Bielsko-Biała 01.06.2024
32. Międzynarodowy Mityng Beskidianathletic [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.33 SPIŻAK Kaja SAS AZS AWF Kraków 2014 U12 MA +0.3 -- GUJA Marta Z/9004/21 2024 LDK!
2 3 s 1 9.13 KAPŁANIAK Nadia UKS Czempion Bełchatów 2013 U12 LD +0.3 -- STOLECKI Piotr Z/1133/24 2024
3 5 s 1 9.24 TOMASIEWICZ Milena MKS Tempo Kęty 2013 U12 MA +0.3 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2597/23 2024
4 6 s 1 9.25 TOMERA Paulina UKS Lider Siercza 2015 U12 MA +0.3 -- KAMIŃSKA Joanna Z/3908/23 2024 LDK!
5 7 s 1 9.34 JA¦KIEWICZ Alicja UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL +0.3 -- PROKSA Robert Z/2768/23 2024
6 10 s 1 9.48 MALORDY Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL +0.3 -- PROKSA Robert Z/1921/22 2024
7 13 s 1 9.56 STASZEWSKA Iga UKS Czempion Bełchatów 2014 U12 LD +0.3 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1233/22 2024 LDK!
8 14 s 1 9.63 POWRO¬NIK Maja SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA +0.3 -- GUJA Marta Z/3039/21 2024 LDK!
1 9 s 2 9.43 DRZEWIECKA Zofia KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL +1.4 -- MATUSIŃSKI Aleksander MATUSIŃSKI Aleksander Z/2636/24 2024
2 16 s 2 9.71 HONISZ Paulina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2013 U12 SL +1.4 -- B.D. Z/1905/21 2024 LDK!
3 20 s 2 9.97 STANEK Pola MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2014 U12 SL +1.4 -- B.D. Z/2328/22 2024 LDK!
4 23 s 2 10.02 MASZTALERZ Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS +1.4 -- MAKUCH Beata Z/0512/24 2024
5 25 s 2 10.10 FRYZOWICZ Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL +1.4 -- CIEMAŁA Krystian Z/0235/24 2024
6 27 s 2 10.26 BADOWIEC Martyna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL +1.4 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2638/24 2024
7 32 s 2 10.48 BROWARNIK Amelia Kraków Athletics Team 2015 U12 MA +1.4 -- SUDOŁ Magdalena Z/5939/22 2024
8 36 s 2 10.72 GOŁEK Maja niest. Katowice 2014 U12 SL +1.4 -- B.D.
1 2 s 3 9.00 HOMEL Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2013 U12 SL +1.2 -- ŻUK Bartłomiej Z/4726/24 2024 LDK!
2 4 s 3 9.16 WIELIŃSKA Nadia UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL +1.2 -- PROKSA Robert Z/2465/24 2024
3 8 s 3 9.37 NAJDER Zofia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2013 U12 SL +1.2 -- B.D. Z/2459/24 2024
4 17 s 3 9.76 GAJEWSKA Aniela UKS Olimpia Zabrze 2013 U12 SL +1.2 -- GAJEWSKI Wojciech Z/6608/23 2024 LDK!
5 22 s 3 10.00 KUPKA Zuzanna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL +1.2 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2635/24 2024
6 28 s 3 10.31 TURAJSKA Katarzyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS +1.2 -- MAKUCH Beata Z/0515/24 2024
7 37 s 3 10.75 ¦MIETANA Nadia SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA +1.2 -- WITKOWSKI Marek Z/9959/21 2024 LDK!
8 39 s 3 13.03 MOSKAŁA Nikola TS AKS Chorzów 2014 U12 SL +1.2 -- B.D. Z/2220/22 2024 LDK!
1 11 s 4 9.51 BOROWIK Amelia MOS CSiR D±browa Górnicza 2013 U12 SL +0.6 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0813/24 2024 LDK!
2 15 s 4 9.69 ¦WIETLICKA Kaja KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA +0.6 -- SIERKA Ewa Z/0092/24 2024 LDK!
3 19 s 4 9.94 WOJNAR Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2013 U12 SL +0.6 -- SPISAK Barbara Z/5831/24 2024 LDK!
4 26 s 4 10.16 SOLIK Pola KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL +0.6 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2633/24 2024
5 29 s 4 10.38 ZAJˇC Paulina natalia RMKS Rybnik 2013 U12 SL +0.6 -- FOJCIK Dorota Z/3976/24 2024
6 33 s 4 10.54 BUK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2013 U12 SL +0.6 -- ŻUK Bartłomiej Z/4725/24 2024 LDK!
7 34 s 4 10.67 LASATOWICZ Hanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2013 U12 SL +0.6 -- ŻUK Bartłomiej Z/4739/24 2024 LDK!
8 38 s 4 11.09 KRYWULT Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2013 U12 SL +0.6 -- ŻUK Bartłomiej Z/4727/24 2024 LDK!
1 12 s 5 9.55 SEROCKA Liwia MKS Tempo Kęty 2013 U12 MA -0.3 -- SYSAK Tomasz Z/2704/24 2024
2 18 s 5 9.89 WÓJCIK Nadia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2014 U12 SL -0.3 -- B.D. Z/2615/24 2024 LDK!
3 21 s 5 9.98 FURMAŃCZYK Daria TL ROW Rybnik 2013 U12 SL -0.3 -- OLSZAR Michał Z/4834/24 2024 LDK!
4 24 s 5 10.09 MOTYKA Zofia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2014 U12 SL -0.3 -- B.D. Z/5668/24 2024 LDK!
5 30 s 5 10.39 ŻELEZIK Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2014 U12 SL -0.3 -- SPISAK Barbara Z/5832/24 2024 LDK!
6 31 s 5 10.47 KRAWCZYK Nikola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2014 U12 SL -0.3 -- SPISAK Barbara Z/5834/24 2024 LDK!
7 35 s 5 10.71 KWASIŻUR Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2013 U12 SL -0.3 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2664/24 2024 LDK!
1 1 s 6 8.33 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 2011 U14 MA +0.7 -- DOBAJ Szymon Z/13812/21 2024 LDK!
2 2 s 6 8.42 BRE¦ Milena MUKS Gim 2 Nysa 2012 U14 OP +0.7 -- RYSZEWSKI Jacek Z/4815/23 2024 LDK!
3 4 s 6 8.52 SMOLEC Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL +0.7 -- DOBIJA Katarzyna Z/5629/23 2024
4 5 s 6 8.55 DZIERZA Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL +0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3673/24 2024 LDK!
5 8 s 6 8.63 SZCZYPUŁA Emilia GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL +0.7 -- RAMUS Józef Z/5409/23 2024 LDK!
6 10 s 6 8.72 KRÓL Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U14 SL +0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/14101/21 2024 LDK!
7 18 s 6 8.91 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL +0.7 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2987/21 2024 LDK!
1 3 s 7 8.43 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL -0.1 -- GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2024 LDK!
2 7 s 7 8.61 PATEK Alicja UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD -0.1 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1099/22 2024 LDK!
3 11 s 7 8.73 SOŁTYSIK Milena MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL -0.1 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1858/23 2024 LDK!
4 15 s 7 8.77 STASZEWSKA Tola UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD -0.1 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1234/22 2024 LDK!
5 23 s 7 9.00 DˇBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -0.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2985/21 2024 LDK!
6 29 s 7 9.09 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -0.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2991/21 2024 LDK!
7 39 s 7 9.22 ARKULARY Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL -0.1 -- DOBIJA Katarzyna Z/4621/22 2024 LDK!
1 16 s 8 8.83 WI¦NIEWSKA Liliana MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA +0.1 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1888/22 2024
2 16 s 8 8.83 SKROBEK Kornelia UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD +0.1 -- RYBARCZYK Dariusz Z/4024/23 2024 LDK!
3 20 s 8 8.98 ZALEWSKA Wiktoria LKS Pszczyna 2011 U14 SL +0.1 -- HELBIK Marzanna Z/6775/23 2024 LDK!
4 25 s 8 9.02 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U14 MA +0.1 -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2024
5 27 s 8 9.06 BURCZYK Hanna LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL +0.1 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4341/22 2024 LDK!
6 38 s 8 9.20 BRODA Jagoda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U14 SL +0.1 -- B.D. Z/6031/22 2024
7 51 s 8 9.48 SWETY Antonia niest. Katowice 2011 U14 SL +0.1 -- B.D.
8 56 s 8 9.53 MALORDY Maria UKS Chromik Mysłowice 2012 U14 SL +0.1 -- PROKSA Robert Z/2500/23 2024
1 13 s 9 8.74 PAŁUCHA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL +0.9 -- ŻUK Bartłomiej Z/5938/22 2024 LDK!
2 14 s 9 8.76 GUZIŃSKA Sara MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL +0.9 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1850/23 2024 LDK!
3 28 s 9 9.07 GRAJEK Aniela SAS AZS AWF Kraków 2012 U14 MA +0.9 -- GUJA Marta Z/5189/23 2024 LDK!
4 34 s 9 9.16 KOZIOŁ Zofia MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA +0.9 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2624/23 2024
5 36 s 9 9.17 SOKOŁOWSKA Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD +0.9 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1235/22 2024 LDK!
6 49 s 9 9.46 GOŁEK Lena niest. Katowice 2011 U14 SL +0.9 -- B.D.
7 51 s 9 9.48 FIJAK Martyna niest. Katowice 2011 U14 SL +0.9 -- B.D.
8 56 s 9 9.53 KRYPCIAK Milena UKS Olimpia Zabrze 2012 U14 SL +0.9 -- GAJEWSKI Wojciech Z/6615/23 2024 LDK!
1 24 s 10 9.01 PUSTÓWKA Marta LKS Pogórze Skoczów 2012 U14 SL -0.7 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4656/23 2024 LDK!
2 31 s 10 9.13 ZAWADZKA Agata GKS Piast Gliwice 2012 U14 SL -0.7 -- RAMUS Józef Z/7866/21 2024 LDK!
3 36 s 10 9.17 ADAMUS Hanna KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -0.7 -- DOBIJA Katarzyna Z/2539/23 2024 LDK!
4 48 s 10 9.45 MAZUR Milena RMKS Rybnik 2011 U14 SL -0.7 -- FOJCIK Dorota Z/6329/23 2024 LDK!
5 58 s 10 9.54 JURECZKO Milena TL ROW Rybnik 2012 U14 SL -0.7 -- OLSZAR Michał Z/2668/23 2024 LDK!
6 61 s 10 9.72 JANOSZ Zuzanna TL ROW Rybnik 2012 U14 SL -0.7 -- OLSZAR Michał Z/2661/23 2024 LDK!
7 66 s 10 10.01 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -0.7 -- SIERKA Ewa Z/9501/21 2024 LDK!
8 68 s 10 10.18 KRZYSTECZKO Natalia TL Athletics Jastrzębie 2012 U14 SL -0.7 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2978/21 2024 LDK!
1 22 s 11 8.99 KRAWCZYK Marta CTL ORLĘTA Częstochowa 2011 U14 SL +0.6 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1324/24 2024
2 30 s 11 9.11 FOŁTA Julia KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA +0.6 -- SIERKA Ewa Z/6674/23 2024 LDK!
3 45 s 11 9.40 GĘBSKA Anika MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL +0.6 -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1849/23 2024
4 46 s 11 9.41 SIKORA Anastazja CTL ORLĘTA Częstochowa 2011 U14 SL +0.6 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1319/24 2024
5 69 s 11 10.25 FOŁTA Magdalena KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA +0.6 -- SIERKA Ewa Z/6675/23 2024 LDK!
6 71 s 11 10.30 PIETRAS Carmen KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA +0.6 -- SIERKA Ewa Z/6673/23 2024 LDK!
7 73 s 11 10.62 GRZEMPA Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U14 SL +0.6 -- ŻUK Bartłomiej Z/2262/22 2024 LDK!
8 74 s 11 11.17 WOJNIAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL +0.6 -- KMAK Angelika Z/1855/23 2024
1 6 s 12 8.57 MISIARCZYK Laura UKS Chromik Mysłowice 2011 U14 SL -0.2 -- PASZTA Anna Z/6424/23 2024
2 8 s 12 8.63 STELMACH Lena TL ROW Rybnik 2011 U14 SL -0.2 -- OLSZAR Michał Z/0653/24 2024 LDK!
3 19 s 12 8.94 KUBAŃDA Hanna KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -0.2 -- DĘBOWSKI Michał Z/6798/23 2024 LDK!
4 39 s 12 9.22 MATYSIAK Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL -0.2 -- GAJEWSKI Wojciech Z/2024/22 2024 LDK!
5 44 s 12 9.32 KĘDZIOREK Monika RMKS Rybnik 2011 U14 SL -0.2 -- FOJCIK Dorota Z/5008/24 2024 LDK!
6 59 s 12 9.71 KOWALSKA Lena UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL -0.2 -- GAJEWSKI Wojciech Z/2548/24 2024 LDK!
7 59 s 12 9.71 BYRA Alicja MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL -0.2 -- BIELA Monika Z/2128/24 2024 LDK!
1 11 s 13 8.73 JURASZCZYK Lena TL ROW Rybnik 2012 U14 SL +0.6 -- OLSZAR Michał Z/0650/24 2024 LDK!
2 26 s 13 9.05 KURASZ Zofia TL ROW Rybnik 2011 U14 SL +0.6 -- OLSZAR Michał Z/0654/24 2024
3 32 s 13 9.14 FLASZA Olga MKS Iskra Pszczyna 2012 U14 SL +0.6 -- BIELA Monika Z/4256/24 2024 LDK!
