Łódź 08.06.2024
Mityng kwalifikacyjny ŁOZLA. Mistrzostwa Woj. Łódzkiego U18 i U20 2024 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 4 e 1 13.04 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP 0.0 III ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 9 e 1 13.46 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U18 WP 0.0 IV WIADEREK Piotr Z/9444/21 2024
3 10 e 1 13.46 KRZYWDZIŃSKA Agata MKL Toruń 1994 Sen KP 0.0 -- DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/2869/21 2024 52
4 18 e 1 13.78 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD 0.0 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2024
5 24 e 1 14.66 SKIBIŃSKA Weronika AZS Łódź 2004 U23 LD 0.0 -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1219/24 2024
1 3 e 2 13.02 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD -1.2 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Maciej , Z/0545/21 , 2024 LDK!
2 5 e 2 13.19 MATYSIAK Zofia UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP -1.2 III OLSZYNA Waldemar Z/0755/23 2024
3 7 e 2 13.33 MYCEK Weronika LUKS Start Nakło 2010 U16 KP -1.2 IV B.D. Z/5184/22 2024 LDK!
4 8 e 2 13.44 URBANIAK Oliwia UKS 20 Poznań 2008 U18 WP -1.2 IV KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr , Z/4320/18 , 2024 LDK!
5 11 e 2 13.48 GRZELAK Klaudia MKL Toruń 2006 U20 KP -1.2 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/4479/24 2024
1 1 e 3 12.73 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -1.7 II KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2024 LDK!
2 2 e 3 13.01 STRUSZCZYK Natalia AZS Łódź 2010 U16 LD -1.7 III DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/1689/21 2024 72 111
3 6 e 3 13.26 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U18 WP -1.7 IV WIADEREK Piotr Z/9441/21 2024
4 12 e 3 13.49 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U23 LD -1.7 -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/5319/19 2024
5 17 e 3 13.75 KOSAK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -1.7 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0509/23 2024
6 19 e 3 13.84 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD -1.7 V MANTYK Łukasz Z/3278/20 2024 LDK!  OSU  
1 13 e 4 13.63 ZIÓŁKOWSKA Maja UKS 20 Poznań 2008 U18 WP -0.8 IV WIADEREK Piotr Z/9449/21 2024
2 14 e 4 13.69 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U16 LD -0.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2024
3 15 e 4 13.73 ŚWIĄTNICKA Matylda UKS Dąb Suchy Las 2008 U18 WP -0.8 IV TYLAK Łukasz Z/6217/23 2024
4 16 e 4 13.74 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U16 LD -0.8 IV MANTYK Łukasz Z/3280/20 2024 LDK!  OSU  
5 21 e 4 14.03 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP -0.8 -- ROJTEK Mikołaj Z/3779/18 2024 LDK!
6 22 e 4 14.12 DANYLENKO Veronika RKS Łódź 2009 U16 LD -0.8 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0877/23 2024
1 20 e 5 13.96 MASTALSKA Martyna LUKS Strzałków 2009 U16 LD +0.3 V WRÓBLEWSKI Daniel Z/5198/22 2024 LDK!
2 23 e 5 14.35 KOWALSKA Alicja UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP +0.3 V OLSZYNA Waldemar Z/1886/23 2024
3 25 e 5 15.00 BAGIŃSKA Aleksandra RKS Łódź 2010 U16 LD +0.3 -- KOPEĆ Dominik Z/0788/24 2024
4 26 e 5 15.89 AGATKA Martyna RKS Łódź 2009 U16 LD +0.3 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1131/24 2024
5 27 e 5 16.76 RECZULSKA Lena RKS Łódź 2010 U16 LD +0.3 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0790/24 2024
1 1 e 6 12.51 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U20 LD -0.1 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  KN B  
2 2 e 6 12.62 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U20 LD -0.1 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka B.D. Z/0457/19 2024  KN B   92 129
3 3 e 6 13.16 ZIELIŃSKA Agnieszka MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U20 LD -0.1 III B.D. WASIAK Jarosław , Z/0223/19 , 2024 LDK!
4 4 e 6 13.20 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U20 LD -0.1 III GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024
1 2 e 7 12.47 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD -0.6 II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!  KN B  
2 3 e 7 12.60 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U18 LD -0.6 II BLAUSZ Henryka Z/0830/21 2024  KN B  
3 5 e 7 13.26 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -0.6 IV LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
4 7 e 7 14.71 SZADKOWSKA Julia RKS Łódź 2008 U18 LD -0.6 -- KOPEĆ Dominik Z/0746/23 2024
5 8 e 7 14.79 PRZYGODZKA Weronika RKS Łódź 2007 U18 LD -0.6 -- KRAKOWIAK Lech Z/3773/24 2024
6 10 e 7 16.10 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U18 LD -0.6 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2024
1 1 e 8 12.33 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U18 LD -0.4 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0838/21 2024  KN B   109 142
2 4 e 8 12.65 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD -0.4 II B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2024 LDK!  KN B  
3 6 e 8 14.55 MAZUR Marta RKS Łódź 2008 U18 LD -0.4 -- KOWALCZYK Katarzyna KOPEĆ Dominik , Z/3010/21 , 2024 LDK!
4 9 e 8 14.85 URAZIŃSKA Maja RKS Łódź 2008 U18 LD -0.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1232/24 2024
5 11 e 8 16.23 LUDWISIAK Maria RKS Łódź 2008 U18 LD -0.4 -- KOPEĆ Dominik Z/0747/23 2024
6 12 e 8 16.26 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U18 LD -0.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
1 f 1 12.38 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD +1.4 II KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2024 LDK!
2 f 1 12.84 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD +1.4 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Maciej , Z/0545/21 , 2024 LDK!
3 f 1 12.85 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP +1.4 III ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 f 1 13.01 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U18 WP +1.4 III WIADEREK Piotr Z/9441/21 2024
5 f 1 13.03 MATYSIAK Zofia UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP +1.4 III OLSZYNA Waldemar Z/0755/23 2024
6 f 1 13.14 STRUSZCZYK Natalia AZS Łódź 2010 U16 LD +1.4 III DMP DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/1689/21 2024 66 106
7 f 1 13.28 URBANIAK Oliwia UKS 20 Poznań 2008 U18 WP +1.4 IV KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr , Z/4320/18 , 2024 LDK!
8 f 1 13.48 MYCEK Weronika LUKS Start Nakło 2010 U16 KP +1.4 IV B.D. Z/5184/22 2024 LDK!
1 f 2 12.46 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U20 LD +0.1 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka B.D. Z/0457/19 2024  KN B   101 136
2 f 2 12.48 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U20 LD +0.1 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  KN B  
3 f 2 12.94 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U20 LD +0.1 III GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024
4 f 2 13.16 ZIELIŃSKA Agnieszka MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U20 LD +0.1 III B.D. WASIAK Jarosław , Z/0223/19 , 2024 LDK!
