Oleśnica 22.05.2024
5. Memoriał Płk. Wiesława Kiryka [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 17 s 1 15.47 ZWARYCZ Malwina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS +0.5 -- JANECZEK Jarosław Z/14253/21 2022 LDK!
1 8 s 3 15.12 CHUTKIEWICZ Barbara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS +1.1 -- FIT Wiktor Z/4962/22 2024 LDK!
2 12 s 3 15.33 JERKA Daria LKLA Krokus Astromal Leszno 2012 U14 WP +1.1 -- PTAK Krzysztof Z/3459/24 2024 LDK!
4 14 s 3 15.34 KUBACKA Zuzanna RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS +1.1 -- KNYSAK Monika KRZAK Grzegorz , Z/0267/24 , 2024 LDK!
5 16 s 3 15.44 KRAJEWSKA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS +1.1 -- MAKUCH Beata Z/1495/24 2024
6 25 s 3 16.82 LOBACZ Justyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2012 U14 WP +1.1 -- PTAK Krzysztof Z/3460/24 2024 LDK!
1 3 s 4 14.57 KRZESIŃSKA Maja RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS +2.1 -- KRZAK Grzegorz Z/5867/23 2024
2 11 s 4 15.30 DERZA Oliwia RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS +2.1 -- KRZAK Grzegorz Z/3154/23 2024
3 19 s 4 15.65 BARGŁOWSKA Maja RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS +2.1 -- KRZAK Grzegorz Z/0768/23 2024
4 20 s 4 15.68 ROPUSZYŃSKA Alicja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS +2.1 -- FIT Wiktor Z/6686/22 2024 LDK!
5 26 s 4 17.01 MATIASZEWSKA Joanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +2.1 -- MAKUCH Beata Z/1347/24 2024
1 1 s 5 13.15 SZLAPIŃSKA Milena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS +0.8 III JANECZEK Jarosław Z/1224/23 2024 LDK!
2 2 s 5 13.57 IRZABEK Joanna MKS Siechnice 2012 U14 DS +0.8 IV SOBCZYK Tomasz Z/1087/23 2024
3 4 s 5 14.82 WILCZYŃSKA Karolina RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS +0.8 -- KRZAK Grzegorz Z/6401/23 2024
4 5 s 5 14.97 SIERSZYŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +0.8 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6042/22 2024 LDK!
5 6 s 5 15.03 NOWAK Magdalena RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS +0.8 -- KRZAK Grzegorz Z/0507/23 2024
6 7 s 5 15.11 BANAŚ Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS +0.8 -- FIT Wiktor Z/0433/24 2024 LDK!
7 10 s 5 15.27 MUZYKA Maria RUN4FUN Oleśnica 2012 U14 DS +0.8 -- KRZAK Grzegorz Z/6399/23 2024
8 15 s 5 15.41 LACH Klaudia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +0.8 -- MAKUCH Beata Z/4524/22 2024 LDK!
1 11 s 6 14.74 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U20 WP +1.7 -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2024 BEZ LDK!
2 12 s 6 14.91 ZAMOJCIN Lena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U18 DS +1.7 -- FIT Wiktor Z/4982/24 LDK!
1 8 s 7 14.67 CHOJNACKA Amelia WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2010 U16 DS +2.2 -- SZAŁEK Andrzej Z/6008/21 2021 LDK!
2 10 s 7 14.74 MIERZWA Maja GKS Start Długołęka # 2010 U16 DS +2.2 -- BENKOWSKA Nina Z/2376/22 2024 LDK!
1 7 s 8 14.40 KOWALSKA Alicja UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP +1.7 V OLSZYNA Waldemar Z/1886/23 2024
2 13 s 8 14.99 OWCZARCZAK Malwina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS +1.7 -- FIT Wiktor Z/1349/24 2024 LDK!
3 14 s 8 15.23 JASKULSKA Kornelia MKS Siechnice 2010 U16 DS +1.7 -- SOBCZYK Tomasz Z/4385/24 2024
4 15 s 8 15.58 BRZEZIŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS +1.7 -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/3798/21 2024 45
5 16 s 8 15.59 MATSKIV Amaliia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS +1.7 -- FIT Wiktor Z/4933/24 2024 LDK!
6 21 s 8 16.52 MADEJA Maja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS +1.7 -- MAKUCH Beata Z/5111/21 2024
1 1 s 9 12.67 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U16 DS +2.4 II SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2024 LDK!
2 2 s 9 13.05 MATYSIAK Zofia UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP +2.4 III OLSZYNA Waldemar Z/0755/23 2024
3 3 s 9 13.15 WARZECHA Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS +2.4 III FIT Wiktor Z/3048/22 2024 LDK!
4 4 s 9 13.82 JAKIEŁA Hanna MKS Siechnice 2010 U16 DS +2.4 V SOBCZYK Tomasz Z/2249/23 2024
5 5 s 9 13.90 KUNAJ Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS +2.4 V FIT Wiktor Z/5949/23 2024 LDK!