4 32 s 13 9.14 CZERWIŃSKA Magdalena GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL +0.6 -- RAMUS Józef Z/5466/23 2024 LDK!
5 50 s 13 9.47 BARNA¦ Aleksandra RMKS Rybnik 2011 U14 SL +0.6 -- FOJCIK Dorota Z/5786/24 2024 LDK!
6 64 s 13 9.92 SIWEK Anna TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL +0.6 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4923/24 2024 LDK!
7 70 s 13 10.29 ADAMCZYK Maja RMKS Rybnik 2011 U14 SL +0.6 -- FOJCIK Dorota Z/2800/23 2024 LDK!
1 34 s 14 9.16 PŁAWECKA Antonina MKS Iskra Pszczyna 2012 U14 SL +0.9 -- BIELA Monika Z/4940/24 2024 LDK!
2 41 s 14 9.25 RYBICKA Elżbieta KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL +0.9 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2632/24 2024
3 42 s 14 9.28 SZCZERBOWSKA Amelia UKS Gminy Brzeszcze 2012 U14 MA +0.9 -- B.D. Z/1417/24 2024
4 47 s 14 9.42 ANUS Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL +0.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/2421/24 2024 LDK!
5 54 s 14 9.51 ROSÓŁ Zuzanna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL +0.9 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2634/24 2024
6 62 s 14 9.80 CYWIŃSKA-KOWALSKA Inka KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL +0.9 -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2637/24 2024
7 63 s 14 9.81 WACHACKA Sonia KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA +0.9 -- SIERKA Ewa Z/3616/24 2024 LDK!
1 20 s 15 8.98 SAKREJDA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL +0.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/4718/24 2024 LDK!
2 43 s 15 9.30 KACZMARZYK Marika MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL +0.9 -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/6922/23 2024 LDK!
3 53 s 15 9.50 FOLMER Lena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2012 U14 MA +0.9 -- ZAGRODZKI Marcin Z/6441/23 2024 LDK!
4 55 s 15 9.52 SWOBODA Amelia RMKS Rybnik 2012 U14 SL +0.9 -- FOJCIK Dorota Z/1201/24 2024 LDK!
5 65 s 15 10.00 KOŁODZIEJ Natasza MKS Pałac Młodzieży Katowice 2012 U14 SL +0.9 -- B.D. Z/2458/24 2024
6 67 s 15 10.08 ĆWIEK Oliwia RMKS Rybnik 2012 U14 SL +0.9 -- FOJCIK Dorota Z/5787/24 2024 LDK!
7 72 s 15 10.57 ZELEK Paulina TL ROW Rybnik 2012 U14 SL +0.9 -- OLSZAR Michał Z/4835/24 2024
100 m K
1 1 s 1 11.84 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL +1.6 M DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2024 LDK!  KNF   165
2 2 s 1 11.95 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 Sen SL +1.6 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!
3 3 s 1 11.96 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U20 SL +1.6 I B.D. Z/3394/18 2024 4 LDK!  KNF  
4 4 s 1 12.13 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL +1.6 I DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5604/18 2024 5 LDK!  KN B   150
5 6 s 1 12.18 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL +1.6 II DMP CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2024 4 LDK!  KN B   118
6 7 s 1 12.19 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL +1.6 II ZAJˇC Adam Z/4905/19 2024 LDK!  KNF  
7 9 s 1 12.45 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL +1.6 II B.D. Z/12348/21 2024
1 5 s 2 12.15 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL +1.5 I ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
2 8 s 2 12.24 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD +1.5 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 10 s 2 12.46 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL +1.5 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/2265/20 2024 LDK! 101 136
4 11 s 2 12.57 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +1.5 II KUKLA Rafał Z/0313/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 12 s 2 12.63 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL +1.5 II DMP DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek , Z/3419/18 , 2024 4 LDK! 91 128
6 13 s 2 12.74 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL +1.5 II PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!  KN B  
7 15 s 2 12.82 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL +1.5 III KRUPA Iwona Z/2684/20 2024 LDK!
1 17 s 3 12.88 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL -0.9 III B.D. Z/4224/21 2024  KN B  
2 18 s 3 12.91 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -0.9 III ROLAK Dorota Z/2319/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 20 s 3 12.98 WESTENHOLC Paulina niestowarzyszona 2006 U20 -0.9 III SIERKA Ewa B.D. Z/2614/19, Z/2614/19 , 2024 LDK!
5 21 s 3 13.03 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL -0.9 III CIUK Marek Z/0938/20 2024 BEZ LDK!
6 22 s 3 13.08 BˇK Anna MKS Iskra Pszczyna 2008 U18 SL -0.9 III BIELA Marek Z/0563/24 2024
8 24 s 3 13.13 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL -0.9 III CHRIST Marek Z/1533/19 2024 LDK!  KN B  
2 16 s 4 12.87 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -0.2 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 25 s 4 13.33 KACZMAREK Gabriela MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL -0.2 IV ROLAK Dorota Z/4508/19 2024 LDK!  OSU  
4 26 s 4 13.38 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U23 OP -0.2 -- SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2024 LDK!
5 27 s 4 13.46 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL -0.2 IV RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/12476/21 , 2024 BEZ LDK!
6 29 s 4 13.53 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -0.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2024 3
7 30 s 4 13.58 KUPCZAK Olga MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL -0.2 IV RUSZEL Piotr MORKA Piotr , Z/1636/23 , 2024 LDK!
8 32 s 4 13.67 KRZEMPEK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.2 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1320/23 2024 LDK! 86
1 28 s 5 13.48 RZENNO Tola KS AZS AWF Katowice 2008 U18 SL -0.3 IV MATUSIŃSKI Aleksander Z/6143/23 2024
2 31 s 5 13.66 SZARLEJ Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL -0.3 IV PODCHUL Krzysztof Z/4390/19 2024 LDK!
3 33 s 5 14.05 OKRZESZOWSKA Emma KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL -0.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/6131/23 2024 LDK!
4 34 s 5 14.09 ¦WIERCZEK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL -0.3 -- MORKA Piotr Z/3238/20 2024 LDK!
5 35 s 5 14.18 ZAMARLIK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4688/22 2024 LDK!
6 36 s 5 14.28 HERMANOWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U20 SL -0.3 -- SZYJKA Anna Z/0678/22 2024
7 37 s 5 14.96 PIASECKA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL -0.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/0969/24 2024
8 38 s 5 15.64 DˇBKOWSKA Paulina RMKS Rybnik 2007 U18 SL -0.3 -- FOJCIK Dorota Z/5337/24 2024
1 1 s 6 12.34 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP -0.6 II CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2024 LDK!
2 2 s 6 12.56 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP -0.6 II KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2024 LDK!
4 4 s 6 12.83 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.6 III DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2024 LDK!
5 6 s 6 13.01 SŁOWIŃSKA Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL -0.6 III DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/13999/21 2024 LDK! 111
6 8 s 6 13.11 KRUPA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.6 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/5533/21 2024 LDK! 107
7 11 s 6 13.27 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL -0.6 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2024 BEZ LDK!
1 7 s 7 13.04 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U16 SL -0.1 III B.D. Z/4665/19 2024 LDK!
2 9 s 7 13.18 KUBICA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.1 III DĘBOWSKI Michał Z/4617/22 2024 LDK!
4 14 s 7 13.42 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL -0.1 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2024 LDK!
5 17 s 7 13.58 KIERMASZ Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -0.1 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0831/24 2024 LDK!
6 20 s 7 13.64 TARNAWSKA Julia MKS-MOS Katowice 2010 U16 SL -0.1 IV ROLAK Dorota Z/1971/23 2024 LDK!
7 21 s 7 13.65 WEIGEL Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.1 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2000/22 2024 LDK!
1 12 s 8 13.30 KOZAŃSKA Paulina UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL +1.1 IV PROKSA Robert Z/6425/23 2024
2 15 s 8 13.50 MACHAJ Julita UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL +1.1 IV PASZTA Anna Z/2519/23 2024
3 16 s 8 13.54 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL +1.1 IV DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2024 LDK!
4 18 s 8 13.60 SMOLEC Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL +1.1 IV DOBIJA Katarzyna Z/5629/23 2024
6 25 s 8 13.76 STANIA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2010 U16 SL +1.1 IV BIELA Monika Z/7263/21 2024 LDK!
2 13 s 9 13.34 STUDENCKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL +1.1 IV BIELA Monika Z/2510/23 2024 LDK!
3 22 s 9 13.67 CZYŻ Maja TL ROW Rybnik 2010 U16 SL +1.1 IV OLSZAR Michał Z/5862/22 2024 LDK!
4 26 s 9 13.77 MIKOŁAJCZYK Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.1 IV DĘBOWSKI Michał Z/2017/22 2024 LDK!
5 28 s 9 13.93 SZCZʦNIAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +1.1 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0832/24 2024 LDK!
6 48 s 9 15.63 DURAJ Gabrysia niest. Katowice 2010 U16 SL +1.1 -- B.D.
1 23 s 10 13.71 LUKASEK Zofia MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL +0.8 IV BIELA Monika Z/2354/24 2024 LDK!
3 27 s 10 13.89 PALARCZYK Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U16 MA +0.8 V PERUCKA Kamila Z/1479/22 2024 LDK!
4 29 s 10 14.12 IGAŃSKA Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +0.8 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0834/24 2024 LDK!
5 32 s 10 14.34 KUBAŃDA Hanna KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL +0.8 V DĘBOWSKI Michał Z/6798/23 2024 LDK!
1 31 s 11 14.30 SAJDOK Martyna MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL -0.9 V BIELA Monika Z/1715/20 2024 LDK!
2 33 s 11 14.44 SOBIERAJSKA Honorata UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -0.9 V PASZTA Anna Z/2499/23 2024
3 35 s 11 14.51 MALIG Amelia MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL -0.9 -- JACYSZYN Lechosław Z/3364/24 2024
4 36 s 11 14.64 DĘBOWSKA Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -0.9 -- DĘBOWSKI Michał Z/0277/21 2024 LDK!
5 38 s 11 14.75 KULIGOWSKA Zofia RMKS Rybnik 2010 U16 SL -0.9 -- FOJCIK Dorota Z/12759/21 2024 LDK!
1 30 s 12 14.28 FORENDA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -0.5 V DĘBOWSKI Michał Z/5934/22 2024 LDK!
2 33 s 12 14.44 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.5 V JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2024 LDK!
3 37 s 12 14.70 JAROSZ Paulina UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL -0.5 -- PASZTA Anna Z/1920/22 2024 LDK!
4 41 s 12 14.82 POPŁAWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -0.5 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0808/24 2024 LDK!
5 43 s 12 15.04 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U16 SL -0.5 -- B.D. Z/3328/20 2024 LDK!
6 45 s 12 15.42 BOEHM Daria RMKS Rybnik 2009 U16 SL -0.5 -- FOJCIK Dorota Z/1198/24 2024
1 38 s 13 14.75 PERZ Natalia RMKS Rybnik 2009 U16 SL -0.4 -- FOJCIK Dorota Z/1900/22 2024 LDK!
2 40 s 13 14.78 MATCZUK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL -0.4 -- ROLAK Dorota Z/14025/21 2024  OSU  
3 42 s 13 14.86 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2024 LDK!
4 44 s 13 15.25 MOJ Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U16 SL -0.4 -- GRUCHEL Marzena Z/2207/22 2024 LDK!
5 47 s 13 15.57 JAWOR Julia RMKS Rybnik 2009 U16 SL -0.4 -- FOJCIK Dorota Z/1199/24 2024
200 m K
1 1 s 1 24.74 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL +0.3 I MICHALSKA Alicja B.D. Z/1030/22 2024 LDK!
2 2 s 1 25.05 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL +0.3 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2024 5 LDK!  KN B  
3 3 s 1 25.22 BŁAŻYŃSKA Anna TS AKS Chorzów 2005 U20 SL +0.3 II B.D. Z/12348/21 2024
4 4 s 1 25.48 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL +0.3 II CIUK Marek Z/2265/20 2024 LDK!
5 6 s 1 25.59 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL +0.3 II MORKA Piotr Z/2816/21 2024 LDK!  KN B  
1 5 s 2 25.51 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice 2009 U16 SL +0.9 II DMP MARMUR Stanisław # Z/13233/21 2024 LDK! 101
2 7 s 2 25.69 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL +0.9 II B.D. Z/4224/21 2024  KN B  
3 8 s 2 25.94 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL +0.9 II DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2024 LDK!  KN B   127
4 9 s 2 26.80 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL +0.9 III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/0938/20 2024 BEZ LDK! 71 110
6 14 s 2 27.52 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL +0.9 IV RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/12476/21 , 2024 BEZ LDK!
1 13 s 3 27.51 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U23 OP 0.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2024 LDK!
2 16 s 3 27.73 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U16 SL 0.0 IV B.D. Z/4665/19 2024 LDK!
3 17 s 3 27.83 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2024 3
4 18 s 3 28.13 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL 0.0 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/5577/21 2024 LDK! 90
5 19 s 3 28.26 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL 0.0 IV DMP U20 JONDA Czesław Z/1747/19 2024 BEZ LDK! 89
1 15 s 4 27.69 SZARLEJ Maja TS AKS Chorzów 2008 U18 SL +0.9 IV PODCHUL Krzysztof Z/4390/19 2024 LDK!
