Warszawa 08.06.2024
Ogólnopolski mityng warszawski [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.60 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM +0.2 M RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  KNF  
2 2 e 1 11.73 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL +0.2 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024 147
3 3 e 1 11.80 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +0.2 M DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024 142
4 4 e 1 11.91 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL +0.2 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!  KNF  
5 5 e 1 11.93 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.2 I B.D. Z/2037/16 2024 2
6 6 e 1 12.09 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +0.2 I RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024
7 7 e 1 12.13 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM +0.2 I PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0711/19 , 2024 LDK!
8 8 e 1 12.38 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U18 PM +0.2 II ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!  KN B  
1 9 e 2 12.72 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U20 MZ -1.8 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!  KN B  
2 11 e 2 12.73 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U18 KP -1.8 II BAUMGART Iwona Z/5764/18 2024 LDK!
3 10 e 2 12.73 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.8 II GRALEWSKI Wojciech Z/3415/21 2024  KN B  
4 12 e 2 12.92 ŻYLLA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U18 PM -1.8 III B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/3017/23 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 13 e 2 13.16 PETRALLIS Aleksandra AKL Ursynów Warszawa 2009 U16 MZ -1.8 III B.D. Z/5369/24 2024
6 14 e 2 13.17 ROSIAK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.8 III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/7480/23 2024 105
7 15 e 2 13.25 DZIADZIA Anna KS AZS AWF Katowice 2004 U23 SL -1.8 -- DMP ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/3294/18 , 2024 LDK! 61
8 16 e 2 13.37 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.8 IV GRALEWSKI Wojciech Z/2683/22 2024
1 17 e 3 13.46 BŁAŻEJAK Lena AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ -1.8 IV B.D. Z/5316/22 2024
2 18 e 3 13.56 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U18 MZ -1.8 IV DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2024 LDK!
3 19 e 3 13.61 BUDA Idalia AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ -1.8 IV B.D. Z/6596/22 2024
4 21 e 3 13.80 MARCINKOWSKA Antonina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2007 U18 MZ -1.8 IV MRÓZ Katarzyna Z/0694/22 2024
5 22 e 3 14.06 NUÑEZ-KRAJEWSKA Anika KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.8 -- GOGOŁEK Marcin Z/3768/22 2024
6 23 e 3 14.07 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U20 MZ -1.8 -- RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
7 24 e 3 14.09 PRZYBYŁOWSKA Blanka KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -1.8 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4710/19 2024
8 26 e 3 14.18 KULIŃSKA Blanka OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ -1.8 V ZAWADZKI Jacek Z/4528/24 2024
1 20 e 4 13.79 GONTARZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -2.0 IV GOGOŁEK Marcin Z/5928/24 2024
2 25 e 4 14.15 KOZIKOWSKA Nikola KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -2.0 -- B.D. Z/1174/24 2024
3 27 e 4 14.23 KULIK Alicja OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ -2.0 -- ZAWADZKI Jacek Z/4764/24 2024
4 28 e 4 14.60 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -2.0 -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2024
5 29 e 4 14.92 GLUSMAN Julia OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -2.0 -- ZAWADZKI Jacek Z/5264/24 2024
6 30 e 4 14.99 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ -2.0 -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2024 BEZ
7 31 e 4 15.42 MOROZ Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U18 MZ -2.0 -- MRÓZ Katarzyna Z/1657/24 2024
1 f 1 11.66 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -1.0 M RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  KNF  
2 f 1 11.78 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -1.0 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4472/15 2024 144
3 f 1 12.00 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -1.0 I B.D. Z/2037/16 2024 2
4 f 1 12.08 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL -1.0 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!  KNF  
5 f 1 12.12 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ -1.0 I RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024
6 f 1 12.17 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -1.0 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0711/19 , 2024 LDK!
