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2010 U16 LB -- SZWARC Marcin Z/0916/23 2024 LDK!
4 s 2 46.98 ŁOZIUK Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/8593/21 2024 LDK!
1 s 3 43.75 SZCZEPANIAK Dominik Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2891/23 2024 LDK!
2 s 3 49.40 KARDZIS Franek Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/3570/24 2024 LDK!
3 s 3 50.68 DUDZIAK Jan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/8339/21 2024 LDK!
4 s 3 64.48 GÓRSKI Dawid Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/4007/23 2024 LDK!
1 s 4 61.66 KOWALCZYK Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2016 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/4823/21 2024 LDK!
2 s 4 62.21 CHWIAŁKOWSKI Julian Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/5166/22 2024 LDK!
3 s 4 76.80 KORCZAK Wojciech Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2016 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/4324/22 2024 LDK!
4 s 4 85.33 GEMBARA Dawid Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/5362/21 2024 LDK!
1 s 5 55.06 PUDZISZ Przemysław MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5111/22 2024 LDK!
2 s 5 62.28 SPILER Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB -- PRUCNAL Karolina LDK!
3 s 5 62.61 RATAJCZAK Szymon Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/4676/23 2024 LDK!
1 s 6 45.28 VASYLCHENKO Illia MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -- BIELAK Miłosz Z/4847/24 2024 LDK!
2 s 6 47.34 BOLEWSKI Dawid MLKS Agros Żary 2010 U16 LB -- ŁABUL Wioletta Z/3383/24 2024 LDK!
3 s 6 54.42 SZARADOWSKI Wojciech Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U14 LB -- SZNAJDER Marcin Z/1716/21 2024 LDK!
400 m M
1 s 1 51.59 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U18 DS III BIELAWA Przemysław Z/4180/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 s 1 57.36 PAWŁOWSKI Wiktor Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/5813/22 2024 LDK!
3 s 1 60.74 ZAPAŁ Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2007 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/4571/19 2024 LDK!
4 s 1 62.19 SYNIAWA Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0467/23 2024 LDK!
1 s 2 55.91 RZYSKI Albert WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/6261/23 2024  OSU  
2 s 2 60.65 PRUCNAL Mateusz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0381/21 2024 LDK!
3 s 2 63.37 MIĆKO Patryk MLKS Agros Żary 2008 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/2508/24 2024 LDK!  OSU  
600 m M
1 s 1 1:33.24 KOTWICKI Nikodem ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2867/23 2024 LDK!
2 s 1 1:45.20 CZERNECKI Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0380/21 2024 LDK!
3 s 1 1:48.03 KĘDZIERSKI Hubert MLKS Sokół Lubin 2012 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/3539/24 2024 LDK!
4 s 1 1:55.12 KOWALSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5139/22 2024 LDK!
5 s 1 1:55.25 PIASECKI Bogusław WMLKS Nadodrze Powodowo 2012 U14 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5017/24 2024
6 s 1 1:57.39 KOWALEC Jan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/6389/23 2024 LDK!
7 s 1 2:03.11 JACHYMSKI Szymon Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/6388/23 2024 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:55.48 GAŁUSZKA Igor MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS V DŁUBAŁA Marek Z/2762/21 2024 LDK!
2 s 1 3:00.21 PIASECKI Maciej WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/24 2024
3 s 1 3:01.01 KRAWCZYK Tymoteusz ZLKL Zielona Góra 2010 U16 LB -- B.D. Z/4605/24 2024
4 s 1 3:13.66 HORODECKI Szymon MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2768/21 2024 LDK!
5 s 1 3:17.67 SZYKUŁA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2010 U16 LB -- SZWARC Marcin Z/0917/23 2024 LDK!
6 s 1 3:22.43 SOBIŁO Szymon MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5132/21 2024 LDK!
1500 m M
1 s 1 4:20.13 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U23 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz B.D. , Z/5308/18 , 2024 LDK!
2 s 1 4:20.51 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/14212/21 2024 LDK!  OSU  
3 s 1 4:26.25 LITWIN Jakub MLKS Sokół Lubin 2006 U20 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2765/22 2024
4 s 1 5:58.43 BIENIEK Jakub WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U18 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/5586/21 2024 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 6.46 LEŃCZUK Kryspin ULKS Uczniak Szprotawa 2011 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/7022/23 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 19.08 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września 2007 U18 WP I PAWLAK Przemysław Z/2586/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 f 1 15.42 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12140/21 2024  OSU   KN B  
4 f 1 15.00 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 12.90 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 11.55 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 f 1 11.51 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 f 1 11.15 PECYNA Krystian MLKS Agros Żary 2008 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/2553/22 2024  OSU  
9 f 1 10.30 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2024
10 f 1 10.28 BAŁAJEWICZ Tymoteusz UKS Ares Nowa Sól 2007 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/5303/24 2024 LDK!
