Gliwice 21.05.2024
5. Grand Prix Gliwic [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 10.79 KUSIEK Katarzyna UTW Gliwice 1959 Masters SL +2.0 --
2 2 s 1 12.71 ŚWIERCZYŃSKA Maria UTW Gliwice 1951 Masters SL +2.0 --
3 3 s 1 18.82 KOZIOŁ Anna UTW Gliwice 1941 Masters SL +2.0 -- B.D. BEZ
4 4 s 1 20.39 PŁOŃSKA Krystyna UTW Gliwice 1938 Masters SL +2.0 --
200 m K
1 1 s 1 23.83 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD -0.4 M DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1209/14 2024 148
2 2 s 1 23.98 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U23 PK -0.4 M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF  
3 3 s 1 24.12 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona 2001 Sen -0.4 I B.D. CZYŻ Radosław , Z/2577/15 , 2024
4 4 s 1 24.30 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 Sen SL -0.4 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!
1 5 s 2 24.77 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław 2007 U18 DS -0.9 I KOBIAŁKA Kamil Z/3881/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 6 s 2 25.21 THAMM Milena KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL -0.9 II DUDAŁA Piotr B.D. Z/3486/18 2024 LDK!  KNF  
3 7 s 2 25.71 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL -0.9 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2024 5 LDK!  KN B  
1 8 s 3 25.75 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL +0.3 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2024 4 LDK!  KN B  
2 9 s 3 26.45 GRUCHLIK Julia SKL Sucha Beskidzka 2008 U18 MA +0.3 III GRUCHLIK Bartłomiej Z/0847/23 2024 LDK!  KN B  
3 10 s 3 27.52 RZENNO Tola KS AZS AWF Katowice 2008 U18 SL +0.3 IV MATUSIŃSKI Aleksander Z/6143/23 2024
400 m K
1 1 s 1 53.18 GRYC Anna KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3062/15 2024  KNS  
2 2 s 1 53.18 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom 1999 Sen MZ M KĘDZIORA Robert B.D. B.D. Z/0633/15 2024  KNS  
3 3 s 1 53.97 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU M DMP JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK! 143
4 4 s 1 54.11 LESIEWICZ Kornelia KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL M DMP MATUSIŃSKI Aleksander Z/0863/17 2024 LDK!  KNF   142
1 5 s 2 55.25 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL I DMP PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2024 LDK! 127
2 6 s 2 56.77 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL II DMP B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2024 LDK! 109
800 m K
1 1 s 1 2:06.51 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  KNF  
2 2 s 1 2:08.60 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA I DMP MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK! 125
3 3 s 1 2:17.15 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0509/16 2024
100 m pł K
1 1 s 1 13.25 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -0.4 M SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. , Z/5293/15 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 13.57 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -0.4 M DMP GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024 156
3 3 s 1 13.76 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -0.4 I GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 13.95 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL -0.4 I DMP ZAJĄC Adam Z/4905/19 2024 LDK!  KNF   140
1 1 e 1 13.20 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -0.8 MM SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. , Z/5293/15 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 1 13.62 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -0.8 I DMP GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024 154
3 3 e 1 13.87 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -0.8 I GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 e 1 14.08 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL -0.8 I DMP ZAJĄC Adam Z/4905/19 2024 LDK!  KNF   134
Tyczka K
1 1 f 1 4.00 GABORSKA Zofia KMS Szczecin 2004 U23 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/2600/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 4.00 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/0099/14 2024 162
3 3 f 1 3.80 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 Sen KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. Z/0082/15 2024
  f 1 NM KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 Sen PM -- ROGOWSKA Anna B.D. B.D. Z/0016/14 2024  KNS  
  f 1 NM KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 Sen PM -- KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek Z/0173/14 2024 LDK!  KNS  
Trójskok K
1 1 f 1 12.63 KUBALA Amelia SKLA Sopot 2003 U23 PM -0.9 I LEWANDOWSKI Michał Z/2982/17 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 11.68 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U18 MA -0.9 II ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2024 BEZ  KNF   KN B  
3 3 f 1 11.63 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL -0.7 II DMP CHRIST Marek Z/0820/18 2024 3 LDK!  KN B   92
4 4 f 1 10.85 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL -0.6 III DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/0122/21 2024 LDK!  KN B   67 99
Dysk (1) K
1 1 f 1 57.17 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/4129/11 2024  KNS   164
2 2 f 1 56.39 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2024  KNS   161
3 3 f 1 55.17 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM M WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2024 M  KNS  
4 4 f 1 39.17 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL II DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2024 LDK!  KN B   93 133
60 m M
1 6 s 1 10.10 KWOCZAŁA Zygmunt UTW Gliwice 1949 Masters SL +0.9 --
2 8 s 1 10.59 RISS Mieczysław UTW Gliwice 1946 Masters SL +0.9 --
3 9 s 1 11.01 GAMRACY Leszek UTW Gliwice 1950 Masters SL +0.9 -- B.D. B.D. B.D. Z/1159/20 2020
4 10 s 1 11.25 KUCHARZ Janusz UTW Gliwice 1953 Masters SL +0.9 --
5 11 s 1 12.21 TWARDYSKO Stanisław UTW Gliwice 1956 Masters SL +0.9 --
6 12 s 1 12.58 ISIELENIS Jan UTW Gliwice 1948 Masters SL +0.9 --
7 13 s 1 26.52 PLUSZCZEWSKI Czesław UTW Gliwice 1933 Masters SL +0.9 --
1 1 s 2 8.38 KUBICZEK Piotr UTW Gliwice 1957 Masters SL +0.2 -- B.D. BEZ
2 2 s 2 8.90 STECUŁA Leszek UTW Gliwice 1961 Masters SL +0.2 -- B.D. Z/1161/20 2020
