Dudince (SVK) 27.03.2010
Mistrzostwa Polski w chodzie + mityng EAA
Chód 3 km K
2 + 13:53 r DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 85 Sen SL -- B.D. # Z/2958/11 2019
5 + 14:15 r BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec # 86 Sen PK -- ZIOŁO Stanisław # Z/0574/11 2019 MM
5 + 15:08 r PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92 U20 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/2373/11 2018 M
7 + 15:13 r JASIŃSKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL -- #
8 + 14:26 r YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -- MIREK Wacław Z/1929/11 2019
8 + 15:37 r LITWINIUK Agata AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU -- #
9 + 14:33 r ŚWIERCZYŃSKA Justyna PLKS Gwda Piła 87 Sen WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2852/11 2019 3
9 + 15:38 r KORZENIOWSKA Katarzyna MKL Szczecin 91 U20 ZP --
13 + 15:13 r CHRUŚCIEL Lucyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA --
14 + 16:31 r MOTOR Joanna AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU -- B.D. # MM
14 + 18:26 r MAJ Sylwia LKS Znicz Biłgoraj 92 U20 LU --
15 + 15:26 r GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL -- B.D. # Z/1925/11 2019 BEZ
16 + 15:29 r KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ -- #
17 + 17:57 r WOSIK Michalina UKS 12 Kalisz 94 U18 WP --
20 + 15:59 r KAPERA Monika AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL -- MARMUR Stanisław Z/1826/11 2019 M
6 17:17 r BIŃCZYK Marta UKS 12 Kalisz 95 U16 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/2366/11 2017 BEZ
7 17:18 r PRUSS Katarzyna UKS 12 Kalisz 96 U16 WP III
Chód 5 km K
2 + 23:04 r DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 85 Sen SL -- B.D. # Z/2958/11 2019
5 + 23:43 r BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec # 86 Sen PK -- ZIOŁO Stanisław # Z/0574/11 2019 MM
5 + 25:25 r PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92 U20 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/2373/11 2018 M
6 + 25:46 r JASIŃSKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II #
8 + 24:12 r YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA -- MIREK Wacław Z/1929/11 2019
8 + 25:58 r LITWINIUK Agata AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II #
9 + 25:59 r KORZENIOWSKA Katarzyna MKL Szczecin 91 U20 ZP II
11 + 24:47 r ŚWIERCZYŃSKA Justyna PLKS Gwda Piła 87 Sen WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2852/11 2019 3
12 + 25:44 r CHRUŚCIEL Lucyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA --
14 + 25:53 r GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL -- B.D. # Z/1925/11 2019 BEZ
14 + 30:51 r MAJ Sylwia LKS Znicz Biłgoraj 92 U20 LU III
18 + 26:01 r KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ -- #
20 + 27:15 r KAPERA Monika AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL -- MARMUR Stanisław Z/1826/11 2019 M
13 27:57 r MOTOR Joanna AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU III B.D. # MM
16 30:44 r WOSIK Michalina UKS 12 Kalisz 94 U18 WP III
Chód 10 km K
1 + 46:09 r DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 85 Sen SL M B.D. # Z/2958/11 2019
4 + 47:48 r BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec # 86 Sen PK I ZIOŁO Stanisław # Z/0574/11 2019 MM
7 + 49:29 r YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA I MIREK Wacław Z/1929/11 2019
11 + 50:49 r ŚWIERCZYŃSKA Justyna PLKS Gwda Piła 87 Sen WP I KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2852/11 2019 3
12 + 51:54 r CHRUŚCIEL Lucyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA I
13 + 51:59 r GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL I B.D. # Z/1925/11 2019 BEZ
14 + 52:08 r KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ II #
18 + 55:01 r KAPERA Monika AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL III MARMUR Stanisław Z/1826/11 2019 M
5 51:23 r PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92 U20 WP I WIŚNIEWSKI Paweł Z/2373/11 2018 M
6 51:50 r JASIŃSKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I #
7 51:52 r LITWINIUK Agata AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I #
8 52:02 r KORZENIOWSKA Katarzyna MKL Szczecin 91 U20 ZP II
14 61:15 r MAJ Sylwia LKS Znicz Biłgoraj 92 U20 LU --
Chód 20 km K
