Warszawa 25 - 26.05.2024
Otwarte Mistrzostwa Warszawy U18 i U20 2024 [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 s 1 24.51 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP +0.9 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B   156
2 2 s 1 24.64 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U20 KP +0.9 I DMP DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!  KNF   124 153
3 3 s 1 25.03 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm 2005 U20 LU +0.9 II B.D. Z/3169/19 2024  KN B  
4 4 s 1 25.26 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.9 II GRALEWSKI Wojciech Z/3415/21 2024  KN B  
5 5 s 1 25.60 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +0.9 II BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 7 s 1 25.71 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.9 II BOROŃ Adam Z/5561/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 8 s 1 25.88 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ +0.9 II RADKE Karol Z/4297/19 2024
1 10 s 2 26.24 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ 0.0 II TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2024
2 11 s 2 26.37 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U18 WN 0.0 III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 13 s 2 26.58 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ 0.0 III BOGUCKI Michał Z/5809/22 2024 LDK!
4 14 s 2 26.66 CHODKOWSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2005 U20 MZ 0.0 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024  KN B  
5 18 s 2 27.02 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprintwarsaw 1999 Sen MZ 0.0 III MALANOWSKI Łukasz Z/5522/22 2024
6 19 s 2 27.05 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ 0.0 III STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2024
7 33 s 2 27.91 MISZTAL Justyna RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ 0.0 IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1150/20 2024 LDK! 93
1 9 s 3 26.24 JAWORSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ -0.9 II BALCERZAK Piotr Z/0904/21 2024
2 12 s 3 26.54 DZIĘCIOŁOWSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -0.9 III GOGOŁEK Marcin Z/0886/21 2024 LDK!
3 16 s 3 26.80 WOJTUNIK Maja RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -0.9 III TRZOS Leszek Z/4384/22 2024
4 17 s 3 26.87 BŁUŚ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.9 III GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2024
5 22 s 3 27.12 WIĘCEK Zofia OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -0.9 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4753/23 2024  OSU   105
6 24 s 3 27.47 ROSIAK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.9 IV GOGOŁEK Marcin Z/7480/23 2024
7 32 s 3 27.90 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ -0.9 IV OBROCKI Bogdan Z/4717/19 2024
1 25 s 4 27.48 BŁAŻEJAK Lena AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ -1.2 IV B.D. Z/5316/22 2024
2 31 s 4 27.84 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ -1.2 IV BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
3 36 s 4 28.09 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ -1.2 IV BOGUCKI Michał Z/0680/22 2024 LDK!
4 37 s 4 28.17 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.2 IV GRALEWSKI Wojciech Z/2683/22 2024
5 46 s 4 28.57 KRUSZEWSKA Barbara OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -1.2 -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3762/22 2024  OSU   85
6 47 s 4 28.67 MATUSZEWSKA Amelia UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ -1.2 -- RADKE Karol Z/11590/21 2024
1 21 s 5 27.10 BOLCZAK Hanna OKS Skra Warszawa 2012 U14 MZ -1.2 III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/10572/21 2024 LDK!
2 27 s 5 27.57 WIŚNIEWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -1.2 IV GRĄBCZEWSKI Zenon Z/4589/23 2024 LDK!
3 40 s 5 28.20 KACZOR Maja OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -1.2 IV ZAWADZKI Jacek Z/1894/24 2024
4 41 s 5 28.24 ORZOŁEK Maria KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.2 IV TWOREK Urszula Z/2516/22 2024
5 44 s 5 28.52 ROZWADOWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 2010 U16 MZ -1.2 V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3763/22 2024
6 60 s 5 29.19 LIŚKIEWICZ Weronika UKS Młodzik Warszawa 2008 U18 MZ -1.2 -- RADKE Karol Z/5793/22 2024
7 61 s 5 29.20 PIASECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2009 U16 PD -1.2 V DMP PIASECKI Marcin Z/0688/22 2024 LDK! 31
1 30 s 6 27.80 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN +0.5 IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2024 LDK!
2 35 s 6 28.01 GURBSKA Edyta LKS Osuchów 2006 U20 MZ +0.5 IV ZDUNEK Stanisław Z/5652/22 2024
3 48 s 6 28.70 KORLIŃSKA Klara UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ +0.5 V BOGUCKI Michał Z/0141/24 2024 LDK!
4 49 s 6 28.71 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ +0.5 V BOROŃ Aldona Z/4362/20 2024 LDK!
5 53 s 6 28.84 MAJ Magdalena Anna UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ +0.5 V BOGUCKI Michał Z/0139/24 2024 LDK!
6 56 s 6 29.03 NUÑEZ-KRAJEWSKA Anika KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.5 -- DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/3768/22 2024 80
7 64 s 6 29.54 WACHOL Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ +0.5 -- KOZERA Piotr Z/5913/23 2024
1 28 s 7 27.64 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ +0.2 IV DMP U20 BOROŃ Aldona Z/4360/20 2024 LDK! 97
2 51 s 7 28.77 TROJANOWSKA Maja UKS Gimnazjon Płońsk 2010 U16 MZ +0.2 V ADAMSKI Robert TROJANOWSKA Monika Z/0468/24 2024 LDK!
3 54 s 7 28.87 SZUKIEŁOWICZ Maja UKS Flop Wilkasy 2008 U18 WN +0.2 -- TWOREK Urszula Z/2512/22 2024
4 70 s 7 29.92 LISTOPADZKA Anna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ +0.2 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/5494/21 2024
5 71 s 7 30.00 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ +0.2 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2024 LDK!  OSU  
6 73 s 7 30.31 ALBERSKA Viktoria LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2007 U18 MZ +0.2 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/5031/23 2024
7 76 s 7 30.48 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ +0.2 -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2024 BEZ
1 57 s 8 29.10 DĄBROWSKA Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ +0.9 V OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKI Maksymilian , Z/3706/20 , 2024 LDK!
2 59 s 8 29.15 STRUŻYŃSKA Aleksandra Akademia Sportu Otwock 2006 U20 MZ +0.9 -- KALINOWSKA Paulina Z/4020/21 2024 LDK!
3 63 s 8 29.43 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ +0.9 V BOGUCKI Michał Z/0567/22 2024 LDK!
4 67 s 8 29.60 KOZIKOWSKA Nikola KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +0.9 -- B.D. Z/1174/24 2024
5 75 s 8 30.44 ULBRYCH Helena UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +0.9 -- CZYŻ Maciej Z/2938/24 2024
6 77 s 8 30.52 DRABIK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ +0.9 -- BOROŃ Aldona Z/1189/23 2024 LDK!
7 78 s 8 30.85 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ +0.9 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2024
1 42 s 9 28.24 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ +0.2 IV CZYŻ Maciej Z/6731/21 2024 LDK!  OSU  
2 43 s 9 28.34 DĄBROWSKA Julia RLTL GGG Radom 2010 U16 MZ +0.2 IV TRZOS Leszek Z/5767/23 2024
3 45 s 9 28.53 KONIECZNY Zuzanna OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ +0.2 V BUKIS-OWSIAK Anna Z/4527/24 2024
4 52 s 9 28.82 MARCINKOWSKA Antonina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2007 U18 MZ +0.2 -- MRÓZ Katarzyna Z/0694/22 2024