7 f 1 12.52 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U18 PM -1.0 II ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!  KN B  
200 m K
1 1 s 1 24.12 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -0.3 I LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 s 1 24.79 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ -0.3 I RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024
3 3 s 1 25.22 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U18 PM -0.3 II ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 25.36 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.3 II GRALEWSKI Wojciech Z/3415/21 2024  KN B  
5 5 s 1 25.52 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U18 KP -0.3 II DMP BAUMGART Iwona Z/5764/18 2024 LDK! 101
6 6 s 1 25.62 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz 2006 U20 KP -0.3 II DMP BAUMGART Iwona Z/1454/20 2024 LDK! 98
7 7 s 1 25.93 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U20 MZ -0.3 II ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!  KN B  
1 8 s 2 26.09 ŻYLLA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U18 PM -0.9 II B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/3017/23 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 9 s 2 26.47 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U18 WN -0.9 III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 10 s 2 26.55 LOZOVYTSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -0.9 III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/3629/22 2024
4 11 s 2 27.21 ROSIAK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.9 III GOGOŁEK Marcin Z/7480/23 2024
5 12 s 2 27.82 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD -0.9 -- JELSKA Justyna B.D. B.D. Z/1051/15 2024
6 14 s 2 28.06 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U18 LU -0.9 IV KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2024
7 18 s 2 28.71 BUCZEK Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ -0.9 -- B.D. Z/0562/19 2024
1 13 s 3 28.01 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ -0.4 IV BOGUCKI Michał Z/0680/22 2024 LDK!
2 16 s 3 28.24 SAKOWICZ Aleksandra AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -0.4 IV B.D. # Z/0572/22 2024
3 17 s 3 28.31 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U18 MZ -0.4 IV DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2024 LDK!
4 19 s 3 28.85 MATUSZEWSKA Amelia UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ -0.4 -- RADKE Karol Z/11590/21 2024
5 20 s 3 28.89 NUÑEZ-KRAJEWSKA Anika KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.4 -- DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/3768/22 2024 81
6 24 s 3 29.70 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U20 PD -0.4 -- SUPROŃ Jarosław Z/4193/20 2024
1 21 s 4 28.89 KOZIKOWSKA Nikola KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -1.3 -- B.D. Z/1174/24 2024
2 22 s 4 28.97 KULIŃSKA Blanka OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ -1.3 V ZAWADZKI Jacek Z/4528/24 2024
3 23 s 4 29.60 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ -1.3 -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2024 LDK!
4 25 s 4 29.92 MAKOWSKA Oliwia KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2007 U18 PD -1.3 -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1658/24 2024 LDK!  OSU  
5 26 s 4 30.43 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ -1.3 -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2024 BEZ
1 15 s 5 28.19 GONTARZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ 0.0 IV GOGOŁEK Marcin Z/5928/24 2024
2 27 s 5 30.86 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ 0.0 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2024
400 m K
1 1 s 1 54.85 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 54.87 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL I DMP PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2024 LDK! 132
3 3 s 1 56.02 GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP I DMP U20 SOBOWIEC Bartosz Z/2440/19 2024 LDK! 148
4 4 s 1 56.20 THAMM Milena KS AZS AWF Katowice 2005 U20 SL I DMP DUDAŁA Piotr B.D. Z/3486/18 2024 LDK!  KNF   116
5 5 s 1 56.86 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP II DMP BAUMGART Iwona Z/1011/19 2024 BEZ 108
6 6 s 1 58.65 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/2580/17 , 2024 LDK!  KN B  
1 7 s 2 59.05 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U20 PM III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0052/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
2 8 s 2 59.82 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ III RADKIEWICZ Przemysław Z/3669/20 2024 LDK!  OSU  
3 9 s 2 61.94 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ III DMP DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2024 58 99
4 11 s 2 62.15 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2024 LDK!  KN B  
1 10 s 3 61.96 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2024 LDK!
2 12 s 3 62.81 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ IV BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
3 13 s 3 63.96 KAŹMIERCZAK Beata UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ IV RADKE Karol Z/3329/20 2024 LDK!
4 14 s 3 66.48 SKROK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1595/23 2024
5 15 s 3 68.97 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2024 LDK!
800 m K
1 s 1 2:15.84 SZYMAŃSKA Dominika RLTL GGG Radom 2002 U23 MZ II B.D. LEBIODA Stanisław , Z/6559/15 , 2024
2 s 1 2:25.21 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw 1997 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz Z/1639/13 2024 LDK!
