Włocławek 07 - 08.06.2024
Ogólnopolskie Zawody-Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w LA U18, U20 i U23 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.10 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2004 U23 MZ +0.4 I MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  KN B  
2 2 s 1 12.15 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP +0.4 I DMP WALCZAK Michał Z/1077/18 2024 LDK! 120
3 3 s 1 12.18 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U23 DS +0.4 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF  
4 4 s 1 12.31 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U23 LU +0.4 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. , Z/4328/18 , 2024  KN B  
5 5 s 1 12.43 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U23 LU +0.4 II MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  KN B  
6 s 1 12.89 BATURO Nina GKS Olimpia Grudziądz 2010 U16 KP +0.4 III DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał , Z/1597/20 , 2024 LDK!
7 6 s 1 12.91 MACIASZCZYK Klaudia KSLZS Kruszwica 2002 U23 KP +0.4 III DMP B.D. Z/3584/17 2024 77
1 4 e 1 12.06 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ -0.8 I BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2024 LDK!  KN B  
2 7 e 1 12.58 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U20 LU -0.8 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/0401/19 2024 LDK!
3 10 e 1 12.68 KAWAŁEK Julia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU -0.8 II LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2024 LDK!  OSU  
4 13 e 1 12.84 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2006 U20 PD -0.8 III GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 17 e 1 13.10 KOTEWICZ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -0.8 III B.D. MARCINIAK Roman , Z/0068/20 , 2024 LDK!
6 19 e 1 13.14 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U20 DS -0.8 III BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2024  OSU   KN B  
7 22 e 1 13.43 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB -0.8 IV WALCZAK Piotr Z/0818/20 2024 LDK!
1 3 e 2 12.00 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -1.4 I WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  KNF   OSU  
2 12 e 2 12.81 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL -1.4 III DMP DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek , Z/3419/18 , 2024 4 LDK! 82 120
3 14 e 2 13.01 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U20 LU -1.4 III DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2024 LDK! 111
4 15 e 2 13.06 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP -1.4 III STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2024 LDK!  KN B  
5 16 e 2 13.07 MULLER Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP -1.4 III MARCINIAK Roman Z/1971/24 2024
6 18 e 2 13.10 GREGORCZYK Klaudia RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ -1.4 III BŁASIŃSKA Aneta Z/9493/21 2024
7 23 e 2 13.68 MIELEWCZYK Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U20 PM -1.4 IV JASKUŁKA Teresa Z/10482/21 2024
1 2 e 3 11.95 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU -0.3 I GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2024 LDK!  KN B  
2 6 e 3 12.49 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL -0.3 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/2265/20 2024 LDK! 99 134
3 9 e 3 12.68 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U20 LU -0.3 II DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej , Z/0513/19 , 2024 LDK! 89 126
1 1 e 4 11.81 ADAMCZYK Julia RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ +1.2 M BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  KNF   OSU  
2 5 e 4 12.29 OBAREK Anastazja LKS Maraton Turek 2005 U20 WP +1.2 II RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13170/21 2024
3 8 e 4 12.68 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U20 DS +1.2 II MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 11 e 4 12.69 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica 2005 U20 KP +1.2 II GOTÓWKA Monika Z/3556/18 2024
5 20 e 4 13.23 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U20 LU +1.2 IV DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2024 LDK! 62 102
6 21 e 4 13.42 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP +1.2 IV WALCZAK Katarzyna Z/0267/20 2024 LDK!
1 2 e 5 12.15 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS +1.0 I MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2024 LDK!  KN B  
2 7 e 5 12.66 TOMCZYK Natalia KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +1.0 II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3217/20 2024 LDK!  OSU   KN B   90 127
3 8 e 5 12.76 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +1.0 III JUNIEWICZ Jakub Z/5053/22 2024 LDK!  OSU  
4 22 e 5 13.44 PAWELA Sylwia MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP +1.0 IV ŁUCZAK Bernadeta Z/5268/22 2024
5 24 e 5 13.46 SOLARCZYK Nikola UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP +1.0 IV OLSZYNA Waldemar Z/6371/22 2024
6 25 e 5 13.50 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +1.0 IV WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2024 LDK!
7 35 e 5 13.90 ŚLIZANOWSKA Marta KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP +1.0 -- LUZAK Andrzej Z/1032/20 2024
1 1 e 6 12.13 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -1.1 I ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 12 e 6 12.93 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -1.1 III DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2024 BEZ LDK!  OSU   115
3 16 e 6 13.25 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP -1.1 IV OLSZYNA Waldemar Z/2592/21 2024 LDK!
4 19 e 6 13.39 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD -1.1 IV PIASECKI Marcin Z/1596/22 2024 LDK!  KN B  
5 27 e 6 13.53 KAŁAJAK Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -1.1 IV DMP U20 WALCZAK Katarzyna Z/0251/20 2024 LDK! 90
6 32 e 6 13.72 CIEŚLA Aleksandra AL Międzyzdroje 2007 U18 ZP -1.1 IV BŁOCIAN Rafał Z/0933/22 2024 LDK!
7 34 e 6 13.80 MARCIŃCZYK Martyna OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -1.1 IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/12988/21 2024  OSU   81
1 9 e 7 12.76 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -1.3 III WISZ Mateusz Z/13818/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 14 e 7 13.04 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U18 WN -1.3 III OSTANEK Aneta Z/3796/20 2024 LDK!  KN B  
3 28 e 7 13.58 DROBNIKOWSKA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -1.3 IV DMP U20 WALCZAK Marek Z/0868/23 2024 89
4 29 e 7 13.59 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -1.3 IV DMP GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   47
5 33 e 7 13.75 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM -1.3 IV SZPALERSKI Adam Z/2132/21 2024 LDK!
6 37 e 7 14.06 KACPRZYK Natalia AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP -1.3 -- BŁOCIAN Rafał Z/3884/20 2024 LDK!
1 3 e 8 12.44 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD -1.0 II SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert , Z/0010/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 11 e 8 12.88 RECKA Julia AML Słupsk 2008 U18 PM -1.0 III DMP U20 DIAK Mateusz Z/5504/22 2024 LDK!  OSU   117
3 20 e 8 13.41 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -1.0 IV OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2024 LDK!  KN B  
4 30 e 8 13.60 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -1.0 IV PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2024 LDK!
5 31 e 8 13.60 WOŹNIAK Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 2008 U18 LU -1.0 IV KAMIEŃ Mirosław Z/5899/23 2024 LDK!
6 40 e 8 14.54 MŁYŃSKA Paulina AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP -1.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/3085/20 2024 LDK!
1 5 e 9 12.53 MARCYNIUK Lena MKL Chełm 2008 U18 LU -1.2 II LESZCZYŃSKI Damian Z/2122/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 10 e 9 12.84 BARICA Kinga Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -1.2 III OSTANEK Aneta Z/0728/23 2024 LDK!  KN B  
3 17 e 9 13.27 KAŹMIERCZAK Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -1.2 IV WALCZAK Katarzyna Z/0181/22 2024 LDK!
4 18 e 9 13.31 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -1.2 IV SASKA Tomasz Z/10607/21 2024 LDK!
5 23 e 9 13.45 SALNIKOW Pola KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD -1.2 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 36 e 9 13.92 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U18 OP -1.2 -- PIERÓG Paweł Z/9269/21 2024 LDK!  OSU  
7 38 e 9 14.10 BANASZEWSKA Wiktoria LUKS Hańcza Suwałki 2007 U18 PD -1.2 -- PIEKARSKA Monika Z/3523/24 2024
8 39 e 9 14.18 SPYCHALSKA Iga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -1.2 -- MARCINIAK Roman Z/0320/19 2024
1 4 e 10 12.53 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP -0.3 II DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2024 LDK!  KN B   133
2 6 e 10 12.54 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U18 WN -0.3 II OSTANEK Aneta Z/12559/21 2024 LDK!  KN B  
3 13 e 10 13.03 BACZYŃSKA Zuzanna KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -0.3 III SUPROŃ Jarosław Z/4689/22 2024  OSU   KN B  
4 15 e 10 13.08 MUSIELAK Iga WMLKS Pomorze Stargard 2008 U18 ZP -0.3 III KRZYSIEK Zbigniew Z/1661/20 2024 LDK!  OSU  
5 21 e 10 13.43 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP -0.3 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2024  OSU  
6 26 e 10 13.51 BECZAK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U18 MZ -0.3 IV WITKOWSKI Bartosz Z/1802/21 2024 LDK!
7 41 e 10 15.22 MAJEWSKA Weronika MKS Agros Chełm 2007 U18 LU -0.3 -- MAZUREK Marek Z/1401/24 2024
1 1 f 1 11.71 ADAMCZYK Julia RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ +1.4 M BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 1 11.76 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU +1.4 M GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 11.79 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP +1.4 M WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  KNF   OSU  
4 4 f 1 11.97 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ +1.4 I BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 12.07 OBAREK Anastazja LKS Maraton Turek 2005 U20 WP +1.4 I RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13170/21 2024
6 6 f 1 12.24 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U20 LU +1.4 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/0401/19 2024 LDK!
7 7 f 1 12.32 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL +1.4 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/2265/20 2024 LDK! 109 142
8 8 f 1 12.68 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U20 DS +1.4 II MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 1 f 2 11.86 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP +1.6 I ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 2 f 2 12.10 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS +1.6 I MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 2 12.23 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP +1.6 II DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2024 LDK!  KN B   146
4 4 f 2 12.27 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +1.6 II SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert , Z/0010/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 2 12.36 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U18 WN +1.6 II OSTANEK Aneta Z/12559/21 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 2 12.38 MARCYNIUK Lena MKL Chełm 2008 U18 LU +1.6 II LESZCZYŃSKI Damian Z/2122/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 f 2 12.61 KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +1.6 II JUNIEWICZ Jakub Z/5053/22 2024 LDK!  OSU  
8 8 f 2 12.66 TOMCZYK Natalia KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +1.6 II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3217/20 2024 LDK!  OSU   KN B   90 127
400 m K
1 1 s 1 56.50 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL I DMP MICHALSKA Alicja B.D. Z/1030/22 2024 LDK! 112
2 2 s 1 57.32 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U23 WN II ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
3 3 s 1 59.64 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2024
4 4 s 1 64.40 LEWIŃSKA Agata RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0784/20 2024 LDK!
5 5 s 1 67.02 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U23 LU -- MAZUREK Marek Z/2807/20 2024
1 s 2 60.04 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U20 KP III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2024 LDK!
2 12 s 2 60.76 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U20 OP III PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 14 s 2 61.87 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL III CIUK Marek Z/0938/20 2024 BEZ LDK!
4 15 s 2 63.40 BOGDANOWICZ Aneta KS Podlasie Białystok 2006 U20 PD IV SIENKIEWICZ Karol ZALEWSKI Jan , Z/4892/19 , 2024 LDK!
5 16 s 2 66.18 BIENIASZEK Karolina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP -- DMP U20 WALCZAK Michał Z/0484/22 2024 72
1 6 s 3 59.78 WOŚ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL III CIUK Marek Z/1527/19 2024 LDK!  KN B  
2 8 s 3 60.40 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/0351/18 2024 2 LDK!  OSU  
3 9 s 3 60.41 STAWSKA Natalia UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U20 WP III ZAWORSKI Marek Z/0865/23 2024 LDK!
4 10 s 3 60.48 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U20 DS III DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2024 LDK!  OSU   71 110
5 11 s 3 60.66 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2024 5
6 13 s 3 61.36 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U20 WN III SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
1 1 s 4 53.64 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ M BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 4 54.04 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U20 PM M JASKUŁKA Teresa B.D. Z/3720/17 2024  KNF  
3 3 s 4 54.40 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU M CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
4 4 s 4 56.99 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm 2005 U20 LU II B.D. Z/3169/19 2024  KN B  
