Szczytno 25.05.2024
Mistrzostwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego LZS U14 2024. Mityng LA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.78 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -0.6 III NIESTATEK Szymon Z/0345/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 e 1 13.13 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U18 WN -0.6 III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 e 1 13.24 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U16 WN -0.6 IV TYKARSKI Marek Z/2377/21 2024 LDK!
4 5 e 1 13.42 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U16 WN -0.6 IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2024 LDK!
5 8 e 1 13.62 DESZCZKA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -0.6 IV PYTLARCZYK Paweł Z/3147/23 2024
6 9 e 1 13.72 SKORUPSKA Wiktoria Orka Iława Athletics 2009 U16 WN -0.6 IV OSTANEK Aneta Z/5352/22 2024 LDK!
1 7 e 2 13.57 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -0.7 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2024 LDK!  OSU  
2 12 e 2 13.97 ANTOSIAK Roksana OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009 U16 MZ -0.7 V ZAWOJEK Michał Z/2372/22 2024 LDK!
3 13 e 2 14.00 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U16 WN -0.7 V NIESTATEK Szymon Z/8179/21 2024  OSU  
4 14 e 2 14.02 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U16 WN -0.7 V B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2024 LDK!
5 16 e 2 14.09 ŁOJEWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -0.7 V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/1569/21 , 2024 LDK!
1 32 e 3 14.65 LIMINOWICZ Hanna KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -0.5 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0405/24 2024 LDK!
2 45 e 3 15.14 DUDKIEWICZ Maja MKS MOSiR Kętrzyn 2008 U18 WN -0.5 -- LENART Miłosz # Z/4582/22 2024 LDK!
3 50 e 3 15.28 SZCZEPKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -0.5 -- POLEWACZ Małgorzata Z/6059/21 2024
4 53 e 3 15.43 KURCZYCKA Emilia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -0.5 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0342/21 2024
1 6 e 4 13.49 CZERWIEC Jaśmina RKS Rumia 2011 U14 PM +0.4 IV SZYMAŃSKI Maciej Z/2292/21 2024 LDK!
2 56 e 4 15.58 TRZECIAK Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN +0.4 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3004/23 2024 LDK!
3 57 e 4 15.60 WALUSIAK Zofia MKS MOSiR Kętrzyn 2012 U14 WN +0.4 -- LENART Miłosz Z/0100/24 2024 LDK!
4 62 e 4 16.01 PYTLARCZYK Helena KS Jelonki Dobre Miasto 2014 U12 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/8307/21 2024
1 33 e 5 14.68 BUKOWSKA Gabriela MKS Truso Elbląg 2009 U16 WN +0.4 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5679/22 2024 LDK!
2 47 e 5 15.15 CZAJKOWSKA Amelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2012 U14 MZ +0.4 -- ZAWOJEK Michał Z/2148/24 2024 LDK!
3 60 e 5 15.73 DĄBEK Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN +0.4 -- FIGAT Kamil Z/6455/23 2024 LDK!
1 23 e 6 14.34 KAMIŃSKA Amelia KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN +0.5 V PAWŁOWSKA Dorota Z/5866/23 2024 LDK!
2 48 e 6 15.18 ZATORSKA Agata MKS MOSiR Kętrzyn 2012 U14 WN +0.5 -- LENART Miłosz Z/0101/24 2024 LDK!
3 58 e 6 15.63 MĄCZYŃSKA Zuzanna MKS MOSiR Kętrzyn 2011 U14 WN +0.5 -- LENART Miłosz Z/0035/24 2024 LDK!
4 64 e 6 16.36 WIŚNIEWSKA Kaja MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN +0.5 -- LENART Miłosz Z/0033/24 2024 LDK!
5 68 e 6 16.76 LESZCZYŃSKA Emilia KS Jelonki Dobre Miasto 2014 U12 WN +0.5 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4117/23 2024
1 4 e 7 13.29 SZYMAŃSKA Joanna OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ -0.3 IV ZAWOJEK Michał Z/7826/21 2024 LDK!
2 10 e 7 13.83 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN -0.3 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2024 BEZ LDK!
3 18 e 7 14.17 DĘBSKA Laura MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -0.3 V SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0808/22 2024 LDK!
4 28 e 7 14.53 ONICHIMOWSKA Iga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1420/23 2024
5 41 e 7 14.99 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN -0.3 -- CYTLAŁ Jacek Z/1827/22 2024 LDK!
6 52 e 7 15.42 ŁUKASZEWICZ Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -0.3 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/6053/21 2024
1 11 e 8 13.92 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +0.1 V PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2024
2 15 e 8 14.04 KAROLEWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN +0.1 V B.D. Z/0703/21 2024 LDK!
3 17 e 8 14.11 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN +0.1 V SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/3216/20 2024 LDK!
4 19 e 8 14.23 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN +0.1 V NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2024 LDK!  OSU  
5 29 e 8 14.56 PIETRZAK Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN +0.1 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4107/23 2024 LDK!
1 20 e 9 14.24 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN +0.4 V NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2024 LDK!  OSU  
2 21 e 9 14.31 KRUSZEWSKA Agata LKS Lubawa 2010 U16 WN +0.4 V TYKARSKI Marek Z/5273/23 2024 LDK!
3 24 e 9 14.35 ZARĘBSKA Nadia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN +0.4 V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3144/24 2024 LDK!
4 26 e 9 14.46 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN +0.4 V PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2024
5 30 e 9 14.60 ŁUKAWSKA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U16 WN +0.4 -- BIAŁECKI Sebastian Z/5734/23 2024
6 31 e 9 14.61 JABŁONOWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN +0.4 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4517/24 2024 LDK!
1 22 e 10 14.32 KWIATKOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -0.8 V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0407/24 2024 LDK!
2 25 e 10 14.41 JAKUTOWICZ Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -0.8 V FIGAT Mirosław Z/4061/24 2024
3 27 e 10 14.50 JERULANK Kinga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.8 V PYTLARCZYK Paweł Z/1408/23 2024
4 36 e 10 14.78 RYDEL Amelia LKS Lubawa 2010 U16 WN -0.8 -- TYKARSKI Marek Z/4090/22 2024 LDK!
5 40 e 10 14.95 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -0.8 -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2024
6 43 e 10 15.13 WÓJTOWICZ Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4250/23 2024
1 38 e 11 14.90 EMILIANÓW Elwira UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -0.4 -- FIGAT Mirosław Z/4060/24 2024 LDK!
2 39 e 11 14.91 BUŁA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -0.4 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5739/23 2024 LDK!
3 46 e 11 15.15 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN -0.4 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2024 LDK!
4 49 e 11 15.27 SIENKIEWICZ Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.4 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3276/22 2024
1 34 e 12 14.76 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN +0.4 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2024
2 35 e 12 14.77 SKIBOWSKA Zofia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN +0.4 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0408/24 2024 LDK!
3 42 e 12 15.08 GRZYBOWSKA Kinga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +0.4 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0340/21 2024
4 44 e 12 15.13 SZULC Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/6060/21 2024
5 54 e 12 15.56 PRUSIK Gabriela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1422/23 2024
1 37 e 13 14.89 OLEJNIK Alicja KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN +0.3 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7445/23 2024 LDK!
2 51 e 13 15.40 KARWACKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1413/23 2024
3 55 e 13 15.57 SOLIWODA Oliwia MKS MOSiR Kętrzyn 2008 U18 WN +0.3 -- LENART Miłosz Z/0128/24 2024 LDK!
4 59 e 13 15.67 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2024
5 63 e 13 16.07 KANTEL Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1411/23 2024
6 66 e 13 16.48 MARCZAK Michalina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1415/23 2024
1 61 e 14 15.85 MAŁACHOWSKA Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN +0.7 -- FIGAT Mirosław Z/2573/24 2024 LDK!
2 65 e 14 16.48 BORTKIEWICZ Laura KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN +0.7 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3053/22 2024
3 67 e 14 16.69 PRUSZYŃSKA Zofia UKS Atos Woźnice 2010 U16 WN +0.7 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0041/22 2024 LDK!
4 69 e 14 16.83 PIETKUN Kaja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN +0.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1421/23 2024
1 1 e 15 13.43 DULSKA Paula LUKS Orneta 2011 U14 WN -0.5 IV MAKOWSKI Leszek Z/6565/23 2024 LDK!
2 3 e 15 13.83 WOJCIECHOWSKA Aleksandra LKS Korab Olecko 2011 U14 WN -0.5 V BRYNDA Marcin Z/5673/22 2024 LDK!
3 9 e 15 14.32 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -0.5 V LEWANDOWSKA Ewa Z/3407/22 2024 LDK!
4 19 e 15 15.13 WALCZAK Nikola UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN -0.5 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0468/23 2024 LDK!
5 32 e 15 15.86 KONIECZNA Agata UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -0.5 -- PALUCH Krystian Z/0846/22 2024 LDK!
6 35 e 15 16.09 SATKIEWICZ Sara UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -0.5 -- PALUCH Krystian Z/0804/22 2024 LDK!
1 23 e 16 15.26 MULSON Nadia LKS Masuria Jęcznik 2013 U12 WN -0.4 -- JESIEŃ Anna Z/5328/24 2024
2 30 e 16 15.75 OBRĘBSKA Nadia MKL Jurand Szczytno 2012 U14 WN -0.4 -- BUKOWIECKA Danuta B.D. Z/7258/23 2024 LDK!
3 31 e 16 15.83 CENTOWSKA Tola GUKS Asy Dywity 2013 U12 WN -0.4 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3355/24 2024 LDK!
4 41 e 16 16.51 SYLWANOWICZ Pola KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN -0.4 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3151/24 2024 LDK!
5 42 e 16 16.56 DZIEDZICKA Ulszula UKS Atos Woźnice 2012 U14 WN -0.4 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3483/24 2024 LDK!
1 37 e 17 16.21 LESZCZYŃSKA Maria KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN -0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7249/21 2024
2 39 e 17 16.23 STANCEL Klara KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN -0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7254/21 2024
3 40 e 17 16.48 WOJCIECHOWICZ Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/5025/24 2024
4 47 e 17 16.70 KOROŚ Aleksandra KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN -0.1 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3152/24 2024 LDK!
5 50 e 17 17.20 PIWOROWICZ Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN -0.1 -- TOMASZEWSKI Grzegorz
6 51 e 17 17.50 WARYCH Zuzanna MKL Jurand Szczytno 2011 U14 WN -0.1 -- BUKOWIECKA Danuta Z/5325/24 2024 LDK!
1 2 e 18 13.48 ŁUŻYŃSKA Clara LKS Lubawa 2012 U14 WN -0.2 IV TYKARSKI Marek Z/8192/21 2024 LDK!
2 4 e 18 13.86 HEICHEL Lena UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -0.2 V BIAŁECKI Sebastian Z/0133/24 2024
3 8 e 18 14.14 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -0.2 V LEWANDOWSKA Ewa Z/3405/22 2024 LDK!
4 14 e 18 14.81 BARTKOWSKA Jagoda LKS Lubawa 2012 U14 WN -0.2 -- TYKARSKI Marek Z/5455/24 2024 LDK!
5 26 e 18 15.52 OPOLSKA Zuzanna UKS Jedyneczka Giżycko 2013 U12 WN -0.2 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2822/24 2024
6 38 e 18 16.23 MĘDYK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2012 U14 WN -0.2 -- OLSZEWSKI Marek Z/1540/24 2024 LDK!
1 5 e 19 13.94 OBUCHOWICZ Hanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN +0.8 V LEWANDOWSKA Ewa Z/0286/23 2024 LDK!
2 6 e 19 13.99 SZYDZIK Gabriela UKS Piorun Barczewo 2011 U14 WN +0.8 V BIAŁECKI Sebastian Z/6451/23 2024
3 7 e 19 14.05 MARKIEWICZ Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN +0.8 V LEWANDOWSKA Ewa Z/3412/22 2024 LDK!
4 13 e 19 14.80 RYNKUN Julia LUKS Orneta 2011 U14 WN +0.8 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/6499/23 , 2024 LDK!
5 15 e 19 14.85 DALIGA Jowita UKS Piorun Barczewo 2011 U14 WN +0.8 -- BIAŁECKI Sebastian Z/7433/23 2024
6 25 e 19 15.49 ERAT Julia MKL Jurand Szczytno 2012 U14 WN +0.8 -- BUKOWIECKA Danuta Z/7350/23 2024 LDK!
1 10 e 20 14.53 GAJDAMOWICZ Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -0.1 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7453/23 2024 LDK!
2 11 e 20 14.64 BREŃTEK Julia LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -0.1 -- JESIEŃ Anna Z/4405/24 2024
3 12 e 20 14.71 KRÓL Zofia GUKS Asy Dywity 2012 U14 WN -0.1 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/5282/23 2024 LDK!
4 16 e 20 14.91 SŁAWIŃSKA Agata UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -0.1 -- BIAŁECKI Sebastian Z/2985/24 2024
