Lublin 25.05.2024
Memoriał Andrzeja Kleczka 2024. Mityng kwalifikacyjny LOZLA + wojewódzkie zawody LDK! [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.55 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU -3.0 II GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 12.80 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U20 LU -3.0 III DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej , Z/0513/19 , 2024 LDK! 82 121
3 3 s 1 13.00 KAWAŁEK Julia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU -3.0 III LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2024 LDK!  OSU  
4 6 s 1 13.27 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U20 LU -3.0 IV DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2024 LDK! 101
5 7 s 1 13.36 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU -3.0 IV JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2024 LDK!  OSU  
6 9 s 1 13.52 MIŁOSZEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -3.0 IV TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Andrzej , Z/1546/21 , 2024 LDK!  OSU  
7 12 s 1 13.83 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U20 LU -3.0 -- DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2024 LDK! 38 80
1 4 s 2 13.08 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU -1.8 III JAROS Andrzej Z/5687/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 10 s 2 13.69 KOZŁOWSKA Milena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -1.8 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/8357/21 2024
3 11 s 2 13.82 BEDNARCZUK Oliwia KS Agros Zamość 2008 U18 LU -1.8 -- BIKOWSKI Wojciech Z/14346/21 2024 LDK!
4 15 s 2 13.99 SKÓRA Weronika KS Agros Zamość 2008 U18 LU -1.8 -- BIKOWSKI Wojciech # Z/5091/22 2024
5 16 s 2 14.03 DUMA Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -1.8 V KAMIEŃ Mirosław Z/1402/23 2024 LDK!
6 17 s 2 14.07 SOKOŁOWSKA Vanessa KS Agros Zamość 2008 U18 LU -1.8 -- BIKOWSKI Wojciech # Z/4752/22 2024
7 18 s 2 14.11 BORKOWSKA Maja KS Agros Zamość 2010 U16 LU -1.8 V KUZDRA Dariusz Z/1798/21 2024 LDK!  OSU  
1 5 s 3 13.13 WAWRYNIUK Martyna MKL Chełm 2009 U16 LU +1.0 III LESZCZYŃSKI Damian Z/2131/23 2024 LDK!  OSU  
2 8 s 3 13.46 WOŹNIAK Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 2008 U18 LU +1.0 IV KAMIEŃ Mirosław # Z/5899/23 2024 LDK!
3 13 s 3 13.90 CHMIEL Iga AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU +1.0 V DANIELCZUK Paweł Z/2161/23 2024 LDK!
4 14 s 3 13.94 DEJNEK Lena AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +1.0 V POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika , Z/2031/23 , 2024 LDK!
5 20 s 3 14.21 RADKOWSKA Martyna TS Start Lublin 2010 U16 LU +1.0 V BOBRZYK Wojciech Z/0192/23 2024 LDK!
6 23 s 3 14.51 TOCZKO Laura MKL Chełm 2010 U16 LU +1.0 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3525/22 2024 LDK!  OSU  
1 21 s 4 14.21 BISZCZANIK Natalia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU -1.7 V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/5202/23 2024
2 25 s 4 14.95 MROCZKOWSKA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU -1.7 -- GDAŃSKA Małgorzata Z/1917/23 2024 LDK!
3 26 s 4 14.97 ZACHARCZUK Kinga MKL Chełm 2009 U16 LU -1.7 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3822/23 2024 LDK!  OSU  
4 27 s 4 15.00 KRAWCZYK Iga TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU -1.7 -- GDAŃSKA Małgorzata Z/1918/23 2024 LDK!
5 28 s 4 15.01 CHMIEL Magdalena KS Agros Zamość 2010 U16 LU -1.7 -- KUZDRA Dariusz Z/2727/23 2024 LDK!
6 29 s 4 15.08 ZIENKIEWICZ Marcelina MKL Chełm 2010 U16 LU -1.7 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4862/23 2024 LDK!  OSU  
1 19 s 5 14.21 HRYSZKO Wiktoria MKL Chełm 2010 U16 LU -1.2 V LESZCZYŃSKI Damian Z/2136/23 2024 LDK!  OSU  
2 22 s 5 14.44 KUSY Hanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU -1.2 V GDAŃSKA Małgorzata Z/5009/24 2024
3 24 s 5 14.82 PAWLAK Zuzanna MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -1.2 -- WILCZEK Janusz Z/1444/24 2024 LDK!
