Ruda Śląska 25 - 26.05.2024
Mistrzostwa Woj. Śląskiego S, U20, U18 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.58 ŚLIWA Julia MOSM Tychy 2003 U23 SL +1.1 II PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!
2 2 s 1 13.28 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U23 SL +1.1 -- PILAREK Sławomir B.D. , Z/2407/17 , 2024 LDK!
3 3 s 1 13.38 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL +1.1 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2024 3
1 1 e 1 12.26 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL -0.3 II DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5604/18 2024 5 LDK!  KN B   145
2 6 e 1 13.20 BĄK Anna MKS Iskra Pszczyna 2008 U18 SL -0.3 III BIELA Marek # Z/0563/24 2024
3 11 e 1 13.47 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U18 SL -0.3 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2024 LDK!
4 17 e 1 13.72 KRZEMPEK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.3 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1320/23 2024 LDK! 84
5 23 e 1 13.97 STOLARCZYK Emilia MCKiS Jaworzno 2008 U18 SL -0.3 -- KUZAK Piotr Z/4617/24 2024 LDK!
6 30 e 1 14.57 HOLON Elżbieta MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -0.3 -- ROLAK Dorota Z/2469/23 2024
7 31 e 1 15.38 WINIARSKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3911/20 2024
1 2 e 2 12.48 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL +0.9 II MORKA Piotr Z/2816/21 2024 LDK!  KN B  
2 7 e 2 13.22 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.9 IV RUŚNIAK Stefan Z/4562/19 2024 LDK!
3 8 e 2 13.32 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U18 SL +0.9 IV B.D. Z/3416/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 12 e 2 13.50 GRZEGORCZYK Magdalena MUKS SZS Cieszyn 2008 U18 SL +0.9 IV WERNER Mirosław Z/13851/21 2024
5 28 e 2 14.44 KRZEMIŃSKA Amelia MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL +0.9 -- DUDAŁA Piotr Z/1133/23 2024
6 29 e 2 14.52 PAUL Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U18 SL +0.9 -- B.D. Z/3196/24 2024
7 32 e 2 15.77 DĄBKOWSKA Paulina RMKS Rybnik 2007 U18 SL +0.9 -- FOJCIK Dorota Z/5337/24 2024
1 4 e 3 12.94 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL +1.0 III KRUPA Iwona Z/2684/20 2024 LDK!
2 13 e 3 13.53 WACH Nicole MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U18 SL +1.0 IV DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1842/23 2024 90
3 16 e 3 13.55 CZYŻ Hanna TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL +1.0 IV PRENCEL Piotr Z/2486/23 2024
4 19 e 3 13.81 WAŁĘGA Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U18 SL +1.0 -- B.D. Z/3647/24 2024
5 22 e 3 13.93 ŚLUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2024 LDK!
6 26 e 3 14.37 KROPKA Arina MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL +1.0 -- DUDAŁA Piotr Z/5365/24 2024
1 3 e 4 12.76 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL +0.8 III PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!  KN B  
2 10 e 4 13.36 JAKUBIEC Hanna MOSM Tychy 2008 U18 SL +0.8 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/0218/24 2024
3 15 e 4 13.53 KUPCZAK Olga MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL +0.8 IV RUSZEL Piotr MORKA Piotr , Z/1636/23 , 2024 LDK!
4 18 e 4 13.73 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U18 SL +0.8 IV FOJCIK Dorota Z/4419/20 2024 LDK!
5 20 e 4 13.85 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U18 SL +0.8 -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2024 LDK!
6 27 e 4 14.41 KOCHEL Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL +0.8 -- B.D. Z/1897/24 2024
1 5 e 5 13.03 SHATOVA Anastasiia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL +1.0 III B.D. Z/3203/24 2024
2 9 e 5 13.35 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL +1.0 IV STAŚKIEWICZ Jakub Z/14109/21 2024 LDK!
3 14 e 5 13.53 KADZIMIERZ Jessica MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL +1.0 IV DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1396/20 2024 LDK! 49 90
4 21 e 5 13.88 KONDZIELA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP +1.0 -- DMP U20 JASIŃSKI Cyprian Z/12585/21 2024 LDK! 79
5 24 e 5 14.22 ZAMARLIK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4688/22 2024 LDK!
6 25 e 5 14.29 BAZYLAK Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL +1.0 -- ROLAK Dorota Z/0921/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
1 2 e 6 12.32 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U20 SL -0.6 II B.D. Z/3394/18 2024 4 LDK!  KNF  
2 3 e 6 12.47 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL -0.6 II DMP CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2024 4 LDK!  KN B   100
3 5 e 6 12.70 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL -0.6 II JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2024 LDK!  KN B  
4 6 e 6 12.93 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL -0.6 III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/2265/20 2024 LDK! 76 115
5 9 e 6 13.23 WOŚ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL -0.6 IV CIUK Marek Z/1527/19 2024 LDK!  KN B  
6 12 e 6 14.27 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U20 SL -0.6 -- B.D. Z/5858/21 2024
7 13 e 6 14.61 HERMANOWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U20 SL -0.6 -- SZYJKA Anna Z/0678/22 2024
1 1 e 7 12.03 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL +1.1 I DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2024 LDK!  KNF   155
2 4 e 7 12.65 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL +1.1 II B.D. Z/12348/21 2024
3 7 e 7 13.02 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL +1.1 III DMP DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek , Z/3419/18 , 2024 4 LDK! 71 111
4 8 e 7 13.07 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +1.1 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
5 10 e 7 13.81 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +1.1 -- DMP DMP U20 CZYŻ Paweł ROLAK Dorota , Z/0013/20 , 2024 LDK!  OSU   38 81
6 11 e 7 14.17 TARASENKOVA Waleriia KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL +1.1 -- MARMUR Stanisław Z/6032/21 2024 LDK!
1 1 f 1 12.14 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL +0.2 I DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5604/18 2024 5 LDK!  KN B   150
2 2 f 1 12.57 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL +0.2 II MORKA Piotr Z/2816/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 12.82 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL +0.2 III KRUPA Iwona Z/2684/20 2024 LDK!
4 4 f 1 12.85 SHATOVA Anastasiia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL +0.2 III B.D. Z/3203/24 2024
5 5 f 1 12.92 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL +0.2 III PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 13.24 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.2 IV RUŚNIAK Stefan Z/4562/19 2024 LDK!
7 7 f 1 13.26 BĄK Anna MKS Iskra Pszczyna 2008 U18 SL +0.2 IV BIELA Marek # Z/0563/24 2024
8 8 f 1 13.29 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U18 SL +0.2 IV B.D. Z/3416/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
1 1 f 2 11.83 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL +0.6 M DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2024 LDK!  KNF   165
2 2 f 2 12.10 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U20 SL +0.6 I B.D. Z/3394/18 2024 4 LDK!  KNF  
3 3 f 2 12.42 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL +0.6 II DMP CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2024 4 LDK!  KN B   103
4 4 f 2 12.46 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL +0.6 II B.D. Z/12348/21 2024
5 5 f 2 12.71 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL +0.6 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/2265/20 2024 LDK! 87 125
6 6 f 2 12.74 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL +0.6 II JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 2 13.10 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL +0.6 III DMP DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek , Z/3419/18 , 2024 4 LDK! 68 108
200 m K
1 1 w 1 24.96 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +1.1 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B   890
1 1 w 1 25.51 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +0.5 II CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B   841
2 2 w 1 25.90 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP +1.1 II LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  OSU   KN B   806
2 2 w 1 26.38 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +0.5 III PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU   KN B   764
3 3 w 1 26.64 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL +0.5 III SZYJKA Anna Z/2803/21 2024 LDK!  KN B   742
3 3 w 1 26.66 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP +1.1 III MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2024 LDK!  KN B   740
4 4 w 1 27.07 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP +1.1 III LACH Magdalena Z/0206/19 2024 LDK!  OSU   KN B   706
4 4 w 1 27.19 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +0.5 III PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   696
5 5 w 1 27.34 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL +1.1 IV DMP DMP U20 MARKOWSKI Jacek Z/0961/19 2024 LDK!  KN B   684 61 101
1 5 w 2 29.00 CIEŚLA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL +1.5 -- DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2024 554
2 6 w 2 29.31 MUSIOŁ Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP +1.5 -- PLASKOTA Krzysztof Z/12583/21 2024 LDK! 531
3 7 w 2 29.64 PARTYKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U18 OP +1.5 -- DZIUBA Jacek Z/5060/22 2024 LDK!  OSU   508
400 m K
1 1 s 1 57.48 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL II B.D. Z/4224/21 2024  KN B  
2 2 s 1 58.82 ABSYL Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL II DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/2319/18 2024 LDK!  OSU   KN B   87 123
3 3 s 1 59.01 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2024  OSU   KN B   85 121
4 4 s 1 59.33 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U18 SL III PROKSA Robert Z/2905/19 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 59.81 JURKA Daniela MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL III DUDAŁA Piotr Z/4507/19 2024 LDK!  KN B  
