Bia造stok 18.05.2024
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Podlaskiego U18 i U20 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.63 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD +1.3 II GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 12.72 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD +1.3 II DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0448/19 2024 LDK!  KN B   87 124
3 3 s 1 13.61 WYSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD +1.3 IV DMP DMP U20 GRANASZEWSKI Artur Z/0883/20 2024 LDK! 46 88
4 4 s 1 14.37 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD +1.3 -- SUPRO Jaros豉w Z/4193/20 2024
5 5 s 1 14.44 ZALEWSKA Magdalena UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U20 PD +1.3 -- KOZIARSKI Cezary Z/0978/24 2024
1 1 s 2 12.45 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -0.6 II SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert , Z/0010/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 2 12.74 PIASECKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -0.6 II PIASECKI Marcin Z/2309/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 2 13.11 BACZY垶KA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -0.6 III SUPRO Jaros豉w Z/4689/22 2024  OSU   KN B  
4 5 s 2 13.27 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -0.6 IV PIASECKI Marcin Z/1596/22 2024 LDK!  KN B  
5 6 s 2 13.30 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U18 PD -0.6 IV GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2024 LDK!
6 9 s 2 13.49 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -0.6 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 4 s 3 13.22 MIELECH Weronika UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD +1.2 IV WOJSZKO Krzysztof Z/4134/23 2024
2 7 s 3 13.31 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +1.2 IV DMP GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   58
3 8 s 3 13.38 HERMANOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD +1.2 IV DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1602/22 2024 LDK!  OSU   96
4 11 s 3 13.74 NIEGOWSKA Kinga KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +1.2 IV PIASECKI Marcin Z/2345/22 2024 LDK!
5 12 s 3 13.78 KIERSNOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +1.2 IV GRANASZEWSKI Artur Z/6390/22 2024
6 13 s 3 13.79 JEGIER Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +1.2 IV DUBICKI Piotr Z/5993/23 2024
7 14 s 3 14.42 D、ROWSKA Anna KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +1.2 -- DMP PIASECKI Marcin Z/2474/23 2024 20
1 10 s 4 13.59 MILEWSKA Patrycja MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -3.5 IV GRANASZEWSKI Artur Z/5255/22 2024
2 15 s 4 14.75 RAKOWICZ Oliwia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD -3.5 -- WOJSZKO Krzysztof Z/2110/24 2024
3 16 s 4 14.82 KIREJCZUK Zofia KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -3.5 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/11329/21 , 2024 LDK!  OSU  
4 17 s 4 14.96 KONDZIOR Julia KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -3.5 -- SUPRO Jaros豉w Z/3818/24 2024
5 18 s 4 15.15 RUTKOWSKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -3.5 -- DMP SUPRO Jaros豉w Z/3815/24 2024 5
6 19 s 4 15.24 ARASIMOWICZ Maja LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -3.5 -- SAWICKA Izabela Z/7359/23 2024 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.13 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +3.0 II DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert , Z/0010/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   111 143
2 2 s 1 25.71 PIASECKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +3.0 II PIASECKI Marcin Z/2309/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 27.05 ARCISZ Katarzyna MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD +3.0 III GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/14399/21 2024
4 4 s 1 27.50 WARSIEWICZ Karolina MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD +3.0 IV B.D. Z/0225/21 2024 LDK!
5 5 s 1 27.71 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U18 PD +3.0 IV GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2024 LDK!
6 7 s 1 28.18 MIELECH Weronika UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD +3.0 IV WOJSZKO Krzysztof Z/4134/23 2024
1 6 s 2 28.04 MILEWSKA Patrycja MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -1.0 IV GRANASZEWSKI Artur Z/5255/22 2024
2 8 s 2 28.69 PIASECKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -1.0 V DMP PIASECKI Marcin Z/0688/22 2024 LDK! 38
3 9 s 2 28.86 NIEGOWSKA Kinga KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -1.0 V PIASECKI Marcin Z/2345/22 2024 LDK!
4 11 s 2 30.41 PONIATOWSKA Hanna LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U18 PD -1.0 -- PIEKARSKA Monika Z/6031/23 2024
5 12 s 2 30.91 D、ROWSKA Anna KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -1.0 -- DMP U20 PIASECKI Marcin Z/2474/23 2024 63
1 10 s 3 30.22 PUTRA Inga LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -0.3 V STACHURSKA Agnieszka Z/3037/24 2024 LDK!