11 f 1 10.10 BUDNY Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/6260/23 2024
1 f 2 13.76 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U16 DS III WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/14834/21 2024 LDK!
2 f 2 13.02 PAWLAK Oskar LUKS Orkan Września 2010 U16 WP IV PAWLAK Przemysław Z/0923/23 2024
3 f 2 11.25 BARTOSZEWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB V WESOŁEK Krzysztof Z/0589/22 2024 LDK!
4 f 2 10.40 DZIEDZIC Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/4145/22 2024 LDK!  OSU  
5 f 2 10.14 CIEŚLA Jakub UKS Maszewiak Maszewo 2010 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3404/21 2024 LDK!
6 f 2 10.13 SAMMLER Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/6075/23 2024  OSU  
7 f 2 10.00 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/14171/21 2024 LDK!  OSU  
8 f 2 8.91 ZBRZEŹNIAK Madox ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0635/22 2024 LDK!
9 f 2 8.82 BUŁAJ Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0464/23 2024 LDK!
10 f 2 8.44 CIEŚLA Filip UKS Maszewiak Maszewo 2010 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/3403/21 2024 LDK!
11 f 2 8.38 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/4874/22 2024 LDK!  OSU  
Kula (6) M
1 f 1 14.48 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB II KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 13.81 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 13.72 GLINKA Jakub LUKS Orkan Września 2006 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2607/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 13.68 BISKUP Filip KL Lumel Zielona Góra 2005 U20 LB III BISKUP Paweł Z/10170/21 2024
5 f 1 11.50 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U20 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2024 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 15.40 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września 2003 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/4273/18 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 15.31 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 Sen LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2024 1
3 f 1 14.44 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U23 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2024
4 f 1 11.87 DOMAŃSKI Kacper UKS Ares Nowa Sól 2003 U23 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2935/22 2024 LDK!
Dysk (0.75) M
1 f 1 31.14 LEŃCZUK Kryspin ULKS Uczniak Szprotawa 2011 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/7022/23 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 45.13 PAWLAK Oskar LUKS Orkan Września 2010 U16 WP III PAWLAK Przemysław Z/0923/23 2024
2 f 1 45.12 TŁUSZCZ Zbigniew LKS Polkowice 1961 Masters DS -- B.D. B.D. Z/2809/20 2024 BEZ
3 f 1 44.92 DZIEDZIC Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/4145/22 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 39.58 BUŁAJ Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB IV WESOŁEK Krzysztof Z/0464/23 2024 LDK!
6 f 1 33.97 KOWALSKI Natan UMKS Iskra Wolsztyn 2009 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/0290/23 2024 LDK!
7 f 1 32.46 SAMMLER Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2010 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/6075/23 2024  OSU  
8 f 1 25.97 ZBRZEŹNIAK Madox ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0635/22 2024 LDK!
  f 1 NM BARTOSZEWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0589/22 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 61.97 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września 2007 U18 WP I PAWLAK Przemysław Z/2586/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 f 1 47.06 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12140/21 2024  OSU   KN B  
4 f 1 46.20 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 43.17 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 42.95 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 f 1 42.42 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 f 1 39.72 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 f 1 38.30 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2024
10 f 1 18.10 BUDNY Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/6260/23 2024
Dysk (1.75) M
1 f 1 51.20 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB I KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 49.66 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 42.86 GLINKA Jakub LUKS Orkan Września 2006 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2607/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 42.46 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
Dysk (2) M
1 f 1 56.80 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września 2003 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/4273/18 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 52.00 LEWKOWICZ Wojciech MKL Szczecin 2004 U23 ZP I CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/3628/18 2024 LDK!  KNF  
3 f 1 44.75 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 21.78 URBANIAK Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U23 LB -- SZPIGUN Zenon Z/5033/22 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 51.50 KOWALSKI Natan UMKS Iskra Wolsztyn 2009 U16 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0290/23 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 57.80 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5149/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 53.72 BROŃCZYK Mateusz Akademia Biegowa Żary 2007 U18 LB III BONIŚNIAK Dawid Z/0328/22 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 47.03 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 43.88 MUCHOWSKI Szymon UKS Maszewiak Maszewo 2008 U18 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0191/21 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 35.30 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2007 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2024
6 f 1 18.85 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB -- B.D. Z/6488/21 2024 LDK!  KN B  
7 f 1 18.72 PECYNA Krystian MLKS Agros Żary 2008 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/2553/22 2024  OSU  
Oszczep (800) M
1 f 1 68.72 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2300/11 2024
2 f 1 61.62 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP II B.D. B.D. Z/5938/15 2024
3 f 1 58.45 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB II KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
4 f 1 54.10 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U20 LB III HUDYMA Grzegorz Z/2928/20 2024  KN B  
5 f 1 50.86 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 Sen LB III SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2022 2 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.5760300159454 sekund