3 s 1 2:26.04 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U18 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4343/20 2024 LDK!
4 s 1 2:27.02 WOJTKOWIAK Marta KS Czempion Warszawa 1985 Masters MZ -- B.D. Z/5127/22 2024
5 s 1 2:29.00 TŁOCZKOWSKA Natalia LKS Maków Mazowiecki 2007 U18 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1806/21 2024 LDK!
6 s 1 2:32.68 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2024 78
7 s 1 2:46.12 MACIASZEK Aleksandra ULKS Józefina 2007 U18 MZ -- B.D. Z/0977/24 2024
1500 m K
1 s 1 5:20.26 KOSMOWSKA Aleksandra BKS Wataha Warszawa 2001 Sen MZ -- B.D. Z/2646/20 2024
2 s 1 5:20.57 PIOTROWSKA Zofia BKS Wataha Warszawa 2005 U20 MZ -- B.D. Z/2132/19 2024
3000 m K
1 1 s 1 12:35.44 ŻULIŃSKA Kamila KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3484/19 2024 LDK!
2 2 s 1 13:15.30 KISIEL Weronika MKS Juvenia Białystok 2006 U20 PD -- B.D. Z/13095/21 2024
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.66 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -1.7 II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 e 1 15.37 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ -1.7 II WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2024  KN B  
3 3 e 1 15.59 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -1.7 II DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B   127
4 4 e 1 15.89 KACZOR Maja OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -1.7 III DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/1894/24 2024 121
5 5 e 1 15.91 DUSIEWICZ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.7 III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0874/23 2024  KN B  
6 6 e 1 17.39 ADACH Weronika UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -1.7 IV RODOWALD Olaf Z/6248/23 2024
7 7 e 1 17.68 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.7 IV KRAWCZYK Michał Z/1095/22 2024
1 f 1 14.46 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ +0.6 I ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 f 1 14.81 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ +0.6 II WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2024  KN B  
3 f 1 15.27 DUSIEWICZ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.6 II OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0874/23 2024  KN B  
4 f 1 15.46 KACZOR Maja OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +0.6 II DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/1894/24 2024 129
  f 1 DNF ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.6 -- KRAWCZYK Michał Z/1095/22 2024
100 m pł K
1 e 1 13.88 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD 0.0 I DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. Z/2583/16 2024 LDK!  KN B   143
2 e 1 14.60 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA 0.0 II GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
3 e 1 14.70 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ 0.0 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2024 110
4 e 1 14.89 LOZOVYTSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ 0.0 II DMP MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/3629/22 2024 103
5 e 1 15.49 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U20 MZ 0.0 II RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
  e 1 DQ KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL 0.0 -- DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024
1 e 2 15.10 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U20 PM -0.5 II KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2024 LDK!  KN B  
2 e 2 16.16 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
3 e 2 16.92 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -0.5 IV SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B  
4 e 2 17.54 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U20 PD -0.5 IV DMP DMP U20 SUPROŃ Jarosław Z/4193/20 2024 34 75
  e 2 DNF KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -0.5 -- DMP U20 TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B  
1 f 1 14.01 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -1.8 I DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. Z/2583/16 2024 LDK!  KN B   137
2 f 1 14.71 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -1.8 II GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
3 f 1 14.96 LOZOVYTSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -1.8 II DMP MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/3629/22 2024 101
4 f 1 15.00 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ -1.8 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2024 99
5 f 1 15.25 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U20 PM -1.8 II KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 15.49 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U20 MZ -1.8 II RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
7 f 1 16.25 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ -1.8 III TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
400 m pł K K
1 1 s 1 59.16 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ M DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2024 3 LDK!  OSU   KN B   167
2 2 s 1 63.03 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP II DMP REJEWSKI Robert B.D. Z/1671/12 2024 106
3 3 s 1 64.13 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz 2004 U23 KP II DMP RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  KN B   96
4 4 s 1 64.50 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw 1997 Sen MZ II DMP MALANOWSKI Łukasz Z/1639/13 2024 LDK! 93
5 5 s 1 65.23 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. Z/1051/15 2024
6 6 s 1 65.83 RYBKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U23 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. KOHUTEK Artur , Z/0851/16 , 2024 LDK!
