Warszawa 25 - 26.05.2024
Otwarte Mistrzostwa Warszawy U18 i U20 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.16 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -2.5 II ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 2 e 1 12.33 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U20 KP -2.5 II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!  KNF  
3 3 e 1 12.60 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -2.5 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2024 LDK!  OSU   KN B   130
4 5 e 1 12.80 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ -2.5 III RADKE Karol Z/4297/19 2024
5 10 e 1 12.98 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -2.5 III STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2024
6 9 e 1 12.98 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U20 MZ -2.5 III ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!  KN B  
7 16 e 1 13.18 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ -2.5 III TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2024
8 17 e 1 13.22 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -2.5 IV STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2024
1 6 e 2 12.90 WOJTUNIK Maja RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -0.6 III TRZOS Leszek Z/4384/22 2024
2 7 e 2 12.93 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U18 WP -0.6 III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2024 LDK!
3 8 e 2 12.97 JAWORSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ -0.6 III BALCERZAK Piotr Z/0904/21 2024
4 12 e 2 13.05 JÓŹWICKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -0.6 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0419/24 2024  OSU   110
5 14 e 2 13.11 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprintwarsaw 1999 Sen MZ -0.6 III DMP MALANOWSKI Łukasz Z/5522/22 2024 67
6 18 e 2 13.23 DZIĘCIOŁOWSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -0.6 IV GOGOŁEK Marcin Z/0886/21 2024 LDK!
7 22 e 2 13.31 ŻUROWSKA Klaudia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -0.6 IV B.D. BŁASIŃSKA Aneta , Z/6173/21 , 2024 LDK!
8 25 e 2 13.35 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -0.6 IV BOROŃ Adam Z/4356/20 2024 LDK!  OSU  
1 4 e 3 12.78 SOCHACKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ -0.6 III BOROŃ Aldona Z/0749/24 2024 LDK!
2 11 e 3 12.98 RAMA Pola KS Warszawianka W-wa 2008 U18 MZ -0.6 III GĘBSKI Adam Z/0637/23 2024
3 15 e 3 13.15 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ -0.6 III BOROŃ Aldona Z/4360/20 2024 LDK!
4 20 e 3 13.30 PETRALLIS Aleksandra AKL Ursynów Warszawa 2009 U16 MZ -0.6 IV B.D. Z/5369/24 2024
5 21 e 3 13.31 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD -0.6 IV PIASECKI Marcin Z/1596/22 2024 LDK!  KN B  
6 24 e 3 13.34 ROSIAK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.6 IV DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/7480/23 2024 98
7 31 e 3 13.56 SZOSTAK Nikola UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -0.6 IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/3043/23 2024 LDK!  OSU   89
8 39 e 3 13.68 JAMROZ Lena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.6 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2024 LDK!
1 13 e 4 13.06 GREGORCZYK Klaudia RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ +0.2 III BŁASIŃSKA Aneta Z/9493/21 2024
2 19 e 4 13.25 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +0.2 IV OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4061/21 2024 LDK!
3 23 e 4 13.33 WIĘCEK Zofia OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +0.2 IV BALCERZAK Piotr Z/4753/23 2024  OSU  
4 27 e 4 13.50 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U20 MZ +0.2 IV RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
5 29 e 4 13.51 LAO Maja RLTL GGG Radom 2010 U16 MZ +0.2 IV TRZOS Leszek Z/5768/23 2024
6 35 e 4 13.62 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ +0.2 IV OBROCKI Bogdan Z/4717/19 2024
7 36 e 4 13.63 KRUSZEWSKA Barbara OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +0.2 IV BALCERZAK Piotr Z/3762/22 2024  OSU  
8 46 e 4 13.77 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ +0.2 IV DMP U20 BOROŃ Aldona Z/4362/20 2024 LDK! 82
1 34 e 5 13.60 BŁAŻEJAK Lena AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ -3.2 IV B.D. Z/5316/22 2024
2 40 e 5 13.70 PILECKA Barbara UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ -3.2 IV CZYŻ Maciej Z/14688/21 2024 LDK!  OSU  
3 41 e 5 13.71 CZAPLIŃSKA Ewelina UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ -3.2 IV RADKE Karol Z/0730/24 2024
4 45 e 5 13.76 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -3.2 IV DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2024 83
5 51 e 5 13.84 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ -3.2 V CZYŻ Maciej Z/3226/21 2024 LDK!  OSU  
6 50 e 5 13.84 KIEROŃCZYK Emilia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -3.2 -- BŁASIŃSKI Artur # Z/5633/23 2024 LDK!
7 55 e 5 13.92 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ -3.2 -- RADKE Karol Z/1584/22 2024
8 59 e 5 14.02 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ -3.2 -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2024 LDK!
1 33 e 6 13.60 SOLARCZYK Nikola UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP -2.2 IV OLSZYNA Waldemar Z/6371/22 2024
2 38 e 6 13.68 DRĄGOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -2.2 IV ŻEWŁAKOW Kamil RADKIEWICZ Przemysław , Z/10452/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 43 e 6 13.75 DŁUGOSIELSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -2.2 IV DMP DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/4702/21 2024 LDK! 41 83
4 47 e 6 13.78 BRODOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ -2.2 IV DMP U20 RONEK-GLIWA Aneta Z/1594/23 2024 LDK! 82
5 54 e 6 13.86 PIASECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2009 U16 PD -2.2 V DMP U20 PIASECKI Marcin Z/0688/22 2024 LDK! 79
6 57 e 6 13.93 MARCINKOWSKA Antonina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2007 U18 MZ -2.2 -- MRÓZ Katarzyna Z/0694/22 2024
7 58 e 6 13.94 DĄBROWSKA Julia RLTL GGG Radom 2010 U16 MZ -2.2 V TRZOS Leszek Z/5767/23 2024
8 65 e 6 14.19 PRZYBYŁOWSKA Blanka KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -2.2 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4710/19 2024
1 30 e 7 13.54 CHALABA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ -1.0 IV BOGUCKI Michał Z/0569/22 2024 LDK!