2 20 s 4 28.37 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U20 SL +0.9 IV B.D. Z/5858/21 2024
3 21 s 4 29.10 OSMAŃSKA Oliwia UKS Chromik Mysłowice 2006 U20 SL +0.9 -- PROKSA Robert Z/2186/18 2024 BEZ LDK!
4 22 s 4 29.86 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL +0.9 -- JONDA Czesław Z/3058/19 2024 BEZ LDK!
5 27 s 4 33.36 DˇBKOWSKA Paulina RMKS Rybnik 2007 U18 SL +0.9 -- FOJCIK Dorota Z/5337/24 2024
2 12 s 5 27.32 BˇK Anna MKS Iskra Pszczyna 2008 U18 SL +0.8 IV BIELA Marek Z/0563/24 2024
3 23 s 5 30.05 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL +0.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2024 LDK!
4 24 s 5 30.52 HOMA Łucja KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL +0.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/1166/24 2024 LDK!
5 25 s 5 30.75 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U16 SL +0.8 -- B.D. Z/3328/20 2024 LDK!
6 26 s 5 31.61 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA +0.8 -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.60 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2024 LDK!
2 2 s 1 44.68 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2024 LDK!
3 3 s 1 44.94 MISIARCZYK Laura UKS Chromik Mysłowice 2011 U14 SL III PASZTA Anna Z/6424/23 2024
4 4 s 1 45.37 GROSS Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2011 U14 SL IV PASZTA Anna Z/10255/21 2024 LDK!
5 6 s 1 45.81 WO¬NIAK Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL IV DĘBOWSKI Michał Z/0697/23 2024 LDK!
6 10 s 1 46.60 STAWINOGA Milena MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL V JACYSZYN Lechosław Z/0704/24 2024 LDK!
7 13 s 1 46.95 GÓRNIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2011 U14 SL V PROKSA Robert Z/4141/23 2024
8 16 s 1 47.20 MATYSIAK Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/2024/22 2024 LDK!
1 5 s 2 45.54 WANOWSKA Barbara LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP IV CHĘCIŃSKI Artur Z/4998/22 2024 LDK!
2 7 s 2 45.94 GUZIŃSKA Sara MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1850/23 2024 LDK!
3 9 s 2 46.34 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/2991/21 2024 LDK!
4 17 s 2 47.39 DˇBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/2985/21 2024 LDK!
5 17 s 2 47.39 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U14 MA V SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2024
6 26 s 2 48.54 OSTROWSKA Maja MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/7926/21 2024 LDK!
7 32 s 2 48.95 GŁOWACKA Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2535/22 2024
8 40 s 2 49.91 GRAJEK Aniela SAS AZS AWF Kraków 2012 U14 MA -- GUJA Marta Z/5189/23 2024 LDK!
1 8 s 3 46.03 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U14 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2024 LDK!
2 11 s 3 46.84 KREMIEC Klaudia RMKS Rybnik 2012 U14 SL V FOJCIK Dorota Z/6133/22 2024 LDK!
3 21 s 3 48.05 SĘK Kamila UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA V PERUCKA Kamila Z/4137/22 2024 LDK!
4 22 s 3 48.13 SOKOŁOWSKA Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/1235/22 2024 LDK!
5 30 s 3 48.85 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2987/21 2024 LDK!
6 31 s 3 48.92 KOZIOŁ Zofia MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2624/23 2024
7 35 s 3 49.23 MALORDY Maria UKS Chromik Mysłowice 2012 U14 SL -- PROKSA Robert Z/2500/23 2024
8 43 s 3 50.60 KOWALSKA Lena UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2548/24 2024 LDK!
1 12 s 4 46.94 DUDZIK Zofia LKS Pszczyna 2011 U14 SL V HELBIK Marzanna Z/13262/21 2024 LDK!
2 15 s 4 47.18 URBAŃSKA Hanna UKS Lider Siercza 2011 U14 MA V DOBAJ Szymon Z/13812/21 2024 LDK!
3 23 s 4 48.42 HAJDUK Karolina LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP V CHĘCIŃSKI Artur Z/2005/23 2024 LDK!
4 24 s 4 48.52 MROWIEC Wiktoria MKS Żywiec 2011 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2176/22 2024 LDK!
5 33 s 4 49.14 KATAN Matylda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2012 U14 SL -- B.D. Z/4709/22 2024
6 44 s 4 50.65 JEREMIAS Paulina RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6938/23 2024
7 45 s 4 50.72 KRYPCIAK Milena UKS Olimpia Zabrze 2012 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/6615/23 2024 LDK!
8 52 s 4 51.79 RYBICKA Elżbieta KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2632/24 2024
1 25 s 5 48.53 RYSZKA Lena MKS Iskra Pszczyna 2012 U14 SL -- BIELA Monika Z/12573/21 2024 LDK!
2 27 s 5 48.68 PACHA Julia LKS Pszczyna 2012 U14 SL -- HELBIK Marzanna Z/2568/24 2024 LDK!
3 42 s 5 50.46 MOJŻYSZ Emilia RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6937/23 2024
4 46 s 5 51.01 WOLAK Alicja MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U14 SL -- B.D. Z/4708/22 2024
5 50 s 5 51.47 KOWOL Magdalena RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6150/22 2024
6 54 s 5 51.93 FAERBER Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U14 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/6142/22 2024 LDK!
7 55 s 5 52.06 KUSBER Oliwia RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6134/22 2024 LDK!
1 56 s 6 52.28 ROSÓŁ Zuzanna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2634/24 2024
2 57 s 6 52.31 JANOSZ Zuzanna TL ROW Rybnik 2012 U14 SL -- OLSZAR Michał Z/2661/23 2024 LDK!
3 60 s 6 52.91 FULEK Magda RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6939/23 2024
4 61 s 6 53.24 WACIĘGA Martyna MKS Żywiec 2011 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2168/22 2024 LDK!
5 64 s 6 53.57 SWETY Antonia niest. Katowice 2011 U14 SL -- B.D.
6 71 s 6 55.25 CYWIŃSKA-KOWALSKA Inka KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2012 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2637/24 2024
7 74 s 6 56.35 WOLNY Anna RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6941/23 2024
1 48 s 7 51.27 KACPERSKA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/12392/21 2024 LDK!
2 62 s 7 53.26 JURECZKO Milena TL ROW Rybnik 2012 U14 SL -- OLSZAR Michał Z/2668/23 2024 LDK!
3 66 s 7 53.90 TOKARCZYK Jadwiga MKS Żywiec 2011 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2169/22 2024 LDK!
4 67 s 7 53.93 SZEWCZYK Maja MKS Brenna Górki 2011 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2527/24 2024
5 73 s 7 56.09 PIETRAS Carmen KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/6673/23 2024 LDK!
6 77 s 7 57.61 FOŁTA Magdalena KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/6675/23 2024 LDK!
1 38 s 8 49.79 HAŁAT Wiktoria MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/5348/23 2024 LDK!
2 51 s 8 51.72 BEDNARZ Emilia LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/0695/24 2024 LDK!
3 57 s 8 52.31 JONKISZ Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/14001/21 2024 LDK!
4 65 s 8 53.59 GARNCZAREK Agata MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/6968/23 2024
5 69 s 8 54.57 KĘDZIOREK Monika RMKS Rybnik 2011 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/5008/24 2024 LDK!
6 75 s 8 56.57 SKORUPA Lena LKS Victoria Olesno 2012 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/1769/24 2024 LDK!
7 78 s 8 59.04 SIWEK Anna TL Athletics Jastrzębie 2011 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4923/24 2024 LDK!
1 19 s 9 47.49 ZYGMA Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL V HOMA Wioleta Z/2604/24 2024 LDK!
2 34 s 9 49.20 SIUDAK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2441/24 2024 LDK!
3 37 s 9 49.63 KARWOWSKA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/6885/23 2024 LDK!
4 53 s 9 51.88 DZIERZA Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3673/24 2024 LDK!
5 63 s 9 53.37 GÓRECKA Zuzanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U14 SL -- KOS Kamil Z/1901/24 2024 LDK!
6 68 s 9 54.33 KOWALCZYK Julia LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5788/24 2024
1 14 s 10 47.15 ATEBA Lea UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U14 MA V PERUCKI Wiesław Z/6385/23 2024 LDK!
2 36 s 10 49.26 SKROBEK Kornelia UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/4024/23 2024 LDK!
3 39 s 10 49.81 PARZYK Dorota MKS Brenna Górki 2012 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2523/24 2024
4 47 s 10 51.07 PUSTELNIK Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/6610/22 2024 LDK!
5 49 s 10 51.37 FILAPEK Liliana MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/6612/22 2024 LDK!
6 59 s 10 52.59 FOŁTA Julia KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/6674/23 2024 LDK!
7 72 s 10 55.60 WACHACKA Sonia KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/3616/24 2024 LDK!
1 20 s 11 48.01 MYRONIUK Zuzanna LKS Victoria Olesno 2012 U14 OP V CHĘCIŃSKI Artur Z/0696/24 2024 LDK!
2 28 s 11 48.73 KWASIŻUR Nadia KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2739/23 2024 LDK!
3 29 s 11 48.84 FOLMER Lena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2012 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/6441/23 2024 LDK!
4 41 s 11 50.12 SZELˇG Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1854/23 2024
5 70 s 11 54.85 SWOBODA Amelia RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/1201/24 2024 LDK!
6 76 s 11 57.18 JARNOT Ewa MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/2605/24 2024 LDK!
7 79 s 11 70.23 ICIEK Amelia MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/6882/23 2024 LDK!
1 1 s 12 47.79 SPIŻAK Kaja SAS AZS AWF Kraków 2014 U12 MA V GUJA Marta Z/9004/21 2024 LDK!
2 3 s 12 49.43 NAJDER Zofia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2013 U12 SL -- B.D. Z/2459/24 2024
3 5 s 12 50.52 O¦RÓDKA Kaja LKS Victoria Olesno 2013 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/1427/23 2024 LDK!
4 6 s 12 51.02 MALORDY Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PROKSA Robert Z/1921/22 2024
5 9 s 12 51.88 TOMERA Paulina UKS Lider Siercza 2015 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/3908/23 2024 LDK!
6 11 s 12 52.32 ¦WIETLICKA Kaja KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/0092/24 2024 LDK!
7 13 s 12 52.88 JA¦KIEWICZ Alicja UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PROKSA Robert Z/2768/23 2024
8 17 s 12 53.93 SIDŁO Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2013 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/6972/23 2024 LDK!
1 4 s 13 49.69 TOMASIEWICZ Milena MKS Tempo Kęty 2013 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2597/23 2024
2 7 s 13 51.11 STASZEWSKA Iga UKS Czempion Bełchatów 2014 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1233/22 2024 LDK!
3 10 s 13 52.10 PUSTUŁKA Łucja MOS CSiR D±browa Górnicza 2013 U12 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/0826/24 2024 LDK!
4 12 s 13 52.35 POWRO¬NIK Maja SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA -- GUJA Marta Z/3039/21 2024 LDK!
5 16 s 13 53.78 DRZEWIECKA Zofia KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander MATUSIŃSKI Aleksander Z/2636/24 2024
6 19 s 13 55.05 GAJEWSKA Aniela UKS Olimpia Zabrze 2013 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/6608/23 2024 LDK!
7 25 s 13 56.33 SOLIK Pola KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2633/24 2024
8 31 s 13 58.50 KUPKA Zuzanna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2635/24 2024
1 8 s 14 51.21 HOMEL Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2013 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/4726/24 2024 LDK!
2 15 s 14 53.41 CZAJA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2013 U12 SL -- RZEWNICKI Wiktor TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/2716/23 2024 LDK!
3 22 s 14 55.55 CIELECKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2013 U12 SL -- PASEK Magdalena Z/10755/21 2024
4 23 s 14 55.89 NIEWIADOMSKA Marcelina MKS-MOSM Bytom 2013 U12 SL -- PASEK Magdalena Z/6896/23 2024
5 29 s 14 57.88 BROWARNIK Amelia Kraków Athletics Team 2015 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5939/22 2024
6 32 s 14 58.76 BADOWIEC Martyna KS EVO GYM AZS AWF Katowice 2013 U12 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2638/24 2024
7 35 s 14 64.46 TURAJSKA Katarzyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/0515/24 2024
1 2 s 15 49.01 WIELIŃSKA Nadia UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PROKSA Robert Z/2465/24 2024
2 14 s 15 52.97 MIANOWANA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2013 U12 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/0821/24 2024 LDK!
3 24 s 15 56.19 MYDLARZ Weronika MKS Tempo Kęty 2013 U12 MA -- SYSAK Tomasz Z/2702/24 2024
4 30 s 15 58.46 KASPRZYCKA Lena MKS Tempo Kęty 2013 U12 MA -- SYSAK Tomasz Z/2700/24 2024
5 34 s 15 63.73 KRYWULT Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2013 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/4727/24 2024 LDK!
6 36 s 15 65.85 BUK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2013 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/4725/24 2024 LDK!
1 18 s 16 54.38 HONISZ Paulina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2013 U12 SL -- B.D. Z/1905/21 2024 LDK!
2 20 s 16 55.24 SEROCKA Liwia MKS Tempo Kęty 2013 U12 MA -- SYSAK Tomasz Z/2704/24 2024
3 21 s 16 55.35 SZOŁTYSEK Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2013 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/5830/24 2024 LDK!
4 26 s 16 56.35 MATROS Judyta MKS Brenna Górki 2013 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2525/24 2024
5 27 s 16 57.07 WÓJCIK Nadia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2014 U12 SL -- B.D. Z/2615/24 2024 LDK!
