Piaseczno 09.06.2024
7. Memoriał Sławomira Rosłona [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.73 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ 0.0 M DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024 147
2 2 e 1 11.75 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 Sen KP 0.0 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
3 3 e 1 11.80 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU 0.0 M DMP MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  KN B   142
4 4 e 1 12.03 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM 0.0 I B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!
5 5 e 1 12.21 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom 2001 Sen MZ 0.0 II MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/5568/15 2024
6 7 e 1 12.63 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ 0.0 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2024
7 8 e 1 12.77 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ 0.0 III RADKE Karol Z/4297/19 2024
1 6 e 2 12.45 JAWORSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ +0.9 II BALCERZAK Piotr Z/0904/21 2024
2 9 e 2 12.78 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ +0.9 III STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2024
3 10 e 2 13.01 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprintwarsaw 1999 Sen MZ +0.9 III DMP MALANOWSKI Łukasz Z/5522/22 2024 72
4 11 e 2 13.08 CHODKOWSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2005 U20 MZ +0.9 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024  KN B  
5 13 e 2 13.19 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U23 MZ +0.9 III GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2024 5
6 19 e 2 13.56 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.9 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2024 LDK!
1 12 e 3 13.16 CZAPLIŃSKA Ewelina UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ +2.7 III RADKE Karol Z/0730/24 2024
2 14 e 3 13.25 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ +2.7 IV OBROCKI Bogdan Z/4717/19 2024
3 17 e 3 13.49 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U18 LU +2.7 IV KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2024
4 16 e 3 13.49 MISZTAL Justyna RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ +2.7 IV BŁASIŃSKI Artur Z/1150/20 2024 LDK!
5 20 e 3 13.81 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce # 2008 U18 MZ +2.7 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2024
6 26 e 3 19.30 MARECKA Apolonia KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ +2.7 -- DZICZEK Szymon Z/11817/21 2024
1 15 e 4 13.46 SIROCKA Maria KS Sprintwarsaw 2002 U23 MZ +1.7 -- DMP MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/3511/22 2024 52
2 18 e 4 13.52 KAŹMIERSKA Kaja MKS Bank BS Płońsk 2008 U18 MZ +1.7 IV KOZERA Piotr Z/5161/22 2024
3 21 e 4 13.82 PRZYBYŁOWSKA Blanka KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +1.7 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4710/19 2024
4 22 e 4 13.90 KOZIKOWSKA Nikola KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +1.7 -- B.D. Z/1174/24 2024
5 23 e 4 14.00 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.7 -- DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2024 75
6 24 e 4 14.04 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ +1.7 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/13312/21 2024
7 25 e 4 14.15 DEMIANENKO Kateryna SRS Kondycja Piaseczno 2008 U18 MZ +1.7 -- PARADOWSKA Oliwia Z/2067/24 2024
1 f 1 11.62 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +0.8 M DMP B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024 155
2 f 1 11.71 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 Sen KP +0.8 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024
3 f 1 11.91 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU +0.8 I DMP MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  KN B   135
4 f 1 12.13 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +0.8 I B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!
5 f 1 12.40 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom 2001 Sen MZ +0.8 II MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/5568/15 2024
6 f 1 12.49 JAWORSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ +0.8 II BALCERZAK Piotr Z/0904/21 2024
7 f 1 12.51 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ +0.8 II RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2024
8 f 1 12.72 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ +0.8 II RADKE Karol Z/4297/19 2024
200 m K
1 1 s 1 25.23 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom 2001 Sen MZ +0.1 II MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/5568/15 2024
2 2 s 1 25.45 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.1 II GRALEWSKI Wojciech Z/3415/21 2024  KN B  
3 4 s 1 26.05 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +0.1 II BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 5 s 1 26.43 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ +0.1 III RADKE Karol Z/4297/19 2024
5 7 s 1 26.66 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK +0.1 III DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2024 LDK!  KN B   112
6 10 s 1 26.79 CHODKOWSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2005 U20 MZ +0.1 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024  KN B  
1 3 s 2 25.82 JAWORSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2006 U20 MZ +0.1 II BALCERZAK Piotr Z/0904/21 2024
2 6 s 2 26.53 JÓŹWICKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +0.1 III BALCERZAK Piotr Z/0419/24 2024  OSU  
3 9 s 2 26.77 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa 1989 Masters MZ +0.1 III LEMIESZ Aneta Z/2528/20 2024
4 15 s 2 27.48 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ +0.1 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
5 16 s 2 27.84 MISZTAL Justyna RLTL GGG Radom 2006 U20 MZ +0.1 IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/1150/20 2024 LDK! 94
1 11 s 3 27.02 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprintwarsaw 1999 Sen MZ +1.1 III MALANOWSKI Łukasz Z/5522/22 2024
2 12 s 3 27.04 WIĘCEK Zofia OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +1.1 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4753/23 2024  OSU   106
3 13 s 3 27.09 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ +1.1 III STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2024
4 14 s 3 27.48 BŁAŻEJAK Lena AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ +1.1 IV B.D. Z/5316/22 2024
5 17 s 3 27.89 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U23 MZ +1.1 -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2024 5
6 18 s 3 27.92 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ +1.1 IV OBROCKI Bogdan Z/4717/19 2024
1 8 s 4 26.72 MARECKA Apolonia KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ -0.2 III DZICZEK Szymon Z/11817/21 2024
2 19 s 4 28.05 KRUSZEWSKA Barbara OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -0.2 IV DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/3762/22 2024  OSU   91
3 20 s 4 28.24 SIROCKA Maria KS Sprintwarsaw 2002 U23 MZ -0.2 -- MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/3511/22 2024
4 21 s 4 28.31 ORZOŁEK Maria KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -0.2 IV TWOREK Urszula Z/2516/22 2024
5 22 s 4 28.62 ROGUSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -0.2 -- GOGOŁEK Marcin Z/12526/21 2024 LDK!
