Warszawa 18 - 19.05.2024
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U18 i U20 2024 [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 s 1 23.91 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ -0.7 M BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 25.06 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -0.7 II STOLARCZYK Grzegorz Z/0737/18 2024 LDK!  KN B  
3 4 s 1 25.58 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.7 II GRALEWSKI Wojciech Z/3415/21 2024  KN B  
4 5 s 1 25.67 BARICA Kinga Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -0.7 II OSTANEK Aneta Z/0728/23 2024 LDK!  KN B  
5 6 s 1 25.74 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U18 WN -0.7 II OSTANEK Aneta Z/12559/21 2024 LDK!  KN B  
6 10 s 1 25.80 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw 1997 Sen MZ -0.7 II MALANOWSKI Łukasz Z/1639/13 2024 LDK!
7 16 s 1 26.35 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U20 MZ -0.7 III ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!  KN B  
8 27 s 1 27.79 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U23 LU -0.7 -- GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/3396/17 , 2023 LDK!
1 8 s 2 25.78 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ -0.6 II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  KN B  
2 9 s 2 25.78 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -0.6 II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2024
3 11 s 2 25.89 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -0.6 II BOROŃ Adam Z/5561/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 14 s 2 26.05 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -0.6 II BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 15 s 2 26.27 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ -0.6 III RADKE Karol Z/4297/19 2024
6 17 s 2 26.61 CHODKOWSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2005 U20 MZ -0.6 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024  KN B  
7 21 s 2 27.21 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ -0.6 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
8 24 s 2 27.55 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -0.6 IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/4356/20 2024 LDK!  OSU   98
1 13 s 3 26.01 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U18 WP -0.1 II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2024 LDK!
2 18 s 3 26.69 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprintwarsaw 1999 Sen MZ -0.1 III MALANOWSKI Łukasz Z/5522/22 2024
3 19 s 3 27.06 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -0.1 III STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2024
4 20 s 3 27.10 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U23 MZ -0.1 III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2024 4 LDK!
5 28 s 3 27.87 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U23 MZ -0.1 -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2024 5
6 31 s 3 27.99 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.1 IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B  
7 34 s 3 28.13 MISZTAL Justyna RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ -0.1 IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1150/20 2024 LDK! 90
8 49 s 3 28.99 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U23 WN -0.1 -- B.D. LDK!
1 22 s 4 27.31 BŁUŚ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.6 IV GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2024
2 23 s 4 27.47 ROSIAK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.6 IV GOGOŁEK Marcin Z/7480/23 2024
3 25 s 4 27.67 CHOJNOWSKA Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN -0.6 IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2024 LDK!  OSU  
4 35 s 4 28.15 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -0.6 -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2024
5 38 s 4 28.40 MATUSZEWSKA Amelia UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ -0.6 IV RADKE Karol Z/11590/21 2024
6 41 s 4 28.52 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ -0.6 -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/2104/19 2024
7 53 s 4 29.80 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.6 -- DMP U20 TWOREK Urszula Z/2513/22 2024 72
8 55 s 4 30.22 SKIBNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -0.6 -- B.D.
1 7 s 5 25.76 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +0.4 II CZYŻ Maciej Z/3227/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 26 s 5 27.74 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ +0.4 IV SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B  
3 29 s 5 27.95 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.4 IV GRALEWSKI Wojciech Z/2683/22 2024
4 30 s 5 27.97 CIESZEWSKA Amelia MKL Toruń 2007 U18 KP +0.4 IV DMP DMP U20 OSTANEK Aneta WOŹNIAK Jacek , Z/0729/22 , 2024 LDK! 49 92
5 32 s 5 28.01 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ +0.4 IV BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
6 44 s 5 28.61 ORZOŁEK Maria KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.4 -- TWOREK Urszula Z/2516/22 2024
7 48 s 5 28.95 PAWLAK Zuzanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ +0.4 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0935/22 2024
8 50 s 5 29.01 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U23 MZ +0.4 -- B.D. B.D. Z/0255/19 2024
1 33 s 6 28.04 GRACZYK Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.5 IV B.D. RZEPKA Marek Z/8788/21, Z/6577/23 2021, 2024
2 39 s 6 28.41 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U18 MZ -0.5 IV DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2024 LDK!
3 42 s 6 28.58 KACZOR Maja OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -0.5 -- ZAWADZKI Jacek Z/1894/24 2024
4 43 s 6 28.59 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.5 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2024
5 46 s 6 28.90 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP -0.5 -- KECLER Szymon Z/5463/22 2024 LDK!  OSU  
6 51 s 6 29.36 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ -0.5 -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2024 LDK!
7 57 s 6 30.35 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ -0.5 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2024 LDK!  OSU  
1 3 s 7 25.36 GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP +2.1 II SOBOWIEC Bartosz Z/2440/19 2024 LDK!
2 37 s 7 28.23 BOGUSŁAWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 2003 U23 MZ +2.1 -- KĘDZIORA Robert Z/0746/17 2024 LDK!
3 36 s 7 28.23 DENEKA Hanna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +2.1 IV BOROŃ Adam Z/3505/22 2024 LDK!  OSU  
4 40 s 7 28.47 KAŹMIERCZAK Beata UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ +2.1 IV RADKE Karol Z/3329/20 2024 LDK!
5 45 s 7 28.63 KIEROŃCZYK Emilia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +2.1 -- BŁASIŃSKI Artur # Z/5633/23 2024 LDK!
6 52 s 7 29.61 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ +2.1 -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2024
7 60 s 7 31.36 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ +2.1 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2024
8 66 s 7 35.36 KLEPACZ Iga KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2001 Sen MZ +2.1 -- TRUŚ Karol
1 12 s 8 26.00 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U18 WN +1.5 II OSTANEK Aneta Z/3796/20 2024 LDK!  KN B  
2 54 s 8 29.89 ALBERSKA Viktoria LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2007 U18 MZ +1.5 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/5031/23 2024
3 59 s 8 30.74 ULBRYCH Helena UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +1.5 -- CZYŻ Maciej Z/2938/24 2024
4 62 s 8 31.78 MOROZ Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ +1.5 -- MRÓZ Katarzyna Z/1657/24 2024
5 63 s 8 32.02 KRAWIECKA Helena KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2002 U23 MZ +1.5 -- SAKIEWICZ Ignacy
6 65 s 8 33.16 ROMANOWSKA Magdalena KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2003 U23 MZ +1.5 -- B.D.
1 47 s 9 28.95 NUÑEZ-KRAJEWSKA Anika KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +1.3 -- DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/3768/22 2024 81
