Kielce 26.05.2024
1. Mityng Kwalifikacyjny ŚZLA 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.64 SAMCZYŃSKA Liliana KKL Kielce 2008 U18 SK -1.8 IV TIETIERIN Paweł Z/13031/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 14.14 SMARDZEWSKA Maja KKL Kielce 2010 U16 SK -1.8 V DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/3208/23 2024 LDK!  OSU   72
3 3 s 1 14.20 KOBIEC Dominika KKL Kielce 2009 U16 SK -1.8 V TIETIERIN Paweł Z/1735/24 2024
4 5 s 1 14.50 CZERWIAK Hanna KKL Kielce 2011 U14 SK -1.8 V B.D. Z/7496/23 2024 LDK!
5 8 s 1 15.25 KOZAK Nina KKL Kielce 2011 U14 SK -1.8 -- B.D. Z/6571/23 2024 LDK!
6 9 s 1 15.49 MAJEWSKA Aleksandra KKL Kielce 2011 U14 SK -1.8 -- B.D. Z/7512/23 2024 LDK!
7 10 s 1 16.97 PTAK Lena KKL Kielce 2012 U14 SK -1.8 -- B.D. Z/7501/23 2024 LDK!
1 4 s 2 14.30 GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U20 SK 0.0 -- JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/3383/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 6 s 2 14.78 SZAŁAS Maja KKL Kielce 2007 U18 SK 0.0 -- WRONA Agnieszka Z/13995/21 2024 LDK!  OSU  
3 7 s 2 14.93 LECHOWICZ Emilia KKL Kielce 2012 U14 SK 0.0 -- B.D. Z/0016/22 2024 LDK!
4 11 s 2 17.81 SKORUPKA Hanna KKL Kielce 2013 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/5969/23 2024 LDK!
5 12 s 2 18.34 FURTAK Olga KKL Kielce 2016 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/5972/23 2024 LDK!
6 13 s 2 18.42 WIATR Blanka KKL Kielce 2014 U12 SK 0.0 -- B.D. Z/4268/24 2024 LDK!
300 m K
1 6 s 1 50.54 KOZAK Nina KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/6571/23 2024 LDK!
2 7 s 1 53.36 SEKRECKA Alicja Teresa KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/7560/23 2024 LDK!
3 8 s 1 53.58 MAJEWSKA Aleksandra KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/7512/23 2024 LDK!
4 9 s 1 56.29 PTAK Lena KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/7501/23 2024 LDK!
5 10 s 1 57.71 WITKOWSKA Kamila KKL Kielce 2013 U12 SK -- B.D. Z/0115/24 2024 LDK!
1 1 s 2 45.24 NIECKARZ Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2010 U16 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/5375/22 2024
2 2 s 2 48.92 GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U20 SK -- JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/3383/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 3 s 2 49.23 SZAŁAS Maja KKL Kielce 2007 U18 SK -- WRONA Agnieszka Z/13995/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 2 50.12 KOBIEC Dominika KKL Kielce 2009 U16 SK -- TIETIERIN Paweł Z/1735/24 2024
5 5 s 2 50.16 SMARDZEWSKA Maja KKL Kielce 2010 U16 SK -- TIETIERIN Paweł Z/3208/23 2024 LDK!  OSU  
600 m K
1 1 s 1 1:52.06 MICHALSKA Maria KKL Kielce 2010 U16 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/5306/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 1:52.65 PTAK Zofia UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/5559/21 2024
3 3 s 1 1:57.00 SAMARSKAYA Yelizaveta UMKS Nadir Jędrzejów 2013 U12 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/7554/23 2024
4 9 s 1 2:13.24 KUBICKA Lilianna KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/0491/21 2024 LDK!
5 10 s 1 2:15.10 ZATORSKA Aleksandra KKL Kielce 2014 U12 SK -- B.D. Z/0011/23 2024 LDK!
6 13 s 1 2:20.21 WĄDER Pola KKL Kielce 2015 U12 SK -- B.D. Z/5970/23 2024 LDK!
7 14 s 1 2:25.84 ZAPAŁA Liliana KKL Kielce 2015 U12 SK -- B.D. Z/0117/24 2024 LDK!
1 4 s 2 1:58.33 SZYMONIAK Lena KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/6542/22 2024 LDK!
