Włocławek 07 - 08.06.2024
Ogólnopolskie Zawody-Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w LA U18, U20 i U23 2024 [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 s 1 25.32 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2004 U23 MZ +1.7 II MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  KN B  
2 2 s 1 25.42 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U23 DS +1.7 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF  
3 3 s 1 25.80 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U23 WN +1.7 II ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
4 s 1 26.25 BATURO Nina GKS Olimpia Grudziądz 2010 U16 KP +1.7 II DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał , Z/1597/20 , 2024 LDK!
5 4 s 1 29.03 OSZWA Nina MKS Agros Chełm 2003 U23 LU +1.7 -- MAZUREK Marek Z/2807/20 2024
1 14 s 2 27.28 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U20 DS +2.4 III BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2024  OSU  
2 15 s 2 27.95 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB +2.4 IV WALCZAK Piotr Z/0818/20 2024 LDK!
3 16 s 2 28.53 BIENIASZEK Karolina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP +2.4 -- WALCZAK Michał Z/0484/22 2024
1 s 3 25.83 ZMIERCZAK Laura GKS Olimpia Grudziądz 2006 U20 KP +1.1 II DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz , Z/1595/20 , 2024 LDK!
2 10 s 3 26.19 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U20 DS +1.1 II B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!  KN B  
3 11 s 3 26.21 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica 2005 U20 KP +1.1 II GOTÓWKA Monika Z/3556/18 2024
4 s 3 26.43 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U20 KP +1.1 III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2024 LDK!
5 12 s 3 26.48 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U20 ZP +1.1 III WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2024 LDK!  KN B  
1 4 s 4 24.79 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U20 PM +0.3 I JASKUŁKA Teresa B.D. Z/3720/17 2024  KNF  
2 6 s 4 25.23 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U20 LB +0.3 II WISZ Dariusz Z/1029/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 8 s 4 25.54 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U20 LU +0.3 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/0401/19 2024 LDK! 100 135
4 9 s 4 25.66 OBAREK Anastazja LKS Maraton Turek 2005 U20 WP +0.3 II RYCZYŃSKI Zbigniew Z/13170/21 2024
5 13 s 4 26.89 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP +0.3 III ŁUCZAK Bernadeta Z/0814/22 2024  OSU   KN B  
1 1 s 5 24.20 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU -0.6 I CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 s 5 24.37 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -0.6 I DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!  KNF   OSU   132 159
3 3 s 5 24.42 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU -0.6 I GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2024 LDK!  KN B  
4 5 s 5 24.87 POJĘTA Małgorzata TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U20 LU -0.6 I TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2024 LDK!  KN B  
5 7 s 5 25.38 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm 2005 U20 LU -0.6 II B.D. Z/3169/19 2024  KN B  
1 25 s 6 27.71 KAŁAJAK Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +1.1 IV WALCZAK Katarzyna Z/0251/20 2024 LDK!
2 33 s 6 28.27 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2007 U18 ZP +1.1 IV STEFAŃSKI Jacek Z/0075/21 2024 LDK!
3 35 s 6 29.53 BANASZEWSKA Wiktoria LUKS Hańcza Suwałki 2007 U18 PD +1.1 -- PIEKARSKA Monika Z/3523/24 2024
4 36 s 6 29.87 CHYTROWSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +1.1 -- WALCZAK Michał Z/6239/23 2024
1 23 s 7 27.43 KUBALA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP +0.3 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3085/22 2024  OSU  
2 27 s 7 27.83 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U18 WN +0.3 IV OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2024 LDK!  KN B  
3 28 s 7 27.96 DROBNIKOWSKA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +0.3 IV WALCZAK Marek Z/0868/23 2024
4 29 s 7 28.02 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U18 KP +0.3 IV LUZAK Andrzej Z/3917/18 2024 LDK!  KN B  
5 30 s 7 28.04 WOŹNIAK Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 2008 U18 LU +0.3 IV KAMIEŃ Mirosław Z/5899/23 2024 LDK!
6 34 s 7 28.28 SOLARCZYK Nikola UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP +0.3 IV OLSZYNA Waldemar Z/6371/22 2024
1 18 s 8 27.07 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -0.4 III PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2024 LDK!
2 21 s 8 27.14 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD -0.4 III DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/1596/22 2024 LDK!  KN B   64 104
3 24 s 8 27.45 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -0.4 IV SASKA Tomasz Z/10607/21 2024 LDK!
4 26 s 8 27.82 PAWELA Sylwia MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -0.4 IV ŁUCZAK Bernadeta Z/5268/22 2024
5 31 s 8 28.08 GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.4 IV WALCZAK Katarzyna Z/0250/20 2024 LDK!
1 9 s 9 26.04 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP +0.2 II ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2024 LDK!  KN B  
2 16 s 9 26.71 RECKA Julia AML Słupsk 2008 U18 PM +0.2 III DIAK Mateusz Z/5504/22 2024 LDK!  OSU  
3 17 s 9 26.89 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP +0.2 III PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 19 s 9 27.11 ŁADOŃ Julia KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP +0.2 III GOTÓWKA Monika Z/1031/20 2024
5 20 s 9 27.13 MUSIELAK Iga WMLKS Pomorze Stargard 2008 U18 ZP +0.2 III KRZYSIEK Zbigniew Z/1661/20 2024 LDK!  OSU  
6 22 s 9 27.24 GIERACH Maja LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD +0.2 III URBANIAK Mateusz Z/5735/23 2024
7 32 s 9 28.12 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP +0.2 IV OLSZYNA Waldemar Z/2592/21 2024 LDK!
1 2 s 10 25.18 MARCYNIUK Lena MKL Chełm 2008 U18 LU 0.0 II LESZCZYŃSKI Damian Z/2122/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 5 s 10 25.67 BARICA Kinga Orka Iława Athletics 2008 U18 WN 0.0 II OSTANEK Aneta Z/0728/23 2024 LDK!  KN B  
3 6 s 10 25.70 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U18 WP 0.0 II RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 10 s 10 26.08 SZWEDZIK Aleksandra Athletics Team Radomsko 2007 U18 LD 0.0 II PAŚ Mariusz Z/3282/20 2024 LDK!
5 11 s 10 26.14 SOBIERAJ Amelia MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD 0.0 II SZEWCZYK Tomasz Z/5536/22 2024  OSU  
6 14 s 10 26.25 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U18 WN 0.0 II OSTANEK Aneta Z/3796/20 2024 LDK!  KN B  
7 15 s 10 26.32 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP 0.0 III JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
1 1 s 11 24.90 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP +1.1 I DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B   148
2 3 s 11 25.55 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U18 LB +1.1 II DMP U20 WISZ Mateusz Z/13818/21 2024 LDK!  OSU   KN B   135
3 4 s 11 25.58 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +1.1 II DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert , Z/0010/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   99 134
4 7 s 11 25.82 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP +1.1 II CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2024 LDK!  KN B  
5 8 s 11 25.91 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U18 WN +1.1 II OSTANEK Aneta Z/12559/21 2024 LDK!  KN B  
6 12 s 11 26.14 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U18 WP +1.1 II KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2024 LDK!