2 56 s 9 30.24 KOZIKOWSKA Nikola KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +1.3 -- B.D. Z/1174/24 2024
3 58 s 9 30.42 OKLIŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +1.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/0900/21 2024 LDK!
4 61 s 9 31.41 SZAFRANIEC Maja KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/5380/23 2024
5 64 s 9 32.96 TYSZKO Weronika KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2001 Sen MZ +1.3 -- SAKIEWICZ Ignacy
800 m K
1 1 s 1 2:10.37 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 Sen MZ I PARADOWSKA Renata B.D. B.D. B.D. Z/2079/15 2024 LDK!
2 2 s 1 2:10.61 SUCHOWOLAK Lena RLTL GGG Radom # 2005 U20 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej BŁASIŃSKI Artur , Z/3276/17 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
3 3 s 1 2:15.94 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/2580/17 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 2:15.94 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U18 MZ II DĄBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 2:16.29 HRYCIUK Marianna OKS Start Otwock 2006 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3493/20 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 2:17.67 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U16 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2024
7 7 s 1 2:17.80 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2024 5
8 8 s 1 2:19.14 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2024
9 9 s 1 2:19.31 DAWIDZIUK-GOSK Diana UKS 48 Warszawa 1994 Sen MZ III B.D. Z/0103/13 2024
10 16 s 1 2:23.39 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U23 MZ III MIŁKOWSKI Karol B.D. Z/2180/19 2024  KN B  
11 20 s 1 2:31.56 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2024
12 21 s 1 2:31.82 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ IV DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2024 81
1 10 s 2 2:19.42 ZAWADZKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ III WRONA Grzegorz B.D. Z/0979/23 2024
2 11 s 2 2:20.24 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4305/20 2024
3 12 s 2 2:20.48 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 2001 Sen ZP III SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/0642/16 2024
4 13 s 2 2:21.35 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2024 LDK!  KN B  
5 14 s 2 2:21.94 SZCZYGIELSKA Anita MKS Pogoń Siedlce 2008 U18 MZ III KOSIERADZKI Łukasz Z/14498/21 2024  KN B  
6 15 s 2 2:23.30 KIEDRYŃSKA Alina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2003 U23 MZ III B.D.
7 17 s 2 2:23.82 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ III CZYŻ Maciej Z/0836/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
8 18 s 2 2:27.69 CHMIELEWSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ IV B.D. TEKLAK Andrzej WRONA Grzegorz , Z/1570/22 , 2024 LDK!
9 19 s 2 2:28.69 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U18 MZ IV DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2024 LDK! 90
10 22 s 2 2:32.07 PIOTROWSKA Zofia BKS Wataha Warszawa 2005 U20 MZ -- B.D. Z/2132/19 2024
11 23 s 2 2:41.61 KOWALIK Gabriela SRS Kondycja Piaseczno 2008 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0577/23 2024 LDK!
  s 2 DNF BIELAWSKA Natalia MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1437/23 2024
1 s 3 2:23.70 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/2679/21 2024
2 s 3 2:25.51 MARYL Łucja Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/6607/22 2024
3 s 3 2:29.77 TŁOCZKOWSKA Natalia LKS Maków Mazowiecki 2007 U18 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1806/21 2024 LDK!
4 s 3 2:30.86 PAJOR Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/5805/22 2024
5 s 3 2:32.68 ZIMOWICZ Alicja Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ V DUKLANOWSKI Hubert Z/2683/21 2024
6 s 3 2:34.50 SIEŃCZYK Zofia KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -- DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/1352/22 2024 74
7 s 3 2:34.70 SENDEROWICZ Justyna KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. DZIUBA Szymon , Z/1585/22 , 2024
8 s 3 2:37.03 KRUPOWICZ Wiktoria KU AZS SGH w Warszawie # 1999 Sen MZ -- B.D. B.D.
9 s 3 2:38.54 MILIŃSKA-TYMENDORF Anna KS Lemiesz Team Warszawa 1970 Masters MZ -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/1457/23 , 2024
10 s 3 2:42.04 KAROLAK Martyna KS Stal Pleszew 2008 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5569/22 2024 LDK!
11 s 3 2:48.23 KACPRZAK Monika KU AZS WAT w Warszawie 2004 U23 MZ -- B.D. B.D.
12 s 3 2:53.21 JAKUBCZAK Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/5473/22 2024
3000 m K
1 1 s 1 10:05.76 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ II WRONA Grzegorz Z/2853/19 2024  KN B  
2 2 s 1 10:06.28 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2024 5 LDK!  KN B  
3 3 s 1 10:19.14 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz 2004 U23 KP II MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian B.D. , Z/1433/18 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 10:21.42 KALBARCZYK Adriana Ducla Academy Warszawa 1991 Sen MZ II DUKLANOWSKI Hubert Z/12318/21 2024
5 5 s 1 10:46.85 GUSKA Karolina LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU III JAMROZ Mieczysław Z/3263/21 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 10:49.40 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ III GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2024 LDK!
7 7 s 1 11:07.75 KAŁASKA Karolina GKS Wilga Garwolin 2007 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4282/20 2024
8 8 s 1 11:08.07 PRZEŹDZIECKA Weronika OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/4522/24 2024
9 9 s 1 11:10.82 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2024 BEZ
10 10 s 1 11:12.67 ROLA Marcjanna RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta Z/6300/21 2024 LDK!
11 11 s 1 11:24.83 JANAS Marianna KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ IV DZICZEK Szymon Z/11657/21 2024 LDK!
12 12 s 1 11:47.31 METNER Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14470/21 2024 LDK!  OSU  
400 m pł K K
1 2 s 1 66.06 BIEDRZYCKA Zuzanna KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/10792/21 2024
2 4 s 1 66.39 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/0036/20 2024 LDK! 119
3 5 s 1 67.55 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U23 MZ III BALCERZAK Piotr B.D. Z/2713/20 2024
4 7 s 1 68.77 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U18 MZ III DMP SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/0831/18 , 2024 BEZ LDK! 63
5 8 s 1 69.19 MISSALA Magdalena KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2005 U20 MZ IV B.D. B.D.
6 10 s 1 70.41 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 11 s 1 71.10 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ IV STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2024
8 15 s 1 74.95 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2024 LDK!
1 1 s 2 64.73 GIEJBATOW Julia RLTL GGG Radom # 2008 U18 MZ II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1569/19 2024 LDK!  OSU   KN B   128
2 3 s 2 66.35 DUSIEWICZ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0874/23 2024  KN B  
3 6 s 2 67.77 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ III DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2024 LDK! 111
4 9 s 2 69.35 BIELAWSKA Natalia MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ IV TARASIUK Paweł Z/1437/23 2024
5 12 s 2 71.18 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2024 LDK!
6 13 s 2 72.91 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U18 MZ IV BOGUCKI Michał Z/3921/19 2024 LDK!
7 14 s 2 73.67 PERZANOWSKA Lena UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- DMP U20 BOROŃ Adam Z/0185/22 2024 LDK!  OSU   85
4x100 m K
1 1 s 1 46.88 ADAMCZYK Julia
BROŻYNA Nikola
GADAJSKA Wiktoria
GREGORCZYK Klaudia
RLTL GGG Radom 2005
2005
2006
2005
U20 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta
BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta
, Z/1104/18
, Z/1554/18
, Z/1548/18
Z/9493/21
, 2024
, 2024
, 2024
2024
2

