Warszawa 25 - 26.05.2024
Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza U18 i U20 w Wielobojach 2024 [DMP] [DMP U20]
600 m K
1 1 w 1 1:44.91 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław Z/3669/20 2024 LDK!  OSU   618
2 2 w 1 1:46.31 USS Maryna RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ V STELMASZCZYK Joanna Z/5508/21 2024 591
3 3 w 1 1:56.23 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3193/21 2024 LDK! 417
4 4 w 1 1:57.41 PIETRZAK Monika SKLA Sopot 2010 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/5833/23 2024 398
5 5 w 1 1:58.90 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3560/20 , 2024 LDK! 375
6 6 w 1 1:59.38 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- RADTKE Aleksandra Z/2276/20 2024 LDK! 368
7 7 w 1 2:02.28 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ -- RODOWALD Olaf Z/2051/21 2024 LDK! 325
8 8 w 1 2:07.23 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2024 258
  w 1 DNF WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3192/21 2024 LDK! 0
800 m K
2 1 w 1 2:24.37 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B   765
3 2 w 1 2:30.62 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2024 LDK! 685
4 3 w 1 2:30.65 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ IV B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  KN B   685
5 4 w 1 2:31.91 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ IV SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B   669
6 5 w 1 2:37.36 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B   604
7 6 w 1 2:37.96 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK!  KN B   596
8 7 w 1 2:47.62 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2024 489
1 1 w 2 2:24.24 SZWICHTENBERG Zofia SKLA Sopot 2007 U18 PM III LEWANDOWSKI Michał Z/7364/23 2024 LDK!  OSU   767
2 2 w 2 2:29.36 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK IV JANIK Emilia Z/2578/20 2024 LDK!  KN B   701
3 3 w 2 2:33.72 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B   647
4 4 w 2 2:37.35 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B   604
5 5 w 2 2:46.95 GRACZYK Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- B.D. RZEPKA Marek Z/8788/21, Z/6577/23 2021, 2024 496
6 6 w 2 2:48.59 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot 2007 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!  OSU   478
7 7 w 2 2:55.37 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- TWOREK Urszula Z/2513/22 2024 409
8 8 w 2 3:04.15 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B   328
80 pł K
1 1 w 1 11.64 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +0.4 II RZEPKA Marek Z/3192/21 2024 LDK! 925
2 2 w 1 12.86 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +0.4 III RADKIEWICZ Przemysław Z/3669/20 2024 LDK!  OSU   732
3 3 w 1 13.16 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +0.4 IV RZEPKA Marek Z/3193/21 2024 LDK! 687
4 4 w 1 13.22 USS Maryna RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ +0.4 IV STELMASZCZYK Joanna Z/5508/21 2024 679
5 6 w 1 13.57 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ +0.4 IV RODOWALD Olaf Z/2051/21 2024 LDK! 629
1 5 w 2 13.23 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U16 PM -1.4 IV B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3560/20 , 2024 LDK! 677
2 7 w 2 13.71 PIETRZAK Monika SKLA Sopot 2010 U16 PM -1.4 IV URBANEK Ryszard Z/5833/23 2024 609
3 8 w 2 14.28 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -1.4 V RADTKE Aleksandra Z/2276/20 2024 LDK! 533
4 9 w 2 14.65 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -1.4 V RACZYŁO Damian Z/3254/21 2024 485
Wzwyż K
1 1 w 3 1.61 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ III DMP DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław Z/3669/20 2024 LDK!  OSU   747 83 118
2 2 w 3 1.55 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ III DMP RODOWALD Olaf Z/2051/21 2024 LDK! 678 68
3 4 w 3 1.49 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV RZEPKA Marek Z/3192/21 2024 LDK! 610
4 3 w 3 1.49 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV DMP U20 RZEPKA Marek Z/3193/21 2024 LDK! 610 88
5 5 w 3 1.46 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U16 PM IV B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3560/20 , 2024 LDK! 577
6 6 w 3 1.37 USS Maryna RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/5508/21 2024 481
6 7 w 3 1.37 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2024 481
8 8 w 3 1.34 PIETRZAK Monika SKLA Sopot 2010 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/5833/23 2024 449
9 9 w 3 1.34 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- RADTKE Aleksandra Z/2276/20 2024 LDK! 449
W dal K
1 1 w 1 5.23 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK -0.1 III ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2024 LDK! 623
2 2 w 1 5.08 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ 0.0 IV SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B   581
3 3 w 1 4.99 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ 0.0 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B   557
4 4 w 1 4.88 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +0.2 IV DMP TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B   527 53
5 5 w 1 4.60 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -0.9 -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK!  KN B   454
