Białystok 24 - 26.05.2024
Akademickie Mistrzostwa Polski 2024. Mistrzostwa AZS [DMP] [DMP U20]
400 m K
1 49 s 1 64.14 PAKULSKA Urszula KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 1998 Sen MA -- B.D.
2 70 s 1 70.54 BIELSKA Urszula KU AZS Politechniki Krakowskiej 1999 Sen MA -- B.D.
3 73 s 1 72.25 WOJNOWSKA Aleksandra KU AZS Politechniki Gdańskiej 2003 U23 PM -- B.D.
4 78 s 1 73.29 RAJCZYK Lucyna KU AZS WAT w Warszawie 2004 U23 MZ -- B.D.
5 79 s 1 73.48 ROMANOWSKA Magdalena KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2003 U23 MZ -- B.D.
6 80 s 1 73.99 TYSZKO Weronika KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2001 Sen MZ -- SAKIEWICZ Ignacy
7 83 s 1 83.69 PIECZYŃSKA Maja KU AZS ANS w Koninie 2003 U23 WP -- B.D.
8 84 s 1 90.06 LEKS Amelia KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach 2000 Sen SL --
1 57 s 2 66.10 MITRUCZUK Kinga niest. Lublin 2000 Sen LU -- B.D.
2 66 s 2 69.16 SKIBNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- B.D.
3 67 s 2 70.22 SASIN Jagoda KU AZS Politechniki Krakowskiej 2003 U23 MA -- B.D.
4 74 s 2 72.53 WÓJCIK Małgorzata niest. Olsztyn 1999 Sen WN -- B.D.
5 75 s 2 72.66 POLCZYŃSKA Weronika niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
6 77 s 2 73.27 WĘGOREK Patrycja AZS Warszawa 2005 U20 MZ -- B.D. B.D. , Z/6406/24 , 2024
7 81 s 2 74.14 PERLIK Karolina KU AZS Politechniki Krakowskiej 1997 Sen MA -- B.D.
8 82 s 2 79.33 SZATYŁOWICZ Dominika KU AZS Uniwersytetu w Białymstoku 2004 U23 PD -- B.D.
1 15 s 3 56.77 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL II DMP B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2024 LDK! 109
2 48 s 3 64.10 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U23 WN -- PALUCH Krystian B.D. LDK!
3 55 s 3 65.90 BANAS Wiktoria KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2003 U23 SK -- B.D.
4 61 s 3 66.83 SENDEROWICZ Justyna KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. DZIUBA Szymon , Z/1585/22 , 2024
5 64 s 3 68.34 UFEL Marcelina KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
6 65 s 3 69.14 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -- B.D. BEZ
7 69 s 3 70.35 DOMINIAK Paulina KU AZS Politechniki Poznańskiej 2005 U20 WP -- B.D.
8 72 s 3 71.60 BOREK Bogumiła niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
1 52 s 4 64.64 FILIPEK Kinga KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2001 Sen MA -- B.D. B.D.
2 60 s 4 66.39 KASPRZYK Anna niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
3 62 s 4 67.81 HRYNIEWICKA Hanna RK Athletics Warszawa 2004 U23 MZ -- B.D.
4 63 s 4 67.95 BRACHUCY Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 1999 Sen MA -- B.D. B.D.
5 68 s 4 70.34 GRABOWSKA Maja OLA Kujawsko-pomorskie 2002 U23 KP -- GURNA Jolanta B.D. LDK!
6 71 s 4 70.71 ŚMIERTELNY Aleksandra KU AZS Politechniki Rzeszowskiej 2002 U23 PK -- B.D.
1 43 s 5 62.77 BUŚKO Zofia AZS Łódź 1999 Sen LD -- B.D.
2 46 s 5 63.20 SŁOWIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 2000 Sen ZP -- B.D. B.D. LDK!
3 50 s 5 64.30 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U23 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
4 51 s 5 64.58 LACHOWICZ Klara AZS Łódź 2000 Sen LD -- B.D.
5 53 s 5 64.99 MAJKUT Kinga CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- B.D.
6 54 s 5 65.30 KONIECZNA Joanna MKS Siechnice 2004 U23 DS -- ZIÓŁKOWSKI Marek SOBCZYK Tomasz B.D. , Z/0840/16 , 2024 LDK!
7 56 s 5 65.98 ZAJĄC Julia UKS Trójka Mikołów 2002 U23 SL -- BONK Stanisław LDK!
1 34 s 6 61.18 IGLEWSKA Żaneta MKL Toruń 2003 U23 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/1531/18 2024
2 37 s 6 61.92 FIAŁKOWSKA Marta MKL Toruń 2003 U23 KP III B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/11809/21 , 2024
3 40 s 6 62.53 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 2004 U23 PK -- ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian B.D. , Z/4635/18 , 2024 LDK!
4 44 s 6 63.01 KIEDRYŃSKA Alina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2003 U23 MZ -- B.D.
5 45 s 6 63.15 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U23 MZ -- LEMIESZ Aneta B.D. B.D. Z/3456/18 2022
6 59 s 6 66.38 DOMŻAŁ Barbara Akademia Sportu Otwock 1997 Sen MZ -- B.D. KALINOWSKA Paulina , Z/2587/16 , 2023
1 27 s 7 59.49 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2024
2 29 s 7 59.77 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/1172/20 2024 LDK!
3 31 s 7 59.92 MATUSZCZAK Gabriela OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP III GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin REJEWSKI Robert B.D. , Z/0300/17 , 2024 LDK!
4 33 s 7 60.70 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 2000 Sen PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0542/17 2019
5 39 s 7 62.46 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0661/20 2024
6 41 s 7 62.59 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U23 MA -- KUBICZ Wojciech B.D. Z/0054/17 2022 LDK!
7 58 s 7 66.17 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna 2001 Sen DS -- CHORZĘPA Przemysław B.D. Z/0501/17 2022
1 23 s 8 58.77 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!
2 24 s 8 58.83 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/2580/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 30 s 8 59.84 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 Sen DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2024
4 36 s 8 61.50 BIGUS Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK III MARSZAŁEK Tomasz KOWAL Piotr B.D. , Z/1763/17 , 2024 LDK!
5 42 s 8 62.61 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U20 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2024
6 47 s 8 63.37 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej B.D. , Z/2054/18 , 2024 LDK!  KN B  
7 76 s 8 72.95 WOJTUŃ Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- B.D.
1 20 s 9 57.32 CZESZEWSKA Weronika OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP II DMP REJEWSKI Robert B.D. Z/4946/18 2024 103
2 21 s 9 57.46 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2024 102
3 22 s 9 58.56 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA II SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  KN B  
4 25 s 9 59.06 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U23 LD III NOWAK Mieczysław B.D. Z/4077/17 2024  KN B  
5 26 s 9 59.13 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom 2000 Sen MZ III KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek Z/2957/15 2024
6 32 s 9 60.62 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ III KĘDZIORA Robert B.D. Z/0848/20 2024
7 38 s 9 62.10 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS -- B.D. B.D.
1 10 s 10 55.48 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP I DMP LACH Magdalena B.D. Z/1145/20 2024 LDK!  KN B   125
2 11 s 10 55.63 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 12 s 10 56.00 TUREK Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U23 MA I WAŁASZEK Jarosław Z/2866/21 2024  KN B  
4 14 s 10 56.65 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2024 LDK! 111
5 17 s 10 57.05 GAJKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II DMP B.D. KĘDZIORA Robert , Z/3000/17 , 2024 106
6 28 s 10 59.51 STÓJ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2001 Sen PM III SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/1548/15 2024
7 35 s 10 61.41 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA III DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2024 62
1 6 s 11 54.39 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 Sen LU M DMP B.D. JAROS Marek B.D. , Z/4184/18 , 2024  KNS   138
2 8 s 11 54.95 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KN B  
3 9 s 11 55.00 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL I DMP PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2024 LDK! 130
4 13 s 11 56.13 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL I DMP MICHALSKA Alicja B.D. Z/1030/22 2024 LDK! 117
5 16 s 11 56.95 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II B.D. ROŻEJ Marek , Z/0628/17 , 2024 LDK!
6 18 s 11 57.18 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1634/14 2024
7 19 s 11 57.25 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 Sen LU II KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert Z/2074/15 2024
1 1 s 12 52.80 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ M KĘDZIORA Robert B.D. Z/2676/16 2024
2 2 s 12 53.04 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M DMP OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2024 156
3 3 s 12 53.06 GRYC Anna KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3062/15 2024  KNS  
4 4 s 12 54.16 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U20 PM M JASKUŁKA Teresa B.D. Z/3720/17 2024  KNF  
5 5 s 12 54.21 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU M DMP JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK! 140
6 7 s 12 54.43 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD M GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1209/14 2024
1500 m K
1 44 s 1 5:03.43 MISSALA Magdalena AZS Warszawa # 2005 U20 MZ IV B.D. SAKIEWICZ Ignacy # , Z/6362/24 , 2024
2 48 s 1 5:06.92 WOJNOWSKA Natalia BKS Bydgoszcz 2002 U23 KP -- ADAMCZYK Dariusz
3 51 s 1 5:13.77 JASIŃSKA Patrycja KU AZS Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu 2003 U23 KP -- B.D.
4 65 s 1 5:34.42 MATURA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U23 SL -- B.D.
5 66 s 1 5:35.27 BEDNARZ Patrycja LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U23 OP -- ZOK Roman B.D. LDK!
6 70 s 1 5:40.24 JUDASZ Wiktoria KU AZS Politechniki Poznańskiej 2004 U23 WP -- B.D.
7 73 s 1 5:47.59 RUSEK Karolina KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2002 U23 LU -- B.D.
8 75 s 1 5:50.17 SIEDLĘCZKA Ewa KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA -- KUCZEK Piotr
9 76 s 1 5:52.27 ROGALA Sandra KU AZS Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni 2001 Sen PM -- B.D.
10 77 s 1 5:56.13 SOBOLEWSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL -- B.D. B.D.
11 78 s 1 5:56.32 ZAMBRANO OJEDA Susana ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U23 LB -- B.D.
12 86 s 1 6:25.56 ROMANOWSKA Magdalena KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2003 U23 MZ -- B.D.
13 87 s 1 6:36.28 WINIARSKA Paulina KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2003 U23 LU -- B.D.
1 54 s 2 5:17.13 CUKIERSKA Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U23 WP -- B.D.
2 61 s 2 5:31.41 MAŁAJEWICZ Izabela KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
3 63 s 2 5:32.62 RYBICKA Paulina niest. Bydgoszcz 2001 Sen KP -- B.D.
4 68 s 2 5:38.10 FELSKOWSKA Martyna niest. Gdańsk 2001 Sen PM -- B.D.
5 69 s 2 5:38.63 SIKORA Paulina KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu 2002 U23 WP -- B.D.
6 71 s 2 5:45.97 CIOĆ Natalia KU AZS Politechniki Rzeszowskiej 2000 Sen PK -- B.D.
7 74 s 2 5:49.34 PAZUREK Kasia KU AZS Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni 2001 Sen PM -- B.D.
8 80 s 2 6:01.78 BLICHARCZYK Weronika KKB MOSiR Krosno 2003 U23 PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/1940/21 2022
9 81 s 2 6:03.16 MIELICKA Barbara niest. Poznań 2002 U23 WP -- B.D.
10 82 s 2 6:09.12 IWANIUK Julia KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2001 Sen PD -- B.D.
11 83 s 2 6:11.51 SPROCH Julia UKS Gimpel Nowy Targ 1999 Sen MA -- B.D.
12 84 s 2 6:14.67 BĄK Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
13 85 s 2 6:18.54 SITKO Maria niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
14 88 s 2 6:52.52 JUROWCZYK Barbara KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2000 Sen PD -- B.D.
1 37 s 3 4:57.13 ŚLOŃSKA Bernadeta KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA III CHRYCZYK Katarzyna B.D. # Z/7702/21 2022
2 45 s 3 5:03.71 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/3284/19 2024 LDK!
3 47 s 3 5:06.27 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U23 MZ -- MISZTAL Janusz B.D. Z/2894/18 2022 LDK!
4 49 s 3 5:11.42 KRUPOWICZ Wiktoria KU AZS SGH w Warszawie # 1999 Sen MZ -- B.D. B.D.
5 50 s 3 5:12.71 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U23 PM -- B.D. 3 LDK!
6 53 s 3 5:15.22 LEWIŃSKA Agata RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0784/20 2024 LDK!
7 55 s 3 5:18.82 GŁUCHOWSKA Zofia AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -- B.D. B.D. LDK!
8 56 s 3 5:21.44 ZUJKO Kinga MKS Juvenia Białystok 1996 Sen PD -- B.D. B.D. Z/1866/19 2019
9 59 s 3 5:25.33 SLĘCZEK Kinga KU AZS Politechniki Bydgoskiej 2002 U23 KP -- B.D.
10 60 s 3 5:27.20 KOZŁOWSKA Kinga niest. Białystok 1999 Sen PD -- B.D.
11 64 s 3 5:33.66 KUJAWSKA Ewa KU AZS Politechniki Gdańskiej 2000 Sen PM -- B.D.
12 67 s 3 5:36.19 ZAJDA Joanna LKS Brodnica 1986 Masters KP -- B.D. BEZ
13 79 s 3 5:58.69 UFEL Marcelina KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
1 23 s 4 4:43.51 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 Sen SL II KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2024
2 25 s 4 4:45.28 GOLEC Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 1999 Sen PK III B.D.
3 32 s 4 4:54.42 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 2001 Sen ZP III SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/0642/16 2024
4 33 s 4 4:55.27 FAŁDROWICZ Dorota RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. , Z/0389/17 , 2024 LDK!
5 34 s 4 4:55.30 DUDEK Agnieszka KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/1853/18 2024 LDK!
6 35 s 4 4:56.61 BŁASZCZYK Adela AZS UMCS Lublin # 2001 Sen LU III B.D. RÓŻYCKI Piotr , Z/3939/24 , 2024
7 36 s 4 4:56.89 KOZIK Karolina KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL III DMP B.D. B.D. , Z/2138/17 , 2024 LDK! 49
8 38 s 4 4:57.27 FALKOWICZ Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 1987 Masters LU III B.D. B.D. , Z/2790/24 , 2024
9 39 s 4 4:59.30 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/5023/19 2023
10 41 s 4 4:59.88 BANASIAK Joanna MKS Siechnice # 2004 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1031/19 2024 LDK!
11 42 s 4 5:00.95 CHROMIK Julia KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/2286/16 , 2024
12 46 s 4 5:03.93 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2024
13 57 s 4 5:22.68 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. B.D. Z/9072/21 2023 LDK!
14 58 s 4 5:24.82 MAKUCH Joanna SRS Kondycja Piaseczno 2003 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/7367/23 2024
1 12 s 5 4:38.38 ZAWADZKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ II WRONA Grzegorz B.D. Z/0979/23 2024
2 16 s 5 4:39.97 OGÓREK Monika MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2004 U23 MA II BUŹNIAK Arkadiusz B.D. Z/4801/22 2024  KN B  
3 18 s 5 4:41.40 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U23 WP II CHMIELARZ Lucyna B.D. Z/1944/19 2024 LDK!
4 20 s 5 4:42.54 LIZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/4420/18 2024 LDK!  KN B  
5 21 s 5 4:42.78 WYROŚLAK Martyna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2739/22 2024 LDK!
6 22 s 5 4:43.25 CYBULSKA Klaudia UKS Filipides Teresin 1999 Sen MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. Z/0389/15 2024
7 26 s 5 4:46.24 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA III B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
8 28 s 5 4:47.33 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2024
9 40 s 5 4:59.85 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 Sen LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
10 43 s 5 5:01.10 OLESIEJUK Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -- WILCZEK Janusz SZAŁACH Krzysztof B.D. , Z/4413/17 , 2024 LDK!  KN B  
11 52 s 5 5:14.46 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy 2002 U23 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1272/15 2022 LDK!
12 62 s 5 5:32.11 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U23 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. , Z/1324/17 , 2023 LDK!
13 72 s 5 5:47.25 CYMBALIŃSKA Ewelina AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -- CHOJECKI Daniel B.D. Z/4555/18 2024  KNF  
1 2 s 6 4:28.77 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina B.D. Z/0431/18 2024 LDK!  KNF  
2 9 s 6 4:37.26 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2024
3 11 s 6 4:37.89 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/0280/15 2024 LDK!
4 13 s 6 4:38.42 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/0509/16 2024 88
5 14 s 6 4:38.95 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2024 LDK!
6 15 s 6 4:39.71 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2001 Sen MZ II ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/1755/15 2021 LDK!
7 17 s 6 4:40.31 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz 2004 U23 KP II MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian B.D. , Z/1433/18 , 2024 LDK!  KN B  
8 27 s 6 4:46.90 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U23 SL III PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. Z/3735/17 2024 LDK!  KN B  
9 29 s 6 4:48.90 CYBULSKA Dagmara UKS Filipides Teresin 1999 Sen MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. Z/0388/15 2024
10 30 s 6 4:51.01 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U23 MZ III MIŁKOWSKI Karol B.D. Z/2180/19 2024  KN B  
  s 6 DNF BŁOCH Maria UKS Azymut Pabianice # 2004 U23 LD -- WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/1367/22 2023
1 1 s 7 4:27.76 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024
2 3 s 7 4:29.19 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/3372/16 2024 111
3 4 s 7 4:29.49 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2000 Sen PD I B.D. B.D. B.D. , Z/1950/15 , 2024
4 5 s 7 4:31.78 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 Sen MZ I PARADOWSKA Renata B.D. B.D. B.D. Z/2079/15 2024 LDK!
5 6 s 7 4:33.08 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997 Sen SL II HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2022
6 7 s 7 4:35.85 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2024
7 8 s 7 4:37.01 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U23 MA II ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/3915/16 2024 LDK!  KN B  
8 10 s 7 4:37.53 WOJTKOWIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/1891/19 2024 LDK! 90
9 19 s 7 4:42.11 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK II KOWAL Piotr MAZUR Janusz B.D. Z/4125/17 2024 LDK!  KN B  
10 24 s 7 4:44.45 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń 2000 Sen KP III B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024
11 31 s 7 4:53.14 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
4x100 m K
1 1 s 1 45.96 POLAK Julia
KIEPURA Monika
ZIMOLĄG Oliwia
GUZOWSKA Paulina
KU AZS AWF Katowice 2001
2000
2005
2000
Sen SLK -- OLSZAR Michał B.D.
B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D.
KOTUŁA Krzysztof B.D.
KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/3464/15
, Z/0884/15
Z/0457/18
Z/4472/15
2024
, 2024
2024
2024




