Ruda Śląska 25 - 26.05.2024
Mistrzostwa Woj. Śląskiego S, U20, U18 2024 [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 s 1 25.31 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL +0.3 II B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2024 LDK!
2 2 s 1 26.13 SZWEDZIK Aleksandra Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD +0.3 II PAŚ Mariusz Z/3282/20 2024 LDK!
3 3 s 1 27.55 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL +0.3 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2024 3
4 4 s 1 28.56 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U23 SL +0.3 -- CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2024 4
1 1 s 2 24.67 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL +0.4 I ZAJĄC Adam Z/4905/19 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 2 24.73 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL +0.4 I JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2024 LDK!  KNF  
3 3 s 2 24.84 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U20 SL +0.4 I B.D. Z/3394/18 2024 4 LDK!  KNF  
4 7 s 2 25.61 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL +0.4 II B.D. Z/12348/21 2024
5 11 s 2 26.49 WOŚ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL +0.4 III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/1527/19 2024 LDK!  KN B   78 116
1 4 s 3 25.17 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U20 SL +0.9 II GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 5 s 3 25.35 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL +0.9 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2024 4 LDK!  KN B  
3 8 s 3 25.69 MUCHA Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +0.9 II DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/3699/19 2024 LDK!  OSU   KN B   96 132
4 9 s 3 25.91 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL +0.9 II DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2024 LDK!  KN B   127
5 10 s 3 26.09 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL +0.9 II ROLAK Dorota Z/1946/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
1 6 s 4 25.58 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL +0.2 II CIUK Marek Z/2265/20 2024 LDK!
2 12 s 4 26.71 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL +0.2 III MARMUR Stanisław Z/3242/18 2024 LDK!  KN B  
3 13 s 4 26.90 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL +0.2 III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/0938/20 2024 BEZ LDK! 69 108
4 14 s 4 27.07 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U20 SL +0.2 III STAŚKIEWICZ Jakub Z/1178/20 2024 LDK!
1 15 s 5 28.36 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL +0.6 IV ŚNIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2024 LDK!
2 16 s 5 28.39 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL +0.6 IV DMP KOTUŁA Krzysztof Z/0947/19 2024 BEZ LDK! 43
3 17 s 5 28.55 TARASENKOVA Waleriia KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL +0.6 -- MARMUR Stanisław Z/6032/21 2024 LDK!
4 18 s 5 28.78 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U20 SL +0.6 -- B.D. Z/5858/21 2024
5 19 s 5 30.06 WOLICKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL +0.6 -- KOS Kamil Z/3269/22 2024 LDK!
1 1 s 6 25.15 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL +0.2 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2024 5 LDK!  KN B  
2 3 s 6 25.93 ABSYL Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL +0.2 II ROLAK Dorota Z/2319/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 3 s 6 25.93 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL +0.2 II MORKA Piotr Z/2816/21 2024 LDK!  KN B  
4 5 s 6 26.29 KACZMAREK Gabriela MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL +0.2 III ROLAK Dorota Z/4508/19 2024 LDK!  OSU  
5 10 s 6 27.16 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.2 III RUŚNIAK Stefan Z/4562/19 2024 LDK!
1 6 s 7 26.38 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL +0.6 III CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2024 LDK!
2 7 s 7 26.67 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL +0.6 III KRUPA Iwona Z/2684/20 2024 LDK!
3 11 s 7 27.43 CZYŻ Hanna TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL +0.6 IV DMP U20 PRENCEL Piotr Z/2486/23 2024 100
4 12 s 7 27.48 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL +0.6 IV DMP DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/14109/21 2024 LDK! 58 99
5 13 s 7 27.52 RZENNO Tola KS AZS AWF Katowice 2008 U18 SL +0.6 IV MATUSIŃSKI Aleksander Z/6143/23 2024
1 16 s 8 27.82 GRZEGORCZYK Magdalena MUKS SZS Cieszyn 2008 U18 SL +0.4 IV WERNER Mirosław Z/13851/21 2024
2 17 s 8 28.02 WACH Nicole MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U18 SL +0.4 IV DMP RZEWNICKI Wiktor Z/1842/23 2024 48
3 19 s 8 28.16 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL +0.4 IV DMP U20 JONDA Czesław Z/1747/19 2024 BEZ LDK! 90
4 25 s 8 28.94 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U18 SL +0.4 -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2024 LDK!
5 26 s 8 29.06 SUCHANEK Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL +0.4 -- SZYJKA Anna Z/1904/22 2024
1 18 s 9 28.04 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL +0.3 IV ŚNIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2024 LDK!
2 22 s 9 28.73 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL +0.3 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2024 LDK! 83
3 23 s 9 28.74 STOLARCZYK Emilia MCKiS Jaworzno 2008 U18 SL +0.3 -- KUZAK Piotr Z/4617/24 2024 LDK!
4 27 s 9 29.59 BEDNAREK Nicola TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL +0.3 -- CZYŻ Katarzyna Z/5144/21 2024 LDK!
