Biała Podlaska 18.05.2024
2. Mityng kwalifikacyjny LOZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.89 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU +0.1 I CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 s 1 12.09 POJĘTA Małgorzata TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U20 LU +0.1 I TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 12.10 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU +0.1 I GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 12.28 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U23 LU +0.1 II MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  KN B  
5 5 s 1 12.33 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU +0.1 II DMP TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. , Z/4503/17 , 2024 LDK! 109
6 6 s 1 12.67 MARCYNIUK Lena MKL Chełm 2008 U18 LU +0.1 II LESZCZYŃSKI Damian Z/2122/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 s 1 12.78 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm 2005 U20 LU +0.1 III B.D. Z/3169/19 2024  KN B  
1 8 s 2 13.14 BĄK Julia LKS EkoSport Siedlce 2009 U16 MZ -0.8 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/12797/21, Z/0298/24 , 2024 LDK!
2 9 s 2 13.31 MIŁOSZEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -0.8 IV TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Andrzej , Z/1546/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 10 s 2 13.36 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -0.8 -- DANIELCZUK Paweł B.D. Z/3373/20 2024
4 11 s 2 13.70 BEDNARCZUK Oliwia KS Agros Zamość 2008 U18 LU -0.8 IV BIKOWSKI Wojciech Z/14346/21 2024 LDK!
5 16 s 2 13.97 LEGIEDŹ Łucja AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -0.8 V DANIELCZUK Paweł Z/1667/24 2024
6 18 s 2 14.03 SKÓRA Weronika KS Agros Zamość 2008 U18 LU -0.8 -- BIKOWSKI Wojciech # Z/5091/22 2024
7 33 s 2 16.23 WAWRYNIUK Martyna MKL Chełm 2009 U16 LU -0.8 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2131/23 2024 LDK!  OSU  
1 12 s 3 13.78 BRZYSKA Laura AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -0.7 IV TUSTANOWSKI Roman DANIELCZUK Paweł , Z/2046/23 , 2024 LDK!
2 13 s 3 13.82 BORKOWSKA Maja KS Agros Zamość 2010 U16 LU -0.7 V KUZDRA Dariusz Z/1798/21 2024 LDK!  OSU  
3 14 s 3 13.84 DUMA Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -0.7 V KAMIEŃ Mirosław Z/1402/23 2024 LDK!
4 17 s 3 13.99 MOLAS Magdalena KS Agros Zamość 2011 U14 LU -0.7 V BIKOWSKI Wojciech Z/13901/21 2024 LDK!
5 20 s 3 14.27 SOLARSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -0.7 V KAMIEŃ Mirosław Z/1302/23 2024 LDK!
6 21 s 3 14.28 JABŁOŃSKA Natasza KS Agros Zamość 2008 U18 LU -0.7 -- KUZDRA Dariusz Z/5090/22 2024  OSU  
7 23 s 3 14.44 TYTOŃ Katarzyna KS Agros Zamość 2010 U16 LU -0.7 V BIKOWSKI Wojciech Z/1730/21 2024 LDK!
1 15 s 4 13.88 SOKOŁOWSKA Vanessa KS Agros Zamość 2008 U18 LU 0.0 -- BIKOWSKI Wojciech # Z/4752/22 2024
2 19 s 4 14.14 MARCZYŃSKA Julia MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU 0.0 V FROŃCZUK Rafał Z/2922/21 2024 LDK!
3 25 s 4 14.84 ZACHARCZUK Kinga MKL Chełm 2009 U16 LU 0.0 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3822/23 2024 LDK!  OSU  
4 26 s 4 14.97 ZIENKIEWICZ Marcelina MKL Chełm 2010 U16 LU 0.0 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4862/23 2024 LDK!  OSU  
5 27 s 4 15.01 CHMIEL Magdalena KS Agros Zamość 2010 U16 LU 0.0 -- KUZDRA Dariusz Z/2727/23 2024 LDK!
6 29 s 4 15.15 MAJEWSKA Weronika MKS Agros Chełm 2007 U18 LU 0.0 -- MAZUREK Marek Z/1401/24 2024
7 30 s 4 15.35 PIKUŁA Milena MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU 0.0 -- WILCZEK Janusz Z/1462/24 2024 LDK!
1 22 s 5 14.30 PATEJUK Lilia MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -2.1 V FROŃCZUK Rafał Z/5011/24 2024 LDK!
2 24 s 5 14.65 DANILUK Liliana MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -2.1 -- FROŃCZUK Rafał Z/1198/23 2024 LDK!
3 28 s 5 15.12 RAKOWIECKA Lena KS Agros Zamość 2010 U16 LU -2.1 -- BIKOWSKI Wojciech Z/13902/21 2024 LDK!