5 68 s 9 29.81 GOSZCZYCKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ +0.2 -- KOZERA Piotr Z/3464/23 2024
6 79 s 9 31.87 MOROZ Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ +0.2 -- MRÓZ Katarzyna Z/1657/24 2024
7 81 s 9 36.59 STACHYRA Gabriela UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ +0.2 -- CZYŻ Maciej Z/14689/21 2024 LDK!  OSU  
1 6 s 10 25.60 GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP +0.2 II SOBOWIEC Bartosz Z/2440/19 2024 LDK!
2 15 s 10 26.77 JÓŹWICKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +0.2 III BALCERZAK Piotr Z/0419/24 2024  OSU  
3 23 s 10 27.20 BARTNIK Karina RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +0.2 III TRZOS Leszek Z/7607/23 2024
4 29 s 10 27.79 LAO Maja RLTL GGG Radom 2010 U16 MZ +0.2 IV TRZOS Leszek Z/5768/23 2024
5 65 s 10 29.54 CHODZEŃ Zuzanna UKS Młodzik Warszawa 2009 U16 MZ +0.2 V RADKE Karol Z/2858/24 2024 LDK!
6 74 s 10 30.44 KAMIŃSKA Natalia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ +0.2 -- MRÓZ Katarzyna Z/4236/24 2024
  s 10 DQ BRODOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ +0.2 -- RONEK-GLIWA Aneta Z/1594/23 2024 LDK!
1 20 s 11 27.07 DUSIEWICZ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.3 III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0874/23 2024  KN B  
2 26 s 11 27.54 PILECKA Barbara UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ +0.3 IV CZYŻ Maciej Z/14688/21 2024 LDK!  OSU  
3 55 s 11 28.98 ANTONIAK Alicja UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ +0.3 V TYBOROWSKI Stanisław Z/0598/24 2024 LDK!
4 58 s 11 29.12 WOJTYLAK Wiktoria UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ +0.3 V CZYŻ Maciej Z/14694/21 2024 LDK!  OSU  
5 66 s 11 29.57 JANASZEK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ +0.3 V GOGOŁEK Marcin Z/0177/24 2024 LDK!
6 69 s 11 29.92 TOBOŁA-PERTKIEWICZ Zofia MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ +0.3 V TARASIUK Paweł Z/9080/21 2024
7 80 s 11 33.39 JAKUBOWSKA Julia OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ +0.3 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/11484/21 2024
1 34 s 12 28.00 PŁOUCHA Maja KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ -0.1 IV GOGOŁEK Marcin Z/0446/24 2024
2 38 s 12 28.18 KAŹMIERCZAK Beata UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ -0.1 IV RADKE Karol Z/3329/20 2024 LDK!
3 39 s 12 28.19 KOPER Zuzanna Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ -0.1 IV KALINOWSKA Paulina Z/0120/24 2024
4 50 s 12 28.75 ROGUSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.1 -- GOGOŁEK Marcin Z/12526/21 2024 LDK!
5 62 s 12 29.33 TRZASKOWSKA Hanna Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ -0.1 V B.D. Z/4773/24 2024
6 72 s 12 30.02 ZAMBROWSKA Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ -0.1 V GOGOŁEK Marcin Z/4377/23 2024
800 m K
1 s 1 2:15.42 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U16 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2024
2 s 1 2:17.10 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2024
3 s 1 2:17.30 DAWIDZIUK-GOSK Diana UKS 48 Warszawa 1994 Sen MZ II B.D. Z/0103/13 2024
4 s 1 2:24.35 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ III GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2024 LDK!
5 s 1 2:27.09 STOŻEK Julia UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/1359/23 2024 LDK!  OSU  
6 s 1 2:27.65 CHMIELEWSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ IV B.D. TEKLAK Andrzej WRONA Grzegorz , Z/1570/22 , 2024 LDK!
7 s 1 2:28.34 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U18 MZ IV DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2024 LDK! 91
8 s 1 2:30.04 JADACHOWSKA Liliana KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/5389/23 2024
9 s 1 2:30.39 SIEŃCZYK Zofia KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ IV DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/1352/22 2024 85
10 s 1 2:30.73 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ IV DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2024 84
11 s 1 2:35.24 MILIŃSKA-TYMENDORF Anna KS Lemiesz Team Warszawa 1970 Masters MZ -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/1457/23 , 2024
12 s 1 2:35.84 MAŁECKA Dominika LKS Osuchów 2008 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3572/22 2024
1000 m K
1 s 1 3:00.76 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ II DUKLANOWSKI Hubert Z/4305/20 2024
2 s 1 3:14.09 MARYL Łucja Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/6607/22 2024
3 s 1 3:16.08 ZIMOŃ Aleksandra Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/6712/22 2024
4 s 1 3:19.30 BĘTKOWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ IV RACZYŁO Damian Z/9150/21 2024
5 s 1 3:22.39 SKROK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1595/23 2024
6 s 1 3:30.35 O`NEILL Kiera MKS Polonia Warszawa 2011 U14 MZ V TARASIUK Paweł Z/3155/23 2024
  s 1 DNF PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/2679/21 2024
3000 m K
1 1 s 1 10:53.47 JANAS Marianna KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ III DZICZEK Szymon Z/11657/21 2024 LDK!
2 2 s 1 10:56.00 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ III CZYŻ Maciej Z/0836/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 3 s 1 10:59.15 PRZEŹDZIECKA Weronika OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/4522/24 2024
  s 1 DNF ŁAKOMSKA Magdalena KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3870/20 2024
  s 1 DNF KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2690/21 2024  KNF  
300 m pł K
1 1 s 1 45.11 SOCHACKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ II BOROŃ Aldona Z/0749/24 2024 LDK!
2 2 s 1 47.81 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ III OBŁĘKOWSKA Izabella DURAJ Marek Z/3138/20 2024 LDK!
3 3 s 1 49.01 STAŃCZAK Urszula MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ III PODRAŻKO Marian Z/0021/24 2024 LDK!
4 4 s 1 51.60 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ IV BOGUCKI Michał Z/2790/20 2024 LDK!
5 5 s 1 52.22 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/0567/22 2024 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 57.07 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ M DMP DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU   KN B   166 187
2 3 s 1 62.55 KOWALCZUK Amelia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/0727/23 2024 LDK! 143
3 4 s 1 65.89 BIEDRZYCKA Zuzanna KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/10792/21 2024
4 5 s 1 68.14 BIELAWSKA Natalia MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ III TARASIUK Paweł Z/1437/23 2024
5 6 s 1 68.75 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U18 MZ III DMP SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/0831/18 , 2024 BEZ LDK! 63
6 10 s 1 72.97 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 2 s 2 59.57 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ I BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
2 7 s 2 70.18 PERZANOWSKA Lena UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/0185/22 2024 LDK!  OSU   100
3 8 s 2 70.86 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ IV BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
4 9 s 2 72.69 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ IV STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2024
5 11 s 2 73.64 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3921/19 2024 LDK!
4x100 m K
1 s 1 51.65 STĘPNIAK Laura
IZDEBSKA Gabriela
CZAJA Weronika
DUDEK Małgorzata
RK Athletics Warszawa 2011
2011
2011
2011
U14 MAZ -- RACZYŁO Damian
RACZYŁO Damian
RACZYŁO Damian
RACZYŁO Damian
Z/4170/22
Z/7460/23
Z/3576/22
Z/7464/23
2024
2024
2024
2024




