Białystok 24 - 26.05.2024
Akademickie Mistrzostwa Polski 2024. Mistrzostwa AZS [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 9 e 1 12.07 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -2.5 I RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  KNF  
2 28 e 1 12.61 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -2.5 II DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024 93
3 36 e 1 13.03 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -2.5 III RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2024
4 63 e 1 14.26 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP -2.5 -- KASPRZYK Marek B.D. LDK!
5 66 e 1 14.35 PRESLER Anna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -2.5 -- OSIK Tadeusz B.D. Z/4716/22 2024
6 68 e 1 14.42 MARKIEWICZ-ZAHORSKI Magdalena niest. Kraków 2001 Sen MA -2.5 -- B.D.
1 1 e 2 11.83 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -1.0 M DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2024 LDK!  KNF   140
2 21 e 2 12.38 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -1.0 II DMP TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. , Z/4503/17 , 2024 LDK! 106
3 23 e 2 12.45 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2004 U23 MZ -1.0 II MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  KN B  
4 49 e 2 13.69 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U23 WP -1.0 -- ZAŃKO Albin B.D. Z/2622/17 2024 LDK!
5 58 e 2 14.04 BOROWSKA Dominika MKS Juvenia Białystok 2002 U23 PD -1.0 -- B.D. B.D. Z/4883/24 2024
6 72 e 2 14.92 NOWAK Weronika UKS Wyspiański Szubin 2005 U20 KP -1.0 -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz B.D. Z/0764/17 2020 LDK!
7 83 e 2 15.73 SZATYŁOWICZ Dominika KU AZS Uniwersytetu w Białymstoku 2004 U23 PD -1.0 -- B.D.
1 5 e 3 12.01 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -0.3 I DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024 128
2 18 e 3 12.34 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP -0.3 II DMP MANTYK Łukasz B.D. Z/0304/18 2024 LDK!  KN B   108
3 26 e 3 12.50 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 Sen WN -0.3 II MAKOWSKI Leszek B.D. Z/5768/15 2024
4 47 e 3 13.56 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP -0.3 -- JASIŃSKI Cyprian B.D. Z/2201/17 2024 LDK!
5 54 e 3 13.97 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 Sen PM -0.3 -- B.D.
6 61 e 3 14.17 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U23 MA -0.3 -- B.D.
7 65 e 3 14.30 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy Sącz 2002 U23 MA -0.3 -- B.D. KLIMEK Józef , Z/3156/17 , 2019 4
1 4 e 4 12.00 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK +1.0 I MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!
2 13 e 4 12.19 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +1.0 II B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!
3 24 e 4 12.47 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U20 LU +1.0 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/0401/19 2024 LDK!
4 40 e 4 13.19 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +1.0 III DMP KOPEĆ Dominik B.D. B.D. Z/1333/14 2024 64
5 59 e 4 14.14 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP +1.0 -- B.D. LDK!
6 71 e 4 14.76 NIEŁACNA Julia niest. Szczecin 2000 Sen ZP +1.0 -- B.D.
7 79 e 4 15.28 LENCZAK Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK +1.0 -- B.D. LDK!
1 8 e 5 12.05 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL 0.0 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!  KNF  
2 22 e 5 12.42 OKUNEVIĆ Kornelija niest. Kraków 1999 Sen MA 0.0 II B.D.
3 37 e 5 13.09 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U23 ZP 0.0 III B.D. LDK!
4 43 e 5 13.41 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 Sen LU 0.0 -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław Z/2505/15 2024
5 44 e 5 13.48 GRELKA Paulina niest. Poznań 1998 Sen WP 0.0 -- B.D.
6 56 e 5 14.01 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U23 SL 0.0 -- B.D.
7 60 e 5 14.16 SUROWY Zuzanna Uniwersytet Gdański 2002 U23 PM 0.0 -- B.D.
1 3 e 6 11.95 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS +0.3 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024 132
2 27 e 6 12.51 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom 2001 Sen MZ +0.3 II MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/5568/15 2024
3 33 e 6 12.94 DZIADZIA Anna KS AZS AWF Katowice 2004 U23 SL +0.3 III DMP ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/3294/18 , 2024 LDK! 75
4 38 e 6 13.14 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +0.3 III DANIELCZUK Paweł B.D. Z/3373/20 2024
5 48 e 6 13.68 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U23 LD +0.3 -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/5319/19 2024
6 62 e 6 14.20 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD +0.3 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2024
7 75 e 6 14.99 KRAKOWSKA Katarzyna KU AZS Politechniki Bydgoskiej 2005 U20 KP +0.3 -- B.D.
1 7 e 7 12.04 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 Sen KP -0.9 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
2 11 e 7 12.16 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ -0.9 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024
3 30 e 7 12.72 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U20 LD -0.9 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka B.D. Z/0457/19 2024  KN B   87 124
4 46 e 7 13.55 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U23 PM -0.9 -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej KAŃSKI Ryszard B.D. , Z/0688/18 , 2024 LDK!
5 57 e 7 14.02 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna 2001 Sen DS -0.9 -- CHORZĘPA Przemysław B.D. Z/0501/17 2022
6 70 e 7 14.72 WARZECHA Justyna KU AZS Politechniki Śląskiej w Gliwicach 2004 U23 SL -0.9 -- B.D.
7 74 e 7 14.98 TABOREK Matylda KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2005 U20 MA -0.9 -- B.D.
8 76 e 7 15.10 MACHOŃ Julia KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach 2004 U23 SL -0.9 -- B.D.
1 15 e 8 12.24 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 Sen SL -2.1 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!
2 25 e 8 12.49 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -2.1 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0711/19 , 2024 LDK!
3 32 e 8 12.87 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -2.1 III GRALEWSKI Wojciech B.D. Z/2947/17 2024  KN B  
4 55 e 8 13.98 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom 2001 Sen MZ -2.1 -- B.D.
5 67 e 8 14.41 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2001 Sen SL -2.1 -- B.D.
6 73 e 8 14.93 BIELSKA Urszula KU AZS Politechniki Krakowskiej 1999 Sen MA -2.1 -- B.D.
7 81 e 8 15.47 DUTKA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 Sen SL -2.1 -- B.D.
8 88 e 8 16.79 ZAGDAN Karolina KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2003 U23 SK -2.1 -- B.D.
1 2 e 9 11.90 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP +1.9 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  KNF  
2 14 e 9 12.19 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK +1.9 II DMP B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2024 117
3 29 e 9 12.72 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +1.9 II B.D. OSIK Tadeusz B.D. , Z/0630/17 , 2024 LDK!
4 35 e 9 13.00 SŁYŚ Magdalena niest. Kraków 1999 Sen MA +1.9 III B.D.
5 52 e 9 13.87 KWAŚNIAK Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2004 U23 PK +1.9 -- WOJTAS Tomasz B.D. Z/0416/20 2023
6 64 e 9 14.27 POPKO Amelia MKS Juvenia Białystok 2003 U23 PD +1.9 -- B.D. B.D. Z/2834/22 2022
7 78 e 9 15.26 KRAWIECKA Helena KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2002 U23 MZ +1.9 -- SAKIEWICZ Ignacy
8 80 e 9 15.31 DOBRZAŃSKA Agata KU AZS Politechniki Morskiej w Szczecinie 2000 Sen ZP +1.9 -- B.D.
1 10 e 10 12.11 REJCHERT Anna MKL Toruń 2004 U23 KP +0.5 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4956/19 2024 LDK!
2 16 e 10 12.29 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U23 DS +0.5 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF  
3 19 e 10 12.36 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +0.5 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2024
4 41 e 10 13.21 WILGOCKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +0.5 -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/5533/23 , 2024
5 42 e 10 13.27 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM +0.5 -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/3115/19 2024
6 53 e 10 13.92 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP +0.5 -- REJEWSKI Robert B.D. Z/2811/18 2024
7 84 e 10 15.75 TYSZKO Weronika KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2001 Sen MZ +0.5 -- SAKIEWICZ Ignacy
8 86 e 10 15.90 WÓJCIK Małgorzata niest. Olsztyn 1999 Sen WN +0.5 -- B.D.
1 12 e 11 12.17 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -0.8 II DMP MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2024 118
2 20 e 11 12.36 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 Sen KP -0.8 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. LEWANDOWSKI Jacek Z/4697/19 2024
3 39 e 11 13.17 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U20 DS -0.8 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1314/20 2024 LDK!  OSU  
4 45 e 11 13.54 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U23 OP -0.8 -- SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2024 LDK!
5 51 e 11 13.86 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL -0.8 -- PASZTA Wiesław
6 69 e 11 14.49 JAWORSKA Aleksandra KU AZS ZUT Szczecin 2002 U23 ZP -0.8 -- B.D.
7 82 e 11 15.57 SZWED Zofia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U23 WN -0.8 -- B.D.
8 85 e 11 15.86 SURDZIEL Małgorzata KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 2002 U23 MA -0.8 -- B.D.
1 6 e 12 12.03 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U23 MZ -1.4 I B.D. B.D. Z/2356/18 2024  KNF  
2 17 e 12 12.33 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -1.4 II B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024
3 31 e 12 12.82 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 Sen DS -1.4 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
4 34 e 12 12.95 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM -1.4 III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/4662/17 , 2024 LDK!  OSU  
5 50 e 12 13.78 SIROCKA Maria KS Sprintwarsaw 2002 U23 MZ -1.4 -- DMP MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/3511/22 2024 40
6 77 e 12 15.16 SKIBIŃSKA Weronika KU AZS Uniwersytetu Łódzkiego 2003 U23 LD -1.4 -- B.D.
7 87 e 12 16.51 ADAMCZYK Milena KU AZS ANS w Koninie 2002 U23 WP -1.4 -- B.D.
1 1 f 1 11.78 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -1.2 M DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2024 LDK!  KNF   144
2 2 f 1 11.94 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP -1.2 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  KNF  
3 3 f 1 11.96 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -1.2 I DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024 132
4 4 f 1 11.97 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -1.2 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024 131
5 5 f 1 12.01 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK -1.2 I MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!
6 6 f 1 12.16 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 Sen KP -1.2 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
7 7 f 1 12.16 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL -1.2 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!  KNF  
8 8 f 1 12.17 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U23 MZ -1.2 II B.D. B.D. Z/2356/18 2024  KNF  
1 9 f 2 11.70 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM +0.6 M RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  KNF  
2 10 f 2 11.85 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 Sen SL +0.6 M OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!
3 11 f 2 11.97 REJCHERT Anna MKL Toruń 2004 U23 KP +0.6 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4956/19 2024 LDK!
4 12 f 2 12.04 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U23 DS +0.6 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF  
5 13 f 2 12.05 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +0.6 I B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!
6 14 f 2 12.14 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +0.6 I RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024
  15 f 2 DNS ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +0.6 -- DMP MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2024
  15 f 2 DNS WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK +0.6 -- DMP B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2024
800 m K
1 65 s 1 2:35.33 JASIŃSKA Patrycja KU AZS Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu 2003 U23 KP -- B.D.
2 67 s 1 2:36.15 ZAMBRANO OJEDA Susana ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U23 LB -- B.D.
3 73 s 1 2:40.76 SOBOLEWSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL -- B.D. B.D.
4 75 s 1 2:42.12 JUDASZ Wiktoria KU AZS Politechniki Poznańskiej 2004 U23 WP -- B.D.
5 80 s 1 2:45.31 PAZUREK Kasia KU AZS Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni 2001 Sen PM -- B.D.
6 81 s 1 2:46.17 RAJCZYK Lucyna KU AZS WAT w Warszawie 2004 U23 MZ -- B.D.
7 86 s 1 2:52.83 ROGALA Sandra KU AZS Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni 2001 Sen PM -- B.D.
8 90 s 1 2:59.86 SERWATKA Milena KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
9 91 s 1 3:06.83 WINIARSKA Paulina KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2003 U23 LU -- B.D.
10 92 s 1 3:08.20 SABAT Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach 2003 U23 MZ -- B.D.
1 74 s 2 2:40.81 CIOĆ Natalia KU AZS Politechniki Rzeszowskiej 2000 Sen PK -- B.D.
2 76 s 2 2:42.48 SIKORA Paulina KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu 2002 U23 WP -- B.D.
