Stalowa Wola 25.05.2024
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego U16 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.46 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.6 II KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4605/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 12.88 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 2005 U20 PK -0.6 III TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
3 3 s 1 13.03 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -0.6 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 13.54 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U20 PK -0.6 IV TORBA Tomasz Z/3265/19 2024  OSU  
5 5 s 1 13.62 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U18 PK -0.6 IV WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2024 LDK!
6 8 s 1 13.82 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -0.6 -- BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2024 LDK!
1 6 s 2 13.64 JANIEC Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK -0.2 IV MARSZAŁEK Alicja Z/9781/21 2024 LDK!
2 7 s 2 13.69 WIŚNIOWSKA Anna KKB MOSiR Krosno 2007 U18 PK -0.2 IV SOCHA Tomasz Z/4281/24 2024
3 9 s 2 13.90 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U20 PK -0.2 -- MAJCHROWICZ Rena Z/5574/19 2024 LDK!  OSU  
4 10 s 2 14.03 JĘDRUSIAK Olga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1987 Masters PK -0.2 -- BIGUS Anna Z/0228/24 2024
5 11 s 2 14.35 GŁOWALA Sylwia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -0.2 -- GRDEŃ Krzysztof Z/13204/21 2024 LDK!
6 12 s 2 14.39 KOPERA Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK -0.2 -- BIGUS Anna Z/3708/19 2024
7 13 s 2 14.78 ŚWIERKOWSKA Emilia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK -0.2 -- BARSZCZ Mirosław Z/3319/23 2024 LDK!
1 1 s 3 12.45 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.7 II BARSZCZ Mirosław Z/0202/22 2024 LDK!
2 2 s 3 12.56 GUZIK Malwina KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK +0.7 II JANIK Emilia Z/0479/23 2024 LDK!
3 3 s 3 12.70 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.7 II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/3158/21 2024 LDK! 125
4 4 s 3 13.07 MACHAŁA Martyna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +0.7 III TORBA Agnieszka Z/5787/22 2024 LDK!
5 5 s 3 13.14 PĘKALA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK +0.7 III TITTINGER Katarzyna Z/6840/21 2024 LDK!
6 7 s 3 13.27 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.7 IV GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2024 LDK!
7 9 s 3 13.42 MAJKUT Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK +0.7 IV STEC Karolina Z/4594/19 2024 LDK!
8 11 s 3 13.48 TUREK Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +0.7 IV WRÓBEL Marcin Z/5668/22 2024 LDK!
9 14 s 3 13.66 BĄK Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +0.7 IV WRÓBEL Marcin Z/4335/23 2024 LDK!
10 17 s 3 13.73 DUDOŃ Aurelia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK +0.7 IV SUGIER Maria # Z/6286/22 2024 LDK!
1 6 s 4 13.26 BECHTA Julia LA WIR Czarna 2012 U14 PK 0.0 IV SUROWIEC Patrycja Z/5299/23 2024 LDK!
2 8 s 4 13.35 KROWIAK Milena KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK 0.0 IV JANIK Emilia Z/5663/23 2024 LDK!
3 10 s 4 13.43 KOŚCIELNIAK Aleksandra KKB MOSiR Krosno 2010 U16 PK 0.0 IV SOCHA Tomasz Z/14199/21 2024 LDK!
4 12 s 4 13.61 MIĄSO Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK 0.0 IV TITTINGER Katarzyna Z/3687/21 2024 LDK!
5 15 s 4 13.70 KORNIAK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK 0.0 IV ANIOŁ Stanisław Z/4353/22 2024
6 16 s 4 13.72 SKROK Hanna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK 0.0 IV ANIOŁ Stanisław Z/2693/23 2024 LDK!
7 18 s 4 13.75 ZIAJA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK 0.0 IV WRÓBEL Marcin Z/2723/23 2024 LDK!
8 19 s 4 13.82 GAWLIK Zuzanna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK 0.0 V TORBA Agnieszka Z/0035/23 2024 LDK!
9 30 s 4 14.16 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK 0.0 V BARSZCZ Mirosław Z/0212/22 2024 LDK!
1 20 s 5 13.88 GÓRA Julia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U16 SK +0.3 V KUBIEC Dawid Z/3470/24 2024 LDK!  OSU  
2 21 s 5 13.92 HAMMER Katarzyna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +0.3 V ANIOŁ Stanisław Z/5798/23 2024 LDK!
3 23 s 5 14.02 SULIK Nadia KB Witar Tarnobrzeg 2013 U12 PK +0.3 V MAŚLANKA Adam Z/6423/22 2024 LDK!
4 24 s 5 14.03 GORCZYCA Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +0.3 V WIERZBICKI Mirosław Z/5270/24 2024
5 26 s 5 14.10 CZERKIES Milena LKS Stal Mielec 2009 U16 PK +0.3 V TORBA Agnieszka Z/4985/23 2024
6 29 s 5 14.14 SZYMAŃSKA Patrycja KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +0.3 V ANIOŁ Stanisław Z/2713/23 2024 LDK!
6 28 s 5 14.14 LITWIN Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +0.3 V WRÓBEL Marcin Z/6349/22 2024 LDK!
6 27 s 5 14.14 OLĘDZKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK +0.3 V TITTINGER Katarzyna Z/4378/24 2024 LDK!
9 31 s 5 14.17 BIAŁEK Adrianna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +0.3 V TORBA Agnieszka Z/3690/21 2024 LDK!
10 34 s 5 14.41 SMUTEK Julita KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.3 V SIWEK Andrzej Z/6342/22 2024
1 22 s 6 13.97 OZGA Hanna KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK -0.1 V STEC Karolina Z/5388/23 2024
2 25 s 6 14.06 CISŁO Martyna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK -0.1 V ŻĄDŁO Jacek Z/5767/22 2024 LDK!
3 35 s 6 14.42 PODGÓRSKA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -0.1 V WRÓBEL Marcin Z/0243/24 2024 LDK!
4 36 s 6 14.57 ŚPIEWAK Aleksandra LKS Stal Mielec 2010 U16 PK -0.1 -- ŻĄDŁO Jacek Z/2122/22 2024 LDK!
5 37 s 6 14.64 OLĘDZKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK -0.1 -- TITTINGER Katarzyna Z/4377/24 2024 LDK!
6 39 s 6 14.72 KOT Milena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -0.1 -- WRÓBEL Marcin Z/0320/22 2024 LDK!
7 40 s 6 14.75 RAJCHEL Anna KB Krościenko Wyżne 2009 U16 PK -0.1 -- GUZIK Paweł Z/6224/22 2024 LDK!
8 42 s 6 14.87 CHUDOMENT Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK -0.1 -- SUGIER Krzysztof Z/1977/22 2024 LDK!
9 68 s 6 16.61 GUCWA Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -0.1 -- WRÓBEL Marcin Z/5614/24 2024 LDK!
1 38 s 7 14.71 PELCZAR Milena KB Krościenko Wyżne 2011 U14 PK +0.3 -- GUZIK Paweł Z/0024/24 2024 LDK!
2 46 s 7 15.05 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna LKS Stal Mielec 2011 U14 PK +0.3 -- ŻĄDŁO Jacek Z/6759/23 2024 LDK!
3 47 s 7 15.07 OLENIACZ Magdalena KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK +0.3 -- JANIK Emilia Z/4351/22 2024 LDK!
4 53 s 7 15.28 SZTUKA Weronika LKS Stal Mielec 2011 U14 PK +0.3 -- ŻĄDŁO Jacek Z/5765/22 2024 LDK!
5 56 s 7 15.46 ANDRUSIEWICZ Maria MKS Stal Nowa Dęba 2011 U14 PK +0.3 -- ŻAK Dariusz Z/8365/21 2024 LDK!
6 57 s 7 15.49 MICHNIAK Maja KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK +0.3 -- JANIK Emilia Z/6180/23 2024 LDK!
7 60 s 7 15.56 GRUSZCZYŃSKA Tamara KB Witar Tarnobrzeg 2013 U12 PK +0.3 -- MAŚLANKA Adam Z/5268/24 2024 LDK!
8 61 s 7 15.67 SAR Hanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U16 SK +0.3 -- KUBIEC Dawid Z/3471/24 2024 LDK!
9 63 s 7 15.81 PELCZAR Amelia KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK +0.3 -- GUZIK Paweł Z/0018/24 2024 LDK!
10 67 s 7 16.40 SZURLEJ Antonina KB Krościenko Wyżne 2014 U12 PK +0.3 -- GUZIK Paweł Z/6667/23 2024 LDK!
1 48 s 8 15.09 BRANDYS Liliana UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2014 U12 PK +0.2 -- WĘGRZYN Monika Z/2774/23 2024
2 51 s 8 15.26 JĘDRZEJCZAK Oliwia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK +0.2 -- CIEPLUCH Beata Z/7071/23 2024 LDK!
3 52 s 8 15.27 KUREK Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK +0.2 -- WĘGRZYN Monika Z/7569/23 2024
4 64 s 8 15.94 MICHAŁEK Natalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK +0.2 -- WĘGRZYN Monika Z/2136/22 2024
5 69 s 8 16.74 BUJAK Karolina KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK +0.2 -- CIEPLUCH Beata Z/7059/23 2024 LDK!
6 71 s 8 17.36 GOLA Eliza UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2014 U12 PK +0.2 -- WĘGRZYN Monika Z/4505/24 2024
7 72 s 8 18.24 KSIĄŻEK Roksana UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2013 U12 PK +0.2 -- WĘGRZYN Monika Z/2775/23 2024
8 73 s 8 18.33 DUMA Beata KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK +0.2 -- GRDEŃ Krzysztof Z/1632/24 2024
1 13 s 9 13.64 KOPEĆ Anna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U14 PK +0.7 IV WĘGRZYN Monika Z/4749/24 2024
2 32 s 9 14.29 KAŹMIERCZAK Natalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK +0.7 V CZACHOR Karolina Z/6354/22 2024
3 33 s 9 14.41 GŁÓD Patrycja LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +0.7 V TORBA Agnieszka Z/0585/23 2024 LDK!
4 41 s 9 14.77 KIEŁEK Blanka KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK +0.7 -- CIEPLUCH Beata Z/4263/24 2024 LDK!
5 43 s 9 14.89 ŁUC Magdalena KS Harpagan Tarnobrzeg 2011 U14 PK +0.7 -- STEC Karolina Z/4987/24 2024
6 44 s 9 14.93 SAJDAK Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK +0.7 -- WĘGRZYN Monika Z/2482/24 2024
7 45 s 9 14.99 KATA Aneta UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U16 PK +0.7 -- WĘGRZYN Monika Z/4656/24 2024
8 50 s 9 15.10 ZYGO Kaja UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U14 PK +0.7 -- WĘGRZYN Monika Z/4988/24 2024
8 49 s 9 15.10 KUŹMA Marlena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U16 PK +0.7 -- WĘGRZYN Monika Z/4506/24 2024
10 55 s 9 15.46 RADOŃ Liliana LKS Stal Mielec 2011 U14 PK +0.7 -- TORBA Agnieszka Z/6356/22 2024 LDK!
1 54 s 10 15.36 SEKUŁA Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK +0.2 -- CIEPLUCH Beata Z/4264/24 2024 LDK!