5 5 s 4 58.38 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U20 LB II DMP U20 WISZ Dariusz Z/1029/20 2024 LDK!  OSU   KN B   126
6 7 s 4 60.12 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U20 ZP III WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2024 LDK!  KN B  
1 9 s 5 61.05 SZWEDZIK Aleksandra Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD III PAŚ Mariusz Z/3282/20 2024 LDK!
2 14 s 5 63.10 GÓRAZDA Patrycja LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/5755/23 2024
3 16 s 5 63.42 WIECZOREK Hanna MKS Hermes Gryfino 2007 U18 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/9286/21 2024 LDK!
4 18 s 5 65.55 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2024 BEZ LDK!
5 19 s 5 67.56 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2024 LDK!
6 20 s 5 67.95 CHYTROWSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/6239/23 2024
7 21 s 5 69.44 KAROLAK Martyna KS Stal Pleszew 2008 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5569/22 2024 LDK!
8 22 s 5 70.18 STOLARCZYK Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4878/24 2024 LDK!
1 6 s 6 60.10 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS III WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/2898/20 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 8 s 6 60.86 ŁADOŃ Julia KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP III GOTÓWKA Monika Z/1031/20 2024
3 11 s 6 61.38 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2024 LDK!
4 12 s 6 62.36 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U18 PM IV DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/2345/20 2024 LDK!  OSU   KN B   96
5 13 s 6 62.95 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL IV DMP DMP U20 RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/12476/21 , 2024 BEZ LDK! 49 92
6 15 s 6 63.27 KARNAŚ Anna SMKS Parasol Wrocław 2008 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/5662/21 2024 LDK!  OSU  
7 17 s 6 64.00 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2024 LDK!  KN B  
  s 6 DNF STEFAŃSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/12538/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 1 s 7 57.01 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U18 WP II RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 7 57.85 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD II DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/2309/21 2024 LDK!  KN B   97 131
3 3 s 7 59.04 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U18 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 7 59.46 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 7 60.08 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U18 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2024 LDK!
6 7 s 7 60.27 GIERACH Maja LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/5735/23 2024
7 10 s 7 61.11 GOLANOWSKA Iga UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/0163/20 2024 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:29.03 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U23 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2024 3 LDK!  KNF  
2 2 s 1 4:38.85 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U23 WP II CHMIELARZ Lucyna B.D. Z/1944/19 2024 LDK!
1 s 2 4:38.44 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U20 LD II RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 s 2 4:39.50 KOPEĆ Gabriela SMKS Parasol Wrocław 2006 U20 DS II B.D. MILANOWICZ Aleksandra , Z/0519/20 , 2024 LDK!  KN B  
3 s 2 4:40.05 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U20 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 s 2 4:41.92 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U20 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2024 LDK!  KN B  
5 s 2 4:42.56 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U20 WP II ZDONEK Filip Z/0987/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 s 2 4:44.58 BOROWSKA Kinga SMKS Parasol Wrocław 2006 U20 DS III GOLEC Dominik Z/0521/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 s 2 4:45.46 BIGDOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL III TRĄBCZYŃSKA Żaneta TRĄBCZYŃSKA Żaneta , Z/14244/21 , 2024 LDK!
8 s 2 4:46.81 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U20 PM III WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2024 LDK!  KN B  
9 s 2 5:00.41 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U20 PM IV KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0055/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
10 s 2 5:03.03 POSŁUSZNA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U20 LU IV DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/1568/23 2024  OSU   38 89
11 s 2 5:07.14 WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U20 SL IV LAMCH Czesław Z/4608/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
12 s 2 5:21.71 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2024 LDK!
1 7 s 3 5:01.84 ŚWIERCZYŃSKA Alicja WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew # Z/5331/19 2024 LDK!
2 8 s 3 5:01.93 WALCZAK Iga AML Słupsk 2008 U18 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/2586/23 2024 LDK!
3 10 s 3 5:06.11 MAZUR Blanka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL IV DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/1959/22 2024 LDK!  OSU   33 86
4 12 s 3 5:13.65 BOREK Alicja MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP -- BOREK Monika # Z/0192/24 2024
5 14 s 3 5:20.52 MAŁECKA Dominika LKS Osuchów 2008 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3572/22 2024
6 15 s 3 5:24.72 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz , Z/3461/19 , 2024 LDK!
7 16 s 3 5:29.22 KUCZYŃSKA Natalia MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/1700/23 2024 LDK!  OSU  
8 17 s 3 5:37.98 KUŹNIAK Magdalena NKS Start Namysłów 2008 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/8964/21 2024 LDK!
  s 3 DNF KOGUT Amelia MKL Chełm 2008 U18 LU -- SEREJ Łukasz SEREJ Łukasz , Z/0921/22 , 2024 LDK!
1 1 s 4 4:48.78 BRUDNY Regina RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ III DMP DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/12996/21 2024 LDK!  OSU   KN B   65 114
2 2 s 4 4:49.42 ZDOBYLAK Zofia SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0215/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 4 4:50.40 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3549/20 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 4 4:52.98 CIECIERSKA Amelia UKS Orlica Domaniów 2008 U18 DS III MIKODA Lilla Z/9473/21 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 4 4:53.88 ZDUNEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U18 LU III MAZUREK Marek Z/1654/24 2024
6 6 s 4 4:59.17 PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U18 WP IV ZDONEK Filip Z/2009/20 2024 LDK!  OSU  
7 9 s 4 5:04.60 BUŁKOWSKA Sara SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/1077/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 11 s 4 5:08.18 JAGUCAK Kornelia LKS Znicz Biłgoraj 2007 U18 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/0453/21 , 2024 LDK!  OSU  
9 13 s 4 5:19.07 WYCZÓŁKOWSKA Milena Athletics Team Radomsko 2008 U18 LD -- PAŚ Mariusz Z/3834/19 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 4 e 1 14.79 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +3.1 II PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 13 e 1 15.85 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB +3.1 III WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK!
3 14 e 1 15.86 TOMASZEWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP +3.1 III PODLEŚNY Jan Z/4993/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 19 e 1 16.62 GAWLAK Kornelia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB +3.1 III DMP U20 WISZ Mateusz Z/4863/23 2024 LDK!  OSU   106
5 21 e 1 18.10 BUJAROWICZ Natalia MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP +3.1 -- KECLER Szymon Z/4534/18 2024 LDK!  OSU  
  e 1 DNF SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB +3.1 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/2436/20 2024 LDK!  KN B  
  e 1 DQ KWIATKOWSKA Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +3.1 -- DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5053/22 2024 LDK!  OSU  
1 1 e 2 13.95 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS +0.8 I DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2024 LDK!  KN B   162
2 6 e 2 14.87 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +0.8 II DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2024 LDK!  OSU   KN B   141
3 10 e 2 15.41 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +0.8 II JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2024 LDK!  OSU  
4 12 e 2 15.58 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB +0.8 II WALCZAK Piotr Z/0814/20 2024 LDK!  KN B  
5 15 e 2 15.94 BACZYŃSKA Zuzanna KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD +0.8 III DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/4689/22 2024  OSU   KN B   120
6 16 e 2 15.98 JANUSZEWSKA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS +0.8 III KORDASIEWICZ Damian Z/8260/21 2024 LDK!  OSU  
7 17 e 2 16.25 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP +0.8 III KECLER Szymon Z/5463/22 2024 LDK!  OSU  
8 20 e 2 17.09 JASIONOWSKA Karolina LUKS Hańcza Suwałki 2007 U18 PD +0.8 IV LIPIŃSKA Magdalena PIEKARSKA Monika , Z/1757/21 , 2024 LDK!
1 2 e 3 13.99 DRAGOW Patrycja AML Słupsk 2008 U18 PM +2.6 I DMP U20 DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU   KN B   161
2 3 e 3 14.43 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +2.6 I PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 5 e 3 14.80 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +2.6 II DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   142
4 7 e 3 14.99 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U18 KP +2.6 II LUZAK Andrzej Z/3917/18 2024 LDK!  KN B  
5 8 e 3 15.11 ŻUROWSKA Klaudia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +2.6 II DMP U20 B.D. BŁASIŃSKA Aneta , Z/6173/21 , 2024 LDK! 136
6 9 e 3 15.13 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP +2.6 II BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
7 11 e 3 15.55 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD +2.6 II DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   128
8 18 e 3 16.32 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP +2.6 III NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
1 f 1 13.71 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS +1.6 I DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2024 LDK!  KN B   168
2 f 1 13.89 DRAGOW Patrycja AML Słupsk 2008 U18 PM +1.6 I DMP U20 DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU   KN B   164
3 f 1 14.48 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +1.6 I PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 15.06 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +1.6 II DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2024 LDK!  OSU   KN B   137
5 f 1 15.23 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +1.6 II PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 15.23 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +1.6 II DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   134
100 m pł K
1 s 1 13.76 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U23 LU +0.8 I B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. , Z/4328/18 , 2024  KN B  
2 s 1 16.48 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U23 ZP +0.8 III LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. Z/3364/18 2024  KN B  
1 1 e 1 13.65 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ +2.7 I DMP DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2024 LDK!  KN B   153 174
2 4 e 1 15.18 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +2.7 II WALCZAK Piotr Z/1575/19 2024 LDK!  KN B  
3 5 e 1 15.76 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ +2.7 III BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2024 5  KN B  
4 8 e 1 16.35 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U20 KP +2.7 III MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2024 BEZ LDK!
5 9 e 1 16.83 SZTUKA Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL +2.7 III MICHALSKA Alicja Z/2622/22 2024 LDK!  OSU  
1 2 e 2 14.74 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ +2.0 II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  KN B  
2 3 e 2 14.97 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP +2.0 II PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 6 e 2 15.79 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U20 WP +2.0 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2024  OSU  
4 7 e 2 16.03 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U20 DS +2.0 III B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!  KN B  
1 f 1 13.60 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ +1.5 M DMP DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2024 LDK!  KN B   155 176
2 f 1 14.60 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ +1.5 II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  KN B  
3 f 1 14.98 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP +1.5 II PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 15.18 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +1.5 II WALCZAK Piotr Z/1575/19 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 15.88 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U20 DS +1.5 III B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 16.06 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U20 WP +1.5 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2024  OSU  
7 f 1 16.15 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U20 KP +1.5 III MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2024 BEZ LDK!
8 f 1 16.22 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ +1.5 III BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2024 5  KN B  
4x100 m K
1 1 s 1 46.02 FUS Joanna
GAJOSZ Wiktoria
KAWAŁEK Julia
POJĘTA Małgorzata
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006
2006
2006
2006
U20 LBE -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D.
CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
TUSTANOWSKA Jolanta B.D.
, Z/4137/19
, Z/3324/19
Z/12981/21
, Z/3188/19
, 2024
, 2024
2024
, 2024