  9:99:99 r CHRUŚCIEL Lucyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA --
  9:99:99 r GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U23 SL -- B.D. # Z/1925/11 2019 BEZ
  9:99:99 r BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec # 86 Sen PK -- ZIOŁO Stanisław # Z/0574/11 2019 MM
  9:99:99 r DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 85 Sen SL -- B.D. # Z/2958/11 2019
5 1:40:31 r YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA M MIREK Wacław Z/1929/11 2019
6 1:44:56 r ŚWIERCZYŃSKA Justyna PLKS Gwda Piła 87 Sen WP I KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2852/11 2019 3
9 1:47:48 r KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ II #
11 1:53:16 r KAPERA Monika AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL III MARMUR Stanisław Z/1826/11 2019 M
Chód 3 km M
4 + 12:23 r ROGOWSKI Patryk MKL Szczecin # 89 U23 ZP --
5 + 12:24 r TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U23 OP -- TOMALA Grzegorz # Z/2971/11 2019 MM
5 + 12:24 r PIÓREK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 89 U23 PK -- B.D. # BEZ
5 + 16:16 r KWITA Zbigniew PZLAM # 59 Masters KP -- DYGACZ Agnieszka # Z/0156/19 2019 BEZ
7 + 13:30 r STALA Jakub LKS Stal Mielec 91 U20 PK --
8 + 15:08 r SZABO Wiktor MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -- #
9 + 13:37 r HERBA Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
11 + 12:31 r WIATER Tomasz KS Agros Zamość 90 U23 LU --
13 + 14:06 r KOSTKA Łukasz GTS Bojszowy 94 U18 SL -- #
16 + 13:12 r AUGUSTYN Łukasz OTG Sokół Mielec 90 U23 PK -- #
17 + 15:38 r LIPKA Łukasz MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- #
21 + 16:13 r MARCZYK Paweł PLKS Gwda Piła 91 U20 WP --
25 + 15:47 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda # 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław # Z/0002/11 2019 BEZ
Chód 5 km M
4 + 20:44 r ROGOWSKI Patryk MKL Szczecin # 89 U23 ZP --
6 + 20:45 r TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U23 OP -- TOMALA Grzegorz # Z/2971/11 2019 MM
7 + 22:35 r HERBA Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
8 + 22:36 r STALA Jakub LKS Stal Mielec 91 U20 PK --
8 + 25:07 r SZABO Wiktor MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -- #
9 + 20:50 r PIÓREK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 89 U23 PK -- B.D. # BEZ
11 + 21:11 r WIATER Tomasz KS Agros Zamość 90 U23 LU --
13 + 23:48 r KOSTKA Łukasz GTS Bojszowy 94 U18 SL -- #
16 + 22:22 r AUGUSTYN Łukasz OTG Sokół Mielec 90 U23 PK -- #
17 + 25:59 r LIPKA Łukasz MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- #
20 + 27:47 r MARCZYK Paweł PLKS Gwda Piła 91 U20 WP --
25 + 26:36 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda # 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław # Z/0002/11 2019 BEZ
4 27:08 r KWITA Zbigniew PZLAM # 59 Masters KP -- DYGACZ Agnieszka # Z/0156/19 2019 BEZ
Chód 10 km M
3 + 41:26 r TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U23 OP I TOMALA Grzegorz # Z/2971/11 2019 MM
6 + 41:39 r ROGOWSKI Patryk MKL Szczecin # 89 U23 ZP I
11 + 43:31 r WIATER Tomasz KS Agros Zamość 90 U23 LU I
14 + 45:30 r AUGUSTYN Łukasz OTG Sokół Mielec 90 U23 PK II #
22 + 54:10 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda # 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław # Z/0002/11 2019 BEZ
  99:99 r STALA Jakub LKS Stal Mielec 91 U20 PK --
  99:99 r MARCZYK Paweł PLKS Gwda Piła 91 U20 WP --
6 49:31 r SZABO Wiktor MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ III #
7 45:22 r HERBA Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II
11 47:50 r KOSTKA Łukasz GTS Bojszowy 94 U18 SL II #
15 51:41 r LIPKA Łukasz MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ IV #
Chód 20 km M
  9:99:99 r PIÓREK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 89 U23 PK -- B.D. # BEZ
  9:99:99 r WIATER Tomasz KS Agros Zamość 90 U23 LU --
  9:99:99 r ROGOWSKI Patryk MKL Szczecin # 89 U23 ZP --
  9:99:99 r TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U23 OP -- TOMALA Grzegorz # Z/2971/11 2019 MM
9 1:32:16 r AUGUSTYN Łukasz OTG Sokół Mielec 90 U23 PK I #
13 1:52:16 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda # 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław # Z/0002/11 2019 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0784080028534 sekund