2 44 e 7 13.75 PUCHAŁA Zofia KKL Kielce 2006 U20 SK -1.0 IV TIETIERIN Paweł Z/0481/21 2024 LDK!  OSU  
3 52 e 7 13.84 SZUKIEŁOWICZ Maja UKS Flop Wilkasy 2008 U18 WN -1.0 -- TWOREK Urszula Z/2512/22 2024
4 53 e 7 13.85 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ -1.0 V CZYŻ Maciej Z/6731/21 2024 LDK!  OSU  
5 56 e 7 13.93 TROJANOWSKA Maja UKS Gimnazjon Płońsk 2010 U16 MZ -1.0 V ADAMSKI Robert TROJANOWSKA Monika Z/0468/24 2024 LDK!
6 60 e 7 14.04 NUÑEZ-KRAJEWSKA Anika KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.0 -- GOGOŁEK Marcin Z/3768/22 2024
7 64 e 7 14.19 GOSZCZYCKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -1.0 -- KOZERA Piotr Z/3464/23 2024
8 67 e 7 14.23 LIŚKIEWICZ Weronika UKS Młodzik Warszawa 2008 U18 MZ -1.0 -- RADKE Karol Z/5793/22 2024
1 37 e 8 13.66 KAŹMIERSKA Kaja MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ -1.6 IV KOZERA Piotr Z/5161/22 2024
2 48 e 8 13.79 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ -1.6 IV BOGUCKI Michał Z/2790/20 2024 LDK!
3 62 e 8 14.15 KOZIKOWSKA Nikola KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -1.6 -- B.D. Z/1174/24 2024
4 63 e 8 14.16 TWAROWSKA Amelia KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.6 -- GOGOŁEK Marcin Z/3386/23 2024
5 68 e 8 14.26 KORLIŃSKA Klara UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -1.6 V BOGUCKI Michał Z/0141/24 2024 LDK!
5 68 e 8 14.26 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ -1.6 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/13312/21 2024
7 76 e 8 14.59 MAJ Magdalena Anna UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ -1.6 -- BOGUCKI Michał Z/0139/24 2024 LDK!
8 81 e 8 14.88 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ -1.6 -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2024 BEZ
1 77 e 9 14.67 BRODOWSKA Nina UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.3 -- BOROŃ Adam Z/4469/23 2024  OSU  
2 78 e 9 14.74 JANASZEK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ -1.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/0177/24 2024 LDK!
3 80 e 9 14.83 DRABIK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ -1.3 -- BOROŃ Aldona Z/1189/23 2024 LDK!
4 83 e 9 14.98 KOCHAŃSKA Jagoda KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -1.3 -- ZIMNY Emanuel Z/0017/24 2024 LDK!
5 84 e 9 15.02 KAMIŃSKA Natalia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ -1.3 -- MRÓZ Katarzyna Z/4236/24 2024
6 86 e 9 15.52 CZYKWIN Martyna MKS Syrena Warszawa 2008 U18 MZ -1.3 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/0965/22 2024 LDK!
7 87 e 9 18.41 SZAFRANIEC Maja KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/5380/23 2024
1 32 e 10 13.59 PISOTSKA Svitlana UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ +1.3 IV RODOWALD Olaf Z/4437/24 2024
2 42 e 10 13.72 SKOMRA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U16 MZ +1.3 IV JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3335/22 2024
3 49 e 10 13.84 CHODZEŃ Zuzanna UKS Młodzik Warszawa 2009 U16 MZ +1.3 V RADKE Karol Z/2858/24 2024 LDK!
4 66 e 10 14.20 KULIK Alicja OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ +1.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/4764/24 2024
5 70 e 10 14.27 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ +1.3 V BOGUCKI Michał Z/0567/22 2024 LDK!
6 79 e 10 14.77 SZCZAP Julia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/3601/23 2024
7 82 e 10 14.91 GLUSMAN Julia OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +1.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/5264/24 2024
8 85 e 10 15.18 BYCUL Marta KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +1.3 -- B.D. Z/3928/24 2024
1 26 e 11 13.39 STANISZEWSKA Matylda KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +0.7 IV KĘDZIORA Robert Z/0889/21 2024 LDK!
2 28 e 11 13.51 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U16 SK +0.7 IV TIETIERIN Paweł Z/3395/19 2024 LDK!  OSU  
3 61 e 11 14.10 PRZYBYSZ Weronika KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +0.7 V OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1803/24 2024
4 71 e 11 14.27 ZAJDEL Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +0.7 V DMP U20 OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/0445/24 2024 69
5 72 e 11 14.31 WOJTYLAK Wiktoria UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ +0.7 V CZYŻ Maciej Z/14694/21 2024 LDK!  OSU  
6 73 e 11 14.45 ZAMBROWSKA Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +0.7 V GOGOŁEK Marcin Z/4377/23 2024
7 74 e 11 14.47 KRZYWKOWSKA Alicja MKS Bank BS Płońsk 2010 U16 MZ +0.7 V KOZERA Piotr Z/3681/24 2024
8 75 e 11 14.51 WOJCIECHOWSKA Maria UKS Gimnazjon Płońsk 2009 U16 MZ +0.7 -- ADAMSKI Robert Z/0469/24 2024
1 f 1 12.70 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 II RADKE Karol Z/4297/19 2024
2 f 1 12.79 JAWORSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 III BALCERZAK Piotr Z/0904/21 2024
3 f 1 13.01 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 III STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2024
4 f 1 13.37 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 IV BOROŃ Adam Z/4356/20 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 13.69 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 IV RADKE Karol Z/1584/22 2024
6 f 1 13.70 SZOSTAK Nikola UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/3043/23 2024 LDK!  OSU   85
7 f 1 14.19 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2024 LDK!