1 23 s 5 28.65 JABŁONKOWSKA Amelia SRS Kondycja Piaseczno 2008 U18 MZ +0.9 -- PARADOWSKA Renata Z/0576/23 2024 LDK!
2 24 s 5 28.76 KULA Angelika KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2008 U18 SK +0.9 -- KUBIEC Dawid Z/6238/22 2024 LDK!  OSU  
3 25 s 5 29.78 KOZIKOWSKA Nikola KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ +0.9 -- B.D. Z/1174/24 2024
4 26 s 5 29.87 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ +0.9 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/13312/21 2024
5 27 s 5 30.40 MĘTRAK Alicja OKS Start Otwock 2006 U20 MZ +0.9 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/5036/22 2024
6 28 s 5 31.16 SĘKOWSKA Katarzyna UKS Otrębusy 1982 Masters MZ +0.9 -- GOLJANEK Janusz Z/3081/20 2024
400 m K
1 2 s 1 55.98 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U20 PK I DMP U20 KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2024 3 LDK!  KN B   149
2 3 s 1 56.00 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU I TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2024 LDK!  KN B  
3 6 s 1 57.26 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU II DMP DMP U20 JAROS Andrzej Z/5687/19 2024 LDK!  OSU   KN B   104 137
4 7 s 1 58.88 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. , Z/2934/17 , 2024 LDK!
5 9 s 1 60.40 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U18 PK III DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2024 LDK!  KN B   110
1 1 s 2 55.97 GAJKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I DMP B.D. KĘDZIORA Robert , Z/3000/17 , 2024 119
2 4 s 2 56.47 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ I BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
3 5 s 2 56.97 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2024 107
4 16 s 2 63.08 ŁODKO Alicja AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan Z/14759/21 2024
1 8 s 3 59.26 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2024 LDK!
2 10 s 3 60.45 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ III KĘDZIORA Robert B.D. Z/0848/20 2024
3 11 s 3 60.63 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U23 MZ III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2024 4 LDK!
4 13 s 3 60.75 BŁUŚ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ III DMP DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2024 68 108
5 14 s 3 61.08 BARTNIK Karina RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ III TRZOS Leszek Z/7607/23 2024
6 15 s 3 62.31 SAKOWICZ Aleksandra AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ IV B.D. # Z/0572/22 2024
1 12 s 4 60.73 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U23 MZ III BALCERZAK Piotr B.D. Z/2713/20 2024
2 17 s 4 63.47 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U18 MZ IV DMP SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2024 BEZ LDK! 45
3 18 s 4 63.90 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U20 MZ IV BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
4 19 s 4 63.99 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ IV STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2024
5 20 s 4 65.19 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ -- DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2024 LDK! 77
6 21 s 4 66.42 KOWALIK Gabriela SRS Kondycja Piaseczno 2008 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0577/23 2024 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:37.56 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ II DUKLANOWSKI Hubert Z/4305/20 2024
2 3 s 1 1:39.36 DĘBEK Michalina MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2057/22 2024 LDK!
3 4 s 1 1:40.10 PARADUKHA Viktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1157/23 2024 LDK!
4 5 s 1 1:40.21 OLSZEWSKA Nadia Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U16 PM III NOWAKOWSKI Karol Z/6651/21 2024
5 7 s 1 1:41.20 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U16 MZ III OBŁĘKOWSKA Izabella DURAJ Marek Z/3138/20 2024 LDK!
6 8 s 1 1:41.55 WASĄŻNIK Zofia LKS EkoSport Siedlce 2010 U16 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3241/21, Z/0305/24 , 2024 LDK!
7 9 s 1 1:42.10 DAWIDOWSKA Zofia Akademia Biegowa Kartuzy 2009 U16 PM III NOWAKOWSKI Karol Z/6650/21 2024
8 10 s 1 1:42.28 KALINOWSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2009 U16 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14718/21 2024
9 11 s 1 1:42.32 OLSZEWSKA Natasza Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U16 PM III NOWAKOWSKI Karol Z/6652/21 2024
10 13 s 1 1:43.80 KONKEL Marta Akademia Biegowa Kartuzy 2009 U16 PM IV NOWAKOWSKI Karol Z/3922/22 2024
11 24 s 1 1:49.61 PAJOR Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ V DUKLANOWSKI Hubert Z/5805/22 2024
12 27 s 1 1:51.81 PARADUKHA Anna MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1981/24 2024
1 6 s 2 1:40.74 NIEMYJSKA Alexandra MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1156/23 2024 LDK!
2 14 s 2 1:44.14 USS Maryna RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ IV STELMASZCZYK Joanna Z/5508/21 2024
3 15 s 2 1:44.33 MARYL Łucja Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/6607/22 2024
4 16 s 2 1:45.05 ZIMOŃ Aleksandra Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/6712/22 2024
5 17 s 2 1:45.53 BAŁABAN Zofia UKS 48 Warszawa 2012 U14 MZ IV MIŁKOWSKI Karol Z/3406/20 2024
6 18 s 2 1:45.56 BĘTKOWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ IV RACZYŁO Damian Z/9150/21 2024
7 20 s 2 1:47.09 KONIECZNY Zuzanna OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/4527/24 2024
8 22 s 2 1:49.02 TOBOŁA-PERTKIEWICZ Zofia MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ V TARASIUK Paweł Z/9080/21 2024
9 23 s 2 1:49.16 SZCZYPIŃSKA Karolina LKS Maków Mazowiecki 2010 U16 MZ V ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5978/23 2024
10 25 s 2 1:50.96 WOLSKA Julia UKS Filipides Teresin 2010 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0255/24 2024 LDK!  OSU  
1 2 s 3 1:39.09 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U16 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2024
2 12 s 3 1:42.55 SZLAGA Lena RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ III GAJDUS Grzegorz Z/6476/22 2024
3 19 s 3 1:47.03 BORKOWSKA Pola RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ V GAJDUS Grzegorz Z/14216/21 2024
4 21 s 3 1:48.64 ZIMOWICZ Alicja Ducla Academy Warszawa 2010 U16 MZ V DUKLANOWSKI Hubert Z/2683/21 2024
5 26 s 3 1:51.16 ORZYŁOWSKA Kinga LKS EkoSport Siedlce 2010 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0245/24 2024
6 28 s 3 1:51.94 PAZURA Iga SRS Kondycja Piaseczno 2010 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0579/23 2024 LDK!