7 13 s 11 26.17 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD +1.1 II PIASECKI Marcin Z/2309/21 2024 LDK!  KN B  
800 m K
1 1 s 1 2:10.62 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2024 3 LDK!  KNF  
2 2 s 1 2:21.20 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U23 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2024 3 LDK!  KN B  
3 3 s 1 2:32.00 LEWIŃSKA Agata RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0784/20 2024 LDK!
1 1 s 2 2:15.59 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM II RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 2 2:16.03 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP II DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/0351/18 2024 2 LDK!  OSU   127
3 3 s 2 2:17.49 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2024 5
4 4 s 2 2:18.06 BOROWSKA Kinga SMKS Parasol Wrocław 2006 U20 DS III GOLEC Dominik Z/0521/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 2 2:18.08 KOPEĆ Gabriela SMKS Parasol Wrocław 2006 U20 DS III B.D. MILANOWICZ Aleksandra , Z/0519/20 , 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 2 2:23.04 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U20 PD III DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2024 LDK!  OSU   57
7 7 s 2 2:24.67 BOGDANOWICZ Aneta KS Podlasie Białystok 2006 U20 PD III DMP DMP U20 SIENKIEWICZ Karol ZALEWSKI Jan , Z/4892/19 , 2024 LDK! 51 102
8 8 s 2 2:25.73 STAWSKA Natalia UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U20 WP IV ZAWORSKI Marek Z/0865/23 2024 LDK!
9 9 s 2 2:42.14 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2386/19 2024
1 6 s 3 2:23.38 GOLANOWSKA Iga UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/0163/20 2024 LDK!
2 11 s 3 2:27.12 KARNAŚ Anna SMKS Parasol Wrocław 2008 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/5662/21 2024 LDK!  OSU  
3 12 s 3 2:27.29 GÓRAZDA Patrycja LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/5755/23 2024
4 13 s 3 2:29.59 WALCZAK Iga AML Słupsk 2008 U18 PM IV DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/2586/23 2024 LDK! 87
5 14 s 3 2:35.35 BOREK Alicja MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP -- BOREK Monika # Z/0192/24 2024
6 15 s 3 2:42.10 PLAWGO Julia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0441/24 2024
7 16 s 3 2:43.25 KAROLAK Martyna KS Stal Pleszew 2008 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5569/22 2024 LDK!
8 17 s 3 2:44.15 KUŹNIAK Magdalena NKS Start Namysłów 2008 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/8964/21 2024 LDK!
9 18 s 3 2:48.43 KORCZYŃSKA Anastazja NKS Start Namysłów 2008 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/9682/21 2024 LDK!
1 1 s 4 2:11.45 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje 2007 U18 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 4 2:13.48 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB II DMP U20 SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2024 LDK!  KN B   135
3 3 s 4 2:13.50 SZUSTER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP II DMP U20 PODLEŚNY Jan Z/14428/21 2024 LDK!  OSU   KN B   135
4 4 s 4 2:13.59 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U18 WP II ZDONEK Filip Z/2007/20 2024 LDK!  KN B  
5 s 4 2:13.70 SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 2007 U18 WP II OKONIEWSKI Zbigniew Z/1824/19 2024  KN B  
6 5 s 4 2:21.08 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2024 LDK!
7 7 s 4 2:23.62 SZCZYGIELSKA Anita MKS Pogoń Siedlce 2008 U18 MZ III KOSIERADZKI Łukasz Z/14498/21 2024  KN B  
8 8 s 4 2:23.93 PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U18 WP III ZDONEK Filip Z/2009/20 2024 LDK!  OSU  
9 9 s 4 2:24.83 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3549/20 , 2024 LDK!  KN B  
10 10 s 4 2:25.15 ŚWIERCZYŃSKA Alicja WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew # Z/5331/19 2024 LDK!
3000 m K
1 s 1 10:14.62 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U20 LD II RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 s 1 10:20.79 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U20 WP II ZDONEK Filip Z/0987/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 s 1 10:40.01 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U20 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2024 2 LDK!  OSU  
4 s 1 10:48.59 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U20 PM III WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2024 LDK!  KN B  
5 s 1 10:54.05 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U20 PM III KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0055/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
6 s 1 10:55.66 KOLCHINA Anastasiia AML Słupsk 2005 U20 PM III RUMIŃSKI Wojciech Z/2937/22 2024 LDK!  OSU  
7 s 1 10:56.47 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U20 PD III DMP U20 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol Z/2313/19 2024 LDK!  OSU   KN B   101
8 s 1 11:01.00 SUJATA Zofia LKS Omega Kleszczów 2006 U20 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/14472/21 2024
9 s 1 11:03.54 POSŁUSZNA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U20 LU III KUZDRA Dariusz Z/1568/23 2024  OSU  
10 s 1 11:15.95 SOBOLEWSKA Aleksandra LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U20 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2623/21 2024
11 s 1 11:41.15 WARZOCHA Julia LKS Omega Kleszczów 2006 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5749/23 2024
12 s 1 11:49.75 METNER Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14470/21 2024 LDK!  OSU  
1 1 s 2 10:03.78 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U18 MZ II DĄBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 2 10:04.43 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP II DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2024 LDK!  KN B   133
3 3 s 2 10:25.92 ZDOBYLAK Zofia SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0215/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 2 10:28.01 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U18 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 2 10:44.47 ZDUNEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U18 LU III MAZUREK Marek Z/1654/24 2024
6 6 s 2 10:45.27 FURGA Amelia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1180/23 2024 LDK!  OSU   KN B   107
7 7 s 2 10:50.06 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD III URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2024  KN B  
8 8 s 2 10:53.64 KAŁASKA Karolina GKS Wilga Garwolin 2007 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4282/20 2024
9 9 s 2 10:57.16 KURKA Wiktoria SMKS Parasol Wrocław 2008 U18 DS III B.D. Z/0732/24 2024
10 10 s 2 10:57.77 BUŁKOWSKA Sara SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS III GOLEC Dominik Z/1077/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
11 11 s 2 11:06.00 ROLA Marcjanna RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta Z/6300/21 2024 LDK!
12 12 s 2 11:14.77 JAGUCAK Kornelia LKS Znicz Biłgoraj 2007 U18 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/0453/21 , 2024 LDK!  OSU  
13 13 s 2 11:21.40 WYCZÓŁKOWSKA Milena Athletics Team Radomsko 2008 U18 LD IV PAŚ Mariusz Z/3834/19 2024 LDK!
14 14 s 2 11:37.22 SZOJDA Maria LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP IV DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0165/24 2024 LDK!  OSU   82
15 15 s 2 12:01.45 ZYGAROWICZ Olga LKS Lubusz Słubice 2007 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/13089/21 2024 LDK!
16 16 s 2 12:22.63 KOGUT Amelia MKL Chełm 2008 U18 LU -- SEREJ Łukasz SEREJ Łukasz , Z/0921/22 , 2024 LDK!