1 f 2 12.62 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -2.1 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2024 LDK!  OSU   KN B   129
2 f 2 13.14 RAMA Pola KS Warszawianka W-wa 2008 U18 MZ -2.1 III GĘBSKI Adam Z/0637/23 2024
3 f 2 13.15 JÓŹWICKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -2.1 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0419/24 2024  OSU   106
4 f 2 13.38 BŁAŻEJAK Lena AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ -2.1 IV B.D. Z/5316/22 2024
5 f 2 13.43 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -2.1 IV STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2024
6 f 2 13.47 WIĘCEK Zofia OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -2.1 IV BALCERZAK Piotr Z/4753/23 2024  OSU  
7 f 2 13.64 ROSIAK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -2.1 IV DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/7480/23 2024 87
8 f 2 13.66 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ -2.1 IV OBROCKI Bogdan Z/4717/19 2024
1 f 3 12.15 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -1.8 I ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 f 3 12.87 SOCHACKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ -1.8 III BOROŃ Aldona Z/0749/24 2024 LDK!
3 f 3 12.96 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U20 MZ -1.8 III ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!  KN B  
4 f 3 13.00 WOJTUNIK Maja RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -1.8 III TRZOS Leszek Z/4384/22 2024
5 f 3 13.02 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U18 WP -1.8 III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2024 LDK!
6 f 3 13.17 GREGORCZYK Klaudia RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ -1.8 III BŁASIŃSKA Aneta Z/9493/21 2024
7 f 3 13.19 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprintwarsaw 1999 Sen MZ -1.8 III DMP MALANOWSKI Łukasz Z/5522/22 2024 64
400 m K
1 s 1 56.06 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ I BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2024 3 LDK!  OSU   KN B  
2 s 1 57.70 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD II DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/2309/21 2024 LDK!  KN B   99 132
3 s 1 59.03 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U18 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/1927/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 s 1 60.07 BARTNIK Karina RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ III TRZOS Leszek Z/7607/23 2024
5 s 1 60.26 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U23 MZ III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2024 4 LDK!
6 s 1 60.49 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ III BUŁAKOWSKI Bohdan Z/2104/19 2024
7 s 1 60.86 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ III DMP DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2024 67 107
8 s 1 61.74 BŁUŚ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ III DMP DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2024 60 101
1 s 2 60.78 BIELAWSKA Natalia MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ III TARASIUK Paweł Z/1437/23 2024
2 s 2 62.76 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ IV BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
3 s 2 63.12 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ IV DMP SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2024 BEZ LDK! 48
4 s 2 65.09 SZARY Ida RLTL GGG Radom # 2009 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/2371/22 2024 LDK!  OSU  
5 s 2 65.89 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2024
6 s 2 70.96 ULBRYCH Helena UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2938/24 2024
7 s 2 71.16 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2024 LDK!
8 s 2 71.55 MAIOROVA Tetiana UKS Olimp Kozienice 2010 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/7473/23 2024 LDK!
1 s 3 60.97 GOLANOWSKA Iga UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/0163/20 2024 LDK!
2 s 3 63.39 KONIECZNY Zuzanna OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/4527/24 2024
3 s 3 64.95 MAŁECKA Karina LKS Osuchów 2009 U16 MZ V ZDUNEK Stanisław Z/3573/22 2024
4 s 3 66.03 ANTONIAK Alicja UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ V TYBOROWSKI Stanisław Z/0598/24 2024 LDK!
5 s 3 66.29 SKROK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1595/23 2024
6 s 3 69.89 KRUSZEWSKA Anna KS Czempion Warszawa 2009 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/3611/22 2024
7 s 3 71.94 HAŁACIŃSKA Natalia KS Czempion Warszawa 2009 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/14811/21 2024
600 m K
1 s 1 1:41.85 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4305/20 2024
2 s 1 1:42.62 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/2679/21 2024
3 s 1 1:45.53 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U14 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/2688/21 2024
4 s 1 1:46.22 ZIMOŃ Aleksandra Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ V DUKLANOWSKI Hubert Z/6712/22 2024
5 s 1 1:46.34 WRÓBLEWSKA Michalina KS Czempion Warszawa 2009 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/7140/21 2024
6 s 1 1:47.04 ZABOROWSKA Antonina Ducla Academy Warszawa 2012 U14 MZ V DUKLANOWSKI Hubert Z/2687/21 2024
7 s 1 1:47.25 BORYŚ Paulina UKS Filipides Teresin 2011 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0248/24 2024 LDK!
8 s 1 1:48.65 KORDEL Amelia UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ V DĄBROWSKI Dariusz Z/1370/23 2024 LDK!
9 s 1 1:50.49 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/0571/22 2024 LDK!
10 s 1 1:50.83 DOMAŃSKA Lena OKS Skra Warszawa 2012 U14 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/4790/23 2024 LDK!
11 s 1 1:55.61 GRZEGOREK Oliwia UKS 12 Kalisz 2011 U14 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/2593/21 2024 LDK!
1 s 2 1:48.11 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ V SOBIERAJ Aneta Z/0570/22 2024 LDK!
2 s 2 1:48.72 DOMERADZKA Lena UKS Olimp Kozienice 2011 U14 MZ V MISZTAL Janusz Z/7472/23 2024 LDK!
3 s 2 1:49.78 SMYRDA Magdalena RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ V TRZOS Leszek Z/1989/24 2024
4 s 2 1:52.30 KOLENDA Zofia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/1421/22 2024 LDK!
5 s 2 1:53.30 WOLSZCZAK Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/2909/22 2024
6 s 2 1:56.02 SOROKO Maja Ducla Academy Warszawa 2012 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/1877/24 2024
7 s 2 2:01.86 FURS Kaja UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/1611/23 2024 LDK!
8 s 2 2:04.02 WRZESZCZ Hanna RK Athletics Warszawa 2012 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/6155/22 2024
9 s 2 2:04.12 BŁUŚ Helena KS Atleta Warszawa 2012 U14 MZ -- WÓJCIK Krzysztof Z/2038/24 2024
10 s 2 2:04.65 KOŁACIN Karolina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0902/24 2024
11 s 2 2:13.56 DURAJ Blanka KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ -- DURAJ Marek Z/5443/24 2024
1500 m K
1 s 1 4:39.50 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U18 MZ II DĄBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2024 LDK!  KN B  
2 s 1 4:53.91 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ III MISZTAL Janusz Z/3956/11 2024 2 LDK!