2 13 s 3 32.59 PAΣSKA Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -0.3 -- PIEKARSKA Monika Z/0334/24 2024
400 m K
1 1 s 1 63.28 STEFA垶KA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/12538/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 63.72 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD IV DMP U20 PIASECKI Marcin Z/0687/22 2024 LDK! 87
3 3 s 1 65.69 WYNIMKO Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- DMP DMP U20 B.D. MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina , Z/3872/21 , 2024 LDK! 30 74
4 5 s 1 68.89 SZCZOTKA Matylda MKS Juvenia Bia造stok 2006 U20 PD -- B.D. Z/2366/20 2024
5 7 s 1 70.26 KOBIAΘA Natalia KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/5622/22 2024 LDK!  OSU  
6 9 s 1 74.44 NARTOWICZ Nikola LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U18 PD -- SAWICKA Izabela Z/7360/23 2024
1 4 s 2 68.05 PONIATOWSKA Hanna LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U18 PD -- PIEKARSKA Monika Z/6031/23 2024
2 6 s 2 69.07 MAKOWSKA Oliwia KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1658/24 2024 LDK!  OSU  
3 8 s 2 70.28 BINASZEK Oliwia KS Prefbet-Sonarol 2008 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3377/23 2024 LDK!  OSU  
4 10 s 2 80.84 D、ROWSKA Katarzyna LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/7361/23 2024 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:26.67 BOGDANOWICZ Aneta KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD IV DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol ZALEWSKI Jan , Z/4892/19 , 2024 LDK! 44 96
2 2 s 1 2:37.23 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik August闚 2009 U16 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2413/21 , 2024 LDK!
3 3 s 1 2:56.86 JUREWICZ Oliwia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- PIEKARSKA Monika Z/0333/24 2024
4 4 s 1 3:02.87 CZARNECKA Zofia MKS Juvenia Bia造stok 2010 U16 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/4210/23 2024
5 5 s 1 3:28.53 WOJTASIK Sylwia MKS Juvenia Bia造stok 2010 U16 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/3707/23 2024
1500 m K
1 1 s 1 4:40.92 KORYTKOWSKA Justyna KS Prefbet-Sonarol 1986 Masters PD II KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/2255/11 , 2024
2 2 s 1 5:36.47 CZARNIECKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -- DMP DMP U20 MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/4218/21 2024 LDK! 1 66
3 3 s 1 5:37.53 NIEMIEC Gabriela MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2532/20 2024
4 4 s 1 5:45.58 MASΜWIECKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD -- DMP DMP U20 MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/7401/23 2024 0 62
5 5 s 1 6:03.02 GO列IEWSKA Julia MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/10364/21 2024
100 m p J M K
1 1 s 1 15.01 BACZY垶KA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +0.4 II DMP U20 SUPRO Jaros豉w Z/4689/22 2024  OSU   KN B   138
2 2 s 1 15.97 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +0.4 III DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   120
3 3 s 1 17.53 JASIONOWSKA Karolina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2007 U18 PD +0.4 IV LIPI垶KA Magdalena PIEKARSKA Monika , Z/1757/21 , 2024 LDK!
4 4 s 1 18.09 MLONKA Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +0.4 -- SUPRO Jaros豉w Z/3000/21 2024 LDK!
5 5 s 1 18.17 KIREJCZUK Zofia KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +0.4 -- DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/11329/21 , 2024 LDK!  OSU   65
100 m p K
1 1 s 1 15.59 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Bia造stok 2003 U23 PD +0.5 II DMP GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. Z/3886/17 2024 LDK! 80
2 2 s 1 17.40 WYSZKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD +0.5 IV GRANASZEWSKI Artur Z/0883/20 2024 LDK!
