Łódź 19.05.2024
1. Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 3 e 1 12.26 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP -0.1 II DMP MANTYK Łukasz B.D. Z/0304/18 2024 LDK!  KN B   113
2 5 e 1 12.59 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U20 LD -0.1 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  KN B  
3 6 e 1 12.62 OBAREK Anastazja LKS Maraton Turek 2005 U20 WP -0.1 II RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13170/21 2024
4 12 e 1 12.99 BIERNACKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP -0.1 III WALCZAK Katarzyna Z/4133/24 2024 LDK!
5 14 e 1 13.07 SUKIENNIK Malwina LKS Omega Kleszczów 2009 U16 LD -0.1 III URBANIAK Mateusz Z/5785/23 2024
6 16 e 1 13.13 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS -0.1 III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2024
7 27 e 1 13.44 DROBNIKOWSKA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.1 IV DMP U20 WALCZAK Marek Z/0868/23 2024 94
1 2 e 2 12.24 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP -0.1 II JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2024 3
2 4 e 2 12.38 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U18 LD -0.1 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0838/21 2024  KN B   106 139
3 7 e 2 12.62 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD -0.1 II PAŚ Mariusz Z/3198/19 2024 LDK!  KN B  
4 11 e 2 12.93 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD -0.1 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2024 LDK!  KN B  
5 15 e 2 13.12 WOJTUNIK Maja RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -0.1 III TRZOS Leszek Z/4384/22 2024
6 17 e 2 13.17 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U18 LD -0.1 III GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2024
7 19 e 2 13.26 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD -0.1 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Maciej , Z/0545/21 , 2024 LDK!
8 26 e 2 13.40 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U23 LD -0.1 -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/5319/19 2024
1 1 e 3 12.03 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -0.1 I WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  KNF   OSU  
2 8 e 3 12.67 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -0.1 II WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
3 9 e 3 12.74 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U20 LD -0.1 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka B.D. Z/0457/19 2024  KN B   86 123
4 10 e 3 12.89 SOBIERAJ Amelia MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD -0.1 III SZEWCZYK Tomasz Z/5536/22 2024  OSU  
5 23 e 3 13.35 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U20 DS -0.1 IV BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2024  OSU  
6 31 e 3 13.50 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -0.1 IV WALCZAK Michał Z/0650/19 2024 LDK!
1 21 e 4 13.34 KAŁAJAK Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.8 IV DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/0251/20 2024 LDK! 98
2 22 e 4 13.35 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -0.8 IV LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
3 30 e 4 13.49 BIENIASZEK Karolina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP -0.8 IV WALCZAK Michał Z/0484/22 2024
4 33 e 4 13.51 KOSAK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -0.8 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0509/23 2024
5 35 e 4 13.55 STRUSZCZYK Natalia AZS Łódź 2010 U16 LD -0.8 IV DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/1689/21 2024 48 90
6 54 e 4 13.97 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -0.8 -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2024
7 57 e 4 14.01 WÓJCIK Weronika LKS Omega Kleszczów 2005 U20 LD -0.8 -- URBANIAK Mateusz Z/5135/22 2024
8 60 e 4 14.24 GAĆ Maja RKS Łódź 2009 U16 LD -0.8 V DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0548/23 2024 70
1 13 e 5 13.06 KAŹMIERCZAK Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.7 III WALCZAK Katarzyna Z/0181/22 2024 LDK!
2 18 e 5 13.21 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD -0.7 IV SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 25 e 5 13.39 GIERACH Maja LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD -0.7 IV URBANIAK Mateusz Z/5735/23 2024
4 29 e 5 13.47 JENA Martyna UKS Sprinter Słodków 2009 U16 WP -0.7 IV B.D. Z/5291/22 2024
5 40 e 5 13.68 GLIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP -0.7 IV TUCZYŃSKI Jakub Z/5457/22 2024 LDK!
6 49 e 5 13.84 ŚWIĄTNICKA Matylda UKS Dąb Suchy Las 2008 U18 WP -0.7 -- TYLAK Łukasz Z/6217/23 2024
7 64 e 5 14.40 JĘDRUSIAK Olga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1987 Masters PK -0.7 -- BIGUS Anna Z/0228/24 2024
1 24 e 6 13.36 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP -0.6 IV WALCZAK Katarzyna Z/0267/20 2024 LDK!
2 38 e 6 13.66 WĄSALA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP -0.6 IV TUCZYŃSKI Jakub Z/0184/22 2024 LDK!
3 45 e 6 13.78 GALUSIŃSKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -0.6 IV WALCZAK Marek Z/0264/20 2024 LDK!
4 46 e 6 13.79 SZENFELD Hanna MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -0.6 IV KUBIAK Robert Z/3715/23 2024 LDK!
5 51 e 6 13.88 SKOTNICKA Róża LKS MOSiR Sieradz 2012 U14 LD -0.6 V GABRYSIAK Marcin Z/0472/23 2024 LDK!
6 50 e 6 13.88 SZLACHTA Justyna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP -0.6 V TUCZYŃSKI Jakub Z/1101/21 2024 LDK!
7 62 e 6 14.32 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U18 LD -0.6 -- KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
8 68 e 6 14.49 KRAJEWSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2010 U16 LD -0.6 V KORWEK Joanna Z/5210/22 2024 LDK!
1 20 e 7 13.27 KRAWIEC Barbara UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD -0.9 IV KORWEK Joanna B.D. # Z/0690/23 2024 LDK!
2 42 e 7 13.71 GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.9 IV WALCZAK Katarzyna Z/0250/20 2024 LDK!
3 43 e 7 13.75 STANIAK Michalina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U14 LD -0.9 IV WASIAK Jarosław Z/0368/24 2024 LDK!
4 44 e 7 13.76 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.9 IV WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2024 LDK!
5 53 e 7 13.97 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U16 LD -0.9 V MANTYK Łukasz Z/3280/20 2024 LDK!  OSU  
6 58 e 7 14.16 PUCHALSKA Malina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2012 U14 LD -0.9 V WASIAK Jarosław Z/0594/23 2024 LDK!
7 61 e 7 14.29 SKÓRKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 2006 U20 WP -0.9 -- B.D. Z/0109/19 2024 LDK!
8 69 e 7 14.54 SIDOROWICZ Daria BKL Bełchatów 2009 U16 LD -0.9 -- MANTYK Łukasz Z/4088/23 2024 LDK!  OSU  
1 28 e 8 13.45 WLAZIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP 0.0 IV WALCZAK Katarzyna Z/5382/22 2024 LDK!
2 32 e 8 13.51 OTWIASKA Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP 0.0 IV TUCZYŃSKI Jakub Z/0110/22 2024 LDK!
3 52 e 8 13.92 CZARNOTA Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP 0.0 V WALCZAK Katarzyna Z/0937/23 2024 LDK!
4 59 e 8 14.22 PIETRUCHA Julia LKS Omega Kleszczów 2010 U16 LD 0.0 V URBANIAK Mateusz Z/7600/23 2024 LDK!
5 63 e 8 14.36 MATACZ Wiktoria LUKS Gomunice 2010 U16 LD 0.0 V MOUELHI Abdessatar Z/4918/24 2024 LDK!
6 70 e 8 14.55 WIECZORKOWSKA Antonina RKS Łódź 2011 U14 LD 0.0 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4635/23 2024
7 72 e 8 14.63 KUBIAK Zoja RKS Łódź 2011 U14 LD 0.0 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4634/23 2024
8 80 e 8 14.92 MAZUR Marta RKS Łódź 2008 U18 LD 0.0 -- KOWALCZYK Katarzyna KOPEĆ Dominik , Z/3010/21 , 2024 LDK!
1 37 e 9 13.64 BIERŁA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP +0.3 IV WALCZAK Katarzyna Z/0927/23 2024 LDK!
2 39 e 9 13.67 KAŹMIERCZAK Laura KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP +0.3 IV WALCZAK Katarzyna Z/0931/23 2024 LDK!
3 66 e 9 14.43 GIŁKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD +0.3 V KORWEK Joanna Z/9752/21 2024 LDK!
4 75 e 9 14.71 CZAJKA Maria LKS MOSiR Sieradz 2012 U14 LD +0.3 -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/5416/23 2024 LDK!
5 83 e 9 15.25 BĄCZYŃSKA Zofia LKS Maraton Turek 2009 U16 WP +0.3 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0497/24 2024
6 86 e 9 15.47 GRZELCZAK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +0.3 -- TUCZYŃSKI Jakub Z/0938/23 2024 LDK!
1 41 e 10 13.71 WITEK Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP 0.0 IV WALCZAK Katarzyna Z/8395/21 2024 LDK!
2 47 e 10 13.82 NYKLEWICZ Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP 0.0 V WALCZAK Katarzyna Z/0471/24 2024 LDK!
3 55 e 10 13.99 STĘPIŃSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2010 U16 LD 0.0 V KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/12102/21 2024 LDK!
4 76 e 10 14.75 MICHALAK Kamila LKS Maraton Turek 2008 U18 WP 0.0 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3902/24 2024
5 77 e 10 14.82 SZADKOWSKA Julia RKS Łódź 2008 U18 LD 0.0 -- KOPEĆ Dominik Z/0746/23 2024
6 82 e 10 15.15 FRĄTCZAK Małgorzata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Marek Z/0488/24 2024 LDK!