1 f 3 12.37 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U18 LD 0.0 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0838/21 2024  KN B   106 140
2 f 3 12.38 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD 0.0 II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 3 12.52 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U18 LD 0.0 II BLAUSZ Henryka Z/0830/21 2024  KN B  
4 f 3 12.75 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD 0.0 II B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2024 LDK!  KN B  
5 f 3 13.17 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD 0.0 III LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.85 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -0.3 I JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2024 2
2 2 s 1 25.61 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U16 KP -0.3 II WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2024 LDK!
3 3 s 1 25.85 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD -0.3 II MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz , Z/4339/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
1 4 s 2 27.15 KOPYSTECKA Maja MKL Toruń 2009 U16 KP +0.7 III WOŹNIAK Jacek Z/5041/22 2024 LDK!
2 6 s 2 27.66 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U23 MZ +0.7 -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2024 5
1 5 s 3 27.46 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD +0.9 IV LISIECKI Paweł Z/3358/20 2024 LDK!
2 7 s 3 27.79 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U16 LD +0.9 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2024
3 8 s 3 28.49 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP +0.9 IV ROJTEK Mikołaj Z/3779/18 2024 LDK!
4 9 s 3 28.58 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD +0.9 V MANTYK Łukasz Z/3278/20 2024 LDK!  OSU  
5 10 s 3 29.02 DANYLENKO Veronika RKS Łódź 2009 U16 LD +0.9 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0877/23 2024
1 11 s 4 29.65 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U14 KP -0.1 V WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2024 LDK!
2 12 s 4 33.26 AGATKA Martyna RKS Łódź 2009 U16 LD -0.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1131/24 2024
3 13 s 4 34.20 RECZULSKA Lena RKS Łódź 2010 U16 LD -0.1 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0790/24 2024
1 s 5 24.91 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U20 LD -0.4 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  KN B   116 147
2 s 5 25.76 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U20 LD -0.4 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/0457/19 2024  KN B  
3 s 5 26.72 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U20 LD -0.4 III DMP DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024 73 111
4 s 5 27.48 ZIELIŃSKA Agnieszka MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U20 LD -0.4 IV B.D. WASIAK Jarosław , Z/0223/19 , 2024 LDK!
1 1 s 6 24.85 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD +1.1 I B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 6 25.21 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U18 LD +1.1 II BLAUSZ Henryka Z/0838/21 2024  KN B  
3 3 s 6 25.50 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U18 LD +1.1 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0830/21 2024  KN B   101 136
4 5 s 6 26.44 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U18 LD +1.1 III DMP DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2024 79 117
1 4 s 7 26.39 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD +1.0 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2024 LDK!  KN B  
2 6 s 7 26.91 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD +1.0 III LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
3 7 s 7 27.12 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD +1.0 III DMP U20 KOWALSKI Robert Z/0184/20 2024 LDK! 105
300 m K
1 1 s 1 39.26 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS 20 Poznań 2008 U18 WP -- WIADEREK Piotr Z/4143/22 2024 2
2 2 s 1 40.42 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U20 WP -- WIADEREK Piotr Z/11896/21 2024 2 LDK!
3 4 s 1 41.05 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD II KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2024 LDK!
4 5 s 1 41.98 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 6 s 1 42.16 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U16 WP II WIADEREK Piotr Z/9450/21 2024
1 3 s 2 40.52 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U18 WP -- WIADEREK Piotr Z/9442/21 2024
2 8 s 2 43.36 CHWIEDUK Nadia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP III ROJTEK Mikołaj Z/7637/21 2024 LDK!
3 9 s 2 43.52 DEMBIŃSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP III ROJTEK Mikołaj Z/0618/24 2024
4 10 s 2 43.99 MATYSIAK Zofia UKS 12 Kalisz 2010 U16 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0755/23 2024
1 7 s 3 43.29 BĘDKOWSKA Kinga AZS Łódź 2010 U16 LD III BRÓDKA Daniel Z/8496/21 2024
2 11 s 3 44.32 MYCEK Weronika LUKS Start Nakło 2010 U16 KP III B.D. Z/5184/22 2024 LDK!
3 12 s 3 44.67 SOSIN Lena KS Żeglina Sieradz 2010 U16 LD III NOWAK Mieczysław Z/4176/23 2024
4 14 s 3 45.35 SENDKOWSKA Maja AZS Łódź 2010 U16 LD IV BRÓDKA Daniel Z/1684/21 2024
1 13 s 4 44.73 MATERKA Matylda UKS 20 Poznań 2010 U16 WP III WIADEREK Piotr Z/3021/22 2024
2 15 s 4 45.91 PODRAZA Pola UKS 20 Poznań 2009 U16 WP IV WIADEREK Piotr Z/9445/21 2024
3 16 s 4 46.20 DERAK Emilia UKS 20 Poznań 2010 U16 WP IV WIADEREK Piotr Z/0032/23 2024
4 17 s 4 47.68 SUWALSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0108/24 2024
400 m K
1 1 s 1 59.18 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U23 LD III NOWAK Mieczysław B.D. Z/4077/17 2024  KN B  
2 2 s 1 60.66 PŁACZEK Agnieszka MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD III SZEWCZYK Maciej Z/0757/22 2024
3 3 s 1 62.74 SMYCZEK Nadia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/1502/21 2024 LDK!
4 4 s 1 63.76 KRZYMIN Nadia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP IV ROJTEK Mikołaj Z/5170/23 2024 LDK!
5 5 s 1 65.85 WINNICKA Hanna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/1503/21 2024 LDK!
1 1 s 2 54.39 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U18 LD M GRABOLUS Marek Z/2525/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 1 s 2 60.47 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024 110
3 2 s 2 63.75 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
800 m K
1 1 s 1 2:23.27 IGLEWSKA Żaneta MKL Toruń 2003 U23 KP III DMP WOŹNIAK Jacek B.D. Z/1531/18 2024 56
2 1 s 1 2:28.04 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD IV B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2024 LDK!
3 2 s 1 2:28.86 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD IV LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2024 LDK!
4 2 s 1 2:30.66 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U18 KP IV DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/4494/19 2024 LDK! 84
5 3 s 1 2:37.08 SZAFRAŃSKA Liliana MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1342/23 2024
6 4 s 1 2:39.34 KOZERA Agata LKS Zuza Running Team Opoczno 2011 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/1945/23 2024 LDK!
7 5 s 1 2:39.62 BIAŁAS Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2011 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0354/24 2024 LDK!
8 6 s 1 2:41.59 JURA Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4254/21 2024 LDK!
