Lublin 08.06.2024
Memoriał Honorata Wiśniewskiego 2024. Mityng kwalifikacyjny LOZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.62 MARIAŃCZYK Hanna AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -1.1 IV DANIELCZUK Paweł Z/2184/23 2024 LDK!
2 2 s 1 13.81 ZAŚKIEWICZ Kinga MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -1.1 V WILCZEK Janusz Z/0643/23 2024 LDK!
3 3 s 1 13.96 HRYSZKO Wiktoria MKL Chełm 2010 U16 LU -1.1 V LESZCZYŃSKI Damian Z/2136/23 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 14.00 BRZYSKA Laura AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -1.1 V TUSTANOWSKI Roman DANIELCZUK Paweł , Z/2046/23 , 2024 LDK!
5 5 s 1 14.04 KRZYŻANOWSKA Amelia MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -1.1 V B.D. Z/4516/23 2024
6 6 s 1 14.05 DEJNEK Lena AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -1.1 V POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika , Z/2031/23 , 2024 LDK!
1 1 e 1 11.92 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -0.3 I DMP MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  KN B   134
2 2 e 1 12.12 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -0.3 I DMP TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. , Z/4503/17 , 2024 LDK! 121
3 3 e 1 12.16 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -0.3 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  KN B  
4 4 e 1 12.58 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -0.3 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2024 LDK!  OSU   KN B   130
5 5 e 1 12.67 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -0.3 II BOROŃ Adam Z/5561/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 10 e 1 13.06 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -0.3 III TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/1141/22 , 2024 LDK!
1 6 e 2 12.71 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU +2.8 II DANIELCZUK Paweł B.D. Z/3373/20 2024
2 7 e 2 12.79 JÓŹWICKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ +2.8 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0419/24 2024  OSU   121
3 8 e 2 12.87 WAWRYNIUK Martyna MKL Chełm 2009 U16 LU +2.8 III LESZCZYŃSKI Damian Z/2131/23 2024 LDK!  OSU  
4 9 e 2 12.93 MIŁOSZEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU +2.8 III TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Andrzej , Z/1546/21 , 2024 LDK!  OSU  
1 11 e 3 13.10 PIOTROWSKA Iga AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +0.7 III SZNAJDER Dorota JAROS Andrzej , Z/1142/22 , 2024 LDK!  OSU  
2 12 e 3 13.32 WIĘCEK Zofia OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +0.7 IV BALCERZAK Piotr Z/4753/23 2024  OSU  
3 13 e 3 13.33 KOZŁOWSKA Milena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU +0.7 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/8357/21 2024
4 14 e 3 13.45 BEDNARCZUK Oliwia KS Agros Zamość 2008 U18 LU +0.7 IV BIKOWSKI Wojciech Z/14346/21 2024 LDK!
5 15 e 3 13.47 SKÓRA Weronika KS Agros Zamość 2008 U18 LU +0.7 IV BIKOWSKI Wojciech Z/5091/22 2024
6 24 e 3 13.78 KRUSZEWSKA Barbara OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ +0.7 IV BALCERZAK Piotr Z/3762/22 2024  OSU  
7 26 e 3 13.80 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +0.7 IV DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2024 LDK!
1 16 e 4 13.53 MARIAŃCZYK Hanna AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +0.2 IV DANIELCZUK Paweł Z/2184/23 2024 LDK!
2 18 e 4 13.65 BRZYSKA Laura AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +0.2 IV TUSTANOWSKI Roman DANIELCZUK Paweł , Z/2046/23 , 2024 LDK!
3 19 e 4 13.67 ZAŚKIEWICZ Kinga MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU +0.2 IV WILCZEK Janusz Z/0643/23 2024 LDK!
