Kraków 02.06.2024
Mistrzostwa Małopolski U18, U20, U23, S 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 4 e 1 12.51 KANAKANTI Jasmine WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -0.2 II CZYŻ Radosław Z/4916/22 2024  KN B  
2 8 e 1 12.72 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -0.2 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU   KN B  
3 23 e 1 14.11 CAO Aurelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA -0.2 V WAŁASZEK Jarosław Z/1626/23 2024 LDK!
4 27 e 1 14.96 GACEK Natalia UKS Gimpel Nowy Targ 2007 U18 MA -0.2 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3301/24 2024
1 3 e 2 12.39 GRUCHLIK Julia SKL Sucha Beskidzka 2008 U18 MA +0.6 II GRUCHLIK Bartłomiej Z/0847/23 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 2 12.39 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD +0.6 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 6 e 2 12.71 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 2005 U20 PK +0.6 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
4 12 e 2 13.09 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA +0.6 III GUJA Marta Z/5715/23 2024 LDK!  OSU  
5 14 e 2 13.49 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA +0.6 IV WAŁASZEK Jarosław Z/10079/21 2024 LDK!
6 19 e 2 13.87 SPÓLNIK Karina WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA +0.6 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1275/23 2024  OSU  
7 30 e 2 16.04 WYGRECKA Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA +0.6 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3643/24 2024
1 5 e 3 12.65 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +0.2 II KUKLA Rafał Z/0313/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 10 e 3 12.99 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U20 MA +0.2 III DMP DMP U20 SOBCZYK Bogumiła Z/4231/19 2024 73 112
3 15 e 3 13.52 LIS Monika KU AZS PWSZ w Tarnowie 2006 U20 MA +0.2 IV WAŁASZEK Jarosław Z/5560/19 2024 LDK!
4 16 e 3 13.61 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.2 IV DMP U20 GUJA Marta Z/5716/23 2024 LDK!  OSU   KN B   88
5 21 e 3 13.96 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA +0.2 V MĘDRECKA Małgorzata Z/3968/20 2024
6 22 e 3 14.01 WILK Gabriela WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA +0.2 V CZYŻ Radosław Z/5232/24 2024
7 26 e 3 14.44 PECHCIŃSKA Magdalena SAS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA +0.2 V GUJA Marta Z/0921/24 2024 LDK!
1 9 e 4 12.96 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U20 MA -0.3 III KUKLA Rafał Z/1983/21 2024 LDK!  OSU  
2 13 e 4 13.39 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -0.3 IV GUJA Marta Z/5714/23 2024 LDK!  OSU  
3 24 e 4 14.18 LIGAS Anna UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA -0.3 V JABŁOŃSKI Piotr Z/3638/24 2024
4 25 e 4 14.28 LAŃDA Ewa KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -0.3 -- MUNIAK Michał B.D. Z/10884/21 2024
5 28 e 4 15.02 PAWLIK Olivia UKS Gimpel Nowy Targ 2007 U18 MA -0.3 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3392/24 2024
1 1 e 5 12.39 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD +0.6 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
2 7 e 5 12.72 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +0.6 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 11 e 5 13.03 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +0.6 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2024 BEZ 110
4 17 e 5 13.61 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA +0.6 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/7703/21 2024
5 18 e 5 13.74 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA +0.6 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2024 LDK!
6 20 e 5 13.88 PECHCIŃSKA Katarzyna SAS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA +0.6 V GUJA Marta Z/0920/24 2024 LDK!
7 29 e 5 15.09 MAMOŃ Małgorzata UKS Gimpel Nowy Targ 2008 U18 MA +0.6 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3300/24 2024
1 f 1 12.42 GRUCHLIK Julia SKL Sucha Beskidzka 2008 U18 MA -0.3 II GRUCHLIK Bartłomiej Z/0847/23 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 12.46 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -0.3 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 12.61 KANAKANTI Jasmine WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -0.3 II CZYŻ Radosław Z/4916/22 2024  KN B  
4 f 1 12.77 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -0.3 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU   KN B  
5 f 1 13.22 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA -0.3 IV KUKLA Rafał Z/0313/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 13.24 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -0.3 IV GUJA Marta Z/5714/23 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 13.57 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA -0.3 IV WAŁASZEK Jarosław Z/10079/21 2024 LDK!
1 f 2 12.69 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -0.2 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 f 2 12.93 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 2005 U20 PK -0.2 III TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
3 f 2 12.94 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U20 MA -0.2 III KUKLA Rafał Z/1983/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 13.10 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -0.2 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2024 BEZ 108
5 f 2 13.13 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U20 MA -0.2 III DMP DMP U20 SOBCZYK Bogumiła Z/4231/19 2024 66 106
6 f 2 13.49 LIS Monika KU AZS PWSZ w Tarnowie 2006 U20 MA -0.2 IV WAŁASZEK Jarosław Z/5560/19 2024 LDK!
7 f 2 13.59 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA -0.2 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/7703/21 2024
200 m K
1 1 s 1 24.22 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona 2001 Sen 0.0 I B.D. CZYŻ Radosław , Z/2577/15 , 2024
2 2 s 1 25.20 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD 0.0 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 25.62 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2024
4 5 s 1 25.94 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA 0.0 II CZYŻ Radosław Z/0186/22 2024 LDK!
5 7 s 1 26.08 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD 0.0 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU   KN B  
6 8 s 1 26.13 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U23 MA 0.0 II PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej , Z/1124/17 , 2024 LDK!