1 7 s 2 68.01 BIELAWSKA Natalia MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ III TARASIUK Paweł Z/1437/23 2024
2 8 s 2 68.54 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III KRAWCZYK Michał B.D. Z/0757/15 2024
3 9 s 2 69.87 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 10 s 2 70.28 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U23 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2024 4 LDK!
5 11 s 2 72.86 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ IV GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2024 LDK!
6 12 s 2 72.88 BIELAWSKA Bianka KL Gdynia 2005 U20 PM IV KASZUBA Tomasz Z/3825/22 2024 LDK!  OSU  
Wzwyż K
1 f 1 1.60 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ III DMP RODOWALD Olaf Z/0687/20 2024 LDK!  KN B   80
2 f 1 1.55 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ III DMP DMP U20 SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B   68 103
3 f 1 1.45 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 1.40 ADACH Weronika UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ -- DMP RODOWALD Olaf Z/6248/23 2024 36
5 f 1 1.40 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ V RACZYŁO Damian Z/3254/21 2024
6 f 1 1.35 SĘKOWSKA Katarzyna UKS Otrębusy 1982 Masters MZ -- GOLJANEK Janusz Z/3081/20 2024
Tyczka K
1 f 1 3.85 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 Sen KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. Z/0082/15 2024
2 f 1 3.35 SMOLARCZYK Pola KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ I DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/6332/22 2024 113 147
3 f 1 3.25 KAMIŃSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ II MASTALERZ Janusz B.D. Z/1476/21 2024  KN B  
4 f 1 3.25 BABIAK Joanna KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ II GĘBSKI Adam Z/0580/23 2024  KN B  
5 f 1 2.75 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III DMP U20 KRAWCZYK Michał Z/3200/21 2024 113
6 f 1 2.35 KOMARNICKA Lena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/4615/24 2024
W dal K
1 f 1 4.73 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP +0.3 -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK!  KN B  
2 f 1 4.72 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +1.1 -- DMP TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B   44
1 f 2 5.31 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ +1.1 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 f 2 5.18 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.3 III DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2683/22 2024 94
3 f 2 4.44 SMOLARCZYK Pola KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ +1.7 -- MASTALERZ Janusz Z/6332/22 2024
4 f 2 4.39 GRODECKA Dominika KS Ciechan Ciechanów 2008 U18 MZ +1.8 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3337/23 2024
Trójskok K
1 f 1 11.38 PRZYBYŁOWSKA Natalia MUKS Płock 2006 U20 MZ +0.3 III DOBRZENIAK Jarosław Z/2672/20 2024
2 f 1 10.50 ORZOŁEK Maria KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +0.2 IV DMP U20 TWOREK Urszula Z/2516/22 2024 89
3 f 1 10.27 KWIATKOWSKA Łucja MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ +0.7 IV PODRAŻKO Marian PODRAŻKO Marian , Z/4897/21 , 2024 LDK!
4 f 1 9.12 TRAUTMAN Karolina KS Sprintwarsaw 2004 U23 MZ +0.4 -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/0782/19 2024 14
Kula (3) K
1 f 1 9.09 SMOLARCZYK Pola KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ V MASTALERZ Janusz Z/6332/22 2024
2 f 1 7.93 ŚMIGIELSKA Zuzanna UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2068/24 2024
Kula (4) K
1 f 1 10.84 LOZOVYTSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/3629/22 2024
2 f 1 9.85 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
3 f 1 9.84 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2024 4 LDK!  KN B  
4 f 1 8.86 SĘKOWSKA Katarzyna UKS Otrębusy 1982 Masters MZ -- GOLJANEK Janusz Z/3081/20 2024
5 f 1 8.28 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/2847/19 2024  KN B  
Oszczep (500) K
1 f 1 30.02 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 f 1 20.95 IGNACIUK Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/1413/24 2024 LDK!  OSU  
Oszczep (600) K
1 f 1 24.31 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 20.70 KACZMARSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ -- KRAWCZYK Michał Z/1199/23 2024
100 m M
1 e 1 10.59 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL +0.2 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  KNS   139
2 e 1 10.69 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL +0.2 I DMP KOTUŁA Krzysztof Z/4779/15 2024 II 130
3 e 1 10.72 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ +0.2 I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
4 e 1 10.72 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL +0.2 I DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024 127
5 e 1 10.77 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM +0.2 I RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4125/19 2024  KN B  
6 e 1 10.98 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL +0.2 II DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M 104
7 e 1 10.99 PRUS Krystian KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +0.2 II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/1195/23 2024  OSU   KN B   103 139
1 e 2 11.12 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -2.2 II MARMUR Stanisław B.D. Z/0991/20 2024
2 e 2 11.26 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -2.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/5099/19 2024 LDK!