2 5 s 2 1:58.77 KRACZYŃSKA Liliana UMKS Nadir Jędrzejów 2012 U14 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/7517/23 2024
3 6 s 2 2:05.97 SŁOMIAN Zuzanna UMKS Nadir Jędrzejów 2013 U12 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/7519/23 2024
4 7 s 2 2:06.94 FURTAK Lena KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/2984/22 2024 LDK!
5 8 s 2 2:10.36 FARYNA Aleksandra UMKS Nadir Jędrzejów 2013 U12 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/6981/23 2024
6 11 s 2 2:18.55 CEDROWSKA Hanna KKL Kielce 2016 U12 SK -- B.D. Z/7492/23 2024 LDK!
7 12 s 2 2:19.48 JARZĄBEK Zuzanna KKL Kielce 2013 U12 SK -- B.D. Z/7494/23 2024 LDK!
8 15 s 2 2:28.92 SZYMONIAK Kaja KKL Kielce 2016 U12 SK -- B.D. Z/3979/24 2024 LDK!
9 16 s 2 2:33.15 KOŁKIEWICZ Hanna KKL Kielce 2015 U12 SK -- B.D. Z/0118/24 2024 LDK!
10 17 s 2 2:44.55 RYGIEL Zofia Konstancja KKL Kielce 2015 U12 SK -- B.D. Z/7503/23 2024 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 4.11 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U20 SK M DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka B.D. , Z/0483/19 , 2024 LDK!  KNF   OSU   184
2 2 f 1 3.86 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U20 SK I DMP U20 WRONA Agnieszka Z/2295/19 2024 LDK!  KNF   OSU   170
3 3 f 1 2.56 CHMIELEWSKA Lena KKL Kielce 2010 U16 SK IV DMP U20 WRONA Agnieszka Z/0486/21 2024 LDK!  OSU   101
4 4 f 1 2.46 WĄDER Hanna KKL Kielce 2011 U14 SK IV B.D. B.D. Z/14047/21 2024 LDK!
5 5 f 1 2.36 SZYMONIAK Lena KKL Kielce 2011 U14 SK V B.D. Z/6542/22 2024 LDK!
  f 1 NM SEKRECKA Alicja Teresa KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/7560/23 2024 LDK!
W dal K
1 1 f 1 4.59 WĄDER Hanna KKL Kielce 2011 U14 SK +1.3 V B.D. B.D. Z/14047/21 2024 LDK!
2 2 f 1 4.24 LECHOWICZ Emilia KKL Kielce 2012 U14 SK +1.1 -- B.D. Z/0016/22 2024 LDK!
3 3 f 1 3.81 CZERWIAK Hanna KKL Kielce 2011 U14 SK +1.2 -- B.D. Z/7496/23 2024 LDK!
4 4 f 1 3.44 FURTAK Lena KKL Kielce 2012 U14 SK +1.4 -- B.D. Z/2984/22 2024 LDK!
5 5 f 1 3.40 KUBICKA Lilianna KKL Kielce 2011 U14 SK +0.6 -- B.D. Z/0491/21 2024 LDK!
6 6 f 1 2.84 ZATORSKA Aleksandra KKL Kielce 2014 U12 SK +0.9 -- B.D. Z/0011/23 2024 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 10.53 SAMCZYŃSKA Liliana KKL Kielce 2008 U18 SK +1.8 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/13031/21 2024 LDK!  OSU   KN B   90
Kula (3) K
1 1 f 1 8.07 KAWALEC Maja UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2008 U18 SK -- DMP U20 BIELACHA Maciej Z/4105/23 2024 60
100 m M
1 1 s 1 11.46 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1998 Sen SK +0.3 III BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
2 2 s 1 11.58 PAWELEC Cyprian UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2004 U23 SK +0.3 III BIELACHA Maciej Z/5509/23 2024
3 3 s 1 11.69 LIPA Bartłomiej UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2004 U23 SK +0.3 III BIELACHA Maciej Z/6709/22 2024
4 4 s 1 11.85 MILEWSKI Wiktor UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2007 U18 SK +0.3 IV DMP DMP U20 BIELACHA Maciej Z/3376/19 2024 LDK! 45 94
5 6 s 1 13.07 PLECH Wojciech KKL Kielce 2008 U18 SK +0.3 -- WRONA Agnieszka Z/3682/22 2024 LDK!  OSU  
1 5 s 2 12.86 SALWA Maciej KKL Kielce 2010 U16 SK +0.5 -- TIETIERIN Paweł Z/0013/22 2024 LDK!