2 58 s 10 15.52 BRZOSTOWICZ Lena KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK +0.2 -- GRDEŃ Krzysztof Z/1627/24 2024
3 59 s 10 15.54 ZIELIŃSKA Hanna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK +0.2 -- WĘGRZYN Monika Z/0057/24 2024
4 62 s 10 15.72 STYCZEŃ Lena KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK +0.2 -- CIEPLUCH Beata Z/7058/23 2024 LDK!
5 65 s 10 16.04 LEWICKA Antonina KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK +0.2 -- JANIK Emilia Z/2369/24 2024 LDK!
6 66 s 10 16.29 CYBORAN Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK +0.2 -- GRDEŃ Krzysztof Z/2095/24 2024
7 70 s 10 17.35 PAPIEROWSKA Nadia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK +0.2 -- CIEPLUCH Beata Z/7061/23 2024 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.88 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +0.6 I DMP KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4605/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   117
2 2 s 1 26.11 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK +0.6 II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2024 LDK!  KN B   123
3 3 s 1 26.26 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 2005 U20 PK +0.6 III TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
4 4 s 1 27.51 PUZIO Angelika CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK +0.6 IV WIERZBICKI Mirosław Z/2764/22 2024
5 6 s 1 28.34 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U18 PK +0.6 IV WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2024 LDK!
6 8 s 1 28.51 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +0.6 -- BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2024 LDK!
7 14 s 1 30.54 SUROWIEC Milena KB Witar Tarnobrzeg 2008 U18 PK +0.6 -- MAŚLANKA Adam Z/3498/20 2024 LDK!
1 5 s 2 28.20 JANIEC Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK +1.0 IV MARSZAŁEK Alicja Z/9781/21 2024 LDK!
2 7 s 2 28.35 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U20 PK +1.0 IV MAJCHROWICZ Rena Z/5574/19 2024 LDK!  OSU  
3 9 s 2 29.18 JĘDRUSIAK Olga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1987 Masters PK +1.0 -- BIGUS Anna Z/0228/24 2024
4 10 s 2 29.46 GŁOWALA Sylwia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +1.0 -- GRDEŃ Krzysztof Z/13204/21 2024 LDK!
5 11 s 2 29.84 ŚWIERKOWSKA Emilia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK +1.0 -- BARSZCZ Mirosław Z/3319/23 2024 LDK!
6 12 s 2 30.14 KOPERA Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK +1.0 -- BIGUS Anna Z/3708/19 2024
7 13 s 2 30.34 DZIURGOT Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK +1.0 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3196/18 2024 BEZ
300 m K
1 1 s 1 40.60 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK II BARSZCZ Mirosław Z/0202/22 2024 LDK!
2 2 s 1 41.76 MACHAŁA Martyna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK II TORBA Agnieszka Z/5787/22 2024 LDK!
3 3 s 1 42.31 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK II BARSZCZ Mirosław Z/3158/21 2024 LDK!
4 4 s 1 42.97 PĘKALA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK II TITTINGER Katarzyna Z/6840/21 2024 LDK!
5 5 s 1 43.05 KROWIAK Milena KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK III JANIK Emilia Z/5663/23 2024 LDK!
6 6 s 1 43.07 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK III GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2024 LDK!
7 8 s 1 44.24 OCHOTA Andżelika UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK III SUGIER Maria # Z/4757/22 2024 LDK!
1 7 s 2 43.72 MORYTO Kornelia LKS Stal Mielec 2011 U14 PK III TORBA Agnieszka Z/0258/24 2024 LDK!
2 9 s 2 44.36 SADLEJA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK III KOWAL Piotr Z/6137/23 2024
3 10 s 2 44.63 KLUCZEWSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK III WRÓBEL Marcin Z/0171/24 2024 LDK!
4 11 s 2 45.15 SKROK Hanna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/2693/23 2024 LDK!
5 13 s 2 45.63 BRZYSKA Łucja KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK IV KŁOSOWSKA Monika Z/1775/22 2024 LDK!
6 15 s 2 45.81 TUREK Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK IV WRÓBEL Marcin Z/5668/22 2024 LDK!
7 18 s 2 46.46 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3159/21 2024 LDK!
8 19 s 2 46.54 KORNIAK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK V ANIOŁ Stanisław Z/4353/22 2024
1 12 s 3 45.42 HAMMER Katarzyna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/5798/23 2024 LDK!
2 14 s 3 45.77 WOJTALA Sandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/0600/22 2024 LDK!
3 16 s 3 46.06 GÓRA Julia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U16 SK IV KUBIEC Dawid Z/3470/24 2024 LDK!  OSU  
4 21 s 3 47.47 SUDOŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2012 U14 PK V ZIĘBA Julian Z/8364/21 2024 LDK!
5 23 s 3 47.66 GŁÓD Patrycja LKS Stal Mielec 2010 U16 PK V TORBA Agnieszka Z/0585/23 2024 LDK!
6 25 s 3 48.77 RAJCHEL Anna KB Krościenko Wyżne 2009 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/6224/22 2024 LDK!
7 27 s 3 49.15 SZYMAŃSKA Patrycja KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2713/23 2024 LDK!
1 17 s 4 46.40 KAŹMIERCZAK Natalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK IV CZACHOR Karolina Z/6354/22 2024
2 20 s 4 47.13 CZERNIA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK V KŁOSOWSKA Monika Z/2710/23 2024 LDK!
3 22 s 4 47.51 SULIK Nadia KB Witar Tarnobrzeg 2013 U12 PK V MAŚLANKA Adam Z/6423/22 2024 LDK!
4 26 s 4 49.11 CISŁO Martyna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/5767/22 2024 LDK!
5 35 s 4 52.52 ZYGO Kaja UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U14 PK -- WĘGRZYN Monika Z/4988/24 2024
1 24 s 5 47.81 PELCZAR Milena KB Krościenko Wyżne 2011 U14 PK V GUZIK Paweł Z/0024/24 2024 LDK!
2 28 s 5 50.53 GOLEC Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/7522/23 2024 LDK!
3 36 s 5 53.05 GRUSZCZYŃSKA Tamara KB Witar Tarnobrzeg 2013 U12 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5268/24 2024 LDK!
4 42 s 5 53.64 ANDRUSIEWICZ Maria MKS Stal Nowa Dęba 2011 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/8365/21 2024 LDK!
5 44 s 5 54.94 LEWICKA Antonina KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK -- JANIK Emilia Z/2369/24 2024 LDK!
6 45 s 5 55.01 PELCZAR Amelia KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK -- GUZIK Paweł Z/0018/24 2024 LDK!
7 47 s 5 55.21 FIL Julia KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/6964/23 2024 LDK!
1 38 s 6 53.36 BRZOSTOWICZ Lena KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1627/24 2024
2 40 s 6 53.49 MICHAŁEK Natalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK -- WĘGRZYN Monika Z/2136/22 2024
3 43 s 6 54.46 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna LKS Stal Mielec 2011 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/6759/23 2024 LDK!
4 46 s 6 55.09 SAR Hanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U16 SK -- KUBIEC Dawid Z/3471/24 2024 LDK!
5 48 s 6 56.43 TRACZ Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/5780/23 2024 LDK!
6 50 s 6 57.91 CYBORAN Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/2095/24 2024
7 51 s 6 63.17 KSIĄŻEK Roksana UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2013 U12 PK -- WĘGRZYN Monika Z/2775/23 2024
1 31 s 7 51.03 KUŹMA Marlena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U16 PK -- WĘGRZYN Monika Z/4506/24 2024
2 32 s 7 51.04 ŁUCZKA Kaja KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK -- JANIK Emilia Z/5717/22 2024 LDK!
3 37 s 7 53.09 ZIELIŃSKA Hanna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK -- WĘGRZYN Monika Z/0057/24 2024
4 39 s 7 53.39 BRANDYS Liliana UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2014 U12 PK -- WĘGRZYN Monika Z/2774/23 2024
5 41 s 7 53.57 PTAK Marlena LKS Stal Mielec 2012 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/5249/23 2024 LDK!
6 52 s 7 63.87 KUŁAKOWSKA Sara KML Lubaczów 2013 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/4608/23 2024 LDK!
1 29 s 8 50.59 KATA Aneta UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U16 PK -- WĘGRZYN Monika Z/4656/24 2024
2 30 s 8 50.72 SITEK Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/2786/23 2024 LDK!
3 33 s 8 51.60 SAJDAK Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK -- WĘGRZYN Monika Z/2482/24 2024
4 34 s 8 51.88 KUKLA Alicja KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK -- JANIK Emilia Z/2047/22 2024 LDK!
5 49 s 8 57.60 GOLA Eliza UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2014 U12 PK -- WĘGRZYN Monika Z/4505/24 2024
6 53 s 8 64.82 DUMA Beata KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1632/24 2024
400 m K
1 1 s 1 56.06 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK I DMP U20 KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2024 3 LDK!  KN B   148
2 2 s 1 57.42 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK II KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024
3 3 s 1 61.10 WANDAS Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK III DUDA Bogusław Z/1134/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 63.46 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK IV DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2024 LDK!  KN B   88
5 5 s 1 65.22 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/0048/21 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 66.06 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4604/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
7 7 s 1 69.52 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2024 LDK!
8 8 s 1 70.57 DZIEDZIC Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/6296/22 2024
600 m K
