Przemyśl 18.05.2024
20. Otwarte Mistrzostwa Przemyśla [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.92 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK -0.1 I MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!
2 2 e 1 12.05 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -0.1 I DMP MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2024 126
3 3 e 1 12.13 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK -0.1 I DMP B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2024 121
4 4 e 1 12.66 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -0.1 II BARSZCZ Mirosław Z/0202/22 2024 LDK!
5 5 e 1 12.66 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.1 II KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4605/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
6 8 e 1 12.84 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -0.1 III DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/3158/21 2024 LDK! 119
7 11 e 1 13.13 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U20 LU -0.1 III DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2024 LDK! 106
8 13 e 1 13.33 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U20 LU -0.1 IV DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2024 LDK! 57 98
1 6 e 2 12.79 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 2005 U20 PK -0.1 III TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
2 9 e 2 13.04 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -0.1 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2024 LDK!  KN B  
3 12 e 2 13.28 PĘKALA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK -0.1 IV TITTINGER Katarzyna Z/6840/21 2024 LDK!
4 17 e 2 13.40 PUZIO Angelika CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK -0.1 IV WIERZBICKI Mirosław Z/2764/22 2024
5 26 e 2 13.63 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U20 PK -0.1 IV BIGUS Anna Z/4631/18 2024 5 LDK!  KN B  
6 27 e 2 13.66 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U18 PK -0.1 IV WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2024 LDK!
1 7 e 3 12.81 GUZIK Malwina KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK +0.2 III JANIK Emilia Z/0479/23 2024 LDK!
2 15 e 3 13.38 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.2 IV GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2024 LDK!
3 19 e 3 13.46 TUREK Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +0.2 IV WRÓBEL Marcin Z/5668/22 2024 LDK!
4 25 e 3 13.62 KOŚCIELNIAK Aleksandra KKB MOSiR Krosno 2010 U16 PK +0.2 IV SOCHA Tomasz Z/14199/21 2024 LDK!
5 28 e 3 13.68 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +0.2 IV BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2024 LDK!
6 29 e 3 13.73 DUDOŃ Aurelia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK +0.2 IV SUGIER Maria # Z/6286/22 2024 LDK!
7 34 e 3 13.87 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U20 PK +0.2 -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2024  OSU  
1 10 e 4 13.09 MACHAŁA Martyna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +0.6 III TORBA Agnieszka Z/5787/22 2024 LDK!
2 16 e 4 13.38 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +0.6 IV MAJCHROWICZ Rena Z/13621/21 2024 LDK!  OSU  
3 32 e 4 13.86 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +0.6 -- MAJCHROWICZ Rena Z/0048/21 2024 LDK!  OSU  
4 35 e 4 13.88 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +0.6 -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4604/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 36 e 4 13.90 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U14 PK +0.6 V GUZIK Paweł Z/6561/21 2024 LDK!
6 39 e 4 14.01 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U20 PK +0.6 -- MAJCHROWICZ Rena Z/5574/19 2024 LDK!  OSU  
7 41 e 4 14.06 GAWLIK Zuzanna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +0.6 V TORBA Agnieszka Z/0035/23 2024 LDK!
8 43 e 4 14.08 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.6 V BARSZCZ Mirosław Z/0212/22 2024 LDK!
1 14 e 5 13.34 BARDJAN Nadia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +0.3 IV WRÓBEL Marcin Z/0038/22 2024 LDK!
2 22 e 5 13.55 OCHOTA Andżelika UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK +0.3 IV SUGIER Maria # Z/4757/22 2024 LDK!
3 44 e 5 14.18 BIAŁEK Adrianna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +0.3 V TORBA Agnieszka Z/3690/21 2024 LDK!
4 45 e 5 14.20 SZYMAŃSKA Patrycja KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +0.3 V ANIOŁ Stanisław Z/2713/23 2024 LDK!
5 51 e 5 14.30 CZERKIES Milena LKS Stal Mielec 2009 U16 PK +0.3 V TORBA Agnieszka Z/4985/23 2024
6 54 e 5 14.43 OLĘDZKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK +0.3 V TITTINGER Katarzyna Z/4378/24 2024 LDK!
1 20 e 6 13.52 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK +0.3 IV GUZIK Paweł Z/6560/21 2024 LDK!
2 30 e 6 13.76 SKAWIŃSKA Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2012 U14 PK +0.3 IV SUGIER Krzysztof Z/6226/22 2024 LDK!
3 38 e 6 14.01 TAVARNYTSKA Viktoriia KS Limanowa Forrest 2012 U14 MA +0.3 V TROJANOWSKI Krzysztof Z/3141/22 2024 LDK!
4 40 e 6 14.04 WCISŁO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +0.3 V WRÓBEL Marcin Z/1773/21 2024 LDK!
5 50 e 6 14.28 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +0.3 V ANIOŁ Stanisław Z/3159/21 2024 LDK!
6 52 e 6 14.37 LITWIN Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +0.3 V WRÓBEL Marcin Z/6349/22 2024 LDK!
7 58 e 6 14.62 SMUTEK Julita KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.3 -- SIWEK Andrzej Z/6342/22 2024
1 42 e 7 14.08 KOZŁOWSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +0.1 -- MAJCHROWICZ Rena Z/4286/22 2024 LDK!  OSU  
2 48 e 7 14.26 SUDOŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2012 U14 PK +0.1 V ZIĘBA Julian Z/8364/21 2024 LDK!
3 56 e 7 14.54 ŚPIEWAK Aleksandra LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +0.1 -- ŻĄDŁO Jacek Z/2122/22 2024 LDK!
4 57 e 7 14.55 KOLII Mirosława UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK +0.1 -- SUGIER Krzysztof Z/13623/21 2024 LDK!
5 61 e 7 14.75 WOJTALA Sandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK +0.1 -- ANIOŁ Stanisław Z/0600/22 2024 LDK!
6 63 e 7 14.85 SUROWIEC Milena KB Witar Tarnobrzeg 2008 U18 PK +0.1 -- MAŚLANKA Adam Z/3498/20 2024 LDK!
1 37 e 8 13.97 BRZYSKA Łucja KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK +0.2 V KŁOSOWSKA Monika Z/1775/22 2024 LDK!
2 53 e 8 14.40 PODGÓRSKA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +0.2 V WRÓBEL Marcin Z/0243/24 2024 LDK!
3 64 e 8 14.87 ŚWIERKOWSKA Emilia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK +0.2 -- BARSZCZ Mirosław Z/3319/23 2024 LDK!
4 66 e 8 14.94 CHUDOMENT Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK +0.2 -- SUGIER Krzysztof Z/1977/22 2024 LDK!
5 69 e 8 15.03 SITEK Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK +0.2 -- WRÓBEL Marcin # Z/2786/23 2024 LDK!