5 22 e 20 15.25 ŁUGIEWICZ Zofia NKS Nowe Miasto Lubawskie 2013 U12 WN -0.1 -- B.D. Z/4365/24 2024 LDK!
1 17 e 21 15.00 GIZIEWICZ Maja LKS Korab Olecko 2011 U14 WN +0.7 -- BRYNDA Marcin Z/3093/24 2024 LDK!
2 18 e 21 15.06 BOROWSKA Wiktoria UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN +0.7 -- BIAŁECKI Sebastian Z/3816/23 2024
3 20 e 21 15.17 JAKUBOWSKA Hanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN +0.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4113/23 2024
4 21 e 21 15.22 JANICKA Antonina UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN +0.7 -- PALUCH Krystian Z/0800/22 2024 LDK!
5 24 e 21 15.40 LICZNERSKA Victoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2012 U14 WN +0.7 -- OLSZEWSKI Marek Z/0277/22 2024 LDK!
6 27 e 21 15.55 SŁOMCZYŃSKA Zofia LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN +0.7 -- JESIEŃ Anna Z/4293/23 2024
1 28 e 22 15.59 KOZIEŁŁO Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN +0.2 -- B.D. B.D. OLSZEWSKI Marek , Z/1536/24 , 2024 LDK!
2 29 e 22 15.68 DĄBROWSKA Małgorzata LKS Lubawa 2012 U14 WN +0.2 -- TYKARSKI Marek Z/3447/24 2024
3 33 e 22 15.90 TWARDZIAK Wiktoria UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN +0.2 -- BIAŁECKI Sebastian Z/3822/24 2024
4 34 e 22 16.06 ZAPADKA Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN +0.2 -- JESIEŃ Anna Z/4403/24 2024
5 36 e 22 16.15 KRUPIŃSKA Urszula LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN +0.2 -- JESIEŃ Anna Z/3796/24 2024
1 43 e 23 16.58 MACIAS Aleksandra LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN +1.2 -- OLSZEWSKI Marek Z/6438/23 2024 LDK!
2 44 e 23 16.59 KIELAK Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN +1.2 -- OLSZEWSKI Marek Z/5221/23 2024 LDK!
3 45 e 23 16.61 GNATOWSKA Kalina LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN +1.2 -- JESIEŃ Anna Z/4398/24 2024
4 46 e 23 16.66 GUT Joanna LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN +1.2 -- JESIEŃ Anna Z/4399/24 2024
5 48 e 23 16.87 MATYSKIEL Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN +1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/12560/21 2024
6 49 e 23 16.93 WIERZBICKA Anna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN +1.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4116/23 2024
1 1 f 1 12.91 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U18 WN -0.2 III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 13.14 SZYMAŃSKA Joanna OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ -0.2 III ZAWOJEK Michał Z/7826/21 2024 LDK!
3 3 f 1 13.15 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U16 WN -0.2 III TYKARSKI Marek Z/2377/21 2024 LDK!
4 4 f 1 13.33 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U16 WN -0.2 IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2024 LDK!
5 7 f 1 13.60 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -0.2 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2024 LDK!  OSU  
1 5 f 2 13.42 DESZCZKA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -0.1 IV PYTLARCZYK Paweł Z/3147/23 2024
2 6 f 2 13.58 SKORUPSKA Wiktoria Orka Iława Athletics 2009 U16 WN -0.1 IV OSTANEK Aneta Z/5352/22 2024 LDK!
3 8 f 2 13.73 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN -0.1 IV PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2024 BEZ LDK!
4 9 f 2 13.95 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U16 WN -0.1 V NIESTATEK Szymon Z/8179/21 2024  OSU  
4 9 f 2 13.95 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -0.1 V PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2024
6 11 f 2 13.96 ANTOSIAK Roksana OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009 U16 MZ -0.1 V ZAWOJEK Michał Z/2372/22 2024 LDK!
1 1 f 3 13.37 ŁUŻYŃSKA Clara LKS Lubawa 2012 U14 WN +0.4 IV TYKARSKI Marek Z/8192/21 2024 LDK!
2 2 f 3 13.61 HEICHEL Lena UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN +0.4 IV BIAŁECKI Sebastian Z/0133/24 2024
3 3 f 3 13.84 WOJCIECHOWSKA Aleksandra LKS Korab Olecko 2011 U14 WN +0.4 V BRYNDA Marcin Z/5673/22 2024 LDK!
4 4 f 3 13.88 OBUCHOWICZ Hanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN +0.4 V LEWANDOWSKA Ewa Z/0286/23 2024 LDK!
5 5 f 3 13.99 SZYDZIK Gabriela UKS Piorun Barczewo 2011 U14 WN +0.4 V BIAŁECKI Sebastian Z/6451/23 2024
6 6 f 3 14.00 DULSKA Paula LUKS Orneta 2011 U14 WN +0.4 V MAKOWSKI Leszek Z/6565/23 2024 LDK!
1 7 f 4 14.27 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -0.3 V LEWANDOWSKA Ewa Z/3405/22 2024 LDK!
2 8 f 4 14.35 MARKIEWICZ Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -0.3 V LEWANDOWSKA Ewa Z/3412/22 2024 LDK!
3 9 f 4 14.39 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -0.3 V LEWANDOWSKA Ewa Z/3407/22 2024 LDK!
4 10 f 4 14.56 KRÓL Zofia GUKS Asy Dywity 2012 U14 WN -0.3 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/5282/23 2024 LDK!
5 11 f 4 14.70 GAJDAMOWICZ Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -0.3 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7453/23 2024 LDK!
6 12 f 4 15.14 BREŃTEK Julia LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -0.3 -- JESIEŃ Anna Z/4405/24 2024
300 m K
1 3 s 1 44.31 CZERWIEC Jaśmina RKS Rumia 2011 U14 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/2292/21 2024 LDK!
2 7 s 1 44.58 KANICZ Maja LKS Lubawa 2010 U16 WN III TYKARSKI Marek Z/2383/21 2024 LDK!
3 42 s 1 52.67 RYDEL Amelia LKS Lubawa 2010 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/4090/22 2024 LDK!
1 4 s 2 44.39 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2024 LDK!  OSU  
2 6 s 2 44.48 ŁASTOWSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz Z/6943/23 2024 LDK!
3 11 s 2 46.22 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2024 LDK!
4 20 s 2 49.03 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2024 LDK!  OSU  
1 10 s 3 46.06 KAMIŃSKA Amelia KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/5866/23 2024 LDK!
2 19 s 3 48.87 KRUSZEWSKA Agata LKS Lubawa 2010 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/5273/23 2024 LDK!
1 1 s 4 44.10 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U16 WN III TYKARSKI Marek Z/2377/21 2024 LDK!
2 8 s 4 45.25 DESZCZKA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN IV PYTLARCZYK Paweł Z/3147/23 2024
3 9 s 4 45.63 SKORUPSKA Wiktoria Orka Iława Athletics 2009 U16 WN IV OSTANEK Aneta Z/5352/22 2024 LDK!
4 14 s 4 47.99 KWIATKOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0407/24 2024 LDK!
1 2 s 5 44.12 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/0345/21 2024 LDK!  OSU  
2 13 s 5 46.69 GORCZYCA Agata MOS Zatoka Braniewo 2007 U18 WN -- B.D. Z/5497/23 2024
3 16 s 5 48.23 KAROLEWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN V B.D. Z/0703/21 2024 LDK!
4 17 s 5 48.45 FURMAN Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ V ZAWOJEK Michał Z/7824/21 2024 LDK!
1 5 s 6 44.43 ŚLIWIAK Hanna MOS Zatoka Braniewo 2010 U16 WN III B.D. Z/5266/23 2024
2 12 s 6 46.63 WOŹNIAK Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ V ZAWOJEK Michał Z/7837/21 2024 LDK!
3 15 s 6 48.12 JERULANK Kinga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/1408/23 2024
4 21 s 6 49.10 GRABOWSKA Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7838/21 2024 LDK!
1 24 s 7 49.56 DRZEWIECKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U16 WN -- B.D. Z/5354/22 2024 LDK!
2 26 s 7 49.96 SKIBOWSKA Zofia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0408/24 2024 LDK!
3 27 s 7 50.15 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1827/22 2024 LDK!
4 43 s 7 53.00 DĄBEK Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/6455/23 2024 LDK!
1 23 s 8 49.47 ŁUKAWSKA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U16 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/5734/23 2024
2 30 s 8 50.75 EMILIANÓW Elwira UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/4060/24 2024 LDK!
3 32 s 8 51.45 MALICKA Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6063/21 2024
1 28 s 9 50.29 LIMINOWICZ Hanna KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0405/24 2024 LDK!
2 34 s 9 51.92 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2024
3 40 s 9 52.38 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2024
1 22 s 10 49.14 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0334/21 2024 LDK!  OSU  
2 31 s 10 51.29 ZATORSKA Agata MKS MOSiR Kętrzyn 2012 U14 WN -- LENART Miłosz Z/0101/24 2024 LDK!
3 37 s 10 52.19 KARWACKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1413/23 2024
4 46 s 10 53.89 ŁUKASZEWICZ Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/6053/21 2024
1 35 s 11 51.97 JAKUTOWICZ Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -- FIGAT Mirosław Z/4061/24 2024
2 36 s 11 52.18 ŻOŁNIERCZYK Karolina KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5736/22 2024 LDK!
3 39 s 11 52.29 MATUSZYK Natalia UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/1210/24 2024 LDK!
1 33 s 12 51.82 MĄCZYŃSKA Zuzanna MKS MOSiR Kętrzyn 2011 U14 WN -- LENART Miłosz Z/0035/24 2024 LDK!
2 41 s 12 52.53 SIENKIEWICZ Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3276/22 2024
3 44 s 12 53.21 PRUSIK Gabriela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1422/23 2024
1 18 s 13 48.79 CICHOWSKA Zofia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2012 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/3274/23 2024 LDK!
2 25 s 13 49.91 WIŚNIEWSKA Oliwia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/3146/23 2024 LDK!
3 38 s 13 52.27 SOLIWODA Oliwia MKS MOSiR Kętrzyn 2008 U18 WN -- LENART Miłosz Z/0128/24 2024 LDK!
1 29 s 14 50.49 DUDKIEWICZ Maja MKS MOSiR Kętrzyn 2008 U18 WN -- LENART Miłosz # Z/4582/22 2024 LDK!
2 45 s 14 53.55 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2024 LDK!
1 48 s 15 55.46 KANTEL Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1411/23 2024
2 51 s 15 57.79 LESZCZYŃSKA Emilia KS Jelonki Dobre Miasto 2014 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4117/23 2024
3 54 s 15 58.79 MARCZAK Michalina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1415/23 2024
4 56 s 15 61.28 BORTKIEWICZ Laura KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3053/22 2024
1 49 s 16 56.07 WALUSIAK Zofia MKS MOSiR Kętrzyn 2012 U14 WN -- LENART Miłosz Z/0100/24 2024 LDK!
2 53 s 16 58.42 WIŚNIEWSKA Kaja MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN -- LENART Miłosz Z/0033/24 2024 LDK!
1 47 s 17 54.02 MAŁACHOWSKA Aleksandra UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN -- FIGAT Mirosław Z/2573/24 2024 LDK!
2 50 s 17 57.15 PYTLARCZYK Helena KS Jelonki Dobre Miasto 2014 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/8307/21 2024
3 52 s 17 58.09 WOJCIECHOWICZ Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/5025/24 2024
4 55 s 17 59.94 PIETKUN Kaja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1421/23 2024
1 1 s 18 44.34 KAMIŃSKA Milena KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN III BORYSEWICZ Magdalena Z/6491/23 2024 LDK!
2 2 s 18 44.71 CEKAŁA Ida LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN III JESIEŃ Anna Z/3693/23 2024
3 4 s 18 45.91 SZYDZIK Gabriela UKS Piorun Barczewo 2011 U14 WN IV BIAŁECKI Sebastian Z/6451/23 2024
1 3 s 19 45.38 HEICHEL Lena UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN IV BIAŁECKI Sebastian Z/0133/24 2024
2 5 s 19 48.30 KRÓL Zofia GUKS Asy Dywity 2012 U14 WN V LEWANDOWSKA Ewa Z/5282/23 2024 LDK!
3 7 s 19 48.92 SAMOJŁOWICZ Gabriela KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7444/23 2024 LDK!
1 6 s 20 48.44 SOŁOWIEJ Lena KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN V BORYSEWICZ Magdalena Z/5279/23 2024 LDK!
2 10 s 20 50.32 GIZIEWICZ Maja LKS Korab Olecko 2011 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/3093/24 2024 LDK!
3 11 s 20 50.50 SŁAWIŃSKA Agata UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/2985/24 2024
4 17 s 20 52.74 RYNKUN Julia LUKS Orneta 2011 U14 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/6499/23 , 2024 LDK!
1 9 s 21 49.97 DALIGA Jowita UKS Piorun Barczewo 2011 U14 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/7433/23 2024
2 12 s 21 51.17 BREŃTEK Julia LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/4405/24 2024
3 15 s 21 52.17 JAKUBOWSKA Hanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4113/23 2024
4 18 s 21 53.17 SUCHODOLSKA Karolina KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7450/23 2024 LDK!
1 19 s 22 53.36 PAULUKANIS Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/5546/21 2024 LDK!
2 22 s 22 54.39 BANAT Martyna LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/3797/24 2024
3 26 s 22 56.02 TWARDZIAK Wiktoria UKS Piorun Barczewo 2012 U14 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/3822/24 2024
4 27 s 22 56.33 WALCZAK Nikola UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0468/23 2024 LDK!
1 20 s 23 53.37 OLBER Iliana LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/4274/23 2024
2 23 s 23 54.47 BOHLMANN Julia MKL Jurand Szczytno 2013 U12 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/5287/24 2024 LDK!