2 2 s 1 46.91 GREGORCZYK Klaudia
GADAJSKA Wiktoria
BROŻYNA Nikola
ADAMCZYK Julia
RLTL GGG Radom 2005
2006
2005
2005
U20 MAZ -- BŁASIŃSKA Aneta
BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta
BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
Z/9493/21
, Z/1548/18
, Z/1554/18
, Z/1104/18
2024
, 2024
, 2024
, 2024

3

2
3 3 s 1 48.37 LIPSKA Aleksandra
MALIGŁÓWKA Aleksandra
WOŚ Kinga
CYRULIŃSKA Oliwia
CKS Budowlani Częstochowa 2006
2006
2006
2005
U20 SLK -- CIUK Marek
CIUK Marek
CIUK Marek
TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek
Z/2265/20
Z/0938/20
Z/1527/19
, Z/3419/18
2024
2024
2024
, 2024

BEZ

4
4 4 s 1 48.68 SZLACHTA Olga
PŁONKA Oliwia
ADAMCIO Dagmara
KANICKA Inga
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006
2006
2005
2005
U20 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1061/18
Z/1069/18
Z/1055/18
Z/1058/18
2024
2024
2024
2024
5
5
4
3
5 5 s 1 48.99 BEŃKO Aleksandra
BIBIK Anna
KUŹNIARZ Amelia
SEŃ Martyna
KS Agros Zamość 2005
2005
2005
2005
U20 LBE -- GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej B.D.
GDAŃSKI Andrzej
STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej
Z/5229/19
Z/0401/19
Z/5230/19
, Z/0513/19
2024
2024
2024
, 2024




1 2 s 2 48.74 TOMCZYK Natalia
BACZYŃSKA Zuzanna
ROMANIUK Nikola
PIASECKA Karolina
KS Podlasie Białystok 2008
2007
2008
2007
U18 POD -- NAZARKIEWICZ Robert
SUPROŃ Jarosław
SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert
PIASECKI Marcin
Z/3217/20
Z/4689/22
, Z/0010/21
Z/2309/21
2024
2024
, 2024
2024




2 7 s 2 51.95 DŁUGI Jagoda
KOS Hanna
STECHLIŃSKA Gabriela
ŁUKASZEWICZ Amelia
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007
2007
2008
2007
U18 LBU -- WALCZAK Piotr
WALCZAK Piotr
WOŹNIAK Agnieszka
SASKA Tomasz
Z/0814/20
Z/3284/20
Z/12085/21
Z/10607/21
2024
2024
2024
2024




3 8 s 2 52.61 CIEŚLA Aleksandra
OWCZARUK Hanna
KACPRZYK Natalia
ZYGMUNT Nela
AL Międzyzdroje 2007
2007
2008
2008
U18 ZPO -- BŁOCIAN Rafał
BŁOCIAN Rafał
BŁOCIAN Rafał
BŁOCIAN Rafał
Z/0933/22
Z/13134/21
Z/3884/20
Z/4977/19
2024
2024
2024
2024



BEZ
1 1 s 3 48.52 KANICKA Lena
BŁASZCZYK Maria
KAŹMIERCZAK Maja
LOSY Zofia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007
2008
2008
2007
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Michał
Z/1060/18
Z/0929/23
Z/0181/22
Z/1062/18
2024
2024
2024
2024
BEZ


BEZ
2 3 s 3 48.76 SZCZYPIŃSKA Kaja
BARICA Kinga
ZIĘBA Natalia
SOBCZYŃSKA Aleksandra
Orka Iława Athletics 2007
2008
2008
2007
U18 WMZ -- OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta B.D.
OSTANEK Aneta
Z/3796/20
Z/0728/23
Z/4265/19
Z/12559/21
2024
2024
2024
2024




3 4 s 3 48.88 MUCHA Martyna
MUCHA Michalina
RECKA Julia
DRAGOW Patrycja
AML Słupsk 2007
2007
2008
2008
U18 POM -- CZUBAK Tomasz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
Z/2345/20
Z/2343/20
Z/5504/22
Z/7089/23
2024
2024
2024
2024




4 5 s 3 49.66 KOWIESKA Maja
KOMMISARCZYK Zuzanna
ŚWIĄDER Lena
KWIATKOWSKA Zuzanna
STS Pomerania Szczecinek 2008
2008
2007
2008
U18 ZPO -- JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
Z/5757/19
Z/4118/20
Z/4909/18
Z/5053/22
2024
2024
2024
2024
BEZ

BEZ

5 6 s 3 51.43 KAŁAJAK Wiktoria
GÓRSKA Oliwia
SIEWIERA Amelia
DROBNIKOWSKA Maja
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008
2008
2008
2007
U18 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Marek
Z/0251/20
Z/0250/20
Z/0261/20
Z/0868/23
2024
2024
2024
2024