6 72 e 8 15.33 SAMOŁYK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK +0.2 -- ŁYP Jacek Z/0319/22 2024 LDK!
7 75 e 8 15.68 MIERZWA Emilia KB Witar Tarnobrzeg 2007 U18 PK +0.2 -- MAŚLANKA Adam Z/5007/21 2024 LDK!
1 24 e 9 13.59 KLUCZEWSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK 0.0 IV WRÓBEL Marcin Z/0171/24 2024 LDK!
2 33 e 9 13.86 JANIEC Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK 0.0 -- MARSZAŁEK Alicja Z/9781/21 2024 LDK!
3 49 e 9 14.26 GORCZYCA Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK 0.0 V WIERZBICKI Mirosław Z/5270/24 2024
4 60 e 9 14.72 KHOKHERCHAK Albina LKS Stal Mielec 2009 U16 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka Z/2445/24 2024 LDK!
5 67 e 9 14.95 RAK Wiktoria KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK 0.0 -- GUZIK Paweł Z/5845/23 2024 LDK!
6 71 e 9 15.28 DOBOSZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK 0.0 -- JANIK Emilia Z/2839/21 2024 LDK!
7 81 e 9 16.73 MICHNIAK Maja KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK 0.0 -- JANIK Emilia Z/6180/23 2024 LDK!
1 21 e 10 13.54 GRZYBOWSKA Lena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -0.1 IV ANIOŁ Stanisław Z/7392/23 2024 LDK!
2 31 e 10 13.83 SKROK Hanna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -0.1 V ANIOŁ Stanisław Z/2693/23 2024 LDK!
3 46 e 10 14.21 HAMMER Katarzyna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -0.1 V ANIOŁ Stanisław Z/5798/23 2024 LDK!
4 55 e 10 14.52 PIĘTA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK -0.1 -- TITTINGER Katarzyna Z/2331/24 2024 LDK!
5 62 e 10 14.82 OLĘDZKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK -0.1 -- TITTINGER Katarzyna Z/4377/24 2024 LDK!
6 65 e 10 14.89 PELCZAR Milena KB Krościenko Wyżne 2011 U14 PK -0.1 -- GUZIK Paweł Z/0024/24 2024 LDK!
7 73 e 10 15.49 WOJTAK Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -0.1 -- ANIOŁ Stanisław Z/5797/23 2024 LDK!
1 18 e 11 13.41 MORYTO Kornelia LKS Stal Mielec 2011 U14 PK 0.0 IV TORBA Agnieszka Z/0258/24 2024 LDK!
2 23 e 11 13.57 BECHTA Julia LA WIR Czarna 2012 U14 PK 0.0 IV SUROWIEC Patrycja Z/5299/23 2024 LDK!
3 68 e 11 14.97 KOSTERKIEWICZ Maja UKS Tempo 5 Przemyśl 2012 U14 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof Z/7012/23 2024 LDK!
4 70 e 11 15.24 PTAK Marlena LKS Stal Mielec 2012 U14 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka Z/5249/23 2024 LDK!
5 77 e 11 15.83 KASPERKOWICZ Róża KB Krościenko Wyżne 2011 U14 PK 0.0 -- GUZIK Paweł Z/5092/24 2024 LDK!
6 78 e 11 15.84 FUGOWSKA Zofia UKS Tempo 5 Przemyśl 2012 U14 PK 0.0 -- SUGIER Krzysztof Z/5387/23 2024 LDK!
1 47 e 12 14.24 SULIK Nadia KB Witar Tarnobrzeg 2013 U12 PK 0.0 V MAŚLANKA Adam Z/6423/22 2024 LDK!
2 59 e 12 14.68 FARYJ Laura KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK 0.0 -- GUZIK Paweł Z/6828/23 2024 LDK!
3 74 e 12 15.56 PELCZAR Amelia KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK 0.0 -- GUZIK Paweł Z/0018/24 2024 LDK!
4 76 e 12 15.77 CZAPOR Milena KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK 0.0 -- GUZIK Paweł Z/4507/24 2024 LDK!
5 79 e 12 15.88 GRUSZCZYŃSKA Tamara KB Witar Tarnobrzeg 2013 U12 PK 0.0 -- MAŚLANKA Adam Z/5268/24 2024 LDK!
6 80 e 12 16.55 SZURLEJ Antonina KB Krościenko Wyżne 2014 U12 PK 0.0 -- GUZIK Paweł Z/6667/23 2024 LDK!
7 82 e 12 17.15 KASPERKOWICZ Milena KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK 0.0 -- GUZIK Paweł Z/4508/24 2024 LDK!
1 1 f 1 11.81 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK +0.3 M MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!
2 2 f 1 12.03 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +0.3 I DMP MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2024 127
3 3 f 1 12.28 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK +0.3 II DMP B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2024 112
4 4 f 1 12.49 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.3 II BARSZCZ Mirosław Z/0202/22 2024 LDK!
5 5 f 1 12.52 GUZIK Malwina KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK +0.3 II JANIK Emilia Z/0479/23 2024 LDK!
6 6 f 1 12.72 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 2005 U20 PK +0.3 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
7 7 f 1 12.75 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.3 II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/3158/21 2024 LDK! 123
8 8 f 1 13.07 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK +0.3 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2024 LDK!  KN B  
200 m K
1 1 s 1 25.34 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.9 II DMP KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4605/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   105
2 2 s 1 25.55 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -0.9 II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/0202/22 2024 LDK! 135
3 3 s 1 26.04 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -0.9 II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2024 LDK!  KN B   125
4 4 s 1 26.33 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -0.9 III BARSZCZ Mirosław Z/3158/21 2024 LDK!
1 5 s 2 26.45 GUZIK Malwina KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK -0.2 III JANIK Emilia Z/0479/23 2024 LDK!
2 6 s 2 26.76 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 2005 U20 PK -0.2 III TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
3 8 s 2 27.30 BARDJAN Nadia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -0.2 III WRÓBEL Marcin Z/0038/22 2024 LDK!
4 32 s 2 29.51 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U18 PK -0.2 -- ZIĘBA Julian Z/3712/19 2024 LDK!
1 7 s 3 27.29 PĘKALA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK -1.8 III TITTINGER Katarzyna Z/6840/21 2024 LDK!
2 9 s 3 27.31 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -1.8 IV DMP U20 GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2024 LDK! 102
3 19 s 3 28.59 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U20 PK -1.8 -- MAJCHROWICZ Rena Z/5574/19 2024 LDK!  OSU  
4 22 s 3 28.66 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U18 PK -1.8 -- WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2024 LDK!
5 26 s 3 28.85 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -1.8 -- BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2024 LDK!
1 10 s 4 27.46 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK -0.7 IV GUZIK Paweł Z/6560/21 2024 LDK!