4 31 s 5 15.44 TOKARZEWSKA Natalia MKL Chełm 2011 U14 LU -2.1 -- SZKODA Piotr Z/3528/23 2024 LDK!
5 32 s 5 15.51 JASIEŃCZUK Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 2012 U14 LU -2.1 -- WILCZEK Janusz Z/0289/24 2024 LDK!
6 34 s 5 16.41 PAKUŁA Martyna KS Agros Zamość 2011 U14 LU -2.1 -- BIKOWSKI Wojciech Z/5661/22 2024 LDK!
7 35 s 5 17.81 KUROWSKA Zuzanna MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -2.1 -- WILCZEK Janusz Z/1549/24 2024 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.36 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU -2.0 I CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 s 1 24.64 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -2.0 I JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK!
3 3 s 1 24.77 POJĘTA Małgorzata TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U20 LU -2.0 I TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 24.97 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU -2.0 II GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 25.26 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -2.0 II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. , Z/4503/17 , 2024 LDK!
6 6 s 1 25.64 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm 2005 U20 LU -2.0 II B.D. Z/3169/19 2024  KN B  
7 9 s 1 27.03 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -2.0 III DANIELCZUK Paweł B.D. Z/3373/20 2024
1 7 s 2 26.04 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U23 LU -0.4 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. , Z/4328/18 , 2024  KN B  
2 8 s 2 26.50 MARCYNIUK Lena MKL Chełm 2008 U18 LU -0.4 III LESZCZYŃSKI Damian Z/2122/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 10 s 2 27.13 MIŁOSZEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -0.4 III TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Andrzej , Z/1546/21 , 2024 LDK!  OSU  
4 11 s 2 27.35 WAWRYNIUK Martyna MKL Chełm 2009 U16 LU -0.4 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/2131/23 2024 LDK!  OSU  
5 12 s 2 27.69 BEDNARCZUK Oliwia KS Agros Zamość 2008 U18 LU -0.4 IV BIKOWSKI Wojciech Z/14346/21 2024 LDK!
6 19 s 2 29.57 TYTOŃ Katarzyna KS Agros Zamość 2010 U16 LU -0.4 V DMP U20 BIKOWSKI Wojciech Z/1730/21 2024 LDK! 74
1 14 s 3 28.47 SOKOŁOWSKA Vanessa KS Agros Zamość 2008 U18 LU +0.2 IV BIKOWSKI Wojciech # Z/4752/22 2024
2 16 s 3 28.98 ZAŚKIEWICZ Kinga MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU +0.2 V WILCZEK Janusz Z/0643/23 2024 LDK!
3 17 s 3 29.11 BRZYSKA Laura AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +0.2 V TUSTANOWSKI Roman DANIELCZUK Paweł , Z/2046/23 , 2024 LDK!
4 23 s 3 31.29 ZACHARCZUK Kinga MKL Chełm 2009 U16 LU +0.2 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3822/23 2024 LDK!  OSU  
5 24 s 3 32.05 ZIENKIEWICZ Marcelina MKL Chełm 2010 U16 LU +0.2 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4862/23 2024 LDK!  OSU  
6 25 s 3 32.45 CHALIMONIUK Kamila MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU +0.2 -- WILCZEK Janusz Z/0651/23 2024 LDK!
1 13 s 4 28.30 LEGIEDŹ Łucja AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -1.2 IV DANIELCZUK Paweł Z/1667/24 2024
2 15 s 4 28.60 DUMA Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -1.2 V KAMIEŃ Mirosław Z/1402/23 2024 LDK!
3 18 s 4 29.14 MARCZYŃSKA Julia MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -1.2 V FROŃCZUK Rafał Z/2922/21 2024 LDK!
4 20 s 4 29.66 MICHALUK Julia MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -1.2 V WILCZEK Janusz Z/7422/23 2024 LDK!
5 21 s 4 29.86 SKÓRA Weronika KS Agros Zamość 2008 U18 LU -1.2 -- BIKOWSKI Wojciech # Z/5091/22 2024
6 22 s 4 29.89 PATEJUK Lilia MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -1.2 V FROŃCZUK Rafał Z/5011/24 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.67 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU II DMP DMP U20 JAROS Andrzej Z/5687/19 2024 LDK!  OSU   KN B   111 142
2 2 s 1 59.39 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2024 LDK!
