Goleniów 25 - 26.05.2024
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego U18 i U20 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 12.01 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -0.5 I IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2024 2
2 s 1 12.92 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U23 ZP -0.5 III MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy , Z/2030/17 , 2024 4 LDK!
1 2 s 2 12.56 KLEBIEKO Lena niestowarzyszona 2006 U20 -1.4 II NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2024 LDK!  KN B  
2 4 s 2 12.99 KRAWCZAK Izabella MKL Szczecin 2006 U20 ZP -1.4 III IWIŃSKA Anna Z/5012/19 2024 LDK!
3 5 s 2 13.21 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U20 ZP -1.4 IV WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2024 LDK!  KN B  
4 6 s 2 13.33 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP -1.4 IV BARTA Franciszek Z/1882/22 2024
1 1 s 3 12.05 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -1.1 I IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2024 2
2 3 s 3 12.97 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U23 ZP -1.1 III MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy , Z/2030/17 , 2024 4 LDK!
3 7 s 3 13.70 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB -1.1 IV WALCZAK Piotr Z/0818/20 2024 LDK!
1 1 e 1 12.80 RUA Adriana MKL Szczecin 2007 U18 ZP -0.6 III DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/1309/21 2024 LDK! 121
2 2 e 1 12.88 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.6 III DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2024 BEZ LDK!  OSU   117
3 3 e 1 12.92 JAKUBOWSKA Matylda MKL Szczecin 2007 U18 ZP -0.6 III DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/3656/20 2024 LDK! 115
4 4 e 1 13.09 MUSIELAK Iga WMLKS Pomorze Stargard 2008 U18 ZP -0.6 III KRZYSIEK Zbigniew Z/1661/20 2024 LDK!  OSU  
5 5 e 1 13.14 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.6 III JUNIEWICZ Jakub Z/5053/22 2024 LDK!  OSU  
6 6 e 1 13.24 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U18 ZP -0.6 IV RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2024 LDK!
1 8 e 2 13.31 MAJCHRZAK Nadia MKL Szczecin 2008 U18 ZP -0.8 IV IWIŃSKA Anna Z/0918/23 2024 LDK!
2 9 e 2 13.33 WSZĘDYBYŁ Martyna MKL Szczecin 2007 U18 ZP -0.8 IV BINDASZEWSKA Hanna Z/1172/23 2024
3 10 e 2 13.36 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U18 ZP -0.8 IV KAMIŃSKI Ryszard Z/0144/22 2024 LDK!
4 11 e 2 13.42 DADEŁO Monika MKL Szczecin 2007 U18 ZP -0.8 IV DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/4546/23 2024 95
5 12 e 2 13.44 KLUKOWSKA Amelia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -0.8 IV BARTA Franciszek Z/1699/23 2024
1 7 e 3 13.29 NOWAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -0.8 IV BARTA Franciszek Z/3585/22 2024
2 13 e 3 13.63 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP -0.8 IV BARTA Franciszek Z/2747/19 2024
3 14 e 3 13.72 GŁADKOWSKA Maria MKL Szczecin 2007 U18 ZP -0.8 IV IWIŃSKA Anna Z/1170/24 2024
4 15 e 3 13.73 PIETRUSZKA Paulina MKL Szczecin 2007 U18 ZP -0.8 IV IWIŃSKA Anna Z/5749/19 2024 LDK!
5 16 e 3 13.81 MRÓZ Zofia UKS LA Wałcz 2007 U18 ZP -0.8 -- PRENDECKA Agnieszka Z/1521/22 2024 LDK!
6 17 e 3 13.85 CIEŚLA Aleksandra AL Międzyzdroje 2007 U18 ZP -0.8 -- BŁOCIAN Rafał Z/0933/22 2024 LDK!
1 18 e 4 14.18 KACPRZYK Natalia AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP -2.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/3884/20 2024 LDK!
2 19 e 4 14.43 ZAWLIK Magdalena MKL Szczecin 2007 U18 ZP -2.1 -- IWIŃSKA Anna Z/5752/19 2024 LDK!
3 20 e 4 14.50 BYSZEWSKA Hanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -2.1 -- B.D. Z/5361/24 2024
4 21 e 4 14.68 MŁYŃSKA Paulina AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP -2.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/3085/20 2024 LDK!
1 f 1 12.76 RUA Adriana MKL Szczecin 2007 U18 ZP -1.3 III DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/1309/21 2024 LDK! 122
2 f 1 12.95 JAKUBOWSKA Matylda MKL Szczecin 2007 U18 ZP -1.3 III DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/3656/20 2024 LDK! 114
3 f 1 13.01 MUSIELAK Iga WMLKS Pomorze Stargard 2008 U18 ZP -1.3 III KRZYSIEK Zbigniew Z/1661/20 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 13.04 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -1.3 III DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2024 BEZ LDK!  OSU   110
5 f 1 13.29 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U18 ZP -1.3 IV RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2024 LDK!