2 13 s 4 27.88 TUREK Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -0.7 IV WRÓBEL Marcin Z/5668/22 2024 LDK!
3 17 s 4 28.45 SKROK Hanna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -0.7 IV ANIOŁ Stanisław Z/2693/23 2024 LDK!
4 23 s 4 28.71 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -0.7 V BARSZCZ Mirosław Z/0212/22 2024 LDK!
5 27 s 4 28.86 WCISŁO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -0.7 V WRÓBEL Marcin Z/1773/21 2024 LDK!
1 18 s 5 28.51 BRZYSKA Łucja KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK +0.6 V KŁOSOWSKA Monika Z/1775/22 2024 LDK!
2 20 s 5 28.60 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U14 PK +0.6 V GUZIK Paweł Z/6561/21 2024 LDK!
3 31 s 5 29.47 GAWLIK Zuzanna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +0.6 V TORBA Agnieszka Z/0035/23 2024 LDK!
4 34 s 5 29.68 SZYMAŃSKA Patrycja KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +0.6 V ANIOŁ Stanisław Z/2713/23 2024 LDK!
5 38 s 5 30.35 LITWIN Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +0.6 -- WRÓBEL Marcin Z/6349/22 2024 LDK!
1 28 s 6 28.99 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -1.1 V ANIOŁ Stanisław Z/3159/21 2024 LDK!
2 30 s 6 29.46 SUDOŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2012 U14 PK -1.1 V ZIĘBA Julian Z/8364/21 2024 LDK!
3 36 s 6 30.05 CZERKIES Milena LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -1.1 V TORBA Agnieszka Z/4985/23 2024
4 37 s 6 30.27 RAK Wiktoria KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK -1.1 -- GUZIK Paweł Z/5845/23 2024 LDK!
5 40 s 6 30.62 ŚWIERKOWSKA Emilia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK -1.1 -- BARSZCZ Mirosław Z/3319/23 2024 LDK!
1 12 s 7 27.81 KLUCZEWSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -1.1 IV WRÓBEL Marcin Z/0171/24 2024 LDK!
2 16 s 7 28.38 BĄK Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -1.1 IV WRÓBEL Marcin Z/4335/23 2024 LDK!
3 29 s 7 29.39 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK -1.1 V ZIĘBA Julian Z/1194/18 2024 BEZ LDK!
4 42 s 7 30.69 SUROWIEC Milena KB Witar Tarnobrzeg 2008 U18 PK -1.1 -- MAŚLANKA Adam Z/3498/20 2024 LDK!
5 44 s 7 31.02 DŁUGOSZ Dominika KB Krościenko Wyżne 2010 U16 PK -1.1 -- GUZIK Paweł Z/0016/23 2024 LDK!
1 11 s 8 27.64 MORYTO Kornelia LKS Stal Mielec 2011 U14 PK -0.2 IV TORBA Agnieszka Z/0258/24 2024 LDK!
2 33 s 8 29.65 WOJTALA Sandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -0.2 V ANIOŁ Stanisław Z/0600/22 2024 LDK!
3 35 s 8 29.92 KOLII Mirosława UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK -0.2 V SUGIER Krzysztof Z/13623/21 2024 LDK!
4 39 s 8 30.47 PELCZAR Milena KB Krościenko Wyżne 2011 U14 PK -0.2 -- GUZIK Paweł Z/0024/24 2024 LDK!
5 47 s 8 33.23 KASPERKOWICZ Róża KB Krościenko Wyżne 2011 U14 PK -0.2 -- GUZIK Paweł Z/5092/24 2024 LDK!
1 14 s 9 28.08 OCHOTA Andżelika UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK -0.2 IV SUGIER Maria # Z/4757/22 2024 LDK!
2 21 s 9 28.64 JANIEC Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK -0.2 -- MARSZAŁEK Alicja Z/9781/21 2024 LDK!
3 24 s 9 28.81 WIŚNIOWSKA Anna KKB MOSiR Krosno 2007 U18 PK -0.2 -- SOCHA Tomasz Z/4281/24 2024
4 46 s 9 32.74 PTAK Marlena LKS Stal Mielec 2012 U14 PK -0.2 -- TORBA Agnieszka Z/5249/23 2024 LDK!
1 15 s 10 28.13 KOŚCIELNIAK Aleksandra KKB MOSiR Krosno 2010 U16 PK -0.2 IV SOCHA Tomasz Z/14199/21 2024 LDK!
2 25 s 10 28.81 HAMMER Katarzyna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -0.2 V ANIOŁ Stanisław Z/5798/23 2024 LDK!
3 41 s 10 30.69 KOSTERKIEWICZ Maja UKS Tempo 5 Przemyśl 2012 U14 PK -0.2 -- SUGIER Krzysztof Z/7012/23 2024 LDK!
4 43 s 10 31.00 SITEK Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK -0.2 -- WRÓBEL Marcin # Z/2786/23 2024 LDK!
5 45 s 10 31.46 WOJTAK Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -0.2 -- ANIOŁ Stanisław Z/5797/23 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.56 MACHAŁA Martyna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK II TORBA Agnieszka Z/5787/22 2024 LDK!
2 2 s 1 42.82 KROWIAK Milena KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK II JANIK Emilia Z/5663/23 2024 LDK!
3 3 s 1 43.20 GRZYBOWSKA Lena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK III ANIOŁ Stanisław Z/7392/23 2024 LDK!
4 5 s 1 45.33 STEC Daria KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/1529/22 2024 LDK!
5 8 s 1 47.52 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK V BARSZCZ Mirosław Z/3160/21 2024 LDK!
1 4 s 2 45.28 SADLEJA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/6137/23 2024
2 6 s 2 45.96 SKAWIŃSKA Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2012 U14 PK IV SUGIER Krzysztof Z/6226/22 2024 LDK!
3 7 s 2 46.16 TAVARNYTSKA Viktoriia KS Limanowa Forrest 2012 U14 MA IV TROJANOWSKI Krzysztof Z/3141/22 2024 LDK!
4 10 s 2 48.00 KHOKHERCHAK Albina LKS Stal Mielec 2009 U16 PK V TORBA Agnieszka Z/2445/24 2024 LDK!
1 9 s 3 47.87 GŁÓD Patrycja LKS Stal Mielec 2010 U16 PK V TORBA Agnieszka Z/0585/23 2024 LDK!
2 12 s 3 49.20 SULIK Nadia KB Witar Tarnobrzeg 2013 U12 PK -- MAŚLANKA Adam Z/6423/22 2024 LDK!
3 13 s 3 49.40 CISŁO Martyna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/5767/22 2024 LDK!
4 15 s 3 50.50 BECHTA Julia LA WIR Czarna 2012 U14 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/5299/23 2024 LDK!