7 85 e 10 15.46 ŻYLAK Paulina UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD 0.0 -- KUDŁA Jacek Z/0622/21 2024 LDK!
8 91 e 10 16.31 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U18 LD 0.0 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2024
1 48 e 11 13.84 BUKOWY Alicja BKL Bełchatów 2007 U18 LD +0.4 -- MANTYK Łukasz Z/0522/24 2024 LDK!  OSU  
2 56 e 11 14.00 PAWLAK Julia AZS Łódź 2007 U18 LD +0.4 -- SADACH Aneta Z/5100/24 2024
3 65 e 11 14.42 MATYSEK Gaja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +0.4 V TUCZYŃSKI Jakub Z/0491/24 2024 LDK!
4 71 e 11 14.59 CEPA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.4 -- WALCZAK Katarzyna Z/0259/20 2024 LDK!
5 74 e 11 14.70 PRZYGODZKA Weronika RKS Łódź 2007 U18 LD +0.4 -- KRAKOWIAK Lech Z/3773/24 2024
6 90 e 11 16.23 LUDWISIAK Maria RKS Łódź 2008 U18 LD +0.4 -- KOPEĆ Dominik Z/0747/23 2024
7 92 e 11 16.62 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U18 LD +0.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
1 36 e 12 13.56 KLEPCZAREK Martyna AZS Łódź 2010 U16 LD +0.5 IV SYGDZIAK Dagmara Z/0342/24 2024 LDK!
2 79 e 12 14.90 KAROLAK Klaudia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP +0.5 -- WALCZAK Marek Z/6067/23 2024 LDK!
3 81 e 12 15.03 PRZYBYLSKA Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +0.5 -- WALCZAK Marek Z/0489/24 2024 LDK!
4 84 e 12 15.37 ŁYSEK Maria RKS Łódź 2010 U16 LD +0.5 -- KOWALCZYK Katarzyna Z/1239/22 2024 LDK!
5 89 e 12 16.05 KALSZTEIN Amelia RKS Łódź 2008 U18 LD +0.5 -- KOPEĆ Dominik Z/0748/23 2024
1 34 e 13 13.52 SKÓRA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD 0.0 IV WASIAK Jarosław Z/3049/23 2024 LDK!
2 67 e 13 14.43 GAJDOWICZ Anna UKS Dziewiątka Kutno 2011 U14 LD 0.0 V LIPIEC Sebastian Z/2527/23 2024 LDK!
3 73 e 13 14.64 GOSECKA Michalina RKS Łódź 2012 U14 LD 0.0 -- KOPEĆ Dominik Z/4734/24 2024
4 78 e 13 14.86 WŁODARCZYK Helena RKS Łódź 2012 U14 LD 0.0 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1763/21 2024
5 87 e 13 15.93 KIERZEK Magdalena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP 0.0 -- WALCZAK Marek Z/0477/24 2024 LDK!
6 88 e 13 15.94 KRYSZTOFIAK Kinga LKS MOSiR Sieradz 2012 U14 LD 0.0 -- GABRYSIAK Marcin B.D. Z/3212/24 2024 LDK!
7 93 e 13 17.10 KALISIAK Anna UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD 0.0 -- KORWEK Joanna Z/4556/24 2024 LDK!
1 f 1 11.92 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -0.3 I WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 12.08 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP -0.3 I JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2024 3
3 f 1 12.38 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U18 LD -0.3 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0838/21 2024  KN B   106 139
4 f 1 12.49 OBAREK Anastazja LKS Maraton Turek 2005 U20 WP -0.3 II RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13170/21 2024
5 f 1 12.53 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD -0.3 II PAŚ Mariusz Z/3198/19 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 12.54 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U20 LD -0.3 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka B.D. Z/0457/19 2024  KN B   96 132
200 m K
1 1 s 1 23.94 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP +1.2 M DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  KNF   OSU   145 168
2 2 s 1 24.80 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD +1.2 I B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 25.00 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.2 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2024 2
4 9 s 1 26.00 SOBIERAJ Amelia MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD +1.2 II SZEWCZYK Tomasz Z/5536/22 2024  OSU  
5 22 s 1 27.20 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP +1.2 III WALCZAK Michał Z/0650/19 2024 LDK!
1 4 s 2 25.52 DUDA Daria UKS Filipides Teresin 2010 U16 MZ +0.9 II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4028/23 2024 LDK!  OSU  
2 11 s 2 26.18 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Masters WP +0.9 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2024 2
3 13 s 2 26.35 OBAREK Anastazja LKS Maraton Turek 2005 U20 WP +0.9 III RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13170/21 2024
4 17 s 2 26.73 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD +0.9 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2024 LDK!  KN B  
5 18 s 2 26.89 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U18 LD +0.9 III DMP DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2024 69 108
6 52 s 2 32.22 RESZKA Lena Athletics Team Radomsko 2008 U18 LD +0.9 -- PAŚ Mariusz Z/3394/24 2024
1 8 s 3 25.95 SZWEDZIK Aleksandra Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD +1.6 II PAŚ Mariusz Z/3282/20 2024 LDK!
2 12 s 3 26.28 BŁASZCZYK Maria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +1.6 III DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/0929/23 2024 LDK!  OSU   83 120
3 14 s 3 26.56 KAŹMIERCZAK Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +1.6 III DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/0181/22 2024 LDK! 114
4 21 s 3 27.19 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U20 LD +1.6 III DMP DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024 63 104
5 29 s 3 27.62 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD +1.6 IV LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
6 34 s 3 28.64 KRUPIŃSKA Julia UKS Lisy Zgierz 2009 U16 LD +1.6 V LISIECKI Paweł Z/3439/24 2024
1 6 s 4 25.84 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U16 LD +0.3 II SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2024 LDK!
2 10 s 4 26.16 BIERNACKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +0.3 II WALCZAK Katarzyna Z/4133/24 2024 LDK!
3 24 s 4 27.23 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD +0.3 III LISIECKI Paweł Z/3358/20 2024 LDK!
4 25 s 4 27.39 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD +0.3 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Maciej , Z/0545/21 , 2024 LDK!
5 44 s 4 29.98 JĘDRUSIAK Olga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1987 Masters PK +0.3 -- BIGUS Anna Z/0228/24 2024
1 7 s 5 25.88 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U18 MZ +2.8 II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2024 LDK!  OSU  
2 16 s 5 26.67 SUKIENNIK Malwina LKS Omega Kleszczów 2009 U16 LD +2.8 III URBANIAK Mateusz Z/5785/23 2024
3 20 s 5 27.10 STRUSZCZYK Natalia AZS Łódź 2010 U16 LD +2.8 III BRÓDKA Daniel Z/1689/21 2024
4 23 s 5 27.23 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD +2.8 III DMP U20 KOWALSKI Robert Z/0184/20 2024 LDK! 103
5 35 s 5 28.77 SZLACHTA Justyna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +2.8 V TUCZYŃSKI Jakub Z/1101/21 2024 LDK!
1 5 s 6 25.81 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD +1.7 II KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2024 LDK!
2 15 s 6 26.67 PŁACZEK Agnieszka MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD +1.7 III SZEWCZYK Maciej Z/0757/22 2024
3 19 s 6 26.97 GIERACH Maja LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD +1.7 III URBANIAK Mateusz Z/5735/23 2024
4 27 s 6 27.45 BIENIASZEK Karolina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP +1.7 IV WALCZAK Michał Z/0484/22 2024
5 46 s 6 30.37 MATYSEK Gaja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +1.7 -- TUCZYŃSKI Jakub Z/0491/24 2024 LDK!
1 26 s 7 27.45 GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +1.1 IV WALCZAK Katarzyna Z/0250/20 2024 LDK!
2 31 s 7 28.15 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U20 WP +1.1 IV B.D. Z/5030/19 2024 LDK!
3 33 s 7 28.59 LEWANDOWSKA Kalina LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD +1.1 V KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/5224/22 2024 LDK!
4 37 s 7 29.02 WĄSALA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +1.1 V TUCZYŃSKI Jakub Z/0184/22 2024 LDK!
5 40 s 7 29.44 WIERZBICKA Maria UKS Lisy Zgierz 2011 U14 LD +1.1 V LISIECKI Paweł Z/0389/24 2024
1 28 s 8 27.51 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U16 LD +1.2 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2024
2 36 s 8 28.98 WÓJCIK Weronika LKS Omega Kleszczów 2005 U20 LD +1.2 -- URBANIAK Mateusz Z/5135/22 2024
3 41 s 8 29.64 KULESZA Martyna UKS Lisy Zgierz 2012 U14 LD +1.2 V LISIECKI Paweł Z/0388/24 2024
4 42 s 8 29.67 PIETRUCHA Julia LKS Omega Kleszczów 2010 U16 LD +1.2 V URBANIAK Mateusz Z/7600/23 2024 LDK!
5 47 s 8 30.39 RAWECKA Hanna AZS Łódź 2010 U16 LD +1.2 -- SYGDZIAK Zofia SYGDZIAK Dagmara , Z/0537/24 , 2024 LDK!
1 32 s 9 28.42 OTWIASKA Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP -0.5 IV TUCZYŃSKI Jakub Z/0110/22 2024 LDK!