1 1 s 1 1:39.51 GRZYBOWSKA Lena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK III ANIOŁ Stanisław Z/7392/23 2024 LDK!
2 2 s 1 1:42.04 WRONOWSKA Amelia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK III KOWAL Piotr Z/1592/24 2024
3 3 s 1 1:42.62 WIERCIOCH Karolina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK III BIGUS Anna Z/4606/23 2024 LDK!
4 4 s 1 1:44.17 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK IV GUZIK Paweł Z/6560/21 2024 LDK!
5 5 s 1 1:46.18 DZIĘGIELEWSKA Karolina KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK V TUTAK-DZIĘGIELEWSKA Ewelina Z/0285/24 2024 LDK!
6 6 s 1 1:46.78 STEC Daria KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK V ANIOŁ Stanisław Z/1529/22 2024 LDK!
7 7 s 1 1:46.90 PITERA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK V KOWAL Piotr Z/6361/22 2024 LDK!
8 10 s 1 1:48.81 CHUB Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK V ANIOŁ Stanisław Z/4457/22 2024 LDK!
9 11 s 1 1:50.71 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/3160/21 2024 LDK!
10 17 s 1 1:52.36 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2024 LDK!
1 8 s 2 1:47.31 ZASOWSKA Jagoda UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U16 PK V WĘGRZYN Monika Z/6112/23 2024
2 9 s 2 1:47.81 DŁUGOSZ Dominika KB Krościenko Wyżne 2010 U16 PK V GUZIK Paweł Z/0016/23 2024 LDK!
3 12 s 2 1:50.87 ANTONIK Izabela KML Lubaczów 2011 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/7475/23 2024 LDK!
4 14 s 2 1:51.61 SZAŁAJKO Marcelina KB Krościenko Wyżne 2009 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/4746/24 2024 LDK!
5 15 s 2 1:51.63 FORYŚ Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK -- SUGIER Maria Z/0434/24 2024 LDK!
6 16 s 2 1:52.11 WACHTA Iga MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2009 U16 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6339/21 2024 LDK!
7 18 s 2 1:52.92 DOBEK Justyna LA WIR Czarna 2010 U16 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/7571/23 2024 LDK!
8 19 s 2 1:53.30 STRĘCIWILK Lena KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2043/22 2024 LDK!
9 20 s 2 1:53.98 PEREŚLUCHA Lena MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2013 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6341/21 2024 LDK!
10 27 s 2 2:03.91 KOPEĆ Rozalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK -- WĘGRZYN Monika Z/4744/24 2024
11 28 s 2 2:07.99 MALINOWSKA Kinga KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7056/23 2024 LDK!
1 13 s 3 1:51.35 GAWEŁ Liliana UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK -- SUGIER Maria Z/7024/23 2024 LDK!
2 21 s 3 1:54.46 CHUDZIK Aleksandra KB Krościenko Wyżne 2010 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/0036/24 2024 LDK!
3 22 s 3 1:55.25 RAK Wiktoria KB Krościenko Wyżne 2012 U14 PK -- GUZIK Paweł Z/5845/23 2024 LDK!
4 23 s 3 1:56.67 ABRAM Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/7523/23 2024 LDK!
5 24 s 3 1:58.13 KUBIK Hanna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/3000/24 2024
6 25 s 3 1:58.47 LORENC Antonina KB Krościenko Wyżne 2009 U16 PK -- GUZIK Paweł Z/3986/20 2024 LDK!
7 26 s 3 1:58.51 PIERÓG Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- SIWEK Andrzej Z/2745/23 2024
8 29 s 3 2:08.37 KOWALCZYK Nikola KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7068/23 2024 LDK!
9 30 s 3 2:09.62 CZAPOR Milena KB Krościenko Wyżne 2013 U12 PK -- GUZIK Paweł Z/4507/24 2024 LDK!
10 31 s 3 2:17.44 RECZKO Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -- CIEPLUCH Beata Z/7055/23 2024 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:12.93 SADLEJA Julia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK II DMP DMP U20 KOWAL Piotr Z/6270/22 2024  KN B   101 137
2 2 s 1 2:17.38 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2024 LDK!  KN B   123
3 3 s 1 2:17.83 ZARĘBA Monika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK III DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/4926/22 2024 LDK!  KN B   121
4 4 s 1 2:18.64 CHMURA Anastazja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK III KOWAL Piotr Z/1225/20 2024
5 5 s 1 2:20.04 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/12908/21 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 2:21.04 PIASECKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK III KOWAL Piotr Z/13997/21 2024  KN B  
7 7 s 1 2:22.26 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U18 PK III SUGIER Maria Z/5607/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 s 1 2:24.45 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U18 PK III ZIĘBA Julian Z/3712/19 2024 LDK!
9 9 s 1 2:31.55 CHUDZIK Amelia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK IV ŻĄDŁO Jacek WĘGRZYN Monika , Z/2386/18 , 2024 LDK!
10 10 s 1 2:31.84 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U18 SK IV WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2024 LDK!  OSU  
11 11 s 1 2:32.67 ZAJĄC Weronika UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK -- SUGIER Maria Z/4855/22 2024 LDK!  OSU  
12 12 s 1 2:38.04 MASZLANKA Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/3396/20 2024 LDK!
  s 1 DNF DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK -- DMP KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024
1000 m K
1 1 s 1 3:05.62 NAZARCZUK Lena KML Lubaczów 2010 U16 PK III WAŻNY Stanisław Z/3395/20 2024 LDK!
2 2 s 1 3:07.19 BAJOR Olivia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK III WĘGRZYN Monika Z/4228/22 2024
3 3 s 1 3:07.98 PYRCZ Roksana CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK III KOWAL Piotr Z/8550/21 2024 LDK!
4 4 s 1 3:08.03 PYRCZ Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK III KOWAL Piotr Z/8549/21 2024 LDK!
5 5 s 1 3:13.94 SOWA Róża MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2012 U14 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/6111/21 2024 LDK!
6 6 s 1 3:14.85 ZAJĄC Sabina UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK IV SUGIER Maria Z/4350/22 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 1 3:15.95 KASPRZAK Aleksandra LKS Stal Mielec 2009 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/13680/21 2024 LDK!
8 8 s 1 3:17.87 PRUCHNIK Weronika ULKS Technik Trzcinica 2009 U16 PK IV WOJTAS Tomasz Z/5894/23 2024
9 9 s 1 3:17.90 KUTER Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/6352/22 2024 LDK!
10 10 s 1 3:18.58 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/1194/18 2024 BEZ LDK!
11 11 s 1 3:23.30 KOSIOROWSKA Kamila UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK V WĘGRZYN Monika Z/6045/23 2024
12 12 s 1 3:34.53 REIZER Róża UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2607/22 2024 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.59 STYBAK Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +2.4 III WRÓBEL Marcin Z/0063/24 2024 LDK!
2 2 s 1 12.60 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +2.4 III WRÓBEL Marcin Z/6841/21 2024 LDK!
3 3 s 1 13.24 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK +2.4 IV JANIK Emilia Z/11078/21 2024 LDK!
4 4 s 1 13.27 DUDOŃ Aurelia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK +2.4 IV SUGIER Maria # Z/6286/22 2024 LDK!
5 5 s 1 13.27 ANDRES Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK +2.4 IV WRÓBEL Marcin Z/4476/22 2024 LDK!
6 6 s 1 14.53 CHUDOMENT Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK +2.4 V SUGIER Krzysztof Z/1977/22 2024 LDK!
7 7 s 1 16.14 ŁASKARZEWSKA Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK +2.4 -- SUGIER Maria # Z/2053/22 2024 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 46.02 PASTUŁA Maja UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK II WĘGRZYN Monika Z/4227/22 2024
2 2 s 1 50.18 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK IV JANIK Emilia Z/11078/21 2024 LDK!
3 3 s 1 51.76 STYBAK Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK IV WRÓBEL Marcin Z/0063/24 2024 LDK!
4 4 s 1 53.60 ŁASKARZEWSKA Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK V SUGIER Maria # Z/2053/22 2024 LDK!
5 6 s 1 55.53 ANDRES Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/4476/22 2024 LDK!
  s 1 DNF PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/6841/21 2024 LDK!
1 5 s 2 54.33 OZGA Hanna KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK V STEC Karolina Z/5388/23 2024
2 7 s 2 56.24 KUREK Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK -- WĘGRZYN Monika Z/7569/23 2024
3 8 s 2 59.10 ŁUC Magdalena KS Harpagan Tarnobrzeg 2011 U14 PK -- STEC Karolina Z/4987/24 2024
400 m pł K K
1 1 s 1 66.79 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U20 PK III MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2024 5 LDK!
2 2 s 1 67.37 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U18 PK III TORBA Tomasz Z/3599/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 71.37 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK IV MAJCHROWICZ Rena Z/13621/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 71.65 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK IV SOBOLAK Piotr Z/2579/20 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 72.68 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK IV DMP U20 MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2024 89
6 6 s 1 74.82 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK -- SUGIER Maria Z/2610/20 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 1 76.76 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0612/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
4x100 m K
1 1 s 1 50.15 WÓJTOWICZ Gabriela
BUTRYN Kornelia
RADZIK Lena
ZAWÓŁ Paulina
KKL Stal Stalowa Wola 2008
2006
2008
2007
U20 PDK -- BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
Z/0061/21
, Z/3654/18
Z/0060/21
Z/0054/21
2024
, 2024
2024
2024