1 7 s 2 61.24 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U18 SL III DMP PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1583/21 2024 LDK!  OSU   KN B   64
2 9 s 2 63.91 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL IV DMP DMP U20 RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/12476/21 , 2024 BEZ LDK! 42 85
3 10 s 2 64.01 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL IV JONDA Czesław Z/4363/19 2024 BEZ LDK!
  s 2 DQ SZARLEJ Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/4390/19 2024 LDK!
  s 2 DQ SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL -- DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2024 LDK!
1 6 s 3 59.93 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1413/20 2024 LDK!  OSU  
2 12 s 3 64.60 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2024 LDK!
3 19 s 3 67.56 VIVCHARENKO Myroslava RMKS Rybnik 2007 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/4622/22 2024
4 20 s 3 68.30 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL -- JONDA Czesław Z/1747/19 2024 BEZ LDK!
1 11 s 4 64.25 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U18 SL IV B.D. Z/3794/20 2024
2 16 s 4 66.81 MĘDRALA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U18 SL -- B.D. Z/4076/20 2024
3 18 s 4 67.43 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/3721/19 2024
4 23 s 4 70.25 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL -- JONDA Czesław Z/3058/19 2024 BEZ LDK!
1 17 s 5 67.21 STOLARCZYK Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4878/24 2024 LDK!
2 21 s 5 68.37 BEDNAREK Nicola TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5144/21 2024 LDK!
3 22 s 5 69.47 MYRMUS Karolina LKS Pogórze Skoczów 2008 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5838/23 2024
4 24 s 5 73.88 WANDOR Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1322/23 2024 LDK!
1 8 s 6 63.33 KACZMARCZYK Matylda MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/13990/21 2024 LDK!  OSU  
2 13 s 6 65.42 KOWALSKA Maja UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2241/23 2024 LDK!
3 14 s 6 66.03 GRZESICZEK Aleksandra UKS Trójka Mikołów 2007 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/13950/21 2024
4 15 s 6 66.27 GAZDA Hanna LKS Pszczyna 2007 U18 SL -- B.D. Z/1591/24 2024 LDK!
  s 6 DQ SITKO Magdalena RMKS Rybnik # 2008 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/12734/21 2024
1 1 s 7 56.82 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U20 SL II GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 7 58.51 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL II DMP MARMUR Stanisław Z/3242/18 2024 LDK!  KN B   90
3 3 s 7 60.10 MUCHA Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL III ROLAK Dorota Z/3699/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 5 s 7 62.67 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL IV CIUK Marek Z/0938/20 2024 BEZ LDK!
5 9 s 7 66.13 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0947/19 2024 BEZ LDK!
1 4 s 8 61.05 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U20 SL III DMP DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/1178/20 2024 LDK! 66 106
2 6 s 8 63.36 GARNYSZ Alicja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2634/23 2024 LDK! 89
3 7 s 8 64.38 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL IV DMP DMP U20 ŚNIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2024 LDK! 39 82
4 8 s 8 65.02 ŚLIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U20 SL -- B.D. Z/7889/21 2024 LDK!
5 10 s 8 74.66 NIEWRZOŁ Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U20 SL -- MORKA Piotr Z/1138/20 2024
1500 m K
1 1 s 1 4:49.67 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki 2005 U20 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5738/21 2024
2 2 s 1 4:50.08 KSINIEWICZ Amelia TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL III DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/3262/18 2024 BEZ  KN B   112
3 3 s 1 4:56.02 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL III DMP LAMCH Czesław Z/3892/20 2024 LDK!  OSU   KN B   51
4 4 s 1 4:56.09 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3321/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 4:56.73 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki 2008 U18 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2024  KN B  
6 6 s 1 4:58.93 RAK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP IV DMP U20 OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek , Z/2478/19 , 2024 LDK!  OSU   94
7 7 s 1 5:08.88 SAJDOK Weronika LKS Pszczyna 2008 U18 SL IV HELBIK Marzanna Z/0054/22 2024 LDK!  KN B  
8 8 s 1 5:09.48 DZIERBANOWICZ Malwina LKS Pogórze Skoczów 2008 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/6163/23 2024
9 9 s 1 5:11.27 ULIDOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/7789/21 2024
10 10 s 1 5:12.75 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2024 BEZ
11 11 s 1 5:16.75 KOWOL Karolina RMKS Rybnik 2006 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/5016/23 2024
12 12 s 1 5:24.03 SITEK Olivia UKS Diament Godów 2008 U18 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2085/20 2024 LDK!
13 13 s 1 5:44.34 KUŹNIAK Magdalena NKS Start Namysłów 2008 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/8964/21 2024 LDK!
  s 1 DNF WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2024
3000 m K
1 1 s 1 10:12.43 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U20 SL II KALINOWSKI Stefan Z/2078/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 10:19.02 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U18 SL II GAWLINA Józef Z/13162/21 2024  KN B  
3 3 s 1 10:43.41 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL III RUŚNIAK Stefan Z/2783/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 4 s 1 10:58.81 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U20 SL III JARCZOK Miłosz Z/3160/19 2024 BEZ LDK!
5 5 s 1 11:02.94 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL III MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 11:12.07 WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL IV DMP U20 LAMCH Czesław Z/4608/19 2024 LDK!  OSU   KN B   93
7 7 s 1 11:18.15 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL IV STAŚKIEWICZ Jakub Z/10880/21 2024 LDK!
8 8 s 1 11:18.52 SUJATA Zofia LKS Omega Kleszczów 2006 U20 LD IV BEDNARSKI Tomasz Z/14472/21 2024
9 9 s 1 11:28.17 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U20 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2024 BEZ
10 10 s 1 12:00.39 FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/12803/21 2024 LDK! 73
  s 1 DNF KOŁTON Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U18 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/3247/20 2024
100 m pł J MŁ K
1 1 w 1 14.81 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +1.3 II PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU   KN B   867
2 2 w 1 14.83 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +1.3 II CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B   864
3 3 w 1 14.86 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +1.3 II PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   860
4 4 w 1 15.24 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL +1.3 II SZYJKA Anna Z/2803/21 2024 LDK!  KN B   810
5 5 w 1 16.19 CIEŚLA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL +1.3 III DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2024 691
6 6 w 1 18.04 MUSIOŁ Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP +1.3 -- PLASKOTA Krzysztof Z/12583/21 2024 LDK! 484
7 7 w 1 18.20 PARTYKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U18 OP +1.3 -- DZIUBA Jacek Z/5060/22 2024 LDK!  OSU   468
100 m pł K
1 1 w 1 13.92 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP +2.2 I DMP DMP U20 LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  OSU   KN B   990 141 165
2 2 w 1 14.07 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +2.2 I DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B   968 135 161
3 3 w 1 14.95 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP +2.2 II MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2024 LDK!  KN B   848
4 4 w 1 15.42 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP +2.2 II LACH Magdalena Z/0206/19 2024 LDK!  OSU   KN B   787
5 5 w 1 16.50 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL +2.2 III MARKOWSKI Jacek Z/0961/19 2024 LDK!  KN B   654
400 m pł K K
1 1 s 1 62.46 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL I ROLAK Dorota Z/1946/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 s 1 64.05 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP II DMP DMP U20 DZIUBA Jacek Z/2744/18 2024 LDK!  OSU   KN B   97 133
3 3 s 1 66.63 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U20 OP III PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 4 s 1 68.38 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL III KOS Kamil Z/1993/18 2024 LDK!
5 5 s 1 72.50 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U23 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2024 4
1 1 s 2 65.66 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL II DMP CHRIST Marek Z/1533/19 2024 LDK!  KN B   84
2 2 s 2 67.55 KACZMAREK Gabriela MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL III ROLAK Dorota Z/4508/19 2024 LDK!  OSU  
3 4 s 2 69.88 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL IV DMP DMP U20 ŚNIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2024 LDK! 56 101
4 5 s 2 70.02 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL IV DMP DMP U20 ŚNIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2024 LDK! 56 100
1 3 s 3 67.91 STEC Hanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/2179/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 6 s 3 72.32 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/9269/21 2024 LDK!  OSU  
3 7 s 3 74.76 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U18 SL -- B.D. Z/4079/20 2024
4x100 m K
1 1 s 1 48.97 LIPSKA Aleksandra
MALIGŁÓWKA Aleksandra
WOŚ Kinga
CYRULIŃSKA Oliwia
CKS Budowlani Częstochowa 2006
2006
2006
2005
U20 SLK -- CIUK Marek
CIUK Marek
CIUK Marek
TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek
Z/2265/20
Z/0938/20
Z/1527/19
, Z/3419/18
2024
2024
2024
, 2024