6 28 s 16 57.29 STANEK Pola MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2014 U12 SL -- B.D. Z/2328/22 2024 LDK!
7 33 s 16 63.25 CZARNECKA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2014 U12 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/5690/24 2024
1 1 s 17 40.76 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U16 SL II HELBIK Marzanna # Z/4551/19 2024 LDK!
2 2 s 17 41.39 KŁY¦ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA II GIZA Karolina Z/13811/21 2024
3 4 s 17 42.38 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA II GIZA Karolina Z/3448/21 2024
4 5 s 17 42.67 KUBICA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL II DĘBOWSKI Michał Z/4617/22 2024 LDK!
6 7 s 17 43.59 TARĘD¬ Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL III LACHOWSKA Magdalena Z/2538/22 2024 LDK!
7 8 s 17 43.92 BIESZCZAD Tamara MKS Iskra Pszczyna 2010 U16 SL III BIELA Monika Z/1711/20 2024 LDK!
1 10 s 18 44.06 GŁUCH Malwina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL III PASZTA Anna Z/3909/20 2024 LDK!
2 11 s 18 44.08 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U16 MA III SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2024 LDK!
3 13 s 18 45.06 WEIGEL Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/2000/22 2024 LDK!
4 14 s 18 45.07 ZASTAWNY Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U16 SL IV PASZTA Anna Z/1253/22 2024 LDK!
5 16 s 18 45.74 JAWORSKA Julia MKS Brenna Górki 2010 U16 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6324/22 2024
6 21 s 18 46.65 LICHNOWSKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL V JONDA Czesław Z/2231/22 2024
1 15 s 19 45.30 MERMER Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/2378/24 2024 LDK!
2 17 s 19 45.87 GAIK Zuzanna LKS Orzeł Kozy 2010 U16 SL IV HARAT Beata Z/1569/22 2024 LDK!
3 18 s 19 46.15 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2147/20 2024 LDK!
4 19 s 19 46.35 PIETRASIŃSKA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0837/24 2024 LDK!  OSU  
5 20 s 19 46.61 DZBIK Zuzanna UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL V PROKSA Robert Z/2766/23 2024
6 23 s 19 47.22 SZEWCZYK Julita LKS Pogórze Skoczów 2010 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5424/22 2024
7 25 s 19 47.45 POLAK Marta MUKS SZS Cieszyn 2009 U16 SL V WERNER Mirosław Z/13852/21 2024
1 24 s 20 47.43 KEMPNY Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/3876/20 2024
2 26 s 20 48.16 LEWICKA Dorota TS AKS Chorzów 2009 U16 SL V B.D. Z/3939/23 2024
3 27 s 20 48.32 PODSKARBI Halszka MUKS SZS Cieszyn 2009 U16 SL V WERNER Mirosław Z/2191/23 2024
4 28 s 20 48.62 SIKORA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/12391/21 2024 LDK!
5 29 s 20 48.96 BARSZCZEWSKA Zuzanna UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/2447/24 2024
6 30 s 20 49.34 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -- PASZTA Anna Z/6377/21 2024 LDK!
7 31 s 20 49.59 IGAŃSKA Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0834/24 2024 LDK!
1 3 s 21 42.12 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL II DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2024 LDK!
2 12 s 21 44.62 KRUPA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL III DOBIJA Katarzyna Z/5533/21 2024 LDK!
3 22 s 21 46.77 MACHAJ Julita UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL V PASZTA Anna Z/2519/23 2024
4 32 s 21 49.95 WˇSIK Antonina CKS Budowlani Częstochowa 2009 U16 SL -- CIUK Marek Z/3133/22 2024 LDK!
  s 21 DQ JAWORSKA Milena MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3318/20 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.21 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U20 SL I GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 1 56.04 TUREK Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U23 MA I WAŁASZEK Jarosław Z/2866/21 2024  KN B  
3 3 s 1 58.13 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL II DMP MARMUR Stanisław Z/3242/18 2024 LDK!  KN B   94
4 4 s 1 58.46 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2006 U20 MA II ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2024 4 LDK!
5 6 s 1 59.32 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U18 SL III PROKSA Robert Z/2905/19 2024 LDK!  KN B  
6 10 s 1 60.00 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA III KUKLA Rafał Z/1990/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 15 s 1 62.21 KACZMAREK Gabriela MKS-MOS Katowice 2007 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/4508/19 2024 LDK!  OSU  
1 5 s 2 59.09 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL III ROLAK Dorota Z/3699/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 7 s 2 59.51 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2024 LDK!  KN B  
4 9 s 2 59.89 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U18 SL III DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2024 LDK! 114
6 13 s 2 61.79 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U20 SL III DMP DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2024 LDK! 59 100
2 16 s 3 62.36 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL IV DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2024 LDK! 54 96
4 18 s 3 62.54 GARNYSZ Alicja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2634/23 2024 LDK! 95
5 19 s 3 62.86 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2024 LDK!
6 20 s 3 63.38 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL IV DMP DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2024 LDK! 46 89
7 21 s 3 63.83 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL IV KOS Kamil Z/1993/18 2024 LDK!
1 22 s 4 63.94 KOWALSKA Maja UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2241/23 2024 LDK!
2 23 s 4 64.42 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U18 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2024 LDK!
3 24 s 4 64.48 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U20 SL IV DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2024 LDK! 38 81
4 25 s 4 65.34 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U23 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2024 4
5 26 s 4 66.56 MĘDRALA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U18 SL -- B.D. Z/4076/20 2024
1 27 s 5 67.50 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U16 SL -- DMP DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2024 LDK! 20 68
2 29 s 5 67.82 STOLECKA Julia UKS Chromik Mysłowice 2007 U18 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/6248/21 2024
3 30 s 5 68.69 WOLICKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL -- DMP U20 KOS Kamil Z/3269/22 2024 LDK! 65
4 31 s 5 72.90 WANDOR Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1322/23 2024 LDK!
5 32 s 5 83.02 WINIARSKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3911/20 2024
600 m K
1 1 s 1 1:52.30 RYT Rozalia MKS Iskra Pszczyna 2013 U12 SL -- BIELA Monika Z/13690/21 2024 LDK!
2 2 s 1 1:53.47 CZYŻ Blanka KS Olkusz 2013 U12 MA -- BRÓG Małgorzata # Z/4647/24 2024 LDK!
3 3 s 1 1:55.36 ZAJˇC Nicola UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/9389/21 2024 LDK!
4 5 s 1 2:01.75 KLUK Lea MOS CSiR D±browa Górnicza 2014 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/2390/24 2024 LDK!
5 8 s 1 2:11.52 KOZA Katarzyna UKS Czempion Bełchatów 2013 U12 LD -- STOLECKI Piotr Z/5347/24 2024
6 11 s 1 2:14.87 PŁUCIENNIK Joanna UKS Czempion Bełchatów 2014 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/4021/23 2024 LDK!
7 13 s 1 2:25.37 SUROWIAK Nel MKS Pałac Młodzieży Katowice 2014 U12 SL -- B.D. Z/2464/24 2024
1 4 s 2 1:56.93 TATOŃ Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1476/22 2024 LDK!
2 6 s 2 2:03.11 GRZONKA Pola RMKS Rybnik 2015 U12 SL -- FOJCIK Dorota Z/2280/24 2024
3 7 s 2 2:08.85 KAPŁANIAK Nadia UKS Czempion Bełchatów 2013 U12 LD -- STOLECKI Piotr Z/1133/24 2024
4 9 s 2 2:12.53 KLI¦ Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2013 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5792/24 2024 LDK!
5 10 s 2 2:14.32 MASZTALERZ Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2013 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/0512/24 2024
6 12 s 2 2:18.44 GABZDYL Emilia MKS-R Centrum Dzięgielów 2013 U12 SL -- B.D. Z/1098/24 2024
1 1 s 3 1:41.69 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2024 LDK!
3 3 s 3 1:42.87 DYBCZYŃSKA Amelia MKS Brenna Górki 2010 U16 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6321/22 2024
4 4 s 3 1:44.21 RAKUS Antonina LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4098/20 2024 LDK!
6 6 s 3 1:47.45 JAWORSKA Klaudia MKS Brenna Górki 2010 U16 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6325/22 2024
7 7 s 3 1:48.07 FLORCZYK Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL V JONDA Czesław Z/13260/21 2024
8 10 s 3 1:51.67 KONIECZNA Liliana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- KOS Kamil Z/4724/24 2024 LDK!
1 8 s 4 1:50.44 RYBARSKA Amelia MKS Żywiec 2009 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/5166/23 2024
2 9 s 4 1:50.69 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- GAJ Paulina Z/13656/21 2024 LDK!
3 12 s 4 1:56.28 KUBICA Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/4618/22 2024 LDK!
4 13 s 4 1:58.73 DURLAK Anika KS Victoria Trzebinia 2010 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/6756/23 2024 LDK!
5 14 s 4 2:00.54 ¦MIETANA Lena SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8225/21 2024 LDK!
6 15 s 4 2:01.71 BYNDAS Hanna LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/3258/24 2024 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:16.01 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U23 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2024 3
3 3 s 1 2:18.51 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U18 SL III DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2024 BEZ LDK!  KN B   119
4 4 s 1 2:18.82 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki 2005 U20 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5738/21 2024
5 5 s 1 2:19.76 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U18 SL III DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1583/21 2024 LDK!  OSU   KN B   116
6 6 s 1 2:21.46 KSINIEWICZ Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3262/18 2024 BEZ  KN B  
7 9 s 1 2:26.73 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- KOS Kamil Z/2607/16 2024 BEZ LDK!
8 13 s 1 2:30.68 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL IV DMP U20 JONDA Czesław Z/4363/19 2024 BEZ LDK! 84
9 15 s 1 2:31.57 DZIERBANOWICZ Malwina LKS Pogórze Skoczów 2008 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/6163/23 2024
  s 1 DNF CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U20 SL -- BONK Anna Z/3971/18 2024 BEZ
1 7 s 2 2:24.48 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL III DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/3575/18 2024 BEZ LDK! 102
2 8 s 2 2:25.68 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2024 LDK!  KN B  
3 10 s 2 2:27.67 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2024 BEZ
4 11 s 2 2:29.42 SAJDOK Weronika LKS Pszczyna 2008 U18 SL IV HELBIK Marzanna Z/0054/22 2024 LDK!  KN B  
5 12 s 2 2:29.81 SITEK Olivia UKS Diament Godów 2008 U18 SL IV KALINOWSKI Stefan Z/2085/20 2024 LDK!
7 16 s 2 2:32.83 GAZDA Hanna LKS Pszczyna 2007 U18 SL -- B.D. Z/1591/24 2024 LDK!
8 17 s 2 2:33.36 OLEARCZYK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1321/23 2024 LDK!
9 19 s 2 2:35.59 KOWOL Karolina RMKS Rybnik 2006 U20 SL -- FOJCIK Dorota Z/5016/23 2024
10 20 s 2 2:38.13 POTOCZNY Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U18 SL -- DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/2488/23 2024 LDK! 70
1000 m K
2 2 s 1 3:00.97 JAROSZ Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U16 MA II PERUCKA Kamila # Z/2712/24 2024 LDK!
4 4 s 1 3:14.31 SOBU¦ Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/4063/20 2024 LDK!
5 5 s 1 3:16.84 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA IV GAJ Paulina Z/5001/21 2024 LDK!
6 6 s 1 3:20.58 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL IV BOJKO Bogdan Z/3721/19 2024
7 7 s 1 3:22.40 SKORUPA Alicja Spartan Team Kalety 2010 U16 SL IV ¦WIDER Dawid Z/6699/23 2024 LDK!
8 8 s 1 3:22.40 BARTECZKO Dagmara MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/2068/22 2024 LDK!
9 9 s 1 3:23.88 STASZKIEWICZ Kaja Kraków Athletics Team 2010 U16 MA V SOBCZYK Bogumiła Z/5846/22 2024 LDK!
10 10 s 1 3:33.83 CZYŻ Marlena MUKS SZS Cieszyn 2010 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/4444/22 2024
11 11 s 1 3:37.63 KOZOK Julia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/5015/24 2024 LDK!
12 12 s 1 3:41.43 MATUSIAK Hanna MUKS SZS Cieszyn 2009 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/4110/23 2024
13 13 s 1 3:56.94 DURAJ Gabrysia niest. Katowice 2010 U16 SL -- B.D.
14 14 s 1 4:09.37 SŁOBODZIAN Julia MKS-R Centrum Dzięgielów 2009 U16 SL -- B.D. Z/7648/21 2024
1500 m K
1 1 s 1 4:50.04 ZAJˇC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 4:51.27 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL III DMP DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2024 BEZ LDK!  KN B   60 111
3 3 s 1 4:57.23 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2024 BEZ LDK!
4 4 s 1 4:58.35 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki 2008 U18 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2024  KN B  
5 5 s 1 5:00.91 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2024 LDK!
6 6 s 1 5:08.96 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U18 SL IV FIJAK Krystyna Z/4566/19 2024 LDK!
7 7 s 1 5:24.13 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2024 LDK!
  s 1 DNF JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U20 SL -- DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/3160/19 2024 BEZ LDK!
5000 m K
1 1 s 1 16:53.18 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 Sen SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2024  KNS  
2 2 s 1 18:49.52 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 Sen SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2024
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.73 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD +0.5 I RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 13.85 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD +0.5 I RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU   KN B  
3 3 s 1 14.97 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL +0.5 II SZYJKA Anna Z/2803/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 16.40 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL +0.5 III JUSTYNIAK Joanna Z/5577/21 2024 LDK!