400 m pł K K
1 6 s 1 66.64 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U20 OP III ZOK Roman Z/3029/19 2024 BEZ LDK!
2 7 s 1 67.60 BĄBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U20 OP III ZOK Roman Z/3028/19 2024 BEZ LDK!
3 8 s 1 67.64 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2024  OSU  
4 9 s 1 69.44 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U20 WP IV GÓRSKI Dariusz Z/4277/19 2024 LDK!
5 11 s 1 75.32 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U20 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2024 BEZ LDK!
1 1 s 2 62.06 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U20 WP I GOŚCINIAK Mateusz Z/3510/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 2 62.40 CHODKOWSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2005 U20 MZ I MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024  KN B  
3 3 s 2 64.63 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U20 MZ II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  KN B  
4 4 s 2 65.87 KAWAŁEK Julia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U20 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 2 66.63 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U20 OP III PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
6 1 s 2 67.34 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U23 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2024 3 LDK!
7 10 s 2 69.51 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U20 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2024  OSU   KN B  
1 8 s 3 67.21 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 15 s 3 69.84 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB IV WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK!
3 16 s 3 70.60 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U18 PM IV DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 17 s 3 72.25 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/9269/21 2024 LDK!  OSU  
5 18 s 3 72.88 JASIONOWSKA Karolina LUKS Hańcza Suwałki 2007 U18 PD IV LIPIŃSKA Magdalena PIEKARSKA Monika , Z/1757/21 , 2024 LDK!
6 19 s 3 77.38 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U18 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2024 LDK!
1 5 s 4 65.28 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP II PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 7 s 4 67.01 JANUSZEWSKA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/8260/21 2024 LDK!  OSU  
3 11 s 4 68.11 STEFAŃSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD III DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/12538/21 2024 LDK!  OSU   KN B   67
4 12 s 4 68.34 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U18 KP III DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2024 BEZ LDK!  OSU   108
5 13 s 4 68.71 SOBIERAJ Amelia MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5536/22 2024  OSU  
6 14 s 4 69.64 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
1 1 s 5 62.55 KOWALCZUK Amelia RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/0727/23 2024 LDK! 143
2 2 s 5 64.48 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U18 KP II LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/5578/22 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 5 64.53 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U18 PM II DMP DMP U20 DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK!  OSU   KN B   93 129
4 4 s 5 65.28 TOMASZEWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 2008 U18 ZP II DMP U20 PODLEŚNY Jan Z/4993/22 2024 LDK!  OSU   KN B   125
5 6 s 5 65.29 GIEJBATOW Julia RLTL GGG Radom # 2008 U18 MZ II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1569/19 2024 LDK!  OSU   KN B   125
6 9 s 5 67.75 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS III DMP DMP U20 WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/2898/20 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   70 111
7 10 s 5 67.82 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP III DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2024 LDK!  OSU   111
4x400 m K
1 1 s 1 3:58.80 KOWALCZUK Amelia
BRUDNY Regina
BARTNIK Karina
GIEJBATOW Julia
RLTL GGG Radom 2007
2007
2007
2008
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur
TRZOS Leszek
BŁASIŃSKI Artur
Z/0727/23
Z/12996/21
Z/7607/23
Z/1569/19
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 4:07.23 BŁASZCZYK Maria
KAŹMIERCZAK Maja
GÓRSKA Oliwia
MUCHA Natasza
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008
2008
2008
2007
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Katarzyna
GRZEGOROWSKA Kamila
Z/0929/23
Z/0181/22
Z/0250/20
Z/3125/19
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 4:16.44 GIERACH Maja
WITKOWSKA Martyna
HAŁADAJ Barbara
GÓRAZDA Patrycja
LKS Omega Kleszczów 2008
2007
2007
2007
U18 LDZ -- URBANIAK Mateusz
URBANIAK Mateusz
RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz
URBANIAK Mateusz
Z/5735/23
Z/0716/19
, Z/3461/19
Z/5755/23
2024
2024
, 2024
2024




Trójskok K
1 1 f 1 11.94 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U23 LU +1.9 II DMP KUZDRA Dariusz B.D. Z/3323/17 2024 LDK!  KN B   106
2 2 f 1 11.44 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U23 PM +0.4 III DMP KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4735/17 , 2024 BEZ LDK! 85
3 3 f 1 10.96 SZEMPLIŃSKA Aleksandra KS Ciechan Ciechanów 2004 U23 MZ +0.8 III MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2355/19 2024  KN B  
1 1 f 2 13.09 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP +0.2 I DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1061/18 2024 5 LDK!  KNF   OSU   148 168
2 2 f 2 12.66 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U20 WN +1.6 I BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!  KNF  
3 3 f 2 11.93 DYDZIŃSKA Nadia LUKS Hańcza Suwałki 2006 U20 PD +1.2 II ANESZKO Marta PIEKARSKA Monika , Z/5612/19 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 2 11.73 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U20 WN +0.4 II PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2024 LDK!  KNF  
5 5 f 2 11.57 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard 2006 U20 ZP +0.8 II ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4372/18 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 2 11.54 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U20 LD +1.9 II SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 f 2 11.42 KANIA Maja LLKS Pomorze Stargard 2006 U20 ZP -0.2 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/10863/21 2024  KN B  
8 8 f 2 10.59 KRYSIAK Julia KSLZS Kruszwica 2006 U20 KP -0.5 IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2024 LDK!
9 9 f 2 9.96 ŚLIZANOWSKA Julia KSLZS Kruszwica 2005 U20 KP +0.3 -- LUZAK Andrzej Z/11508/21 2024
10 10 f 2 9.59 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U20 OP +1.1 -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2024 LDK!
1 1 f 3 12.12 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +0.3 I DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1062/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   113 137
2 2 f 3 12.00 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U18 DS -1.7 I BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
3 3 f 3 11.85 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U18 LU +0.7 II DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/14247/21 2024  OSU   KN B   102 128
4 4 f 3 11.85 GRZEŚKOWIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -0.1 II ŁUCZAK Bernadeta Z/5606/22 2024  OSU   KN B  
5 5 f 3 11.68 BŁASZCZYK Maria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +0.1 II WALCZAK Michał Z/0929/23 2024 LDK!  OSU  
6 6 f 3 11.46 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.7 III DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/4867/19 2024 LDK!  OSU   KN B   117
7 7 f 3 11.26 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U18 LU +0.7 III DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3133/20 2024  KNF   OSU   KN B   79 111
8 8 f 3 11.03 JĘCHOREK Kinga AML Słupsk 2007 U18 PM +1.0 III DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/4295/20 2024 LDK!  OSU   KN B   73 104
9 9 f 3 10.62 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U18 WP -0.1 IV NALEPA Marek Z/2648/21 2024 LDK!  OSU  
10 10 f 3 10.20 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U18 KP +0.1 IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2024 LDK!  OSU  
11 11 f 3 10.19 BOBRYK Julita PUKS Jedynka Łosice 2008 U18 MZ +1.5 -- WOLIŃSKI Michał Z/5578/19 2024 LDK!