3 31 s 23 62.66 LESZCZYŃSKA Maria KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7249/21 2024
1 13 s 24 51.43 JAKUBOWSKA Weronika KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6494/23 2024 LDK!
2 21 s 24 54.08 POŁEĆ Zofia KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7449/23 2024 LDK!
3 30 s 24 61.17 WIERZBICKA Anna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4116/23 2024
4 32 s 24 62.84 MATYSKIEL Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/12560/21 2024
1 14 s 25 51.71 MULSON Nadia LKS Masuria Jęcznik 2013 U12 WN -- JESIEŃ Anna Z/5328/24 2024
2 16 s 25 52.45 KALINOWSKA Hanna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4154/22 2024 LDK!
3 25 s 25 54.96 TABERO Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7256/21 2024
4 29 s 25 60.77 CENTOWSKA Tola GUKS Asy Dywity 2013 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3355/24 2024 LDK!
1 8 s 26 49.17 KUNCEWICZ Katia UKS Atos Woźnice 2012 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/4571/24 2024 LDK!
2 24 s 26 54.81 INGIELEWICZ Alicja MOS Zatoka Braniewo 2012 U14 WN -- B.D. Z/5263/23 2024
3 28 s 26 59.37 PIWOROWICZ Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN -- TOMASZEWSKI Grzegorz
4 33 s 26 82.32 WARYCH Zuzanna MKL Jurand Szczytno 2011 U14 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/5325/24 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.62 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U23 WN II ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
2 2 s 1 62.05 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2024 LDK!
3 3 s 1 62.39 TŁOCZKOWSKA Natalia LKS Maków Mazowiecki 2007 U18 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1806/21 2024 LDK!
4 16 s 1 79.32 MURAWSKA Małgorzata UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/2546/24 2024 LDK!
1 4 s 2 62.48 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/8179/21 2024  OSU  
2 5 s 2 63.26 CHOJNOWSKA Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2024 LDK!  OSU  
3 6 s 2 63.80 OLSZEWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2024 LDK!  OSU  
4 9 s 2 65.27 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2024 LDK!
1 12 s 3 67.05 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2024
2 13 s 3 71.99 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2024
3 14 s 3 73.74 ORZECHOWSKA Zuzanna MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0835/22 2024 LDK!
4 15 s 3 77.43 ZAPADKA Amelia MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/2811/24 2024 LDK!
1 7 s 4 63.96 KOZŁOWSKA Adrianna OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009 U16 MZ IV ZAWOJEK Michał Z/2690/22 2024 LDK!
2 8 s 4 64.20 MIKOŁAJCZYK Aleksandra MKS Truso Elbląg 2006 U20 WN IV NAGY Czesław Z/0009/24 2024
3 10 s 4 65.91 RAFALSKA Emilia UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN V FIGAT Kamil Z/1212/24 2024 LDK!
4 11 s 4 66.65 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:45.87 INGIELEWICZ Aleksandra MOS Zatoka Braniewo 2009 U16 WN IV B.D. Z/4538/23 2024
2 2 s 1 1:46.71 SOSNOWSKA Aniela KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0280/23 2024 LDK!
3 3 s 1 1:47.26 MINTA Zuzanna KS Podlasie Białystok 2006 U20 PD -- JELSKA Justyna Z/1655/24 2024
4 4 s 1 1:48.44 ZAJĄCZKOWSKA Kaja KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN V NIESTATEK Szymon Z/3142/24 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 1:49.09 KWATERKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0757/23 2024 LDK!
6 6 s 1 1:49.11 KASPERSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0279/23 2024 LDK!
7 7 s 1 1:49.37 MILEWSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/4486/21 , 2024 LDK!
8 12 s 1 1:55.24 FROST Maja KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4322/23 2024 LDK!
1 8 s 2 1:49.90 WRÓBLEWSKA Anna Orka Iława Athletics 2011 U14 WN V B.D. Z/5737/22 2024 LDK!
2 9 s 2 1:51.75 WIRGOWSKA Maja MOS Zatoka Braniewo 2010 U16 WN -- B.D. Z/5304/23 2024
3 10 s 2 1:54.70 SZUBA Magdalena UKS Gimpas Pasłęk 2009 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/4064/22 2024 LDK!
4 11 s 2 1:55.16 WIŚNIEWSKA Amelia MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN -- LENART Miłosz Z/0032/24 2024 LDK!
5 14 s 2 1:57.63 MACIEJEWSKA Antonina UKS Gimpas Pasłęk 2010 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/4154/21 2024 LDK!
6 15 s 2 1:57.95 POTRAPELUK Aleksandra UKS Gimpas Pasłęk 2010 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/4065/22 2024 LDK!
7 19 s 2 2:04.37 KRUMPLEWSKA Dorota MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN -- LENART Miłosz Z/0028/24 2024 LDK!
1 13 s 3 1:57.20 GRZYBOWSKA Kinga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/0340/21 2024
2 16 s 3 1:59.48 ANDRUSZKIEWICZ Pola UKS Gimpas Pasłęk 2010 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/2275/23 2024 LDK!
3 17 s 3 2:01.29 MERŁO Ewelina KS AZS UWM Olsztyn 2012 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3146/24 2024 LDK!
4 20 s 3 2:10.21 ZARĘBSKA Iga KS AZS UWM Olsztyn 2013 U12 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3145/24 2024 LDK!
5 22 s 3 2:23.56 BUDZISZ Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/6045/21 2024 LDK!
1 18 s 4 2:03.64 DRĘŻEK Anna MKL Myszyniec 2010 U16 MZ -- MICHAJŁOW Robert Z/3226/23 2024
2 21 s 4 2:18.11 KUPIS Anastazja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1414/23 2024
3 23 s 4 2:42.40 KORDEK Magdalena MKL Jurand Szczytno 2008 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta BUKOWIECKA Danuta , Z/5473/24 , 2024 LDK!
1 1 s 5 1:49.16 JEDLIŃSKA Małgorzata UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN V PALUCH Krystian Z/0801/22 2024 LDK!
2 3 s 5 1:50.97 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2024 LDK!
3 4 s 5 1:51.84 GROMALA Lena KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4155/22 2024 LDK!
4 5 s 5 1:52.20 JEZIORSKA Maja Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/14519/21 2024 LDK!
5 6 s 5 1:52.68 GÓRSKA Lidia LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/2769/23 2024
6 7 s 5 1:55.24 HOŁUB Maja KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6493/23 2024 LDK!
7 2 s 5 1:58.08 MIECZNIKOWSKA Alicja Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/4304/23 2024 LDK!
1 8 s 6 1:57.30 PALENIK Antonina LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/5712/22 2024
2 14 s 6 2:00.10 ADAMCZYK Lena KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4158/22 2024 LDK!
3 10 s 6 2:04.00 MIKUĆ Daria KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7251/21 2024
4 11 s 6 2:05.37 KAMIŃSKA Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0851/22 2024 LDK!
5 12 s 6 2:06.52 SZARSZUNOWICZ Laura KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/1378/23 2024 LDK!
6 13 s 6 2:10.99 KAZIMIERCZYK Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1412/23 2024
7 9 s 6 2:22.70 KALISZ Zuzanna MKL Jurand Szczytno 2012 U14 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/7257/23 2024 LDK!
1000 m K
1 3 s 1 3:22.82 LUDWICKA Emilia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ V ZAWOJEK Michał B.D. Z/7828/21 2024 LDK!
2 4 s 1 3:26.95 KARBOWSKA Dżesika KS Zamek Kurzętnik 2011 U14 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/5745/22 2024 LDK!
3 5 s 1 3:31.04 SKONIECKA Lena UKS Jedyneczka Giżycko 2011 U14 WN V ŚWIDERSKA Jolanta Z/3105/23 2024 LDK!
4 6 s 1 3:31.24 TANONA Lena UKS Gimpas Pasłęk 2011 U14 WN V ZIENKIEWICZ Piotr Z/2274/23 2024 LDK!
5 8 s 1 3:39.58 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2024
6 10 s 1 3:50.67 DĘBOWSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/4515/24 2024 LDK!
1 1 s 2 3:16.47 KRUSZEWSKA Milena LKS Lubawa 2012 U14 WN IV TYKARSKI Marek Z/5274/23 2024 LDK!
2 2 s 2 3:20.16 LUBOWIEDZKA Nadia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ IV ZAWOJEK Michał B.D. Z/7834/21 2024 LDK!
3 7 s 2 3:38.43 KORDEK Anna UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/2949/24 2024 LDK!
4 9 s 2 3:42.26 WÓJTOWICZ Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4250/23 2024
5 11 s 2 4:00.73 BOGDAŃSKA Izabela GUKS Asy Dywity 2012 U14 WN -- B.D. Z/5485/24 2024
80 pł K
1 1 s 1 13.31 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -1.0 IV PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2024 LDK!
2 2 s 1 13.61 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN -1.0 IV CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2024 LDK!
3 3 s 1 13.99 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN -1.0 V NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 14.52 KUŚMIERCZYK Michalina MKL Jurand Szczytno 2010 U16 WN -1.0 V BUKOWIECKI Maciej Z/4144/22 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 16.56 RUTKOWSKA Amelia LUKS Orneta 2010 U16 WN -1.0 -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/6498/23 , 2024 LDK!
80 m pł ds K
1 4 s 1 15.98 LICZNERSKA Victoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2012 U14 WN -0.8 -- OLSZEWSKI Marek Z/0277/22 2024 LDK!
2 7 s 1 16.16 KARWOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4251/23 2024
3 11 s 1 17.36 BANASZEK Hanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4114/23 2024
4 12 s 1 17.39 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN -0.8 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/2373/21 , 2024 LDK!
5 13 s 1 17.62 MALICKA Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -0.8 -- POLEWACZ Małgorzata Z/6063/21 2024
1 3 s 2 15.51 KURLETA Hanna UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN -0.4 -- CYTLAŁ Jacek Z/1755/24 2024 LDK!
2 8 s 2 16.56 OBRĘBSKA Nadia MKL Jurand Szczytno 2012 U14 WN -0.4 -- BUKOWIECKA Danuta B.D. Z/7258/23 2024 LDK!
3 10 s 2 17.09 KOZIEŁŁO Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -0.4 -- B.D. B.D. OLSZEWSKI Marek , Z/1536/24 , 2024 LDK!
4 14 s 2 17.90 TABERO Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7256/21 2024
5 15 s 2 18.33 STANCEL Klara KS Jelonki Dobre Miasto 2013 U12 WN -0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7254/21 2024
1 1 s 3 13.69 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -0.3 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2024 LDK!
2 2 s 3 14.54 ZAMEJĆ Laura LUKS Orneta 2011 U14 WN -0.3 -- MAKOWSKI Leszek Z/6497/23 2024 LDK!
3 5 s 3 16.09 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -0.3 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0362/23 2024 LDK!
4 6 s 3 16.10 ŚLEDZIEWSKA Hanna UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN -0.3 -- CYTLAŁ Jacek Z/1752/24 2024 LDK!
5 9 s 3 16.65 GARBECKA Zuzanna MKL Jurand Szczytno 2011 U14 WN -0.3 -- BUKOWIECKA Danuta B.D. Z/7352/23 2024 LDK!
300 m pł K
1 6 s 1 53.00 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN V BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2024 LDK!
2 12 s 1 55.39 ZAMEJĆ Laura LUKS Orneta 2011 U14 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/6497/23 2024 LDK!
3 21 s 1 60.46 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/2373/21 , 2024 LDK!
1 7 s 2 53.52 KOWALCZUK Maja UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN V CYTLAŁ Jacek Z/2948/24 2024 LDK!
2 10 s 2 55.18 KURLETA Hanna UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1755/24 2024 LDK!
3 17 s 2 58.58 SOWA Nina KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7446/23 2024 LDK!
1 13 s 3 55.70 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0362/23 2024 LDK!
2 14 s 3 56.02 KARWOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4251/23 2024
3 18 s 3 58.59 MARTYNIUK Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1418/23 2024
1 1 s 4 48.70 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U16 WN III OSTANEK Aneta Z/3980/21 2024 LDK!
2 3 s 4 50.38 CHOJNOWSKA Helena KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0406/24 2024 LDK!  OSU  
3 5 s 4 52.25 JOSZCZUK Michalina MOS Zatoka Braniewo 2009 U16 WN V B.D. Z/5303/23 2024
1 9 s 5 53.91 CHELIŃSKA Aleksandra MOS Zatoka Braniewo 2008 U18 WN -- B.D. Z/5265/23 2024
2 11 s 5 55.20 BUSKA Kaja KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4224/23 2024 LDK!
3 16 s 5 57.11 KUŚMIERCZYK Michalina MKL Jurand Szczytno 2010 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/4144/22 2024 LDK!  OSU  
1 2 s 6 48.77 WIŚNIEWSKA Emilia KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN III BORYSEWICZ Magdalena Z/2024/23 2024 LDK!
2 4 s 6 51.93 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2024 BEZ LDK!
3 20 s 6 58.84 RUTKOWSKA Amelia LUKS Orneta 2010 U16 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/6498/23 , 2024 LDK!
1 8 s 7 53.83 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2024
2 15 s 7 56.62 OSOWIECKA Wiktoria UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/4562/23 2024 LDK!
3 19 s 7 58.73 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2024
4x100 m K
1 6 s 1 57.64 SIENKIEWICZ Julia
GRZYBOWSKA Kinga
HELBRECHT Lena
RADŁOWSKA Magdalena
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012
2011
2010
2010
U16 WMZ -- POLEWACZ Małgorzata
POLEWACZ Małgorzata
ADAMOWICZ Małgorzata
NIESTATEK Szymon
Z/3276/22
Z/0340/21
Z/0323/21
Z/0334/21
2024
2024
2024
2024