1 4 s 2 25.65 GRUCHLIK Julia SKL Sucha Beskidzka 2008 U18 MA +0.9 II GRUCHLIK Bartłomiej Z/0847/23 2024 LDK!  KN B  
2 6 s 2 26.03 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA +0.9 II DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2024 LDK!  OSU   125
3 9 s 2 26.41 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U18 MA +0.9 III JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
4 10 s 2 26.45 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD +0.9 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 12 s 2 26.83 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 2005 U20 PK +0.9 III TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2024 5 LDK!  OSU  
6 15 s 2 27.34 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U20 MA +0.9 IV KUKLA Rafał Z/1983/21 2024 LDK!  OSU  
1 13 s 3 27.08 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +0.4 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2024 BEZ
2 14 s 3 27.33 WÓJCIAK Roxana WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA +0.4 IV CZYŻ Radosław Z/4560/23 2024 LDK!
3 16 s 3 27.40 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA +0.4 IV GUJA Marta Z/5715/23 2024 LDK!  OSU  
4 17 s 3 27.65 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.4 IV DMP U20 GUJA Marta Z/5714/23 2024 LDK!  OSU   97
5 20 s 3 28.30 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA +0.4 IV WAŁASZEK Jarosław Z/10079/21 2024 LDK!
6 24 s 3 28.85 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.4 -- GUJA Marta Z/5716/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 11 s 4 26.62 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA -0.2 III CZYŻ Radosław Z/3797/22 2024 LDK!
2 18 s 4 28.02 MAJOS Julia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -0.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6107/23 2024 LDK!  OSU  
3 19 s 4 28.19 LIS Monika KU AZS PWSZ w Tarnowie 2006 U20 MA -0.2 IV WAŁASZEK Jarosław Z/5560/19 2024 LDK!
4 21 s 4 28.51 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA -0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/7703/21 2024
5 22 s 4 28.61 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -0.2 -- WÓJCIK Teodor Z/3498/19 2024 LDK!
1 23 s 5 28.70 CAO Aurelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA 0.0 V WAŁASZEK Jarosław Z/1626/23 2024 LDK!
2 25 s 5 29.39 GRUCHLIK Maja SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA 0.0 V GRUCHLIK Bartłomiej Z/4707/23 2024 LDK!
3 26 s 5 29.43 PECHCIŃSKA Katarzyna SAS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA 0.0 V GUJA Marta Z/0920/24 2024 LDK!
4 27 s 5 30.47 PECHCIŃSKA Magdalena SAS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/0921/24 2024 LDK!
5 28 s 5 30.72 SIUTA Zuzanna UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA 0.0 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3642/24 2024
6 29 s 5 32.02 KOPYCKA Julia UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA 0.0 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3640/24 2024 54
400 m K
1 1 s 1 56.35 KANAKANTI Jasmine WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA I DMP DMP U20 CZYŻ Radosław Z/4916/22 2024  KN B   114 145
2 2 s 1 58.62 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 58.94 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U20 MA II ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2024 4 LDK!
4 4 s 1 59.73 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U20 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2024 BEZ
5 5 s 1 60.72 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA III KUKLA Rafał Z/1990/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 7 s 2 63.73 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U18 MA IV PERUCKA Kamila Z/9935/21 2024 LDK!
2 9 s 2 65.06 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -- GAJ Paulina Z/2906/21 2024 LDK!
3 10 s 2 66.00 KUKLA Dominika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/2010/21 2024 LDK!  OSU  
4 11 s 2 66.77 PIĄTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2024
5 14 s 2 69.61 RYCHTARCZYK Gabriela UKS Gimpel Nowy Targ 2007 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3675/23 2024
6 15 s 2 70.72 MAMOŃ Małgorzata UKS Gimpel Nowy Targ 2008 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3300/24 2024 59
1 6 s 3 62.03 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 8 s 3 64.53 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U16 MA V DMP DMP U20 SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2024 LDK! 38 81
3 12 s 3 67.12 KOPACZ Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U18 MA -- WÓJCIK Weronika Z/5541/22 2024
4 13 s 3 68.19 SIUTA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -- B.D. Z/0572/24 2024
800 m K
1 1 s 1 2:23.02 WĄSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U16 MA III BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2024
2 2 s 1 2:25.51 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U20 MA IV JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej Z/4443/18 2024 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:25.67 ZIĘBA Martyna KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA IV MIREK Wacław Z/4469/24 2024
4 4 s 1 2:25.76 JAWORSKA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/1358/16 2024 LDK!
5 5 s 1 2:27.06 ROZKRUT Łucja KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/6485/22 2024
6 6 s 1 2:29.16 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 1999 Sen MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/1548/16 2024
7 7 s 1 2:32.06 WIELICHOWSKA Milena UKS-MOS Opole 2010 U16 OP V LACH Magdalena Z/5304/22 2024 LDK!  OSU  
8 8 s 1 2:34.66 MIKSIEWICZ Nina UKS Lider Siercza 2008 U18 MA -- WÓJCIK Weronika Z/2807/23 2024
9 9 s 1 2:40.48 BOGUSZ Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/5464/23 2024
10 10 s 1 2:45.84 RUTKOWSKA Kamila KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -- DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/5419/22 2024 63
1500 m K
1 1 s 1 4:37.06 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!
2 2 s 1 4:38.90 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/0509/16 2024 87
3 3 s 1 4:42.11 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U18 MA II SOBCZYK Grzegorz Z/3503/19 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 4:43.69 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA II B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
5 5 s 1 4:45.19 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA III MIREK Wacław Z/1888/18 2024 5 LDK!  KN B  
6 6 s 1 4:51.65 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2024 BEZ LDK!