3 3 s 1 18.28 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD +0.5 -- DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w Z/4193/20 2024 22 66
400 m p K K
1 s 1 74.86 JASIONOWSKA Karolina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2007 U18 PD -- LIPI垶KA Magdalena PIEKARSKA Monika , Z/1757/21 , 2024 LDK!
  s 1 DNF JUREWICZ Oliwia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- PIEKARSKA Monika Z/0333/24 2024
3000 m prz K
1 1 s 1 12:09.70 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 14:01.05 KISIEL Weronika MKS Juvenia Bia造stok 2006 U20 PD -- B.D. Z/13095/21 2024
Wzwy K
1 f 1 1.35 JANKOWSKA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U20 PD -- B.D. Z/1586/22 2024
2 f 1 1.30 ZALEWSKA Magdalena UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U20 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/0978/24 2024
1 f 2 1.65 JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD II STACHURSKA Agnieszka Z/0139/20 2024 LDK!
2 f 2 1.40 PROCHORSKA Natalia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD V B.D. Z/2109/24 2024
W dal K
1 f 1 5.50 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD +0.3 II DMP DMP U20 BOROWIK W這dzimierz NAZARKIEWICZ Robert B.D. , Z/4815/19 , 2024 LDK!  KN B   92 122
2 f 1 5.39 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD -1.3 III DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2024 LDK!  OSU   KN B   85 113
3 f 1 5.30 DYDZI垶KA Nadia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U20 PD -0.4 III ANESZKO Marta PIEKARSKA Monika , Z/5612/19 , 2024 LDK!  KN B  
  f 2 3.63 PAΣSKA Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +1.4 -- PIEKARSKA Monika Z/0334/24 2024
  f 2 4.64 SKAR玆垶KA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -0.5 V DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/0521/24 2024 39 66
1 f 2 5.05 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +0.4 IV DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   63 85
2 f 2 4.80 SKAR玆垶KA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +5.0 IV DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/0521/24 2024 48 71
3 f 2 4.32 OSTAPOWICZ Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -1.5 -- DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/7388/23 2024 23 55
4 f 2 4.09 PUTRA Inga LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +2.2 -- STACHURSKA Agnieszka Z/3037/24 2024 LDK!
5 f 2 4.01 ARASIMOWICZ Maja LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD +0.3 -- SAWICKA Izabela Z/7359/23 2024 LDK!
6 f 2 3.96 PROCHORSKA Natalia UKS Czw鏎ka Bia造stok 2009 U16 PD +1.1 -- B.D. Z/2109/24 2024
7 f 2 3.76 PAΣSKA Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +2.5 -- PIEKARSKA Monika Z/0334/24 2024
Tr鎩skok K
  f 1 11.19 DYDZI垶KA Nadia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U20 PD -0.9 III ANESZKO Marta PIEKARSKA Monika , Z/5612/19 , 2024 LDK!  KN B  
1 f 1 11.68 DYDZI垶KA Nadia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U20 PD +2.1 II ANESZKO Marta PIEKARSKA Monika , Z/5612/19 , 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 11.65 W.OΜWSKA Wiktoria UKS Atos Wo幡ice 2006 U20 WN -1.8 II PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2024 LDK!  KNF  
Kula (3) K
1 f 1 12.93 MIELECH Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD III DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/3296/20 2024 LDK!  OSU   KN B   119
2 f 1 10.84 BUJNAROWSKA Antonina LUKS Atletic Bia造stok 2008 U18 PD IV CHLEBI垶KI Bogumi Z/5510/22 2024
3 f 1 10.39 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2024 LDK!
4 f 1 8.71 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 2007 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0038/21 2024 LDK!
1 f 2 11.72 ONISZCZUK Oksana KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD III DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/6366/22 2024 LDK! 105
2 f 2 8.45 TURKOWSKA Julia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/0153/24 2024 LDK!
3 f 2 8.34 SOBOLEWSKA Natalia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/0156/24 2024
4 f 2 7.98 ΣCZAJ Martyna KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/6396/22 2024 LDK!
5 f 2 7.74 ZANIEWSKA Amelia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/4633/21 2024 LDK!
6 f 2 7.72 KOSSAKOWSKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4073/23 2024 LDK!
7 f 2 7.64 FASZCZEWSKA Maja UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1705/22 2024 LDK!
8 f 2 7.49 NAUMOWICZ Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- KARΣK Marek Z/4323/23 2024 LDK!