2 43 s 9 29.90 LANGOWSKA Julia BKL Bełchatów 2011 U14 LD -0.5 V MORAWIEC Agnieszka Z/13286/21 2024 LDK!
3 45 s 9 30.18 PRZYGODZKA Weronika RKS Łódź 2007 U18 LD -0.5 -- KRAKOWIAK Lech Z/3773/24 2024
4 49 s 9 30.53 KUBIAK Zoja RKS Łódź 2011 U14 LD -0.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4634/23 2024
5 53 s 9 32.41 KRÓLIKOWSKA Zofia BKL Bełchatów 2012 U14 LD -0.5 -- MORAWIEC Agnieszka Z/0519/23 2024 LDK!
6 54 s 9 32.80 GRZELCZAK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP -0.5 -- TUCZYŃSKI Jakub Z/0938/23 2024 LDK!
1 30 s 10 28.04 ZIELIŃSKA Aleksandra UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U14 LD +0.2 IV GRABOLUS Marek Z/7592/23 2024 LDK!
2 38 s 10 29.08 CEGLARZ Maja UKS Lisy Zgierz 2012 U14 LD +0.2 V LISIECKI Paweł Z/0387/24 2024
3 39 s 10 29.32 JASIŃSKA Paulina BKL Bełchatów 2011 U14 LD +0.2 V MORAWIEC Agnieszka Z/0523/23 2024 LDK!
4 48 s 10 30.43 WIECZORKOWSKA Antonina RKS Łódź 2011 U14 LD +0.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4635/23 2024
5 50 s 10 31.09 CHABIŃSKA Łucja BKL Bełchatów 2012 U14 LD +0.2 -- MORAWIEC Agnieszka Z/0518/23 2024 LDK!
6 51 s 10 31.38 PRZYBYLSKA Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +0.2 -- WALCZAK Marek Z/0489/24 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.08 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 42.26 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD II KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2024 LDK!
3 5 s 1 44.55 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2024  OSU  
4 7 s 1 45.10 SMOLIŃSKA Daria GKS Start Długołęka 2010 U16 DS IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2433/21 , 2024 LDK!  OSU  
5 31 s 1 45.57 LEWANDOWSKA Kalina LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD IV KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/5224/22 2024 LDK!
6 10 s 1 57.04 KALISZEK Zosia UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/4215/24 2024 LDK!
1 6 s 2 44.62 SZOR Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0511/23 2024
2 8 s 2 45.47 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD IV MANTYK Łukasz Z/3278/20 2024 LDK!  OSU  
3 9 s 2 45.51 SKÓRA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/3049/23 2024 LDK!
4 12 s 2 45.69 KUŹNICKA Wiktoria RKS Łódź 2011 U14 LD IV KOPEĆ Dominik Z/0786/24 2024
5 14 s 2 46.04 MATYSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5314/22 2024 LDK!  OSU  
1 4 s 3 44.25 BĘDKOWSKA Kinga AZS Łódź 2010 U16 LD III BRÓDKA Daniel Z/8496/21 2024
2 13 s 3 45.83 SENDKOWSKA Maja AZS Łódź 2010 U16 LD IV BRÓDKA Daniel Z/1684/21 2024
3 15 s 3 46.50 SZAFRAŃSKA Liliana MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/1342/23 2024
4 21 s 3 48.13 PANEK Lena GKS Start Długołęka 2010 U16 DS V BENKOWSKA Nina TRACZYŃSKI Krystian , Z/8247/21 , 2024 LDK!
5 24 s 3 48.51 WALENDZIAK Anna UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4030/23 2024 LDK!  OSU  
6 32 s 3 74.34 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0485/20 2024 LDK!
1 3 s 4 43.72 PAŁĄGIEWICZ Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD III WASIAK Jarosław Z/0371/24 2024 LDK!
2 11 s 4 45.57 STĘPIŃSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2010 U16 LD IV KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/12102/21 2024 LDK!
3 16 s 4 46.51 SKOTNICKA Róża LKS MOSiR Sieradz 2012 U14 LD V GABRYSIAK Marcin Z/0472/23 2024 LDK!
4 20 s 4 48.04 SUWALSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0108/24 2024
5 29 s 4 49.75 WALENDZIAK Kaja UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4031/23 2024 LDK!  OSU  
1 17 s 5 47.39 GAJDOWICZ Anna UKS Dziewiątka Kutno 2011 U14 LD V LIPIEC Sebastian Z/2527/23 2024 LDK!
2 18 s 5 47.73 GENS Blanka UKS Dziewiątka Kutno 2010 U16 LD V LIPIEC Sebastian Z/0658/22 2024 LDK!
3 25 s 5 48.62 JURA Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4254/21 2024 LDK!
4 27 s 5 49.06 GÓRSKA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/8635/21 2024 LDK!
5 30 s 5 54.32 KĘPA Maja UKS Dziesiątka Radomsko 2011 U14 LD -- MATUSZCZAK Izabela Z/4835/23 2024
1 19 s 6 47.87 CZAJKA Maria LKS MOSiR Sieradz 2012 U14 LD V KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/5416/23 2024 LDK!
2 22 s 6 48.33 WŁODARCZYK Helena RKS Łódź 2012 U14 LD V SZABLEWSKI Tadeusz Z/1763/21 2024
3 23 s 6 48.34 KASPRZAK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2011 U14 WP V B.D. Z/5087/24 2024
4 26 s 6 48.69 CZERNIEJEWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0487/24 2024
5 28 s 6 49.33 MILCZAREK Maja UKS 55 Łódź 2011 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/7874/21 2024
400 m K
1 1 s 1 59.32 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024 119
2 4 s 1 60.48 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/8008/21 2024 LDK!  KN B  
3 5 s 1 60.48 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2024
4 6 s 1 61.06 BARTNIK Karina RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ III TRZOS Leszek Z/7607/23 2024
5 11 s 1 64.72 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2024 LDK!
1 2 s 2 59.53 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U18 LD III LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2024 LDK!  KN B  
2 3 s 2 59.62 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U23 LD III WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!
3 8 s 2 62.51 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD IV B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2024 LDK!
4 14 s 2 69.34 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/8007/21 2024 LDK!
5 15 s 2 72.97 MAREK Jesika UKS Sprinter Słodków 2008 U18 WP -- B.D. Z/0220/24 2024
1 7 s 3 61.90 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2024 LDK!  OSU  
2 9 s 3 63.12 SMYCZEK Nadia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/1502/21 2024 LDK!
3 10 s 3 63.87 WALCZAK Nadia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0245/18 2024 LDK!
4 12 s 3 66.13 WINNICKA Hanna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/1503/21 2024 LDK!
5 13 s 3 68.57 CHYTROWSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/6239/23 2024
800 m K
1 1 s 1 2:26.59 GOLANOWSKA Iga UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/0163/20 2024 LDK!
2 2 s 1 2:27.66 GÓRAZDA Patrycja LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/5755/23 2024
3 3 s 1 2:32.76 KACZMAREK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2007 U18 WP -- B.D. Z/2136/21 2024 LDK!
4 4 s 1 3:04.89 JURKIEWICZ Julia LKS Maraton Turek 2008 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0577/24 2024
1000 m K
1 1 s 1 2:58.73 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U20 LD -- RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 3:07.11 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2024  KN B  
3 3 s 1 3:08.23 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ III OBŁĘKOWSKA Izabella DURAJ Marek Z/3138/20 2024 LDK!
4 4 s 1 3:09.32 ORZECHOWSKA Oliwia LKS MOSiR Sieradz 2010 U16 LD III GABRYSIAK Marcin Z/0408/23 2024 LDK!
5 5 s 1 3:15.87 SUJATA Zofia LKS Omega Kleszczów 2006 U20 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/14472/21 2024
6 6 s 1 3:18.79 WARZOCHA Julia LKS Omega Kleszczów 2006 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5749/23 2024
7 7 s 1 3:19.18 BĘTKOWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ IV RACZYŁO Damian Z/9150/21 2024
8 8 s 1 3:22.70 KOZERA Agata LKS Zuza Running Team Opoczno 2011 U14 LD V ŁAKOMSKA Zuzanna Z/1945/23 2024 LDK!
9 9 s 1 3:26.47 SOŁTYSIAK Kalina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP V GRZEGOROWSKA Kamila Z/1102/21 2024 LDK!
10 10 s 1 3:34.21 WOLSKA Maja LKS Koluszki 2010 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13288/21 2024 LDK!
11 11 s 1 3:44.83 KOCZYWĄS Nikola LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0490/20 2024 LDK!
  s 1 DNF GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 Sen LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
1500 m K
1 1 s 1 4:41.25 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP II DMP GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2024 LDK!  KN B   81
2 2 s 1 4:42.49 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U23 LD II NOWAK Mieczysław B.D. Z/4077/17 2024  KN B  
3 3 s 1 5:01.66 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz 2008 U18 LD IV LISIECKI Paweł Z/0344/22 2024  KN B  
4 4 s 1 5:03.30 WYCZÓŁKOWSKA Milena Athletics Team Radomsko 2008 U18 LD IV PAŚ Mariusz Z/3834/19 2024 LDK!
5 5 s 1 5:08.72 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2024 LDK!