3


2 1 s 1 51.35 PATEREK Kamila
BASIŃSKA Milena
KRUPA Kamila
KRUPA Natalia
KKL Stal Stalowa Wola 2009
2009
2009
2009
U16 PDK -- ŁYP Jacek
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
Z/4211/22
Z/0202/22
Z/0212/22
Z/3158/21
2024
2024
2024
2024




3 2 s 1 52.45 BROŃSKA-UCZEŃ Maja
KROWIAK Milena
REUT Anna
GUZIK Malwina
KS Komunalni Sanok 2009
2010
2010
2010
U16 PDK -- JANIK Emilia
JANIK Emilia
JANIK Emilia
JANIK Emilia
Z/11078/21
Z/5663/23
Z/2048/22
Z/0479/23
2024
2024
2024
2024




4 3 s 1 52.61 KORNIAK Magdalena
SKROK Hanna
GRZYBOWSKA Lena
JANIEC Nikola
KKL Stal Stalowa Wola 2010
2010
2010
2009
U16 PDK -- ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
GRDEŃ Krzysztof
Z/4353/22
Z/2693/23
Z/7392/23
Z/0207/22
2024
2024
2024
2024




5 4 s 1 53.41 BRZYSKA Łucja
STEC Daria
REICHERT Weronika
HAMMER Katarzyna
KKL Stal Stalowa Wola 2012
2010
2010
2010
U16 PDK -- KŁOSOWSKA Monika
ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
Z/1775/22
Z/1529/22
Z/3159/21
Z/5798/23
2024
2024
2024
2024




6 5 s 1 53.68 ZIAJA Martyna
BĄK Zuzanna
STYBAK Judyta
LITWIN Aleksandra
CWKS Resovia Rzeszów 2010
2009
2009
2009
U16 PDK -- WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
Z/2723/23
Z/4335/23
Z/0063/24
Z/6349/22
2024
2024
2024
2024




  s 1 DNF PAJA Zuzanna
WISZ Milena
BATKO Jagoda
TITTINGER Maja
CWKS Resovia Rzeszów 2008
2007
2007
2007
U18 PDK -- MAJCHROWICZ Rena
KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena
Z/13621/21
, Z/4604/18
Z/0048/21
, Z/4605/18
2024
, 2024
2024
, 2024

BEZ

BEZ
  s 1 DQ TUREK Magdalena
MOŻDŻEŃ Zofia
KLUCZEWSKA Wiktoria
PĘKALA Zuzanna
CWKS Resovia Rzeszów 2009
2010
2009
2009
U16 PDK -- WRÓBEL Marcin
TITTINGER Katarzyna
WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
Z/5668/22
Z/5845/21
Z/0171/24
Z/6841/21
2024
2024
2024
2024




