Warszawa 02.06.2024
Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2024 (I rzut) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.58 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -0.4 M RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  KNF  
2 2 e 1 11.80 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -0.4 M DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024 142
3 4 e 1 11.99 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U23 MZ -0.4 I B.D. B.D. Z/2356/18 2024  KNF  
4 3 e 1 11.99 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU -0.4 I DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2024  KNS   130
5 5 e 1 12.18 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -0.4 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0711/19 , 2024 LDK!
6 6 e 1 12.23 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -0.4 II B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!
7 7 e 1 12.49 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U20 MZ -0.4 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!  KN B  
8 9 e 1 12.52 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U20 LU -0.4 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/0401/19 2024 LDK!
1 8 e 2 12.50 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +0.2 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2024 LDK!  OSU   KN B   134
2 10 e 2 12.72 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ +0.2 II RADKE Karol Z/4297/19 2024
3 11 e 2 12.72 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.2 II BOROŃ Adam Z/5561/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 13 e 2 12.76 JAWORSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ +0.2 III BALCERZAK Piotr Z/0904/21 2024
5 15 e 2 12.86 KOPYŁEK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U18 PM +0.2 III B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/0270/23 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 17 e 2 12.93 WOJTUNIK Maja RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +0.2 III TRZOS Leszek Z/4384/22 2024
7 18 e 2 13.02 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ +0.2 III STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2024
8 19 e 2 13.10 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM +0.2 III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/3115/19 2024
1 12 e 3 12.74 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -0.8 II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2024
2 14 e 3 12.80 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ -0.8 III B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  KN B  
3 16 e 3 12.93 JÓŹWICKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -0.8 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0419/24 2024  OSU   115
4 20 e 3 13.19 CHODKOWSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2005 U20 MZ -0.8 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024  KN B  
5 23 e 3 13.41 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -0.8 -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/1172/20 2024 LDK!
6 26 e 3 13.61 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.8 IV KRAWCZYK Michał Z/1095/22 2024
7 30 e 3 13.87 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U20 MZ -0.8 -- RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
8 31 e 3 13.89 JAMROZ Lena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.8 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2024 LDK!
1 22 e 4 13.32 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U23 MZ -0.9 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/2713/20 2024
2 21 e 4 13.32 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.9 IV GRALEWSKI Wojciech Z/2683/22 2024
3 24 e 4 13.50 MISZTAL Justyna RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ -0.9 IV BŁASIŃSKI Artur Z/1150/20 2024 LDK!
4 25 e 4 13.57 CZAPLIŃSKA Ewelina UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ -0.9 IV RADKE Karol Z/0730/24 2024
5 27 e 4 13.67 KAŹMIERSKA Kaja MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ -0.9 IV KOZERA Piotr Z/5161/22 2024
6 29 e 4 13.78 SIROCKA Maria KS Sprintwarsaw 2002 U23 MZ -0.9 -- DMP MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/3511/22 2024 40
7 32 e 4 13.89 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.9 -- DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2024 78
8 34 e 4 14.03 DRĄGOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.9 -- ŻEWŁAKOW Kamil RADKIEWICZ Przemysław , Z/10452/21 , 2024 LDK!  OSU  
1 28 e 5 13.72 MARCINKOWSKA Antonina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2007 U18 MZ -1.2 IV MRÓZ Katarzyna Z/0694/22 2024
2 33 e 5 13.95 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -1.2 -- BOROŃ Aldona Z/1183/22 2024 LDK!
3 35 e 5 14.06 KULIK Alicja OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ -1.2 -- ZAWADZKI Jacek Z/4764/24 2024
4 36 e 5 14.09 KOZIKOWSKA Nikola KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -1.2 -- B.D. Z/1174/24 2024
5 37 e 5 14.22 PRZYBYŁOWSKA Blanka KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -1.2 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4710/19 2024
6 38 e 5 14.28 PARZĘCKA Amelia PTT Delta Płock 2007 U18 MZ -1.2 -- KĄPIŃSKI Sławomir KĄPIŃSKI Sławomir Z/3305/22 2024
7 39 e 5 14.36 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ -1.2 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/13312/21 2024
1 40 e 6 14.53 LISTOPADZKA Anna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ -0.8 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/5494/21 2024
2 41 e 6 14.57 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ -0.8 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2024 LDK!  OSU  
3 42 e 6 14.71 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -0.8 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2024
4 43 e 6 14.73 GLUSMAN Julia OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -0.8 -- ZAWADZKI Jacek Z/5264/24 2024
5 44 e 6 14.88 KAMIŃSKA Natalia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ -0.8 -- MRÓZ Katarzyna Z/4236/24 2024
6 45 e 6 15.31 FELCZAK Amelia PTT Delta Płock 2007 U18 MZ -0.8 -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/1410/24 2024
1 f 1 11.52 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM +0.4 M RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 11.61 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +0.4 M DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024 155
3 f 1 11.83 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U23 MZ +0.4 M B.D. B.D. Z/2356/18 2024  KNF  
4 f 1 11.91 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU +0.4 I DMP MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2024  KNS   135
5 f 1 12.05 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM +0.4 I PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0711/19 , 2024 LDK!