5 28 s 9 29.85 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL +0.3 -- JONDA Czesław Z/3058/19 2024 BEZ LDK!
1 14 s 10 27.55 KADZIMIERZ Jessica MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL +0.7 IV KOTUŁA Krzysztof Z/1396/20 2024 LDK!
2 21 s 10 28.31 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL +0.7 IV ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2024 5 LDK!
3 24 s 10 28.75 MĘDRALA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U18 SL +0.7 -- B.D. Z/4076/20 2024
4 29 s 10 32.34 RESZKA Lena Athletics Team Radomsko 2008 U18 LD +0.7 -- PAŚ Mariusz Z/3394/24 2024
5 30 s 10 33.17 DĄBKOWSKA Paulina RMKS Rybnik 2007 U18 SL +0.7 -- FOJCIK Dorota Z/5337/24 2024
1 2 s 11 25.27 GAWLIK Julia UKS-MOS Opole 2008 U18 OP +0.7 II LACH Magdalena Z/5864/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 8 s 11 26.69 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U18 SL +0.7 III PROKSA Robert Z/2905/19 2024 LDK!  KN B  
3 9 s 11 26.88 SHATOVA Anastasiia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL +0.7 III B.D. Z/3203/24 2024
4 15 s 11 27.69 JAKUBIEC Hanna MOSM Tychy 2008 U18 SL +0.7 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/0218/24 2024
5 20 s 11 28.26 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL +0.7 IV ŚNIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2024 LDK!
600 m K
1 1 w 1 1:45.77 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/9264/21 2024 LDK!  OSU   601
2 2 w 1 1:53.31 KOWALSKA Natalia MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP -- WOLAK Magdalena Z/7021/23 2024 LDK! 465
3 3 w 1 2:02.61 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2024 LDK! 320
4 4 w 1 2:14.83 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2024 LDK! 169
5 5 w 1 2:19.10 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2024 LDK! 127
800 m K
1 1 s 1 2:16.09 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U23 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2024 3
2 2 s 1 2:17.19 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki 2005 U20 SL II DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5738/21 2024
3 3 s 1 2:17.66 BIGDOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL III DMP DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta TRĄBCZYŃSKA Żaneta , Z/14244/21 , 2024 LDK! 78 122
4 4 s 1 2:19.41 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA III DMP U20 MIREK Wacław Z/1888/18 2024 5 LDK!  KN B   117
5 5 s 1 2:22.63 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U20 SL III BONK Anna Z/3971/18 2024 BEZ
6 6 s 1 2:25.51 HERUD Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U20 SL IV MORKA Piotr Z/0679/22 2024
7 7 s 1 2:27.03 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U20 SL IV SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/3718/18 , 2024 BEZ LDK!
8 8 s 1 2:27.46 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- KOS Kamil Z/2607/16 2024 BEZ LDK!
9 9 s 1 2:27.94 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U20 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2024 BEZ LDK!
10 10 s 1 2:29.13 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL IV DMP U20 KOS Kamil Z/1993/18 2024 LDK! 88
1 1 s 2 2:18.05 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL III DMP DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2024 LDK!  KN B   77 121
2 2 s 2 2:19.47 JURKA Daniela MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL III DUDAŁA Piotr Z/4507/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 2 2:20.61 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2024  OSU   KN B  
4 4 s 2 2:22.31 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL III DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2024 BEZ LDK!  KN B   109
5 5 s 2 2:22.64 KSINIEWICZ Amelia TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3262/18 2024 BEZ  KN B  
6 6 s 2 2:26.51 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL IV DMP U20 JONDA Czesław Z/4363/19 2024 BEZ LDK! 96
7 7 s 2 2:28.19 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL IV DMP DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/10880/21 2024 LDK! 39 91
8 10 s 2 2:33.36 WYCZÓŁKOWSKA Milena Athletics Team Radomsko 2008 U18 LD -- PAŚ Mariusz Z/3834/19 2024 LDK!
1 8 s 3 2:31.68 POTOCZNY Hanna TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL IV DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/2488/23 2024 LDK! 81
2 9 s 3 2:32.80 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2024 LDK!
3 11 s 3 2:38.01 OLEARCZYK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1321/23 2024 LDK!
4 12 s 3 2:38.43 BARON Antonina KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL -- CHRIST Marek Z/1173/24 2024
5 13 s 3 2:39.30 STOLECKA Julia UKS Chromik Mysłowice 2007 U18 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/6248/21 2024
6 14 s 3 2:42.95 ADAMCZAK Jagna NKS Start Namysłów 2009 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/8962/21 2024 LDK!
7 15 s 3 2:44.58 KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2813/21 2024 LDK!