3 s 1 4:55.20 BAZUŁKA Aleksandra SBG Salco Niepołomice 1995 Sen MA III B.D. B.D. , Z/2439/20 , 2024
4 s 1 5:00.88 PRZEŹDZIECKA Weronika OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/4522/24 2024
5 s 1 5:04.43 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2024 LDK!  OSU  
6 s 1 5:04.58 SZLAGA Lena RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ IV GAJDUS Grzegorz Z/6476/22 2024
7 s 1 5:05.84 ROLA Marcjanna RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta Z/6300/21 2024 LDK!
8 s 1 5:05.94 NOWAK Michalina KKL Kielce 2009 U16 SK IV DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/4215/19 2024 LDK!  OSU   86
9 s 1 5:09.61 STOŻEK Julia UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/1359/23 2024 LDK!  OSU  
10 s 1 6:22.11 KAROLAK Martyna KS Stal Pleszew 2008 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5569/22 2024 LDK!
80 pł K
1 s 1 12.55 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ -1.8 III OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4061/21 2024 LDK!
2 s 1 13.61 POLITOWSKA Dominika KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -1.8 IV OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1419/22 2024 LDK!
3 s 1 13.65 BRODOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ -1.8 IV RONEK-GLIWA Aneta Z/1594/23 2024 LDK!
4 s 1 14.16 WIATR Amelia KKL Kielce 2010 U16 SK -1.8 V TIETIERIN Paweł Z/14048/21 2024 LDK!  OSU  
5 s 1 14.20 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ -1.8 V BOGUCKI Michał Z/2790/20 2024 LDK!
6 s 1 14.56 DĄBROWSKA Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -1.8 V OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKI Maksymilian , Z/3706/20 , 2024 LDK!
7 s 1 15.59 NOWAK Alicja UKS 12 Kalisz 2009 U16 WP -1.8 -- WANGE Adrianna Z/2723/18 2024 LDK!
8 s 1 16.59 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U16 SK -1.8 -- TIETIERIN Paweł Z/3975/21 2024 LDK!  OSU  
80 m pł ds K
1 s 1 13.62 DUDEK Małgorzata RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -1.8 -- RACZYŁO Damian Z/7464/23 2024
2 s 1 14.14 LASKOWSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ -1.8 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/2296/24 2024
3 s 1 16.04 PROCNER Nina RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -1.8 -- JENDRYCH Marek Z/3256/21 2024
4 s 1 18.00 KRUGLIŃSKA Lena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -1.8 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3260/22 2024
5 s 1 18.16 LISTOPADZKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -1.8 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/5493/21 2024
6 s 1 18.29 JASTRZĘBSKA Alicja RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -1.8 -- JENDRYCH Marek Z/9146/21 2024
1 s 2 13.27 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -2.6 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/4176/21 2024 LDK!
2 s 2 14.16 TROCHONOWICZ Ida MKS Polonia Warszawa 2011 U14 MZ -2.6 -- PODRAŻKO Marian Z/0004/24 2024 LDK!
3 s 2 15.09 FURS Kaja UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -2.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/1611/23 2024 LDK!
4 s 2 15.60 FILIPIAK Anna UKS MTE Milanówek 2012 U14 MZ -2.6 -- RODOWALD Olaf Z/1093/22 2024 LDK!
5 s 2 16.08 WATRAS Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -2.6 -- RADKIEWICZ Przemysław # Z/2297/24 2024
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 15.04 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.8 II DMP U20 BOROŃ Adam Z/5561/22 2024 LDK!  OSU   KN B   137
2 2 e 1 15.54 DENEKA Hanna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.8 II DMP U20 BOROŃ Adam Z/3505/22 2024 LDK!  OSU   128
3 4 e 1 15.65 ŻUROWSKA Klaudia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -1.8 II DMP U20 B.D. BŁASIŃSKA Aneta , Z/6173/21 , 2024 LDK! 126
4 5 e 1 15.85 KACZOR Maja OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -1.8 III DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/1894/24 2024 122
5 7 e 1 16.31 ADACH Weronika UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -1.8 III RODOWALD Olaf Z/6248/23 2024
1 3 e 2 15.57 DUSIEWICZ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.8 II OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0874/23 2024  KN B  
2 6 e 2 16.21 PERZANOWSKA Lena UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.8 III BOROŃ Adam Z/0185/22 2024 LDK!  OSU  
3 8 e 2 16.33 ŁOZA Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U18 MZ -1.8 III DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5703/22 2024 113
4 9 e 2 17.41 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U18 MZ -1.8 IV BOGUCKI Michał Z/3921/19 2024 LDK!
5 10 e 2 17.82 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -1.8 -- BOROŃ Aldona Z/1183/22 2024 LDK!