3 3 s 1 59.75 KAWAŁEK Julia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 59.91 PIOTROWSKA Iga AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU III SZNAJDER Dorota JAROS Andrzej , Z/1142/22 , 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 60.19 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U23 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/4925/18 2024
6 7 s 1 61.65 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU III DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/1141/22 , 2024 LDK! 101
7 10 s 1 64.68 DĄBROWSKA Agnieszka TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4850/23 2024
8 17 s 1 69.61 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U18 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/2506/19 2024
1 8 s 2 63.09 CHROBOT Lena MKL Chełm 2010 U16 LU IV SEREJ Łukasz Z/2133/23 2024 LDK!
2 9 s 2 63.40 KUNA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU IV TUSTANOWSKI Roman B.D. , Z/3134/20 , 2024 LDK!
3 13 s 2 66.51 ANDRZEJEWICZ Laura MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU V B.D. Z/0720/23 2024 LDK!
4 19 s 2 71.74 TYMOSZUK Nina MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/5010/24 2024 LDK!
5 21 s 2 72.93 STROJNA Natalia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3707/24 2024
1 6 s 3 61.27 MACHNOWSKA Lena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU III WILCZEK Janusz Z/5958/23 2024 LDK!
2 11 s 3 64.70 WASĄŻNIK Zofia LKS EkoSport Siedlce 2010 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3241/21, Z/0305/24 , 2024 LDK!
3 22 s 3 74.53 KOZIEJ Emilia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3708/24 2024
4 23 s 3 75.05 KUŹNIAR Julia MKS Agros Chełm 2008 U18 LU -- MAZUREK Marek Z/1575/24 2024
5 24 s 3 79.81 ŁYSIAK Zuzanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3706/24 2024
1 12 s 4 65.72 PASTUSZEK Gabriela AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V JAROS Andrzej Z/1665/24 2024  OSU  
2 14 s 4 66.66 ILCZUK Maja MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU V FROŃCZUK Rafał Z/2277/23 2024 LDK!
3 15 s 4 68.87 ARSENIUK-CHILUK Aniela MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/1522/24 2024 LDK!
4 16 s 4 68.99 NIEMIEC Maja MKL Chełm 2009 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/3525/23 2024 LDK!
5 18 s 4 71.10 KORPAK Kaja MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/1511/22 2024 LDK!
6 20 s 4 72.50 WODYK Amanda KS Agros Zamość 2010 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/10945/21 2024 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:28.49 ZDUNEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U18 LU IV MAZUREK Marek Z/1654/24 2024
2 2 s 1 2:29.37 CHUSTECKA Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU IV B.D. Z/0721/23 2024
3 3 s 1 2:29.51 NOCEŃ Hanna LKS EkoSport Siedlce 2010 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1382/22, Z/0303/24 , 2024
4 4 s 1 2:30.23 OLCHOWSKA Magdalena Urszula MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/1403/23 2024 LDK!
5 5 s 1 2:42.74 SKOBEL Lena MKL Chełm 2011 U14 LU -- SEREJ Łukasz Z/3524/22 2024 LDK!
6 6 s 1 2:43.67 SIEWIERSKA Milena KS Agros Zamość 2008 U18 LU -- KUZDRA Dariusz Z/3010/24 2024
7 7 s 1 2:44.79 CZERWIŃSKA Julia MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0910/23 2024 LDK!
8 8 s 1 2:48.93 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2386/19 2024
9 9 s 1 2:49.80 BOCZKAN Oliwia KS Agros Zamość 2007 U18 LU -- KUZDRA Dariusz Z/0675/22 2024 LDK!  OSU  
10 10 s 1 2:59.94 SZUSTOWICZ Milena MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- B.D. Z/1099/24 2024
11 11 s 1 3:06.84 DERKACZ Emilia KS Agros Zamość 2007 U18 LU -- KUZDRA Dariusz Z/0672/22 2024 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 11:15.12 POSŁUSZNA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U20 LU IV KUZDRA Dariusz Z/1568/23 2024  OSU  
2 2 s 1 12:27.56 MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2024
80 pł K
1 1 s 1 12.56 SADURA Marta KS Wisła Puławy 2009 U16 LU -0.6 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4991/22 2024  OSU  
2 2 s 1 13.06 RÓŻEWICZ Kinga KS Wisła Puławy 2009 U16 LU -0.6 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/1231/24 2024  OSU  
3 3 s 1 13.16 SEMENIUK Ksenia KS Wisła Puławy 2011 U14 LU -0.6 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5143/23 2024
4 4 s 1 14.35 DANILUK Liliana MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -0.6 V FROŃCZUK Rafał Z/1198/23 2024 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.02 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U23 LU -1.0 I B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. , Z/4328/18 , 2024  KN B  
  s 1 DNF OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U23 LU -1.0 -- MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  KN B  
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 Sen LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2024
2 2 f 1 1.35 RAKOWIECKA Lena KS Agros Zamość 2010 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/13902/21 2024 LDK!