7 7 s 1 5:03.60 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U23 MA -- KARAŚ Stanisław B.D. Z/1199/18 2024
8 8 s 1 5:03.96 GUMULSKA Magdalena Kraków Athletics Team 2008 U18 MA IV SOBCZYK Bogumiła Z/13860/21 2024
9 9 s 1 5:17.61 WÓJCIK Martyna KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/6556/23 2024
10 10 s 1 5:28.94 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -- GAJ Paulina Z/5002/21 2024 LDK!
11 11 s 1 5:41.02 KRAKOWSKA Amelia KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1403/24 2024
12 12 s 1 6:31.40 MARCZEWSKA Magdalena MKS Tempo Kęty 2005 U20 MA -- SYSAK Tomasz Z/3986/24 2024
3000 m K
1 1 s 1 9:45.89 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U23 MA I ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/3915/16 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 11:38.43 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2024 LDK!
3 3 s 1 11:45.52 NOWAK Monika SKSG Korona Szczecin 1981 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8903/21 2024
4 4 s 1 13:39.75 PRZECHRZTA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/0176/23 2024 LDK!
5 5 s 1 14:09.39 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/3613/20 2024 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.29 WÓJCIAK Roxana WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA 0.0 II CZYŻ Radosław Z/4560/23 2024 LDK!
2 2 s 1 12.67 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA 0.0 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 12.97 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U16 MA 0.0 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2024 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 11.74 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA +1.0 -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2024 LDK!
2 2 s 1 11.99 POLEWIAK Malina UKS-MOS Opole 2011 U14 OP +1.0 -- LACH Aleksandra # Z/1927/22 2024 LDK!
3 3 s 1 12.98 MILEWSKA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U14 MA +1.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/13809/21 2024 LDK!
4 4 s 1 14.10 SMURZYŃSKA Emma WKS Wawel Kraków 2012 U14 MA +1.0 -- CZYŻ Radosław Z/4493/24 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 2 s 1 14.36 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U18 MA -0.4 I JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
2 3 s 1 14.41 GAWLIK Julia UKS-MOS Opole 2008 U18 OP -0.4 I LACH Magdalena Z/5864/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 5 s 1 14.90 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U18 MA -0.4 II KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2024  KN B  
4 8 s 1 20.25 SIUTA Zuzanna UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA -0.4 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3642/24 2024 39
1 1 s 2 14.24 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U18 MA +0.5 I JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
2 4 s 2 14.54 GAWLIK Julia UKS-MOS Opole 2008 U18 OP +0.5 II LACH Magdalena Z/5864/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 6 s 2 15.43 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U18 MA +0.5 II KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2024  KN B  
4 7 s 2 19.96 SIUTA Zuzanna UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA +0.5 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3642/24 2024 43
100 m pł K
1 1 e 1 14.36 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -0.8 I DMP DMP U20 LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  OSU   KN B   123 152
2 2 e 1 15.21 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -0.8 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 e 1 15.33 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -0.8 II DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   88 133
4 4 e 1 15.56 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -0.8 II LACH Magdalena Z/0206/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 e 1 16.50 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U23 MA -0.8 III SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2024
6 6 e 1 16.69 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U20 PK -0.8 III TORBA Tomasz Z/3265/19 2024  OSU  
1 f 1 14.33 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP +0.9 I DMP DMP U20 LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  OSU   KN B   124 153
2 f 1 15.09 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +0.9 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 15.37 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +0.9 II DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   87 132
4 f 1 15.67 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP +0.9 II LACH Magdalena Z/0206/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 16.35 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U23 MA +0.9 III SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2024
6 f 1 16.35 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U20 PK +0.9 III TORBA Tomasz Z/3265/19 2024  OSU  
400 m pł K K
1 s 1 60.34 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP I LACH Magdalena B.D. Z/1145/20 2024 LDK!  KN B  
2 s 1 62.02 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2024
3 s 1 62.30 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 Sen OP I OLCZYK Hubert B.D. Z/2011/16 2024
4 s 1 64.03 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U23 MA II PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej , Z/1124/17 , 2024 LDK!
5 s 1 68.18 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP III DMP U20 LACH Magdalena B.D. Z/2803/18 2024 LDK!  OSU   109
1 1 s 2 62.98 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA II DMP DMP U20 CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024  KN B   106 140
2 2 s 2 64.06 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024  KN B   132
3 3 s 2 64.80 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 2 66.85 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 5 s 2 68.96 KRYSTYAN Laura TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U18 MA III WÓJCIK Teodor Z/5431/22 2024
6 6 s 2 77.52 TROJANOWSKA Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/5097/24 2024
4x100 m K
1 1 s 1 49.88 MAJOS Julia
WÓJCIAK Roxana
KANIA Justyna
NOWAK Natalia
WKS Wawel Kraków 2009
2010
2010
2009
U16 MLP -- KADUSZKIEWICZ Jerzy
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
KADUSZKIEWICZ Jerzy
Z/6107/23
Z/4560/23
Z/4581/23
Z/3190/22
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 51.64 SMURZYŃSKA Emma
GAŁKA Roksana
DUTKA-WOŁOCH Nicola
WILK Gabriela
WKS Wawel Kraków 2012
2011
2011
2011
U14 MLP -- CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
Z/4493/24
Z/3797/22
Z/0186/22
Z/5232/24
2024
2024
2024
2024




3 1 s 1 53.45 ORŁOWSKA Nina
ŻUK Daria
NOGA Wiktoria
KLATKA Natalia
WKS Wawel Kraków 2008
2007
2008
2008
U18 MLP -- KADUSZKIEWICZ Jerzy
KADUSZKIEWICZ Jerzy
KADUSZKIEWICZ Jerzy
KADUSZKIEWICZ Jerzy
Z/2037/22
Z/4167/23
Z/6357/23
Z/3193/22
2024
2024
2024
2024




4 2 s 1 57.68 GACEK Natalia
PAWLIK Olivia
MAMOŃ Małgorzata
RYCHTARCZYK Gabriela
UKS Gimpel Nowy Targ 2007
2007
2008
2007
U18 MLP -- JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
Z/3301/24
Z/3392/24
Z/3300/24
Z/3675/23
2024
2024
2024
2024




5 3 s 1 58.91 LIGAS Anna
KOPYCKA Julia
WYGRECKA Alicja
SIUTA Zuzanna
UKS Gimpel Nowy Targ 2009
2009
2009
2009
U16 MLP -- JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
Z/3638/24
Z/3640/24
Z/3643/24
Z/3642/24
2024
2024
2024
2024




3000 m prz K
1 1 s 1 11:53.11 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U20 MA III SUDOŁ Grzegorz # Z/7639/21 2024 LDK!