6 6 s 9 14.07 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS +2.4 V DMP U20 MAKUCH Beata Z/3797/21 2024 73
7 9 s 9 14.69 PACZEŚNIAK Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS +2.4 -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/3796/21 2024 62
1 1 s 10 12.24 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz 2000 Sen WP +0.7 II ŚWITAŁA Aldona Z/0590/15 2024
2 2 s 10 12.45 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS +0.7 II MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 10 12.92 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U18 DS +0.7 III ROSTEK William Z/2436/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 10 13.20 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS +0.7 III ROSTEK William Z/0442/20 2024 LDK!
5 5 s 10 13.29 BURDZY Lena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS +0.7 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0760/21 2024 LDK!
6 6 s 10 13.76 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U18 WP +0.7 IV NALEPA Marek Z/2648/21 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 10 13.87 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS +0.7 -- ROSTEK William Z/0149/22 2024 LDK!
200 m K
1 4 s 1 26.08 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U18 DS -0.3 II ROSTEK William Z/2436/21 2024 LDK!  KN B  
2 10 s 1 27.65 SZLAPIŃSKA Milena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -0.3 IV JANECZEK Jarosław Z/1224/23 2024 LDK!
3 12 s 1 28.22 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U18 WP -0.3 IV NALEPA Marek Z/2648/21 2024 LDK!  OSU  
4 13 s 1 28.53 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U18 DS -0.3 -- ROSTEK William Z/0149/22 2024 LDK!
1 3 s 2 25.80 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U20 DS -0.9 II BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2024  OSU   KN B  
2 6 s 2 26.68 SADOWSKA Wiktoria KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS -0.9 III B.D. Z/1117/20 2024 LDK!
3 7 s 2 26.88 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U18 LB -0.9 III WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 9 s 2 26.99 WARZECHA Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS -0.9 III FIT Wiktor Z/3048/22 2024 LDK!
5 11 s 2 27.96 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U16 DS -0.9 IV STYŚ Janusz Z/1248/21 2024 LDK!
1 1 s 3 25.13 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz 2000 Sen WP +0.1 II ŚWITAŁA Aldona Z/0590/15 2024
2 2 s 3 25.52 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U18 LB +0.1 II DMP U20 WISZ Mateusz Z/13818/21 2024 LDK!  OSU   KN B   135
3 5 s 3 26.50 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS +0.1 III STOLARCZYK Grzegorz Z/0820/19 2024  KN B  
4 8 s 3 26.96 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS +0.1 III ROSTEK William Z/0442/20 2024 LDK!
300 m K
1 4 s 1 48.77 KRZESIŃSKA Kaja RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS -- KRZAK Grzegorz Z/5765/23 2024
2 7 s 1 50.08 RYŚ Aleksandra UKS przy SP Międzybórz 2011 U14 DS -- B.D.
1 11 s 3 51.01 KUBACKA Zuzanna RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS -- KNYSAK Monika KRZAK Grzegorz , Z/0267/24 , 2024 LDK!
2 12 s 3 51.79 KITA Sonia RUN4FUN Oleśnica 2013 U12 DS -- KRZAK Grzegorz Z/4574/23 2024
1 2 s 4 45.77 SIPURZYŃSKA Lena LKS Orkan Ostrzeszów 2011 U14 WP IV SIPURZYŃSKA Ewa Z/5630/21 2024 LDK!
2 13 s 4 53.42 KLEPACZ Anna UKS przy SP Międzybórz 2011 U14 DS -- B.D.
3 17 s 4 55.87 BILEWICZ Rozalia MLKS Sokół Lubin 2012 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5285/24 2024 LDK!
4 19 s 4 57.08 ROPUSZYŃSKA Alicja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -- FIT Wiktor Z/6686/22 2024 LDK!
1 5 s 5 49.42 WILCZYŃSKA Karolina RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS -- KRZAK Grzegorz Z/6401/23 2024
2 8 s 5 50.55 MAZUREK Letycja MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/1864/24 2024 LDK!
3 15 s 5 54.24 KRAJEWSKA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/1495/24 2024
5 25 s 5 60.40 LACH Klaudia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/4524/22 2024 LDK!
1 1 s 6 44.78 IRZABEK Joanna MKS Siechnice 2012 U14 DS III SOBCZYK Tomasz Z/1087/23 2024
2 3 s 6 46.80 ŚCIBURA Gabriela WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS V FIT Wiktor Z/4961/22 2024 LDK!
3 6 s 6 49.58 SIERSZYŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6042/22 2024 LDK!
4 9 s 6 50.60 CHUTKIEWICZ Barbara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -- FIT Wiktor Z/4962/22 2024 LDK!
5 10 s 6 50.87 TKACZ Natalia MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5021/24 2024 LDK!
1 11 s 7 50.94 PACZEŚNIAK Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/3796/21 2024
2 13 s 7 51.35 JASKULSKA Kornelia MKS Siechnice 2010 U16 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/4385/24 2024
3 16 s 7 52.89 MATSKIV Amaliia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -- FIT Wiktor Z/4933/24 2024 LDK!
1 9 s 8 50.22 KUBASIEWICZ Maja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/6007/21 2024 LDK!
2 12 s 8 50.94 ZAMOJCIN Lena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U18 DS -- FIT Wiktor Z/4982/24 LDK!