9 7 s 1 2:43.05 DZIANACH Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2491/22 2024 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:01.01 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz 2008 U18 LD IV LISIECKI Paweł Z/0344/22 2024  KN B  
2 1 s 1 5:54.88 ZAWIASA Julia MKS Zduńska Wola 2006 U20 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/4282/24 2024
  s 1 DNF OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U18 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2024 LDK!  KN B  
3000 m K
1 1 s 1 11:56.00 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2024  KN B  
2 2 s 1 12:15.48 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U18 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2024
  s 1 DNF KANGELIDIS Antonina RKS Łódź 2009 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/5532/22 2024
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.80 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP -0.4 II DMP U20 ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2024 BEZ LDK!  KN B   142
2 2 e 1 14.96 WRÓBEL Lena RKS Łódź 2008 U18 LD -0.4 II DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024  KN B   139
3 3 e 1 17.56 URAZIŃSKA Maja RKS Łódź 2008 U18 LD -0.4 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/1232/24 2024
4 4 e 1 19.58 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U18 LD -0.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
5 5 e 1 20.27 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U18 LD -0.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2024
1 f 1 14.86 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP +0.7 II DMP U20 ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2024 BEZ LDK!  KN B   141
2 f 1 14.90 WRÓBEL Lena RKS Łódź 2008 U18 LD +0.7 II DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024  KN B   140
3 f 1 18.14 URAZIŃSKA Maja RKS Łódź 2008 U18 LD +0.7 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1232/24 2024
4 f 1 19.50 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U18 LD +0.7 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
5 f 1 20.01 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U18 LD +0.7 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2024
100 m pł K
1 e 1 16.60 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -0.4 III TYLAK Łukasz Z/0395/21 2024
1 f 1 16.25 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP +0.7 III TYLAK Łukasz Z/0395/21 2024
400 m pł K K
1 1 s 1 64.81 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP II DMP DMP U20 BUŚKO Przemysław Z/6140/21 2024 2 LDK!  KN B   91 128
2 2 s 1 70.91 WALCZAK Nadia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD IV DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0245/18 2024 LDK! 96
3 3 s 1 72.32 MICHALAK Zuzanna LUKS Orkan Września 2006 U20 WP IV PUJDAK Andrzej Z/1881/22 2024
4 1 s 1 75.82 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2024
1 1 s 2 64.30 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP II DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/0036/20 2024 LDK! 131
2 2 s 2 66.26 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 2 68.43 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/8008/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 2 73.38 PENKOWSKA Vanessa CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0059/20 2024 LDK!
5 5 s 2 78.69 APPELT Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/3775/22 2024 LDK!
4x400 m K
1 1 s 1 4:09.94 ZALEPIŃSKA Wiktoria
PROC Antonina
OPALCZYK Roksana
ŁAGODZIŃSKA Joanna
UKS Lisy Zgierz 2007
2008
2008
2007
U18 LDZ -- B.D. ZATORSKI Krzysztof
LISIECKI Paweł
LISIECKI Paweł B.D.
LISIECKI Paweł B.D.
, Z/8010/21
Z/0344/22
Z/1911/19
Z/1906/19
, 2024
2024
2024
2024




  s 1 DNF JEZIORSKA Marika
KIJAŃSKA Nikola
JABŁOŃSKA Hanna
ANDRZEJCZAK Martyna
MKS Aleksandrów Łódzki 2007
2007
2008
2007
U18 LDZ -- KOWALSKI Robert
ZDRAJKOWSKI Paweł
ZDRAJKOWSKI Paweł
LIPIŃSKI Leszek
Z/0184/20
Z/2630/21
Z/7872/21
Z/13487/21
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 f 1 1.54 GIŁKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD IV KORWEK Joanna Z/9752/21 2024 LDK!
2 f 1 1.35 NAWROCKA Nikola MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -- KUBIAK Robert KUBIAK Robert , Z/3717/23 , 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 1.35 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2024 LDK!
1 f 2 1.61 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 2 1.58 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III DMP DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/13487/21 2024  KN B   75 110
3 f 2 1.58 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024  KN B   75 110
4 f 2 1.50 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
5 f 2 1.45 KARWAT Alicja RKS Łódź 2008 U18 LD IV DMP U20 KRAKOWIAK Lech Z/2363/21 2024 LDK! 75
6 f 2 1.40 WÓJTOWICZ Maria UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK -- OZDOBA Janusz Z/5631/22 2024 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.52 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U23 LD I LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2024  KN B  
2 f 1 2.82 MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U23 LD III DMP LISIAK Adam B.D. Z/1477/20 2024 73
3 f 1 2.42 MOTYKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD IV OSTOJSKI Piotr Z/1816/24 2024
1 f 2 3.42 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź 2006 U20 LD I DMP DMP U20 ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B   119 150
2 f 2 2.72 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U20 LD III DMP DMP U20 LISIAK Adam Z/0192/20 2024  OSU   66 111
3 f 2 2.32 MASNY Hanna RKS Łódź 2006 U20 LD -- LISIAK Adam Z/6060/24 2024
1 f 3 2.72 STĘPIEŃ Nina RKS Łódź 2007 U18 LD III LISIAK Adam Z/1240/22 2024  OSU  
W dal K
1 f 1 5.88 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -0.6 I DMP JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2024 2 118
2 f 1 5.15 KOSAK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +0.3 III DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0509/23 2024 69 92
3 f 1 4.62 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U16 LD -1.0 V KRET Waldemar Z/1430/21 2024
4 f 1 4.54 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U16 LD -0.6 V MANTYK Łukasz Z/3279/20 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 4.20 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U14 KP -0.6 -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2024 LDK!
6 f 1 4.12 GRABEK Łucja MKL Toruń 2011 U14 KP -0.2 -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/3476/23 , 2024 LDK!
1 f 2 5.08 GROBEL Adrianna LUKS Gomunice 2006 U20 LD +0.8 IV MOUELHI Abdessatar Z/2168/20 2024 LDK!
1 f 3 5.54 WRÓBEL Lena RKS Łódź 2008 U18 LD 0.0 II DMP GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024  KN B   95
2 f 3 4.96 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U18 LD +0.1 IV KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
3 f 3 4.66 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U18 LD +0.2 -- KUBIAK Robert Z/8313/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 3 4.45 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD +0.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2024  OSU  
Trójskok K
1 f 1 13.50 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK +1.5 M B.D. B.D. # Z/0840/12 2024 1  KNS  
2 f 1 12.26 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +1.1 I DMP SULWIRSKI Rafał Z/5585/15 2024 118
3 f 1 12.07 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1998 Sen WP +0.3 I JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0309/14 2024
4 f 1 11.17 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD -0.4 III MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz , Z/4339/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 f 1 11.13 PYSKŁO Wiktoria MKL Toruń 2003 U23 KP +0.6 III DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0784/19 2024 76
6 f 1 10.80 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U23 SK -0.6 III TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof B.D. # Z/0156/17 2024 LDK!
7 f 1 10.58 GIŁKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD +1.1 IV KORWEK Joanna Z/9752/21 2024 LDK!
  f 1 NM RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ 0.0 -- DMP KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. , Z/5260/15 , 2024 LDK!
1 f 2 10.65 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U18 KP +1.0 IV DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2024 LDK! 61 93
2 f 2 10.61 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U18 LD +1.9 IV KUBIAK Robert Z/8313/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 9.89 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U18 LD +0.6 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2024  OSU  
Kula (3) K
1 f 1 9.92 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2024 LDK!