6 f 1 12.24 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +0.4 II B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!
7 f 1 12.48 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U20 MZ +0.4 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!  KN B  
8 f 1 12.56 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +0.4 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2024 LDK!  OSU   KN B   131
200 m K
1 2 s 1 24.71 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +1.9 I RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024
2 3 s 1 25.26 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +1.9 II WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B  
3 5 s 1 25.93 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ +1.9 II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2024
4 6 s 1 26.00 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ +1.9 II RADKE Karol Z/4297/19 2024
1 7 s 2 26.18 JAWORSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ +0.2 II BALCERZAK Piotr Z/0904/21 2024
2 8 s 2 26.28 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U18 WN +0.2 III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 9 s 2 26.43 JÓŹWICKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +0.2 III BALCERZAK Piotr Z/0419/24 2024  OSU  
4 11 s 2 27.17 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM +0.2 III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/3115/19 2024
5 12 s 2 27.31 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ +0.2 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
6 16 s 2 27.53 MISZTAL Justyna RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ +0.2 IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1150/20 2024 LDK! 99
1 10 s 3 26.86 KOPYŁEK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U18 PM +0.9 III B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/0270/23 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 17 s 3 27.63 CIESZEWSKA Amelia MKL Toruń 2007 U18 KP +0.9 IV DMP DMP U20 OSTANEK Aneta WOŹNIAK Jacek , Z/0729/22 , 2024 LDK! 55 97
3 20 s 3 28.34 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ +0.9 IV BOGUCKI Michał Z/0680/22 2024 LDK!
4 21 s 3 28.55 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ +0.9 -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2024 BEZ LDK!
5 23 s 3 28.70 KACZOR Maja OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +0.9 -- ZAWADZKI Jacek Z/1894/24 2024
1 24 s 4 29.05 ROGUSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/12526/21 2024 LDK!
2 25 s 4 29.16 LIŚKIEWICZ Weronika UKS Młodzik Warszawa 2008 U18 MZ +0.3 -- RADKE Karol Z/5793/22 2024
3 27 s 4 29.39 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U18 KP +0.3 -- MIERZEJEWSKA Martyna Z/0153/20 2024
4 29 s 4 29.61 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ +0.3 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/13312/21 2024
5 31 s 4 30.03 MĘTRAK Alicja OKS Start Otwock 2006 U20 MZ +0.3 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/5036/22 2024
6 32 s 4 30.05 ULBRYCH Helena UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +0.3 -- CZYŻ Maciej Z/2938/24 2024
7 33 s 4 30.42 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ +0.3 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2024 LDK!  OSU  
1 1 s 5 24.46 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU -0.7 I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2024  KNS  
2 13 s 5 27.42 DUDEK Małgorzata RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -0.7 IV RACZYŁO Damian Z/7464/23 2024
3 15 s 5 27.52 IZDEBSKA Gabriela RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -0.7 IV RACZYŁO Damian Z/7460/23 2024
4 18 s 5 27.82 STĘPNIAK Laura RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -0.7 IV RACZYŁO Damian Z/4170/22 2024
5 30 s 5 29.81 KULIK Alicja OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ -0.7 -- ZAWADZKI Jacek Z/4764/24 2024
6 34 s 5 31.85 JANAS Joanna RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -0.7 -- RACZYŁO Damian Z/14800/21 2024
1 4 s 6 25.42 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U20 LU +0.4 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/0401/19 2024 LDK! 103 137
2 14 s 6 27.49 BIEDRZYCKA Zuzanna KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +0.4 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/10792/21 2024
3 19 s 6 27.99 KAŹMIERSKA Kaja MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ +0.4 IV KOZERA Piotr Z/5161/22 2024
4 22 s 6 28.56 DENEKA Hanna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.4 -- BOROŃ Adam Z/3505/22 2024 LDK!  OSU  
5 26 s 6 29.33 KOZIKOWSKA Nikola KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +0.4 -- B.D. Z/1174/24 2024
6 28 s 6 29.51 PARZĘCKA Amelia PTT Delta Płock 2007 U18 MZ +0.4 -- KĄPIŃSKI Sławomir KĄPIŃSKI Sławomir Z/3305/22 2024
400 m K
1 1 s 1 51.87 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice 1992 Sen SL MM DMP MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2024 MM  KNS   172
2 2 s 1 54.74 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2024
3 3 s 1 55.71 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 57.46 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ II CZYŻ Maciej Z/3227/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 6 s 1 59.30 CHODKOWSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2005 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024  KN B  
6 9 s 1 60.48 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U23 MZ III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2024 4 LDK!
1 5 s 2 58.87 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U18 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2024 LDK!  OSU  
2 7 s 2 59.45 SZYMAŃSKA Dominika RLTL GGG Radom 2002 U23 MZ III B.D. LEBIODA Stanisław , Z/6559/15 , 2024
3 8 s 2 60.47 BŁUŚ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ III DMP DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2024 71 110
4 11 s 2 61.48 GURBSKA Edyta LKS Osuchów 2006 U20 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/5652/22 2024
5 12 s 2 61.76 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ III DMP DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2024 59 100
6 13 s 2 62.30 LUBIŃSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1981/18 2024 LDK!