3

1 s 2 49.78 JÓŹWICKA Hanna
WIĘCEK Zofia
KRUSZEWSKA Barbara
WROTEK Hanna
OKS Skra Warszawa 2008
2007
2007
2008
U18 MAZ -- BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
Z/0419/24
Z/4753/23
Z/3762/22
Z/0952/21
2024
2024
2024
2024




2 s 2 50.51 DENEKA Hanna
JAKUBIAK Paulina
NAWROCKA Zofia
PAWLAK Adrianna
UKS LA Basket Warszawa 2008
2007
2008
2008
U18 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
ZAKRZEWSKI Dariusz
BOROŃ Adam
Z/3505/22
Z/2600/20
Z/5218/22
Z/5561/22
2024
2024
2024
2024




3 s 2 52.43 DUSIEWICZ Hanna
TYMOSZCZUK Maja
MACIEJEWSKA Antonina
DRĄGOWSKA Martyna
KS AZS AWF Warszawa 2008
2008
2007
2007
U18 MAZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
ŻEWŁAKOW Kamil RADKIEWICZ Przemysław
Z/0874/23
Z/0908/21
Z/2616/22
, Z/10452/21
2024
2024
2024
, 2024




4 s 2 53.46 ADACH Weronika
CHŁOPIK Łucja
GAJDA Julia
KORYCKA Anna
UKS MTE Milanówek 2008
2008
2008
2007
U18 MAZ -- RODOWALD Olaf
SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta
RODOWALD Olaf
SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta
Z/6248/23
, Z/2007/19
Z/0687/20
, Z/0831/18
2024
, 2024
2024
, 2024

BEZ

BEZ
5 s 2 56.91 PARZĘCKA Amelia
FELCZAK Amelia
PAWŁOWSKA Agnieszka
WOJAS Zuzanna
PTT Delta Płock 2007
2007
2008
2008
U18 MAZ -- KĄPIŃSKI Sławomir KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir

KĄPIŃSKI Sławomir
Z/3305/22
Z/1410/24
Z/6194/23
2024
2024
2024



6 s 2 56.98 GOSZCZYCKA Marta
KAMASZEWSKA Karolina
SADOWSKA Julia
MATOBLEWSKA Julia
MKS Bank BS Płońsk 2007
2007
2007
2008
U18 MAZ -- KOZERA Piotr
KOZERA Piotr
WIŚNIEWSKI Zbigniew
KOZERA Piotr
Z/3464/23
Z/8061/21
Z/8062/21
Z/0675/24
2024
2024
2024
2024




1 s 3 53.18 ORDOWICZ Jadwiga
SKIBNIEWSKA Patrycja
RAROT Roksana
BARASZKIEWICZ Julia
KU AZS WAT w Warszawie 2001
2002
2004
2002
Sen MAZ -- B.D.
B.D.
GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej B.D.
B.D.
, Z/3396/17
, 2023




2 s 3 53.38 KIEDRYŃSKA Alina
CIEĆWIERZ Nina
MISSALA Magdalena
DIMITROW Maja
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2003
2004
2005
2004
U23 MAZ -- B.D.
BALCERZAK Piotr B.D.
B.D. B.D.
LEMIESZ Aneta B.D.
Z/2713/20
Z/3456/18
2024
2022




3 s 3 54.48 KAMIŃSKA Barbara
KĘDZIOR Ewelina
SZYMANOWSKA Karolina
BRELA Zuzanna
KU AZS SGH w Warszawie 2005
2000
2000
2000
Sen MAZ -- MASTALERZ Janusz B.D.
BUKIS-OWSIAK Anna B.D. B.D.
B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
Z/1476/21
Z/3950/15
Z/2319/15
2024
2022
2024




4 s 3 59.20 KRAWIECKA Helena
KLEPACZ Iga
STATECZNA Julia
SIROCKA Maria
KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2002
2001
2003
2002
Sen MAZ -- SAKIEWICZ Ignacy
TRUŚ Karol
ZDYBEL Aleksander B.D.
MALANOWSKI Łukasz B.D.
Z/3000/20
Z/3511/22
2024
2024