5 5 s 1 17.21 RZENNO Tola KS AZS AWF Katowice 2008 U18 SL +0.5 IV MATUSIŃSKI Aleksander Z/6143/23 2024
6 6 s 1 17.97 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL +0.5 -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2024 LDK! 67
100 m pł K
1 1 s 1 15.70 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +0.5 II DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   77 126
  s 1 DNF ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U20 SL +0.5 -- DMP ZAJˇC Adam Z/4905/19 2024 LDK!  KNF  
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 STROK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1275/22 2024 LDK! 103
3 3 f 1 1.40 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2024 LDK! 68
Tyczka K
1 7 s 1 2.52 ROMAN Wiktoria MKS Ustroń 2011 U14 SL IV KUBALA Magdalena Z/3997/22 2024 LDK!
2 8 s 1 2.52 WˇDER Hanna KKL Kielce 2011 U14 SK IV B.D. B.D. Z/14047/21 2024 LDK!
3 9 s 1 2.52 SKÓRA Emilia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/3915/22 2024 LDK!
4 10 s 1 2.32 KOPOCZEK Marta UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/4856/23 2024 LDK!
5 11 s 1 2.32 DWORAK Klaudia MKS Ustroń 2012 U14 SL V KUBALA Magdalena Z/3865/23 2024 LDK!
6 12 s 1 2.32 BUCHCIK Julia UKS Olimp Mazańcowice 2013 U12 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/6807/23 2024 LDK!
7 13 s 1 2.22 GOLICZ Gloria UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/3909/22 2024 LDK!
8 14 s 1 2.12 NOWAK Julia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/3913/22 2024 LDK!
8 14 s 1 2.12 PASTERNY Maja MKS Ustroń 2012 U14 SL V KUBALA Magdalena Z/3868/23 2024 LDK!
10 16 s 1 2.02 SEKRECKA Alicja Teresa KKL Kielce 2011 U14 SK V B.D. Z/7560/23 2024 LDK!
11 17 s 1 1.82 GRZYWACZEWSKA Anna MKS Ustroń 2014 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/2623/24 2024
12 18 s 1 1.82 ¦LUSARCZYK Wiktoria UKS Olimp Mazańcowice 2012 U14 SL -- B.D. Z/4909/24 2024
13 19 s 1 1.72 SEMINOWICZ Martyna UKS Olimp Mazańcowice 2013 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/6808/23 2024
14 20 s 1 1.52 DANEL Natalia UKS Olimp Mazańcowice 2014 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4904/24 2024 LDK!
15 21 s 1 1.42 KWIĘDACZ Julia UKS Olimp Mazańcowice 2013 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4908/24 2024
16 22 s 1 1.42 MOTYL Julia UKS Olimp Mazańcowice 2013 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4910/24 2024
17 23 s 1 1.32 MUSIOŁ Justyna MKS Ustroń 2014 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/3872/23 2024 LDK!
18 24 s 1 1.22 MISIURA Emilia UKS Olimp Mazańcowice 2013 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4911/24 2024
19 25 s 1 1.22 KOWALCZYK Kinga UKS Olimp Mazańcowice 2013 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4907/24 2024
1 1 s 2 3.82 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U20 SK I DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka B.D. , Z/0483/19 , 2024 LDK!  KNF   OSU   168
2 2 s 2 3.82 JASTRZˇB Zofia KKL Kielce 2006 U20 SK I DMP U20 WRONA Agnieszka Z/2295/19 2024 LDK!  KNF   OSU   168
3 3 s 2 3.12 STROŃSKA Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2009 U16 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/5758/21 2024 LDK!
4 4 s 2 3.02 SZCZOTKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL II KUBALA Magdalena Z/0699/23 2024 LDK!
5 5 s 2 2.82 STROŃSKA Jagoda UKS Olimp Mazańcowice 2010 U16 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/13845/21 2024 LDK!
6 6 s 2 2.62 MA¦LANKA Amelia UKS Olimp Mazańcowice 2009 U16 SL IV KRUPIŃSKI Piotr # Z/5756/21 2024 LDK!
  s 2 NM CHRAPEK Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- DMP DMP U20 KUBALA Magdalena Z/2212/20 2024 LDK!  KN B  
W dal K
  f 1 4.34 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U20 SL -0.7 -- B.D. Z/5858/21 2024
1 1 f 1 5.95 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -0.7 I DMP ¦LUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2024 123
3 3 f 1 5.42 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL +0.7 II CHRIST Marek Z/0820/18 2024 3 LDK!  KN B  
4 4 f 1 5.40 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL +1.0 II PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 5.38 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U18 SL +1.7 III SZYJKA Anna Z/2803/21 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 5.38 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +0.8 III KUKLA Rafał Z/0313/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 f 1 5.26 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 Sen PK -1.0 III JANIK Emilia Z/5145/15 2024 3
8 8 f 1 5.26 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL +1.4 III RAMUS Józef Z/0122/21 2024 LDK!  KN B  
10 10 f 1 4.52 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U20 SL +3.3 -- B.D. Z/5858/21 2024
11 11 f 1 4.29 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL +0.5 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2024 LDK!
  f 1 NM KRUCZEK Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U20 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2983/18 2024 LDK!
  f 2 4.30 FORENDA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL +0.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/5934/22 2024 LDK!
1 1 f 2 5.48 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL +0.9 II ROLAK Dorota Z/5588/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 2 5.29 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP +1.7 III KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2024 LDK!
4 4 f 2 5.14 TOMANEK Marta MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2009 U16 OP -0.9 III SACZKO Andrzej Z/5521/23 2024 LDK!
5 5 f 2 4.87 STUDENCKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL +0.7 IV BIELA Monika Z/2510/23 2024 LDK!
6 6 f 2 4.82 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL +1.8 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2024 BEZ LDK!
8 8 f 2 4.80 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U16 SL +1.3 IV BONK Anna Z/2543/20 2024 LDK!
9 9 f 2 4.61 CZYŻ Maja TL ROW Rybnik 2010 U16 SL -0.6 V OLSZAR Michał Z/5862/22 2024 LDK!
10 10 f 2 4.60 BETLEJA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +0.8 V RZEWNICKI Wiktor Z/12341/21 2024 LDK!
12 12 f 2 4.52 SAJDOK Martyna MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL +2.0 V BIELA Monika Z/1715/20 2024 LDK!
13 13 f 2 4.51 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +0.5 V JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2024 LDK!
14 14 f 2 4.46 KABATA Alicja TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL -0.7 -- CIEMAŁA Krystian Z/4966/22 2024
15 15 f 2 4.45 FORENDA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL +2.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/5934/22 2024 LDK!
16 16 f 2 4.40 MERMER Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2010 U16 SL +0.7 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/2378/24 2024 LDK!
17 17 f 2 4.39 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL +1.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2024 LDK!
18 18 f 2 4.29 LUKASEK Zofia MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL +1.9 -- BIELA Monika Z/2354/24 2024 LDK!
19 19 f 2 4.27 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP +2.0 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2024 LDK!
20 20 f 2 4.05 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA +2.8 -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2024 LDK!
21 21 f 2 4.01 SERWOTKA Marcelina TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL +1.8 -- CIEMAŁA Krystian Z/4965/22 2024
23 23 f 2 3.51 SUCHOROWSKA Zofia RMKS Rybnik 2009 U16 SL +2.6 -- FOJCIK Dorota Z/6933/23 2024
  f 2 NM SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U16 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4466/18 2024 BEZ
W dal strefa K
1 1 f 1 4.92 PAŁUCHA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL +1.4 -- ŻUK Bartłomiej Z/5938/22 2024 LDK!
2 2 f 1 4.75 SZCZYPUŁA Emilia GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL +1.5 -- RAMUS Józef Z/5409/23 2024 LDK!
3 3 f 1 4.68 WI¦NIEWSKA Liliana MKS Tempo Kęty 2011 U14 MA -0.9 -- ZAWADZKA Gabriela Z/1888/22 2024
4 4 f 1 4.58 STASZEWSKA Tola UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD +2.1 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1234/22 2024 LDK!
5 5 f 1 4.52 HAJDUK Karolina LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP +1.8 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/2005/23 2024 LDK!
6 6 f 1 4.49 SMOLEC Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL -2.6 -- DOBIJA Katarzyna Z/5629/23 2024
7 7 f 1 4.46 ADAMUS Hanna KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL +1.6 -- DOBIJA Katarzyna Z/2539/23 2024 LDK!
8 8 f 1 4.35 KRÓL Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U14 SL -0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/14101/21 2024 LDK!
9 9 f 1 4.30 BRE¦ Milena MUKS Gim 2 Nysa 2012 U14 OP +0.8 -- RYSZEWSKI Jacek Z/4815/23 2024 LDK!
10 10 f 1 4.29 SZELˇG Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL +1.6 -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1854/23 2024
11 11 f 1 4.28 MYRONIUK Zuzanna LKS Victoria Olesno 2012 U14 OP -1.2 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/0696/24 2024 LDK!
12 12 f 1 4.27 KWASIŻUR Nadia KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL +0.8 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2739/23 2024 LDK!
13 13 f 1 4.24 ZAWADZKA Agata GKS Piast Gliwice 2012 U14 SL -1.0 -- RAMUS Józef Z/7866/21 2024 LDK!
14 14 f 1 4.23 SOŁTYSIK Milena MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL +2.2 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1858/23 2024 LDK!
15 15 f 1 4.22 WACIĘGA Martyna MKS Żywiec 2011 U14 SL +0.5 -- FIJAK Krystyna Z/2168/22 2024 LDK!
16 16 f 1 4.20 KRAWCZYK Marta CTL ORLĘTA Częstochowa 2011 U14 SL -0.9 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1324/24 2024
17 17 f 1 4.18 BURCZYK Hanna LKS Pogórze Skoczów 2011 U14 SL +1.5 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4341/22 2024 LDK!
18 18 f 1 4.18 LIBERDA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL +0.9 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/4713/24 2024
19 19 f 1 4.15 SAKREJDA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL +1.1 -- DOBIJA Katarzyna Z/4718/24 2024 LDK!
20 20 f 1 4.15 TOKARCZYK Jadwiga MKS Żywiec 2011 U14 SL +1.3 -- FIJAK Krystyna Z/2169/22 2024 LDK!
21 21 f 1 4.14 STELMACH Lena TL ROW Rybnik 2011 U14 SL +3.7 -- OLSZAR Michał Z/0653/24 2024 LDK!
22 22 f 1 4.13 KURASZ Zofia TL ROW Rybnik 2011 U14 SL +1.0 -- OLSZAR Michał Z/0654/24 2024
23 23 f 1 3.93 ARKULARY Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL -0.8 -- DOBIJA Katarzyna Z/4621/22 2024 LDK!
24 24 f 1 3.91 SˇSAŁA Milena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U14 SL -1.1 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/10200/21 2024 LDK!
25 25 f 1 3.89 MICHALIK Amelia MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL +3.1 -- KMAK Angelika Z/1852/23 2024
26 26 f 1 3.86 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA +0.9 -- SIERKA Ewa Z/9501/21 2024 LDK!
27 27 f 1 3.83 GĘBSKA Anika MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL -1.1 -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1849/23 2024
28 28 f 1 3.78 PA¬ Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL +0.6 -- KMAK Angelika Z/1853/23 2024
29 29 f 1 3.76 MROWIEC Wiktoria MKS Żywiec 2011 U14 SL +0.8 -- FIJAK Krystyna Z/2176/22 2024 LDK!
30 30 f 1 3.76 KACZMARZYK Marika MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL -0.5 -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/6922/23 2024 LDK!
31 31 f 1 3.76 SIKORA Anastazja CTL ORLĘTA Częstochowa 2011 U14 SL +1.2 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1319/24 2024
32 32 f 1 3.74 KATAN Matylda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2012 U14 SL +3.7 -- B.D. Z/4709/22 2024
33 33 f 1 3.74 CZERWIŃSKA Magdalena GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL +1.3 -- RAMUS Józef Z/5466/23 2024 LDK!
34 34 f 1 3.65 ADAMCZYK Maja RMKS Rybnik 2011 U14 SL +1.8 -- FOJCIK Dorota Z/2800/23 2024 LDK!
35 35 f 1 3.60 ANUS Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL -0.6 -- DOBIJA Katarzyna Z/2421/24 2024 LDK!
36 36 f 1 3.58 HODERNY Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U14 SL +0.8 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14146/21 2024
37 37 f 1 3.56 SKORUPA Lena LKS Victoria Olesno 2012 U14 OP -0.7 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/1769/24 2024 LDK!
38 38 f 1 3.48 KOŁODZIEJ Natasza MKS Pałac Młodzieży Katowice 2012 U14 SL -1.7 -- B.D. Z/2458/24 2024
Kula (3) K
1 1 f 1 11.82 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL III RAMUS Józef Z/3206/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 9.23 STOLARCZYK Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/3978/24 2024
3 3 f 1 9.09 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2024 LDK!
4 4 f 1 7.19 KLIMEK Hanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5566/21 2024 LDK!
1 1 f 2 7.60 JANDA Karolina MKS-MOS Katowice 2011 U14 SL -- BONK Stanisław Z/2130/24 2024
2 2 f 2 7.55 SABLIK Matylda KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/5657/24 2024 LDK!