9 f 2 6.64 WI吉IEWSKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- KARΣK Marek Z/1562/24 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.60 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Bia造stok 2001 Sen PD I DMP ZABAWSKI Przemys豉w B.D. B.D. Z/1954/15 2024 117
2 f 1 12.58 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2003 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemys豉w B.D. Z/1458/20 2024  KN B   102
3 f 1 9.29 JANKOWSKA Ewa UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U20 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/13241/21 2024
4 f 1 7.73 SIE堲O Karolina GOKSiT Suchowola 2006 U20 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/1450/20 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.87 ONISZCZUK Oksana KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD III ZABAWSKI Przemys豉w Z/6366/22 2024 LDK!
2 f 1 31.53 SADOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD IV ROSZKOWSKI Mariusz Z/4282/21 2024 LDK!
3 f 1 26.67 KUDLAK Laura KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U16 PD V GRYGORUK Andrzej Z/0239/23 2024 LDK!
4 f 1 25.09 FASZCZEWSKA Maja UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2010 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1705/22 2024 LDK!
5 f 1 23.48 BUJNAROWSKA Bogumi豉 LUKS Atletic Bia造stok 2009 U16 PD -- CHLEBI垶KI Bogumi Z/2713/24 2024
6 f 1 23.12 SOBOLEWSKA Natalia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/0156/24 2024
7 f 1 21.20 ZANIEWSKA Amelia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/4633/21 2024 LDK!
8 f 1 20.86 KOSSAKOWSKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4073/23 2024 LDK!
9 f 1 16.23 TURKOWSKA Julia GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- SZEWCZUL Joanna Z/0153/24 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 36.81 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2003 U23 PD III ZABAWSKI Przemys豉w B.D. Z/1458/20 2024  KN B  
2 f 1 34.57 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Bia造stok 2001 Sen PD III ZABAWSKI Przemys豉w B.D. B.D. Z/1954/15 2024
3 f 1 24.10 MOCZULSKA Angelika UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U20 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3584/20 2024
4 f 1 21.47 JANKOWSKA Ewa UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U20 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/13241/21 2024
1 f 2 32.19 MIELECH Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD III ZABAWSKI Przemys豉w Z/3296/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 2 30.17 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 2007 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/0038/21 2024 LDK!
3 f 2 28.91 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2024 LDK!
4 f 2 25.71 SKΜDOWSKA Sylwia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1230/23 2024
M這t (3) K
1 f 1 40.75 BUJNAROWSKA Antonina LUKS Atletic Bia造stok 2008 U18 PD IV CHLEBI垶KI Bogumi Z/5510/22 2024
2 f 1 33.94 BUJNAROWSKA Bogumi豉 LUKS Atletic Bia造stok 2009 U16 PD V CHLEBI垶KI Bogumi Z/2713/24 2024
3 f 1 25.96 SIELAWA Milena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/3381/23 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 21.70 SKΜDOWSKA Sylwia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1230/23 2024
2 f 1 17.59 RACZYNIAK Ewa UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/4235/24 2024
3 f 1 17.25 ZABOROWSKA Zofia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U18 PD -- SAWICKA Izabela Z/7358/23 2024
1 f 2 24.62 SADOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- ROSZKOWSKI Mariusz Z/4282/21 2024 LDK!
2 f 2 23.82 KUDLAK Laura KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0239/23 2024 LDK!
3 f 2 21.51 ΣCZAJ Martyna KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- DMP U20 KARΣK Marek Z/6396/22 2024 LDK! 46
4 f 2 21.44 WI吉IEWSKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- KARΣK Marek Z/1562/24 2024 LDK!