12 12 f 3 10.01 GREFLING Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP -0.8 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3558/22 2024  OSU  
13 13 f 3 10.00 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U18 ZP -0.8 -- JUNIEWICZ Jakub Z/4138/19 2024 LDK!  OSU  
14 14 f 3 9.79 KARABELA Blanka MKL Jurand Szczytno 2008 U18 WN +0.2 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/0914/21 , 2024 LDK!  OSU  
15 15 f 3 9.40 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U18 DS -0.6 -- WIŚNIEWSKI Paweł # Z/0202/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
Kula (3) K
1 1 f 1 15.84 WYSOCZAŃSKA Iga MKL Jurand Szczytno 2007 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/13043/21 2024  KNF   OSU  
2 2 f 1 14.41 BIELECKA Maja RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ I DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2024 LDK!  OSU   KN B   142
3 3 f 1 13.42 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 13.11 MIELECH Gabriela KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD II DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/3296/20 2024 LDK!  OSU   KN B   122
5 5 f 1 12.02 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U18 WP III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
6 6 f 1 11.00 NOWAK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP III JANKOWSKI Marcin Z/5043/22 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 10.43 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 f 1 10.19 CAŁKA Maria GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/1039/23 2024
9 9 f 1 10.18 KOZA Ola UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/9744/21 2024 LDK!
10 10 f 1 9.85 ŁAWICKA Natalia MLKL Płock 2007 U18 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/2464/23 2024 LDK!
11 11 f 1 9.68 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -- DOMIN Adam Z/0378/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
12 12 f 1 9.35 MASŁOWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2024 LDK!
13 13 f 1 9.15 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2024 LDK!  OSU  
14 14 f 1 8.61 BUCHCZYK Olimpia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1252/23 2024 LDK!  OSU  
15 15 f 1 8.53 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP -- DOMIN Adam Z/11530/21 2024 LDK!  OSU  
16 16 f 1 7.83 KOVALENKO Sofiia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5074/22 2024 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.15 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 11.83 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!
3 3 f 1 10.03 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2024
1 f 2 14.09 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2024 LDK!  KNF  
2 f 2 12.68 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U20 WN I KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 2 12.58 KONDER Kinga RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ I DMP DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1337/20 2024 LDK!  KNF   OSU   102 136
4 f 2 12.09 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 2 11.06 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U20 KP III DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/0145/20 2024 LDK!  OSU   KN B   119
6 f 2 10.70 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2024  KN B  
7 f 2 10.42 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U20 WP III MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2024 LDK!
8 f 2 10.27 NOWICKA Marcelina LUKS Orkan Września 2006 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/3642/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 f 2 10.08 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U20 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
10 f 2 9.83 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP IV STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2024 LDK!  KN B  
11 f 2 9.58 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U20 OP IV DOMIN Adam Z/2637/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
12 f 2 9.09 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2024 LDK!  OSU  
13 f 2 8.92 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U20 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2024 BEZ
14 f 2 8.30 TADDA Liliana LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U20 PM -- KOWNATKE Rafał Z/1813/20 2024 LDK!  KN B  
Dysk (1) K
1 1 f 1 44.38 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 33.77 MAŁYCHA Kornelia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/2936/20 2024
4 4 f 1 31.44 MIELECH Gabriela KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD IV ZABAWSKI Przemysław Z/3296/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 1 f 2 44.86 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 2 40.31 NOWICKA Marcelina LUKS Orkan Września 2006 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/3642/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 2 39.10 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U20 LB II DMP U20 KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2024 LDK!  KN B   132
4 4 f 2 38.93 LEMANOWICZ Oliwia KS Ciechan Ciechanów 2006 U20 MZ II GRODECKI Tomasz Z/5522/23 2024
5 5 f 2 38.05 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U20 DS II WOCHNA Robert Z/0436/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 2 36.70 TADDA Liliana LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U20 PM III KOWNATKE Rafał Z/1813/20 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 2 35.95 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2024  KN B  
8 8 f 2 34.89 PACEŚ Paulina UKS 12 Kalisz 2005 U20 WP III MAŁECKI Marcin Z/2134/20 2024 LDK!
9 9 f 2 33.03 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2024 BEZ
10 10 f 2 30.08 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U20 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
11 11 f 2 28.98 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U20 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
12 12 f 2 27.92 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
13 13 f 2 23.08 NOWAK Oliwia LUKS Orkan Września 2006 U20 WP -- PAWLAK Przemysław Z/14515/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 1 f 3 40.26 WYSOCZAŃSKA Iga MKL Jurand Szczytno 2007 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/13043/21 2024  KNF   OSU  
2 2 f 3 38.52 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 3 33.34 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS III DMP MARKOWSKI Tomasz Z/0406/22 2024 LDK!  OSU   KN B   67
5 5 f 3 30.47 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP IV DOMIN Adam Z/0378/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 3 30.40 NOWAK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/5043/22 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 3 29.61 MASŁOWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2024 LDK!
8 8 f 3 28.84 WÓJCIK Wiktoria PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4864/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 9 f 3 28.67 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 2007 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/0038/21 2024 LDK!
10 10 f 3 28.20 CAŁKA Maria GKS Wilga Garwolin 2008 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/1039/23 2024
11 11 f 3 27.27 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP IV DOMIN Adam Z/11530/21 2024 LDK!  OSU  
12 12 f 3 25.72 NIEDZIELSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP -- NALEPA Marek Z/0125/22 2024 LDK!  OSU  
13 13 f 3 24.73 BUCHCZYK Olimpia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1252/23 2024 LDK!  OSU  
  f 3 NM KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
200 m M
1 1 s 1 21.99 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U23 WP +1.2 II DMP WALCZAK Michał Z/5024/19 2024 LDK! 110
2 2 s 1 22.00 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP +1.2 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  KN B  
3 3 s 1 22.35 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS +1.2 II BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2024 3
4 4 s 1 22.82 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U23 LB +1.2 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 5 s 1 23.65 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U23 WN +1.2 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2024 5
1 9 s 2 23.10 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U20 LB +0.6 III DMP U20 WISZ Dariusz Z/5625/19 2024 LDK!  OSU   114
2 10 s 2 23.16 DOKTOR Kajetan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP +0.6 III WALCZAK Michał Z/0416/24 2024
3 12 s 2 23.46 GOŚĆ Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP +0.6 III WALCZAK Michał Z/0417/24 2024
4 s 2 24.33 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U20 KP +0.6 IV PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2024 LDK!
5 14 s 2 24.39 PIETUSZKO Kamil UKS MOSiR Działdowo 2005 U20 WN +0.6 IV CYTLAŁ Jacek Z/3994/23 2024
6 15 s 2 26.41 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U20 WP +0.6 -- TALIKADZE Roman Z/4225/20 2024
1 6 s 3 22.34 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U20 DS -0.9 II BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
2 7 s 3 22.46 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U20 WN -0.9 II B.D. Z/0132/19 2024
3 8 s 3 22.61 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U20 LB -0.9 II WALCZAK Piotr Z/5418/19 2024 LDK!  KN B  
4 11 s 3 23.45 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -0.9 III WALCZAK Michał Z/3104/19 2024 LDK!