3 e 2 11.41 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ -2.2 III TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/5075/19 2024 LDK!
4 e 2 11.42 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -2.2 III GRALEWSKI Wojciech Z/11654/21 2024
5 e 2 11.46 SHTUTSA Maksym KS AZS AWF Katowice 2004 U23 SL -2.2 III MARMUR Stanisław Z/3454/23 2024
6 e 2 11.69 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 1991 Sen MZ -2.2 III B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2024 3
7 e 2 12.22 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw 1996 Sen MZ -2.2 -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/3997/15 2024 28
1 e 3 11.22 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.1 II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B  
2 e 3 11.39 KRAKOWIAK Szymon SKSG Korona Szczecin 2007 U18 ZP +1.1 III ŚLIWKA Rafał Z/1958/24 2024
3 e 3 11.64 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ +1.1 III OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2024 LDK!
4 e 3 11.65 PRZEMYSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1996 Sen MZ +1.1 III B.D. TRZOS Leszek , Z/1707/13 , 2024
5 e 3 11.70 SIRIACHENKO Dmytro KS AZS AWF Katowice 2007 U18 SL +1.1 III MARMUR Stanisław Z/3456/23 2024
6 e 3 11.93 DUBIEL Adam KS AZS AWF Warszawa 1979 Masters MZ +1.1 -- RĄCZKA Paweł Z/4366/21 2024
1 e 4 11.74 BREJTFUS Maksymilian OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +1.1 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/6017/23 2024  OSU   99
2 e 4 11.92 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U18 MZ +1.1 IV WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2024
3 e 4 12.04 STROJEK Piotr BKS Bydgoszcz 2009 U16 KP +1.1 IV DMP BAUMGART Iwona Z/5929/23 2024 36
4 e 4 12.15 VIEUXMAIRE Aleksander KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +1.1 IV GRALEWSKI Wojciech Z/0721/24 2024
5 e 4 12.22 SAŁEK Adam UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ +1.1 -- MISZTAL Janusz Z/2313/23 2024 LDK!
6 e 4 12.24 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ +1.1 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2024 LDK!
7 e 4 12.28 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ +1.1 -- B.D. Z/4312/20 2024
1 e 5 12.64 MACKIEWICZ Wiktor AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -1.1 -- OBROCKI Bogdan Z/3688/23 2024
2 e 5 12.80 DUDZIK Michał BKS Bydgoszcz 2010 U16 KP -1.1 -- BAUMGART Iwona Z/4345/20 2024 LDK!
3 e 5 12.84 SZCZECKI Adam KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ -1.1 -- B.D. Z/4417/19 2024
4 e 5 12.88 KOPCIEJEWSKI Piotr MUKS Płock 2010 U16 MZ -1.1 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/1745/23 2024
5 e 5 12.94 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 1980 Masters MZ -1.1 -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2024 BEZ
6 e 5 12.99 PRAMIK Antoni MKS Pilica Białobrzegi 2007 U18 MZ -1.1 -- B.D. Z/5692/23 2024
1 f 1 10.68 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -2.3 I DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  KNS   130
2 f 1 10.71 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL -2.3 I DMP KOTUŁA Krzysztof Z/4779/15 2024 II 128
3 f 1 10.85 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -2.3 I DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024 115
4 f 1 10.90 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM -2.3 I RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4125/19 2024  KN B  
5 f 1 11.03 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -2.3 II MARMUR Stanisław B.D. Z/0991/20 2024
6 f 1 11.16 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL -2.3 II DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M 90
7 f 1 11.26 PRUS Krystian KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD -2.3 II DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/1195/23 2024  OSU   KN B   82 123
200 m M
1 1 s 1 22.16 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U23 PM -1.1 II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0468/18 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 22.54 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 Sen LD -1.1 II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2024 2
3 3 s 1 23.53 KRAKOWIAK Szymon SKSG Korona Szczecin 2007 U18 ZP -1.1 III ŚLIWKA Rafał Z/1958/24 2024
4 4 s 1 23.61 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -1.1 IV TWOREK Urszula Z/6331/22 2024
5 5 s 1 24.02 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U18 MZ -1.1 IV WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2024
1 6 s 2 24.34 LEWICKI Witold UKS Melo Błonie 2008 U18 MZ -2.0 IV GAWRYJOŁEK Sławomir Z/5705/22 2024
2 8 s 2 25.01 SAŁEK Adam UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ -2.0 -- MISZTAL Janusz Z/2313/23 2024 LDK!