5 f 2 20.30 PRZYMIERSKA Michalina KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD -- DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/3828/24 2024 LDK! 42
Oszczep (600) K
1 f 1 41.61 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sok馧 W璕orzewo 2005 U20 WN II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 33.65 ROSZKOWSKA Olga UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U20 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/1301/22 2024
3 f 1 30.28 PIEKARSKA Weronika UKS Czw鏎ka Bia造stok 2006 U20 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/2636/23 2024
4 f 1 26.66 GREGORCZYK Roksana KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD -- DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/4038/23 2024 70
5 f 1 23.15 ZAREMBA Wiktoria UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2006 U20 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/13238/21 2024
100 m M
1 1 s 1 11.66 NAWOTCZY垶KI Kacper KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD -1.7 III DMP DMP U20 SUPRO Jaros豉w Z/12824/21 2024  KN B   56 102
2 2 s 1 12.68 W邘 Marcin KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD -1.7 -- DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/4037/23 2024 13 69
3 3 s 1 13.48 KRUSZEWSKI Tomasz PSSON Start Bia造stok 2000 Sen PD -1.7 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/1302/22 2024
4 4 s 1 13.51 FIEDORUK Miko豉j PSSON Start Bia造stok 2004 U23 PD -1.7 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/11106/21 2024
1 1 s 2 11.14 PRUS Krystian KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +1.5 II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/1195/23 2024  OSU   KN B   91 130
2 2 s 2 11.18 DONDZIΜ Oliwier KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +1.5 II PIASECKI Marcin Z/1599/22 2024 LDK!  KN B  
3 5 s 2 11.92 MOSKAL Piotr KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +1.5 IV DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/1066/24 2024 LDK! 42 91
4 7 s 2 12.09 PATKOWSKI Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +1.5 IV KUBE Stanis豉w Z/5528/23 2024
5 8 s 2 12.12 GUTOWSKI Kuba KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD +1.5 IV DMP DMP U20 KARΣK Marek GRYNIEWICZ Wiktor , Z/4198/21 , 2024 LDK!  OSU   32 84
6 12 s 2 12.42 TRYL: Oliwier MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD +1.5 -- 名IDERSKI Pawe B.D. Z/3838/21, Z/3838/21 2021, 2024 LDK!
1 3 s 3 11.76 LIPSKI Adam KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +1.1 IV DMP DMP U20 GRANASZEWSKI Artur Z/4078/23 2024 50 98
2 4 s 3 11.80 DZIENIS Maksymilian KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +1.1 IV GRANASZEWSKI Artur Z/1008/24 2024
3 6 s 3 12.08 GUZOWSKI Julian KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +1.1 IV DMP GRYNIEWICZ Wiktor Z/2304/23 2024  OSU   34
4 9 s 3 12.17 PRUS Patryk KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +1.1 IV GRANASZEWSKI Artur Z/1007/24 2024
5 11 s 3 12.39 名ISΜCKI Piotr MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD +1.1 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2204/23 2024
6 13 s 3 13.01 MI匠IEWICZ Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U18 PD +1.1 -- SAWICKA Izabela Z/6363/23 2024
1 10 s 4 12.22 NAZAROWICZ Hubert UKS Sok馧 W璕orzewo 2008 U18 WN -2.8 -- PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0906/19 2024 LDK!
2 14 s 4 13.63 KULESZA Wiktor LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -2.8 -- SAWICKA Izabela Z/3543/24 2024
200 m M
1 1 s 1 22.04 KIJEWSKI Micha UKS Sok馧 W璕orzewo 2005 U20 WN 0.0 II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 1 22.74 WYSZY垶KI Pawe MKS Juvenia Bia造stok # 2003 U23 PD 0.0 II B.D. Z/2499/20 2024
3 s 1 23.88 xPI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2003 U23 PD 0.0 -- NABIAΒK ㄆkasz B.D. Z/5265/24 2024
4 3 s 1 25.46 W邘 Marcin KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD 0.0 -- PIASECKI Marcin Z/4037/23 2024
1 1 s 2 22.09 DONDZIΜ Oliwier KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +2.8 II DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/1599/22 2024 LDK!  KN B   106 140
2 2 s 2 23.99 DZIENIS Maksymilian KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +2.8 IV DMP U20 GRANASZEWSKI Artur Z/1008/24 2024 95
3 3 s 2 24.16 LIPSKI Adam KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +2.8 IV GRANASZEWSKI Artur Z/4078/23 2024
4 4 s 2 24.52 PATKOWSKI Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +2.8 -- KUBE Stanis豉w Z/5528/23 2024
5 5 s 2 25.76 名ISΜCKI Piotr MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD +2.8 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2204/23 2024
1 6 s 3 28.23 RACZKOWSKI Krzysztof LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD +0.6 -- STACHURSKA Agnieszka Z/3036/24 2024 LDK!