3 77 s 2 2:43.88 RUSEK Karolina KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2002 U23 LU -- B.D.
4 78 s 2 2:43.97 SIEDLĘCZKA Ewa KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA -- KUCZEK Piotr
5 79 s 2 2:44.84 BOGUSKA Agnieszka KU AZS UMCS w Lublinie 2000 Sen LU -- B.D.
6 82 s 2 2:47.02 KUJAWSKA Ewa KU AZS Politechniki Gdańskiej 2000 Sen PM -- B.D.
7 84 s 2 2:48.47 ZAGDAN Karolina KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2003 U23 SK -- B.D.
8 85 s 2 2:50.72 BŁAŻEJEWSKA Natalia KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2001 Sen LU -- B.D.
9 87 s 2 2:55.18 MIKOŚ Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2005 U20 MA -- B.D.
10 88 s 2 2:57.26 BLICHARCZYK Weronika KKB MOSiR Krosno 2003 U23 PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/1940/21 2022
1 54 s 3 2:27.88 FALKOWICZ Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 1987 Masters LU -- B.D. B.D. , Z/2790/24 , 2024
2 64 s 3 2:32.88 GŁUCHOWSKA Zofia AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -- B.D. B.D. LDK!
3 66 s 3 2:35.75 SLĘCZEK Kinga KU AZS Politechniki Bydgoskiej 2002 U23 KP -- B.D.
4 68 s 3 2:36.76 CUKIERSKA Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U23 WP -- B.D.
5 70 s 3 2:38.85 RYBICKA Paulina niest. Bydgoszcz 2001 Sen KP -- B.D.
6 71 s 3 2:40.01 ZAJDA Joanna LKS Brodnica 1986 Masters KP -- B.D. BEZ
7 72 s 3 2:40.05 FELSKOWSKA Martyna niest. Gdańsk 2001 Sen PM -- B.D.
8 83 s 3 2:47.12 GRABOWSKA Maja OLA Kujawsko-pomorskie 2002 U23 KP -- GURNA Jolanta B.D. LDK!
9 89 s 3 2:58.68 POŻARYCKA Natalia KU AZS ZUT Szczecin 2000 Sen ZP -- B.D.
1 44 s 4 2:21.74 BANASIAK Joanna MKS Siechnice # 2004 U23 DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1031/19 2024 LDK!
2 51 s 4 2:26.73 KONIECZNA Joanna MKS Siechnice 2004 U23 DS -- ZIÓŁKOWSKI Marek SOBCZYK Tomasz B.D. , Z/0840/16 , 2024 LDK!
3 56 s 4 2:29.06 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/3284/19 2024 LDK!
4 58 s 4 2:29.94 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 1999 Sen MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/1548/16 2024
5 60 s 4 2:31.34 BUŚKO Zofia AZS Łódź 1999 Sen LD -- B.D.
6 61 s 4 2:31.39 MATURA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U23 SL -- B.D.
7 62 s 4 2:32.41 SENDEROWICZ Justyna KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. DZIUBA Szymon , Z/1585/22 , 2024
8 69 s 4 2:38.26 KRUPOWICZ Wiktoria KU AZS SGH w Warszawie # 1999 Sen MZ -- B.D. B.D.
1 36 s 5 2:19.49 KIEDRYŃSKA Alina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2003 U23 MZ III B.D.
2 37 s 5 2:19.52 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA III B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
3 38 s 5 2:19.83 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń 2000 Sen KP III B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024
4 41 s 5 2:20.48 IGLEWSKA Żaneta MKL Toruń 2003 U23 KP III DMP WOŹNIAK Jacek B.D. Z/1531/18 2024 67
5 42 s 5 2:21.09 WYROŚLAK Martyna OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2739/22 2024 LDK!
6 43 s 5 2:21.45 WOJNOWSKA Natalia BKS Bydgoszcz 2002 U23 KP III ADAMCZYK Dariusz
7 47 s 5 2:23.91 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
8 48 s 5 2:25.65 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/5023/19 2023
1 26 s 6 2:17.51 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 Sen SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2024
2 27 s 6 2:17.53 GOLEC Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 1999 Sen PK III B.D.
3 34 s 6 2:19.05 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 2000 Sen PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0542/17 2019
4 45 s 6 2:21.77 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 2001 Sen ZP III SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/0642/16 2024
5 46 s 6 2:23.22 MATUSZCZAK Gabriela OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP III GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin REJEWSKI Robert B.D. , Z/0300/17 , 2024 LDK!
6 53 s 6 2:27.69 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U23 MZ -- LEMIESZ Aneta B.D. B.D. Z/3456/18 2022
7 55 s 6 2:28.85 OLESIEJUK Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -- WILCZEK Janusz SZAŁACH Krzysztof B.D. , Z/4413/17 , 2024 LDK!  KN B  
8 57 s 6 2:29.12 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U20 KP IV WOŹNIAK Jacek B.D. B.D. Z/9072/21 2023 LDK!
9 59 s 6 2:30.20 CHROMIK Julia KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/2286/16 , 2024
10 63 s 6 2:32.58 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U23 PM -- B.D. 3 LDK!
1 18 s 7 2:15.02 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2001 Sen MZ II ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/1755/15 2021 LDK!
2 20 s 7 2:15.29 ZAWADZKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ II WRONA Grzegorz B.D. Z/0979/23 2024
3 24 s 7 2:17.35 STANEK Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U23 OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/5886/21 2024 LDK!
4 28 s 7 2:17.65 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2024
5 30 s 7 2:18.03 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U23 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/4925/18 2024
6 33 s 7 2:18.44 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2024 LDK!
7 40 s 7 2:20.25 KOZIK Karolina KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL III B.D. B.D. , Z/2138/17 , 2024 LDK!
8 52 s 7 2:27.64 SROKA Kamila LKS Omega Kleszczów 1997 Sen LD -- B.D.
1 11 s 8 2:11.49 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U23 MA II ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/3915/16 2024 LDK!  KN B  
2 13 s 8 2:12.31 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U23 LD II NOWAK Mieczysław B.D. Z/4077/17 2024  KN B  
3 14 s 8 2:13.09 OGÓREK Monika MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2004 U23 MA II BUŹNIAK Arkadiusz B.D. Z/4801/22 2024  KN B  
4 17 s 8 2:14.04 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0509/16 2024
5 22 s 8 2:16.23 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/0280/15 2024 LDK!
6 25 s 8 2:17.42 SZYMAŃSKA Dominika RLTL GGG Radom 2002 U23 MZ II B.D. LEBIODA Stanisław , Z/6559/15 , 2024
7 29 s 8 2:17.90 LUBIŃSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ III DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1981/18 2024 LDK! 77
8 31 s 8 2:18.25 BIGUS Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK III MARSZAŁEK Tomasz KOWAL Piotr B.D. , Z/1763/17 , 2024 LDK!
9 32 s 8 2:18.36 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U23 SL III PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. Z/3735/17 2024 LDK!  KN B  
10 35 s 8 2:19.40 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz 2004 U23 KP III MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian B.D. , Z/1433/18 , 2024 LDK!  KN B  
1 9 s 9 2:10.82 KUKUŁA Alicja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U23 DS II JANECZEK Jarosław B.D. Z/5885/21 2024 LDK!  KN B  
2 10 s 9 2:11.37 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2024
3 12 s 9 2:12.05 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997 Sen SL II HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2022
4 15 s 9 2:13.53 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2024
5 16 s 9 2:13.73 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 Sen DS II SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2024
6 39 s 9 2:20.17 THAMM Milena KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL III DUDAŁA Piotr B.D. Z/3486/18 2024 LDK!  KNF  
7 49 s 9 2:26.13 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 Sen LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
8 50 s 9 2:26.64 CUDO Katarzyna KU AZS Politechniki Gdańskiej 2001 Sen PM -- B.D.
1 1 s 10 2:06.11 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I DMP B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024 139
2 2 s 10 2:06.56 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  KNF  
3 3 s 10 2:07.31 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/3372/16 2024
4 4 s 10 2:07.85 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U23 DS I ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/4930/18 2024 LDK!  KNF  
5 5 s 10 2:09.58 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 Sen MZ I PARADOWSKA Renata B.D. B.D. B.D. Z/2079/15 2024 LDK!
6 6 s 10 2:09.83 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2000 Sen PD I B.D. B.D. B.D. , Z/1950/15 , 2024
7 7 s 10 2:09.86 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ I DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2024  KNF   117
8 8 s 10 2:10.17 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA I DMP MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK! 116
9 19 s 10 2:15.13 WOJTKOWIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/1891/19 2024 LDK!
10 21 s 10 2:15.56 DOMŻALSKA Daria niestowarzyszona # 2005 U20 II B.D. B.D. , Z/0690/18 , 2024 LDK!  KN B  
11 23 s 10 2:17.19 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II DMP JELSKA Justyna B.D. B.D. Z/1051/15 2024 81
400 m pł K K
1 22 s 1 70.62 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- B.D.
2 26 s 1 72.61 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 Sen OP -- B.D. ZIEMBA Krzysztof , Z/5266/24 , 2024
3 42 s 1 77.56 RENKE Maria SKLA Sopot 1999 Sen PM -- B.D.
4 43 s 1 77.95 LIPKA Barbara MUKS SZS Cieszyn 2000 Sen SL -- WERNER Mirosław B.D. Z/0763/16 2023
5 44 s 1 79.66 BIENIASZ Anna KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
6 46 s 1 84.06 BRAWAŃSKA Helena GKS Piast Gliwice 2002 U23 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam B.D. Z/2745/24 2024
7 47 s 1 84.34 DANIELAK Hanna Kraków Athletics Team 2004 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/0161/18 2021 LDK!
8 48 s 1 85.47 LIZAK Oliwia KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 2003 U23 SL -- B.D.
1 28 s 2 73.00 ORZECHOWSKA Karolina niest. Kraków 2001 Sen MA -- B.D.
2 37 s 2 76.16 FILIPEK Kinga KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2001 Sen MA -- B.D. B.D.
3 38 s 2 76.17 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U20 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0464/19 2024 LDK!
4 39 s 2 76.44 BANAS Wiktoria KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2003 U23 SK -- B.D.
5 40 s 2 76.98 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 1999 Sen MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/1548/16 2024
6 41 s 2 77.22 DUTKA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 Sen SL -- B.D.
7 45 s 2 82.61 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2024
1 19 s 3 69.61 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 2002 U23 PM -- B.D. B.D. LDK!
2 23 s 3 70.98 WĄŻ Anastazja KU AZS Politechniki Gdańskiej 2002 U23 PM -- B.D.
3 27 s 3 72.61 GAFFKE Izabela niest. Gdańsk 1999 Sen PM -- ADAMCZYK Dariusz
4 32 s 3 73.50 LACHOWICZ Klara AZS Łódź 2000 Sen LD -- B.D.
5 34 s 3 74.74 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 2002 U23 PM -- B.D. BEZ
6 35 s 3 75.06 NOWAK Maria niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
1 15 s 4 67.43 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP III DMP U20 LACH Magdalena B.D. Z/2803/18 2024 LDK!  OSU   113
2 18 s 4 69.33 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 1999 Sen MA -- B.D.
3 24 s 4 72.52 BORKOWSKA Aleksandra KS Wisła Puławy 2000 Sen LU -- B.D.
4 29 s 4 73.06 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/0730/18 2024
5 31 s 4 73.32 GOLIŃSKA Natalia KS Sprinterzy.com Kraków 2002 U23 MA -- B.D. B.D. , Z/3845/24 , 2024
6 33 s 4 74.61 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ -- PAWŁOWSKA Maria B.D. Z/3466/18 2024 LDK!  KN B  
7 36 s 4 76.01 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- B.D. MIREK Wacław B.D. , Z/2171/17 , 2022 LDK!
1 13 s 5 66.12 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2110/17 2024
2 14 s 5 67.03 SALA Emilia KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1543/16 2024 LDK!
3 16 s 5 68.40 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U23 MZ III BALCERZAK Piotr B.D. Z/2713/20 2024
4 17 s 5 69.07 MISSALA Magdalena AZS Warszawa # 2005 U20 MZ IV B.D. SAKIEWICZ Ignacy # , Z/6362/24 , 2024
5 20 s 5 69.75 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- KRAWCZYK Michał B.D. Z/0757/15 2024
6 21 s 5 69.90 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 Sen MA -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2023
7 25 s 5 72.58 CUDO Katarzyna KU AZS Politechniki Gdańskiej 2001 Sen PM -- B.D.