1 10 s 3 61.45 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2024 LDK!  OSU  
2 14 s 3 63.58 BOGUSŁAWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 2003 U23 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/0746/17 2024 LDK!
3 15 s 3 63.92 KAŹMIERCZAK Beata UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ IV RADKE Karol Z/3329/20 2024 LDK!
4 16 s 3 64.10 OLSZEWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2024 LDK!  OSU  
5 17 s 3 65.00 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2024 LDK!
6 18 s 3 66.29 MILIŃSKA-TYMENDORF Anna KS Lemiesz Team Warszawa 1970 Masters MZ -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/1457/23 , 2024
800 m K
1 s 1 2:08.25 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U23 DS I ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/4930/18 2024 LDK!  KNF  
2 s 1 2:18.35 ZAWADZKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ III WRONA Grzegorz B.D. Z/0979/23 2024
3 s 1 2:19.86 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ III MISZTAL Janusz Z/3956/11 2024 2 LDK!
4 s 1 2:23.64 BARTNIK Karina RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ III TRZOS Leszek Z/7607/23 2024
5 s 1 2:23.70 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2024 LDK!  KN B  
6 s 1 2:26.25 OLWERT Malwina MUKL Brodnica 2005 U20 KP IV MIERZEJEWSKA Martyna Z/3239/22 2024
7 s 1 2:29.04 PRZEŹDZIECKA Weronika OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/4522/24 2024
8 s 1 2:29.55 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ IV DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2024 87
9 s 1 2:30.52 DADCI Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U18 PM IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/1063/22 2024 IV LDK!  OSU  
10 s 1 2:30.98 PIOTROWSKA Zofia BKS Wataha Warszawa 2005 U20 MZ IV B.D. Z/2132/19 2024
11 s 1 2:31.13 KOSMOWSKA Aleksandra BKS Wataha Warszawa 2001 Sen MZ -- B.D. Z/2646/20 2024
12 s 1 2:33.72 ŁAKOMSKA Magdalena KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3870/20 2024
1500 m K
1 1 s 1 4:10.70 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997 Sen WP M WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2024 1  KNS  
2 2 s 1 4:10.79 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP M FLETCHER Benjamin Z/4540/11 2024  KNS  
3 3 s 1 4:21.23 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024
4 4 s 1 4:32.02 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U23 LU II FROŃCZUK Rafał Z/3526/19 2024
5 5 s 1 4:32.90 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U18 MZ II DĄBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 4:40.99 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ II BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2024
7 7 s 1 4:42.66 DAWIDZIUK-GOSK Diana UKS 48 Warszawa 1994 Sen MZ II B.D. Z/0103/13 2024
8 8 s 1 4:58.07 ŚWIĄTKOWSKA Zofia RLTL GGG Radom 1998 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0074/14 2024 1
9 9 s 1 5:11.31 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4343/20 2024 LDK!
10 10 s 1 5:14.82 LEWIŃSKA Agata RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0784/20 2024 LDK!
11 11 s 1 5:23.91 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz , Z/3461/19 , 2024 LDK!
12 12 s 1 5:26.78 MAŁECKA Dominika LKS Osuchów 2008 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3572/22 2024
3000 m K
1 s 1 10:12.19 ADAMCZEWSKA Zofia KS SMS Szklarska Poręba 2008 U18 DS II ROSTKOWSKA Anna Z/0805/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 s 1 10:21.31 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U20 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 s 1 10:41.09 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ III GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2024 LDK!
  s 1 DNF MEJKA Małgorzata SKSG Korona Szczecin 1986 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/3940/23 2024
100 m pł J MŁ K
1 s 1 13.96 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +1.8 I WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B  
2 s 1 14.78 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ +1.8 II WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2024  KN B  
3 s 1 15.08 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +1.8 II DMP U20 BOROŃ Adam Z/5561/22 2024 LDK!  OSU   KN B   137
4 s 1 15.58 DENEKA Hanna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +1.8 II DMP U20 BOROŃ Adam Z/3505/22 2024 LDK!  OSU   127
5 s 1 15.74 KACZOR Maja OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +1.8 II DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/1894/24 2024 124
6 s 1 18.78 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U18 MZ +1.8 -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13424/21 2024 LDK!
100 m pł K
1 s 1 13.83 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD +1.3 I DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. Z/2583/16 2024 LDK!  KN B   145
2 s 1 13.96 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +1.3 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024 139
3 s 1 14.77 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ +1.3 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2024 108
4 s 1 14.86 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ +1.3 II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  KN B  
5 s 1 15.16 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U20 MZ +1.3 II RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
6 s 1 15.83 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ +1.3 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
400 m pł K K
1 1 s 1 58.52 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ M DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2024 3 LDK!  OSU   KN B   171
2 2 s 1 58.85 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ M BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 63.52 GIEJBATOW Julia RLTL GGG Radom # 2008 U18 MZ II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1569/19 2024 LDK!  OSU   KN B   136
4 4 s 1 63.74 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw 1997 Sen MZ II DMP MALANOWSKI Łukasz Z/1639/13 2024 LDK! 100
5 5 s 1 64.45 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. Z/1051/15 2024
1 6 s 2 64.94 DUSIEWICZ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ II OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0874/23 2024  KN B  
2 7 s 2 67.39 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 8 s 2 71.04 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2024 LDK!