2000 m prz K
1 1 s 1 7:12.43 GRZELCZAK Dominika UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP II BERLIŃSKI Florian Z/0689/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 7:16.50 KAROLAK Amelia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   129
3 3 s 1 7:40.09 ŚWIĄTKOWSKA Zofia RLTL GGG Radom 1998 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0074/14 2024 1
4 4 s 1 7:45.19 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 2008 U18 WP III GRENDA Jan Z/2279/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 7:50.34 WALCZAK Julia RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ III BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 8:06.17 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U18 MZ III DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4343/20 2024 LDK! 99
  s 1 DNF ŁUKASIEWICZ Maja UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1384/22 2024 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.70 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP I PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 1.65 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 1.60 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ III DMP RODOWALD Olaf Z/0687/20 2024 LDK!  KN B   80
4 f 1 1.60 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD III B.D. Z/4262/21 2024 LDK!
4 f 1 1.60 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ III DMP DMP U20 SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B   80 115
6 f 1 1.55 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
7 f 1 1.55 ADACH Weronika UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ III DMP RODOWALD Olaf Z/6248/23 2024 68
8 f 1 1.50 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
9 f 1 1.45 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B  
10 f 1 1.45 BRODOWSKA Nina UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/4469/23 2024  OSU   75
11 f 1 1.45 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B  
12 f 1 1.45 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/9124/21 2024
13 f 1 1.35 URBAN Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1193/23 2024 LDK!  OSU  
14 f 1 1.35 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- TWOREK Urszula Z/2513/22 2024
14 f 1 1.35 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/5463/22 2024 LDK!  OSU  
16 f 1 1.30 GRACZYK Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- B.D. RZEPKA Marek Z/8788/21, Z/6577/23 2021, 2024
  f 1 NM KŁYSZEWSKA Michalina KU AZS SGH w Warszawie # 2000 Sen MZ -- B.D.
Tyczka K
1 f 1 4.15 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS M DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2024  KNS   169
2 f 1 3.95 GABORSKA Zofia KMS Szczecin 2004 U23 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/2600/18 2024 LDK!  KNF  
3 f 1 3.65 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U23 SL I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3368/15 2024  KNF   139
4 f 1 3.45 KAMIŃSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ I MASTALERZ Janusz B.D. Z/1476/21 2024  KN B  
5 f 1 3.25 SMOLARCZYK Pola KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/6332/22 2024 105 142
6 f 1 3.05 BABIAK Joanna KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ II GĘBSKI Adam Z/0580/23 2024  KN B  
7 f 1 2.65 TRZCIŃSKA Joanna KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- DMP B.D. B.D. MASTALERZ Janusz , Z/3944/15 , 2024 61
8 f 1 2.55 HARASIMOWICZ Julia KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ IV KRAWCZYK Michał Z/1150/24 2024
9 f 1 2.55 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV DMP U20 KRAWCZYK Michał Z/3200/21 2024 101
10 f 1 2.25 KOMARNICKA Lena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/4615/24 2024
  f 1 NM KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 Sen KP -- KALINICZENKO Wiaczesław B.D. Z/0082/15 2024
  f 1 NM MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/0099/14 2024
Trójskok K
  f 1 10.54 ORZOŁEK Maria KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.7 IV DMP U20 TWOREK Urszula Z/2516/22 2024 90
1 f 1 12.07 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +0.6 I DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2024 LDK!  KN B   111
2 f 1 11.76 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ +1.4 II DMP GRALEWSKI Wojciech B.D. Z/2947/17 2024  KN B   98
3 f 1 11.06 PYSKŁO Wiktoria MKL Toruń 2003 U23 KP +2.2 III DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0784/19 2024 74
4 f 1 10.73 PRZYBYŁOWSKA Natalia MUKS Płock 2006 U20 MZ +1.9 IV DOBRZENIAK Jarosław Z/2672/20 2024
5 f 1 10.63 ORZOŁEK Maria KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +2.2 IV DMP U20 TWOREK Urszula Z/2516/22 2024 92
6 f 1 10.56 KWIATKOWSKA Łucja MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ +1.7 IV PODRAŻKO Marian PODRAŻKO Marian , Z/4897/21 , 2024 LDK!
7 f 1 10.26 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ +0.9 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/0709/14 2024
8 f 1 10.03 ŚWIESIULSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ +1.3 -- BUSZTA Stanisław Z/4196/19 2024
9 f 1 9.33 ELMERYCH Oliwia GKS Wilga Garwolin 2006 U20 MZ +1.2 -- BUSZTA Stanisław Z/1961/24 2024
10 f 1 9.10 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U18 MZ +1.4 -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13424/21 2024 LDK!
11 f 1 9.03 KAMASZEWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ +0.8 -- KOZERA Piotr Z/8061/21 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 48.11 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 35.42 LEWANDOWSKA Nikola MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3857/22 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 56.32 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2024  KNS   161
2 f 1 44.36 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 43.49 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2024  OSU   KN B  
4 f 1 40.44 TOROŃCZAK Aleksandra MKS Agros Chełm 2005 U20 LU II MAZUREK Marek Z/4841/23 2024  KN B  
5 f 1 37.97 WYSOCZAŃSKA Iga MKL Jurand Szczytno 2007 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/13043/21 2024  KNF   OSU  
6 f 1 37.90 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!  KN B  
7 f 1 37.56 LEMANOWICZ Oliwia KS Ciechan Ciechanów 2006 U20 MZ II GRODECKI Tomasz Z/5522/23 2024
8 f 1 29.90 CAŁKA Maria GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/1039/23 2024
9 f 1 26.31 STATECZNA Julia KS Wisła Puławy 2003 U23 LU -- ZDYBEL Aleksander B.D. Z/3000/20 2024