4 30 s 5 15.13 STĘPIEŃ Kamila AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU -1.2 -- B.D. POLISIAKIEWICZ Monika , Z/1767/24 , 2024
5 31 s 5 15.90 WYSOCKA Paulina TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU -1.2 -- GDAŃSKA Małgorzata Z/1919/23 2024 LDK!
6 32 s 5 15.91 MATUSIEWICZ Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -1.2 -- HODUN Rafał Z/5485/23 2024 LDK!
7 33 s 5 16.66 MAJEWSKA Oliwia MKS Agros Chełm 2007 U18 LU -1.2 -- MAZUREK Marek Z/1402/24 2024
200 m K
1 1 s 1 24.65 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU -0.7 I GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 25.13 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm 2005 U20 LU -0.7 II B.D. Z/3169/19 2024  KN B  
3 3 s 1 25.55 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU -0.7 II JAROS Andrzej Z/5687/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 25.90 MARCYNIUK Lena MKL Chełm 2008 U18 LU -0.7 II LESZCZYŃSKI Damian Z/2122/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 26.46 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U18 LU -0.7 III KUZDRA Dariusz Z/3133/20 2024  KNF   OSU   KN B  
6 6 s 1 27.40 KOZŁOWSKA Milena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -0.7 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/8357/21 2024
7 7 s 1 27.76 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U23 MZ -0.7 -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2024 5
8 9 s 1 28.17 BEDNARCZUK Oliwia KS Agros Zamość 2008 U18 LU -0.7 IV BIKOWSKI Wojciech Z/14346/21 2024 LDK!
1 10 s 2 28.46 SOKOŁOWSKA Vanessa KS Agros Zamość 2008 U18 LU -1.4 IV BIKOWSKI Wojciech # Z/4752/22 2024
2 11 s 2 28.63 DUMA Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -1.4 V KAMIEŃ Mirosław Z/1402/23 2024 LDK!
3 12 s 2 29.15 HRYSZKO Wiktoria MKL Chełm 2010 U16 LU -1.4 V LESZCZYŃSKI Damian Z/2136/23 2024 LDK!  OSU  
4 13 s 2 29.89 TOCZKO Laura MKL Chełm 2010 U16 LU -1.4 V LESZCZYŃSKI Damian Z/3525/22 2024 LDK!  OSU  
5 16 s 2 31.20 ZACHARCZUK Kinga MKL Chełm 2009 U16 LU -1.4 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3822/23 2024 LDK!  OSU  
6 18 s 2 31.87 ZIENKIEWICZ Marcelina MKL Chełm 2010 U16 LU -1.4 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4862/23 2024 LDK!  OSU  
1 8 s 3 27.94 WOŹNIAK Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 2008 U18 LU -1.0 IV KAMIEŃ Mirosław # Z/5899/23 2024 LDK!
2 14 s 3 30.83 KRAWCZYK Iga TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU -1.0 -- GDAŃSKA Małgorzata Z/1918/23 2024 LDK!
3 15 s 3 30.85 STROJNA Natalia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U18 LU -1.0 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3707/24 2024
4 17 s 3 31.79 KOZIEJ Emilia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -1.0 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3708/24 2024
5 19 s 3 32.02 CHWAŁA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U16 LU -1.0 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3521/23 2024
6 20 s 3 33.38 WYSOCKA Paulina TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU -1.0 -- GDAŃSKA Małgorzata Z/1919/23 2024 LDK!
7 21 s 3 34.16 ŁYSIAK Zuzanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U18 LU -1.0 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3706/24 2024
300 m K
1 1 s 1 38.12 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 s 1 39.49 POJĘTA Małgorzata TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U20 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 41.38 KAWAŁEK Julia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 43.00 WAWRYNIUK Martyna MKL Chełm 2009 U16 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/2131/23 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 43.46 MIŁOSZEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Andrzej , Z/1546/21 , 2024 LDK!  OSU  
6 7 s 1 45.24 MARCZYŃSKA Julia MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU IV FROŃCZUK Rafał Z/2922/21 2024 LDK!
7 8 s 1 45.42 LEGIEDŹ Łucja AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU IV DANIELCZUK Paweł Z/1667/24 2024
1 6 s 2 43.88 CHROBOT Lena MKL Chełm 2010 U16 LU III SEREJ Łukasz Z/2133/23 2024 LDK!