BEZ

4
2 2 s 1 52.58 TARASENKOVA Waleriia
KRAVCHENKO Sofia
MILICZEK Magdalena
STĘPIEŃ Dagmara
KS AZS AWF Katowice 2006
2006
2006
2005
U20 SLK -- MARMUR Stanisław
MARMUR Stanisław
MARMUR Stanisław
CHRIST Marek
Z/6032/21
Z/3452/23
Z/3242/18
Z/0820/18
2024
2024
2024
2024



3
  s 1 DQ KRUCZEK Martyna
POTOK Katarzyna
ROSZKOWSKA Amelia
ŻUKOWSKA Jagoda
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006
2006
2006
2006
U20 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
KOS Kamil
JUSTYNIAK Joanna
Z/2983/18
Z/2991/22
Z/1993/18
Z/1994/20
2024
2024
2024
2024




1 1 s 2 50.49 PODGÓRSKA Magdalena
MADUZIA Justyna
CZYŻ Hanna
PUŁAWSKA Maria
TL Pogoń Ruda Śląska 2007
2008
2008
2007
U18 SLK -- JONDA Czesław
CZYŻ Katarzyna
PRENCEL Piotr
PRENCEL Piotr
Z/1747/19
Z/3264/18
Z/2486/23
Z/5604/18
2024
2024
2024
2024
BEZ
BEZ

5
2 2 s 2 51.05 KUPCZAK Olga
BAŁAZY Karolina
ŚWIERCZEK Laura
MOLENDA Zuzanna
MKS-SMS Victoria Racibórz 2008
2007
2007
2008
U18 SLK -- RUSZEL Piotr MORKA Piotr
SZYJKA Anna
MORKA Piotr
MORKA Piotr
, Z/1636/23
Z/2803/21
Z/3238/20
Z/2816/21
, 2024
2024
2024
2024




3 3 s 2 52.55 KUBAK Blanka
GRZECHUŁA Maja
WACH Nicole
BAZYLAK Maja
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008
2008
2008
2007
U18 SLK -- JAŹWIŃSKI Krzysztof
PRZEWIEŹLIK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
ROLAK Dorota
Z/0733/24
Z/1583/21
Z/1842/23
Z/0921/18
2024
2024
2024
2024



BEZ
4 4 s 2 53.28 ZAMARLIK Katarzyna
WIEJA Klaudia
ŚLUSARCZYK Julia
KRZEMPEK Julia
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2008
2007
2007
U18 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/4688/22
Z/5577/21
Z/6079/21
Z/1320/23
2024
2024
2024
2024