10 f 1 22.87 KAMIŃSKA Monika AKL Ursynów Warszawa 1984 Masters MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5129/22 2024
11 f 1 22.14 SŁOWIŃSKA Julia WLKS Nowe Iganie 2002 U23 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. Z/0732/22 2023
12 f 1 19.96 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U20 LD -- B.D.
200 m M
1 1 s 1 21.97 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ +0.8 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
2 2 s 1 22.03 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ +0.8 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!
3 6 s 1 22.35 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU +0.8 II HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2024
4 9 s 1 22.62 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 Sen MZ +0.8 II CZYŻ Maciej B.D. Z/2133/17 2024
5 10 s 1 22.69 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN +0.8 II NIESTATEK Szymon B.D. Z/0226/18 2024  KN B  
6 15 s 1 22.96 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.8 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/5099/19 2024 LDK!
7 39 s 1 24.13 DOBEK Paweł KS Sprintwarsaw 1987 Masters MZ +0.8 -- MALANOWSKI Łukasz Z/0125/24 2024
1 5 s 2 22.24 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U23 MZ +1.0 II ODOLIŃSKI Sebastian B.D. Z/1107/18 2024 LDK!  KN B  
2 11 s 2 22.73 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ +1.0 II RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  KN B  
3 12 s 2 22.86 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +1.0 III DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/5075/19 2024 LDK! 79
4 13 s 2 22.87 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ +1.0 III RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!
5 16 s 2 23.00 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD +1.0 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
6 22 s 2 23.37 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U23 MZ +1.0 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/4109/18 2023 LDK!
7 28 s 2 23.68 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ +1.0 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/0379/17 , 2024 LDK!
1 4 s 3 22.20 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ +0.4 II STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2024
2 8 s 3 22.60 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 Sen LD +0.4 II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2024 2
3 19 s 3 23.05 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +0.4 III DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2024 115
4 21 s 3 23.36 DEMSKI Sebastian KS Sprintwarsaw 1991 Sen MZ +0.4 III MALANOWSKI Łukasz Z/0867/22 2024
5 29 s 3 23.73 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 1991 Sen MZ +0.4 -- B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2024 3
6 30 s 3 23.76 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw 1990 Sen MZ +0.4 -- MALANOWSKI Łukasz Z/11732/21 2024
1 7 s 4 22.49 PRACHNIO Patryk WLKS Nowe Iganie 2007 U18 MZ +1.3 II ZIĘCINA Kazimierz Z/2752/21 2024 LDK!
2 17 s 4 23.02 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U23 MZ +1.3 III TARASIUK Paweł Z/4501/18 2024 BEZ  KN B  
3 20 s 4 23.08 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD +1.3 III KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KNF   KN B  
4 23 s 4 23.39 BIENIECKI Stefan KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.3 III DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz GOGOŁEK Marcin , Z/14744/21 , 2024 LDK! 63 107
5 25 s 4 23.54 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ +1.3 III RĄCZKA Paweł B.D. Z/0070/19 2024 LDK!
6 31 s 4 23.77 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +1.3 IV CZYŻ Maciej Z/3615/20 2024 LDK!  OSU  
7 43 s 4 24.31 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw 1982 Masters MZ +1.3 -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/2038/21 2024 40
1 18 s 5 23.04 ŻUCHOWSKI Tomasz OKS Start Otwock 2008 U18 MZ +0.9 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6288/21 2024 LDK!  KN B  
2 26 s 5 23.65 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.9 IV TWOREK Urszula Z/6331/22 2024
3 32 s 5 23.81 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ +0.9 IV RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
4 35 s 5 24.09 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +0.9 IV CZYŻ Maciej Z/0546/20 2024 LDK!  OSU  
5 36 s 5 24.11 KOWALCZYK Wojciech UKS Orzełki Warszawa 2005 U20 MZ +0.9 IV BOGUCKI Michał Z/0077/23 2024 LDK!
6 41 s 5 24.24 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ +0.9 IV B.D. B.D. # Z/0302/19 2024 LDK!
1 14 s 6 22.94 ZAWAL Maciej UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +1.9 III CZYŻ Maciej Z/0759/23 2024 LDK!  OSU  
2 24 s 6 23.50 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN +1.9 III PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2024 LDK!
3 38 s 6 24.13 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U18 MZ +1.9 IV BOGUCKI Michał Z/3556/22 2024 LDK!  KN B  
4 52 s 6 25.08 CHARDYKOW Nikolas KS Czempion Warszawa # 2005 U20 MZ +1.9 -- DZICZEK Szymon Z/5058/24 2024
5 54 s 6 25.46 ROZKOSZ Wiktor PTT Delta Płock 2007 U18 MZ +1.9 -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5319/22 2024
6 55 s 6 25.57 SIEJKA Mariusz KS Sprintwarsaw 1977 Masters MZ +1.9 -- MALANOWSKI Łukasz Z/1683/20 2024
7 56 s 6 25.67 JEŻAK Tomasz KU AZS WAT w Warszawie 2000 Sen MZ +1.9 -- B.D.
1 34 s 7 23.93 TYBOROWSKI Antoni UKS Herkules Sulejówek 2008 U18 MZ -0.3 IV CZYŻ Maciej Z/3221/21 2024 LDK!  OSU  
2 45 s 7 24.43 ZARĘBA Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/11493/21 2024
3 50 s 7 24.91 STOBIECKI Michał KU AZS SGH w Warszawie 1999 Sen MZ -0.3 -- B.D.
4 53 s 7 25.41 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U18 MZ -0.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2024 LDK!
5 57 s 7 25.91 OSTROWSKI Jerzy OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -0.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/1895/24 2024
6 59 s 7 26.68 POPOWSKI Jakub PTT Delta Płock 2008 U18 MZ -0.3 --
7 60 s 7 27.01 KOCERKA Jacek KS Lemiesz Team Warszawa 1976 Masters MZ -0.3 -- LEMIESZ Aneta Z/1824/21 2024
1 27 s 8 23.68 GIZICKI Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -0.8 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/4763/24 2024 LDK!
2 46 s 8 24.47 TYSZKA Maciej MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ -0.8 V MACIEJEWSKI Janusz Z/5931/23 2024