6 f 1 13.39 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -1.3 IV JUNIEWICZ Jakub Z/5053/22 2024 LDK!  OSU  
200 m K
1 1 w 1 25.99 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 +0.2 II NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B   798
2 2 w 1 27.01 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.2 III JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   711
3 3 w 1 28.30 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP +0.2 IV KECLER Szymon Z/5463/22 2024 LDK!  OSU   607
4 4 w 1 29.08 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP +0.2 -- KECLER Szymon Z/8228/21 2024 LDK!  OSU   548
5 5 w 1 30.79 BUJAROWICZ Natalia MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP +0.2 -- KECLER Szymon Z/4534/18 2024 LDK!  OSU   428
  w 1 DNS ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP +0.2 -- BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2024 BEZ LDK!  KN B   0
400 m K
1 1 s 1 60.89 SZUSTER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/14428/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 63.90 WIECZOREK Hanna MKS Hermes Gryfino 2007 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/9286/21 2024 LDK!
3 3 s 1 65.00 MACAŁA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/12405/21 2024 LDK!
4 4 s 1 66.99 JARZĄB Wiktoria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -- GIZA Zdzisław # Z/4895/23 2024
5 5 s 1 67.66 KRYWIEL Maja MKL Szczecin 2008 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/2799/22 2024 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:53.87 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U18 ZP III WALKOWIAK Janusz Z/3685/19 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 4:57.51 FALFURA Marta UKS Barnim Goleniów 2007 U18 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4252/20 2024 LDK!
3 3 s 1 5:46.16 WROŃSKA Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/6108/24 2024
3000 m K
1 1 s 1 10:52.23 MAKOWSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP III ŻUROMSKI Kazimierz Z/5152/22 2024  KN B  
2 1 s 1 10:54.99 KARPIŃSKA Magda OSiR Wyspiarz Świnoujście 2006 U20 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/14186/21 2024 LDK!
3 2 s 1 11:47.62 BOREK Alicja MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP -- BOREK Monika # Z/0192/24 2024
80 pł K
1 1 w 1 11.86 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP -1.3 II RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2024 LDK! 889
2 2 w 1 12.00 CZAJKOWSKA Maja AL Międzyzdroje 2009 U16 ZP -1.3 II BŁOCIAN Rafał Z/0931/22 2024 LDK! 866
3 3 w 1 12.50 BARAN Natalia KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP -1.3 III RUDZIK Grzegorz Z/8348/21 2024 LDK! 787
4 4 w 1 13.66 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -1.3 IV KECLER Szymon Z/5465/22 2024 LDK!  OSU   616
5 6 w 1 15.19 KORMYSH Anastasiia MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -1.3 -- KECLER Szymon Z/2980/22 2024 LDK! 420
1 5 w 2 14.67 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -1.0 V KECLER Szymon Z/1668/20 2024 LDK!  OSU   483
2 7 w 2 15.78 KARBOWSKA Pola UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -1.0 -- FERFET Marek Z/3361/19 2024 LDK! 354
3 8 w 2 16.02 RZESZOWSKA Hanna UKL Ósemka Police 2010 U16 ZP -1.0 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/7371/23 2024 LDK! 328
4 9 w 2 16.19 MEDEŃSKA Emilia KMS Szczecin 2009 U16 ZP -1.0 -- B.D. B.D. NADARZYŃSKI Szymon , Z/3664/24 , 2024 LDK! 311
1 10 w 3 16.64 ILGIEWICZ Salesa MLUKS Mokasyn Płoty 2010 U16 ZP -0.8 -- KECLER Dorota Z/5507/23 2024 267
2 11 w 3 17.39 CZEPUKOJC Natalia UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -0.8 -- FERFET Marek Z/0421/22 2024 LDK! 200
3 12 w 3 18.68 WITKOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -0.8 -- FERFET Marek Z/0169/24 2024 LDK! 106
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.23 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -1.0 II DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2024 LDK!  OSU   KN B   134
2 2 s 1 15.35 LIPIŃSKA Lena MKL Szczecin 2008 U18 ZP -1.0 II DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/0084/22 2024 LDK! 131
3 3 s 1 15.64 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -1.0 II WALCZAK Piotr Z/0814/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 15.69 TOMASZEWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP -1.0 II PODLEŚNY Jan Z/4993/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 15.91 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -1.0 III DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5053/22 2024 LDK!  OSU   121
6 6 s 1 16.33 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -1.0 III WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK!