3 3 f 1 1.30 ANDRZEJUK Helena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/1669/24 2024 LDK!
3 3 f 1 1.30 WODYK Amanda KS Agros Zamość 2010 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/10945/21 2024 LDK!
5 5 f 1 1.30 LASKOWSKA Julia KS Wisła Puławy 2011 U14 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/7455/23 2024
6 6 f 1 1.25 PAKUŁA Martyna KS Agros Zamość 2011 U14 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/5661/22 2024 LDK!
W dal K
  f 1 4.41 BORKOWSKA Patrycja PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ +0.1 -- WOLIŃSKI Michał Z/1329/22 2024 LDK!
  f 1 5.09 MAKARUK Marika KS AZS-AWF Biała Podlaska 2010 U16 LU +1.5 IV FROŃCZUK Rafał Z/12044/21 2024 LDK!
  f 1 5.36 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U18 LU +1.6 III KUZDRA Dariusz Z/3133/20 2024  KNF   OSU   KN B  
1 1 f 1 5.58 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U18 LU +4.4 II KUZDRA Dariusz Z/3133/20 2024  KNF   OSU   KN B  
2 2 f 1 5.46 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 Sen LU +1.1 II BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2024
3 3 f 1 5.43 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U18 LU +1.6 II KUZDRA Dariusz Z/14247/21 2024  OSU   KN B  
4 4 f 1 5.22 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ +0.6 III WOLIŃSKI Michał Z/5578/19 2024 LDK!
5 5 f 1 5.17 MAKARUK Marika KS AZS-AWF Biała Podlaska 2010 U16 LU +2.4 III FROŃCZUK Rafał Z/12044/21 2024 LDK!
6 6 f 1 5.12 GÓRALCZYK Aneta LKS Narew Łomża 2008 U18 PD +1.0 III KOTOWSKI Jan Z/3710/24 2024
7 7 f 1 4.76 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U16 LU +1.1 V MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2024
8 8 f 1 4.74 MOLAS Magdalena KS Agros Zamość 2011 U14 LU 0.0 V BIKOWSKI Wojciech Z/13901/21 2024 LDK!
9 9 f 1 4.71 CHEREDNYCHENKO Diana KS AZS-AWF Biała Podlaska 2006 U20 LU +1.2 -- MAKARUK Tadeusz Z/1164/24 2024
10 10 f 1 4.66 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ +0.8 -- WOLIŃSKI Michał Z/5441/19 2024 LDK!
11 11 f 1 4.64 BORKOWSKA Maja KS Agros Zamość 2010 U16 LU +0.9 V KUZDRA Dariusz Z/1798/21 2024 LDK!  OSU  
12 12 f 1 4.61 JUSZCZUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ +1.2 V WOLIŃSKI Michał Z/1328/22 2024 LDK!
13 13 f 1 4.51 PĘKALA Julia KS Wisła Puławy 2008 U18 LU +2.0 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1513/22 2024  OSU  
14 14 f 1 4.45 BORKOWSKA Patrycja PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ +2.2 -- WOLIŃSKI Michał Z/1329/22 2024 LDK!
15 15 f 1 4.44 CHMIEL Magdalena KS Agros Zamość 2010 U16 LU -0.9 -- KUZDRA Dariusz Z/2727/23 2024 LDK!
16 16 f 1 4.33 HUK Gabriela KS Agros Zamość 2008 U18 LU +1.2 -- BIKOWSKI Wojciech Z/5243/21 2024 LDK!
17 17 f 1 4.27 ROMANIUK Hanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ -0.4 -- SZYMCZUK Dariusz Z/2219/23 2024 LDK!
18 18 f 1 4.23 JABŁOŃSKA Natasza KS Agros Zamość 2008 U18 LU +1.5 -- KUZDRA Dariusz Z/5090/22 2024  OSU  
19 19 f 1 4.23 JARZĄBEK Paulina MKS Agros Chełm 2006 U20 LU +1.0 -- MAZUREK Marek Z/4840/23 2024
Trójskok K
  f 1 11.00 SADURA Marta KS Wisła Puławy 2009 U16 LU +0.9 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4991/22 2024  OSU  
  f 1 11.98 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 Sen LU +2.0 II BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2024
1 1 f 1 12.12 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 Sen LU +3.5 I BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2024
2 2 f 1 11.96 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U18 LU +0.6 II DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/14247/21 2024  OSU   KN B   107 132
3 3 f 1 11.87 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U18 LU -0.4 II DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3133/20 2024  KNF   OSU   KN B   103 129
4 4 f 1 11.19 SADURA Marta KS Wisła Puławy 2009 U16 LU +2.7 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4991/22 2024  OSU  
5 5 f 1 10.89 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ +0.5 III WOLIŃSKI Michał Z/5441/19 2024 LDK!