2 2 s 1 14:20.23 PIĄTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2024
  s 1 DNF SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
Wzwyż K
1 f 1 1.64 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA II DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   KN B   91 127
2 f 1 1.60 PŁONKA Anna KS AZS AWF Kraków 1982 Masters MA III ZAPART Stanisław Z/4980/24 2024
3 f 1 1.50 KOCHANOWSKA Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U20 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/14801/21 2024 LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.90 ZAWICKA Pola KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA III DMP U20 ZAPART Stanisław Z/1615/22 2024 123
2 f 1 2.50 DZIEDZIC Martyna KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/5259/24 2024
3 f 1 2.10 SOKOŁOWSKA Maria KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- ZAPART Stanisław Z/4671/17 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 5.57 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +0.8 II DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2024 97
2 f 1 5.51 WILGOCKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +0.4 II B.D. ZAPART Stanisław , Z/5533/23 , 2024
3 f 1 5.47 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP +1.7 II LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 5.44 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U18 MA -0.6 II ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2024 BEZ  KNF   KN B  
5 f 1 5.36 ŚLIWA Julia MOSM Tychy 2003 U23 SL -2.3 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!
6 f 1 5.16 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA -0.6 III DMP DMP U20 B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2024 LDK!  KN B   70 92
7 f 1 5.13 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +1.7 III KUKLA Rafał Z/0313/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 f 1 5.05 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U14 MA +0.2 IV WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2024 LDK!
9 f 1 5.02 ŻURAWSKA Patrycja LKS Stal Mielec 2006 U20 PK +2.2 IV TORBA Tomasz Z/0163/24 2024 LDK!  OSU   KN B  
10 f 1 4.94 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U23 MA -1.7 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2024
11 f 1 4.90 ŻUK Daria WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -3.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4167/23 2024
12 f 1 4.84 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -0.9 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2024  OSU   KN B  
13 f 1 4.73 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U18 MA -0.1 -- SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2024 LDK!  KN B  
14 f 1 4.70 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA +0.1 -- WÓJCIK Teodor Z/3498/19 2024 LDK!
15 f 1 4.68 KUSIAK Maja KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +0.3 -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/4487/24 , 2024
16 f 1 4.50 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
17 f 1 4.44 BURNS Larysa TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -0.4 -- WÓJCIK Weronika Z/5835/22 2024
18 f 1 4.39 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP -0.1 -- LACH Magdalena Z/0206/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
19 f 1 4.32 LIGAS Anna UKS Gimpel Nowy Targ 2009 U16 MA +0.7 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3638/24 2024 55
20 f 1 4.07 PAWLIK Olivia UKS Gimpel Nowy Targ 2007 U18 MA +0.6 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3392/24 2024 47
  f 1 NM TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/0363/16 2024 BEZ
  f 1 NM ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA 0.0 -- DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2024  OSU  
Trójskok K
1 f 1 11.03 ŻUK Daria WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -0.6 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4167/23 2024 104
2 f 1 11.01 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U18 MA +0.4 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2024 BEZ  KNF   KN B  
3 f 1 10.87 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U20 MA +0.9 III SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2024 BEZ LDK!
4 f 1 10.65 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 2010 U16 MA +2.2 IV ŁYSEK Tadeusz Z/4466/18 2024 BEZ
5 f 1 10.46 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -0.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2024  OSU   KN B  
6 f 1 9.55 NOGA Wiktoria WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA +0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6357/23 2024  OSU  
7 f 1 9.18 KONDZIELA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -0.1 -- JASIŃSKI Cyprian Z/12585/21 2024 LDK!
8 f 1 8.31 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -0.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2024  OSU  
  f 1 NM KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA 0.0 -- B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2024 LDK!  KN B  
Kula (3) K
1 f 1 11.10 SATORA Rita WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/1436/24 2024 98
2 f 1 9.97 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 1972 Masters MA -- SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2024 2
3 f 1 9.09 STOLARCZYK Martyna UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/3978/24 2024
4 f 1 7.28 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -- MUNIAK Michał # Z/3963/20 2024
5 f 1 7.23 RYCHTARCZYK Gabriela UKS Gimpel Nowy Targ 2007 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/3675/23 2024
6 f 1 5.76 RUDZKA Anna Wanda UKS Gimpel Nowy Targ 2007 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3393/24 2024 33
Kula (4) K
1 f 1 10.57 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA III MICHNIAK Jan Z/5237/19 2024  KN B  
Dysk (0.75) K
1 f 1 27.29 SATORA Rita WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA V MICHNIAK Jan Z/1436/24 2024
Dysk (1) K
1 f 1 38.47 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U23 MA II MICHNIAK Jan B.D. Z/2410/17 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 33.86 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 1972 Masters MA III SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2024 2
3 f 1 30.26 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U20 MA IV DMP U20 PATER Agnieszka Z/2224/18 2024 BEZ LDK!  KN B   100
Oszczep (500) K
1 f 1 46.84 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U18 MA II BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2024  KN B  
2 f 1 28.18 JASTRZĘBSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA V MICHNIAK Jan Z/2454/24 2024 LDK!
