Opole 26.05.2024
18. Opolski Festiwal Skoków [DMP] [DMP U20]
Wzwyż K
1 f 1 1.90 ŻODZIK Maria KS Podlasie Białystok 1997 Sen PD M DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/5193/23 2024  KNS   172
10 f 1 1.82 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 Sen PM M BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2024 M  KNS  
13 f 1 1.74 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP I DMP DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek B.D. , Z/3892/17 , 2024 LDK!  KNF   120
13 f 1 1.74 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK I DMP TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2024  KNS   120
15 f 1 1.74 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK I DMP TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2024 LDK!  KNF   120
1 f 2 1.74 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U20 PM I DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2024 4 LDK!  OSU   KN B   120 150
2 f 2 1.74 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U20 PM I DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2024 LDK!  KNF   OSU   120 150
2 f 2 1.74 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U20 MZ I SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2024 LDK!  KN B  
4 f 2 1.70 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP I DMP U20 FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2024 LDK!  KNF   141
5 f 2 1.70 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U20 PM I DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2024 3 LDK!  OSU   KN B   108 141
8 f 2 1.65 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2024 LDK!  KN B  
9 f 2 1.65 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK II DMP DMP U20 TITTINGER Michał Z/0050/21 2024 LDK!  KN B   93 130
10 f 2 1.65 JASIELON Julia LUKS Hańcza Suwałki 2009 U16 PD II STACHURSKA Agnieszka Z/0139/20 2024 LDK!
12 f 2 1.55 KALICUN Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP III DMP U20 OSIEWACZ Stefan KOMAR Patryk Z/12741/21, Z/12741/21 2022, 2024 LDK! 103
Wzwyż M
1 f 1 2.26 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 Sen KP M KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2024  KNS  
6 f 1 2.13 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP I KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. , Z/3296/17 , 2024 LDK!  KNF  
8 f 1 2.09 WALECKI Jakub WLKS Nowe Iganie 2005 U20 MZ I ZIĘCINA Kazimierz Z/3022/20 2024 LDK!  KNF  
9 f 1 2.09 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U23 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
10 f 1 2.05 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U20 PM II DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard , Z/0018/18 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU   112 144
12 f 1 1.95 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2024 LDK!  KNF   87
1 f 2 2.08 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK I RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
2 f 2 2.04 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD II DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  KN B   109 142
3 f 2 2.00 REBEJKO Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2006 U20 DS II KORDASIEWICZ Damian Z/1895/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
4 f 2 1.96 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK II RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2024 LDK!  KN B  
5 f 2 1.96 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL II DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   90 126
6 f 2 1.92 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD III DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0186/20 2024 LDK!  KNF   81 120

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7743060588837 sekund