Warszawa 18 - 19.05.2024
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U18 i U20 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 11.91 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 Sen KP -0.7 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
2 e 1 12.04 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ -0.7 I BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2024 LDK!  KN B  
3 e 1 12.06 REJCHERT Anna MKL Toruń 2004 U23 KP -0.7 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4956/19 2024 LDK!
4 e 1 12.13 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -0.7 I ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B  
5 e 1 12.17 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom 2001 Sen MZ -0.7 II MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/5568/15 2024
6 e 1 12.23 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -0.7 II STOLARCZYK Grzegorz Z/0737/18 2024 LDK!  KN B  
7 e 1 12.29 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2004 U23 MZ -0.7 II MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  KN B  
8 e 1 12.29 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -0.7 II B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!
1 e 2 12.14 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -0.5 I PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0711/19 , 2024 LDK!
2 e 2 12.24 ADAMCZYK Julia RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ -0.5 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  KNF   OSU  
3 e 2 12.64 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U18 WN -0.5 II OSTANEK Aneta Z/12559/21 2024 LDK!  KN B  
4 e 2 12.65 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -0.5 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2024 LDK!  OSU   KN B   127
5 e 2 12.66 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U20 MZ -0.5 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!  KN B  
6 e 2 12.69 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -0.5 II GRALEWSKI Wojciech B.D. Z/2947/17 2024  KN B  
7 e 2 12.73 BARICA Kinga Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -0.5 II OSTANEK Aneta Z/0728/23 2024 LDK!  KN B  
1 e 3 12.68 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ -1.3 II RADKE Karol Z/4297/19 2024
2 e 3 12.82 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.3 III BOROŃ Adam Z/5561/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 e 3 12.87 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.3 III GRALEWSKI Wojciech Z/3415/21 2024  KN B  
4 e 3 13.04 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -1.3 III STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2024
5 e 3 13.11 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprintwarsaw 1999 Sen MZ -1.3 III DMP MALANOWSKI Łukasz Z/5522/22 2024 67
6 e 3 13.42 ŻUROWSKA Klaudia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -1.3 IV B.D. BŁASIŃSKA Aneta , Z/6173/21 , 2024 LDK!
7 e 3 13.47 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U23 MZ -1.3 -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2024 5
1 e 4 13.13 JÓŹWICKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -1.2 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0419/24 2024  OSU   106
2 e 4 13.69 KRZYWDZIŃSKA Agata MKL Toruń 1994 Sen KP -1.2 -- DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/2869/21 2024 43
3 e 4 13.71 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.2 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2024 LDK!
4 e 4 13.76 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ -1.2 IV OBROCKI Bogdan Z/4717/19 2024
5 e 4 13.79 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -1.2 IV TYLAK Łukasz Z/0395/21 2024
6 e 4 13.82 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom 2001 Sen MZ -1.2 -- B.D.
7 e 4 14.01 JAMROZ Lena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.2 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2024 LDK!
1 e 5 13.43 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.8 IV GRALEWSKI Wojciech Z/2683/22 2024
2 e 5 13.43 WIĘCEK Zofia OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -0.8 IV BALCERZAK Piotr Z/4753/23 2024  OSU  
3 e 5 13.63 ZŁOTKOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.8 IV GOGOŁEK Marcin Z/0870/21 2024
4 e 5 13.64 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -0.8 IV GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2024
5 e 5 13.72 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ -0.8 IV BOGUCKI Michał Z/0680/22 2024 LDK!
6 e 5 13.78 SIROCKA Maria KS Sprintwarsaw 2002 U23 MZ -0.8 -- DMP MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/3511/22 2024 40
7 e 5 13.81 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.8 -- DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2024 81
8 e 5 14.00 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ -0.8 -- RADKE Karol Z/1584/22 2024
1 e 6 13.52 RZEPIELA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.5 IV GOGOŁEK Marcin Z/0869/21 2024
2 e 6 13.54 BŁAŻEJAK Lena AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ -0.5 IV B.D. Z/5316/22 2024
3 e 6 13.74 DRĄGOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.5 IV ŻEWŁAKOW Kamil RADKIEWICZ Przemysław , Z/10452/21 , 2024 LDK!  OSU  
4 e 6 14.02 MARCINKOWSKA Antonina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2007 U18 MZ -0.5 -- MRÓZ Katarzyna Z/0694/22 2024
5 e 6 14.04 NUÑEZ-KRAJEWSKA Anika KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.5 -- GOGOŁEK Marcin Z/3768/22 2024
6 e 6 14.22 PRZYBYSZ Monika KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 -- GOGOŁEK Marcin Z/0883/21 2024
7 e 6 14.30 LIŚKIEWICZ Weronika UKS Młodzik Warszawa 2008 U18 MZ -0.5 -- RADKE Karol Z/5793/22 2024
8 e 6 18.54 SIEMIENIUK Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD -0.5 -- KALINOWSKI Paweł SAKIEWICZ Ignacy LDK!
1 e 7 13.81 KIEROŃCZYK Emilia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -1.8 -- BŁASIŃSKI Artur # Z/5633/23 2024 LDK!
2 e 7 14.07 BOGUSŁAWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 2003 U23 MZ -1.8 -- KĘDZIORA Robert Z/0746/17 2024 LDK!
3 e 7 14.22 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U18 MZ -1.8 -- BOGUCKI Michał Z/3921/19 2024 LDK!
4 e 7 14.28 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ -1.8 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/13312/21 2024
5 e 7 14.35 TWAROWSKA Amelia KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.8 -- GOGOŁEK Marcin Z/3386/23 2024
6 e 7 14.51 BRODOWSKA Nina UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.8 -- BOROŃ Adam Z/4469/23 2024  OSU  
7 e 7 14.67 FIDELUS Kalina KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -1.8 -- GRALEWSKI Wojciech Z/9222/21 2024
1 e 8 13.69 GRACZYK Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.0 IV B.D. RZEPKA Marek Z/8788/21, Z/6577/23 2021, 2024
2 e 8 14.01 KACZOR Maja OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -1.0 -- ZAWADZKI Jacek Z/1894/24 2024
3 e 8 15.29 GLUSMAN Julia OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -1.0 -- ZAWADZKI Jacek Z/5264/24 2024
4 e 8 15.59 KRAWIECKA Helena KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2002 U23 MZ -1.0 -- SAKIEWICZ Ignacy
5 e 8 16.77 KLEPACZ Iga KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2001 Sen MZ -1.0 -- TRUŚ Karol
6 e 8 17.00 WACHOWICZ Lena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2007 U18 MZ -1.0 -- MRÓZ Katarzyna Z/1910/24 2024
1 e 9 13.29 ROSIAK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.3 IV DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/7480/23 2024 100
2 e 9 13.70 CZAPLIŃSKA Ewelina UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ -1.3 IV RADKE Karol Z/0730/24 2024
3 e 9 14.46 KOZIKOWSKA Nikola KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -1.3 -- B.D. Z/1174/24 2024
4 e 9 14.88 SZAFRANIEC Maja KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/5380/23 2024
5 e 9 14.99 MOROZ Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ -1.3 -- MRÓZ Katarzyna Z/1657/24 2024
6 e 9 15.31 CZYKWIN Martyna MKS Syrena Warszawa 2008 U18 MZ -1.3 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/0965/22 2024 LDK!
