Lublin 30.05.2024
Lubelskie Koziołki 2024 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 9.21 DWORNICZAK Laura AZS UMCS Lublin 2013 U12 LU -1.4 -- RUKASZ Bartłomiej Z/1532/24 2024
2 2 s 1 9.78 STANIAK Oliwia AZS UMCS Lublin 2013 U12 LU -1.4 -- ŻAK Łukasz RUKASZ Bartłomiej
3 3 s 1 11.34 PASTUSZKA Daria niest. Lublin 2013 U12 LU -1.4 --
100 m K
1 1 s 1 11.81 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -2.3 M DMP B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2024 LDK!  KNF   142
2 2 s 1 11.95 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB -2.3 I SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2024  KNS  
3 3 s 1 11.98 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -2.3 I DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024 130
4 4 s 1 12.03 SZCZĘSNA Natalia RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ -2.3 I BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!  KN B  
5 5 s 1 12.18 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 Sen PK -2.3 II MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!
6 6 s 1 12.22 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -2.3 II DMP MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2024 115
7 7 s 1 12.30 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -2.3 II DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/0261/14 2024  KNS   110
1 1 s 2 11.99 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL -1.4 I DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2024 LDK!  KNF   157
2 2 s 2 12.06 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL -1.4 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!  KNF  
3 3 s 2 12.07 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław 2007 U18 DS -1.4 I KOBIAŁKA Kamil Z/3881/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 2 12.17 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -1.4 II ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B  
5 5 s 2 12.20 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U20 SL -1.4 II B.D. Z/3394/18 2024 4 LDK!  KNF  
6 6 s 2 12.30 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU -1.4 II GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2024 LDK!  KN B  
7 7 s 2 12.54 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U20 KP -1.4 II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!  KNF  
1 1 s 3 12.18 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -2.2 II DMP MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  KN B   118
2 2 s 3 12.19 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP -2.2 II DMP MANTYK Łukasz B.D. Z/0304/18 2024 LDK!  KN B   117
3 3 s 3 12.31 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK -2.2 II DMP B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2024 110
4 4 s 3 12.48 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -2.2 II DMP TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. , Z/4503/17 , 2024 LDK! 100
5 5 s 3 12.49 KLEBIEKO Lena niestowarzyszona 2006 U20 -2.2 II NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 3 12.62 MARCYNIUK Lena MKL Chełm 2008 U18 LU -2.2 II LESZCZYŃSKI Damian Z/2122/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 s 3 13.01 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 -2.2 III NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B  
8 8 s 3 13.24 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -2.2 IV TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/1141/22 , 2024 LDK!
1 1 s 4 13.95 DEJNEK Lena AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -2.3 V POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika , Z/2031/23 , 2024 LDK!
2 2 s 4 15.33 OPOKA Nel AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU -2.3 -- RUKASZ Bartłomiej Z/1717/24 2024
3 3 s 4 15.57 SŁOWIŃSKA Sabina niest. Lublin 2011 U14 LU -2.3 --
4 4 s 4 16.11 KUBAS Aleksandra AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -2.3 -- B.D. Z/6244/24 2024
5 5 s 4 16.36 SKOTARCZUK Natasza niest. Lublin 2011 U14 LU -2.3 --
6 6 s 4 16.54 ZAWIŚLAK Zuzanna niest. Lublin 2011 U14 LU -2.3 --
7 7 s 4 16.71 ZAWIŚLAK Maria niest. Lublin 2011 U14 LU -2.3 --
8 8 s 4 18.03 ŚWIERĆ Alicja niest. Lublin 2011 U14 LU -2.3 --
400 m K
1 1 s 1 51.91 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Masters KP MM LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2024 MM  KNS  
2 2 s 1 52.77 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU M DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2024  KNS   159
3 3 s 1 52.87 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M DMP OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2024 158
4 4 s 1 53.21 GRYC Anna KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3062/15 2024  KNS  
5 5 s 1 53.67 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2024  KNS  
6 6 s 1 53.91 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU M BARSZCZ Mirosław B.D. Z/3569/15 2024  KNS  