1 2 s 6 59.35 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona 2001 Sen M B.D. CZYŻ Radosław , Z/2577/15 , 2024
2 9 s 6 62.83 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. , Z/2934/17 , 2024 LDK!
3 10 s 6 64.09 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II DMP WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KN B   97
4 11 s 6 65.03 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. Z/1051/15 2024
5 12 s 6 65.20 RYBKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U23 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. KOHUTEK Artur , Z/0851/16 , 2024 LDK!
6 30 s 6 73.16 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- B.D. LDK!
7 49 s 6 85.83 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2001 Sen SL -- B.D.
1 1 s 7 56.91 GRYC Anna KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3062/15 2024  KNS   168
2 3 s 7 59.36 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ M DMP B.D. KĘDZIORA Robert , Z/2324/15 , 2024 141
3 4 s 7 59.52 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U23 LU I MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  KN B  
4 5 s 7 59.90 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I DMP TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2024 LDK!  KN B   135
5 6 s 7 60.06 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA I DMP SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  KN B   133
6 7 s 7 60.34 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB I DMP PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2024 LDK! 131
7 8 s 7 60.70 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP I LACH Magdalena B.D. Z/1145/20 2024 LDK!  KN B  
Wzwyż K
1 1 f 1 1.76 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK I DMP TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2024 LDK!  KNF   126
2 2 f 1 1.73 JANKOWSKA Aleksandra KU AZS AWP w Lublinie 2002 U23 LU I GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata , Z/0448/16 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 1.70 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP I DMP DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek B.D. , Z/3892/17 , 2024 LDK!  KNF   108
4 4 f 1 1.70 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U23 WN I GIERYSZEWSKI Andrzej B.D. B.D. Z/0917/19 2023 LDK!  KN B  
5 5 f 1 1.67 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS II DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/4145/15 2024 99
6 6 f 1 1.67 SOBCZYK Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM II B.D. KAŃSKI Ryszard B.D. , Z/0002/17 , 2024 LDK!
6 6 f 1 1.67 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. , Z/0214/17 , 2024 LDK!  KN B  
8 8 f 1 1.67 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice 2002 U23 LB II CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. , Z/0910/16 , 2022 LDK!
9 9 f 1 1.64 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP II PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
10 10 f 1 1.64 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II DMP RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. , Z/0311/18 , 2024 LDK!  KN B   91
11 11 f 1 1.64 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 2002 U23 LD II DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/4816/15 2024 91
12 12 f 1 1.60 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U23 LD III DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2024  KNF   80
12 12 f 1 1.60 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie 2003 U23 LU III B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024
Tyczka K
1 1 f 1 4.20 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS M DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2024  KNS   171
2 2 f 1 4.10 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 Sen KP M KALINICZENKO Wiaczesław B.D. Z/0082/15 2024
3 3 f 1 4.10 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U23 SL M DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3368/15 2024  KNF   166
3 3 f 1 4.10 GABORSKA Zofia KMS Szczecin 2004 U23 ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/2600/18 2024 LDK!  KNF  
5 5 f 1 4.00 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U20 SK I DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka B.D. , Z/0483/19 , 2024 LDK!  KNF   OSU   177
6 6 f 1 3.80 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/0099/14 2024 153
7 7 f 1 3.50 BORKIEWICZ Marika KMS Szczecin 2000 Sen ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/4929/15 2024
7 7 f 1 3.50 KAMIŃSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ I MASTALERZ Janusz B.D. Z/1476/21 2024  KN B  
9 8 f 1 3.40 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U23 LD I LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2024  KN B  
10 10 f 1 3.30 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań 2002 U23 WP I CZERNIAK Przemysław B.D. Z/3053/16 2024
11 11 f 1 3.20 BRYKAŁA Dominika KMS Szczecin 2002 U23 ZP II B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin , Z/3354/17 , 2024 LDK!  KN B  
12 12 f 1 3.20 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 Sen PM II MIGDA Leszek B.D. B.D. Z/0583/15 2021
13 13 f 1 3.10 MAJEWSKA Martyna WKS Flota Gdynia 2003 U23 PM II B.D. PISKULSKI Paweł , Z/4667/23 , 2024
14 14 f 1 3.00 OGIEGŁO Pola WKS Flota Gdynia 2002 U23 PM II B.D. PISKULSKI Paweł , Z/3692/15 , 2024 4
15 15 f 1 3.00 MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U23 LD II DMP LISIAK Adam B.D. Z/1477/20 2024 87
16 16 f 1 2.60 SKONIECZNA Emilia KL Gdynia 2001 Sen PM -- B.D.
  f 1 NM KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U23 LD -- B.D.
  f 1 NM WOJNOWSKA Aleksandra KU AZS Politechniki Gdańskiej 2003 U23 PM -- B.D.
  f 1 NM RENKE Maria SKLA Sopot 1999 Sen PM -- B.D.
  f 1 NM DOMŻALSKA Daria niestowarzyszona # 2005 U20 -- B.D. B.D. , Z/0690/18 , 2024 LDK!  KN B  
  f 1 NM STÓJ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2001 Sen PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/1548/15 2024
W dal K
1 1 f 1 6.20 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 Sen LD +0.8 M DMP SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK! 141
2 2 f 1 6.10 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U20 PD -0.1 I DMP DMP U20 BOROWIK Włodzimierz NAZARKIEWICZ Robert B.D. , Z/4815/19 , 2024 LDK!  KN B   134 161
3 3 f 1 6.09 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +0.2 I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0743/18 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 6.04 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +0.3 I DMP JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2024 2 130
5 5 f 1 6.00 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U23 ZP +0.1 I LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. Z/3364/18 2024  KN B  
6 6 f 1 5.89 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP 0.0 I DMP KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!  KNF   119
7 7 f 1 5.86 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 Sen PM -0.6 I B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNS  
8 8 f 1 5.76 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP +0.8 II DMP DMP U20 JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0286/20 2024 LDK!  KNF   110 140
9 9 f 1 5.74 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +0.1 II DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2024 108
10 10 f 1 5.63 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U23 LD +0.5 II KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B  
11 11 f 1 5.55 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń 2003 U23 KP +1.9 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2024 LDK!  KNF  
12 12 f 1 5.51 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK +1.0 II DMP WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2024 93
Trójskok K
  e 1 11.44 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +1.1 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  KNF  
1 1 e 1 12.73 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U23 LD +0.7 I DMP KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B   135
2 2 e 1 12.28 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP +1.1 I ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024  KN B  
3 4 e 1 12.03 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +1.4 I DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2024 LDK!  KN B   110
4 5 e 1 12.01 SHEPPARD Junise BKS Bydgoszcz 2001 Sen KP -0.4 I DMP SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/1847/23 2024 109
5 6 e 1 11.75 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U23 LU +0.5 II DMP KUZDRA Dariusz B.D. Z/3323/17 2024 LDK!  KN B   98
6 8 e 1 11.62 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U23 PM +1.9 II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. , Z/2052/17 , 2024 LDK!
7 10 e 1 11.52 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 Sen LD 0.0 II B.D.
8 9 e 1 11.52 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -1.3 II DMP GRALEWSKI Wojciech B.D. Z/2947/17 2024  KN B   87
9 11 e 1 11.52 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U23 PM +0.1 II B.D. LEWANDOWSKI Michał KAŃSKI Ryszard , Z/2850/16 , 2024 LDK!
10 12 e 1 11.47 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS +2.2 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  KNF  
11 14 e 1 11.10 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ +0.9 III DMP KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. , Z/5260/15 , 2024 LDK! 75
12 15 e 1 11.07 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U20 SK +0.5 III JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł B.D. , Z/5280/18 , 2024 LDK!  OSU  
13 16 e 1 10.95 SZEMPLIŃSKA Aleksandra KS Ciechan Ciechanów 2004 U23 MZ -1.0 III MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2355/19 2024  KN B  
14 17 e 1 10.93 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM -0.3 III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/4662/17 , 2024 LDK!  OSU  
15 19 e 1 10.64 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U23 PK +0.3 -- SOCHA Tomasz B.D. Z/3935/17 2023
16 25 e 1 10.28 ORZECHOWSKA Karolina niest. Kraków 2001 Sen MA +0.4 -- B.D.
17 27 e 1 9.79 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 2000 Sen SL +0.7 -- B.D.
18 28 e 1 9.65 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U23 PM +0.9 -- PŁOMIEŃ Waldemar B.D. Z/3724/17 2024
1 3 e 2 12.05 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD -0.6 I CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. Z/1958/17 2024
2 7 e 2 11.74 BORCHARDT Maja AZS Łódź 2004 U23 LD +0.2 II DMP SADACH Aneta B.D. Z/1609/18 2024 LDK!  KNF   97
3 13 e 2 11.45 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1998 Sen WP +1.0 III JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0309/14 2024
4 18 e 2 10.79 PYSKŁO Wiktoria MKL Toruń 2003 U23 KP -0.6 III DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0784/19 2024 66
5 20 e 2 10.61 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 Sen LD +0.5 -- B.D.
6 21 e 2 10.60 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U23 SK -1.0 -- TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof B.D. # Z/0156/17 2024 LDK!
7 22 e 2 10.53 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U23 LD -0.5 -- LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2024
8 23 e 2 10.33 WODNIK Agnieszka KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -0.1 -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2645/17 2024
9 24 e 2 10.33 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL -0.1 -- DMP RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2024 3 50
10 26 e 2 10.03 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 Sen MA -0.1 -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2023
11 29 e 2 9.42 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U23 WP +1.1 -- B.D.
12 30 e 2 9.05 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2000 Sen MZ +0.7 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/2319/15 2024
13 31 e 2 8.60 KANDZIORA Adrianna KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2003 U23 MA +0.2 -- B.D. B.D.
14 32 e 2 7.71 SŁABOSZ Paula niest. Kraków 1999 Sen MA -0.6 -- B.D.
15 33 e 2 7.60 SPROCH Julia UKS Gimpel Nowy Targ 1999 Sen MA +0.7 -- B.D.
Dysk (1) K
1 1 e 1 55.13 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2024  KNS   156
2 2 e 1 53.95 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2024 M  KNS  
3 3 e 1 42.00 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U20 PM II WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2024  OSU   KN B  
4 4 e 1 41.41 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U23 LD II DMP JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2777/17 2024 LDK!  KN B   103
5 5 e 1 39.91 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U23 MA II MICHNIAK Jan B.D. Z/2410/17 2024 LDK!  KN B  
6 6 e 1 37.65 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U23 LD II B.D. LDK!
7 7 e 1 35.54 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD III ZABAWSKI Przemysław B.D. Z/1458/20 2024  KN B  
8 8 e 1 34.71 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2002 U23 KP III LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester , Z/3126/16 , 2023 LDK!
9 9 e 1 34.56 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 1999 Sen MZ III B.D.
10 10 e 1 34.25 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U23 LB III CHUSTECKI Ryszard B.D. Z/2178/17 2024
11 11 e 1 33.75 KOTŁOWSKA Faustyna GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB III LEWKOWICZ Zbigniew B.D. Z/2397/18 2024
12 12 e 1 33.45 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU III B.D.
13 13 e 1 32.94 ZARAŚ Katarzyna UKS 12 Kalisz 2001 Sen WP III MAŁECKI Marcin B.D. Z/5277/15 2022
14 15 e 1 32.87 GNIDA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2004 U23 DS III KOTWICA Czesław B.D. Z/3736/18 2024 LDK!  KN B  
15 16 e 1 32.86 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 Sen LU III MAKARUK Tadeusz B.D. Z/2758/18 2024
16 17 e 1 32.63 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U23 MA III B.D. LDK!
17 18 e 1 31.73 WRZESIŃSKA Natalia UKS Rotmistrz Ciechanowiec 2004 U23 PD -- KOZIARSKI Cezary B.D. Z/1484/18 2022
18 19 e 1 31.04 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 2001 Sen PD -- ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024
19 20 e 1 31.02 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 2002 U23 LU -- ZDYBEL Aleksander B.D. Z/2765/19 2024
20 21 e 1 27.48 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U23 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!