5 17 s 3 52.13 STĘPIEŃ Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2694/23 2024 LDK!
1 14 s 4 49.60 DŁUGOSZ Dominika KB Krościenko Wyżne 2010 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/0016/23 2024 LDK!
2 18 s 4 53.19 GRUSZCZYŃSKA Tamara KB Witar Tarnobrzeg 2013 U12 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5268/24 2024 LDK!
3 20 s 4 54.24 MICHNIAK Maja KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK -- JANIK Emilia Z/6180/23 2024 LDK!
4 21 s 4 54.91 CZAPOR Milena KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK -- GUZIK Paweł Z/4507/24 2024 LDK!
1 11 s 5 48.68 FARYJ Laura KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK -- GUZIK Paweł Z/6828/23 2024 LDK!
2 16 s 5 51.36 PIĘTA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/2331/24 2024 LDK!
3 19 s 5 54.00 PELCZAR Amelia KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK -- GUZIK Paweł Z/0018/24 2024 LDK!
4 22 s 5 58.11 SZURLEJ Antonina KB Krościenko Wyżne 2014 U12 PK -- GUZIK Paweł Z/6667/23 2024 LDK!
5 23 s 5 59.18 KASPERKOWICZ Milena KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK -- GUZIK Paweł Z/4508/24 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.78 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK I DMP U20 KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2024 3 LDK!  KN B   151
2 2 s 1 61.83 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U18 PK III ZIĘBA Julian Z/3712/19 2024 LDK!
3 3 s 1 63.18 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK IV MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2024
4 9 s 1 72.90 MIERZWA Emilia KB Witar Tarnobrzeg 2007 U18 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5007/21 2024 LDK!
1 4 s 2 64.39 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK IV MAJCHROWICZ Rena Z/0048/21 2024 LDK!  OSU  
2 5 s 2 64.62 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4604/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 6 s 2 65.48 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/13621/21 2024 LDK!  OSU  
4 7 s 2 66.39 KOZŁOWSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/4286/22 2024 LDK!  OSU  
5 8 s 2 69.97 STEPANIAK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK -- SUGIER Maria Z/5609/22 2024 LDK!  OSU  
600 m K
1 1 s 1 1:44.81 SOWA Róża MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2012 U14 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/6111/21 2024 LDK!
2 2 s 1 1:48.88 CHUB Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK V ANIOŁ Stanisław Z/4457/22 2024 LDK!
3 3 s 1 1:50.35 WĄŻ Aleksandra LKS Stal Mielec 2011 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3707/21 2024 LDK!
5 5 s 1 1:55.19 PRYCHOCEŃ Magdalena MOSiR Przeworsk 2011 U14 PK -- WARCHOŁ Katarzyna Z/6108/23 2024
6 6 s 1 1:55.30 DOMINO Karina CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/2374/24 2024 LDK!
7 7 s 1 1:56.01 STRĘCIWILK Lena KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2043/22 2024 LDK!
8 8 s 1 2:01.83 TARCZYŃSKA Joanna KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/5279/22 2024
9 9 s 1 2:06.13 LORENC Dominika MOSiR Przeworsk 2011 U14 PK -- WARCHOŁ Katarzyna Z/6080/23 2024
10 10 s 1 2:09.04 STACHURA Aleksandra LKS Stal Mielec 2012 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/2449/24 2024 LDK!
12 12 s 1 2:23.32 KOSIOR Julia MOSiR Przeworsk 2011 U14 PK -- WARCHOŁ Katarzyna Z/4655/24 2024
13 13 s 1 2:36.60 DZIEDZIC Natalia MOSiR Przeworsk 2012 U14 PK -- WARCHOŁ Katarzyna Z/6081/23 2024
800 m K
1 1 s 1 2:15.20 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2024 LDK!  KN B   129
2 2 s 1 2:16.71 SADLEJA Julia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK II DMP DMP U20 KOWAL Piotr Z/6270/22 2024  KN B   83 125
3 3 s 1 2:18.61 WANDAS Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK III DUDA Bogusław Z/1134/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 2:18.94 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/12908/21 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 2:20.21 ZARĘBA Monika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK III DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/4926/22 2024 LDK!  KN B   115
6 7 s 1 2:24.12 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U18 PK III SUGIER Maria Z/5607/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 8 s 1 2:24.94 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U18 PK III GUZIK Paweł Z/1459/18 2024 BEZ
1 6 s 2 2:23.49 NAZARCZUK Lena KML Lubaczów 2010 U16 PK III WAŻNY Stanisław Z/3395/20 2024 LDK!
3 10 s 2 2:31.30 ZAJĄC Weronika UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK IV SUGIER Maria Z/4855/22 2024 LDK!  OSU  
4 11 s 2 2:39.94 MASZLANKA Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/3396/20 2024 LDK!
5 12 s 2 2:40.86 CHUDZIK Aleksandra KB Krościenko Wyżne 2010 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/0036/24 2024 LDK!
6 13 s 2 2:45.16 SZAŁAJKO Marcelina KB Krościenko Wyżne 2009 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/4746/24 2024 LDK!
7 14 s 2 2:47.09 DZIEDZIC Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/6296/22 2024
8 15 s 2 2:54.76 LORENC Antonina KB Krościenko Wyżne 2009 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/3986/20 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:11.13 PYRCZ Roksana CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK III KOWAL Piotr Z/8550/21 2024 LDK!
2 2 s 1 3:12.06 BAJOR Olivia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK III WĘGRZYN Monika Z/4228/22 2024
3 4 s 1 3:14.68 ZAJĄC Sabina UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK IV SUGIER Maria Z/4350/22 2024 LDK!  OSU  
4 5 s 1 3:17.06 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/1194/18 2024 BEZ LDK!
5 6 s 1 3:17.36 KASPRZAK Aleksandra LKS Stal Mielec 2009 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/13680/21 2024 LDK!
6 7 s 1 3:17.60 PITERA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/6361/22 2024 LDK!
7 9 s 1 3:18.84 WRONOWSKA Amelia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/1592/24 2024
8 13 s 1 3:23.86 KOSIOROWSKA Kamila UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK V WĘGRZYN Monika Z/6045/23 2024
9 14 s 1 3:25.04 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK V ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2024 LDK!
10 15 s 1 3:25.60 DUSZCZYK Zuzanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2010 U16 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/4161/22 2024 LDK!
1 3 s 2 3:12.43 PYRCZ Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK III KOWAL Piotr Z/8549/21 2024 LDK!
2 8 s 2 3:18.67 WIERCIOCH Karolina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK IV BIGUS Anna Z/4606/23 2024 LDK!
3 10 s 2 3:18.96 KUTER Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/6352/22 2024 LDK!
5 12 s 2 3:22.60 PEREŚLUCHA Lena MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2013 U12 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/6341/21 2024 LDK!