1 4 s 3 47.62 STRZELEWICZ Zuzanna
KACZMAREK Alicja
PAWŁOWSKA Maja
DZIAMSKA Julia
KU AZS AWF Poznań 2002
2002
2002
2003
U23 WLP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D.
B.D. ROŻEJ Marek
OSIK Tadeusz B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
Z/0024/15
, Z/0628/17
Z/2823/16
Z/0868/15
2024
, 2024
2024
2024




2 7 s 3 49.70 ZAPORA Blanka
PIETROŃ Monika
JAROCKA Alicja
STEMPKOWSKA Kamila
KU AZS AWFiS w Gdańsku 2001
2002
2004
2004
Sen POM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard
B.D. LEWANDOWSKI Michał KAŃSKI Ryszard
SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna
PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard
Z/3200/17
, Z/2850/16
Z/1172/20
, Z/0711/19
2024
, 2024
2024
, 2024




1 2 s 6 46.69 GOLEC Magdalena
DĄBEK Emilia
WROŃSKA Wiktoria
ZWOLIŃSKA Judyta
KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego 2002
2001
2000
2002
Sen PDK -- WIERZBICKI Mirosław B.D.
MAZUR Janusz B.D.
B.D. MAZUR Janusz
MAZUR Janusz B.D.
Z/4831/18
Z/5252/15
, Z/0142/16
Z/3127/16
2024
2024
, 2024
2024




2 3 s 6 46.94 WŁOSZCZYK Liwia
ZIMNA Marta
RZESZEWSKA Olga
WÓJCIK Natalia
KU AZS UAM Poznań 2004
2002
2002
2004
U23 WLP -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
B.D. OSIK Tadeusz B.D.
MANTYK Łukasz B.D.
, Z/4328/18
Z/2210/19
, Z/0630/17
Z/0304/18
, 2024
2024
, 2024
2024




3 5 s 6 47.87 GOZDERA Zuzanna
WASILUK Agata
RAK Alicja
PIETRUCZUK Natalia
KU AZS UMCS w Lublinie 2004
2000
2004
1999
Sen LBE -- MARUSZEWSKI Piotr B.D.
B.D. MAKSYMIUK Zbigniew
SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr B.D.
MARUSZEWSKI Piotr B.D.
Z/0892/18
, Z/0973/15
, Z/2888/15
Z/1853/16
2024
, 2023
, 2024
2024




4 6 s 6 48.98 KWASIBORSKA Julia
SOBCZYK Kamila
BROWARCZYK Dominika
BYZDRA Julia
Uniwersytet Gdański 2004
2002
2002
2004
U23 POM -- MAJEWSKI Zbigniew B.D.
B.D. RATAJCZAK Maciej
B.D. B.D.
SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D.
Z/2345/19
, Z/0493/17
Z/3115/19
2024
, 2024
2024




5 8 s 6 49.70 TWARDOWSKA Julia
LIS Aleksandra
LEMANOWICZ Maja
RUTKOWSKA Wiktoria
KU AZS UWM Olsztyn 2004
2004
2001
2001
Sen WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
MAKOWSKI Leszek B.D.
, Z/2580/17
, Z/3311/17
Z/2102/15
Z/5768/15
, 2024
, 2024
2024
2024