2000 m prz K
1 1 s 1 7:04.92 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U18 WP II ZDONEK Filip Z/2007/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 7:08.69 SZYMAŃSKA Zuzanna LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka Z/5022/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 7:10.01 GRZELCZAK Dominika UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP II BERLIŃSKI Florian Z/0689/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 7:21.09 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL II DMP U20 LAMCH Czesław Z/3892/20 2024 LDK!  OSU   KN B   125
5 5 s 1 7:27.22 KAROLAK Amelia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   121
6 6 s 1 7:55.24 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2024  KN B  
7 7 s 1 8:00.41 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/0866/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 s 1 8:07.64 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U18 WN III SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
  s 1 DNF TUPIKOWSKA Jagna UKS Czapla Białe Błota # 2008 U18 KP -- B.D. Z/0919/19 2024 LDK!  OSU  
3000 m prz K
1 1 s 1 11:28.88 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM II RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
2 s 1 11:32.77 ŚWIĄTKOWSKA Zofia RLTL GGG Radom 1998 Sen MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/0074/14 2024 1
3 1 s 1 11:52.30 FAŁDROWICZ Dorota RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. , Z/0389/17 , 2024 LDK!
4 2 s 1 11:55.76 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U20 PD III MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol Z/2313/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 3 s 1 11:59.98 WALCZAK Julia RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ III DMP U20 BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2024 LDK!  OSU   0
6 s 1 12:03.59 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/4328/20 2024  OSU  
7 s 1 12:19.24 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2024 LDK!  KN B  
8 4 s 1 12:20.68 SOBOLEWSKA Aleksandra LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U20 LD III ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2623/21 2024
9 5 s 1 12:21.75 HAŚKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP III DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0342/18 2024 BEZ LDK!  OSU   0
10 6 s 1 12:47.65 BUKOWSKA Olga ULKS Talex Borzytuchom 2006 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1376/18 2024  OSU  
11 s 1 13:27.50 KARYTA Oliwia KS Pro Athlete Grudziądz 2006 U20 KP IV MIRA Krzysztof Z/3749/22 2024
12 7 s 1 13:28.16 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/2386/19 2024
13 8 s 1 13:28.61 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2024 LDK!  OSU  
14 9 s 1 14:34.52 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK -- SUGIER Maria Z/5761/18 2024 LDK!  OSU  
Wzwyż K
1 f 1 1.64 SOBCZYK Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM II B.D. KAŃSKI Ryszard B.D. , Z/0002/17 , 2024 LDK!
2 1 f 1 1.45 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U23 LD -- SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024
1 1 f 2 1.74 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U20 PM I DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2024 4 LDK!  OSU   KN B   120 150
2 2 f 2 1.74 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U20 PM I DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2024 LDK!  KNF   OSU   120 150
3 3 f 2 1.70 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP I PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 2 1.67 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U20 PM II DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2024 3 LDK!  OSU   KN B   99 134
5 5 f 2 1.60 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U20 MZ III SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 2 1.55 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U20 LB III SASKA Tomasz Z/3422/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
7 7 f 2 1.45 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U20 WP IV NALEPA Marek Z/1812/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 f 2 1.40 SZTUKA Michalina CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/2622/22 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 3 1.66 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 3 1.59 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS III DMP DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł # Z/0202/21 2024 LDK!  OSU   KN B   78 112
3 3 f 3 1.59 ZALEWSKA Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP III ZAWORSKI Marek Z/0866/23 2024
4 4 f 3 1.55 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U18 LB III WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 6 f 3 1.55 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/0605/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 3 1.55 WOŹNIAK Martyna AML Słupsk 2008 U18 PM III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2024 LDK!  OSU   KN B   103
7 7 f 3 1.55 RATAJSZCZAK Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP III WALCZAK Katarzyna Z/4261/23 2024
8 8 f 3 1.50 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/0610/21 2024 LDK!  KN B  
8 8 f 3 1.50 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP IV BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
10 10 f 3 1.50 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD IV B.D. Z/4262/21 2024 LDK!
11 11 f 3 1.45 STECHLIŃSKA Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/12085/21 2024 LDK!
12 12 f 3 1.45 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB IV WALCZAK Piotr Z/0814/20 2024 LDK!  KN B  
13 13 f 3 1.40 NOWAK Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/1649/24 2024
W dal K
1 4 e 1 5.36 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +0.8 III DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1060/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   83 110
2 6 e 1 5.28 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U18 LU +2.3 III KUZDRA Dariusz Z/3133/20 2024  KNF   OSU   KN B  
3 10 e 1 5.10 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U18 LU +0.9 III KUZDRA Dariusz Z/14247/21 2024  OSU   KN B  
4 11 e 1 4.95 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP +2.7 IV ŁUCZAK Bernadeta Z/0605/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 12 e 1 4.93 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U18 WP +1.5 IV NALEPA Marek Z/2648/21 2024 LDK!  OSU  
6 15 e 1 4.81 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP +1.3 IV KECLER Szymon Z/5463/22 2024 LDK!  OSU  
7 16 e 1 4.80 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +0.7 IV DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/4138/19 2024 LDK!  OSU   71
8 17 e 1 4.67 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP +0.8 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2024  OSU  
  e 1 NM BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ 0.0 -- WOLIŃSKI Michał Z/5578/19 2024 LDK!
1 1 e 2 5.64 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +0.8 II CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 2 5.45 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U18 DS +1.7 II BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
3 3 e 2 5.39 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.9 III WALCZAK Michał Z/1062/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
4 5 e 2 5.35 GRZEŚKOWIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP +1.5 III ŁUCZAK Bernadeta Z/5606/22 2024  OSU   KN B  
5 7 e 2 5.25 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2007 U18 ZP +1.5 III DMP U20 STEFAŃSKI Jacek Z/0075/21 2024 LDK! 101
6 8 e 2 5.23 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +0.3 III JUNIEWICZ Jakub Z/4867/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 9 e 2 5.23 SALNIKOW Pola KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +1.2 III DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   74 99
8 13 e 2 4.84 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +0.8 IV WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2024 LDK!
9 14 e 2 4.82 DOBKOWSKA Daria OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U18 MZ +0.2 IV SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/1808/21 , 2024 LDK!
10 18 e 2 4.56 WACHOL Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -0.2 -- KOZERA Piotr Z/5913/23 2024
11 19 e 2 4.08 BUJAROWICZ Natalia MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U18 ZP +1.1 -- KECLER Szymon Z/4534/18 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 1 5.85 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U23 ZP +1.8 I LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. Z/3364/18 2024  KN B  
2 2 f 1 5.23 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U23 LU +1.8 III KUZDRA Dariusz B.D. Z/3323/17 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 4.94 MACIASZCZYK Klaudia KSLZS Kruszwica 2002 U23 KP +1.0 -- B.D. Z/3584/17 2024
1 1 f 2 5.97 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP +1.1 I WALCZAK Michał Z/1061/18 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 2 5.68 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U20 WN +0.8 II BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!  KNF  
3 3 f 2 5.58 RACZKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2006 U20 PD -1.0 II DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/1708/22 2024 LDK!  OSU   KN B   97 128
4 4 f 2 5.44 DYDZIŃSKA Nadia LUKS Hańcza Suwałki 2006 U20 PD -0.2 II ANESZKO Marta PIEKARSKA Monika , Z/5612/19 , 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 2 5.40 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U20 WN -0.1 II PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2024 LDK!  KNF  
6 6 f 2 5.34 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +0.4 III WALCZAK Piotr Z/1575/19 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 2 5.33 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -0.4 III DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B   81 108
8 8 f 2 5.31 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP -0.2 III WALCZAK Michał Z/1069/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
9 9 f 2 5.15 MIELEWCZYK Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U20 PM +0.6 III JASKUŁKA Teresa Z/10482/21 2024
10 10 f 2 4.91 KANIA Maja LLKS Pomorze Stargard 2006 U20 ZP -0.1 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/10863/21 2024  KN B  
11 11 f 2 4.85 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U20 OP +0.8 IV RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2024 LDK!
12 12 f 2 4.36 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard 2006 U20 ZP -0.5 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4372/18 2024 LDK!  KN B  
  f 3 5.44 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U18 LU +0.7 II KUZDRA Dariusz Z/3133/20 2024  KNF   OSU   KN B  
1 1 f 3 5.82 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +1.7 I WALCZAK Michał Z/1062/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 3 5.76 GRZEŚKOWIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP +0.6 II ŁUCZAK Bernadeta Z/5606/22 2024  OSU   KN B  
3 3 f 3 5.67 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +0.4 II CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 3 5.66 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -0.3 II DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1060/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   103 134
5 5 f 3 5.52 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U18 LU +2.1 II KUZDRA Dariusz Z/3133/20 2024  KNF   OSU   KN B  
6 6 f 3 5.46 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U18 DS -0.2 II BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
7 7 f 3 5.38 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U18 LU +1.2 III KUZDRA Dariusz Z/14247/21 2024  OSU   KN B  
8 8 f 3 5.32 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2007 U18 ZP +0.9 III DMP U20 STEFAŃSKI Jacek Z/0075/21 2024 LDK! 107
9 9 f 3 5.22 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.1 III JUNIEWICZ Jakub Z/4867/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
10 10 f 3 5.15 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U18 WP -0.5 III NALEPA Marek Z/2648/21 2024 LDK!  OSU  
11 11 f 3 5.08 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP +0.4 IV ŁUCZAK Bernadeta Z/0605/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
12 12 f 3 4.79 SALNIKOW Pola KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +0.9 -- DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   48 71
Młot (3) K
1 f 1 55.91 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2024  OSU   KN B  
2 f 1 50.22 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 50.11 ZIMMER Julia UKS Achilles Leszno 2007 U18 WP II GÓRSKA Hanna Z/14486/21 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 48.67 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP II DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2024 LDK!  KN B   124
5 f 1 47.70 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD II SZEWCZYK Maciej Z/0542/21 2024  KN B  
6 f 1 44.98 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0406/22 2024 LDK!  OSU   KN B   111
7 f 1 44.22 ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2024  OSU   KN B  
8 f 1 43.91 NOWAK Marika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP III RADTKE Aleksandra Z/0671/24 2024
9 f 1 43.32 ŁAWNICZAK Maja MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP III ŁUCZAK Bernadeta # Z/3510/23 2024  OSU  
10 f 1 43.26 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/4403/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
11 f 1 43.02 MATJEJÓS Natalia MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS III WOCHNA Robert Z/11767/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
12 f 1 41.12 SZPOND Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS III WOCHNA Robert Z/2872/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
13 f 1 38.78 DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ IV SZYMCZUK Dariusz Z/5579/19 2024 LDK!
14 f 1 38.50 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/4404/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
15 f 1 35.68 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ IV SZYMCZUK Dariusz Z/5438/19 2024 LDK!
16 f 1 31.03 KOVALENKO Sofiia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5074/22 2024 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 64.85 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP M GÓRA Marcin B.D. B.D. Z/6533/15 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 50.32 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U23 KP I WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2024 2 LDK!  KN B  
3 3 f 1 39.32 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!
1 1 f 2 51.68 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP I DMP U20 B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2024 LDK!  KNF   OSU   154
2 2 f 2 49.28 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U20 LB I KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 2 47.72 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 2 46.75 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U20 KP II RADTKE Aleksandra Z/0530/20 2024 LDK!
5 5 f 2 41.86 SZPOND Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2006 U20 DS III WOCHNA Robert Z/8257/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 2 39.50 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP III DMP U20 WIERZBICKI Dariusz ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0577/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   120
7 7 f 2 35.28 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U20 KP IV RADTKE Aleksandra Z/0533/18 2024 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 46.32 PIECHOTA Antonina RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ II DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2024 LDK!  OSU   KN B   137