3 47 s 8 24.54 VIEUXMAIRE Aleksander KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.8 -- GRALEWSKI Wojciech Z/0721/24 2024
4 48 s 8 24.73 GAŁĄZKA Adam Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 2008 U18 MZ -0.8 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5930/23 2024
5 51 s 8 25.03 SZTABNIK Mateusz KS Sprintwarsaw 2000 Sen MZ -0.8 -- DMP MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/4057/23 2024 26
6 62 s 8 31.92 BAKUŁA Jerzy UKS Clan Ostrołęka 1960 Masters MZ -0.8 -- PIERZCHAŁA Halina Z/6498/22 2024
1 3 s 9 22.08 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB +0.1 II KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
2 37 s 9 24.11 JARZĘBOWSKI Sebastian MUKS Płock 2006 U20 MZ +0.1 IV MIESZKOWSKI Piotr Z/2666/22 2024
3 42 s 9 24.29 BREJTFUS Maksymilian OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +0.1 IV BALCERZAK Piotr Z/6017/23 2024  OSU  
4 44 s 9 24.33 KAZE Célain Noël KS Sprintwarsaw 1999 Sen MZ +0.1 -- MALANOWSKI Łukasz Z/0070/24 2024
5 61 s 9 27.12 PĘCHERSKI Wojciech LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ +0.1 -- MRÓZ Katarzyna Z/4806/23 2024
1 33 s 10 23.93 BUDEK Adrian UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +0.2 IV CZYŻ Maciej Z/4791/24 2024
2 40 s 10 24.15 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.2 IV GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2024
3 49 s 10 24.81 FELIKSIAK Jan RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ +0.2 -- STELMASZCZYK Joanna Z/1394/24 2024
4 58 s 10 26.21 TARNAWSKI Stanisław KU AZS Politechniki Warszawskiej 2004 U23 MZ +0.2 -- B.D.
800 m M
1 1 s 1 1:51.39 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U20 MZ I MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2024  KNF  
2 2 s 1 1:51.95 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL II LAMCH Czesław B.D. Z/1831/18 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 1:52.33 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U23 PK II BARSZCZ Mirosław B.D. Z/5585/19 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 1:52.99 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024 101
5 5 s 1 1:53.63 MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/4152/19 2024 96
6 6 s 1 1:54.60 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 Sen MZ II PARADOWSKA Renata B.D. Z/1215/16 2024 LDK!
7 7 s 1 1:54.99 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U23 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2024 3
8 8 s 1 1:55.35 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 Sen MZ II JOBT Andrzej Z/2632/16 2024
9 13 s 1 1:57.22 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 Sen MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/1769/15 2024
10 16 s 1 1:58.13 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD III KUŚ Tomasz B.D. Z/1161/16 2024
1 14 s 2 1:57.56 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U18 MZ III KOSIERADZKI Łukasz Z/0780/20 2024  KNF  
2 17 s 2 1:58.23 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2024
3 19 s 2 1:59.15 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U20 LU III MAZUREK Marek Z/1431/20 2024 LDK!
4 20 s 2 1:59.25 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/0800/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 21 s 2 1:59.50 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ III WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2024
6 22 s 2 1:59.65 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U23 MZ III BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. Z/1926/18 2024
7 23 s 2 1:59.66 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ III DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/2850/19 2024 52
8 24 s 2 1:59.81 MIERZEJEWSKI Miłosz RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/3530/17 , 2024 LDK!
9 32 s 2 2:02.30 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U20 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2024 LDK!
10 36 s 2 2:03.76 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprintwarsaw 2000 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/2052/15 2024
1 9 s 3 1:56.41 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ II SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2024 LDK!
2 10 s 3 1:56.70 JAŃCZAK Paweł MKS Juvenia Białystok 2003 U23 PD II B.D. TRUŚ Karol Z/5118/18 2020
3 11 s 3 1:56.97 CIŻYŃSKI Błażej KS Agros Zamość 2000 Sen LU II B.D. B.D. , Z/2001/15 , 2024
4 12 s 3 1:57.14 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2024  KN B  
5 15 s 3 1:57.82 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U23 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2024
6 27 s 3 2:01.05 PILICHOWSKI Szymon KM Aktywni Sochaczew 2007 U18 MZ III ZIMNY Emanuel Z/2129/22 2024 LDK!
7 28 s 3 2:01.32 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2024
8 31 s 3 2:01.90 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III DMP DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2024 LDK! 40 97
9 33 s 3 2:02.85 BŁASZCZYK Kamil KS Ciechan Ciechanów # 2003 U23 MZ -- B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/3056/17 , 2024
10 41 s 3 2:09.67 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 Sen MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2024
1 30 s 4 2:01.77 ABRAMCZYK Piotr RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4171/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 34 s 4 2:03.34 NOWAKOWSKI Adam PTT Delta Płock 2005 U20 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3672/23 2024
3 35 s 4 2:03.75 PIOTROWSKI Franciszek MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ IV TARASIUK Paweł Z/1761/23 2024
4 38 s 4 2:06.07 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U18 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2024 LDK!
5 39 s 4 2:06.17 SZYMCZAK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan Z/4705/19 2024
6 42 s 4 2:10.82 BERFT Borys KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -- DZICZEK Szymon Z/14813/21 2024
7 43 s 4 2:10.99 ŻWIROWSKI Adam MMKS Gdańsk 2002 U23 PM -- B.D. LDK!
8 44 s 4 2:11.46 CHUDY Julian KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/13071/21 2024 LDK!
9 45 s 4 2:11.76 CHACHURSKI Mieszko AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/10779/21 2024
10 46 s 4 2:12.65 RYMARZ Adam KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12367/21 2024
1 18 s 5 1:59.15 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4412/19 2024  KN B  
2 25 s 5 2:00.47 DZICZEK Szymon KS Czempion Warszawa 1995 Sen MZ III B.D. Z/3054/22 2024