5 13 s 3 23.48 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U20 WP -0.9 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
1 1 s 4 21.45 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U20 KP +1.3 M ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
2 2 s 4 21.63 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ +1.3 I WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KNF  
3 3 s 4 21.75 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP +1.3 I NALEPA Marek Z/0601/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 4 22.01 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U20 LU +1.3 II DMP GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  KN B   109
5 5 s 4 22.26 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U20 WN +1.3 II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2024 LDK!  KNF  
1 12 s 5 23.59 KUŹBA Jakub KSLZS Kruszwica 2008 U18 KP -0.8 III LUZAK Andrzej Z/5998/23 2024
2 18 s 5 24.87 KASZKOWIAK Miłosz MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U18 WP -0.8 -- JAGACIAK Jarosław Z/1881/23 2024 LDK!
3 19 s 5 25.20 GÓRZNY Szymon CMKL Człuchów 2008 U18 PM -0.8 -- BODZIAK Igor B.D. Z/0993/21 2024 LDK!
4 20 s 5 25.32 SOSNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD -0.8 -- DMP GRYNIEWICZ Wiktor Z/5910/21 2024 LDK!  OSU   KN B   21
5 21 s 5 25.68 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U18 KP -0.8 -- KARNAS Zbigniew Z/2479/20 2024 LDK!  OSU  
6 22 s 5 26.11 PIWOŃSKI Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.8 -- WALCZAK Marek Z/1196/22 2024 LDK!
1 9 s 6 23.14 GIZICKI Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ +2.0 III BŁASIŃSKA Aneta Z/4763/24 2024 LDK!
2 14 s 6 23.66 JABŁOŃSKI Borys GKS Olimpia Grudziądz 2008 U18 KP +2.0 IV PRZYBYŁ Janusz Z/6246/23 2024
3 16 s 6 23.77 WOŹNIAK Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +2.0 IV WALCZAK Marek Z/0418/24 2024
4 17 s 6 24.43 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U18 WN +2.0 -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2024 LDK!
  s 6 DNF PAŁATYŃSKI Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP +2.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/4260/23 2024
1 11 s 7 23.39 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP -0.5 III BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 13 s 7 23.63 JANUSZANIS Szymon MKL Chełm 2008 U18 LU -0.5 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/2119/23 2024 LDK!  OSU  
3 15 s 7 23.74 JĘDRAJCZYK Nataniel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U18 WP -0.5 IV DMP U20 WALCZAK Michał Z/5379/22 2024 LDK! 100
1 7 s 8 22.70 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP +0.1 II ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka Z/0300/20 2024 LDK!
2 8 s 8 22.83 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD +0.1 III PIASECKI Marcin Z/14521/21 2024 LDK!  KN B  
3 10 s 8 23.32 JANUSZEWSKI Sebastian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +0.1 III WALCZAK Marek Z/4922/22 2024
1 1 s 9 21.62 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS +0.2 I MARKOWSKA Małgorzata Z/13491/21 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 9 21.80 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +0.2 I DMP U20 WALCZAK Michał Z/3103/19 2024 LDK!  OSU   148
3 3 s 9 21.94 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP +0.2 II DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/14383/21 2024 LDK!  KN B   144
4 4 s 9 22.04 DONDZIŁO Oliwier KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +0.2 II DMP DMP U20 PIASECKI Marcin Z/1599/22 2024 LDK!  KN B   108 142
5 5 s 9 22.45 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP +0.2 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/0477/21 2024 LDK!  OSU   131
6 6 s 9 22.49 PRACHNIO Patryk WLKS Nowe Iganie 2007 U18 MZ +0.2 II ZIĘCINA Kazimierz Z/2752/21 2024 LDK!
1 1 s 10 23.88 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP +1.4 IV DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0884/20 2024 BEZ LDK!  OSU   97
2 2 s 10 24.14 CIEŚLAKIEWICZ Adam LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP +1.4 IV DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka Z/1497/24 2024 LDK!  OSU   92
3 3 s 10 24.94 GOŹDZIECKI Hubert LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP +1.4 V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0804/19 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 10 26.55 KORPOWSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 2010 U16 KP +1.4 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/9020/21 2024 LDK!  OSU  
800 m M
1 1 s 1 1:56.67 MIERZEJEWSKI Miłosz RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/3530/17 , 2024 LDK!
2 2 s 1 1:57.31 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U23 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2024
3 3 s 1 1:58.12 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew 2003 U23 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2024
4 4 s 1 1:59.60 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2024 BEZ LDK!
1 9 s 2 1:58.18 KOBZA Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U20 OP III PIERÓG Paweł Z/5133/22 2024 LDK!  OSU  
2 11 s 2 1:59.20 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Białystok 2006 U20 PD III SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina , Z/3025/20 , 2024 LDK!
3 17 s 2 2:01.24 GRZEŚKOWIAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/14640/21 2024  OSU  
4 18 s 2 2:01.63 GÓRECKI Wiktor MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/14639/21 2024  OSU  
5 20 s 2 2:03.72 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U20 PM IV B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
6 21 s 2 2:10.85 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 U20 OP -- KADŁUCZKA Jan Z/2938/20 2024 LDK!
1 7 s 3 1:57.34 WALICKI Adam KS Podlasie Białystok 2006 U20 PD III GRYNIEWICZ Wiktor Z/10570/21 2024  OSU   KN B  
2 8 s 3 1:57.70 BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 14 s 3 2:00.50 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U20 LU III MAZUREK Marek Z/1431/20 2024 LDK!
4 15 s 3 2:01.11 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP III DMP U20 GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2024 101
5 16 s 3 2:01.20 BRODOWSKI Sasha LUKS Hańcza Suwałki 2005 U20 PD III SAWICKA Izabela Z/3879/19 2024 LDK!
6 19 s 3 2:03.03 GOMUŁKA Ksawery UKS 12 Kalisz 2005 U20 WP IV OLSZYNA Waldemar Z/0160/20 2024
1 1 s 4 1:53.23 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1812/18 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 s 4 1:53.42 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U20 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 4 1:53.87 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP II DMP U20 GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B   135
4 4 s 4 1:55.12 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2006 U20 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek , Z/3222/19 , 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 4 1:55.53 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U20 ZP II MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2024  KN B  
6 6 s 4 1:56.37 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U20 LD II WOJTAREK Jacek Z/1487/20 2024 LDK!  KN B  
7 10 s 4 1:59.15 PIGIEL Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2006 U20 PD III SAWICKA Izabela Z/13110/21 2024  KN B  
8 12 s 4 1:59.34 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U20 MZ III ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2024 LDK!
9 13 s 4 1:59.49 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U20 ZP III DMP U20 PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2024 LDK!  OSU   110
1 5 s 5 1:58.98 TEREBUN Szymon KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD III MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina Z/1937/22 2024  OSU   KN B  
2 16 s 5 2:04.19 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2024 LDK!