3 f 1 27.70 KUSIA Kamila SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -- MUNIAK Michał # Z/3967/20 2024
4 f 1 25.79 ZAJDEL Nina WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/2453/24 2024
5 f 1 24.09 MADEJ Olga WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/4652/23 2024
6 f 1 20.38 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U14 MA -- WITKOWSKI Marek # Z/9394/21 2024 LDK!
7 f 1 18.83 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA -- MUNIAK Michał # Z/3963/20 2024
8 f 1 18.64 MNISZAK Elena Maria UKS Gimpel Nowy Targ 2007 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3676/23 2024 37
Oszczep (600) K
1 f 1 48.25 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA I DMP DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5237/19 2024  KN B   129 155
2 f 1 37.40 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U23 MA III MICHNIAK Jan B.D. Z/2410/17 2024 LDK!  KN B  
100 m M
1 1 e 1 10.99 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -0.3 II DMP SZKOŁA Sebastian B.D. Z/5579/15 2024 103
2 8 e 1 11.51 TEREMBUŁA Maciej KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -0.3 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2024
3 14 e 1 11.92 PIÓRECKI Karol KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -0.3 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/6335/23 2024
4 15 e 1 11.97 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA -0.3 -- B.D. Z/13737/21 2024
5 19 e 1 12.14 TARKOWSKI Kamil KS Sprinterzy.com Kraków 1987 Masters MA -0.3 -- B.D. Z/0221/24 2024
6 20 e 1 12.20 DANKÓW Antoni UKS-MOS Opole 2009 U16 OP -0.3 IV LACH Magdalena Z/8162/21 2024 LDK!  OSU  
7 25 e 1 12.53 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U23 MA -0.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
8 30 e 1 13.86 NOCUŃ Adam WKS Wawel Kraków 1970 Masters MA -0.3 -- B.D. Z/5267/24 2024
1 5 e 2 11.36 POZYCHANIUK Vladyslav KS Sprinterzy.com Kraków 2007 U18 MA +0.2 III B.D. Z/6123/23 2024
2 10 e 2 11.53 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +0.2 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2024 LDK!
3 18 e 2 12.09 POLAK Konrad UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U18 MA +0.2 IV KUKLA Rafał Z/2008/21 2024 LDK!  OSU  
4 26 e 2 12.69 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U18 MA +0.2 -- WAŁASZEK Jarosław Z/10092/21 2024 LDK!
5 27 e 2 13.28 PIÓRECKI Filip SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA +0.2 -- MUNIAK Michał Z/6716/23 2024 LDK!
1 3 e 3 11.13 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA -0.8 II WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2024
2 7 e 3 11.50 TOBIASZ Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U18 MA -0.8 III KUCZEK Piotr Z/4284/24 2024
3 13 e 3 11.91 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -0.8 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2024 LDK!
4 17 e 3 12.08 KEMPF Jan KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -0.8 IV SZKOŁA Sebastian Z/0656/24 2024
5 28 e 3 13.38 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA -0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/1948/22 2024 LDK!
1 2 e 4 11.10 SARLEJ Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +0.1 II KUKLA Rafał Z/6007/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 9 e 4 11.52 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +0.1 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2024
3 11 e 4 11.71 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.1 III GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!  OSU  
4 21 e 4 12.23 CICHORZ Grzegorz SKS Kusy Kraków 2009 U16 MA +0.1 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/6144/23 2024
5 22 e 4 12.24 WCISŁO Kacper TZSN Start Tarnów 2005 U20 MA +0.1 -- KUCZEK Piotr Z/11110/21 2024
6 23 e 4 12.30 KWACZAŁA Oliwier MKS Tempo Kęty 2005 U20 MA +0.1 -- SYSAK Tomasz Z/4164/23 2024
7 29 e 4 13.75 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2024 LDK!
1 4 e 5 11.19 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +0.3 II DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/3144/20 2024  KN B   87 127
2 6 e 5 11.40 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +0.3 III DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2024  OSU   72 115
3 12 e 5 11.73 WCIŚLAK Norbert UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U18 MA +0.3 III KUKLA Rafał Z/5095/24 2024 LDK!  OSU  
4 16 e 5 11.97 PRACUCH Kajetan KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +0.3 IV GUJA Marta Z/1411/24 2024 LDK!  OSU  
5 24 e 5 12.40 MENDOZA TORRES Jan Ferrer TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA +0.3 V SKOCZEŃ Marcin Z/5757/23 2024 LDK!
1 f 1 11.00 SARLEJ Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +1.2 II KUKLA Rafał Z/6007/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 11.14 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL +1.2 II DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/3144/20 2024  KN B   91 130
3 f 1 11.39 TEREMBUŁA Maciej KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +1.2 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2024
4 f 1 11.41 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +1.2 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2024 LDK!