4 22 e 4 13.76 KRZYŻANOWSKA Amelia MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU +0.2 IV B.D. Z/4516/23 2024
5 25 e 4 13.79 BRODOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ +0.2 IV DMP U20 RONEK-GLIWA Aneta Z/1594/23 2024 LDK! 82
6 27 e 4 13.90 MOLAS Magdalena KS Agros Zamość 2011 U14 LU +0.2 V BIKOWSKI Wojciech Z/13901/21 2024 LDK!
1 17 e 5 13.59 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ +1.1 IV BOROŃ Aldona Z/1183/22 2024 LDK!
2 20 e 5 13.70 HRYSZKO Wiktoria MKL Chełm 2010 U16 LU +1.1 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/2136/23 2024 LDK!  OSU  
3 21 e 5 13.76 SOKOŁOWSKA Vanessa KS Agros Zamość 2008 U18 LU +1.1 IV BIKOWSKI Wojciech Z/4752/22 2024
4 23 e 5 13.78 DEJNEK Lena AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +1.1 IV POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika , Z/2031/23 , 2024 LDK!
5 29 e 5 14.21 RADKOWSKA Martyna TS Start Lublin 2010 U16 LU +1.1 V BOBRZYK Wojciech Z/0192/23 2024 LDK!
6 30 e 5 14.22 MICHALUK Julia MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU +1.1 V WILCZEK Janusz Z/7422/23 2024 LDK!
1 28 e 6 14.16 TYTOŃ Katarzyna KS Agros Zamość 2010 U16 LU -0.1 V BIKOWSKI Wojciech Z/1730/21 2024 LDK!
2 32 e 6 14.46 WŁODARCZYK Hanna AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -0.1 V JAROS Andrzej Z/2139/23 2024 LDK!  OSU  
3 33 e 6 14.59 HUK Gabriela KS Agros Zamość 2008 U18 LU -0.1 -- BIKOWSKI Wojciech Z/5243/21 2024 LDK!
4 35 e 6 14.69 ZACHARCZUK Kinga MKL Chełm 2009 U16 LU -0.1 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/3822/23 2024 LDK!  OSU  
5 36 e 6 14.85 RAKOWIECKA Lena KS Agros Zamość 2010 U16 LU -0.1 -- BIKOWSKI Wojciech Z/13902/21 2024 LDK!
6 37 e 6 14.96 TOKARZEWSKA Natalia MKL Chełm 2011 U14 LU -0.1 -- SZKODA Piotr Z/3528/23 2024 LDK!
7 39 e 6 15.08 OPOKA Nel AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU -0.1 -- RUKASZ Bartłomiej Z/1717/24 2024
1 31 e 7 14.37 MAŁACZEK Aleksandra RLTL GGG Radom 2012 U14 MZ +2.0 V RYDZ Aneta Z/0712/23 2024
2 34 e 7 14.66 WOLANIN Martyna MKL Chełm 2012 U14 LU +2.0 -- SZKODA Piotr Z/4643/22 2024 LDK!
3 38 e 7 15.07 KOSTRZEWSKA Agata MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU +2.0 -- CHMIELARZ Mirosław Z/7216/23 2024 LDK!
4 40 e 7 15.17 SŁAWIŃSKA Sabina AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU +2.0 -- RUKASZ Bartłomiej Z/5612/24 2024
5 41 e 7 15.21 CHALIMONIUK Kamila MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU +2.0 -- WILCZEK Janusz Z/0651/23 2024 LDK!
6 42 e 7 15.40 ROLA Karolina MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU +2.0 -- CHMIELARZ Mirosław Z/2280/23 2024 LDK!
7 43 e 7 15.49 MAZUREK Zuzanna MKL Chełm 2012 U14 LU +2.0 -- SZKODA Piotr Z/1296/22 2024 LDK!