7 29 s 3 1:53.14 TROJANOWSKA Maja UKS Gimnazjon Płońsk 2010 U16 MZ -- ADAMSKI Robert TROJANOWSKA Monika Z/0468/24 2024 LDK!
8 30 s 3 1:55.24 MAIOROVA Tetiana UKS Olimp Kozienice 2010 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/7473/23 2024 LDK!
9 31 s 3 1:55.27 DRĘŻEK Anna MKL Myszyniec 2010 U16 MZ -- MICHAJŁOW Robert Z/3226/23 2024
10 32 s 3 1:55.86 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2024 LDK!
11 33 s 3 2:02.16 WIŚNIEWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2009 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/2968/22 2024 LDK!
800 m K
1 s 1 2:03.83 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ M B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  KNF  
2 s 1 2:04.04 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I DMP B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024 152
3 s 1 2:04.97 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U23 WP I GRENDA Jan Z/1642/18 2024 LDK!  KN B  
4 s 1 2:05.27 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL I DMP BARSZCZ Mirosław B.D. Z/2389/15 2024 LDK! 145
5 s 1 2:05.81 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U23 DS I ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/4930/18 2024 LDK!  KNF  
6 s 1 2:06.36 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U18 PM I DMP DMP U20 DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   138 163
7 s 1 2:06.56 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK I DMP KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024 137
8 s 1 2:06.86 SUCHOWOLAK Lena RLTL GGG Radom # 2005 U20 MZ I ANDRYSZCZYK Andrzej BŁASIŃSKI Artur , Z/3276/17 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
9 s 1 2:07.26 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA I DMP MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK! 132
10 s 1 2:07.46 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U20 SK I DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2024 LDK!  KNF   OSU   158
11 s 1 2:10.38 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 Sen MZ I PARADOWSKA Renata B.D. B.D. B.D. Z/2079/15 2024 LDK!
12 s 1 2:20.84 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U18 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/3133/19 2024 LDK!  OSU   KN B   113
  s 1 DNF STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ -- DMP WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2024  KNF  
1 s 2 2:10.36 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2000 Sen PD I B.D. B.D. B.D. , Z/1950/15 , 2024
2 s 2 2:10.71 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U23 LU II FROŃCZUK Rafał Z/3526/19 2024
3 s 2 2:12.47 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U20 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/12439/21 2024 LDK!  OSU   KN B   139
4 s 2 2:13.09 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U18 SK II DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/1927/20 2024 LDK!  OSU   KN B   136
5 s 2 2:14.10 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U20 LD II B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
6 s 2 2:14.74 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ II BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2024
7 s 2 2:14.87 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 Sen DS II SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2024
8 s 2 2:16.55 WRÓBEL Wiktoria niestowarzyszona 2004 U23 II B.D. Z/0212/18 2024 LDK!  KNF  
9 s 2 2:19.27 OWCZARZ Joanna WKS Śląsk Wrocław 2005 U20 DS III ADAMEK Marek Z/3131/19 2024  OSU   KN B  
10 s 2 2:19.41 ZARĘBA Monika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK III DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/4926/22 2024 LDK!  KN B   117
11 s 2 2:32.73 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U18 SK -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2024 LDK!  OSU  
1500 m K
1 1 s 1 4:23.61 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2024  KNS  
2 2 s 1 4:25.87 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2004 U23 SK I KUBIEC Dawid Z/5354/18 2024 4 LDK!  KN B  
3 3 s 1 4:29.50 MARSZEWSKA Maja Akademia Biegowa Kartuzy 2008 U18 PM I NOWAKOWSKI Karol Z/3438/20 2024  KN B  
4 4 s 1 4:30.89 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ I DMP DMP U20 WRONA Grzegorz Z/2853/19 2024  KN B   107 141
5 5 s 1 4:34.35 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 Sen MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/0509/16 2024 98
6 6 s 1 4:34.76 KUKUŁA Alicja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U23 DS II JANECZEK Jarosław B.D. Z/5885/21 2024 LDK!  KN B  
7 7 s 1 4:34.93 HRYCIUK Marianna OKS Start Otwock 2006 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3493/20 2024 LDK!  KN B  
8 8 s 1 4:35.37 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL II DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2024 LDK!  OSU   KN B   95 134
9 9 s 1 4:36.37 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2024 LDK!
10 10 s 1 4:36.88 DUDEK Natasza MKS Polonia Warszawa 2010 U16 MZ II TARASIUK Paweł Z/12993/21 2024
11 11 s 1 4:36.89 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ II DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
12 12 s 1 4:37.98 ZAWADZKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ II WRONA Grzegorz B.D. Z/0979/23 2024
13 14 s 1 4:39.21 PIETRAS Kinga KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/3399/17 2024
  s 1 DNF KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2024
  s 1 DNF KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2024
1 13 s 2 4:38.92 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice 2001 Sen SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2024
2 15 s 2 4:40.03 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ II MISZTAL Janusz Z/3956/11 2024 2 LDK!