2 s 1 52.90 CHALABA Zofia
KOWALCZYK Natalia
MAJ Magdalena Anna
LUTOMIRSKA Joanna
UKS Orzełki Warszawa 2010
2010
2010
2010
U16 MAZ -- BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
Z/0569/22
Z/5809/22
Z/0139/24
Z/2790/20
2024
2024
2024
2024




3 s 1 53.99 TRAWIŃSKA Maria
KWIATKOWSKA Dominika
SZOSTAK Nikola
BRAUZE Antonina
UKS LA Basket Warszawa 2006
2005
2006
2005
U20 MAZ -- BOROŃ Adam
ZAKRZEWSKI Dariusz
BOROŃ Adam
ZAKRZEWSKI Dariusz
Z/4356/20
Z/5638/18
Z/3043/23
Z/1117/22
2024
2024
2024
2024




4 s 1 55.67 WALESIAK Julia
POCIEJEWSKA Maja
KOŻUCHOWSKA Zuzanna
USS Maryna
RK Athletics Warszawa 2010
2010
2009
2009
U16 MAZ -- RACZYŁO Damian
RACZYŁO Damian
RACZYŁO Damian
STELMASZCZYK Joanna
Z/3254/21
Z/2067/20
Z/4378/23
Z/5508/21
2024
2024
2024
2024




1 s 2 47.73 OLCZYK Anna
DOMAGAŁA Małgorzata
ZOCHNIAK Amelia
ZAŁĘCZNA Roksana
UKS Czempion Bełchatów 2007
2007
2007
2007
U18 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
, Z/3462/19
Z/3465/19
, Z/3464/19
, Z/1469/21
, 2024
2024
, 2024
, 2024
5

5

2 s 2 49.81 JÓŹWICKA Hanna
WIĘCEK Zofia
KRUSZEWSKA Barbara
WROTEK Hanna
OKS Skra Warszawa 2008
2007
2007
2008
U18 MAZ -- BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
Z/0419/24
Z/4753/23
Z/3762/22
Z/0952/21
2024
2024
2024
2024




3 s 2 50.47 DENEKA Hanna
JAKUBIAK Paulina
PAWLAK Adrianna
NAWROCKA Zofia
UKS LA Basket Warszawa 2008
2007
2008
2008
U18 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
ZAKRZEWSKI Dariusz
Z/3505/22
Z/2600/20
Z/5561/22
Z/5218/22
2024
2024
2024
2024




4 s 2 52.02 MACIEJEWSKA Antonina
JAMROZ Lena
DRĄGOWSKA Martyna
DUSIEWICZ Hanna
KS AZS AWF Warszawa 2007
2007
2007
2008
U18 MAZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
ŻEWŁAKOW Kamil RADKIEWICZ Przemysław
OBŁĘKOWSKA Izabella
Z/2616/22
Z/2082/21
, Z/10452/21
Z/0874/23
2024
2024
, 2024
2024