1 1 w 1 2:30.26 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP IV CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B   690
2 2 w 1 2:35.42 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- SZYJKA Anna Z/2803/21 2024 LDK!  KN B   627
3 3 w 1 2:36.16 CIEŚLA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2024 618
4 4 w 1 2:37.87 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU   KN B   598
5 5 w 1 2:40.91 MUSIOŁ Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/12583/21 2024 LDK! 562
6 6 w 1 2:44.20 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   526
7 7 w 1 2:53.25 PARTYKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/5060/22 2024 LDK!  OSU   430
1 1 w 2 2:23.96 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP III MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2024 LDK!  KN B   771
2 2 w 2 2:29.72 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL IV MARKOWSKI Jacek Z/0961/19 2024 LDK!  KN B   696
3 3 w 2 2:31.93 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP IV LACH Magdalena Z/0206/19 2024 LDK!  OSU   KN B   669
4 4 w 2 2:32.13 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B   666
5 5 w 2 2:38.65 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -- LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  OSU   KN B   588
80 pł K
1 1 w 1 12.45 KOWALSKA Natalia MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP +0.7 III WOLAK Magdalena Z/7021/23 2024 LDK! 794
2 2 w 1 12.51 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP +0.7 III PIERÓG Paweł Z/9264/21 2024 LDK!  OSU   785
3 3 w 1 14.84 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2024 LDK! 462
4 4 w 1 15.47 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2024 LDK! 388
5 5 w 1 15.71 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2024 LDK! 361
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.09 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD +0.4 II PAŚ Mariusz Z/3198/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 16.49 ŚWIERCZEK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL +0.4 III MORKA Piotr Z/3238/20 2024 LDK!
3 3 s 1 16.69 RZENNO Tola KS AZS AWF Katowice 2008 U18 SL +0.4 III MATUSIŃSKI Aleksander Z/6143/23 2024
4 4 s 1 16.89 ŚLUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.4 III JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2024 LDK!
5 5 s 1 17.42 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL +0.4 IV JUSTYNIAK Joanna Z/5577/21 2024 LDK!
6 6 s 1 17.50 KRZEMPEK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.4 IV JUSTYNIAK Joanna Z/1320/23 2024 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 13.66 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL +1.1 I DMP ZAJĄC Adam Z/4905/19 2024 LDK!  KNF   152
2 2 s 1 14.34 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP +1.1 I DMP DMP U20 MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard , Z/1270/16 , 2024 LDK!  KNF   124 153
3 3 s 1 18.29 KOSIŃSKA Pola UKS Trójka Mikołów 2006 U20 SL +1.1 -- WAJDA Aleksandra Z/1741/21 2024 LDK!
4x400 m K
1 1 s 1 4:01.16 KACZMAREK Gabriela
JURKA Daniela
STĘPLEWSKA Kamila
THAMM Michalina
MKS-MOS Katowice 2007
2007
2007
2007
U18 SLK -- ROLAK Dorota
DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
Z/4508/19
Z/4507/19
Z/1778/22
Z/3487/18
2024
2024
2024
2024



BEZ
2 2 s 1 4:04.06 SKOWRON Zuzanna
FLORCZYK Zofia
KSINIEWICZ Amelia
MADUZIA Justyna
TL Pogoń Ruda Śląska 2008
2007
2007
2008
U18 SLK -- CZYŻ Katarzyna
JONDA Czesław
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
Z/1733/19
Z/4363/19
Z/3262/18
Z/3264/18
2024
2024
2024
2024

BEZ
BEZ
BEZ
3 3 s 1 4:06.93 KUBAK Blanka
GWIAZDA Gabriela
GRZECHUŁA Maja
ABSYL Wiktoria
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008
2007
2008
2007
U18 SLK -- JAŹWIŃSKI Krzysztof
PRZEWIEŹLIK Dorota
PRZEWIEŹLIK Dorota
ROLAK Dorota
Z/0733/24
Z/3321/20
Z/1583/21
Z/2319/18
2024
2024
2024
2024




4 4 s 1 4:07.03 SZARLEJ Maja
BRYŁA Julia
KOCHEL Maja
MAŁYSZEK Maja
TS AKS Chorzów 2008
2007
2008
2008
U18 SLK -- PODCHUL Krzysztof
B.D.
B.D.
B.D.
Z/4390/19
Z/3794/20
Z/1897/24
Z/4224/21
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 1 w 3 1.51 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/9264/21 2024 LDK!  OSU   632
2 2 w 3 1.48 KOWALSKA Natalia MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP IV WOLAK Magdalena Z/7021/23 2024 LDK! 599
3 3 w 3 1.45 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2024 LDK! 566 75
4 4 w 3 1.36 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2024 LDK! 470
5 5 w 3 1.27 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2024 LDK! 379
Tyczka K
1 1 f 1 2.80 STROŃSKA Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2009 U16 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/5758/21 2024 LDK!
2 2 f 1 2.80 KUPISZ Wiktoria UKS Olimp Mazańcowice 2010 U16 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/10934/21 2024 LDK!
3 3 f 1 2.60 STROŃSKA Jagoda UKS Olimp Mazańcowice 2010 U16 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/13845/21 2024 LDK!