6 16 s 2 3:26.66 ZASOWSKA Jagoda UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U16 PK V WĘGRZYN Monika Z/6112/23 2024
7 17 s 2 3:38.56 WACHTA Iga MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2009 U16 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6339/21 2024 LDK!
  s 2 DNF DOBEK Justyna LA WIR Czarna 2010 U16 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/7571/23 2024 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:55.35 CHMURA Anastazja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK III KOWAL Piotr Z/1225/20 2024
2 2 s 1 5:20.36 BARAN Weronika CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/6280/22 2024
3 3 s 1 5:20.55 CHUDZIK Amelia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK -- ŻĄDŁO Jacek WĘGRZYN Monika , Z/2386/18 , 2024 LDK!
4 4 s 1 5:36.24 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK -- SUGIER Maria Z/5761/18 2024 LDK!  OSU  
80 pł K
1 1 s 1 12.59 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +0.7 III WRÓBEL Marcin Z/6841/21 2024 LDK!
2 2 s 1 13.22 STYBAK Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +0.7 IV WRÓBEL Marcin Z/0063/24 2024 LDK!
3 3 s 1 13.79 DUDOŃ Aurelia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK +0.7 IV SUGIER Maria # Z/6286/22 2024 LDK!
4 4 s 1 13.92 ANDRES Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK +0.7 V WRÓBEL Marcin Z/4476/22 2024 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 14.94 CHUDOMENT Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK +0.7 -- SUGIER Krzysztof Z/1977/22 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.70 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK -0.5 II JANIK Emilia Z/2578/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 16.16 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK -0.5 III SOBOLAK Piotr Z/2579/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 16.75 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK -0.5 III SUGIER Maria Z/2610/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 16.78 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U18 PK -0.5 III TORBA Tomasz Z/3599/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
100 m pł K
  s 1 DNF PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U20 PK -0.5 -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2024  OSU  
300 m pł K
1 1 s 1 46.32 PASTUŁA Maja UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK II WĘGRZYN Monika Z/4227/22 2024
2 2 s 1 47.09 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U20 PK -- MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2024 5 LDK!
3 3 s 1 48.69 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK III WRÓBEL Marcin Z/6841/21 2024 LDK!
4 4 s 1 48.97 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3599/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 5 s 2 49.92 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK -- SUGIER Maria Z/2610/20 2024 LDK!  OSU  
2 6 s 2 51.19 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0612/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 7 s 2 51.75 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK IV JANIK Emilia Z/11078/21 2024 LDK!
4 8 s 2 52.54 STYBAK Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/0063/24 2024 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.64 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK II DMP DMP U20 TITTINGER Michał Z/0050/21 2024 LDK!  KN B   91 127
2 2 f 1 1.55 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK III JANIK Emilia Z/2578/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 1.50 REUT Anna KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK IV JANIK Emilia Z/2048/22 2024 LDK!
4 4 f 1 1.50 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK IV JANIK Emilia Z/2217/20 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 1.40 DYGDOŃ Vanessa CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK V TITTINGER Katarzyna # Z/1364/21 2024 LDK!
6 6 f 1 1.40 ZAJCHOWSKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK V TITTINGER Katarzyna # Z/1362/21 2024 LDK!
7 7 f 1 1.35 SZWEDO Marlena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/5843/23 2024
8 8 f 1 1.35 DOBOSZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK -- JANIK Emilia Z/2839/21 2024 LDK!
9 9 f 1 1.30 DZIURGOT Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3196/18 2024 BEZ
W dal K
1 1 f 1 5.27 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 Sen PK +0.2 III JANIK Emilia Z/5145/15 2024 3
2 2 f 1 5.16 MOŻDŻEŃ Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK -0.5 III TITTINGER Katarzyna # Z/5845/21 2024 LDK!
3 3 f 1 5.12 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK +0.1 III JANIK Emilia Z/2226/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 5.10 ŻURAWSKA Patrycja LKS Stal Mielec 2006 U20 PK +0.1 III TORBA Tomasz Z/0163/24 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 1 4.90 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK -0.1 IV BIGUS Anna # Z/3195/18 2024 BEZ  KN B  
6 6 f 1 4.70 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U18 PK +0.8 -- TORBA Tomasz Z/3544/19 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 4.69 FILIPIUK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +0.9 -- DMP U20 ŁYP Jacek Z/4925/22 2024  OSU   KN B   68
8 8 f 1 4.55 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK +0.4 V JANIK Emilia Z/11078/21 2024 LDK!
9 9 f 1 4.34 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +0.4 -- WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2024
10 10 f 1 4.10 CZENCZEK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.1 -- WIERZBICKI Mirosław Z/1616/23 2024
11 11 f 1 3.82 SAMOŁYK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK +1.2 -- ŁYP Jacek Z/0319/22 2024 LDK!
12 12 f 1 3.10 KRÓL Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +0.3 -- WIERZBICKI Mirosław Z/5988/22 2023 LDK!
  f 1 NM BIAŁEK Adrianna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka Z/3690/21 2024 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.00 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U20 PK -0.4 III BIGUS Anna Z/4631/18 2024 5 LDK!  KN B  
2 2 f 1 10.76 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK +0.4 III BIGUS Anna # Z/3195/18 2024 BEZ  KN B  
3 3 f 1 10.73 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK +0.5 IV JANIK Emilia Z/2226/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 10.42 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK +0.1 IV FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 10.18 HONCHAR Anastasiia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK -0.6 -- ŁYP Jacek Z/5941/23 2024  OSU  
Kula (3) K
1 1 f 1 11.95 BOROWIEC Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK III SAMAGALSKI Tomasz Z/0882/22 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 11.20 SZAŁAŃSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK III DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/2798/23 2024 LDK!  KN B   99
3 3 f 1 10.04 MĄDRO Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK IV BIGUS Anna # Z/4401/23 2024 LDK!
4 4 f 1 9.06 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2024  KN B  
5 5 f 1 8.43 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2024 LDK!
6 6 f 1 7.65 ŻELAZKO Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/2868/23 2024
7 7 f 1 7.44 KANIEWSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4628/23 2024  OSU  
8 8 f 1 7.35 WARCHOŁ Yagoda KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/5075/23 2024 LDK!  OSU  
Kula (4) K
1 1 f 1 12.89 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 8.17 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2024
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 31.50 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2024 LDK!
2 2 f 1 25.60 KIEDRZYŃSKA Tola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK V DRAPAŁA Paweł Z/0210/22 2024 LDK!
3 3 f 1 24.46 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK V BIGUS Anna Z/3237/19 2024 LDK!
4 4 f 1 24.36 KOZA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek Z/6290/22 2024 LDK!
5 5 f 1 23.41 TARCZYŃSKA Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/7013/23 2024 LDK!