6 6 f 1 10.20 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ -0.8 IV WOLIŃSKI Michał Z/5578/19 2024 LDK!
7 7 f 1 10.07 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U16 LU 0.0 V MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2024
Wieloskok K
1 1 f 1 9.92 SEMENIUK Ksenia KS Wisła Puławy 2011 U14 LU +1.5 V MURAT Tomasz Sławomir Z/5143/23 2024
2 2 f 1 9.07 LASKOWSKA Julia KS Wisła Puławy 2011 U14 LU +0.5 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/7455/23 2024
Kula (3) K
1 1 f 1 10.00 DOBROWOLSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3542/23 2024 83
2 2 f 1 8.98 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2024 LDK!
3 3 f 1 7.20 KOSCIUK Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/0644/23 2024 LDK!
4 4 f 1 6.83 PAWŁOWSKA Zofia KS Wisła Puławy 2009 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/5808/23 2024
Kula (4) K
1 1 f 1 10.68 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2024  KN B  
2 2 f 1 10.63 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 Sen LU III MAKARUK Tadeusz B.D. Z/2758/18 2024
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 20.90 PAWŁOWSKA Zofia KS Wisła Puławy 2009 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/5808/23 2024
2 2 f 1 20.43 LESIUK Nikola PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/2216/23 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 52.46 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2024  KNS   146
2 2 f 1 35.57 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2024  KN B  
3 3 f 1 34.55 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 Sen LU III MAKARUK Tadeusz B.D. Z/2758/18 2024
4 4 f 1 29.66 DOBROWOLSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3542/23 2024
Młot (3) K
1 1 f 1 42.58 DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ III SZYMCZUK Dariusz Z/5579/19 2024 LDK!
2 2 f 1 35.84 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ IV WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2024 LDK!
3 3 f 1 33.78 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/5438/19 2024 LDK!
4 4 f 1 31.93 ROMANIUK Julia PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/2698/22 2024 LDK!
1 1 f 2 32.61 DENISIUK Lena PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ V SZYMCZUK Dariusz Z/1842/24 2024 LDK!
2 2 f 2 31.14 KLIMASZEWSKA Daria PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ V SZYMCZUK Dariusz Z/1645/24 2024 LDK!
3 3 f 2 28.65 LESIUK Nikola PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ V SZYMCZUK Dariusz Z/2216/23 2024 LDK!
4 4 f 2 21.41 WRÓBLEWSKA Julia PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/2218/23 2024 LDK!
5 5 f 2 21.32 KLIMASZEWSKA Anita PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/1644/24 2024 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 39.08 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU III DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2024  KN B   72 118
Oszczep (500) K
1 1 f 1 27.83 KRZYWICKA Maja MKL Chełm 2007 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 18.32 KOSCIUK Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/0644/23 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.96 RADWAN Patryk AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -1.0 II DMP DMP U20 B.D. Z/3922/23 2024  KN B   106 140
2 2 s 1 11.49 BARABAS Szymon KS Agros Zamość 2008 U18 LU -1.0 III DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/0593/21 2024 LDK!  KN B   110
3 3 s 1 11.73 CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U18 LU -1.0 III MURAT Tomasz Sławomir Z/14123/21 2024  OSU  
4 5 s 1 11.85 ŚLIWIŃSKI Bartłomiej AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -1.0 IV DANIELCZUK Paweł Z/2157/23 2024 LDK!
5 6 s 1 12.00 PRZYBYŁA Sebastian AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -1.0 IV KUTRZEPA Grzegorz Z/0669/22 2024 LDK!
6 8 s 1 12.14 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -1.0 -- CHMIELEWSKI Marek B.D. Z/6106/15 2024 LDK!
1 4 s 2 11.85 JANUSZANIS Szymon MKL Chełm 2008 U18 LU 0.0 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/2119/23 2024 LDK!  OSU  
2 7 s 2 12.12 WIDZ Kacper AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU 0.0 IV B.D. Z/5599/23 2024
3 10 s 2 12.32 JAROSZYŃSKI Adam MKL Chełm 2009 U16 LU 0.0 V LESZCZYŃSKI Damian Z/2120/23 2024 LDK!  OSU  
4 12 s 2 12.38 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U20 LU 0.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2024 LDK!
5 13 s 2 12.41 DZIUBA Jakub TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U16 LU 0.0 V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0723/23 2024 LDK!
6 15 s 2 12.93 ŚLIWIŃSKI Maksymilian AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU 0.0 -- DANIELCZUK Paweł Z/2156/23 2024 LDK!