1 f 1 12.62 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ -0.4 II RADKE Karol Z/4297/19 2024
2 f 1 12.65 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U20 MZ -0.4 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 13.00 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -0.4 III STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2024
4 f 1 13.72 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ -0.4 IV RADKE Karol Z/1584/22 2024
5 f 1 13.88 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -0.4 -- GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2024
6 f 1 14.00 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ -0.4 -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2024 LDK!
1 f 2 12.53 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -0.2 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2024 LDK!  OSU   KN B   133
2 f 2 12.64 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -0.2 II BOROŃ Adam Z/5561/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 2 12.66 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.2 II GRALEWSKI Wojciech Z/3415/21 2024  KN B  
4 f 2 13.14 JÓŹWICKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -0.2 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0419/24 2024  OSU   106
5 f 2 13.18 ROSIAK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.2 III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/7480/23 2024 104
6 f 2 13.40 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.2 IV GRALEWSKI Wojciech Z/2683/22 2024
7 f 2 13.43 WIĘCEK Zofia OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -0.2 IV BALCERZAK Piotr Z/4753/23 2024  OSU  
1 f 3 12.05 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 Sen KP -1.1 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
2 f 3 12.10 REJCHERT Anna MKL Toruń 2004 U23 KP -1.1 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4956/19 2024 LDK!
3 f 3 12.13 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -1.1 I ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B  
4 f 3 12.16 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom 2001 Sen MZ -1.1 II MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/5568/15 2024
5 f 3 12.16 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -1.1 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0711/19 , 2024 LDK!
6 f 3 12.21 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -1.1 II B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!
7 f 3 12.32 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -1.1 II STOLARCZYK Grzegorz Z/0737/18 2024 LDK!  KN B  
8 f 3 12.39 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2004 U23 MZ -1.1 II MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  KN B  
400 m K
1 1 s 1 55.98 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 56.50 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 57.27 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ II CZYŻ Maciej Z/3227/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 57.44 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2024 102
5 5 s 1 57.65 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw 1997 Sen MZ II MALANOWSKI Łukasz Z/1639/13 2024 LDK!
6 6 s 1 58.05 CZESZEWSKA Weronika OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP II DMP REJEWSKI Robert B.D. Z/4946/18 2024 95
7 7 s 1 58.79 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ II WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2024  KNF  
1 8 s 2 59.09 CHODKOWSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2005 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024  KN B  
2 9 s 2 59.54 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 12 s 2 60.99 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2024
4 15 s 2 61.77 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U23 MZ III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2024 4 LDK!
5 16 s 2 61.83 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2024 LDK!  KN B  
6 26 s 2 64.62 MISZTAL Justyna RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1150/20 2024 LDK!
7 27 s 2 64.78 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U23 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
1 10 s 3 60.09 GIEJBATOW Julia RLTL GGG Radom # 2008 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/1569/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 11 s 3 60.92 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2024 5
3 14 s 3 61.21 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U18 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2024 LDK!
4 17 s 3 61.99 GURBSKA Edyta LKS Osuchów 2006 U20 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/5652/22 2024
5 19 s 3 62.62 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ IV BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
6 24 s 3 63.82 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ IV DMP DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2024 43 86
7 37 s 3 75.94 PARSZUTO Ewa KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2001 Sen MZ -- TRUŚ Karol
1 13 s 4 61.00 BŁUŚ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ III DMP DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2024 66 106
2 18 s 4 62.05 BIELAWSKA Natalia MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ IV TARASIUK Paweł Z/1437/23 2024
3 20 s 4 63.01 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 2001 Sen ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/0642/16 2024
4 21 s 4 63.38 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U23 MZ -- LEMIESZ Aneta B.D. B.D. Z/3456/18 2022
5 23 s 4 63.55 RZEPIELA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0869/21 2024
6 25 s 4 63.84 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 29 s 5 65.52 KRUSZEWSKA Barbara OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3762/22 2024  OSU  
2 30 s 5 65.88 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2024 LDK!
3 31 s 5 66.07 ROGUSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -- DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/12526/21 2024 LDK! 73
4 32 s 5 66.37 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2024 LDK!
5 34 s 5 68.25 HRYNIEWICKA Hanna RK Athletics Warszawa 2004 U23 MZ -- B.D.
6 35 s 5 71.87 SKIBNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- B.D.
1 22 s 6 63.41 KIEDRYŃSKA Alina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2003 U23 MZ -- B.D.
2 28 s 6 64.82 MISSALA Magdalena AZS Warszawa # 2005 U20 MZ -- B.D. SAKIEWICZ Ignacy # , Z/6362/24 , 2024
3 33 s 6 66.79 BEREDA Weronika UKS Herkules Sulejówek 2008 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3222/21 2024 LDK!  OSU  
4 36 s 6 72.42 ULBRYCH Helena UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2938/24 2024
  s 6 DNF KOWALCZUK Amelia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0727/23 2024 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:38.43 DUDEK Natasza MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ II TARASIUK Paweł Z/12993/21 2024
2 2 s 1 4:44.32 CYBULSKA Klaudia UKS Filipides Teresin 1999 Sen MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. Z/0389/15 2024
3 3 s 1 4:46.78 ADAMCZEWSKA Zofia KS SMS Szklarska Poręba 2008 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna Z/0805/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 4:47.00 SZUBERT Małgorzata KS SMS Szklarska Poręba 2007 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna Z/0538/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 4:52.26 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U18 LD III MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz , Z/0484/20 , 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 4:56.75 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ III MISZTAL Janusz Z/3956/11 2024 2 LDK!