2000 m prz K
1 1 s 1 7:04.87 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2024 5 LDK!  KN B  
2 2 s 1 8:24.32 BARAN Weronika CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/6280/22 2024
3 3 s 1 8:25.58 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK IV SUGIER Maria Z/5761/18 2024 LDK!  OSU  
Wzwyż K
1 1 f 1 1.56 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK III JANIK Emilia Z/2217/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 1.34 SZWEDO Marlena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/5843/23 2024
3 3 f 1 1.30 DZIURGOT Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3196/18 2024 BEZ
1 1 f 2 1.53 REUT Anna KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK IV JANIK Emilia Z/2048/22 2024 LDK!
2 2 f 2 1.44 DYGDOŃ Vanessa CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK V TITTINGER Katarzyna # Z/1364/21 2024 LDK!
3 3 f 2 1.34 ZAJCHOWSKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/1362/21 2024 LDK!
4 4 f 2 1.34 OLENIACZ Magdalena KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK -- JANIK Emilia Z/4351/22 2024 LDK!
5 5 f 2 1.30 WARCHOŁ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/4293/22 2024 LDK!
6 6 f 2 1.30 KOZAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0211/22 2024 LDK!
7 7 f 2 1.25 WOJTALA Sandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0600/22 2024 LDK!
8 8 f 2 1.25 SAMOŁYK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -- ŁYP Jacek Z/0319/22 2024 LDK!
W dal K
  f 1 4.28 SUROWIEC Milena KB Witar Tarnobrzeg 2008 U18 PK +1.1 -- MAŚLANKA Adam Z/3498/20 2024 LDK!
  f 1 4.96 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U18 PK +1.2 IV TORBA Tomasz Z/3544/19 2024 LDK!  OSU  
  f 1 5.24 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK +1.5 III BIGUS Anna # Z/3195/18 2024 BEZ  KN B  
1 1 f 1 5.48 ŻURAWSKA Patrycja LKS Stal Mielec 2006 U20 PK +1.2 II TORBA Tomasz Z/0163/24 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 5.34 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK +2.0 III JANIK Emilia Z/2226/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 5.30 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK +2.7 III BIGUS Anna # Z/3195/18 2024 BEZ  KN B  
4 4 f 1 5.07 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U18 PK +2.7 IV TORBA Tomasz Z/3544/19 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 4.95 FILIPIUK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK +2.3 IV DMP U20 ŁYP Jacek Z/4925/22 2024  OSU   KN B   78
6 6 f 1 4.37 SUROWIEC Milena KB Witar Tarnobrzeg 2008 U18 PK +2.7 -- MAŚLANKA Adam Z/3498/20 2024 LDK!
7 7 f 1 4.26 BUDZOWSKA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +0.8 -- WIERZBICKI Mirosław Z/3682/23 2024
8 8 f 1 4.10 NIEMCZYK Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +2.0 -- WIERZBICKI Mirosław Z/5248/24 2024
9 9 f 1 4.04 SIKORA Tycjana CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +1.4 --
1 1 f 2 5.12 MOŻDŻEŃ Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK +0.9 III TITTINGER Katarzyna Z/5845/21 2024 LDK!
2 2 f 2 4.87 CIEŚLA Anna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U16 PK +0.1 IV B.D. Z/4745/24 2024
3 3 f 2 4.84 BIAŁEK Adrianna LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +0.2 IV TORBA Agnieszka Z/3690/21 2024 LDK!
4 4 f 2 4.78 GUZIK Malwina KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK +1.1 V JANIK Emilia Z/0479/23 2024 LDK!
5 5 f 2 4.69 BĄK Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +0.6 V WRÓBEL Marcin Z/4335/23 2024 LDK!
6 6 f 2 4.56 KOPEĆ Anna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U14 PK +0.2 V WĘGRZYN Monika Z/4749/24 2024
7 7 f 2 4.20 KIEŁEK Blanka KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK +0.7 -- CIEPLUCH Beata Z/4263/24 2024 LDK!
8 8 f 2 4.12 RADOŃ Liliana LKS Stal Mielec 2011 U14 PK +1.3 -- TORBA Agnieszka Z/6356/22 2024 LDK!
9 9 f 2 3.96 SAMOŁYK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK +0.6 -- ŁYP Jacek Z/0319/22 2024 LDK!
10 10 f 2 3.95 KUKLA Alicja KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK +0.2 -- JANIK Emilia Z/2047/22 2024 LDK!
11 11 f 2 3.86 DZIEDZIC Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +1.1 -- ŁYP Jacek Z/3155/21 2024 LDK!  OSU  
12 12 f 2 3.79 MICHNIAK Maja KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK +0.3 -- JANIK Emilia Z/6180/23 2024 LDK!
13 13 f 2 3.77 KATASONOVA Daria LKS Stal Mielec 2010 U16 PK -0.2 -- TORBA Tomasz Z/5513/24 2024 LDK!  OSU  
14 14 f 2 3.74 WARCHOŁ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK +0.4 -- KŁOSOWSKA Monika Z/4293/22 2024 LDK!
15 15 f 2 3.72 SEKUŁA Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK +1.1 -- CIEPLUCH Beata Z/4264/24 2024 LDK!
16 16 f 2 3.66 PIKOR Dominika KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK +0.6 -- MOMOT Krzysztof Z/2808/24 2024
17 17 f 2 3.39 STYCZEŃ Lena KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK -0.2 -- CIEPLUCH Beata Z/7058/23 2024 LDK!
18 18 f 2 3.29 JĘDRZEJCZAK Oliwia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK 0.0 -- CIEPLUCH Beata Z/7071/23 2024 LDK!
19 19 f 2 3.08 BUJAK Karolina KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK +1.6 -- CIEPLUCH Beata Z/7059/23 2024 LDK!
20 20 f 2 3.01 PAPIEROWSKA Nadia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2013 U12 SK +0.5 -- CIEPLUCH Beata Z/7061/23 2024 LDK!
  f 2 NM BECHTA Julia LA WIR Czarna 2012 U14 PK 0.0 -- SUROWIEC Patrycja Z/5299/23 2024 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 10.77 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK +0.6 III JANIK Emilia Z/2226/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 10.60 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK -2.3 IV BIGUS Anna # Z/3195/18 2024 BEZ  KN B  
3 3 f 1 10.50 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK 0.0 IV FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2024 LDK!  KN B  
Wieloskok K
1 1 f 1 10.34 REUT Anna KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK +1.0 IV JANIK Emilia Z/2048/22 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.35 BOROWIEC Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK III SAMAGALSKI Tomasz Z/0882/22 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 11.69 SZAŁAŃSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK III DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/2798/23 2024 LDK!  KN B   104
3 3 f 1 9.50 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2024  KN B  
4 4 f 1 8.65 WIŚNIOWSKA Anna KKB MOSiR Krosno 2007 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/4281/24 2024
1 1 f 2 10.64 MĄDRO Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK IV BIGUS Anna # Z/4401/23 2024 LDK!
2 2 f 2 8.80 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK V ŻAK Dariusz Z/6345/21 2024 LDK!
3 3 f 2 8.33 KOZAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0211/22 2024 LDK!
4 4 f 2 8.00 ŻELAZKO Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/2868/23 2024
5 5 f 2 7.85 KAPUSTKA Weronika LKS Stal Mielec 2010 U16 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/2776/23 2024 LDK!
6 6 f 2 7.57 SZOZDRA Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- SIWEK Andrzej SIWEK Andrzej Z/12773/21, Z/0218/22 2021, 2024 LDK!
7 7 f 2 7.81 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2024 LDK!
8 8 f 2 7.02 KANIEWSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4628/23 2024  OSU  
9 9 f 2 6.37 ŁUCZKA Kaja KS Komunalni Sanok 2011 U14 PK -- JANIK Emilia Z/5717/22 2024 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 13.54 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2024 LDK!  KNF  
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 33.06 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK III FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2024 LDK!
2 2 f 1 32.23 KOZA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/6290/22 2024 LDK!
3 3 f 1 32.11 PATEREK Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/4211/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 30.30 TARCZYŃSKA Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/7013/23 2024 LDK!
5 5 f 1 28.53 KIEDRZYŃSKA Tola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK IV DRAPAŁA Paweł Z/0210/22 2024 LDK!
6 6 f 1 28.34 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK IV BIGUS Anna Z/3237/19 2024 LDK!
7 7 f 1 23.16 STELMACH Oliwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK -- BIGUS Anna Z/6002/23 2024 LDK!
8 8 f 1 21.26 ŚWIEŻY Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/7107/23 2024 LDK!
9 9 f 1 19.30 DZIĘGIELEWSKA Karolina KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK -- TUTAK-DZIĘGIELEWSKA Ewelina Z/0285/24 2024 LDK!
  f 1 NM GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2024 LDK!
  f 1 NM TRYKA Emilia KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -- ŁYP Jacek Z/0599/22 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 44.02 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 32.07 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U20 PK III DMP U20 TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz , Z/4606/18 , 2024 BEZ LDK! 106
3 3 f 1 31.25 BOROWIEC Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/0882/22 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 27.69 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2024  KN B  
5 5 f 1 27.36 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 27.00 OPAŁKA Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK IV DRAPAŁA Paweł Z/6012/23 2024 LDK!
7 7 f 1 24.42 SZAŁAŃSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2798/23 2024 LDK!  KN B  
Młot (3) K
1 1 f 1 27.72 TRYKA Zuzanna KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/3819/24 2024