2 7 s 3 28.32 MISIEWICZ Damian GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD +0.6 -- PO同IECH Anna Z/0070/22 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.18 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD II DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/14521/21 2024 LDK!  KN B   86 129
2 2 s 1 53.58 SKAR玆垶KI Maciej KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD IV DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/4690/23 2024  OSU   42
3 3 s 1 55.62 GUZOWSKI Julian KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/2304/23 2024  OSU  
4 5 s 1 58.83 RUSI垶KI Filip KS Prefbet-Sonarol 2008 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/6361/23 2024  OSU  
5 6 s 1 60.74 PLEBAN Bart這miej KS Prefbet-Sonarol 2008 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3506/23 2024 LDK!  OSU  
6 9 s 1 63.25 ABRAMOWICZ Franciszek MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD -- B.D. Z/5665/22 2024
1 4 s 2 58.17 TRYL: Alan MKS Juvenia Bia造stok 2009 U16 PD -- B.D. Z/3528/24 2024 LDK!
2 7 s 2 61.48 D、ROWSKI Wojciech MKS Juvenia Bia造stok 2010 U16 PD -- B.D. Z/4492/24 2024
3 8 s 2 62.96 KRUSZEWSKI Tomasz PSSON Start Bia造stok 2000 Sen PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/1302/22 2024
4 10 s 2 64.03 MISIEWICZ Damian GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/0070/22 2024 LDK!
5 11 s 2 64.38 FIEDORUK Miko豉j PSSON Start Bia造stok 2004 U23 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/11106/21 2024
800 m M
1 s 1 1:55.30 D、ROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U23 PD II KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  KN B  
2 s 1 2:01.90 BONDARUK Pawe MKS Juvenia Bia造stok 2006 U20 PD III GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/13094/21 2024
3 s 1 2:08.10 BUJKOWSKI Filip LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD V SAWICKA Izabela Z/13200/21 2024 LDK!
4 s 1 2:08.70 LACHOWICZ Jakub KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- DMP GRYNIEWICZ Wiktor Z/3869/21 2024 LDK!  OSU   13
5 s 1 2:13.40 xBANOWSKI Daniel MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -- B.D. Z/5991/23 2024
6 s 1 2:14.40 LEBIODA Jan Tomasz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/5165/23 2024 LDK!
7 s 1 2:18.90 KOMENDA Grzegorz MKS Juvenia Bia造stok 2010 U16 PD -- B.D. Z/2293/23 2024
8 s 1 2:23.00 WALUKIEWICZ Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/6458/22 2024 LDK!
9 s 1 2:24.20 ARASIM Filip LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -- LIPI垶KA Magdalena Z/3040/24 2024 LDK!
10 s 1 2:25.80 DELEGACZ Beniamin LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD -- LIPI垶KA Magdalena Z/3039/24 2024 LDK!
1500 m M
1 s 1 4:07.11 PIGIEL Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U20 PD III SAWICKA Izabela Z/13110/21 2024  KN B  
2 s 1 4:09.45 WALICKI Adam KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD III DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/10570/21 2024  OSU   KN B   43 105
3 s 1 4:11.84 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD III SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina , Z/3025/20 , 2024 LDK!
4 s 1 4:16.27 BRODOWSKI Sasha LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U20 PD IV SAWICKA Izabela Z/3879/19 2024 LDK!
1 1 s 2 4:11.80 TEREBUN Szymon KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD III DMP DMP U20 MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/1937/22 2024  OSU   KN B   38 101
2 2 s 2 4:14.55 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0473/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 2 4:20.81 SUSTOWSKI Szymon LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U16 PD IV SAWICKA Izabela Z/14437/21 2024 LDK!
4 4 s 2 4:44.19 TEREBUN Miko豉j KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/1954/24 2024
5 5 s 2 5:13.11 S艼AL Przemys豉w UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1062/24 2024 LDK!
6 6 s 2 5:15.43 MOCZULSKI Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1284/23 2024 LDK!
110 m p J M M
1 1 s 1 15.65 NAZAROWICZ Hubert UKS Sok馧 W璕orzewo 2008 U18 WN +0.7 III PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0906/19 2024 LDK!