2 2 f 1 44.69 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U18 LB II WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 39.87 WÓJCIK Wiktoria PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4864/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 38.63 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U18 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 37.41 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U18 WP III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
6 6 f 1 37.03 ADAMCZYK Nadia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin # Z/2054/20 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 34.20 KOŁODZIEJSKA Karolina LKS Lubawa 2008 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2648/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 f 1 33.61 BIELECKA Maja RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 9 f 1 32.64 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD IV B.D. Z/4262/21 2024 LDK!
10 10 f 1 31.06 PORADA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4251/20 2024 LDK!
11 f 1 30.24 ŁUKASZEWICZ Oliwia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U18 KP -- BADULSKI Tomasz Z/6994/23 2024 LDK!
12 11 f 1 30.06 OLECHNOWSKA Michalina MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/10951/21 2024 LDK!
13 12 f 1 29.17 DĘBECKA Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0780/22 2024  KN B  
14 13 f 1 28.03 GAWLAK Kornelia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/4863/23 2024 LDK!  OSU  
15 14 f 1 27.38 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2024 LDK!
16 15 f 1 23.51 SZPOND Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/2872/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
  f 1 NM KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2024 LDK!  KN B  
Oszczep (600) K
1 f 1 30.90 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U23 LD -- SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024
2 f 1 29.50 KOTFASIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 2004 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0058/22 2024 LDK!
1 1 f 2 41.93 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU II B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 2 41.57 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U20 PM II DMP DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B   101 128
3 3 f 2 40.39 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U20 DS II WOCHNA Robert Z/0436/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 2 40.09 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U20 PM II DMP U20 WITEK Mirosław Z/4918/19 2024 LDK! 123
5 5 f 2 38.94 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U20 PM III DMP U20 WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2024 5 LDK!  KN B   119
6 6 f 2 37.83 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U20 OP III DOMIN Adam Z/2637/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 f 2 37.70 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U20 WN III PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2024 LDK!  KN B  
8 8 f 2 37.68 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP III DMP U20 STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2024 LDK!  KN B   115
9 9 f 2 36.80 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U20 WP III NALEPA Marek Z/1812/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
10 10 f 2 36.66 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U20 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
11 11 f 2 36.38 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U20 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2024 LDK!  OSU  
12 12 f 2 32.26 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U20 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
13 13 f 2 30.95 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB IV KOWALSKI Zenon Z/0817/20 2024 LDK!  OSU  
14 14 f 2 30.59 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
15 15 f 2 29.56 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U20 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2024 BEZ  KN B  
16 16 f 2 29.00 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2024 5  KN B  
17 17 f 2 24.92 SMOTER Justyna NKS Start Namysłów 2006 U20 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/8710/21 2024 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 23:53.43 TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U20 WP I WIŚNIEWSKI Paweł Z/0162/20 2024 LDK!  KNF  
2 1 s 1 26:58.63 ZEMBROWSKA Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2007 U18 MZ II CHOJECKI Daniel Z/0977/23 2024  KNF  
3 2 s 1 27:08.05 WALCZAK Paulina UKS Przełaj Żerków 2007 U18 WP III BIERŁA Dawid Z/0747/18 2024 BEZ  KN B  
4 3 s 1 27:29.22 WAWRZYŃCZAK Maja CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL III DMP U20 LAMCH Czesław Z/4657/19 2024 LDK!  OSU   KN B   115
5 2 s 1 27:31.48 SZYDŁOWSKA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2006 U20 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/13082/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 4 s 1 28:22.35 BUTRYN Zuzanna MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP III DMP U20 PODLEŚNY Jan Z/13263/21 2024 LDK!  OSU   KN B   106
7 5 s 1 29:28.83 KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/11045/21 2024 LDK!
8 6 s 1 29:47.52 GRACZYKOWSKA Julia UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP III KISIEL Krzysztof Z/2594/21 2024 LDK!  KN B  
9 7 s 1 30:15.92 LUBCZYŃSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL III DMP U20 LAMCH Czesław Z/0036/23 2024 LDK!  OSU   KN B   89
10 8 s 1 30:33.29 BARTCZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/3246/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
11 9 s 1 30:38.57 IWAN Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2007 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0108/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
12 3 s 1 30:55.78 GÓRNICKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2000/19 2024 LDK!
13 10 s 1 33:20.06 KARAKICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/0292/21 2024 LDK!
14 11 s 1 35:02.07 WOLSKA Aleksandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/14338/21 2024 LDK!  OSU  
  s 1 DNF KWIETNIEWSKA Elena UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/12646/21 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.60 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP +0.4 M DMP WALCZAK Michał Z/0168/20 2024 LDK!  KNF   138
2 s 1 10.92 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U23 KP +0.4 II KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman B.D. , Z/4507/17 , 2024 LDK!
3 2 s 1 10.95 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP +0.4 II WALCZAK Michał Z/5024/19 2024 LDK!
4 3 s 1 11.18 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U23 WP +0.4 II WALCZAK Michał Z/0845/17 2024
5 s 1 11.21 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP +0.4 II MARCINIAK Roman B.D. Z/0440/19 2024 LDK!
6 4 s 1 11.51 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U23 WP +0.4 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
7 5 s 1 11.63 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U23 WN +0.4 III BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2024 5
  s 1 DNF ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP +0.4 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  KN B  
1 1 s 2 11.74 CIEŚLAKIEWICZ Adam LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP +1.6 III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/1497/24 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 2 11.89 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP +1.6 IV ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0884/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 3 s 2 12.23 GOŹDZIECKI Hubert LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP +1.6 V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0804/19 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 2 12.57 JĘDRZEJEWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP +1.6 V ZIÓŁKOWSKI Marek Z/1155/22 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 2 12.93 KORPOWSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP +1.6 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/9020/21 2024 LDK!  OSU  
1 1 e 1 10.63 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP -0.1 M DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   162
2 4 e 1 10.76 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U20 LU -0.1 I DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  KN B   152
3 10 e 1 11.10 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U20 WN -0.1 II B.D. Z/0132/19 2024
4 15 e 1 11.36 GOŚĆ Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -0.1 III WALCZAK Michał Z/0417/24 2024
5 16 e 1 11.45 KOŚMIDER Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP -0.1 III MARCINIAK Roman Z/6365/22 2024
6 21 e 1 12.23 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U20 PM -0.1 -- DMP DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/0930/20 2024 LDK!  KNF   KN B   28 80
1 3 e 2 10.68 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP +0.9 I DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/13197/21 2024 158
2 5 e 2 10.80 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U20 WP +0.9 I PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 11 e 2 11.25 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U20 LB +0.9 II DMP U20 WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2024 LDK!  OSU   KN B   124
4 12 e 2 11.26 DOKTOR Kajetan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP +0.9 II WALCZAK Michał Z/0416/24 2024
5 13 e 2 11.27 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP +0.9 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/2369/20 2024  OSU   123
6 18 e 2 11.48 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U20 LB +0.9 III WISZ Dariusz Z/5625/19 2024 LDK!  OSU  
7 19 e 2 11.60 KOMISARCZYK Krystian MUKS Park Zduńska Wola 2006 U20 LD +0.9 III B.D. SZEWCZYK Maciej , Z/5709/24 , 2024
8 20 e 2 11.80 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U20 KP +0.9 IV PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2024 LDK!
1 2 e 3 10.64 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ +0.8 M WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KNF  
2 6 e 3 10.82 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU +0.8 I MAGDZIAK Tomasz Z/3227/19 2024  KNF   KN B  
3 7 e 3 10.90 SIERPNIEWSKI Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP +0.8 I MARCINIAK Roman Z/5614/18 2024 LDK!
4 8 e 3 10.91 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U20 DS +0.8 II BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
5 9 e 3 11.10 STYPA Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP +0.8 II MARCINIAK Roman Z/0569/24 2024
6 14 e 3 11.36 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP +0.8 III DMP U20 WALCZAK Michał Z/3104/19 2024 LDK! 118
7 17 e 3 11.48 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U20 WP +0.8 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
1 1 e 4 10.85 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +1.7 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/2370/20 2024 LDK!  OSU   KN B   147
2 9 e 4 11.11 DONDZIŁO Oliwier KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +1.7 II PIASECKI Marcin Z/1599/22 2024 LDK!  KN B  
3 11 e 4 11.33 OLSZEWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP +1.7 III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1142/23 2024 LDK!  OSU  
4 16 e 4 11.52 JĘDRAJCZYK Nataniel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +1.7 III WALCZAK Michał Z/5379/22 2024 LDK!
5 18 e 4 11.57 KOZIK Mariusz RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ +1.7 III BŁASIŃSKI Artur Z/5657/23 2024 LDK!
6 22 e 4 12.08 GÓRECKI Maksymilian STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +1.7 IV JUNIEWICZ Andrzej Z/0412/24 2024 LDK!
1 2 e 5 10.85 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +0.3 I WALCZAK Michał Z/3103/19 2024 LDK!  OSU  
2 7 e 5 11.04 FRĄCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +0.3 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2024 LDK!  KN B   99 136
3 13 e 5 11.36 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS +0.3 III KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2024 LDK!  OSU  
4 14 e 5 11.40 GIZICKI Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +0.3 III BŁASIŃSKA Aneta Z/4763/24 2024 LDK!
5 15 e 5 11.44 WOŹNIAK Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +0.3 III WALCZAK Marek Z/0418/24 2024
1 4 e 6 10.92 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS +1.3 II MARKOWSKA Małgorzata # Z/0717/22 2024 LDK!  OSU  
2 8 e 6 11.07 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP +1.3 II WIELGOSZ Sławomir Z/14383/21 2024 LDK!  KN B  
3 10 e 6 11.26 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +1.3 II WALCZAK Michał Z/0262/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 17 e 6 11.52 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM +1.3 III SZPALERSKI Adam Z/3805/20 2024 LDK!
5 19 e 6 11.79 JABŁOŃSKI Borys GKS Olimpia Grudziądz 2008 U18 KP +1.3 IV PRZYBYŁ Janusz Z/6246/23 2024
6 23 e 6 12.18 PODURGIEL Kazimierz GKS Start Długołęka 2008 U18 DS +1.3 IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/4796/21 , 2024 LDK!  OSU  
1 3 e 7 10.86 RUMIŃSKI Michał STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +1.2 I DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5061/22 2024 LDK!  OSU   146
2 5 e 7 10.97 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +1.2 II DMP WALCZAK Michał Z/0477/21 2024 LDK!  OSU   105
3 6 e 7 11.01 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS +1.2 II MARKOWSKA Małgorzata Z/13491/21 2024 LDK!  KNF  
4 12 e 7 11.35 CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U18 LU +1.2 III MURAT Tomasz Sławomir Z/14123/21 2024  OSU  
5 20 e 7 12.02 KACZOROWSKI Igor LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM +1.2 IV SZPALERSKI Adam Z/6064/23 2024 LDK!
6 21 e 7 12.04 GDANIEC Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U18 KP +1.2 IV DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/0414/24 2024 87
1 f 1 10.39 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ +1.1 M WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 10.42 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP +1.1 M DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   179
3 f 1 10.49 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U20 LU +1.1 M DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  KN B   172
4 f 1 10.65 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U20 WP +1.1 M PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 10.79 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U20 DS +1.1 I BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 11.03 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U20 WN +1.1 II B.D. Z/0132/19 2024
7 f 1 11.14 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U20 LB +1.1 II DMP U20 WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2024 LDK!  OSU   KN B   130
1 f 2 10.60 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS +1.9 M MARKOWSKA Małgorzata # Z/0717/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 10.74 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +1.9 I WALCZAK Michał Z/3103/19 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 10.79 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +1.9 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/2370/20 2024 LDK!  OSU   KN B   150
4 f 2 10.87 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS +1.9 I MARKOWSKA Małgorzata Z/13491/21 2024 LDK!  KNF  