5 s 2 53.34 GAJDA Julia
ADACH Weronika
CHŁOPIK Łucja
KORYCKA Anna
UKS MTE Milanówek 2008
2008
2008
2007
U18 MAZ -- RODOWALD Olaf
RODOWALD Olaf
SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta
SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta
Z/0687/20
Z/6248/23
, Z/2007/19
, Z/0831/18
2024
2024
, 2024
, 2024


BEZ
BEZ
6 s 2 55.16 ALBERSKA Viktoria
PAWLAK Zuzanna
LISTOPADZKA Anna
MARCINKOWSKA Antonina
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2007
2008
2008
2007
U18 MAZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika
JĘDRZEJCZYK Dominika
JĘDRZEJCZYK Dominika
MRÓZ Katarzyna
Z/5031/23
Z/0935/22
Z/5494/21
Z/0694/22
2024
2024
2024
2024




7 s 2 56.30 BRODOWSKA Nina
HERMANOWSKA Zuzanna
PERZANOWSKA Lena
SZYSZKA Julia
UKS LA Basket Warszawa 2008
2007
2008
2008
U18 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Aldona
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
Z/4469/23
Z/1183/22
Z/0185/22
Z/2507/24
2024
2024
2024
2024




2000 m prz K
1 1 s 1 7:33.40 KAROLAK Amelia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   118
2 2 s 1 7:57.60 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U18 MZ III DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4343/20 2024 LDK! 104
4x400 m K
1 1 s 1 3:54.90 DOMAGAŁA Małgorzata
OLCZYK Anna
ZAŁĘCZNA Roksana
ZOCHNIAK Amelia
UKS Czempion Bełchatów 2007
2007
2007
2007
U18 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
Z/3465/19
, Z/3462/19
, Z/1469/21
, Z/3464/19
2024
, 2024
, 2024
, 2024

5

5
2 2 s 1 4:10.82 SMOLICZ Pola
CHOJNOWSKA Adrianna
OLSZEWSKA Julia
SUGIER Laura
KS AZS UWM Olsztyn 2007
2008
2007
2007
U18 WMZ -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz
NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
LUDWICHOWSKA Bronisława
, Z/0396/20
Z/2668/21
Z/2345/21
Z/5429/19
, 2024
2024
2024
2024




  s 1 DQ MAKOWSKA Oliwia
STEFAŃSKA Wiktoria
BINASZEK Oliwia
KOBIAŁKA Natalia
KS Prefbet-Sonarol 2007
2007
2008
2007
U18 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/1658/24
Z/12538/21
Z/3377/23
Z/5622/22
2024
2024
2024
2024