2 f 1 8.72 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 8.70 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK! 68
1 f 2 11.09 PIETRZAK Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0750/23 2024 LDK!  OSU   98
2 f 2 10.70 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD IV KORWEK Joanna Z/2813/20 2024 LDK!
3 f 2 8.13 KRZYŻOWSKA Laura UKS 55 Łódź 2010 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4625/21 2024 LDK!
4 f 2 7.83 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3812/19 2024 LDK!
5 f 2 6.59 MAŚLAK Natasza UKS Vis Skierniewice 2010 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0907/22 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.93 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2024 LDK!  KN B  
Dysk (0.75) K
1 f 1 38.12 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD II JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 31.99 PIETRZAK Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/0750/23 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 23.84 KRZYŻOWSKA Laura UKS 55 Łódź 2010 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4625/21 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 36.30 DUDZIŃSKA Klaudia MKL Toruń 2005 U20 KP III DMP U20 HULISZ Robert Z/4635/19 2024 123
1 f 2 38.98 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD II DMP DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2024 LDK!  OSU   KN B   93 132
2 f 2 37.29 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2024 LDK!  KN B  
1 f 3 31.92 KOWALCZYK Weronika RKS Łódź 2007 U18 LD IV DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1557/21 2024 LDK! 106
2 f 3 28.06 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U18 SK IV OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Janusz , Z/10485/21 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 3 22.35 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 34.99 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U18 LD IV B.D. Z/4262/21 2024 LDK!
2 f 1 34.73 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U18 SK IV OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Janusz , Z/10485/21 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 31.33 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 23.63 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK!
1 f 2 33.59 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD IV KORWEK Joanna Z/3812/19 2024 LDK!
2 f 2 30.52 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD V KORWEK Joanna Z/2813/20 2024 LDK!
3 f 2 17.37 MAŚLAK Natasza UKS Vis Skierniewice 2010 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0907/22 2024 LDK!
100 m M
1 2 e 1 11.15 NOWACZYK Michał UKS Sprint Przeźmierowo 2008 U18 WP +0.2 II BEBEJEWSKI Michał Z/6704/22 2024
2 3 e 1 11.23 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS +0.2 II B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2024
3 4 e 1 11.33 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U20 KP +0.2 III B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!
4 7 e 1 11.52 NOWAK Aleksander AZS Łódź 2009 U16 LD +0.2 III DMP BRÓDKA Daniel Z/0885/23 2024 65
5 9 e 1 11.72 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U16 LD +0.2 III MANTYK Łukasz Z/0638/22 2024 LDK!  OSU  
6 10 e 1 11.73 KOZIEŁ Szymon MKL Toruń 2008 U18 KP +0.2 III DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/5039/23 2024 LDK! 99
7 13 e 1 11.99 KIJO Antoni MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD +0.2 IV WASIAK Jarosław Z/0593/23 2024 LDK!
1 1 e 2 10.98 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 Sen PM +1.8 II SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2024
2 5 e 2 11.36 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK +1.8 III SIDOWSKI Krzysztof Z/3292/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 6 e 2 11.43 WALCZAK Franciszek AZS Łódź 2009 U16 LD +1.8 III BRÓDKA Daniel Z/0886/23 2024
4 11 e 2 11.79 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP +1.8 IV TYLAK Łukasz Z/0397/21 2024
5 14 e 2 12.03 BORKOWSKI Dawid RKS Łódź 2009 U16 LD +1.8 IV DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/1501/21 2024 87
6 16 e 2 12.29 NOWACKI Daniel AZS Łódź 2010 U16 LD +1.8 V BRÓDKA Daniel Z/1677/21 2024
1 15 e 3 12.13 ANDRZEJCZAK Marceli UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD +0.8 IV BARSKA Jolanta Z/3567/22 2024 LDK!
2 17 e 3 12.29 BURZYŃSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP +0.8 -- ROJTEK Mikołaj Z/5169/23 2024
3 18 e 3 12.33 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD +0.8 V WASIAK Jarosław Z/0240/22 2024 LDK!
4 19 e 3 12.46 TARŁOWSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U18 SK +0.8 -- SIDOWSKI Krzysztof Z/1653/24 2024 LDK!  OSU  
5 21 e 3 12.78 GRABKOWSKI Wiktor RKS Łódź 2009 U16 LD +0.8 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1130/24 2024
6 22 e 3 13.44 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź 1957 Masters LD +0.8 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2024
1 8 e 4 11.60 JÓZEFIAK Ksawery UKS 12 Kalisz 2009 U16 WP +1.2 III OLSZYNA Waldemar Z/0399/24 2024 LDK!
2 12 e 4 11.82 GRANAS Filip AZS Łódź 2010 U16 LD +1.2 IV BRÓDKA Daniel Z/0347/24 2024
3 20 e 4 12.51 SZEWCZYK Mikołaj AZS Łódź 2010 U16 LD +1.2 V BRÓDKA Daniel Z/8477/21 2024
4 23 e 4 13.51 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD +1.2 -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2024
5 24 e 4 13.77 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD +1.2 -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2024
1 1 e 5 10.92 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD +1.5 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 e 5 11.08 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD +1.5 II KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  OSU   KN B  
3 3 e 5 11.23 KOSOVEROV Andrii AZS Łódź 2006 U20 LD +1.5 II DMP DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0710/24 2024 84 125
4 4 e 5 11.43 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD +1.5 III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
5 5 e 5 11.72 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U20 LD +1.5 III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2024 52
6 6 e 5 11.74 KRUPA Jan UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD +1.5 III BARSKA Jolanta Z/3728/23 2024 LDK!
1 1 e 6 11.01 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD +0.3 II WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 4 e 6 11.42 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U18 LD +0.3 III KRET Waldemar Z/1432/21 2024  KN B  
3 5 e 6 11.49 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U18 LD +0.3 III WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
4 7 e 6 11.68 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD +0.3 III URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2024  KN B  
5 9 e 6 11.89 PAWŁOWSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD +0.3 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0574/24 2024 LDK!
6 10 e 6 11.95 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U18 LD +0.3 IV BARSKA Jolanta Z/5285/19 2024 LDK!
7 13 e 6 12.30 SOBESTIAŃCZYK Marcel RKS Łódź 2007 U18 LD +0.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/0565/24 2024
1 1 e 7 11.01 JASIŃSKI Łukasz BKL Bełchatów 2008 U18 LD -0.3 II MANTYK Łukasz Z/5717/24 2024 LDK!