7 7 s 1 4:58.28 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0836/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
8 8 s 1 5:08.07 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U14 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/2688/21 2024
9 9 s 1 5:08.80 PRZEŹDZIECKA Weronika OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/4522/24 2024
10 10 s 1 5:16.83 MEJKA Małgorzata SKSG Korona Szczecin 1986 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/3940/23 2024
11 11 s 1 5:18.73 KRUPOWICZ Wiktoria KU AZS SGH w Warszawie # 1999 Sen MZ -- B.D. B.D.
12 12 s 1 5:22.96 ZABOROWSKA Antonina Ducla Academy Warszawa 2012 U14 MZ V DUKLANOWSKI Hubert Z/2687/21 2024
13 16 s 1 5:31.15 MAŁECKA Dominika LKS Osuchów 2008 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3572/22 2024
14 14 s 1 5:31.77 ŁAKOMSKA Magdalena KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3870/20 2024
15 15 s 1 5:38.22 ZAJDA Joanna LKS Brodnica 1986 Masters KP -- B.D. BEZ
16 13 s 1 6:10.97 KAROLAK Martyna KS Stal Pleszew 2008 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5569/22 2024 LDK!
  s 1 DNF CYBULSKA Dagmara UKS Filipides Teresin 1999 Sen MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. Z/0388/15 2024
100 m pł J MŁ K
1 e 1 13.99 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB -1.4 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!  KNF  
2 e 1 14.88 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -1.4 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 e 1 15.45 ŻUROWSKA Klaudia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -1.4 II DMP U20 B.D. BŁASIŃSKA Aneta , Z/6173/21 , 2024 LDK! 130
4 e 1 15.58 DENEKA Hanna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.4 II DMP U20 BOROŃ Adam Z/3505/22 2024 LDK!  OSU   127
5 e 1 16.53 ADACH Weronika UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -1.4 III RODOWALD Olaf Z/6248/23 2024
6 e 1 17.20 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U18 MZ -1.4 IV BOGUCKI Michał Z/3921/19 2024 LDK!
  e 1 DNF BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.4 -- DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B  
1 e 2 15.12 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.3 II DMP U20 BOROŃ Adam Z/5561/22 2024 LDK!  OSU   KN B   136
2 e 2 16.14 KACZOR Maja OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -1.3 III DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/1894/24 2024 116
3 e 2 16.79 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.3 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2024 LDK!
4 e 2 17.11 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.3 IV KRAWCZYK Michał Z/1095/22 2024
5 e 2 18.17 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -1.3 -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
6 e 2 19.06 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U18 MZ -1.3 -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13424/21 2024 LDK!
1 f 1 13.93 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB -1.3 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 14.74 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -1.3 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 f 1 15.36 DENEKA Hanna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.3 II DMP U20 BOROŃ Adam Z/3505/22 2024 LDK!  OSU   131
4 f 1 15.56 ŻUROWSKA Klaudia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -1.3 II DMP U20 B.D. BŁASIŃSKA Aneta , Z/6173/21 , 2024 LDK! 127
5 f 1 15.72 KACZOR Maja OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -1.3 II DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/1894/24 2024 124
6 f 1 16.23 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.3 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2024 LDK!
7 f 1 17.68 ADACH Weronika UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -1.3 IV RODOWALD Olaf Z/6248/23 2024
8 f 1 19.15 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.3 -- KRAWCZYK Michał Z/1095/22 2024
100 m pł K
1 e 1 13.98 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ -1.8 I DMP DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2024 LDK!  KN B   138 163
2 e 1 14.59 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U20 PM -1.8 II KASZUBA Tomasz Z/4770/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 e 1 15.23 LOZOVYTSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -1.8 II DMP MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/3629/22 2024 92
4 e 1 15.28 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -1.8 II B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK!  KN B  
5 e 1 15.36 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP -1.8 II PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 e 1 15.66 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U20 MZ -1.8 II RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
7 e 1 18.73 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom 2001 Sen MZ -1.8 -- B.D.
1 e 2 13.68 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ +0.7 I BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU   KN B  
2 e 2 16.55 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ +0.7 III SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B  
3 e 2 16.75 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP +0.7 III TYLAK Łukasz Z/0395/21 2024
4 e 2 17.31 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +0.7 IV DMP U20 TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B   86
5 e 2 22.52 GRZYWACZ Anna KU AZS SGH w Warszawie 1997 Sen MZ +0.7 -- B.D.
1 f 1 13.45 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ -0.4 M BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 13.82 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ -0.4 I DMP DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2024 LDK!  KN B   145 168
3 f 1 14.49 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U20 PM -0.4 I KASZUBA Tomasz Z/4770/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 15.02 LOZOVYTSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -0.4 II DMP MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/3629/22 2024 99
5 f 1 15.35 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U20 MZ -0.4 II RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
W dal K
1 f 1 5.81 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.1 I DMP B.D. Z/2037/16 2024 2 113
2 f 1 5.76 ADAMCZYK Julia RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ +0.1 II DMP DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  KNF   OSU   110 140
3 f 1 5.34 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP +1.8 III PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 5.33 LOZOVYTSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +1.0 III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/3629/22 2024
5 f 1 4.89 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ +1.2 -- KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. , Z/5260/15 , 2024 LDK!
6 f 1 4.73 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +1.9 -- DMP TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B   44
7 f 1 4.59 ELMERYCH Oliwia GKS Wilga Garwolin 2006 U20 MZ +0.7 -- BUSZTA Stanisław Z/1961/24 2024
8 f 1 4.36 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ +0.1 -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2024
9 f 1 4.33 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ +1.0 -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2024 LDK!  OSU  
10 f 1 3.26 SZEMPLIŃSKA Aleksandra KS Ciechan Ciechanów 2004 U23 MZ +0.4 -- MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2355/19 2024  KN B  
  f 1 NM ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP 0.0 -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK!  KN B  
1 f 2 5.41 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ +0.7 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 f 2 5.29 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ +0.9 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B   104
3 f 2 4.97 PERZANOWSKA Lena UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.2 IV BOROŃ Adam Z/0185/22 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 4.91 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.3 IV DMP ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B   55
5 f 2 4.89 KUSIŃSKA Julia GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ +1.1 IV BUSZTA Stanisław Z/3367/22 2024
6 f 2 4.67 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP +2.8 -- KECLER Szymon Z/5463/22 2024 LDK!  OSU  
7 f 2 4.66 GRACZYK Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ 0.0 -- B.D. RZEPKA Marek Z/8788/21, Z/6577/23 2021, 2024
8 f 2 4.60 KAMASZEWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ +0.8 -- KOZERA Piotr Z/8061/21 2024 LDK!