4 9 s 2 71.22 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ IV STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2024
5 10 s 2 74.75 PERZANOWSKA Lena UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- DMP U20 BOROŃ Adam Z/0185/22 2024 LDK!  OSU   81
Wzwyż K
1 f 1 1.45 URBAN Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/1193/23 2024 LDK!  OSU  
1 f 1 1.45 BRODOWSKA Nina UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/4469/23 2024  OSU   75
3 f 1 1.35 SĘKOWSKA Katarzyna UKS Otrębusy 1982 Masters MZ -- GOLJANEK Janusz Z/3081/20 2024
Tyczka K
1 f 1 4.00 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 Sen KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. Z/0082/15 2024
2 f 1 3.80 GABORSKA Zofia KMS Szczecin 2004 U23 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/2600/18 2024 LDK!  KNF  
3 f 1 2.50 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV DMP U20 KRAWCZYK Michał Z/3200/21 2024 98
W dal K
1 f 1 6.29 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -1.1 M DMP B.D. Z/2037/16 2024 2 148
2 f 1 6.01 ADAMCZYK Julia RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ -0.2 I DMP DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  KNF   OSU   127 156
3 f 1 5.59 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +1.5 II DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/3415/21 2024  KN B   129
4 f 1 5.45 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ +0.2 II TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
5 f 1 5.07 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ +0.3 IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B   86
6 f 1 4.97 PERZANOWSKA Lena UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -1.1 IV BOROŃ Adam Z/0185/22 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 4.96 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ +1.2 IV WOLIŃSKI Michał Z/5578/19 2024 LDK!
8 f 1 4.95 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ +1.8 IV WOLIŃSKI Michał Z/5441/19 2024 LDK!
9 f 1 4.79 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +0.6 -- DMP TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B   48
10 f 1 4.64 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.7 -- DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2683/22 2024 66
11 f 1 4.57 WACHOL Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ +0.6 -- KOZERA Piotr Z/5913/23 2024
12 f 1 4.52 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ -0.6 -- WOLIŃSKI Michał Z/3909/21 2024 LDK!
13 f 1 4.15 SĘKOWSKA Katarzyna UKS Otrębusy 1982 Masters MZ -0.8 -- GOLJANEK Janusz Z/3081/20 2024
Trójskok K
1 f 1 11.70 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +1.3 II DMP SULWIRSKI Rafał Z/5585/15 2024 95
2 f 1 11.08 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ +1.4 III DMP KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. , Z/5260/15 , 2024 LDK! 74
3 f 1 10.98 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM +1.0 III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/4662/17 , 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 9.35 TRAUTMAN Karolina KS Sprintwarsaw 2004 U23 MZ +0.2 -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/0782/19 2024 20
5 f 1 9.08 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U18 MZ +0.8 -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13424/21 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.55 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 f 1 11.12 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 10.72 ŁAWICKA Natalia MLKL Płock 2007 U18 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/2464/23 2024 LDK!
4 f 1 9.97 CAŁKA Maria GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/1039/23 2024
5 f 1 6.40 SZYSZKA Julia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2507/24 2024
6 f 1 5.58 LEWANDOWSKA Nikola MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3857/22 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 8.38 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B  
2 f 1 6.46 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2024 LDK!
3 f 1 5.72 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 28.52 LEWANDOWSKA Nikola MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3857/22 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 39.96 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 32.62 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U23 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. , Z/0372/17 , 2024 LDK!
3 f 1 27.52 CAŁKA Maria GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/1039/23 2024
Młot (3) K
1 f 1 43.13 DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ III SZYMCZUK Dariusz Z/5579/19 2024 LDK!
2 f 1 37.40 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ IV WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2024 LDK!
3 f 1 36.68 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ IV SZYMCZUK Dariusz Z/5438/19 2024 LDK!
4 f 1 26.18 ŚMIGIELSKA Zuzanna UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2068/24 2024
Młot (4) K
1 f 1 63.56 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj B.D. , Z/1647/16 , 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 48.16 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U20 SK I DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2024 5 LDK!  KN B   144
3 f 1 37.98 KAMIŃSKA Monika AKL Ursynów Warszawa 1984 Masters MZ III LEMIESZEWSKA Marta Z/5129/22 2024
Oszczep (500) K
1 f 1 32.50 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 f 1 28.27 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- WIESZTORT Marek Z/2849/19 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 28.09 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 21.73 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1183/22 2024 LDK!