1 1 f 1 12.04 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -0.7 I DMP MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  KN B   126
2 2 f 1 12.32 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -0.7 II DMP TUSTANOWSKA Jolanta B.D. B.D. , Z/4503/17 , 2024 LDK! 109
3 3 f 1 12.64 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -0.7 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0952/21 2024 LDK!  OSU   KN B   128
4 4 f 1 12.67 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -0.7 II BOROŃ Adam Z/5561/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 1 12.91 JÓŹWICKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U18 MZ -0.7 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0419/24 2024  OSU   116
6 6 f 1 12.95 KARCZ Agnieszka AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -0.7 III DANIELCZUK Paweł B.D. Z/3373/20 2024
7 7 f 1 13.13 WAWRYNIUK Martyna MKL Chełm 2009 U16 LU -0.7 III LESZCZYŃSKI Damian Z/2131/23 2024 LDK!  OSU  
8 8 f 1 13.25 MIŁOSZEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -0.7 IV TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Andrzej , Z/1546/21 , 2024 LDK!  OSU  
400 m K
1 1 s 1 60.58 MACHNOWSKA Lena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU III WILCZEK Janusz Z/5958/23 2024 LDK!
2 2 s 1 60.95 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU III JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2024 LDK!  OSU  
3 4 s 1 67.03 KOZŁOWSKA Milena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/8357/21 2024
4 5 s 1 71.30 STROJNA Natalia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3707/24 2024
1 3 s 2 64.33 KRZYŻANOWSKA Amelia MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU IV B.D. Z/4516/23 2024
2 6 s 2 72.34 DUNAJEWSKA Anna TS Start Lublin 2011 U14 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/7090/23 2024 LDK!
3 7 s 2 76.90 ŁYSIAK Zuzanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3706/24 2024
600 m K
1 1 s 1 1:36.60 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U23 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/4925/18 2024
2 2 s 1 1:41.75 OLCHOWSKA Magdalena Urszula MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/1403/23 2024 LDK!
3 3 s 1 1:44.77 CHROBOT Lena MKL Chełm 2010 U16 LU IV SEREJ Łukasz Z/2133/23 2024 LDK!
4 4 s 1 1:45.24 MATWIS Aleksandra LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU IV BERNAŚ Dorota Z/0186/23 2024 LDK!
5 5 s 1 1:49.26 CZERWIŃSKA Julia MKS Unia Hrubieszów 2010 U16 LU V KAMIEŃ Mirosław Z/0910/23 2024 LDK!
6 7 s 1 1:50.13 ILCZUK Maja MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2277/23 2024 LDK!
7 8 s 1 1:51.34 CHYL Magdalena LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3566/21 2024 LDK!
8 9 s 1 1:52.18 NIEMIEC Maja MKL Chełm 2009 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/3525/23 2024 LDK!
9 10 s 1 1:53.77 PASTUSZEK Gabriela AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- JAROS Andrzej Z/1665/24 2024  OSU  
10 13 s 1 2:00.12 WODYK Amanda KS Agros Zamość 2010 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/10945/21 2024 LDK!
11 14 s 1 2:02.74 SZOŹDZIŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/3949/24 2024
1 6 s 2 1:49.62 ARSENIUK-CHILUK Aniela MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU V WILCZEK Janusz Z/1522/24 2024 LDK!
2 11 s 2 1:56.69 BĄK Kornelia LKS Znicz Biłgoraj 2011 U14 LU -- BERNAŚ Dorota Z/0143/23 2024 LDK!
3 12 s 2 1:59.42 KUBAS Aleksandra AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -- B.D. Z/6244/24 2024
4 15 s 2 2:09.04 DĄBROWSKA Nikola TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2011 U14 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/5467/24 2024
5 16 s 2 2:10.26 BERNAŚ Dominika LKS Znicz Biłgoraj 2012 U14 LU -- BERNAŚ Dorota Z/1358/24 2024 LDK!
6 17 s 2 2:33.24 DOROSZ Weronika MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/1115/24 2024 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:25.59 PRZYTUŁA Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2009 U16 LU IV JAMROZ Mieczysław Z/3569/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 2:25.95 CHUSTECKA Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU IV B.D. Z/0721/23 2024
3 3 s 1 2:26.27 ŁUKASIK Diana LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU IV BERNAŚ Dorota Z/3650/21 2024 LDK!