1 1 w 1 14.18 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 -1.9 I NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B   953
2 2 w 1 15.70 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -1.9 II DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   751 125
3 4 w 1 17.04 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP -1.9 IV KECLER Szymon Z/8228/21 2024 LDK!  OSU   592
4 5 w 1 17.50 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP -1.9 IV BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2024 BEZ LDK!  KN B   541
1 3 w 2 16.56 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP +0.1 III KECLER Szymon Z/5463/22 2024 LDK!  OSU   647
2 6 w 2 18.57 BUJAROWICZ Natalia MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP +0.1 -- KECLER Szymon Z/4534/18 2024 LDK!  OSU   431
100 m pł K
1 1 s 1 15.73 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB -0.5 II WALCZAK Piotr Z/1575/19 2024 LDK!  KN B  
4x100 m K
1 1 s 1 50.37 RUA Adriana
JAKUBOWSKA Matylda
LIPIŃSKA Lena
MAJCHRZAK Nadia
MKL Szczecin 2007
2007
2008
2008
U18 ZPO -- IWIŃSKA Anna
IWIŃSKA Anna
IWIŃSKA Anna
IWIŃSKA Anna
Z/1309/21
Z/3656/20
Z/0084/22
Z/0918/23
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 51.45 BYSZEWSKA Hanna
ALBIŃSKA Jaśmina
NOWAKOWSKA Karolina
KLUKOWSKA Amelia
KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008
2007
2008
2008
U18 ZPO -- B.D.
BARTA Franciszek
BARTA Franciszek
BARTA Franciszek
Z/5361/24
Z/2747/19
Z/3585/22
Z/1699/23
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 52.95 CIEŚLA Aleksandra
KACPRZYK Natalia
MŁYŃSKA Paulina
ZYGMUNT Nela
AL Międzyzdroje 2007
2008
2008
2008
U18 ZPO -- BŁOCIAN Rafał
BŁOCIAN Rafał
BŁOCIAN Rafał
BŁOCIAN Rafał
Z/0933/22
Z/3884/20
Z/3085/20
Z/4977/19
2024
2024
2024
2024



BEZ
  s 1 DNF KWIATKOWSKA Zuzanna
KOMMISARCZYK Zuzanna
GACA Zofia
KOWIESKA Maja
STS Pomerania Szczecinek 2008
2008
2008
2008
U18 ZPO -- JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
Z/5053/22
Z/4118/20
Z/4867/19
Z/5757/19
2024
2024
2024
2024



BEZ
2000 m prz K
1 1 s 1 7:58.85 LEMAŃSKA Maja MKL Szczecin 2007 U18 ZP III DMP U20 BARAŃSKI Przemysław Z/5750/19 2024 LDK! 103
2 2 s 1 8:21.56 KUCZYŃSKA Natalia MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP IV DMP U20 PODLEŚNY Jan Z/1700/23 2024 LDK!  OSU   91
3 3 s 1 9:16.77 ŚLEDŹ Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5509/18 2024 BEZ LDK!  OSU   70
Wzwyż K
1 1 3 1 1.41 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP V RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2024 LDK!
2 2 3 1 1.41 MEDEŃSKA Emilia KMS Szczecin 2009 U16 ZP V B.D. B.D. NADARZYŃSKI Szymon , Z/3664/24 , 2024 LDK!
3 3 3 1 1.38 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/5465/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 3 1 1.35 CZAJKOWSKA Maja AL Międzyzdroje 2009 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/0931/22 2024 LDK!
5 5 3 1 1.32 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1668/20 2024 LDK!  OSU  
6 6 3 1 1.32 KARBOWSKA Pola UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -- FERFET Marek Z/3361/19 2024 LDK!
7 7 3 1 1.29 KORMYSH Anastasiia MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/2980/22 2024 LDK!
8 8 3 1 1.29 CZEPUKOJC Natalia UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0421/22 2024 LDK!
9 9 3 1 1.29 RZESZOWSKA Hanna UKL Ósemka Police 2010 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/7371/23 2024 LDK!
10 10 3 1 1.26 BARAN Natalia KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/8348/21 2024 LDK!
11 11 3 1 1.08 WITKOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0169/24 2024 LDK!
  3 1 NM ILGIEWICZ Salesa MLUKS Mokasyn Płoty 2010 U16 ZP -- KECLER Dorota Z/5507/23 2024
1 f 1 1.65 KOZIURA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP II GIZA Zdzisław Z/1522/22 2024  KN B  
2 f 1 1.60 GODLEWSKA Aleksandra MKL Szczecin 2007 U18 ZP III DMP U20 KARLIŃSKA Monika IWIŃSKA Anna , Z/1308/21 , 2024 LDK!  KN B   115
3 f 1 1.45 BABYNINA Tamila KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP IV GIZA Zdzisław Z/0791/23 2024
1 1 w 1 1.50 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP IV BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2024 BEZ LDK!  KN B   621
2 2 w 1 1.47 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B   588
3 3 w 1 1.44 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/8228/21 2024 LDK!  OSU   555
4 4 w 1 1.35 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/5463/22 2024 LDK!  OSU   460
5 5 w 1 1.35 BUJAROWICZ Natalia MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/4534/18 2024 LDK!  OSU   460
6 6 w 1 1.29 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   399
W dal K
1 f 1 5.42 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB -0.3 II WALCZAK Piotr Z/1575/19 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 5.28 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard 2006 U20 ZP +0.3 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4372/18 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 4.52 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP +0.2 -- BARTA Franciszek Z/1882/22 2024
1 f 2 5.59 RYBIŃSKA Weronika LMKS Żak Pyrzyce 2008 U18 ZP +0.2 II PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 2 5.42 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.1 II JUNIEWICZ Jakub Z/4867/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 2 5.20 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2007 U18 ZP +0.1 III DMP U20 STEFAŃSKI Jacek Z/0075/21 2024 LDK! 96
4 f 2 4.86 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP 0.0 IV DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/4138/19 2024 LDK!  OSU   73
5 f 2 4.79 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U18 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2024 LDK!