1 f 1 14.99 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.0 II DMP U20 BOROŃ Adam Z/5561/22 2024 LDK!  OSU   KN B   138
2 f 1 15.43 DUSIEWICZ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.0 II OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0874/23 2024  KN B  
3 f 1 15.47 ŻUROWSKA Klaudia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -1.0 II DMP U20 B.D. BŁASIŃSKA Aneta , Z/6173/21 , 2024 LDK! 129
4 f 1 15.52 DENEKA Hanna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.0 II DMP U20 BOROŃ Adam Z/3505/22 2024 LDK!  OSU   128
5 f 1 15.76 KACZOR Maja OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -1.0 III DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/1894/24 2024 124
6 f 1 16.97 ADACH Weronika UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -1.0 IV RODOWALD Olaf Z/6248/23 2024
7 f 1 20.58 PERZANOWSKA Lena UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.0 -- BOROŃ Adam Z/0185/22 2024 LDK!  OSU  
100 m pł K
1 1 e 1 15.50 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U20 MZ -1.8 II RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
1 f 1 15.26 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U20 MZ -1.0 II RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
W dal K
  f 1 4.56 SZOSTAK Nikola UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ +1.0 -- BOROŃ Adam Z/3043/23 2024 LDK!  OSU  
1 f 1 6.07 ADAMCZYK Julia RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ +0.8 I DMP DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  KNF   OSU   132 159
2 f 1 5.37 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 Sen PK +0.8 III JANIK Emilia Z/5145/15 2024 3
3 f 1 4.80 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ +1.1 IV BOROŃ Adam Z/4356/20 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 4.75 SZOSTAK Nikola UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ +2.1 -- BOROŃ Adam Z/3043/23 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 4.62 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ +2.1 -- DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2024 65
1 f 2 5.58 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.5 II DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/3415/21 2024  KN B   128
2 f 2 5.28 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ +0.6 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B   103
3 f 2 5.22 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U18 SK +1.7 III DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2024 LDK!  OSU   98
4 f 2 5.13 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U16 SK +0.5 III DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/3395/19 2024 LDK!  OSU   90
5 f 2 4.81 PERZANOWSKA Lena UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +1.9 IV BOROŃ Adam Z/0185/22 2024 LDK!  OSU  
6 f 2 4.74 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U18 SK +1.9 -- DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2024 LDK!  OSU   KN B   69
7 f 2 4.45 STAWIECKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ +1.0 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0695/22 2024
8 f 2 4.26 SZUKIEŁOWICZ Maja UKS Flop Wilkasy 2008 U18 WN +1.9 -- TWOREK Urszula Z/2512/22 2024
  f 2 NM PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ 0.0 -- DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2683/22 2024
  f 2 NM WACHOL Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ 0.0 -- KOZERA Piotr Z/5913/23 2024
Kula (3) K
1 f 1 14.20 BIELECKA Maja RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ I DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2024 LDK!  OSU   KN B   141
2 f 1 13.39 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 11.10 SZYMAŃSKA Hanna MKS Syrena Warszawa 2007 U18 MZ III LEWANDOWSKA Dorota Z/12445/21 2024 LDK!
4 f 1 6.90 SZYSZKA Julia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2507/24 2024
1 f 2 10.73 NOWAK Alicja UKS 12 Kalisz 2009 U16 WP IV WANGE Adrianna Z/2723/18 2024 LDK!
2 f 2 8.78 GAIK Julia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/6545/22 2024 LDK!
3 f 2 8.76 OLSZEWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ V LEMIESZEWSKA Marta Z/0174/24 2024
4 f 2 7.79 KOPYT Amelia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6881/23 2024 LDK!
5 f 2 7.63 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4362/20 2024 LDK!
6 f 2 7.38 KOPTIAKOW Izabela AKL Ursynów Warszawa 2009 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/4393/23 2024
Kula (4) K
1 f 1 12.96 KONDER Kinga RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ I DMP DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1337/20 2024 LDK!  KNF   OSU   108 140
2 f 1 6.77 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 6.75 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 6.60 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2024 LDK!
5 f 1 6.41 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 36.31 ADAMCZYK Nadia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin # Z/2054/20 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 36.25 BIELECKA Maja RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 22.74 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1183/22 2024 LDK!
4 f 1 22.05 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 20.57 CZYKWIN Martyna MKS Syrena Warszawa 2008 U18 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/0965/22 2024 LDK!
6 f 1 15.51 SZYSZKA Julia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2507/24 2024
1 f 2 21.62 PŁYWACZEWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2009 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/3800/24 2024 LDK!
2 f 2 19.68 KOPYT Amelia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6881/23 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 34.43 BIELAK Amelia KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ IV DMP DMP U20 TOPOLEWSKI Maciej Z/4992/19 2024 LDK!  OSU   69 101
2 f 1 19.47 KACZMARSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- KRAWCZYK Michał Z/1199/23 2024
3 f 1 14.35 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2024 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.69 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP -0.3 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   158
2 2 e 1 10.80 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ -0.3 I WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KNF  
3 3 e 1 10.89 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -0.3 I DMP GRANASZEWSKI Artur Z/1800/13 2024 1 112
4 4 e 1 11.03 SAMULAK Aleksander OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -0.3 II B.D. Z/1804/23 2024
5 5 e 1 11.08 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -0.3 II STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2024
6 6 e 1 11.12 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U23 MZ -0.3 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2024 LDK!
7 21 e 1 11.84 GIŻYŃSKI Jakub UKS Gimnazjon Płońsk 1990 Sen MZ -0.3 -- B.D. Z/2756/11 2024
1 7 e 2 11.23 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -1.7 II DMP GRANASZEWSKI Artur Z/0849/12 2024 3 84
2 9 e 2 11.45 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 Sen MZ -1.7 III CZYŻ Maciej B.D. Z/2133/17 2024
3 10 e 2 11.48 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ -1.7 III RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!
4 13 e 2 11.55 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -1.7 III GRALEWSKI Wojciech Z/11654/21 2024
5 14 e 2 11.57 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -1.7 III ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2024
6 18 e 2 11.70 DEMSKI Sebastian KS Sprintwarsaw 1991 Sen MZ -1.7 III DMP MALANOWSKI Łukasz Z/0867/22 2024 54
7 34 e 2 12.42 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -1.7 -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK!  OSU   74
1 8 e 3 11.45 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2024  OSU   112
2 11 e 3 11.50 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.5 III GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2024  KN B  
3 12 e 3 11.54 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.5 III TWOREK Urszula Z/6331/22 2024
4 17 e 3 11.69 KOZIK Mariusz RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ -0.5 III BŁASIŃSKI Artur Z/5657/23 2024 LDK!
5 20 e 3 11.79 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.5 IV DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2024 96
6 24 e 3 11.91 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 IV OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2024 LDK!
7 25 e 3 11.95 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -0.5 IV CZYŻ Maciej Z/3615/20 2024 LDK!  OSU  
1 15 e 4 11.65 ZEMBRZUSKI Antoni UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.1 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/6353/23 2024  OSU   103
2 19 e 4 11.79 BREJTFUS Maksymilian OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +0.1 IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/6017/23 2024  OSU   96
3 22 e 4 11.85 MOSKAL Piotr KS Podlasie Białystok 2009 U16 PD +0.1 IV DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/1066/24 2024 LDK! 45 94
4 23 e 4 11.85 MYŚKÓW Igor UKS Olimp Kozienice 2009 U16 MZ +0.1 IV MISZTAL Janusz Z/6165/23 2024 LDK!