5 f 2 10.88 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +1.9 I DMP WALCZAK Michał Z/0477/21 2024 LDK!  OSU   112
6 f 2 10.91 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP +1.9 II WIELGOSZ Sławomir Z/14383/21 2024 LDK!  KN B  
7 f 2 10.92 FRĄCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +1.9 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/4129/22 2024 LDK!  KN B   109 143
8 f 2 11.02 RUMIŃSKI Michał STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +1.9 II DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5061/22 2024 LDK!  OSU   137
400 m M
1 1 s 1 50.83 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2024 3
2 2 s 1 50.99 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U23 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024
3 3 s 1 53.29 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U23 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2024
1 7 s 2 51.23 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U20 ZP III MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2024  KN B  
2 8 s 2 51.48 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U20 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0160/20 2024
3 9 s 2 51.92 BOGUSZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB III SASKA Tomasz Z/14822/21 2024 LDK!
4 10 s 2 52.18 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U20 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!  KN B  
5 11 s 2 52.41 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ III ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2024
6 12 s 2 52.90 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2024
7 14 s 2 54.32 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U20 WP IV TALIKADZE Roman Z/4225/20 2024
1 1 s 3 48.04 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U20 WN I PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 3 48.21 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP I NALEPA Marek Z/0601/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 3 49.47 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U20 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 3 49.79 PŁATKOWSKI Tymoteusz AML Słupsk 2005 U20 PM II DMP DMP U20 CZUBAK Tomasz Z/0053/22 2024 LDK!  KN B   92 133
5 5 s 3 50.35 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U20 LU II MAZUREK Marek Z/1431/20 2024 LDK!
6 6 s 3 51.17 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB III WALCZAK Piotr Z/5418/19 2024 LDK!  KN B  
7 13 s 3 53.02 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U20 PM IV DMP DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B   48 100
1 14 s 4 52.40 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM III SZPALERSKI Adam Z/3805/20 2024 LDK!
2 16 s 4 53.11 OPOLSKI Adam SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS IV MILANOWICZ Aleksandra Z/4882/24 2024 LDK!
3 24 s 4 55.13 PIWOŃSKI Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -- WALCZAK Marek Z/1196/22 2024 LDK!
4 25 s 4 55.22 KACZOROWSKI Igor LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM -- SZPALERSKI Adam Z/6064/23 2024 LDK!
5 26 s 4 55.83 GÓRZNY Szymon CMKL Człuchów 2008 U18 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0993/21 2024 LDK!
6 27 s 4 56.31 ŁYZIŃSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP -- DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2473/21 2024 LDK!  OSU   73
7 28 s 4 58.10 KOWALEWSKI Nikodem MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/3271/23 2024
8 29 s 4 60.49 RUSIN Michał UKS MOSiR Działdowo 2007 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1176/24 2024
1 12 s 5 52.31 NOLBERT Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U18 WP III NALEPA Marek # Z/3211/23 2024 LDK!
2 15 s 5 52.57 DARAŻ Mikołaj LLKS Pomorze Stargard 2008 U18 ZP III PIECYK Józef Z/2653/21 2024  KN B  
3 17 s 5 53.20 TAŃSKI Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 2008 U18 PM IV JASKUŁKA Teresa Z/3562/20 2024
4 18 s 5 53.41 PAŁATYŃSKI Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP IV WALCZAK Katarzyna Z/4260/23 2024
5 20 s 5 54.09 LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL IV CIUK Marek Z/13989/21 2024 LDK!  KN B  
6 21 s 5 54.11 IWANIEC Franciszek KKL Rodło Kwidzyn 2008 U18 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/7504/23 2024
7 22 s 5 54.38 WOJDYŁA Oliwier LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP IV DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka Z/3549/23 2024 LDK!  OSU   88
8 23 s 5 54.77 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2024 LDK!
1 5 s 6 50.63 WSZELAK Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U18 PM III WÓJCICKI Jakub Z/14658/21 2024 LDK!
2 6 s 6 50.81 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U18 WN III BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2024 LDK!  KN B  
3 7 s 6 50.99 KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U18 PM III RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 8 s 6 51.24 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2024 LDK!
5 10 s 6 51.81 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 13 s 6 52.31 JANUSZANIS Szymon MKL Chełm 2008 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/2119/23 2024 LDK!  OSU  
7 19 s 6 53.66 DOMAGAŁA Kacper SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/6443/22 2024  OSU  
1 1 s 7 47.86 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U18 LB I DMP U20 WISZ Mateusz Z/13793/21 2024 LDK!  OSU   KN B   156
2 2 s 7 48.78 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS II KNULL Mariusz Z/0089/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 7 48.89 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS II MARKOWSKA Małgorzata # Z/0717/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 7 49.69 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD II DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/14521/21 2024 LDK!  KN B   94 134
5 9 s 7 51.58 JARMOSZEWICZ Jan MKS Żak Biała Podlaska 2008 U18 LU III FROŃCZUK Rafał Z/1533/22 2024 LDK!  KN B  
6 11 s 7 52.07 GOWGIEL Kacper UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP III ZAWORSKI Marek Z/3132/19 2024 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:03.27 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U23 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2024
2 2 s 1 4:08.66 ANDRUSZKIEWICZ Adrian WMLKS Pomorze Stargard 2002 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4726/22 2024
3 3 s 1 4:17.68 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2024 BEZ LDK!
1 7 s 2 4:01.97 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK II SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 11 s 2 4:07.87 WALICKI Adam KS Podlasie Białystok 2006 U20 PD III DMP DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/10570/21 2024  OSU   KN B   47 108
3 13 s 2 4:11.11 BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 14 s 2 4:14.50 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U20 SL IV TRĄBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/2445/19 , 2024 BEZ LDK!
5 15 s 2 4:15.14 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Białystok 2006 U20 PD IV SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina , Z/3025/20 , 2024 LDK!
6 16 s 2 4:16.82 GÓRECKI Wiktor MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP IV ŁUCZAK Bernadeta Z/14639/21 2024  OSU  
7 17 s 2 4:16.96 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U20 PM IV DMP U20 B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   92
8 18 s 2 4:17.68 BRODOWSKI Sasha LUKS Hańcza Suwałki 2005 U20 PD IV SAWICKA Izabela Z/3879/19 2024 LDK!
1 1 s 3 3:55.65 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1812/18 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 s 3 4:00.03 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP II NALEPA Marek Z/1829/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 3 4:00.16 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2006 U20 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek , Z/3222/19 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 3 4:00.75 CZERWONKA Miłosz MKL Chełm 2005 U20 LU II WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2024 LDK!
5 5 s 3 4:01.18 PIGIEL Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2006 U20 PD II SAWICKA Izabela Z/13110/21 2024  KN B  
6 6 s 3 4:01.77 MIREK Michał MKS Osa Zgorzelec 2005 U20 DS II KORDASIEWICZ Damian Z/14757/21 2024  OSU   KN B  
7 8 s 3 4:02.59 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK III SUGIER Maria Z/0321/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
8 9 s 3 4:06.96 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP III GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 10 s 3 4:07.69 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U20 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2024
10 12 s 3 4:10.93 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U20 WP III TALIKADZE Roman Z/1765/20 2024  KN B  
1 6 s 4 4:13.35 STARCZEWSKI Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U18 KP IV JEZIORSKA Magdalena Z/1566/20 2024 LDK!  KN B  
2 s 4 4:20.60 CERSKI Wiktor KS Pro Athlete Grudziądz 2008 U18 KP IV DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof , Z/4053/23 , 2024 LDK!
3 10 s 4 4:22.23 BROCZEK Kacper SMKS Parasol Wrocław 2008 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/1324/23 2024  OSU  
4 11 s 4 4:23.86 CHOIŃSKI Konrad LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U18 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3678/21 2024 LDK!
5 14 s 4 4:28.68 BANDOS Leonard LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0885/22 2024 LDK!
6 15 s 4 4:33.48 SMURAWA Franciszek MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/0787/23 2024 LDK!  OSU  
7 16 s 4 4:35.16 TOMALSKI Olaf CKS Budowlani Częstochowa 2008 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3131/22 2024 LDK!  OSU  
8 17 s 4 4:36.27 NOWAKOWSKI Maciej AML Słupsk 2008 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/7364/21 2024 LDK!  OSU  
1 1 s 5 4:05.26 JAROSZ Antoni WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1615/18 2024  OSU   KN B  
2 2 s 5 4:06.50 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U18 PM III DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 5 4:08.36 LISIECKI Maksymilian WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1326/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 5 4:09.32 TEREBUN Szymon KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD III DMP DMP U20 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/1937/22 2024  OSU   KN B   44 105
5 5 s 5 4:10.71 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/3806/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 7 s 5 4:15.34 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0473/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 8 s 5 4:17.91 NADŁONEK Daniel KS Agros Zamość 2007 U18 LU IV KUZDRA Dariusz Z/14471/21 2024  OSU  
8 9 s 5 4:19.57 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2024 LDK!
9 12 s 5 4:24.26 KALINOWSKI Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1660/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
10 13 s 5 4:26.22 ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 2 e 1 14.65 RYDLEWSKI Adam MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +2.1 II PIERÓG Paweł Z/0691/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 7 e 1 15.12 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP +2.1 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 8 e 1 15.16 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS +2.1 III KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2024 LDK!  OSU  
4 12 e 1 15.76 WICZYŃSKI Franciszek UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP +2.1 IV ZAWORSKI Marek Z/13321/21 2024 LDK!
5 14 e 1 16.12 KACZMAREK Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +2.1 IV MICHALSKA Alicja Z/0399/23 2024 LDK!  OSU  
6 15 e 1 16.13 ŻŁOBIKOWSKI Oskar KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +2.1 IV ŚWIDERSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor , Z/5989/23 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 3 e 2 14.81 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U18 DS +1.7 II PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2024
2 5 e 2 14.98 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U18 KP +1.7 II LUZAK Andrzej Z/2327/20 2024 LDK!  KN B  
3 6 e 2 15.02 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM +1.7 III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!  KN B  
4 11 e 2 15.72 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U18 WP +1.7 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2024 LDK!  OSU  
5 17 e 2 17.60 ŚCIRKA Wiktor STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP +1.7 -- DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5050/22 2024 LDK!  OSU   67
1 1 e 3 14.50 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +2.7 II DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2024 LDK!  OSU   KN B   141
2 4 e 3 14.92 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +2.7 II PIERÓG Paweł Z/0702/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 9 e 3 15.18 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +2.7 III DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU   125
4 10 e 3 15.23 NAZAROWICZ Hubert UKS Sokół Węgorzewo 2008 U18 WN +2.7 III PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0906/19 2024 LDK!
5 13 e 3 15.79 RZYSKI Albert WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP +2.7 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/6261/23 2024  OSU  
6 16 e 3 16.28 SOSNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +2.7 IV DMP U20 GRYNIEWICZ Wiktor Z/5910/21 2024 LDK!  OSU   KN B   93
1 f 1 14.42 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U18 KP +2.6 II LUZAK Andrzej Z/2327/20 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 14.51 RYDLEWSKI Adam MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +2.6 II PIERÓG Paweł Z/0691/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 14.61 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U18 DS +2.6 II PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2024
4 f 1 14.72 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +2.6 II PIERÓG Paweł Z/0702/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 14.72 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM +2.6 II B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 14.78 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL +2.6 II DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2024 LDK!  OSU   KN B   135
7 f 1 15.13 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP +2.6 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 f 1 15.19 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS +2.6 III KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2024 LDK!  OSU  
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.23 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U20 OP +0.4 I PIERÓG Paweł Z/1398/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
2 s 1 15.92 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U20 WP +0.4 III BIERŁA Dawid Z/0094/20 2024
3 s 1 16.45 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U20 WP +0.4 III PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2024 LDK!  OSU  
4 s 1 18.36 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U20 WP +0.4 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2024
110 m pł M
1 1 s 1 15.63 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ +0.4 II DMP BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/0379/17 , 2024 LDK! 80
4x100 m M
1 1 s 1 41.86 KRYŚ Kamil
CEGŁA Kacper
ADAMCIO Cyprian
GRZĄKA Dawid
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003
2004
2003
2004
U23 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/4126/18
Z/5024/19
Z/0845/17
Z/0168/20
2024
2024
2024
2024