6 f 2 4.63 JABŁOŃSKA Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek Z/2998/21 2024
Trójskok K
1 f 1 11.65 KANIA Maja LLKS Pomorze Stargard 2006 U20 ZP +0.7 II ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/10863/21 2024  KN B  
2 f 1 11.34 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard 2006 U20 ZP 0.0 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4372/18 2024 LDK!  KN B  
1 f 2 11.76 RYBIŃSKA Weronika LMKS Żak Pyrzyce 2008 U18 ZP +0.1 II PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 2 11.58 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP 0.0 II DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/4867/19 2024 LDK!  OSU   KN B   120
3 f 2 10.34 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP 0.0 IV JUNIEWICZ Jakub Z/4138/19 2024 LDK!  OSU  
Kula (3) K
1 f 1 9.95 DREWLO Amelia KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP IV PIOTROWSKA Agnieszka Z/11468/21 2024 LDK!
2 f 1 9.91 TUCHORSKA Marta MKS Junior Złocieniec 2008 U18 ZP IV B.D. # Z/4526/22 2024
3 f 1 7.11 GRZYBAK Julia KL Bałtyk Koszalin 2008 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6379/22 2024 LDK!
1 1 w 1 9.35 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B   487
2 2 w 1 9.25 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/5463/22 2024 LDK!  OSU   480
3 3 w 1 9.22 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   479
4 4 w 1 8.78 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2024 BEZ LDK!  KN B   450
5 5 w 1 7.11 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/8228/21 2024 LDK!  OSU   342
6 6 w 1 6.73 BUJAROWICZ Natalia MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/4534/18 2024 LDK!  OSU   318
1 1 w 2 8.28 MEDEŃSKA Emilia KMS Szczecin 2009 U16 ZP -- B.D. B.D. NADARZYŃSKI Szymon , Z/3664/24 , 2024 LDK! 417
2 2 w 2 8.13 KORMYSH Anastasiia MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/2980/22 2024 LDK! 408
3 3 w 2 7.84 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/5465/22 2024 LDK!  OSU   389
4 4 w 2 7.37 BARAN Natalia KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/8348/21 2024 LDK! 359
5 5 w 2 7.32 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2024 LDK! 356
6 6 w 2 7.14 CZAJKOWSKA Maja AL Międzyzdroje 2009 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/0931/22 2024 LDK! 344
7 7 w 2 6.40 WITKOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0169/24 2024 LDK! 297
8 8 w 2 6.02 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1668/20 2024 LDK!  OSU   273
9 9 w 2 5.89 RZESZOWSKA Hanna UKL Ósemka Police 2010 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/7371/23 2024 LDK! 264
10 10 w 2 5.10 ILGIEWICZ Salesa MLUKS Mokasyn Płoty 2010 U16 ZP -- KECLER Dorota Z/5507/23 2024 215
11 11 w 2 4.88 KARBOWSKA Pola UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -- FERFET Marek Z/3361/19 2024 LDK! 201
12 12 w 2 4.78 CZEPUKOJC Natalia UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0421/22 2024 LDK! 194
Kula (4) K
1 f 1 11.13 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 10.32 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2024  KN B  
3 f 1 10.17 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U20 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2024  KN B  
4 f 1 7.38 STAWICKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP -- BARTA Franciszek Z/2916/23 2024
Dysk (1) K
1 f 1 36.46 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2024  KN B  
2 f 1 36.42 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U20 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2024  KN B  
1 f 2 21.88 TUCHORSKA Marta MKS Junior Złocieniec 2008 U18 ZP -- B.D. # Z/4526/22 2024
2 f 2 17.46 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard Z/0144/22 2024 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 48.67 EDYK Julita LLKS Pomorze Stargard 2009 U16 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/1313/23 2024
Młot (4) K
1 f 1 27.69 ŻÓŁWIŃSKA Emilia LLKS Pomorze Stargard 2006 U20 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/3103/20 2024
Oszczep (500) K
1 f 1 36.94 DREWLO Amelia KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP IV PIOTROWSKA Agnieszka Z/11468/21 2024 LDK!
2 f 1 30.08 OLECHNOWSKA Michalina MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/10951/21 2024 LDK!