4 4 f 2 7.23 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U16 SL -- BIELA Monika Z/3861/19 2024 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 11.19 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL III ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 10.92 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U20 SL III BOJKO Bogdan Z/4509/18 2024 5  KN B  
3 3 f 1 8.82 WILIŃSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL -- DMP RU¦NIAK Stefan Z/2270/20 2024 LDK! 42
4 4 f 1 8.48 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U23 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 25.89 JANDA Karolina MKS-MOS Katowice 2011 U14 SL V BONK Stanisław Z/2130/24 2024
2 2 f 1 24.10 TOKARCZYK Nina RMKS Rybnik 2012 U14 SL V WYPIÓR Aleksander Z/6935/23 2024 LDK!
3 3 f 1 23.64 KUCZERA Nadia Dorota RMKS Rybnik 2011 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3975/24 2024
5 5 f 1 19.79 OLCZAK Zuzanna MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -- BONK Stanisław Z/2641/24 2024
6 6 f 1 18.47 GOŁEK Lena niest. Katowice 2011 U14 SL -- B.D.
Dysk (1) K
1 1 f 1 37.88 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL II DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2024 LDK!  KN B   88 129
2 2 f 1 35.49 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U23 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2024 LDK!
3 3 f 1 29.48 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U20 MA IV DMP U20 PATER Agnieszka Z/2224/18 2024 BEZ LDK!  KN B   97
60 m M
1 2 s 1 8.82 PINKAWA Mikołaj TS AKS Chorzów 2013 U12 SL +0.6 -- PODCHUL Krzysztof Z/2857/20 2024 LDK!
2 3 s 1 8.89 KOŁODZIEJ Nikodem SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA +0.6 -- WITKOWSKI Marek Z/9953/21 2024 LDK!
3 5 s 1 9.16 KUFLIK Bartosz KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA +0.6 -- SIERKA Ewa Z/2934/23 2024 LDK!
4 6 s 1 9.24 HALEK Kacper Kraków Athletics Team 2014 U12 MA +0.6 -- SUDOŁ Magdalena Z/6998/23 2024
5 10 s 1 9.54 FRANCZYK Robert MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2013 U12 SL +0.6 -- B.D. Z/6095/22 2024 LDK!
6 11 s 1 9.59 SPIŻAK Miron SAS AZS AWF Kraków 2015 U12 MA +0.6 -- GUJA Marta Z/2781/24 2024 LDK!
7 13 s 1 9.69 LEDWOŃ Michał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2014 U12 SL +0.6 -- B.D. Z/6097/22 2024 LDK!
8 14 s 1 10.66 EISLER Maciej niest. Katowice 2013 U12 SL +0.6 -- B.D.
1 1 s 2 8.76 JANKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2013 U12 SL +0.9 -- KMAK Angelika Z/0816/24 2024 LDK!
2 4 s 2 9.05 URBA¦ Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2013 U12 SL +0.9 -- ŻUK Bartłomiej Z/4729/24 2024 LDK!
4 8 s 2 9.45 SZEWCZYK Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2013 U12 SL +0.9 -- KAMIŃSKI Krzysztof Z/2678/23 2024
5 9 s 2 9.49 BIERNAT Kajetan MOS CSiR D±browa Górnicza 2013 U12 SL +0.9 -- KMAK Angelika Z/0811/24 2024
6 12 s 2 9.66 SPIESZ Mateusz MKS Tempo Kęty 2013 U12 MA +0.9 -- SYSAK Tomasz Z/2706/24 2024
1 1 s 3 7.79 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL +1.2 -- BIELA Monika Z/13689/21 2024 LDK!
2 2 s 3 7.93 CHŁOND Maksymilian GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL +1.2 -- RAMUS Józef Z/6145/22 2024 LDK!
3 5 s 3 8.58 SZKOTAK Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL +1.2 -- DĘBOWSKI Michał Z/13930/21 2024 LDK!
4 6 s 3 8.61 ZAŁĘCZNY Tymoteusz UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD +1.2 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1100/22 2024 LDK!
5 7 s 3 8.71 SOJKA Nikodem MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL +1.2 -- BIELA Monika Z/2737/23 2024 LDK!
6 15 s 3 9.30 ZEMLA Szymon WKS Wawel Kraków 2012 U14 MA +1.2 -- GAJ Paulina Z/3029/22 2024 LDK!
1 3 s 4 8.42 ROJEK Kacper TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U14 SL -0.5 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14021/21 2024
2 8 s 4 8.74 JASTRZˇBEK Jakub MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2012 U14 OP -0.5 -- SACZKO Andrzej Z/0843/23 2024 LDK!
3 9 s 4 8.79 GOLEC Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U14 SL -0.5 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/9582/21 2024 LDK!
4 10 s 4 8.84 WRÓBEL Jakub LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP -0.5 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/1040/22 2024 LDK!
5 11 s 4 8.88 HONKISZ Karol KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -0.5 -- DOBIJA Katarzyna Z/2267/22 2024 LDK!
6 12 s 4 9.02 KOZIOŁ Szymon KS Victoria Trzebinia 2011 U14 MA -0.5 -- SIERKA Ewa Z/2936/23 2024 LDK!
7 16 s 4 9.32 CZERNEK Stanisław niest. Katowice 2011 U14 SL -0.5 -- B.D.
8 18 s 4 9.53 HETMANIOK Karol TL Athletics Jastrzębie 2012 U14 SL -0.5 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1851/22 2024 LDK!
1 4 s 5 8.46 SZOPA Filip SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL +0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1206/24 2024 LDK!
2 13 s 5 9.03 BRZOSKA Tymoteusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP +0.7 -- SACZKO Andrzej Z/1621/24 2024 LDK!
3 14 s 5 9.24 DYM Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U14 SL +0.7 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14032/21 2024
4 17 s 5 9.35 ANDROSZ Wojciech TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U14 SL +0.7 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14015/21 2024
5 19 s 5 9.84 LISZKA Jakub KS Victoria Trzebinia 2012 U14 MA +0.7 -- SIERKA Ewa Z/2935/23 2024 LDK!
6 20 s 5 10.03 KŁOSIŃSKI Piotr MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL +0.7 -- JACYSZYN Lechosław Z/2296/22 2024
7 21 s 5 10.93 GˇDEK Piotr MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL +0.7 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1859/23 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.86 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U23 SL -0.8 I HOMA Wioleta B.D. Z/2034/18 2024 LDK!
2 2 s 1 11.00 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL -0.8 II ROLAK Dorota Z/0978/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 11.16 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -0.8 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2024 LDK!  KN B   90 129
4 5 s 1 11.21 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA -0.8 II KUKLA Rafał Z/2001/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 6 s 1 11.32 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL -0.8 III DMP DĘBOWSKI Michał Z/2984/18 2024 BEZ LDK! 78
6 14 s 1 11.64 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U20 SL -0.8 III PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2024 5
1 4 s 2 11.17 KOWALIK Szymon CTL ORLĘTA Częstochowa 2007 U18 SL -0.2 II KASIŃSKI Marek Z/1168/24 2024  KN B  
2 7 s 2 11.38 BRILLA Cyprian KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -0.2 III KRUPA Iwona B.D. Z/0803/17 2024
3 8 s 2 11.43 LATOSIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL -0.2 III ROLAK Dorota Z/1131/22 2024  OSU   KN B  
4 12 s 2 11.48 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.2 III DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2024 LDK! 67 111
5 15 s 2 11.65 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -0.2 III DMP U20 PRENCEL Piotr Z/1713/19 2024 BEZ LDK! 103
6 20 s 2 11.92 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U18 SL -0.2 IV B.D. Z/3163/19 2024 LDK!  KN B  
1 10 s 3 11.45 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -0.7 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2024
2 11 s 3 11.47 WRODARCZYK Michał KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -0.7 III KRUPA Iwona Z/1194/24 2024
4 16 s 3 11.78 PILAWA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U18 SL -0.7 IV PRENCEL Piotr Z/2487/23 2024
5 17 s 3 11.85 WCI¦LAK Norbert UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U18 MA -0.7 IV KUKLA Rafał Z/5095/24 2024 LDK!  OSU  
6 23 s 3 12.00 KRASZEWSKI Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U18 SL -0.7 IV DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/5528/19 2024 LDK!  OSU   38 88
1 17 s 4 11.85 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.3 IV JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 19 s 4 11.91 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL +0.3 IV HOMA Wioleta Z/5506/19 2024 BEZ LDK!
3 21 s 4 11.97 CIE¦LIK Antoni CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U18 SL +0.3 IV KASIŃSKI Marek Z/5914/21 2024
4 26 s 4 12.09 GAIK Teodor KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL +0.3 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/0701/23 2024 85
5 27 s 4 12.19 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U20 SL +0.3 IV FIJAK Krystyna Z/4170/18 2024 BEZ LDK!
6 28 s 4 12.26 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.3 -- DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2024 LDK! 79
7 36 s 4 12.60 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U20 SL +0.3 -- B.D. Z/3404/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 25 s 5 12.07 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL +0.7 IV DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2024 LDK!
3 29 s 5 12.29 KOCISZEWSKI Hubert CTL ORLĘTA Częstochowa 2007 U18 SL +0.7 -- KASIŃSKI Marek Z/1169/24 2024
4 30 s 5 12.37 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U18 SL +0.7 -- HOMA Wioleta Z/3316/20 2024 LDK!
5 30 s 5 12.37 SADŁEK Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL +0.7 -- DĘBOWSKI Michał Z/3355/22 2024 LDK!
6 32 s 5 12.43 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL +0.7 -- B.D. Z/3758/18 2024 BEZ
7 37 s 5 12.66 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2024 LDK!
1 8 s 6 11.43 BORTEL Jakub KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL +0.9 III MATUSIŃSKI Aleksander Z/0567/24 2024
2 22 s 6 11.98 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U20 SL +0.9 IV B.D. Z/2510/22 2024
3 34 s 6 12.53 KANIA Filip UKS Gminy Brzeszcze 2007 U18 MA +0.9 -- B.D. Z/4216/24 2024
4 35 s 6 12.54 ANUS Maksymilian KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL +0.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/2129/20 2024 LDK!
5 39 s 6 12.69 CHUMIĘCKI Leon KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL +0.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/5016/22 2024
6 40 s 6 13.27 PIETRZAK Waldemar MKLA Łęczyca 1959 Masters LD +0.9 -- B.D. ANDRYSIAK Mirosław , Z/1389/20 , 2024
1 1 s 7 11.38 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U16 OP +1.0 III KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2024 BEZ LDK!
2 2 s 7 11.60 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.0 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2024 LDK! 105
3 3 s 7 11.72 SZCZEPANIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +1.0 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/2494/24 2024 LDK!
4 4 s 7 11.85 KLIMCZAK Nikodem UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL +1.0 IV SZRENIAWA Paweł Z/4139/23 2024
5 5 s 7 11.89 MIKOŁAJCZAK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL +1.0 IV JARCZOK Miłosz Z/4060/20 2024 LDK!
6 6 s 7 11.95 PYTKA Hubert MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL +1.0 IV BONK Stanisław Z/6346/23 2024
7 8 s 7 12.05 ROLECKI Mikołaj GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL +1.0 IV RAMUS Józef Z/2337/22 2024 LDK!
8 9 s 7 12.07 PIECUCH Mateusz MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA +1.0 IV SYSAK Tomasz Z/6456/23 2024
1 7 s 8 11.97 BARTOSZEK Wojciech MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL +1.8 IV DMP U20 HOMA Wioleta Z/6133/23 2024 LDK! 89
2 10 s 8 12.08 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.8 IV DMP DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2024 LDK! 34 85
3 13 s 8 12.28 SOKOLIŃSKI Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +1.8 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0809/24 2024 LDK!
4 16 s 8 12.39 TWARDAK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.8 V DOBIJA Katarzyna Z/5015/22 2024 LDK!
5 17 s 8 12.46 KOZIOŁ Adam MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +1.8 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0810/24 2024 LDK!
7 19 s 8 12.51 JOŃCZYK Alan MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U16 SL +1.8 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/2476/24 2024 LDK!
8 22 s 8 12.54 KADZIMIERZ Alex MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL +1.8 V JACYSZYN Lechosław Z/7992/21 2024 LDK!
1 11 s 9 12.21 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U16 SL +1.7 V FIJAK Krystyna Z/13749/21 2024 LDK!
3 14 s 9 12.32 JASEK Tymoteusz MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA +1.7 V SYSAK Tomasz Z/4172/23 2024
4 15 s 9 12.38 BRACHANIEC Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL +1.7 V ROLAK Dorota Z/1023/21 2024 LDK!  OSU  
5 23 s 9 12.80 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA +1.7 -- ŁYSEK Tadeusz Z/5155/19 2024
6 24 s 9 12.82 FENDER Filip SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3581/23 2024 LDK!
7 26 s 9 12.96 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U16 SL +1.7 -- B.D. Z/2283/20 2024 LDK!
8 29 s 9 13.24 ZEMLA Mateusz WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA +1.7 -- GAJ Paulina Z/3030/22 2024 LDK!
1 19 s 10 12.51 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U16 SL +1.7 V ROLAK Dorota Z/1031/21 2024 LDK!  OSU  
2 21 s 10 12.52 SZERSZEŃ Mateusz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP +1.7 V RYSZEWSKI Jacek Z/12135/21 2024 LDK!
3 27 s 10 12.99 NIKIEL Kacper KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL +1.7 -- DĘBOWSKI Michał Z/5628/23 2024 LDK!
4 28 s 10 13.17 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U16 SL +1.7 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2024 LDK!