3 16 s 2 4:41.16 SZCZYGIELSKA Anita MKS Pogoń Siedlce 2008 U18 MZ II KOSIERADZKI Łukasz Z/14498/21 2024  KN B  
4 17 s 2 4:41.56 SZUBERT Małgorzata KS SMS Szklarska Poręba 2007 U18 DS II ROSTKOWSKA Anna Z/0538/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 18 s 2 4:42.30 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA II B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
6 19 s 2 4:42.88 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U23 MZ II MIŁKOWSKI Karol B.D. Z/2180/19 2024  KN B  
7 20 s 2 4:44.96 ADAMCZEWSKA Zofia KS SMS Szklarska Poręba 2008 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna Z/0805/23 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 21 s 2 4:45.20 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2024 LDK!  KN B  
9 22 s 2 4:54.50 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ III GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2024 LDK!
10 23 s 2 4:54.72 ŚWIEGOT Julia WKS Śląsk Wrocław 2006 U20 DS III ADAMEK Marek Z/3734/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
11 24 s 2 4:55.13 PRZEŹDZIECKA Weronika OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/4522/24 2024
12 25 s 2 4:58.29 KOZIK Karolina KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -- DMP B.D. B.D. , Z/2138/17 , 2024 LDK! 46
13 26 s 2 5:14.77 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2024
14 27 s 2 5:16.08 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4343/20 2024 LDK!
5000 m K
1 1 s 1 19:08.26 MEJKA Małgorzata SKSG Korona Szczecin 1986 Masters ZP III ŚLIWKA Rafał Z/3940/23 2024
2 2 s 1 19:58.84 WOJTKOWIAK Marta KS Czempion Warszawa 1985 Masters MZ -- B.D. Z/5127/22 2024
3 3 s 1 20:06.30 BIAŁORCZYK Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 1972 Masters SL -- B.D. Z/0917/12 2024
4 4 s 1 22:13.10 GĄSIOROWSKA Alicja niest. Warszawa 1981 Masters MZ --
5 5 s 1 23:43.77 PASKO Julia niest. Warszawa 1989 Masters MZ -- B.D.
6 6 s 1 26:43.77 WIECZOREK Weronika niest. Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D.
7 7 s 1 30:39.39 WISZNIEWSKA Natalia niest. Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D.
100 m M
1 1 e 1 10.65 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ 0.0 M OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
2 2 e 1 10.94 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ 0.0 II STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2024
3 3 e 1 10.96 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ 0.0 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!
4 4 e 1 11.06 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD 0.0 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2024
5 6 e 1 11.28 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ 0.0 II MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
6 9 e 1 11.36 JAWORSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM 0.0 III ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej , Z/0470/18 , 2024 LDK!
7 11 e 1 11.42 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ 0.0 III GRALEWSKI Wojciech Z/11654/21 2024
1 5 e 2 11.23 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 Sen MZ +1.0 II CZYŻ Maciej B.D. Z/2133/17 2024
2 8 e 2 11.35 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +1.0 III ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2024
3 10 e 2 11.36 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +1.0 III GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2024  KN B  
4 12 e 2 11.49 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ +1.0 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/2641/16 2024
5 15 e 2 11.51 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ +1.0 III RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!  KN B  
6 16 e 2 11.53 DEMSKI Sebastian KS Sprintwarsaw 1991 Sen MZ +1.0 III DMP MALANOWSKI Łukasz Z/0867/22 2024 64
7 21 e 2 11.89 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw 1982 Masters MZ +1.0 -- MALANOWSKI Łukasz Z/2038/21 2024
1 7 e 3 11.33 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +2.1 III TWOREK Urszula Z/6331/22 2024
2 14 e 3 11.51 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +2.1 III CZYŻ Maciej Z/3615/20 2024 LDK!  OSU  
3 13 e 3 11.51 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ +2.1 III RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
4 17 e 3 11.53 BUDEK Adrian UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +2.1 III CZYŻ Maciej Z/4791/24 2024  OSU  
5 18 e 3 11.64 AMBROZIK Adrian UKS Młodzik Warszawa 2006 U20 MZ +2.1 III RADKE Karol Z/1398/22 2024
6 20 e 3 11.88 SZTABNIK Mateusz KS Sprintwarsaw 2000 Sen MZ +2.1 -- MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/4057/23 2024
7 23 e 3 12.12 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ +2.1 IV MISZTAL Janusz Z/1387/22 2024 LDK!
1 19 e 4 11.65 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U20 MZ +0.3 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2024 LDK!
2 22 e 4 11.99 FELIKSIAK Jan RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ +0.3 IV STELMASZCZYK Joanna Z/1394/24 2024
3 24 e 4 12.16 OSTROWSKI Jerzy OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +0.3 IV ZAWADZKI Jacek Z/1895/24 2024
4 25 e 4 12.19 KĘPIŃSKI Cezary OKS Start Otwock 1980 Masters MZ +0.3 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3365/21 2024
5 26 e 4 12.30 MACKIEWICZ Wiktor AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ +0.3 -- OBROCKI Bogdan Z/3688/23 2024
6 27 e 4 12.56 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U20 MZ +0.3 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2024
1 f 1 10.95 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!
2 f 1 11.00 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +1.2 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2024
3 f 1 11.13 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 Sen MZ +1.2 II CZYŻ Maciej B.D. Z/2133/17 2024
4 f 1 11.35 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +1.2 III ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2024
5 f 1 11.35 JAWORSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +1.2 III ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej , Z/0470/18 , 2024 LDK!
6 f 1 11.39 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ +1.2 III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
7 f 1 11.51 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +1.2 III TWOREK Urszula Z/6331/22 2024
200 m M
1 1 s 1 21.85 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +1.2 I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2024 M
2 2 s 1 22.07 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom 2000 Sen MZ +1.2 II TRZOS Leszek B.D. Z/5567/15 2024
3 3 s 1 22.22 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!