7 7 s 1 54.08 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA M B.D. GIZA Andrzej , Z/0990/18 , 2024  KNS  
8 8 s 1 54.40 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU M DMP JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK! 138
1 1 s 2 53.38 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U18 LD M GRABOLUS Marek Z/2525/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 2 54.26 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU M CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 3 s 2 55.66 THAMM Milena KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL I DMP DUDAŁA Piotr B.D. Z/3486/18 2024 LDK!  KNF   122
4 4 s 2 55.71 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK I DMP U20 KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2024 3 LDK!  KN B   151
5 5 s 2 56.53 TROCHOLEPSZA Martyna AZS-AWF Gorzów 2004 U23 LB II DMP B.D. PAPUGA Sebastian , Z/0297/17 , 2024 LDK!  KN B   112
6 6 s 2 56.68 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 Sen LU II DMP B.D. JAROS Marek B.D. , Z/4184/18 , 2024  KNS   110
7 7 s 2 57.02 POJĘTA Małgorzata TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U20 LU II DMP DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2024 LDK!  KN B   107 139
8 8 s 2 57.15 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU II DMP DMP U20 JAROS Andrzej Z/5687/19 2024 LDK!  OSU   KN B   105 138
1 1 s 3 56.61 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm 2005 U20 LU II B.D. Z/3169/19 2024  KN B  
2 2 s 3 56.88 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2024 108
3 3 s 3 57.23 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U20 PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/2346/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 3 60.15 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ III TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2024
5 5 s 3 61.87 PIOTROWSKA Iga AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU III SZNAJDER Dorota JAROS Andrzej , Z/1142/22 , 2024 LDK!  OSU  
800 m K
1 1 s 1 2:02.94 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M DMP B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024 160
2 2 s 1 2:07.39 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK I DMP KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024 132
3 3 s 1 2:07.68 SUCHOWOLAK Lena RLTL GGG Radom # 2005 U20 MZ I ANDRYSZCZYK Andrzej BŁASIŃSKI Artur , Z/3276/17 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
4 4 s 1 2:07.95 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U23 DS I ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/4930/18 2024 LDK!  KNF  
5 5 s 1 2:09.15 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA I DMP MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK! 121
6 6 s 1 2:09.55 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ I DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2024  KNF   119
7 7 s 1 2:10.13 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U20 SK I DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2024 LDK!  KNF   OSU   147
8 8 s 1 2:12.10 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U23 LU II FROŃCZUK Rafał Z/3526/19 2024
9 9 s 1 2:12.33 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU II WILCZEK Janusz Z/1520/16 2024
10 10 s 1 2:12.98 SADLEJA Julia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK II DMP DMP U20 KOWAL Piotr Z/6270/22 2024  KN B   101 137
  s 1 DNF JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  KNF  
1 1 s 2 2:13.51 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U18 SK II DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/1927/20 2024 LDK!  OSU   KN B   135
2 2 s 2 2:14.24 MARSZEWSKA Maja Akademia Biegowa Kartuzy 2008 U18 PM II NOWAKOWSKI Karol Z/3438/20 2024  KN B  
3 3 s 2 2:14.29 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 2 2:14.53 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2024
5 5 s 2 2:14.81 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0509/16 2024
6 6 s 2 2:15.24 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2024 LDK!  KN B   129
7 7 s 2 2:18.48 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U23 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/4925/18 2024
1500 m K
1 1 s 1 4:23.41 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2004 U23 PD I DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  KNF   127
2 2 s 1 4:28.90 KORYTKOWSKA Justyna KS Prefbet-Sonarol Łomża # 1986 Masters PD I KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/2255/11 , 2024
3 3 s 1 4:30.90 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 Sen MZ I PARADOWSKA Renata B.D. B.D. B.D. Z/2079/15 2024 LDK!
4 4 s 1 4:37.96 HRYCIUK Marianna OKS Start Otwock 2006 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3493/20 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 4:46.12 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ III MISZTAL Janusz Z/3956/11 2024 2 LDK!