2 1 s 1 43.37 BŁASZCZAK Karol
JOPEK Michał
DOKTOR Kajetan
GOŚĆ Szymon
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2005
2006
2005
U20 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/2369/20
Z/3104/19
Z/0416/24
Z/0417/24
2024
2024
2024
2024




3 2 s 1 46.42 GOŹDZIECKI Hubert
BAJRASZEWSKI Wojciech
KORPOWSKI Sebastian
CIEŚLAKIEWICZ Adam
LKS Vectra Włocławek 2009
2009
2010
2009
U16 KPO -- NOWAKOWSKA Agnieszka
ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek
NOWAKOWSKA Agnieszka
Z/0804/19
Z/0884/20
Z/9020/21
Z/1497/24
2024
2024
2024
2024

BEZ


4 2 s 1 47.35 MUCHOWSKI Dawid
KWIATKOWSKI Filip
JASIORSKI Błażej
GAŁCZYŃSKI Kacper
MKS Bank BS Płońsk 2006
2006
2006
2006
U20 MAZ -- KOZERA Piotr
KOZERA Piotr
KOZERA Piotr
ZABOROWSKI Marcin
Z/1995/22
Z/0695/20
Z/4482/23
Z/0514/21
2024
2024
2024
2024




1 6 s 2 44.98 HUBAR Jan
GÓRECKI Maksymilian
ŚCIRKA Wiktor
RUMIŃSKI Michał
STS Pomerania Szczecinek 2007
2007
2008
2007
U18 ZPO -- JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Andrzej
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
Z/5124/22
Z/0412/24
Z/5050/22
Z/5061/22
2024
2024
2024
2024




2 7 s 2 45.23 PODURGIEL Kazimierz
MARKOWSKI Mikołaj
KACZMAREK Maciej
BLUM Igor
GKS Start Długołęka 2008
2007
2007
2008
U18 DOL -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
, Z/4796/21
Z/13518/21
Z/0552/22
Z/0794/22
, 2024
2024
2024
2024




3 8 s 2 45.52 LEWANDOWICZ Maciej
KACZMAREK Wiktor
DYJA Maciej
FRĄCZYK Piotr
CKS Budowlani Częstochowa 2008
2007
2007
2007
U18 SLK -- CIUK Marek
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
CIUK Marek
Z/13989/21
Z/0399/23
Z/4607/19
Z/4129/22
2024
2024
2024
2024




4 9 s 2 45.91 SOSNOWSKI Bartosz
DONDZIŁO Oliwier
SIEMASZKO Daniel
ŻŁOBIKOWSKI Oskar
KS Podlasie Białystok 2008
2008
2007
2008
U18 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor
PIASECKI Marcin
PIASECKI Marcin
ŚWIDERSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor
Z/5910/21
Z/1599/22
Z/14521/21
, Z/5989/23
2024
2024
2024
, 2024




1 1 s 3 41.58 ŁUCZAK Bartłomiej
ZIMNIAK Nikodem
WOJTASIK Aleksander
KRAKOWSKI Eryk
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007
2007
2007
2008
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/0262/20
Z/0477/21
Z/3103/19
Z/2370/20
2024
2024
2024
2024




2 2 s 3 43.31 KOZIK Mariusz
BIELECKI Jakub
GIZICKI Jakub
MOSIONEK Jakub
RLTL GGG Radom 2008
2007
2007
2007
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta
BŁASIŃSKA Aneta
Z/5657/23
Z/2751/21
Z/4763/24
Z/9136/21
2024
2024
2024
2024




3 3 s 3 43.62 WOŹNIAK Filip
JĘDRAJCZYK Nataniel
NOWAK Tymoteusz
JANUSZEWSKI Sebastian
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007
2008
2008
2007
U18 WLP -- WALCZAK Marek
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Marek
Z/0418/24
Z/5379/22
Z/0932/23
Z/4922/22
2024
2024
2024
2024




4 4 s 3 43.70 GOWGIEL Kacper
WICZYŃSKI Franciszek
IDZIASZEK Jakub
RAUHUT Damian
UKS Orkan Środa Wlkp. 2007
2008
2007
2007
U18 WLP -- ZAWORSKI Marek
ZAWORSKI Marek
ZAWORSKI Marek
ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka
Z/3132/19
Z/13321/21
Z/4150/22
Z/0300/20
2024
2024
2024
2024




5 5 s 3 43.97 CZAJKA Mateusz
KOLASA Karol
NIEMCZYK Jakub
WZIĄTEK Szymon
AML Słupsk 2007
2008
2007
2007
U18 POM -- DIAK Mateusz
RUMIŃSKI Wojciech
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz DIAK Mateusz
Z/7418/21
Z/2057/20
Z/12297/21
, Z/2503/20
2024
2024
2024
, 2024