7 16 s 2 12.94 DYŃSKI Igor AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU 0.0 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4971/23 2024
1 9 s 3 12.29 KREKORA Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -0.5 V HODUN Rafał Z/2268/23 2024 LDK!
2 11 s 3 12.33 KHOZIN Artem AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -0.5 -- KUTRZEPA Grzegorz B.D. Z/0410/24 2024
3 14 s 3 12.77 KOPCEWICZ Igor MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -0.5 -- FROŃCZUK Rafał Z/7178/21 2024 LDK!
4 17 s 3 13.59 CHOPTA Aleksander KS Agros Zamość 2012 U14 LU -0.5 -- BIKOWSKI Wojciech Z/2206/23 2024 LDK!
5 18 s 3 13.82 BACZKURA Bartłomiej MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -0.5 -- HODUN Rafał Z/4336/21 2024 LDK!
6 19 s 3 13.95 BARANOWSKI Michał MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -0.5 -- HODUN Rafał Z/4112/21 2024 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.79 RADWAN Patryk AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -0.9 I B.D. Z/3922/23 2024  KN B  
2 2 s 1 22.21 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -0.9 II HOŁUB Grzegorz Z/2806/17 2024 LDK!
3 3 s 1 22.23 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -0.9 II WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/0091/17 , 2024 LDK!  KNF  
4 4 s 1 23.66 JANUSZANIS Szymon MKL Chełm 2008 U18 LU -0.9 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/2119/23 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 24.53 PRZYBYŁA Sebastian AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -0.9 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/0669/22 2024 LDK!
6 7 s 1 24.70 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -0.9 -- CHMIELEWSKI Marek B.D. Z/6106/15 2024 LDK!
1 6 s 2 24.57 WIDZ Kacper AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -2.7 -- DMP U20 B.D. Z/5599/23 2024 85
2 9 s 2 25.15 KHOZIN Artem AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -2.7 -- KUTRZEPA Grzegorz B.D. Z/0410/24 2024
3 10 s 2 25.32 DZIUBA Jakub TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U16 LU -2.7 V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0723/23 2024 LDK!
4 14 s 2 26.75 DYŃSKI Igor AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -2.7 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4971/23 2024
5 15 s 2 26.97 ZAZULA Miłosz MKL Chełm 2010 U16 LU -2.7 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3522/22 2024 LDK!  OSU  
6 17 s 2 27.96 BORUTA Krystian PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ -2.7 -- WOLIŃSKI Michał Z/1843/24 2024 LDK!
7 20 s 2 29.56 BACZKURA Bartłomiej MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -2.7 -- HODUN Rafał Z/4336/21 2024 LDK!
1 8 s 3 24.77 ŚLIWIŃSKI Bartłomiej AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -2.7 V DANIELCZUK Paweł Z/2157/23 2024 LDK!
2 11 s 3 25.36 JAROSZYŃSKI Adam MKL Chełm 2009 U16 LU -2.7 V LESZCZYŃSKI Damian Z/2120/23 2024 LDK!  OSU  
3 12 s 3 25.74 MIKULSKI Julian MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -2.7 -- WILCZEK Janusz Z/1573/23 2024 LDK!
4 13 s 3 26.26 ŚLIWIŃSKI Maksymilian AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -2.7 -- DANIELCZUK Paweł Z/2156/23 2024 LDK!
5 16 s 3 27.14 KOPCEWICZ Igor MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -2.7 -- FROŃCZUK Rafał Z/7178/21 2024 LDK!
6 18 s 3 28.72 BARANOWSKI Michał MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -2.7 -- HODUN Rafał Z/4112/21 2024 LDK!
7 19 s 3 28.90 KOŚCIUK Bartosz AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -2.7 -- DANIELCZUK Paweł Z/2159/23 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.02 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU II KRÓL Zbigniew B.D. Z/0127/14 2024 1
2 2 s 1 49.52 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U20 LU II MAZUREK Marek Z/1431/20 2024 LDK!