2 9 s 2 46.08 KRZYŻANOWSKA Amelia MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU IV B.D. Z/4516/23 2024
3 10 s 2 47.41 TYTOŃ Katarzyna KS Agros Zamość 2010 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech Z/1730/21 2024 LDK!
4 11 s 2 47.71 MROCZKOWSKA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU V GDAŃSKA Małgorzata Z/1917/23 2024 LDK!
5 13 s 2 49.55 KOBEL Michalina LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3657/21 2024 LDK!
6 16 s 2 50.35 STROJNA Natalia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3707/24 2024
7 17 s 2 50.43 CHWAŁA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3521/23 2024
8 15 s 2 51.62 KOZIEJ Emilia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3708/24 2024
1 12 s 3 49.12 KUSY Hanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU -- GDAŃSKA Małgorzata Z/5009/24 2024
2 14 s 3 50.19 BISZCZANIK Michalina KS Agros Zamość 2009 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/1326/24 2024
3 15 s 3 50.21 OLSZÓWKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/7228/23 2024
4 18 s 3 50.65 PAPIERZ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/0225/24 2024 LDK!
5 19 s 3 51.35 DEJNEK Lena AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -- POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika , Z/2031/23 , 2024 LDK!
6 20 s 3 55.05 TROCHONOWICZ Gabriela MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/1421/24 2024 LDK!
7 21 s 3 56.87 ŁYSIAK Zuzanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3706/24 2024
400 m K
1 1 s 1 60.10 OSTROWSKA Monika AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU III B.D. Z/5027/22 2024  KN B  
2 2 s 1 60.34 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU III DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/1141/22 , 2024 LDK! 111
3 3 s 1 61.67 KUNA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU III TUSTANOWSKI Roman B.D. , Z/3134/20 , 2024 LDK!
4 4 s 1 65.69 KRUK Anna AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- B.D. Z/5014/23 2024
5 5 s 1 66.03 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U23 LU -- MAZUREK Marek Z/2807/20 2024
600 m K
1 1 s 1 1:39.65 MACHNOWSKA Lena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU III WILCZEK Janusz Z/5958/23 2024 LDK!
2 2 s 1 1:44.01 CHUSTECKA Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU IV B.D. Z/0721/23 2024
3 3 s 1 1:44.73 ŁUKASIK Diana LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU IV BERNAŚ Dorota Z/3650/21 2024 LDK!
4 4 s 1 1:47.27 ANDRZEJEWICZ Laura MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU V B.D. Z/0720/23 2024 LDK!
5 5 s 1 1:48.51 ILCZUK Maja MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU V FROŃCZUK Rafał Z/2277/23 2024 LDK!
6 6 s 1 1:48.59 NIEMIEC Maja MKL Chełm 2009 U16 LU V SEREJ Łukasz Z/3525/23 2024 LDK!
7 7 s 1 1:50.24 HASIAK Bianka LKS Znicz Biłgoraj 2008 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3567/21 2024 LDK!  OSU  
8 8 s 1 1:52.10 CHYL Magdalena LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3566/21 2024 LDK!
9 9 s 1 1:57.21 DĄBROWSKA Agnieszka TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4850/23 2024
10 10 s 1 2:00.26 WEREMCZUK Emilia MKL Chełm 2010 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/2138/23 2024 LDK!
11 11 s 1 2:06.89 WODYK Amanda KS Agros Zamość 2010 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/10945/21 2024 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:41.02 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U23 LU II FROŃCZUK Rafał Z/3526/19 2024
2 2 s 1 5:07.46 POSŁUSZNA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U20 LU IV DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/1568/23 2024  OSU   31 84
3 3 s 1 5:13.22 JAGUCAK Kornelia LKS Znicz Biłgoraj 2007 U18 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/0453/21 , 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 5:17.69 METNER Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14470/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 5:22.13 KOGUT Amelia MKL Chełm 2008 U18 LU -- SEREJ Łukasz SEREJ Łukasz , Z/0921/22 , 2024 LDK!
6 6 s 1 5:26.21 PUŹNIAK Kamila LKS Znicz Biłgoraj 2008 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/5683/23 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 1 5:37.66 GĘBA Julia MKL Chełm 2008 U18 LU -- SZKODA Piotr SEREJ Łukasz , Z/0922/22 , 2024 LDK!