Wzwyż K
1 1 e 1 1.65 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP II DMP DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek B.D. , Z/3892/17 , 2024 LDK!  KNF   93
1 1 e 1 1.65 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP II PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 1 e 1 1.65 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK II DMP TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2024 LDK!  KNF   93
4 6 e 1 1.65 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U23 WN II GIERYSZEWSKI Andrzej B.D. B.D. Z/0917/19 2023 LDK!  KN B  
5 8 e 1 1.65 SOBCZYK Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM II B.D. KAŃSKI Ryszard B.D. , Z/0002/17 , 2024 LDK!
6 9 e 1 1.65 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice 2002 U23 LB II CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. , Z/0910/16 , 2022 LDK!
7 12 e 1 1.62 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 2002 U23 LD II DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/4816/15 2024 85
8 15 e 1 1.62 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 Sen LU II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2024
9 16 e 1 1.59 ABRAMCZYK Izabela KU AZS Politechniki Bydgoskiej 1993 Sen KP III B.D.
10 19 e 1 1.59 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM III B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard , Z/0535/24 , 2024 LDK!
11 22 e 1 1.54 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice 1994 Sen SL -- B.D.
12 25 e 1 1.54 LOZOVYTSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ IV DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/3629/22 2024 101
13 26 e 1 1.54 PODGÓRSKA Joanna niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
14 27 e 1 1.49 BIERDZIO Weronika LUKS Hańcza Suwałki 2004 U23 PD -- LIPIŃSKA Magdalena B.D. LDK!
14 27 e 1 1.49 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 Sen WP -- B.D.
16 32 e 1 1.36 RZĄCA Aleksandra KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
16 39 e 1 1.36 ZIEMBA Weronika MKS Inowrocław 2000 Sen KP -- KWIATKOWSKI Waldemar B.D. Z/13169/21 2024
16 32 e 1 1.36 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3173/18 2024 LDK!
19 32 e 1 1.36 BRYKAŁA Dominika KMS Szczecin 2002 U23 ZP -- B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin , Z/3354/17 , 2024 LDK!  KN B  
20 45 e 1 1.28 DAROSZEWSKA Maja KU AZS Politechniki Gdańskiej 2002 U23 PM -- ADAMCZYK Dariusz
21 46 e 1 1.28 SŁABOSZ Paula niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
22 47 e 1 1.20 BRONCEl Nicola MKS-MOSM Bytom 2004 U23 SL -- SZCZYRK Janusz B.D.
23 48 e 1 1.20 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U23 MZ -- MISZTAL Janusz B.D. Z/2894/18 2022 LDK!
1 1 e 2 1.65 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS II DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/4145/15 2024 93
1 1 e 2 1.65 JANKOWSKA Aleksandra KU AZS AWP w Lublinie 2002 U23 LU II GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata , Z/0448/16 , 2024 LDK!  KN B  
3 6 e 2 1.65 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II DMP RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. , Z/0311/18 , 2024 LDK!  KN B   93
4 9 e 2 1.65 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. , Z/0214/17 , 2024 LDK!  KN B  
4 9 e 2 1.65 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie 2003 U23 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024
6 12 e 2 1.62 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U23 LD II DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2024  KNF   85
7 14 e 2 1.62 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2024
8 16 e 2 1.59 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA III SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/0099/14 2024
9 18 e 2 1.59 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/3049/18 2023
10 20 e 2 1.54 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U23 PM -- PŁOMIEŃ Waldemar B.D. Z/3724/17 2024
11 21 e 2 1.54 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U23 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  KN B  
12 23 e 2 1.54 MOSZURA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U23 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. , Z/3541/16 , 2023 LDK!
12 23 e 2 1.54 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 Sen PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard Z/3200/17 2024
14 27 e 2 1.49 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- B.D.
14 27 e 2 1.49 MOSZURA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U23 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. , Z/3542/16 , 2023 LDK!
16 32 e 2 1.36 SZUBERLA Kinga KU AZS UMCS w Lublinie 2005 U20 LU -- B.D.
16 32 e 2 1.36 SALOMON Anna Uniwersytet Gdański 2004 U23 PM -- B.D.
16 32 e 2 1.36 PANEK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 Sen MA -- KUCZEK Piotr
16 32 e 2 1.36 BOBREK Aleksandra SKS Kusy Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
16 31 e 2 1.49 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U23 LD -- SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024
21 40 e 2 1.36 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0747/16 2024 LDK!
22 41 e 2 1.36 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 Sen SL -- B.D.
22 41 e 2 1.36 JARMOCIK Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2004 U23 PD -- BOROWIK Włodzimierz B.D. LDK!
22 41 e 2 1.36 POSAŃSKA Kalina KL Lechia Gdańsk 2000 Sen PM -- ADAMCZYK Dariusz
25 44 e 2 1.36 WICEŃCIAK Katarzyna KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2004 U23 LU -- B.D.
W dal K
1 4 e 1 5.83 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U23 ZP +0.5 I LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. Z/3364/18 2024  KN B  
2 8 e 1 5.79 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 Sen PM +0.9 II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNS  
3 9 e 1 5.77 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +1.4 II DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2024 110
4 10 e 1 5.75 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP +1.3 II DMP KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!  KNF   109
5 11 e 1 5.74 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -1.0 II DMP WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2024 108
6 13 e 1 5.52 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP +2.0 II ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024  KN B  
7 14 e 1 5.50 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD +0.8 II CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. Z/1958/17 2024
8 15 e 1 5.44 KUSIAK Maja KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +0.7 II B.D. ZAPART Stanisław , Z/4487/24 , 2024
9 18 e 1 5.29 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U23 LU +1.2 III KUZDRA Dariusz B.D. Z/3323/17 2024 LDK!  KN B  
10 19 e 1 5.28 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -1.3 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2024 LDK!  KN B  
11 23 e 1 5.13 PYSKŁO Wiktoria MKL Toruń 2003 U23 KP -0.5 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0784/19 2024
12 25 e 1 5.04 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U20 SK +1.7 IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł B.D. , Z/5280/18 , 2024 LDK!  OSU  
13 26 e 1 5.03 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP +2.8 IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
14 34 e 1 4.92 GRELKA Paulina niest. Poznań 1998 Sen WP +1.0 -- B.D.
15 37 e 1 4.83 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 Sen PM -1.2 -- LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard Z/3200/17 2024
16 39 e 1 4.75 SZUBERLA Kinga KU AZS UMCS w Lublinie 2005 U20 LU -0.9 -- B.D.
17 40 e 1 4.75 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U23 WP -2.2 -- B.D.
18 41 e 1 4.72 KWAŚNIAK Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2004 U23 PK +1.0 -- WOJTAS Tomasz B.D. Z/0416/20 2023
19 43 e 1 4.68 SOBCZYK Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM +3.1 -- B.D. KAŃSKI Ryszard B.D. , Z/0002/17 , 2024 LDK!
20 44 e 1 4.67 DZIEDZIC Martyna KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +1.0 -- ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/5259/24 2024
21 46 e 1 4.62 SALOMON Anna Uniwersytet Gdański 2004 U23 PM -0.9 -- B.D.
22 47 e 1 4.62 KOZIOŁ Marlena KU AZS UEK w Krakowie 2002 U23 MA +0.2 -- B.D.
23 48 e 1 4.61 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U23 PK +1.8 -- SUGIER Maria B.D. LDK!
24 50 e 1 4.58 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U23 WP +0.7 -- ZAŃKO Albin B.D. Z/2622/17 2024 LDK!
25 51 e 1 4.57 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM +1.1 -- B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard , Z/0535/24 , 2024 LDK!
26 52 e 1 4.54 SZYMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +0.4 -- B.D.
27 56 e 1 4.49 CHEREDNYCHENKO Diana KS AZS-AWF Biała Podlaska 2006 U20 LU +1.7 -- MAKARUK Tadeusz Z/1164/24 2024
28 55 e 1 4.49 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD +4.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. Z/3886/17 2024 LDK!
29 57 e 1 4.44 MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U23 LD -0.1 -- LISIAK Adam B.D. Z/1477/20 2024
30 58 e 1 4.37 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 2003 U23 MA +1.1 -- B.D.
31 59 e 1 4.23 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +1.5 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3049/18 2023
32 61 e 1 4.18 WICEŃCIAK Katarzyna KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2004 U23 LU +1.0 -- B.D.
33 64 e 1 3.95 RZĄCA Aleksandra KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2003 U23 MA +2.2 -- B.D.
34 65 e 1 3.87 LIZAK Oliwia KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 2003 U23 SL +2.7 -- B.D.
35 67 e 1 3.68 ROBAKOWSKA Weronika KU AZS Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu 2001 Sen DS -0.4 -- B.D.
36 68 e 1 3.66 SKONIECZNA Emilia KL Gdynia 2001 Sen PM +1.6 -- B.D.
37 70 e 1 3.59 STATECZNA Julia KS Wisła Puławy 2003 U23 LU -0.8 -- ZDYBEL Aleksander B.D. Z/3000/20 2024
38 73 e 1 2.92 LASIA Aleksandra niest. Katowice 1999 Sen SL +0.9 -- B.D.
1 1 e 2 6.10 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 Sen LD +0.2 I DMP SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK! 134
2 2 e 2 5.98 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS -9.0 I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KN B  
3 3 e 2 5.87 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -0.4 I DMP JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2024 2 117
4 6 e 2 5.81 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U23 LD +2.2 I KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B  
5 5 e 2 5.81 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U20 PD +0.3 I DMP DMP U20 BOROWIK Włodzimierz NAZARKIEWICZ Robert B.D. , Z/4815/19 , 2024 LDK!  KN B   113 144
6 7 e 2 5.80 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP +0.4 I DMP DMP U20 JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0286/20 2024 LDK!  KNF   112 143
7 12 e 2 5.67 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń 2003 U23 KP +0.3 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2024 LDK!  KNF  
8 16 e 2 5.40 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U23 SK +1.6 II TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof B.D. # Z/0156/17 2024 LDK!
9 17 e 2 5.32 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U23 SK +1.3 III TIETIERIN Paweł B.D. LDK!
10 21 e 2 5.21 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U23 PM -0.4 III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. , Z/2052/17 , 2024 LDK!
11 20 e 2 5.21 WILGOCKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -0.7 III B.D. ZAPART Stanisław , Z/5533/23 , 2024
12 22 e 2 5.19 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS -1.2 III DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  KNF   72
13 24 e 2 5.12 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 Sen WP +1.0 III B.D.
14 27 e 2 5.03 SHEPPARD Junise BKS Bydgoszcz 2001 Sen KP -0.8 -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/1847/23 2024
15 28 e 2 5.00 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U23 SL -1.0 -- SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3368/15 2024  KNF  
16 29 e 2 4.96 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 Sen LD -0.3 -- B.D.
17 30 e 2 4.95 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U23 PM +0.4 -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej KAŃSKI Ryszard B.D. , Z/0688/18 , 2024 LDK!
18 31 e 2 4.94 SZEMPLIŃSKA Aleksandra KS Ciechan Ciechanów 2004 U23 MZ +1.2 -- MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2355/19 2024  KN B  
19 32 e 2 4.93 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U23 ZP +0.1 -- B.D. LDK!
20 33 e 2 4.93 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 Sen PM +0.9 -- B.D.
21 35 e 2 4.88 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U23 PM +1.0 -- B.D. LEWANDOWSKI Michał KAŃSKI Ryszard , Z/2850/16 , 2024 LDK!
22 36 e 2 4.83 ZIEMBA Weronika MKS Inowrocław 2000 Sen KP -1.4 -- KWIATKOWSKI Waldemar B.D. Z/13169/21 2024
23 38 e 2 4.80 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U23 PK +0.1 -- SOCHA Tomasz B.D. Z/3935/17 2023
24 42 e 2 4.69 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -0.2 -- KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. , Z/5260/15 , 2024 LDK!
25 45 e 2 4.63 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL +1.2 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2024 3
26 49 e 2 4.61 KANDZIORA Adrianna KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2003 U23 MA +0.3 -- B.D. B.D.
27 53 e 2 4.54 DAROSZEWSKA Maja KU AZS Politechniki Gdańskiej 2002 U23 PM -1.8 -- ADAMCZYK Dariusz
28 54 e 2 4.52 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U23 SL -0.8 -- FOJCIK Dorota B.D. Z/3624/16 2024 LDK!
29 60 e 2 4.21 JAWORSKA Aleksandra KU AZS ZUT Szczecin 2002 U23 ZP +0.8 -- B.D.
30 62 e 2 4.06 POŻARYCKA Natalia KU AZS ZUT Szczecin 2000 Sen ZP -2.7 -- B.D.
31 63 e 2 4.02 NOWAK Weronika UKS Wyspiański Szubin 2005 U20 KP -0.2 -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz B.D. Z/0764/17 2020 LDK!
32 66 e 2 3.71 WARZECHA Justyna KU AZS Politechniki Śląskiej w Gliwicach 2004 U23 SL -0.2 -- B.D.
33 69 e 2 3.65 SOSZYŃSKA Amelia KU AZS Politechniki Krakowskiej 2003 U23 MA +1.0 -- B.D.
34 71 e 2 3.19 ADAMCZYK Milena KU AZS ANS w Koninie 2002 U23 WP +0.8 -- B.D.
35 72 e 2 3.09 POMIETŁO Wiktoria KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach 2003 U23 SL +0.7 -- B.D.
36 74 e 2 2.40 SKORUPSKA Ilona KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2004 U23 PD +0.2 -- B.D.
  e 2 NM DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U23 SL 0.0 -- CHRIST Marek B.D. LDK!
Kula (4) K
1 1 e 1 15.51 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U23 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław B.D. Z/2308/17 2024 LDK!  KNF  
2 2 e 1 13.75 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 2001 Sen PD I DMP ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024 119
3 3 e 1 13.46 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KNS  
4 4 e 1 12.97 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNS  
5 5 e 1 12.93 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław B.D. Z/1458/20 2024  KN B   107
6 6 e 1 12.68 MIOSKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS I DMP KOTWICA Czesław B.D. Z/0540/19 2024  KN B   104
7 7 e 1 12.51 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  KNF  
8 8 e 1 11.68 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U23 LD III B.D. LDK!
9 9 e 1 11.63 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 2004 U23 PD III DMP DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. B.D. Z/4782/17 2024 LDK! 88
10 10 e 1 11.24 TARASIEWICZ Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM III SZYMCZAK Edward KAŃSKI Ryszard # Z/1327/20 2024  OSU  
11 11 e 1 11.06 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3361/16 2024
12 12 e 1 10.53 BANAŚKIEWICZ Natalia niest. Kielce 2000 Sen SK III KALWAT Marek
13 13 e 1 10.48 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2002 U23 KP III LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2023 LDK!
14 14 e 1 10.29 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U23 LD III JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2777/17 2024 LDK!  KN B  
15 15 e 1 10.24 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U23 LB III CHUSTECKI Ryszard B.D. Z/2178/17 2024
16 16 e 1 10.06 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U23 MA III B.D. LDK!
17 17 e 1 10.01 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U23 LU III ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2024
18 18 e 1 9.78 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- B.D. LDK!
19 19 e 1 9.78 ZARAŚ Katarzyna UKS 12 Kalisz 2001 Sen WP -- MAŁECKI Marcin B.D. Z/5277/15 2022
20 20 e 1 9.73 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów 2003 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2680/17 2024 LDK!
21 21 e 1 9.62 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U23 SL -- B.D. LDK!
22 22 e 1 9.56 SHTOHRYN Kateryna KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
23 23 e 1 9.21 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2645/17 2024
24 24 e 1 9.09 KOSCIANEK Izabela KU AZS Politechniki Gdańskiej 2002 U23 PM -- B.D.
25 25 e 1 9.03 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U20 LD IV B.D.