4 4 f 1 2.00 JENDRYCA Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3784/22 2024 LDK!
W dal K
1 1 w 1 5.58 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +0.5 II CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B   723
2 2 w 1 5.19 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -0.5 III PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU   KN B   612
3 3 w 1 5.10 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +0.7 III PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   587
4 4 w 1 5.00 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL +0.2 IV SZYJKA Anna Z/2803/21 2024 LDK!  KN B   559
5 5 w 1 4.74 CIEŚLA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL +0.9 -- DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2024 490
6 6 w 1 4.35 MUSIOŁ Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP +0.9 -- PLASKOTA Krzysztof Z/12583/21 2024 LDK! 391
7 7 w 1 4.16 PARTYKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U18 OP -0.3 -- DZIUBA Jacek Z/5060/22 2024 LDK!  OSU   345
1 1 w 2 5.96 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +1.0 I ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B   837
2 2 w 2 5.70 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -0.4 II LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  OSU   KN B   759
3 3 w 2 5.62 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP +1.1 II MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2024 LDK!  KN B   735
4 4 w 2 4.76 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL +1.1 -- MARKOWSKI Jacek Z/0961/19 2024 LDK!  KN B   495
5 5 w 2 4.72 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP +0.5 -- LACH Magdalena Z/0206/19 2024 LDK!  OSU   KN B   485
1 1 w 3 5.01 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP +0.8 IV PIERÓG Paweł Z/9264/21 2024 LDK!  OSU   562
2 2 w 3 4.78 KOWALSKA Natalia MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP -0.1 V WOLAK Magdalena Z/7021/23 2024 LDK! 500
3 3 w 3 4.17 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2024 LDK! 347
4 4 w 3 4.06 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2024 LDK! 322
5 5 w 3 3.94 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2024 LDK! 294
Trójskok K
1 1 f 1 11.73 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL +0.6 II DMP CHRIST Marek Z/0820/18 2024 3 LDK!  KN B   97
2 2 f 1 10.61 ZAIKOVA Anna KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL 0.0 IV MARMUR Stanisław Z/3455/23 2024
3 3 f 1 10.48 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL +1.3 IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/0121/21 2024 LDK! 55 88
4 4 f 1 9.98 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U20 SL +1.4 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2024 LDK!
1 1 f 2 11.07 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL +1.2 III DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/0122/21 2024 LDK!  KN B   74 106
2 2 f 2 10.30 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U18 SL +0.8 IV BIELA Marek Z/3860/19 2024 LDK!
3 3 f 2 9.19 KONDZIELA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -0.2 -- JASIŃSKI Cyprian Z/12585/21 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 w 2 9.90 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/9264/21 2024 LDK!  OSU   523
2 2 w 2 8.11 KOWALSKA Natalia MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP -- WOLAK Magdalena Z/7021/23 2024 LDK! 406
3 3 w 2 7.67 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2024 LDK! 378
4 4 w 2 6.12 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2024 LDK! 279
5 5 w 2 5.92 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2024 LDK! 266
Młot (3) K
1 1 f 1 49.81 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL II KURDZIEL Andrzej # Z/3453/22 2024  KN B  
2 2 f 1 40.73 OLAS Lena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL IV KURDZIEL Andrzej # Z/2805/23 2024
3 3 f 1 28.56 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/14173/21 2024 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 42.77 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U23 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2024 5 LDK!  KN B  
2 2 f 1 28.93 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U23 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2024 LDK!
1 1 f 2 42.39 GREGORCZYK Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U20 SL III KURDZIEL Andrzej Z/2917/23 2024  KN B  
Oszczep (500) K
1 1 f 1 47.09 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U18 SL I B.D. Z/3416/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 f 1 45.46 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U18 MA II BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2024  KN B  
3 3 f 1 35.91 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U18 SL IV DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/3319/20 2024 BEZ LDK!  KN B   93
4 4 f 1 34.76 CUBER Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL IV MORKA Piotr Z/2806/21 2024 LDK!
5 5 f 1 32.37 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U18 SL IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2024 LDK!
6 6 f 1 29.33 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/13554/21 2024 LDK!
7 7 f 1 28.92 PORADA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4251/20 2024 LDK!