8 8 s 1 5:46.15 SIEWIERSKA Milena KS Agros Zamość 2008 U18 LU -- KUZDRA Dariusz Z/3010/24 2024
400 m pł K K
1 1 s 1 64.99 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU II TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2024 LDK!
2 2 s 1 65.47 PIOTROWSKA Iga AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU II SZNAJDER Dorota JAROS Andrzej , Z/1142/22 , 2024 LDK!  OSU  
1000 m prz K
1 1 s 1 3:28.96 OLCHOWSKA Magdalena Urszula MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/1403/23 2024 LDK!
2 2 s 1 3:41.73 CZERWIŃSKA Julia MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU V KAMIEŃ Mirosław Z/0910/23 2024 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 8:31.86 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/2386/19 2024
2 2 s 1 8:35.63 GROŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4310/21 , 2024 LDK!
3 3 s 1 8:41.27 MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2024
4 4 s 1 8:46.25 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 8:47.48 BOCZKAN Oliwia KS Agros Zamość 2007 U18 LU IV KUZDRA Dariusz Z/0675/22 2024 LDK!  OSU  
Wzwyż K
1 1 f 1 1.40 WÓJTOWICZ Maria UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK -- OZDOBA Janusz Z/5631/22 2024 LDK!
2 2 f 1 1.35 WODYK Amanda KS Agros Zamość 2010 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/10945/21 2024 LDK!
3 3 f 1 1.35 RAKOWIECKA Lena KS Agros Zamość 2010 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/13902/21 2024 LDK!
4 4 f 1 1.30 ANDRZEJUK Helena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/1669/24 2024 LDK!
5 5 f 1 1.30 SZOŹDZIŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/3949/24 2024
6 6 f 1 1.25 DUBIEL Inez AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4786/24 2024
7 7 f 1 1.15 STĘPIEŃ Kamila AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU -- B.D. POLISIAKIEWICZ Monika , Z/1767/24 , 2024
W dal K
  f 1 4.25 SĘKOWSKA Katarzyna UKS Otrębusy 1982 Masters MZ +0.4 -- GOLJANEK Janusz Z/3081/20 2024
  f 1 5.29 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U18 LU +1.0 III KUZDRA Dariusz Z/3133/20 2024  KNF   OSU   KN B  
1 1 f 1 5.58 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U18 LU +2.4 II KUZDRA Dariusz Z/3133/20 2024  KNF   OSU   KN B  
2 2 f 1 5.45 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U18 LU +1.6 II KUZDRA Dariusz Z/14247/21 2024  OSU   KN B  
3 3 f 1 5.40 MAKARUK Marika KS AZS-AWF Biała Podlaska 2010 U16 LU +1.3 II FROŃCZUK Rafał Z/12044/21 2024 LDK!
4 4 f 1 4.58 CHMIEL Iga AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU +1.3 V DANIELCZUK Paweł Z/2161/23 2024 LDK!
5 5 f 1 4.40 HUK Gabriela KS Agros Zamość 2008 U18 LU +1.4 -- BIKOWSKI Wojciech Z/5243/21 2024 LDK!
6 6 f 1 4.36 CHMIEL Magdalena KS Agros Zamość 2010 U16 LU +1.3 -- KUZDRA Dariusz Z/2727/23 2024 LDK!
7 7 f 1 4.33 CZUPRYNA Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska 2008 U18 LU +1.9 -- CHMIELARZ Mirosław Z/1000/22 2024 LDK!
8 8 f 1 4.31 SĘKOWSKA Katarzyna UKS Otrębusy 1982 Masters MZ +3.2 -- GOLJANEK Janusz Z/3081/20 2024
9 9 f 1 4.23 RADKOWSKA Martyna TS Start Lublin 2010 U16 LU +1.8 -- BOBRZYK Wojciech Z/0192/23 2024 LDK!
10 10 f 1 4.11 SZOŹDZIŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU 0.0 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/3949/24 2024
11 11 f 1 4.08 WŁODARCZYK Hanna AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU +1.3 -- JAROS Andrzej Z/2139/23 2024 LDK!  OSU  
12 12 f 1 4.00 DUBIEL Inez AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +1.5 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4786/24 2024
13 13 f 1 3.76 DUNAJEWSKA Anna TS Start Lublin 2011 U14 LU +1.8 -- BOBRZYK Wojciech Z/7090/23 2024 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 12.49 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 Sen LU +0.7 I BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2024
Kula (3) K
1 1 f 1 10.21 DOBROWOLSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3542/23 2024 86
2 2 f 1 9.04 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2024 LDK!