4 5 s 1 22.40 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD +1.2 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2024
5 6 s 1 22.59 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/5099/19 2024 LDK!
6 9 s 1 22.96 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +1.2 III DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2024 117
1 4 s 2 22.26 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ +1.1 II STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2024
2 7 s 2 22.60 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 Sen MZ +1.1 II CZYŻ Maciej B.D. Z/2133/17 2024
3 8 s 2 22.87 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ +1.1 III DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/5075/19 2024 LDK! 79
4 10 s 2 23.12 JAWORSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM +1.1 III ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej , Z/0470/18 , 2024 LDK!
5 14 s 2 23.42 DEMSKI Sebastian KS Sprintwarsaw 1991 Sen MZ +1.1 III MALANOWSKI Łukasz Z/0867/22 2024
1 11 s 3 23.26 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 Sen MZ +0.1 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2024
2 12 s 3 23.38 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ +0.1 III OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2024 LDK!
3 16 s 3 23.81 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +0.1 IV CZYŻ Maciej Z/3615/20 2024 LDK!  OSU  
4 18 s 3 23.92 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw 1990 Sen MZ +0.1 -- MALANOWSKI Łukasz Z/11732/21 2024
5 19 s 3 23.96 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U20 MZ +0.1 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2024 LDK!
6 21 s 3 24.55 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw 1982 Masters MZ +0.1 -- DMP MALANOWSKI Łukasz Z/2038/21 2024 35
1 13 s 4 23.39 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U18 MZ +0.2 III GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2024  KN B  
2 15 s 4 23.48 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U20 MZ +0.2 III RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 17 s 4 23.87 BUDEK Adrian UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ +0.2 IV CZYŻ Maciej Z/4791/24 2024  OSU  
4 20 s 4 24.25 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ +0.2 IV B.D. B.D. Z/0302/19 2024 LDK!
5 23 s 4 24.61 FELIKSIAK Jan RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ +0.2 -- STELMASZCZYK Joanna Z/1394/24 2024
6 24 s 4 24.70 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ +0.2 -- B.D. Z/4312/20 2024
1 22 s 5 24.58 WOJTUNIK Filip RLTL GGG Radom 2005 U20 MZ 0.0 -- LEBIODA Stanisław Z/4159/22 2024 LDK!
2 25 s 5 24.86 SZTABNIK Mateusz KS Sprintwarsaw 2000 Sen MZ 0.0 -- DMP MALANOWSKI Łukasz B.D. Z/4057/23 2024 29
3 26 s 5 24.97 KĘPIŃSKI Cezary OKS Start Otwock 1980 Masters MZ 0.0 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3365/21 2024
4 27 s 5 25.31 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U18 MZ 0.0 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2024 LDK!
5 28 s 5 25.56 OSTROWSKI Jerzy OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ 0.0 -- ZAWADZKI Jacek Z/1895/24 2024
6 29 s 5 25.64 SIEJKA Mariusz KS Sprintwarsaw 1977 Masters MZ 0.0 -- MALANOWSKI Łukasz Z/1683/20 2024
400 m M
1 1 s 1 48.17 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2024 1 120
2 2 s 1 48.83 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2876/19 2024 LDK!  KNF  
3 3 s 1 49.19 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD II B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz , Z/0930/17 , 2024
4 4 s 1 49.30 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2024 LDK!
5 5 s 1 49.64 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU II DMP DMP U20 CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej , Z/1538/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B   95 135
6 6 s 1 49.86 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U23 MZ II TARASIUK Paweł Z/4501/18 2024 BEZ  KN B  
1 7 s 2 50.82 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ III RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!
2 8 s 2 51.61 BIENIECKI Stefan KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III MASTALERZ Janusz GOGOŁEK Marcin , Z/14744/21 , 2024 LDK!
3 10 s 2 51.99 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ III KĘDZIORA Robert Z/3764/19 2024
4 13 s 2 52.63 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2024 LDK!  KN B  
5 14 s 2 53.51 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan Z/0307/19 2024 BEZ
6 15 s 2 55.85 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/3906/19 2024
1 9 s 3 51.81 SAŁAPSKI Patryk UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U16 MZ III GLINICKI Jarosław Z/4117/20 2024 LDK!
2 11 s 3 52.32 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce 1998 Sen SK III BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
3 12 s 3 52.62 ŻUCHOWSKI Tomasz OKS Start Otwock 2008 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6288/21 2024 LDK!  KN B  
4 16 s 3 56.56 WNOROWSKI Stefan SRS Kondycja Piaseczno 1978 Masters MZ -- B.D. Z/6395/21 2024
5 17 s 3 59.85 PANFIL Michał LKS Maraton Turek 2009 U16 WP -- B.D. Z/0584/24 2024
800 m M
1 1 s 1 1:49.60 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL I DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   133 161
2 2 s 1 1:49.89 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 Sen MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024 130
3 3 s 1 1:50.17 MAKIŁA Karol GKS Cartusia Kartuzy 2005 U20 PM I KRÓL Krzysztof Z/2250/19 2024 LDK!  KNF  
4 4 s 1 1:50.49 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/0127/14 2024 1 124
5 5 s 1 1:50.51 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U23 PK I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/5585/19 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 1:50.77 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 Sen SK I JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2024
7 7 s 1 1:51.02 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U20 DS I B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 s 1 1:51.15 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL I LAMCH Czesław B.D. Z/1831/18 2024 LDK!  KN B  
9 9 s 1 1:51.35 MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2004 U23 MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/4152/19 2024 116
10 10 s 1 1:51.48 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP I DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2024 LDK!  OSU   KN B   147
11 11 s 1 1:51.61 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz 2004 U23 KP I DMP DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian , Z/3491/17 , 2024 LDK!  KNF   114
12 12 s 1 1:52.70 LESICZKA Karol AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU II B.D. B.D. , Z/3803/16 , 2024
13 17 s 1 1:53.86 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2024 3 LDK!
  s 1 DNF ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team 1999 Sen MA -- DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/0312/15 , 2024
1 13 s 2 1:52.76 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U20 OP II DMP DMP U20 LACH Magdalena Z/1356/20 2024 LDK!  OSU   KN B   103 141
2 14 s 2 1:52.94 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław 2003 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2024 LDK!