6 6 s 1 4:52.68 BIZON Marianna AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U18 PM III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/14591/21 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 1 5:05.74 ZDUNEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U18 LU IV MAZUREK Marek Z/1654/24 2024
8 8 s 1 5:22.98 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2005 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2024 LDK!  OSU  
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.43 RUDNIK Julia niestowarzyszona 2007 U18 -2.3 II NADARZYŃSKI Szymon Z/2650/19 2024 LDK!  KN B  
100 m pł K
1 1 e 1 13.42 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -2.3 M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0137/14 2024 MM  KNS   163
2 3 e 1 13.71 SZCZĘSNA Natalia RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ -2.3 I DMP BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!  KN B   150
3 4 e 1 13.91 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -2.3 I DMP GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024 141
4 5 e 1 14.21 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U23 LU -2.3 I B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. , Z/4328/18 , 2024  KN B  
5 7 e 1 14.33 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -2.3 I GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 2 e 2 13.52 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -1.2 M SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. , Z/5293/15 , 2024 LDK!  KN B  
2 6 e 2 14.30 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -1.2 I DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. Z/2583/16 2024 LDK!  KN B   125
3 8 e 2 14.34 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -1.2 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  KN B  
4 9 e 2 14.56 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -1.2 II DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2024 115
5 10 e 2 15.00 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -1.2 II GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
1 f 1 13.24 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -2.2 M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0137/14 2024 MM  KNS   172
2 f 1 13.34 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -2.2 M SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. , Z/5293/15 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 13.58 SZCZĘSNA Natalia RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ -2.2 M DMP BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!  KN B   156
4 f 1 13.82 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -2.2 I DMP GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024 145
5 f 1 13.99 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U23 LU -2.2 I B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. , Z/4328/18 , 2024  KN B  
6 f 1 14.11 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -2.2 I GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 f 1 14.31 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -2.2 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  KN B  
8 f 1 14.44 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -2.2 I DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. Z/2583/16 2024 LDK!  KN B   120
400 m pł K K
1 1 s 1 59.24 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB M DMP PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2024 LDK! 142
2 2 s 1 59.76 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I DMP TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2024 LDK!  KN B   137
3 3 s 1 61.79 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U23 LU I MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  KN B  
4 4 s 1 62.03 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL I ROLAK Dorota Z/1946/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
5 5 s 1 65.34 GIEJBATOW Julia RLTL GGG Radom # 2008 U18 MZ II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1569/19 2024 LDK!  OSU   KN B   125
6 6 s 1 65.81 KAWAŁEK Julia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2024 LDK!  OSU  
4x100 m K
1 1 s 1 45.28 ZIMOLĄG Oliwia
CHROSTEK Klaudia
KANICKA Inga
ŻUKOWSKA Jagoda
POLSKA 2005
2006
2005
2006
U20 POL -- KOTUŁA Krzysztof B.D.
B.D.
WALCZAK Michał
JUSTYNIAK Joanna
Z/0457/18
Z/3394/18
Z/1058/18
Z/1994/20
2024
2024
2024
2024

4
3

2 2 s 1 45.75 KASPRZAK Oliwia
WOŹNIAK Maja
JAROSIŃSKA Maria
POJĘTA Małgorzata
POLSKA 2007
2007
2006
2006
U20 POL -- KOBIAŁKA Kamil
ZIÓŁKOWSKI Marek
WLEKLIŃSKA Dagna B.D.
TUSTANOWSKA Jolanta B.D.
Z/3881/20
Z/2342/20
Z/0356/18
, Z/3188/19
2024
2024
2024
, 2024

BEZ
3

Kula (3) K
1 1 f 1 15.22 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2024 LDK!  OSU  
Kula (4) K
1 1 f 1 16.17 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U23 MZ M NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław B.D. Z/2308/17 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 14.49 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 2001 Sen PD I DMP ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024 129
3 3 f 1 13.51 WYSOCZAŃSKA Iga MKL Jurand Szczytno 2007 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/13043/21 2024  KNF   OSU  
4 4 f 1 13.25 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław B.D. Z/1458/20 2024  KN B   112
5 5 f 1 13.15 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 12.24 TOROŃCZAK Aleksandra MKS Agros Chełm 2005 U20 LU II MIKOS Mateusz # Z/4841/23 2024  KN B  
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 45.96 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1) K
1 1 f 1 54.90 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2024  KNS   156
2 2 f 1 53.92 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2024 M  KNS  
3 3 f 1 45.65 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2024  OSU   KN B  
4 4 f 1 45.62 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 40.70 WYSOCZAŃSKA Iga MKL Jurand Szczytno 2007 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/13043/21 2024  KNF   OSU  
6 6 f 1 39.66 TOROŃCZAK Aleksandra MKS Agros Chełm 2005 U20 LU II MIKOS Mateusz # Z/4841/23 2024  KN B  
Młot (4) K
1 1 f 1 65.24 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2024  KNS   176
2 2 f 1 63.75 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD I DMP WOJTULEWICZ Malwina Z/3814/15 2024  KNS   171
3 3 f 1 62.33 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I GÓRA Marcin B.D. B.D. Z/6533/15 2024 LDK!  KNF  
4 4 f 1 60.57 KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK I FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2024 LDK!