1 1 f 2 9.25 PRZEKORA Maja AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V POSTÓJ Jacek Z/4678/24 2024 LDK!
2 2 f 2 7.55 WĄSIK Gabriela MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/1013/22 2024 LDK!
3 3 f 2 6.65 DRAS Maja TS Start Lublin 2010 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/0189/23 2024 LDK!
4 4 f 2 5.96 CYBUL Paulina TS Start Lublin 2010 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/5327/24 2024 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 11.57 TOROŃCZAK Aleksandra MKS Agros Chełm 2005 U20 LU III MIKOS Mateusz # Z/4841/23 2024  KN B  
2 2 f 1 10.68 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2024  KN B  
3 3 f 1 8.59 SĘKOWSKA Katarzyna UKS Otrębusy 1982 Masters MZ -- GOLJANEK Janusz Z/3081/20 2024
4 4 f 1 7.07 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U20 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2024 4  KN B  
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 33.15 PRZEKORA Maja AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU III POSTÓJ Jacek Z/4678/24 2024 LDK!
2 2 f 1 26.50 PARULSKA Hanna AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/4784/24 2024 LDK!
3 f 1 24.17 WĄSIK Gabriela MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/1013/22 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 40.05 TOROŃCZAK Aleksandra MKS Agros Chełm 2005 U20 LU II MIKOS Mateusz # Z/4841/23 2024  KN B  
2 2 f 1 39.39 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2024  KN B  
3 3 f 1 28.47 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U18 SK IV OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Janusz , Z/10485/21 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 27.97 DOBROWOLSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3542/23 2024
5 5 f 1 24.52 ŻAK Amelia AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- POSTÓJ Jacek Z/3438/23 2024
Młot (3) K
1 1 f 1 31.78 PARULSKA Hanna AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/4784/24 2024 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 38.10 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2024 4  KN B  
Oszczep (500) K
1 1 f 1 35.89 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U18 SK IV OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Janusz , Z/10485/21 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 29.07 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2024 LDK!
3 3 f 1 27.09 KRZYWICKA Maja MKL Chełm 2007 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2024 LDK!  OSU  
Oszczep (600) K
1 1 f 1 44.78 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU I B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 1 20.62 SĘKOWSKA Katarzyna UKS Otrębusy 1982 Masters MZ -- GOLJANEK Janusz Z/3081/20 2024
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:53.26 TARNOWSKA Gabriela MKS Unia Hrubieszów 2009 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/1268/23 2024 LDK!
2 2 s 1 21:21.04 SOBIŁŁO Maja Kinga MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1051/23 2024 LDK!
3 3 s 1 22:12.09 RYBAK Maja MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/1009/22 2024 LDK!
4 4 s 1 22:48.17 KUBACKA Gabriela Maria MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2725/23 2024 LDK!
5 5 s 1 23:38.09 PIETRYNA Nikola MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6091/23 2024 LDK!
6 6 s 1 28:03.23 ŁOPACKA Alicja MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/2279/23 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.02 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U20 LU -1.9 II DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  KN B   137
2 2 s 1 11.28 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -1.9 II CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej , Z/1538/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 11.48 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK -1.9 III SIDOWSKI Krzysztof Z/3292/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 5 s 1 11.69 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU -1.9 III KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2024 LDK!  KN B  
5 6 s 1 11.72 ŚLIWIŃSKI Bartłomiej AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -1.9 III DANIELCZUK Paweł Z/2157/23 2024 LDK!
6 7 s 1 11.82 JANUSZANIS Szymon MKL Chełm 2008 U18 LU -1.9 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/2119/23 2024 LDK!  OSU  
7 8 s 1 12.00 PRZYBYŁA Sebastian AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -1.9 IV KUTRZEPA Grzegorz Z/0669/22 2024 LDK!
1 4 s 2 11.69 ORZĘDOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -0.9 III CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 9 s 2 12.43 DZIUBA Jakub TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U16 LU -0.9 V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0723/23 2024 LDK!
3 11 s 2 13.02 KOPCEWICZ Igor MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -0.9 -- FROŃCZUK Rafał Z/7178/21 2024 LDK!