9 f 2 4.27 GRODECKA Dominika KS Ciechan Ciechanów 2008 U18 MZ +1.6 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3337/23 2024
  f 2 NM WACHOL Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ 0.0 -- KOZERA Piotr Z/5913/23 2024
  f 2 NM JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ 0.0 -- TWOREK Urszula Z/2513/22 2024
Kula (3) K
1 f 1 16.90 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 15.27 WYSOCZAŃSKA Iga MKL Jurand Szczytno 2007 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/13043/21 2024  KNF   OSU  
3 f 1 14.66 BIELECKA Maja RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ I DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2024 LDK!  OSU   KN B   144
4 f 1 13.92 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 10.78 CAŁKA Maria GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/1039/23 2024
6 f 1 8.92 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
7 f 1 6.28 SZYSZKA Julia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2507/24 2024
Kula (4) K
1 f 1 13.36 KONDER Kinga RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ I DMP DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1337/20 2024 LDK!  KNF   OSU   113 145
2 f 1 9.83 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2024 5  KN B  
3 f 1 9.24 KOTFASIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 2004 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0058/22 2024 LDK!
4 f 1 8.65 SŁOWIŃSKA Julia WLKS Nowe Iganie 2002 U23 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. Z/0732/22 2023
5 f 1 8.57 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2024
6 f 1 8.10 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2024 LDK!
7 f 1 6.73 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U23 WN -- B.D. LDK!
Młot (3) K
1 f 1 63.40 PRACHARCZYK Maria OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ I DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3237/22 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   161
2 f 1 57.41 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2024  OSU   KN B  
3 f 1 50.20 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD II SZEWCZYK Maciej Z/0542/21 2024  KN B  
4 f 1 47.00 CHMIELEWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ III DMP U20 TUZ Damian Z/3760/22 2024  KN B   118
5 f 1 45.54 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2024 LDK!  KN B   113
6 f 1 45.35 ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2024  OSU   KN B  
7 f 1 35.93 KRUKOWSKA Sonia KS Warszawianka W-wa 2009 U16 MZ IV KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał Z/4106/23 2024
8 f 1 20.32 CAŁKA Maria GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/1039/23 2024
9 f 1 19.61 ŚMIGIELSKA Zuzanna UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2068/24 2024
Młot (4) K
1 f 1 63.66 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj B.D. , Z/1647/16 , 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 62.48 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I GÓRA Marcin B.D. B.D. Z/6533/15 2024 LDK!  KNF  
3 f 1 52.93 SENKOWSKA Karolina OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I DMP BIERNACKI Jacek B.D. Z/2924/17 2024 130
4 f 1 49.76 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I DMP TUZ Damian B.D. Z/2464/20 2024  KN B   116
5 f 1 47.90 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U23 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2024 2 LDK!  KN B  
6 f 1 39.33 KAMIŃSKA Monika AKL Ursynów Warszawa 1984 Masters MZ III LEMIESZEWSKA Marta Z/5129/22 2024
7 f 1 36.63 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP IV DMP U20 WIERZBICKI Dariusz ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0577/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   111
8 f 1 16.55 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2024 LDK!  OSU  
Oszczep (500) K
1 f 1 46.76 PIECHOTA Antonina RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ II DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2024 LDK!  OSU   KN B   138
2 f 1 31.81 DĘBECKA Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0780/22 2024  KN B  
3 f 1 31.26 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 f 1 30.93 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 f 1 22.54 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1183/22 2024 LDK!
6 f 1 22.48 GRACZYK Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- B.D. RZEPKA Marek Z/8788/21, Z/6577/23 2021, 2024
7 f 1 20.66 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 f 1 20.16 CZYKWIN Martyna MKS Syrena Warszawa 2008 U18 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/0965/22 2024 LDK!
9 f 1 15.51 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/5463/22 2024 LDK!  OSU  
10 f 1 15.27 SZYSZKA Julia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2507/24 2024
11 f 1 14.90 URBAN Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1193/23 2024 LDK!  OSU  
Oszczep (600) K
1 f 1 43.93 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU II B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 35.92 LOZOVYTSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/3629/22 2024
3 f 1 35.64 BIELAK Amelia KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ III DMP DMP U20 TOPOLEWSKI Maciej Z/4992/19 2024 LDK!  OSU   74 108
4 f 1 31.12 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2024
5 f 1 30.57 KOTFASIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 2004 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0058/22 2024 LDK!
6 f 1 28.99 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2024 5  KN B  
7 f 1 20.07 KACZMARSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- KRAWCZYK Michał Z/1199/23 2024
8 f 1 15.24 PARSZUTO Ewa KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2001 Sen MZ -- TRUŚ Karol
9 f 1 13.22 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2024 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.86 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP -0.4 I DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/13197/21 2024 146
2 2 e 1 10.92 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ -0.4 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KNF  
3 3 e 1 11.02 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -0.4 II DMP GRANASZEWSKI Artur Z/1800/13 2024 1 101
4 6 e 1 11.06 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -0.4 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!
5 8 e 1 11.08 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM -0.4 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. , Z/1128/17 , 2024 LDK!
6 14 e 1 11.20 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -0.4 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2024
7 15 e 1 11.21 STOJANOWSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -0.4 II RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0649/19 2024 LDK!
8 16 e 1 11.32 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ -0.4 III TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/5075/19 2024 LDK!
1 4 e 2 11.04 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.4 II MERWA Janusz Z/0376/22 2024 LDK!  KNF  
2 7 e 2 11.06 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U23 MZ +0.4 II ODOLIŃSKI Sebastian B.D. Z/1107/18 2024 LDK!  KN B  
3 9 e 2 11.09 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U23 MZ +0.4 II BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
4 10 e 2 11.15 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U23 MZ +0.4 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2024
5 11 e 2 11.17 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD +0.4 II DMP GRANASZEWSKI Artur Z/0849/12 2024 3 89
6 13 e 2 11.17 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U23 MZ +0.4 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2024 LDK!
7 12 e 2 11.17 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.4 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/5099/19 2024 LDK!
8 20 e 2 11.48 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +0.4 III GRALEWSKI Wojciech Z/11654/21 2024
1 5 e 3 11.04 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 II STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2024
2 18 e 3 11.40 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ -0.5 III RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!
3 22 e 3 11.51 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U23 MZ -0.5 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/4109/18 2023 LDK!
4 23 e 3 11.52 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP -0.5 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/5474/19 2024 LDK!
5 24 e 3 11.53 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -0.5 III ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2024
6 25 e 3 11.58 DEMSKI Sebastian KS Sprintwarsaw 1991 Sen MZ -0.5 III DMP MALANOWSKI Łukasz Z/0867/22 2024 61
7 31 e 3 11.64 JAWORSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -0.5 III ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej , Z/0470/18 , 2024 LDK!