8 8 f 1 25.25 BAC CARDENAS Amelia GKS Piast Gliwice 2009 U16 SL -- DMP U20 RAMUS Józef Z/2344/22 2024 LDK! 59
1 1 w 1 34.95 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP IV CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B   571
2 2 w 1 24.85 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -- SZYJKA Anna Z/2803/21 2024 LDK!  KN B   379
3 3 w 1 23.01 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   345
4 4 w 1 22.58 MUSIOŁ Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/12583/21 2024 LDK! 337
5 5 w 1 19.62 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU   KN B   282
6 6 w 1 18.98 PARTYKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/5060/22 2024 LDK!  OSU   270
7 7 w 1 18.25 CIEŚLA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2024 256
Oszczep (600) K
1 1 f 1 37.53 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U20 OP III DOMIN Adam Z/2637/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 37.26 KUŚ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL III KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/1948/19 2024  KN B  
3 3 f 1 25.24 KRAVCHENKO Sofia KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL -- MARMUR Stanisław Z/3452/23 2024
1 1 w 1 38.35 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP III DMP DMP U20 LACH Magdalena Z/0206/19 2024 LDK!  OSU   KN B   636 87 117
2 2 w 1 36.00 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL III ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B   591
3 3 w 1 26.13 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/0961/19 2024 LDK!  KN B   404
4 4 w 1 25.40 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2024 LDK!  KN B   390
5 5 w 1 23.79 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -- LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  OSU   KN B   360
5-bój K MŁ K
1 1 f 1 3103 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP II PIERÓG Paweł Z/9264/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 2764 KOWALSKA Natalia MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP III WOLAK Magdalena Z/7021/23 2024 LDK!
3 3 f 1 1974 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2024 LDK!
4 4 f 1 1685 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2024 LDK!
5 5 f 1 1469 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2024 LDK!
7-bój J MŁ K
1 1 f 1 4942 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP I CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 4291 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP II PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 4170 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 4032 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL III SZYJKA Anna Z/2803/21 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 3668 CIEŚLA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL III DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2024
6 6 f 1 3299 MUSIOŁ Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP IV PLASKOTA Krzysztof Z/12583/21 2024 LDK!
7 7 f 1 2958 PARTYKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/5060/22 2024 LDK!  OSU  
7-bój K
1 1 f 1 5208 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL M ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 4869 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP I LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 4842 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP I MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 4402 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP II LACH Magdalena Z/0206/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 1 3770 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL III MARKOWSKI Jacek Z/0961/19 2024 LDK!  KN B  
200 m M
1 1 s 1 21.45 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL +0.1 M DMP B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024 132
2 3 s 1 23.04 SHTUTSA Maksym KS AZS AWF Katowice 2004 U23 SL +0.1 III MARMUR Stanisław Z/3454/23 2024
1 2 s 2 22.94 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 Sen SL +0.8 III RAMUS Józef Z/1465/19 2024
2 4 s 2 23.08 WRODARCZYK Michał KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL +0.8 III DMP KRUPA Iwona Z/1194/24 2024 72
3 5 s 2 23.31 BORTEL Jakub KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL +0.8 III MATUSIŃSKI Aleksander Z/0567/24 2024
1 1 s 3 22.23 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +0.6 II DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0978/18 2024 LDK!  OSU   KN B   101 137
2 2 s 3 22.65 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL +0.6 II DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2024 86 126
3 4 s 3 22.97 LATOSIK Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +0.6 III DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/1131/22 2024  OSU   KN B   76 117
1 3 s 4 22.93 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U20 SL +0.6 III PASZTA Wiesław Z/4282/18 2024 BEZ
2 6 s 4 22.99 PIETRZYK Filip MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL +0.6 III ROLAK Dorota Z/2323/18 2024 LDK!
3 7 s 4 23.19 PŁAZA Maksymilian MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U20 SL +0.6 III B.D. Z/0636/23 2024
1 5 s 5 22.97 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U20 SL +0.5 III PASZTA Wiesław Z/4953/19 2024  OSU  
2 8 s 5 23.62 WOLAK Mikołaj MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U20 SL +0.5 IV B.D. Z/12342/21 2024
3 11 s 5 23.94 ZASADNI Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL +0.5 IV DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/1130/22 2024  OSU   48 96
4 12 s 5 24.05 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U20 SL +0.5 IV GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2024
1 9 s 6 23.75 PRZYWARA Bartosz MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL +0.7 IV KOTUŁA Krzysztof Z/5172/23 2024
2 10 s 6 23.93 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL +0.7 IV SZCZYRK Janusz KOTUŁA Krzysztof , Z/0944/19 , 2024 BEZ LDK!
3 13 s 6 24.52 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL +0.7 -- DMP U20 HOMA Wioleta Z/5506/19 2024 BEZ LDK! 86
4 14 s 6 24.58 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U20 SL +0.7 -- B.D. Z/2510/22 2024
1 1 s 7 21.68 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -0.6 I MARKOWSKA Małgorzata Z/13491/21 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 7 21.90 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL -0.6 I PRENCEL Piotr Z/13349/21 2024 LDK!  KNF   KN B  
3 3 s 7 22.66 FRĄCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -0.6 II CIUK Marek Z/4129/22 2024 LDK!  KN B  
4 6 s 7 23.06 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL -0.6 III PRENCEL Piotr Z/5151/21 2024
1 4 s 8 22.85 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL +1.1 III DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2024 LDK!
2 7 s 8 23.24 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +1.1 III KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 8 s 8 23.45 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL +1.1 III PRENCEL Piotr Z/1713/19 2024 BEZ LDK!