3 9 s 2 25.34 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ -2.0 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2024 LDK!
4 11 s 2 25.62 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U18 MZ -2.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2024 LDK!
5 13 s 2 26.00 SZCZECKI Adam KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ -2.0 -- B.D. Z/4417/19 2024
6 14 s 2 26.16 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 1980 Masters MZ -2.0 -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2024 BEZ
1 7 s 3 24.48 STROJEK Piotr BKS Bydgoszcz 2009 U16 KP -1.5 V BAUMGART Iwona Z/5929/23 2024
2 10 s 3 25.45 DUDZIK Michał BKS Bydgoszcz 2010 U16 KP -1.5 V BAUMGART Iwona Z/4345/20 2024 LDK!
3 12 s 3 25.96 KOPCIEJEWSKI Piotr MUKS Płock 2010 U16 MZ -1.5 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/1745/23 2024
4 15 s 3 28.38 PLEJZNEROWSKI Jakub Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ -1.5 -- KALINOWSKA Paulina Z/3776/20 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 47.24 SZARAPO Jakub BKS Bydgoszcz 2006 U20 KP I DMP B.D. BAUMGART Iwona , Z/0473/20 , 2024 LDK!  KNF   138
2 2 s 1 48.69 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U20 PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0029/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 49.06 SAMULAK Aleksander OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ II B.D. Z/1804/23 2024
4 4 s 1 49.50 ZAWAL Maciej UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ II CZYŻ Maciej Z/0759/23 2024 LDK!  OSU  
5 6 s 1 50.50 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U23 LD II DMP BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2024 LDK! 81
6 7 s 1 51.33 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 Sen MZ III CZYŻ Maciej B.D. Z/2133/17 2024
7 10 s 1 52.78 DOBEK Paweł KS Sprintwarsaw 1987 Masters MZ -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/0125/24 2024 51
1 5 s 2 50.34 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U23 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2024 LDK!  KN B  
2 8 s 2 51.66 FIJAŁKOWSKI Mikołaj SKLA Sopot 2005 U20 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0124/19 2024 LDK!  OSU  
3 9 s 2 52.05 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U18 MZ III BOGUCKI Michał Z/3556/22 2024 LDK!  KN B  
4 11 s 2 52.93 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0546/20 2024 LDK!  OSU  
5 12 s 2 53.14 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/3615/20 2024 LDK!  OSU  
6 14 s 2 53.51 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U20 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2024 LDK!  OSU  
7 16 s 2 54.29 ŁOZA Dawid KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/1244/14 , 2024
1 13 s 3 53.46 MAŃKA Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U16 MZ IV GLINICKI Jarosław Z/4315/20 2024 LDK!
2 15 s 3 53.54 BUDEK Adrian UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/4791/24 2024  OSU  
3 17 s 3 54.55 CHARDYKOW Nikolas KS Czempion Warszawa # 2005 U20 MZ IV DZICZEK Szymon Z/5058/24 2024
4 18 s 3 54.67 ANDRZEJAK Aleksander UKS Młodzik Warszawa 2008 U18 MZ IV RADKE Karol Z/13634/21 2024 LDK!