5 5 f 1 57.48 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U23 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2024 5  KN B  
6 6 f 1 49.36 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I DMP TUZ Damian B.D. Z/2464/20 2024  KN B   114
60 m M
1 1 s 1 9.68 STEFANIAK Gustaw AZS UMCS Lublin 2014 U12 LU -2.5 -- WYSOCKA Katarzyna
2 2 s 1 9.73 RAK Leon AZS UMCS Lublin 2014 U12 LU -2.5 -- WYSOCKA Katarzyna
3 3 s 1 10.30 CHĘĆ Dawid niest. Lublin 2013 U12 LU -2.5 --
4 4 s 1 10.34 PONIEWOZIK Maksym niest. Lublin 2013 U12 LU -2.5 --
5 5 s 1 10.58 MUCA Wojciech niest. Lublin 2013 U12 LU -2.5 --
6 6 s 1 10.71 KRZEWIŃSKI Szymon niest. Lublin 2013 U12 LU -2.5 --
7 7 s 1 10.75 ŁUKASZEK Krystian niest. Lublin 2013 U12 LU -2.5 --
100 m M
1 1 s 1 10.61 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -2.4 M DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KNS   137
2 2 s 1 10.71 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU -2.4 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024 128
3 3 s 1 10.72 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -2.4 I DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   127
4 4 s 1 10.77 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 Sen LB -2.4 I SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNS  
5 5 s 1 10.92 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra 2004 U23 LB -2.4 II MANTYK Łukasz Z/3178/19 2024 LDK!  KNF  
6 6 s 1 11.00 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -2.4 II DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/2635/17 2024  KN B   102
7 7 s 1 11.02 GIZICKI Tomasz RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ -2.4 II DMP BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK!  KN B   101
1 1 s 2 10.71 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP -1.9 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   156
2 2 s 2 10.91 RADWAN Patryk AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -1.9 II DMP DMP U20 B.D. Z/3922/23 2024  KN B   110 143
3 3 s 2 10.91 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP -1.9 II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/13197/21 2024 143
4 4 s 2 10.94 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U20 SL -1.9 II DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0979/18 2024 LDK!  KNF   OSU   107 142
5 5 s 2 11.07 MATULSKI Hubert KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -1.9 II DMP DMP U20 SZKOŁA Sebastian Z/0867/23 2024  KN B   97 134
5 6 s 2 11.07 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA -1.9 II DMP DMP U20 B.D. Z/5432/18 2024 4 LDK!  KN B   97 134
7 7 s 2 11.16 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U20 KP -1.9 II BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2024 BEZ LDK!  KNF  
1 1 s 3 11.03 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U20 LU -1.6 II DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  KN B   136
2 2 s 3 11.05 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U18 LD -1.6 II MANTYK Łukasz Z/4313/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 3 12.11 CIEPLIŃSKI Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB -1.6 IV SASKA Tomasz Z/4264/22 2024 LDK!
1 1 s 4 12.96 ŚLIWIŃSKI Maksymilian AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -1.5 -- DANIELCZUK Paweł Z/2156/23 2024 LDK!
2 2 s 4 14.55 MYDLAK Radosław AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -1.5 -- POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika , Z/2050/23 , 2024 LDK!
3 3 s 4 15.21 GALANT Alan AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU -1.5 -- POLISIAKIEWICZ Monika Z/1760/24 2024
4 4 s 4 15.70 CIOCH Szymon AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU -1.5 -- POLISIAKIEWICZ Monika Z/1759/24 2024
5 5 s 4 16.03 CHĘĆ Maksymilian AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU -1.5 -- POLISIAKIEWICZ Monika Z/1758/24 2024
6 6 s 4 16.08 KOSIOR Igor AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -1.5 -- POLISIAKIEWICZ Monika Z/2038/23 2024 LDK!