4 4 s 1 2:35.99 ANDRZEJEWICZ Laura MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU V B.D. Z/0720/23 2024 LDK!
5 5 s 1 2:37.73 DĄBROWSKA Agnieszka TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4850/23 2024
6 6 s 1 2:44.48 MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2024
7 7 s 1 3:02.79 SZUSTOWICZ Milena MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- B.D. Z/1099/24 2024
3000 m K
1 1 s 1 12:13.50 GĘBA Julia MKL Chełm 2008 U18 LU -- SZKODA Piotr SEREJ Łukasz , Z/0922/22 , 2024 LDK!
2 2 s 1 12:23.30 BOCZKAN Oliwia KS Agros Zamość 2007 U18 LU -- KUZDRA Dariusz Z/0675/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 13:10.76 METNER Martyna LKS Znicz Biłgoraj 2006 U20 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14180/21 2024 LDK!
5000 m K
1 1 s 1 17:46.50 KLIMEK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU II B.D. B.D. Z/0820/17 2024
2 2 s 1 17:55.95 BŁASZCZYK Adela AZS UMCS Lublin # 2001 Sen LU II B.D. RÓŻYCKI Piotr , Z/3939/24 , 2024
3 3 s 1 18:08.19 ŁUKASIEWICZ Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 1994 Sen SK II B.D. WOSIEK Jacek , Z/4858/11 , 2024
4 4 s 1 18:58.54 FALKOWICZ Katarzyna MKS Unia Hrubieszów 1987 Masters LU III B.D. B.D. , Z/2790/24 , 2024
80 pł K
1 1 s 1 12.21 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ -0.9 II BOROŃ Aldona Z/4360/20 2024 LDK!
2 2 s 1 13.57 BRODOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U16 MZ -0.9 IV RONEK-GLIWA Aneta Z/1594/23 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.62 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -0.7 II BOROŃ Adam Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 16.02 DENEKA Hanna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -0.7 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/3505/22 2024 LDK!  OSU   119
  s 1 DNF JABŁOŃSKA Natasza KS Agros Zamość 2008 U18 LU -0.7 -- DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/5090/22 2024  OSU  
100 m pł K
1 1 s 1 14.29 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -1.5 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 14.45 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -1.5 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2024 120
3 3 s 1 14.75 RAK Alicja AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU -1.5 II DMP SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr B.D. , Z/2888/15 , 2024 LDK! 108
300 m pł K
1 1 s 1 48.34 SADURA Marta KS Wisła Puławy 2009 U16 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/4991/22 2024  OSU  
2 2 s 1 49.70 SEMENIUK Ksenia KS Wisła Puławy 2011 U14 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5143/23 2024
3 3 s 1 51.81 RÓŻEWICZ Kinga KS Wisła Puławy 2009 U16 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/1231/24 2024  OSU  
4 4 s 1 52.77 STĘPIEŃ Julia AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU V JĘDRYS Andrzej Z/5513/23 2024
5 5 s 1 53.02 LASKOWSKA Julia KS Wisła Puławy 2011 U14 LU V MURAT Tomasz Sławomir Z/7455/23 2024
6 6 s 1 58.08 TROCHONOWICZ Gabriela MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/1421/24 2024 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 66.80 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ III DMP U20 ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2024 LDK! 116
2 2 s 1 74.45 KRUK Anna AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- B.D. Z/5014/23 2024
4x100 m K
1 1 s 1 50.05 KRUSZEWSKA Barbara
MARCIŃCZYK Martyna
WIĘCEK Zofia
JÓŹWICKA Hanna
OKS Skra Warszawa 2007
2007
2007
2008
U18 MAZ -- BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
Z/3762/22
Z/12988/21
Z/4753/23
Z/0419/24
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 50.76 BRODOWSKA Zuzanna
KARYŚ Hanna
SOCHACKA Aleksandra
TARAS Kalina
UKS LA Basket Warszawa 2010
2010
2009
2009
U16 MAZ -- RONEK-GLIWA Aneta
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
Z/1594/23
Z/4360/20
Z/0749/24
Z/4362/20
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 53.13 HUK Gabriela
BEDNARCZUK Oliwia
SOKOŁOWSKA Vanessa
SKÓRA Weronika
KS Agros Zamość 2008
2008
2008
2008
U18 LBE -- BIKOWSKI Wojciech
BIKOWSKI Wojciech
BIKOWSKI Wojciech
BIKOWSKI Wojciech
Z/5243/21
Z/14346/21
Z/4752/22
Z/5091/22
2024
2024
2024
2024




4x400 m K
1 1 s 1 4:02.06 OSTROWSKA Monika
BRZYSKA Sandra
KUNA Aleksandra
PIOTROWSKA Iga
AZS UMCS Lublin 2008
2008
2008
2008
U18 LBE -- B.D.