3 3 s 1 49.58 ORZĘDOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU II DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   135
4 4 s 1 49.72 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU II DMP DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej , Z/1538/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   93 134
5 5 s 1 49.74 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 Sen LU II WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
6 6 s 1 50.98 JARMOSZEWICZ Jan MKS Żak Biała Podlaska 2008 U18 LU III FROŃCZUK Rafał Z/1533/22 2024 LDK!  KN B  
7 7 s 1 51.09 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2024
8 8 s 1 51.15 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU III JAROS Andrzej B.D. Z/4999/19 2024
1 9 s 2 54.01 SULOWSKI Wojciech AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV B.D. Z/4531/23 2024
2 10 s 2 54.25 NADŁONEK Daniel KS Agros Zamość 2007 U18 LU IV KUZDRA Dariusz Z/14471/21 2024  OSU  
3 11 s 2 55.05 GMITRZUK Marcel KS Agros Zamość 2008 U18 LU -- DMP U20 KUCHARSKI Marek Z/13054/21 2024 83
4 12 s 2 59.15 CZĘŚCIK Przemysław KS Agros Zamość 2007 U18 LU -- DMP U20 KUCHARSKI Marek Z/13528/21 2024 62
5 13 s 2 62.44 BORKOWSKI Jakub LKS EkoSport Siedlce 2009 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0299/24 2024
6 14 s 2 71.03 FILIPIUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/4849/23 2024 LDK!
7 15 s 2 75.08 KALISZEWSKI Kacper MKS Żak Biała Podlaska 2012 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/0288/24 2024 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:09.47 ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2024 LDK!
2 2 s 1 2:09.59 CHROMIŃSKI Kacper LKS EkoSport Siedlce 2009 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0246/24 2024
3 3 s 1 2:11.91 NOWAKOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/3847/23 2024
4 4 s 1 2:12.27 MAZUR Jacek AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/6173/22 2024
5 5 s 1 2:14.06 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2024
6 6 s 1 2:25.02 DYŃSKI Antoni MKL Chełm 2009 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/1398/22 2024 LDK!
7 7 s 1 2:25.40 WRONA Bartłomiej MKL Chełm 2011 U14 LU -- SZKODA Piotr Z/6636/22 2024 LDK!
8 8 s 1 2:31.63 KNAP Alexander KS Agros Zamość 2010 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/2127/21 2024 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 9:05.74 KOWALCZYK Dominik AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/1098/18 2024 LDK!
2 2 s 1 9:07.84 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2024
3 3 s 1 9:18.80 CIĘSZCZYK Tomasz AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/0437/24 2024
2000 m M
1 1 s 1 6:23.98 ZAWADKA Jakub LKS EkoSport Siedlce 2010 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0304/24 2024
2 2 s 1 6:24.63 TAMA-PONIATOWSKI Miłosz AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- JAROS Andrzej Z/4668/23 2024  OSU  
3 3 s 1 6:30.44 ZIENKIEWICZ Aleks MKL Chełm 2009 U16 LU V SEREJ Łukasz Z/3526/23 2024 LDK!
4 4 s 1 7:36.97 KONOPKO Wiktor MKS Unia Hrubieszów 2009 U16 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3649/24 2024
5 5 s 1 7:42.73 DĄBROWSKI Gustaw MKL Chełm 2009 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/1062/22 2024 LDK!
6 6 s 1 7:57.26 MAREK Kacper MKL Chełm 2010 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/2123/23 2024 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.75 STRÓŻEK Miłosz AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU IV DMP DMP U20 KUTRZEPA Grzegorz Z/0893/23 2024 46 90
2 2 f 1 1.55 BOBRZYK Stanisław TS Start Lublin 2011 U14 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/0792/21 2024 LDK!
W dal M
  f 1 4.34 MIKULSKI Julian MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU +1.4 -- WILCZEK Janusz Z/1573/23 2024 LDK!
1 1 f 1 6.90 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU +0.8 II DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2024 LDK!  KN B   84 125
2 2 f 1 6.57 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU +0.3 III DMP DMP U20 KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2024 LDK!  KN B   64 108
3 3 f 1 6.54 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U18 LU +1.0 III B.D. STRYJEWSKI Janusz KUZDRA Dariusz , Z/0385/21 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
4 4 f 1 6.45 STRÓŻEK Miłosz AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU +0.8 III KUTRZEPA Grzegorz Z/0893/23 2024
5 5 f 1 6.39 KUŚMIERCZYK Filip PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ -0.1 III WOLIŃSKI Michał Z/3911/21 2024 LDK!
6 6 f 1 6.27 RYSIO Tomasz MKS Agros Chełm 1988 Masters LU +1.0 -- MAZUREK Marek Z/6301/21 2024
7 7 f 1 6.11 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U20 LU +1.4 IV KUZDRA Dariusz Z/10281/21 2024 LDK!  OSU  
8 8 f 1 5.96 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U20 LU +0.6 IV BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2024 LDK!
9 9 f 1 5.60 HUBALA Marcel KS Agros Zamość 2010 U16 LU +1.3 V KUZDRA Dariusz Z/5758/23 2024  OSU  
10 10 f 1 5.45 TRZASKA Wiktor LKS Narew Łomża 2009 U16 PD +1.7 -- GÓRSKI Andrzej Z/12913/21 2024 LDK!