5 27 e 4 11.96 VIEUXMAIRE Aleksander KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.1 IV GRALEWSKI Wojciech Z/0721/24 2024
6 28 e 4 12.06 KAROLEWSKI Filip LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2009 U16 MZ +0.1 IV JĘDRZEJCZYK Dominika Z/5079/23 2024
7 30 e 4 12.20 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.1 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2024
1 16 e 5 11.66 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +0.3 III CZYŻ Maciej Z/0546/20 2024 LDK!  OSU  
2 29 e 5 12.08 LEWICKI Witold UKS Melo Błonie 2008 U18 MZ +0.3 IV GAWRYJOŁEK Sławomir Z/5705/22 2024
3 31 e 5 12.24 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ +0.3 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2024 LDK!
4 32 e 5 12.25 FELIKSIAK Jan RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ +0.3 -- STELMASZCZYK Joanna Z/1394/24 2024
5 35 e 5 12.43 OSTROWSKI Jerzy OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +0.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/1895/24 2024
6 37 e 5 12.46 SZYDŁOWSKI Michał KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ +0.3 V DMP U20 OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/6011/23 2024 73
7 41 e 5 12.60 ZADRĄG Karol OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +0.3 V ZAWADZKI Jacek Z/1067/21 2024
1 33 e 6 12.36 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -0.3 -- B.D. Z/4312/20 2024
2 36 e 6 12.45 OSTROWSKI Tobiasz Rafał UKS Melo Błonie 2009 U16 MZ -0.3 V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3894/24 2024
3 38 e 6 12.51 WRÓBEL Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -0.3 V JENDRYCH Marek Z/3577/22 2024
4 39 e 6 12.56 MACKIEWICZ Wiktor AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -0.3 -- OBROCKI Bogdan Z/3688/23 2024
5 40 e 6 12.56 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ -0.3 V RODOWALD Olaf Z/0688/20 2024 LDK!
6 42 e 6 12.69 JAŻWIŃSKI Stanisław UKS Melo Błonie 2008 U18 MZ -0.3 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8913/21 2024
7 43 e 6 12.87 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ -0.3 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2024
1 26 e 7 11.96 BUDEK Adrian UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +0.1 IV CZYŻ Maciej Z/4791/24 2024  OSU  
2 44 e 7 12.91 CIEŚLAK Aleksander KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +0.1 -- GOGOŁEK Marcin Z/0955/24 2024
3 45 e 7 13.17 PĘCHERSKI Wojciech LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ +0.1 -- MRÓZ Katarzyna Z/4806/23 2024
4 46 e 7 13.30 DĄBROWSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ +0.1 -- CZYŻ Maciej Z/3239/21 2024 LDK!  OSU  
5 47 e 7 13.35 ZALEWSKI Wiktor OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +0.1 -- PAWŁOWSKA Maria Z/3185/21 2024
6 48 e 7 13.53 KULIŃSKI Oskar OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +0.1 -- ZAWADZKI Jacek Z/4529/24 2024
7 49 e 7 13.61 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U16 MZ +0.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2024 LDK!
8 50 e 7 14.04 STĘPIEŃ Aleksander LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2009 U16 MZ +0.1 -- MRÓZ Katarzyna Z/5495/24 2024
1 f 1 11.07 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 II STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2024
2 f 1 11.42 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ -0.5 III RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!
3 f 1 11.44 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2024  OSU   113
4 f 1 11.66 DEMSKI Sebastian KS Sprintwarsaw 1991 Sen MZ -0.5 III DMP MALANOWSKI Łukasz Z/0867/22 2024 56
5 f 1 11.80 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 IV OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2024 LDK!
1 f 2 11.44 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -1.9 III ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2024
2 f 2 11.53 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.9 III GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2024  KN B  
3 f 2 11.68 ZEMBRZUSKI Antoni UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.9 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/6353/23 2024  OSU   101
4 f 2 11.69 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.9 III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2024 101
5 f 2 11.69 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.9 III TWOREK Urszula Z/6331/22 2024
6 f 2 11.87 BREJTFUS Maksymilian OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -1.9 IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/6017/23 2024  OSU   93
7 f 2 11.97 VIEUXMAIRE Aleksander KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.9 IV GRALEWSKI Wojciech Z/0721/24 2024
8 f 2 12.24 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.9 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2024
1 f 3 10.71 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP -0.9 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   156
2 f 3 10.88 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -0.9 I DMP GRANASZEWSKI Artur Z/1800/13 2024 1 112
3 f 3 10.92 SAMULAK Aleksander OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -0.9 II B.D. Z/1804/23 2024
4 f 3 11.09 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -0.9 II DMP GRANASZEWSKI Artur Z/0849/12 2024 3 95
5 f 3 11.16 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U23 MZ -0.9 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2024 LDK!
6 f 3 11.63 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -0.9 III GRALEWSKI Wojciech Z/11654/21 2024
  f 3 DQ BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ -0.9 -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KNF  
400 m M
1 1 s 1 47.92 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
2 2 s 1 48.90 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U23 PD II DMP KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  KN B   107
3 3 s 1 49.44 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 49.49 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U23 MZ II TARASIUK Paweł Z/4501/18 2024 BEZ  KN B  
5 5 s 1 50.92 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ III CZYŻ Maciej Z/1101/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
6 10 s 1 52.79 DOBEK Paweł KS Sprintwarsaw 1987 Masters MZ -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/0125/24 2024 51
7 16 s 1 54.02 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw 1990 Sen MZ -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/11732/21 2024 38
1 6 s 2 51.64 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ III KĘDZIORA Robert Z/3764/19 2024
2 7 s 2 51.80 BIENIECKI Stefan KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MASTALERZ Janusz GOGOŁEK Marcin , Z/14744/21 , 2024 LDK!
3 8 s 2 52.54 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U20 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2024 LDK!
4 9 s 2 52.56 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ III ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2024
5 11 s 2 52.79 PIOTROWSKI Franciszek MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ IV TARASIUK Paweł Z/1761/23 2024
6 12 s 2 52.85 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ IV MISZTAL Janusz Z/0860/21 2024 LDK!