6 6 s 1 5:09.16 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U18 LD IV DMP JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2024  KN B   29
7 7 s 1 5:29.42 NOWAK Monika SKSG Korona Szczecin 1981 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8903/21 2024
8 s 1 5:48.70 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U18 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2024
80 pł K
1 1 e 1 11.58 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD +0.6 II MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz , Z/4339/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 2 e 1 12.37 KĘSICKA Natalia BKL Bełchatów 2009 U16 LD +0.6 II MANTYK Łukasz Z/4480/23 2024 LDK!  OSU  
3 5 e 1 13.19 WOJCIECHOWSKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD +0.6 IV KUDŁA Jacek Z/3178/22 2024 LDK!
4 6 e 1 13.40 MATACZ Wiktoria LUKS Gomunice 2010 U16 LD +0.6 IV MOUELHI Abdessatar Z/4918/24 2024 LDK!
5 7 e 1 13.50 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U16 LD +0.6 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2024
6 10 e 1 14.38 HUMENIUK Marlena UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD +0.6 V KUDŁA Jacek Z/0615/21 2024 LDK!
1 3 e 2 12.52 KARTASIŃSKA Milena MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD +0.8 III KOWALSKI Robert Z/1339/23 2024
2 4 e 2 13.18 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U16 LD +0.8 IV MANTYK Łukasz Z/3279/20 2024 LDK!  OSU  
3 8 e 2 13.75 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD +0.8 IV MANTYK Łukasz Z/3278/20 2024 LDK!  OSU  
4 9 e 2 14.06 WOŹNIAK Alicja AZS Łódź 2010 U16 LD +0.8 V SYGDZIAK Dagmara Z/0539/24 2024 LDK!
5 11 e 2 14.38 KOWALSKA Nina MKLA Łęczyca 2010 U16 LD +0.8 V KUBIAK Robert Z/3431/23 2024 LDK!
6 12 e 2 14.57 WOJCIECHOWSKA Oliwia UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD +0.8 V KUDŁA Jacek Z/5113/23 2024 LDK!
7 13 e 2 17.33 ŁYSEK Maria RKS Łódź 2010 U16 LD +0.8 -- KOWALCZYK Katarzyna Z/1239/22 2024 LDK!
1 f 1 11.63 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD -0.3 II MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz , Z/4339/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 f 1 13.06 KARTASIŃSKA Milena MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -0.3 IV KOWALSKI Robert Z/1339/23 2024
3 f 1 13.35 MATACZ Wiktoria LUKS Gomunice 2010 U16 LD -0.3 IV MOUELHI Abdessatar Z/4918/24 2024 LDK!
4 f 1 13.41 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U16 LD -0.3 IV MANTYK Łukasz Z/3279/20 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 13.56 WOJCIECHOWSKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -0.3 IV KUDŁA Jacek Z/3178/22 2024 LDK!
6 f 1 13.66 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U16 LD -0.3 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2024
7 f 1 13.85 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD -0.3 V MANTYK Łukasz Z/3278/20 2024 LDK!  OSU  
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.17 WRÓBEL Lena RKS Łódź 2008 U18 LD +0.4 II DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024  KN B   135
2 2 s 1 15.29 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD +0.4 II PAŚ Mariusz Z/3198/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 19.16 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U18 LD +0.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
4 4 s 1 19.88 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U18 LD +0.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2024
100 m pł K
1 s 1 16.58 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP +0.4 III TYLAK Łukasz Z/0395/21 2024
400 m pł K K
1 1 s 1 64.44 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U20 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2024  OSU   KN B  
2 2 s 1 65.04 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II DMP B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1 89
4x100 m K
1 1 s 1 50.58 KAŁAJAK Wiktoria
BŁASZCZYK Maria
KAŹMIERCZAK Maja
LOSY Zofia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008
2008
2008
2007
U18 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Michał
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Michał
Z/0251/20
Z/0929/23
Z/0181/22
Z/1062/18
2024
2024
2024
2024



BEZ
2 2 s 1 52.38 BIERŁA Lena
GALUSIŃSKA Gabriela
WITEK Lena
KAŹMIERCZAK Laura
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009
2009
2009
2009
U16 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Marek
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
Z/0927/23
Z/0264/20
Z/8395/21
Z/0931/23
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 53.27 WLAZIK Julia
CZARNOTA Zuzanna
NYKLEWICZ Maja
KOPRAS Nel
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010
2010
2010
2010
U16 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Marek
Z/5382/22
Z/0937/23
Z/0471/24
Z/0936/23
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 f 1 1.60 KOPRAS Nel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP III WALCZAK Marek Z/0936/23 2024 LDK!
2 f 1 1.60 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 2002 U23 LD III DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/4816/15 2024 80
3 f 1 1.60 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U23 LD III DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2024  KNF   80
4 f 1 1.50 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
5 f 1 1.45 GIŁKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD IV KORWEK Joanna Z/9752/21 2024 LDK!
6 f 1 1.45 RATAJSZCZAK Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP IV WALCZAK Katarzyna Z/4261/23 2024
7 f 1 1.40 WOJCIECHOWSKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/3178/22 2024 LDK!
7 f 1 1.40 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0730/19 2024 LDK!
9 f 1 1.40 KARWAT Alicja RKS Łódź 2008 U18 LD -- DMP U20 KRAKOWIAK Lech Z/2363/21 2024 LDK! 68
10 f 1 1.40 HUBICA Barbara GKS Start Długołęka 2010 U16 DS V BENKOWSKA Nina Z/0766/23 2024 LDK!
10 f 1 1.40 ROZBICKA Gabriela UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4029/23 2024 LDK!  OSU  
12 f 1 1.35 KRAWIEC Barbara UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD -- KORWEK Joanna B.D. # Z/0690/23 2024 LDK!
13 f 1 1.30 HORNICKA Zuzanna GKS Start Długołęka 2010 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0501/23 2024 LDK!  OSU  
14 f 1 1.25 WOJCIECHOWSKA Oliwia UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/5113/23 2024 LDK!
  f 1 NM MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U20 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
Tyczka K
1 f 1 3.20 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2024  KN B  
2 f 1 2.50 ANDRYSIAK Maja MKLA Łęczyca 2009 U16 LD IV KUBIAK Robert Z/7521/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 2.40 MOTYKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD IV OSTOJSKI Piotr Z/1816/24 2024
  f 1 NM MORUZGAŁA Maja MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/3716/23 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 6.09 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 Sen LD -0.4 I DMP SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK! 133
2 f 1 6.01 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +1.0 I DMP JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2024 2 127
3 f 1 5.64 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U23 LD -0.9 II KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 5.30 WRÓBEL Lena RKS Łódź 2008 U18 LD -1.2 III DMP GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024  KN B   79
5 f 1 5.07 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -0.4 IV ŁUCZAK Bernadeta Z/0605/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 4.46 SZULC Natalia RKS Łódź 2008 U18 LD +0.2 -- DMP KOPEĆ Dominik Z/5660/22 2024 LDK! 30
  f 1 NM SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2024 LDK!
1 f 2 5.09 KOSAK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -0.5 IV DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0509/23 2024 66 87
2 f 2 4.91 GALUSIŃSKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP +0.4 IV WALCZAK Marek Z/0264/20 2024 LDK!
3 f 2 4.80 WLAZIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.3 IV WALCZAK Katarzyna Z/5382/22 2024 LDK!
4 f 2 4.77 KOWALSKA Nina MKLA Łęczyca 2010 U16 LD +1.9 V KUBIAK Robert Z/3431/23 2024 LDK!
5 f 2 4.47 CZARNOTA Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -1.3 -- WALCZAK Katarzyna Z/0937/23 2024 LDK!
6 f 2 4.44 SZENFELD Hanna MKLA Łęczyca 2009 U16 LD +0.3 -- KUBIAK Robert Z/3715/23 2024 LDK!
7 f 2 4.43 NYKLEWICZ Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +1.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/0471/24 2024 LDK!
8 f 2 4.35 WITEK Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP +0.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/8395/21 2024 LDK!
9 f 2 4.29 KRAJEWSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2010 U16 LD -0.5 -- KORWEK Joanna Z/5210/22 2024 LDK!
10 f 2 4.09 KOSMALA Maria AZS Łódź 2010 U16 LD -0.1 -- SYGDZIAK Zofia Z/0538/24 2024 LDK!
11 f 2 3.83 KAROLAK Klaudia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP +0.4 -- WALCZAK Marek Z/6067/23 2024 LDK!
  f 2 NM KOZŁOWSKA Zuzanna AZS Łódź 2009 U16 LD 0.0 -- DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/6221/23 2024 LDK!