6 6 w 1 4.50 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -0.2 -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2024 428
7 7 w 1 4.33 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ -0.1 -- B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  KN B   386
1 1 w 2 5.15 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -0.5 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B   601
2 2 w 2 5.08 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK -1.3 IV JANIK Emilia Z/2578/20 2024 LDK!  KN B   581
3 3 w 2 4.94 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ 0.0 IV DMP ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B   543 56
4 4 w 2 4.87 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -0.1 IV DMP SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B   524 52
5 5 w 2 4.78 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot 2007 U18 PM +1.2 -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!  OSU   500
6 6 w 2 4.65 SZWICHTENBERG Zofia SKLA Sopot 2007 U18 PM -0.1 -- LEWANDOWSKI Michał Z/7364/23 2024 LDK!  OSU   466
7 7 w 2 4.43 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +2.1 -- TWOREK Urszula Z/2513/22 2024 411
8 8 w 2 4.33 GRACZYK Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.8 -- B.D. RZEPKA Marek Z/8788/21, Z/6577/23 2021, 2024 386
  w 2 DNS WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU 0.0 -- WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B   0
1 1 w 3 5.06 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +0.5 IV RZEPKA Marek Z/3192/21 2024 LDK! 576
2 2 w 3 4.91 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP +2.0 IV RADTKE Aleksandra Z/2276/20 2024 LDK! 535
3 3 w 3 4.91 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +0.7 IV RADKIEWICZ Przemysław Z/3669/20 2024 LDK!  OSU   535
4 4 w 3 4.69 PIETRZAK Monika SKLA Sopot 2010 U16 PM +1.1 V URBANEK Ryszard Z/5833/23 2024 477
5 5 w 3 4.68 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U16 PM -0.5 V B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3560/20 , 2024 LDK! 474
6 6 w 3 4.55 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ -0.1 V RODOWALD Olaf Z/2051/21 2024 LDK! 441
7 7 w 3 4.43 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -0.4 -- RZEPKA Marek Z/3193/21 2024 LDK! 411
8 8 w 3 4.31 USS Maryna RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -0.4 -- STELMASZCZYK Joanna Z/5508/21 2024 381
9 9 w 3 3.71 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ +0.9 -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2024 244
Kula (3) K
1 1 w 2 10.78 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV RZEPKA Marek Z/3192/21 2024 LDK! 581
2 2 w 2 10.24 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U16 PM IV B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3560/20 , 2024 LDK! 545
3 3 w 2 10.12 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław Z/3669/20 2024 LDK!  OSU   537
4 4 w 2 9.06 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/3193/21 2024 LDK! 468
5 5 w 2 7.88 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -- RADTKE Aleksandra Z/2276/20 2024 LDK! 392
6 6 w 2 7.74 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ -- RODOWALD Olaf Z/2051/21 2024 LDK! 383
7 7 w 2 7.32 PIETRZAK Monika SKLA Sopot 2010 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/5833/23 2024 356
8 8 w 2 7.20 USS Maryna RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/5508/21 2024 348
9 9 w 2 6.83 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2024 324
Oszczep (500) K
1 1 w 1 31.23 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B   500
2 2 w 1 29.94 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B   475
3 3 w 1 25.81 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B   398
4 4 w 1 23.22 GRACZYK Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- B.D. RZEPKA Marek Z/8788/21, Z/6577/23 2021, 2024 349
5 5 w 1 22.50 SZWICHTENBERG Zofia SKLA Sopot 2007 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/7364/23 2024 LDK!  OSU   335
6 6 w 1 19.38 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot 2007 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!  OSU   277
7 7 w 1 19.18 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK -- JANIK Emilia Z/2578/20 2024 LDK!  KN B   274
8 8 w 1 15.69 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- TWOREK Urszula Z/2513/22 2024 209
Oszczep (600) K
1 1 w 1 40.05 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK II ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2024 LDK! 668
2 2 w 1 31.44 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B   504
3 3 w 1 30.55 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK!  KN B   487
4 4 w 1 27.01 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B   420
5 5 w 1 26.83 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2024 417
6 6 w 1 25.65 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ -- B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  KN B   395
7 7 w 1 23.97 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B   363
5-bój K MŁ K
1 f 1 3169 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ II RADKIEWICZ Przemysław Z/3669/20 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 2692 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ III RZEPKA Marek Z/3192/21 2024 LDK!
3 f 1 2648 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U16 PM III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3560/20 , 2024 LDK!