8 38 e 3 11.95 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw 1996 Sen MZ -0.5 -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/3997/15 2024 40
1 17 e 4 11.37 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -0.5 III RĄCZKA Paweł B.D. Z/0070/19 2024 LDK!
2 19 e 4 11.47 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -0.5 III RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  KN B  
3 26 e 4 11.58 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.5 III TWOREK Urszula Z/6331/22 2024
4 28 e 4 11.60 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.5 III GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2024  KN B  
5 32 e 4 11.70 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.5 III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2024 101
6 34 e 4 11.82 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 IV OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2024 LDK!
7 42 e 4 12.05 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -0.5 -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0433/19 2024
8 49 e 4 12.23 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -0.5 -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK!  OSU   80
1 21 e 5 11.51 MOSIONEK Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +1.2 III BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2024 LDK!  KN B  
2 27 e 5 11.60 KOZIK Mariusz RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ +1.2 III BŁASIŃSKI Artur Z/5657/23 2024 LDK!
3 30 e 5 11.62 WOLSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +1.2 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/6138/23 2024  OSU   104
4 33 e 5 11.79 ZEMBRZUSKI Antoni UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +1.2 IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/6353/23 2024  OSU   96
5 35 e 5 11.90 BREJTFUS Maksymilian OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +1.2 IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/6017/23 2024  OSU   92
6 36 e 5 11.93 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +1.2 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2024
7 37 e 5 11.95 SZTABNIK Mateusz KS Sprintwarsaw 2000 Sen MZ +1.2 -- MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/4057/23 2024
8 57 e 5 12.60 POLAŃSKI Artur MKS Bolesłavia Bolesławiec 1995 Sen DS +1.2 -- B.D.
1 43 e 6 12.10 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ -1.6 IV ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2024
2 46 e 6 12.14 SAŁEK Adam UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ -1.6 IV MISZTAL Janusz Z/2313/23 2024 LDK!
3 47 e 6 12.22 KRAWCZYK Kacper UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ -1.6 -- MISZTAL Janusz Z/3761/24 2024 LDK!
4 48 e 6 12.23 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.6 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2024
5 51 e 6 12.30 MAĆKOWIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.6 -- BOROŃ Adam Z/5694/23 2024
6 64 e 6 12.84 DZIENISZEWSKI Grzegorz UKS Technik Augustów 2001 Sen PD -1.6 -- SOWÓL Bogusław B.D. LDK!
  e 6 DNF KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy # 2008 U18 MZ -1.6 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2024 LDK!
1 29 e 7 11.62 AMBROZIK Adrian UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 III RADKE Karol Z/1398/22 2024
2 39 e 7 11.95 ANDRZEJAK Aleksander UKS Młodzik Warszawa 2008 U18 MZ -0.5 IV RADKE Karol Z/13634/21 2024 LDK!
3 44 e 7 12.11 STOBIECKI Michał KU AZS SGH w Warszawie 1999 Sen MZ -0.5 -- B.D.
4 52 e 7 12.31 OSTROWSKI Jerzy OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -0.5 -- ZAWADZKI Jacek Z/1895/24 2024
5 55 e 7 12.51 JEŻAK Tomasz KU AZS WAT w Warszawie 2000 Sen MZ -0.5 -- B.D.
6 58 e 7 12.61 PODANENKO Glyeb KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U18 MZ -0.5 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/6729/22 2024 LDK!
7 62 e 7 12.78 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2024
1 53 e 8 12.42 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -1.6 -- B.D. Z/4312/20 2024
2 54 e 8 12.45 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -1.6 -- MISZTAL Janusz Z/0860/21 2024 LDK!
3 56 e 8 12.59 KACZMARCZYK Igor RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -1.6 -- BŁASIŃSKI Artur Z/1093/24 2024 LDK!
4 59 e 8 12.65 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ -1.6 V PODRAŻKO Marian Z/0002/24 2024 LDK!
5 60 e 8 12.72 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U18 MZ -1.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2024 LDK!
6 63 e 8 12.80 CHOJNACKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ -1.6 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0377/22 2024 LDK!
1 40 e 9 11.98 DOBEK Paweł KS Sprintwarsaw 1987 Masters MZ -0.2 -- MALANOWSKI Łukasz Z/0125/24 2024
2 41 e 9 12.04 ŁOMŻYNSKI Jan KU AZS SGH w Warszawie 2005 U20 MZ -0.2 IV B.D.
3 45 e 9 12.11 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 1991 Sen MZ -0.2 -- B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2024 3
4 50 e 9 12.30 FELIKSIAK Jan RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -0.2 -- STELMASZCZYK Joanna Z/1394/24 2024
5 61 e 9 12.76 ŁUDKOWSKI Kamil UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ -0.2 -- RADKE Karol Z/1800/21 2024 LDK!
6 65 e 9 12.84 APEL Mateusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2002 U23 MZ -0.2 -- B.D.
1 f 1 10.85 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ -0.9 I WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 11.07 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -0.9 II STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2024
3 f 1 11.43 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ -0.9 III RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!
4 f 1 11.74 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ -0.9 III OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2024 LDK!
1 f 2 10.96 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.2 II MERWA Janusz Z/0376/22 2024 LDK!  KNF  
2 f 2 11.44 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -0.2 III ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2024
3 f 2 11.51 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.2 III GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2024  KN B  
4 f 2 11.56 KOZIK Mariusz RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ -0.2 III BŁASIŃSKI Artur Z/5657/23 2024 LDK!
5 f 2 11.63 WOLSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -0.2 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/6138/23 2024  OSU   104
6 f 2 11.72 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.2 III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2024 100
1 f 3 10.89 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -1.0 I DMP GRANASZEWSKI Artur Z/1800/13 2024 1 112
2 f 3 11.00 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -1.0 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!