4 10 s 8 23.56 PILAWA Piotr TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL +1.1 III DMP U20 PRENCEL Piotr Z/2487/23 2024 103
5 13 s 8 24.05 ROMAŃSKI Borys MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL +1.1 IV BONK Stanisław Z/5291/23 2024
1 9 s 9 23.53 STĘPNIOWSKI Kamil MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL +0.3 III RZEWNICKI Wiktor Z/4165/19 2024 LDK!
2 12 s 9 23.84 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL +0.3 IV DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/4366/19 2024 LDK! 98
3 17 s 9 24.75 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL +0.3 -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2024 LDK!
4 19 s 9 24.86 KRASZEWSKI Karol MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U18 SL +0.3 -- ROLAK Dorota Z/5528/19 2024 LDK!  OSU  
1 11 s 10 23.77 SIRIACHENKO Dmytro KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL +0.5 IV MARMUR Stanisław Z/3456/23 2024
2 15 s 10 24.53 WĄSACZ Szymon MCKiS Jaworzno 2007 U18 SL +0.5 -- KUZAK Piotr Z/4615/23 2024
1 20 s 11 25.04 PIECHOTA Maciej MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U18 SL +0.7 -- B.D. Z/0839/22 2024
2 21 s 11 25.11 DROŻNIEWICZ Paweł TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL +0.7 -- CZYŻ Katarzyna Z/1721/19 2024 LDK!
3 22 s 11 25.55 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U18 SL +0.7 -- DMP U20 JONDA Czesław Z/3123/20 2024 72
4 23 s 11 25.75 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2024 LDK!
1 14 s 12 24.49 LUDYGA Bryan MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +1.4 -- KOTUŁA Krzysztof Z/5778/22 2024
2 24 s 12 25.79 WRÓBEL Maciej UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL +1.4 -- KRUPA Iwona Z/1178/23 2024
3 25 s 12 25.91 IVANOV Dymytro MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +1.4 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0657/24 2024
4 26 s 12 27.62 HERLICZKA Dominik GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL +1.4 -- DMP DMP U20 ŚNIEGÓRSKI Adam Z/6276/22 2024 LDK! 1 56
1 5 s 13 23.06 FLACK John MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL +0.5 III B.D. Z/4793/24 2024
2 16 s 13 24.54 CZERNIK Jakub UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL +0.5 -- GAJEWSKI Wojciech Z/4502/24 2024
3 18 s 13 24.77 DYGANT Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U18 SL +0.5 -- HOMA Wioleta Z/3891/22 2024 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:58.54 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U23 SL III DMP PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2024 3 59
2 2 s 1 1:58.76 DĄBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2024
3 3 s 1 1:58.86 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U23 SL III GAWLINA Józef Z/2206/20 2024
4 4 s 1 2:01.27 HARATYK Błażej SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U23 SL III KOS Kamil Z/2462/22 2024
5 5 s 1 2:06.53 MIESZCZAK Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1990 Sen SL -- KOS Kamil Z/3632/23 2024
6 6 s 1 2:07.13 WIECZOREK Adrian GKS Piast Gliwice # 2001 Sen SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1379/21 2024
1 1 s 2 1:56.84 ŚWIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL II DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2024 LDK!  OSU   KN B   71 121
2 2 s 2 1:57.16 ZADOROZHNIUK Artem MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL III DUDAŁA Piotr Z/1020/23 2024
3 3 s 2 1:58.38 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL III DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2024 LDK!  OSU   60 114
4 4 s 2 1:58.42 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U20 SL III BOJKO Bogdan Z/2414/20 2024
5 5 s 2 2:00.66 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 2 2:03.21 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U20 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2024
7 7 s 2 2:05.66 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL IV ROLAK Dorota Z/1949/19 2024  OSU  
8 8 s 2 2:06.06 SVORTSOV Nikita MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL IV DUDAŁA Piotr Z/0904/23 2024
1 1 s 3 2:00.35 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL III STAŚKIEWICZ Jakub Z/14110/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 3 2:01.04 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U18 SL III DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2024 LDK!  KN B  
3 4 s 3 2:02.23 GAWEŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U18 SL IV PASZTA Wiesław Z/3452/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 6 s 3 2:04.71 JASZCZYK Adam TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL IV DMP DMP U20 STAŚKIEWICZ Jakub Z/3386/22 2024 LDK! 27 84
5 7 s 3 2:06.76 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/1301/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 8 s 3 2:06.98 KIELJAN Bartosz MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/5532/19 2024 LDK!  OSU  
7 10 s 3 2:09.56 SURMA Igor TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2024 BEZ LDK!
1 3 s 4 2:01.62 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL III DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2024 LDK!  KN B  
2 5 s 4 2:03.29 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2024 LDK!  KN B  
3 9 s 4 2:07.25 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 11 s 4 2:13.51 MARYJOSZ Przemysław UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/2128/22 2024
5 12 s 4 2:14.52 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/9197/21 2024
6 13 s 4 2:36.72 ŚLIWIŃSKI Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- LDK!