3 26 s 5 2:00.86 DUDA Bruno KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/6325/23 2024
4 29 s 5 2:01.47 SOŁTYSIK Stanisław OKS Start Otwock 2006 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6095/23 2024
5 37 s 5 2:05.19 JURASZ Karol KU AZS SGH w Warszawie 2002 U23 MZ -- B.D. B.D.
6 40 s 5 2:09.14 WIELKOPOLAN Filip UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/3881/24 2024
7 47 s 5 2:17.65 ROLEWICZ Jakub KS Lemiesz Team Warszawa 2006 U20 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3901/24 2024
8 48 s 5 2:26.58 SIERPIEŃ Dawid KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2001 Sen MZ -- B.D.
9 49 s 5 2:28.03 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/2681/21 2024
10 50 s 5 2:40.58 KAŹMIERCZAK Karol KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3711/24 2024
3000 m M
1 1 s 1 8:31.60 JASTRZĘBSKI Kamil Ducla Academy Warszawa 1992 Sen MZ II B.D. DUKLANOWSKI Hubert , Z/0700/11 , 2024
2 2 s 1 8:42.98 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU II BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 8:47.46 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 2005 U20 WN III NAGY Czesław Z/0161/19 2024  KN B  
4 4 s 1 8:48.33 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 8:49.85 WITOWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ III GAJDUS Grzegorz Z/4381/23 2024 LDK!
6 6 s 1 8:50.16 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 1998 Sen MZ III B.D. 3
7 7 s 1 8:52.03 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
8 8 s 1 8:53.73 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2024 LDK!  KN B  
9 10 s 1 8:58.80 GOSK Dominik UKS 48 Warszawa 1992 Sen MZ III B.D. Z/3154/20 2024
10 12 s 1 9:05.12 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U18 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/4201/19 2024
11 14 s 1 9:19.90 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2024 3
12 15 s 1 9:25.14 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2024 LDK!
13 16 s 1 9:31.37 GROEN Hubert KU AZS Politechniki Warszawskiej 2000 Sen MZ -- B.D.
14 19 s 1 9:37.97 ZIORKIEWICZ Błażej RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ IV GAJDUS Grzegorz Z/3660/20 2024
15 20 s 1 9:38.60 NIEDZIAŁEK Michał KU AZS SGH w Warszawie 1999 Sen MZ -- B.D.
16 26 s 1 10:06.11 ARRAS Francesco RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ IV GAJDUS Grzegorz Z/0578/24 2024
  s 1 DNF SZYMAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 2000 Sen MZ -- B.D.
1 9 s 2 8:55.08 CZERWONKA Miłosz MKL Chełm 2005 U20 LU III WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2024 LDK!
2 11 s 2 8:58.88 SKIBIŃSKI Mikołaj Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4352/20 2024
3 13 s 2 9:08.83 NOWAK Kosma KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2002 U23 MZ III B.D.
4 17 s 2 9:36.03 ZIEMKOWSKI Aleks KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2001 Sen MZ -- B.D.
5 18 s 2 9:37.38 SADŁOŃ Ignacy UKS 48 Warszawa 2010 U16 MZ IV MIŁKOWSKI Karol Z/4201/23 2024
6 21 s 2 9:44.86 WOŁOSZYN Bartłomiej LKS Znicz Biłgoraj 2005 U20 LU IV JAMROZ Mieczysław Z/1213/20 2024 LDK!  OSU  
7 s 2 9:46.30 PIEŃKOWSKI Damian MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U18 MZ IV B.D. Z/1393/24 2024
8 22 s 2 9:54.46 KOWALCZYK Adrian KU AZS Politechniki Warszawskiej 2003 U23 MZ -- B.D.
9 23 s 2 9:55.08 HOLAK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3288/22 2024 LDK!  OSU  
10 24 s 2 9:56.32 DUDA Vladislav KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2002 U23 MZ -- SAKIEWICZ Ignacy
11 25 s 2 9:56.35 KLIŚ Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. Z/5527/22 2024
12 27 s 2 10:08.85 WOŹNIAK Maciej KU AZS Politechniki Warszawskiej 2002 U23 MZ -- B.D.
13 28 s 2 10:17.83 DUDEK Igor KU AZS Politechniki Warszawskiej 2003 U23 MZ -- B.D.
14 29 s 2 10:25.80 STACHOWICZ Marcin UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 1985 Masters MZ -- B.D. PAWELEC Dariusz , Z/7097/21 , 2021
15 30 s 2 11:01.83 TRUŚ Karol KU AZS SGH w Warszawie 2001 Sen MZ -- B.D. B.D.
16 31 s 2 11:08.72 JASIORSKI Błażej MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ -- KOZERA Piotr Z/4482/23 2024
  s 2 DNF PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. 3
400 m pł J MŁ M
1 s 1 57.43 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ III DMP U20 BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2024 LDK!  OSU   KN B   110
2 s 1 58.16 GARSTKA Bartłomiej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/14337/21 2024
3 s 1 58.27 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U18 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2024 LDK!
4 s 1 58.54 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
5 s 1 60.95 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U18 WP IV WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2024 LDK!  OSU  
6 s 1 65.38 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U18 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2024 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 54.27 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U20 PM I B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 1 54.46 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 56.04 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ II DMP B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2024 88
4 4 s 1 56.70 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 Sen DS III B.D. Z/3667/15 2024
5 9 s 1 65.06 POLAŃSKI Artur MKS Bolesłavia Bolesławiec 1995 Sen DS -- B.D.
  s 1 DNF PONIATOWSKI Emil KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD -- KOWALCZYK Paweł B.D. LDK!
1 5 s 2 57.96 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3069/18 2024 LDK!
2 6 s 2 61.37 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ IV DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK! 92
3 7 s 2 63.08 SADŁOWSKI Szymon UKS Clan Ostrołęka 2006 U20 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/1035/22 2024 LDK!
4 8 s 2 64.57 BABICKI Maciej KU AZS SGH w Warszawie 2001 Sen MZ -- B.D. B.D.
5 10 s 2 65.51 SAKIEWICZ Ignacy KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2000 Sen MZ -- B.D. B.D.
6 11 s 2 68.81 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 1994 Sen ZP -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2024 BEZ
4x100 m M
1 1 s 1 46.66 GRZELAK Kornel
JEŻAK Tomasz
POLAŃSKI Artur
PONIATOWSKI Emil
KU AZS WAT w Warszawie 2004
2000
1995
2002
Sen MAZ -- KUDŁA Jacek B.D.
B.D.
B.D.
KOWALCZYK Paweł B.D.
Z/0722/19
2024