3000 m prz K
1 1 s 1 10:47.65 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK I DMP KOWAL Piotr MAZUR Janusz B.D. Z/4125/17 2024 LDK!  KN B   106
2 2 s 1 11:56.53 ŚWIĄTKOWSKA Zofia RLTL GGG Radom 1998 Sen MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/0074/14 2024 1
3 3 s 1 12:59.21 WALCZAK Julia RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ IV DMP U20 BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2024 LDK!  OSU   0
Wzwyż K
1 f 1 1.75 RYDZ Aneta RLTL GGG Radom 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2024 1
2 f 1 1.64 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ II DMP RODOWALD Olaf Z/0687/20 2024 LDK!  KN B   91
3 f 1 1.54 BRODOWSKA Nina UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/4469/23 2024  OSU   101
4 f 1 1.48 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2024 LDK!
5 f 1 1.45 ADACH Weronika UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ IV DMP RODOWALD Olaf Z/6248/23 2024 46
6 f 1 1.40 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2024
7 f 1 1.40 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2024
8 f 1 1.35 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4362/20 2024 LDK!
9 f 1 1.30 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- DMP U20 BOROŃ Aldona Z/1183/22 2024 LDK! 55
1 f 2 1.45 FIGARSKA Magdalena RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ IV RYDZ Aneta Z/5013/22 2024
1 f 2 1.45 SAŁEK Alicja RLTL GGG Radom 2012 U14 MZ IV RYDZ Aneta Z/5011/22 2024
3 f 2 1.40 FILIPIAK Anna UKS MTE Milanówek 2012 U14 MZ V RODOWALD Olaf Z/1093/22 2024 LDK!
4 f 2 1.30 KUŚMIERCZYK Oliwia UKS Herkules Sulejówek 2012 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3233/21 2024 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.35 SMOLARCZYK Pola KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ I DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/6332/22 2024 113 147
2 f 1 2.55 TRZCIŃSKA Joanna KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- DMP B.D. B.D. MASTALERZ Janusz , Z/3944/15 , 2024 55
3 f 1 2.25 VAJO Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ V RADKIEWICZ Przemysław Z/2295/24 2024  OSU  
Trójskok K
1 f 1 10.56 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ +1.7 IV WOLIŃSKI Michał Z/5441/19 2024 LDK!
2 f 1 10.46 ORZOŁEK Maria KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.5 IV DMP U20 TWOREK Urszula Z/2516/22 2024 88
3 f 1 10.35 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ +1.6 IV WOLIŃSKI Michał Z/5578/19 2024 LDK!
4 f 1 9.80 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ +1.3 -- WOLIŃSKI Michał Z/3909/21 2024 LDK!
5 f 1 9.17 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U18 MZ +2.0 -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13424/21 2024 LDK!
6 f 1 8.96 ZALEWSKA Weronika UKS Filipides Teresin 2008 U18 MZ +1.9 -- ANDRYSZCZYK Inga ANDRYSZCZYK Inga # Z/5514/21 2024 LDK!  OSU  
Wieloskok K
1 f 1 9.63 GOŁOFIT Idalia OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +1.1 V PAWŁOWSKA Maria Z/4757/24 2024 LDK!
2 f 1 9.40 GRZELAK Patrycja MKS Bank BS Płońsk 2010 U16 MZ +0.8 -- KOZERA Piotr Z/0841/24 2024
3 f 1 8.99 KRZYWKOWSKA Alicja MKS Bank BS Płońsk 2010 U16 MZ +0.5 -- KOZERA Piotr Z/3681/24 2024
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.14 NOWAK Natalia AKL Ursynów Warszawa 2009 U16 MZ III LEMIESZEWSKA Marta Z/0173/24 2024
2 f 1 32.89 LEWANDOWSKA Nikola MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3857/22 2024 LDK!
3 f 1 28.33 WIERZBICKA Lena RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ IV RYDZ Aneta Z/5008/22 2024
4 f 1 24.43 PŁYWACZEWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2009 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/3800/24 2024 LDK!
5 f 1 24.10 GAIK Julia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/6545/22 2024 LDK!
6 f 1 22.39 KOPTIAKOW Izabela AKL Ursynów Warszawa 2009 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/4393/23 2024
Dysk (1) K
1 f 1 40.60 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 35.46 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U23 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. , Z/0372/17 , 2024 LDK!
3 f 1 34.80 LEMANOWICZ Oliwia KS Ciechan Ciechanów 2006 U20 MZ III GRODECKI Tomasz Z/5522/23 2024
4 f 1 26.41 SZYMAŃSKA Hanna MKS Syrena Warszawa 2007 U18 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/12445/21 2024 LDK!
5 f 1 21.42 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 12.98 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2024 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 58.27 PRACHARCZYK Maria OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ I DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3237/22 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   150
2 f 1 54.28 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD I SZEWCZYK Maciej Z/0542/21 2024  KN B  
3 f 1 53.27 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2024  OSU   KN B  
4 f 1 47.17 CHMIELEWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ III DMP U20 TUZ Damian Z/3760/22 2024  KN B   118
5 f 1 46.62 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2024 LDK!  KN B   116
6 f 1 46.05 DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ III SZYMCZUK Dariusz Z/5579/19 2024 LDK!
7 f 1 37.28 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ IV SZYMCZUK Dariusz Z/5438/19 2024 LDK!
8 f 1 36.74 CIEŚLAK Amelia MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/4511/22 2024  OSU  
9 f 1 34.05 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2024 LDK!
10 f 1 32.08 KWAŚNIEWSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/1628/23 2024 LDK!  OSU  
11 f 1 31.78 KRUKOWSKA Sonia KS Warszawianka W-wa 2009 U16 MZ V KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał Z/4106/23 2024
12 f 1 30.50 PAWŁOWSKA Kamila PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ V SZYMCZUK Dariusz Z/2217/23 2024 LDK!
13 f 1 28.88 PŁYWACZEWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2009 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/3800/24 2024 LDK!
14 f 1 28.44 GAIK Julia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/6545/22 2024 LDK!
15 f 1 28.18 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/3226/21 2024 LDK!  OSU  
16 f 1 28.04 ŚMIGIELSKA Zuzanna UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2068/24 2024
17 f 1 26.24 KOPYT Amelia KM Aktywni Sochaczew 2010 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6881/23 2024 LDK!
18 f 1 17.17 DENISIUK Lena PUKS Jedynka Łosice 2010 U16 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/1842/24 2024 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 66.01 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2024  KNS   178
2 f 1 63.46 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I GÓRA Marcin B.D. B.D. Z/6533/15 2024 LDK!  KNF  
3 f 1 49.41 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U23 KP I WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2024 2 LDK!  KN B  
4 f 1 49.17 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I DMP TUZ Damian B.D. Z/2464/20 2024  KN B   114
5 f 1 37.55 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP III DMP U20 WIERZBICKI Dariusz ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0577/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   114
200 m M