26 26 e 1 8.91 WRZESIŃSKA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2004 U23 PD -- KOZIARSKI Cezary B.D. Z/1484/18 2022
27 27 e 1 8.81 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź 2001 Sen LD -- B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK!
28 28 e 1 8.75 STATECZNA Julia KS Wisła Puławy 2003 U23 LU -- ZDYBEL Aleksander B.D. Z/3000/20 2024
29 29 e 1 8.68 AUGUSTYNIAK Kinga BKS Bydgoszcz 2003 U23 KP -- DREGER Jacek B.D. Z/3886/18 2023
30 31 e 1 8.56 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 Sen SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!
31 39 e 1 8.18 PIERÓG Alicja MKL Szczecin 2003 U23 ZP -- B.D. LDK!
1 30 e 2 8.67 WIECHEĆ Zuzanna KU AZS Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach 2000 Sen SK -- B.D.
2 32 e 2 8.53 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024
3 33 e 2 8.50 CZUJ Jagoda KU AZS Politechniki Łódzkiej 1998 Sen LD -- B.D.
4 34 e 2 8.46 GEPPERT Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach 2002 U23 SL -- B.D.
5 35 e 2 8.44 SŁOWIŃSKA Julia WLKS Nowe Iganie 2002 U23 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. Z/0732/22 2023
6 36 e 2 8.37 KORZEC Anna KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2005 U20 MA -- B.D.
7 37 e 2 8.31 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań 2002 U23 WP -- CZERNIAK Przemysław B.D. Z/3053/16 2024
8 38 e 2 8.25 POLAKOWSKA Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP -- B.D. ZIEMBA Krzysztof , Z/6296/24 , 2024
9 41 e 2 8.18 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 2003 U23 SK -- B.D.
10 40 e 2 8.18 SŁAWSKA Amelia KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2003 U23 SK -- KALWAT Marek
11 42 e 2 8.02 MORAWSKA Anna KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2003 U23 SK -- B.D.
12 43 e 2 7.66 LAUMER Róża KL Wałcz 1994 Sen ZP -- B.D.
13 44 e 2 7.54 STACHOŃ Małgorzata KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu 2001 Sen WP -- B.D.
14 45 e 2 7.47 DĘBSKA Izabela niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
15 46 e 2 7.46 GRUCA Gabriela UKS Sokół Węgorzewo 2003 U23 WN -- PALUCH Krystian B.D. LDK!
16 47 e 2 7.27 KUZORA Małgorzata niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
17 48 e 2 7.13 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U23 PK -- MOŹDZIOCH Adolf BIERNACKI Jacek B.D. Z/3203/18 2021
18 49 e 2 7.06 PANASIUK Patrycja KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 1998 Sen MA -- B.D.
19 50 e 2 6.95 JARZEMBOWICZ Ewa KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2001 Sen PD -- B.D.
20 51 e 2 6.86 STOJAK Ada niest. Białystok 2002 U23 PD -- B.D.
21 52 e 2 6.86 KOTWICA Agata KKL Stal Stalowa Wola 2000 Sen PK -- ŁYP Jacek B.D. Z/5848/15 2022
22 54 e 2 6.84 LIS Aleksandra KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2002 U23 MA -- LUZAK Andrzej B.D. LDK!
23 55 e 2 6.79 WOJAKOWSKA Helena KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U23 ZP -- B.D.
24 56 e 2 6.69 WYSOCKA Kiara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D.
25 57 e 2 6.52 OSTROWSKA Daria KU AZS Politechniki Śląskiej w Gliwicach 2004 U23 SL -- B.D.
26 58 e 2 6.41 TALASKA Justyna KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 1999 Sen SL -- B.D.
27 59 e 2 6.15 TRACZYK Natalia KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
28 53 e 2 6.85 MAJCHER Karolina KU AZS Politechniki Krakowskiej 2001 Sen MA -- B.D.
29 60 e 2 5.90 CZAPSKA Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2002 U23 LU -- B.D.
30 61 e 2 5.70 REMBOWICZ Dominika KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2003 U23 PD -- B.D.
31 62 e 2 5.49 MARMAJEWSKA Urszula KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 2003 U23 SL -- B.D.
32 63 e 2 5.15 RUTA-KOWALCZYK Dagmara KU AZS Politechniki Krakowskiej 2004 U23 MA -- B.D.
  e 2 NM WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz # 2002 U23 LD -- NOWAK Mieczysław B.D. Z/3503/16 2021
1 1 f 1 16.46 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U23 MZ M NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław B.D. Z/2308/17 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 14.57 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 2001 Sen PD I DMP ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024 130
3 3 f 1 13.84 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KNS  
4 4 f 1 13.47 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław B.D. Z/1458/20 2024  KN B   115
5 5 f 1 13.33 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNS  
6 6 f 1 13.11 MIOSKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS I DMP KOTWICA Czesław B.D. Z/0540/19 2024  KN B   110
7 7 f 1 12.72 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  KNF  
8 8 f 1 12.06 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 2004 U23 PD II DMP DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. B.D. Z/4782/17 2024 LDK! 95
9 9 f 1 11.51 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U23 LD III B.D. LDK!
10 10 f 1 10.47 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3361/16 2024
11 11 f 1 10.28 BANAŚKIEWICZ Natalia niest. Kielce 2000 Sen SK III KALWAT Marek
12 12 f 1 10.05 TARASIEWICZ Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM III SZYMCZAK Edward KAŃSKI Ryszard # Z/1327/20 2024  OSU  
Młot (4) K
1 1 f 1 64.03 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP M GÓRA Marcin B.D. B.D. Z/6533/15 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 62.04 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj B.D. , Z/1647/16 , 2024 LDK!  KNF  
3 3 f 1 59.46 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U23 LB I DMP KOWALSKI Zenon B.D. Z/0220/18 2024 LDK!  KNF   157
4 4 f 1 54.04 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I DMP TUZ Damian B.D. Z/2464/20 2024  KN B   135
5 5 f 1 53.70 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/3234/11 2024 1 134
6 6 f 1 52.52 AUGUSTYNIAK Kinga BKS Bydgoszcz 2003 U23 KP I DREGER Jacek B.D. Z/3886/18 2023
7 7 f 1 49.55 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP I DMP DMP U20 BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2024  KN B   115 148
8 8 f 1 43.99 ORZECHOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM II B.D.
9 9 f 1 38.58 GNIDA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS III DMP KOTWICA Czesław B.D. Z/3736/18 2024 LDK!  KN B   70
10 10 f 1 35.61 KOTWICA Agata KKL Stal Stalowa Wola 2000 Sen PK -- ŁYP Jacek B.D. Z/5848/15 2022
11 11 f 1 25.58 GAŁKA Aleksandra MMKS Gdańsk 1999 Sen PM -- ADAMCZYK Dariusz
400 m M
1 55 s 1 53.60 OLSZEWSKI Eryk BKL Bełchatów 2002 U23 LD -- B.D.
2 63 s 1 54.59 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U23 LU -- HODUN Rafał B.D. B.D. LDK!
3 66 s 1 55.12 WITKOWSKI Jakub KU AZS LAW w Dęblinie 2003 U23 LU -- B.D.
4 70 s 1 56.01 ZAJĄC Jakub KU AZS Politechniki Krakowskiej 2004 U23 MA -- B.D.
5 75 s 1 63.59 ŚMIAROWSKI Janusz KU AZS Politechniki Białostockiej 2000 Sen -- B.D.
6 76 s 1 64.81 WOLNY Karol KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach 2004 U23 SL -- B.D.
7 77 s 1 65.44 PERLIŃSKI Miłosz KU AZS ANS w Koninie 2002 U23 WP -- B.D.
  s 1 DQ PEITLER Antoni KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- ŁOŚ Dariusz B.D. Z/4760/19 2024
1 49 s 2 52.79 DVORAK Vadym AZS Łódź 2004 U23 LD -- SYGDZIAK Dagmara B.D. Z/5005/23 2023
2 57 s 2 53.87 RATAJ Jonatan AZS Łódź 1999 Sen LD -- B.D.
3 64 s 2 54.66 MACH Piotr KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/2203/23 2024
4 69 s 2 55.88 ŻWIROWSKI Adam MMKS Gdańsk 2002 U23 PM -- B.D. LDK!
5 73 s 2 56.93 KRYSZTOPIK Marcin KU AZS Politechniki Białostockiej 2002 U23 -- B.D.
6 74 s 2 57.34 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. Z/2101/19 2023
1 48 s 3 52.66 SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA III DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/0079/17 2024 53
2 50 s 3 52.98 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/4109/18 2023 LDK!
3 54 s 3 53.52 STRYCHARZ Damian KS AZS AWF Kraków 1989 Masters MA -- B.D. ZIĘBA Jakub , Z/2504/24 , 2024
4 58 s 3 53.88 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. B.D. Z/13015/21 2024
5 65 s 3 54.79 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- BRACHMAN Tomasz B.D. Z/1001/19 2020
6 67 s 3 55.58 ADAMEK Bartosz AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -- JAROS Urszula B.D. LDK!
7 71 s 3 56.43 HOŁOWIENKO Marcin KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD -- B.D.
8 72 s 3 56.63 WANIA Patryk niest. Lublin 1998 Sen LU -- B.D.
1 30 s 4 50.84 ŁAPIŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD III NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/5265/24 2024
2 45 s 4 51.80 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP III B.D.
3 47 s 4 52.26 JAŃCZAK Paweł MKS Juvenia Białystok 2003 U23 PD III B.D. TRUŚ Karol Z/5118/18 2020
4 52 s 4 53.25 DŻBIK Michał KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2001 Sen LU -- B.D.
5 56 s 4 53.72 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprintwarsaw 2000 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/2052/15 2024
6 60 s 4 54.18 NOWAK Oskar UKS Gimpel Nowy Targ 1996 Sen MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/0345/13 2022 BEZ
7 61 s 4 54.48 ŁOZA Dawid KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/1244/14 , 2024
1 25 s 5 50.26 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa 2003 U23 MZ II BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2024
2 41 s 5 51.34 KONDRACIUK Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/3544/23 2024
3 42 s 5 51.39 WRONOWSKI Albert KS AZS UWM Olsztyn 1999 Sen WN III PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz Z/4053/22 2022
4 46 s 5 51.91 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 Sen SL III BIELA Marek B.D. Z/4608/15 2019
5 59 s 5 54.07 KOŚCIUSZKO Tomasz KU AZS UAM Poznań 1997 Sen WP -- NOWAK Łukasz Z/1633/23 2023
6 62 s 5 54.58 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/4806/15 2021
7 68 s 5 55.69 ARTYM Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/3792/17 2024 LDK!  KN B  
1 26 s 6 50.39 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U23 LD II DMP BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2024 LDK! 83
2 32 s 6 50.89 KOWALCZYK Krzysztof Kraków Athletics Team 2001 Sen MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3075/16 , 2024
3 33 s 6 50.98 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU III JAROS Andrzej B.D. Z/4999/19 2024
4 34 s 6 51.02 LESICZKA Karol AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU III B.D. B.D. , Z/3803/16 , 2024
5 35 s 6 51.04 MALATYŃSKI Tristan WKS Wawel Kraków 1999 Sen MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1278/23 2024
6 40 s 6 51.34 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U23 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024
7 43 s 6 51.51 BIELASZEWSKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U23 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech B.D. Z/1561/18 2023
8 51 s 6 53.12 PONIATOWSKI Emil KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD -- KOWALCZYK Paweł B.D. LDK!
1 15 s 7 48.38 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU I HOŁUB Grzegorz Z/2806/17 2024 LDK!
2 23 s 7 49.15 ROZENKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon Z/3859/23 2024
3 29 s 7 50.66 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U23 LD III WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/0660/18 2024
4 31 s 7 50.86 BIZOŃ Marcin KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA III GIZA Maciej B.D. Z/2318/19 2024 LDK!
5 37 s 7 51.08 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2024
6 39 s 7 51.30 HARASIMOWICZ Konrad KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2929/19 2024
1 14 s 8 48.32 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD I B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz , Z/0930/17 , 2024
2 16 s 8 48.44 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U20 PM I ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0029/19 2024 LDK!  KN B  
3 22 s 8 49.11 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U23 KP II KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman B.D. , Z/4507/17 , 2024 LDK!
4 27 s 8 50.54 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U23 ZP III WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał B.D. , Z/4639/17 , 2024 LDK!
5 36 s 8 51.07 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 2003 U23 LD III B.D. LDK!
6 38 s 8 51.30 PIWOŃSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP III B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/2012/18 , 2024 LDK!
7 44 s 8 51.54 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2002 U23 DS III B.D. B.D. LDK!
8 53 s 8 53.30 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok 2000 Sen PD -- B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2024
1 7 s 9 47.98 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU I HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2024
2 8 s 9 48.03 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2024
3 12 s 9 48.30 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U23 SL I HOMA Wioleta B.D. Z/2034/18 2024 LDK!
4 17 s 9 48.45 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!
5 18 s 9 48.76 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U20 DS II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2024  KN B  
6 20 s 9 48.89 PAŚ Dominik KS AZS AWF Wrocław 2003 U23 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0829/22 2024  KN B  
7 28 s 9 50.58 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/0948/18 2023
1 4 s 10 47.78 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU I HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2024  KNS  
2 5 s 10 47.82 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU I JAROS Marek B.D. B.D. Z/0316/16 2024 LDK!
3 6 s 10 47.89 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2024  KNF  
4 9 s 10 48.11 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL I DMP MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024 121
5 11 s 10 48.23 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM I POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0468/18 , 2024 LDK!  KN B  
6 12 s 10 48.30 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB I DMP PAPUGA Sebastian B.D. Z/2711/15 2024 118
7 24 s 10 49.80 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 Sen WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2024 92
1 1 s 11 46.51 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP M DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2024  KNS   152
2 2 s 11 46.69 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU M DMP MORKA Piotr B.D. Z/0303/16 2024 LDK!  KNF   149
3 3 s 11 47.28 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD I DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1077/14 2024 137
4 10 s 11 48.22 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I HOŁUB Grzegorz B.D. Z/4557/15 2024
5 19 s 11 48.88 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL II DMP B.D. B.D. # Z/5054/18 2024  KN B   107
6 21 s 11 48.96 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan Z/3182/17 2024 106
1500 m M
1 102 s 1 4:41.65 DUDEK Igor KU AZS Politechniki Warszawskiej 2003 U23 MZ -- B.D.
2 103 s 1 4:42.16 KACZOR Miłosz KU AZS UEK w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
3 105 s 1 4:44.09 ŁYCZKO Bartosz KU AZS Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach 2000 Sen SL -- B.D.
4 107 s 1 4:46.17 SZYMAŃSKI Mieszko KU AZS Politechniki Morskiej w Szczecinie 2003 U23 ZP -- B.D.
5 109 s 1 4:50.41 BŁASZCZYK Bartosz KU AZS LAW w Dęblinie 2004 U23 LU -- B.D.
6 110 s 1 4:50.81 WARDA Hubert KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2000 Sen LU -- B.D.
7 111 s 1 4:51.83 WEBER Andrzej KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 1996 Sen PD -- B.D.
9 114 s 1 4:57.56 HAMERA Maciej KU AZS Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni 1999 Sen PM -- B.D.
10 115 s 1 4:58.34 GOŹDZICKI Maciej KS Team Baryła Gorzów # 2002 U23 LB -- B.D. B.D. B.D. , Z/5802/24 , 2024
11 116 s 1 5:00.37 MOŻARYN Paweł KU AZS Politechniki Warszawskiej 2005 U20 MZ -- B.D.
12 120 s 1 5:04.17 WÓJCIK Hubert LKS Stal Mielec 2003 U23 PK -- KULIG Marzena B.D. Z/3523/19 2024
13 121 s 1 5:13.00 NOWOSTAWSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- GRENDA Jan B.D. Z/3310/16 2024
14 122 s 1 5:14.32 MIECZNIK Albert MKS Juvenia Białystok 1998 Sen PD -- MYDLARZ Jerzy B.D. Z/12011/21 2021
1 72 s 2 4:23.30 DEMUCHA Maciej KU AZS Politechniki Wrocławskiej 2001 Sen DS -- B.D.
2 74 s 2 4:25.25 PREJC Mikołaj LKS Zorza Gdynia 2002 U23 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/1505/18 2021
3 85 s 2 4:28.73 MADZIAR Wiktor MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2001 Sen MA -- BUŹNIAK Arkadiusz B.D. Z/7479/23 2024
4 90 s 2 4:31.37 MASCARE Alban KU AZS Politechniki Gdańskiej 2003 U23 PM -- ADAMCZYK Dariusz
5 95 s 2 4:33.08 KMIECIK Michał KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2002 U23 SK -- B.D.
6 96 s 2 4:33.31 ZDOBYLAK Marek SMKS Parasol Wrocław 2003 U23 DS -- GOLEC Dominik B.D. Z/14245/21 2024
7 97 s 2 4:33.73 WOŹNIAK Maciej KU AZS Politechniki Warszawskiej 2002 U23 MZ -- B.D.
8 99 s 2 4:36.60 ŻMUDA Jakub KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2003 U23 MZ -- SAKIEWICZ Ignacy
9 100 s 2 4:38.65 BEJNAROWICZ Dominik niest. Gdańsk 2000 Sen PM -- B.D.
10 106 s 2 4:45.34 KOWALEWICZ Patryk KU AZS Politechniki Białostockiej 2003 U23 -- B.D.
11 108 s 2 4:49.57 GRABSKI Patryk KU AZS Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach 2002 U23 SL -- B.D.