7 7 s 4 16.52 STEFANIAK Franciszek AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU -1.5 -- WYSOCKA Katarzyna POLISIAKIEWICZ Monika , Z/1763/24 , 2024
8 8 s 4 16.99 ŁOŚ Wojciech AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU -1.5 -- WYSOCKA Katarzyna WYSOCKA Katarzyna
400 m M
1 1 s 1 47.05 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU M MAGDZIAK Tomasz Z/3227/19 2024  KNF   KN B  
2 2 s 1 47.24 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS I DMP DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/13491/21 2024 LDK!  KNF   138 167
3 3 s 1 47.90 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U20 SL I DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2024 BEZ LDK!  KNF   155
4 4 s 1 48.02 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U18 SL I DMP U20 PRENCEL Piotr Z/13349/21 2024 LDK!  KNF   KN B   153
5 5 s 1 48.05 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD I GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
6 6 s 1 48.09 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U20 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2876/19 2024 LDK!  KNF  
7 7 s 1 48.47 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU I JAROS Marek B.D. B.D. Z/0316/16 2024 LDK!
1 1 s 2 47.75 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I HOŁUB Grzegorz B.D. Z/4557/15 2024
2 2 s 2 48.40 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U23 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2024 LDK!
3 3 s 2 48.51 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2003 U23 PD II DMP KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  KN B   114
4 4 s 2 48.55 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 Sen LB II DMP PAPUGA Sebastian B.D. Z/2711/15 2024 113
5 5 s 2 49.56 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU II DMP DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej , Z/1538/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   96 136
6 6 s 2 50.95 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU III JAROS Andrzej B.D. Z/4999/19 2024
7 7 s 2 51.38 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ III CZYŻ Maciej Z/1101/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
800 m M
1 1 s 1 1:45.72 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL MM SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 1:46.23 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU MM DMP KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0630/18 , 2024 LDK!  KNF   171
3 3 s 1 1:49.13 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2024  KNF   138
4 4 s 1 1:50.60 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U20 MZ I MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2024  KNF  
5 5 s 1 1:50.61 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 Sen DS I URBATZKA Natalia Z/0817/16 2024 3
6 6 s 1 1:50.83 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U23 PK I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/5585/19 2024 LDK!  KN B  
7 7 s 1 1:51.09 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 Sen KP I GIZA Andrzej B.D. Z/0931/16 2024 LDK!  KNS  
8 8 s 1 1:51.11 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024 118
9 9 s 1 1:51.41 MAKIŁA Karol GKS Cartusia Kartuzy 2005 U20 PM I KRÓL Krzysztof Z/2250/19 2024 LDK!  KNF  
10 10 s 1 1:52.40 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 Sen LU II WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
11 11 s 1 1:56.31 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U23 SL II DMP PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2024 3 75
  s 1 DNF ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team 1999 Sen MA -- DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/0312/15 , 2024
  s 1 DNF KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU -- DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/0127/14 2024 1
1 1 s 2 1:52.10 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP II NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 2 1:52.56 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL II SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 2 1:52.61 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP II DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2024 LDK!  OSU   KN B   141
4 4 s 2 1:52.82 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2024
5 5 s 2 1:53.01 CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II DMP KOWAL Piotr Z/0440/22 2024 LDK!  KN B   101
6 6 s 2 1:53.41 LESICZKA Karol AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU II B.D. B.D. , Z/3803/16 , 2024
7 7 s 2 1:54.69 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 Sen MZ II JOBT Andrzej Z/2632/16 2024
8 8 s 2 1:55.57 GAJDUS Michał LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U18 PM II PILARSKA Klaudia B.D. Z/3545/22 2024 LDK!  KNF  
9 9 s 2 1:56.27 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U18 PM II PILARSKA Klaudia B.D. Z/13649/21 2024 LDK!  KN B  
10 10 s 2 1:57.49 ĆWIKŁA Hubert KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA III SUDOŁ Grzegorz Z/1403/19 2024
11 11 s 2 1:57.75 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U18 PM III WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2024 LDK!  KNF  
  s 2 DNF MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -- DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/4152/19 2024
1 1 s 3 1:58.07 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL III DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2024 LDK!  OSU   62 116
2 2 s 3 1:58.91 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 3 1:59.65 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U20 LU III MAZUREK Marek Z/1431/20 2024 LDK!