1 4 s 9 46.50 CZWORDON Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U16 WP IV NALEPA Marek Z/0503/23 2024 LDK!  OSU  
2 7 s 9 47.49 JAKIEŁA Hanna MKS Siechnice 2010 U16 DS V SOBCZYK Tomasz Z/2249/23 2024
3 10 s 9 50.40 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/3797/21 2024
4 14 s 9 51.96 OWCZARCZAK Malwina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -- FIT Wiktor Z/1349/24 2024 LDK!
5 17 s 9 57.31 SOKOŁOWSKA Maja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/0509/22 2022 LDK!
1 1 s 10 43.12 WIĘCEK Ewa LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U16 WP III NALEPA Marek Z/1068/24 2024  OSU  
2 2 s 10 44.93 KUNAJ Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS III FIT Wiktor Z/5949/23 2024 LDK!
3 3 s 10 45.53 BANACH Agnieszka UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP IV OLSZYNA Waldemar Z/0754/23 2024
4 5 s 10 46.76 WODNICKA Maja MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/0155/21 2024 LDK!
5 6 s 10 47.30 MISSALLA Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2010 U16 WP V NALEPA Marek Z/3306/23 2024 LDK!  OSU  
6 8 s 10 48.91 TRACZ Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1997/19 2024 LDK!
400 m K
1 3 s 1 58.93 KOWALCZUK Amelia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/0727/23 2024 LDK!
2 9 s 1 62.37 HURYN Julia MLKS Echo Twardogóra 2008 U18 DS IV WODNICKI Łukasz Z/4021/22 2024 LDK!
3 10 s 1 62.96 BĄBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U20 OP IV ZOK Roman Z/3028/19 2024 BEZ LDK!
4 11 s 1 65.21 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2024 LDK!
1 5 s 2 60.17 GIEJBATOW Julia RLTL GGG Radom # 2008 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/1569/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 7 s 2 61.75 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U20 OP III ZOK Roman Z/3029/19 2024 BEZ LDK!
3 8 s 2 62.23 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U18 WP IV DMP U20 GRENDA Jan Z/1365/21 2024 LDK!  OSU   97
4 12 s 2 66.30 KONIECZNA Joanna MKS Siechnice 2004 U23 DS -- ZIÓŁKOWSKI Marek SOBCZYK Tomasz B.D. , Z/0840/16 , 2024 LDK!
1 1 s 3 56.14 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP I KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/0658/11 2024 MM  KNS  
2 2 s 3 58.56 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL II DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2024  OSU   KN B   90 125
3 4 s 3 59.41 SUCHOWOLAK Lena RLTL GGG Radom # 2005 U20 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej BŁASIŃSKI Artur , Z/3276/17 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
4 6 s 3 61.47 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U20 DS III DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2024 LDK!  OSU   62 103
600 m K
1 2 s 1 1:44.45 MUSIAŁA Zuzanna WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS IV FIT Wiktor Z/3814/23 2024 LDK!
2 8 s 1 1:57.72 CZERNIEJEWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0487/24 2024
3 10 s 1 2:04.30 STROUHAL Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6418/22 2024
4 11 s 1 2:05.79 WAKULSKA Wiktoria SMKS Parasol Wrocław 2011 U14 DS -- B.D. Z/5333/24 2024
5 13 s 1 2:07.28 RYŚ Magdalena UKS przy SP Międzybórz 2011 U14 DS -- B.D. Z/4884/23 2023
6 14 s 1 2:08.64 BARTNICKA Klaudia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2012 U14 DS -- JANECZEK Jarosław Z/7128/23 2024 LDK!
1 1 s 2 1:43.71 ŚRÓDKA Jadwiga SMKS Parasol Wrocław 2011 U14 DS IV B.D. Z/5317/24 2024
2 3 s 2 1:45.39 GŁOWACZ Anita LZS KL Kotwica Brzeg 2011 U14 OP IV ZOK Patrycja Z/4743/24 2024 LDK!
3 4 s 2 1:50.49 DUDZIAK Zuzanna MKS Siechnice 2011 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/5079/22 2024
4 5 s 2 1:54.24 ZIENTEK Oliwia MLKS Sokół Lubin 2012 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/1866/24 2024 LDK!
5 6 s 2 1:55.74 POCZĄTEK Lena UKS przy SP Międzybórz 2012 U14 DS -- B.D. Z/4881/23 2023
6 7 s 2 1:55.77 GÓRSKA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U14 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/8635/21 2024 LDK!
7 9 s 2 1:59.34 CIEŚLA Karolina SMKS Parasol Wrocław 2011 U14 DS -- B.D. Z/4523/22 2024 LDK!
8 12 s 2 2:06.35 SZUKAŁA Antonina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -- JANECZEK Jarosław Z/6048/22 2024 LDK!
1 4 s 3 1:46.24 SMOLIS Lena MLKS Echo Twardogóra 2010 U16 DS V WODNICKI Łukasz Z/14248/21 2024 LDK!
2 8 s 3 1:54.50 OCHĘDZAN Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 2010 U16 WP -- NALEPA Marek Z/5644/23 2024  OSU  
3 10 s 3 2:01.87 MATYSIK Hanna UKS przy SP Międzybórz 2010 U16 DS -- B.D.