5 5 s 2 54.63 LURKA Oliwia
VIVCHARENKO Myroslava
SITKO Magdalena
KONKOL Roksana
RMKS Rybnik 2008
2007
2008
2008
U18 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
Z/5571/19
Z/4622/22
Z/12734/21
Z/4419/20
2024
2024
2024
2024




2000 m prz K
1 1 s 1 6:59.77 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL I DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 1 7:30.59 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/0866/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 7:34.19 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U20 MA III SUDOŁ Grzegorz # Z/7639/21 2024 LDK!
4 4 s 1 7:46.94 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/3919/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 7:47.70 KUBISZ Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/5459/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 8:23.03 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA IV GAJ Paulina Z/5002/21 2024 LDK!
3000 m prz K
1 1 s 1 11:28.84 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U20 SL II DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2024 BEZ LDK! 0
2 2 s 1 12:01.99 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U20 SL III PASZTA Wiesław Z/3090/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 12:19.81 DUBIEL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U20 SL III PASZTA Wiesław Z/11744/21 2024
Wzwyż K
1 1 f 1 1.35 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL -- DMP MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2024 4 LDK! 28
1 1 f 2 1.50 KRAVCHENKO Sofia KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL IV MARMUR Stanisław Z/3452/23 2024
2 2 f 2 1.45 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL IV RAMUS Józef Z/0121/21 2024 LDK!
3 3 f 2 1.40 KUCIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/5300/24 2024
4 4 f 2 1.40 CHUDEK Edyta MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U20 SL -- DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/3752/22 2024 68
5 5 f 2 1.35 GRYGIERCZYK Dominika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0961/23 2024 LDK!
6 6 f 2 1.25 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/3905/20 2024 LDK!
1 1 f 3 1.45 PAPETA Mariia KS AZS AWF Katowice 2008 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/4132/23 2024
2 2 f 3 1.35 SZUMLIŃSKA Nicola CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1958/22 2024 LDK!  OSU  
1 1 w 1 1.63 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP II CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B   771
2 2 w 1 1.60 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   736
3 3 w 1 1.51 CIEŚLA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL IV DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2024 632
4 4 w 1 1.48 PARTYKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U18 OP IV DZIUBA Jacek Z/5060/22 2024 LDK!  OSU   599
5 5 w 1 1.45 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU   KN B   566
6 6 w 1 1.42 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- SZYJKA Anna Z/2803/21 2024 LDK!  KN B   534
7 7 w 1 1.36 MUSIOŁ Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/12583/21 2024 LDK! 470
1 1 w 2 1.72 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP I LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  OSU   KN B   879
2 2 w 2 1.69 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP II DMP DMP U20 MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2024 LDK!  KN B   842 105 138
3 3 w 2 1.54 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP IV LACH Magdalena Z/0206/19 2024 LDK!  OSU   KN B   666
4 4 w 2 1.54 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B   666
5 5 w 2 1.33 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/0961/19 2024 LDK!  KN B   439
W dal K
1 1 f 1 5.35 ŚLIWA Julia MOSM Tychy 2003 U23 SL -0.6 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!
2 2 f 1 4.60 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U23 SL +0.6 -- B.D. Z/1316/23 2024 LDK!
3 3 f 1 4.53 KANIA Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec 2003 U23 SL +0.1 -- PILAREK Sławomir Z/4551/17 2024 LDK!
1 1 f 2 5.21 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL -0.7 III CHRIST Marek Z/0820/18 2024 3 LDK!  KN B  
2 2 f 2 5.12 KRUCZEK Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL -0.6 III JUSTYNIAK Joanna Z/2983/18 2024 LDK!
3 3 f 2 4.55 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U20 SL -0.1 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2024 LDK!
4 4 f 2 4.34 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL +0.3 -- MARKOWSKI Jacek Z/3905/20 2024 LDK!
1 1 f 3 5.15 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL +1.0 III PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 3 5.13 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL +1.0 III RAMUS Józef Z/0122/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 3 4.72 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL +0.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5577/21 2024 LDK!
4 4 f 3 4.71 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U18 SL +0.6 -- BIELA Marek Z/3860/19 2024 LDK!
5 5 f 3 4.30 KONDZIELA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -1.2 -- JASIŃSKI Cyprian Z/12585/21 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.86 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL III DMP U20 LAMCH Czesław Z/4073/20 2024 LDK!  OSU   KN B   118
2 2 f 1 12.79 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL III RAMUS Józef Z/3206/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 11.76 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2024  KN B  
4 4 f 1 10.49 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL IV PILAREK Sławomir Z/14173/21 2024 LDK!
5 5 f 1 10.09 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP IV DOMIN Adam Z/0378/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 1 9.79 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/1398/20 2024  KN B  
7 7 f 1 8.70 RYGIEL Marta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4040/22 2024 LDK!
8 8 f 1 8.44 HIBNER Kamila MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1906/22 2024
9 9 f 1 8.42 WITKOWSKA Nadia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4043/22 2024 LDK! 64
10 10 f 1 8.24 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -- DOMIN Adam Z/11530/21 2024 LDK!  OSU  
11 11 f 1 7.58 KLIMEK Hanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5566/21 2024 LDK!
1 1 w 1 10.17 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   541
2 2 w 1 9.92 MUSIOŁ Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP IV PLASKOTA Krzysztof Z/12583/21 2024 LDK! 524
3 3 w 1 9.28 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B   482
4 4 w 1 9.26 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU   KN B   481
5 5 w 1 8.42 CIEŚLA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2024 427
6 6 w 1 7.72 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- SZYJKA Anna Z/2803/21 2024 LDK!  KN B   381
7 7 w 1 7.05 PARTYKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/5060/22 2024 LDK!  OSU   338
Kula (4) K
1 1 f 1 9.19 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U23 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2024 5 LDK!  KN B  
2 2 f 1 8.28 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1608/16 , 2024 LDK!
3 3 f 1 8.20 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2024 LDK!
1 1 f 2 11.30 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U20 SL III BOJKO Bogdan Z/4509/18 2024 5  KN B  
2 2 f 2 8.43 WILIŃSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL -- DMP RUŚNIAK Stefan # Z/2270/20 2024 LDK! 34
1 1 w 1 10.92 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL III ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B   590
2 2 w 1 9.80 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2024 LDK!  KN B   516
3 3 w 1 9.35 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP IV LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  OSU   KN B   487
4 4 w 1 8.83 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -- LACH Magdalena Z/0206/19 2024 LDK!  OSU   KN B   453
5 5 w 1 7.98 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/0961/19 2024 LDK!  KN B   398
Dysk (1) K
1 1 f 1 33.47 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U23 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2024 LDK!
2 2 f 1 28.73 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2024 LDK!
3 3 f 1 26.29 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1608/16 , 2024 LDK!
1 1 f 2 42.27 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL II DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2024 LDK!  KN B   106 141
2 2 f 2 36.28 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III DMP DMP U20 MARMUR Stanisław Z/4088/20 2024  KN B   81 123
3 3 f 2 32.17 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1398/20 2024  KN B   106
4 4 f 2 31.48 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP IV DOMIN Adam Z/0378/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 2 31.18 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/13889/21 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 2 27.54 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL IV KURDZIEL Andrzej # Z/3453/22 2024  KN B  
7 7 f 2 23.85 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -- DOMIN Adam Z/11530/21 2024 LDK!  OSU  
Chód 5 km K
1 1 s 1 28:10.22 WAWRZYŃCZAK Maja CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL III DMP U20 LAMCH Czesław Z/4657/19 2024 LDK!  OSU   KN B   108
2 2 s 1 30:05.75 LUBCZYŃSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL III DMP U20 LAMCH Czesław Z/0036/23 2024 LDK!  OSU   KN B   91