5 f 1 11.41 POZYCHANIUK Vladyslav KS Sprinterzy.com Kraków 2007 U18 MA +1.2 III B.D. Z/6123/23 2024
6 f 1 11.68 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA +1.2 III GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 11.78 WCIŚLAK Norbert UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U18 MA +1.2 IV KUKLA Rafał Z/5095/24 2024 LDK!  OSU  
8 f 1 11.97 PIÓRECKI Karol KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +1.2 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/6335/23 2024
1 f 2 11.46 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -0.3 III DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2024  OSU   68 112
2 f 2 11.49 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -0.3 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2024
3 f 2 12.59 KWACZAŁA Oliwier MKS Tempo Kęty 2005 U20 MA -0.3 -- SYSAK Tomasz Z/4164/23 2024
1 f 3 10.94 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -1.0 II DMP SZKOŁA Sebastian B.D. Z/5579/15 2024 107
2 f 3 11.21 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA -1.0 II WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2024
3 f 3 12.05 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA -1.0 -- B.D. Z/13737/21 2024
200 m M
1 1 s 1 21.88 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -0.4 I SZKOŁA Sebastian B.D. Z/5579/15 2024
2 2 s 1 22.16 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -0.4 II GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024
3 3 s 1 22.36 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA -0.4 II CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  KNS  
4 6 s 1 22.91 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA -0.4 III WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2024
5 7 s 1 23.03 TRELA Sebastian KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -0.4 III DMP U20 GUJA Marta Z/0728/24 2024 LDK!  OSU   115
6 11 s 1 23.30 POZYCHANIUK Vladyslav KS Sprinterzy.com Kraków 2007 U18 MA -0.4 III B.D. Z/6123/23 2024
1 4 s 2 22.65 SARLEJ Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA 0.0 II KUKLA Rafał Z/6007/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 5 s 2 22.90 BIZOŃ Marcin KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA 0.0 III GIZA Maciej B.D. Z/2318/19 2024 LDK!
3 8 s 2 23.14 TOBIASZ Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U18 MA 0.0 III KUCZEK Piotr Z/4284/24 2024
4 9 s 2 23.17 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA 0.0 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2024
5 10 s 2 23.19 WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA 0.0 III GIZA Andrzej B.D. Z/4249/17 2024 LDK!  KN B  
6 12 s 2 23.45 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA 0.0 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2024 LDK!
7 14 s 2 23.93 TEREMBUŁA Maciej KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA 0.0 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2024 96
1 13 s 3 23.59 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +0.3 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2024  OSU  
2 15 s 3 24.04 PIÓRECKI Karol KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +0.3 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/6335/23 2024
3 17 s 3 24.40 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA +0.3 -- B.D. Z/13737/21 2024
4 18 s 3 24.41 SZOPA Piotr MKS Tempo Kęty 2008 U18 MA +0.3 -- SYSAK Tomasz Z/4173/23 2024
5 19 s 3 25.24 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U18 MA +0.3 -- WAŁASZEK Jarosław Z/10092/21 2024 LDK!
6 20 s 3 25.27 WCISŁO Kacper TZSN Start Tarnów 2005 U20 MA +0.3 -- KUCZEK Piotr Z/11110/21 2024
1 16 s 4 24.37 GÓRKA Eryk KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -0.5 IV MIREK Wacław Z/4470/24 2024
2 22 s 4 27.38 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2024 LDK!
3 21 s 4 27.38 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA -0.5 -- WAŁASZEK Jarosław Z/1948/22 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.96 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA II DMP DMP U20 CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK! 90 131
2 2 s 1 50.33 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/4108/19 2024 LDK!  KN B   128
3 3 s 1 50.47 RYSZKA Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP II DMP U20 JASIŃSKI Cyprian Z/6199/23 2024  KN B   126
4 5 s 1 51.52 GÓRKA Eryk KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA III MIREK Wacław Z/4470/24 2024
5 8 s 1 53.02 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U23 SL -- GAWLINA Józef Z/2206/20 2024
1 4 s 2 50.49 BIGAJ Dawid KS Pointer Siercza 2007 U18 MA II SIKORA Bartosz # Z/5754/21 2024 LDK!
2 6 s 2 52.79 KUPIEC Tomasz UKS Lider Siercza 1982 Masters MA -- B.D. Z/1485/20 2024
3 7 s 2 52.86 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA IV DMP U20 CZYŻ Radosław Z/3141/20 2024 102
4 9 s 2 56.39 FILICIAK Antoni KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2682/22 2024
800 m M
1 1 s 1 1:53.65 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP II DMP DMP U20 LACH Magdalena Z/1356/20 2024 LDK!  OSU   KN B   96 136
2 2 s 1 1:54.56 KOWALCZYK Krzysztof Kraków Athletics Team 2001 Sen MA II DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/3075/16 , 2024 88
3 3 s 1 1:54.88 ĆWIKŁA Hubert KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA II SUDOŁ Grzegorz Z/1403/19 2024
4 4 s 1 1:56.18 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP II DMP DMP U20 LACH Magdalena Z/0209/19 2024 LDK!  OSU   KN B   75 124
5 5 s 1 1:56.31 PIĄTKOWSKI Piotr Kraków Athletics Team 1983 Masters MA II DMP SOBCZYK Grzegorz Z/3636/22 2024 75
6 6 s 1 1:56.90 ZWIERNIAK Aleksander UKS Lider Siercza 1993 Sen MA II B.D. Z/1441/23 2024
7 7 s 1 1:57.76 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP III LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2024 LDK!