2 7 s 1 57.84 RYDEL Amelia
KRUSZEWSKA Agata
KANICZ Maja
BARTKOWSKA Maja
LKS Lubawa 2010
2010
2010
2009
U16 WMZ -- TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
Z/4090/22
Z/5273/23
Z/2383/21
Z/2377/21
2024
2024
2024
2024




1 1 s 2 52.91 KOŻUSZEK Dominika
TROKOWSKA Amelia
PYTLARCZYK Zofia
DESZCZKA Małgorzata
KS Jelonki Dobre Miasto 2009
2009
2009
2010
U16 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
, Z/0650/21
Z/0653/21
Z/0648/21
Z/3147/23
, 2024
2024
2024
2024




2 2 s 2 52.98 ANTOSIAK Roksana
WOŹNIAK Maja
KOZŁOWSKA Adrianna
SZYMAŃSKA Joanna
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009
2010
2009
2010
U16 MAZ -- ZAWOJEK Michał
ZAWOJEK Michał
ZAWOJEK Michał
ZAWOJEK Michał
Z/2372/22
Z/7837/21
Z/2690/22
Z/7826/21
2024
2024
2024
2024




3 4 s 2 56.09 LIMINOWICZ Hanna
KWATERKIEWICZ Julia
KWIATKOWSKA Aleksandra
KAROLEWSKA Weronika
KS AZS UWM Olsztyn 2012
2011
2011
2011
U14 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
B.D.
Z/0405/24
Z/0757/23
Z/0407/24
Z/0703/21
2024
2024
2024
2024




4 9 s 2 62.71 BUŁA Natalia
ŁOJEWSKA Justyna
SOSNOWSKA Aniela
KASPERSKA Julia
KS AZS UWM Olsztyn 2010
2009
2010
2010
U16 WMZ -- PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
PAWŁOWSKI Grzegorz
Z/5739/23
, Z/1569/21
Z/0280/23
Z/0279/23
2024
, 2024
2024
2024




1 3 s 3 55.45 PIETRZAK Elżbieta
SZYMAŃSKA Lena
CYTLAŁ Maria
OSOWIECKA Wiktoria
UKS MOSiR Działdowo 2010
2010
2009
2010
U16 WMZ -- CYTLAŁ Jacek
CYTLAŁ Jacek
CYTLAŁ Jacek
CYTLAŁ Jacek
Z/1827/22
Z/1829/22
Z/3504/19
Z/4562/23
2024
2024
2024
2024




2 5 s 3 56.55 TOMASZEWSKA Lena
ŁASZENKOW Amelia
KOZŁOWSKA Aleksandra
POLAK Zuzanna
KS Jelonki Dobre Miasto 2008
2006
2007
2008
U20 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
, Z/0652/21
Z/0377/18
Z/7243/21
Z/0645/21
, 2024
2024
2024
2024

BEZ


3 8 s 3 58.72 EMILIANÓW Elwira
RAFALSKA Emilia
JAKUTOWICZ Aleksandra
MURAWSKA Małgorzata
UKS Jedynka Bartoszyce 2010
2010
2012
2008
U18 WMZ -- FIGAT Mirosław
FIGAT Kamil
FIGAT Mirosław
FIGAT Mirosław
Z/4060/24
Z/1212/24
Z/4061/24
Z/2546/24
2024
2024
2024
2024




1 1 s 4 56.12 GROMALA Lena
SZUNIEWICZ Lidia
KULIG Paulina
KAMIŃSKA Milena
KS Polonia Pasłęk 2011
2011
2012
2012
U14 WMZ -- BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
Z/4155/22
Z/5302/22
Z/4153/22
Z/6491/23
2024
2024
2024
2024




2 2 s 4 56.91 HEICHEL Lena
SŁAWIŃSKA Agata
DALIGA Jowita
SZYDZIK Gabriela
UKS Piorun Barczewo 2012
2012
2011
2011
U14 WMZ -- BIAŁECKI Sebastian
BIAŁECKI Sebastian
BIAŁECKI Sebastian
BIAŁECKI Sebastian
Z/0133/24
Z/2985/24
Z/7433/23
Z/6451/23
2024
2024
2024
2024




3 4 s 4 57.47 KORDEK Anna
KOWALCZUK Maja
RULKA Magdalena
KURLETA Hanna
UKS MOSiR Działdowo 2011
2011
2011
2012
U14 WMZ -- CYTLAŁ Jacek
CYTLAŁ Jacek
CYTLAŁ Jacek
CYTLAŁ Jacek
Z/2949/24
Z/2948/24
Z/3905/23
Z/1755/24
2024
2024
2024
2024