3 3 s 1 34:22.43 STAFI Joanna MKS Czechowice-Dziedzice 1984 Masters SL -- KOBĘDZA Jan Z/3199/24 2024
4 4 s 1 35:03.50 ŁĄGIEWKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3929/20 2024 LDK!  OSU  
100 m M
1 1 e 1 11.28 FRĄCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +0.1 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2024 LDK!  KN B   81 122
2 9 e 1 11.85 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U18 SL +0.1 IV DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1584/21 2024 LDK!  KN B   45 94
3 17 e 1 12.14 HYŻ Kryspin NKS Start Namysłów 2008 U18 OP +0.1 IV KACPRZAK Arkadiusz Z/3963/23 2024 LDK!  KN B  
4 23 e 1 12.39 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.1 -- DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2024 LDK! 75
5 26 e 1 12.47 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2024 LDK!
1 3 e 2 11.34 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +0.2 III DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2024 BEZ LDK!  KN B   77 119
2 7 e 2 11.68 PILAWA Piotr TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL +0.2 III PRENCEL Piotr Z/2487/23 2024
3 11 e 2 11.86 KIERMASZ Dawid MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +0.2 IV MARKOWSKI Jacek Z/5777/22 2024
4 13 e 2 11.99 LUDYGA Bryan MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +0.2 IV DMP KOTUŁA Krzysztof Z/5778/22 2024 38
5 16 e 2 12.04 CIEŚLIK Antoni CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U18 SL +0.2 IV KASIŃSKI Marek Z/5914/21 2024
6 27 e 2 12.50 IVANOV Dymytro MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +0.2 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0657/24 2024
7 29 e 2 12.81 CHUMIĘCKI Leon KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/5016/22 2024
1 2 e 3 11.29 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.1 II DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2024 LDK! 80 122
2 6 e 3 11.55 ANDRYSZCZAK Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U18 SL +0.1 III KASIŃSKI Marek Z/5329/22 2024
3 10 e 3 11.85 WĄSACZ Szymon MCKiS Jaworzno 2007 U18 SL +0.1 IV KUZAK Piotr Z/4615/23 2024
4 18 e 3 12.14 PIASNY Adam GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL +0.1 IV ŚNIEGÓRSKI Adam Z/5731/23 2024
5 19 e 3 12.25 KOCISZEWSKI Hubert CTL ORLĘTA Częstochowa 2007 U18 SL +0.1 -- KASIŃSKI Marek Z/1169/24 2024
6 22 e 3 12.32 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL +0.1 -- DMP U20 HOMA Wioleta Z/1906/21 2024 LDK! 77
7 30 e 3 14.91 PEJSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL +0.1 -- JONDA Czesław
1 5 e 4 11.51 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL +0.2 III DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5151/21 2024 109
2 13 e 4 11.99 KRASZEWSKI Karol MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL +0.2 IV DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/5528/19 2024 LDK!  OSU   38 88
3 15 e 4 12.00 GAJTKOWSKI Kamil RMKS Rybnik 2007 U18 SL +0.2 IV FOJCIK Dorota Z/2202/23 2024
4 24 e 4 12.40 BORYKA Borys MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL +0.2 -- ROLAK Dorota Z/0972/22 2024  OSU  
5 28 e 4 12.61 OPAŁA Piotr GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL +0.2 -- DMP U20 RAMUS Józef Z/2574/23 2024 71
1 4 e 5 11.41 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL +1.3 III DMP U20 PRENCEL Piotr Z/1713/19 2024 BEZ LDK! 115
2 8 e 5 11.75 SIRIACHENKO Dmytro KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL +1.3 III MARMUR Stanisław Z/3456/23 2024
3 12 e 5 11.94 ROMAŃSKI Borys MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL +1.3 IV BONK Stanisław Z/5291/23 2024
4 20 e 5 12.27 DUBIEL Przemysław RMKS Rybnik 2007 U18 SL +1.3 -- FOJCIK Dorota Z/1638/23 2024
5 21 e 5 12.28 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U18 SL +1.3 -- PASZTA Wiesław Z/2148/20 2024 LDK!
6 25 e 5 12.45 KOLMAN Dominik MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL +1.3 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1448/22 2024 LDK!
1 1 e 6 10.74 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +0.4 I DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2024 LDK!  KNF   OSU   125 154
2 5 e 6 11.45 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL +0.4 III PASZTA Wiesław Z/4282/18 2024 BEZ
3 8 e 6 11.52 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL +0.4 III DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2024
4 12 e 6 11.86 WOLAK Mikołaj MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U20 SL +0.4 IV B.D. Z/12342/21 2024
5 15 e 6 12.24 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U20 SL +0.4 -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2024 BEZ LDK!
6 16 e 6 12.28 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL +0.4 -- HOMA Wioleta Z/5506/19 2024 BEZ LDK!
7 17 e 6 12.71 NIEDZIELAK Franciszek GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL +0.4 -- RAMUS Józef Z/5295/24 2024
1 2 e 7 10.93 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +0.5 II ROLAK Dorota Z/0978/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 4 e 7 11.37 LATOSIK Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +0.5 III ROLAK Dorota Z/1131/22 2024  OSU   KN B  
3 6 e 7 11.46 PIETRZYK Filip MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL +0.5 III ROLAK Dorota Z/2323/18 2024 LDK!
4 9 e 7 11.56 PŁAZA Maksymilian MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U20 SL +0.5 III B.D. Z/0636/23 2024
5 11 e 7 11.83 ZASADNI Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +0.5 IV ROLAK Dorota Z/1130/22 2024  OSU  
1 3 e 8 11.08 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL +0.7 II DMP DĘBOWSKI Michał Z/2984/18 2024 BEZ LDK! 96
2 7 e 8 11.48 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U20 SL +0.7 III PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2024
3 10 e 8 11.76 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U20 SL +0.7 IV GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2024
4 13 e 8 12.12 PRZYWARA Bartosz MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL +0.7 IV KOTUŁA Krzysztof Z/5172/23 2024
5 14 e 8 12.17 GAIK Teodor KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL +0.7 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/0701/23 2024 82
1 1 e 9 10.74 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +0.2 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024
2 2 e 9 10.76 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL +0.2 I DMP KOTUŁA Krzysztof Z/4779/15 2024 II 123
3 3 e 9 11.33 SHTUTSA Maksym KS AZS AWF Katowice 2004 U23 SL +0.2 III MARMUR Stanisław Z/3454/23 2024
4 4 e 9 11.34 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +0.2 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2024 2
5 5 e 9 11.62 WRODARCZYK Michał KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL +0.2 III KRUPA Iwona Z/1194/24 2024
6 6 e 9 11.89 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U23 SL +0.2 -- PASZTA Wiesław Z/3733/17 2024 4
7 7 e 9 11.98 PROKOPOWICZ Patryk CKS Budowlani Częstochowa 2001 Sen SL +0.2 -- DMP CIUK Marek Z/2118/17 2024 39
1 1 f 1 11.15 FRĄCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL 0.0 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2024 LDK!  KN B   90 130
2 2 f 1 11.31 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL 0.0 III DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2024 BEZ LDK!  KN B   79 120
3 3 f 1 11.37 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL 0.0 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2024 LDK! 74 117
4 4 f 1 11.47 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL 0.0 III DMP U20 PRENCEL Piotr Z/1713/19 2024 BEZ LDK! 111
5 5 f 1 11.50 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL 0.0 III DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5151/21 2024 110
6 6 f 1 11.62 ANDRYSZCZAK Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U18 SL 0.0 III KASIŃSKI Marek Z/5329/22 2024
7 7 f 1 11.76 PILAWA Piotr TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL 0.0 IV PRENCEL Piotr Z/2487/23 2024
8 8 f 1 11.79 SIRIACHENKO Dmytro KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL 0.0 IV MARMUR Stanisław Z/3456/23 2024
1 1 f 2 10.75 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +1.1 I DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2024 LDK!  KNF   OSU   124 153
2 2 f 2 10.90 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +1.1 I ROLAK Dorota Z/0978/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 2 11.24 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U20 SL +1.1 II PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2024
4 4 f 2 11.33 PIETRZYK Filip MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL +1.1 III ROLAK Dorota Z/2323/18 2024 LDK!
4 4 f 2 11.33 LATOSIK Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +1.1 III ROLAK Dorota Z/1131/22 2024  OSU   KN B  
6 6 f 2 11.44 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL +1.1 III DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2024
7 7 f 2 11.59 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL +1.1 III PASZTA Wiesław Z/4282/18 2024 BEZ
1 1 f 3 10.67 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL -0.1 I DMP KOTUŁA Krzysztof Z/4779/15 2024 II 131
2 2 f 3 10.75 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL -0.1 I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024
3 3 f 3 11.22 SHTUTSA Maksym KS AZS AWF Katowice 2004 U23 SL -0.1 II MARMUR Stanisław Z/3454/23 2024
4 4 f 3 11.30 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -0.1 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2024 2
5 5 f 3 11.57 WRODARCZYK Michał KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -0.1 III KRUPA Iwona Z/1194/24 2024
