Gorzów Wielkopolski 24.05.2024
Gorzów Meeting 2024 [DMP] [DMP U20]
400 m K
2 2 s 1 52.29 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 Sen KP MM DMP BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2024  KNS   166
4 4 s 1 52.57 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Masters KP M DMP BAUMGART Iwona Z/3124/11 2024 MM  KNS   162
5 5 s 1 52.61 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 Sen PM M ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2024 LDK!  KNS  
1 6 s 2 52.64 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU M DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2024  KNS   161
2 7 s 2 53.05 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN M LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 8 s 2 53.55 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2024  KNS  
4 9 s 2 53.93 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS M DMP ROŻEJ Marek Z/1435/11 2024 M  KNS   144
800 m K
4 4 s 1 2:03.79 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U23 PM M ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2024 3 LDK!  KNF  
6 6 s 1 2:03.95 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ M B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  KNF  
  s 1 DNF KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 Sen PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024
  s 1 DNF BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
1500 m K
2 s 1 4:27.22 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2004 U23 PD I DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  KNF   116
5 s 1 4:30.12 KORYTKOWSKA Justyna KS Prefbet-Sonarol Łomża # 1986 Masters PD I KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/2255/11 , 2024
6 s 1 4:30.73 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 1996 Sen LB I MISJAN Rafał Z/3914/16 2024 1
7 s 1 4:34.79 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2024
8 s 1 4:35.62 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL II DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2024 LDK!  OSU   KN B   95 133
  s 1 DNF JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- DMP B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  KNF  
100 m pł K
1 1 e 2 12.90 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB +0.7 MM DMP ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF   188
3 3 e 2 13.35 WESOŁOWSKA Kaja AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB +0.7 M DMP ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/1328/15 2024 166
4 4 e 2 13.41 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ +0.7 M BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU   KN B  
5 7 e 2 13.77 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ +0.7 I DMP DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2024 LDK!  KN B   147 169
1 f 1 13.26 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -0.7 M DMP ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF   171
3 f 1 13.48 WESOŁOWSKA Kaja AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB -0.7 M DMP ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/1328/15 2024 160
4 f 1 13.61 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ -0.7 I BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU   KN B  
7 f 1 13.82 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ -0.7 I DMP DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2024 LDK!  KN B   145 168
Wzwyż K
4 f 1 1.82 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 Sen PM M BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2024 M  KNS  
5 f 1 1.79 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK I DMP TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2024  KNS   135
W dal K
1 f 1 6.43 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL -1.7 M DMP RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/0398/12 2024  KNS   159
2 f 1 6.42 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB +1.0 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2024  KNS  
4 f 1 6.27 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -0.4 M DMP GOŚCINIAK Mateusz B.D. Z/2912/16 2024 LDK!  KNF   147
5 f 1 6.06 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U23 KP +0.8 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2024  KNF   131
Trójskok K
4 f 1 13.48 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -2.3 M B.D. B.D. # Z/0840/12 2024 1  KNS  
5 f 1 13.38 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +0.2 M DMP SADACH Aneta B.D. Z/1019/12 2024  KNS   159
7 f 1 12.79 KUBALA Amelia SKLA Sopot 2003 U23 PM +0.2 I LEWANDOWSKI Michał Z/2982/17 2024 LDK!  KNF  
  f 1 NM ALIMASI Sofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB 0.0 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3287/20 2024
Oszczep (600) K
1 f 1 62.02 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 1996 Sen PD MM WOJNA Cezary # Z/1412/12 2024 M  KNS  
4 f 1 48.44 ANDRUKONIS Gabriela KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD I DMP B.D. WOJNA Cezary , Z/3069/17 , 2024  KNF   130
6 f 1 32.51 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB IV KOWALSKI Zenon Z/0817/20 2024 LDK!  OSU  
200 m M
1 1 s 1 20.57 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U23 WP +1.1 MM GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2024 2 LDK!  KNF  
2 2 s 1 20.66 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB +1.1 MM SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNS  
4 3 s 1 20.79 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +1.1 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024 162
400 m M
1 1 s 1 45.75 SZWED Maksymilian AZS Łódź 2004 U23 LD MM DMP WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2024  KNF   169
2 8 s 2 47.11 SZARAPO Jakub BKS Bydgoszcz 2006 U20 KP M DMP B.D. BAUMGART Iwona , Z/0473/20 , 2024 LDK!  KNF   140
3 9 s 2 47.18 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP M DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/2341/21 2024  KNS   139
4 10 s 2 48.36 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I DMP BAUMGART Iwona Z/0812/14 2024 117
800 m M
1 1 s 1 1:46.92 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU MM DMP KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0630/18 , 2024 LDK!  KNF   163
6 6 s 1 1:50.40 MAKIŁA Karol GKS Cartusia Kartuzy 2005 U20 PM I KRÓL Krzysztof Z/2250/19 2024 LDK!  KNF  
  s 1 DNF ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team 1999 Sen MA -- DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/0312/15 , 2024
1500 m M
3 3 s 1 3:49.66 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
4 4 s 1 3:51.15 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U23 LB II B.D. PAPUGA Sebastian # Z/1234/18 2024 LDK!  KNF  
5 5 s 1 3:51.56 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 4:01.03 ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin 1999 Sen ZP II KOSTRZEBA Jacek B.D. B.D. # Z/0436/15 2024
7 7 s 1 4:01.27 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL II DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   66 121
  s 1 DNF BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U20 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
Dysk (2) M
3 f 1 63.21 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD MM DMP JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2024 MM  KNS   179
6 f 1 59.00 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/0205/14 2024  KNS   158
7 f 1 57.99 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września 2003 U23 WP M PAWLAK Przemysław Z/4273/18 2024 LDK!  KNF  
8 f 1 50.31 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września 2007 U18 WP I PAWLAK Przemysław Z/2586/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
Oszczep (800) M
1 f 1 80.87 MRZYGŁÓD Cyprian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1998 Sen LB MM PAWELSKI Grzegorz Z/0962/14 2024 LDK!  KNS  
3 f 1 78.28 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 Sen KP MM WALCZAK Leszek Z/0021/15 2024 1  KNS  
5 f 1 73.58 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1992 Sen MZ I KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2024 MM  KNS  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5530338287354 sekund