5 19 s 3 55.85 BANY Seweryn UKS Filipides Teresin 2008 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2618/22 2024 LDK!  OSU  
800 m M
1 1 s 1 2:00.48 GŁOWACKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3048/23 2024
2 2 s 1 2:00.91 NOWAKOWSKI Adam PTT Delta Płock 2005 U20 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/3672/23 2024
3 3 s 1 2:00.96 PILICHOWSKI Szymon KM Aktywni Sochaczew 2007 U18 MZ III ZIMNY Emanuel Z/2129/22 2024 LDK!
4 4 s 1 2:05.67 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ IV MISZTAL Janusz Z/0860/21 2024 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:10.67 MATUSZCZAK Jakub RLTL GGG Radom # 2002 U23 MZ III TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2024
2 2 s 1 4:22.36 WOJTASZEK Piotr AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/4313/21 2024  KN B  
3 3 s 1 4:40.06 DWORAK Łukasz KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3979/22 2024
4 4 s 1 4:40.09 CHUDY Julian KM Aktywni Sochaczew 2008 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/13071/21 2024 LDK!
3000 m M
1 s 1 9:01.18 WIĘCKOWSKI Łukasz RLTL Optima Radom 1995 Sen MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/2624/20 2024
2 s 1 9:03.32 KRÓL Dominik SKLA Sopot 2005 U20 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0845/22 2024  OSU  
3 s 1 9:14.51 FALKOWSKI Bartłomiej Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Masters MZ III B.D. Z/4137/20 2024
4 s 1 10:02.65 HOLAK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn 2008 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3288/22 2024 LDK!  OSU  
5 s 1 10:52.44 GÓRECKI Rafał Robert UKS Melo Błonie 1978 Masters MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/2939/22 2024
110 m pł M (99.1) M
5 5 e 1 16.62 DUBIEL Adam KS AZS AWF Warszawa 1979 Masters MZ -1.4 -- RĄCZKA Paweł Z/4366/21 2024
110 m pł M
1 1 e 1 14.16 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom 2000 Sen MZ -1.4 I DMP TRZOS Leszek B.D. Z/5567/15 2024 147
2 2 e 1 14.94 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -1.4 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  KN B   108
3 3 e 1 15.83 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD -1.4 III DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1518/15 2024 73
4 4 e 1 16.22 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -1.4 III DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/0070/19 2024 LDK! 60
1 f 1 14.05 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom 2000 Sen MZ -2.1 M DMP TRZOS Leszek B.D. Z/5567/15 2024 152
2 f 1 14.73 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -2.1 I DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  KN B   118
3 f 1 15.70 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD -2.1 II DMP NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1518/15 2024 77
4 f 1 15.77 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -2.1 III DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/0070/19 2024 LDK! 75
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.88 SZWEDKA Nataniel AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U18 PM III B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/11445/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 57.78 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 58.49 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U18 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2024 LDK!
400 m pł M
1 s 1 53.82 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 Sen MZ I JOBT Andrzej Z/2632/16 2024
2 s 1 54.41 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2024 3
3 s 1 54.43 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ I DMP B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2024 107
4 s 1 55.05 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U23 MZ II TARASIUK Paweł Z/4501/18 2024 BEZ  KN B  
5 s 1 56.59 KUREK Maciej KS Sprintwarsaw 1994 Sen MZ III DMP MALANOWSKI Łukasz Z/0868/22 2024 82
6 s 1 57.08 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2024
7 s 1 60.88 SADŁOWSKI Szymon UKS Clan Ostrołęka 2006 U20 MZ IV PIERZCHAŁA Halina Z/1035/22 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.05 NIELUB Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II DMP RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/5098/19 2024 LDK!  KNF   112
2 f 1 2.05 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2024 LDK!  KNF   112
3 f 1 2.05 WŁODARCZYK Kacper MKS Pułtusk 2005 U20 MZ II KRYSIAK Sławomir Z/3137/20 2024
4 f 1 1.90 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2024 BEZ LDK!