5 31 s 10 13.58 ZAPAŁOWSKI Krystian TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL +1.7 -- DMP DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/2013/24 2024 LDK! 0 53
6 32 s 10 13.76 SZKOTAK Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL +1.7 -- DĘBOWSKI Michał Z/13930/21 2024 LDK!
7 33 s 10 13.86 JORDAN Antoni MKS Pałac Młodzieży Katowice 2010 U16 SL +1.7 -- B.D. Z/2463/24 2024
1 25 s 11 12.89 WÓJTOWICZ Szymon MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U16 SL +1.2 -- B.D. Z/0395/24 2024
2 30 s 11 13.49 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.2 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2024 LDK!
3 34 s 11 14.02 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL +1.2 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2024 LDK!
4 35 s 11 14.48 HONKISZ Karol KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL +1.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/2267/22 2024 LDK!
5 36 s 11 14.63 GARBOCZ Sebastian KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL +1.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/4511/23 2024
6 37 s 11 16.47 BANASIAK Mateusz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2010 U16 SL +1.2 -- B.D. Z/5418/24 2024
200 m M
1 1 s 1 21.68 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U23 SL -0.2 I HOMA Wioleta B.D. Z/2034/18 2024 LDK!
2 2 s 1 22.04 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U20 SL -0.2 II CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
3 3 s 1 22.51 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -0.2 II CIUK Marek Z/4129/22 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 22.64 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -0.2 II DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2024 86 126
5 5 s 1 22.99 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -0.2 III DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2024 LDK!
6 7 s 1 23.10 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory 2004 U23 SL -0.2 III KRUPA Iwona KRUPA Iwona Z/3617/18 2023
7 9 s 1 23.32 KOWALIK Szymon CTL ORLĘTA Częstochowa 2007 U18 SL -0.2 III KASIŃSKI Marek Z/1168/24 2024  KN B  
1 6 s 2 23.07 WRODARCZYK Michał KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -0.6 III DMP KRUPA Iwona Z/1194/24 2024 72
2 8 s 2 23.29 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U18 SL -0.6 III B.D. Z/4074/20 2024
3 13 s 2 23.91 WILCZEK Marcin TS AKS Chorzów 2006 U20 SL -0.6 IV GRUCHEL Marzena Z/2428/22 2024
1 10 s 3 23.66 ZASADNI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U20 SL -0.1 IV DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/1130/22 2024  OSU   56 101
2 11 s 3 23.67 PILAWA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U18 SL -0.1 IV DMP U20 PRENCEL Piotr Z/2487/23 2024 101
3 14 s 3 24.10 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U20 SL -0.1 IV B.D. Z/2510/22 2024
4 18 s 3 25.00 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U18 SL -0.1 -- HOMA Wioleta Z/3316/20 2024 LDK!
2 15 s 4 24.39 CIE¦LIK Antoni CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U18 SL -1.7 IV KASIŃSKI Marek Z/5914/21 2024
3 17 s 4 24.84 GAIK Teodor KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL -1.7 -- DOBIJA Katarzyna Z/0701/23 2024
4 19 s 4 25.65 KOWALCZYK Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -1.7 -- RU¦NIAK Stefan Z/2785/19 2024 BEZ
5 24 s 4 26.52 CHUMIĘCKI Leon KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL -1.7 -- DOBIJA Katarzyna Z/5016/22 2024
1 16 s 5 24.79 MIKOŁAJCZAK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -0.9 V DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/4060/20 2024 LDK! 82
2 20 s 5 25.91 SADŁEK Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL -0.9 -- DMP DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/3355/22 2024 LDK! 13 69
3 20 s 5 25.91 KOCISZEWSKI Hubert CTL ORLĘTA Częstochowa 2007 U18 SL -0.9 -- KASIŃSKI Marek Z/1169/24 2024
4 22 s 5 26.34 WÓJTOWICZ Szymon MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U16 SL -0.9 -- B.D. Z/0395/24 2024
6 25 s 5 26.57 ANUS Maksymilian KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U18 SL -0.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/2129/20 2024 LDK!
7 26 s 5 26.83 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U16 SL -0.9 -- B.D. Z/2283/20 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 46.73 URBA¦ Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2013 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/4729/24 2024 LDK!
2 2 s 1 47.46 KOŁODZIEJ Nikodem SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9953/21 2024 LDK!
4 5 s 1 51.35 HALEK Kacper Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/6998/23 2024
5 6 s 1 51.85 SPIŻAK Miron SAS AZS AWF Kraków 2015 U12 MA -- GUJA Marta Z/2781/24 2024 LDK!
6 8 s 1 53.04 NIESŁONY Gabriel LKS Victoria Olesno 2013 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/5849/24 2024 LDK!
7 10 s 1 54.50 RADZIKOWSKI Jakub MKS-MOSM Bytom 2013 U12 SL -- PASEK Magdalena Z/8301/21 2024
8 11 s 1 55.31 KUFLIK Bartosz KS Victoria Trzebinia 2013 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/2934/23 2024 LDK!
1 3 s 2 48.71 BOROWIK Filip MOS CSiR D±browa Górnicza 2013 U12 SL -- KMAK Angelika Z/0835/24 2024 LDK!
2 7 s 2 52.69 SPIESZ Mateusz MKS Tempo Kęty 2013 U12 MA -- SYSAK Tomasz Z/2706/24 2024
3 9 s 2 53.31 OCHAŁA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2013 U12 SL -- KOS Kamil Z/3672/24 2024 LDK!
4 12 s 2 57.84 FRANCZYK Robert MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2013 U12 SL -- B.D. Z/6095/22 2024 LDK!
5 13 s 2 60.22 SKOTNICKI Dominik KS Sprint Bielsko-Biała 2013 U12 SL -- LACHOWSKA Magdalena
6 14 s 2 60.86 LEDWOŃ Michał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2014 U12 SL -- B.D. Z/6097/22 2024 LDK!
1 1 s 3 36.71 LYSY Jan LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP II CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2024 LDK!
2 2 s 3 38.21 ROLECKI Mikołaj GKS Piast Gliwice 2010 U16 SL III RAMUS Józef Z/2337/22 2024 LDK!
3 3 s 3 38.40 DZIERŻĘGA Igor UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U16 SL III BOJKO Bogdan Z/6085/21 2024
4 4 s 3 38.92 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA III GIZA Karolina Z/3464/20 2024
5 5 s 3 39.57 TWARDAK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/5015/22 2024 LDK!
6 6 s 3 39.79 JASEK Tymoteusz MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA IV SYSAK Tomasz Z/4172/23 2024
1 8 s 4 41.47 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U16 SL V DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2024 LDK!
2 10 s 4 42.06 MEINICKE Ryszard KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/4714/24 2024
3 11 s 4 42.51 STAWINOGA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U16 SL -- JONDA Czesław Z/3124/20 2024
4 12 s 4 43.88 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4057/20 2024 LDK!
5 13 s 4 45.03 KURZYCA Wiktor MUKS SZS Cieszyn 2010 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/2193/23 2024
6 14 s 4 46.48 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2024 LDK!
1 9 s 5 41.87 KRUŻOŁEK Bartłomiej MUKS SZS Cieszyn 2009 U16 SL V WERNER Mirosław Z/5785/24 2024
2 15 s 5 48.84 SZPERKA Wiktor MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/7039/23 2024 LDK!
3 16 s 5 51.92 HELLER Mateusz LKS Pogórze Skoczów 2010 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/6623/23 2024
4 17 s 5 52.64 CZERNEK Stanisław niest. Katowice 2011 U14 SL -- B.D.
400 m M
1 1 s 1 50.69 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U18 SL III DMP DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2024 LDK!  KN B   79 124
3 4 s 1 52.66 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U18 SL III CZYŻ Katarzyna Z/4366/19 2024 LDK!
4 5 s 1 52.87 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U18 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1593/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 6 s 1 52.97 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- B.D. B.D. Z/13015/21 2024
1 3 s 2 52.14 WOLAK Mikołaj MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U20 SL III B.D. Z/12342/21 2024
2 8 s 2 54.36 SZELIGA Szymon UKS Romer Rabka-Zdrój 2007 U18 MA IV PERUCKI Wiesław Z/2465/23 2024
4 10 s 2 54.88 PIECHOTA Maciej MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U18 SL -- B.D. Z/0839/22 2024
5 12 s 2 55.16 DYGANT Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U18 SL -- DMP U20 HOMA Wioleta Z/3891/22 2024 LDK! 82
6 13 s 2 55.68 DROŻNIEWICZ Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U18 SL -- DMP U20 CZYŻ Katarzyna Z/1721/19 2024 LDK! 77
1 7 s 3 54.00 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U20 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2024
2 14 s 3 56.38 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/9197/21 2024
3 15 s 3 56.43 KRUŻOŁEK Jan MUKS SZS Cieszyn 2008 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/5260/24 2024
4 16 s 3 62.01 PIETRZAK Waldemar MKLA Łęczyca 1959 Masters LD -- B.D. ANDRYSIAK Mirosław , Z/1389/20 , 2024
5 17 s 3 63.14 CHMIELEWSKI Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1295/22 2024 LDK! 47
600 m M
1 2 s 1 1:40.23 MATROS Filip MKS Brenna Górki 2011 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6493/22 2024
2 3 s 1 1:40.99 RYŁ Julian MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/8303/21 2024
3 4 s 1 1:41.40 RYŁ Kacper MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/8304/21 2024
4 5 s 1 1:42.20 SZUFLA Daniel MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/5453/23 2024 LDK!
5 9 s 1 1:46.92 SAMEK Wiktor MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2626/23 2024 LDK!
6 10 s 1 1:47.92 PASOWICZ Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/0442/21 2024
7 11 s 1 1:48.67 BARZYCKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2606/24 2024 LDK!
8 12 s 1 1:49.04 SZUMSKI Krzysztof UKS Olimpia Zabrze 2011 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/6614/23 2024 LDK!
9 13 s 1 1:50.75 WI¦NIEWSKI Franciszek KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/6099/22 2024 LDK!
10 17 s 1 1:53.41 POPRAWA Jan MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/6883/23 2024 LDK!
1 7 s 2 1:45.41 MALEC Maciej UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/2584/24 2024 LDK!
2 8 s 2 1:46.81 STACHAK Franciszek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- KOS Kamil Z/6224/23 2024 LDK!
3 15 s 2 1:52.74 ŻBIKOWSKI Jakub RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/6936/23 2024
4 20 s 2 1:57.20 BUDKA Wojciech MKS Czechowice-Dziedzice 2011 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2607/24 2024 LDK!
5 21 s 2 1:58.80 CIE¦LIŃSKI Stefan MKS-R Centrum Dzięgielów 2011 U14 SL -- B.D. Z/2839/22 2024
6 22 s 2 1:59.16 SIKORA Adam MKS Czechowice-Dziedzice 2012 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4382/22 2024 LDK!
7 23 s 2 1:59.44 MAKOWSKI Krystian MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1860/23 2024 LDK!
8 25 s 2 2:05.62 RUSINEK Krystian TL Athletics Jastrzębie 2012 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0803/23 2024 LDK!
9 26 s 2 2:16.82 HABDAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/3579/23 2024 LDK!
1 1 s 3 1:38.98 ŁUNIEWSKI Piotr UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U14 MA V PERUCKA Kamila # Z/3856/24 2024 LDK!
2 6 s 3 1:45.23 CHROBAK Kacper SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- KOS Kamil Z/2000/24 2024 LDK!
3 14 s 3 1:52.71 KO¦CIELNIAK Mateusz UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/6690/23 2024 LDK!
4 16 s 3 1:53.33 LASOTA Kacper RMKS Rybnik 2012 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/2282/24 2024
5 18 s 3 1:53.67 LICHAŃSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2012 U14 SL -- PASEK Magdalena Z/8295/21 2024
6 19 s 3 1:54.79 BOCIANOWSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/4136/22 2024 LDK!
7 24 s 3 2:00.16 HORNIK Nicolas SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/6809/23 2024 LDK!
8 27 s 3 2:17.82 JUREK Stanisław UKS Chromik Mysłowice 2012 U14 SL -- SZRENIAWA Paweł Z/5019/24 2024
1 1 s 4 1:51.61 WOCKA Igor MOS CSiR D±browa Górnicza 2013 U12 SL -- KMAK Angelika Z/0828/24 2024 LDK!
2 2 s 4 1:51.69 MALEC Wojciech UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/5763/22 2024 LDK!
3 3 s 4 1:52.12 MALCHARCZYK Leon MKS-MOSM Bytom 2013 U12 SL -- PASEK Magdalena Z/8296/21 2024
4 4 s 4 1:58.16 ZAJˇC Mieszko UKS Romer Rabka-Zdrój 2013 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/3477/23 2024 LDK!
5 5 s 4 2:00.14 NIESŁONY Florian LKS Victoria Olesno 2013 U12 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/5850/24 2024 LDK!
6 6 s 4 2:05.71 CZYŻ Wojciech MKS Czechowice-Dziedzice 2013 U12 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/6884/23 2024 LDK!
7 7 s 4 2:16.63 JACHIMCZAK Leo UKS Czempion Bełchatów 2014 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz LDK!
2 2 s 5 1:32.93 PIECHOTA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/5569/21 2024 LDK!
3 3 s 5 1:34.51 SZYMURA Franciszek MKS Iskra Pszczyna 2010 U16 SL IV BIELA Monika Z/7264/21 2024 LDK!
4 4 s 5 1:35.98 HAŁAS Kamil MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/7038/23 2024 LDK!
5 5 s 5 1:36.22 LIGAS Michał UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U16 MA V PERUCKA Kamila Z/10918/21 2024 LDK!