3 f 1 28.85 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/0814/20 2024 LDK!  KN B  
Oszczep (600) K
1 f 1 31.07 STAWICKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP IV BARTA Franciszek Z/2916/23 2024
2 f 1 32.24 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB IV KOWALSKI Zenon Z/0817/20 2024 LDK!  OSU  
Chód 5 km K
1 1 s 1 27:15.15 SZYDŁOWSKA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2006 U20 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/13082/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 1 s 1 29:19.72 CZAJKA Julia MKS Hermes Gryfino 2009 U16 ZP III DMP U20 PODLEŚNY Jan Z/11937/21 2024 LDK!  OSU   98
3 2 s 1 29:26.25 KALICIAK Sylwia MKS Hermes Gryfino 2009 U16 ZP III DMP U20 PODLEŚNY Jan Z/10737/21 2024 LDK!  OSU   97
4 1 s 1 30:00.96 BUTRYN Zuzanna MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP III DMP U20 PODLEŚNY Jan Z/13263/21 2024 LDK!  OSU   KN B   91
5 3 s 1 30:07.96 KLIMASZEWSKA Róża STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/0244/20 2024 LDK!  OSU  
6 2 s 1 30:58.89 IWAN Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2007 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0108/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 4 s 1 32:48.30 BABIŃSKA Liwia MKS Hermes Gryfino 2009 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/10735/21 2024 LDK!  OSU  
8 3 s 1 32:48.75 BARTCZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/3246/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
9 4 s 1 36:13.16 BARTA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/5123/22 2024 LDK!  OSU  
10 5 s 1 37:24.71 LISEWSKA Alicja MKL Szczecin 2008 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/4471/24 2024
11 6 s 1 42:37.81 FUTERSKA Hanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5963/23 2024 LDK!  OSU  
100 m M
1 1 s 1 11.06 YAMAH Nemuel MKL Szczecin 2003 U23 ZP -0.3 II B.D.
2 2 s 1 11.36 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB -0.3 III WALCZAK Piotr Z/5418/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 11.45 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U23 ZP -0.3 III IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 11.61 SZYMANIAK Szymon MLKS Lubusz Barlinek 2006 U20 ZP -0.3 III SZYMANIAK Wojciech Z/5774/19 2024
5 5 s 1 11.80 KACPERSKI Wiktor MKL Szczecin 2002 U23 ZP -0.3 -- IWIŃSKI Jerzy Z/2024/17 2024 LDK!
6 6 s 1 11.86 DĄBROWSKI Jan MKL Szczecinek 2005 U20 ZP -0.3 IV KNAJDROWSKI Tomasz Z/3337/19 2024 BEZ
1 1 s 2 11.35 RUMIŃSKI Michał STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -1.6 III DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5061/22 2024 LDK!  OSU   118
2 2 s 2 11.63 NIEMCEWICZ Piotr MKL Szczecin 2008 U18 ZP -1.6 III DMP U20 IWIŃSKI Jerzy Z/5753/19 2024 LDK! 104
3 3 s 2 11.91 POPIELARSKI Olgierd KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -1.6 IV BARTA Franciszek Z/5962/23 2024
4 4 s 2 12.09 ŁOCHNICKI Jakub MKL Szczecin 2007 U18 ZP -1.6 IV IWIŃSKA Anna Z/5760/19 2024 LDK!
5 5 s 2 12.24 SPROŃSKI Adrian MKL Szczecin 2008 U18 ZP -1.6 -- IWIŃSKA Anna # Z/3889/23 2024 LDK!
6 6 s 2 12.31 GÓRECKI Maksymilian STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -1.6 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/0412/24 2024 LDK!
1 1 w 1 10.98 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP -1.2 II DMP U20 FERFET Marek Z/3179/23 2024 LDK!  KN B   865 139
2 2 w 1 11.62 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 -1.2 III NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B   728
3 3 w 1 12.01 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP -1.2 IV FERFET Marek Z/10634/21 2024 LDK! 649
1 1 w 2 11.97 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U18 ZP -0.4 IV FERFET Marek Z/0077/22 2024 LDK!  KN B   657
2 2 w 2 12.20 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -0.4 IV JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU   612
3 3 w 2 12.21 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.4 -- JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2024 LDK!  OSU   610
4 6 w 2 12.37 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U18 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/4957/22 2024 LDK! 580
1 4 w 3 12.21 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP -1.0 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024 610
2 5 w 3 12.31 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U18 ZP -1.0 -- FERFET Marek Z/2946/20 2024 LDK! 591
3 7 w 3 12.43 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U18 ZP -1.0 -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2024 LDK!  KN B   569
4 8 w 3 12.65 SZAŁWIŃSKI Oskar STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -1.0 -- JUNIEWICZ Jakub Z/1646/22 2024 LDK!  OSU   529
400 m M
1 1 s 1 50.75 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP III GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 51.12 CHMIEL Szymon niestowarzyszony 2006 U20 III NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 51.83 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U20 ZP III MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2024  KN B  
4 4 s 1 52.38 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz KL Bałtyk Koszalin 2005 U20 ZP III JACEWICZ Edward Z/5417/19 2024
1 5 s 2 52.71 BOGUSZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB III SASKA Tomasz Z/14822/21 2024 LDK!
2 6 s 2 53.60 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP IV PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2024 LDK!  OSU  
3 7 s 2 54.64 WYSOCKI Nikodem MKL Szczecin 2005 U20 ZP IV BINDASZEWSKA Hanna Z/5277/18 2024 LDK!