2 2 s 1 16.43 SOSNOWSKI Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +0.7 IV DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/5910/21 2024 LDK!  OSU   KN B   88
3 3 s 1 16.52 砠OBIKOWSKI Oskar KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +0.7 -- 名IDERSKI Pawe GRYNIEWICZ Wiktor , Z/5989/23 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 17.18 BOΡRYK Mateusz UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD +0.7 -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024
400 m p J M M
1 s 1 61.28 砠OBIKOWSKI Oskar KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- DMP U20 名IDERSKI Pawe GRYNIEWICZ Wiktor , Z/5989/23 , 2024 LDK!  OSU   KN B   89
2 s 1 63.19 SOSNOWSKI Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/5910/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 s 1 70.75 BONDARUK Tomasz MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -- B.D. Z/1132/23 2024
400 m p M
1 s 1 55.98 狹KOWSKI Sebastian MKS Juvenia Bia造stok 2006 U20 PD II GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/12537/21 2024
2 s 1 59.85 KOMENDA ㄆkasz MKS Juvenia Bia造stok 2006 U20 PD IV B.D. Z/5222/22 2024
3 s 1 61.19 BANEL Filip KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD IV SUPRO Jaros豉w Z/11579/21 2024
2000 m prz J M M
1 1 s 1 6:44.70 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik August闚 2008 U18 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2420/21 , 2024 LDK!
2 2 s 1 6:51.94 KISZKIEL Jakub MKS Juvenia Bia造stok 2008 U18 PD -- B.D. Z/5656/23 2024
3 3 s 1 7:02.38 TOMASZEWSKI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- DMP U20 BAJKO Andrzej BAJKO Andrzej , Z/4205/21 , 2024 LDK! 72
Wzwy M
1 f 1 1.80 TROCKI Piotr LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U18 PD IV PIEKARSKA Monika Z/1262/22 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 1.60 KLEWINOWSKI Pawe UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/5509/22 2024
3 f 1 1.55 BARANOWSKI Krzysztof UKS Czw鏎ka Bia造stok 2007 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2498/24 2024
Tyczka M
1 f 1 2.30 STEPANIUK Vadim UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024
2 f 1 2.10 BOΡRYK Mateusz UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024
2 f 1 2.10 BARANOWSKI Krzysztof UKS Czw鏎ka Bia造stok 2007 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2498/24 2024
W dal M
1 f 1 6.03 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Bia造stok 2002 U23 PD +0.2 -- DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/2836/16 2024 2 LDK! 37
1 f 2 6.49 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD +3.1 III JURKOWICZ Stanis豉w GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 2 6.11 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +1.3 IV DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/4276/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   40 86
3 f 2 5.97 P犵ZICH Patryk KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -0.4 IV DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/2693/22 2024 LDK! 34
4 f 2 5.71 BANACH Aleksander KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD -1.3 V DMP KORYTKOWSKA Justyna Z/6371/23 2024 LDK! 24
5 f 2 5.65 KONDRAT Oskar KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -0.2 -- DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/0972/24 2024 21 69
6 f 2 5.00 RACZKOWSKI Krzysztof LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -1.0 -- STACHURSKA Agnieszka Z/3036/24 2024 LDK!
7 f 2 4.40 KULESZA Wiktor LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U16 PD -0.9 -- SAWICKA Izabela Z/3543/24 2024
Tr鎩skok M
1 f 1 14.02 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD -0.4 III DMP DMP U20 JURKOWICZ Stanis豉w GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   78 120
2 f 1 12.42 P犵ZICH Patryk KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD +0.4 -- DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2693/22 2024 LDK! 83
3 f 1 12.06 TROCKI Piotr LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U18 PD +1.0 -- PIEKARSKA Monika Z/1262/22 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 11.62 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -1.5 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/4276/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
Kula (5) M
1 f 1 12.78 D、ROWSKI Kacper LUKS Atletic Bia造stok 2007 U18 PD IV CHLEBI垶KI Bogumi # Z/1672/23 2024
2 f 1 12.37 NAG紑KA Alan KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD -- ZABAWSKI Przemys豉w Z/1606/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 11.05 SZERSZENOWICZ Kacper UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- B.D. Z/5156/22 2024
4 f 1 10.60 STEPANIUK Vadim UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024
5 f 1 10.54 WOJTKOWSKI Hubert UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5157/22 2024
1 f 2 11.27 SLIPENKO Illia KS Podlasie Bia造stok 2009 U16 PD V D、ROWSKI Tomasz # Z/4777/24 2024
2 f 2 10.91 KARPOWICZ Bart這miej GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD V PO同IECH Anna Z/0071/22 2024 LDK!