4 4 s 3 2:00.49 NADŁONEK Daniel KS Agros Zamość 2007 U18 LU III DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/14471/21 2024  OSU   47 104
5 5 s 3 2:04.15 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD IV DMP U20 KOWALSKI Robert Z/1554/21 2024 LDK!  KN B   87
6 6 s 3 2:05.27 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
1500 m M
1 1 s 1 4:02.09 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2024
2 2 s 1 4:05.63 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2024 2
3 3 s 1 4:10.26 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2024 41
4 4 s 1 4:11.98 RYCHLIK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U18 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3788/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
  s 1 DNF RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -- RÓŻYCKI Piotr B.D. B.D. Z/0519/15 2024
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.26 BIELECKI Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/2751/21 2024 LDK!  OSU   KN B   112
400 m pł M
1 1 s 1 50.51 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU M DMP HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2024  KNS   164
2 2 s 1 52.19 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU I DMP HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2024 138
3 3 s 1 52.67 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024 131
4 4 s 1 53.58 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU I HOŁUB Grzegorz Z/2806/17 2024 LDK!
5 5 s 1 55.33 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD II DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024  KNF   133
6 6 s 1 56.24 KLĘK Konrad niestowarzyszony 2006 U20 II NADARZYŃSKI Szymon Z/4248/20 2024 LDK!  KN B  
  s 1 DNF FILAR Igor OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP -- DMP PAPUGA Sebastian B.D. Z/3111/18 2024 LDK!  KNF  
4x100 m M
1 1 s 1 40.58 BŁASZCZYK Jakub
LIBURA Sebastian
BAJRASZEWSKI Tomasz
LACH Radosław
POLSKA 2005
2006
2006
2006
U20 POL -- OSIK Tadeusz B.D.
ROLAK Dorota
ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
BUTKIEWICZ Jacek
Z/5011/19
Z/0979/18
Z/0568/18
Z/3189/20
2024
2024
2024
2024


BEZ
BEZ
2 2 s 1 41.10 MATULSKI Hubert
DYMIŃSKI Nikodem
GORZKOWICZ Michał
RADWAN Patryk
POLSKA 2006
2008
2005
2007
U20 POL -- SZKOŁA Sebastian
MANTYK Łukasz
B.D.
B.D.
Z/0867/23
Z/4313/19
Z/5432/18
Z/3922/23
2024
2024
2024
2024


4

Kula (7.26) M
1 1 f 1 20.51 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL MM DMP B.D. Z/0084/11 2024 MM  KNS   190
2 2 f 1 18.34 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ M DMP OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/3653/15 2024  KNS   157
3 3 f 1 18.07 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL M DMP B.D. Z/1690/11 2024 153
4 4 f 1 17.86 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 Sen WN M BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2024 LDK!  KNS  
5 5 f 1 16.15 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław B.D. Z/3133/17 2024 LDK!  KN B   125
6 6 f 1 15.25 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 1 12.97 ŚLEDZIK Mateusz KS Agros Zamość 2004 U23 LU III STIPURA Krzysztof Z/4618/24 2024
8 8 f 1 11.01 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU IV DMP KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2024 50
Dysk (2) M
1 1 f 1 57.57 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 Sen LU M DMP STIPURA Krzysztof B.D. B.D. Z/5235/15 2024  KNS   151
2 2 f 1 54.40 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 Sen WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2024 LDK!  KNS  
3 3 f 1 47.28 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I DMP FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2024 LDK! 102
4 4 f 1 44.64 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 40.26 ŚLEDZIK Mateusz KS Agros Zamość 2004 U23 LU II STIPURA Krzysztof Z/4618/24 2024
6 6 f 1 34.52 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV DMP KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2024  KN B   46
Młot (7.26) M
1 1 f 1 65.36 ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I DMP CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2024 LDK!  KNF   144
2 2 f 1 61.58 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/3659/15 2024 132
3 3 f 1 57.27 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 Sen LU I ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2024 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.138906955719 sekund