4 7 s 4 58.77 OBUCHOWICZ Hanna
MARKIEWICZ Amelia
CHOJNOWSKA Lena
ŚWITALSKA Zuzanna
GUKS Asy Dywity 2011
2011
2011
2011
U14 WMZ -- LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
Z/0286/23
Z/3412/22
Z/0261/22
Z/3405/22
2024
2024
2024
2024




1 5 s 5 58.12 OLBER Iliana
GÓRSKA Lidia
SŁOMCZYŃSKA Zofia
CEKAŁA Ida
LKS Masuria Jęcznik 2012
2012
2012
2012
U14 WMZ -- JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
JESIEŃ Anna
Z/4274/23
Z/2769/23
Z/4293/23
Z/3693/23
2024
2024
2024
2024




2 6 s 5 58.39 JAKUBOWSKA Hanna
KALISZ Julia
KARPINIAK Pola
BANASZEK Hanna
KS Jelonki Dobre Miasto 2012
2011
2011
2012
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/4113/23
Z/7244/21
Z/0649/21
Z/4114/23
2024
2024
2024
2024




3 15 s 5 64.02 KOZIEŁŁO Julia
KIELAK Gabriela
MACIAS Aleksandra
LICZNERSKA Victoria
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011
2011
2011
2012
U14 WMZ -- B.D. B.D. OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
, Z/1536/24
Z/5221/23
Z/6438/23
Z/0277/22
, 2024
2024
2024
2024




1 11 s 6 61.08 JANICKA Antonina
JEDLIŃSKA Małgorzata
NADOBA Amelia
STACHURA Natasza
UKS Sokół Węgorzewo 2011
2011
2011
2011
U14 WMZ -- PALUCH Krystian
PALUCH Krystian
PALUCH Krystian
PALUCH Krystian
Z/0800/22
Z/0801/22
Z/1383/23
Z/0805/22
2024
2024
2024
2024




2 12 s 6 62.11 ERAT Julia
GARBECKA Zuzanna
KALISZ Zuzanna
OBRĘBSKA Nadia
MKL Jurand Szczytno 2012
2011
2012
2012
U14 WMZ -- BUKOWIECKA Danuta
BUKOWIECKA Danuta B.D.
BUKOWIECKA Danuta
BUKOWIECKA Danuta B.D.
Z/7350/23
Z/7352/23
Z/7257/23
Z/7258/23
2024
2024
2024
2024




1 8 s 7 59.13 SOŁOWIEJ Lena
JAKUBOWSKA Weronika
HOŁUB Maja
SOWA Nina
KS Polonia Pasłęk 2011
2012
2012
2012
U14 WMZ -- BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
Z/5279/23
Z/6494/23
Z/6493/23
Z/7446/23
2024
2024
2024
2024




2 13 s 7 62.31 SATKIEWICZ Sara
KAMIŃSKA Oliwia
RUDZIS Amelia
PAULUKANIS Oliwia
UKS Sokół Węgorzewo 2011
2011
2011
2011
U14 WMZ -- PALUCH Krystian
PALUCH Krystian
PALUCH Krystian
PALUCH Krystian
Z/0804/22
Z/0851/22
Z/0803/22
Z/5546/21
2024
2024
2024
2024




3 14 s 7 62.96 SYLWANOWICZ Pola
KOROŚ Aleksandra
SZARSZUNOWICZ Laura
SAMOJŁOWICZ Gabriela
KS Polonia Pasłęk 2013
2013
2013
2013
U12 WMZ -- BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
Z/3151/24
Z/3152/24
Z/1378/23
Z/7444/23
2024
2024
2024
2024




1 3 s 8 57.01 JERULANK Kinga
RUSZCZYŃSKA Lena
ONICHIMOWSKA Iga
KARWOWSKA Maja
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012
2011
2012
2012
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/1408/23
Z/3274/22
Z/1420/23
Z/4251/23
2024
2024
2024
2024




2 9 s 8 59.34 CICHOWSKA Zofia
WIŚNIEWSKA Oliwia
CZAJKOWSKA Amelia
MARKOWSKA Kinga
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2012
2011
2012
2012
U14 MAZ -- ZAWOJEK Michał
ZAWOJEK Michał
ZAWOJEK Michał
ZAWOJEK Michał
Z/3274/23
Z/3146/23
Z/2148/24
Z/2150/24
2024
2024
2024
2024