5 f 1 14.54 SZYSZKA Julia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2507/24 2024
Oszczep (600) K
1 f 1 43.24 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU II B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 32.23 BIELAK Amelia KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ IV DMP DMP U20 TOPOLEWSKI Maciej Z/4992/19 2024 LDK!  OSU   58 90
3 f 1 29.88 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
4 f 1 28.46 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B  
5 f 1 19.53 KACZMARSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- KRAWCZYK Michał Z/1199/23 2024
100 m M
1 e 1 10.76 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ -0.6 I WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KNF  
2 e 1 10.84 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM -0.6 I RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4125/19 2024  KN B  
3 e 1 11.01 STOJANOWSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -0.6 II RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0649/19 2024 LDK!
4 e 1 11.03 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U23 MZ -0.6 II ODOLIŃSKI Sebastian B.D. Z/1107/18 2024 LDK!  KN B  
5 e 1 11.04 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ -0.6 II STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2024
6 e 1 11.11 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -0.6 II WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2024
7 e 1 11.19 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -0.6 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/5099/19 2024 LDK!
1 e 2 11.09 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U23 MZ -1.0 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2024
2 e 2 11.40 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ -1.0 III CZYŻ Maciej Z/1101/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
3 e 2 11.50 JAWORSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -1.0 III ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej , Z/0470/18 , 2024 LDK!
4 e 2 11.50 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ -1.0 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2024  OSU   110
5 e 2 11.62 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U20 KP -1.0 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
6 e 2 11.68 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 1991 Sen MZ -1.0 III B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2024 3
1 e 3 11.63 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.5 III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2024 104
2 e 3 11.84 PRZEMYSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1996 Sen MZ -1.5 -- B.D. TRZOS Leszek , Z/1707/13 , 2024
3 e 3 11.89 AMBROZIK Adrian UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ -1.5 IV RADKE Karol Z/1398/22 2024
4 e 3 11.98 SZTABNIK Mateusz KS Sprintwarsaw 2000 Sen MZ -1.5 -- MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/4057/23 2024
5 e 3 12.16 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.5 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2024
6 e 3 12.22 VIEUXMAIRE Aleksander KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.5 -- GRALEWSKI Wojciech Z/0721/24 2024
7 e 3 12.26 DUBIEL Adam KS AZS AWF Warszawa 1979 Masters MZ -1.5 -- RĄCZKA Paweł Z/4366/21 2024
1 e 4 11.99 LEWICKI Witold UKS Melo Błonie 2008 U18 MZ -0.8 IV GAWRYJOŁEK Sławomir Z/5705/22 2024
2 e 4 12.11 KRAWCZYK Kacper UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ -0.8 IV MISZTAL Janusz Z/3761/24 2024 LDK!
3 e 4 12.13 SAŁEK Adam UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ -0.8 IV MISZTAL Janusz Z/2313/23 2024 LDK!
4 e 4 12.14 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U18 MZ -0.8 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2024 LDK!
5 e 4 12.33 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD -0.8 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2024 LDK!
6 e 4 12.34 OSTROWSKI Jerzy OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -0.8 -- ZAWADZKI Jacek Z/1895/24 2024
7 e 4 12.40 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ -0.8 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2024 LDK!
1 e 5 11.41 BASSIE Hailegebriel KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ 0.0 III DMP GOGOŁEK Marcin Z/1399/24 2024 72
2 e 5 12.03 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U18 LD 0.0 IV BARSKA Jolanta Z/5285/19 2024 LDK!
3 e 5 12.49 PODANENKO Glyeb KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U18 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/6729/22 2024 LDK!
4 e 5 12.73 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ 0.0 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2024
5 e 5 13.55 JASZCZUR Michał KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ 0.0 -- LEMIESZ Aneta Z/0152/19 2024
1 f 1 10.63 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ +1.2 M WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 10.91 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM +1.2 II RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4125/19 2024  KN B  
3 f 1 10.95 STOJANOWSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM +1.2 II RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0649/19 2024 LDK!
4 f 1 10.97 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ +1.2 II STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2024
5 f 1 11.04 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U23 MZ +1.2 II ODOLIŃSKI Sebastian B.D. Z/1107/18 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 11.06 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U23 MZ +1.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2024
7 f 1 11.15 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/5099/19 2024 LDK!
8 f 1 11.16 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ +1.2 II WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2024
200 m M
1 1 s 1 21.53 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ 0.0 I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
2 2 s 1 21.94 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U23 MZ 0.0 II BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
3 3 s 1 22.04 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom 2000 Sen MZ 0.0 II TRZOS Leszek B.D. Z/5567/15 2024
4 4 s 1 22.64 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ 0.0 II DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/5075/19 2024 LDK! 86
5 5 s 1 22.69 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ 0.0 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 23.16 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 Sen MZ 0.0 III ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2024 3
1 7 s 2 23.27 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U20 KP +0.4 III ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
2 8 s 2 23.39 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +0.4 III RADKE Karol B.D. Z/2698/17 2024  KN B  
3 10 s 2 23.51 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U18 MZ +0.4 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2024 LDK!  KN B  
4 12 s 2 23.88 KOWALCZYK Wojciech UKS Orzełki Warszawa 2005 U20 MZ +0.4 IV BOGUCKI Michał Z/0077/23 2024 LDK!