3 15 s 2 1:53.44 CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II DMP KOWAL Piotr Z/0440/22 2024 LDK!  KN B   97
4 18 s 2 1:54.05 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 Sen MZ II JOBT Andrzej Z/2632/16 2024
5 19 s 2 1:54.38 PRZYBYLSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP II DMP OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/4274/18 2024 LDK! 89
6 20 s 2 1:54.61 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU II RÓŻYCKI Piotr B.D. B.D. Z/0519/15 2024
7 21 s 2 1:55.02 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U18 MZ II KOSIERADZKI Łukasz Z/0780/20 2024  KNF  
8 22 s 2 1:55.78 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U18 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/0800/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 25 s 2 1:56.20 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U20 OP II DMP DMP U20 LACH Magdalena Z/0209/19 2024 LDK!  OSU   KN B   75 124
10 26 s 2 1:57.45 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK III JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2024
11 28 s 2 1:57.67 ŚWIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL III DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2024 LDK!  OSU   KN B   65 118
12 30 s 2 1:58.10 ZAWICKI Arkadiusz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2006 U20 SK III SIDOWSKI Krzysztof Z/5623/19 2024 LDK!  OSU  
13 42 s 2 2:01.71 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP III DMP U20 SOBOWIEC Bartosz Z/2784/20 2024 LDK!  KN B   98
1 16 s 3 1:53.44 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 2001 Sen PK II KATAN Wacław Z/2971/15 2024 3
2 23 s 3 1:55.80 ZADOROZHNIUK Artem MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL II DUDAŁA Piotr Z/1020/23 2024
3 24 s 3 1:56.03 SŁOWIKOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/5529/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 27 s 3 1:57.48 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL III DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2024 LDK!  OSU   66 118
5 29 s 3 1:58.07 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2024
6 31 s 3 1:58.94 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1596/19 2024 LDK!  OSU  
7 32 s 3 1:59.17 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 33 s 3 1:59.47 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS III DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/1011/20 2024 110
9 34 s 3 1:59.61 GÓRNY Karol GKS Olimpia Grudziądz 1980 Masters KP III CZUBASZEK Jarosław Z/2460/23 2024
10 35 s 3 2:00.41 PIOTROWSKI Franciszek MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ III TARASIUK Paweł Z/1761/23 2024
11 37 s 3 2:00.79 BŁASZCZYK Kamil KS Ciechan Ciechanów # 2003 U23 MZ III B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/3056/17 , 2024
1 36 s 4 2:00.59 PILARCZYK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2008 U18 DS III ADAMEK Marek Z/6083/22 2024  KN B  
2 38 s 4 2:01.26 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U18 MZ III BOGUCKI Michał Z/3556/22 2024 LDK!  KN B  
3 39 s 4 2:01.36 DZIUDA Cyprian WKS Śląsk Wrocław 2008 U18 DS III ADAMEK Marek Z/6082/22 2024  KN B  
4 41 s 4 2:01.54 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III DMP DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2024 LDK! 42 99
5 40 s 4 2:01.54 SOŁTYSIK Stanisław OKS Start Otwock 2006 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6095/23 2024
6 43 s 4 2:02.32 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2002 U23 MZ -- KALINOWSKA Paulina B.D. B.D. Z/1325/21 2024
7 44 s 4 2:03.97 OBERTANIEC Dominik WKS Śląsk Wrocław 2007 U18 DS IV ADAMEK Marek Z/7588/23 2024 LDK!
8 45 s 4 2:10.90 KLIŚ Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. Z/5527/22 2024
1000 m M
1 1 s 1 2:48.85 PIPIÓRKA Bartosz Akademia Biegowa Kartuzy 2010 U16 PM IV NOWAKOWSKI Karol Z/4954/23 2024
2 2 s 1 2:51.51 CHROMIŃSKI Kacper LKS EkoSport Siedlce 2009 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0246/24 2024
3 3 s 1 2:56.62 PUSZCZ Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ V RACZYŁO Damian Z/1544/22 2024
4 5 s 1 2:57.76 OLEJNIK Filip RLTL GGG Radom # 2010 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/4816/24 2024 LDK!  OSU  
5 7 s 1 3:00.99 PAUL Benedykt UKS Falenica Warszawa 2010 U16 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0610/22 2024 LDK!
6 8 s 1 3:02.02 SADŁOŃ Ignacy UKS 48 Warszawa 2010 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4201/23 2024
7 9 s 1 3:05.14 WAŁKUSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2010 U16 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/0161/24 2024
8 12 s 1 3:07.83 KLIMCZAK Hubert RK Athletics Warszawa 2010 U16 MZ -- JENDRYCH Marek Z/4102/21 2024
9 13 s 1 3:08.45 BIELECKI Oskar MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ -- B.D. NAPIÓRKOWSKI Adam , Z/1151/23 , 2024 LDK!