4 f 1 2593 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV RZEPKA Marek Z/3193/21 2024 LDK!
5 f 1 2480 USS Maryna RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ IV STELMASZCZYK Joanna Z/5508/21 2024
6 f 1 2456 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ IV RODOWALD Olaf Z/2051/21 2024 LDK!
7 f 1 2289 PIETRZAK Monika SKLA Sopot 2010 U16 PM V URBANEK Ryszard Z/5833/23 2024
8 f 1 2277 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U16 KP V RADTKE Aleksandra Z/2276/20 2024 LDK!
9 f 1 1792 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2024
7-bój J MŁ K
1 f 1 4688 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ I ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 f 1 4233 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 3804 SZWICHTENBERG Zofia SKLA Sopot 2007 U18 PM III LEWANDOWSKI Michał Z/7364/23 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 3428 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ IV SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 f 1 3386 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot 2007 U18 PM IV LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 3362 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U18 PK IV JANIK Emilia Z/2578/20 2024 LDK!  KN B  
7 f 1 2988 GRACZYK Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- B.D. RZEPKA Marek Z/8788/21, Z/6577/23 2021, 2024
8 f 1 2982 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- TWOREK Urszula Z/2513/22 2024
  f 1 DNF WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B  
7-bój K
1 f 1 4757 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK I ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2024 LDK!
2 f 1 4378 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
3 f 1 4210 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ II SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 4123 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ III B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  KN B  
5 f 1 4043 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP III B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK!  KN B  
6 f 1 3906 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B  
7 f 1 3375 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/9124/21 2024
1500 m M
1 1 w 1 4:33.57 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB -- KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   721
2 2 w 1 5:11.23 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B   497
3 3 w 1 5:16.23 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B   470
4 4 w 1 5:16.29 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU   470
1 1 w 2 4:51.12 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   612
2 2 w 2 4:52.02 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   607
3 3 w 2 5:02.32 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!  KN B   546
4 4 w 2 5:11.70 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK! 494
5 5 w 2 5:13.42 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B   485
6 6 w 2 5:14.43 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B   479
7 7 w 2 5:29.94 BOŁTRYK Mateusz UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024 400
8 8 w 2 5:34.21 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2024 LDK! 379
9 9 w 2 5:53.16 STEPANIUK Vadim UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024 293
10 10 w 2 6:29.81 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU   156
110 m pł J MŁ M
1 1 w 1 14.59 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.5 II MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   900
2 2 w 1 14.61 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ +0.5 II RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B   897
3 3 w 1 15.33 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM +0.5 III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!  KN B   810
4 4 w 1 16.15 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP +0.5 IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   716
5 5 w 1 16.21 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP +0.5 IV KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B   709
6 9 w 1 20.68 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD +0.5 -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU   297
1 6 w 2 16.80 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +0.8 -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2024 LDK! 645
2 7 w 2 18.34 BOŁTRYK Mateusz UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD +0.8 -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024 492
3 8 w 2 20.44 STEPANIUK Vadim UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD +0.8 -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024 315
4 10 w 2 21.28 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.8 -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK! 255
110 m pł M (99.1) M
1 1 w 1 14.18 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB -0.5 I KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   951
2 2 w 1 14.27 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U20 PD -0.5 I WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B   940
3 3 w 1 15.33 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 II RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU   810