1000 m M
1 1 w 1 3:02.46 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2024 LDK! 640
2 2 w 1 3:11.43 KOZIEŁ Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/2481/23 2024 LDK!  OSU   557
3 3 w 1 3:21.30 FABJAŃSKI Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2738/23 2024 LDK! 471
4 4 w 1 3:38.01 BUZDEREWICZ Filip KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/5936/22 2024 LDK! 341
5000 m M
1 1 s 1 16:11.69 KOŻDOŃ Jarosław TL ROW Rybnik 1984 Masters SL III CIEPŁAK Maciej Z/0617/17 2024 3
2 2 s 1 16:22.07 BUCZEK Paweł SPLA Tychy 1992 Sen SL -- B.D. Z/0398/11 2024
3 3 s 1 18:01.78 BUJNOWSKI Artur TL ROW Rybnik 1987 Masters SL -- CIEPŁAK Maciej Z/2585/19 2024
4 4 s 1 18:04.11 OLEARCZYK Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/2670/22 2024
  s 1 DQ OLEJNIK Franciszek TL ROW Rybnik 1995 Sen SL -- B.D. Z/7070/21 2024
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 16.58 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +0.3 III JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2024 LDK! 669
2 2 w 1 17.60 FABJAŃSKI Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL +0.3 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2738/23 2024 LDK! 563
3 3 w 1 18.55 BUZDEREWICZ Filip KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL +0.3 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/5936/22 2024 LDK! 473
4 4 w 1 19.71 KOZIEŁ Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL +0.3 -- MICHALSKA Alicja Z/2481/23 2024 LDK!  OSU   372
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.79 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.4 II DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2024 BEZ LDK!  KN B   134
2 2 s 1 14.88 RYDLEWSKI Adam MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +0.4 II PIERÓG Paweł Z/0691/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 14.89 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +0.4 II DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2024 LDK!  OSU   KN B   132
4 4 s 1 16.50 KACZMAREK Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +0.4 IV MICHALSKA Alicja Z/0399/23 2024 LDK!  OSU  
4x400 m M
1 1 s 1 3:31.61 PIETRZYK Filip
RACEWICZ Aleksander
SVORTSOV Nikita
ZADOROZHNIUK Artem
MKS-MOS Katowice 2006
2005
2006
2005
U20 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
Z/2323/18
Z/1949/19
Z/0904/23
Z/1020/23
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 3:33.99 MAJERANOWSKI Maciej
ŚWIERCZYNA Jakub
ŁUCZAK Wiktor
CZUBAK Tomasz
MKS-MOSM Bytom 2006
2006
2006
2006
U20 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz
Z/1400/20
Z/0955/19
Z/4086/20
, Z/0927/19
2024
2024
2024
, 2024



BEZ
1 1 s 2 3:30.44 KRĘBLEWSKI Mateusz
RYCHLIK Patryk
SUWALSKI Krzysztof
STĘPNIOWSKI Kamil
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008
2008
2008
2007
U18 SLK -- RZEWNICKI Wiktor
PRZEWIEŹLIK Dorota
PRZEWIEŹLIK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
Z/1584/21
Z/3788/20
Z/1593/21
Z/4165/19
2024
2024
2024
2024




2 2 s 2 3:31.52 FLACK John
PEREK Wojciech
TOMASZEK Dominik
ZYGARYN Brian
MKS-MOSM Bytom 2008
2008
2008
2008
U18 SLK -- B.D.
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/4793/24
Z/0949/19
Z/13985/21
Z/0958/19
2024
2024
2024
2024




3 3 s 2 3:36.47 JORDAN Gabriel
DROŻNIEWICZ Paweł
BODZIANOWSKI Paweł
SURMA Igor
TL Pogoń Ruda Śląska 2008
2008
2008
2007
U18 SLK -- CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
JONDA Czesław
CZYŻ Katarzyna
Z/4366/19
Z/1721/19
Z/3123/20
Z/3272/18
2024
2024
2024
2024



BEZ
4 4 s 2 3:45.84 CZERNIK Jakub
POLOCZEK Kamil
JANKOWSKI Aleksander
OSTROWSKI Bartosz
UKS Olimpia Zabrze 2008
2008
2008
2008
U18 SLK -- GAJEWSKI Wojciech
GAJEWSKI Wojciech
GAJEWSKI Wojciech
GAJEWSKI Wojciech
Z/4502/24
Z/1546/20
Z/3393/23
Z/3570/22
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 1 w 1 1.62 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2024 LDK! 480
2 2 w 1 1.62 FABJAŃSKI Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- DMP DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2738/23 2024 LDK! 480 25 70
3 3 w 1 1.56 KOZIEŁ Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/2481/23 2024 LDK!  OSU   434
4 4 w 1 1.53 BUZDEREWICZ Filip KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/5936/22 2024 LDK! 411
Tyczka M
1 1 f 1 3.70 CHRAPEK Franciszek MKS Ustroń 2008 U18 SL III KUBALA Magdalena Z/1610/23 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 2.50 CHRAPEK Artur MKS Ustroń 2012 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/3864/23 2024 LDK!