2 3 e 7 11.03 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U18 LD -0.3 II MANTYK Łukasz Z/4313/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 6 e 7 11.67 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U18 LD -0.3 III GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2024 LDK!  KN B  
4 8 e 7 11.84 LACHOWICZ Kacper AZS Łódź 2007 U18 LD -0.3 IV DMP U20 SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr , Z/12015/21 , 2024 LDK! 94
5 11 e 7 11.99 SZCZYGIELSKI Oliwier RKS Łódź 2008 U18 LD -0.3 IV DMP DMP U20 WASIAK Jarosław Z/0607/23 2024 38 88
6 12 e 7 12.08 TOMCZYK Oskar UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U18 LD -0.3 IV GRABOLUS Marek Z/6332/23 2024 LDK!  OSU  
7 14 e 7 12.88 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U18 LD -0.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024
1 f 1 10.94 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 Sen PM +1.3 II SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2024
2 f 1 11.09 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U20 KP +1.3 II B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!
3 f 1 11.16 NOWACZYK Michał UKS Sprint Przeźmierowo 2008 U18 WP +1.3 II BEBEJEWSKI Michał Z/6704/22 2024
4 f 1 11.27 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS +1.3 II B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2024
5 f 1 11.33 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK +1.3 III SIDOWSKI Krzysztof Z/3292/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 11.37 WALCZAK Franciszek AZS Łódź 2009 U16 LD +1.3 III BRÓDKA Daniel Z/0886/23 2024
7 f 1 11.49 JÓZEFIAK Ksawery UKS 12 Kalisz 2009 U16 WP +1.3 III OLSZYNA Waldemar Z/0399/24 2024 LDK!
8 f 1 11.51 NOWAK Aleksander AZS Łódź 2009 U16 LD +1.3 III DMP BRÓDKA Daniel Z/0885/23 2024 65
1 f 2 10.85 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD +1.0 I GRABOLUS Marek Z/1022/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 2 10.94 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD +1.0 II KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  OSU   KN B  
3 f 2 10.95 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD +1.0 II GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
4 f 2 11.06 KOSOVEROV Andrii AZS Łódź 2006 U20 LD +1.0 II DMP DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0710/24 2024 98 135
5 f 2 11.74 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U20 LD +1.0 III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2024 51
1 f 3 10.81 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD +2.3 I WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 f 3 10.87 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U18 LD +2.3 I MANTYK Łukasz Z/4313/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 3 10.94 JASIŃSKI Łukasz BKL Bełchatów 2008 U18 LD +2.3 II MANTYK Łukasz Z/5717/24 2024 LDK!
4 f 3 11.32 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U18 LD +2.3 III WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
5 f 3 11.44 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U18 LD +2.3 III GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2024 LDK!  KN B  
6 f 3 11.66 LACHOWICZ Kacper AZS Łódź 2007 U18 LD +2.3 III DMP U20 SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr , Z/12015/21 , 2024 LDK! 102
7 f 3 11.69 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD +2.3 III URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2024  KN B  
200 m M
1 1 s 1 21.49 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U20 KP +2.0 I DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2024 BEZ LDK!  KNF   130 161
2 3 s 1 22.95 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP +2.0 III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/5473/19 2024 LDK! 118
3 6 s 1 23.23 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U20 KP +2.0 III DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3190/20 2024 68 110
4 8 s 1 23.54 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U23 LD +2.0 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
1 2 s 2 22.45 BURZYŃSKI Olaf CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP +1.0 II LEWANDOWSKI Jacek Z/4441/23 2024
2 4 s 2 22.97 WALCZAK Franciszek AZS Łódź 2009 U16 LD +1.0 III BRÓDKA Daniel Z/0886/23 2024
3 7 s 2 23.23 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U16 LD +1.0 III MANTYK Łukasz Z/0638/22 2024 LDK!  OSU  
4 12 s 2 24.39 BORKOWSKI Dawid RKS Łódź 2009 U16 LD +1.0 IV KOPEĆ Dominik Z/1501/21 2024
5 13 s 2 24.50 KOZIEŁ Szymon MKL Toruń 2008 U18 KP +1.0 -- DMP MAŃKOWSKI Gabriel Z/5039/23 2024 LDK! 36
1 5 s 3 23.11 NOWAK Aleksander AZS Łódź 2009 U16 LD -0.1 III BRÓDKA Daniel Z/0885/23 2024
2 10 s 3 24.16 KIJO Antoni MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -0.1 IV WASIAK Jarosław Z/0593/23 2024 LDK!
3 14 s 3 24.56 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD -0.1 V SZEWCZYK Maciej Z/12025/21 2024
4 17 s 3 25.36 NOWACKI Daniel AZS Łódź 2010 U16 LD -0.1 V BRÓDKA Daniel Z/1677/21 2024
5 24 s 3 28.32 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U16 LD -0.1 -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2024
1 16 s 4 25.27 BURZYŃSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP +0.6 -- ROJTEK Mikołaj Z/5169/23 2024
2 18 s 4 25.44 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD +0.6 V WASIAK Jarosław Z/0240/22 2024 LDK!
3 20 s 4 26.71 SOCHALSKI Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD +0.6 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0199/23 2024
4 21 s 4 26.88 PIETRZAK Waldemar MKLA Łęczyca 1959 Masters LD +0.6 -- B.D. ANDRYSIAK Mirosław , Z/1389/20 , 2024
5 23 s 4 27.88 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź 1957 Masters LD +0.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2024
1 9 s 5 23.84 KUTA Adrian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD +1.1 IV WASIAK Jarosław Z/6218/23 2024 LDK!
2 11 s 5 24.31 STĘPIEŃ Ksawery MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD +1.1 IV SZEWCZYK Maciej Z/5819/24 2024
3 15 s 5 24.63 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U16 LD +1.1 V SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2024 LDK!  OSU  
4 19 s 5 25.48 SZEWCZYK Mikołaj AZS Łódź 2010 U16 LD +1.1 V BRÓDKA Daniel Z/8477/21 2024
5 22 s 5 27.67 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U16 LD +1.1 -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2024
1 1 s 6 21.80 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD +0.8 I GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 s 6 22.07 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD +0.8 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 6 22.30 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD +0.8 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KNF   KN B  
4 4 s 6 23.18 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U20 LD +0.8 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2024 111
1 5 s 7 23.26 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD +0.5 III DMP DMP U20 B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2024 LDK!  KN B   67 109
2 6 s 7 25.05 GAJEWSKI Łukasz MUKS Park Zduńska Wola 2006 U20 LD +0.5 -- SZEWCZYK Tomasz Z/3607/19 2024 LDK!
1 1 s 8 22.24 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U18 LD +0.6 II MANTYK Łukasz Z/4313/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 8 22.59 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD +0.6 II LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
3 3 s 8 22.61 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź 2008 U18 LD +0.6 II DMP DMP U20 LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof , Z/5247/19 , 2024 LDK!  KN B   87 127
4 4 s 8 23.20 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U18 LD +0.6 III WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
5 5 s 8 23.31 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD +0.6 III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!  KN B  
6 7 s 8 23.61 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U18 LD +0.6 IV KRET Waldemar Z/1432/21 2024  KN B  
1 6 s 9 23.44 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U18 LD +2.0 III URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2024  KN B  
2 8 s 9 23.68 SZCZYGIELSKI Oliwier RKS Łódź 2008 U18 LD +2.0 IV WASIAK Jarosław Z/0607/23 2024
3 9 s 9 24.40 SOBESTIAŃCZYK Marcel RKS Łódź 2007 U18 LD +2.0 IV GOWORSKI Tomasz Z/0565/24 2024
4 10 s 9 24.88 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD +2.0 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2024 LDK!