7 14 s 3 2:21.16 KOWALSKA Nicola WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -- FIT Wiktor Z/4932/24 2024 LDK!
1 1 s 4 1:41.43 DUROWA Olena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS III STYŚ Janusz Z/2398/22 2024 LDK!
2 2 s 4 1:44.15 DŻUGAJ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS IV WODNICKI Łukasz Z/0150/21 2024 LDK!
3 3 s 4 1:45.47 GOLEC Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS IV STYŚ Janusz Z/1246/21 2024 LDK!
4 5 s 4 1:46.67 GŁÓD Maria SMKS Parasol Wrocław 2009 U16 DS V GOLEC Dominik Z/4937/21 2024 LDK!  OSU  
5 6 s 4 1:50.30 KIENIK Julia SMKS Parasol Wrocław 2009 U16 DS -- MILANOWICZ Aleksandra Z/5528/22 2024
6 7 s 4 1:51.41 SOŁTYSIAK Kalina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1102/21 2024 LDK!
7 9 s 4 1:59.26 KOŚCIELNA Magdalena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U16 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/8636/21 2024 LDK!
800 m K
1 15 s 1 2:24.25 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2024 LDK!
2 16 s 1 2:24.46 ICIASZEK Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2008 U18 DS III B.D. Z/1250/21 2024 LDK!  OSU  
3 17 s 1 2:25.69 BANASIAK Joanna MKS Siechnice # 2004 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1031/19 2024 LDK!
4 18 s 1 2:25.89 KARNAŚ Anna SMKS Parasol Wrocław 2008 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/5662/21 2024 LDK!  OSU  
5 19 s 1 2:26.40 KACZMARCZYK Matylda MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL IV DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/13990/21 2024 LDK!  OSU   45 96
6 20 s 1 2:27.76 BUDZYŃ Martyna SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/6053/22 2024  OSU  
7 21 s 1 2:43.90 KUŹNIAK Magdalena NKS Start Namysłów 2008 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/8964/21 2024 LDK!
8 22 s 1 2:47.54 KORCZYŃSKA Anastazja NKS Start Namysłów 2008 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/9682/21 2024 LDK!
1 7 s 2 2:13.45 KOPEĆ Gabriela SMKS Parasol Wrocław 2006 U20 DS II B.D. MILANOWICZ Aleksandra , Z/0519/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 9 s 2 2:15.15 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U20 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/12439/21 2024 LDK!  OSU   KN B   129
3 10 s 2 2:15.34 CIECIERSKA Amelia UKS Orlica Domaniów 2008 U18 DS II MIKODA Lilla Z/9473/21 2024 LDK!  KN B  
4 11 s 2 2:16.66 SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 2007 U18 WP II OKONIEWSKI Zbigniew Z/1824/19 2024  KN B  
5 12 s 2 2:16.72 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2024
6 13 s 2 2:17.23 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 Sen DS II SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2024
7 14 s 2 2:17.99 BOROWSKA Kinga SMKS Parasol Wrocław 2006 U20 DS III GOLEC Dominik Z/0521/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 1 s 3 2:07.68 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U23 WP I GRENDA Jan Z/1642/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 3 2:07.96 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/3372/16 2024
3 3 s 3 2:08.02 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS I STOLARCZYK Grzegorz Z/0737/18 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 3 2:08.41 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U18 PM I DMP DMP U20 DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   126 154
5 5 s 3 2:10.85 KUKUŁA Alicja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U23 DS II JANECZEK Jarosław B.D. Z/5885/21 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 3 2:12.11 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 2010 U16 WP II GRENDA Jan Z/14237/21 2024 LDK!  OSU  
7 8 s 3 2:14.22 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje 2007 U18 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2024 LDK!  KN B  
  s 3 DNF BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
  s 3 DNF NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U18 WP -- DMP U20 GRENDA Jan Z/3133/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3000 m K
1 12 s 1 10:45.24 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2024  KN B  
2 13 s 1 11:12.54 BUŁKOWSKA Sara SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/1077/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 14 s 1 11:16.55 FRĄCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2024
4 15 s 1 11:19.20 WARZOCHA Julia LKS Omega Kleszczów 2006 U20 LD IV URBANIAK Mateusz Z/5749/23 2024
5 16 s 1 11:35.50 BOGACZ Patrycja MKS Siechnice 2001 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz Z/1323/23 2024
  s 1 DNF PIEŃKO Alicja MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/4047/22 2024 LDK!
1 1 s 2 9:59.78 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U20 LD II RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 2 9:59.88 JĘDRZEJCZYK Anna Marianna KS Energetyk Poznań 2008 U18 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/5810/23 2024 LDK!  OSU   KN B   137
3 3 s 2 10:03.70 SZYMAŃSKA Zuzanna LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka Z/5022/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 2 10:04.47 SZUBERT Małgorzata KS SMS Szklarska Poręba 2007 U18 DS II ROSTKOWSKA Anna Z/0538/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 2 10:04.93 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2024 LDK!