8 10 s 1 2:00.02 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA III MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2024
9 11 s 1 2:00.57 DĄBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2024
  s 1 DNF ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team 1999 Sen MA -- DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/0312/15 , 2024
1 8 s 2 1:58.70 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U18 SL III DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2024 LDK!  KN B  
2 9 s 2 1:59.68 FORYŚ Mateusz KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/4584/17 2024 LDK!
3 12 s 2 2:02.76 KANTYKA Kacper Kraków Athletics Team # 2007 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz Z/8554/21 2024
4 13 s 2 2:04.21 KRAIEVSKYI Andrii KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/2751/23 2024 LDK!
5 14 s 2 2:06.89 OSIKA Dawid KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U18 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/2753/23 2024 LDK!
6 15 s 2 2:08.06 NOSAL Karol SKL Sucha Beskidzka 2005 U20 MA -- WITKOWSKI Marek Z/3245/22 2024
7 16 s 2 2:08.26 KUTERBA Piotr KS Pointer Siercza 1987 Masters MA -- SIKORA Bartosz # Z/0729/24 2024
8 17 s 2 2:09.11 KACZMARCZYK Seweryn KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/13564/21 2024
9 18 s 2 2:13.32 RZĄSA Franciszek KS AZS AWF Kraków # 2003 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/5803/24 2024
1500 m M
1 1 s 1 4:26.73 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 4:29.97 GUZIK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2004 U23 MA -- WITKOWSKI Marek Z/1776/23 2024
3 3 s 1 4:31.80 SZELIGA Szymon UKS Romer Rabka-Zdrój 2007 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/2465/23 2024
4 4 s 1 4:34.78 BARTYZEL Michał UKS Lider Siercza 1984 Masters MA -- B.D. Z/1231/23 2024
  s 1 DNF ĆWIKŁA Hubert KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/1403/19 2024
3000 m M
1 1 s 1 8:59.33 GŁÓD Aleksander KS Vertical Rytro 2006 U20 MA III DUDCZAK Michał Z/4055/24 2024
2 2 s 1 9:19.97 FILICIAK Michał KS AZS AWF Kraków 1984 Masters MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/9118/21 2024
3 3 s 1 9:23.91 KALEMBKA Kamil KS Olkusz 2000 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/6017/15 2024
4 4 s 1 9:37.94 SOBCZYŃSKI Patryk UKSM Ekipa Bielachy Kielce 2002 U23 SK -- B.D. Z/4285/20 2024
5 5 s 1 11:10.27 KUBLA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2880/22 2024
  s 1 DNF BACHLEDA Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2497/19 2024
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.92 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +0.5 II DMP U20 GIZA Maciej Z/3996/20 2024 LDK!  KN B   131
2 2 e 1 15.14 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA +0.5 III CZYŻ Radosław Z/1763/22 2024  KN B  
3 3 e 1 15.98 DZAŁBA Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP +0.5 IV JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2024 LDK!
1 f 1 14.83 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA +1.6 II DMP U20 GIZA Maciej Z/3996/20 2024 LDK!  KN B   133
2 f 1 15.05 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA +1.6 III CZYŻ Radosław Z/1763/22 2024  KN B  
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.48 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +0.1 I DMP U20 SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej , Z/3285/19 , 2024 LDK!  KNF   153
1 1 f 1 14.35 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA +0.4 I DMP U20 SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej , Z/3285/19 , 2024 LDK!  KNF   157
110 m pł M
1 1 e 1 14.95 MEHLICH Piotr KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL +0.1 I DMP B.D. MEHLICH Krzysztof , Z/0633/19 , 2024 LDK! 108
2 2 e 1 15.50 WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +0.1 II GIZA Andrzej B.D. Z/4249/17 2024 LDK!  KN B  
1 f 1 15.17 MEHLICH Piotr KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL +0.4 II DMP B.D. MEHLICH Krzysztof , Z/0633/19 , 2024 LDK! 98
2 f 1 15.23 WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA +0.4 II GIZA Andrzej B.D. Z/4249/17 2024 LDK!  KN B  
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 54.22 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/4111/19 2024  KN B   140
2 2 s 1 55.68 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA II DMP U20 CZYŻ Radosław Z/5497/19 2024 LDK!  KN B   127
3 3 s 1 57.43 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA III DMP U20 CZYŻ Radosław Z/1763/22 2024  KN B   110
4 4 s 1 59.00 DZAŁBA Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP IV JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2024 LDK!
5 5 s 1 62.74 KOLCZYK Miłosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2007 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/5429/23 2024 LDK!