7 15 s 2 53.87 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan Z/0307/19 2024 BEZ
1 13 s 3 53.48 ZARĘBA Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ IV DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/11493/21 2024 96
2 14 s 3 53.79 ALEKSIŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan Z/4714/19 2024
3 17 s 3 54.04 WOJTUNIK Filip RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ IV LEBIODA Stanisław Z/4159/22 2024 LDK!
4 19 s 3 54.21 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2024 LDK!
5 20 s 3 54.43 PODANENKO Glyeb KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U18 MZ IV DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/6729/22 2024 LDK! 88
6 21 s 3 54.54 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK!
7 22 s 3 54.97 BANY Seweryn UKS Filipides Teresin 2008 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2618/22 2024 LDK!  OSU  
1 18 s 4 54.08 ANDRZEJAK Aleksander UKS Młodzik Warszawa 2008 U18 MZ IV RADKE Karol Z/13634/21 2024 LDK!
2 23 s 4 56.11 KALISZ Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3881/21 2024
3 25 s 4 56.31 MUCHOWSKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ -- KOZERA Piotr Z/1995/22 2024
4 26 s 4 56.92 NOSARZEWSKI Franciszek OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2035/21 2024
5 27 s 4 57.69 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ -- DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2024 LDK! 68
6 30 s 4 59.98 KILEN Marcin KS Czempion Warszawa 2010 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/14814/21 2024
7 32 s 4 61.46 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2024
1 24 s 5 56.23 KRÓLIKOWSKI Dominik RLTL GGG Radom # 2009 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/5411/24 2024 LDK!
2 28 s 5 59.58 MALALE Charles UKS Młodzik Warszawa 2009 U16 MZ -- RADKE Karol Z/0740/24 2024
3 29 s 5 59.76 BRUDZIŃSKI Miłosz UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław Z/4820/23 2024 LDK!
4 31 s 5 60.52 MYKYTCHUK Ivan AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/9410/21 2024
5 33 s 5 62.62 PĘCHERSKI Wojciech LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/4806/23 2024
6 34 s 5 63.06 GUZY Jan UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0597/24 2024  OSU  
7 35 s 5 66.34 DUDZIAK Maks OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/0969/21 2024
600 m M
1 s 1 1:43.04 IWAŃSKI Kostek RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/4175/22 2024 LDK!
2 s 1 1:45.09 ŚWIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U14 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2024 LDK!
3 s 1 1:45.63 KOMOREK Jan Ducla Academy Warszawa 2012 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/5792/22 2024
4 s 1 1:48.30 MAŁOWIEJSKI Paweł RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14789/21 2024
5 s 1 1:48.32 CIAK Piotr UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2166/24 2024
6 s 1 1:54.95 KRAWCZYK Kacper Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/2676/21 2024
1500 m M
1 1 s 1 4:02.69 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U23 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2024 3 LDK!
2 2 s 1 4:06.15 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 2005 U20 WN III NAGY Czesław Z/0161/19 2024  KN B  
3 3 s 1 4:08.50 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 4:09.05 BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 4:09.84 WOJTASZEK Piotr AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU III JĘDRYS Andrzej Z/4313/21 2024  KN B  
6 6 s 1 4:12.50 DZICZEK Szymon KS Czempion Warszawa 1995 Sen MZ -- B.D. Z/3054/22 2024
7 7 s 1 4:12.56 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0473/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 s 1 4:13.58 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2024 3
9 9 s 1 4:13.65 LUBOIŃSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/4754/23 2024
10 10 s 1 4:13.98 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2024 2
11 11 s 1 4:14.13 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
12 12 s 1 4:14.41 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U23 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2024
13 14 s 1 4:15.88 BACHLEDA Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2497/19 2024
14 17 s 1 4:25.24 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2024 LDK!
1 13 s 2 4:14.77 SOŁTYSIK Stanisław OKS Start Otwock 2006 U20 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6095/23 2024
2 15 s 2 4:15.92 WITOWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ IV GAJDUS Grzegorz Z/4381/23 2024 LDK!
3 16 s 2 4:21.39 KĄCKI Konstanty RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ IV GAJDUS Grzegorz Z/3814/20 2024
4 18 s 2 4:28.08 SZWAJKOWSKI Tomasz KKL Kielce 2009 U16 SK V DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/0501/21 2024 LDK!  OSU   74
5 19 s 2 4:28.43 WIETESKA Nikodem RLTL GGG Radom # 2010 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/4815/24 2024 LDK!
6 20 s 2 4:31.23 JANDUŁA Patryk RLTL GGG Radom 2009 U16 MZ V BŁASIŃSKA Aneta Z/5708/22 2024 LDK!
7 21 s 2 4:35.10 CHUDY Julian KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/13071/21 2024 LDK!
8 22 s 2 4:36.16 KULIŃSKI Antoni AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/3945/20 2024
9 23 s 2 4:38.29 BORZYM Stanisław UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3240/21 2024
10 24 s 2 4:39.27 RYMARZ Adam KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12367/21 2024
11 25 s 2 4:40.71 PRACHNIO Franciszek UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3232/21 2024 LDK!
12 26 s 2 4:42.78 MIODUSZEWSKI Władysław KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/13782/21 2024
13 27 s 2 5:16.86 KLIMCZAK Hubert RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -- JENDRYCH Marek Z/4102/21 2024
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 17.18 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ -1.6 IV PODRAŻKO Marian Z/0002/24 2024 LDK!
2 2 e 1 19.14 BANASZEK Marcel UKS Orzełki Warszawa 2009 U16 MZ -1.6 -- BOGUCKI Michał Z/0374/22 2024 LDK!
1 f 1 16.91 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ -0.7 III PODRAŻKO Marian Z/0002/24 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 15.58 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.6 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/5695/23 2024 LDK!  OSU   115
1 f 1 15.67 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -0.7 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/5695/23 2024 LDK!  OSU   113
100 m pł M
1 s 1 18.96 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ -0.9 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/0890/21 2024 LDK!