4 12 s 2 13.20 CIEŚLAK Mikołaj AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -0.9 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/6342/23 2024
5 17 s 2 13.70 GRESZTA Piotr AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -0.9 -- DANIELCZUK Paweł Z/2165/23 2024 LDK!
6 20 s 2 14.82 NIZIOŁ Błażej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU -0.9 -- WAWRZUSISZYN Tomasz
1 10 s 3 12.61 ŁĄCZKOWSKI Karol UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2010 U16 SK -2.2 V OZDOBA Elżbieta Z/4984/24 2024 LDK!
2 13 s 3 13.33 DROZD Gabriel MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -2.2 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4573/24 2024 LDK!
3 14 s 3 13.35 ZAZULA Miłosz MKL Chełm 2010 U16 LU -2.2 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3522/22 2024 LDK!  OSU  
4 15 s 3 13.62 NAJDYHOR Szymon MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -2.2 -- HODUN Rafał Z/5487/23 2024 LDK!
5 16 s 3 13.65 OKAPA Wiktor AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -2.2 -- JAROS Andrzej Z/2043/23 2023 LDK!  OSU  
6 18 s 3 14.44 Ó FIONNAIN Adam AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -2.2 -- DANIELCZUK Paweł Z/4657/23 2024
7 19 s 3 14.68 MYDLAK Radosław AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -2.2 -- POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika , Z/2050/23 , 2024 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.01 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U20 LU -0.8 II DMP GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  KN B   109
2 2 s 1 22.45 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -0.8 II CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej , Z/1538/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 22.97 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -0.8 III HOŁUB Grzegorz Z/5263/18 2024 BEZ LDK!
4 4 s 1 24.35 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U18 LU -0.8 IV B.D. STRYJEWSKI Janusz KUZDRA Dariusz , Z/0385/21 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
5 5 s 1 25.13 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U18 MZ -0.8 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2024 LDK!
6 6 s 1 26.25 ŁĄCZKOWSKI Karol UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2010 U16 SK -0.8 -- OZDOBA Elżbieta Z/4984/24 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.54 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -- HOŁUB Grzegorz Z/5263/18 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 35.64 ORZĘDOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 36.75 JANUSZANIS Szymon MKL Chełm 2008 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2119/23 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 38.95 WIDZ Kacper AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- B.D. Z/5599/23 2024
5 5 s 1 39.22 DZIUBA Jakub TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U16 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0723/23 2024 LDK!
6 6 s 1 39.39 ŚLIWIŃSKI Bartłomiej AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU IV DANIELCZUK Paweł Z/2157/23 2024 LDK!
1 7 s 2 41.14 ZAZULA Miłosz MKL Chełm 2010 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian Z/3522/22 2024 LDK!  OSU  
2 8 s 2 41.52 BORYGA Kacper AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU V DANIELCZUK Paweł Z/1666/24 2024
3 9 s 2 45.02 NAJDYHOR Szymon MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- HODUN Rafał Z/5487/23 2024 LDK!
4 10 s 2 45.42 KOPCEWICZ Igor MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/7178/21 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 51.93 MENDEL Stefan AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU III DMP DMP U20 B.D. Z/3952/23 2024  KN B   62 110
2 2 s 1 54.54 GMITRZUK Marcel KS Agros Zamość 2008 U18 LU IV DMP U20 KUCHARSKI Marek Z/13054/21 2024 87
3 3 s 1 56.19 IDZIK Wiktor AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/6119/23 2024
4 4 s 1 60.41 DZIKI Kacper AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/3141/23 2024
600 m M
1 1 s 1 1:22.38 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U20 LU -- MAZUREK Marek Z/1431/20 2024 LDK!
2 2 s 1 1:30.63 ZIENKIEWICZ Aleks MKL Chełm 2009 U16 LU III SEREJ Łukasz Z/3526/23 2024 LDK!
3 3 s 1 1:35.63 ŁUKASIK Maksymilian LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU V BERNAŚ Dorota Z/0183/23 2024 LDK!
4 4 s 1 1:36.83 DYŃSKI Antoni MKL Chełm 2009 U16 LU V SEREJ Łukasz Z/1398/22 2024 LDK!
5 5 s 1 1:42.79 KNAP Alexander KS Agros Zamość 2010 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/2127/21 2024 LDK!