12 112 s 2 4:52.51 SOBCZAK Kacper KU AZS ZUT Szczecin 2003 U23 ZP -- B.D.
13 117 s 2 5:00.97 SŁOWIK Kacper niest. Poznań 2002 U23 WP -- B.D.
14 118 s 2 5:02.14 BARSZCZEWSKI Jakub KU AZS Politechniki Warszawskiej 2004 U23 MZ -- B.D.
1 63 s 3 4:20.30 ZIEMKOWSKI Aleks KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2001 Sen MZ -- B.D.
2 66 s 3 4:21.74 CURZYDŁO Klaudiusz KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2001 Sen LD -- B.D.
3 68 s 3 4:22.14 BYTNAR Marcel KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2003 U23 LU -- B.D.
4 69 s 3 4:22.67 FILIPEK Krzysztof WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2002 U23 MA -- B.D.
5 70 s 3 4:22.94 KOWALCZYK Adrian AZS Warszawa # 2003 U23 MZ -- B.D. B.D. , Z/6399/24 , 2024
6 75 s 3 4:25.31 BIADAŁA Szymon SKLA Sopot 2003 U23 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0687/23 2024
7 76 s 3 4:25.44 KLIŚ Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. Z/5527/22 2024
8 77 s 3 4:25.61 KUBAJEK Mateusz OKS Start Otwock 2002 U23 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/3488/20 2024
9 78 s 3 4:25.89 SKOWROŃSKI Paweł KU AZS Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu 1997 Sen KP -- B.D.
10 79 s 3 4:26.36 ZABŁOŃSKI Rafał SRS Kondycja Piaseczno 2004 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/4902/23 2024
11 81 s 3 4:26.70 GAŁOSZ Grzegorz KU AZS Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu 2002 U23 DS -- B.D.
12 83 s 3 4:26.81 KACZMARCZYK Seweryn KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/13564/21 2024
13 84 s 3 4:27.37 NIEDZIAŁEK Michał KU AZS SGH w Warszawie 1999 Sen MZ -- B.D.
14 92 s 3 4:31.75 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U23 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2067/18 2023
15 93 s 3 4:32.34 GROCHOWSKI Michał KU AZS Politechniki Białostockiej 2002 U23 -- B.D.
1 54 s 4 4:16.15 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom 2004 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław B.D. Z/1370/18 2024 LDK!
2 58 s 4 4:17.61 SOPOĆKO Krystian KU AZS UMCS w Lublinie 1999 Sen LU -- B.D. BIAŁY Zbigniew
3 61 s 4 4:19.98 WILANOWSKI Błażej UKS Dziewiątka Kutno 2000 Sen LD -- B.D.
4 62 s 4 4:20.09 GROEN Hubert KU AZS Politechniki Warszawskiej 2000 Sen MZ -- B.D.
5 73 s 4 4:24.94 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 Sen MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2024
6 86 s 4 4:29.35 JARCZYK Rafał KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2005 U20 MA -- B.D.
7 87 s 4 4:30.94 DANOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -- MYDLARZ Adrian B.D. Z/2282/19 2021
8 89 s 4 4:31.04 TABER Konrad niest. Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. BEZ
9 91 s 4 4:31.58 WAŁDOCH Bartłomiej niest. Poznań 2000 Sen WP -- B.D.
10 98 s 4 4:36.19 MARKIEWICZ Grzegorz KU AZS Politechniki Białostockiej 1992 Sen -- B.D.
11 101 s 4 4:41.06 JEREMICZ Kamil niest. Gdańsk 1998 Sen PM -- B.D. B.D.
12 124 s 4 5:38.47 JÓZEFOWICZ Jakub niest. Poznań 2002 U23 WP -- B.D.
  s 4 DNF JURASZ Karol KU AZS SGH w Warszawie 2002 U23 MZ -- B.D. B.D.
1 24 s 5 3:59.09 ĆWIKŁA Hubert KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz Z/1403/19 2024
2 37 s 5 4:04.60 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP III LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2024 LDK!
3 40 s 5 4:05.74 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice 2001 Sen SL III DMP ŚNIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2024 53
4 46 s 5 4:08.89 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U23 LD III NOWAK Mieczysław B.D. Z/0133/19 2024
5 50 s 5 4:11.73 OGÓREK Rafał MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2000 Sen MA III BUŹNIAK Arkadiusz B.D. Z/3702/23 2024
6 52 s 5 4:14.74 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław B.D. Z/0667/19 2024
7 55 s 5 4:16.37 SOPEL Hubert GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2001 Sen PK -- B.D. LASSOTA Lesław , Z/3250/19 , 2024 LDK!
8 59 s 5 4:18.36 SAKIEWICZ Ignacy KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2000 Sen MZ -- B.D. B.D.
9 67 s 5 4:21.89 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 2003 U23 MZ -- ZDUNEK Stanisław B.D. Z/2697/17 2023
10 71 s 5 4:23.04 KIRSZ Jakub ABiC Jabłonowo Pomorskie 2000 Sen KP -- PERSZKE Wiesław B.D. Z/2204/20 2023
11 82 s 5 4:26.76 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2002 U23 MZ -- KALINOWSKA Paulina B.D. B.D. Z/1325/21 2024
12 94 s 5 4:32.56 KLESSE Kacper MKS Gniezno 2004 U23 WP -- B.D. B.D. Z/11350/21 2021
13 119 s 5 5:02.19 POTEMPA Wojciech KU AZS UJD w Częstochowie 2002 U23 SL -- B.D.
14 123 s 5 5:15.94 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/4751/17 2023
1 16 s 6 3:55.71 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U23 PK II BARSZCZ Mirosław B.D. Z/5585/19 2024 LDK!  KN B  
2 43 s 6 4:06.58 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU III RÓŻYCKI Piotr B.D. B.D. Z/0519/15 2024
3 45 s 6 4:08.79 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2023
4 47 s 6 4:10.88 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 2004 U23 MA III WŁODARCZYK Mirosław B.D. Z/3432/18 2024
5 49 s 6 4:11.14 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 Sen MZ III B.D. 3
6 51 s 6 4:12.63 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 2002 U23 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/3562/18 2024 LDK!  KN B  
7 53 s 6 4:14.91 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U20 SL IV CZYŻ Katarzyna B.D. Z/3278/18 2024 LDK!
8 56 s 6 4:16.78 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
9 60 s 6 4:19.78 BŁASZCZYK Kamil KS Ciechan Ciechanów # 2003 U23 MZ -- B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/3056/17 , 2024
10 64 s 6 4:20.48 ROJEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U23 PK -- B.D.
11 80 s 6 4:26.42 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U23 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. Z/1926/18 2024
12 88 s 6 4:30.96 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 Sen KP -- B.D. B.D. LDK!
13 104 s 6 4:43.07 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 2003 U23 SK -- B.D.
1 18 s 7 3:57.16 TWARDOŃ Szymon OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP II GRENDA Jan GRENDA Jan Z/4315/19 2024 LDK!  KN B  
2 21 s 7 3:58.76 PAJA Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/13121/21 2024  KN B  
3 22 s 7 3:59.07 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U23 LB II KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz B.D. , Z/5308/18 , 2024 LDK!
4 23 s 7 3:59.09 CIŻYŃSKI Błażej KS Agros Zamość 2000 Sen LU II B.D. B.D. , Z/2001/15 , 2024
5 27 s 7 3:59.60 MATUSZCZAK Jakub RLTL GGG Radom # 2002 U23 MZ II TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2024
6 28 s 7 4:00.49 ZIELEŃ Michał CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/3739/16 2024
7 31 s 7 4:02.12 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0605/18 2024
8 35 s 7 4:02.88 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ III DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2024 61
9 38 s 7 4:04.77 WITKOWSKI Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 Sen KP III B.D.
10 39 s 7 4:05.53 ŁĘSKI Bruno Kraków Athletics Team 2003 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1154/17 2024 LDK!  KN B  
11 41 s 7 4:05.78 WOLSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP III B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/3292/18 , 2024 LDK!
12 42 s 7 4:06.38 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III CHMIELARZ Lucyna BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0923/16 , 2024 LDK!
13 57 s 7 4:17.58 MARSZK Antoni Akademia Biegowa Kartuzy 2002 U23 PM -- NOWAKOWSKI Karol ADAMCZYK Dariusz Z/5746/19 2024
1 3 s 8 3:50.56 NAPIERAŁA Jakub KS SMS Szklarska Poręba 2004 U23 DS II ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/5169/19 2024 LDK!  KN B  
2 5 s 8 3:51.62 MARSZAŁEK Patryk GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1995 Sen PK II B.D. LASSOTA Lesław , Z/5472/15 , 2024
3 14 s 8 3:54.62 ŻYGENDA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 1997 Sen PM II B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1012/17 , 2024
4 17 s 8 3:56.18 ADAMCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław 2003 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/1073/18 2024  KN B  
5 19 s 8 3:58.16 PRZYBYLSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/4274/18 2024 LDK!
6 25 s 8 3:59.16 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0863/15 2024
7 26 s 8 3:59.54 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II DMP KOWAL Piotr B.D. Z/13565/21 2024  KN B   71
8 29 s 8 4:00.64 GUMKOWSKI Szymon GKS Cartusia Kartuzy 1999 Sen PM II B.D. SERKOWSKI Wojciech , Z/1919/18 , 2024
9 30 s 8 4:01.80 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2024 64
10 32 s 8 4:02.30 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 1998 Sen MZ III B.D. 3
11 33 s 8 4:02.82 MALIK Jakub SMKS Parasol Wrocław 2001 Sen DS III B.D. B.D. Z/1355/20 2024
12 34 s 8 4:02.87 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 Sen LD III B.D.
13 36 s 8 4:03.22 SZYNAKA Wiktor OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP III B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2024
14 44 s 8 4:07.93 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK III JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2024
15 48 s 8 4:11.05 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA III B.D. B.D. Z/0474/15 2023
16 65 s 8 4:21.21 MICHALSKI Filip niest. Gdańsk 2001 Sen PM -- B.D.
1 1 s 9 3:48.21 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL I DMP LAMCH Czesław B.D. Z/1831/18 2024 LDK!  KN B   116
2 2 s 9 3:50.42 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP II SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0201/15 2024
3 4 s 9 3:51.41 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 Sen PM II JOST Zbigniew B.D. Z/1856/15 2024
4 6 s 9 3:51.68 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U23 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2024 LDK!  KN B  
5 7 s 9 3:52.11 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 Sen SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2024
6 8 s 9 3:52.46 SERKOWSKI Wojciech GKS Cartusia Kartuzy 1997 Sen PM II B.D. KRÓL Krzysztof B.D. , Z/1061/14 , 2024
7 9 s 9 3:53.09 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 Sen MZ II PARADOWSKA Renata B.D. Z/1215/16 2024 LDK!
8 10 s 9 3:53.47 SUŁKOWSKI Rafał Kraków Athletics Team 1999 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2363/20 2024
9 11 s 9 3:54.44 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II DMP GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2024 90
10 12 s 9 3:54.56 SKALSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM II B.D. B.D. ROLBIECKI Zbigniew # , Z/2827/16 , 2024  KNF   KN B  
11 13 s 9 3:54.58 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL II DMP SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2024 LDK!  KN B   89
12 15 s 9 3:55.03 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP II WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK!
13 20 s 9 3:58.54 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 Sen MZ II JOBT Andrzej B.D. Z/1769/15 2024
110 m pł M
1 2 e 1 14.35 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom 2000 Sen MZ +0.6 I DMP TRZOS Leszek B.D. Z/5567/15 2024 137
2 7 e 1 14.83 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA +0.6 I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. Z/0021/16 2024 LDK!  KN B  
3 20 e 1 17.25 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 Sen SL +0.6 -- B.D.
4 21 e 1 17.64 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +0.6 -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024
5 33 e 1 21.76 SZYMACHA Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U23 MA +0.6 -- GIZA Andrzej B.D. LDK!
6 34 e 1 22.31 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 2002 U23 MA +0.6 -- KLIMEK Józef B.D. Z/0506/16 2019
  e 1 DNF TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.6 -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B  
1 8 e 2 14.90 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -1.3 I DMP SIEROCKI Michał B.D. B.D. Z/0724/15 2024 110
2 10 e 2 15.07 MEHLICH Piotr KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -1.3 II DMP B.D. MEHLICH Krzysztof , Z/0633/19 , 2024 LDK! 103
3 15 e 2 15.93 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -1.3 III DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/0070/19 2024 LDK! 69
4 26 e 2 19.26 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 2000 Sen MA -1.3 -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/1883/17 2019
5 27 e 2 19.67 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 Sen MA -1.3 -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021
6 28 e 2 19.70 NIEWIADOMSKI Dariusz niest. Łódź 1994 Sen LD -1.3 -- B.D. 3
1 5 e 3 14.51 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB +0.4 I SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2024
2 16 e 3 15.99 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD +0.4 III DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1518/15 2024 67
3 17 e 3 16.43 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź 1997 Sen LD +0.4 III B.D.
4 22 e 3 18.96 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA +0.4 -- B.D.
5 30 e 3 20.73 KUROWSKI Adrian KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA +0.4 -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/12696/21 , 2024
6 35 e 3 24.11 WOŹNIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL +0.4 -- LAMCH Czesław B.D. Z/3365/15 2024
1 1 e 4 14.30 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD -0.1 I DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024 139
2 6 e 4 14.80 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -0.1 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  KN B   115
3 19 e 4 16.60 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U23 LD -0.1 III KUBIAK Robert B.D. Z/2563/16 2024 LDK!
4 23 e 4 19.00 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 1997 Sen PK -0.1 -- B.D. 3
5 25 e 4 19.20 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 2001 Sen MA -0.1 -- B.D. LDK!
6 29 e 4 20.50 KASPRZYK Filip ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U23 MA -0.1 -- B.D.
  e 4 DQ KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ -0.1 -- DMP BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/0379/17 , 2024 LDK!
1 4 e 5 14.48 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 Sen OP 0.0 I KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2024 M
2 9 e 5 15.05 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP 0.0 II DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/3475/16 2024 LDK!  KN B   104
3 11 e 5 15.46 MIŚKÓW Kasjan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP 0.0 II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/2885/18 2024 LDK!
4 14 e 5 15.60 WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/4249/17 2024 LDK!  KN B  
5 31 e 5 21.33 BIENIAS Maksymilian SKLA Sopot 2001 Sen PM 0.0 -- B.D. BEZ
6 32 e 5 21.59 STRÓŻYK Max KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2003 U23 MA 0.0 -- B.D.
  e 5 DQ TURCZYNOWSKI Kamil KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach # 2000 Sen SL 0.0 -- B.D.
1 3 e 6 14.40 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U23 MZ +0.3 I ODOLIŃSKI Sebastian B.D. Z/1107/18 2024 LDK!  KN B  
2 12 e 6 15.58 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP +0.3 II DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024 82
3 13 e 6 15.59 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 Sen WP +0.3 II SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024
4 18 e 6 16.55 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 Sen LD +0.3 III DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3705/15 2024 50
5 24 e 6 19.01 GAWENDA Rafał TS AKS Chorzów 2002 U23 SL +0.3 -- B.D.
  e 6 DNF BABICKI Maciej KU AZS SGH w Warszawie 2001 Sen MZ +0.3 -- B.D. B.D.
1 1 f 1 14.03 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +0.1 M DMP SIEROCKI Michał B.D. B.D. Z/0724/15 2024 154
2 2 f 1 14.05 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom 2000 Sen MZ +0.1 M DMP TRZOS Leszek B.D. Z/5567/15 2024 152
3 3 f 1 14.19 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD +0.1 I DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024 145
4 4 f 1 14.23 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 Sen OP +0.1 I KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2024 M
5 5 f 1 14.27 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U23 MZ +0.1 I ODOLIŃSKI Sebastian B.D. Z/1107/18 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 14.35 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB +0.1 I SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2024
7 7 f 1 14.63 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +0.1 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  KN B   123
8 8 f 1 14.99 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA +0.1 I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. Z/0021/16 2024 LDK!  KN B  
4x100 m M
1 4 s 2 42.29 BAUER Dominik
MICHNIEWSKI Olgierd
KALINOWSKI Jakub
ROBAKOWSKI Dawid
KU AZS AWF Warszawa 2004
2000
2000
2004
Sen MAZ -- RĄCZKA Paweł B.D.
TRZOS Leszek B.D.
TOPOLEWSKI Maciej B.D.
RZEPKA Marek B.D.
Z/0070/19
Z/5567/15
Z/5075/19
Z/0064/18
2024
2024
2024
2024