1 1 s 3 50.05 MALINOWSKI David MKL Szczecin 2008 U18 ZP II DMP U20 BINDASZEWSKA Hanna Z/12486/21 2024 LDK!  KN B   131
2 3 s 3 51.86 SKRZYDLIŃSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/6212/22 2024 LDK!  OSU  
3 5 s 3 55.31 PEKRUL Stanisław MKL Szczecin 2007 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/3691/23 2024
4 6 s 3 57.28 WOJCIECHOWSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP -- GIZA Zdzisław Z/8423/21 2024
1 2 s 4 51.12 OŻÓG Oskar MLKS Lubusz Barlinek 2008 U18 ZP III SZYMANIAK Wojciech Z/3620/21 2024 LDK!  KN B  
2 4 s 4 54.21 KRAWCZAK Maciej MKL Szczecin 2008 U18 ZP IV DMP U20 IWIŃSKA Anna # Z/4245/20 2024 LDK!  KN B   90
1 1 w 1 49.94 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 II NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B   817
2 2 w 1 54.45 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP IV FERFET Marek Z/3179/23 2024 LDK!  KN B   621
3 3 w 1 58.41 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2024 LDK! 469
1 1 w 2 53.92 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U18 ZP IV DMP U20 FERFET Marek Z/2946/20 2024 LDK! 643 92
2 2 w 2 54.89 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU   603
3 3 w 2 55.26 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2024 LDK!  KN B   588
4 4 w 2 55.61 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024 575
5 5 w 2 56.39 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2024 LDK!  OSU   544
1 6 w 3 57.12 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4957/22 2024 LDK! 516
2 7 w 3 61.36 SZAŁWIŃSKI Oskar STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/1646/22 2024 LDK!  OSU   368
  w 3 DNF STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U18 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2024 LDK!  KN B   0
1500 m M
1 1 s 1 3:58.35 JAROSZ Antoni WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/1615/18 2024  OSU   KN B  
2 2 s 1 4:02.01 LISIECKI Maksymilian WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1326/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 4:02.09 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz Świnoujście 2007 U18 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/3026/20 2024 LDK!  KN B  
3000 m M
1 1 s 1 10:33.24 KOZIEŁ Sebastian KB Dziesiątka Białogard 2005 U20 ZP -- B.D. Z/1771/20 2024
2 1 s 1 10:51.02 BARTHA Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz # Z/3830/24 2024
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 16.65 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -0.4 III KECLER Szymon Z/1666/20 2024 LDK!  OSU   661
2 2 w 1 17.93 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -0.4 V FERFET Marek Z/0079/22 2024 16 LDK! 531
3 4 w 1 19.67 NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -0.4 -- FERFET Marek Z/4955/22 2024 LDK! 376
4 6 w 1 22.07 GŁADKOWSKI Stanisław KMS Szczecin 2009 U16 ZP -0.4 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5389/24 2024 LDK! 204
1 3 w 2 19.02 BOŃKOWSKI Oliwier KL Iskra Białogard 2010 U16 ZP -0.5 -- RUDZIK Grzegorz Z/6780/23 2024 LDK! 431
2 5 w 2 20.60 KRZYŻANIAK Paweł KL Iskra Białogard 2010 U16 ZP -0.5 -- RUDZIK Grzegorz Z/0001/24 2024 LDK! 303
3 7 w 2 22.43 PIÓRKOWSKI Cezary MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -0.5 -- KECLER Szymon Z/2534/24 2024 183
4 8 w 2 22.46 KUCHARSKI Hubert UKL Feniks Świdwin 2010 U16 ZP -0.5 -- PIOTROWSKI Kamil Z/1461/22 2024 LDK! 181
4x100 m M
1 1 s 1 43.91 ZBOROWSKI Mateusz
ŁOCHNICKI Jakub
NIEMCEWICZ Piotr
ZAWADZKI Piotr
MKL Szczecin 2008
2007
2008
2007
U18 ZPO -- IWIŃSKA Anna
IWIŃSKA Anna
IWIŃSKI Jerzy
IWIŃSKA Anna
Z/4456/21
Z/5760/19
Z/5753/19
Z/2477/22
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 45.53 JANKOWSKI Szymon
SKRZYDLIŃSKI Szymon
GÓRECKI Maksymilian
RUMIŃSKI Michał
STS Pomerania Szczecinek 2007
2007
2007
2007
U18 ZPO -- JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Andrzej
JUNIEWICZ Jakub
Z/1636/18
Z/6212/22
Z/0412/24
Z/5061/22
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 f 1 1.75 BARTOSZEWICZ Hubert UKS OSoT Szczecin 2007 U18 ZP IV DMP U20 FERFET Marek Z/5762/19 2024 LDK!  KN B   90
2 f 1 1.70 KUSZKO Jakub MKL Szczecin 2007 U18 ZP -- DMP U20 B.D. # Z/10523/21 2024  KN B   81
1 2 w 1 1.71 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B   552
2 1 w 1 1.71 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2024 LDK! 552
3 3 w 1 1.68 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP -- FERFET Marek Z/3179/23 2024 LDK!  KN B   528
1 1 w 2 1.68 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU   528
2 2 w 2 1.65 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2024 LDK!  KN B   504
3 3 w 2 1.59 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4957/22 2024 LDK! 457
4 4 w 2 1.56 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U18 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2024 LDK!  KN B   434
5 5 w 2 1.56 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024 434
6 6 w 2 1.53 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2946/20 2024 LDK! 411
7 7 w 2 1.50 SZAŁWIŃSKI Oskar STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/1646/22 2024 LDK!  OSU   389
8 8 w 2 1.47 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2024 LDK!  OSU   367
W dal M
1 f 1 6.75 STAŃCZYK Franciszek niestowarzyszony 2006 U20 +0.3 III NADARZYŃSKI Szymon Z/0015/23 2024 LDK!  KN B  
1 f 2 6.36 ZAWADZKI Piotr MKL Szczecin 2007 U18 ZP +0.8 III DMP U20 IWIŃSKA Anna Z/2477/22 2024 LDK! 97
2 f 2 6.19 ZBOROWSKI Mateusz MKL Szczecin 2008 U18 ZP +0.7 IV IWIŃSKA Anna # Z/4456/21 2024 LDK!