6 6 f 1 23.31 MĄDRO Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- BIGUS Anna # Z/4401/23 2024 LDK!
7 7 f 1 20.56 KANIEWSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4628/23 2024  OSU  
8 8 f 1 20.03 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2024 LDK!
9 9 f 1 19.96 STELMACH Oliwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK -- BIGUS Anna Z/6002/23 2024 LDK!
10 10 f 1 19.92 WARCHOŁ Yagoda KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/5075/23 2024 LDK!  OSU  
11 11 f 1 18.88 GIL Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- BIGUS Anna Z/6764/21 2024
Dysk (1) K
1 1 f 1 38.57 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK II WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 30.92 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U20 PK IV DMP U20 TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2024 BEZ LDK! 102
3 3 f 1 27.90 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4179/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 26.91 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2024  KN B  
5 5 f 1 26.26 OPAŁKA Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- DRAPAŁA Paweł Z/6012/23 2024 LDK!
6 6 f 1 24.97 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 1 24.26 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2024
8 8 f 1 17.63 SZAŁAŃSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2798/23 2024 LDK!  KN B  
  f 1 NM BOROWIEC Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/0882/22 2024 LDK!  KN B  
Oszczep (500) K
1 1 f 1 41.06 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK III FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 f 1 29.83 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK V BIGUS Anna Z/3237/19 2024 LDK!
3 3 f 1 22.59 ŻELAZKO Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/2868/23 2024
4 4 f 1 21.90 GIL Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- BIGUS Anna Z/6764/21 2024
5 5 f 1 20.92 STELMACH Oliwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK -- BIGUS Anna Z/6002/23 2024 LDK!
6 6 f 1 20.50 WIŚNIOWSKA Anna KKB MOSiR Krosno 2007 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/4281/24 2024
Oszczep (600) K
1 1 f 1 42.56 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U23 PK II BIGUS Anna Z/3204/18 2024 5  KN B  
100 m M
1 1 e 1 11.05 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -0.4 II DMP MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2024  KN B   98
2 2 e 1 11.26 TABAKA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.4 II MAJCHROWICZ Rena Z/1619/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 e 1 11.29 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U20 PK -0.4 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2024  KN B  
4 5 e 1 11.44 RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -0.4 III DMP DMP U20 MAJCHROWICZ Rena Z/3973/21 2024 LDK!  KN B   70 113
5 6 e 1 11.51 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U23 PK -0.4 III TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  KN B  
6 7 e 1 11.52 KULPIŃSKI Bartłomiej UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK -0.4 III SUGIER Maria Z/6662/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 10 e 1 11.67 PRZETACZNIK Adrian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.4 III WIERZBICKI Mirosław Z/2175/19 2024 LDK!  KN B  
8 24 e 1 12.45 KOLIS Jakub LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -0.4 V TORBA Agnieszka Z/3694/21 2024 LDK!
1 4 e 2 11.38 KULIŃSKI Igor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U20 PK +1.4 III WIERZBICKI Mirosław Z/14456/21 2024  KN B  
2 8 e 2 11.63 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +1.4 III MAJCHROWICZ Rena Z/1891/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 9 e 2 11.65 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U18 PK +1.4 III TORBA Tomasz Z/2591/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 11 e 2 11.71 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +1.4 III GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2024 LDK!
5 12 e 2 11.78 MAZUREK Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +1.4 IV MAJCHROWICZ Rena Z/4119/24 2024 LDK!  OSU  
6 13 e 2 11.84 SZOSTEK Krystian CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +1.4 IV MAJCHROWICZ Rena Z/5846/21 2024 LDK!  OSU  
7 20 e 2 12.24 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +1.4 -- DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2024 LDK! 80
1 17 e 3 12.13 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U18 PK 0.0 IV TORBA Tomasz Z/12373/21 2024  OSU  
2 19 e 3 12.14 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK 0.0 IV GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2024 LDK!
3 22 e 3 12.31 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U20 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 25 e 3 12.50 KRAWIEC Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK 0.0 -- MAJCHROWICZ Rena Z/6425/22 2024 LDK!  OSU  
5 28 e 3 12.73 RYCHLEWSKI Antoni KML Lubaczów 2011 U14 PK 0.0 V WAŻNY Stanisław Z/5322/22 2024 LDK!
6 31 e 3 13.22 KOT Krzysztof CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK 0.0 -- MAJCHROWICZ Rena Z/5927/24 2024 LDK!
7 32 e 3 13.30 OWSIAK Piotr LKS Stal Mielec 2010 U16 PK 0.0 -- ŻĄDŁO Jacek Z/0287/24 2024 LDK!
1 23 e 4 12.31 RUSIN Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK +0.6 V WĘGRZYN Monika Z/0067/24 2024
2 27 e 4 12.67 BORAWSKI Gabriel LKS Stal Mielec 2009 U16 PK +0.6 V ZIOŁO Stanisław Z/4238/23 2024
3 29 e 4 13.04 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +0.6 -- ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2024 LDK!
4 30 e 4 13.20 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +0.6 -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2024 LDK!
5 33 e 4 13.54 SZUL Alan KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK +0.6 -- GUZIK Paweł Z/5563/23 2024 LDK!
6 34 e 4 13.67 WOJCIECHOWSKI Mateusz KML Lubaczów 2011 U14 PK +0.6 -- WAŻNY Stanisław Z/6041/21 2024 LDK!
7 35 e 4 13.75 BARANOWSKI Krzysztof CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK +0.6 -- TITTINGER Katarzyna Z/2721/23 2024 LDK!
8 36 e 4 13.85 KUBALA Ernest CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK +0.6 -- TITTINGER Katarzyna # Z/13625/21 2024 LDK!
1 14 e 5 11.85 NATOŃSKI Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK +0.2 -- WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4054/24 2024
2 15 e 5 11.94 KACZKA Robert KB Krościenko Wyżne 2006 U20 PK +0.2 IV GUZIK Paweł Z/0580/24 2024
3 16 e 5 12.02 WYDRO Karol CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +0.2 IV MAJCHROWICZ Rena Z/1165/24 2024  OSU  
4 18 e 5 12.14 MAZUCHOWSKI Miłosz KB Krościenko Wyżne 2007 U18 PK +0.2 IV GUZIK Paweł Z/0501/24 2024
5 21 e 5 12.28 TELBYŁO Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +0.2 -- MAJCHROWICZ Rena Z/5710/24 2024 LDK!