6 6 s 1 1:43.14 DĄBROWSKI Gustaw MKL Chełm 2009 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/1062/22 2024 LDK!
7 7 s 1 1:44.28 KOŚCIUK Bartosz AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -- DANIELCZUK Paweł Z/2159/23 2024 LDK!
8 8 s 1 1:44.39 DĄBROWSKI Kacper MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4572/24 2024 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:03.38 CZERWONKA Miłosz MKL Chełm 2005 U20 LU III WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2024 LDK!
2 2 s 1 4:15.55 NADŁONEK Daniel KS Agros Zamość 2007 U18 LU IV KUZDRA Dariusz Z/14471/21 2024  OSU  
3 3 s 1 4:15.91 CIĘSZCZYK Tomasz AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV DMP DMP U20 KITLIŃSKI Piotr Z/0437/24 2024 30 93
4 4 s 1 4:21.92 MAZUR Jacek AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/6173/22 2024
5 5 s 1 4:30.28 NOWAKOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/3847/23 2024
6 6 s 1 4:31.26 ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2024 LDK!
7 7 s 1 4:39.78 WOŁOSZYN Bartłomiej LKS Znicz Biłgoraj 2005 U20 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/1213/20 2024 LDK!  OSU  
8 8 s 1 5:24.02 KONOPKO Wiktor MKS Unia Hrubieszów 2009 U16 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3649/24 2024
2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 6:51.31 NAJUCH Wiktor MKS Unia Hrubieszów 2008 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6075/22 2024 LDK!
2 2 s 1 7:13.99 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2024
Wzwyż M
1 1 f 1 1.86 STRÓŻEK Miłosz AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU III DMP DMP U20 KUTRZEPA Grzegorz Z/0893/23 2024 68 110
2 2 f 1 1.82 RYSIO Tomasz MKS Agros Chełm 1988 Masters LU III MAZUREK Marek Z/6301/21 2024
3 3 f 1 1.60 RUSINEK Franciszek AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/5686/23 2024
4 4 f 1 1.55 KRAWCZYK Szymon AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4622/24 2024
5 5 f 1 1.50 BOBRZYK Stanisław TS Start Lublin 2011 U14 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/0792/21 2024 LDK!
6 6 f 1 1.40 KRASIŃSKI Jakub MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4576/24 2024 LDK!
  f 1 NM MYDLAK Radosław AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -- POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika , Z/2050/23 , 2024 LDK!
W dal M
  f 1 3.32 NIZIOŁ Błażej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU +0.5 -- WAWRZUSISZYN Tomasz
1 1 f 1 6.48 STRÓŻEK Miłosz AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU +1.8 III KUTRZEPA Grzegorz Z/0893/23 2024
2 2 f 1 6.32 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK +2.0 III OZDOBA Janusz Z/3355/20 2024 BEZ LDK!
3 3 f 1 6.24 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U18 LU +1.9 IV B.D. STRYJEWSKI Janusz KUZDRA Dariusz , Z/0385/21 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
4 4 f 1 6.22 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU +0.4 IV DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2024 LDK!  KN B   45 90
5 5 f 1 5.87 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U20 LU 0.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2024 LDK!
6 6 f 1 5.85 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U20 LU +1.4 -- KUZDRA Dariusz Z/10281/21 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 5.60 HUBALA Marcel KS Agros Zamość 2010 U16 LU +1.4 V KUZDRA Dariusz Z/5758/23 2024  OSU  
8 8 f 1 5.20 RUSINEK Franciszek AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU +1.6 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/5686/23 2024
9 9 f 1 5.18 CIEŚLAK Mikołaj AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +0.8 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/6342/23 2024
10 10 f 1 5.07 KRAWCZYK Szymon AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU +0.8 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4622/24 2024
11 11 f 1 4.99 MAKARUK Błażej KS AZS-AWF Biała Podlaska 2010 U16 LU +1.3 -- FROŃCZUK Rafał Z/5159/22 2024 LDK!
12 12 f 1 4.71 PRZYBYŁA Sebastian AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU +1.9 -- DMP U20 KUTRZEPA Grzegorz Z/0669/22 2024 LDK! 46
13 13 f 1 4.67 SAWKA Szymon KS Agros Zamość 2010 U16 LU +1.1 -- KUZDRA Dariusz Z/6568/23 2024  OSU  
14 14 f 1 4.60 PRZEPIÓRKA Jędrzej AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU +1.0 -- RUKASZ Bartłomiej Z/2057/23 2023 LDK!