21 26 e 1 24.78 BORKOWSKA Oliwia KU AZS Politechniki Łódzkiej 2002 U23 LD -- B.D.
22 28 e 1 22.95 ORZECHOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM -- B.D.
23 33 e 1 20.66 JARMOCIK Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2004 U23 PD -- BOROWIK Włodzimierz B.D. LDK!
  e 1 NM DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM -- WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  KNF  
1 14 e 2 32.91 MIOSKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS III KOTWICA Czesław B.D. Z/0540/19 2024  KN B  
2 22 e 2 26.39 KOSCIANEK Izabela KU AZS Politechniki Gdańskiej 2002 U23 PM -- B.D.
3 23 e 2 25.60 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 2000 Sen LD -- LASOŃ Krzysztof B.D. Z/0173/17 2024
4 24 e 2 25.08 SŁOWIŃSKA Julia WLKS Nowe Iganie 2002 U23 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. Z/0732/22 2023
5 25 e 2 25.02 SHTOHRYN Kateryna KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
6 27 e 2 24.47 GAŁKA Aleksandra MMKS Gdańsk 1999 Sen PM -- ADAMCZYK Dariusz
7 29 e 2 22.68 KUZORA Małgorzata niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
8 30 e 2 22.16 TARASIEWICZ Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM -- SZYMCZAK Edward KAŃSKI Ryszard # Z/1327/20 2024  OSU  
9 31 e 2 21.29 STOLARCZYK Dominika niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
10 32 e 2 21.26 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U23 PK -- MOŹDZIOCH Adolf BIERNACKI Jacek B.D. Z/3203/18 2021
11 34 e 2 20.49 CHOLEWA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U23 MA -- KUCZEK Piotr
12 35 e 2 19.71 KALINOWSKA Agnieszka KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
13 36 e 2 19.54 SKARŻYŃSKA Agata UKS 55 Łódź 2002 U23 LD -- B.D.
14 37 e 2 18.68 POLCZYŃSKA Weronika niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
15 38 e 2 17.67 DĘBSKA Izabela niest. Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
16 39 e 2 17.56 STOJAK Ada niest. Białystok 2002 U23 PD -- B.D.
17 40 e 2 16.91 CZUJ Jagoda KU AZS Politechniki Łódzkiej 1998 Sen LD -- B.D.
18 41 e 2 16.38 DYNAK Barbara UKS Ares Nowa Sól 2004 U23 LB -- SZPIGUN Zenon B.D. Z/2921/23 2024 LDK!
19 42 e 2 16.38 TALASKA Justyna KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 1999 Sen SL -- B.D.
20 43 e 2 15.77 PERLIK Karolina KU AZS Politechniki Krakowskiej 1997 Sen MA -- B.D.
21 44 e 2 15.70 KRYŃSKA Julia KU AZS UMCS w Lublinie 2004 U23 LU -- B.D.
22 45 e 2 14.73 NIEDŹWIEDŹ Zuzanna KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
23 46 e 2 13.16 MAJCHER Karolina KU AZS Politechniki Krakowskiej 2001 Sen MA -- B.D.
24 47 e 2 12.72 RUTA-KOWALCZYK Dagmara KU AZS Politechniki Krakowskiej 2004 U23 MA -- B.D.
Oszczep (600) K
1 1 e 1 41.69 ANDRUKONIS Gabriela KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD II DMP B.D. WOJNA Cezary , Z/3069/17 , 2024  KNF   101
2 5 e 1 36.62 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U23 MA III MICHNIAK Jan B.D. Z/2410/17 2024 LDK!  KN B  
3 6 e 1 35.14 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KN B  
4 9 e 1 33.78 BANAŚKIEWICZ Natalia niest. Kielce 2000 Sen SK -- KALWAT Marek
5 12 e 1 32.22 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U23 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał B.D. Z/1447/16 2022 LDK!
6 14 e 1 32.05 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 2003 U23 SK -- B.D.
7 15 e 1 31.52 WYSOCKA Kiara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D.
8 16 e 1 31.37 POLAKOWSKA Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP -- B.D. ZIEMBA Krzysztof , Z/6296/24 , 2024
9 17 e 1 31.09 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U23 LD -- SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024
10 22 e 1 29.28 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- KRAWCZYK Michał B.D. Z/0757/15 2024
11 23 e 1 29.01 ABRAMCZYK Izabela KU AZS Politechniki Bydgoskiej 1993 Sen KP -- B.D.
12 26 e 1 27.58 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U20 LD -- B.D.
13 29 e 1 26.84 CHOLEWA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U23 MA -- KUCZEK Piotr
14 31 e 1 25.68 MORAWSKA Anna KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2003 U23 SK -- B.D.
15 32 e 1 25.35 STOLARCZYK Dominika niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
16 35 e 1 25.09 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 2000 Sen LD -- LASOŃ Krzysztof B.D. Z/0173/17 2024
17 36 e 1 25.03 DANIELAK Hanna Kraków Athletics Team 2004 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/0161/18 2021 LDK!
18 37 e 1 24.62 PECHTA Amelia UKS Wyspiański Szubin 2002 U23 KP -- B.D. B.D. LDK!
19 38 e 1 24.61 KORZEC Anna KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2005 U20 MA -- B.D.
20 42 e 1 22.11 PANASIUK Patrycja KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 1998 Sen MA -- B.D.
21 43 e 1 21.90 RĄCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -- B.D. LDK!
22 44 e 1 21.34 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP -- B.D. LDK!
23 46 e 1 20.94 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 2003 U23 MA -- B.D.
24 47 e 1 20.78 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2024
25 51 e 1 18.08 SKARŻYŃSKA Agata UKS 55 Łódź 2002 U23 LD -- B.D.
26 52 e 1 15.71 BORKOWSKA Oliwia KU AZS Politechniki Łódzkiej 2002 U23 LD -- B.D.
27 53 e 1 15.34 PIERA Paulina KU AZS Politechniki Łódzkiej 2001 Sen LD -- B.D.
1 2 e 2 41.33 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD II DMP WOJNA Cezary B.D. Z/2760/15 2024 100
2 3 e 2 39.93 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 Sen PM II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNS  
3 4 e 2 37.41 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U23 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1339/16 2023
4 7 e 2 34.47 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP IV DMP U20 MARCINÓW Ryszard B.D. Z/0851/20 2024 LDK! 102
5 8 e 2 33.91 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- B.D.
6 10 e 2 32.81 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U23 SL -- B.D. LDK!
7 11 e 2 32.42 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- B.D. LDK!
8 13 e 2 32.07 GRUCA Gabriela UKS Sokół Węgorzewo 2003 U23 WN -- PALUCH Krystian B.D. LDK!
9 18 e 2 30.11 GOŁĘBIEWSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 Sen KP -- ADAMCZYK Dariusz
10 19 e 2 30.09 MAJEWSKA Martyna WKS Flota Gdynia 2003 U23 PM -- B.D. PISKULSKI Paweł , Z/4667/23 , 2024
11 20 e 2 29.79 NIEŁACNA Julia niest. Szczecin 2000 Sen ZP -- B.D.
12 21 e 2 29.78 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów 2003 U23 LB -- DMP ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2680/17 2024 LDK! 47
13 24 e 2 28.31 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź 2001 Sen LD -- B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK!
14 25 e 2 27.68 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 Sen LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2024
15 27 e 2 27.10 DYNAK Barbara UKS Ares Nowa Sól 2004 U23 LB -- SZPIGUN Zenon B.D. Z/2921/23 2024 LDK!
16 28 e 2 26.97 PIERÓG Alicja MKL Szczecin 2003 U23 ZP -- B.D. LDK!
17 30 e 2 25.87 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 Sen PM -- MIGDA Leszek B.D. B.D. Z/0583/15 2021
18 33 e 2 25.19 KURKOWSKA Joanna RKS Łódź 2000 Sen LD -- B.D.
19 34 e 2 25.16 KUBIK Julia KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
20 39 e 2 24.12 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 Sen SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!
21 40 e 2 23.59 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- B.D.
22 41 e 2 22.50 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024
23 45 e 2 21.06 LIS Aleksandra KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2002 U23 MA -- LUZAK Andrzej B.D. LDK!
24 48 e 2 19.96 OSTROWSKA Daria KU AZS Politechniki Śląskiej w Gliwicach 2004 U23 SL -- B.D.
25 49 e 2 19.27 SŁAWSKA Amelia KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2003 U23 SK -- KALWAT Marek
26 50 e 2 19.20 CZAPSKA Aleksandra KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2002 U23 LU -- B.D.
27 54 e 2 14.41 KRYŃSKA Julia KU AZS UMCS w Lublinie 2004 U23 LU -- B.D.
28 55 e 2 12.02 LASIA Aleksandra niest. Katowice 1999 Sen SL -- B.D.
100 m M
1 15 e 1 10.97 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -0.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!
2 18 e 1 11.10 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -0.2 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2024
3 30 e 1 11.28 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -0.2 II MARCINIAK Roman B.D. Z/0440/19 2024 LDK!
4 43 e 1 11.51 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U23 WN -0.2 III MAKOWSKI Leszek B.D. Z/3346/18 2024
5 55 e 1 12.05 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U23 SL -0.2 -- B.D.
6 77 e 1 13.38 KOWALSKI Nikodem KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach 2000 Sen SL -0.2 --
1 2 e 2 10.64 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS +1.2 M ROŻEJ Marek B.D. Z/3032/16 2024  KNS  
2 4 e 2 10.69 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK +1.2 I DMP MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2024  KN B   130
3 21 e 2 11.15 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA +1.2 II DMP SZKOŁA Sebastian B.D. Z/5579/15 2024 90
4 37 e 2 11.43 GORCZYCA Jakub KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +1.2 III B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/3868/16 , 2024
5 44 e 2 11.51 KRUPA Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA +1.2 III KUCZEK Piotr Z/4727/21 2024
6 52 e 2 11.91 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU +1.2 -- CHMIELEWSKI Marek B.D. Z/6106/15 2024 LDK!
7 59 e 2 12.10 STOBIECKI Michał KU AZS SGH w Warszawie 1999 Sen MZ +1.2 -- B.D.
1 1 e 3 10.56 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU +1.1 M DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   142
2 28 e 3 11.23 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Białystok 2004 U23 PD +1.1 II GOŁĘBIOWSKI Jarosław B.D. Z/1455/21 2024  KN B  
3 42 e 3 11.48 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +1.1 III TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/5075/19 2024 LDK!
4 57 e 3 12.09 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom 2000 Sen MZ +1.1 -- BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
5 73 e 3 12.80 TARNAWSKI Stanisław KU AZS Politechniki Warszawskiej 2004 U23 MZ +1.1 -- B.D.
6 78 e 3 13.52 ZDRODOWSKI Patryk KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach 2003 U23 SL +1.1 --
1 3 e 4 10.65 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU +2.5 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024 133
2 13 e 4 10.90 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL +2.5 I DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M 111
3 23 e 4 11.17 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA +2.5 II WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2024
4 56 e 4 12.07 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 Sen DS +2.5 -- GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2024 LDK!
5 61 e 4 12.11 WÓJCIK Kacper AZS Łódź # 2005 U20 LD +2.5 IV BRÓDKA Daniel B.D. LDK!
6 62 e 4 12.16 ŁOMŻYNSKI Jan KU AZS SGH w Warszawie 2005 U20 MZ +2.5 IV B.D.
1 7 e 5 10.76 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -1.3 I DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  KNS   123
2 25 e 5 11.21 MUSIAŁ Tymoteusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP -1.3 II DMP B.D. B.D. Z/1034/22 2024  KN B   86
3 35 e 5 11.37 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -1.3 III RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  KN B  
4 36 e 5 11.42 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -1.3 III B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz , Z/1279/20 , 2024
5 63 e 5 12.32 ROGULSKI Kacper niest. Gdańsk 2002 U23 PM -1.3 -- ADAMCZYK Dariusz
6 68 e 5 12.59 KRZYŻANOWSKI Szymon KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2001 Sen MA -1.3 -- B.D.
