Chorzów 18.05.2024
70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego [DMP] [DMP U20]
100 m K
3 3 s 1 11.34 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -0.1 MM DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  KNS   175
6 6 s 1 11.41 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -0.1 M DMP WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3692/22 2024  KNS   170
7 7 s 1 11.60 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U23 PK -0.1 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF  
8 8 s 1 11.60 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom 1999 Sen MZ -0.1 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNS  
9 10 s 1 11.70 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -0.1 M DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2024 LDK!  KNF   149
1 9 s 2 11.65 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -0.6 M RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  KNF  
2 11 s 2 11.81 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL -0.6 M DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2024 LDK!  KNF   166
3 12 s 2 11.82 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL -0.6 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!  KNF  
4 13 s 2 11.85 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -0.6 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024 139
5 14 s 2 11.87 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -0.6 I DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024 138
6 15 s 2 11.90 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -0.6 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024 136
7 16 s 2 11.92 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP -0.6 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  KNF  
8 17 s 2 12.08 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U23 MZ -0.6 I B.D. B.D. Z/2356/18 2024  KNF  
9 18 s 2 12.14 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U23 DS -0.6 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF  
1 1 s 3 11.84 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -0.1 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024 140
2 2 s 3 11.92 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 Sen SL -0.1 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!
3 3 s 3 12.38 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice 2009 U16 SL -0.1 II MARMUR Stanisław # Z/13233/21 2024 LDK!
4 4 s 3 12.41 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL -0.1 II DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5604/18 2024 5 LDK!  KN B   138
5 5 s 3 12.42 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL -0.1 II DMP CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2024 4 LDK!  KN B   103
6 6 s 3 12.60 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL -0.1 II B.D. Z/12348/21 2024
7 7 s 3 12.66 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL -0.1 II JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2024 LDK!  KN B  
8 8 s 3 12.77 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL -0.1 III DMP DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek , Z/3419/18 , 2024 4 LDK! 84 122
200 m K
2 2 s 1 22.95 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ 0.0 MM WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3692/22 2024  KNS  
5 5 s 1 23.45 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom 1999 Sen MZ 0.0 M DMP JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNS   160
6 6 s 1 23.46 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD 0.0 M DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1209/14 2024 160
7 7 s 1 24.22 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP 0.0 I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2024 LDK!  KNF   136
400 m K
1 1 s 1 50.42 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD MM DMP ROŻEJ Marek Z/1152/14 2024  KNS   193
4 6 s 1 52.32 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Masters KP MM LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2024 MM  KNS  
6 8 s 1 52.78 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Masters KP M DMP BAUMGART Iwona Z/3124/11 2024 MM  KNS   159
7 10 s 1 52.83 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 Sen KP M DMP BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2024  KNS   159
8 14 s 1 53.68 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice 1992 Sen SL M DMP MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2024 MM  KNS   147
9 17 s 1 54.66 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ I KĘDZIORA Robert B.D. Z/2676/16 2024
2 5 s 2 52.20 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 Sen PM MM ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2024 LDK!  KNS  
3 9 s 2 52.83 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU M DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2024  KNS   159
4 11 s 2 52.85 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M DMP OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2024 158
5 12 s 2 53.07 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN M LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
6 13 s 2 53.12 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS M DMP ROŻEJ Marek Z/1435/11 2024 M  KNS   155
7 15 s 2 53.86 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2024  KNS  
8 16 s 2 54.50 LESIEWICZ Kornelia KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL M DMP MATUSIŃSKI Aleksander Z/0863/17 2024 LDK!  KNF   137
9 18 s 2 54.77 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 Sen LU I DMP B.D. JAROS Marek B.D. , Z/4184/18 , 2024  KNS   133