6 6 s 2 10:17.29 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP II DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2024 LDK!  KN B   125
7 7 s 2 10:18.23 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U18 SL II GAWLINA Józef Z/13162/21 2024  KN B  
8 8 s 2 10:18.37 PIETRAS Kinga KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/3399/17 2024
9 9 s 2 10:23.42 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP II DMP U20 GRENDA Jan # Z/1763/20 2024 LDK!  KN B   121
10 10 s 2 10:25.94 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U23 LB III BIESIADA Ryszard B.D. Z/0444/17 2024 LDK!  KN B  
11 11 s 2 10:33.53 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U18 LD III MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz , Z/0484/20 , 2024 LDK!  KN B  
  s 2 DNF BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
2000 m prz K
1 1 s 1 6:27.50 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. , Z/0479/13 , 2024  KNS  
2 2 s 1 7:23.91 ADAMCZEWSKA Zofia KS SMS Szklarska Poręba 2008 U18 DS II ROSTKOWSKA Anna Z/0805/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
  s 1 DQ ZDOBYLAK Zofia SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0215/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
Tyczka K
1 f 1 4.05 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2024  KNS   164
Kula (4) K
1 f 1 17.18 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD M DMP NASZKO Andrzej Z/1449/12 2024 MM  KNS   164
2 f 1 13.05 MIOSKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS I DMP KOTWICA Czesław B.D. Z/0540/19 2024  KN B   109
3 f 1 9.63 DŁUŻEWSKA Jagoda MKS Baszta Szamotuły 2005 U20 WP IV UNGER Krzysztof Z/3111/19 2024
100 m M
4 20 s 1 15.45 OTFINOWSKI Konstanty WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -0.3 -- FIT Wiktor LDK!
5 23 s 1 15.67 BOGDAN Michał LKS Świeradów-Zdrój 2012 U14 DS -0.3 -- ŁOZIŃSKI Sebastian Z/1801/24 2024 LDK!
1 4 s 2 13.54 KIELAR Mateusz RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS +1.3 -- KRZAK Grzegorz Z/3811/24 2024
7 26 s 2 16.33 KRAJEWSKI Wojciech UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +1.3 -- MAKUCH Beata Z/1496/24 2024
1 1 s 3 12.91 NOWAK Kacper RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS +1.8 -- KRZAK Grzegorz Z/0082/23 2024
2 3 s 3 13.50 GAJOS Ferdynand WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS +1.8 -- JANECZEK Jarosław Z/4938/24 2024 LDK!
4 11 s 3 14.30 KLIMCZYK Maks niest. Wrocław 2011 U14 DS +1.8 --
1 2 s 4 13.46 PRZEWIEŹLIK Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2012 U14 SL +2.5 -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/7982/21 2024 LDK!
2 6 s 4 13.75 LEŚKIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS +2.5 -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2024 LDK!
4 10 s 4 14.22 DRUŻGA Kacper LKS Świeradów-Zdrój 2012 U14 DS +2.5 -- ŁOZIŃSKI Sebastian Z/4066/23 2024 LDK!
5 13 s 4 14.57 SAFIAN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS +2.5 -- FIT Wiktor Z/4936/24 2024 LDK!
6 14 s 4 14.73 SAFIAN Bartłomiej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS +2.5 -- FIT Wiktor Z/4935/24 2024 LDK!
7 19 s 4 15.29 MILEWSKI Jakub LKS Świeradów-Zdrój 2012 U14 DS +2.5 -- ŁOZIŃSKI Sebastian Z/1798/24 2024 LDK!
4 11 s 5 13.71 SKOWROŃSKI Krzysztof WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS -0.2 -- SZAŁEK Andrzej Z/1351/24 2024 LDK!
6 14 s 5 13.85 SŁABISZ Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -0.2 -- JANECZEK Jarosław FIT Wiktor Z/3326/22 2024 LDK!
2 5 s 6 12.90 STOPCZYŃSKI Adrian niest. Wrocław 2010 U16 DS -0.1 --
1 1 s 7 12.41 WIETESKA Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS +0.5 V JANECZEK Jarosław Z/1299/23 2024 LDK!
2 2 s 7 12.43 ŻYŁKIEWICZ Tymon LKS Świeradów-Zdrój 2009 U16 DS +0.5 V ŁOZIŃSKI Sebastian Z/1796/24 2024 LDK!
3 3 s 7 12.53 MATIASZEWSKI Tomasz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS +0.5 V DMP U20 MAKUCH Beata Z/6420/22 2024 72
4 6 s 7 12.95 MICKIEWICZ Fabian LKLA Krokus Astromal Leszno 2010 U16 WP +0.5 -- PTAK Krzysztof Z/3141/24 2024 LDK!
5 10 s 7 13.44 GRAB Seweryn WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS +0.5 -- JANECZEK Jarosław Z/1298/23 2024 LDK!