7 70 e 5 12.65 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U23 MA -1.3 -- B.D. LDK!
1 5 e 6 10.71 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U23 ZP +0.6 I IWIŃSKI Jerzy B.D. Z/3853/18 2024  KNF  
2 22 e 6 11.16 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U23 MZ +0.6 II ODOLIŃSKI Sebastian B.D. Z/1107/18 2024 LDK!  KN B  
3 31 e 6 11.31 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS +0.6 III CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/0360/16 2024
4 41 e 6 11.47 DURKALEC Maciej WLKS Wrocław 2005 U20 DS +0.6 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0049/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 49 e 6 11.86 TAJCHMAN Tymon KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2001 Sen LD +0.6 -- B.D. B.D.
6 53 e 6 11.95 GUMULAK Adrian KMS Szczecin 2002 U23 ZP +0.6 -- B.D.
1 14 e 7 10.97 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM 0.0 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. , Z/1128/17 , 2024 LDK!
2 20 e 7 11.13 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL 0.0 II MARMUR Stanisław B.D. Z/0991/20 2024
3 26 e 7 11.22 STOJANOWSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM 0.0 II RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0649/19 2024 LDK!
4 38 e 7 11.44 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 Sen LU 0.0 III GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024
5 40 e 7 11.47 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS 0.0 III ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!
6 64 e 7 12.34 PANKOWSKI Krzysztof KU AZS Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni 2005 U20 PM 0.0 -- B.D.
7 67 e 7 12.45 WANIA Patryk niest. Lublin 1998 Sen LU 0.0 -- B.D.
1 8 e 8 10.80 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -1.4 I DMP KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2024 M LDK!  KN B   120
2 11 e 8 10.89 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM -1.4 I RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4125/19 2024  KN B  
3 32 e 8 11.31 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD -1.4 III NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024
4 47 e 8 11.74 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM -1.4 III RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/0207/17 2024 LDK!
5 60 e 8 12.10 JAŁOSZYŃSKI Gerard OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -1.4 -- REJEWSKI Robert B.D. Z/3537/23 2024
6 69 e 8 12.62 RYMARCZYK Paweł KU AZS Politechniki Śląskiej w Gliwicach 2004 U23 SL -1.4 -- B.D.
1 17 e 9 11.02 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -1.7 II DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/2635/17 2024  KN B   101
2 19 e 9 11.10 KRAVETS Dmytro KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -1.7 II DMP DMP U20 SZKOŁA Sebastian B.D. Z/2928/22 2024 94 132
3 45 e 9 11.53 MIROCHA Grzegorz AZS Łódź 2000 Sen LD -1.7 III B.D.
4 48 e 9 11.85 JAWORSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -1.7 -- ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej , Z/0470/18 , 2024 LDK!
5 51 e 9 11.88 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -1.7 -- MARCINIAK Roman B.D. Z/0178/20 2024
6 80 e 9 29.22 KUROWSKI Cezary WLKS Wrocław 2003 U23 DS -1.7 -- B.D. LDK!
1 6 e 10 10.73 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP +1.8 I B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2024
2 16 e 10 10.97 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN +1.8 II NIESTATEK Szymon B.D. Z/0226/18 2024  KN B  
3 39 e 10 11.46 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS +1.8 III B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2024
4 46 e 10 11.66 BIZOŃ Marcin KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +1.8 III GIZA Maciej B.D. Z/2318/19 2024 LDK!
5 50 e 10 11.87 JANOSIK Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL +1.8 -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/1032/22 2023 LDK!
6 65 e 10 12.38 KOWALSKI Dawid KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2004 U23 MA +1.8 -- B.D.
7 74 e 10 12.96 POLAK Konrad niest. Szczecin 1998 Sen ZP +1.8 -- B.D.
1 9 e 11 10.88 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL +1.2 I DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024 112
2 24 e 11 11.21 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U23 MZ +1.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2024
3 27 e 11 11.23 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD +1.2 II B.D. MANTYK Łukasz B.D. , Z/3531/16 , 2024 LDK!
4 33 e 11 11.32 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.2 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/5099/19 2024 LDK!
5 54 e 11 12.05 NATOŃSKI Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK +1.2 -- WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4054/24 2024
6 66 e 11 12.41 PIEKAREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +1.2 -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1571/16 , 2023
7 75 e 11 12.97 SKŁODOWSKI Tomasz KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2001 Sen PD +1.2 -- B.D.
8 79 e 11 14.11 KOWALKOWSKI Filip niest. Toruń 1996 Sen KP +1.2 -- B.D.
1 10 e 12 10.89 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS -0.4 I DMP ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2024 LDK! 112
2 12 e 12 10.89 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD -0.4 I CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. Z/2244/18 2024
3 29 e 12 11.27 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok 2000 Sen PD -0.4 II B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2024
4 34 e 12 11.36 BRILLA Cyprian KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -0.4 III KRUPA Iwona B.D. Z/0803/17 2024
5 58 e 12 12.10 MORITZ Tomasz KU AZS SGH w Warszawie 2000 Sen MZ -0.4 -- B.D.
6 71 e 12 12.69 WOŹNIAK Mateusz KU AZS WAT w Warszawie 2001 Sen MZ -0.4 -- B.D.
7 76 e 12 13.09 LEWKOWICZ Jakub KU AZS Akademii Zamojskiej w Zamościu 2002 U23 LU -0.4 -- B.D.
1 1 f 1 10.57 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -0.2 M DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   141
2 2 f 1 10.61 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -0.2 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  KNS   137
3 3 f 1 10.67 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -0.2 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024 131
4 4 f 1 10.73 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U23 ZP -0.2 I IWIŃSKI Jerzy B.D. Z/3853/18 2024  KNF  
5 5 f 1 10.79 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -0.2 I DMP MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2024  KN B   120
6 6 f 1 10.81 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -0.2 I B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2024
7 7 f 1 10.91 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -0.2 II DMP KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2024 M LDK!  KN B   110
8 8 f 1 11.08 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS -0.2 II ROŻEJ Marek B.D. Z/3032/16 2024  KNS  
1 9 f 2 10.82 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -0.9 I DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024 118
2 10 f 2 10.91 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM -0.9 II RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4125/19 2024  KN B  
3 11 f 2 10.96 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM -0.9 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. , Z/1128/17 , 2024 LDK!
4 12 f 2 11.00 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -0.9 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!
4 13 f 2 11.00 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS -0.9 II DMP ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2024 LDK! 102
6 14 f 2 11.03 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD -0.9 II CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. Z/2244/18 2024
7 15 f 2 11.15 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL -0.9 II DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M 90
8 16 f 2 11.17 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN -0.9 II NIESTATEK Szymon B.D. Z/0226/18 2024  KN B  
800 m M
1 50 s 1 2:04.19 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom 2004 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław B.D. Z/1370/18 2024 LDK!
2 58 s 1 2:07.90 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U23 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2067/18 2023
3 63 s 1 2:11.04 GOŁAWSKI Rafał WLKS Nowe Iganie 1988 Masters MZ -- B.D.
4 66 s 1 2:15.94 HOŁOWIENKO Marcin KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD -- B.D.
5 67 s 1 2:16.69 MAJEWSKI Antoni KU AZS UAM Poznań 2002 U23 WP -- NOWAK Łukasz Z/2919/23 2023
6 68 s 1 2:17.10 STANEK Jan KU AZS UEK w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
7 69 s 1 2:18.42 SERGA Andrii KU AZS Politechniki Lubelskiej 2003 U23 LU -- B.D.
8 71 s 1 2:26.63 SŁOWIK Kacper niest. Poznań 2002 U23 WP -- B.D.
9 72 s 1 2:27.00 MIECZNIK Albert MKS Juvenia Białystok 1998 Sen PD -- MYDLARZ Jerzy B.D. Z/12011/21 2021
10 73 s 1 2:39.59 PERLIŃSKI Miłosz KU AZS ANS w Koninie 2002 U23 WP -- B.D.
1 43 s 2 2:02.43 MARSZK Antoni Akademia Biegowa Kartuzy 2002 U23 PM -- NOWAKOWSKI Karol ADAMCZYK Dariusz Z/5746/19 2024
2 49 s 2 2:03.76 KACZMARCZYK Seweryn KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/13564/21 2024
3 54 s 2 2:06.14 WITKOWSKI Jakub KU AZS LAW w Dęblinie 2003 U23 LU -- B.D.
4 55 s 2 2:06.55 CURZYDŁO Klaudiusz KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2001 Sen LD -- B.D.
5 56 s 2 2:06.63 JURASZ Karol KU AZS SGH w Warszawie 2002 U23 MZ -- B.D. B.D.
6 61 s 2 2:09.45 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- BRACHMAN Tomasz B.D. Z/1001/19 2020
7 64 s 2 2:11.58 ŻWIROWSKI Adam MMKS Gdańsk 2002 U23 PM -- B.D. LDK!
8 70 s 2 2:19.09 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. Z/2101/19 2023
1 42 s 3 2:02.35 FORYŚ Mateusz KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/4584/17 2024 LDK!
2 46 s 3 2:02.84 PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2023
3 47 s 3 2:03.16 BŁASZCZYK Kamil KS Ciechan Ciechanów # 2003 U23 MZ -- B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/3056/17 , 2024
4 48 s 3 2:03.31 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 2003 U23 MZ -- ZDUNEK Stanisław B.D. Z/2697/17 2023
5 51 s 3 2:04.39 DVORAK Vadym AZS Łódź 2004 U23 LD -- SYGDZIAK Dagmara B.D. Z/5005/23 2023
6 52 s 3 2:05.15 BIADAŁA Szymon SKLA Sopot 2003 U23 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0687/23 2024
7 53 s 3 2:06.02 WAJDA Kamil KU AZS UEK w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
8 57 s 3 2:06.97 ŁOZA Dawid KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/1244/14 , 2024
9 59 s 3 2:07.95 DÓJCZYŃSKI Michał KU AZS SGH w Warszawie 2003 U23 MZ -- B.D.
1 14 s 4 1:55.01 ZIELEŃ Michał CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/3739/16 2024
2 23 s 4 1:57.69 MIERZEJEWSKI Miłosz RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/3530/17 , 2024 LDK!
3 28 s 4 1:58.25 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP III LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2024 LDK!
4 29 s 4 1:58.70 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1273/15 2023
5 34 s 4 2:00.25 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ III DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/2850/19 2024 49
6 37 s 4 2:01.27 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2002 U23 MZ III KALINOWSKA Paulina B.D. B.D. Z/1325/21 2024
7 45 s 4 2:02.81 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U20 SL IV DMP U20 CZYŻ Katarzyna B.D. Z/3278/18 2024 LDK! 93
8 60 s 4 2:08.74 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U23 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. Z/1926/18 2024
9 62 s 4 2:09.57 WAŁDOCH Bartłomiej niest. Poznań 2000 Sen WP -- B.D.
10 65 s 4 2:13.88 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 2003 U23 SK -- B.D.
1 21 s 5 1:56.84 NAPIERAŁA Jakub KS SMS Szklarska Poręba 2004 U23 DS II ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/5169/19 2024 LDK!  KN B  
2 24 s 5 1:57.83 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 Sen MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/1769/15 2024
3 25 s 5 1:58.08 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2024
4 26 s 5 1:58.13 MALIK Jakub SMKS Parasol Wrocław 2001 Sen DS III B.D. B.D. Z/1355/20 2024
5 31 s 5 1:59.37 FRĄTCZAK Jerzy AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM III SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/1845/20 2024
6 33 s 5 1:59.93 WRONOWSKI Albert KS AZS UWM Olsztyn 1999 Sen WN III PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz Z/4053/22 2022
7 38 s 5 2:01.80 KEMPA Maciej OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/0932/16 2023
8 39 s 5 2:01.95 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 2002 U23 PM III B.D.
9 40 s 5 2:02.02 MAJEWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS IV WOSIEK Jacek B.D. Z/3376/20 2024 LDK!
10 44 s 5 2:02.65 ROJEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U23 PK -- B.D.
1 11 s 6 1:54.57 LESICZKA Karol AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU II B.D. B.D. , Z/3803/16 , 2024
2 12 s 6 1:54.63 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP II DMP WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK! 87
3 13 s 6 1:54.93 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław 2003 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2024 LDK!