6 26 e 5 12.67 GIERCZAK Fabian UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK +0.2 V SUGIER Maria Z/5093/24 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 1 10.95 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -0.9 II DMP MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2024  KN B   107
2 2 f 1 11.17 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U20 PK -0.9 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2024  KN B  
3 3 f 1 11.23 TABAKA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.9 II MAJCHROWICZ Rena Z/1619/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 11.31 RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -0.9 III DMP DMP U20 MAJCHROWICZ Rena Z/3973/21 2024 LDK!  KN B   79 120
5 5 f 1 11.45 KULIŃSKI Igor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U20 PK -0.9 III WIERZBICKI Mirosław Z/14456/21 2024  KN B  
6 6 f 1 11.67 PRZETACZNIK Adrian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.9 III WIERZBICKI Mirosław Z/2175/19 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 1 11.67 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.9 III MAJCHROWICZ Rena Z/1891/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
200 m M
1 1 s 1 22.45 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U20 PK +0.9 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2024  KN B  
2 2 s 1 22.95 KULPIŃSKI Bartłomiej UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK +0.9 III SUGIER Maria Z/6662/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 4 s 1 23.82 MAZUREK Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +0.9 IV MAJCHROWICZ Rena Z/4119/24 2024 LDK!  OSU  
  s 1 DNF RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +0.9 -- MAJCHROWICZ Rena Z/3973/21 2024 LDK!  KN B  
1 3 s 2 23.73 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.5 IV DMP U20 GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2024 LDK! 100
2 5 s 2 24.14 SZOSTEK Krystian CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +0.5 IV MAJCHROWICZ Rena Z/5846/21 2024 LDK!  OSU  
3 7 s 2 24.42 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U18 PK +0.5 -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2024  OSU  
4 8 s 2 24.52 WYDRO Karol CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +0.5 -- MAJCHROWICZ Rena Z/1165/24 2024  OSU  
5 12 s 2 27.36 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +0.5 -- ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2024 LDK!
2 10 s 3 25.64 BOBAK Oliwer KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK +0.6 -- JANIK Emilia Z/4779/23 2024 LDK!
3 13 s 3 27.83 SZUL Alan KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK +0.6 -- GUZIK Paweł Z/5563/23 2024 LDK!
4 14 s 3 28.54 BONDYRA Ernest CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK +0.6 -- WRÓBEL Marcin # Z/2126/24 2024 LDK!
5 15 s 3 29.56 KWIATEK Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK +0.6 -- WRÓBEL Marcin # Z/0653/23 2024 LDK!
1 6 s 4 24.37 KACZKA Robert KB Krościenko Wyżne 2006 U20 PK -0.6 IV GUZIK Paweł Z/0580/24 2024
2 11 s 4 25.76 BABULA Brajan MKS Stal Nowa Dęba 2007 U18 PK -0.6 -- ŻAK Dariusz Z/3304/23 2024
300 m M
1 1 s 1 40.51 BORAWSKI Gabriel LKS Stal Mielec 2009 U16 PK V ZIOŁO Stanisław Z/4238/23 2024
2 2 s 1 41.41 RYCHLEWSKI Antoni KML Lubaczów 2011 U14 PK V WAŻNY Stanisław Z/5322/22 2024 LDK!
3 5 s 1 42.71 SAK Oskar MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U14 PK -- BIGUS Anna Z/4534/22 2024 LDK!
4 7 s 1 43.95 PALEŃ Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0284/22 2024 LDK!
  s 1 DQ SOBOLEWSKI Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/5229/22 2024 LDK!
1 3 s 2 41.62 TARKOWSKI Filip CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/5057/24 2024 LDK!
2 4 s 2 42.45 OWSIAK Piotr LKS Stal Mielec 2010 U16 PK V ŻĄDŁO Jacek Z/0287/24 2024 LDK!
3 6 s 2 43.75 SZUMEŁDA Oskar KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0220/22 2024 LDK!
4 8 s 2 46.65 WOJCIECHOWSKI Mateusz KML Lubaczów 2011 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6041/21 2024 LDK!
5 9 s 2 47.53 KOT Maksymilian MOSiR Przeworsk 2010 U16 PK -- WARCHOŁ Katarzyna Z/6110/23 2024
400 m M
1 1 s 1 49.44 TABAKA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK II DMP U20 MAJCHROWICZ Rena Z/1619/23 2024 LDK!  OSU   KN B   137
2 2 s 1 51.29 CZUBA Emanuel CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK III MAZUR Janusz Z/0394/18 2024 LDK!  KN B  
3 4 s 1 52.58 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK III WĘGRZYN Monika Z/3339/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 6 s 1 54.59 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK IV DMP U20 MAJCHROWICZ Rena Z/1891/22 2024 LDK!  OSU   KN B   86
5 7 s 1 55.36 DROŻDŻ Łukasz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK -- WĘGRZYN Monika Z/0415/24 2024
1 3 s 2 52.39 SERAFIN Tomasz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK III WĘGRZYN Monika Z/0214/24 2024
2 5 s 2 54.47 KOPEĆ Michał UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK IV WĘGRZYN Monika Z/4519/24 2024
3 8 s 2 55.47 BABULA Brajan MKS Stal Nowa Dęba 2007 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/3304/23 2024
4 9 s 2 56.98 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2024
5 10 s 2 57.08 KRAWIEC Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/6425/22 2024 LDK!  OSU  
600 m M
1 1 s 1 1:41.65 JACH Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/5994/22 2024 LDK!
2 2 s 1 1:42.88 BUTRYN Maksymilian KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/8367/21 2024 LDK!
3 3 s 1 1:44.25 BRODOWSKI Bartosz KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/6282/22 2024 LDK!
4 4 s 1 1:45.28 MRUGAŁA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK -- JANIK Emilia Z/5690/22 2024 LDK!
5 5 s 1 1:51.31 STYŚ Szymon UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/4504/24 2024 LDK!
6 6 s 1 1:52.52 KASZANY Kacper MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2012 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz # Z/6869/23 2024
7 7 s 1 2:04.47 SYTY Olaf CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/5684/23 2024 LDK!
8 8 s 1 2:15.76 WDOWIAK Wojciech MOSiR Przeworsk 2013 U12 PK -- WARCHOŁ Katarzyna Z/4654/24 2024
800 m M
1 1 s 1 1:54.19 CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II DMP KOWAL Piotr Z/0440/22 2024 LDK!  KN B   91
2 2 s 1 1:59.37 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK III SUGIER Maria Z/0321/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 2:00.22 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U20 PK III DMP U20 KOWALSKA Klaudia KOWAL Piotr , Z/4602/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B   106
4 4 s 1 2:02.15 ŁYBACKI Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK IV DMP U20 KOWAL Piotr Z/3408/23 2024  KN B   96
5 5 s 1 2:09.47 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/4610/18 2024 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:11.38 MIKA Jan MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK -- BIGUS Anna Z/9897/21 2024 LDK!
7 7 s 1 2:18.70 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2024
1000 m M
3 3 s 1 2:57.91 CHYŁA Sebastian KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK V ANIOŁ Stanisław Z/4288/22 2024 LDK!