10 14 s 1 3:08.94 GRUPIŃSKI Franciszek RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/1938/24 2024
1 4 s 2 2:56.83 WIŚNIEWSKI Filip MKL Myszyniec 2010 U16 MZ V MICHAJŁOW Robert Z/5273/22 2024
2 6 s 2 2:57.86 ZYŚK Paweł MKL Myszyniec 2009 U16 MZ V MICHAJŁOW Robert Z/6166/23 2024
3 10 s 2 3:07.00 NOSARZEWSKI Franciszek OKS Skra Warszawa 2010 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2035/21 2024
4 11 s 2 3:07.77 BRZÓZKA Antoni MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5646/24 2024
5 15 s 2 3:11.96 JAWORSKI Marcin UKS MTE Milanówek 2010 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/2697/22 2024 LDK!
6 16 s 2 3:17.08 KOS-NOWICKI Mikołaj KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U16 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/0591/24 2024
7 17 s 2 3:21.67 MIKA Medard SRS Kondycja Piaseczno 2010 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1580/24 2024 LDK!
8 18 s 2 3:25.84 JASIOROWSKI Joachim SRS Kondycja Piaseczno 2010 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1579/24 2024
9 19 s 2 3:29.86 DUDZIAK Maks OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/0969/21 2024
1500 m M
1 1 s 1 3:50.08 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 Sen MZ II B.D. B.D. Z/4260/15 2024
2 2 s 1 3:51.08 TWARDOŃ Szymon OŚ AZS Poznań 2004 U23 WP II GRENDA Jan GRENDA Jan Z/4315/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 3:53.07 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U20 KP II DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2024 LDK!  OSU   KN B   138
4 4 s 1 3:53.24 NAPIERAŁA Jakub KS SMS Szklarska Poręba 2004 U23 DS II ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/5169/19 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 3:54.97 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 Sen MZ II PARADOWSKA Renata B.D. Z/1215/16 2024 LDK!
6 6 s 1 3:55.01 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL II DMP SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2024 LDK!  KN B   88
7 7 s 1 3:55.79 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 Sen SK II MIREK Andrzej Z/2504/17 2024 1  KNS  
8 8 s 1 3:55.83 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II DMP KOWAL Piotr B.D. Z/13565/21 2024  KN B   84
9 9 s 1 3:56.14 PAJA Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/13121/21 2024  KN B  
10 10 s 1 3:56.72 OLEJNIK Mikołaj RLTL GGG Radom 2007 U18 MZ II OLEJNIK Tomasz BŁASIŃSKI Artur # Z/0393/19 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
11 11 s 1 3:57.23 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL II DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B   79 129
12 12 s 1 3:58.12 KISZKA Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 2004 U23 PK II DMP KOWAL Piotr Z/2198/18 2024  KN B   76
13 13 s 1 3:58.13 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U18 PM II WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2024 LDK!  KNF  
14 17 s 1 4:03.14 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU III BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
15 19 s 1 4:03.51 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2024 2
  s 1 DNF SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U23 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2024 LDK!  KN B  
1 14 s 2 3:59.40 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U23 SL II PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2024 3
2 15 s 2 4:01.22 FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP II DMP U20 SOBOWIEC Bartosz Z/2441/19 2024 LDK!  KN B   121
3 16 s 2 4:02.55 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Masters PK III MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2024 2 LDK!
4 18 s 2 4:03.30 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2024  KN B  
5 20 s 2 4:03.66 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 21 s 2 4:05.74 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U20 SL III DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2024
7 22 s 2 4:06.16 DZICZEK Szymon KS Czempion Warszawa 1995 Sen MZ III B.D. Z/3054/22 2024
8 23 s 2 4:06.34 LUBOIŃSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III WRONA Grzegorz Z/4754/23 2024
9 24 s 2 4:06.69 MALIK Jakub SMKS Parasol Wrocław 2001 Sen DS III B.D. B.D. Z/1355/20 2024
10 25 s 2 4:07.51 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL III DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2024 LDK!  OSU   KN B   48 109
11 26 s 2 4:08.74 GOSK Dominik UKS 48 Warszawa 1992 Sen MZ III B.D. Z/3154/20 2024
12 27 s 2 4:11.15 PODBIELSKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 2008 U18 MZ III BUŁAKOWSKI Bohdan Z/1783/23 2024
13 28 s 2 4:12.39 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
14 29 s 2 4:12.72 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U18 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2024 LDK!
15 31 s 2 4:13.22 WIECZOREK Adrian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1998 Sen LD -- WASIAK Jarosław Z/6122/23 2024
16 32 s 2 4:13.60 KIELJAN Bartosz MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/5532/19 2024 LDK!  OSU  
1 30 s 3 4:12.99 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U18 MZ IV MIŁKOWSKI Karol Z/4201/19 2024
2 33 s 3 4:14.87 RULKA Igor MKS Polonia Warszawa 2008 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/5943/23 2024
3 34 s 3 4:17.54 ZIORKIEWICZ Błażej RK Athletics Warszawa 2006 U20 MZ IV GAJDUS Grzegorz Z/3660/20 2024
4 35 s 3 4:25.19 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/0860/21 2024 LDK!
5 36 s 3 4:25.63 ZABŁOŃSKI Rafał SRS Kondycja Piaseczno 2004 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/4902/23 2024
6 37 s 3 4:27.31 RYMARZ Adam KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12367/21 2024
7 38 s 3 4:27.46 KUBAJEK Mateusz OKS Start Otwock 2002 U23 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/3488/20 2024
8 39 s 3 4:28.73 PAŁDYNA Tomasz SRS Kondycja Piaseczno 2008 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1426/22 2024 LDK!