2 6 s 2 42.47 RADZEWICZ Jędrzej
FILAR Igor
BŁASZCZYK Jakub
KACZOR Marcin
KU AZS Politechniki Poznańskiej 2001
2004
2005
2004
Sen WLP -- SASKA Tomasz B.D.
PAPUGA Sebastian B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek B.D.
Z/5771/15
Z/3111/18
Z/5011/19
, Z/4323/17
2024
2024
2024
, 2024




3 7 s 2 42.51 BIZOŃ Marcin
GORCZYCA Jakub
LAMPART Tomasz
GALIK Wojciech
KU AZS AWF Kraków 2004
2002
1998
2002
Sen MLP -- GIZA Maciej B.D.
B.D. SZKOŁA Sebastian
GIZA Maciej B.D.
KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D.
Z/2318/19
, Z/3868/16
Z/0098/14
Z/0848/18
2024
, 2024
2024
2024




1 2 s 3 40.97 KWIATKOWSKI Karol
ŁĘCZYCKI Artur
CYGAN Wiktor
BURDA Adam
KU AZS AWF Katowice 1996
2000
2003
1999
Sen SLK -- KOTUŁA Krzysztof B.D.
B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D.
MARMUR Stanisław B.D.
KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/0558/13
, Z/1532/15
Z/0991/20
Z/0601/17
2024
, 2024
2024
2024
M



1 3 s 5 41.92 BABULA Maciej
BUCK Dawid
KUBASZKO Michał
MIKOŁAJCZAK Szymon
KU AZS Politechniki Opolskiej 2003
1999
2004
2004
Sen OPL -- PLASKOTA Krzysztof B.D.
ZIEMBA Krzysztof B.D.
ZIEMBA Krzysztof B.D.
HOMA Wioleta B.D.
Z/3475/16
Z/2890/18
Z/12598/21
Z/2034/18
2024
2024
2024
2024




1 1 s 6 40.39 LEMPACH Jakub
KRUPA Patryk
KOZELAN Hubert
CHMIEL Jakub
KU AZS UMCS w Lublinie 2001
2002
2003
2001
Sen LBE -- MARUSZEWSKI Piotr B.D.
BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D.
MARUSZEWSKI Piotr B.D.
MARUSZEWSKI Piotr B.D.
Z/3875/15
, Z/0324/16
Z/2635/17
Z/3111/20
2024
, 2024
2024
2024




2 5 s 6 42.31 KOZACKI Jakub
MICHALAK Sebastian
RUMIŃSKI Dawid
ŚLIWA Jakub
KU AZS UWM Olsztyn 2002
2004
2003
2004
U23 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
MAKOWSKI Leszek B.D.
NIESTATEK Szymon B.D.
Z/1477/16
Z/3726/17
Z/3346/18
Z/0226/18
2024
2024
2024
2024




3 8 s 6 42.61 SIDYA Cezar
STOJANOWSKI Piotr
JAWORSKI Mateusz
OPUSZEWICZ Damian
KU AZS Politechniki Gdańskiej 2004
2004
2002
2003
U23 POM -- KAŃSKI Ryszard B.D.
RATAJCZAK Maciej B.D.
ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej B.D.
Z/4854/19
Z/0649/19
, Z/0470/18
Z/4125/19
2024
2024
, 2024
2024