4 17 s 6 1:55.21 JAŃCZAK Paweł MKS Juvenia Białystok 2003 U23 PD II B.D. TRUŚ Karol Z/5118/18 2020
5 18 s 6 1:56.03 ĆWIKŁA Hubert KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz Z/1403/19 2024
6 32 s 6 1:59.85 BIELASZEWSKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U23 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech B.D. Z/1561/18 2023
7 35 s 6 2:00.81 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2024
8 41 s 6 2:02.09 SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/0079/17 2024
1 6 s 7 1:53.67 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U23 PK II BARSZCZ Mirosław B.D. Z/5585/19 2024 LDK!  KN B  
2 8 s 7 1:54.03 PRZYBYŁA Kamil KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS II DMP WOSIEK Jacek B.D. Z/5452/19 2024  KN B   92
3 9 s 7 1:54.30 MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/4152/19 2024 90
4 10 s 7 1:54.48 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024 89
5 15 s 7 1:55.03 PIWOŃSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP II DMP B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/2012/18 , 2024 LDK! 84
6 20 s 7 1:56.29 KOWALCZYK Krzysztof Kraków Athletics Team 2001 Sen MA II DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3075/16 , 2024 75
7 22 s 7 1:56.87 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2024
8 27 s 7 1:58.17 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U23 DS III ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2024 LDK!  KN B  
9 30 s 7 1:58.76 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU III RÓŻYCKI Piotr B.D. B.D. Z/0519/15 2024
10 36 s 7 2:00.83 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA III B.D. B.D. Z/0474/15 2023
1 1 s 8 1:51.00 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2024  KNF   120
2 2 s 8 1:51.55 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 Sen KP I GIZA Andrzej B.D. Z/0931/16 2024 LDK!  KNS  
3 3 s 8 1:51.82 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU II DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/0127/14 2024 1 112
4 4 s 8 1:51.96 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 Sen SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2024
5 5 s 8 1:52.50 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 Sen LU II WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
6 7 s 8 1:53.89 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL II LAMCH Czesław B.D. Z/1831/18 2024 LDK!  KN B  
7 16 s 8 1:55.14 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2024
8 19 s 8 1:56.03 PRZYBYLSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP II DMP OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/4274/18 2024 LDK! 77
3000 m M
1 78 s 1 10:05.72 MATCZAK Patryk KU AZS UAM Poznań 1998 Sen WP -- NOWAK Łukasz
2 82 s 1 10:13.98 PAMUŁA Hubert KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
3 84 s 1 10:15.88 ŁYCZKO Bartosz KU AZS Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach 2000 Sen SL -- B.D.
4 86 s 1 10:17.65 SZYMAŃSKI Mieszko KU AZS Politechniki Morskiej w Szczecinie 2003 U23 ZP -- B.D.
5 87 s 1 10:18.61 KACZOR Miłosz KU AZS UEK w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
6 88 s 1 10:22.06 SKŁODOWSKI Tomasz KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2001 Sen PD -- B.D.
7 90 s 1 10:26.25 GOŹDZICKI Maciej KS Team Baryła Gorzów # 2002 U23 LB -- B.D. B.D. B.D. , Z/5802/24 , 2024
8 92 s 1 10:29.30 WARDA Hubert KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2000 Sen LU -- B.D.
9 94 s 1 10:33.13 KEMICER Igor KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2000 Sen LD -- B.D.
11 96 s 1 10:45.90 HAMERA Maciej KU AZS Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni 1999 Sen PM -- B.D.
12 97 s 1 10:49.99 BERNER Szymon KU AZS WAT w Warszawie 2004 U23 MZ -- B.D. B.D.
13 99 s 1 10:57.12 POTEMPA Wojciech KU AZS UJD w Częstochowie 2002 U23 SL -- B.D.
14 101 s 1 10:58.66 TRUŚ Karol KU AZS SGH w Warszawie 2001 Sen MZ -- B.D. B.D.
15 103 s 1 11:22.71 POTOCKI Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U23 PK -- B.D. LDK!
16 105 s 1 11:44.04 NOWOSTAWSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- GRENDA Jan B.D. Z/3310/16 2024
1 58 s 2 9:39.83 SKOWROŃSKI Paweł KU AZS Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu 1997 Sen KP -- B.D.
2 62 s 2 9:43.33 BYTNAR Marcel KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2003 U23 LU -- B.D.
3 67 s 2 9:49.08 ZDOBYLAK Marek SMKS Parasol Wrocław 2003 U23 DS -- GOLEC Dominik B.D. Z/14245/21 2024
4 69 s 2 9:51.50 DUDA Vladislav KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2002 U23 MZ -- SAKIEWICZ Ignacy
5 74 s 2 9:58.97 WOŹNIAK Maciej KU AZS Politechniki Warszawskiej 2002 U23 MZ -- B.D.
6 76 s 2 10:01.06 KOZIK Adam Maciej UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U23 MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/2311/20 2021
7 77 s 2 10:03.66 KLIŚ Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. Z/5527/22 2024
8 81 s 2 10:13.57 KMIECIK Michał KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2002 U23 SK -- B.D.
9 83 s 2 10:15.56 WEBER Andrzej KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 1996 Sen PD -- B.D.
10 85 s 2 10:16.18 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 2001 Sen WP -- B.D.
11 91 s 2 10:27.58 DUDEK Igor KU AZS Politechniki Warszawskiej 2003 U23 MZ -- B.D.
12 93 s 2 10:32.49 GRABSKI Patryk KU AZS Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach 2002 U23 SL -- B.D.
13 98 s 2 10:55.61 MOŻARYN Paweł KU AZS Politechniki Warszawskiej 2005 U20 MZ -- B.D.
14 100 s 2 10:58.48 ZWOLSKI Marcin niest. Katowice 1999 Sen SL -- B.D.
15 102 s 2 11:14.87 WÓJCIK Hubert LKS Stal Mielec 2003 U23 PK -- KULIG Marzena B.D. Z/3523/19 2024
16 104 s 2 11:33.55 KOWALSKI Jakub KU AZS WSFiZ w Białymstoku 2000 Sen -- B.D.
1 47 s 3 9:14.81 SOPOĆKO Krystian KU AZS UMCS w Lublinie 1999 Sen LU III B.D. BIAŁY Zbigniew
2 49 s 3 9:24.89 GROEN Hubert KU AZS Politechniki Warszawskiej 2000 Sen MZ -- B.D.
3 51 s 3 9:28.14 WILANOWSKI Błażej UKS Dziewiątka Kutno 2000 Sen LD -- B.D.
4 52 s 3 9:30.54 DEMUCHA Maciej KU AZS Politechniki Wrocławskiej 2001 Sen DS -- B.D.
5 53 s 3 9:31.68 JARCZYK Rafał KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2005 U20 MA IV B.D.
6 54 s 3 9:32.35 FILIPEK Krzysztof WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2002 U23 MA -- B.D.
7 55 s 3 9:32.65 ZIEMKOWSKI Aleks KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2001 Sen MZ -- B.D.
8 59 s 3 9:40.09 GAŁOSZ Grzegorz KU AZS Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu 2002 U23 DS -- B.D.
9 60 s 3 9:40.89 PREJC Mikołaj LKS Zorza Gdynia 2002 U23 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/1505/18 2021
10 61 s 3 9:41.94 KOWALCZYK Adrian KU AZS Politechniki Warszawskiej 2003 U23 MZ -- B.D. B.D. , Z/6399/24 , 2024
11 63 s 3 9:43.85 KUBAJEK Mateusz OKS Start Otwock 2002 U23 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/3488/20 2024
12 64 s 3 9:44.71 DANOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -- MYDLARZ Adrian B.D. Z/2282/19 2021
13 68 s 3 9:50.74 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 Sen MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2024
14 73 s 3 9:58.78 SZYMAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 2000 Sen MZ -- B.D.
15 75 s 3 9:59.41 BEJNAROWICZ Dominik niest. Gdańsk 2000 Sen PM -- B.D.
16 80 s 3 10:12.80 ZABŁOŃSKI Rafał SRS Kondycja Piaseczno 2004 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/4902/23 2024
1 36 s 4 8:56.52 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice 2001 Sen SL III ŚNIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2024
2 38 s 4 9:02.29 OGÓREK Rafał MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2000 Sen MA III BUŹNIAK Arkadiusz B.D. Z/3702/23 2024
3 42 s 4 9:06.62 SOPEL Hubert GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2001 Sen PK III B.D. LASSOTA Lesław , Z/3250/19 , 2024 LDK!
4 43 s 4 9:08.66 NOWAK Kosma KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2002 U23 MZ III B.D.
5 50 s 4 9:26.85 TERESZKIEWICZ Damian GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2000 Sen PK -- B.D. LASSOTA Lesław , Z/2668/15 , 2024 LDK!
6 56 s 4 9:35.87 TABER Konrad niest. Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. BEZ
7 57 s 4 9:36.11 NIEDZIAŁEK Michał KU AZS SGH w Warszawie 1999 Sen MZ -- B.D.
8 70 s 4 9:51.53 JEREMICZ Kamil niest. Gdańsk 1998 Sen PM -- B.D. B.D.
9 71 s 4 9:55.83 GROCHOWSKI Michał KU AZS Politechniki Białostockiej 2002 U23 -- B.D.
10 72 s 4 9:56.37 JANCZYLIK Jarosław KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 1999 Sen LD -- B.D.
11 79 s 4 10:07.58 ZAJĄC Jakub KU AZS Politechniki Krakowskiej 2004 U23 MA -- B.D.
12 89 s 4 10:23.84 KOWALEWICZ Patryk KU AZS Politechniki Białostockiej 2003 U23 -- B.D.
1 22 s 5 8:40.94 CIŻYŃSKI Błażej KS Agros Zamość 2000 Sen LU II B.D. B.D. , Z/2001/15 , 2024
2 25 s 5 8:42.46 MATUSZCZAK Jakub RLTL GGG Radom # 2002 U23 MZ II TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2024
3 27 s 5 8:44.44 STOSIK Maciej BKS Bydgoszcz 2004 U23 KP II RUDNIK Damian B.D. Z/5022/19 2024 LDK!
4 28 s 5 8:45.71 ŁĘSKI Bruno Kraków Athletics Team 2003 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1154/17 2024 LDK!  KN B  
5 30 s 5 8:46.86 MURKOWSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III CHMIELARZ Lucyna BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0923/16 , 2024 LDK!
6 31 s 5 8:49.41 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ III WRONA Grzegorz B.D. Z/0271/19 2024
7 32 s 5 8:51.06 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2024
8 37 s 5 8:58.32 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2024 BEZ
9 39 s 5 9:02.74 WITKOWSKI Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 Sen KP III B.D.
10 41 s 5 9:04.89 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 2004 U23 MA III WŁODARCZYK Mirosław B.D. Z/3432/18 2024
11 44 s 5 9:10.28 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U23 LD III NOWAK Mieczysław B.D. Z/0133/19 2024
12 45 s 5 9:11.55 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U23 PM III ŚCIGAŁA Jarosław B.D. Z/0667/19 2024
13 46 s 5 9:14.53 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 Sen MZ III B.D. 3
14 48 s 5 9:21.96 MICHALSKI Filip niest. Gdańsk 2001 Sen PM -- B.D.
15 65 s 5 9:48.35 KLESSE Kacper MKS Gniezno 2004 U23 WP -- B.D. B.D. Z/11350/21 2021
1 8 s 6 8:25.57 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 Sen SL II B.D. B.D. B.D. , Z/2051/16 , 2024
2 10 s 6 8:26.93 MARSZAŁEK Patryk GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1995 Sen PK II B.D. LASSOTA Lesław , Z/5472/15 , 2024
3 12 s 6 8:29.24 WOLSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/3292/18 , 2024 LDK!
4 13 s 6 8:30.96 PAJA Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/13121/21 2024  KN B  
5 14 s 6 8:31.99 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U23 LB II KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz B.D. , Z/5308/18 , 2024 LDK!
6 15 s 6 8:32.01 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ II WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2024 2
7 23 s 6 8:41.41 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2024
8 24 s 6 8:42.32 GUMKOWSKI Szymon GKS Cartusia Kartuzy 1999 Sen PM II B.D. SERKOWSKI Wojciech , Z/1919/18 , 2024
9 29 s 6 8:45.74 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 Sen LD III B.D.