6 6 f 3 11.87 PROKOPOWICZ Patryk CKS Budowlani Częstochowa 2001 Sen SL -0.1 -- DMP CIUK Marek Z/2118/17 2024 44
7 7 f 3 12.39 WOŹNIAK Maciej TL Pogoń Ruda Śląska 2002 U23 SL -0.1 -- PRENCEL Piotr B.D. Z/2875/22 2024
400 m M
1 1 s 1 49.39 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL II DMP U20 PRENCEL Piotr Z/13349/21 2024 LDK!  KNF   KN B   137
2 3 s 1 51.43 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL III DMP DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/14110/21 2024 LDK!  KN B   68 116
3 4 s 1 52.73 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U18 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1593/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 5 s 1 52.76 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U18 SL IV DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2024 LDK!  KN B  
5 6 s 1 53.29 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/4366/19 2024 LDK!
6 7 s 1 54.62 CZERNIK Jakub UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/4502/24 2024
1 9 s 2 55.13 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL -- DMP DMP U20 ŚNIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2024 LDK! 28 82
2 11 s 2 55.42 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U18 SL -- DMP U20 HOMA Wioleta Z/3316/20 2024 LDK! 79
2 11 s 2 55.42 PIECHOTA Maciej MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U18 SL -- B.D. Z/0839/22 2024
4 13 s 2 55.62 WRÓBEL Maciej UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1178/23 2024
5 15 s 2 56.00 DROŻNIEWICZ Paweł TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL -- DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/1721/19 2024 LDK! 75
6 17 s 2 57.04 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL -- JONDA Czesław Z/3123/20 2024
1 16 s 3 56.45 JANKOWSKI Aleksander UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3393/23 2024 LDK!
2 18 s 3 57.08 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/6089/23 2024 LDK!
3 20 s 3 59.71 FEDOTOV Kyryl MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0966/23 2024
4 21 s 3 63.23 HERLICZKA Dominik GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/6276/22 2024 LDK!
  s 3 DQ BANDOS Leonard LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0885/22 2024 LDK!
1 2 s 4 50.99 FLACK John MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL III B.D. Z/4793/24 2024
2 8 s 4 54.77 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U18 SL -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/4567/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 10 s 4 55.15 PLUTA Damian LKS Pszczyna 2008 U18 SL -- HELBIK Marzanna Z/4550/19 2024 LDK!
4 14 s 4 55.76 LUBOŃ Szymon MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U18 SL -- DMP DMP U20 PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3322/20 2024 LDK!  OSU   23 77
5 19 s 4 58.08 OCHNIO Szymon MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2303/22 2024 LDK!
1 1 s 5 50.48 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U20 SL II PASZTA Wiesław Z/4953/19 2024  OSU  
2 2 s 5 51.72 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL III DMP DMP U20 ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2024 LDK! 64 113
3 3 s 5 52.44 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL III DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz KOTUŁA Krzysztof , Z/0944/19 , 2024 BEZ LDK! 55 106
4 4 s 5 53.39 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U20 SL IV BOJKO Bogdan Z/2414/20 2024
1 5 s 6 56.61 PIECHOTA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/5569/21 2024 LDK! 72
2 6 s 6 59.02 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13530/21 2024 LDK!
3 7 s 6 62.55 FURMANIUK Piotr MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/6468/23 2024 LDK!  OSU  
1 1 s 7 53.86 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U23 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2024 3
2 2 s 7 55.51 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U23 SL -- PASZTA Wiesław Z/3733/17 2024 4
3 3 s 7 57.64 BABIUCH Eryk UKS Miotacz Sosnowiec 2003 U23 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/2797/20 2024
1500 m M
1 1 s 1 4:03.13 BATOR Michał Atelier Sportu Konopiska 2007 U18 SL III B.D. Z/5347/22 2024  KN B  
2 2 s 1 4:06.64 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL III DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2024 LDK!  OSU   KN B   50 110
3 3 s 1 4:08.61 GAWEŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/3452/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 4:09.93 RYCHLIK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U18 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3788/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 4:13.86 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 4:16.02 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 1 4:16.38 KIELJAN Bartosz MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/5532/19 2024 LDK!  OSU  
8 8 s 1 4:16.96 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 9 s 1 4:17.85 URBAŚ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL IV DMP DMP U20 RUŚNIAK Stefan Z/2126/20 2024 26 90
10 10 s 1 4:29.72 JASZCZYK Adam TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/3386/22 2024 LDK!
11 11 s 1 4:37.98 MARYJOSZ Przemysław UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/2128/22 2024
12 12 s 1 4:48.51 MAJEWSKI Mikołaj NKS Start Namysłów 2008 U18 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/4885/23 2024 LDK!
1 1 s 2 4:01.21 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP II LACH Magdalena Z/1356/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 2 4:02.27 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U23 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2024 3
3 3 s 2 4:04.98 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL III DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2024
4 4 s 2 4:06.27 ZADOROZHNIUK Artem MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL III DUDAŁA Piotr Z/1020/23 2024
5 5 s 2 4:06.47 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2024
6 6 s 2 4:07.35 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 s 2 4:10.12 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP III LACH Magdalena Z/0209/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 s 2 4:37.23 SVORTSOV Nikita MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL -- DUDAŁA Piotr Z/0904/23 2024
9 9 s 2 4:48.00 STRZELCZAK Sebastian TL ROW Rybnik 1977 Masters SL -- CIEPŁAK Maciej Z/3605/20 2024
10 10 s 2 4:57.27 BUJNOWSKI Artur TL ROW Rybnik 1987 Masters SL -- CIEPŁAK Maciej Z/2585/19 2024
11 11 s 2 5:00.11 GOLUCH Robert TL ROW Rybnik 1987 Masters SL -- OLSZAR Michał Z/3883/24 2024
3000 m M
1 1 s 1 8:40.80 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U20 SL II HELBIK Marzanna Z/4565/18 2024 5 LDK!  KN B  
2 2 s 1 8:49.69 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL III LAMCH Czesław Z/2758/16 2024 2
3 3 s 1 8:51.92 KUROWSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/6505/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 8:54.35 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U20 SL III MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2024
5 5 s 1 8:55.51 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 8:55.69 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL III RUŚNIAK Stefan Z/2994/18 2024 5 LDK!  KN B  
7 7 s 1 9:02.38 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL III ROLAK Dorota Z/1301/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 s 1 9:08.60 DUDZIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL III DUDAŁA Piotr Z/5867/21 2024
9 9 s 1 9:17.07 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U18 SL IV GAWLINA Józef Z/3409/19 2024
10 10 s 1 9:19.04 KOŻDOŃ Jarosław TL ROW Rybnik 1984 Masters SL -- CIEPŁAK Maciej Z/0617/17 2024 3
11 11 s 1 9:31.11 CZUPALA Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP -- LACH Magdalena Z/4765/24 2024
12 12 s 1 9:41.01 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL IV JONDA Czesław Z/3125/20 2024
13 13 s 1 9:44.46 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2024 BEZ
14 14 s 1 9:52.20 BRATKOWSKI Fabio UKS Trójka Mikołów 2007 U18 SL IV WAJDA Aleksandra Z/1566/23 2024
15 15 s 1 10:00.11 KRUŻOŁEK Jan MUKS SZS Cieszyn 2008 U18 SL IV WERNER Mirosław Z/5260/24 2024
16 16 s 1 10:00.34 OLEARCZYK Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL IV RUŚNIAK Stefan Z/2670/22 2024
17 17 s 1 10:09.52 ŚWIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U20 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2024
18 18 s 1 10:24.41 PAWLIK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3314/20 2024 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.65 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL III DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 57.78 LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL III DMP U20 CIUK Marek Z/13989/21 2024 LDK!  KN B   108
400 m pł M
1 1 s 1 56.69 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL III ROLAK Dorota Z/1949/19 2024  OSU  
2 2 s 1 57.67 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U20 SL III B.D. Z/2510/22 2024
4x100 m M
1 1 s 1 42.50 ZASADNI Patryk
LATOSIK Kacper
LIBURA Jakub
LIBURA Sebastian
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006
2006
2006
2006
U20 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
Z/1130/22
Z/1131/22
Z/0978/18
Z/0979/18
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 45.85 SIWIŁO Jakub
ZAJĄC Bartosz
GAIK Teodor
KAŁUŻA Wiktor
KS Sprint Bielsko-Biała 2006
2006
2006
2005
U20 SLK -- DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/2116/20
Z/2127/20
Z/0701/23
Z/3245/20
2024
2024
2024
2024