4 4 w 1 15.50 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -0.5 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B   790
Tyczka M
1 1 w 1 4.00 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ II DMP DMP U20 RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU   617 74 122
2 2 w 1 3.70 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B   535
3 3 w 1 3.50 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U20 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B   482
  w 1 NM TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB -- KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   0
1 1 w 2 4.00 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ II RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B   617
2 2 w 2 3.90 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   590
3 3 w 2 3.30 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP IV KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B   431
4 4 w 2 3.10 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK! 381
5 5 w 2 2.90 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!  KN B   333
6 6 w 2 2.80 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   309
7 7 w 2 2.50 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2024 LDK! 242
8 8 w 2 2.50 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU   242
9 10 w 2 2.30 BOŁTRYK Mateusz UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024 199
9 9 w 2 2.30 STEPANIUK Vadim UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024 199
Dysk (1.5) M
1 1 w 1 41.78 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   701
2 2 w 1 35.30 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP IV KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B   570
3 3 w 1 34.91 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B   562
4 4 w 1 33.04 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   525
5 5 w 1 29.21 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!  KN B   449
6 6 w 1 27.98 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2024 LDK! 425
7 7 w 1 27.67 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU   419
8 8 w 1 27.01 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK! 406
9 9 w 1 26.83 STEPANIUK Vadim UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024 402
10 10 w 1 20.55 BOŁTRYK Mateusz UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024 282
Dysk (1.75) M
1 1 w 1 45.12 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB II KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   769
2 2 w 1 38.58 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U20 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B   636
3 3 w 1 32.87 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU   521
4 4 w 1 31.96 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B   503
Oszczep (700) M
1 1 w 1 54.01 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B   648
2 2 w 1 47.89 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   557
3 3 w 1 44.75 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B   511
4 4 w 1 39.72 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!  KN B   438
5 5 w 1 38.29 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2024 LDK! 417
6 6 w 1 37.52 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK! 406
7 7 w 1 34.41 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   362
8 8 w 1 31.78 STEPANIUK Vadim UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024 324
9 9 w 1 28.41 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU   277
10 10 w 1 20.95 BOŁTRYK Mateusz UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024 174
Oszczep (800) M
1 1 w 1 68.53 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB I KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   867
2 2 w 1 46.81 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU   542
3 3 w 1 43.88 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B   499
4 4 w 1 43.55 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U20 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B   494
10-bój J MŁ M
1 f 1 7044 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ I MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 f 1 6486 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ II RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 5829 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 5737 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 5697 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 4914 MIKUŚKIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP IV CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2024 LDK!
7 f 1 4611 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK!
8 f 1 4185 BOŁTRYK Mateusz UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/4747/23 2024
9 f 1 3405 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU  
10 f 1 3199 STEPANIUK Vadim UKS Czwórka Białystok 2008 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/1773/23 2024
  f 1 DNF RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024
10-bój JUN M
1 f 1 7343 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB I KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 6678 JENIEC Jakub UKS Czwórka Białystok 2006 U20 PD I WOJSZKO Krzysztof Z/10367/21 2024  KN B  
3 f 1 6417 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
4 f 1 5808 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.1536610126495 sekund