3 17 s 5 2:05.16 BANDOS Leonard LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD IV BEDNARSKI Tomasz Z/0885/22 2024 LDK!
4 18 s 5 2:05.55 ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U18 LU IV FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2024 LDK!
5 20 s 5 2:07.97 MAJEWSKI Mikołaj NKS Start Namysłów 2008 U18 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/4885/23 2024 LDK!
6 22 s 5 2:09.12 SMURAWA Franciszek MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/0787/23 2024 LDK!  OSU  
7 23 s 5 2:10.05 NOWAKOWSKI Maciej AML Słupsk 2008 U18 PM -- DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/7364/21 2024 LDK!  OSU   71
  s 5 DNF HOFFMAN Paskal PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1201/22 2024 LDK!  OSU  
1 3 s 6 1:57.91 STARCZEWSKI Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U18 KP III DMP U20 JEZIORSKA Magdalena Z/1566/20 2024 LDK!  KN B   117
2 7 s 6 2:00.29 LISIECKI Maksymilian WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1326/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 8 s 6 2:00.60 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 11 s 6 2:00.88 NADŁONEK Daniel KS Agros Zamość 2007 U18 LU III DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/14471/21 2024  OSU   45 102
5 12 s 6 2:01.04 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U18 PM III DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 13 s 6 2:02.84 DARAŻ Mikołaj LLKS Pomorze Stargard 2008 U18 ZP IV PIECYK Józef Z/2653/21 2024  KN B  
7 15 s 6 2:02.91 MAKURAT Kamil GKS Cartusia Kartuzy 2007 U18 PM IV KRÓL Krzysztof Z/4698/23 2024
8 19 s 6 2:07.12 DOMAGAŁA Kacper SMKS Parasol Wrocław 2007 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/6443/22 2024  OSU  
9 21 s 6 2:08.57 CHOIŃSKI Konrad LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U18 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3678/21 2024 LDK!
1 1 s 7 1:56.20 GAJDUS Michał LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U18 PM II PILARSKA Klaudia B.D. Z/3545/22 2024 LDK!  KNF  
2 2 s 7 1:56.87 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U18 MZ II KOSIERADZKI Łukasz Z/0780/20 2024  KNF  
3 4 s 7 1:58.33 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U18 PM III PILARSKA Klaudia B.D. Z/13649/21 2024 LDK!  KN B  
4 6 s 7 1:59.17 JAROSZ Antoni WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1615/18 2024  OSU   KN B  
5 9 s 7 2:00.65 JARMOSZEWICZ Jan MKS Żak Biała Podlaska 2008 U18 LU III FROŃCZUK Rafał Z/1533/22 2024 LDK!  KN B  
6 10 s 7 2:00.78 WSZELAK Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U18 PM III WÓJCICKI Jakub Z/14658/21 2024 LDK!
7 14 s 7 2:02.90 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD IV DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/0473/22 2024 LDK!  OSU   KN B   35
3000 m M
1 1 s 1 8:33.94 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U20 LD II URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2024  KN B  
2 2 s 1 8:35.72 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP II NALEPA Marek Z/1829/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 8:36.46 MIREK Michał MKS Osa Zgorzelec 2005 U20 DS II KORDASIEWICZ Damian Z/14757/21 2024  OSU   KN B  
4 4 s 1 8:41.46 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U20 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2024  KN B  
5 5 s 1 8:43.14 ŁABA Karol LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU II JAMROZ Mieczysław Z/6560/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 8:43.88 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U20 SK II SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
7 s 1 8:45.89 SKRZYPCZAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 2006 U20 WP III B.D. Z/1505/20 2024  KN B  
8 7 s 1 8:46.13 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U20 WP III TALIKADZE Roman Z/1765/20 2024  KN B  
9 1 s 1 8:56.20 ANDRUSZKIEWICZ Adrian WMLKS Pomorze Stargard 2002 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4726/22 2024
10 8 s 1 9:05.08 CZERWONKA Miłosz MKL Chełm 2005 U20 LU III WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2024 LDK!
11 9 s 1 9:07.70 CHRABĄSZCZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/4283/20 2024  OSU   KN B  
12 10 s 1 9:21.90 HARENDA Antoni MLKS Agros Żary 2005 U20 LB IV DMP U20 WISZ Mateusz Z/6118/23 2024 LDK!  OSU   102
13 2 s 1 9:23.32 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław B.D. Z/0667/19 2024
14 11 s 1 9:38.25 SZYMCZAK Łukasz KS Stal Pleszew 2005 U20 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3059/20 2024 LDK!
15 12 s 1 9:46.85 ROJNA Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/4606/22 2024 LDK!
1 1 s 2 8:54.96 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/3806/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 2 8:55.98 PACZOSKA Jakub GKS Cartusia Kartuzy 2007 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/6525/22 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 2 8:58.60 KULPA Jakub PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4863/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 2 9:02.01 KOWALSKI Marcel LMKS Żak Pyrzyce 2008 U18 ZP III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5216/21 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 2 9:04.62 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 2 9:04.95 GRZEGRZÓŁKA Wojciech GKS Wilga Garwolin 2007 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4531/22 2024
7 7 s 2 9:10.02 KALINOWSKI Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1660/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 s 2 9:16.76 KADECKI Konrad PLKS Gwda Piła 2007 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/12062/21 2024 LDK!  OSU  
9 9 s 2 9:24.03 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U18 PM IV DMP U20 RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2024 LDK!  OSU   KN B   101
10 10 s 2 9:26.10 MROZIEWICZ Dominik CMKL Człuchów 2008 U18 PM IV BODZIAK Igor Z/4365/20 2024 LDK!
11 11 s 2 9:47.86 BROCZEK Kacper SMKS Parasol Wrocław 2008 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/1324/23 2024  OSU  
12 12 s 2 10:03.59 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2024 LDK!  OSU  
400 m pł J MŁ M
1 4 s 1 57.09 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U18 PM III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 8 s 1 58.62 SZEWCZYŃSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2008 U18 WP IV WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/4934/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 9 s 1 59.08 NOLBERT Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U18 WP IV NALEPA Marek # Z/3211/23 2024 LDK!
4 10 s 1 59.37 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U18 DS IV PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2024
5 12 s 1 61.26 ŻŁOBIKOWSKI Oskar KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD -- DMP U20 ŚWIDERSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor , Z/5989/23 , 2024 LDK!  OSU   KN B   89
6 14 s 1 64.02 ŁAPUSZYŃSKI Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/4651/22 2024 LDK!  OSU  
  s 1 DQ KOWALEWSKI Nikodem MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/3271/23 2024
1 1 s 2 55.16 BIELECKI Jakub RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/2751/21 2024 LDK!  OSU   KN B   132
2 2 s 2 56.03 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/0702/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 2 56.04 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2024 LDK!  OSU  
4 5 s 2 57.46 RYDLEWSKI Adam MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/0691/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 6 s 2 57.62 OLSZEWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2008 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1142/23 2024 LDK!  OSU  
6 7 s 2 58.05 NIEMCZYK Jakub AML Słupsk 2007 U18 PM III DMP U20 DIAK Mateusz Z/12297/21 2024 LDK!  OSU   107
7 11 s 2 59.40 RZYSKI Albert WMLKS Nadodrze Powodowo 2008 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/6261/23 2024  OSU  
8 13 s 2 61.39 ARTYCH Antoni MKL Jurand Szczytno 2008 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/6983/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
400 m pł M
1 1 s 1 58.14 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U23 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024
  s 1 DQ KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom 2003 U23 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/0379/17 , 2024 LDK!