Trójskok K
  f 1 10.09 KACZMAREK Lena AZS Łódź 2008 U18 LD +1.6 -- DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/6272/23 2024 LDK! 42 77
  f 1 11.92 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +0.5 II DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1062/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   105 130
  f 1 12.30 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U23 LD +1.1 I DMP KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B   120
1 f 1 12.73 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP +0.6 I DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1061/18 2024 5 LDK!  KNF   OSU   135 157
2 f 1 12.38 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U23 LD +2.7 I DMP KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B   122
3 f 1 11.97 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +2.4 II DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1062/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   107 132
4 f 1 11.94 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1998 Sen WP +1.9 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0309/14 2024
5 f 1 11.69 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U18 DS +1.6 II BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
6 f 1 11.39 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U20 LD +1.0 III SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 f 1 10.70 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP +1.4 IV ŁUCZAK Bernadeta Z/0605/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 f 1 10.13 KACZMAREK Lena AZS Łódź 2008 U18 LD +3.3 -- DMP DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/6272/23 2024 LDK! 43 78
9 f 1 9.36 SZULC Natalia RKS Łódź 2008 U18 LD +2.9 -- DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/5660/22 2024 LDK! 65
10 f 1 9.34 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD +1.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2024 4 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 10.46 ŁUCZAK Zofia UKS 12 Kalisz 2011 U14 WP -- OLSZYNA Waldemar # Z/1493/22 2024 LDK!
2 f 1 7.95 GAJDA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3595/23 2024 LDK!
3 f 1 7.58 KRYSZTOFIAK Kinga LKS MOSiR Sieradz 2012 U14 LD -- GABRYSIAK Marcin B.D. Z/3212/24 2024 LDK!
4 f 1 5.85 KALISIAK Anna UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/4556/24 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.94 DĘBOWSKA Julia UKS Sprinter Słodków 2007 U18 WP IV B.D. Z/0473/21 2024 LDK!
1 f 2 10.54 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD IV KORWEK Joanna Z/2813/20 2024 LDK!
2 f 2 8.95 PIETRZAK Martyna UKS Sprinter Słodków 2009 U16 WP V B.D. Z/0129/22 2024
3 f 2 7.73 KRZYŻOWSKA Laura UKS 55 Łódź 2010 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4625/21 2024 LDK!
4 f 2 7.40 GUZEK Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- BELTER Artur Z/0301/22 2024 LDK!
5 f 2 7.19 MAŚLAK Natasza UKS Vis Skierniewice 2010 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0907/22 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.00 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U23 LD III JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2777/17 2024 LDK!  KN B  
Dysk (0.60) K
1 f 1 27.99 GAJDA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3595/23 2024 LDK!
2 f 1 27.22 ŁUCZAK Zofia UKS 12 Kalisz 2011 U14 WP -- OLSZYNA Waldemar # Z/1493/22 2024 LDK!
3 f 1 21.20 KAMYSHNIA Khrystyna UKS Dziesiątka Radomsko 2011 U14 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4221/24 2024
Dysk (0.75) K
1 f 1 23.03 GUZEK Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- BELTER Artur Z/0301/22 2024 LDK!
2 f 1 20.75 KRZYŻOWSKA Laura UKS 55 Łódź 2010 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4625/21 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 41.95 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U23 LD II DMP JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2777/17 2024 LDK!  KN B   105
2 f 1 34.44 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD III DMP DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2024 LDK!  OSU   KN B   73 115
1 f 2 28.54 KOWALCZYK Weronika RKS Łódź 2007 U18 LD IV DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1557/21 2024 LDK! 93
Oszczep (500) K
1 f 1 27.37 CAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0253/22 2024 LDK!  OSU   65
2 f 1 24.31 FILIPIAK Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/6289/23 2024
1 f 2 30.86 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD V KORWEK Joanna Z/2813/20 2024 LDK!
100 m M
1 2 e 1 10.99 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP 0.0 II WALCZAK Michał Z/5024/19 2024 LDK!
2 5 e 1 11.23 KOWALIK Szymon CTL ORLĘTA Częstochowa 2007 U18 SL 0.0 II KASIŃSKI Marek Z/1168/24 2024  KN B  
3 9 e 1 11.38 DOKTOR Kajetan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP 0.0 III WALCZAK Michał Z/0416/24 2024
4 12 e 1 11.48 JANUSZEWSKI Sebastian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP 0.0 III WALCZAK Marek Z/4922/22 2024
5 13 e 1 11.49 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U20 DS 0.0 III BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2024  OSU  
6 19 e 1 11.60 WOŹNIAK Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP 0.0 III WALCZAK Marek Z/0418/24 2024
7 20 e 1 11.62 NOWAK Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP 0.0 III WALCZAK Michał Z/0932/23 2024 LDK!
1 7 e 2 11.31 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD 0.0 III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 10 e 2 11.45 MISZTALSKI Kajetan Athletics Team Radomsko 2006 U20 LD 0.0 III PAŚ Mariusz Z/3991/24 2024
3 11 e 2 11.48 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD 0.0 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  KNF  
4 21 e 2 11.75 ANDRYSZCZAK Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U18 SL 0.0 III KASIŃSKI Marek Z/5329/22 2024
5 24 e 2 11.90 WALCZAK Franciszek AZS Łódź 2009 U16 LD 0.0 IV BRÓDKA Daniel Z/0886/23 2024
6 32 e 2 12.23 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP 0.0 -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2024
7 36 e 2 12.39 KRAKOWIAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD 0.0 V DMP U20 KOWALSKI Robert Z/0168/23 2024 LDK! 75
1 18 e 3 11.59 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U18 LD -0.7 III WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
2 22 e 3 11.78 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD -0.7 IV URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2024  KN B  
3 23 e 3 11.80 NOWAK Aleksander AZS Łódź 2009 U16 LD -0.7 IV DMP BRÓDKA Daniel Z/0885/23 2024 48
1 8 e 4 11.31 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U20 WN -0.1 III B.D. Z/0132/19 2024
2 15 e 4 11.57 GRABOWSKI Ksawery MKL Toruń 2007 U18 KP -0.1 III DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/5783/22 2024 61 106
3 33 e 4 12.24 LACHOWICZ Kacper AZS Łódź 2007 U18 LD -0.1 -- DMP U20 SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr , Z/12015/21 , 2024 LDK! 80
4 39 e 4 12.46 RATAJCZAK Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0674/23 2024
1 26 e 5 12.13 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -0.9 IV WASIAK Patryk Z/0243/22 2024 LDK!
2 29 e 5 12.21 KIJO Antoni MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -0.9 V WASIAK Jarosław Z/0593/23 2024 LDK!
2 29 e 5 12.21 CIEŚLIK Antoni CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U18 SL -0.9 -- KASIŃSKI Marek Z/5914/21 2024
4 38 e 5 12.44 SOBESTIAŃCZYK Marcel RKS Łódź 2007 U18 LD -0.9 -- GOWORSKI Tomasz Z/0565/24 2024
5 41 e 5 12.47 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD -0.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2024
6 46 e 5 12.69 PAZIK Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -0.9 V KOWALSKI Robert Z/7557/21 2024 LDK!
1 28 e 6 12.15 KOROCH Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD +0.4 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0593/22 2024
2 27 e 6 12.15 GAŁKA Mateusz RKS Łódź 2007 U18 LD +0.4 IV GOWORSKI Tomasz Z/3460/23 2024
3 35 e 6 12.38 SZYDŁOWSKI Michał KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ +0.4 V DMP U20 OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/6011/23 2024 75
4 42 e 6 12.53 DZIUBA Aleksander GKS Start Długołęka 2009 U16 DS +0.4 V BENKOWSKI Henryk Z/0499/23 2024  OSU  
5 44 e 6 12.60 KOCISZEWSKI Hubert CTL ORLĘTA Częstochowa 2007 U18 SL +0.4 -- KASIŃSKI Marek Z/1169/24 2024
6 45 e 6 12.66 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD +0.4 V WASIAK Jarosław Z/0240/22 2024 LDK!
7 47 e 6 12.78 PALMA Przemysław RKS Łódź 2009 U16 LD +0.4 -- GOWORSKI Tomasz Z/0373/24 2024
8 48 e 6 12.86 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U18 LD +0.4 -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024
1 37 e 7 12.40 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U18 LD -0.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2024
2 52 e 7 13.57 GRUSZKA Mateusz RKS Łódź 2011 U14 LD -0.1 -- WASIAK Jarosław Z/0372/24 2024
3 53 e 7 13.60 KULKA Kacper LUKS Gomunice 2010 U16 LD -0.1 -- MOUELHI Abdessatar MOUELHI Abdessatar , Z/1132/24 , 2024 LDK!
4 54 e 7 13.61 STOLARZ Jan RKS Łódź 2010 U16 LD -0.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3373/23 2024
1 40 e 8 12.47 NOWACKI Daniel AZS Łódź 2010 U16 LD -0.7 V BRÓDKA Daniel Z/1677/21 2024
2 43 e 8 12.55 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U16 LD -0.7 V SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2024 LDK!  OSU  
3 51 e 8 13.49 KACZMAREK Maciej RKS Łódź 2010 U16 LD -0.7 -- KOPEĆ Dominik Z/4731/24 2024
4 55 e 8 14.17 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD -0.7 -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2024
5 56 e 8 14.57 BAGIŃSKI Damian RKS Łódź 2010 U16 LD -0.7 -- KOPEĆ Dominik Z/0787/24 2024
6 57 e 8 14.76 HAJEK Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2012 U14 LD -0.7 -- BELTER Artur Z/4152/24 2024
7 60 e 8 15.29 BRYSZEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2012 U14 LD -0.7 -- GŁUSZCZ Agata Z/0940/22 2024 LDK!