3 f 3 11.08 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U23 MZ -1.0 II ODOLIŃSKI Sebastian B.D. Z/1107/18 2024 LDK!  KN B  
4 f 3 11.12 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U23 MZ -1.0 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2024
5 f 3 11.21 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -1.0 II DMP GRANASZEWSKI Artur Z/0849/12 2024 3 86
6 f 3 11.24 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -1.0 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2024
400 m M
1 1 s 1 48.46 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U20 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2876/19 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 1 48.51 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU II HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2024
3 3 s 1 48.90 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U20 DS II B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 5 s 1 49.81 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 6 s 1 49.81 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 Sen LD II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2024 2
6 9 s 1 50.10 MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/4152/19 2024
7 19 s 1 51.61 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ III RADKE Karol B.D. Z/2698/17 2024  KN B  
1 7 s 2 50.03 BIELECKI Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/2751/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 8 s 2 50.09 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U23 MZ II TARASIUK Paweł Z/4501/18 2024 BEZ  KN B  
3 10 s 2 50.38 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ II B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2024
4 11 s 2 50.40 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U20 PM II B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 16 s 2 50.82 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 Sen MZ III CZYŻ Maciej B.D. Z/2133/17 2024
6 21 s 2 51.80 LESICZKA Karol AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU III B.D. B.D. , Z/3803/16 , 2024
7 26 s 2 52.47 OLEJNIK Mikołaj RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ III OLEJNIK Tomasz BŁASIŃSKI Artur # Z/0393/19 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
1 13 s 3 50.55 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 15 s 3 50.77 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/0075/20 2024 LDK! 123
3 17 s 3 51.22 CIESZEWSKI Adam MKL Toruń 2007 U18 KP III DMP DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/4625/19 2024 LDK! 71 118
4 22 s 3 51.83 ROMANIUK Klaudiusz OKS Start Otwock 2005 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3972/22 2024
5 24 s 3 51.99 KONDRACIUK Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/3544/23 2024
6 29 s 3 53.00 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
7 31 s 3 53.23 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -- KUŚ Tomasz B.D. Z/1161/16 2024
1 18 s 4 51.32 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2024 LDK!  KN B  
2 20 s 4 51.76 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U18 MZ III BOGUCKI Michał Z/3556/22 2024 LDK!  KN B  
3 23 s 4 51.98 BIENIECKI Stefan KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MASTALERZ Janusz GOGOŁEK Marcin , Z/14744/21 , 2024 LDK!
4 25 s 4 52.06 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U18 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2024 LDK!
5 28 s 4 52.92 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0546/20 2024 LDK!  OSU  
6 34 s 4 53.58 WÓJCIK Cezary OKS Start Otwock 2005 U20 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2875/19 2024 LDK!
7 36 s 4 53.91 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ IV B.D. B.D. # Z/0302/19 2024 LDK!
1 32 s 5 53.33 PIOTROWSKI Franciszek MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ IV TARASIUK Paweł Z/1761/23 2024
2 33 s 5 53.37 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ IV MISZTAL Janusz Z/0860/21 2024 LDK!
3 35 s 5 53.89 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1596/19 2024 LDK!  OSU  
4 42 s 5 54.52 ZARĘBA Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ IV DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/11493/21 2024 87
5 47 s 5 55.11 BŁASZCZYK Kamil KS Ciechan Ciechanów # 2003 U23 MZ -- B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/3056/17 , 2024
6 52 s 5 55.59 BŁASIŃSKI Tomasz RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta Z/1188/23 2024 LDK! 78
7 56 s 5 57.11 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK!
1 30 s 6 53.02 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U20 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2024 LDK!
2 37 s 6 53.95 ŁOZA Dawid KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/1244/14 , 2024
3 43 s 6 54.91 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2002 U23 MZ -- KALINOWSKA Paulina B.D. B.D. Z/1325/21 2024
4 45 s 6 55.02 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK!
5 46 s 6 55.06 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2024 LDK!
6 53 s 6 55.75 ŻWIROWSKI Adam MMKS Gdańsk 2002 U23 PM -- B.D. LDK!
7 54 s 6 55.89 CHARDYKOW Nikolas KS Czempion Warszawa # 2005 U20 MZ -- DZICZEK Szymon Z/5058/24 2024
1 27 s 7 52.54 TYBOROWSKI Antoni UKS Herkules Sulejówek 2008 U18 MZ III CZYŻ Maciej Z/3221/21 2024 LDK!  OSU  
2 40 s 7 54.12 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/3615/20 2024 LDK!  OSU  
3 44 s 7 55.01 PODANENKO Glyeb KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U18 MZ -- DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/6729/22 2024 LDK! 83
4 48 s 7 55.18 BANY Seweryn UKS Filipides Teresin 2008 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2618/22 2024 LDK!  OSU  
5 49 s 7 55.32 KALISZ Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3881/21 2024
6 55 s 7 56.05 MUCHOWSKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ -- KOZERA Piotr Z/1995/22 2024
7 58 s 7 60.20 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2024 LDK!
1 12 s 8 50.40 ZAWAL Maciej UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ II CZYŻ Maciej Z/0759/23 2024 LDK!  OSU  
2 14 s 8 50.75 KUREK Maciej KS Sprintwarsaw 1994 Sen MZ III MALANOWSKI Łukasz Z/0868/22 2024
3 39 s 8 54.07 BUDEK Adrian UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/4791/24 2024  OSU  
4 51 s 8 55.53 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U18 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2024 LDK!
5 57 s 8 57.69 CHUDY Julian KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/13071/21 2024 LDK!
6 59 s 8 65.22 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/5825/21 2024 LDK!
1 4 s 9 49.23 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2024 LDK!
2 38 s 9 54.06 KAZE Célain Noël KS Sprintwarsaw 1999 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz Z/0070/24 2024
3 41 s 9 54.26 ALEKSIŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan Z/4714/19 2024
4 50 s 9 55.46 DÓJCZYŃSKI Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 0003 Masters LD --
5 60 s 9 67.99 TARNAWSKI Stanisław KU AZS Politechniki Warszawskiej 2004 U23 MZ -- B.D.
1500 m M
1 s 1 3:55.48 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2024 3 LDK!
2 s 1 3:56.72 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP II NALEPA Marek Z/1829/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 s 1 3:57.32 BAJORSKI Adam RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ II BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 s 1 3:58.33 JANDUŁA Wiktor RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 s 1 3:58.97 WOLSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/3292/18 , 2024 LDK!
6 s 1 3:59.50 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2024 71
7 s 1 4:00.75 CIŻYŃSKI Błażej KS Agros Zamość 2000 Sen LU II B.D. B.D. , Z/2001/15 , 2024
8 s 1 4:04.31 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U20 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2024
9 s 1 4:04.69 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ III WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2024 2
10 s 1 4:05.67 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U23 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2024
11 s 1 4:06.63 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III CHMIELARZ Lucyna BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0923/16 , 2024 LDK!