3 10 s 8 59.77 DĄBEK Oliwia
MAŁACHOWSKA Aleksandra
MATUSZYK Natalia
JAKUTOWICZ Aleksandra
UKS Jedynka Bartoszyce 2012
2011
2011
2012
U14 WMZ -- FIGAT Kamil
FIGAT Mirosław
FIGAT Kamil
FIGAT Mirosław
Z/6455/23
Z/2573/24
Z/1210/24
Z/4061/24
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 TŁOCZKOWSKA Marta OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U16 MZ IV ZAWOJEK Michał Z/7831/21 2024 LDK!
2 2 f 1 1.45 MÓWIŃSKA Michalina NKS Nowe Miasto Lubawskie 2010 U16 WN IV B.D. Z/5654/23 2024
3 3 f 1 1.30 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2024
4 4 f 1 1.30 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2024
1 f 2 1.43 RUSZCZYŃSKA Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/3274/22 2024
2 f 2 1.40 MARTYNIUK Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/1418/23 2024
3 f 2 1.30 KULIG Paulina KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4153/22 2024 LDK!
3 f 2 1.30 DUNAJSKA Wiktoria OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7839/21 2024 LDK!
5 f 2 1.30 BANASZEK Hanna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4114/23 2024
6 f 2 1.25 MARKOWSKA Kinga OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2012 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/2150/24 2024 LDK!
6 f 2 1.25 KUPIS Anastazja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2013 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1414/23 2024
8 f 2 1.20 ONICHIMOWSKA Iga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1420/23 2024
9 f 2 1.20 NADOBA Amelia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/1383/23 2024 LDK!
10 f 2 1.20 SZCZEPKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6059/21 2024
10 f 2 1.20 BUŁA Matylda MKS Truso Elbląg 2012 U14 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5412/24 2024
12 f 2 1.15 POŁEĆ Zofia KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7449/23 2024 LDK!
12 f 2 1.15 SUCHODOLSKA Karolina KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7450/23 2024 LDK!
14 f 2 1.15 BUDZISZ Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/6045/21 2024 LDK!
15 f 2 1.15 GŁUSZYK Nikola KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7448/23 2024 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.04 DOBKOWSKA Daria OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U18 MZ +0.7 IV SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/1808/21 , 2024 LDK!
2 2 f 1 4.56 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2008 U18 WN -0.1 -- PALUCH Krystian Z/0369/22 2024 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.60 WOJCIECHOWSKA Aleksandra LKS Korab Olecko 2011 U14 WN 0.0 -- BRYNDA Marcin Z/5673/22 2024 LDK!
2 3 f 1 4.51 KOWALCZUK Maja UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/2948/24 2024 LDK!
3 4 f 1 4.45 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3407/22 2024 LDK!
4 6 f 1 4.42 KOŁECKA Dominika MKS Truso Elbląg 2012 U14 WN 0.0 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5293/23 2024 LDK!
5 7 f 1 4.39 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3405/22 2024 LDK!
6 8 f 1 4.36 MARKIEWICZ Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3412/22 2024 LDK!
7 10 f 1 4.25 KAMIŃSKA Milena KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6491/23 2024 LDK!
8 11 f 1 4.24 RULKA Magdalena UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3905/23 2024 LDK!
9 12 f 1 4.20 OBUCHOWICZ Hanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0286/23 2024 LDK!
10 13 f 1 4.13 MATUSZYK Natalia UKS Jedynka Bartoszyce 2011 U14 WN 0.0 -- FIGAT Kamil Z/1210/24 2024 LDK!
11 15 f 1 4.05 KUNCEWICZ Katia UKS Atos Woźnice 2012 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/4571/24 2024 LDK!
12 16 f 1 3.99 ŁUGIEWICZ Zofia NKS Nowe Miasto Lubawskie 2013 U12 WN 0.0 -- B.D. Z/4365/24 2024 LDK!
13 17 f 1 3.98 SATKIEWICZ Sara UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN 0.0 -- PALUCH Krystian Z/0804/22 2024 LDK!
14 22 f 1 3.88 PIÓRKOWSKA Anna MKS Truso Elbląg 2012 U14 WN 0.0 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/1601/24 2024 LDK!
15 26 f 1 3.77 ŚLEDZIEWSKA Hanna UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1752/24 2024 LDK!
16 35 f 1 3.44 MĘDYK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2012 U14 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/1540/24 2024 LDK!
1 5 f 2 4.43 SKONIECKA Lena UKS Jedyneczka Giżycko 2011 U14 WN 0.0 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3105/23 2024 LDK!
2 18 f 2 3.98 SOŁOWIEJ Lena KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5279/23 2024 LDK!
3 19 f 2 3.94 JAKUBOWSKA Weronika KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6494/23 2024 LDK!
4 21 f 2 3.92 SAMOJŁOWICZ Gabriela KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7444/23 2024 LDK!
5 20 f 2 3.92 GAJDAMOWICZ Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7453/23 2024 LDK!
6 23 f 2 3.84 JANICKA Antonina UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN 0.0 -- PALUCH Krystian Z/0800/22 2024 LDK!
7 24 f 2 3.82 TUNIEWICZ Agata KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7447/23 2024 LDK!
8 27 f 2 3.72 DĄBROWSKA Małgorzata LKS Lubawa 2012 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/3447/24 2024
9 30 f 2 3.57 MACIAS Aleksandra LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/6438/23 2024 LDK!
10 31 f 2 3.54 KOROŚ Aleksandra KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3152/24 2024 LDK!
11 32 f 2 3.48 BOHLMANN Julia MKL Jurand Szczytno 2013 U12 WN 0.0 -- BUKOWIECKA Danuta Z/5287/24 2024 LDK!
12 34 f 2 3.44 GUT Joanna LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/4399/24 2024
13 36 f 2 3.43 SYLWANOWICZ Pola KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3151/24 2024 LDK!
14 37 f 2 3.43 BANAT Martyna LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/3797/24 2024
15 38 f 2 3.41 DZIEDZICKA Ulszula UKS Atos Woźnice 2012 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3483/24 2024 LDK!
16 39 f 2 3.39 SŁOMCZYŃSKA Zofia LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/4293/23 2024
17 40 f 2 3.32 ZAPADKA Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/4403/24 2024
1 2 f 3 4.53 KULIG Paulina KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4153/22 2024 LDK!
2 9 f 3 4.28 GŁUSZYK Nikola KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7448/23 2024 LDK!
3 14 f 3 4.06 SOWA Nina KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7446/23 2024 LDK!
4 25 f 3 3.77 RUDZIS Amelia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN 0.0 -- PALUCH Krystian Z/0803/22 2024 LDK!
5 28 f 3 3.67 ERAT Julia MKL Jurand Szczytno 2012 U14 WN 0.0 -- BUKOWIECKA Danuta Z/7350/23 2024 LDK!
6 29 f 3 3.66 KRUPIŃSKA Urszula LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/3796/24 2024
7 33 f 3 3.47 BARTKOWSKA Jagoda LKS Lubawa 2012 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/5455/24 2024 LDK!
8 41 f 3 3.27 GNATOWSKA Kalina LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/4398/24 2024
9 42 f 3 2.93 REKŚĆ Dominika LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2013 U12 WN 0.0 -- GĘBSKI Mariusz Z/1543/24 2024 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.26 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U20 WN -0.1 III PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 9.70 KARABELA Blanka MKL Jurand Szczytno 2008 U18 WN -0.1 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/0914/21 , 2024 LDK!  OSU  
Kula (2) K
1 1 f 1 10.75 STACHURA Natasza UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0805/22 2024 LDK!
2 2 f 1 10.24 STRZEMIECZNA Zuzanna MKL Jurand Szczytno 2012 U14 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/12558/21 2024 LDK!
3 3 f 1 9.94 RANT Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/1382/23 2024 LDK!
4 4 f 1 9.00 RULKA Magdalena UKS MOSiR Działdowo 2011 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3905/23 2024 LDK!
5 5 f 1 7.74 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2024 LDK!
6 6 f 1 6.08 KALINOWSKA Hanna KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4154/22 2024 LDK!
7 7 f 1 5.85 TUNIEWICZ Agata KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7447/23 2024 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 10.81 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN -1.6 II CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2024 LDK!
2 2 f 1 9.95 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN -0.2 V CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2024 LDK!
3 3 f 1 9.45 MÓWIŃSKA Michalina NKS Nowe Miasto Lubawskie 2010 U16 WN -0.5 -- B.D. Z/5654/23 2024
4 4 f 1 9.10 OSOWIECKA Wiktoria UKS MOSiR Działdowo 2010 U16 WN +0.6 -- CYTLAŁ Jacek Z/4562/23 2024 LDK!
5 5 f 1 8.74 OLEJNIK Alicja KS Polonia Pasłęk 2010 U16 WN +0.1 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7445/23 2024 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 15.06 WYSOCZAŃSKA Iga MKL Jurand Szczytno 2007 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/13043/21 2024  KNF   OSU  
2 2 f 1 10.92 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 10.73 CAP Nikola KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/13712/21 2024 LDK!
4 4 f 1 10.29 ANKOWSKA Inga LKS Lubawa 2010 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/4094/23 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 8.89 LIGMAN Natalia LKS Lubawa 2010 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0033/22 2024 LDK!  OSU  
6 6 f 1 7.63 NOWICKA Natalia MKL Jurand Szczytno 2010 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/0918/21 , 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 7.11 HARBACZONEK Nina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0272/22 2024 LDK!
8 8 f 1 6.62 LEWCZYSZYN Maja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1539/24 2024 LDK!
9 9 f 1 6.51 KORDEK Magdalena MKL Jurand Szczytno 2008 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta BUKOWIECKA Danuta , Z/5473/24 , 2024 LDK!
10 10 f 1 5.34 SMULSKA Hanna LKS Masuria Jęcznik 2010 U16 WN -- JESIEŃ Anna Z/4404/24 2024
Kula (4) K
1 1 f 1 13.20 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 12.94 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno 2006 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/4914/18 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 3 f 1 12.40 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 12.30 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U20 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 1 10.19 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U20 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
Dysk (0.75) K
1 f 1 43.14 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 32.17 LIGMAN Natalia LKS Lubawa 2010 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0033/22 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 30.06 ANKOWSKA Inga LKS Lubawa 2010 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/4094/23 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 28.51 CAP Nikola KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/13712/21 2024 LDK!
5 f 1 22.79 NOWICKA Natalia MKL Jurand Szczytno 2010 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/0918/21 , 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 22.61 BANACKA Malwina LKS Lubawa 2010 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3987/22 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1) K
1 1 f 1 42.80 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 38.55 WYSOCZAŃSKA Iga MKL Jurand Szczytno 2007 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/13043/21 2024  KNF   OSU  
3 3 f 1 37.44 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U20 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 35.25 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U20 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 1 34.43 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno 2006 U20 WN III BUKOWIECKI Maciej Z/4914/18 2024 LDK!  KNF   OSU  
6 6 f 1 28.19 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 f 1 18.91 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2024 LDK!
Oszczep (400) K
1 1 f 1 24.99 STACHURA Natasza UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0805/22 2024 LDK!
2 2 f 1 21.79 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2024 LDK!
3 3 f 1 13.88 STRZEMIECZNA Zuzanna MKL Jurand Szczytno 2012 U14 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/12558/21 2024 LDK!
4 4 f 1 12.79 KIELAK Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/5221/23 2024 LDK!
5 5 f 1 9.95 REKŚĆ Dominika LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2013 U12 WN -- GĘBSKI Mariusz Z/1543/24 2024 LDK!
6 6 f 1 6.69 KALISZ Zuzanna MKL Jurand Szczytno 2012 U14 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/7257/23 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 26.15 ŁAPUCKA Zofia LKS Korab Olecko 2009 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/4908/22 2024 LDK!
2 2 f 1 25.44 MILEWSKA-SZWARC Maja LKS Korab Olecko 2009 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/6471/23 2024 LDK!
3 3 f 1 19.95 BANACKA Malwina LKS Lubawa 2010 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3987/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 16.64 LEWCZYSZYN Maja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1539/24 2024 LDK!
5 5 f 1 14.40 HARBACZONEK Nina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0272/22 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 37.13 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U20 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 29.07 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U20 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
100 m M
1 18 e 1 13.57 BOGUCKI Piotr KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0336/21 2024
2 22 e 1 14.43 DRESZLER Marcel LKS Lubawa 2010 U16 WN -0.4 -- TYKARSKI Marek Z/13396/21 2024 LDK!
3 29 e 1 15.50 WĄTORCZYK Kacper UKS Atos Woźnice 2010 U16 WN -0.4 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3272/22 2024 LDK!
1 11 e 2 12.56 PUZIO Oliwier MKS MOSiR Kętrzyn 2007 U18 WN +0.2 -- LENART Miłosz Z/6460/23 2024 LDK!
2 20 e 2 14.10 PAWŁOWSKI Piotr UKS Atos Woźnice 2010 U16 WN +0.2 -- BRODOWSKI Wojciech Z/5143/24 2024 LDK!
3 24 e 2 14.91 KONDRATOWICZ Mateusz MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN +0.2 -- LENART Miłosz Z/0027/24 2024 LDK!
4 33 e 2 17.66 OKLIŃSKI Jakub MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN +0.2 -- LENART Miłosz Z/4623/24 2024 LDK!
1 14 e 3 12.94 KULPAN Gabryiel UKS Sokół Węgorzewo 2006 U20 WN -0.2 -- PALUCH Krystian Z/5246/24 2024
2 19 e 3 13.82 KRESIN Kamil UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -0.2 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2819/24 2024 LDK!
3 21 e 3 14.38 PAWŁOWICZ Filip UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -0.2 -- FIGAT Mirosław Z/2994/24 2024 LDK!
4 26 e 3 15.07 KONCEWICZ Krzysztof UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -0.2 -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2826/24 2024 LDK!
5 27 e 3 15.35 GUTOWSKI Tomasz UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -0.2 -- FIGAT Kamil Z/1583/23 2024 LDK!
1 1 e 4 11.38 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN +0.6 III PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2024 BEZ LDK!
2 2 e 4 11.62 KURCEWICZ Patryk UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN +0.6 III ŚWIDERSKA Jolanta Z/3109/23 2024 LDK!
3 3 e 4 11.65 FRĄSZCZAK Rafał OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009 U16 MZ +0.6 III WITKOWSKI Bartosz Z/0452/24 2024 LDK!
4 4 e 4 11.99 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN +0.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2024