9 40 s 3 4:29.14 PIEŃKOWSKI Damian MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U18 MZ -- B.D. Z/1393/24 2024
10 41 s 3 4:31.53 KALINOWSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2006 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0759/21 2024 LDK!  OSU  
  s 3 DNF WÓJCIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/1820/21 2024 LDK!
  s 3 DNF PIMPICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2008 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4423/19 2024
5000 m M
1 1 s 1 14:10.24 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024
2 2 s 1 14:11.32 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP I WOSIEK Jacek B.D. Z/2413/15 2024
3 3 s 1 14:14.55 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0201/15 2024
4 4 s 1 14:23.15 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ I PARADOWSKA Renata Z/0866/11 2024 2
5 5 s 1 14:24.06 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD I B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2024
6 6 s 1 14:25.15 ŻYGENDA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 1997 Sen PM II B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1012/17 , 2024
7 7 s 1 14:25.29 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 Sen KP II NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2024
8 8 s 1 14:25.44 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 Sen PM II RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/1917/17 2024
9 9 s 1 14:26.66 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2024
10 10 s 1 14:33.05 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 Sen SL II B.D. B.D. B.D. , Z/2051/16 , 2024
11 11 s 1 14:35.04 SUŁKOWSKI Rafał Kraków Athletics Team 1999 Sen MA II DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2363/20 2024 100
12 12 s 1 14:36.27 SERKOWSKI Wojciech GKS Cartusia Kartuzy 1997 Sen PM II B.D. KRÓL Krzysztof B.D. , Z/1061/14 , 2024
13 13 s 1 14:36.30 TSCHIRCH Krzysztof WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 Sen DS II SZAŁEK Andrzej Z/2152/19 2024 LDK!
14 14 s 1 15:07.54 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997 Sen MZ II B.D.
15 15 s 1 15:11.69 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ II WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2024 2
16 16 s 1 15:13.09 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2024 2
17 17 s 1 15:13.91 ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin 1999 Sen ZP II KOSTRZEBA Jacek B.D. B.D. Z/0436/15 2024
18 18 s 1 15:15.68 MATUSZCZAK Jakub RLTL GGG Radom # 2002 U23 MZ III TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2024
19 19 s 1 15:18.14 WIECZOREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 2001 Sen DS III WOSIEK Jacek Z/3234/17 2024
20 20 s 1 15:27.92 WIĘCKOWSKI Łukasz RLTL Optima Radom 1995 Sen MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/2624/20 2024
21 21 s 1 15:33.62 NOŻYŃSKI Dariusz RK Athletics Warszawa 1980 Masters MZ III KORZENIOWSKI Robert Z/3176/20 2024
22 22 s 1 15:37.85 CIŻYŃSKI Błażej KS Agros Zamość 2000 Sen LU III B.D. B.D. , Z/2001/15 , 2024
23 23 s 1 15:40.00 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa 1993 Sen MZ III B.D. Z/2902/11 2024
  s 1 DNF OSKIERKO Łukasz Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1989 Masters MZ -- B.D. Z/1877/16 2024
  s 1 DNF CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 Sen DS -- ADAMEK Marek Z/1124/15 2024 2  KNS  
  s 1 DNF JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -- JARCZOK Miłosz
  s 1 DNF SZYNAKA Wiktor OŚ AZS Poznań 2001 Sen WP -- B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2024
  s 1 DNF MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0863/15 2024
  s 1 DNF BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS -- WOSIEK Jacek B.D. B.D. Z/0434/13 2024
  s 1 DNF NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol Łomża # 1992 Sen PD -- DMP B.D. Z/4502/11 2024
1 1 s 2 15:50.46 KUBICKI Adam KS Czempion Warszawa # 1988 Masters MZ III B.D. Z/6350/24 2024
2 2 s 2 16:43.97 PAJĄK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 1989 Masters MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
3 3 s 2 17:18.42 PARMEE Aleksander niest. Warszawa 1990 Sen MZ -- B.D.
4 4 s 2 17:28.60 SAPAŁA Kamil niest. Warszawa 1988 Masters MZ -- B.D.
5 5 s 2 17:29.20 GOZDEK Radek niest. Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D.
6 6 s 2 17:31.01 CHROBOT Daniel KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D. Z/11046/21 2024
7 7 s 2 17:31.09 BARGLIK Adam OKS Start Otwock 1978 Masters MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/6390/21 2022
8 8 s 2 18:05.77 DŁUGOSZ Jacek LKB Rudnik 1982 Masters SK -- DUDEK Sylwester B.D. Z/2050/20 2024
9 9 s 2 18:17.00 KRUPKA Arkadiusz niest. Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D.
10 10 s 2 18:18.28 JASIŃSKI Łukasz niest. Warszawa 1980 Masters MZ -- B.D.
11 11 s 2 18:27.22 HORBATKO Dmytro BiegamBoLubię Warszawa 1976 Masters MZ -- B.D. B.D.
12 12 s 2 18:29.07 GROT Filip niest. Warszawa 2005 U20 MZ -- B.D. B.D.
13 13 s 2 18:38.62 SNIGIR Alexey niest. Warszawa 1988 Masters MZ --
14 14 s 2 18:38.88 PANCER Michał niest. Warszawa 1995 Sen MZ -- B.D.
15 15 s 2 18:41.64 GÓŹDŹ Michał OKS Start Otwock 1981 Masters MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3361/21 2021
16 16 s 2 19:03.23 KILJAŃCZYK Dominik niest. Warszawa 2000 Sen MZ -- B.D.
17 17 s 2 19:26.80 DESKA Leszek niest. Warszawa 1976 Masters MZ -- B.D.
18 18 s 2 21:29.61 SAJDAK Tomasz niest. Warszawa 1984 Masters MZ -- B.D.
19 19 s 2 23:16.78 KAMIŃSKI Łukasz niest. Warszawa 1983 Masters MZ -- B.D.
20 20 s 2 26:44.31 KOWALSKI Sławomir niest. Warszawa 1972 Masters MZ -- B.D.
21 21 s 2 27:10.34 BITOWSKI Hubert niest. Warszawa 1978 Masters MZ -- B.D.

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 23.044324159622 sekund