12 s 1 4:06.80 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2024 50
13 s 1 4:10.34 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ III DMP DMP U20 WRONA Grzegorz B.D. Z/0271/19 2024 41 103
1 s 2 3:50.23 ABRAMCZYK Jakub RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2024 LDK!  OSU   KN B   144
2 s 2 4:02.43 WRÓBLEWSKI Błażej KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/0396/19 2024  KN B  
3 s 2 4:08.81 PIMPICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4423/19 2024
4 s 2 4:09.97 GRZEGRZÓŁKA Wojciech GKS Wilga Garwolin 2007 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4531/22 2024
5 s 2 4:11.13 PODBIELSKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ III BUŁAKOWSKI Bohdan Z/1783/23 2024
6 s 2 4:16.82 SAKIEWICZ Ignacy KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2000 Sen MZ -- B.D. B.D.
7 s 2 4:18.09 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. 3
8 s 2 4:18.53 LUBOIŃSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/4754/23 2024
9 s 2 4:19.92 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom 2004 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław B.D. Z/1370/18 2024 LDK!
10 s 2 4:24.45 KALINOWSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2006 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0759/21 2024 LDK!  OSU  
11 s 2 4:28.63 KUBAJEK Mateusz OKS Start Otwock 2002 U23 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/3488/20 2024
12 s 2 4:31.22 NIEDZIAŁEK Michał KU AZS SGH w Warszawie 1999 Sen MZ -- B.D.
  s 2 DNF ABRAMCZYK Piotr RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4171/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 s 3 4:21.78 WIECZOREK Adrian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1998 Sen LD -- WASIAK Jarosław Z/6122/23 2024
2 s 3 4:23.67 WIŚNIEWSKI Bartłomiej MKL Myszyniec 2008 U18 MZ -- MICHAJŁOW Robert Z/5272/22 2024
3 s 3 4:23.90 PIEŃKOWSKI Damian MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U18 MZ -- B.D. Z/1393/24 2024
4 s 3 4:26.98 BRZEZIŃSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD -- BARSKA Jolanta Z/0401/23 2024 LDK!
5 s 3 4:29.98 ZIEMKOWSKI Aleks KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2001 Sen MZ -- B.D.
6 s 3 4:34.71 ZABŁOŃSKI Rafał SRS Kondycja Piaseczno 2004 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/4902/23 2024
7 s 3 4:39.71 PAŁDYNA Tomasz SRS Kondycja Piaseczno 2008 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1426/22 2024 LDK!
8 s 3 4:41.65 PYRA Bartosz UKS Melo Błonie 2008 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8922/21 2024
9 s 3 4:44.64 WOŹNIAK Maciej KU AZS Politechniki Warszawskiej 2002 U23 MZ -- B.D.
10 s 3 4:49.92 DUDEK Igor KU AZS Politechniki Warszawskiej 2003 U23 MZ -- B.D.
11 s 3 4:52.68 KOMOREK Jan Ducla Academy Warszawa 2012 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/5792/22 2024
12 s 3 5:00.53 MOŻARYN Paweł KU AZS Politechniki Warszawskiej 2005 U20 MZ -- B.D.
110 m pł J MŁ M
1 e 1 15.06 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ -3.1 III RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B  
2 e 1 15.44 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -3.1 III BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 e 1 15.84 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -3.1 IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/5695/23 2024 LDK!  OSU   108
4 e 1 17.05 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U18 MZ -3.1 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2024 LDK!
1 f 1 15.01 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.0 III BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 15.51 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.0 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/5695/23 2024 LDK!  OSU   117
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 14.18 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -1.3 I KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  OSU   KN B  
2 e 1 14.18 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB -1.3 I KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
3 e 1 14.62 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD -1.3 II KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KNF   KN B  
4 e 1 14.82 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD -1.3 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KNF   KN B  
5 e 1 15.33 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -1.3 II RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
6 e 1 15.82 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -1.3 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2024
1 f 1 14.11 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -0.4 I KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  OSU   KN B  
2 f 1 14.33 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD -0.4 I KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KNF   KN B  
3 f 1 14.81 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD -0.4 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KNF   KN B  
4 f 1 15.73 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -0.4 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2024
110 m pł M
1 e 1 14.67 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U23 DS -2.1 I WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2024 5  KNF  
2 e 1 15.20 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -2.1 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  KN B   97
3 e 1 15.41 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U23 MZ -2.1 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2024 LDK!
4 e 1 16.17 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -2.1 III DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/0070/19 2024 LDK! 61
5 e 1 19.05 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ -2.1 -- DMP BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/0379/17 , 2024 LDK! 5
6 e 1 21.26 BABICKI Maciej KU AZS SGH w Warszawie 2001 Sen MZ -2.1 -- B.D. B.D.
1 f 1 14.82 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -1.1 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  KN B   114
2 f 1 15.25 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U23 MZ -1.1 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2024 LDK!
3 f 1 15.83 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -1.1 III DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/0070/19 2024 LDK! 73
4 f 1 15.94 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ -1.1 III DMP BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/0379/17 , 2024 LDK! 69
5 f 1 19.95 BABICKI Maciej KU AZS SGH w Warszawie 2001 Sen MZ -1.1 -- B.D. B.D.
Wzwyż M
1 1 f 1 1.80 KASPRZAK Andrzej KS Lemiesz Team Warszawa 1986 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0670/23 2024
1 1 f 1 1.80 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U18 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2024 BEZ LDK!
3 2 f 1 1.70 DAŁEK Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD V B.D. Z/4907/22 2024 LDK!
4 4 f 1 1.60 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U18 MZ -- DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3201/21 2024 LDK! 68
4 4 f 1 1.60 CHMIELEWSKI Jan KU AZS SGH w Warszawie 1995 Sen MZ -- B.D.
6 6 f 1 1.60 ADAMSKI Mikołaj KU AZS WAT w Warszawie 1999 Sen MZ -- B.D.
7 7 f 1 1.60 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5695/23 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 1.60 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2024 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.60 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2024 LDK! 113
2 f 1 4.40 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB II KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
3 f 1 4.20 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ II WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2024
4 f 1 4.20 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ II DMP DMP U20 RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU   87 130
4 f 1 4.20 BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS II BEDNAREK Agata ŁOŚ Dariusz , Z/10699/21 , 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 3.90 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
7 f 1 3.70 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B  
8 f 1 3.30 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3023/20 2024
9 f 1 2.80 GNIŁKA Andrzej KU AZS SGH w Warszawie 2004 U23 MZ -- B.D.
10 f 1 2.40 CHMIELEWSKI Jan KU AZS SGH w Warszawie 1995 Sen MZ -- B.D.
11 f 1 2.20 MAKHYNIA Konstiantym KU AZS SGH w Warszawie 2005 U20 MZ -- B.D.