1 1 s 3 55.33 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL I DMP PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2024 LDK! 126
2 2 s 3 55.39 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U20 SL I GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 3 s 3 55.48 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL I DMP MICHALSKA Alicja B.D. Z/1030/22 2024 LDK! 125
4 4 s 3 56.25 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL I DMP B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2024 LDK! 115
5 5 s 3 57.76 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 3 58.56 ABSYL Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL II DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/2319/18 2024 LDK!  OSU   KN B   90 125
7 7 s 3 58.73 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL II ROLAK Dorota Z/1946/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
8 8 s 3 59.02 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA III CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024  KN B  
9 9 s 3 59.15 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL III DMP MARMUR Stanisław Z/3242/18 2024 LDK!  KN B   84
800 m K
6 6 s 1 2:01.05 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ MM DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2024 M  KNS   172
7 7 s 1 2:01.24 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK MM DMP KOSTRZEBA Jacek Z/0598/11 2024 MM  KNS   171
8 8 s 1 2:01.67 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M SZYMANIAK Wojciech Z/3838/11 2024 MM  KNS  
9 9 s 1 2:02.90 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL M DMP BARSZCZ Mirosław B.D. Z/2389/15 2024 LDK! 160
10 10 s 1 2:02.91 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA M DMP B.D. GIZA Andrzej , Z/0990/18 , 2024  KNS   160
  s 1 DNF KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024
  s 1 DNF WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP -- DMP KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/0658/11 2024 MM  KNS  
1 1 s 2 2:14.32 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL II DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 2 2:14.82 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 2 2:15.99 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U23 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2024 3
4 4 s 2 2:16.26 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki 2005 U20 SL II DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5738/21 2024
5 5 s 2 2:16.27 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL II DMP DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2024 LDK!  KN B   85 126
6 6 s 2 2:16.83 BIGDOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL II DMP DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta TRĄBCZYŃSKA Żaneta , Z/14244/21 , 2024 LDK! 82 124
7 7 s 2 2:18.13 JURKA Daniela MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL III DUDAŁA Piotr Z/4507/19 2024 LDK!  KN B  
8 8 s 2 2:18.35 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2024  OSU   KN B  
9 9 s 2 2:19.75 KSINIEWICZ Amelia TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3262/18 2024 BEZ  KN B  
10 10 s 2 2:23.06 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL III DMP DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/10880/21 2024 LDK! 57 106
11 11 s 2 2:23.17 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U20 SL III JARCZOK Miłosz Z/3160/19 2024 BEZ LDK!
12 12 s 2 2:23.66 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki 2008 U18 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2024  KN B  
13 13 s 2 2:23.69 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U20 SL III BONK Anna Z/3971/18 2024 BEZ
1500 m K
5 5 s 1 4:05.69 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ MM PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  KNS  
6 6 s 1 4:07.54 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 Sen SL MM HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2024  KNS  
8 8 s 1 4:08.00 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP MM DMP KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/0939/12 2024 M  KNS   172
9 9 s 1 4:13.36 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ M DMP B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  KNF   156
11 11 s 1 4:17.60 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U20 LD M DMP DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2024  KNF   143 167
12 12 s 1 4:17.99 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U23 WP M GRENDA Jan Z/1642/18 2024 LDK!  KN B  
13 13 s 1 4:23.14 KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ I DMP DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2690/21 2024  KNF   127 156
14 14 s 1 4:24.77 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U23 PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0096/17 2024 LDK!  KNF  
  s 1 DNF LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa # 1981 Masters MZ -- TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2024
100 m pł K
3 3 s 1 13.02 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD +1.1 MM DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. Z/0536/15 2024  KNS   182
5 5 s 1 13.11 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB +1.1 MM DMP ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF   178
6 8 s 1 13.40 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP +1.1 M MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2024  KNS  
7 9 s 1 13.43 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +1.1 M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0137/14 2024 MM  KNS   163
8 10 s 1 13.50 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +1.1 M DMP GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  KN B   159