1 1 s 1 21.54 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP +0.1 I ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
2 2 s 1 21.60 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ +0.1 I WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KNF  
3 3 s 1 21.77 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U23 MZ +0.1 I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2024 LDK!
4 4 s 1 21.97 SAMULAK Aleksander OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.1 II B.D. Z/1804/23 2024
5 5 s 1 22.10 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2003 U23 PD +0.1 II KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 22.18 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U23 MZ +0.1 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2024 LDK!
7 24 s 1 23.65 DOBEK Paweł KS Sprintwarsaw 1987 Masters MZ +0.1 -- MALANOWSKI Łukasz Z/0125/24 2024
1 7 s 2 22.23 PRACHNIO Patryk WLKS Nowe Iganie 2007 U18 MZ -0.4 II ZIĘCINA Kazimierz Z/2752/21 2024 LDK!
2 8 s 2 22.37 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -0.4 II STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2024
3 9 s 2 22.50 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ -0.4 II CZYŻ Maciej Z/1101/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
4 10 s 2 22.51 DONDZIŁO Oliwier KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD -0.4 II DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/1599/22 2024 LDK!  KN B   91 129
5 11 s 2 22.75 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -0.4 II DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2024 123
6 12 s 2 22.87 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ -0.4 III RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!
7 14 s 2 23.17 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -0.4 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024
1 13 s 3 22.91 ŻUCHOWSKI Tomasz OKS Start Otwock 2008 U18 MZ -0.9 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6288/21 2024 LDK!  KN B  
2 15 s 3 23.17 ROMANIUK Klaudiusz OKS Start Otwock 2005 U20 MZ -0.9 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3972/22 2024
3 17 s 3 23.47 BIENIECKI Stefan KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.9 III DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz GOGOŁEK Marcin , Z/14744/21 , 2024 LDK! 61 105
4 20 s 3 23.53 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ -0.9 III OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2024 LDK!
5 22 s 3 23.59 MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -0.9 III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/4152/19 2024
6 23 s 3 23.63 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.9 IV TWOREK Urszula Z/6331/22 2024
7 26 s 3 23.81 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ -0.9 IV BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2024  OSU  
1 16 s 4 23.38 DONICA Patryk Akademia Sportu Otwock 2006 U20 MZ -1.7 III KALINOWSKA Paulina Z/2767/20 2024
2 27 s 4 23.91 KOWALCZYK Wojciech UKS Orzełki Warszawa 2005 U20 MZ -1.7 IV BOGUCKI Michał Z/0077/23 2024 LDK!
3 28 s 4 23.96 BREJTFUS Maksymilian OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -1.7 IV BALCERZAK Piotr Z/6017/23 2024  OSU  
4 33 s 4 24.29 ZARĘBA Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.7 IV GOGOŁEK Marcin Z/11493/21 2024
5 34 s 4 24.37 LEWICKI Witold UKS Melo Błonie 2008 U18 MZ -1.7 IV GAWRYJOŁEK Sławomir Z/5705/22 2024
6 40 s 4 24.97 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN -1.7 -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2024
7 42 s 4 25.05 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ -1.7 -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/3906/19 2024
1 18 s 5 23.47 BASAJ Kazimierz Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ -0.6 III KALINOWSKA Paulina Z/0867/21 2024 LDK!
2 21 s 5 23.55 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U20 MZ -0.6 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2024 LDK!
3 30 s 5 24.15 ANDRZEJAK Aleksander UKS Młodzik Warszawa 2008 U18 MZ -0.6 IV RADKE Karol Z/13634/21 2024 LDK!
4 31 s 5 24.20 KUŚMIERCZYK Filip PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ -0.6 IV WOLIŃSKI Michał Z/3911/21 2024 LDK!
5 36 s 5 24.59 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.6 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2024
6 39 s 5 24.95 FELIKSIAK Jan RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -0.6 -- STELMASZCZYK Joanna Z/1394/24 2024
7 45 s 5 25.19 SZYDŁOWSKI Michał KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -0.6 V OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/6011/23 2024
1 25 s 6 23.67 ZEMBRZUSKI Antoni UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.0 IV BOROŃ Adam Z/6353/23 2024  OSU  
2 29 s 6 24.01 DWORCZYK Antoni Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ -1.0 IV KALINOWSKA Paulina Z/4103/22 2024 LDK!
3 37 s 6 24.70 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -1.0 -- B.D. Z/4312/20 2024
4 41 s 6 24.98 KALISZ Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.0 -- DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/3881/21 2024 79
5 43 s 6 25.11 MACKIEWICZ Wiktor AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -1.0 -- OBROCKI Bogdan Z/3688/23 2024
6 49 s 6 26.31 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 1980 Masters MZ -1.0 -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2024 BEZ
7 51 s 6 26.41 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ -1.0 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2024
1 32 s 7 24.21 ANDRZEJEWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -0.6 IV RACZYŁO Damian Z/3225/22 2024
2 44 s 7 25.17 ŚLUSARSKI Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ -0.6 V KALINOWSKA Paulina Z/3774/20 2024 LDK!
3 50 s 7 26.35 KUCEWICZ Jakub PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ -0.6 -- WOLIŃSKI Michał Z/1321/22 2024 LDK!
4 55 s 7 27.01 DĄBROWSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ -0.6 -- CZYŻ Maciej Z/3239/21 2024 LDK!  OSU  
5 56 s 7 27.80 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ -0.6 -- STELMASZCZYK Joanna Z/5825/21 2024 LDK!
6 60 s 7 29.02 DUDZIAK Maks OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ -0.6 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/0969/21 2024
7 61 s 7 43.72 STĘPIEŃ Aleksander LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2009 U16 MZ -0.6 -- MRÓZ Katarzyna Z/5495/24 2024
1 19 s 8 23.52 KOWALSKI Bartłomiej MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -0.5 III KOZERA Piotr Z/5615/22 2024
2 38 s 8 24.86 LIS Mateusz OKS Start Otwock 2009 U16 MZ -0.5 V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2742/24 2024
3 47 s 8 25.76 OSTROWSKI Jerzy OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -0.5 -- ZAWADZKI Jacek Z/1895/24 2024
4 53 s 8 26.66 CIEŚLAK Aleksander KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ -0.5 -- GOGOŁEK Marcin Z/0955/24 2024
5 54 s 8 26.97 WRÓBEL Piotr MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ -0.5 -- KOZERA Piotr Z/5806/23 2024 LDK!
6 58 s 8 28.11 KULIŃSKI Oskar OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ -0.5 -- ZAWADZKI Jacek Z/4529/24 2024
7 59 s 8 28.37 ROKITA Bruno RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -0.5 -- STELMASZCZYK Joanna Z/3251/21 2024