5 13 s 2 23.97 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.4 IV BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 15 s 2 24.33 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ +0.4 IV B.D. B.D. Z/0302/19 2024 LDK!
1 14 s 3 24.13 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ 0.0 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2024
2 16 s 3 24.53 LEWICKI Witold UKS Melo Błonie 2008 U18 MZ 0.0 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/5705/22 2024
3 17 s 3 24.83 SAŁEK Adam UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ 0.0 -- MISZTAL Janusz Z/2313/23 2024 LDK!
4 19 s 3 25.14 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD 0.0 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2024 LDK!
5 20 s 3 25.15 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ 0.0 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2024 LDK!
6 21 s 3 25.77 SIEJKA Mariusz KS Sprintwarsaw 1977 Masters MZ 0.0 -- MALANOWSKI Łukasz Z/1683/20 2024
1 9 s 4 23.49 BASSIE Hailegebriel KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ +0.4 III GOGOŁEK Marcin Z/1399/24 2024
2 11 s 4 23.84 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.4 IV BOROŃ Adam Z/5695/23 2024 LDK!  OSU  
3 18 s 4 25.01 PODANENKO Glyeb KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U18 MZ +0.4 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/6729/22 2024 LDK!
4 22 s 4 25.86 OSTROWSKI Jerzy OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +0.4 -- ZAWADZKI Jacek Z/1895/24 2024
5 23 s 4 26.00 SZCZECKI Adam KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ +0.4 -- B.D. Z/4417/19 2024
6 24 s 4 26.03 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 1980 Masters MZ +0.4 -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2024 BEZ
7 25 s 4 28.24 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ +0.4 -- STELMASZCZYK Joanna Z/5825/21 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.14 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM I POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0468/18 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 48.68 SAMULAK Aleksander OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ II B.D. Z/1804/23 2024
3 3 s 1 49.35 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 Sen LD II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2024 2
4 4 s 1 49.38 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024
5 5 s 1 49.41 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ II ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2024 3
6 6 s 1 49.47 MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/4152/19 2024
7 11 s 1 51.14 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 7 s 2 49.90 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 Sen MZ II JOBT Andrzej Z/2632/16 2024
2 9 s 2 50.75 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 Sen MZ III CZYŻ Maciej B.D. Z/2133/17 2024
3 10 s 2 50.82 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ III B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2024
4 12 s 2 51.59 ROMANIUK Klaudiusz OKS Start Otwock 2005 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3972/22 2024
5 16 s 2 51.93 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U18 MZ III BOGUCKI Michał Z/3556/22 2024 LDK!  KN B  
6 18 s 2 52.29 KONDRACIUK Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/3544/23 2024
7 29 s 2 54.25 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw 1990 Sen MZ -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/11732/21 2024 36
1 8 s 3 50.05 URBANOWICZ Iwo KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN II NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 13 s 3 51.59 BIENIECKI Stefan KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MASTALERZ Janusz GOGOŁEK Marcin , Z/14744/21 , 2024 LDK!
3 15 s 3 51.74 PILICHOWSKI Szymon KM Aktywni Sochaczew 2007 U18 MZ III ZIMNY Emanuel Z/2129/22 2024 LDK!
4 17 s 3 52.02 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2024 LDK!
5 20 s 3 52.57 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3069/18 2024 LDK!
6 22 s 3 53.00 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U20 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2024 LDK!  OSU  
7 25 s 3 53.16 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U20 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2024 LDK!
1 19 s 4 52.34 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2024 LDK!
2 21 s 4 52.62 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 1991 Sen MZ III B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2024 3
3 23 s 4 53.04 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/3615/20 2024 LDK!  OSU  
4 24 s 4 53.09 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1596/19 2024 LDK!  OSU  
5 26 s 4 53.33 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U18 MZ IV WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2024
6 28 s 4 54.10 ZARĘBA Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ IV DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/11493/21 2024 91
7 31 s 4 54.98 BUDEK Adrian UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/4791/24 2024  OSU  
1 14 s 5 51.72 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4412/19 2024  KN B  
2 27 s 5 54.09 KALISZ Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/3881/21 2024
3 30 s 5 54.31 SADŁOWSKI Szymon UKS Clan Ostrołęka 2006 U20 MZ IV PIERZCHAŁA Halina Z/1035/22 2024 LDK!
4 32 s 5 55.69 CHACHURSKI Mieszko AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/10779/21 2024
5 33 s 5 56.30 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2024 BEZ
6 34 s 5 56.46 ROZKOSZ Wiktor PTT Delta Płock 2007 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5319/22 2024
7 35 s 5 58.44 ROLEWICZ Jakub KS Lemiesz Team Warszawa 2006 U20 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3901/24 2024
800 m M
1 1 s 1 1:56.53 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2006 U20 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek , Z/3222/19 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 1:57.48 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/0800/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 1:57.58 MIERZEJEWSKI Miłosz RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/3530/17 , 2024 LDK!