1 1 s 2 42.86 BRUNER Adrian
FEDKOW Michał
PILAWA Piotr
ADAMCZYK Bartłomiej
TL Pogoń Ruda Śląska 2007
2007
2008
2007
U18 SLK -- PRENCEL Piotr
PRENCEL Piotr
PRENCEL Piotr
PRENCEL Piotr
Z/1713/19
Z/5151/21
Z/2487/23
Z/13349/21
2024
2024
2024
2024
BEZ



  s 2 DNF KOLMAN Dominik
KRASZEWSKI Karol
STĘPNIOWSKI Kamil
KRĘBLEWSKI Mateusz
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007
2007
2007
2008
U18 SLK -- RZEWNICKI Wiktor
ROLAK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
RZEWNICKI Wiktor
Z/1448/22
Z/5528/19
Z/4165/19
Z/1584/21
2024
2024
2024
2024




  s 2 DQ KOCISZEWSKI Hubert
ANDRYSZCZAK Wiktor
CIEŚLIK Antoni
KOWALIK Szymon
CTL ORLĘTA Częstochowa 2007
2008
2008
2007
U18 SLK -- KASIŃSKI Marek
KASIŃSKI Marek
KASIŃSKI Marek
KASIŃSKI Marek
Z/1169/24
Z/5329/22
Z/5914/21
Z/1168/24
2024
2024
2024
2024




1 2 s 3 45.09 LEWANDOWICZ Maciej
DYJA Maciej
KACZMAREK Wiktor
FRĄCZYK Piotr
CKS Budowlani Częstochowa 2008
2007
2007
2007
U18 SLK -- CIUK Marek
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
CIUK Marek
Z/13989/21
Z/4607/19
Z/0399/23
Z/4129/22
2024
2024
2024
2024