5 5 e 4 12.00 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN +0.6 IV PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2024 BEZ LDK!
6 7 e 4 12.06 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U18 WN +0.6 IV FIGAT Kamil Z/4535/21 2024
1 6 e 5 12.01 PIETUSZKO Kamil UKS MOSiR Działdowo 2005 U20 WN -0.3 IV CYTLAŁ Jacek Z/3994/23 2024
2 8 e 5 12.44 LESZCZYŃSKI Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -0.3 -- TOMASZEWSKI Grzegorz Z/1261/24 2024
3 10 e 5 12.45 MACHNIO Sebastian KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN -0.3 V BORYSEWICZ Magdalena Z/6024/23 2024 LDK!
4 13 e 5 12.87 BERG Jakub LKS Masuria Jęcznik 2010 U16 WN -0.3 -- JESIEŃ Anna Z/4132/22 2024
5 15 e 5 13.06 LASZUK Karol MKS Truso Elbląg 2011 U14 WN -0.3 -- POLKOWSKA Martyna B.D. SZCZEPAŃSKI Stanisław # , Z/1801/23 , 2024 LDK!
1 9 e 6 12.45 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -0.2 V PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2024
2 12 e 6 12.74 DUDEK Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -0.2 V PYTLARCZYK Paweł Z/1272/24 2024
3 17 e 6 13.23 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -0.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2024
4 16 e 6 13.23 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN -0.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2024
1 23 e 7 14.74 KAMIŃSKI Bruno KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1410/23 2024
2 25 e 7 14.93 STEFANOWICZ Jakub KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -0.6 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0335/21 2024
3 31 e 7 15.82 URBAN Nicodem KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.6 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1416/23 2024
1 28 e 8 15.44 BUĆWIŁO Mikołaj KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -0.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/4167/22 2024
2 30 e 8 15.66 JAKACKI Stanisław UKS Jedynka Bartoszyce 2013 U12 WN -0.7 -- FIGAT Kamil Z/1575/23 2024 LDK!
3 32 e 8 16.83 GRUSZKA Tymon KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.7 -- POLEWACZ Małgorzata Z/1407/23 2024
1 2 e 9 13.56 SOKOŁOWSKI Antoni LKS Lubawa 2011 U14 WN +0.5 -- TYKARSKI Marek Z/5757/22 2024 LDK!
2 5 e 9 14.57 NEDZELSKYI Natan Orka Iława Athletics 2011 U14 WN +0.5 -- OSTANEK Aneta Z/1342/22 2024 LDK!
3 9 e 9 15.09 DUDKOWSKI Kacper LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN +0.5 -- OLSZEWSKI Marek Z/1649/23 2024 LDK!
4 12 e 9 15.90 KUCZYŃSKI Tomasz MKL Jurand Szczytno 2013 U12 WN +0.5 -- BUKOWIECKA Danuta Z/5288/24 2024 LDK!
1 3 e 10 13.86 BUSKA Antoni KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN +0.1 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6549/23 2024 LDK!
2 4 e 10 14.48 DUCHNA Tomasz UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN +0.1 -- CYTLAŁ Jacek Z/3390/22 2024 LDK!
3 7 e 10 14.82 ŻYGADŁO Bartłomiej LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN +0.1 -- JESIEŃ Anna Z/3794/24 2024
4 8 e 10 14.95 SKERDA Marcin GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN +0.1 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0287/23 2024 LDK!
5 13 e 10 15.99 RANT Julian LKS Korab Olecko 2013 U12 WN +0.1 -- B.D. Z/4510/23 2024 LDK!
6 15 e 10 17.36 WIAK Jarosław KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN +0.1 -- BORYSEWICZ Magdalena B.D. Z/3148/24 2024 LDK!
1 1 e 11 13.56 PRZEMIELEWSKI Oskar LKS Korab Olecko 2011 U14 WN +0.4 -- BRYNDA Marcin Z/1525/24 2024 LDK!
2 6 e 11 14.61 KRYSZYŁOWICZ Kornel MKL Jurand Szczytno 2011 U14 WN +0.4 -- BUKOWIECKA Danuta Z/0083/23 2024 LDK!
3 10 e 11 15.39 SZAŁKOWSKI Aleksander LKS Korab Olecko 2012 U14 WN +0.4 -- BRYNDA Marcin Z/5278/23 2024 LDK!
4 11 e 11 15.82 MIRZAŁEK Marcel MKS Truso Elbląg 2011 U14 WN +0.4 -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/4202/23 2024 LDK!
5 14 e 11 16.29 WRONKOWSKI Bartosz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2012 U14 WN +0.4 -- OLSZEWSKI Marek Z/0278/22 2024 LDK!
1 1 f 1 11.28 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -0.1 II PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2024 BEZ LDK!
2 2 f 1 11.69 KURCEWICZ Patryk UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -0.1 III ŚWIDERSKA Jolanta Z/3109/23 2024 LDK!
3 3 f 1 11.71 FRĄSZCZAK Rafał OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009 U16 MZ -0.1 III WITKOWSKI Bartosz Z/0452/24 2024 LDK!
4 4 f 1 11.94 PIETUSZKO Kamil UKS MOSiR Działdowo 2005 U20 WN -0.1 IV CYTLAŁ Jacek Z/3994/23 2024
5 5 f 1 11.98 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN -0.1 IV PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2024 BEZ LDK!
6 6 f 1 12.17 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN -0.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2024
1 1 f 2 12.02 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U18 WN -0.4 IV FIGAT Kamil Z/4535/21 2024
2 2 f 2 12.26 MACHNIO Sebastian KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN -0.4 V BORYSEWICZ Magdalena Z/6024/23 2024 LDK!
3 3 f 2 12.45 PUZIO Oliwier MKS MOSiR Kętrzyn 2007 U18 WN -0.4 -- LENART Miłosz Z/6460/23 2024 LDK!
4 4 f 2 12.47 LESZCZYŃSKI Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -0.4 -- TOMASZEWSKI Grzegorz Z/1261/24 2024
5 5 f 2 12.69 DUDEK Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U16 WN -0.4 V PYTLARCZYK Paweł Z/1272/24 2024
6 6 f 2 12.93 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2024
1 1 f 3 13.35 PRZEMIELEWSKI Oskar LKS Korab Olecko 2011 U14 WN +0.7 -- BRYNDA Marcin Z/1525/24 2024 LDK!
2 2 f 3 13.46 SOKOŁOWSKI Antoni LKS Lubawa 2011 U14 WN +0.7 -- TYKARSKI Marek Z/5757/22 2024 LDK!
3 3 f 3 13.81 BUSKA Antoni KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN +0.7 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6549/23 2024 LDK!
4 4 f 3 14.31 NEDZELSKYI Natan Orka Iława Athletics 2011 U14 WN +0.7 -- OSTANEK Aneta Z/1342/22 2024 LDK!
5 6 f 3 14.63 DUCHNA Tomasz UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN +0.7 -- CYTLAŁ Jacek Z/3390/22 2024 LDK!
1 5 f 4 14.62 DUDKOWSKI Kacper LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN +0.5 -- OLSZEWSKI Marek Z/1649/23 2024 LDK!
2 7 f 4 14.82 SKERDA Marcin GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN +0.5 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0287/23 2024 LDK!
3 8 f 4 15.11 ŻYGADŁO Bartłomiej LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN +0.5 -- JESIEŃ Anna Z/3794/24 2024
4 9 f 4 15.54 MIRZAŁEK Marcel MKS Truso Elbląg 2011 U14 WN +0.5 -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/4202/23 2024 LDK!
5 10 f 4 15.71 KUCZYŃSKI Tomasz MKL Jurand Szczytno 2013 U12 WN +0.5 -- BUKOWIECKA Danuta Z/5288/24 2024 LDK!
6 11 f 4 16.40 SZAŁKOWSKI Aleksander LKS Korab Olecko 2012 U14 WN +0.5 -- BRYNDA Marcin Z/5278/23 2024 LDK!
300 m M
1 3 s 1 40.86 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U18 WN -- FIGAT Kamil Z/4535/21 2024
2 5 s 1 41.70 BERG Jakub LKS Masuria Jęcznik 2010 U16 WN V JESIEŃ Anna Z/4132/22 2024
3 7 s 1 44.40 BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2024
4 14 s 1 52.58 URBAN Nicodem KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1416/23 2024
1 6 s 2 43.68 FRESONKE Cezary UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U18 WN -- FIGAT Kamil Z/1584/23 2024 LDK!
2 8 s 2 44.44 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2024
1 1 s 3 39.17 KUMA Mikołaj UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U18 WN -- FIGAT Kamil Z/2942/22 2024 LDK!
2 2 s 3 39.92 LESZCZYŃSKI Filip KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -- TOMASZEWSKI Grzegorz Z/1261/24 2024
1 9 s 4 50.20 KAMIŃSKI Bruno KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1410/23 2024
2 10 s 4 50.60 DRESZLER Marcel LKS Lubawa 2010 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/13396/21 2024 LDK!
3 11 s 4 50.60 ZIELIŃSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2010 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/4321/23 2024 LDK!
4 13 s 4 51.68 BUĆWIŁO Mikołaj KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4167/22 2024
1 4 s 5 41.54 RYBICKI Franciszek UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN V ŚWIDERSKA Jolanta Z/3107/23 2024 LDK!
2 12 s 5 50.67 PAWŁOWSKI Piotr UKS Atos Woźnice 2010 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/5143/24 2024 LDK!
3 16 s 5 57.12 GRUSZKA Tymon KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/1407/23 2024
1 15 s 6 52.79 GUTOWSKI Tomasz UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/1583/23 2024 LDK!
2 17 s 6 61.90 OBARZANEK Oliwier UKS Jedynka Bartoszyce 2013 U12 WN -- FIGAT Kamil Z/6444/23 2024 LDK!
1 1 s 7 44.47 SOKOŁOWSKI Antoni LKS Lubawa 2011 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/5757/22 2024 LDK!
2 2 s 7 45.49 PRZEMIELEWSKI Oskar LKS Korab Olecko 2011 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/1525/24 2024 LDK!
3 3 s 7 49.11 BIAZIK Ernest KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5358/24 2024 LDK!
1 6 s 8 51.09 GRABOWSKI Maciej GUKS Asy Dywity 2012 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/5615/23 2024 LDK!
2 8 s 8 54.32 RANT Julian LKS Korab Olecko 2013 U12 WN -- B.D. Z/4510/23 2024 LDK!
3 9 s 8 57.69 PIETKIEWICZ Aleksander MOS Zatoka Braniewo 2012 U14 WN -- B.D. Z/3154/24 2024
1 4 s 9 49.19 HERMAN Krzysztof MKL Jurand Szczytno 2014 U12 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/5289/24 2024 LDK!
2 5 s 9 49.96 GRĄDEK Jakub UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/1229/24 2024 LDK!
3 7 s 9 52.39 BURLIŃSKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2013 U12 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/5326/24 2024 LDK!
4 10 s 9 64.82 NAPIÓRKOWSKI Piotr MKL Jurand Szczytno 2013 U12 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/5348/24 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 52.30 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U23 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2024
2 2 s 1 52.43 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2024 LDK!
3 3 s 1 53.59 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U20 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2024 LDK!  OSU  
1 4 s 2 56.80 SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PODOLAK Michał , Z/3803/20 , 2024 LDK!
2 5 s 2 58.13 LUBAŃSKI Wiktor MKS Truso Elbląg 2009 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/6229/22 2024 LDK!
3 8 s 2 67.30 DZIK Ksawery MKS Truso Elbląg 2010 U16 WN -- POLKOWSKA Martyna B.D. SZCZEPAŃSKI Stanisław , Z/6402/23 , 2024 LDK!
1 6 s 3 65.35 PAWŁOWICZ Filip UKS Jedynka Bartoszyce 2010 U16 WN -- FIGAT Mirosław Z/2994/24 2024 LDK!
2 7 s 3 65.66 PADUCH Konrad MKS Truso Elbląg 2009 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0676/23 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:27.30 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:28.20 KUMA Mikołaj UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U18 WN -- FIGAT Kamil Z/2942/22 2024 LDK!
3 3 s 1 1:29.11 KURCEWICZ Patryk UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN III ŚWIDERSKA Jolanta Z/3109/23 2024 LDK!
4 5 s 1 1:32.43 WIŚNIEWSKI Filip MKL Myszyniec 2010 U16 MZ IV MICHAJŁOW Robert Z/5273/22 2024
5 7 s 1 1:36.69 ZYŚK Paweł MKL Myszyniec 2009 U16 MZ V MICHAJŁOW Robert Z/6166/23 2024
6 8 s 1 1:37.29 FRESONKE Cezary UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U18 WN -- FIGAT Kamil Z/1584/23 2024 LDK!
7 9 s 1 1:37.83 KRUPSKI Szymon Orka Iława Athletics 2010 U16 WN V OSTANEK Aneta Z/14518/21 2024 LDK!
8 10 s 1 1:39.14 BABSKI Jakub LKS Lubawa 2009 U16 WN V TYKARSKI Marek Z/5294/23 2024
1 4 s 2 1:32.41 WIŚNIEWSKI Bartłomiej MKL Myszyniec 2008 U18 MZ -- MICHAJŁOW Robert Z/5272/22 2024
2 12 s 2 1:43.47 WIŚNIEWSKI Dominik MKL Myszyniec 2009 U16 MZ -- MICHAJŁOW Robert Z/1060/24 2024
3 13 s 2 1:44.48 WERKOWSKI Dawid UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3102/23 2024 LDK!
4 16 s 2 1:49.61 LIS Miłosz MKL Myszyniec 2012 U14 MZ -- MICHAJŁOW Robert Z/1059/24 2024
5 17 s 2 1:54.80 STEFANOWICZ Jakub KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0335/21 2024
1 6 s 3 1:35.73 PUZIO Oliwier MKS MOSiR Kętrzyn 2007 U18 WN -- LENART Miłosz Z/6460/23 2024 LDK!
2 11 s 3 1:42.13 BURZA Maciej Orka Iława Athletics 2010 U16 WN -- B.D. Z/7435/23 2024 LDK!
3 14 s 3 1:45.01 KRESIN Kamil UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2819/24 2024 LDK!
4 15 s 3 1:47.80 SUCHECKI Hubert MKL Myszyniec 2011 U14 MZ -- MICHAJŁOW Robert Z/3746/23 2024
5 18 s 3 1:58.81 KONCEWICZ Krzysztof UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/2826/24 2024 LDK!
6 19 s 3 2:01.59 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2024
7 20 s 3 2:06.36 WIŚNIEWSKI Kamil MKL Myszyniec 2012 U14 MZ -- MICHAJŁOW Robert Z/2616/24 2024
1 1 s 4 1:45.92 RAWIŃSKI Dawid GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/2670/21 2024 LDK!
2 2 s 4 1:46.89 BADOWSKI Leon MOS Zatoka Braniewo 2012 U14 WN -- B.D. Z/5267/23 2024
3 3 s 4 1:53.41 DEMBSKI Kacper KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/7442/23 2024 LDK!
4 4 s 4 1:59.87 TOMASIK Mateusz UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/1144/24 2024 LDK!
5 5 s 4 2:04.47 TOMASIK Tomasz UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/1145/24 2024 LDK!
6 6 s 4 2:08.93 KRUPIŃSKI Franciszek LKS Korab Olecko 2011 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/1297/24 2024 LDK!
7 7 s 4 2:10.92 SADOWSKI Igor UKS Piorun Barczewo 2013 U12 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/3824/24 2024
8 8 s 4 2:18.75 KRAWCZYK Kornel UKS Atos Woźnice 2013 U12 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/5454/24 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 3:06.85 PIETRZAK Stanisław KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/4850/24 2024 LDK!
2 2 s 1 3:08.01 SKOCKI Kamil KS Zamek Kurzętnik 2011 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2691/20 2024 LDK!
3 3 s 1 3:42.69 SKONECZNY Marcel UKS Jedynka Bartoszyce 2012 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/1577/23 2024 LDK!
4 4 s 1 3:48.53 BROVINSKYI Omelian UKS Jedynka Bartoszyce 2013 U12 WN -- FIGAT Kamil Z/1579/23 2024 LDK!
80 pł M
1 1 s 1 13.96 MACHEL Michał KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -0.7 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1409/23 2024
2 2 s 1 16.09 DUDKOWSKI Kacper LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -0.7 -- OLSZEWSKI Marek Z/1649/23 2024 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 43.84 RYBICKI Franciszek UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN IV ŚWIDERSKA Jolanta Z/3107/23 2024 LDK!
2 2 s 1 44.32 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2024 LDK!
1 5 s 2 48.75 JAROSZEWSKI Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U16 WN -- B.D. B.D. , Z/12169/21 , 2024 LDK!
2 6 s 2 55.76 GÓRNY Jan KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0638/21 2024
1 3 s 3 46.99 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U20 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2024 BEZ LDK!
2 4 s 3 48.18 MACHEL Michał KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2012 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1409/23 2024
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.28 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 58.88 ARTYCH Antoni MKL Jurand Szczytno 2008 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej Z/6983/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
400 m pł M
1 1 s 1 56.13 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!  KN B  
4x100 m M
1 1 s 1 47.05 LESZCZYŃSKI Filip
DUDEK Filip
ŁUTOWICZ Marcel
KOSTYRA Dawid
KS Jelonki Dobre Miasto 2007
2010
2006
2007
U20 WMZ -- TOMASZEWSKI Grzegorz
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/1261/24
Z/1272/24
Z/3152/19
Z/3154/19
2024
2024
2024
2024