2 2 f 1 27.71 KUCHARSKA Marcelina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/4294/23 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 2 47.55 KIEDRZYŃSKA Tola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK II DMP U20 DRAPAŁA Paweł Z/0210/22 2024 LDK! 120
2 2 f 2 44.77 KAPUSTKA Weronika LKS Stal Mielec 2010 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/2776/23 2024 LDK!
3 3 f 2 36.94 KANIEWSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/4628/23 2024  OSU  
4 4 f 2 36.24 BEDNARZ Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/4452/22 2024  OSU  
5 5 f 2 31.75 KOWALCZYKOWSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK V ŁYP Jacek Z/5357/23 2024 LDK!
6 6 f 2 30.65 TRYKA Emilia KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK V ŁYP Jacek Z/0599/22 2024 LDK!
7 7 f 2 28.47 WARCHOŁ Yagoda KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK V ŁYP Jacek Z/5075/23 2024 LDK!  OSU  
Młot (4) K
1 1 f 1 57.42 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U23 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2024 5  KN B  
Oszczep (500) K
1 1 f 1 28.30 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK V BIGUS Anna Z/3237/19 2024 LDK!
2 2 f 1 26.66 MĄDRO Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- BIGUS Anna # Z/4401/23 2024 LDK!
3 3 f 1 24.29 STELMACH Oliwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK -- BIGUS Anna Z/6002/23 2024 LDK!
4 4 f 1 23.14 ŻELAZKO Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/2868/23 2024
5 5 f 1 20.42 ŚWIEŻY Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/7107/23 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 37.89 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U23 PK III BIGUS Anna Z/3204/18 2024 5  KN B  
Chód 3 km K
1 1 s 1 17:55.84 mx KRAWIEC Karolina LKS Stal Mielec 2010 U16 PK IV KULIG Marzena Z/4651/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 18:29.07 mx GAJEK Gabriela LKS Stal Mielec 2009 U16 PK IV KULIG Marzena Z/1434/22 2024  OSU  
3 3 s 1 19:15.47 mx TRZPIS Veronica LKS Stal Mielec 2008 U18 PK -- KULIG Marzena Z/3712/21 2024 LDK!  OSU  
Chód 5 km K
1 1 s 1 27:39.82 mx DZIEPAK Agata CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK III DMP U20 DUDA Bogusław Z/2726/20 2024  KN B   113
2 2 s 1 28:16.96 mx KRAWIEC Julia LKS Stal Mielec 2008 U18 PK III KULIG Marzena Z/4608/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 28:45.90 mx MORAWCZYŃSKA Jolanta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1968 Masters PK -- B.D. Z/4674/19 2024
4 4 s 1 29:59.92 mx TRZPIS Emilia LKS Stal Mielec 2008 U18 PK III KULIG Marzena Z/3711/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 30:14.90 mx LASEK Amelia LKS Stal Mielec 2008 U18 PK III KULIG Marzena Z/3697/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 31:49.90 mx SOJA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK IV DUDA Bogusław Z/2762/23 2024
100 m M
1 1 s 1 11.16 TABAKA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.1 II MAJCHROWICZ Rena Z/1619/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 11.16 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U20 PK -0.1 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2024  KN B  
3 3 s 1 11.35 RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -0.1 III DMP DMP U20 MAJCHROWICZ Rena Z/3973/21 2024 LDK!  KN B   76 118
4 4 s 1 11.55 KULPIŃSKI Bartłomiej UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK -0.1 III SUGIER Maria Z/6662/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 6 s 1 11.69 WALCZAK Grzegorz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.1 III DMP U20 MAJCHROWICZ Rena Z/12415/21 2024 LDK!  OSU   KN B   101
6 7 s 1 11.84 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK -0.1 IV WĘGRZYN Monika Z/3339/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
7 9 s 1 11.93 MAZUREK Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.1 IV MAJCHROWICZ Rena Z/4119/24 2024 LDK!  OSU  
8 11 s 1 12.02 SZOSTEK Krystian CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -0.1 IV MAJCHROWICZ Rena Z/5846/21 2024 LDK!  OSU  
9 12 s 1 12.13 WYDRO Karol CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -0.1 IV MAJCHROWICZ Rena Z/1165/24 2024  OSU  
10 14 s 1 12.33 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK -0.1 -- DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2024 LDK! 77
1 5 s 2 11.59 SERAFIN Tomasz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK +0.7 III WĘGRZYN Monika Z/0214/24 2024
2 8 s 2 11.92 DROŻDŻ Łukasz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK +0.7 IV WĘGRZYN Monika Z/0415/24 2024
3 10 s 2 12.01 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U18 PK +0.7 IV TORBA Tomasz Z/12373/21 2024  OSU  
4 13 s 2 12.16 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U18 PK +0.7 IV WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2024 LDK!
5 15 s 2 12.64 WIŚNIEWSKI Hieronim CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +0.7 -- MAJCHROWICZ Rena Z/8552/21 2024 LDK!  OSU  
1 1 s 3 11.68 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.4 III GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2024 LDK!
2 2 s 3 11.87 CYGAN Gabriel LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +0.4 IV TORBA Agnieszka Z/4984/23 2024 LDK!
3 3 s 3 11.89 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK +0.4 IV SUGIER Maria Z/5748/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 3 12.01 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.4 IV GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2024 LDK!
5 5 s 3 12.07 RUSIN Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK +0.4 IV WĘGRZYN Monika Z/0067/24 2024
6 6 s 3 12.09 KOZŁOWSKI Mikołaj KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.4 IV ANIOŁ Stanisław Z/6965/23 2024 LDK!
7 7 s 3 12.28 GAWLAK Oliwier ULKS Technik Trzcinica 2009 U16 PK +0.4 V WOJTAS Tomasz Z/6490/22 2024
8 8 s 3 12.37 GIERCZAK Fabian UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK +0.4 V SUGIER Maria Z/5093/24 2024 LDK!  OSU  
9 9 s 3 12.41 KOLIS Jakub LKS Stal Mielec 2009 U16 PK +0.4 V TORBA Agnieszka Z/3694/21 2024 LDK!
1 10 s 4 12.50 KORYGA Kacper KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.3 V ANIOŁ Stanisław Z/5094/24 2024
2 11 s 4 12.53 TARKOWSKI Filip CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK +0.3 V WRÓBEL Marcin Z/5057/24 2024 LDK!
3 12 s 4 12.89 ORECHWO Michał MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK +0.3 -- BIGUS Anna Z/4605/23 2024 LDK!
4 13 s 4 12.91 SZUMEŁDA Oskar KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.3 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0220/22 2024 LDK!
5 14 s 4 12.92 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +0.3 -- ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2024 LDK!
6 16 s 4 13.59 WOJCIECHOWSKI Mateusz KML Lubaczów 2011 U14 PK +0.3 -- WAŻNY Stanisław Z/6041/21 2024 LDK!
7 18 s 4 14.48 KWIATEK Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK +0.3 -- WRÓBEL Marcin Z/0653/23 2024 LDK!
1 15 s 5 13.27 OPAŁKA Wojciech KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -0.4 -- KŁOSOWSKA Monika Z/2709/23 2024 LDK!
2 17 s 5 14.11 ZIĘTEK Michał UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK -0.4 -- WĘGRZYN Monika Z/5335/23 2024
3 19 s 5 14.55 SAJDAK Jan UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK -0.4 -- WĘGRZYN Monika Z/0918/24 2024
4 20 s 5 14.76 ZAJĄC Bartosz KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -0.4 -- KŁOSOWSKA Monika Z/3295/23 2024 LDK!
5 21 s 5 15.69 POŻOGA Filip KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK -0.4 -- CIEPLUCH Beata Z/7054/23 2024 LDK!
6 22 s 5 16.33 ZAWADZKI Marcin KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -0.4 -- GRDEŃ Krzysztof Z/3005/24 2024
7 23 s 5 18.88 TOKARZ Oskar UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2013 U12 PK -0.4 -- WĘGRZYN Monika Z/5159/24 2024
200 m M
1 1 s 1 22.08 TABAKA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.4 II DMP MAJCHROWICZ Rena Z/1619/23 2024 LDK!  OSU   KN B   106
2 2 s 1 22.69 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U20 PK -0.4 II SOCHA Tomasz Z/13008/21 2024  KN B  
3 4 s 1 23.11 PRZETACZNIK Adrian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.4 III DMP U20 WIERZBICKI Mirosław Z/2175/19 2024 LDK!  KN B   113
4 5 s 1 23.12 KULPIŃSKI Bartłomiej UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK -0.4 III SUGIER Maria Z/6662/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 6 s 1 23.23 RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -0.4 III MAJCHROWICZ Rena Z/3973/21 2024 LDK!  KN B  
6 7 s 1 23.77 MAZUREK Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.4 IV MAJCHROWICZ Rena Z/4119/24 2024 LDK!  OSU  
1 3 s 2 22.88 KULIŃSKI Igor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U20 PK -0.9 III DMP U20 WIERZBICKI Mirosław Z/14456/21 2024  KN B   119
2 8 s 2 24.21 SZOSTEK Krystian CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -0.9 IV MAJCHROWICZ Rena Z/5846/21 2024 LDK!  OSU  
3 9 s 2 24.40 WYDRO Karol CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -0.9 IV MAJCHROWICZ Rena Z/1165/24 2024  OSU  
4 10 s 2 24.43 DROŻDŻ Łukasz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK -0.9 -- WĘGRZYN Monika Z/0415/24 2024
5 11 s 2 24.54 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U18 PK -0.9 -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2024  OSU  
6 12 s 2 24.73 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U18 PK -0.9 -- WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.95 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK III GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2024 LDK!
2 2 s 1 38.68 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK III SUGIER Maria Z/5748/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 39.00 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK III STEC Karolina Z/4593/19 2024 LDK!