1 35 s 9 24.50 ALEKSIŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ -1.0 -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/4714/19 2024
2 46 s 9 25.67 NOSARZEWSKI Franciszek OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ -1.0 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2035/21 2024
3 48 s 9 26.18 BRUDZIŃSKI Miłosz UKS Herkules Sulejówek 2010 U16 MZ -1.0 -- TYBOROWSKI Stanisław Z/4820/23 2024 LDK!
4 52 s 9 26.44 MALALE Charles UKS Młodzik Warszawa 2009 U16 MZ -1.0 -- RADKE Karol Z/0740/24 2024
5 57 s 9 28.05 TRZASKOWSKI Nikodem Akademia Sportu Otwock 2010 U16 MZ -1.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/5131/23 2024 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:55.68 URBANOWICZ Iwo KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN II NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 1:56.82 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/4412/19 2024  KN B  
3 3 s 1 1:57.16 JARMOSZEWICZ Jan MKS Żak Biała Podlaska 2008 U18 LU III FROŃCZUK Rafał Z/1533/22 2024 LDK!  KN B  
4 5 s 1 1:57.32 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ III SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2024 LDK!
5 6 s 1 1:58.17 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU III DMP NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2024 2 62
6 7 s 1 1:58.45 WALICKI Adam KS Podlasie Białystok 2006 U20 PD III GRYNIEWICZ Wiktor Z/10570/21 2024  OSU   KN B  
7 9 s 1 2:00.22 DUDA Bruno KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/6325/23 2024
8 10 s 1 2:00.39 PILICHOWSKI Szymon KM Aktywni Sochaczew 2007 U18 MZ III ZIMNY Emanuel Z/2129/22 2024 LDK!
9 14 s 1 2:01.76 GOSK Dominik UKS 48 Warszawa 1992 Sen MZ III B.D. Z/3154/20 2024
10 16 s 1 2:02.46 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2024
11 22 s 1 2:06.21 WRÓBLEWSKI Błażej KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/0396/19 2024  KN B  
1 4 s 2 1:57.23 ZAWICKI Arkadiusz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2006 U20 SK III SIDOWSKI Krzysztof Z/5623/19 2024 LDK!  OSU  
2 8 s 2 1:58.63 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U20 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2024
3 11 s 2 2:00.47 GŁOWACKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3048/23 2024
4 12 s 2 2:00.53 PIOTROWSKI Franciszek MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ III TARASIUK Paweł Z/1761/23 2024
5 13 s 2 2:01.70 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III DMP DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2024 LDK! 41 98
6 15 s 2 2:02.07 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U18 MZ IV BOGUCKI Michał Z/3556/22 2024 LDK!  KN B  
7 17 s 2 2:03.06 KĄCKI Konstanty RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ IV GAJDUS Grzegorz Z/3814/20 2024
8 19 s 2 2:03.47 ORACZKO Denis RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2024 3 LDK!
9 21 s 2 2:05.91 ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U18 LU IV FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2024 LDK!
10 25 s 2 2:07.52 STEFAŃSKI Michał RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ V GAJDUS Grzegorz Z/4309/20 2024
11 28 s 2 2:10.80 CHACHURSKI Mieszko AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/10779/21 2024
1 18 s 3 2:03.44 WÓJCIK Cezary OKS Start Otwock 2005 U20 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2875/19 2024 LDK!
2 20 s 3 2:05.31 ZIORKIEWICZ Błażej RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ IV GAJDUS Grzegorz Z/3660/20 2024
3 23 s 3 2:06.95 KOWALCZYK Igor KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ IV DZICZEK Szymon Z/7405/23 2024
4 24 s 3 2:07.40 WITOWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ IV GAJDUS Grzegorz Z/4381/23 2024 LDK!
5 26 s 3 2:09.61 RYMARZ Adam KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12367/21 2024
6 27 s 3 2:10.08 BORZYM Stanisław UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/3240/21 2024
7 29 s 3 2:13.08 OZIMEK Jan UKS Technik Radom 2009 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3190/24 2024 LDK!
8 30 s 3 2:14.45 ROLEWICZ Jakub KS Lemiesz Team Warszawa 2006 U20 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3901/24 2024
9 31 s 3 2:15.42 PRACHNIO Franciszek UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3232/21 2024 LDK!
10 32 s 3 2:20.43 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2024
11 33 s 3 2:23.54 WAŁKUSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/0161/24 2024
1000 m M
1 s 1 3:01.78 PUSZCZ Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/1544/22 2024
2 s 1 3:39.63 MUNDZIK Ksawery LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/4966/24 2024
3 s 1 3:43.68 DRABIK Ignacy UKS LA Basket Warszawa 2012 U14 MZ -- RONEK-GLIWA Aneta Z/0184/24 2024
3000 m M
1 1 s 1 8:47.73 KILIAN Piotr KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA III CHRYCZYK Katarzyna Z/6484/22 2024  KN B  
2 2 s 1 8:55.32 PIMPICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4423/19 2024
3 3 s 1 8:58.53 ABRAMCZYK Piotr RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4171/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 9:00.44 PODBIELSKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ III BUŁAKOWSKI Bohdan Z/1783/23 2024
5 5 s 1 9:00.60 GRZEGRZÓŁKA Wojciech GKS Wilga Garwolin 2007 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4531/22 2024
6 6 s 1 9:27.27 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U18 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2024 LDK!
7 7 s 1 9:44.12 ARRAS Francesco RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ IV GAJDUS Grzegorz Z/0578/24 2024
8 8 s 1 9:51.79 HOLAK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3288/22 2024 LDK!  OSU  
300 m pł M
1 s 1 43.27 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/5834/19 , 2024 LDK!
2 s 1 47.44 RASZYK Patryk RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14787/21 2024
3 s 1 48.84 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2024 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 54.97 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 56.21 BIELECKI Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/2751/21 2024 LDK!  OSU   KN B   122
3 3 s 1 56.45 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ III DMP U20 BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2024 LDK!  OSU   KN B   120
4 4 s 1 57.30 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U18 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2024 LDK!
5 5 s 1 58.31 DĄBROWSKI Karol UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U18 SK III SIDOWSKI Krzysztof Z/1423/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 59.65 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U18 MZ IV WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2024
400 m pł M
1 s 1 57.33 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U23 MZ III TARASIUK Paweł Z/4501/18 2024 BEZ  KN B  
2 s 1 57.84 KUREK Maciej KS Sprintwarsaw 1994 Sen MZ III DMP MALANOWSKI Łukasz Z/0868/22 2024 69
3 s 1 63.43 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -- DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK! 78
4x100 m M
1 s 1 44.52 SAMUL Jan
WOLSKI Jakub
HOROSZKO Rafał
ZEMBRZUSKI Antoni
UKS LA Basket Warszawa 2008
2008
2008
2008
U18 MAZ -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
Z/3042/20
Z/6138/23
Z/5695/23
Z/6353/23
2024
2024
2024
2024