10 33 s 6 8:51.18 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0605/18 2024
11 34 s 6 8:51.72 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 1998 Sen MZ III B.D. 3
12 40 s 6 9:04.01 CHRZANOWSKI Jan KU AZS Politechniki Gdańskiej 2002 U23 PM III B.D.
13 66 s 6 9:48.57 MASCARE Alban KU AZS Politechniki Gdańskiej 2003 U23 PM -- ADAMCZYK Dariusz
1 1 s 7 8:15.86 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024
2 2 s 7 8:16.10 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA I SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2024  KNF  
3 3 s 7 8:17.46 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 Sen MZ I B.D. B.D. Z/4260/15 2024
4 4 s 7 8:23.48 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 Sen KP II NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2024
5 5 s 7 8:23.77 SUŁKOWSKI Rafał Kraków Athletics Team 1999 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2363/20 2024
6 6 s 7 8:24.19 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS II WOSIEK Jacek B.D. B.D. Z/0434/13 2024
7 7 s 7 8:25.44 ŻYGENDA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 1997 Sen PM II B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1012/17 , 2024
8 9 s 7 8:26.26 SERKOWSKI Wojciech GKS Cartusia Kartuzy 1997 Sen PM II B.D. KRÓL Krzysztof B.D. , Z/1061/14 , 2024
9 11 s 7 8:28.99 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP II SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0201/15 2024
10 16 s 7 8:32.63 TWARDOŃ Szymon OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP II GRENDA Jan GRENDA Jan Z/4315/19 2024 LDK!  KN B  
11 17 s 7 8:34.06 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/13565/21 2024  KN B  
12 18 s 7 8:34.19 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 Sen PM II JOST Zbigniew B.D. Z/1856/15 2024
13 19 s 7 8:34.92 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0863/15 2024
14 20 s 7 8:35.06 ADAMCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław 2003 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/1073/18 2024  KN B  
15 21 s 7 8:35.42 SZYNAKA Wiktor OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP II B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2024
16 26 s 7 8:42.54 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2024 LDK!  KN B  
17 35 s 7 8:54.04 BRUDŁO Piotr WMLKS Pomorze Stargard 2002 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew ADAMCZYK Dariusz Z/1478/16 2024 LDK!
400 m pł M
1 34 s 1 66.30 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 1999 Sen LD -- WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/0225/17 2024
2 37 s 1 68.00 GODAWSKI Tomasz KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
3 39 s 1 68.33 GAWENDA Rafał TS AKS Chorzów 2002 U23 SL -- B.D.
4 40 s 1 68.51 BŁASZCZYK Bartosz KU AZS LAW w Dęblinie 2004 U23 LU -- B.D.
5 41 s 1 68.53 KRÓLEWSKI Karol niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
6 47 s 1 71.14 WOŁOSZYN Joachim KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 2003 U23 SL -- B.D.
7 48 s 1 73.23 WOŹNIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL -- LAMCH Czesław B.D. Z/3365/15 2024
1 30 s 2 65.03 SKUPIEŃ Marek KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/5096/24 , 2024
2 33 s 2 65.69 PLIZGA Rafał KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
3 38 s 2 68.00 PAMUŁA Hubert KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
4 43 s 2 69.22 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 1994 Sen ZP -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2024 BEZ
5 45 s 2 70.87 GIARDILI Simone KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2004 U23 MA -- B.D.
6 49 s 2 73.98 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 2001 Sen WP -- B.D.
7 50 s 2 74.35 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U23 LD -- ADAMCZYK Dariusz
1 25 s 3 61.70 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021
2 26 s 3 62.20 SAKIEWICZ Ignacy KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2000 Sen MZ -- B.D. B.D.
3 29 s 3 63.59 RATAJ Jonatan AZS Łódź 1999 Sen LD -- B.D.
4 32 s 3 65.36 SZYMACHA Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. LDK!
5 35 s 3 67.38 POLAŃSKI Artur MKS Bolesłavia Bolesławiec 1995 Sen DS -- B.D.
6 36 s 3 67.63 KASPRZYK Filip ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U23 MA -- B.D.
7 42 s 3 68.79 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 2002 U23 MA -- KLIMEK Józef B.D. Z/0506/16 2019
1 21 s 4 61.27 FRĄTCZAK Jerzy AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/1845/20 2024
2 22 s 4 61.30 RELUGA Jakub MKS Żak Biała Podlaska 2002 U23 LU -- B.D.
3 27 s 4 62.99 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/4806/15 2021
4 31 s 4 65.13 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- B.D.
5 44 s 4 70.29 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 2002 U23 PM -- B.D.
6 46 s 4 71.13 BIENIAS Maksymilian SKLA Sopot 2001 Sen PM -- B.D. BEZ
1 14 s 5 57.49 KUBASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/12598/21 2024 LDK!
2 18 s 5 59.13 WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/4249/17 2024 LDK!  KN B  
3 20 s 5 59.82 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 Sen SL -- KASIŃSKI Marek B.D. Z/2281/16 2024
4 23 s 5 61.58 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź 1997 Sen LD -- B.D.
5 28 s 5 63.36 FORYŚ Mateusz KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/4584/17 2024 LDK!
1 10 s 6 55.82 SIZER Miles CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 Sen KP II MARCINIAK Roman B.D. Z/1819/22 2024
2 11 s 6 56.13 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP II DMP LACH Magdalena Z/2804/18 2024 LDK!  KN B   87
3 12 s 6 56.80 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 Sen DS III B.D. B.D. B.D. Z/2601/15 2024
4 16 s 6 58.69 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U23 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024
5 17 s 6 58.94 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3069/18 2024 LDK!
6 19 s 6 59.28 PONIATOWSKI Emil KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD -- KOWALCZYK Paweł B.D. LDK!
7 24 s 6 61.65 BACZYŃSKI Igor Robert MKS Pogoń Siedlce 2002 U23 MZ -- B.D.
1 5 s 7 52.68 MIEZIANKO Paweł KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1650/20 2024  KN B   131
2 8 s 7 54.40 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2024 LDK!  KN B  
3 13 s 7 57.04 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ III DMP RADKE Karol B.D. Z/2698/17 2024  KN B   77
4 15 s 7 58.11 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2024
1 1 s 8 51.37 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 Sen OP M DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2024 150
1 1 s 8 51.37 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024 150
3 3 s 8 51.96 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU I DMP HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2024 141
4 4 s 8 52.58 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA I DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. Z/0021/16 2024 LDK!  KN B   132
5 6 s 8 53.42 FILAR Igor OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP I DMP PAPUGA Sebastian B.D. Z/3111/18 2024 LDK!  KNF   121
6 7 s 8 53.55 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU I HOŁUB Grzegorz Z/2806/17 2024 LDK!
7 9 s 8 55.33 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2024
Wzwyż M
1 1 f 1 2.08 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U23 KP I KAŃSKI Ryszard B.D. Z/4854/19 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 2.08 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK I DMP TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2024 120
3 3 f 1 2.06 HOŁUB Jakub KU AZS AWP w Lublinie 2002 U23 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 1.99 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024 97
5 5 f 1 1.99 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP II CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał B.D. LDK!
6 6 f 1 1.95 NIELUB Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II DMP RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/5098/19 2024 LDK!  KNF   87
7 7 f 1 1.95 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA II DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  OSU   KN B   87 125
8 8 f 1 1.95 DRZEWIECKI Zbigniew GKS Piast Gliwice 2002 U23 SL II DMP RAMUS Józef B.D. Z/1824/24 2024 87
9 9 f 1 1.85 ROMANOWSKI Filip WKS Śląsk Wrocław 2004 U23 DS III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/0732/18 2024
10 10 f 1 1.85 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 Sen WP III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024
  f 1 NM KUCHCZYŃSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- B.D. MICHALSKI Włodzimierz , Z/6464/15 , 2024  KN B  
  f 1 NM BUKOWSKI Bartłomiej MLKS Tucholanka Tuchola 1994 Sen KP -- ADAMCZYK Dariusz BEZ
W dal M
1 1 f 1 7.52 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU -0.6 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2024  KNS  
2 2 f 1 7.16 BUTRA Tobiasz AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM -0.5 II KAŃSKI Ryszard B.D. Z/3035/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 3 f 1 7.04 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U23 WP +1.4 II CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek B.D. , Z/4323/17 , 2024 LDK!
4 4 f 1 6.96 DURKALEC Maciej WLKS Wrocław 2005 U20 DS +1.7 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0049/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 1 6.88 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ +0.2 II DMP RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  KN B   83
6 6 f 1 6.78 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 Sen LU +1.2 III DMP GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024 77
7 7 f 1 6.68 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD -0.1 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  KNF  
8 8 f 1 6.65 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U23 LU +0.8 III HODUN Rafał B.D. B.D. LDK!
9 9 f 1 6.64 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -0.3 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2024  KN B  
10 10 f 1 6.63 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U23 LD +0.4 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  KN B  
11 11 f 1 6.59 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U23 KP -0.8 III KAŃSKI Ryszard B.D. Z/4854/19 2024 LDK!  KNF  
12 12 f 1 6.57 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 Sen LD +0.4 III SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!
Trójskok M
1 1 e 1 15.23 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom 2000 Sen MZ +0.9 I DMP BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNS   117
2 3 e 1 14.74 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -1.0 II DMP B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/0257/19 , 2024 101
3 6 e 1 14.29 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA +2.4 III DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024 86
4 7 e 1 14.22 PIŁAT Oscar OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP -1.1 III DMP JAGACIAK Jarosław B.D. Z/5358/19 2024 LDK! 84
5 8 e 1 14.14 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U23 LD -0.5 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  KN B  
6 9 e 1 13.96 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 Sen ZP -1.1 III IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. Z/4932/15 2024 LDK!
7 11 e 1 13.87 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U23 SL -1.1 III OLSZAR Michał B.D. Z/4928/19 2024  KN B  
8 12 e 1 13.87 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U23 ZP -0.2 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. Z/4453/17 2024 LDK!
9 13 e 1 13.66 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 Sen PD +0.4 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D. Z/3665/18 2024
10 14 e 1 12.96 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 Sen LD -0.5 -- B.D. 3
11 17 e 1 12.31 FRANASZEK Jan KU AZS Politechniki Krakowskiej 2004 U23 MA +0.6 -- B.D.
12 18 e 1 12.30 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 Sen MA -1.2 -- B.D.
13 19 e 1 12.15 TERESHCHENKO Viktor AZS Łódź 2001 Sen LD +1.5 -- SADACH Aneta B.D. Z/2200/23 2024
14 21 e 1 12.07 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 1997 Sen PK +0.7 -- B.D. 3
16 27 e 1 11.61 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 Sen LD -0.2 -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3705/15 2024
17 28 e 1 11.44 SUŁKOWSKI Karol niest. Kraków 1998 Sen MA -1.3 -- B.D. BEZ
18 29 e 1 11.36 CYRAN Juliusz RKS Łódź 2001 Sen LD +0.2 -- B.D. B.D. LDK!
19 32 e 1 11.07 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U23 SK -2.2 -- B.D. LDK!
20 33 e 1 10.88 KIERSKI Jan UKS Olimp Mazańcowice 1994 Sen SL +0.3 -- B.D. BEZ
21 36 e 1 10.75 WOŁOSZYN Antoni KS Sprinterzy.com Kraków 2000 Sen MA -0.3 -- B.D. B.D. , Z/3959/24 , 2024
22 37 e 1 10.68 FORTUNSKI Jan KU AZS Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach 2003 U23 SK -0.2 -- B.D.
23 39 e 1 10.46 KORDAS Michał KU AZS Politechniki Krakowskiej 2003 U23 MA 0.0 -- B.D.
24 40 e 1 10.35 MIRZEJEWSKI Łukasz MKS Inowrocław 1998 Sen KP -0.8 -- B.D.
1 2 e 2 14.95 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 Sen KP 0.0 I DMP B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2024 LDK! 108
2 4 e 2 14.66 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD -0.4 II DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  KNF   98
3 5 e 2 14.62 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA +0.4 II DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2024  KN B   97
4 10 e 2 13.93 GŁÓWCZYK Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2001 Sen MA +0.8 III B.D. B.D. , Z/6457/15 , 2024
5 15 e 2 12.93 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 2000 Sen KP +0.9 -- B.D. B.D.