1 1 s 8 10.85 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP +0.8 I NALEPA Marek Z/0601/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 8 11.04 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS +0.8 II MARKOWSKA Małgorzata # Z/0717/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 8 11.26 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS +0.8 II B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2024
4 4 s 8 11.34 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U18 DS +0.8 III B.D. FIT Wiktor , Z/14748/21 , 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 8 11.41 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ +0.8 III MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KNS  
6 6 s 8 11.81 BLUM Igor GKS Start Długołęka # 2008 U18 DS +0.8 IV KOBIAŁKA Kamil # Z/0794/22 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 8 12.10 WŁADYKA Michał MKS Siechnice 2008 U18 DS +0.8 IV SOBCZYK Tomasz Z/5360/21 2024
200 m M
1 5 s 1 23.38 JANAS Grzegorz MLKS Echo Twardogóra 2008 U18 DS -0.2 III CZAJKOWSKI Waldemar Z/0152/21 2024 LDK!  KN B  
2 6 s 1 23.66 BLUM Igor GKS Start Długołęka # 2008 U18 DS -0.2 IV KOBIAŁKA Kamil # Z/0794/22 2024 LDK!  OSU  
3 9 s 1 24.51 LASECKI Kornel WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U18 DS -0.2 -- JANECZEK Jarosław Z/14318/21 2024 LDK!
1 4 s 2 23.34 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U18 DS -0.4 III B.D. FIT Wiktor , Z/14748/21 , 2024 LDK!  KN B  
2 8 s 2 23.96 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U18 DS -0.4 IV BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2024 LDK!  OSU  
3 10 s 2 24.80 RATAJCZAK Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -0.4 -- DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0674/23 2024 81
1 1 s 3 21.69 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP 0.0 I NALEPA Marek Z/0601/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 3 22.02 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U18 LB 0.0 II WISZ Mateusz Z/13793/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 3 23.21 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS 0.0 III B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2024
4 7 s 3 23.85 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP 0.0 -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2024 2
300 m M
5 19 s 1 58.78 KLIMCZYK Maks niest. Wrocław 2011 U14 DS --
1 3 s 2 45.41 KIELAR Mateusz RUN4FUN Oleśnica 2011 U14 DS -- KRZAK Grzegorz Z/3811/24 2024
1 7 s 3 46.83 SAFIAN Bartłomiej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -- FIT Wiktor Z/4935/24 2024 LDK!
2 8 s 3 46.90 SAFIAN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -- FIT Wiktor Z/4936/24 2024 LDK!
5 18 s 3 56.54 BOGDAN Michał LKS Świeradów-Zdrój 2012 U14 DS -- ŁOZIŃSKI Sebastian Z/1801/24 2024 LDK!
1 1 s 4 44.20 PRZEWIEŹLIK Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2012 U14 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/7982/21 2024 LDK!
2 2 s 4 45.34 LEŚKIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2024 LDK!
3 9 s 4 47.44 DRUŻGA Kacper LKS Świeradów-Zdrój 2012 U14 DS -- ŁOZIŃSKI Sebastian Z/4066/23 2024 LDK!
4 12 s 4 52.29 MILEWSKI Jakub LKS Świeradów-Zdrój 2012 U14 DS -- ŁOZIŃSKI Sebastian Z/1798/24 2024 LDK!
5 13 s 4 53.75 KRAJEWSKI Wojciech UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/1496/24 2024
2 9 s 5 48.64 SŁABISZ Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -- JANECZEK Jarosław FIT Wiktor Z/3326/22 2024 LDK!
1 7 s 6 45.01 BOIKO Nazar WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -- FIT Wiktor Z/1348/24 2024 LDK!
1 1 s 7 38.53 JÓZEFIAK Ksawery UKS 12 Kalisz 2009 U16 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0399/24 2024 LDK!
2 2 s 7 39.81 ŻYŁKIEWICZ Tymon LKS Świeradów-Zdrój 2009 U16 DS IV ŁOZIŃSKI Sebastian Z/1796/24 2024 LDK!
3 3 s 7 40.42 HRECZUCH Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS IV FIT Wiktor Z/5610/23 2024 LDK!
4 4 s 7 40.79 MATIASZEWSKI Tomasz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS V MAKUCH Beata Z/6420/22 2024
5 5 s 7 42.12 HRECZUCH Gracjan WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS V FIT Wiktor Z/5609/23 2024 LDK!
6 6 s 7 43.59 GRAB Seweryn WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1298/23 2024 LDK!
400 m M
1 5 s 1 52.53 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2024 LDK!  OSU  
2 6 s 1 52.76 GOGOLEWSKI Mikołaj MKS-MOS Śrem 2008 U18 WP IV OKONIEWSKI Zbigniew Z/9328/21 2024
3 8 s 1 53.04 RYCHLIK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U18 SL IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3788/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 9 s 1 53.50 KAŹMIERCZAK Kamil MKS-MOS Śrem 2007 U18 WP IV OKONIEWSKI Zbigniew Z/3923/23 2024
5 10 s 1 53.77 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U20 DS IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2024 LDK!
6 11 s 1 54.76 MIELCAREK Ignacy WLKS Wrocław 2005 U20 DS -- B.D. Z/1680/20 2024 LDK!
1 1 s 2 49.58 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U18 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 2 49.74 KOSMACZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS II STOLARCZYK Grzegorz Z/0511/22 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 2 51.31 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ III B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2024
4 4 s 2 51.64 SZCZERCZOWSKI Wojciech WLKS Wrocław # 2006 U20 DS III B.D. Z/10653/21 2024 LDK!
5 7 s 2 52.98 OLEJNIK Mikołaj RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ IV OLEJNIK Tomasz BŁASIŃSKI Artur # Z/0393/19 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
600 m M
1 2 s 1 1:43.83 GAJOS Ferdynand WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -- JANECZEK Jarosław Z/4938/24 2024 LDK!
