Warszawa 25 - 26.05.2024
Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza U18 i U20 w Wielobojach 2024 [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 w 1 25.81 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ -1.2 II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  KN B   814
2 2 w 1 26.37 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK -1.2 III ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2024 LDK! 765
3 3 w 1 26.93 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ -1.2 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B   718
4 4 w 1 27.66 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -1.2 IV SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B   658
5 5 w 1 27.70 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -1.2 IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK!  KN B   655
6 6 w 1 28.72 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -1.2 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B   575
7 7 w 1 29.30 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -1.2 -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2024 532
1 1 w 2 25.47 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -0.3 II WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B   844
2 3 w 2 27.18 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -0.3 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B   697
3 4 w 2 27.33 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.3 IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B   685
4 6 w 2 27.89 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot 2007 U18 PM -0.3 IV LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!  OSU   640
5 8 w 2 29.07 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.3 -- DMP U20 TWOREK Urszula Z/2513/22 2024 549 79
1 2 w 3 27.17 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK +0.1 III JANIK Emilia Z/2578/20 2024 LDK!  KN B   698
2 5 w 3 27.84 GRACZYK Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.1 IV B.D. RZEPKA Marek Z/8788/21, Z/6577/23 2021, 2024 643
3 7 w 3 28.20 SZWICHTENBERG Zofia SKLA Sopot 2007 U18 PM +0.1 IV LEWANDOWSKI Michał Z/7364/23 2024 LDK!  OSU   615
4 9 w 3 29.52 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ +0.1 -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B   516
100 m pł J MŁ K
1 1 w 1 14.39 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU 0.0 I WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B   924
2 2 w 1 14.80 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ 0.0 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B   868
3 3 w 1 15.37 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ 0.0 II DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B   793 131
4 4 w 1 15.96 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK 0.0 III JANIK Emilia Z/2578/20 2024 LDK!  KN B   719
5 5 w 1 17.35 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot 2007 U18 PM 0.0 IV LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!  OSU   558
1 6 w 2 17.64 SZWICHTENBERG Zofia SKLA Sopot 2007 U18 PM -1.5 IV LEWANDOWSKI Michał Z/7364/23 2024 LDK!  OSU   526
2 7 w 2 17.95 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -1.5 -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B   494
3 8 w 2 18.03 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.5 -- TWOREK Urszula Z/2513/22 2024 485
4 9 w 2 19.65 GRACZYK Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.5 -- B.D. RZEPKA Marek Z/8788/21, Z/6577/23 2021, 2024 332
100 m pł K
1 1 w 1 15.12 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK -1.0 II ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2024 LDK! 826
2 2 w 1 15.20 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ -1.0 II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  KN B   815
3 3 w 1 15.32 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -1.0 II SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B   800
4 4 w 1 15.65 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -1.0 II B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK!  KN B   758
5 5 w 1 16.07 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ -1.0 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B   706
6 6 w 1 16.82 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -1.0 III DMP U20 TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B   617 103
7 7 w 1 18.16 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -1.0 -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2024 472
Wzwyż K
1 1 w 1 1.63 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ II DMP DMP U20 SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B   771 88 124
2 2 w 1 1.60 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B   736
3 3 w 1 1.54 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2024 LDK! 666
4 4 w 1 1.51 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B   632
5 5 w 1 1.48 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK!  KN B   599
6 6 w 1 1.45 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ IV B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  KN B   566
7 7 w 1 1.42 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2024 534
1 1 w 2 1.66 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU II DMP DMP U20 WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B   806 96 132
2 2 w 2 1.63 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B   771
3 3 w 2 1.51 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ IV SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B   632
4 4 w 2 1.45 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B   566
5 5 w 2 1.39 SZWICHTENBERG Zofia SKLA Sopot 2007 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/7364/23 2024 LDK!  OSU   502
6 6 w 2 1.39 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- TWOREK Urszula Z/2513/22 2024 502
7 7 w 2 1.30 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot 2007 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!  OSU   409
8 8 w 2 1.24 GRACZYK Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- B.D. RZEPKA Marek Z/8788/21, Z/6577/23 2021, 2024 350
  w 2 NM MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK -- JANIK Emilia Z/2578/20 2024 LDK!  KN B   0
Kula (3) K
1 1 w 1 11.74 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B   644
2 2 w 1 11.73 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU III WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B   643
3 3 w 1 11.14 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B   604
4 4 w 1 10.97 SZWICHTENBERG Zofia SKLA Sopot 2007 U18 PM IV LEWANDOWSKI Michał Z/7364/23 2024 LDK!  OSU   593
5 5 w 1 9.91 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot 2007 U18 PM IV LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!  OSU   524
6 6 w 1 8.92 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B   459
7 7 w 1 8.50 GRACZYK Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- B.D. RZEPKA Marek Z/8788/21, Z/6577/23 2021, 2024 432
8 8 w 1 8.28 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- TWOREK Urszula Z/2513/22 2024 417
9 9 w 1 7.84 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK -- JANIK Emilia Z/2578/20 2024 LDK!  KN B   389
Kula (4) K
1 1 w 1 9.92 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2024 LDK! 524
2 2 w 1 9.60 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/9124/21 2024 503
3 3 w 1 9.46 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK!  KN B   494
4 4 w 1 9.18 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B   476
5 5 w 1 8.96 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ -- B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  KN B   462
6 6 w 1 8.74 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B   447
7 7 w 1 7.51 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B   368
100 m M
1 1 w 1 11.06 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB -1.3 II KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   847
2 2 w 1 11.42 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U20 PD -1.3 III WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B   769
3 3 w 1 11.58 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -1.3 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B   736
4 4 w 1 11.79 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -1.3 IV RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU   693
1 4 w 2 11.74 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM -0.6 III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!  KN B   703
2 3 w 2 11.74 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP -0.6 III KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   703
3 5 w 2 11.76 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -0.6 IV CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2024 LDK! 699