5 11 s 9 26.29 KIERZEK Igor RKS Łódź 2007 U18 LD +2.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/0551/21 2024
300 m M
1 1 s 1 37.25 GRANAS Filip AZS Łódź 2010 U16 LD II BRÓDKA Daniel Z/0347/24 2024
2 2 s 1 37.30 JÓZEFIAK Ksawery UKS 12 Kalisz 2009 U16 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0399/24 2024 LDK!
3 5 s 1 39.42 BRZUCHALSKI Stanisław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP IV ROJTEK Mikołaj Z/3313/21 2024 LDK!
4 6 s 1 39.64 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD IV SZEWCZYK Maciej Z/12025/21 2024
1 3 s 2 38.70 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2024 LDK!  OSU  
2 4 s 2 39.12 KACPRZAK Piotr AZS Łódź 2009 U16 LD IV BRÓDKA Daniel Z/1637/21 2024
3 7 s 2 40.16 KALA Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP IV ROJTEK Mikołaj Z/6758/21 2024 LDK!
4 8 s 2 41.82 SZUBSKI Szymon AZS Łódź 2010 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/0346/24 2024
400 m M
1 s 1 48.11 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra 2004 U23 LB I MANTYK Łukasz Z/3178/19 2024 LDK!  KNF  
2 s 1 50.86 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP III DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek Z/0075/20 2024 LDK! 122
3 s 1 54.44 ALFUT Tomasz MKL Toruń 2008 U18 KP IV DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/5994/23 2024 88
1 s 2 48.82 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 s 2 51.37 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/0055/19 2024 LDK!
1 s 3 50.33 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U18 LD II DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/3004/21 2024  KN B   128
2 s 3 52.36 KĘPSKI Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/0075/23 2024 LDK!  OSU  
3 s 3 54.45 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U18 LD IV NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2024 LDK!
4 s 3 57.45 TOMCZYK Oskar UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/6332/23 2024 LDK!  OSU  
5 s 3 62.37 MYSŁOWSKI Bartosz MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/5937/24 2024
800 m M
1 1 s 1 1:54.73 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP II DMP WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK! 87
2 1 s 1 1:59.22 KUZIK Szczepan RKS Łódź 2006 U20 LD III JASZCZAK Stanisław Z/2620/22 2024
3 2 s 1 2:05.76 DVORAK Vadym AZS Łódź 2004 U23 LD -- SYGDZIAK Dagmara B.D. Z/5005/23 2023
4 3 s 1 2:06.26 ADAMCZEWSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0972/18 2024 BEZ LDK!
5 2 s 1 2:08.61 WOJCIECHOWSKI Antonii AZS Łódź 2006 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1220/24 2024
6 4 s 1 2:09.49 KRAWCZYK Jędrzej UKS 55 Łódź 2009 U16 LD V PALISZEWSKI Maciej Z/1137/22 2024 LDK!
7 5 s 1 2:10.83 RATAJCZYK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/2362/21 2024 LDK!
8 1 s 1 2:16.14 WASIŃSKI Igor AZS Łódź 2008 U18 LD -- DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/1443/22 2024 64
  s 1 DNF KRUK Wiktor RKS Łódź 2008 U18 LD -- DMP DMP U20 PSKIT Małgorzata JASZCZAK Stanisław , Z/3374/23 , 2024 LDK!  KN B  
1500 m M
1 1 s 1 4:19.14 ROGOWSKI Michał WSSiRN Start Katowice 1991 Sen SL -- B.D. Z/11094/21 2024
2 1 s 1 4:24.95 BRZEZIŃSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD -- BARSKA Jolanta Z/0401/23 2024 LDK!
3 1 s 1 5:13.32 DANECKI Michał AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/0828/21 2024
4 2 s 1 5:25.26 RYCHLEWSKI Marcel MKS Zduńska Wola 2006 U20 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/3608/19 2024 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:34.99 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń 1990 Sen KP II B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2024
2 2 s 1 8:57.61 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U20 LD III WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2024 LDK!
3 3 s 1 8:59.30 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U23 LD III NOWAK Mieczysław B.D. Z/0133/19 2024
4 4 s 1 9:17.43 KOŻDOŃ Jarosław TL ROW Rybnik 1984 Masters SL -- CIEPŁAK Maciej Z/0617/17 2024 3
5 5 s 1 9:42.01 TYMANOWSKI Gerard RKS Łódź 2004 U23 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2671/22 2024
  s 1 DNF GOLUCH Robert TL ROW Rybnik 1987 Masters SL -- OLSZAR Michał Z/3883/24 2024
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 19.09 GRABKOWSKI Wiktor RKS Łódź 2009 U16 LD -0.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1130/24 2024
1 f 1 17.33 GRABKOWSKI Wiktor RKS Łódź 2009 U16 LD -1.4 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/1130/24 2024
110 m pł J MŁ M
1 e 1 15.13 CEDRO Piotr MKL Toruń 2008 U18 KP -0.4 III DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/5180/22 2024 LDK! 126
2 e 1 15.67 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U18 LD -0.4 III GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2024 LDK!  KN B  
3 e 1 17.48 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -0.4 -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU  
1 f 1 15.03 CEDRO Piotr MKL Toruń 2008 U18 KP -1.4 III DMP U20 WOŹNIAK Jacek Z/5180/22 2024 LDK! 129
2 f 1 15.82 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U18 LD -1.4 IV GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 19.01 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -1.4 -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU  
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 14.21 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD 0.0 I KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  OSU   KN B  
2 e 1 14.22 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD 0.0 I KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KNF   KN B  
3 e 1 14.70 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD 0.0 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KNF   KN B  
4 e 1 16.35 MIKOŁAJCZYK Marcin LUKS Orkan Września 2006 U20 WP 0.0 III PAWLAK Przemysław Z/1243/22 2024 LDK!  OSU  
1 f 1 14.30 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -0.6 I KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  OSU   KN B  
2 f 1 14.80 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD -0.6 II KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KNF   KN B  
3 f 1 15.13 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD -0.6 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KNF   KN B  
110 m pł M
1 e 1 16.28 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U23 LD -1.2 III DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024 58
2 e 1 16.88 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U23 LD -1.2 -- KUBIAK Robert B.D. Z/2563/16 2024 LDK!
  e 1 DQ TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 Sen PM -1.2 -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2024
1 f 1 16.60 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U23 LD -0.6 III DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024 48
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.41 MAJEWSKI Krzysztof AZS Łódź 2008 U18 LD II DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/1645/21 2024  KN B   129
2 2 s 1 56.64 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD III BARSKA Jolanta Z/0409/19 2024 BEZ LDK!