2 5 s 1 1:48.74 PAWLAK Gabriel UKS Międzybórz 2011 U14 DS --
3 7 s 1 1:54.65 BARTNICKI Alan WKS Oleśniczanka Oleśnica 2012 U14 DS -- JANECZEK Jarosław Z/7127/23 2024 LDK!
1 1 s 2 1:39.87 KOWALCZYK Kamil UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS V MAKUCH Beata Z/5775/23 2024
2 3 s 2 1:45.68 RYCHLEWICZ Kacper MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5107/22 2024 LDK!
3 4 s 2 1:46.20 KARNAŚ Bartłomiej SMKS Parasol Wrocław 2030 U12 DS --
4 6 s 2 1:49.74 SIEDNIENKO Miłosz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -- FIT Wiktor Z/5495/23 2024 LDK!
6 9 s 2 2:00.31 PONIEWIERSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 2011 U14 DS -- FIT Wiktor Z/0429/24 2024 LDK!
7 10 s 2 2:01.15 WACH Jędrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/6415/22 2024
8 11 s 2 2:02.76 JURASZEK Mikołaj LKS Świeradów-Zdrój 2012 U14 DS -- ŁOZIŃSKI Sebastian Z/1799/24 2024 LDK!
1 9 s 3 1:42.94 BĄBELEWSKI Adrian LZS KL Kotwica Brzeg 2010 U16 OP -- PŁATEK Mateusz Z/12272/21 2024 4 LDK!
1 1 s 4 1:30.37 LAJKS Michał WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS III ADAMEK Marek Z/7429/23 2024
2 2 s 4 1:30.97 OSAJDA Michał LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS III STYŚ Janusz Z/1263/21 2024 LDK!
3 3 s 4 1:32.38 MATUSIAK Kajetan MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS IV WODNICKI Łukasz Z/0160/21 2024 LDK!
4 4 s 4 1:33.29 GAŁUSZKA Igor MLKS Sokół Lubin 2010 U16 DS IV DŁUBAŁA Marek Z/2762/21 2024 LDK!
5 5 s 4 1:34.03 ŁOJCZUK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS IV KRAWCZUK Łukasz Z/0836/23 2024
6 6 s 4 1:38.21 WIETESKA Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS V JANECZEK Jarosław Z/1299/23 2024 LDK!
7 7 s 4 1:39.81 WYSZYŃSKI Daniel WKS Oleśniczanka Oleśnica 2010 U16 DS V JANECZEK Jarosław Z/4415/23 2024 LDK!
8 8 s 4 1:41.25 SKRZYPCZYŃSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2010 U16 DS -- WODNICKI Łukasz Z/7193/23 2024 LDK!
9 10 s 4 1:47.66 VLASOV Artem WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS -- FIT Wiktor Z/4350/23 2024 LDK!
10 11 s 4 1:48.82 MACIEJEWSKI Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0506/22 2024
800 m M
1 16 s 1 2:00.90 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 20 s 1 2:02.64 KOWALSKI Stanisław LKS Górnik Wałbrzych 2006 U20 DS IV STYŚ Janusz Z/1698/22 2024 LDK!
3 21 s 1 2:02.80 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2024 LDK!  OSU  
4 22 s 1 2:03.08 DOMAGAŁA Kacper SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/6443/22 2024  OSU  
5 24 s 1 2:07.16 OBERTANIEC Dominik WKS Śląsk Wrocław 2007 U18 DS IV ADAMEK Marek Z/7588/23 2024 LDK!
7 26 s 1 2:13.97 MAJEWSKI Mikołaj NKS Start Namysłów 2008 U18 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/4885/23 2024 LDK!
  s 1 DQ GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 Sen WP -- TALIKADZE Roman Z/1710/20 2024
1 12 s 2 1:58.26 JAROSZ Antoni WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1615/18 2024  OSU   KN B  
2 13 s 2 1:59.02 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 14 s 2 1:59.36 LISIECKI Maksymilian WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1326/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 15 s 2 1:59.80 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2024 BEZ LDK!
5 17 s 2 2:00.99 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP III DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2024 102
6 18 s 2 2:01.05 PILARCZYK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2008 U18 DS III ADAMEK Marek Z/6083/22 2024  KN B  
7 19 s 2 2:02.23 MAJEWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS IV WOSIEK Jacek B.D. Z/3376/20 2024 LDK!
8 23 s 2 2:03.28 DZIUDA Cyprian WKS Śląsk Wrocław 2008 U18 DS IV ADAMEK Marek Z/6082/22 2024  KN B  
1 1 s 3 1:47.79 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP M DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2024  KNF   153
2 2 s 3 1:49.99 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U23 WN I NAGY Czesław B.D. Z/0051/17 2024  KNF  
3 3 s 3 1:50.73 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 Sen DS I URBATZKA Natalia Z/0817/16 2024 3
4 4 s 3 1:51.00 MAKIŁA Karol GKS Cartusia Kartuzy 2005 U20 PM I KRÓL Krzysztof Z/2250/19 2024 LDK!  KNF  
5 5 s 3 1:51.59 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 Sen DS I JANECZEK Jarosław # Z/2602/15 2024 LDK!