4 4 s 1 2:59.67 ZĄBKIEWICZ Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/3651/24 2024
5 5 s 1 3:02.82 HIBSZER Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/2436/24 2024
6 6 s 1 3:04.32 BROŹ Kamil KML Lubaczów 2010 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6038/21 2024 LDK!
7 7 s 1 3:04.88 DĄBEK Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/0072/22 2024 LDK!
8 8 s 1 3:18.37 RABEŁ Kacper MOSiR Przeworsk 2010 U16 PK -- WARCHOŁ Katarzyna Z/5269/24 2024
9 9 s 1 3:19.08 ZAJĄC Gabriel UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/5072/22 2024 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:57.75 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II DMP KOWAL Piotr B.D. Z/13565/21 2024  KN B   77
2 2 s 1 3:58.01 KISZKA Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II DMP KOWAL Piotr Z/2198/18 2024  KN B   77
3 3 s 1 4:02.03 PAJA Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/13121/21 2024  KN B  
4 4 s 1 4:02.78 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Masters PK III MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2024 2 LDK!
5 5 s 1 4:05.92 BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U18 PK III WAŻNY Stanisław Z/2916/20 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 4:11.89 KASZANY Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U18 PK III OLEKSYK Grzegorz Z/6110/21 2024 BEZ LDK!  KN B  
7 7 s 1 4:12.02 SOPEL Hubert GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2001 Sen PK -- B.D. LASSOTA Lesław , Z/3250/19 , 2024 LDK!
8 8 s 1 4:14.98 MICAŁ Krzysztof CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK IV DMP U20 KOWAL Piotr Z/5625/23 2024  KN B   95
9 9 s 1 4:19.19 LESZCZYŃSKI Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK IV DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/5512/22 2024  KN B   88
10 10 s 1 4:37.42 HAJDUK Sebastian LKS Stal Mielec 2008 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/1969/22 2024 LDK!
11 11 s 1 4:55.40 KMUK Maciej LKS Stal Mielec 2008 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/2496/24 2024
  s 1 DNF BIEŃKO Mikołaj KKB MOSiR Krosno 2005 U20 PK -- SOCHA Tomasz Z/7465/23 2024
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.49 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -0.6 II SUGIER Maria Z/2573/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 18.95 DRYJAŃSKI Ksawery UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK -0.6 -- SUGIER Maria # Z/6668/22 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.29 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.6 II DMP U20 MAJCHROWICZ Rena Z/0051/21 2024 LDK!  OSU   KN B   145
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.73 CZUBA Emanuel CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK -0.6 III MAZUR Janusz Z/0394/18 2024 LDK!  KN B  
300 m pł M
1 1 s 1 40.33 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK II SUGIER Maria Z/2573/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 44.17 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK IV SUGIER Maria Z/5748/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 47.28 DRYJAŃSKI Ksawery UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/6668/22 2024 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 2.05 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK II RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
2 2 f 1 2.00 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024 99
3 3 f 1 2.00 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK II RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 1.80 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK IV RADOCHOŃSKI Marek Z/5584/19 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 1.70 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- DMP U20 ŁYP Jacek Z/3389/20 2024 LDK!  OSU   KN B   81
6 6 f 1 1.60 SKOCZYLAS Alex CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/6851/23 2024 LDK!
7 7 f 1 1.55 ROGOWSKI Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/5262/24 2024 LDK!
8 8 f 1 1.50 SAK Oskar MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U14 PK -- BIGUS Anna Z/4534/22 2024 LDK!
9 9 f 1 1.45 TITTINGER Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/1021/21 2024 LDK!
10 10 f 1 1.40 ZIARNO Marcin KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0044/24 2024 LDK!  OSU  
11 11 f 1 1.30 KISIEL Marcel CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/6424/22 2024 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.67 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U23 PK +1.8 III TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 6.53 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +2.1 III DMP U20 WIERZBICKI Mirosław Z/0066/21 2024 LDK!  KN B   106
3 3 f 1 6.22 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U18 PK +0.9 IV TORBA Tomasz Z/2591/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 5.49 BOBAK Oliwer KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK -0.4 -- JANIK Emilia Z/4779/23 2024 LDK!
5 5 f 1 5.49 GNAT Mikołaj CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +0.2 -- WIERZBICKI Mirosław Z/1615/23 2024
6 6 f 1 5.13 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +0.7 -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2024 LDK!
7 7 f 1 5.06 ROGOWSKI Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +0.7 -- WIERZBICKI Mirosław Z/5262/24 2024 LDK!
8 8 f 1 5.01 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -0.3 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2024 LDK!
9 9 f 1 4.75 KUBALA Ernest CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK +0.5 -- TITTINGER Katarzyna # Z/13625/21 2024 LDK!
10 10 f 1 4.60 ĆWIK Marcel KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +0.1 -- ŁYP Jacek Z/0317/22 2024 LDK!  OSU  
11 11 f 1 3.85 SYTY Olaf CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK +0.4 -- TITTINGER Katarzyna Z/5684/23 2024 LDK!
12 12 f 1 3.80 BARANOWSKI Krzysztof CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK -0.5 -- TITTINGER Katarzyna Z/2721/23 2024 LDK!
  f 1 NM SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U20 PK 0.0 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
Kula (5) M
1 1 f 1 13.80 DRAL Adrian CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK III SAMAGALSKI Tomasz Z/7507/23 2024 LDK!
2 2 f 1 10.92 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13607/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 10.60 CZURYK Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4986/23 2024 LDK!
4 4 f 1 10.30 ŻUREK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13507/21 2024 LDK!
5 5 f 1 10.12 MATEJA Łukasz KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/5026/24 2024
Dysk (1) M
1 1 f 1 34.40 DRAL Adrian CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK V SAMAGALSKI Tomasz Z/7507/23 2024 LDK!
2 2 f 1 31.90 MRÓZ Kacper MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK V MOŹDZIOCH Mirosław Z/4295/23 2024
3 3 f 1 28.77 MRÓZ Błażej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4296/23 2024
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 41.19 SZAJOWSKI-GOCEK Krystyn CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK III DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/2475/23 2024  KN B   113
2 2 f 1 34.09 GAWROŃSKI Natan CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/4612/18 2024 BEZ LDK!  KN B   88
3 3 f 1 33.89 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13607/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 32.48 ŻUREK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13507/21 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 26.93 MRÓZ Błażej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4296/23 2024
2 2 f 1 25.83 MRÓZ Kacper MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4295/23 2024
3 3 f 1 24.65 CZURYK Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4986/23 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 37.01 GRZYB Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/5583/22 2024
Oszczep (800) M
1 1 f 1 42.78 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U20 PK IV ŻAK Dariusz Z/13446/21 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 29.624507904053 sekund