3 3 s 1 57.47 GARSTKA Bartłomiej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/14337/21 2024
4 4 s 1 60.34 LEWANDOWSKI Gabriel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP IV ROJTEK Mikołaj Z/0191/18 2024 BEZ LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 54.48 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U20 LD I BARSKA Jolanta Z/0426/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 1 s 1 56.36 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP II TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
  s 1 DQ REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2024 3
4x100 m M
1 1 s 1 42.75 KUCHARSKI Antoni
MINKLEJ Adrian
KOŁODZIEJ Kacper
LACH Radosław
MKL Toruń 2006
2005
2005
2006
U20 KPO -- BUTKIEWICZ Jacek
B.D. MAŃKOWSKI Gabriel
BUTKIEWICZ Jacek
BUTKIEWICZ Jacek
Z/0589/20
, Z/0697/18
Z/3190/20
Z/3189/20
2024
, 2024
2024
2024

BEZ

BEZ
2 2 s 1 44.75 KRUPA Jan
GOŁĘBIOWSKI Jan
GOŁĘBIOWSKI Jan
ŻACZKIEWICZ Bartosz
UKS Vis Skierniewice 2006
2005
2005
2006
U20 LDZ -- BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
Z/3728/23
Z/0426/18
Z/0426/18
Z/3580/20
2024
2024
2024
2024

BEZ
BEZ

1 1 s 2 43.32 LACHOWICZ Kacper
MAJEWSKI Krzysztof
MIROWSKI Adam
ADAMCZEWSKI Jan
AZS Łódź 2007
2008
2007
2008
U18 LDZ -- SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr
KUCZKOWSKI Piotr
KUCZKOWSKI Piotr
LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof
, Z/12015/21
Z/1645/21
Z/3004/21
, Z/5247/19
, 2024
2024
2024
, 2024




2 2 s 2 45.05 BORYNA Piotr
BIEDRZYCKI Mikołaj
SYNAJEWSKI Michał
JANECKI Szymon
UKS Vis Skierniewice 2007
2007
2007
2008
U18 LDZ -- KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
Z/5254/23
Z/0409/19
Z/7588/21
Z/5285/19
2024
2024
2024
2024

BEZ


4x400 m M
1 1 s 1 3:26.02 ULIŃSKI Kacper
MAJERSKI Bartosz
WINIECKI Igor
JABŁOŃSKI Hubert
MKS Aleksandrów Łódzki 2006
2006
2006
2006
U20 LDZ -- TOMCZYK Kazimierz
KOWALSKI Robert
TOMCZYK Kazimierz
WĘGLARSKI Krzysztof
Z/0089/20
Z/13237/21
Z/0190/20
Z/0180/20
2024
2024
2024
2024




  s 1 DNF MILLER Tomasz
SZCZEPAŃCZYK Kajetan
WOJCIECHOWSKI Antonii
KOSOVEROV Andrii
AZS Łódź 2006
2006
2006
2006
U20 LDZ -- KUCZKOWSKI Piotr
KUCZKOWSKI Piotr
KUCZKOWSKI Piotr
WĘGLARSKI Krzysztof
Z/1392/21
Z/0333/20
Z/1220/24
Z/0710/24
2024
2024
2024
2024




1 1 s 2 3:25.81 ADAMCZEWSKI Jan
MAJEWSKI Krzysztof
MAJ Piotr
MIROWSKI Adam
AZS Łódź 2008
2008
2007
2007
U18 LDZ -- LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof
KUCZKOWSKI Piotr
KUCZKOWSKI Piotr
KUCZKOWSKI Piotr
, Z/5247/19
Z/1645/21
Z/5641/22
Z/3004/21
, 2024
2024
2024
2024




2 2 s 2 3:26.87 ANTCZAK Kacper
WYSOCKI Aleksander
SOBCZAK Szymon
DUTKIEWICZ Daniel
MKS Aleksandrów Łódzki 2007
2008
2008
2007
U18 LDZ -- KOWALSKI Robert
KOWALSKI Robert
KOWALSKI Robert
TOMCZYK Kazimierz
Z/1960/21
Z/3316/22
Z/0633/21
Z/0182/20
2024
2024
2024
2024




3 3 s 2 3:38.55 ABRAMOWICZ Franciszek
KISZKIEL Jakub
KLIKOWSKI Michał
ŁABANOWSKI Daniel
MKS Juvenia Białystok 2007
2008
2007
2008
U18 POD -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/5665/22
Z/5656/23
Z/4705/22
Z/5991/23
2024
2024
2024
2024




4 4 s 2 3:41.72 BIAŁEK Adrian
GAŁKA Mateusz
OWCZAREK Kacper
SUKIENNIK Oliwier
RKS Łódź 2007
2007
2008
2007
U18 LDZ -- GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
Z/2012/21
Z/3460/23
Z/5934/23
Z/0276/21
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 f 1 2.05 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U23 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 f 1 1.95 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U20 KP II DMP DMP U20 MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2024 87 125
3 f 1 1.80 BRYL Kacper MKS Zduńska Wola 1988 Masters LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/1268/24 2024
4 f 1 1.70 DAŁEK Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD V B.D. Z/4907/22 2024 LDK!
5 f 1 1.65 KAŹMIERCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2010 U16 LD V KUBIAK Robert Z/0292/22 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 1.60 BORKOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7554/21 2024 LDK! 68
7 f 1 1.50 MIKULSKI Paweł MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/8005/21 2024
  f 1 NM RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -- GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024
1 f 2 1.75 WOJTASZEK Ignacy UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD IV GRABOLUS Marek Z/0221/23 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 1.75 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!
1 f 3 1.90 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD III DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0186/20 2024 LDK!  KNF   76 116
2 f 3 1.70 KUCIŃSKI Paweł LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/6029/23 2024
3 f 3 1.70 BORYNA Piotr UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/5254/23 2024 LDK!
4 f 3 1.65 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4447/22 2024 LDK!  OSU  
Tyczka M
1 f 1 3.82 BECHT Nikodem RKS Łódź 2009 U16 LD III DMP DMP U20 LISIAK Adam Z/5173/23 2024 LDK!  OSU   63 114
1 f 2 4.32 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U20 LD II KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
1 f 3 3.22 KLINGER Borys RKS Łódź 2008 U18 LD IV DMP DMP U20 LISIAK Adam Z/1399/21 2024 LDK!  OSU   KN B   27 92
W dal M
1 f 1 7.14 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL +0.3 II DMP GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024 101
2 f 1 7.05 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD -1.6 II ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  KNF  
3 f 1 6.29 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK -0.7 IV OZDOBA Janusz Z/3355/20 2024 BEZ LDK!
4 f 1 6.27 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U20 KP -0.6 IV DMP DMP U20 B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK! 48 93
5 f 1 6.26 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -0.1 IV DMP DMP U20 KOWALSKI Robert Z/7555/21 2024 LDK! 47 92
6 f 1 6.01 PAZIK Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +1.7 IV KOWALSKI Robert Z/7557/21 2024 LDK!