3 3 f 1 2.00 MALINOWSKI Franciszek MKS Ustroń 2012 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/3867/23 2024 LDK!
W dal M
1 1 w 1 5.44 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2024 LDK! 469
2 2 w 1 5.31 FABJAŃSKI Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -1.1 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2738/23 2024 LDK! 443
3 3 w 1 4.79 BUZDEREWICZ Filip KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL +0.2 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/5936/22 2024 LDK! 343
4 4 w 1 4.67 KOZIEŁ Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL +0.9 -- MICHALSKA Alicja Z/2481/23 2024 LDK!  OSU   321
Trójskok M
1 1 f 1 14.26 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL +1.2 III MARKOWSKI Jacek Z/2974/11 2024
2 2 f 1 13.33 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U23 SL +1.7 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2024 LDK!
3 3 f 1 12.70 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U23 SL +0.3 -- SITARSKI Michał Z/0577/19 2024 3
4 4 f 1 12.66 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U23 SL +1.0 -- FOJCIK Dorota B.D. Z/5053/18 2024
1 1 f 2 13.45 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U20 SL -0.2 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2024 4  KN B  
2 2 f 2 12.85 WOŚ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL +0.2 IV DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2024 LDK!  OSU   46 93
1 1 f 3 13.27 KEMPA Igor TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL +0.7 III DMP DMP U20 CIEMAŁA Krystian Z/4399/23 2024  KN B   57 104
2 2 f 3 13.25 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U18 SL 0.0 III FIJAK Krystyna Z/4171/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 3 f 3 12.36 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U18 SL +0.8 -- OLSZAR Michał Z/2348/20 2024 52 LDK!  KN B  
Kula (5) M
1 1 w 1 8.49 FABJAŃSKI Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2738/23 2024 LDK! 395
2 2 w 1 7.06 BUZDEREWICZ Filip KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/5936/22 2024 LDK! 311
3 3 w 1 6.37 KOZIEŁ Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/2481/23 2024 LDK!  OSU   270
4 4 w 1 6.26 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2024 LDK! 264
Młot (5) M
1 1 f 1 47.74 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 2007 U18 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/0230/21 2024
2 2 f 1 41.90 SOBCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/4168/23 2024
3 3 f 1 40.99 GARA Dominik LKS Brzezina Osiek 2007 U18 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/3706/22 2024
4 4 f 1 36.69 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2024
5 5 f 1 25.00 SOCHIERA Jakub MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL -- MORKA Piotr Z/6266/23 2024
Młot (6) M
1 1 f 1 55.84 SOBIK Jakub RMKS Rybnik 2006 U20 SL II WYPIÓR Aleksander Z/3831/22 2024  KN B  
Młot (7.26) M
1 1 f 1 50.02 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Masters SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2024 1
2 2 f 1 39.12 MICHALSKI Jakub TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U23 SL III GRUDZIEŃ Adam Z/2712/22 2024
3 3 f 1 31.87 RUSIN Przemysław RMKS Rybnik 2004 U23 SL -- FOJCIK Dorota Z/4367/19 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 44.31 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/12307/21 2024 LDK!
2 2 f 1 40.68 KOS Bartłomiej LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2007 U18 OP -- DOMIN Adam Z/3789/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 37.75 LESIK Alex MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL -- SZYJKA Robert Z/4654/23 2024
4 4 f 1 36.38 MIZGAŁA Filip MCKiS Jaworzno 2007 U18 SL -- KUZAK Piotr Z/5937/23 2024
Oszczep (800) M
1 1 f 1 52.49 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL III DMP KONSTANTYNOWICZ Wiktor B.D. Z/5379/19 2024 67
2 2 f 1 47.61 SADOWSKI Filip KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL III DMP KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/3500/17 2024 II 52
3 3 f 1 41.08 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów 1991 Sen SL -- CZECH Klaus Z/3220/11 2024 BEZ
1 1 f 2 53.88 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL III DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3425/19 2024 5 LDK!  OSU   72 120
2 2 f 2 49.27 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U20 SL III B.D. Z/3404/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 3 f 2 39.83 ŁATA Łukasz GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL IV DMP DMP U20 MICHAŁOWSKI Roman Z/2472/23 2024 28 91
4 4 f 2 29.70 BIESZONOWSKI Szymon GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL -- MICHAŁOWSKI Roman Z/4482/24 2024
5-bój M MŁ M
1 1 f 1 2522 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2024 LDK!
2 2 f 1 2352 FABJAŃSKI Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2738/23 2024 LDK!
3 3 f 1 1954 KOZIEŁ Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/2481/23 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 1879 BUZDEREWICZ Filip KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/5936/22 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.491672039032 sekund