4 4 s 1 39.80 BORAWSKI Gabriel LKS Stal Mielec 2009 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/4238/23 2024
5 5 s 1 40.90 TARKOWSKI Filip CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/5057/24 2024 LDK!
6 6 s 1 40.95 RYCHLEWSKI Antoni KML Lubaczów 2011 U14 PK V WAŻNY Stanisław Z/5322/22 2024 LDK!
1 7 s 2 41.29 ORECHWO Michał MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK V BIGUS Anna Z/4605/23 2024 LDK!
2 9 s 2 41.97 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK V ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2024 LDK!
3 10 s 2 42.04 SZUMEŁDA Oskar KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK V GRDEŃ Krzysztof Z/0220/22 2024 LDK!
4 11 s 2 42.94 OPAŁKA Wojciech KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2709/23 2024 LDK!
5 12 s 2 43.78 PALEŃ Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0284/22 2024 LDK!
6 13 s 2 44.63 WOJCIECHOWSKI Mateusz KML Lubaczów 2011 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6041/21 2024 LDK!
7 14 s 2 45.66 GRZYBOWSKI Kacper KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/7393/23 2024 LDK!
1 8 s 3 41.72 KOLIS Jakub LKS Stal Mielec 2009 U16 PK V TORBA Agnieszka Z/3694/21 2024 LDK!
2 16 s 3 46.59 MAZURKIEWICZ Marcin KML Lubaczów 2010 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/5661/23 2024 LDK!
3 18 s 3 48.50 HAMMER Michał KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/5799/23 2024 LDK!
4 19 s 3 54.35 ZAJĄC Bartosz KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/3295/23 2024 LDK!
5 20 s 3 57.70 BEDNAROWICZ Franciszek KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/2594/23 2024 LDK!
1 15 s 4 46.05 GOLA Alan UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U14 PK -- WĘGRZYN Monika Z/0072/24 2024
2 17 s 4 48.17 SAJDAK Jan UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK -- WĘGRZYN Monika Z/0918/24 2024
400 m M
1 1 s 1 50.26 CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II KOWAL Piotr Z/0440/22 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 53.55 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK IV DMP U20 MAJCHROWICZ Rena Z/1891/22 2024 LDK!  OSU   KN B   96
3 3 s 1 56.77 WIŚNIEWSKI Hieronim CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/8552/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 59.00 KRAWIEC Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/6425/22 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 60.60 PIESTRZAK Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/3974/21 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:31.60 SOBOLEWSKI Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK III GRDEŃ Krzysztof Z/5229/22 2024 LDK!
2 2 s 1 1:31.80 CHYŁA Sebastian KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK III ANIOŁ Stanisław Z/4288/22 2024 LDK!
3 3 s 1 1:34.87 DĄBEK Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK IV TITTINGER Katarzyna Z/0072/22 2024 LDK!
4 4 s 1 1:36.39 OWSIAK Piotr LKS Stal Mielec 2010 U16 PK V ŻĄDŁO Jacek Z/0287/24 2024 LDK!
5 5 s 1 1:37.04 PASIONEK Antoni KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK V JANIK Emilia Z/2050/22 2024 LDK!
6 6 s 1 1:42.20 BRODOWSKI Bartosz KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/6282/22 2024 LDK!
7 7 s 1 1:43.66 BUTRYN Maksymilian KKL Stal Stalowa Wola 2012 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/8367/21 2024 LDK!
8 8 s 1 1:48.02 URBANIAK Jeremiasz KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2011 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/7069/23 2024 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:58.15 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK III SUGIER Maria Z/0321/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 2:00.58 WIĘCEK Michał ULKS Technik Trzcinica 2007 U18 PK III WOJTAS Tomasz Z/13206/21 2024
3 3 s 1 2:01.75 ŁYBACKI Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/3408/23 2024  KN B   98
4 4 s 1 2:04.31 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U20 PK IV DMP U20 KOWALSKA Klaudia KOWAL Piotr , Z/4602/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B   86
5 5 s 1 2:06.80 KOPEĆ Michał UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK IV WĘGRZYN Monika Z/4519/24 2024
6 6 s 1 2:07.68 HAJDUK Sebastian LKS Stal Mielec 2008 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/1969/22 2024 LDK!
7 7 s 1 2:10.49 MIKA Jan MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK -- BIGUS Anna Z/9897/21 2024 LDK!
8 8 s 1 2:11.17 BABULA Brajan MKS Stal Nowa Dęba 2007 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/3304/23 2024
9 9 s 1 2:11.37 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/4610/18 2024 BEZ LDK!
10 10 s 1 2:14.56 KNUREK Karol KKB MOSiR Krosno 2006 U20 PK -- SOCHA Tomasz Z/0347/20 2024
1000 m M
1 1 s 1 2:56.95 WOŁOSZ Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK V WĘGRZYN Monika Z/5196/23 2024
2 2 s 1 2:57.68 HIBSZER Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK V KOWAL Piotr Z/2436/24 2024
3 3 s 1 2:58.10 BRODZICKI Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK V KOWAL Piotr Z/6859/23 2024 LDK!
4 4 s 1 2:59.92 TYMUŁA Adrian LKS Stal Mielec 2009 U16 PK V ZIOŁO Stanisław Z/13685/21 2024 LDK!
5 5 s 1 3:00.45 BROŹ Kamil KML Lubaczów 2010 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6038/21 2024 LDK!
6 6 s 1 3:01.55 JACH Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/5994/22 2024 LDK!
7 7 s 1 3:02.39 ZALCMAN Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- SUGIER Krzysztof Z/7570/23 2024 LDK!
8 8 s 1 3:03.24 JAKUBIK Michał MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2009 U16 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz , Z/6109/21 , 2024 LDK!
9 9 s 1 3:03.54 ZAJĄC Gabriel UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/5072/22 2024 LDK!
10 10 s 1 3:05.91 KAWALEC Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/3685/21 2024 LDK!
11 11 s 1 3:09.80 FOŁTA Nikodem KKL Stal Stalowa Wola 2013 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/0352/22 2024 LDK!
12 12 s 1 3:24.21 KASZANY Kacper MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2012 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz # Z/6869/23 2024
13 13 s 1 3:27.16 STYŚ Szymon UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/4504/24 2024 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:46.94 BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U18 PK III WAŻNY Stanisław Z/2916/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 8:51.80 KISZKA Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK III KOWAL Piotr Z/2198/18 2024  KN B  
3 3 s 1 9:16.79 MICAŁ Krzysztof CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/5625/23 2024  KN B  
4 4 s 1 9:19.75 LESZCZYŃSKI Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/5512/22 2024  KN B  
5 5 s 1 9:30.72 KASZANY Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U18 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/6110/21 2024 BEZ LDK!  KN B  
6 6 s 1 10:31.56 TAMA-PONIATOWSKI Miłosz AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- JAROS Andrzej Z/4668/23 2024  OSU  
7 7 s 1 10:36.15 KMUK Maciej LKS Stal Mielec 2008 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/2496/24 2024
8 8 s 1 10:38.18 BIEŃKO Mikołaj KKB MOSiR Krosno 2005 U20 PK -- SOCHA Tomasz Z/7465/23 2024
  s 1 DNF CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK -- KOWAL Piotr Z/0440/22 2024 LDK!  KN B  
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.10 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -0.1 II SUGIER Maria Z/2573/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 18.17 DRYJAŃSKI Ksawery UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK -0.1 V SUGIER Maria # Z/6668/22 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.05 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.1 I DMP U20 MAJCHROWICZ Rena Z/0051/21 2024 LDK!  OSU   KN B   152
2 2 s 1 16.47 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -0.1 IV MAJCHROWICZ Rena Z/0044/21 2024 LDK!  OSU  
100 m pł M
1 1 s 1 18.37 KWIATEK Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK -1.5 -- WRÓBEL Marcin Z/0653/23 2024 LDK!
2 2 s 1 19.50 BIAŁAS Piotr UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U14 PK -1.5 -- WĘGRZYN Monika Z/2137/22 2024
3 3 s 1 19.73 ZIĘTEK Michał UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U14 PK -1.5 -- WĘGRZYN Monika Z/5335/23 2024
300 m pł M
1 1 s 1 39.93 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK II SUGIER Maria Z/2573/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 42.40 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK III STEC Karolina Z/4593/19 2024 LDK!
3 3 s 1 45.94 DRYJAŃSKI Ksawery UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U16 PK V SUGIER Maria # Z/6668/22 2024 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 56.20 CZUBA Emanuel CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK II DMP U20 MAZUR Janusz Z/0394/18 2024 LDK!  KN B   125
2 2 s 1 58.11 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U20 PK III WĘGRZYN Monika Z/3339/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
4x100 m M
1 1 s 1 44.46 GNAT Mikołaj
PRZETACZNIK Adrian
BIEGAJ Filip
SZOSTEK Krystian
CWKS Resovia Rzeszów 2007
2007
2007
2008
U18 PDK -- WIERZBICKI Mirosław
WIERZBICKI Mirosław
WIERZBICKI Mirosław
MAJCHROWICZ Rena
Z/1615/23
Z/2175/19
Z/0066/21
Z/5846/21
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 45.34 WYDRO Karol
WIŚNIEWSKI Hieronim
MAZUREK Maciej
STOPA Maksymilian
CWKS Resovia Rzeszów 2008
2008
2007
2007
U18 PDK -- MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
Z/1165/24
Z/8552/21
Z/4119/24
Z/1891/22
2024
2024
2024
2024