4 6 w 2 11.98 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP -0.6 IV KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B   655
5 7 w 2 12.17 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.6 IV DMP GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK! 618 30
6 8 w 2 12.31 BOŁTRYK Mateusz UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -0.6 -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024 591
7 10 w 2 12.91 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -0.6 -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU   483
8 11 w 2 14.53 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U18 MZ -0.6 -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024 241
1 1 w 3 11.26 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.3 II MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   804
2 2 w 3 11.68 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ -1.3 III RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B   715
3 9 w 3 12.88 STEPANIUK Vadim UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -1.3 -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024 488
400 m M
1 1 w 1 48.71 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB II KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   875
2 3 w 1 52.15 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U20 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B   718
3 2 w 1 53.31 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU   668
4 4 w 1 53.54 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B   659
1 w 2 51.65 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   740
2 w 2 52.58 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B   700
3 w 2 52.92 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   685
4 w 2 54.82 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B   606
5 w 2 55.15 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2024 LDK! 593
6 w 2 56.56 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK! 538
1 w 3 51.71 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!  KN B   737
2 w 3 56.75 BOŁTRYK Mateusz UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024 530
3 w 3 60.61 STEPANIUK Vadim UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024 393
4 w 3 61.62 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU   360
1000 m M
1 1 w 1 3:10.09 RAFAŁOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/0444/24 2024 569
2 2 w 1 3:35.92 GNATOWSKI Jakub UKS Czwórka Białystok 2009 U16 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2111/24 2024 356
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 19.60 GNATOWSKI Jakub UKS Czwórka Białystok 2009 U16 PD -1.3 -- WOJSZKO Krzysztof Z/2111/24 2024 381
2 2 w 1 19.66 RAFAŁOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 2009 U16 MZ -1.3 -- RZEPKA Marek Z/0444/24 2024 377
Wzwyż M
1 1 w 1 1.85 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   670
2 2 w 1 1.82 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B   644
3 3 w 1 1.79 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   619
4 4 w 1 1.79 BOŁTRYK Mateusz UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024 619
5 6 w 1 1.64 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!  KN B   496
6 5 w 1 1.64 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2024 LDK! 496
7 7 w 1 1.61 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK! 472
8 8 w 1 1.58 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B   449
9 9 w 1 1.49 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU   381
  w 1 DNS RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024 0
  w 1 NM STEPANIUK Vadim UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024 0
1 1 w 2 1.91 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU   723
2 2 w 2 1.91 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB III KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   723
3 3 w 2 1.88 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U20 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B   696
4 4 w 2 1.67 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B   520
1 1 w 3 1.56 GNATOWSKI Jakub UKS Czwórka Białystok 2009 U16 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2111/24 2024 434
2 2 w 3 1.23 RAFAŁOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/0444/24 2024 206
W dal M
  5.85 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM +0.8 -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!  KN B  
  6.54 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.5 III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
1 1 w 1 6.96 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U20 PD +0.3 II WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B   804
2 2 w 1 6.87 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ +0.3 II RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU   783
3 3 w 1 6.85 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB +1.7 II KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   778
4 4 w 1 5.68 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +1.2 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B   519
1 1 w 2 6.66 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +2.1 III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   734
2 2 w 2 6.28 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ +1.0 IV RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B   648
3 3 w 2 6.22 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP +3.1 IV KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B   635
4 4 w 2 6.20 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP +0.2 IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   630
5 5 w 2 5.98 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM +2.3 IV B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!  KN B   582
6 6 w 2 5.66 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +1.1 -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2024 LDK! 514
7 7 w 2 5.56 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.8 -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK! 494
8 8 w 2 5.21 BOŁTRYK Mateusz UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD +1.2 -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024 423
9 9 w 2 4.66 STEPANIUK Vadim UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD +1.9 -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024 319
10 10 w 2 4.50 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U18 MZ +0.4 -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024 290
11 11 w 2 4.34 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD +2.6 -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU   262
1 1 w 3 5.67 GNATOWSKI Jakub UKS Czwórka Białystok 2009 U16 PD +1.1 V WOJSZKO Krzysztof Z/2111/24 2024 516
2 2 w 3 4.51 RAFAŁOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 2009 U16 MZ +0.8 -- RZEPKA Marek Z/0444/24 2024 292
Kula (5) M
1 1 w 1 14.13 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   736
2 2 w 1 13.65 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B   707
3 3 w 1 12.67 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP IV KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B   647
4 4 w 1 11.95 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!  KN B   603
5 5 w 1 11.58 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   581
6 6 w 1 11.02 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK! 547
7 7 w 1 10.70 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU   528
8 8 w 1 10.31 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2024 LDK! 504
9 9 w 1 9.83 BOŁTRYK Mateusz UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024 475
10 10 w 1 9.68 STEPANIUK Vadim UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024 466
11 11 w 1 7.51 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024 337
1 1 w 2 9.53 GNATOWSKI Jakub UKS Czwórka Białystok 2009 U16 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2111/24 2024 457
2 2 w 2 8.54 RAFAŁOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/0444/24 2024 398
Kula (6) M
1 1 w 1 15.37 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB II KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   812
2 2 w 1 12.58 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U20 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B   642
3 3 w 1 11.73 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU   590
4 4 w 1 11.51 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B   577
5-bój M MŁ M
1 f 1 2144 GNATOWSKI Jakub UKS Czwórka Białystok 2009 U16 PD V WOJSZKO Krzysztof Z/2111/24 2024
2 f 1 1842 RAFAŁOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/0444/24 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.2359280586243 sekund