2 3 s 3 45.23 DZAŁBA Wojciech
KOLCZYK Miłosz
MAZUR Jan
RYSZKA Piotr
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007
2007
2007
2007
U18 OPL -- JASIŃSKI Cyprian
JASIŃSKI Cyprian
MARCINÓW Ryszard
JASIŃSKI Cyprian
Z/10875/21
Z/5429/23
Z/4900/23
Z/6199/23
2024
2024
2024
2024




3 4 s 3 46.89 HORNIK Mateusz
KOCZUR Karol
LOSKA Wojciech
KASTNER Wojciech
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2007
2007
2007
U18 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
ŻUK Bartłomiej
JUSTYNIAK Joanna
Z/12307/21
Z/1994/18
Z/13688/21
Z/5564/21
2024
2024
2024
2024

BEZ


  s 3 DQ GRZYBOWSKI Jeremiasz
GÓRECKI Marcin
ROMAŃSKI Borys
MENDRAK Olgierd
MKS-MOS Katowice 2007
2008
2008
2008
U18 SLK -- DUDAŁA Piotr
BONK Stanisław
BONK Stanisław
ROLAK Dorota
Z/2018/20
Z/5289/23
Z/5291/23
Z/1301/20
2024
2024
2024
2024




2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 6:29.00 WOŹNIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- DMP U20 LAMCH Czesław Z/3922/20 2024 LDK!  OSU   KN B   96
2 2 s 1 6:37.00 SURMA Igor TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL -- DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2024 BEZ LDK! 89
3 3 s 1 6:40.12 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U18 SL -- HELBIK Marzanna Z/4650/19 2024 LDK!
4 4 s 1 6:44.46 BALCEREK Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2830/21 2024 LDK!
5 5 s 1 6:56.42 DOSZAK Bruno LUKS Podium Kup 2008 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/11091/21 2024 LDK!
6 6 s 1 6:59.87 TALIK Piotr GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/6997/23 2024
7 7 s 1 7:26.50 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2024 LDK! 65
3000 m prz M
1 1 s 1 9:44.11 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U23 SL III FIJAK Krystyna Z/3749/17 2024 5  KN B  
2 2 s 1 10:10.56 KOBZA Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U20 OP III PIERÓG Paweł Z/5133/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 10:22.03 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL IV DMP DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/2445/19 , 2024 BEZ LDK! 30 100
Wzwyż M
1 1 f 1 1.75 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 f 1 1.75 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2024 LDK! 90
3 3 f 1 1.60 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2024 LDK!
1 1 f 2 1.85 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   66 108
2 2 f 2 1.70 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U20 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2024 BEZ LDK!
1 1 f 3 1.90 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 Sen SL III DMP RAMUS Józef Z/1465/19 2024 76
W dal M
1 1 f 1 6.18 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U18 SL +0.5 IV FIJAK Krystyna Z/4171/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 f 1 6.18 HYŻ Kryspin NKS Start Namysłów 2008 U18 OP -0.6 IV KACPRZAK Arkadiusz Z/3963/23 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 6.10 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -0.4 IV CHOCHOROWSKI Jacek Z/7266/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 5.95 KEMPA Igor TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL +0.8 IV CIEMAŁA Krystian Z/4399/23 2024  KN B  
5 5 f 1 5.90 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U18 SL 0.0 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2024 LDK!
6 6 f 1 5.66 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U18 SL -0.2 -- OLSZAR Michał Z/2348/20 2024 52 LDK!  KN B  
7 7 f 1 5.63 GOCAL Aleksander MOSM Tychy 2008 U18 SL +1.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0219/24 2024
8 8 f 1 5.57 MAREK Ziemowit SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL +1.0 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1990/18 2024 BEZ LDK! 67
9 9 f 1 5.47 URBAŃSKI Wojciech MKS Iskra Pszczyna 2008 U18 SL +0.3 -- BIELA Marek # Z/2556/22 2024 LDK!
10 10 f 1 5.45 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U18 SL -0.4 -- BIELA Marek Z/2843/18 2024 BEZ LDK!
1 1 f 2 7.20 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U20 SL +1.2 II FIJAK Krystyna Z/4169/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 f 2 6.57 WOŚ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL +0.3 III MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 2 6.15 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL +0.6 IV DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2024 LDK! 42 87
4 4 f 2 5.63 GURDEK Filip MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U20 SL +0.7 -- KOBĘDZA Jan Z/1172/24 2024
1 1 f 3 7.22 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL +1.0 II MARKOWSKI Jacek Z/2974/11 2024
2 2 f 3 6.96 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U23 SL +0.3 II PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2024 LDK!
3 3 f 3 5.95 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U23 SL +0.7 -- SITARSKI Michał Z/0577/19 2024 3
Kula (5) M
1 1 f 1 16.92 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL II DMP U20 LAMCH Czesław Z/13694/21 2024 LDK!  OSU   KN B   136
2 2 f 1 14.37 ZAJĄC Szymon RMKS Rybnik 2008 U18 SL III WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2024  KNF  
3 3 f 1 13.77 GIŻYCKI Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL III DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/0279/21 2024 LDK!  KN B   104
4 4 f 1 13.65 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/12307/21 2024 LDK! 103
5 5 f 1 12.66 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL IV DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2024 LDK! 95
6 6 f 1 12.01 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/0931/19 2024 BEZ LDK!
7 7 f 1 10.35 SOCHIERA Jakub MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL -- MORKA Piotr Z/6266/23 2024
Kula (6) M
1 1 f 1 13.17 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U20 SL III WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2024  KN B  
Kula (7.26) M
1 1 f 1 13.96 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Masters SL II B.D. Z/3241/11 2024 BEZ
2 2 f 1 13.19 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U23 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2024 LDK!
3 3 f 1 12.17 RUSIN Przemysław RMKS Rybnik 2004 U23 SL III FOJCIK Dorota Z/4367/19 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 53.88 ZAJĄC Szymon RMKS Rybnik 2008 U18 SL I WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2024  KNF  
2 2 f 1 42.35 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL III LAMCH Czesław Z/13694/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 36.91 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL IV WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2024 LDK!
4 4 f 1 34.52 HERSZKIEWICZ Dariusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL -- DMP U20 PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0980/22 2024  OSU   90
5 5 f 1 30.82 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2024
6 6 f 1 30.24 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/0931/19 2024 BEZ LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 27.02 URYGA Piotr MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/2456/22 2024
Dysk (2) M
1 1 f 1 40.68 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U23 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2024 LDK!
2 2 f 1 37.33 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice 1989 Masters SL III BONK Stanisław Z/0961/13 2024 1
3 3 f 1 29.87 WOŹNICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U23 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 29.465357065201 sekund