3 3 s 2 8.92 DOBRZYŃSKI Marek UTW Gliwice 1951 Masters SL +0.2 -- B.D. BEZ
4 4 s 2 9.38 KROEMEKE Rafał UTW Gliwice 1933 Masters SL +0.2 --
5 5 s 2 10.06 KOWALIK Zbigniew UTW Gliwice 1953 Masters SL +0.2 --
6 7 s 2 10.30 MUSZYŃSKI Jerzy UTW Gliwice 1956 Masters SL +0.2 --
100 m M
1 1 s 1 10.28 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -1.4 M DMP MAZUR Janusz B.D. Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   171
2 2 s 1 10.37 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -1.4 M MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024
3 3 s 1 10.49 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -1.4 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024 149
4 4 s 1 10.51 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -1.4 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  KNS   147
5 5 s 1 10.64 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 Sen WP -1.4 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNS  
6 9 s 1 10.72 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -1.4 I B.D. Z/0984/20 2024
7 10 s 1 10.83 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA -1.4 I DMP DMP U20 B.D. Z/5432/18 2024 4 LDK!  KN B   117 148
1 6 s 2 10.64 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -0.9 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/2635/17 2024  KN B   134
2 7 s 2 10.67 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL -0.9 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024
3 8 s 2 10.71 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL -0.9 I DMP KOTUŁA Krzysztof Z/4779/15 2024 II 128
4 11 s 2 10.86 MATULSKI Hubert KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -0.9 I DMP DMP U20 SZKOŁA Sebastian Z/0867/23 2024  KN B   114 146
5 12 s 2 11.05 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL -0.9 II DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M 98
1 1 e 1 10.51 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -0.2 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  KNS   147
2 2 e 1 10.56 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -0.2 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024 142
3 6 e 1 10.82 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL -0.2 I DMP KOTUŁA Krzysztof Z/4779/15 2024 II 118
1 3 e 2 10.70 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA -1.0 I DMP DMP U20 B.D. Z/5432/18 2024 4 LDK!  KN B   129 157
2 4 e 2 10.73 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -1.0 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/2635/17 2024  KN B   126
3 5 e 2 10.76 MATULSKI Hubert KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -1.0 I DMP DMP U20 SZKOŁA Sebastian Z/0867/23 2024  KN B   123 152
4 7 e 2 11.02 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL -1.0 II DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M 101
200 m M
1 1 s 1 20.75 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -0.9 MM DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024 164
2 2 s 1 20.96 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 Sen WP -0.9 M DMP WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNS   154
3 3 s 1 21.17 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra 2004 U23 LB -0.9 M MANTYK Łukasz Z/3178/19 2024 LDK!  KNF  
4 7 s 1 21.62 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL -0.9 I DMP B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024 125
1 4 s 2 21.38 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL -0.1 M ROLAK Dorota Z/0979/18 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 5 s 2 21.44 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -0.1 M DMP B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2024 133
3 6 s 2 21.46 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -0.1 I B.D. Z/0984/20 2024
4 11 s 2 22.28 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -0.1 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024
1 8 s 3 21.88 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -0.7 I DMP MARMUR Stanisław B.D. Z/0991/20 2024 114
2 9 s 3 22.09 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL -0.7 II DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2024 LDK!  OSU   KN B   106 140
3 10 s 3 22.17 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL -0.7 II PRENCEL Piotr Z/13349/21 2024 LDK!  KNF   KN B  
4 12 s 3 25.80 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -0.7 -- B.D. Z/0147/19 2024
400 m M
1 1 s 1 48.19 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL I DMP MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024 120
2 2 s 1 48.48 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024
3 3 s 1 51.65 SERAFIN Tomasz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK III WĘGRZYN Monika Z/0214/24 2024
4 4 s 1 51.88 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2024
400 m pł M
1 1 s 1 51.12 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA M CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  KNS  
2 2 s 1 56.23 CZUBA Emanuel CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK II DMP U20 MAZUR Janusz Z/0394/18 2024 LDK!  KN B   125
3 3 s 1 58.14 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK III WĘGRZYN Monika Z/3339/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
W dal M
1 1 f 1 7.27 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS +2.2 I DMP KOKOT Zdzisław Z/0042/12 2024 1 110
2 2 f 1 6.96 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ +0.1 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2641/16 2024
3 3 f 1 6.88 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U23 SL -0.3 II OLSZAR Michał B.D. Z/4928/19 2024  KN B  
4 4 f 1 6.51 LEWANDOWSKI Jonasz WLKS Wrocław 2006 U20 DS -0.7 III WOŚ Michał KOBIAŁKA Kamil , Z/0455/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 1 6.33 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 Sen SL -0.8 III RAMUS Józef Z/1465/19 2024
Dysk (2) M
1 1 f 1 62.52 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD MM DMP JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2024 MM  KNS   175
2 2 f 1 51.56 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września 2003 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/4273/18 2024 LDK!  KNF  
3 3 f 1 48.45 WAGNER Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP I DMP DZIUBA Jacek Z/5204/19 2024 LDK!  KNF   OSU   107

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.3257110118866 sekund