1 50 e 9 13.24 LASOŃ Mateusz UKS Dziesiątka Radomsko 2011 U14 LD -0.3 -- LASOŃ Krzysztof Z/4837/24 2024
2 58 e 9 15.02 BABOUT Adam MKS Aleksandrów Łódzki 2012 U14 LD -0.3 -- BELTER Artur Z/4150/24 2024
3 59 e 9 15.08 BIEDRZYCKI Miłosz UKS Vis Skierniewice 2012 U14 LD -0.3 -- GŁUSZCZ Agata Z/1621/23 2024 LDK!
4 61 e 9 15.45 JABŁOŃSKI Mateusz RKS Łódź 2012 U14 LD -0.3 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3981/23 2024
5 62 e 9 16.09 KUPNY Gabriel UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD -0.3 -- GŁUSZCZ Agata Z/4560/24 2024 LDK!
6 63 e 9 16.48 WŁODARCZYK Wojciech RKS Łódź 2012 U14 LD -0.3 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1764/21 2024
7 64 e 9 16.85 SALAMON Kacper UKS Vis Skierniewice 2012 U14 LD -0.3 -- GŁUSZCZ Agata Z/0947/22 2024 LDK!
1 14 e 10 11.55 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U23 WP +0.1 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
2 31 e 10 12.22 PAŁATYŃSKI Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +0.1 -- WALCZAK Katarzyna Z/4260/23 2024
3 34 e 10 12.25 MAŃKOWSKI Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP +0.1 -- WALCZAK Marek Z/4524/24 2024
4 49 e 10 12.86 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.1 -- WALCZAK Marek Z/0254/20 2024 LDK!
1 1 e 11 10.93 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.3 II WALCZAK Michał Z/3103/19 2024 LDK!  OSU  
2 3 e 11 11.06 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.3 II DMP WALCZAK Michał Z/0477/21 2024 LDK!  OSU   98
3 4 e 11 11.07 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.3 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/2370/20 2024 LDK!  OSU   KN B   134
4 6 e 11 11.27 RACHUTA Borys KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.3 II WALCZAK Katarzyna Z/4921/22 2024 LDK!
5 16 e 11 11.58 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -0.3 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/3104/19 2024 LDK! 106
6 17 e 11 11.58 GOŚĆ Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -0.3 III WALCZAK Michał Z/0417/24 2024
7 25 e 11 12.08 NOWAK Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -0.3 IV WALCZAK Katarzyna Z/0183/22 2024 LDK!
1 f 1 11.09 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD 0.0 II WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 11.10 MISZTALSKI Kajetan Athletics Team Radomsko 2006 U20 LD 0.0 II PAŚ Mariusz Z/3991/24 2024
3 f 1 11.12 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U20 WN 0.0 II B.D. Z/0132/19 2024
4 f 1 11.25 KOWALIK Szymon CTL ORLĘTA Częstochowa 2007 U18 SL 0.0 II KASIŃSKI Marek Z/1168/24 2024  KN B  
5 f 1 11.44 DOKTOR Kajetan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP 0.0 III WALCZAK Michał Z/0416/24 2024
200 m M
1 1 s 1 21.91 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP -1.5 II DMP WALCZAK Michał Z/5024/19 2024 LDK! 113
2 5 s 1 22.30 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS -1.5 II BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2024 3
3 6 s 1 22.50 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -1.5 II B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz , Z/0930/17 , 2024
4 20 s 1 24.42 WOŹNIAK Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -1.5 -- WALCZAK Marek Z/0418/24 2024
1 2 s 2 21.95 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +0.2 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/3103/19 2024 LDK!  OSU   144
2 3 s 2 22.10 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD +0.2 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 4 s 2 22.23 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +0.2 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/0477/21 2024 LDK!  OSU   137
4 26 s 2 26.20 RACHWALAK Maksymilian MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD +0.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/1488/23 2024
1 7 s 3 22.72 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD -0.8 II WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 8 s 3 22.80 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -0.8 II LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
3 9 s 3 22.96 JANUSZEWSKI Sebastian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.8 III WALCZAK Marek Z/4922/22 2024
4 13 s 3 23.29 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U23 LD -0.8 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
5 16 s 3 24.24 KĘPSKI Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U18 LD -0.8 IV GRABOLUS Marek Z/0075/23 2024 LDK!  OSU  
1 10 s 4 23.05 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U20 LD +0.8 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2024 115
2 12 s 4 23.13 JĘDRAJCZYK Nataniel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +0.8 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/5379/22 2024 LDK! 113
3 19 s 4 24.31 RATAJCZAK Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +0.8 IV DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0674/23 2024 89
4 21 s 4 24.55 PAŁATYŃSKI Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +0.8 -- WALCZAK Katarzyna Z/4260/23 2024
5 23 s 4 25.15 SZYDŁOWSKI Michał KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ +0.8 V OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/6011/23 2024
1 14 s 5 23.51 WRZOSEK Krzysztof CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U16 SL -0.2 III KASIŃSKI Marek Z/5328/22 2024
2 15 s 5 23.82 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD -0.2 IV URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2024  KN B  
3 18 s 5 24.28 KLUCHA Tymon LKS MOSiR Sieradz 2010 U16 LD -0.2 IV GABRYSIAK Marcin Z/0640/22 2024 LDK!
4 22 s 5 24.56 SUŚLIK Jakub CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U16 SL -0.2 V ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/4223/19 2024
5 24 s 5 25.42 NOWACKI Daniel AZS Łódź 2010 U16 LD -0.2 V BRÓDKA Daniel Z/1677/21 2024
6 25 s 5 25.81 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U23 LD -0.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2024
1 11 s 6 23.11 NOWAK Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +0.4 III WALCZAK Michał Z/0932/23 2024 LDK!
2 17 s 6 24.28 TOMCZYK Oskar UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U18 LD +0.4 IV GRABOLUS Marek Z/6332/23 2024 LDK!  OSU  
3 27 s 6 26.59 NOWAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP +0.4 -- TUCZYŃSKI Jakub Z/0480/24 2024 LDK!
4 28 s 6 26.87 STOLARZ Jan RKS Łódź 2010 U16 LD +0.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3373/23 2024
5 29 s 6 27.22 SOCHALSKI Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD +0.4 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0199/23 2024
300 m M
1 1 s 1 34.97 ROZENKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/3859/23 2024
2 2 s 1 35.16 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 Sen WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2024
3 8 s 1 37.50 GRUSZFELD Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD II WASIAK Jarosław Z/5201/22 2024 LDK!
4 7 s 1 37.50 KŁAK Mateusz SKS Unia Swarzędz 2005 U20 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/1651/19 2024
5 9 s 1 37.68 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1391/21 2024
1 3 s 2 36.48 WALCZAK Franciszek AZS Łódź 2009 U16 LD II BRÓDKA Daniel Z/0886/23 2024
2 4 s 2 36.62 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U16 LD II MANTYK Łukasz Z/0638/22 2024 LDK!  OSU  
3 5 s 2 36.93 NOWAK Aleksander AZS Łódź 2009 U16 LD II BRÓDKA Daniel Z/0885/23 2024
4 10 s 2 38.34 KLUCHA Tymon LKS MOSiR Sieradz 2010 U16 LD III GABRYSIAK Marcin Z/0640/22 2024 LDK!
1 11 s 3 39.56 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD IV SZEWCZYK Maciej Z/12025/21 2024
2 13 s 3 40.52 SZEWCZYK Mikołaj AZS Łódź 2010 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/8477/21 2024
3 16 s 3 42.16 KĘPA Maciej UKS Dziesiątka Radomsko 2010 U16 LD V LASOŃ Krzysztof Z/4834/23 2024
4 17 s 3 43.10 PIETRZAK Waldemar MKLA Łęczyca 1959 Masters LD -- B.D. ANDRYSIAK Mirosław , Z/1389/20 , 2024
5 18 s 3 46.98 STASZEWSKI Rafał LUKS Boguszyce 2012 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/2524/23 2024
1 14 s 4 40.80 DZIUBA Aleksander GKS Start Długołęka 2009 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/0499/23 2024  OSU  
2 19 s 4 47.76 JABŁOŃSKI Mateusz RKS Łódź 2012 U14 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3981/23 2024
3 20 s 4 48.44 GRYGLAK Szymon LKS Koluszki 2011 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/5195/22 2024 LDK!
4 21 s 4 50.97 BIEDRZYCKI Miłosz UKS Vis Skierniewice 2012 U14 LD -- GŁUSZCZ Agata Z/1621/23 2024 LDK!