1 1 s 2 54.71 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U20 PM II B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 s 2 54.71 RONCZEWSKI Mikołaj WLKS Wrocław 2006 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0164/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 2 56.04 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP II DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/3453/19 2024 LDK! 127
4 4 s 2 57.79 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U20 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 2 58.89 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 2 59.56 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U20 WP IV BIERŁA Dawid Z/0094/20 2024
7 7 s 2 60.52 KOWALCZYK Rafał Athletics Team Radomsko 2005 U20 LD IV PAŚ Mariusz Z/5130/22 2024
4x400 m M
1 1 s 1 3:43.21 KOLASIŃSKI Hubert
ORACZKO Denis
JEDYNAK Kacper
MIERZEJEWSKI Miłosz
RLTL GGG Radom 2003
2003
2004
2004
U23 MAZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D.
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta
CHOJECKA-LEANDRO Lidia BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D.
, Z/0379/17
, Z/0388/17
, Z/2004/18
, Z/3530/17
, 2024
, 2024
, 2024
, 2024

3


2 1 s 1 3:50.42 MUCHOWSKI Dawid
JASIORSKI Błażej
KWIATKOWSKI Filip
GAŁCZYŃSKI Kacper
MKS Bank BS Płońsk 2006
2006
2006
2006
U20 MAZ -- KOZERA Piotr
KOZERA Piotr
KOZERA Piotr
ZABOROWSKI Marcin
Z/1995/22
Z/4482/23
Z/0695/20
Z/0514/21
2024
2024
2024
2024




1 1 s 2 3:30.77 KRAKOWSKI Eryk
JANUSZEWSKI Sebastian
PAŁATYŃSKI Karol
NOWAK Tymoteusz
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008
2007
2008
2008
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Marek
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Michał
Z/2370/20
Z/4922/22
Z/4260/23
Z/0932/23
2024
2024
2024
2024




2 2 s 2 3:32.63 PAJĄK Stanisław
KOWALSKI Jakub
STRZYGOCKI Bartłomiej
KIERNOŻYCKI Michał
MLKS Agros Żary 2007
2007
2008
2008
U18 LBU -- ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz
WISZ Mateusz
WISZ Mateusz
WISZ Mateusz
, Z/0384/21
Z/14212/21
Z/14213/21
Z/13793/21
, 2024
2024
2024
2024




3 3 s 2 3:36.53 ŚCIRKA Wiktor
GÓRECKI Maksymilian
JANKOWSKI Szymon
RUMIŃSKI Michał
STS Pomerania Szczecinek 2008
2007
2007
2007
U18 ZPO -- JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Andrzej
JUNIEWICZ Jakub
JUNIEWICZ Jakub
Z/5050/22
Z/0412/24
Z/1636/18
Z/5061/22
2024
2024
2024
2024




4 4 s 2 3:36.68 PODURGIEL Kazimierz
MARKOWSKI Mikołaj
BLUM Igor
ROMANEK Adam
GKS Start Długołęka 2008
2007
2008
2008
U18 DOL -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
KOBIAŁKA Kamil
BENKOWSKI Henryk
, Z/4796/21
Z/13518/21
Z/0794/22
Z/13959/21
, 2024
2024
2024
2024




5 5 s 2 3:39.83 SIERANT Olgierd
KURILENKO Sviatoslav
SZYMAŃSKI Wojciech
GLAZA Mikołaj
UKS Czapla Białe Błota 2007
2008
2007
2007
U18 KPO -- KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
Z/3213/20
Z/2717/22
Z/3138/18
Z/3121/18
2024
2024
2024
2024


BEZ
BEZ
6 6 s 2 3:44.94 HOFFMAN Paskal
KULPA Jakub
MARGOWSKI Hubert
OLSZEWSKI Hubert
PLKS Gwda Piła 2008
2007
2007
2008
U18 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy
Z/1201/22
Z/4863/22
Z/3446/20
Z/1142/23
2024
2024
2024
2024




  s 2 DQ TURNO Patryk
WAŁĘGA Hubert
GDANIEC Szymon
STARCZEWSKI Jan
MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008
2008
2008
2008
U18 KPO -- WIELGOSZ Sławomir
KENSIK Jan LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena
WIELGOSZ Sławomir
JEZIORSKA Magdalena
Z/6271/22
, Z/0769/23
Z/0414/24
Z/1566/20
2024
, 2024
2024
2024




Trójskok M
1 1 f 1 14.25 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U23 LD +0.2 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 14.14 JEDYNAK Kacper RLTL GGG Radom 2004 U23 MZ -1.5 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!  KN B  
1 1 f 2 14.20 LEWANDOWSKI Jonasz WLKS Wrocław 2006 U20 DS +0.2 III WOŚ Michał KOBIAŁKA Kamil , Z/0455/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 2 13.61 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U20 LD 0.0 III SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2024  OSU  
3 3 f 2 12.92 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U20 MZ +0.2 IV KOZERA Piotr Z/0695/20 2024 LDK!
4 4 f 2 12.82 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U20 LU -0.2 IV DMP DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/10281/21 2024 LDK!  OSU   45 92
1 1 f 3 14.64 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U18 PM -0.4 II DMP DMP U20 DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   97 133
2 2 f 3 13.76 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -1.7 III CHOCHOROWSKI Jacek Z/7266/21 2024 LDK!  KN B  
3 4 f 3 13.54 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD +0.1 III DMP DMP U20 JURKOWICZ Stanisław GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   64 110
4 3 f 3 13.48 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2007 U18 OP +0.3 III KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 3 13.23 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U18 ZP +0.2 III BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 3 13.07 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -1.0 IV DMP U20 JUNIEWICZ Jakub Z/1636/18 2024 LDK!  OSU   98
7 7 f 3 13.05 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU -0.1 IV KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2024 LDK!  KN B  
8 8 f 3 12.93 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP -0.5 IV ZAWORSKI Marek Z/4150/22 2024 LDK!
9 9 f 3 12.48 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP -0.6 -- KOWALSKI Adam # Z/8340/21 2024
10 10 f 3 12.46 BORAWSKI Sebastian LKS Narew Łomża 2008 U18 PD -0.8 -- GÓRSKI Andrzej Z/6192/23 2024 LDK!  KN B  
11 11 f 3 12.35 TROCKI Piotr LUKS Hańcza Suwałki 2008 U18 PD -0.3 -- PIEKARSKA Monika Z/1262/22 2024 LDK!  KN B  
12 12 f 3 12.29 TURNO Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U18 KP -0.8 -- DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/6271/22 2024 LDK!  KN B   81
13 13 f 3 11.51 GOŁASZEWSKI Aleksander AML Słupsk 2008 U18 PM -0.9 -- DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/6518/22 2024 LDK!  OSU   68
14 14 f 3 11.38 ROMANOWSKI Michał LUKS Hańcza Suwałki 2008 U18 PD -0.4 -- SAWICKA Izabela Z/2292/23 2024 LDK!