1 6 s 2 13.16 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -0.4 MM SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. , Z/5293/15 , 2024 LDK!  KN B  
2 7 s 2 13.33 WESOŁOWSKA Kaja AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB -0.4 M DMP ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/1328/15 2024 167
3 11 s 2 13.67 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -0.4 I GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 12 s 2 13.81 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL -0.4 I DMP ZAJĄC Adam Z/4905/19 2024 LDK!  KNF   146
5 13 s 2 13.95 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -0.4 I DMP GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024 140
6 14 s 2 14.07 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ -0.4 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024 135
7 15 s 2 14.22 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP -0.4 I DMP DMP U20 MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2024 LDK!  KNF   129 156
8 16 s 2 14.37 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -0.4 I GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
  s 2 DNF BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -0.4 -- DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. Z/2583/16 2024 LDK!  KN B  
400 m pł K K
5 5 s 1 56.46 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom 1999 Sen MZ MM DMP KĘDZIORA Robert B.D. B.D. Z/0633/15 2024  KNS   173
6 6 s 1 56.91 GRYC Anna KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3062/15 2024  KNS   168
7 7 s 1 56.93 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS M DMP ROŻEJ Marek Z/3750/11 2024 MM  KNS   167
8 8 s 1 59.55 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ I DMP B.D. KĘDZIORA Robert , Z/2324/15 , 2024 139
9 9 s 1 60.13 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA I DMP SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  KN B   133
3000 m prz K
4 4 s 1 9:33.17 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997 Sen WP MM WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2024 1  KNS  
5 5 s 1 9:34.09 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 Sen LD MM WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2024 1  KNS  
10 10 s 1 10:01.21 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU M DMP B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. , Z/0479/13 , 2024  KNS   147
11 11 s 1 10:05.37 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2024  KNS   143
12 12 s 1 10:08.29 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2004 U23 PD M KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  KNF  
13 13 s 1 11:08.50 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2004 U23 SK I KUBIEC Dawid Z/5354/18 2024 4 LDK!  KN B  
Wzwyż K
1 f 1 1.90 ŻODZIK Maria KS Podlasie Białystok 1997 Sen PD M DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/5193/23 2024  KNS   172
5 f 1 1.85 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 Sen PM M BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2024 M  KNS  
7 f 1 1.78 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK I DMP TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2024  KNS   132
8 f 1 1.78 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK I DMP TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2024 LDK!  KNF   132
W dal K
4 f 1 6.56 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB -0.6 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2024  KNS  
5 f 1 6.52 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL -0.6 M DMP RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/0398/12 2024  KNS   165
8 f 1 6.28 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.3 M DMP GOŚCINIAK Mateusz B.D. Z/2912/16 2024 LDK!  KNF   147
9 f 1 6.23 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U23 KP +0.1 M DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2024  KNF   144
Kula (4) K
2 f 1 18.05 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD MM DMP NASZKO Andrzej Z/1449/12 2024 MM  KNS   175
5 f 1 16.41 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U23 MZ M NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław B.D. Z/2308/17 2024 LDK!  KNF  
Młot (4) K
3 f 1 71.16 WŁODARCZYK Anita KS AZS AWF Katowice 1985 Masters SL MM DMP JAKELJIC Ivica Z/0183/11 2024  KNS   191
7 f 1 66.65 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD M DMP WOJTULEWICZ Malwina Z/3814/15 2024  KNS   180
8 f 1 66.08 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2024  KNS   178
9 f 1 65.31 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2024  KNS  
  f 1 NM KOPRON Malwina KS Wisła Puławy 1994 Sen LU -- KOPRON Witold Z/4597/11 2024  KNS  
Oszczep (600) K
2 f 1 62.20 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 1996 Sen PD MM WOJNA Cezary # Z/1412/12 2024 M  KNS  
6 f 1 56.16 WITEK-KONOFAŁ Marcelina AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M DMP B.D. WITEK Mirosław # , Z/4493/11 , 2024  KNS   160
7 f 1 54.17 ANDRUKONIS Gabriela KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD M DMP B.D. WOJNA Cezary , Z/3069/17 , 2024  KNF   153
8 f 1 50.45 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 Sen ZP I GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2024
100 m M
1 1 s 1 10.23 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +0.1 MM DMP MAZUR Janusz B.D. Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   176
4 5 s 1 10.35 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U20 PM +0.1 M DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2024 4 LDK!  KNF   185