6 6 s 3 1:51.92 PRZYBYŁA Kamil KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS II DMP WOSIEK Jacek B.D. Z/5452/19 2024  KN B   111
7 7 s 3 1:52.42 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U23 SL II DMP PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2024 3 106
8 8 s 3 1:52.73 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2024 LDK!  KN B  
9 9 s 3 1:52.92 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U20 DS II B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
10 10 s 3 1:53.21 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U20 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
11 11 s 3 1:55.38 SZAFRANEK Marcel KS Energetyk Poznań 2005 U20 WP II GRENDA Jan Z/0076/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
  s 3 DNF ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team 1999 Sen MA -- DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/0312/15 , 2024
3000 m M
1 10 s 1 8:52.00 BATOR Michał Atelier Sportu Konopiska 2007 U18 SL III B.D. Z/5347/22 2024  KN B  
2 11 s 1 8:56.89 ANDRUSZKIEWICZ Adrian WMLKS Pomorze Stargard 2002 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4726/22 2024
3 12 s 1 8:57.16 KOWALSKI Marcel LMKS Żak Pyrzyce 2008 U18 ZP III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5216/21 2024 LDK!  KN B  
4 19 s 1 9:16.79 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 Sen LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2024
5 20 s 1 9:19.95 KIELJAN Bartosz MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/5532/19 2024 LDK!  OSU  
6 21 s 1 9:21.45 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2024 LDK!  OSU   KN B   102
7 22 s 1 9:22.97 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U18 SL IV GAWLINA Józef Z/3409/19 2024
8 23 s 1 9:23.94 MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- WOSIEK Jacek Z/3195/20 2024
9 24 s 1 9:34.02 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U20 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0664/19 2024 BEZ LDK!
10 25 s 1 9:59.72 BROCZEK Kacper SMKS Parasol Wrocław 2008 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/1324/23 2024  OSU  
1 1 s 2 8:24.73 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II WOSIEK Jacek B.D. Z/2413/15 2024
2 2 s 2 8:28.86 TSCHIRCH Krzysztof WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 Sen DS II SZAŁEK Andrzej Z/2152/19 2024 LDK!
3 3 s 2 8:38.09 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2024  KN B  
4 4 s 2 8:41.52 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U20 LD II URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2024  KN B  
5 5 s 2 8:42.79 NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol Łomża # 1992 Sen PD II B.D. Z/4502/11 2024
6 6 s 2 8:43.53 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL II SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
7 7 s 2 8:46.26 WIECZOREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS III WOSIEK Jacek Z/3234/17 2024
8 8 s 2 8:47.64 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U18 PM III WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2024 LDK!  KNF  
9 9 s 2 8:48.96 ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin 1999 Sen ZP III KOSTRZEBA Jacek B.D. B.D. # Z/0436/15 2024
10 13 s 2 8:58.11 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U20 WP III TALIKADZE Roman Z/1765/20 2024  KN B  
11 14 s 2 8:59.28 GRZANKA Mateusz LKS Kłos Olkusz 1986 Masters MA III B.D. Z/3846/23 2024
12 15 s 2 9:00.83 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2024 LDK!  OSU   KN B   110
13 16 s 2 9:01.97 WAWRZYNIAK Jakub KS Energetyk Poznań 2009 U16 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/4872/22 2024 LDK!  OSU   110
14 17 s 2 9:14.34 ŚWIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
15 18 s 2 9:16.61 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 1988 Masters LB -- BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2024 3
  s 2 DNF FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U18 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. Z/13649/21 2024 LDK!  KN B  
  s 2 DNF MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- WOSIEK Jacek Z/3276/15 2024
2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 6:00.64 GAJDUS Michał LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U18 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. Z/3545/22 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 1 6:02.88 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U18 PM -- DMP U20 DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B   125
3 3 s 1 6:29.08 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- DMP U20 WISZ Mateusz Z/14212/21 2024 LDK!  OSU   96
4 4 s 1 6:29.82 GRZEGOREK Cyprian UKS 12 Kalisz 2007 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0161/20 2024 LDK!
  s 1 DQ SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 Sen DS -- JANECZEK Jarosław # Z/2602/15 2024 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.90 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS I DMP ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2024 133
2 f 1 4.60 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2024 LDK! 113
3 f 1 4.50 PEITLER Antoni KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/4760/19 2024
4 f 1 4.50 BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS I BEDNAREK Agata ŁOŚ Dariusz , Z/10699/21 , 2024 LDK!  KN B  
Kula (5) M
1 f 1 11.65 CZECH Bartosz WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U18 DS -- FIT Wiktor Z/0227/24 2024 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 19.32 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL M DMP B.D. Z/0084/11 2024 MM  KNS   172
2 f 1 19.05 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2024 MM  KNS  
3 f 1 18.98 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL M DMP B.D. Z/1690/11 2024 167
4 f 1 18.28 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ M DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/3653/15 2024  KNS   157
5 f 1 16.37 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP I DMP BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław , Z/3705/17 , 2024 LDK!  KNF   128
6 f 1 14.11 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ II MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KNS  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.241935968399 sekund