2 6 s 2 13.07 KULIK Dawid KKL Kielce 2011 U14 SK +0.5 -- B.D. Z/6624/22 2024 LDK!
3 8 s 2 15.34 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U14 SK +0.5 -- B.D. Z/0485/21 2024 LDK!
4 9 s 2 16.38 MYK Wojciech KKL Kielce 2012 U14 SK +0.5 -- B.D. Z/7498/23 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.07 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1998 Sen SK -- BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
2 2 s 1 41.14 SALWA Maciej KKL Kielce 2010 U16 SK V TIETIERIN Paweł Z/0013/22 2024 LDK!
3 3 s 1 42.64 KULIK Dawid KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/6624/22 2024 LDK!
4 4 s 1 45.87 MĄKOSA Jędrzej KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/0012/22 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:57.69 MŁYNARCZYK Aleksander KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. B.D. Z/6191/22 2024 LDK!
2 2 s 1 2:00.29 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2024 LDK!
3 3 s 1 2:01.10 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/0485/21 2024 LDK!
4 4 s 1 2:02.67 BEREZHNYI Damir KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/7497/23 2024 LDK!
5 5 s 1 2:05.27 MŁYNARCZYK Maksymilian KKL Kielce 2014 U12 SK -- B.D. Z/6192/22 2024 LDK!
6 6 s 1 2:08.41 FLORCZYK Franciszek KKL Kielce 2014 U12 SK -- B.D. Z/0006/22 2024 LDK!
7 7 s 1 2:10.89 PASTUSZKA Franciszek KKL Kielce 2014 U12 SK -- B.D. Z/4266/24 2024 LDK!
8 8 s 1 2:18.09 PASTUSZKA Antoni KKL Kielce 2014 U12 SK -- B.D. Z/4265/24 2024 LDK!
9 9 s 1 2:25.86 KIERCZYŃSKI Bartosz Wiktor KKL Kielce 2013 U12 SK -- B.D. Z/3554/24 2024 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 4.81 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U23 SK I WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2024 5 LDK!  KNF  
2 2 f 1 4.41 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U18 SK II DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0822/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B   138
3 3 f 1 2.66 IWANIEC Filip KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/11450/21 2024 LDK!
4 4 f 1 2.56 MĄKOSA Jędrzej KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/0012/22 2024 LDK!
W dal M
  f 1 5.70 PIELIŃSKI Michał UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2009 U16 SK +1.8 V DMP U20 BIELACHA Maciej Z/7017/23 2024 71
1 1 f 1 5.92 MILEWSKI Wiktor UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2007 U18 SK +2.0 IV BIELACHA Maciej Z/3376/19 2024 LDK!
2 2 f 1 5.73 PIELIŃSKI Michał UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2009 U16 SK +2.2 V DMP U20 BIELACHA Maciej Z/7017/23 2024 71
3 3 f 1 5.52 OVSIICHUK Illia UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2008 U18 SK +1.4 -- DMP DMP U20 BIELACHA Maciej Z/5506/23 2024 17 66
4 4 f 1 5.06 PLECH Wojciech KKL Kielce 2008 U18 SK +1.1 -- WRONA Agnieszka Z/3682/22 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 4.16 FLORCZYK Franciszek KKL Kielce 2014 U12 SK +1.1 -- B.D. Z/0006/22 2024 LDK!
6 6 f 1 4.09 MŁYNARCZYK Aleksander KKL Kielce 2012 U14 SK +1.0 -- B.D. B.D. Z/6191/22 2024 LDK!
7 7 f 1 3.71 MŁYNARCZYK Maksymilian KKL Kielce 2014 U12 SK +1.3 -- B.D. Z/6192/22 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 30.27 ŚLIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 41.84 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U18 SK III DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2024 LDK!  OSU   KN B   116
Młot (5) M
1 1 f 1 54.73 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U18 SK III FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 38.81 KUTA Oliwier KKL Kielce 2009 U16 SK V FURMANEK Grzegorz Z/0494/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 38.66 ŚLIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U16 SK V DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2024 LDK!  OSU   91
Młot (6) M
1 1 f 1 47.94 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U20 SK III DMP U20 JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B   118

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.8267278671265 sekund