7 f 1 5.83 PAWŁOWSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD +0.2 -- DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0574/24 2024 LDK! 74
8 f 1 5.83 KACZMAREK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +1.0 V KOWALSKI Robert Z/4819/23 2024
9 f 1 5.43 BUTKIEWICZ Łukasz MKL Toruń 2010 U16 KP +2.0 -- WOŹNIAK Jacek Z/5896/23 2024 LDK!
10 f 1 5.30 MIKULSKI Paweł MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +1.8 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/8005/21 2024
11 f 1 4.99 BRZUCHALSKI Stanisław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U16 KP +0.6 -- ROJTEK Mikołaj Z/3313/21 2024 LDK!
12 f 1 4.78 NALIWAJSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -0.5 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/8509/21 2024
  f 1 NM SOCHALSKI Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD 0.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0199/23 2024
1 f 2 6.37 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U20 LD +0.7 III KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KNF   KN B  
2 f 2 5.98 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U20 LD -0.2 IV KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 f 2 5.25 SZYMCZAK Filip MKL Toruń 2006 U20 KP -0.1 -- DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/13609/21 2024 59
1 f 3 6.27 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD +0.2 IV DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2024 48 93
2 f 3 6.13 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U18 LD +0.7 IV BARSKA Jolanta Z/5285/19 2024 LDK!
3 f 3 6.02 GRYGIEL Tomasz UKS 55 Łódź 2007 U18 LD +1.3 IV GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/0739/24 , 2024 LDK!
4 f 3 5.82 KOPYCIŃSKI Antoni MKL Toruń 2007 U18 KP -1.0 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/5122/24 2024
5 f 3 5.70 SIKORA Eryk UMLKS START Wieruszów 2008 U18 LD +0.6 -- URBANIAK Jarosław Z/5625/21 2024 LDK!
Trójskok M
1 f 1 15.18 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 Sen KP -1.0 I DMP B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2024 LDK! 115
2 f 1 13.03 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U20 KP +1.6 IV DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2024 LDK! 50 97
3 f 1 12.79 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U18 KP -1.8 IV B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/4490/19 , 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 12.06 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 Sen LD +0.4 -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3705/15 2024
5 f 1 10.97 BORKOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD +1.2 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7554/21 2024 LDK!
1 f 2 13.93 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -0.2 III DMP DMP U20 BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek , Z/1408/18 , 2024 LDK!  KN B   75 118
1 f 3 12.70 BORYNA Piotr UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD -0.2 IV KORWEK Joanna Z/5254/23 2024 LDK!
2 f 3 12.44 KUCIŃSKI Paweł LKS MOSiR Sieradz 2008 U18 LD +0.4 -- KUŚ Tomasz Z/6029/23 2024
3 f 3 10.85 SIKORA Eryk UMLKS START Wieruszów 2008 U18 LD +0.1 -- URBANIAK Jarosław Z/5625/21 2024 LDK!
Kula (3) M
1 f 1 10.82 BUJNOWICZ Longin MKS Aleksandrów Łódzki 1940 Masters LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3492/22 2024 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 16.57 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń 2007 U18 KP II DMP U20 HULISZ Robert Z/3168/19 2024 133
2 f 1 14.48 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD III BELTER Artur Z/13730/21 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 13.02 BAREŁA Bruno UKS Dziesiątka Radomsko 2007 U18 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/4161/24 2024
1 f 2 11.54 WIECZOREK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0230/24 2024 LDK!  OSU   82
2 f 2 9.97 BUSIAK Kornel MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/8003/21 2024 LDK!
3 f 2 8.37 KACZMAREK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0290/24 2024 LDK!  OSU  
Kula (6) M
1 f 1 16.10 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD I DMP U20 JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2024 LDK!  OSU   KN B   143
2 f 1 16.08 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD I BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 15.90 LEBEDIUK Maksim MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD II DMP U20 BELTER Artur B.D. Z/6357/22 2024 141
4 f 1 13.82 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD III DMP U20 BELTER Artur Z/0471/21 2024 116
5 f 1 11.40 MES Jerzy MKS Zduńska Wola 2005 U20 LD IV SULIŃSKI Andrzej Z/4277/18 2024 BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 16.18 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U23 OP I DMP BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław , Z/3705/17 , 2024 LDK!  KNF   125
Dysk (1) M
1 f 1 39.77 WIECZOREK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/0230/24 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 37.57 ZATORSKI Jakub MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD IV B.D. Z/4019/23 2024
3 f 1 34.45 KACZMAREK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0290/24 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 33.89 FAŁEK Mateusz MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD V B.D. Z/0603/23 2024
5 f 1 33.02 BUSIAK Kornel MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/8003/21 2024 LDK!
6 f 1 24.49 JANICKI Adam MKLA Łęczyca 2010 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/3425/23 2024 LDK!
1 f 2 30.84 BUJNOWICZ Longin MKS Aleksandrów Łódzki 1940 Masters LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3492/22 2024 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.08 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U18 LD II DMP U20 BELTER Artur Z/13730/21 2024 LDK!  KN B   133
2 f 1 40.57 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń 2007 U18 KP III HULISZ Robert Z/3168/19 2024
3 f 1 29.44 BAREŁA Bruno UKS Dziesiątka Radomsko 2007 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4161/24 2024
4 f 1 27.69 KULIŚ Antoni UKS Dziesiątka Radomsko 2008 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4837/23 2024
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.20 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD II DMP U20 BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!  KN B   136
2 f 1 41.78 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD III DMP U20 BELTER Artur Z/1419/18 2024 LDK!  KN B   119
3 f 1 41.37 LEBEDIUK Maksim MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD III BELTER Artur B.D. Z/6357/22 2024
4 f 1 32.96 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD IV BELTER Artur Z/0471/21 2024
5 f 1 32.60 KUREK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U20 LD IV DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0217/24 2024 LDK!  OSU   88
  f 1 NM OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -- JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
Dysk (2) M
1 f 1 44.06 JACKÓW Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. 1980 Masters WP II B.D. Z/4671/18 2024 1
2 f 1 41.99 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław Z/3676/19 2024 2
Oszczep (600) M
1 f 1 40.63 DAŁEK Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2009 U16 LD V B.D. Z/4907/22 2024 LDK!
2 f 1 28.91 ŚLĄZAK Wojciech MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0294/24 2024
3 f 1 23.33 GRAD Olaf MKS Tomaszów Mazowiecki 2010 U16 LD -- B.D. Z/3565/22 2024
Oszczep (700) M
1 f 1 56.28 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0026/21 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 41.65 WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/13517/21 2024 LDK!  OSU   83
3 f 1 37.99 PIĄTKOWSKI Paweł UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3557/24 2024
4 f 1 29.42 KULIŚ Antoni UKS Dziesiątka Radomsko 2008 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/4837/23 2024
5 f 1 29.35 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 32.754123926163 sekund