11 11 f 1 4.95 SAWKA Szymon KS Agros Zamość 2010 U16 LU +0.4 -- KUZDRA Dariusz Z/6568/23 2024  OSU  
12 12 f 1 4.93 MIKULSKI Julian MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU +2.6 -- WILCZEK Janusz Z/1573/23 2024 LDK!
13 13 f 1 4.45 BOBRZYK Stanisław TS Start Lublin 2011 U14 LU 0.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/0792/21 2024 LDK!
14 14 f 1 4.36 TYTOŃ Jakub KS Agros Zamość 2010 U16 LU -0.3 -- BIKOWSKI Wojciech Z/1729/21 2024 LDK!
15 15 f 1 4.14 ADAMCZYK Kacper TS Start Lublin 2010 U16 LU +1.2 -- BOBRZYK Wojciech Z/7091/23 2024 LDK!
  f 1 NM CHOPTA Aleksander KS Agros Zamość 2012 U14 LU 0.0 -- BIKOWSKI Wojciech Z/2206/23 2024 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 13.98 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U18 LU +1.4 III DMP DMP U20 B.D. STRYJEWSKI Janusz KUZDRA Dariusz , Z/0385/21 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   77 119
2 2 f 1 13.42 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU +1.5 III KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 13.09 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U20 LU +1.2 IV DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/10281/21 2024 LDK!  OSU   52 99
4 4 f 1 12.96 BORAWSKI Sebastian LKS Narew Łomża 2008 U18 PD +1.0 IV GÓRSKI Andrzej Z/6192/23 2024 LDK!  KN B  
  f 1 NM PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U20 LU 0.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2024
Wieloskok M
  f 1 10.06 SAWKA Szymon KS Agros Zamość 2010 U16 LU +0.4 -- KUZDRA Dariusz Z/6568/23 2024  OSU  
  f 1 11.08 HUBALA Marcel KS Agros Zamość 2010 U16 LU +1.2 V KUZDRA Dariusz Z/5758/23 2024  OSU  
1 1 f 1 11.40 HUBALA Marcel KS Agros Zamość 2010 U16 LU +2.7 IV KUZDRA Dariusz Z/5758/23 2024  OSU  
2 2 f 1 10.33 SAWKA Szymon KS Agros Zamość 2010 U16 LU +3.4 -- KUZDRA Dariusz Z/6568/23 2024  OSU  
Kula (5) M
1 1 f 1 12.08 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2024
Kula (6) M
1 1 f 1 12.73 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU IV DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2024 103
2 2 f 1 10.53 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U20 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2024  KN B  
Kula (7.26) M
1 1 f 1 12.70 ŚLEDZIK Mateusz KS Agros Zamość 2004 U23 LU III STIPURA Krzysztof Z/4618/24 2024
Dysk (1) M
1 1 f 1 43.62 DOMAŃSKI Olaf AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU III POSTÓJ Jacek Z/4342/24 2024
2 2 f 1 38.98 LITWIN Dominik AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU IV JAROS Andrzej Z/2528/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 23.89 OLSZAK Kacper AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/4459/24 2024
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 41.30 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU III KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2024  KN B  
2 2 f 1 25.76 MIKICIUK Aleksander PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/1331/22 2024 LDK!  KN B  
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 33.31 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2024
Dysk (2) M
1 1 f 1 45.03 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU II DMP FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2024 LDK! 92
2 2 f 1 39.31 ŚLEDZIK Mateusz KS Agros Zamość 2004 U23 LU III STIPURA Krzysztof Z/4618/24 2024
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 Sen LU -- DMP STIPURA Krzysztof B.D. B.D. Z/5235/15 2024  KNS  
Młot (5) M
1 1 f 1 49.64 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2024  KN B   111
2 2 f 1 46.17 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2024
3 3 f 1 44.26 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2024
4 4 f 1 42.43 LITWIN Dominik AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU IV JAROS Andrzej Z/2528/22 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 37.94 MARCINIUK Franciszek PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/1330/22 2024 LDK!
6 6 f 1 37.73 MIKICIUK Aleksander PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/1331/22 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 1 34.36 OLSZAK Kacper AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/4459/24 2024
Młot (6) M
1 1 f 1 50.40 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2024  KN B  
Młot (7.26) M
1 1 f 1 63.73 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU I DMP KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2024 BEZ LDK!  KN B   139
Oszczep (600) M
1 1 f 1 43.70 WITKOWSKI Szymon MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU IV CHMIELARZ Mirosław Z/3610/23 2024 LDK!
2 2 f 1 36.50 KREKORA Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- HODUN Rafał Z/2268/23 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.755965948105 sekund