3 f 2 6.09 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP 0.0 IV JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 5.87 ZARZYCKI Stanisław MKL Szczecin 2008 U18 ZP +1.1 -- IWIŃSKA Anna # Z/4244/20 2024 LDK!
5 f 2 5.67 KRAMARENKO Illia KL Bałtyk Koszalin 2008 U18 ZP +0.7 -- CZEPIEL Mateusz Z/6208/22 2024 LDK!
6 f 2 5.62 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP 0.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2024 LDK!  KN B  
7 f 2 5.49 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP +0.6 -- KOWALSKI Adam # Z/8340/21 2024
1 1 w 1 6.32 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 +0.5 III NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B   657
2 2 w 1 6.01 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP +0.3 IV FERFET Marek Z/10634/21 2024 LDK! 589
3 3 w 1 5.89 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP +0.8 -- FERFET Marek Z/3179/23 2024 LDK!  KN B   563
1 1 w 2 6.19 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U18 ZP +0.3 IV FERFET Marek Z/0077/22 2024 LDK!  KN B   628
2 2 w 2 6.07 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.2 IV JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU   602
3 3 w 2 5.97 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U18 ZP +0.3 IV PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2024 LDK!  KN B   580
4 4 w 2 5.60 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U18 ZP +0.1 -- FERFET Marek Z/2946/20 2024 LDK! 502
5 5 w 2 5.56 SZAŁWIŃSKI Oskar STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +0.2 -- JUNIEWICZ Jakub Z/1646/22 2024 LDK!  OSU   494
6 6 w 2 5.38 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U18 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/4957/22 2024 LDK! 457
7 7 w 2 5.26 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP +0.8 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024 433
8 8 w 2 4.96 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +0.2 -- JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2024 LDK!  OSU   375
1 1 w 3 5.57 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP +0.1 -- KECLER Szymon Z/1666/20 2024 LDK!  OSU   496
2 2 w 3 5.18 NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP +0.7 -- DMP U20 FERFET Marek Z/4955/22 2024 LDK! 417 58
3 3 w 3 5.07 GŁADKOWSKI Stanisław KMS Szczecin 2009 U16 ZP +0.1 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5389/24 2024 LDK! 396
4 4 w 3 4.98 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP +0.3 -- FERFET Marek Z/0079/22 2024 16 LDK! 378
5 5 w 3 4.82 KRZYŻANIAK Paweł KL Iskra Białogard 2010 U16 ZP +0.7 -- RUDZIK Grzegorz Z/0001/24 2024 LDK! 348
6 6 w 3 4.62 KUCHARSKI Hubert UKL Feniks Świdwin 2010 U16 ZP +0.7 -- PIOTROWSKI Kamil Z/1461/22 2024 LDK! 312
7 7 w 3 4.10 BOŃKOWSKI Oliwier KL Iskra Białogard 2010 U16 ZP +1.3 -- RUDZIK Grzegorz Z/6780/23 2024 LDK! 222
8 8 w 3 3.73 PIÓRKOWSKI Cezary MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP +0.2 -- KECLER Szymon Z/2534/24 2024 164
Trójskok M
1 f 1 13.11 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U20 ZP +0.3 IV GIZA Zdzisław Z/2748/19 2024  KN B  
1 f 2 13.11 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.4 IV DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2024 LDK!  OSU   99
2 f 2 12.45 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP +0.1 -- KOWALSKI Adam # Z/8340/21 2024
3 f 2 12.20 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP +0.1 -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2024 LDK!  KN B  
Kula (5) M
1 f 1 14.35 STERCZYŃSKI Maciej KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław # Z/5382/23 2024
2 f 1 12.52 CHUDEREWICZ Jakub ULKS Tychowo 2007 U18 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/8342/21 2024
3 f 1 11.34 WSZELAKI Feliks KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/5149/22 2024  KN B  
4 f 1 10.60 OLEKSY Jakub MKS Junior Złocieniec 2008 U18 ZP -- B.D. # Z/4529/22 2024
5 f 1 9.93 MAHUR Olek KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/3816/24 2024
6 f 1 9.70 KARBARCZYK Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/5238/22 2024
7 f 1 7.60 PORĘBA Bartłomiej MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP -- B.D. # Z/3977/24 2024