2 s 1 45.77 BREJTFUS Maksymilian
WIŚNIEWSKI Ignacy
OSTROWSKI Jerzy
ZALEWSKI Igor
OKS Skra Warszawa 2008
2007
2008
2007
U18 MAZ -- BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
ZAWADZKI Jacek
ZAWADZKI Jacek
Z/6017/23
Z/4194/19
Z/1895/24
Z/3184/21
2024
2024
2024
2024




3 s 1 49.07 RASZYK Patryk
ROKITA Bruno
PROCNER Franciszek
ANDRZEJEWSKI Jan
RK Athletics Warszawa 2010
2010
2009
2010
U16 MAZ -- RACZYŁO Damian
STELMASZCZYK Joanna
JENDRYCH Marek
RACZYŁO Damian
Z/14787/21
Z/3251/21
Z/3255/21
Z/3225/22
2024
2024
2024
2024




2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 6:18.28 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4201/19 2024
2 2 s 1 6:30.38 RULKA Igor MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/5943/23 2024
3 3 s 1 6:59.45 KOSNO Olaf RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/14708/21 2024
4 4 s 1 7:26.17 NIEDBAŁA Julian AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/14764/21 2024
4x400 m M
1 1 s 1 3:28.69 BUDEK Adrian
WRÓBLEWSKI Paweł
TYBOROWSKI Antoni
ZAWAL Maciej
UKS Herkules Sulejówek 2007
2007
2008
2007
U18 MAZ -- CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
Z/4791/24
Z/0546/20
Z/3221/21
Z/0759/23
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 3:43.94 SKARŻYŃSKI Maciej
ZALESKI Konrad
RUSIŃSKI Filip
PLEBAN Bartłomiej
KS Prefbet-Sonarol 2007
2007
2008
2008
U18 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4690/23
Z/0473/22
Z/6361/23
Z/3506/23
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 5:01.53 ŁADA Marek
RYMARZ Adam
DUDA Bruno
PIMPICKI Ignacy
KS Czempion Warszawa 2008
2007
2008
2008
U18 MAZ -- TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
Z/4412/19
Z/12367/21
Z/6325/23
Z/4423/19
2024
2024
2024
2024




3000 m prz M
1 1 s 1 8:50.30 BAJORSKI Adam RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ I DMP BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B   131
2 2 s 1 8:51.49 ABRAMCZYK Jakub RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ I DMP BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2024 LDK!  OSU   KN B   129
3 3 s 1 9:01.52 JANDUŁA Wiktor RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ I DMP DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B   114 147
4 4 s 1 9:11.00 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń 1990 Sen KP II DMP B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2024 101
5 5 s 1 9:49.36 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK III SUGIER Maria Z/0320/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 10:44.35 SZYMCZAK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan Z/4705/19 2024
Trójskok M
  f 1 13.01 JEDYNAK Kacper RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ +1.3 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!  KN B  
1 f 1 13.58 JEDYNAK Kacper RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ +2.6 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!  KN B  
Wieloskok M
1 f 1 10.61 BANASZEK Marcel UKS Orzełki Warszawa 2009 U16 MZ +0.1 -- BOGUCKI Michał Z/0374/22 2024 LDK!
2 f 1 9.95 ZALEWSKI Wiktor OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +1.8 -- PAWŁOWSKA Maria Z/3185/21 2024
3 f 1 9.55 GÓRKO Maciej OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ +2.7 -- PAWŁOWSKA Maria Z/4872/24 2024
Dysk (1) M
1 f 1 32.24 WYRZYKOWSKI Jan UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ V BOROŃ Adam Z/0182/24 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 25.60 LEVI Charles OKS Skra Warszawa 1957 Masters MZ -- B.D. Z/3563/18 2024
3 f 1 21.16 ZAJDLER Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/0176/24 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.30 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2024 LDK!
2 f 1 37.76 SAWICKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ IV LEMIESZEWSKA Marta Z/0436/24 2024
3 f 1 28.24 MYKYTCHUK Vadim AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/11591/21 2024
4 f 1 27.88 KURAS Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/1540/22 2024
5 f 1 23.81 PIETRZYK Jerzy AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/12350/21 2024
Dysk (1.75) M
1 f 1 39.06 KRUKOWSKI Igor AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ III LEMIESZEWSKA Marta Z/3972/24 2024
2 f 1 34.16 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/4491/18 2024 BEZ LDK! 94
3 f 1 33.13 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/5619/19 2024 LDK!  KN B  
Młot (4) M
1 f 1 39.47 KONDRATOWICZ Franciszek OKS Skra Warszawa 2012 U14 MZ -- KONDRATOWICZ Wojciech Z/4141/24 2024
Młot (5) M
1 f 1 66.87 PRACHARCZYK Jan OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ II DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3238/22 2024 LDK!  OSU   KN B   147
2 f 1 64.43 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP II DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2024 LDK!  OSU   KN B   142
3 f 1 58.96 KOŁAKOWSKI Karol KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ II DMP U20 GÓRA Marcin Z/1888/20 2024 LDK!  KN B   129
4 f 1 58.44 MICHALSKI Bartłomiej LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP II DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/0978/23 2024 LDK!  OSU   KN B   128
5 f 1 54.81 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2024 LDK!  OSU   KN B   121
6 f 1 53.29 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 41.77 MIKICIUK Aleksander PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ IV SZYMCZUK Dariusz Z/1331/22 2024 LDK!  KN B  
8 f 1 40.19 MARCINIUK Franciszek PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ IV SZYMCZUK Dariusz Z/1330/22 2024 LDK!
9 f 1 34.88 WIETESKA Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław SZYMAJDA Mieczysław , Z/3290/23 , 2024 LDK!
10 f 1 33.14 LEVI Charles OKS Skra Warszawa 1957 Masters MZ -- B.D. Z/3563/18 2024
Młot (6) M
1 f 1 66.84 PRACHARCZYK Jakub OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ I DMP U20 ROSA Mikołaj Z/5101/19 2024 LDK!  OSU   KN B   159
2 f 1 64.22 WALCZAK Mariusz KS AZS AWF Warszawa 1971 Masters MZ -- GÓRA Marcin Z/4412/11 2024 1
3 f 1 41.14 SIDOROWICZ Maciej OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ IV DMP U20 TUZ Damian Z/5477/22 2024 103
4 f 1 21.68 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/5619/19 2024 LDK!  KN B  
Młot (7.26) M
1 f 1 66.78 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 1993 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2024 M 149
2 f 1 44.21 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U23 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2024 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 18.687912940979 sekund