1 6 s 5 37.04 GRANAS Filip AZS Łódź 2010 U16 LD II BRÓDKA Daniel Z/0347/24 2024
2 12 s 5 40.41 KOWALSKI Gabriel AZS Łódź 2010 U16 LD IV BRÓDKA Daniel Z/0345/24 2024
3 15 s 5 41.95 KACZMAREK Maciej RKS Łódź 2010 U16 LD V KOPEĆ Dominik Z/4731/24 2024
4 22 s 5 55.50 WŁODARCZYK Wojciech RKS Łódź 2012 U14 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1764/21 2024
400 m M
1 1 s 1 49.04 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD II B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz , Z/0930/17 , 2024
2 2 s 1 50.58 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U23 LD III WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/0660/18 2024
3 3 s 1 50.86 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U18 LD III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/3004/21 2024  KN B   122
4 6 s 1 51.41 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U23 LD III DMP BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2024 LDK! 68
5 8 s 1 51.68 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024  KNF  
1 4 s 2 51.20 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2024  KN B  
2 5 s 2 51.31 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2024  KN B  
3 7 s 2 51.57 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III DMP DMP U20 KOWALSKI Robert Z/1960/21 2024 LDK! 66 114
4 9 s 2 52.00 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD III KOWALSKI Robert Z/3316/22 2024 LDK!  KN B  
5 10 s 2 52.25 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1819/16 2024
1 11 s 3 52.48 WINIECKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0190/20 2024 LDK! 105
2 12 s 3 52.77 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2024
3 13 s 3 52.95 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD IV DMP U20 KOWALSKI Robert Z/0633/21 2024 LDK! 101
4 15 s 3 54.50 KOWALCZYK Rafał Athletics Team Radomsko 2005 U20 LD IV PAŚ Mariusz Z/5130/22 2024
1 14 s 4 53.52 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD IV KOWALSKI Robert Z/13237/21 2024
2 16 s 4 54.81 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD -- B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2024 LDK!  KN B  
3 17 s 4 55.51 WOJCIECHOWSKI Antonii AZS Łódź 2006 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1220/24 2024
4 18 s 4 63.25 BARAŃSKI Adam UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/1964/21 2024 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:56.26 RZEMPOŁUCH Bartosz UKS Sprinter Słodków 2008 U18 WP II B.D. Z/0298/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 1:59.04 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS III DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/1011/20 2024 112
3 3 s 1 2:00.25 SZCZEPAŃCZYK Kajetan AZS Łódź 2006 U20 LD III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/0333/20 2024 106
4 4 s 1 2:02.56 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD IV DMP U20 KOWALSKI Robert Z/1554/21 2024 LDK!  KN B   94
5 5 s 1 2:03.37 DVORAK Vadym AZS Łódź 2004 U23 LD -- SYGDZIAK Dagmara B.D. Z/5005/23 2023
6 6 s 1 2:05.36 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP IV DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2024 81
7 7 s 1 2:05.99 KRUK Wiktor RKS Łódź 2008 U18 LD IV DMP DMP U20 PSKIT Małgorzata JASZCZAK Stanisław , Z/3374/23 , 2024 LDK!  KN B   22 79
8 8 s 1 2:19.59 NAMYSŁ Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP -- WALCZAK Michał Z/0486/24 2024 LDK!
9 9 s 1 2:30.01 DREWNOWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2011 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/0540/23 2024
10 10 s 1 2:31.32 GRZESIAK Jan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0974/24 2024
11 11 s 1 2:46.16 HEJDYSZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0575/24 2024
  s 1 DNF SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2006 U20 LD -- KOWALSKI Robert Z/0185/20 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:44.35 MAGIERA Wiktor LUKS Boguszyce 2009 U16 LD IV SUPEŁ Dorota Z/12211/21 2024
2 2 s 1 2:45.14 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/5834/19 , 2024 LDK!
3 3 s 1 2:46.19 BANDOS Leonard LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0885/22 2024 LDK!
4 4 s 1 2:48.31 BURESZ Jakub LKS Omega Kleszczów 2009 U16 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0507/23 2024
5 6 s 1 2:56.27 RATAJCZYK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/2362/21 2024 LDK!
6 10 s 1 3:00.80 MILCZAREK Antoni LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1039/21 2024
7 12 s 1 3:04.43 KACZMAREK Jan UKS Dziesiątka Radomsko 2009 U16 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0386/24 2024
8 13 s 1 3:05.17 GÓRSKI Michał GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- TRACZYŃSKI Krystian Z/3043/21 2024 LDK!
9 14 s 1 3:11.53 WOLSKI Maciej LKS Koluszki 2008 U18 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13289/21 2024
1 5 s 2 2:49.67 KRAWCZYK Jędrzej UKS 55 Łódź 2009 U16 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/1137/22 2024 LDK!
2 7 s 2 2:57.92 DANECKI Michał AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/0828/21 2024
3 8 s 2 2:58.08 WASIŃSKI Igor AZS Łódź 2008 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1443/22 2024
4 9 s 2 2:59.92 KACPRZAK Piotr AZS Łódź 2009 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/1637/21 2024
5 11 s 2 3:01.48 KULAWIAK Aleksander LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13230/21 2024 LDK!
6 15 s 2 3:20.50 PIETRZAK Sebastian UKS Sprinter Słodków 2011 U14 WP -- B.D. Z/2813/24 2024
7 16 s 2 3:20.99 PIETRASIK Jacek LKS MOSiR Sieradz 2012 U14 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/0474/23 2024 LDK!
8 17 s 2 3:22.75 ADAMCZYK Jan LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2626/21 2024 LDK!
9 18 s 2 3:24.84 FELIKSIAK Jan LKS MOSiR Sieradz 2011 U14 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/13224/21 2024 LDK!
10 19 s 2 3:25.91 OWCZAK Jerzy KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/4263/23 2024 LDK!
11 20 s 2 3:37.09 BRYSZEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2012 U14 LD -- GŁUSZCZ Agata Z/0940/22 2024 LDK!
1500 m M
1 s 1 3:49.17 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II DMP WOSIEK Jacek B.D. Z/2413/15 2024 112
2 s 1 3:55.09 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP II DMP DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2024  KN B   87 134
3 s 1 3:56.50 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II DMP GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2024 82
4 s 1 4:00.47 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń 1990 Sen KP II B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2024
5 s 1 4:01.18 WIECZOREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS II WOSIEK Jacek Z/3234/17 2024
6 s 1 4:12.21 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U23 LD -- NOWAK Mieczysław B.D. Z/0133/19 2024
7 s 1 4:51.67 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U23 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2024
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 18.36 WIKIŃSKI Nikodem UKS Dziewiątka Kutno 2010 U16 LD +0.2 V KUDŁA Jacek Z/0663/22 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.18 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U18 LD +0.2 IV GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2024 LDK!  KN B  
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.73 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U20 LD +0.4 III PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2024 LDK!  KN B  
110 m pł M
1 s 1 15.64 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U23 LD +0.4 II DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024 80
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 54.50 KOSMACZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS II DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0511/22 2024 LDK!  KN B   138
2 2 s 1 55.99 MAJEWSKI Krzysztof AZS Łódź 2008 U18 LD II DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/1645/21 2024  KN B   124
3 3 s 1 56.09 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 62.70 KUBASIK Jakub AZS Łódź 2008 U18 LD -- DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/3505/21 2024  KN B   77
400 m pł M
1 s 1 57.35 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 Sen DS III B.D. B.D. B.D. Z/2601/15 2024
2 s 1 58.50 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
3 s 1 58.97 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U23 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024
4 s 1 59.36 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 Sen SL -- KASIŃSKI Marek B.D. Z/2281/16 2024
1 1 s 2 54.66 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD II DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2024  KN B   139
4x100 m M
1 1 s 1 43.72 ADAMEK Jakub
JANUSZEWSKI Sebastian
JĘDRAJCZYK Nataniel
NOWAK Tymoteusz
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008
2007
2008
2008
U18 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Marek
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/0475/21
Z/4922/22
Z/5379/22
Z/0932/23
2024
2024
2024
2024




2 3 s 1 44.65 KOCISZEWSKI Hubert
ANDRYSZCZAK Wiktor
CIEŚLIK Antoni
KOWALIK Szymon
CTL ORLĘTA Częstochowa 2007
2008
2008
2007
U18 SLK -- KASIŃSKI Marek
KASIŃSKI Marek
KASIŃSKI Marek
KASIŃSKI Marek
Z/1169/24
Z/5329/22
Z/5914/21
Z/1168/24
2024
2024
2024
2024




3 5 s 1 45.71 BIAŁEK Adrian
GAŁKA Mateusz
SOBESTIAŃCZYK Marcel
SUKIENNIK Oliwier
RKS Łódź 2007
2007
2007
2007
U18 LDZ -- GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
Z/2012/21
Z/3460/23
Z/0565/24
Z/0276/21
2024
2024
2024
2024




  s 1 DQ KRAKOWSKI Eryk
ŁUCZAK Bartłomiej
WOJTASIK Aleksander
ZIMNIAK Nikodem
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008
2007
2007
2007
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/2370/20
Z/0262/20
Z/3103/19
Z/0477/21
2024
2024
2024
2024




1 2 s 2 44.06 WOŹNIAK Filip
DOKTOR Kajetan
GOŚĆ Szymon
JOPEK Michał
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007
2006
2005
2005
U20 WLP -- WALCZAK Marek
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/0418/24
Z/0416/24
Z/0417/24
Z/3104/19
2024
2024
2024
2024




2 4 s 2 45.45 GRZEGOROWSKI Franciszek
NOWAK Dawid
MUSS Mikołaj
RACHUTA Borys
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010
2010
2009
2010
U16 WLP -- WALCZAK Marek
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Marek
WALCZAK Katarzyna
Z/0254/20
Z/0183/22
Z/1099/21
Z/4921/22
2024
2024
2024
2024




  s 2 DQ BEDNARSKI Artur
HERZOG Oskar
KIERZEK Igor
BACHMAN Alan
RKS Łódź 2008
2007
2007
2007
U18 LDZ -- GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
Z/0549/23
Z/0901/22
Z/0551/21
Z/0272/21
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 f 1 2.20 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP I KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. , Z/3296/17 , 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 2.15 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U23 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 f 1 1.95 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD II DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0186/20 2024 LDK!  KNF   87 125
4 f 1 1.95 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD II DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  KN B   87 125
5 f 1 1.90 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD III DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2024 LDK!  KNF   76
6 f 1 1.90 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U20 KP III DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2024 76 116
7 f 1 1.75 DAŁEK Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD IV B.D. Z/4907/22 2024 LDK!