5 f 1 1.85 OSTROWSKI Stanisław UKS Herkules Sulejówek 2006 U20 MZ III CZYŻ Maciej Z/5879/24 2024
6 f 1 1.80 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
7 f 1 1.75 DZIWISZEK Filip UKS Melo Błonie 2009 U16 MZ IV GAWRYJOŁEK Sławomir Z/4002/20 2024
8 f 1 1.75 ŁASIŃSKI Patryk MKS Pułtusk 2009 U16 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/1870/23 2024
9 f 1 1.50 OSTROWSKI Filip UKS Melo Błonie 2010 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8914/21 2024
Tyczka M
1 f 1 4.15 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ II WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2024
2 f 1 3.45 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3023/20 2024
3 f 1 2.65 SADUŁA Piotr KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- KRAWCZYK Michał Z/1351/22 2024
W dal M
1 f 1 7.09 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ +1.9 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2641/16 2024
2 f 1 6.96 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ +0.6 II DMP KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2024 LDK! 88
3 f 1 6.83 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -0.3 II DMP RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  KN B   80
4 f 1 6.58 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +2.5 III DMP RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B   65
5 f 1 6.36 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ +0.4 III RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
  f 2 5.94 BANACH Aleksander KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2009 U16 PD -1.3 IV DMP KORYTKOWSKA Justyna Z/6371/23 2024 LDK! 33
1 f 2 6.20 BANACH Aleksander KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2009 U16 PD +2.4 IV DMP KORYTKOWSKA Justyna Z/6371/23 2024 LDK! 44
2 f 2 5.90 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +1.0 IV TWOREK Urszula Z/6331/22 2024
3 f 2 5.77 KONDRAT Oskar KS Podlasie Białystok 2008 U18 PD +1.8 -- DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/0972/24 2024 26 72
4 f 2 5.26 CEPEK Bartosz KS Ciechan Ciechanów 2007 U18 MZ +0.9 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3882/24 2024
Trójskok M
1 f 1 13.71 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ +0.8 III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2024
Kula (6) M
1 f 1 11.73 PADJAS Michał KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4422/19 2024
2 f 1 9.39 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 12.25 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw 1990 Sen MZ III MALANOWSKI Łukasz Z/11732/21 2024
Dysk (1.5) M
1 f 1 26.31 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2024 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 30.07 PYRKO Adam KS Podlasie Białystok 2006 U20 PD -- DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/8074/21 2024 80
Dysk (2) M
1 f 1 52.87 ANDRZEJCZAK Jarosław KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I DMP CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon , Z/0452/16 , 2024 LDK!  KN B   128
2 f 1 51.39 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I PIĄTEK Mirosław Z/0821/13 2024
Oszczep (700) M
1 f 1 49.02 DUZIKOWSKI Maciej UKS Czwórka Białystok 2007 U18 PD IV WOJNA Cezary Z/5796/22 2024
2 f 1 48.85 MAZURKIEWICZ Jakub RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/1527/22 2024 LDK!
3 f 1 47.57 GAJDA Jakub RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/1525/22 2024 LDK!
4 f 1 46.05 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
5 f 1 45.06 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 38.90 KWIATKOWSKI Przemysław UKS Clan Ostrołęka 2008 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/6514/22 2024 LDK!
7 f 1 37.69 DROZD Michał AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/3928/22 2024
Oszczep (800) M
1 f 1 67.62 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2024 1 122
2 f 1 60.48 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD II DMP ROSZKOWSKI Mariusz B.D. Z/2719/16 2024 95
3 f 1 59.97 WOJNA Aleksander KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD II DMP GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2024 LDK!  KN B   94
4 f 1 58.97 GIEREK Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ II DMP B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2024 M 90
5 f 1 58.20 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 Sen MZ II DAMSZEL Tomasz B.D. Z/2310/16 2024
6 f 1 55.75 KOSSAKOWSKI Oskar KS Podlasie Białystok 2005 U20 PD II DMP DMP U20 ROSZKOWSKI Mariusz Z/3881/19 2024  KNF   79 124
7 f 1 54.87 POMALEIKO Nikita AKL Ursynów Warszawa 2004 U23 MZ III DAMSZEL Tomasz Z/0411/24 2024
8 f 1 44.50 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
9 f 1 35.65 WŁODARSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2002 U23 MZ -- B.D. Z/4315/17 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 18.653579950333 sekund