6 16 e 2 12.76 KLĘSK Jakub KS Gwardia Piła 1998 Sen WP -0.6 -- NOWAK Łukasz
7 20 e 2 12.07 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U23 SL +0.5 -- FOJCIK Dorota B.D. Z/5053/18 2024
8 22 e 2 11.89 MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 2002 U23 MA -0.1 -- B.D.
9 23 e 2 11.82 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -0.2 -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2024
10 24 e 2 11.77 KONDRAT Aleksander KU AZS Politechniki Gdańskiej 1994 Sen PM -0.5 -- B.D. BEZ
11 25 e 2 11.73 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 2001 Sen MA +0.6 -- B.D. LDK!
12 30 e 2 11.25 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP -1.5 -- CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał B.D. LDK!
13 31 e 2 11.24 RADOŃ Julian KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2001 Sen MA -0.1 -- B.D.
14 34 e 2 10.80 ZAKRZEWSKI Jan KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2003 U23 LD -0.2 -- B.D.
15 35 e 2 10.80 JANKOWSKI Marcin LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 1999 Sen WN -0.8 -- B.D.
16 38 e 2 10.47 PSZCZÓŁKA Krzysztof KU AZS Politechniki Krakowskiej 1995 Sen MA -1.4 -- B.D. BEZ
17 41 e 2 10.10 ŻMUDA Jakub KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2003 U23 MZ +1.0 -- SAKIEWICZ Ignacy
18 42 e 2 10.09 SIBIK Jakub niest. Katowice 2002 U23 SL -0.4 -- B.D.
19 43 e 2 10.08 DUDA Vladislav KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2002 U23 MZ -1.9 -- SAKIEWICZ Ignacy
20 44 e 2 9.93 HAJDUK Karol MKS MOS Wrocław 2000 Sen DS +0.6 -- B.D.
21 45 e 2 9.93 DYCZKOWSKI Bartosz KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA +0.1 -- B.D.
22 46 e 2 9.69 BOGUCKI Wiktor KU AZS Politechniki Warszawskiej 2002 U23 MZ -1.7 -- B.D.
23 47 e 2 9.64 ŻAKOWSKI Iwo KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2001 Sen MA -1.1 -- B.D.
24 48 e 2 9.51 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 1994 Sen ZP +0.7 -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2024 BEZ
  e 2 NM CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1997 Sen MA 0.0 -- B.D. 3
Dysk (2) M
1 1 e 1 53.72 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 Sen LU I DMP STIPURA Krzysztof B.D. B.D. Z/5235/15 2024  KNS   132
2 2 e 1 51.10 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I PIĄTEK Mirosław Z/0821/13 2024
3 3 e 1 48.34 ANDRZEJCZAK Jarosław KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I DMP CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon , Z/0452/16 , 2024 LDK!  KN B   107
4 4 e 1 47.79 BARANEK Eryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U23 SL I DMP GŁĄB Magdalena B.D. Z/0794/17 2024 104
5 5 e 1 47.56 LEWKOWICZ Wojciech MKL Szczecin 2004 U23 ZP I CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/3628/18 2024 LDK!  KNF  
6 6 e 1 47.00 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2024  KNS  
7 7 e 1 46.16 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław B.D. Z/3133/17 2024 LDK!  KN B  
8 8 e 1 45.87 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU II DMP FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2024 LDK! 96
9 9 e 1 45.61 PAWLIKOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1992 Sen PM II WALCZAK Aleksandra Z/1619/14 2024
10 10 e 1 45.14 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ II OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/3653/15 2024  KNS  
11 11 e 1 42.90 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 Sen PM II PIĄTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2024
12 12 e 1 41.73 WILKOWSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM II ADAMCZYK Dariusz PIĄTEK Mirosław , Z/4784/19 , 2024
13 13 e 1 41.39 WIEWIÓRSKI Aleksander CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP II B.D.
14 14 e 1 41.06 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U23 PM II KOWNATKE Rafał B.D. Z/5117/18 2024  KNF  
15 15 e 1 39.13 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard 1984 Masters ZP III GOŁDYN Bartosz B.D. Z/4961/11 2013 1
16 16 e 1 37.62 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS III KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2024 LDK!  KN B  
17 17 e 1 36.91 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 Sen PM III WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/5953/15 2024
18 18 e 1 36.59 BOBER Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK III SAMAGALSKI Tomasz B.D. Z/3742/16 2024
19 20 e 1 35.94 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS III B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2024
20 21 e 1 35.93 GAŁAS Hubert KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2000 Sen LU III B.D.
21 22 e 1 33.82 STEFANIAK Radosław MKL Toruń 1997 Sen KP -- B.D. 3
22 24 e 1 32.72 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -- SZUBERLA Stanisław B.D. Z/2979/16 2024
23 25 e 1 31.92 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 2002 U23 MZ -- DAMSZEL Tomasz B.D. Z/1943/17 2024
24 26 e 1 31.30 TOMALCZYK Dominik niest. Kraków 2001 Sen MA -- B.D.
25 27 e 1 30.67 SKIBICKI Jarosław KL Lechia Gdańsk 1989 Masters PM -- B.D. BEZ
26 28 e 1 30.21 MYSOR Marek LKS Stal Mielec 1999 Sen PK -- B.D.
27 29 e 1 29.90 JACHOSZ Wojciech KU AZS UMCS w Lublinie 2002 U23 LU -- B.D.
28 30 e 1 29.36 ZAŁĘSKI Piotr WKS Wawel Kraków 1999 Sen MA -- B.D.
29 31 e 1 29.03 DŹWIGAJ Jan KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie 2004 U23 MA -- MYDLARZ Adrian B.D. LDK!
30 35 e 1 27.11 RUDAWSKI Szymon niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
  e 1 NM ŁAWICKI Michał KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2003 U23 PD -- B.D.
1 19 e 2 36.57 MACIOROWSKI Kuba SKLA Sopot 2004 U23 PM III WERNER Bernard B.D. Z/4334/23 2024 LDK!
2 23 e 2 32.87 LEBEDIUK Maksim MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD IV BELTER Artur B.D. Z/6357/22 2024
3 32 e 2 28.64 SUCHORA Jakub KU AZS Politechniki Krakowskiej 2001 Sen MA -- B.D.
4 33 e 2 27.80 WILK Przemysław niest. Kielce 1997 Sen SK -- KALWAT Marek
5 34 e 2 27.61 SZAJOR Kacper KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2002 U23 MA -- B.D.
6 36 e 2 26.97 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 2000 Sen PK -- B.D.
7 37 e 2 26.66 SZCZYRBA Adrian AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -- B.D. B.D.
8 38 e 2 25.76 ŁABIŃSKI Hubert MUKS Płock 2003 U23 MZ -- B.D.
9 39 e 2 24.99 SZCZERBIK Szymon niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
10 40 e 2 24.98 KUCZ Marcin KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
11 41 e 2 24.86 DĘBSKI Patryk niest. Kraków 1996 Sen MA -- B.D.
12 42 e 2 24.82 JOPEK Maksym Uniwersytet Gdański 1996 Sen PM -- B.D. B.D. BEZ
13 43 e 2 24.66 PAZDAN Piotr KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.
14 44 e 2 24.49 KRÓLEWSKI Karol niest. Kraków 2000 Sen MA -- B.D.
15 45 e 2 24.42 DEMEL Karol KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 2000 Sen SL -- B.D.
16 46 e 2 24.11 SCHOLL Maciej KSLZS Kruszwica 1999 Sen KP -- B.D. GOTÓWKA Monika , Z/5573/22 , 2024
17 47 e 2 24.01 OGIELA Łukasz KU AZS Politechniki Krakowskiej 2002 U23 MA -- B.D.
18 48 e 2 23.16 KOWAL Filip KU AZS Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 2004 U23 SL -- B.D.
19 49 e 2 22.88 KOZIKOWSKI Franciszek Uniwersytet Gdański 2002 U23 PM -- B.D.
20 50 e 2 22.64 MORDARSKI Jakub UKS Budowlani Nowy Sącz 2000 Sen MA -- B.D.
21 51 e 2 22.40 KACZMAREK Ignacy KU AZS Politechniki Lubelskiej 2001 Sen LU -- B.D.
22 52 e 2 21.84 PISZCZ Maciej KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2002 U23 PD -- B.D.
23 53 e 2 21.04 SIKORSKI Kamil KU AZS ANS w Koninie 2003 U23 WP -- B.D.
24 54 e 2 20.09 KLIMCZAK Łukasz AZS-AWF Gorzów 2003 U23 LB -- PAPUGA Sebastian B.D. Z/4420/20 2022
25 55 e 2 19.95 WARDAWA Marcin KU AZS Politechniki Krakowskiej 1999 Sen MA -- B.D.
26 56 e 2 19.86 MATUSIAK Jarosław KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2000 Sen LD -- B.D.
27 57 e 2 19.25 PLIZGA Rafał KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2000 Sen MA -- B.D.
28 58 e 2 18.63 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 2003 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. LDK!
29 59 e 2 17.84 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2000 Sen SL -- B.D.
30 60 e 2 17.52 STRZAŁKOWSKI Patryk KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2003 U23 LU -- B.D.
31 61 e 2 16.62 KOZŁOWSKI Oskar KU AZS Politechniki Gdańskiej 2002 U23 PM -- B.D.
32 62 e 2 14.96 PAŁKA Kacper KU AZS Politechniki Krakowskiej 2000 Sen MA --
  e 2 NM NIEWIADOMSKI Dariusz niest. Łódź 1994 Sen LD -- B.D. 3
Młot (7.26) M
1 1 f 1 68.06 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz B.D. Z/1594/12 2024 1  KNS   154
2 2 f 1 66.35 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I DMP B.D. KOTWICA Czesław , Z/0897/17 , 2024 148
3 3 f 1 65.96 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/3659/15 2024 146
4 4 f 1 59.74 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/0577/14 2024 1 125
5 5 f 1 58.55 DZIOBA Jakub OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP I DMP NOWAK Grzegorz B.D. Z/4493/18 2024 121
6 6 f 1 57.59 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin Z/1648/16 2024 LDK!  KNF   118
7 7 f 1 57.07 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP I DMP BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2024 4  KN B   116
8 8 f 1 47.43 STEFANIAK Radosław MKL Toruń 1997 Sen KP II B.D. 3
9 9 f 1 35.63 WILKOWSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -- ADAMCZYK Dariusz PIĄTEK Mirosław , Z/4784/19 , 2024
10 10 f 1 28.96 SZCZYRBA Adrian AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -- B.D. B.D.
  f 1 DNS MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 1999 Sen KP -- MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/4340/15 2024
  f 1 NM GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 Sen PM -- WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/5953/15 2024
Oszczep (800) M
1 1 f 1 74.01 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 Sen OP M DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/5898/15 2024 LDK! 147
2 2 f 1 73.49 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I KRUKOWSKI Michał B.D. Z/0033/15 2024 LDK!  KNF  
3 3 f 1 71.88 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 1999 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/4340/15 2024
4 4 f 1 71.86 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD I DMP HULISZ Robert B.D. Z/2049/16 2024 138
5 5 f 1 70.55 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 1997 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2024 1
6 6 f 1 59.93 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2000 Sen ZP II JACEWICZ Edward B.D. Z/2463/15 2024
7 7 f 1 59.62 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP II B.D. B.D. Z/5938/15 2024
8 8 f 1 59.61 GIEREK Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ II DMP B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2024 M 92
9 9 f 1 55.04 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL II DMP KONSTANTYNOWICZ Wiktor B.D. Z/5379/19 2024 76
10 10 f 1 54.69 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD III DMP ROSZKOWSKI Mariusz B.D. Z/2719/16 2024 75
11 11 f 1 53.07 BACH Grzegorz SKLA Sopot 2002 U23 PM III B.D. WERNER Bernard B.D. , Z/3076/17 , 2024 LDK!
  f 1 DNS JASIĘGA Joachim KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie 2003 U23 MA -- B.D.

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 47.6661028862 sekund