2 s 1 20.12 CIAK Piotr UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -0.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2166/24 2024
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.84 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U20 PM -0.3 II B.D. SZPALERSKI Adam , Z/1173/20 , 2024 LDK!  KN B  
1 f 1 14.84 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U20 PM -1.2 II B.D. SZPALERSKI Adam , Z/1173/20 , 2024 LDK!  KN B  
110 m pł M
1 1 e 1 14.32 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U23 MZ -0.3 I BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
2 2 e 1 15.23 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U23 MZ -0.3 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2024 LDK!
1 f 1 14.19 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U23 MZ -1.2 I BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
2 f 1 15.36 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U23 MZ -1.2 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.85 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2024 BEZ LDK!
2 f 1 1.80 KASPRZAK Andrzej KS Lemiesz Team Warszawa 1986 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0670/23 2024
3 f 1 1.70 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5695/23 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 1.70 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U18 MZ -- DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3201/21 2024 LDK! 81
5 f 1 1.65 DZIWISZEK Filip UKS Melo Błonie 2009 U16 MZ V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/4002/20 2024
6 f 1 1.65 GODEK Alan RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ -- GOS Piotr Z/5493/23 2024
7 f 1 1.55 OSTROWSKI Filip UKS Melo Błonie 2010 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8914/21 2024
8 f 1 1.40 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2024 BEZ
9 f 1 1.35 KARCZEWSKI Leszek UKS Melo Błonie 2010 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/5760/23 2024
1 f 2 1.45 JEŻEWSKI Piotr UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- DMP SOBIERAJ Aneta Z/1013/23 2024 LDK! 6
2 f 2 1.25 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/0890/21 2024 LDK!
W dal M
1 f 1 7.67 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ +0.2 I ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2024 LDK!  KNF   KN B  
2 f 1 6.83 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +0.5 II DMP KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2024 LDK! 80
3 f 1 6.75 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U23 MZ +0.4 III WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2024 BEZ LDK!
4 f 1 6.33 BEDNARCZYK Maciej RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ +1.4 III DMP U20 FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B   96
5 f 1 6.29 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U20 PM +0.9 IV B.D. SZPALERSKI Adam , Z/1173/20 , 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 5.71 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw 1996 Sen MZ 0.0 -- MALANOWSKI Łukasz Z/3997/15 2024
1 f 2 7.22 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.3 II DMP DMP U20 MERWA Janusz Z/0376/22 2024 LDK!  KNF   106 141
2 f 2 6.48 MOSIONEK Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +1.8 III DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2024 LDK!  KN B   103
3 f 2 6.37 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +2.0 III BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 2 6.24 MĄCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +0.3 IV DMP DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław Z/2046/24 2024 LDK!  OSU   46 91
5 f 2 5.98 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.6 IV TWOREK Urszula Z/6331/22 2024
6 f 2 5.93 BANACH Aleksander KS Prefbet-Sonarol 2009 U16 PD -1.2 IV DMP KORYTKOWSKA Justyna Z/6371/23 2024 LDK! 32
7 f 2 5.19 KACZMARCZYK Igor RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +1.2 -- BŁASIŃSKI Artur Z/1093/24 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.39 KARPIUK Franciszek KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MAZUR Szymon Z/1223/22 2024  KN B  
2 f 1 12.99 SAWICKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ IV LEMIESZEWSKA Marta Z/0436/24 2024
3 f 1 12.43 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2024 LDK!
4 f 1 10.55 PIETRZYK Jerzy AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/12350/21 2024
5 f 1 9.22 MYKYTCHUK Vadim AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/11591/21 2024
6 f 1 9.03 WOLSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/6138/23 2024  OSU  
7 f 1 7.71 ŻYCZYŃSKI Bartosz UKS Młodzik Warszawa 2008 U18 MZ -- RADKE Karol Z/5828/22 2024 LDK!
1 f 2 10.87 BĄKOWSKI Oleg MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0073/23 2024 LDK!
2 f 2 10.45 WYRZYKOWSKI Jan UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ -- DMP U20 BOROŃ Adam Z/0182/24 2024 LDK!  OSU   69
Kula (6) M
1 f 1 11.77 PADJAS Michał KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4422/19 2024
2 f 1 11.25 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/4491/18 2024 BEZ LDK!
3 f 1 10.85 BRODOWSKI Karol UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -- B.D. Z/3821/24 2024
4 f 1 10.72 KRUKOWSKI Igor AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/3972/24 2024
5 f 1 9.66 GRABOWSKI Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ -- B.D. Z/4528/23 2024
Oszczep (700) M
1 f 1 50.82 WILCZYŃSKI Kajetan RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/14371/21 2024 LDK!  OSU   103
2 f 1 46.42 GAJDA Jakub RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/1525/22 2024 LDK!
3 f 1 45.45 MAZURKIEWICZ Jakub RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/1527/22 2024 LDK!
4 f 1 36.74 DROZD Michał AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/3928/22 2024
5 f 1 36.41 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 25.93 ZEMBRZUSKI Antoni UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/6353/23 2024  OSU  
7 f 1 24.68 WOLSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/6138/23 2024  OSU  
Oszczep (800) M
1 f 1 71.94 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2300/11 2024
2 f 1 63.10 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2024 1 105
3 f 1 59.96 WOJNA Aleksander KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD II DMP GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2024 LDK!  KN B   94
4 f 1 52.33 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ III DMP U20 BOROŃ Adam Z/5619/19 2024 LDK!  KN B   117
5 f 1 51.69 POMALEIKO Nikita AKL Ursynów Warszawa 2004 U23 MZ III DAMSZEL Tomasz Z/0411/24 2024
6 f 1 51.13 MAJEWSKI Bartosz RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ III FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2024 LDK!
7 f 1 44.26 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ IV DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2024 BEZ
8 f 1 44.12 BŁASIAK Tomasz RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/1269/20 2024 LDK!  OSU  
9 f 1 30.04 GRABOWSKI Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ -- B.D. Z/4528/23 2024
10 f 1 28.93 BRODOWSKI Karol UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -- B.D. Z/3821/24 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 25.412808895111 sekund