8 f 1 7.42 POPIELARSKI Olgierd KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP -- BARTA Franciszek Z/5962/23 2024
9 f 1 6.70 BARTHA Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz # Z/3830/24 2024
10 f 1 5.47 WOJCIECHOWSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP -- GIZA Zdzisław Z/8423/21 2024
1 1 w 1 10.92 HOZER-KOĆMIEL Anton KMS Szczecin 2007 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4807/19 2024 541
2 2 w 1 10.35 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U18 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2024 LDK!  KN B   507
3 3 w 1 10.33 RYNKIEWICZ Michał UKL Feniks Świdwin 2008 U18 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2024 LDK!  KN B   505
4 4 w 1 10.05 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU   489
5 5 w 1 9.62 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4957/22 2024 LDK! 463
6 6 w 1 8.80 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2024 LDK!  OSU   414
7 7 w 1 8.62 SZAŁWIŃSKI Oskar STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/1646/22 2024 LDK!  OSU   403
8 8 w 1 7.52 BIELAN Dawid UKS OSoT Szczecin 2007 U18 ZP -- FERFET Marek Z/2946/20 2024 LDK! 338
1 1 w 2 10.31 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1666/20 2024 LDK!  OSU   504
2 2 w 2 9.31 KUCHARSKI Hubert UKL Feniks Świdwin 2010 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/1461/22 2024 LDK! 444
3 3 w 2 8.34 NIZIOŁ Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U16 ZP -- FERFET Marek Z/4955/22 2024 LDK! 386
4 4 w 2 7.74 BOŃKOWSKI Oliwier KL Iskra Białogard 2010 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/6780/23 2024 LDK! 351
5 5 w 2 7.39 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0079/22 2024 16 LDK! 330
6 6 w 2 6.67 GŁADKOWSKI Stanisław KMS Szczecin 2009 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5389/24 2024 LDK! 288
7 7 w 2 6.24 KRZYŻANIAK Paweł KL Iskra Białogard 2010 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/0001/24 2024 LDK! 263
8 8 w 2 5.69 PIÓRKOWSKI Cezary MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/2534/24 2024 231
Kula (6) M
1 f 1 13.90 BISKUP Filip KL Lumel Zielona Góra 2005 U20 LB III BISKUP Paweł Z/10170/21 2024
1 1 w 1 10.48 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2024 LDK! 515
2 2 w 1 9.75 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B   471
3 3 w 1 9.62 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U20 ZP -- FERFET Marek Z/3179/23 2024 LDK!  KN B   463
Dysk (1.5) M
1 f 1 40.71 CHUDEREWICZ Jakub ULKS Tychowo 2007 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/8342/21 2024
2 f 1 31.97 STERCZYŃSKI Maciej KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/5382/23 2024
3 f 1 28.70 OLEKSY Jakub MKS Junior Złocieniec 2008 U18 ZP -- B.D. # Z/4529/22 2024
Młot (5) M
1 f 1 41.01 SUMERA Karol LLKS Pomorze Stargard 2008 U18 ZP IV RÓŻYCZKA Marek Z/12267/21 2024
2 f 1 36.69 SUMERA Wiktor LLKS Pomorze Stargard 2009 U16 ZP V RÓŻYCZKA Marek Z/12268/21 2024
Młot (6) M
1 f 1 42.26 JASIŃSKI Piotr LLKS Pomorze Stargard 2006 U20 ZP IV MALINOWSKA Sandra Z/10861/21 2024
2 f 1 36.35 BRYŁA Michał LLKS Pomorze Stargard 2006 U20 ZP IV RÓŻYCZKA Marek Z/10860/21 2024
Oszczep (700) M
1 f 1 49.95 WSZELAKI Feliks KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/5149/22 2024  KN B  
2 f 1 47.82 KARBARCZYK Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/5238/22 2024
3 f 1 34.45 KRAMARENKO Illia KL Bałtyk Koszalin 2008 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6208/22 2024 LDK!
4 f 1 34.14 AUGUSTYNIAK Michał MKL Szczecin 2008 U18 ZP -- DMP U20 CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1868/22 2024 61
5 f 1 28.58 MAHUR Olek KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/3816/24 2024
6 f 1 23.58 PORĘBA Bartłomiej MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP -- B.D. # Z/3977/24 2024
Oszczep (800) M
1 f 1 61.62 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo 2004 U23 ZP II GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2024  KN B  
2 f 1 54.85 BOŻEK Jakub MKL Szczecinek 2006 U20 ZP III KNAJDROWSKI Tomasz Z/12875/21 2024  KN B  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.658265829086 sekund