3 1 s 1 46.14 KORYGA Kacper
KOZŁOWSKI Mikołaj
SUDOŁ Maciej
SZUMEŁDA Olaf
KKL Stal Stalowa Wola 2009
2009
2009
2009
U16 PDK -- ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
GRDEŃ Krzysztof
GRDEŃ Krzysztof
Z/5094/24
Z/6965/23
Z/0217/22
Z/0219/22
2024
2024
2024
2024




4 2 s 1 46.70 DRYJAŃSKI Ksawery
TROJNAR Eryk
GRZYWACZ Aleksander
GIERCZAK Fabian
UKS Tempo 5 Przemyśl 2010
2009
2009
2009
U16 PDK -- SUGIER Maria
SUGIER Maria
SUGIER Maria
SUGIER Maria
Z/6668/22
Z/2573/20
Z/5748/21
Z/5093/24
2024
2024
2024
2024




5 3 s 1 50.50 SIEMBIDA Krzysztof
CHYŁA Sebastian
OPAŁKA Wojciech
WAMYJ Korneliusz
KKL Stal Stalowa Wola 2010
2010
2012
2010
U16 PDK -- SIWEK Andrzej
ANIOŁ Stanisław
KŁOSOWSKA Monika
ANIOŁ Stanisław
Z/0214/22
Z/4288/22
Z/2709/23
Z/3166/21
2024
2024
2024
2024




6 4 s 1 54.69 BIAŁAS Piotr
ZIĘTEK Michał
GOLA Alan
WOŁOSZ Bartosz
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011
2012
2011
2009
U16 PDK -- WĘGRZYN Monika
WĘGRZYN Monika
WĘGRZYN Monika
WĘGRZYN Monika
Z/2137/22
Z/5335/23
Z/0072/24
Z/5196/23
2024
2024
2024
2024




  s 1 DQ RODZINKA Filip
TABAKA Marcin
HAEHNE Damian
WALCZAK Grzegorz
CWKS Resovia Rzeszów 2008
2007
2007
2007
U18 PDK -- MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
Z/3973/21
Z/1619/23
Z/0051/21
Z/12415/21
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 1 f 1 1.91 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK III MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2024 BEZ  KN B  
2 2 f 1 1.83 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK III DMP U20 ŁYP Jacek Z/3389/20 2024 LDK!  OSU   KN B   104
1 1 f 2 1.60 SKOCZYLAS Alex CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/6851/23 2024 LDK!
2 2 f 2 1.55 DUBIS Adam CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/6347/22 2024 LDK!
3 3 f 2 1.50 TITTINGER Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2011 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/1021/21 2024 LDK!
4 4 f 2 1.45 SAK Oskar MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U14 PK -- BIGUS Anna Z/4534/22 2024 LDK!
5 5 f 2 1.40 STACHURA Jakub LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/2450/24 2024 LDK!
6 6 f 2 1.30 ZIARNO Marcin KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0044/24 2024 LDK!  OSU  
W dal M
1 1 f 1 6.77 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +1.0 III DMP U20 WIERZBICKI Mirosław Z/0066/21 2024 LDK!  KN B   118
2 2 f 1 6.70 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U18 PK +1.3 III TORBA Tomasz Z/2591/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 6.68 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U23 PK -0.4 III TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 6.19 GNAT Mikołaj CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK +1.1 IV WIERZBICKI Mirosław Z/1615/23 2024
5 5 f 1 5.72 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U20 PK +1.3 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
6 6 f 1 5.31 ROGOWSKI Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2008 U18 PK +0.7 -- WIERZBICKI Mirosław Z/5262/24 2024 LDK!
1 1 f 2 5.97 BOBAK Oliwer KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK +0.8 IV JANIK Emilia Z/4779/23 2024 LDK!
2 2 f 2 5.73 CYGAN Gabriel LKS Stal Mielec 2010 U16 PK +1.1 V TORBA Agnieszka Z/4984/23 2024 LDK!
3 3 f 2 5.54 BROŻONOWICZ Leon LKS Stal Mielec 2009 U16 PK +1.7 -- TORBA Tomasz Z/2588/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 2 5.32 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +1.2 -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2024 LDK!
5 5 f 2 4.94 KUBALA Ernest CWKS Resovia Rzeszów 2010 U16 PK +1.3 -- TITTINGER Katarzyna Z/13625/21 2024 LDK!
6 6 f 2 4.83 ĆWIK Marcel KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +1.9 -- ŁYP Jacek Z/0317/22 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 2 4.68 PASZKOWSKI Kajetan KKB MOSiR Krosno 2009 U16 PK +1.5 -- SOCHA Tomasz Z/2568/21 2024 LDK!
8 8 f 2 4.38 ZIARNO Marcin KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +1.5 -- ŁYP Jacek Z/0044/24 2024 LDK!  OSU  
9 9 f 2 3.59 POŻOGA Filip KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2012 U14 SK +0.8 -- CIEPLUCH Beata Z/7054/23 2024 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 14.67 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U23 PK -0.1 II TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 12.16 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U20 PK +0.6 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
Wieloskok M
1 1 f 1 12.19 BOBAK Oliwer KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK -0.3 III JANIK Emilia Z/4779/23 2024 LDK!
2 2 f 1 11.24 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK +0.2 V GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2024 LDK!
3 3 f 1 11.19 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +0.6 V SIWEK Andrzej Z/0214/22 2024 LDK!
4 4 f 1 10.19 ĆWIK Marcel KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK +0.3 -- ŁYP Jacek Z/0317/22 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 10.13 SAK Oskar MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U14 PK 0.0 -- BIGUS Anna Z/4534/22 2024 LDK!
6 6 f 1 10.01 PASZKOWSKI Kajetan KKB MOSiR Krosno 2009 U16 PK -0.3 -- SOCHA Tomasz Z/2568/21 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 15.69 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK II MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2024  KN B  
2 2 f 1 11.87 GOTFRYD Maciej LKS Stal Mielec 2008 U18 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/1020/21 2024 LDK!
3 3 f 1 10.03 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13607/21 2024 LDK!  KN B  
1 1 f 2 13.82 DRAL Adrian CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK III SAMAGALSKI Tomasz Z/7507/23 2024 LDK!
2 2 f 2 12.51 KOPERA Maciej LKS Stal Mielec 2011 U14 PK IV TORBA Agnieszka # Z/2533/24 2024 LDK!
3 3 f 2 10.14 CZURYK Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4986/23 2024 LDK!
4 4 f 2 9.70 KOCOŁ Kacper LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/1054/24 2024
5 5 f 2 9.68 MATEJA Łukasz KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/5026/24 2024
6 6 f 2 5.84 MAJCHER Szymon KS Harpagan Tarnobrzeg 2010 U16 PK -- STEC Karolina Z/5991/22 2024
Dysk (1) M
1 1 f 1 36.64 DRAL Adrian CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/7507/23 2024 LDK!
2 2 f 1 29.30 MRÓZ Kacper MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4295/23 2024
3 3 f 1 29.07 MRÓZ Błażej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4296/23 2024
4 4 f 1 26.92 MATEJA Łukasz KS Komunalni Sanok 2010 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/5026/24 2024
5 5 f 1 25.28 STĘPIEŃ Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4292/22 2024 LDK!  OSU  
6 6 f 1 22.47 STĘPIEŃ Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4291/22 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 19.13 MOSKAL Gerard KKL Stal Stalowa Wola 2011 U14 PK -- ŁYP Jacek Z/6654/23 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 40.41 SZAJOWSKI-GOCEK Krystyn CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK III DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/2475/23 2024  KN B   111
2 2 f 1 39.14 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK III MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2024  KN B  
3 3 f 1 34.54 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13607/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 28.63 PLEBAN Maksymilian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/6195/23 2024
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 42.22 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK III DMP U20 DRAPAŁA Paweł Z/2619/20 2024  KN B   120
Dysk (2) M
1 1 f 1 32.03 HAWRYLUK Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/4929/18 2024 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 44.63 STEC Olaf LKS Stal Mielec 2008 U18 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/3020/23 2024  KN B  
1 1 f 2 46.87 KICIŃSKI Szymon LKS Stal Mielec 2009 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/0308/24 2024
2 2 f 2 36.92 KOPERA Maciej LKS Stal Mielec 2011 U14 PK V TORBA Agnieszka # Z/2533/24 2024 LDK!
3 3 f 2 17.02 GOTFRYD Michał LKS Stal Mielec 2011 U14 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/1057/24 2024
Młot (7.26) M
1 1 f 1 37.77 HAWRYLUK Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/4929/18 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 29.73 MRÓZ Błażej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4296/23 2024
2 2 f 1 27.82 CZURYK Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4986/23 2024 LDK!
3 3 f 1 26.76 MRÓZ Kacper MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U16 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/4295/23 2024
4 4 f 1 17.09 MAJCHER Szymon KS Harpagan Tarnobrzeg 2010 U16 PK -- STEC Karolina Z/5991/22 2024
Oszczep (700) M
1 1 f 1 39.42 PLEBAN Maksymilian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U18 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/6195/23 2024
2 2 f 1 33.26 SZAJOWSKI-GOCEK Krystyn CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2475/23 2024  KN B  
Oszczep (800) M
1 1 f 1 43.48 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U20 PK IV ŻAK Dariusz Z/13446/21 2024 LDK!
Chód 5 km M
1 1 s 1 29:21.70 mx KRĘŻEL Kordian LKS Stal Mielec 2009 U16 PK IV KULIG Marzena Z/1435/22 2024  OSU  
2 2 s 1 38:54.32 mx LASEK Amadeusz LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -- KULIG Marzena Z/3696/21 2024 LDK!  OSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 31.463305950165 sekund