4 4 s 1 1:59.11 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ III SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2024 LDK!
5 5 s 1 1:59.65 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U20 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2024 LDK!
6 6 s 1 2:00.08 PIOTROWSKI Franciszek MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ III TARASIUK Paweł Z/1761/23 2024
7 7 s 1 2:00.25 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 Sen MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2024 3
8 8 s 1 2:00.77 DUDA Bruno KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/6325/23 2024
9 11 s 1 2:01.76 ORACZKO Denis RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2024 3 LDK!
10 12 s 1 2:02.03 BŁASZCZYK Kamil KS Ciechan Ciechanów # 2003 U23 MZ -- B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/3056/17 , 2024
11 13 s 1 2:02.05 GOSK Dominik UKS 48 Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. Z/3154/20 2024
12 14 s 1 2:03.32 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprintwarsaw 2000 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/2052/15 2024
13 21 s 1 2:07.61 CELIŃSKI Robert KS AZS AWF Warszawa 1973 Masters MZ -- WĄSOWSKI Janusz Z/2688/11 2024 BEZ
1 9 s 2 2:00.92 NOWAKOWSKI Adam PTT Delta Płock 2005 U20 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/3672/23 2024
2 10 s 2 2:01.00 PIMPICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4423/19 2024
3 15 s 2 2:04.03 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U18 MZ IV MIŁKOWSKI Karol Z/4201/19 2024
4 16 s 2 2:04.37 WÓJCIK Cezary OKS Start Otwock 2005 U20 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2875/19 2024 LDK!
5 17 s 2 2:04.52 SPLITT Dawid NKS Nowe Miasto Lubawskie 2006 U20 WN IV B.D. Z/3639/22 2024
6 18 s 2 2:04.88 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2024 LDK!
7 19 s 2 2:06.71 ALEKSIŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan Z/4714/19 2024
8 20 s 2 2:07.03 ZIORKIEWICZ Błażej RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ IV GAJDUS Grzegorz Z/3660/20 2024
9 22 s 2 2:08.50 RYMARZ Adam KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12367/21 2024
10 23 s 2 2:08.88 BANDOS Leonard LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0885/22 2024 LDK!
11 24 s 2 2:08.97 KOSNO Olaf RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/14708/21 2024
12 25 s 2 2:09.04 FLENC Bruno MUKL Brodnica 2008 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0190/22 2024
13 26 s 2 2:20.25 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2024
1500 m M
1 1 s 1 3:55.26 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2024 3 LDK!
2 2 s 1 4:00.82 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2024 67
3 3 s 1 4:01.26 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 4:04.47 LUBOIŃSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III WRONA Grzegorz Z/4754/23 2024
5 5 s 1 4:04.71 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2024 56
6 6 s 1 4:05.66 SOŁTYSIK Stanisław OKS Start Otwock 2006 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6095/23 2024
7 7 s 1 4:06.25 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U20 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2024
8 8 s 1 4:08.26 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2024 LDK!  KN B  
9 9 s 1 4:10.62 ZIMNICKI Adam Kraków Athletics Team 2000 Sen MA III DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. B.D. Z/0133/20 2024 40
10 10 s 1 4:11.40 WITOWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ III GAJDUS Grzegorz Z/4381/23 2024 LDK!
11 11 s 1 4:14.88 KĄCKI Konstanty RK Athletics Warszawa 2008 U18 MZ IV GAJDUS Grzegorz Z/3814/20 2024
12 12 s 1 4:15.15 WIECZOREK Adrian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1998 Sen LD -- WASIAK Jarosław Z/6122/23 2024
13 13 s 1 4:20.75 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U18 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2024 LDK!
14 14 s 1 4:29.16 KUBAJEK Mateusz OKS Start Otwock 2002 U23 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/3488/20 2024
15 15 s 1 4:36.88 ARRAS Francesco RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/0578/24 2024
16 16 s 1 5:39.97 KAŹMIERCZAK Karol KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3711/24 2024
  s 1 DNF WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0866/11 2024 2
3000 m M
1 1 s 1 8:55.17 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ III PARADOWSKA Renata Z/0866/11 2024 2
2 2 s 1 9:36.55 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2024 LDK!
3 3 s 1 9:41.78 BRZEZIŃSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD IV BARSKA Jolanta Z/0401/23 2024 LDK!
4 4 s 1 10:15.38 KULIŃSKI Antoni AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/3945/20 2024
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 16.12 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U18 MZ +0.1 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2024 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.04 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD +0.1 I KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  OSU   KN B  
2 s 1 16.08 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ +0.1 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2024
5 5 s 1 16.48 DUBIEL Adam KS AZS AWF Warszawa 1979 Masters MZ -1.0 -- RĄCZKA Paweł Z/4366/21 2024
110 m pł M
1 1 s 1 14.21 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom 2000 Sen MZ -1.0 I DMP TRZOS Leszek B.D. Z/5567/15 2024 144
2 2 s 1 14.72 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -1.0 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  KN B   119
3 3 s 1 15.67 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -1.0 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/0070/19 2024 LDK! 79
4 4 s 1 16.13 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ -1.0 III DMP BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/0379/17 , 2024 LDK! 63
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.59 BIELECKI Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/2751/21 2024 LDK!  OSU   KN B   128
2 2 s 1 55.91 SZWEDKA Nataniel AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U18 PM II B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/11445/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 59.31 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
400 m pł M
1 1 s 1 56.99 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U20 LD III BARSKA Jolanta Z/0426/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 1 60.92 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U20 MZ IV DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK! 94
2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 6:31.11 RULKA Igor MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/5943/23 2024
2 2 s 1 6:33.48 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/0860/21 2024 LDK!