2 2 s 1 46.88 BASAJ Szymon
DZIENISZEWSKI Grzegorz
TARNAWSKI Stanisław
ZAWADZKI Tomasz
KU AZS Politechniki Warszawskiej 2004
2001
2004
2002
Sen MAZ -- ODOLIŃSKI Sebastian B.D.
SOWÓL Bogusław B.D.
B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
Z/1107/18
Z/0433/19
2024
2024




3 3 s 1 47.40 NIEWIADOMSKI Igor
FARAJ Wiktor
APEL Mateusz
PIOTROWSKI Filip
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 1994
2002
2002
2001
Sen MAZ -- BARTA Franciszek B.D.
BALCERZAK Piotr B.D.
B.D.
SZYMBORSKI Krzysztof B.D.
Z/3637/11
Z/0150/19
Z/2127/17
2024
2024
2024
BEZ



4 4 s 1 47.56 UŚCIŃSKI Kacper
BABICKI Maciej
ŁOMŻYNSKI Jan
MORITZ Tomasz
KU AZS SGH w Warszawie 2004
2001
2005
2000
Sen MAZ -- BALCERZAK Piotr B.D.
B.D. B.D.
B.D.
B.D.
Z/4109/18
2023




1 1 s 2 47.38 SKIERSKI Mateusz
KWIATKOWSKI Filip
PTASIEWICZ Jakub
BUCZYŃSKI Kacper
MKS Bank BS Płońsk 2005
2006
2005
2006
U20 MAZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
KOZERA Piotr
ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr
WIŚNIEWSKI Zbigniew
, Z/2352/19
Z/0695/20
, Z/2350/19
Z/2001/19
, 2024
2024
, 2024
2024




  s 2 DNF JASIORSKI Błażej
MUCHOWSKI Dawid
SKIERSKI Mikołaj
GAŁCZYŃSKI Kacper
MKS Bank BS Płońsk 2006
2006
2005
2006
U20 MAZ -- KOZERA Piotr
KOZERA Piotr
ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin
Z/4482/23
Z/1995/22
, Z/2353/19
Z/0514/21
2024
2024
, 2024
2024




1 1 s 3 44.47 BIELECKI Jakub
GIZICKI Jakub
KOZIK Mariusz
MOSIONEK Jakub
RLTL GGG Radom 2007
2007
2008
2007
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta
BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta
Z/2751/21
Z/4763/24
Z/5657/23
Z/9136/21
2024
2024
2024
2024




2 2 s 3 44.94 ŚMIGIELSKI Szymon
ZAWAL Maciej
WRÓBLEWSKI Paweł
TYBOROWSKI Antoni
UKS Herkules Sulejówek 2007
2007
2007
2008
U18 MAZ -- CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
Z/3615/20
Z/0759/23
Z/0546/20
Z/3221/21
2024
2024
2024
2024




3 3 s 3 45.46 BURZYŃSKI Olaf
JAMUŁA Piotr
KONDEL Damian
ROBACZEWSKI Nikodem
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2007
2008
2007
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek
Z/4441/23
Z/0065/20
Z/5410/23
, Z/0892/20
2024
2024
2024
, 2024




  s 3 DNF HOROSZKO Rafał
ZEMBRZUSKI Antoni
WOLSKI Jakub
SAMUL Jan
UKS LA Basket Warszawa 2008
2008
2008
2008
U18 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta
Z/5695/23
Z/6353/23
Z/6138/23
Z/3042/20
2024
2024
2024
2024




2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 6:20.83 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 6:28.95 KĄCKI Konstanty RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/3814/20 2024
3 3 s 1 6:37.65 RULKA Igor MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/5943/23 2024
4 4 s 1 6:53.21 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/0860/21 2024 LDK!
5 5 s 1 7:08.72 KOSNO Olaf RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/14708/21 2024
6 6 s 1 7:22.75 ŚWIĄTEK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2008 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/6210/23 2024 LDK!  OSU  
2000 m prz M
1 1 s 1 6:50.75 SZYMCZAK Łukasz KS Stal Pleszew 2005 U20 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3059/20 2024 LDK!
2 2 s 1 7:48.57 DWORAK Łukasz KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3979/22 2024
Trójskok M
  f 1 12.22 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ -1.3 -- KOZERA Piotr Z/0695/20 2024 LDK!
1 f 1 15.01 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -0.1 I DMP B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/0257/19 , 2024 110
2 f 1 13.06 KEMPA Igor TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL +0.1 IV DMP DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/4399/23 2024  KN B   51 98
3 f 1 12.52 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ +2.6 -- KOZERA Piotr Z/0695/20 2024 LDK!
4 f 1 10.83 BOGUCKI Wiktor KU AZS Politechniki Warszawskiej 2002 U23 MZ +0.6 -- B.D.
5 f 1 10.48 KOŁNIERZAK Szymon GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ +0.2 -- BUSZTA Stanisław Z/2702/20 2024
6 f 1 10.23 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U18 MZ +0.7 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2024 LDK!
7 f 1 8.77 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 1994 Sen ZP +0.6 -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2024 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 43.87 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 42.13 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
3 f 1 40.47 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2024 LDK!
4 f 1 40.06 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 34.27 SAWICKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/0436/24 2024
6 f 1 31.36 PIETRZYK Jerzy AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/12350/21 2024
7 f 1 26.24 MYKYTCHUK Vadim AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/11591/21 2024
8 f 1 21.27 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024
Dysk (1.75) M
1 f 1 51.48 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB I KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 49.44 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2024 BEZ
3 f 1 43.21 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U20 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
4 f 1 40.81 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U20 MZ III NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2024 LDK!
5 f 1 38.92 KRUKOWSKI Igor AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ III LEMIESZEWSKA Marta Z/3972/24 2024
6 f 1 36.20 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
Dysk (2) M
1 f 1 44.06 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 41.99 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U23 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 34.86 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 2001 Sen MZ -- B.D.
  f 1 NM ANDRZEJCZAK Jarosław KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- DMP CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon , Z/0452/16 , 2024 LDK!  KN B  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 25.58242893219 sekund