6 7 s 1 10.44 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU +0.1 M DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KNS   154
7 9 s 1 10.51 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK +0.1 M MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  KNS  
8 10 s 1 10.52 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP +0.1 M KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2024  KNS  
1 4 s 2 10.34 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +0.7 M MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024
2 8 s 2 10.47 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU +0.7 M DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   151
3 11 s 2 10.52 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +0.7 M DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2024 LDK!  KNF   OSU   146 170
4 13 s 2 10.57 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 Sen WP +0.7 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNS  
5 14 s 2 10.63 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +0.7 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  KNS   135
6 15 s 2 10.68 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP +0.7 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   158
7 16 s 2 10.73 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP +0.7 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KNS   126
8 17 s 2 10.74 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U23 ZP +0.7 I IWIŃSKI Jerzy B.D. Z/3853/18 2024  KNF  
9 18 s 2 10.80 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP +0.7 I DMP WALCZAK Michał Z/0168/20 2024 LDK!  KNF   120
1 1 s 3 10.59 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +0.3 M DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2024 LDK!  KNF   OSU   139 165
2 2 s 3 10.73 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL +0.3 I DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024 126
3 3 s 3 10.73 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL +0.3 I DMP KOTUŁA Krzysztof Z/4779/15 2024 II 126
4 4 s 3 10.85 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL +0.3 I MARMUR Stanisław B.D. Z/0991/20 2024
5 5 s 3 10.98 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +0.3 II ROLAK Dorota Z/0978/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 3 11.09 FRĄCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +0.3 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2024 LDK!  KN B   95 133
7 7 s 3 11.45 SHTUTSA Maksym KS AZS AWF Katowice 2004 U23 SL +0.3 III MARMUR Stanisław Z/3454/23 2024
8 8 s 3 11.46 LATOSIK Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +0.3 III ROLAK Dorota Z/1131/22 2024  OSU   KN B  
9 9 s 3 11.80 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL +0.3 IV DMP DĘBOWSKI Michał Z/2984/18 2024 BEZ LDK! 48
200 m M
2 2 s 1 20.59 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK +0.8 MM DMP MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  KNS   172
3 3 s 1 20.72 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB +0.8 MM SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNS  
4 4 s 1 20.83 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 Sen WP +0.8 M DMP WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNS   160
8 8 s 1 21.18 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP +0.8 M KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2024  KNS  
9 9 s 1 21.29 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra 2004 U23 LB +0.8 M MANTYK Łukasz Z/3178/19 2024 LDK!  KNF  
400 m M
5 5 s 1 46.01 SZWED Maksymilian AZS Łódź 2004 U23 LD M DMP WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2024  KNF   163
6 6 s 1 46.35 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN M OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2024  KNS  
7 8 s 1 46.46 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U23 WP M GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2024 2 LDK!  KNF  
8 9 s 1 46.62 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 Sen LD M DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2024 M  KNS   150
9 13 s 1 47.20 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD M DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1077/14 2024 139
1 7 s 2 46.39 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP M DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2024  KNS   155
2 10 s 2 46.62 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP M DMP ROŻEJ Marek Z/0690/19 2024  KNF   150
3 11 s 2 46.72 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU M DMP MORKA Piotr B.D. Z/0303/16 2024 LDK!  KNF   148
4 12 s 2 47.18 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS M ROŻEJ Marek B.D. Z/3032/16 2024  KNS  
5 14 s 2 47.23 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP I DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/2341/21 2024  KNS   138
6 15 s 2 47.90 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU I MAGDZIAK Tomasz Z/3227/19 2024  KNF   KN B  
7 16 s 2 48.42 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!
8 17 s 2 48.45 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2024 1 115
9 18 s 2 49.27 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
1 1 s 3 48.03 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U20 SL I DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2024 BEZ LDK!  KNF   153
2 2 s 3 48.24 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL I DMP U20 PRENCEL Piotr Z/13349/21 2024 LDK!  KNF   KN B   149
3 3 s 3 48.44 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL I DMP MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024 115
4 4 s 3 48.81 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U23 SL II HOMA Wioleta B.D. Z/2034/18 2024 LDK!