6 6 s 5 1:36.45 CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/11997/21 2024 LDK!
7 7 s 5 1:39.77 EFA Kostiantyn MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP V RYSZEWSKI Jacek Z/3628/24 2024 LDK!
9 9 s 5 1:48.31 POGORZELSKI Miłosz TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4925/24 2024
10 10 s 5 1:51.14 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0983/18 2024 BEZ
800 m M
1 1 s 1 2:01.55 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U20 SL III DMP U20 CZYŻ Katarzyna B.D. Z/3278/18 2024 LDK! 99
2 2 s 1 2:01.87 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U20 SL III BOJKO Bogdan Z/2414/20 2024
3 3 s 1 2:02.30 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 2:02.53 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 2:03.39 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U18 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2024
6 6 s 1 2:03.53 JASZCZYK Adam TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL IV DMP DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/3386/22 2024 LDK! 32 89
1 7 s 2 2:06.35 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U18 SL IV KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/4567/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 8 s 2 2:10.39 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/6089/23 2024 LDK!
3 9 s 2 2:10.41 CZERNIK Jakub UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4502/24 2024
4 10 s 2 2:12.43 MARYJOSZ Przemysław UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/2128/22 2024
6 12 s 2 2:15.59 WRÓBEL Maciej UKS Czwórka Żory 2008 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1178/23 2024
7 14 s 2 2:17.10 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U20 SL -- DMP U20 JONDA Czesław Z/2739/20 2024 63
8 16 s 2 2:28.71 JANKOWSKI Aleksander UKS Olimpia Zabrze 2008 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3393/23 2024 LDK!
1000 m M
2 2 s 1 2:48.69 OCHNIO Szymon MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL IV JACYSZYN Lechosław Z/2303/22 2024 LDK!
4 4 s 1 2:55.54 JASIULEK Brunon MKS Brenna Górki 2009 U16 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6323/22 2024
5 5 s 1 2:55.71 HERBU¦ Bartłomiej MKS Żywiec 2010 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/2166/22 2024 LDK!
6 6 s 1 2:59.91 PARADECKI Maksymilian UKS Czempion Bełchatów 2009 U16 LD V B.D. Z/3468/19 2024 LDK!
7 7 s 1 3:02.91 ZACHURA Paweł SKL Sucha Beskidzka 2010 U16 MA -- WITKOWSKI Marek Z/4708/23 2024 LDK!
8 8 s 1 3:08.26 CHĘCIŃSKI Tomasz LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/3674/22 2024 LDK!
9 9 s 1 3:19.12 WILKOWICZ Paweł RMKS Rybnik 2009 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5933/22 2024 LDK!
10 10 s 1 3:20.87 VALCHUK Sasza LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/5016/24 2024 LDK!
11 11 s 1 3:24.01 STASIAK Tymoteusz LKS Victoria Olesno 2010 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/4987/22 2024 LDK!
1500 m M
3 3 s 1 4:16.97 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007 U18 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 4:19.95 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U20 OP IV KADŁUCZKA Jan Z/2938/20 2024 LDK!
5 5 s 1 4:23.71 TALIK Piotr GKS Piast Gliwice 2008 U18 SL -- DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/6997/23 2024 17 80
6 6 s 1 4:28.84 BALCEREK Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2830/21 2024 LDK!
7 7 s 1 4:30.49 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2024 BEZ LDK!
8 8 s 1 4:36.75 OLEARCZYK Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U20 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2670/22 2024
9 9 s 1 5:05.76 TARGOSZ Kamil MUKS SZS Cieszyn 2007 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/3054/24 2024
  s 1 DNF REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U18 SL -- DMP U20 JONDA Czesław Z/3125/20 2024
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.61 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U16 OP +0.1 II KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 15.07 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +0.1 III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2024 LDK!  OSU   KN B   128
3 3 s 1 15.74 WO¦KO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U18 LD +0.1 III RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 18.97 ŻARSKI Jędrzej MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2008 U18 OP +0.1 -- SACZKO Andrzej Z/3668/21 2024 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL II DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   99 134
2 2 f 1 1.95 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U23 MA II SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 3 f 1 1.75 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2024
4 4 f 1 1.65 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U20 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2024 BEZ LDK!
5 5 f 1 1.55 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2024 LDK!
5 5 f 1 1.55 ŻARSKI Jędrzej MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2008 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/3668/21 2024 LDK!
2 2 f 2 1.60 DAMASIEWICZ Damian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5584/23 2024 LDK!
2 2 f 2 1.60 FABJAŃSKI Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- DMP DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2738/23 2024 LDK! 22 68
4 4 f 2 1.60 WORMICZEK Wiktor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3575/23 2024 LDK! 68
5 5 f 2 1.55 JASTRZˇBEK Kacper MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2010 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0145/24 2024 LDK!
6 6 f 2 1.40 ¦LUSARCZYK Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/2264/22 2024 LDK!
7 7 f 2 1.35 BIELENIN Wojciech UKS Gminy Brzeszcze 2010 U16 MA -- B.D. Z/5228/24 2024
8 8 f 2 1.35 WALKOWICZ Jan UKS Gminy Brzeszcze 2009 U16 MA -- B.D. Z/5229/24 2024
Tyczka M
1 4 f 1 2.92 IWANIEC Filip KKL Kielce 2011 U14 SK V B.D. Z/11450/21 2024 LDK!
2 5 f 1 2.62 KUBALA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL -- KUBALA Magdalena KUBALA Magdalena Z/8277/21, Z/0698/23 2022, 2024 LDK!
3 6 f 1 2.42 MˇKOSA Jędrzej KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/0012/22 2024 LDK!
4 7 f 1 2.32 MALINOWSKI Franciszek MKS Ustroń 2012 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/3867/23 2024 LDK!
5 8 f 1 2.32 CHRAPEK Antoni MKS Ustroń 2012 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/3863/23 2024 LDK!
6 9 f 1 2.32 KRAWCZYK Jan KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/7088/23 2024 LDK!
7 10 f 1 2.22 CHRAPEK Artur MKS Ustroń 2012 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/3864/23 2024 LDK!
8 11 f 1 2.02 ZAJˇC Jan MKS Ustroń 2013 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/6660/23 2024 LDK!
9 12 f 1 2.02 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U14 SK -- B.D. Z/0485/21 2024 LDK!
10 13 f 1 1.92 CHRAPEK Witold MKS Ustroń 2015 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/2622/24 2024
11 14 f 1 1.72 NOWAK Alan MKS Ustroń 2013 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/6659/23 2024 LDK!
1 1 f 2 4.82 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U23 SK I WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2024 5 LDK!  KNF  
2 2 f 2 4.32 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U18 SK II DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0822/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B   134
3 3 f 2 3.42 CHRAPEK Franciszek MKS Ustroń 2008 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/1610/23 2024 LDK!  KN B  
W dal M
1 1 f 1 6.77 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA -1.3 III KUKLA Rafał Z/2001/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 6.68 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U23 SL -1.2 III OLSZAR Michał B.D. Z/4928/19 2024  KN B  
3 3 f 1 6.34 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U18 OP -1.8 III KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 6.17 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U18 SL -1.3 IV FIJAK Krystyna Z/4171/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 5 f 1 6.15 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U23 SL +0.7 -- FOJCIK Dorota B.D. Z/5053/18 2024
6 6 f 1 6.04 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U23 SL -1.0 -- SITARSKI Michał Z/0577/19 2024 3
7 7 f 1 5.88 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U20 SL -1.7 -- DMP DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2024 LDK! 30 76
8 8 f 1 5.81 KEMPA Igor TL Athletics Jastrzębie 2008 U18 SL -1.5 -- CIEMAŁA Krystian Z/4399/23 2024  KN B  
9 9 f 1 5.79 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U18 SL -0.5 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2024 LDK!
10 10 f 1 5.76 GURDEK Filip MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U20 SL -1.5 -- KOBĘDZA Jan Z/1172/24 2024
11 11 f 1 5.33 MAREK Ziemowit SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U18 SL -1.2 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1990/18 2024 BEZ LDK! 61
12 12 f 1 5.19 KANIA Filip UKS Gminy Brzeszcze 2007 U18 MA -0.5 -- B.D. Z/4216/24 2024
  f 2 4.18 ZAPAŁOWSKI Krystian TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL +0.6 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2013/24 2024 LDK!
1 1 f 2 6.13 LYSY Jan LKS Victoria Olesno 2009 U16 OP -0.7 IV CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2024 LDK!
2 2 f 2 5.67 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.9 V JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2024 LDK!
3 3 f 2 5.65 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U16 SL +0.9 V FIJAK Krystyna Z/13749/21 2024 LDK!
5 5 f 2 5.44 SZERSZEŃ Mateusz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U16 OP -0.5 -- RYSZEWSKI Jacek Z/12135/21 2024 LDK!
6 6 f 2 5.38 FABJAŃSKI Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U16 SL -1.0 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2738/23 2024 LDK!
7 7 f 2 5.29 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA +1.7 -- ŁYSEK Tadeusz Z/5155/19 2024
8 8 f 2 5.25 PIECUCH Mateusz MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA -0.5 -- SYSAK Tomasz Z/6456/23 2024
9 9 f 2 5.24 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL -0.6 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2024 LDK! 59
10 10 f 2 5.19 JUREK Franciszek UKS Chromik Mysłowice 2009 U16 SL -0.5 -- SZRENIAWA Paweł Z/2518/23 2024
11 11 f 2 5.08 JASTRZˇBEK Kacper MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2010 U16 OP +1.2 -- SACZKO Andrzej Z/0145/24 2024 LDK!
12 12 f 2 5.05 KOZAK Jan SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U16 SL +1.6 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2368/18 2024 LDK! 54
13 13 f 2 5.01 WRÓBLEWSKI Tymoteusz MKS-MOSM Bytom 2010 U16 SL +0.9 -- JACYSZYN Lechosław Z/13687/21 2024 LDK!
14 14 f 2 4.31 ZAPAŁOWSKI Krystian TL Athletics Jastrzębie 2010 U16 SL +3.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2013/24 2024 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 5.81 PRZˇDKA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL +1.2 -- BIELA Monika Z/6090/22 2024 LDK!
2 2 f 1 4.95 WOJCIESZEK Jakub MKS-MOSM Bytom 2011 U14 SL +1.5 -- PASEK Magdalena Z/10773/21 2024
3 3 f 1 4.93 JASTRZˇBEK Jakub MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2012 U14 OP +1.0 -- SACZKO Andrzej Z/0843/23 2024 LDK!
4 4 f 1 4.93 CHŁOND Maksymilian GKS Piast Gliwice 2011 U14 SL +1.5 -- RAMUS Józef Z/6145/22 2024 LDK!
5 5 f 1 4.80 WORMICZEK Gabriel SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U14 SL -0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3576/23 2024 LDK!
6 6 f 1 4.66 ROJEK Kacper TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U14 SL -1.4 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14021/21 2024
7 7 f 1 4.61 KOZIOŁ Szymon KS Victoria Trzebinia 2011 U14 MA -1.6 -- SIERKA Ewa Z/2936/23 2024 LDK!
8 8 f 1 4.51 BRZOSKA Tymoteusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2011 U14 OP +1.6 -- SACZKO Andrzej Z/1621/24 2024 LDK!
9 9 f 1 4.48 WRÓBEL Jakub LKS Victoria Olesno 2011 U14 OP +1.3 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/1040/22 2024 LDK!
10 10 f 1 4.46 HONKISZ Karol KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U14 SL +2.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2267/22 2024 LDK!
11 11 f 1 4.25 SOJKA Nikodem MKS Iskra Pszczyna 2011 U14 SL +1.3 -- BIELA Monika Z/2737/23 2024 LDK!
12 12 f 1 4.08 HETMANIOK Karol TL Athletics Jastrzębie 2012 U14 SL -1.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1851/22 2024 LDK!
13 13 f 1 4.08 GOLEC Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U14 SL -1.2 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/9582/21 2024 LDK!
14 14 f 1 4.04 ZAŁĘCZNY Tymoteusz UKS Czempion Bełchatów 2012 U14 LD +0.6 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1100/22 2024 LDK!
15 15 f 1 3.75 MAKOWSKI Krystian MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL +1.2 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1860/23 2024 LDK!
16 16 f 1 3.12 GˇDEK Piotr MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U14 SL -0.6 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1859/23 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 14.61 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U18 SL III WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2024  KNF  
2 2 f 1 12.80 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U18 SL IV PILAREK Sławomir Z/1295/21 2024 LDK!
3 3 f 1 11.00 SOCHIERA Jakub MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U18 SL -- MORKA Piotr Z/6266/23 2024
1 1 f 2 9.91 KRZYCHAŁA Igor MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5908/22 2024 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 14.04 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U20 MA II PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2024 LDK!
2 2 f 1 11.94 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U20 OP IV SACZKO Andrzej Z/1917/20 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 38.05 KRZYCHAŁA Igor MKS-MOS Katowice 2009 U16 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5908/22 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 54.30 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U18 SL I WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2024  KNF  
2 2 f 1 41.30 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA III DMP U20 B.D. Z/2763/20 2024 114
3 3 f 1 33.56 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 50.46 WAGNER Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP I DMP U20 DZIUBA Jacek Z/5204/19 2024 LDK!  KNF   OSU   145
2 2 f 1 38.64 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U20 OP III SACZKO Andrzej Z/1917/20 2024 LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 41.35 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U23 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej , Z/1609/16 , 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 69.881237983704 sekund