15 15 f 3 11.31 WICZYŃSKI Franciszek UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U18 WP -1.4 -- ZAWORSKI Marek Z/13321/21 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 18.62 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września 2007 U18 WP I PAWLAK Przemysław Z/2586/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 1 18.22 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U18 PM I RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 17.08 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM II KOWNATKE Rafał Z/1045/21 2024 LDK!  KNF  
4 4 f 1 16.13 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12140/21 2024  OSU   KN B  
5 5 f 1 14.92 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP III MAŁECKI Marcin Z/3765/21 2024
6 6 f 1 13.54 NAGÓRKA Alan KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD III ZABAWSKI Przemysław Z/1606/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 f 1 13.41 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2024 LDK!  KN B  
8 8 f 1 13.26 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM IV KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2024  KN B  
9 9 f 1 12.37 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U18 DS -- DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2024 LDK!  OSU   93
10 10 f 1 12.37 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2024 LDK!  KN B  
11 11 f 1 12.37 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP -- NALEPA Marek Z/0127/22 2024  OSU  
12 12 f 1 12.25 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
13 13 f 1 12.00 PODOLSKI Jerzy LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM -- KOWNATKE Rafał Z/3530/20 2024 LDK!  KN B  
14 14 f 1 11.78 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2024 LDK!
15 15 f 1 11.32 CIBA Radosław KSLZS Kruszwica 2008 U18 KP -- B.D. Z/0326/22 2024 LDK!
16 16 f 1 11.23 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
17 17 f 1 10.71 BIELAK Piotr MKS Osa Zgorzelec 2008 U18 DS -- WOCHNA Robert B.D. Z/11768/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
18 18 f 1 10.69 OLEKSY Jakub MKS Junior Złocieniec 2008 U18 ZP -- B.D. # Z/4529/22 2024
19 19 f 1 10.28 BOJARSKI Aleksander LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9160/21 2024 LDK!  OSU  
20 20 f 1 10.01 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
21 21 f 1 7.42 KOŃCZAL Hubert LUKS Start Nakło 2008 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0545/18 2024 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 15.93 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 1 14.86 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U20 MZ II NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2024 LDK!
3 3 f 1 14.42 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 2006 U20 PD II DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/2806/20 2024  KNF   124
4 4 f 1 13.24 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2024
5 5 f 1 12.60 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2024 BEZ
6 6 f 1 11.76 ROZMYSŁOWICZ Karol MKS Osa Zgorzelec 2005 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/0614/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 f 1 11.74 SANTYSIAK Konrad KSLZS Kruszwica 2005 U20 KP IV ZIELIŃSKI Sylwester Z/0673/23 2024
8 8 f 1 11.72 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2024 LDK!
9 9 f 1 11.65 ANDRZEJAK Bartosz LUKS Orkan Września 2006 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/4280/24 2024
10 10 f 1 11.49 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
11 11 f 1 10.93 WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U20 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2024  OSU  
12 12 f 1 10.35 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/0867/20 2024 LDK!  OSU  
13 13 f 1 9.64 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/0199/19 2024 LDK!  OSU  
Kula (7.26) M
1 1 f 1 16.27 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U23 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2024 LDK!
2 2 f 1 16.04 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U23 PM I KOWNATKE Rafał B.D. Z/5117/18 2024  KNF  
3 3 f 1 15.64 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września 2003 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/4273/18 2024 LDK!  KNF  
4 4 f 1 15.50 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 15.50 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U23 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 15.33 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 1 12.40 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U23 OP III DOMIN Adam Z/0936/18 2024 LDK!  KN B  
8 8 f 1 8.56 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U23 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/4965/18 2024 5  KN B  
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 54.87 RODZIAK Jakub LUKS Orkan Września 2007 U18 WP I PAWLAK Przemysław Z/2586/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 1 52.44 PODOLSKI Jerzy LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM II KOWNATKE Rafał Z/3530/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 49.04 SAMMLER Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/12140/21 2024  OSU   KN B  
4 4 f 1 45.96 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB II DMP U20 SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!  OSU   KN B   129
5 5 f 1 45.51 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2024 LDK!
6 6 f 1 44.16 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U18 WP III MAŁECKI Marcin Z/3765/21 2024
7 7 f 1 44.09 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB III DMP U20 SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2024 LDK!  OSU   KN B   123
8 8 f 1 43.62 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM III KOWNATKE Rafał Z/1045/21 2024 LDK!  KNF  
9 9 f 1 42.64 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U18 LB III DMP U20 SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2024 LDK!  OSU   KN B   118
10 10 f 1 42.63 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
11 11 f 1 41.78 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
12 12 f 1 40.78 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
13 13 f 1 40.68 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2024 LDK!  KN B  
14 14 f 1 38.79 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U18 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2024 LDK!  KN B  
15 15 f 1 38.11 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP IV NALEPA Marek Z/0127/22 2024  OSU  
16 16 f 1 34.66 CIBA Radosław KSLZS Kruszwica 2008 U18 KP -- B.D. Z/0326/22 2024 LDK!
17 17 f 1 31.55 OLEKSY Jakub MKS Junior Złocieniec 2008 U18 ZP -- B.D. # Z/4529/22 2024
  f 1 NM BOJARSKI Aleksander LKS Lubusz Słubice 2008 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9160/21 2024 LDK!  OSU  
  f 1 NM NAGÓRKA Alan KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD -- DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/1606/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 48.60 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 48.40 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2024 BEZ
3 3 f 1 45.25 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
4 4 f 1 43.17 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U20 KP III KSOBIECH Bartosz RADTKE Aleksandra , Z/1376/19 , 2024 BEZ LDK!
5 5 f 1 37.96 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2024 LDK!
6 6 f 1 37.89 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U20 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
7 7 f 1 33.24 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/0199/19 2024 LDK!  OSU  
8 8 f 1 30.34 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/0867/20 2024 LDK!  OSU  
9 9 f 1 29.46 SANTYSIAK Konrad KSLZS Kruszwica 2005 U20 KP -- ZIELIŃSKI Sylwester Z/0673/23 2024
10 10 f 1 24.25 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2024 LDK!
  f 1 NM WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U20 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2024  OSU  
Dysk (2) M
1 1 f 1 52.53 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września 2003 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/4273/18 2024 LDK!  KNF  
2 2 f 1 47.98 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U23 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2024 LDK!
3 3 f 1 47.67 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U23 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 44.98 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 44.17 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 39.74 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U23 OP III DOMIN Adam Z/0936/18 2024 LDK!  KN B  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.638787031174 sekund