5 5 s 3 51.05 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL III DMP DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/14110/21 2024 LDK!  KN B   73 120
6 6 s 3 52.02 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL III DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2024 LDK!  KN B  
7 7 s 3 52.58 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL III ROLAK Dorota Z/1949/19 2024  OSU  
8 8 s 3 52.81 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U20 SL IV B.D. Z/2510/22 2024
800 m M
4 4 s 1 1:45.40 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ MM DMP B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2024  KNS   181
5 5 s 1 1:45.45 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU MM DMP KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0630/18 , 2024 LDK!  KNF   180
6 6 s 1 1:45.76 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 2001 Sen PM MM B.D. JASZCZAK Stanisław , Z/0336/15 , 2024  KNS  
9 9 s 1 1:46.83 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP MM SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2024 1
10 10 s 1 1:47.24 ROZMYS Michał AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1727/11 , 2024  KNS  
11 11 s 1 1:47.59 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U23 WN M NAGY Czesław B.D. Z/0051/17 2024  KNF  
12 12 s 1 1:48.00 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP M B.D. Z/0373/11 2024 MM  KNS  
  s 1 DNF BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA -- B.D. Z/3806/11 2024
1 1 s 2 1:50.81 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL I DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   121 151
2 2 s 2 1:56.75 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL II DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2024
3 3 s 2 1:58.06 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL III DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2024 LDK!  OSU   62 116
4 4 s 2 1:59.12 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U18 SL III DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 2 2:00.13 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL III ROLAK Dorota Z/1301/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 2 2:02.08 URBAŚ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL IV RUŚNIAK Stefan Z/2126/20 2024
7 7 s 2 2:04.08 JASZCZYK Adam TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL IV DMP DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/3386/22 2024 LDK! 30 87
8 8 s 2 2:05.12 WOŹNIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/3922/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
  s 2 DNF CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
1500 m M
1 1 s 1 3:33.74 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP MM OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2024 LDK!  KNF  
4 4 s 1 3:35.51 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL MM DMP SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2024 LDK!  KN B   185
8 8 s 1 3:39.88 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team 1998 Sen MA M DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024  KNS   159
9 9 s 1 3:40.69 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów 2000 Sen ZP M KOSTRZEBA Jacek Z/1296/15 2024  KNS  
10 10 s 1 3:42.15 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U23 SL I KOS Kamil Z/5086/19 2024 LDK!  KNF  
11 11 s 1 3:46.97 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U23 LB I B.D. PAPUGA Sebastian # Z/1234/18 2024 LDK!  KNF  
12 12 s 1 3:52.91 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU II BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024
  s 1 DNF ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024
  s 1 DNF CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 1988 Masters MA -- CZERWIŃSKI Adam Z/3849/11 2024 1
110 m pł M
1 1 s 1 13.56 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD +0.8 MM DMP JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2024 MM  KNS   180
3 3 s 1 13.63 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM +0.8 MM WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024  KNF  
4 4 s 1 13.69 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +0.8 MM DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  KNS   173
7 7 s 1 14.25 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +0.8 I DMP SIEROCKI Michał B.D. B.D. Z/0724/15 2024 142
8 8 s 1 14.34 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB +0.8 I SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2024
  s 1 DQ MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom 2000 Sen MZ +0.8 -- DMP TRZOS Leszek B.D. Z/5567/15 2024
3000 m prz M
9 9 s 1 8:41.89 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA I DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2024  KNF   145
10 10 s 1 8:46.59 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 Sen DS I ADAMEK Marek Z/1124/15 2024 2  KNS  
11 11 s 1 8:52.66 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 2002 U23 WN I KOSZYK Robert Z/4698/19 2024  KNF  
12 12 s 1 8:53.95 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/1812/18 2024 LDK!  KNF   OSU  
13 13 s 1 8:58.29 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM I ROLBIECKI Zbigniew # Z/3068/20 2024  KNF  
  s 1 DNF SKALSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -- B.D. B.D. ROLBIECKI Zbigniew # , Z/2827/16 , 2024  KNF   KN B  
Tyczka M
1 f 1 5.72 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS MM DMP ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2024 MM  KNS   189
6 f 1 5.22 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989 Masters KP M MICHALSKI Włodzimierz Z/2184/11 2024 MM  KNS  
Kula (7.26) M
2 f 1 20.44 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2024 MM  KNS  
3 f 1 20.26 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL MM DMP B.D. Z/0084/11 2024 MM  KNS   187
5 f 1 19.52 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ MM DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2024  KNS   175
8 f 1 18.67 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL M DMP B.D. Z/1690/11 2024 162
  f 1 NM GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -- DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/3653/15 2024  KNS  
Młot (7.26) M
2 f 1 77.23 FAJDEK Paweł OŚ AZS Poznań 1989 Masters WP MM DMP ZIÓŁKOWSKI Szymon Z/3286/11 2024  KNS   184
6 f 1 72.72 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP M DMP NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2024 1  KNS   169
7 f 1 69.85 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002 U23 PK M ROSA Mikołaj B.D. Z/1858/16 2024  KNF  
8 f 1 67.88 ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I DMP CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2024 LDK!  KNF   153
9 f 1 65.69 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I DMP B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2024 146

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.729612112045 sekund