8 f 1 1.60 BORYNA Piotr UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/5254/23 2024 LDK!
9 f 1 1.60 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU  
9 f 1 1.60 KAŹMIERCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0292/22 2024 LDK!  OSU  
9 f 1 1.60 BORKOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7554/21 2024 LDK! 68
12 f 1 1.55 VOSS Marcel MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0898/22 2024 LDK!
13 f 1 1.50 KUCIŃSKI Paweł LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD -- KUŚ Tomasz # Z/6029/23 2024
14 f 1 1.40 PIOTROWSKI Sebastian MKLA Łęczyca 2011 U14 LD -- KUBIAK Robert KUBIAK Robert , Z/3432/23 , 2024 LDK!
  f 1 NM ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź 2006 U20 LD -- DMP DMP U20 B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  KNF  
Tyczka M
1 f 1 4.42 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U20 LD II KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 3.60 BECHT Nikodem RKS Łódź 2009 U16 LD III DMP DMP U20 LISIAK Adam Z/5173/23 2024 LDK!  OSU   49 106
W dal M
  f 1 5.65 KOROCH Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD +2.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0593/22 2024
  f 1 5.98 GRYGIEL Tomasz UKS 55 Łódź 2007 U18 LD +0.2 IV GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0739/24 , 2024 LDK!
  f 1 6.31 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +2.0 III WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2024 LDK!
  f 1 6.47 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U23 WP +0.1 III DMP WALCZAK Michał # Z/1082/18 2024 3 58
1 f 1 7.00 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U23 WP +1.7 II JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2024 LDK!
2 f 1 6.65 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U23 WP +2.2 III DMP WALCZAK Michał # Z/1082/18 2024 3 69
3 f 1 6.60 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.7 III DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/0262/20 2024 LDK!  OSU   KN B   66 110
4 f 1 6.58 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +2.4 III WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2024 LDK!
5 f 1 6.28 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD +1.2 IV KUBIAK Robert Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
6 f 1 6.24 GRYGIEL Tomasz UKS 55 Łódź 2007 U18 LD +2.8 IV GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0739/24 , 2024 LDK!
7 f 1 6.02 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD +1.8 IV DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2024 36 82
8 f 1 5.71 KOROCH Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD +3.2 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0593/22 2024
9 f 1 5.57 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.2 -- WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2024 LDK!
10 f 1 5.56 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U23 LD +0.7 -- KUBIAK Robert B.D. Z/2563/16 2024 LDK!
1 f 2 6.40 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +1.3 III DMP DMP U20 KOWALSKI Robert Z/7555/21 2024 LDK! 55 99
2 f 2 6.07 MUSS Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP +0.6 IV WALCZAK Marek Z/1099/21 2024 LDK!
3 f 2 5.94 VOSS Marcel MKLA Łęczyca 2010 U16 LD +0.9 IV KUBIAK Robert Z/0898/22 2024 LDK!
4 f 2 5.93 PAZIK Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +1.0 IV KOWALSKI Robert Z/7557/21 2024 LDK!
5 f 2 5.85 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP +0.9 V WALCZAK Marek Z/0254/20 2024 LDK!
6 f 2 5.66 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U16 LD +1.1 V SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2024 LDK!  OSU  
7 f 2 5.13 OGRODOWCZYK Seweryn UKS Sprinter Słodków 2010 U16 WP +0.7 -- B.D. Z/0131/22 2024
8 f 2 5.12 KAŹMIERCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -1.4 -- KUBIAK Robert Z/0292/22 2024 LDK!  OSU  
9 f 2 5.09 GRABARCZYK Marcin MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD +1.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/5163/23 2024  OSU  
10 f 2 4.84 FLORCZAK Mateusz AZS Łódź 2009 U16 LD +0.5 -- BRÓDKA Daniel Z/8519/21 2024
11 f 2 4.71 KULKA Kacper LUKS Gomunice 2010 U16 LD +0.9 -- MOUELHI Abdessatar MOUELHI Abdessatar , Z/1132/24 , 2024 LDK!
12 f 2 4.34 BAGIŃSKI Damian RKS Łódź 2010 U16 LD +0.6 -- KOPEĆ Dominik Z/0787/24 2024
13 f 2 3.53 SOCHALSKI Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -1.5 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0199/23 2024
Trójskok M
1 f 1 15.53 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Masters DS -0.3 I JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2024 1  KNS  
2 f 1 14.01 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -0.5 III DMP DMP U20 BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek , Z/1408/18 , 2024 LDK!  KN B   78 120
3 f 1 12.01 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 Sen LD -1.2 -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3705/15 2024
4 f 1 12.01 KUCIŃSKI Paweł LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD +0.1 -- KUŚ Tomasz # Z/6029/23 2024
  f 1 NM BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD 0.0 -- DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  KNF  
Kula (4) M
1 f 1 8.48 KARBOWNICZAK Miłosz MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3979/23 2024 LDK!
2 f 1 6.62 KUPNY Gabriel UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD -- GŁUSZCZ Agata Z/4560/24 2024 LDK!
3 f 1 6.31 WOJCIECHOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3874/23 2024 LDK!
4 f 1 5.27 SALAMON Kacper UKS Vis Skierniewice 2012 U14 LD -- GŁUSZCZ Agata Z/0947/22 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.16 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD III BELTER Artur Z/13730/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 11.54 BAREŁA Bruno UKS Dziesiątka Radomsko 2007 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4161/24 2024
3 f 1 11.08 WSZĘDYBYŁ Kacper LKS Maraton Turek 2007 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0975/23 2024
1 f 2 11.01 WIECZOREK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0230/24 2024 LDK!  OSU   75
2 f 2 9.29 KOPYTEK Adam LKS MOSiR Sieradz 2010 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/3213/24 2024 LDK!
3 f 2 8.02 LUTSENKO Danylo UKS Vis Skierniewice 2010 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/1622/23 2024 LDK!
4 f 2 6.69 NALEWAJEK Kuba MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- BELTER Artur Z/3878/23 2024 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 15.44 LEBEDIUK Maksim MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD II DMP U20 BELTER Artur B.D. Z/6357/22 2024 136
2 f 1 15.30 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 12.75 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD IV DMP U20 BELTER Artur Z/0471/21 2024 104
Dysk (0.75) M
1 f 1 30.81 KARBOWNICZAK Miłosz MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3979/23 2024 LDK!
2 f 1 20.77 WOJCIECHOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U14 LD -- BELTER Artur Z/3874/23 2024 LDK!
3 f 1 15.01 KRĘGIEL Julian MKS Aleksandrów Łódzki 2012 U14 LD -- BELTER Artur Z/3977/23 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 40.74 WIECZOREK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/0230/24 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 29.00 KĘPA Maciej UKS Dziesiątka Radomsko 2010 U16 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4834/23 2024
3 f 1 26.66 NALEWAJEK Kuba MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- BELTER Artur Z/3878/23 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.95 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD II DMP U20 BELTER Artur Z/13730/21 2024 LDK!  KN B   135
2 f 1 29.21 KULIŚ Antoni UKS Dziesiątka Radomsko 2008 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4837/23 2024
3 f 1 24.88 BAREŁA Bruno UKS Dziesiątka Radomsko 2007 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4161/24 2024
Dysk (1.75) M
1 f 1 49.95 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD II DMP U20 BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!  KN B   144
2 f 1 43.66 LEBEDIUK Maksim MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD III BELTER Artur B.D. Z/6357/22 2024
3 f 1 42.96 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD III DMP U20 BELTER Artur Z/1419/18 2024 LDK!  KN B   123
Oszczep (600) M
1 f 1 48.25 LIPKA Jan RLTL GGG Radom 2009 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/3400/23 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 40.77 DAŁEK Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD V B.D. Z/4907/22 2024 LDK!
3 f 1 27.51 LUTSENKO Danylo UKS Vis Skierniewice 2010 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/1622/23 2024 LDK!
4 f 1 20.14 GZIK Franciszek UKS Dziesiątka Radomsko 2010 U16 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4223/24 2024
Oszczep (700) M
1 f 1 43.76 WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/13517/21 2024 LDK!  OSU   89
2 f 1 43.63 GAJDA Jakub RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1525/22 2024 LDK!
3 f 1 29.47 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 26.40 KULIŚ Antoni UKS Dziesiątka Radomsko 2008 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4837/23 2024
Oszczep (800) M
1 f 1 22.06 POLUSZCZYK Łukasz MUKS Park Zduńska Wola 1993 Sen LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5261/24 2024
1 f 2 43.07 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/0087/20 2024  OSU   KN B  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 38.912966966629 sekund