6 6 s 1 63.65 BIERNAT Franciszek WKS Wawel Kraków 2008 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3962/24 2024  OSU  
400 m pł M
1 1 s 1 51.94 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA I DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. Z/0021/16 2024 LDK!  KN B   142
2 2 s 1 55.47 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 Sen DS II B.D. Z/3667/15 2024
3 3 s 1 55.76 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP II DMP LACH Magdalena Z/2804/18 2024 LDK!  KN B   91
4 4 s 1 59.58 KOCHANOWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP IV DMP U20 JASIŃSKI Cyprian Z/10831/21 2024 LDK! 101
5 5 s 1 63.97 COULIBALY David KS AZS AWF Kraków 2006 U20 MA -- ZAPART Stanisław Z/4435/23 2024
4x100 m M
1 1 s 1 43.59 WCIŚLAK Norbert
MAZUR Jakub
POLAK Konrad
SARLEJ Jakub
UKS bieganie.pl Stryszawa 2007
2008
2007
2008
U18 MLP -- KUKLA Rafał
KUKLA Rafał
KUKLA Rafał
KUKLA Rafał
Z/5095/24
Z/2001/21
Z/2008/21
Z/6007/23
2024
2024
2024
2024




  s 1 DQ PŁASZEWSKI Bartosz
CICHY Tymoteusz
KEMPF Jan
TRELA Sebastian
KS AZS AWF Kraków 2007
2008
2007
2007
U18 MLP -- GIZA Maciej
GUJA Marta
SZKOŁA Sebastian
GUJA Marta
Z/3996/20
Z/3998/20
Z/0656/24
Z/0728/24
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 f 1 1.95 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U23 MA II SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  KN B  
1 f 1 1.95 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024 87
3 f 1 1.90 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA III DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  OSU   KN B   76 116
4 f 1 1.85 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2024
5 f 1 1.70 KUROWSKI Adrian KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/12696/21 , 2024
6 f 1 1.30 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA -- B.D. Z/14448/21 2024
Tyczka M
1 f 1 3.40 SKUPIEŃ Marek KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/5096/24 , 2024
2 f 1 3.20 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024
W dal M
1 f 1 6.39 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 Sen MA -0.9 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2024 3
2 f 1 6.29 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA -0.7 IV KUKLA Rafał Z/2001/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 5.76 JANISZEWSKI Franciszek WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -0.7 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1274/23 2024  OSU  
4 f 1 5.25 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U20 MA -0.9 -- PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2024
5 f 1 4.95 SZOPA Piotr MKS Tempo Kęty 2008 U18 MA +0.3 -- SYSAK Tomasz Z/4173/23 2024
6 f 1 4.73 KWACZAŁA Oliwier MKS Tempo Kęty 2005 U20 MA -3.1 -- SYSAK Tomasz Z/4164/23 2024
7 f 1 4.21 DZIADKOWIEC Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U18 MA -0.7 -- WÓJCIK Teodor Z/5102/24 2024
8 f 1 4.12 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA -0.2 -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2024 LDK!
9 f 1 3.93 KOPACZ Filip SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -1.7 -- MUNIAK Michał Z/3814/21 2024
Trójskok M
1 f 1 15.73 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom 2000 Sen MZ +1.3 I DMP BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNS   135
2 f 1 15.66 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD +0.9 I DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  KNF   132
3 f 1 15.45 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA +0.6 I DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2024  KN B   125
4 f 1 15.22 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA +0.7 I KUKLA Rafał Z/1284/12 2024 1
5 f 1 14.75 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U23 PK -0.9 II TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 14.35 GŁÓWCZYK Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2001 Sen MA -0.7 III B.D. B.D. , Z/6457/15 , 2024
7 f 1 13.98 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA +0.4 III DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024 77
8 f 1 12.74 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA +0.2 IV DMP DMP U20 WĄSOWICZ Marek Z/3174/18 2024 BEZ LDK!  KN B   43 90
9 f 1 12.60 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U18 MA +0.7 IV KUKLA Rafał Z/2001/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
10 f 1 12.25 JANISZEWSKI Franciszek WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA +1.2 -- DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1274/23 2024  OSU   32 80
Kula (5) M
1 f 1 12.87 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U18 MA IV KUKLA Rafał Z/0315/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 11.90 GUGUŁA Radosław KS AZS AWF Kraków 2008 U18 MA -- DMP U20 MUNIAK Michał Z/4707/18 2024 LDK! 87
3 f 1 11.75 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- B.D. Z/2763/20 2024
4 f 1 11.64 CĄBER Wiktor WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA V B.D. Z/4836/24 2024
5 f 1 11.53 BURCHYK Dmytro WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA V MICHNIAK Jan Z/2455/24 2024
6 f 1 7.55 HAŁATEK Filip SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- MUNIAK Michał Z/3812/21 2024 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.24 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U20 MA II PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2024 LDK!
2 f 1 12.32 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U20 MA IV KUKLA Rafał Z/2004/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 10.30 FILIPEK Piotr WKS Wawel Kraków 2006 U20 MA -- MICHNIAK Jan Z/2747/20 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 15.11 GĄSIOROWSKI Marcin KS AZS AWF Kraków 1981 Masters MA I B.D. Z/3880/20 2024 1
2 f 1 10.72 SIĘKA Łukasz Jan UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U23 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/9183/21 2024
Dysk (0.75) M
1 f 1 25.34 ŻUBROWSKI Bernard WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA -- B.D. Z/5892/24 2024
Dysk (1) M
1 f 1 36.02 CĄBER Wiktor WKS Wawel Kraków 2010 U16 MA IV B.D. Z/4836/24 2024
Dysk (1.5) M
1 f 1 43.12 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA III DMP U20 B.D. Z/2763/20 2024 120
Dysk (1.75) M
1 f 1 34.55 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2024 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 41.20 GĄSIOROWSKI Marcin KS AZS AWF Kraków 1981 Masters MA II B.D. Z/3880/20 2024 1
2 f 1 37.19 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA III NIERODA Renata Z/4052/17 2024
3 f 1 33.50 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3050/18 2024
Oszczep (600) M
1 f 1 24.09 HAŁATEK Filip SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- MUNIAK Michał Z/3812/21 2024 LDK!
  f 1 NM KOPACZ Filip SKS Kusy Kraków 2010 U16 MA -- MUNIAK Michał Z/3814/21 2024
Oszczep (700) M
1 f 1 24.20 RUSIN Oliwier SKL Sucha Beskidzka 2007 U18 MA -- BALCER Marcin Z/0229/24 2024
Oszczep (800) M
1 f 1 52.20 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków 2000 Sen MA III DMP MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2024 67
2 f 1 35.33 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3050/18 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 23.231309890747 sekund