3 3 s 1 6:41.00 SZYMCZAK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/4705/19 2024
4 4 s 1 7:05.24 ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2024 LDK!
5 5 s 1 8:21.47 KWAŚNY Franciszek UKS Clan Ostrołęka 2008 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3926/24 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.10 NIELUB Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I DMP RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/5098/19 2024 LDK!  KNF   125
2 f 1 1.90 OSTROWSKI Stanisław UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ III CZYŻ Maciej Z/5879/24 2024
3 f 1 1.85 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2024 BEZ LDK!
4 f 1 1.75 KASPRZAK Andrzej KS Lemiesz Team Warszawa 1986 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0670/23 2024
5 f 1 1.65 BORYNA Piotr UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/5254/23 2024 LDK!
6 f 1 1.35 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2024 BEZ
Tyczka M
1 f 1 4.20 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ II WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2024
W dal M
1 f 1 7.39 BUTRA Tobiasz AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM +1.0 I KAŃSKI Ryszard B.D. Z/3035/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 7.20 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U23 MZ -0.6 II BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
3 f 1 6.93 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ 0.0 II DMP RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  KN B   86
4 f 1 6.76 KOWALSKI Bartłomiej MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ +0.9 III KOZERA Piotr Z/5615/22 2024
5 f 1 6.70 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -2.1 III DMP KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2024 LDK! 72
6 f 1 6.59 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U23 MZ +1.1 III WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2024 BEZ LDK!
7 f 1 6.38 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.9 III BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 f 1 6.18 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ +0.4 IV WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2024
9 f 1 6.09 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -1.3 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2024
10 f 1 5.93 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U18 LD -0.4 IV BARSKA Jolanta Z/5285/19 2024 LDK!
11 f 1 5.88 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.2 -- BOROŃ Adam Z/5695/23 2024 LDK!  OSU  
12 f 1 5.55 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw 1996 Sen MZ +0.8 -- MALANOWSKI Łukasz Z/3997/15 2024
Trójskok M
1 f 1 13.46 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ +0.6 III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2024
2 f 1 12.51 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ +0.5 -- DMP GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2024 38
3 f 1 12.22 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ +1.4 -- KOZERA Piotr Z/0695/20 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 10.72 BĄKOWSKI Oleg MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0073/23 2024 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.20 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U20 MZ II NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2024 LDK!
2 f 1 13.70 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2024 BEZ
3 f 1 11.94 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2024 LDK!
4 f 1 11.80 PADJAS Michał KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4422/19 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 16.18 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław B.D. Z/3133/17 2024 LDK!  KN B   125
Dysk (1) M
1 f 1 44.23 BĄKOWSKI Oleg MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0073/23 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 42.66 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U18 SK III DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2024 LDK!  OSU   KN B   118
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.24 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2024 BEZ
2 f 1 40.08 KRUKOWSKI Igor AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ III LEMIESZEWSKA Marta Z/3972/24 2024
3 f 1 34.69 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2024 LDK!
4 f 1 24.30 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2024 LDK!
Młot (4) M
1 f 1 41.04 KONDRATOWICZ Franciszek OKS Skra Warszawa 2012 U14 MZ -- KONDRATOWICZ Wojciech Z/4141/24 2024
Młot (5) M
1 f 1 59.68 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U18 SK II FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 57.38 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U18 LU III ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2024  KN B  
3 f 1 54.43 KOŁAKOWSKI Karol KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III DMP U20 GÓRA Marcin Z/1888/20 2024 LDK!  KN B   120
4 f 1 39.18 MIKICIUK Aleksander PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/1331/22 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 39.02 MARCINIUK Franciszek PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ -- SZYMCZUK Dariusz Z/1330/22 2024 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 51.34 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2024  KN B  
2 f 1 48.61 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U20 SK III DMP U20 JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B   119
Młot (7.26) M
1 f 1 68.30 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 1993 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2024 M 154
2 f 1 60.93 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 Sen LU I ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2024 2
Oszczep (700) M
1 f 1 74.69 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ I KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2024 BEZ  KNF  
2 f 1 59.29 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U18 LU II ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2024  KN B  
3 f 1 39.20 KWIATKOWSKI Przemysław UKS Clan Ostrołęka 2008 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/6514/22 2024 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 65.76 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2024 1 115
2 f 1 49.26 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U20 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2024 LDK!  KN B  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 38.502460002899 sekund