12 f 1 2.00 DŻOŃ Witold KU AZS SGH w Warszawie 1961 Masters MZ -- B.D.
W dal M
1 f 1 7.14 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ +1.0 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2641/16 2024
2 f 1 7.03 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ +0.6 II ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2024 LDK!  KNF   KN B  
3 f 1 6.77 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ +0.1 III DMP RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  KN B   76
4 f 1 6.64 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U23 MZ +1.4 III WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2024 BEZ LDK!
5 f 1 6.11 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 Sen PK +0.8 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2023
6 f 1 5.93 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U23 LD +0.1 -- KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
7 f 1 5.85 ŁOMŻYNSKI Jan KU AZS SGH w Warszawie 2005 U20 MZ -0.2 -- B.D.
8 f 1 5.70 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw 1996 Sen MZ +1.5 -- MALANOWSKI Łukasz Z/3997/15 2024
9 f 1 5.43 BARSZCZEWSKI Jakub KU AZS Politechniki Warszawskiej 2004 U23 MZ +1.7 -- B.D.
10 f 1 5.18 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2004 U23 MZ +1.5 -- B.D. LDK!
11 f 1 4.87 PAŁASEK Adrian KU AZS Politechniki Warszawskiej 2002 U23 MZ +0.5 -- B.D.
12 f 1 4.85 ADAMSKI Mikołaj KU AZS WAT w Warszawie 1999 Sen MZ +1.1 -- B.D.
  f 2 5.50 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +1.8 -- DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2024 66
1 f 2 6.33 KOWALSKI Bartłomiej MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ +2.1 III KOZERA Piotr Z/5615/22 2024
2 f 2 6.30 MOSIONEK Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +0.7 III DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2024 LDK!  KN B   94
3 f 2 6.03 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.7 IV TWOREK Urszula Z/6331/22 2024
4 f 2 5.85 CEPEK Bartosz KS Ciechan Ciechanów 2007 U18 MZ +1.0 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3882/24 2024
5 f 2 5.54 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +2.2 -- DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2024 67
6 f 2 5.22 ANDRZEJAK Aleksander UKS Młodzik Warszawa 2008 U18 MZ +1.1 -- RADKE Karol Z/13634/21 2024 LDK!
7 f 2 5.16 KACZMARCZYK Igor RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +1.0 -- BŁASIŃSKI Artur Z/1093/24 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.98 KARPIUK Franciszek KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ II MAZUR Szymon Z/1223/22 2024  KN B  
2 f 1 13.62 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2024 LDK!
3 f 1 13.12 SAWICKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ IV LEMIESZEWSKA Marta Z/0436/24 2024
4 f 1 12.76 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 9.92 PIETRZYK Jerzy AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/12350/21 2024
6 f 1 8.70 MYKYTCHUK Vadim AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/11591/21 2024
Kula (6) M
1 f 1 17.16 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 13.77 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U20 MZ III NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2024 LDK!
3 f 1 13.28 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2024 BEZ
4 f 1 11.49 PADJAS Michał KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4422/19 2024
5 f 1 10.52 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2024 LDK!
6 f 1 10.42 KRUKOWSKI Igor AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/3972/24 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 17.80 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 Sen WN M BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2024 LDK!  KNS  
2 f 1 16.05 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U23 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 12.57 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 2001 Sen MZ III B.D.
4 f 1 12.09 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw 1990 Sen MZ III MALANOWSKI Łukasz Z/11732/21 2024
5 f 1 9.61 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U23 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
Młot (5) M
1 f 1 67.61 PRACHARCZYK Jan OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ II DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3238/22 2024 LDK!  OSU   KN B   149
2 f 1 61.70 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP II DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2024 LDK!  OSU   KN B   136
3 f 1 59.31 KOŁAKOWSKI Karol KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ II DMP U20 GÓRA Marcin Z/1888/20 2024 LDK!  KN B   130
4 f 1 55.94 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 55.37 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2024 LDK!  OSU   KN B   122
6 f 1 40.91 NICOWSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1549/22 2024 LDK!  OSU  
  f 1 NM MICHALSKI Bartłomiej LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -- DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/0978/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
Młot (6) M
1 f 1 71.43 PRACHARCZYK Jakub OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ I DMP U20 ROSA Mikołaj Z/5101/19 2024 LDK!  OSU   KN B   167
2 f 1 64.11 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U20 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2024  OSU   KN B  
3 f 1 40.79 SIDOROWICZ Maciej OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ IV DMP U20 TUZ Damian Z/5477/22 2024 102
Młot (7.26) M
1 f 1 69.37 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ M DMP GÓRA Marcin Z/1648/16 2024 LDK!  KNF   158
2 f 1 66.50 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/3659/15 2024 148
3 f 1 58.56 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP I DMP BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2024 4  KN B   121
Oszczep (600) M
1 f 1 49.61 LIPKA Jan RLTL GGG Radom 2009 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/3400/23 2024 LDK!  OSU  
Oszczep (700) M
1 f 1 54.69 WILCZYŃSKI Kajetan RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/14371/21 2024 LDK!  OSU   111
2 f 1 45.82 MAZURKIEWICZ Jakub RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/1527/22 2024 LDK!
3 f 1 44.03 GAJDA Jakub RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1525/22 2024 LDK!
4 f 1 40.85 WINIARSKI Patryk RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/4682/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 40.46 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK!
6 f 1 32.74 GADALSKI Patryk RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1524/22 2024 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 81.82 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2024 MM  KNS  
2 f 1 72.11 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2300/11 2024
3 f 1 70.77 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ I KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2024 BEZ  KNF  
4 f 1 59.15 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ II DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2024 1 91
5 f 1 52.08 MAJEWSKI Bartosz RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ III FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2024 LDK!
6 f 1 49.37 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U20 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2024 LDK!  KN B  
7 f 1 48.78 FALIŃSKI Filip RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ III FALIŃSKI Jacek B.D. Z/5085/18 2024 LDK!
8 f 1 43.49 BŁASIAK Tomasz RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/1269/20 2024 LDK!  OSU  
9 f 1 36.78 KIERSKI Jan UKS Olimp Mazańcowice 1994 Sen SL -- B.D. BEZ
10 f 1 36.07 PADJAS Michał KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4422/19 2024
11 f 1 35.89 APEL Mateusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2002 U23 MZ -- B.D.
12 f 1 31.92 TRUŚ Karol KU AZS SGH w Warszawie 2001 Sen MZ -- B.D. B.D.

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 32.035164833069 sekund