2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 6:06.66 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 s 1 6:12.92 SIEBERT Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2007 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/12210/21 2024 LDK!
3 2 s 1 6:18.24 MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3446/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 3 s 1 6:18.35 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3138/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 4 s 1 6:19.09 WOŹNIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U18 SL -- DMP U20 LAMCH Czesław Z/3922/20 2024 LDK!  OSU   KN B   105
6 s 1 6:22.57 LACHOWSKI Krzysztof KS Pro Athlete Grudziądz 2007 U18 KP -- MIRA Krzysztof # Z/7399/23 2024
7 5 s 1 6:27.57 GRZEGOREK Cyprian UKS 12 Kalisz 2007 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0161/20 2024 LDK!
8 6 s 1 6:34.16 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- DMP U20 WISZ Mateusz Z/14212/21 2024 LDK!  OSU   91
9 7 s 1 6:35.29 DOSZAK Bruno LUKS Podium Kup 2008 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/11091/21 2024 LDK!
10 8 s 1 6:57.88 WIELKOPOLAN Filip UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/3881/24 2024
3000 m prz M
1 1 s 1 9:39.18 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U20 ZP III DMP U20 GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B   123
2 2 s 1 9:40.53 CHRABĄSZCZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/4283/20 2024  OSU   KN B  
3 3 s 1 9:55.95 KOBZA Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U20 OP III PIERÓG Paweł Z/5133/22 2024 LDK!  OSU  
4 1 s 1 9:56.06 ORACZKO Denis RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2024 3 LDK!
5 4 s 1 10:00.58 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0329/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 5 s 1 10:04.23 GRZEŚKOWIAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/14640/21 2024  OSU  
7 6 s 1 10:06.74 ŁABA Karol LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU III JAMROZ Mieczysław Z/6560/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 7 s 1 10:08.91 WĄSIK Oskar SKS Sokół Malbork 2005 U20 PM III SAJKOWSKI Norbert Z/3553/20 2024  KN B  
9 8 s 1 10:10.80 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP III DMP U20 PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2024 LDK!  OSU   105
10 s 1 10:11.64 BEDNARCZYK Igor KS Pro Athlete Grudziądz 2006 U20 KP III MIRA Krzysztof Z/3885/18 2024 LDK!
11 s 1 10:14.83 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP III DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2024 LDK!  OSU   103
12 2 s 1 10:16.81 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław B.D. Z/0667/19 2024
13 9 s 1 10:26.42 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 U20 OP IV KADŁUCZKA Jan Z/2938/20 2024 LDK!
14 10 s 1 10:46.07 SZYMCZAK Łukasz KS Stal Pleszew 2005 U20 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3059/20 2024 LDK!
15 s 1 11:20.60 RIEMER Krzysztof KS Pro Athlete Grudziądz 2006 U20 KP -- MIRA Krzysztof Z/4336/23 2024
Wzwyż M
1 f 1 2.05 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2003 U23 KP II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/4605/17 2024 5 LDK!  KN B  
2 f 1 2.00 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U23 KP II KAŃSKI Ryszard B.D. Z/4854/19 2024 LDK!  KNF  
3 1 f 1 1.95 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U23 MA II SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 2 f 1 1.65 MAŃKOWSKI Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP -- WALCZAK Marek Z/4524/24 2024
1 f 2 1.95 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK II RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2024 BEZ LDK!  KNF  
2 f 2 1.90 REBEJKO Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2006 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/1895/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 f 2 1.85 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U20 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2024 LDK!  KN B  
4 f 2 1.85 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1643/19 2024 LDK!  OSU  
5 f 2 1.70 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB -- DMP U20 SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2024 LDK!  OSU   KN B   81
  f 2 NM WALECKI Jakub WLKS Nowe Iganie 2005 U20 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/3022/20 2024 LDK!  KNF  
1 1 f 3 1.84 ZIELIŃSKI Filip AML Słupsk 2008 U18 PM III DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/4339/23 2024 LDK!  OSU   106
2 2 f 3 1.77 TURNO Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U18 KP IV WIELGOSZ Sławomir Z/6271/22 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 3 1.74 TROCKI Piotr LUKS Hańcza Suwałki 2008 U18 PD -- PIEKARSKA Monika Z/1262/22 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 3 1.74 HUBAR Jan STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5124/22 2024 LDK!  OSU  
5 f 3 1.70 JABŁOŃSKI Borys GKS Olimpia Grudziądz 2008 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/6246/23 2024
6 5 f 3 1.70 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/4150/22 2024 LDK!
7 6 f 3 1.65 KUCIŃSKI Paweł LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD -- KUŚ Tomasz # Z/6029/23 2024
8 7 f 3 1.45 GDANIEC Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U18 KP -- WIELGOSZ Sławomir Z/0414/24 2024
W dal M
1 1 f 1 6.79 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U23 WP +0.9 III JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2024 LDK!
2 2 f 1 6.72 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U23 LB +1.5 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 3 f 1 6.63 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U23 MZ +0.8 III WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2024 BEZ LDK!
4 4 f 1 5.85 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U23 ZP +1.2 -- LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/7712/21 2024
5 5 f 1 5.76 MAŃKOWSKI Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP +1.3 -- WALCZAK Marek Z/4524/24 2024
1 1 f 2 7.53 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ -0.2 I ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2024 LDK!  KNF   KN B  
2 f 2 6.92 BUTRA Tobiasz AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM +0.1 II KAŃSKI Ryszard B.D. Z/3035/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 2 f 2 6.84 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U20 PM -0.1 II DMP DMP U20 DIAK Mateusz Z/0087/21 2024 LDK!  KNF   OSU   80 122
4 3 f 2 6.42 DURKALEC Maciej WLKS Wrocław 2005 U20 DS +1.1 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0049/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 4 f 2 5.97 PIETUSZKO Kamil UKS MOSiR Działdowo 2005 U20 WN +0.4 IV CYTLAŁ Jacek Z/3994/23 2024
6 5 f 2 5.94 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U20 LU +0.4 IV KUZDRA Dariusz Z/10281/21 2024 LDK!  OSU  
  f 3 7.00 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +0.3 II CHOCHOROWSKI Jacek Z/7266/21 2024 LDK!  KN B  
1 1 f 3 7.32 BARTKOWIAK Stanisław MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP +1.1 I ŁUCZAK Bernadeta Z/1027/23 2024  OSU   KN B  
2 2 f 3 7.02 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +3.2 II CHOCHOROWSKI Jacek Z/7266/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 3 6.86 KOWALSKI Bartłomiej MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ +0.8 II KOZERA Piotr Z/5615/22 2024
4 4 f 3 6.83 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD +1.2 II JURKOWICZ Stanisław GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 3 6.70 MOSIONEK Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ -0.5 III DMP U20 BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2024 LDK!  KN B   115
6 6 f 3 6.67 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU +0.6 III DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2024 LDK!  KN B   70 113
7 7 f 3 6.43 HYŻ Kryspin NKS Start Namysłów 2008 U18 OP +0.6 III KACPRZAK Arkadiusz Z/3963/23 2024 LDK!  KN B  
8 8 f 3 6.28 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP +1.7 IV JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2024 LDK!  OSU  
9 9 f 3 6.24 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP -0.6 IV KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
10 10 f 3 6.20 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP +1.8 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5149/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
11 11 f 3 6.15 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.9 IV WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2024 LDK!
12 12 f 3 6.14 CIEPLIŃSKI Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U18 LB +0.5 IV SASKA Tomasz Z/4264/22 2024 LDK!
13 13 f 3 5.84 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2007 U18 OP +0.4 -- KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2024 LDK!  KN B  
14 14 f 3 5.73 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +0.7 -- DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/0262/20 2024 LDK!  OSU   KN B   24 71
15 15 f 3 5.40 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP +2.8 -- KOWALSKI Adam # Z/8340/21 2024
16 16 f 3 5.39 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP +1.4 -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2024 LDK!  KN B  
17 17 f 3 5.39 ROMANOWSKI Michał LUKS Hańcza Suwałki 2008 U18 PD +0.9 -- SAWICKA Izabela Z/2292/23 2024 LDK!
  f 3 NM CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U18 LU 0.0 -- B.D. STRYJEWSKI Janusz KUZDRA Dariusz , Z/0385/21 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
Młot (5) M
1 1 f 1 69.91 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U18 PM I RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 65.23 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP II DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2024 LDK!  OSU   KN B   143
3 3 f 1 60.56 MICHALSKI Bartłomiej LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP II DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/0978/23 2024 LDK!  OSU   KN B   133
4 4 f 1 58.05 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U18 LU II ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2024  KN B  
5 5 f 1 55.54 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2024 LDK!  OSU   KN B   123
6 6 f 1 55.48 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP III WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 49.04 BIELAK Piotr MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS IV WOCHNA Robert B.D. Z/11768/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 f 1 47.72 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM IV KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2024  KN B  
9 9 f 1 42.73 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2024 LDK!  OSU  
10 10 f 1 42.71 NOWAK Mateusz LUKS Start Nakło 2007 U18 KP IV RADTKE Aleksandra Z/2917/22 2024 LDK!
11 11 f 1 39.88 LASAK Bartosz UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3322/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
12 12 f 1 39.23 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
13 13 f 1 25.85 KOŃCZAL Hubert LUKS Start Nakło 2008 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0545/18 2024 LDK!
  f 1 NM DORNOWSKI Mateusz LUKS Start Nakło 2008 U18 KP -- RADTKE Aleksandra Z/2916/22 2024 LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 59.47 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2024  OSU   KN B  
2 2 f 1 56.01 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U20 DS II WOCHNA Robert Z/0614/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 54.77 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 50.41 MES Jerzy MKS Zduńska Wola 2005 U20 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/4277/18 2024 BEZ LDK!
5 5 f 1 50.40 BOJANOWSKI Stanisław UKS Achilles Leszno 2006 U20 WP III GÓRSKA Hanna Z/3588/20 2024 LDK!
6 6 f 1 48.99 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2024 LDK!
7 7 f 1 47.80 ANDRZEJAK Bartosz LUKS Orkan Września 2006 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/4280/24 2024
8 8 f 1 45.23 JASIŃSKI Piotr LLKS Pomorze Stargard 2006 U20 ZP III MALINOWSKA Sandra Z/10861/21 2024
9 9 f 1 43.39 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP III DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2024 LDK!  OSU   107
10 10 f 1 40.03 WAWRZYNIAK Sebastian LKS Jantar Ustka 2005 U20 PM IV MICHALSKI Henryk # Z/2741/22 2024
11 11 f 1 37.47 BRYŁA Michał LLKS Pomorze Stargard 2006 U20 ZP IV RÓŻYCZKA Marek Z/10860/21 2024
Młot (7.26) M
1 1 f 1 58.40 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U23 KP I LATAŃSKI Grzegorz Z/4965/18 2024 5  KN B  
2 2 f 1 46.84 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2024 3 LDK!
3 3 f 1 43.37 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U23 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2024 3
4 4 f 1 42.31 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U23 PM III KOWNATKE Rafał B.D. Z/5117/18 2024  KNF  
Oszczep (700) M
1 f 1 75.94 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ I KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2024 BEZ  KNF  
2 1 f 1 53.93 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 2 f 1 53.87 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U18 LU III ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2024  KN B  
4 3 f 1 53.85 PIESZKE Marcel UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP III ZAWORSKI Marek Z/2634/20 2024 LDK!  KN B  
5 4 f 1 53.43 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5149/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 5 f 1 51.31 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2024 LDK!  OSU   KN B   104
7 6 f 1 50.71 BROŃCZYK Mateusz Akademia Biegowa Żary 2007 U18 LB III BONIŚNIAK Dawid Z/0328/22 2024 LDK!  KN B  
8 7 f 1 47.06 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 8 f 1 46.57 KOS Bartłomiej LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2007 U18 OP IV DOMIN Adam Z/3789/22 2024 LDK!  OSU  
10 9 f 1 46.56 ŚMICH Sebastian LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5458/22 2024 LDK!  OSU  
11 10 f 1 46.18 WILCZYŃSKI Kajetan RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/14371/21 2024 LDK!  OSU   95
12 11 f 1 45.23 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM IV B.D. PAPROCKA Dorota , Z/3547/20 , 2024 LDK!  KN B  
13 12 f 1 44.54 TADYCH Karol LUKS Start Nakło 2007 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/4011/22 2024 LDK!  OSU  
Oszczep (800) M
1 1 f 1 61.29 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U23 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2024  KN B  
2 2 f 1 48.93 FALIŃSKI Filip RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ III FALIŃSKI Jacek B.D. Z/5085/18 2024 LDK!
3 3 f 1 36.37 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U23 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/7712/21 2024
1 1 f 2 58.56 ŻYLIŃSKI Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 2005 U20 PD II SIKORSKI Karol Z/0140/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 2 56.30 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U20 LB II HUDYMA Grzegorz Z/2928/20 2024  KN B  
3 3 f 2 50.31 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U20 KP III JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward , Z/5601/18 , 2024 BEZ LDK!
4 4 f 2 50.12 MAJEWSKI Bartosz RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ III FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2024 LDK!
5 5 f 2 45.94 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U20 KP IV DMP U20 B.D. LATAŃSKI Grzegorz , Z/4966/18 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B   103
Chód 5 km M
1 1 s 1 22:36.55 MARGIEL Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena Z/0147/20 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 2 s 1 22:54.17 WAŁĘGA Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U18 KP -- KENSIK Jan LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena , Z/0769/23 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 1 s 1 22:56.39 PRZESTRZELSKI Ernest WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ -- CHOJECKI Daniel Z/12798/21 2024 LDK!  KN B  
4 1 s 1 23:36.55 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U23 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan KULIG Marzena Z/1037/17 2024 LDK!  KN B  
5 3 s 1 23:39.10 GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 2008 U18 PM -- RADTKE Marek Z/5916/21 2024 LDK!  KN B  
6 4 s 1 24:39.37 PAWŁOWSKI Franciszek UKS 12 Kalisz 2007 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3063/20 2024 LDK!  KN B  
7 5 s 1 25:40.10 WIKTORSKI Michał SMKS Parasol Wrocław 2008 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/2502/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 6 s 1 26:05.01 ŚLIWA Igor KS Stal Pleszew 2008 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5290/22 2024 LDK!
9 2 s 1 26:16.95 DZIEWULSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ -- CHOJECKI Daniel Z/9225/21 2024  KN B  
10 7 s 1 26:24.66 PRZYGODZKI Bartosz WLKS Nowe Iganie 2007 U18 MZ -- CHOJECKI Daniel Z/9223/21 2024
11 8 s 1 26:50.33 MARCZAK Michał CMKL Człuchów 2008 U18 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0995/21 2024 LDK!  KN B  
12 3 s 1 27:28.68 JASIORSKI Błażej MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ -- KOZERA Piotr Z/4482/23 2024
13 9 s 1 27:29.19 BASA Mateusz KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/5386/22 , 2024 LDK!
14 4 s 1 28:09.59 MUCHOWSKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ -- KOZERA Piotr Z/1995/22 2024
  s 1 DNF CHWIEDUK Nikodem STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/6299/23 2024 LDK!  OSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 43.929780960083 sekund