Wzwyż M
1 1 e 1 1.90 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 Sen WP III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024
1 1 e 1 1.90 NIELUB Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ III DMP RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/5098/19 2024 LDK!  KNF   76
1 1 e 1 1.90 BUKOWSKI Bartłomiej MLKS Tucholanka Tuchola 1994 Sen KP III ADAMCZYK Dariusz BEZ
1 1 e 1 1.90 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA III DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024 76
1 1 e 1 1.90 KUCHCZYŃSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP III B.D. MICHALSKI Włodzimierz , Z/6464/15 , 2024  KN B  
1 1 e 1 1.90 DRZEWIECKI Zbigniew GKS Piast Gliwice 2002 U23 SL III DMP RAMUS Józef B.D. Z/1824/24 2024 76
7 12 e 1 1.90 ROMANOWSKI Filip WKS Śląsk Wrocław 2004 U23 DS III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/0732/18 2024
8 13 e 1 1.87 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS III B.D.
9 16 e 1 1.84 OSTATEK Adam KMS Szczecin 2004 U23 ZP III SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3288/19 2024 LDK!  KN B  
9 16 e 1 1.84 MIELNICZUK Jan KU AZS AWP w Lublinie 2007 U18 LU III B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta HOŁUB Beata , Z/1540/21 , 2024 LDK!  KN B  
11 19 e 1 1.84 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U23 DS III PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2024 LDK!
12 20 e 1 1.78 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 Sen SL -- B.D.
13 22 e 1 1.72 JANKOWSKI Marcin LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 1999 Sen WN -- B.D.
14 28 e 1 1.66 SERGA Andrii KU AZS Politechniki Lubelskiej 2003 U23 LU -- B.D.
14 28 e 1 1.66 KHOZIN Artem AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- KUTRZEPA Grzegorz B.D. Z/0410/24 2024
14 28 e 1 1.66 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 2002 U23 LD -- KUBIAK Robert B.D. LISIAK Adam Z/2573/16 2022 LDK!
17 33 e 1 1.66 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2024
18 34 e 1 1.66 KUROWSKI Adrian KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/12696/21 , 2024
19 35 e 1 1.60 ADAMSKI Mikołaj KU AZS WAT w Warszawie 1999 Sen MZ -- B.D.
20 38 e 1 1.50 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 2000 Sen PK -- B.D.
20 38 e 1 1.50 SIBIK Jakub niest. Katowice 2002 U23 SL -- B.D.
22 42 e 1 1.40 SHYNUK Yechor KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2003 U23 SK -- B.D.
22 42 e 1 1.40 RZEPKA Kamil niest. Kielce 1999 Sen SK -- KALWAT Marek
24 46 e 1 1.40 TOKARCZYK Wojciech TL Pogoń Ruda Śląska 1998 Sen SL -- B.D.
  e 1 NM TURCZYNOWSKI Kamil KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach # 2000 Sen SL -- B.D.
  e 1 NM KONDRAT Aleksander KU AZS Politechniki Gdańskiej 1994 Sen PM -- B.D. BEZ
1 1 e 2 1.90 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA III DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  OSU   KN B   76 116
1 1 e 2 1.90 HOŁUB Jakub KU AZS AWP w Lublinie 2002 U23 LU III B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2024 LDK!  KN B  
1 1 e 2 1.90 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U23 KP III KAŃSKI Ryszard B.D. Z/4854/19 2024 LDK!  KNF  
1 1 e 2 1.90 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK III DMP TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2024 76
5 11 e 2 1.90 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP III CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał B.D. LDK!
6 13 e 2 1.87 MIRZEJEWSKI Łukasz MKS Inowrocław 1998 Sen KP III B.D.
7 15 e 2 1.87 JANOSIK Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL III MICHALSKA Alicja B.D. Z/1032/22 2023 LDK!
8 18 e 2 1.84 BUTRA Tobiasz AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM III KAŃSKI Ryszard B.D. Z/3035/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
9 21 e 2 1.78 CIESIELSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM -- KAŃSKI Ryszard B.D. KAŃSKI Ryszard Z/5152/18 2024
10 22 e 2 1.72 KORDAS Michał KU AZS Politechniki Krakowskiej 2003 U23 MA -- B.D.
10 22 e 2 1.72 MARCINKOWSKI Mateusz KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2001 Sen SK -- KALWAT Marek
12 25 e 2 1.72 RUDEK Szymon WKS Flota Gdynia 1998 Sen PM -- B.D. 2
12 25 e 2 1.72 SZARAFIN Łukasz niest. Gdańsk 1999 Sen PM -- B.D.
14 27 e 2 1.72 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 Sen PK -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2023
15 28 e 2 1.66 SUŁKOWSKI Karol niest. Kraków 1998 Sen MA -- B.D. BEZ
16 32 e 2 1.66 ANTOSIK Igor UKS 55 Łódź 2002 U23 LD -- B.D.
17 36 e 2 1.60 DYCZKOWSKI Bartosz KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
17 36 e 2 1.60 BITEL Yahor KU AZS Politechniki Lubelskiej 2003 U23 LU -- B.D.
19 40 e 2 1.50 STRÓŻYK Max KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
19 40 e 2 1.50 BACZYŃSKI Igor Robert MKS Pogoń Siedlce 2002 U23 MZ -- B.D.
21 42 e 2 1.40 JASIĘGA Joachim KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
21 42 e 2 1.40 WOŁOSZYN Joachim KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 2003 U23 SL -- B.D.
W dal M
1 1 e 1 7.22 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU -1.1 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2024  KNS  
2 2 e 1 6.87 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U23 LU +0.5 II HODUN Rafał B.D. B.D. LDK!
3 4 e 1 6.79 BUTRA Tobiasz AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM -1.0 III KAŃSKI Ryszard B.D. Z/3035/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
4 5 e 1 6.77 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U23 WP -0.6 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek B.D. , Z/4323/17 , 2024 LDK!
5 7 e 1 6.72 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U23 LD +0.2 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  KN B  
6 10 e 1 6.66 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U23 KP +0.7 III KAŃSKI Ryszard B.D. Z/4854/19 2024 LDK!  KNF  
7 11 e 1 6.60 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD +1.5 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  KNF  
8 12 e 1 6.56 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -0.4 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2024  KN B  
9 15 e 1 6.46 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U23 ZP +1.1 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. Z/4453/17 2024 LDK!
10 16 e 1 6.44 MIŚKÓW Kasjan AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP -0.2 III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/2885/18 2024 LDK!
11 18 e 1 6.30 KLĘSK Jakub KS Gwardia Piła 1998 Sen WP +2.4 III NOWAK Łukasz
12 21 e 1 6.15 STELMASIK Franciszek LLKS Pomorze Stargard 2001 Sen ZP +1.7 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/2243/17 2024
13 23 e 1 6.09 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 2000 Sen KP -1.1 -- B.D. B.D.
14 24 e 1 6.08 GŁÓWCZYK Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2001 Sen MA +0.1 -- B.D. B.D. , Z/6457/15 , 2024
15 25 e 1 6.06 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.9 -- DMP RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B   38
16 28 e 1 5.99 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 Sen PK -0.2 -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2023
17 31 e 1 5.94 FORTUNSKI Jan KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2003 U23 SK +1.6 -- B.D.
18 32 e 1 5.91 FRANASZEK Jan KU AZS Politechniki Krakowskiej 2004 U23 MA -0.3 -- B.D.
19 36 e 1 5.77 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U23 SL +0.9 -- FOJCIK Dorota B.D. Z/5053/18 2024
20 39 e 1 5.73 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.4 -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0433/19 2024
21 43 e 1 5.69 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 1999 Sen LD -1.6 -- WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/0225/17 2024
22 45 e 1 5.63 DŻBIK Michał KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2001 Sen LU +1.2 -- B.D.
23 46 e 1 5.61 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2004 U23 MZ -0.3 -- B.D. LDK!
24 50 e 1 5.60 SKAŁA Bartosz KU AZS UWM Olsztyn 2002 U23 WN -1.8 -- B.D.
25 49 e 1 5.60 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA -0.4 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  OSU   KN B  
26 53 e 1 5.56 PSZCZÓŁKA Krzysztof KU AZS Politechniki Krakowskiej 1995 Sen MA +2.6 -- B.D. BEZ
27 54 e 1 5.55 WOŁOSZYN Antoni KS Sprinterzy.com Kraków 2000 Sen MA -1.4 -- B.D. B.D. , Z/3959/24 , 2024
28 55 e 1 5.53 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 Sen MA +0.3 -- B.D.
29 56 e 1 5.53 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA +0.1 -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2024
30 57 e 1 5.51 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 2003 U23 PM +0.8 -- PISKULSKI Paweł B.D. Z/3424/17 2024
31 60 e 1 5.35 SOBCZAK Kacper KU AZS ZUT Szczecin 2003 U23 ZP +0.2 -- B.D.
32 61 e 1 5.32 BARSZCZEWSKI Jakub KU AZS Politechniki Warszawskiej 2004 U23 MZ +0.5 -- B.D.
33 62 e 1 5.30 BOGUCKI Wiktor KU AZS Politechniki Warszawskiej 2002 U23 MZ -1.0 -- B.D.
34 63 e 1 5.29 KNOBLOCH Jakub KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 1999 Sen SL -0.2 -- B.D.
35 65 e 1 5.26 SHYNUK Yechor KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2003 U23 SK +1.1 -- B.D.
36 68 e 1 5.16 HAJDUK Karol MKS MOS Wrocław 2000 Sen DS +0.2 -- B.D.
38 70 e 1 5.14 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -0.2 -- RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz JURGA Łukasz B.D. # Z/0704/18 2024 LDK!
39 71 e 1 5.13 ŁOMŻYNSKI Jan KU AZS SGH w Warszawie 2005 U20 MZ +0.5 -- B.D.
40 72 e 1 5.11 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2000 Sen SL +3.1 -- B.D.
41 73 e 1 5.05 TOPOLNICKI Konrad LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 Sen OP -0.5 -- ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/6030/15 2017
42 77 e 1 4.75 KOWALSKI Nikodem KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach 2000 Sen SL +1.6 --
43 80 e 1 4.58 MAJEWSKI Antoni KU AZS UAM Poznań 2002 U23 WP -1.9 -- NOWAK Łukasz Z/2919/23 2023
44 81 e 1 4.56 ZWOLSKI Marcin niest. Katowice 1999 Sen SL -0.3 -- B.D.
45 83 e 1 4.49 PAŁASEK Adrian KU AZS Politechniki Warszawskiej 2002 U23 MZ +0.7 -- B.D.
1 3 e 2 6.86 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -1.2 II DMP RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  KN B   82
2 6 e 2 6.73 DURKALEC Maciej WLKS Wrocław 2005 U20 DS -0.1 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0049/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 8 e 2 6.70 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 Sen LU +0.9 III DMP GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024 72
4 9 e 2 6.68 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 Sen LD +1.1 III SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!
5 13 e 2 6.55 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 Sen PD -0.8 III DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D. Z/3665/18 2024 63
6 14 e 2 6.47 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -0.7 III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024
7 17 e 2 6.41 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U23 SL +1.1 III OLSZAR Michał B.D. Z/4928/19 2024  KN B  
8 19 e 2 6.24 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -0.7 -- B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/0257/19 , 2024
9 20 e 2 6.15 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA +0.7 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024
10 22 e 2 6.13 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ -1.1 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/2641/16 2024
11 26 e 2 6.01 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD +0.8 -- LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0587/17 2023
12 27 e 2 6.00 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U23 DS -0.2 -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2024 LDK!
13 29 e 2 5.97 GUMULAK Adrian KMS Szczecin 2002 U23 ZP +0.3 -- B.D.
14 30 e 2 5.94 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U23 LD +1.0 -- KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
15 33 e 2 5.89 TERESHCHENKO Viktor AZS Łódź 2001 Sen LD +0.4 -- SADACH Aneta B.D. Z/2200/23 2024
16 34 e 2 5.80 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U23 LD +0.3 -- KUBIAK Robert B.D. Z/2563/16 2024 LDK!
17 35 e 2 5.79 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U23 SK +1.4 -- B.D. LDK!
18 37 e 2 5.76 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1997 Sen MA +1.8 -- B.D. 3
19 38 e 2 5.75 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U23 ZP +0.9 -- LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/7712/21 2024
20 40 e 2 5.73 RADOŃ Julian KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2001 Sen MA +0.6 -- B.D.
21 41 e 2 5.72 MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U23 MA +0.8 -- B.D.
22 42 e 2 5.71 DOMARECKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 2000 Sen PM -0.4 -- B.D.
23 44 e 2 5.66 PANKOWSKI Krzysztof KU AZS Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni 2005 U20 PM +1.5 -- B.D.
24 48 e 2 5.61 ABRATKIEWICZ Bartosz KU AZS Politechniki Łódzkiej 2001 Sen LD -0.6 -- B.D.
25 47 e 2 5.61 MARCINKOWSKI Mateusz KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2001 Sen SK +0.4 -- KALWAT Marek
26 51 e 2 5.60 CYRAN Juliusz RKS Łódź 2001 Sen LD -1.1 -- B.D. B.D. LDK!
27 52 e 2 5.59 JEWIAK Dominik KU AZS UEK w Krakowie 2002 U23 MA +0.4 -- B.D.
28 58 e 2 5.47 ANTOSIK Igor UKS 55 Łódź 2002 U23 LD +0.6 -- B.D.
29 59 e 2 5.43 RYMARCZYK Paweł KU AZS Politechniki Śląskiej w Gliwicach 2004 U23 SL +3.1 -- B.D.
30 64 e 2 5.26 KRZYŻANOWSKI Szymon KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2001 Sen MA +0.1 -- B.D.
31 66 e 2 5.18 SKUPIEŃ Marek KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +0.3 -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/5096/24 , 2024
32 67 e 2 5.17 ADAMSKI Mikołaj KU AZS WAT w Warszawie 1999 Sen MZ -0.5 -- B.D.
33 74 e 2 5.02 MIKÓŁKA Kacper KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 2003 U23 SL +0.2 -- B.D.
34 75 e 2 4.95 ZAKRZEWSKI Jan KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2003 U23 LD +0.5 -- B.D.
35 76 e 2 4.88 TARNAWSKI Stanisław KU AZS Politechniki Warszawskiej 2004 U23 MZ -0.7 -- B.D.
36 78 e 2 4.71 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U23 WP -0.5 -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. , Z/1433/17 , 2022 LDK!
37 79 e 2 4.70 WOLNY Karol KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach 2004 U23 SL +1.0 -- B.D.
38 82 e 2 4.51 ZAJĄC Krzysztof KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2002 U23 LU -1.8 -- B.D.
40 85 e 2 4.34 ZDRODOWSKI Patryk KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach 2003 U23 SL -0.2 --
41 86 e 2 4.27 JÓZEFOWICZ Jakub niest. Poznań 2002 U23 WP +0.5 -- B.D.
  e 2 NM TARASKA Szymon UKS Błyskawica Domaniewice # 2003 U23 LD 0.0 -- ZNYK Stanisław B.D. Z/3924/20 2021
  e 2 NM CIESIELSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM 0.0 -- KAŃSKI Ryszard B.D. KAŃSKI Ryszard Z/5152/18 2024
  e 2 NM SOBCZUK Hubert KU AZS Politechniki Rzeszowskiej 2003 U23 PK 0.0 -- B.D.
Kula (7.26) M
1 1 e 1 17.99 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL M DMP B.D. Z/1690/11 2024 152
2 2 e 1 17.88 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ M DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2024  KNS   151