3 f 2 9.47 TYMI垶KI Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/7303/23 2024 LDK!
4 f 2 7.77 PILUK Tomasz GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/0265/23 2024 LDK!
5 f 2 7.65 JENIEC Filip KS Podlasie Bia造stok 2010 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/4715/23 2024 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 15.53 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD II DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/2806/20 2024  KNF   137
2 f 1 11.36 KUDZINOWSKI Jan UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U20 PD IV WOJNA Cezary Z/3827/22 2024
3 f 1 9.63 SZYMANIAK Mateusz UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U20 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/3586/20 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 17.04 STARAK Rados豉w KS Podlasie Bia造stok 2003 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemys豉w ZAJKOWSKA Barbara SUPRO Jaros豉w B.D. Z/3133/17 2024 LDK!  KN B   138
Dysk (1) M
1 f 1 34.59 S艼AL Igor UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1285/23 2024 LDK!
2 f 1 33.38 PILUK Tomasz GOKSiT Suchowola 2009 U16 PD V PO同IECH Anna Z/0265/23 2024 LDK!
3 f 1 32.57 KARPOWICZ Bart這miej GOKSiT Suchowola 2010 U16 PD V PO同IECH Anna Z/0071/22 2024 LDK!
4 f 1 27.26 TYMI垶KI Dawid UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/7303/23 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 39.76 NAG紑KA Alan KS Podlasie Bia造stok 2008 U18 PD III DMP U20 ZABAWSKI Przemys豉w Z/1606/22 2024 LDK!  OSU   KN B   109
2 f 1 30.50 WOJTKOWSKI Hubert UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5157/22 2024
3 f 1 29.39 SZERSZENOWICZ Kacper UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- B.D. Z/5156/22 2024
Dysk (1.75) M
1 f 1 42.98 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD III ZABAWSKI Przemys豉w Z/2806/20 2024  KNF  
2 f 1 42.64 STOJAK Cezary KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD III STOJAK Danuta Daria Z/7960/21 2024
3 f 1 37.15 PYRKO Adam KS Podlasie Bia造stok 2006 U20 PD IV DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/8074/21 2024 103
4 f 1 33.72 SZYMANIAK Mateusz UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2005 U20 PD IV KOZIARSKI Cezary Z/3586/20 2024
5 f 1 33.31 KUDZINOWSKI Jan UKS Czw鏎ka Bia造stok 2005 U20 PD IV WOJNA Cezary Z/3827/22 2024
M這t (5) M
1 f 1 53.41 D、ROWSKI Kacper LUKS Atletic Bia造stok 2007 U18 PD III CHLEBI垶KI Bogumi # Z/1672/23 2024
M這t (6) M
1 f 1 30.48 TRUSZKOWSKI Jan KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/2368/22 2024
Oszczep (600) M
1 f 1 34.25 S艼AL Igor UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2009 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1285/23 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 62.10 WOJNA Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U18 PD II DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2024 LDK!  KN B   126
2 f 1 52.14 DUZIKOWSKI Maciej UKS Czw鏎ka Bia造stok 2007 U18 PD III WOJNA Cezary Z/5796/22 2024
3 f 1 43.87 HRYNIEWIECKI Wiktor MKS Juvenia Bia造stok 2007 U18 PD -- WOJNA Cezary Z/4704/22 2024
4 f 1 35.59 DENYSIUK Dominik UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2007 U18 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/5523/22 2024
5 f 1 32.36 KLEWINOWSKI Pawe UKS Czw鏎ka Bia造stok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/5509/22 2024
Oszczep (800) M
1 f 1 59.15 玆LI垶KI Mateusz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U20 PD II SIKORSKI Karol Z/0140/20 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 58.25 KOSSAKOWSKI Oskar KS Podlasie Bia造stok 2005 U20 PD II DMP DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/3881/19 2024  KNF   87 130

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.018567800522 sekund