BEZ
BEZ
2 2 s 1 51.66 FRESONKE Cezary
KUMA Mikołaj
OGULEWICZ Dominik
PAWŁOWICZ Filip
UKS Jedynka Bartoszyce 2008
2008
2007
2010
U18 WMZ -- FIGAT Kamil
FIGAT Kamil
FIGAT Kamil
FIGAT Mirosław
Z/1584/23
Z/2942/22
Z/4535/21
Z/2994/24
2024
2024
2024
2024




1 1 s 2 57.57 SKERDA Marcin
RZESZOT Maksymilian
GRABOWSKI Maciej
RAWIŃSKI Dawid
GUKS Asy Dywity 2011
2011
2012
2011
U14 WMZ -- LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
Z/0287/23
Z/3414/22
Z/5615/23
Z/2670/21
2024
2024
2024
2024




2 2 s 2 60.05 DEMBSKI Kacper
BIAZIK Ernest
BUSKA Antoni
WIAK Jarosław
KS Polonia Pasłęk 2012
2011
2012
2012
U14 WMZ -- BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena B.D.
Z/7442/23
Z/5358/24
Z/6549/23
Z/3148/24
2024
2024
2024
2024




3 3 s 2 61.71 TOMASIK Mateusz
GRĄDEK Jakub
OLSZEWSKI Wojciech
TOMASIK Tomasz
UKS Sokół Węgorzewo 2011
2011
2011
2011
U14 WMZ -- PALUCH Krystian
PALUCH Krystian
PALUCH Krystian
PALUCH Krystian
Z/1144/24
Z/1229/24
Z/1380/23
Z/1145/24
2024
2024
2024
2024




1 4 s 3 62.09 JAKACKI Stanisław
OBARZANEK Oliwier
SKONECZNY Marcel
GUTOWSKI Tomasz
UKS Jedynka Bartoszyce 2013
2013
2012
2012
U14 WMZ -- FIGAT Kamil
FIGAT Kamil
FIGAT Kamil
FIGAT Kamil
Z/1575/23
Z/6444/23
Z/1577/23
Z/1583/23
2024
2024
2024
2024




2 5 s 3 62.55 BUKOWIECKI Alex
BURLIŃSKI Antoni
KRYSZYŁOWICZ Kornel
KUCZYŃSKI Tomasz
MKL Jurand Szczytno 2013
2013
2011
2013
U14 WMZ -- BUKOWIECKI Maciej
BUKOWIECKA Danuta
BUKOWIECKA Danuta
BUKOWIECKA Danuta
Z/4782/21
Z/5326/24
Z/0083/23
Z/5288/24
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 1 f 1 1.60 KULPAN Gabryiel UKS Sokół Węgorzewo 2006 U20 WN -- PALUCH Krystian Z/5246/24 2024
2 2 f 1 1.40 GÓRNY Jan KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0638/21 2024
3 3 f 1 1.15 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2024
1 1 f 2 1.45 PANKIEWICZ Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2011 U14 WN -- B.D. Z/4364/24 2024
2 2 f 2 1.30 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2024
W dal strefa M
1 1 f 1 4.65 GRĄDEK Jakub UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN 0.0 -- PALUCH Krystian Z/1229/24 2024 LDK!
2 2 f 1 4.55 BUSKA Antoni KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6549/23 2024 LDK!
3 3 f 1 4.41 KRYSZYŁOWICZ Kornel MKL Jurand Szczytno 2011 U14 WN 0.0 -- BUKOWIECKA Danuta Z/0083/23 2024 LDK!
4 4 f 1 4.30 DUCHNA Tomasz UKS MOSiR Działdowo 2012 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3390/22 2024 LDK!
5 5 f 1 4.25 KONDRATOWICZ Mateusz MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN 0.0 -- LENART Miłosz Z/0027/24 2024 LDK!
6 6 f 1 4.12 HERMAN Krzysztof MKL Jurand Szczytno 2014 U12 WN 0.0 -- BUKOWIECKA Danuta Z/5289/24 2024 LDK!
7 7 f 1 4.00 BIAZIK Ernest KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5358/24 2024 LDK!
8 8 f 1 3.93 BURLIŃSKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2013 U12 WN 0.0 -- BUKOWIECKA Danuta Z/5326/24 2024 LDK!
9 9 f 1 3.91 OLSZEWSKI Wojciech UKS Sokół Węgorzewo 2011 U14 WN 0.0 -- PALUCH Krystian Z/1380/23 2024 LDK!
10 10 f 1 3.88 ŻYGADŁO Bartłomiej LKS Masuria Jęcznik 2012 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/3794/24 2024
11 11 f 1 3.75 JAKACKI Stanisław UKS Jedynka Bartoszyce 2013 U12 WN 0.0 -- FIGAT Kamil Z/1575/23 2024 LDK!
12 12 f 1 3.67 KUCZYŃSKI Tomasz MKL Jurand Szczytno 2013 U12 WN 0.0 -- BUKOWIECKA Danuta Z/5288/24 2024 LDK!
13 13 f 1 3.52 BUKOWIECKI Alex MKL Jurand Szczytno 2013 U12 WN 0.0 -- BUKOWIECKI Maciej Z/4782/21 2024 LDK!
14 14 f 1 3.47 WRONKOWSKI Bartosz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2012 U14 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/0278/22 2024 LDK!
15 15 f 1 3.51 KRAWCZYK Kornel UKS Atos Woźnice 2013 U12 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/5454/24 2024 LDK!
16 16 f 1 3.32 OKLIŃSKI Jakub MKS MOSiR Kętrzyn 2013 U12 WN 0.0 -- LENART Miłosz Z/4623/24 2024 LDK!
17 17 f 1 3.32 OBARZANEK Oliwier UKS Jedynka Bartoszyce 2013 U12 WN 0.0 -- FIGAT Kamil Z/6444/23 2024 LDK!
18 18 f 1 3.25 WIAK Jarosław KS Polonia Pasłęk 2012 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena B.D. Z/3148/24 2024 LDK!
19 19 f 1 3.13 NAPIÓRKOWSKI Piotr MKL Jurand Szczytno 2013 U12 WN 0.0 -- BUKOWIECKA Danuta Z/5348/24 2024 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 11.65 PIETUSZKO Kamil UKS MOSiR Działdowo 2005 U20 WN +0.6 -- CYTLAŁ Jacek Z/3994/23 2024
Wieloskok M
1 1 f 1 8.74 WOJTEL Przemysław LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U16 WN -0.1 -- OLSZEWSKI Marek Z/0265/22 2024 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 6.01 JAREMKO Krystian LKS Masuria Jęcznik 2011 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/3795/24 2024
2 2 f 1 5.49 KUŚ Olaf MKL Jurand Szczytno 2012 U14 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/7354/23 2024 LDK!
3 3 f 1 5.39 BAŁAZY Cyprian MKL Jurand Szczytno 2011 U14 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/4489/21 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.60 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 12.86 STRZEMIECZNY Antoni MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN IV BUKOWIECKI Maciej Z/2776/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 12.32 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 8.88 SADOWSKI Aleks MKL Jurand Szczytno 2010 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/5622/23 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 7.23 WERKOWSKI Dawid UKS Jedyneczka Giżycko 2010 U16 WN -- ŚWIDERSKA Jolanta Z/3102/23 2024 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 16.61 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 1 13.49 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2024
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.26 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ M DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/3653/15 2024  KNS   156
2 2 f 1 17.58 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 Sen WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2024 LDK!  KNS  
3 3 f 1 15.58 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!  KN B  
Dysk (1) M
1 1 f 1 32.89 STRZEMIECZNY Antoni MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej Z/2776/22 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 45.24 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 40.76 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U18 WN III CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2024 LDK!  KN B  
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 48.28 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
Dysk (2) M
1 1 f 1 52.48 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 Sen WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2024 LDK!  KNS  
  f 1 NM RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!  KN B  
Oszczep (600) M
1 1 f 1 26.57 NAPIERSKI Artur UKS Piorun Barczewo 2010 U16 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/5964/23 2024
2 2 f 1 19.91 KIELAK Sławomir LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1537/24 2024 LDK!
3 3 f 1 18.82 NEUMANN Artur UKS Piorun Barczewo 2009 U16 WN -- BIAŁECKI Sebastian Z/4625/24 2024
4 4 f 1 18.05 MACHNIO Sebastian KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/6024/23 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 32.12 GIERAK Jakub LKS Korab Olecko 2008 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/5503/19 2024 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 64.33 ĆWIK Wojciech MKL Jurand Szczytno 1994 Sen WN I BUKOWIECKI Maciej Z/3506/11 2024
2 2 f 1 60.58 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U23 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2024  KN B  
3 3 f 1 48.58 WYSOCKI Adam KS Polonia Pasłęk 2005 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/5285/18 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 42.848822116852 sekund