3 3 e 1 16.88 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ I DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/3653/15 2024  KNS   136
4 4 e 1 16.49 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław B.D. Z/3133/17 2024 LDK!  KN B   130
5 5 e 1 15.98 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U23 PM I KOWNATKE Rafał B.D. Z/5117/18 2024  KNF  
6 6 e 1 15.79 WIEWIÓRSKI Aleksander CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I B.D.
7 7 e 1 15.03 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U23 LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2024
8 8 e 1 15.02 LEBEDIUK Maksim MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD I DMP BELTER Artur B.D. Z/6357/22 2024 108
9 9 e 1 14.73 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 Sen PM I PIĄTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2024
10 10 e 1 14.31 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard 1984 Masters ZP II GOŁDYN Bartosz B.D. Z/4961/11 2013 1
11 11 e 1 14.10 LEWKOWICZ Wojciech MKL Szczecin 2004 U23 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/3628/18 2024 LDK!  KNF  
12 12 e 1 13.74 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS II KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2024 LDK!  KN B  
13 13 e 1 12.67 BOBER Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK III DMP SAMAGALSKI Tomasz B.D. Z/3742/16 2024 74
14 14 e 1 12.32 BARANEK Eryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U23 SL III GŁĄB Magdalena B.D. Z/0794/17 2024
15 15 e 1 12.11 GAŁAS Hubert KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2000 Sen LU III B.D.
16 16 e 1 11.83 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD -- HULISZ Robert B.D. Z/2049/16 2024
17 17 e 1 11.47 MYSOR Marek LKS Stal Mielec 1999 Sen PK -- B.D.
18 18 e 1 11.01 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -- SZUBERLA Stanisław B.D. Z/2979/16 2024
19 19 e 1 10.87 KACZMAREK Ignacy KU AZS Politechniki Lubelskiej 2001 Sen LU -- B.D.
20 20 e 1 10.76 TOMALCZYK Dominik niest. Kraków 2001 Sen MA -- B.D.
21 21 e 1 10.72 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -- FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2024 LDK!
22 22 e 1 10.55 WŁOSTOWSKI Sebastian UKS Liceum sportowe Łomża 2000 Sen PD -- TRZONKOWSKA Beata B.D. Z/6062/15 2022
23 24 e 1 10.10 BALL Jakub KU AZS Politechniki Śląskiej w Gliwicach 2003 U23 SL -- B.D.
24 25 e 1 10.08 RUDAWSKI Szymon niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
25 31 e 1 9.47 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 2003 U23 PD -- B.D.
1 23 e 2 10.24 KUCZ Marcin KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
2 26 e 2 10.02 OGIELA Łukasz KU AZS Politechniki Krakowskiej 2002 U23 MA -- B.D.
3 27 e 2 9.80 PALIAN Jakub niest. Katowice 1999 Sen SL -- B.D.
4 28 e 2 9.72 STRZAŁKOWSKI Patryk KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2003 U23 LU -- B.D.
5 29 e 2 9.70 KANIA Radosław niest. Olsztyn 2000 Sen WN -- B.D.
6 30 e 2 9.67 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U23 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
7 32 e 2 9.35 PAZDAN Piotr KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
8 33 e 2 9.25 KLAG Dominik KU AZS Politechniki Krakowskiej 1999 Sen MA -- B.D.
9 34 e 2 9.02 ISKRZYŃSKI Dominik KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
10 35 e 2 8.99 DEMEL Karol KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 2000 Sen SL -- B.D.
11 36 e 2 8.91 ŁAWICKI Michał KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2003 U23 PD -- B.D.
12 37 e 2 8.82 MATUSIAK Jarosław KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2000 Sen LD -- B.D.
13 38 e 2 8.73 BRĄGIEL Filip niest. Poznań 2002 U23 WP -- B.D.
14 39 e 2 8.52 MIKÓŁKA Kacper KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 2003 U23 SL -- B.D.
15 40 e 2 8.50 DĘBSKI Patryk niest. Kraków 1996 Sen MA -- B.D.
16 41 e 2 8.24 KOWAL Filip KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 2004 U23 SL -- B.D.
17 42 e 2 8.03 SIKORSKI Kamil KU AZS ANS w Koninie 2003 U23 WP -- B.D.
18 43 e 2 7.41 WARDAWA Marcin KU AZS Politechniki Krakowskiej 1999 Sen MA -- B.D.
19 44 e 2 7.37 JASTRZĘBSKI Michał KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
20 45 e 2 7.17 KNOBLOCH Jakub KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 1999 Sen SL -- B.D.
21 46 e 2 6.73 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 2003 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. LDK!
22 47 e 2 6.34 SZYMCZUK Błażej KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 2000 Sen SL -- B.D.
23 48 e 2 5.95 POZNALSKI Piotr KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2002 U23 PD -- B.D.
24 49 e 2 5.68 SIKORA Karol KU AZS UJD w Częstochowie 2003 U23 SL -- B.D.
1 1 f 1 18.93 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL M DMP B.D. Z/1690/11 2024 166
2 2 f 1 18.47 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ M DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2024  KNS   159
3 3 f 1 17.27 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław B.D. Z/3133/17 2024 LDK!  KN B   141
4 4 f 1 16.33 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U23 PM I KOWNATKE Rafał B.D. Z/5117/18 2024  KNF  
5 5 f 1 15.49 WIEWIÓRSKI Aleksander CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I B.D.
6 6 f 1 14.83 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard 1984 Masters ZP I GOŁDYN Bartosz B.D. Z/4961/11 2013 1
7 7 f 1 14.74 LEWKOWICZ Wojciech MKL Szczecin 2004 U23 ZP I CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/3628/18 2024 LDK!  KNF  
8 8 f 1 14.69 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS I KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2024 LDK!  KN B  
9 9 f 1 14.46 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 Sen PM II PIĄTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2024
10 10 f 1 14.40 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U23 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2024
11 11 f 1 14.35 LEBEDIUK Maksim MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD II DMP BELTER Artur B.D. Z/6357/22 2024 98
  f 1 NM GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -- DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/3653/15 2024  KNS  
Młot (7.26) M
1 1 e 1 67.13 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2024 1  KNS   150
2 2 e 1 64.44 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I DMP B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2024 141
3 3 e 1 60.98 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/3659/15 2024 130
4 4 e 1 60.12 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin Z/1648/16 2024 LDK!  KNF   127
5 5 e 1 59.44 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/0577/14 2024 1 124
6 6 e 1 57.71 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP I DMP BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2024 4  KN B   118
7 7 e 1 55.66 DZIOBA Jakub OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP I DMP NOWAK Grzegorz B.D. Z/4493/18 2024 111
8 8 e 1 47.36 STEFANIAK Radosław MKL Toruń 1997 Sen KP II B.D. 3
9 9 e 1 30.57 SZCZYRBA Adrian AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -- B.D. B.D.
10 10 e 1 29.84 WILKOWSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -- ADAMCZYK Dariusz PIĄTEK Mirosław , Z/4784/19 , 2024
11 12 e 1 24.98 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 1999 Sen KP -- MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/4340/15 2024
12 17 e 1 22.59 WAWRYNIUK Jakub KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2001 Sen PD -- B.D.
13 23 e 1 16.06 PISZCZ Maciej KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2002 U23 PD -- B.D.
  e 1 NM ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- DMP CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2024 LDK!  KNF  
1 11 e 2 26.94 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 Sen PM -- WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/5953/15 2024
2 13 e 2 23.89 MACIOROWSKI Kuba SKLA Sopot 2004 U23 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/4334/23 2024 LDK!
3 14 e 2 23.09 SZARAFIN Łukasz niest. Gdańsk 1999 Sen PM -- B.D.
4 15 e 2 22.93 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 1997 Sen KP -- MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2024 1
5 16 e 2 22.86 BUKOWSKI Bartłomiej MLKS Tucholanka Tuchola 1994 Sen KP -- ADAMCZYK Dariusz BEZ
6 18 e 2 21.66 JOPEK Maksym Uniwersytet Gdański 1996 Sen PM -- B.D. B.D. BEZ
7 19 e 2 20.61 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 Sen PM -- B.D. LDK!
8 20 e 2 20.30 KOZŁOWSKI Oskar KU AZS Politechniki Gdańskiej 2002 U23 PM -- B.D.
9 21 e 2 20.20 STRUPCZEWSKI Dominik UKS Cyprianka 2002 U23 KP -- MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr B.D. Z/5656/15 2019 LDK!
10 22 e 2 17.97 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U23 LD -- ADAMCZYK Dariusz
11 24 e 2 15.67 ISKRZYŃSKI Dominik KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
12 25 e 2 15.64 KOZIKOWSKI Franciszek Uniwersytet Gdański 2002 U23 PM -- B.D.
13 26 e 2 14.52 BACH Grzegorz SKLA Sopot 2002 U23 PM -- B.D. WERNER Bernard B.D. , Z/3076/17 , 2024 LDK!
14 27 e 2 14.39 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2000 Sen ZP -- JACEWICZ Edward B.D. Z/2463/15 2024
15 28 e 2 13.71 CHRZANOWSKI Jan KU AZS Politechniki Gdańskiej 2002 U23 PM -- B.D.
16 29 e 2 12.66 JASTRZĘBSKI Michał KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
17 30 e 2 12.60 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/4751/17 2023
18 31 e 2 6.82 DOMARECKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 2000 Sen PM -- B.D.
Oszczep (800) M
1 4 e 1 63.24 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP I B.D. B.D. Z/5938/15 2024
2 7 e 1 57.32 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD II DMP ROSZKOWSKI Mariusz B.D. Z/2719/16 2024 84
3 8 e 1 54.96 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD III DMP HULISZ Robert B.D. Z/2049/16 2024 76
4 12 e 1 52.29 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL III DMP KONSTANTYNOWICZ Wiktor B.D. Z/5379/19 2024 67
5 13 e 1 47.73 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 2003 U23 PD III B.D.
6 16 e 1 44.68 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. , Z/1433/17 , 2022 LDK!
7 18 e 1 42.23 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 2002 U23 MZ -- DAMSZEL Tomasz B.D. Z/1943/17 2024
8 19 e 1 41.71 CIESIELSKI Maksymilian MKS-MOS Śrem 2002 U23 WP -- B.D.
9 23 e 1 40.82 KRUGER Filip Jędrzej SL Olimpia Poznań 2004 U23 WP -- CZERNIAK Przemysław B.D. Z/5690/19 2024 LDK!
10 25 e 1 40.54 KLAG Dominik KU AZS Politechniki Krakowskiej 1999 Sen MA -- B.D.
11 28 e 1 37.20 ŁABIŃSKI Hubert MUKS Płock 2003 U23 MZ -- B.D.
12 29 e 1 36.36 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD -- LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0587/17 2023
13 31 e 1 36.21 PALIAN Jakub niest. Katowice 1999 Sen SL -- B.D.
14 32 e 1 36.18 APEL Mateusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2002 U23 MZ -- B.D.
15 33 e 1 36.16 JANCZYLIK Jarosław KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 1999 Sen LD -- B.D.
16 35 e 1 36.02 ABRATKIEWICZ Bartosz KU AZS Politechniki Łódzkiej 2001 Sen LD -- B.D.
17 39 e 1 33.98 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U23 LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1468/18 2024
18 41 e 1 33.73 JACHOSZ Wojciech KU AZS UMCS w Lublinie 2002 U23 LU -- B.D.
19 42 e 1 32.79 PAŁASEK Adrian KU AZS Politechniki Warszawskiej 2002 U23 MZ -- B.D.
20 43 e 1 32.46 ŻAKOWSKI Iwo KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2001 Sen MA -- B.D.
21 45 e 1 31.78 SZCZERBIK Szymon niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
22 46 e 1 30.78 ZAJĄC Krzysztof KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2002 U23 LU -- B.D.
23 47 e 1 30.64 SUCHORA Jakub KU AZS Politechniki Krakowskiej 2001 Sen MA -- B.D.
24 48 e 1 29.03 BRĄGIEL Filip niest. Poznań 2002 U23 WP -- B.D.
25 52 e 1 25.70 ZAŁĘSKI Piotr WKS Wawel Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
26 53 e 1 22.91 SZYMCZUK Błażej KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 2000 Sen SL -- B.D.
27 54 e 1 21.71 PAŁKA Kacper KU AZS Politechniki Krakowskiej 2000 Sen MA --
28 55 e 1 18.41 SIKORA Karol KU AZS UJD w Częstochowie 2003 U23 SL -- B.D.
29 56 e 1 17.50 BALL Jakub KU AZS Politechniki Śląskiej w Gliwicach 2003 U23 SL -- B.D.
1 1 e 2 65.77 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 Sen OP I DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/5898/15 2024 LDK! 115
2 2 e 2 64.75 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I KRUKOWSKI Michał B.D. Z/0033/15 2024 LDK!  KNF  
3 3 e 2 63.55 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 1997 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2024 1
4 5 e 2 62.33 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 1999 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/4340/15 2024
5 6 e 2 57.92 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2000 Sen ZP II JACEWICZ Edward B.D. Z/2463/15 2024
6 9 e 2 54.26 BACH Grzegorz SKLA Sopot 2002 U23 PM III B.D. WERNER Bernard B.D. , Z/3076/17 , 2024 LDK!
7 10 e 2 53.16 GIEREK Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ III DMP B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2024 M 70
8 11 e 2 52.84 JASIĘGA Joachim KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA III B.D.
9 14 e 2 47.48 KAPUŚCIŃSKI Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 Sen OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/5101/24 2024
10 15 e 2 46.19 FALIŃSKI Filip RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ -- FALIŃSKI Jacek B.D. Z/5085/18 2024 LDK!
11 17 e 2 43.82 STRUPCZEWSKI Dominik UKS Cyprianka 2002 U23 KP -- MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr B.D. Z/5656/15 2019 LDK!
12 20 e 2 41.30 ROGULSKI Kacper niest. Gdańsk 2002 U23 PM -- ADAMCZYK Dariusz
13 21 e 2 41.09 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 Sen PM -- B.D. LDK!
14 22 e 2 41.03 SKIBICKI Jarosław KL Lechia Gdańsk 1989 Masters PM -- B.D. BEZ
15 24 e 2 40.64 BITEL Yahor KU AZS Politechniki Lubelskiej 2003 U23 LU -- B.D.
16 26 e 2 39.97 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U23 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/7712/21 2024
17 27 e 2 38.55 SCHOLL Maciej KSLZS Kruszwica 1999 Sen KP -- B.D. GOTÓWKA Monika , Z/5573/22 , 2024
18 30 e 2 36.36 KIERSKI Jan UKS Olimp Mazańcowice 1994 Sen SL -- B.D. BEZ
19 34 e 2 36.08 WILK Przemysław niest. Kielce 1997 Sen SK -- KALWAT Marek
20 36 e 2 35.70 GOŁYŹNIAK Maksymilian UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U23 MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/9181/21 2022
21 37 e 2 34.78 SZAJOR Kacper KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
22 38 e 2 34.55 WAWRYNIUK Jakub KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2001 Sen PD -- B.D.
23 40 e 2 33.77 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 Sen LD -- B.D. 3
24 44 e 2 31.99 DŹWIGAJ Jan KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2004 U23 MA -- MYDLARZ Adrian B.D. LDK!
25 49 e 2 28.33 TRUŚ Karol KU AZS SGH w Warszawie 2001 Sen MZ -- B.D. B.D.
26 50 e 2 27.21 MORDARSKI Jakub UKS Budowlani Nowy Sącz 2000 Sen MA -- B.D.
27 51 e 2 25.76 RZEPKA Kamil niest. Kielce 1999 Sen SK -- KALWAT Marek

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 52.9159719944 sekund