15 15 f 1 4.55 KRASIŃSKI Jakub MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU 0.0 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4576/24 2024 LDK!
16 16 f 1 4.46 TYTOŃ Jakub KS Agros Zamość 2010 U16 LU +0.2 -- BIKOWSKI Wojciech Z/1729/21 2024 LDK!
17 17 f 1 3.49 NIZIOŁ Błażej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2010 U16 LU +2.5 -- WAWRZUSISZYN Tomasz
Trójskok M
1 1 f 1 14.24 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U18 LU +1.3 III DMP DMP U20 B.D. STRYJEWSKI Janusz KUZDRA Dariusz , Z/0385/21 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   85 124
2 2 f 1 13.07 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U20 LU +1.2 IV DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/10281/21 2024 LDK!  OSU   51 98
3 3 f 1 11.76 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U18 MZ +1.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2024 LDK!
Wieloskok M
  f 1 11.12 HUBALA Marcel KS Agros Zamość 2010 U16 LU +1.2 V KUZDRA Dariusz Z/5758/23 2024  OSU  
1 1 f 1 11.15 HUBALA Marcel KS Agros Zamość 2010 U16 LU +2.5 V KUZDRA Dariusz Z/5758/23 2024  OSU  
2 2 f 1 9.65 SAWKA Szymon KS Agros Zamość 2010 U16 LU +1.9 -- KUZDRA Dariusz Z/6568/23 2024  OSU  
Kula (5) M
1 1 f 1 11.90 MROZIK Adam AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- POSTÓJ Jacek Z/4354/24 2024
1 1 f 2 11.17 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2024
2 2 f 2 9.43 LASECKI Fabian MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/7217/23 2024 LDK!
3 3 f 2 9.39 ADAMOWICZ Borys MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4578/24 2024 LDK!
4 4 f 2 8.49 CZARNACKI Oliwier MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4574/24 2024 LDK!
5 5 f 2 7.68 PRZEPIÓRKA Jędrzej AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -- RUKASZ Bartłomiej Z/2057/23 2023 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 12.04 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU IV DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2024 97
2 2 f 1 11.50 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2024  KN B  
3 3 f 1 10.51 ŻUCHOWSKI Krystian AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- POSTÓJ Jacek Z/3540/23 2024
Kula (7.26) M
1 1 f 1 11.02 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 Sen LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2024 2
Dysk (1) M
1 1 f 1 45.42 DOMAŃSKI Olaf AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU III POSTÓJ Jacek Z/4342/24 2024
2 2 f 1 39.35 LITWIN Dominik AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU IV JAROS Andrzej Z/2528/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 28.66 MISZTAL Jacek AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3242/23 2024
4 4 f 1 26.72 MICHAŁOWSKI Jan AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3142/23 2024
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 43.28 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU III KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2024  KN B  
2 2 f 1 30.82 MROZIK Adam AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- POSTÓJ Jacek Z/4354/24 2024
3 3 f 1 28.47 GÓRAS Jakub AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- POSTÓJ Jacek Z/3437/23 2024
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 37.70 ŻUCHOWSKI Krystian AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU IV POSTÓJ Jacek Z/3540/23 2024
  f 1 NM MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2024
Młot (5) M
1 1 f 1 57.66 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U18 LU III ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2024  KN B  
2 2 f 1 50.02 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU III DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2024  KN B   112
1 1 f 2 45.70 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2024
2 2 f 2 40.65 LITWIN Dominik AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU IV JAROS Andrzej Z/2528/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 2 36.37 MISZTAL Jacek AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3242/23 2024
4 4 f 2 26.26 MICHAŁOWSKI Jan AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3142/23 2024
Młot (6) M
1 1 f 1 53.23 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2024  KN B  
Młot (7.26) M
1 1 f 1 57.97 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 Sen LU I ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2024 2
Oszczep (600) M
1 1 f 1 44.04 WITKOWSKI Szymon MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU IV CHMIELARZ Mirosław Z/3610/23 2024 LDK!
2 2 f 1 27.47 LASECKI Fabian MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/7217/23 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 59.33 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U18 LU II ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2024  KN B  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 16.914896011353 sekund