TUSTANOWSKA Jolanta B.D.
TUSTANOWSKI Roman B.D.
SZNAJDER Dorota JAROS Andrzej
Z/5027/22
, Z/1141/22
, Z/3134/20
, Z/1142/22
2024
, 2024
, 2024
, 2024




  s 1 DNF STĘPIEŃ Anna
KRUK Anna
WŁODARCZYK Zofia
MACIĄG Helena
AZS UMCS Lublin 2008
2007
2008
2007
U18 LBE -- DANIELCZUK Paweł
B.D.
JAROS Andrzej
KITLIŃSKI Piotr
Z/8362/21
Z/5014/23
Z/2531/22
Z/4311/21
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 1 f 1 1.75 JANKOWSKA Aleksandra KU AZS AWP w Lublinie 2002 U23 LU I GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata , Z/0448/16 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 1.70 RYDZ Aneta RLTL GGG Radom 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2024 1
3 3 f 1 1.65 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie 2003 U23 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024
4 4 f 1 1.55 BRODOWSKA Nina UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ III DMP U20 BOROŃ Adam Z/4469/23 2024  OSU   103
5 5 f 1 1.50 SAŁEK Alicja RLTL GGG Radom 2012 U14 MZ IV RYDZ Aneta Z/5011/22 2024
6 6 f 1 1.45 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2024 LDK!
7 7 f 1 1.45 FIGARSKA Magdalena RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ IV RYDZ Aneta Z/5013/22 2024
8 8 f 1 1.45 RAKOWIECKA Lena KS Agros Zamość 2010 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech Z/13902/21 2024 LDK!
9 9 f 1 1.40 URBAN Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1193/23 2024 LDK!  OSU  
10 10 f 1 1.35 WODYK Amanda KS Agros Zamość 2010 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/10945/21 2024 LDK!
11 11 f 1 1.35 SZOŹDZIŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/3949/24 2024
12 12 f 1 1.35 DEJNEK Lena AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -- POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika POLISIAKIEWICZ Monika , Z/2031/23 , 2024 LDK!
13 13 f 1 1.20 LESIAK Joanna RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ -- RYDZ Aneta Z/0593/24 2024
14 14 f 1 1.20 OPOKA Nel AZS UMCS Lublin 2012 U14 LU -- RUKASZ Bartłomiej Z/1717/24 2024
W dal K
1 1 f 1 5.74 SOCHACKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ +0.4 II DMP U20 BOROŃ Aldona Z/0749/24 2024 LDK! 139
2 2 f 1 5.11 PERZANOWSKA Lena UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.7 III BOROŃ Adam Z/0185/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 5.01 GÓRALCZYK Aneta LKS Narew Łomża 2008 U18 PD 0.0 IV KOTOWSKI Jan Z/3710/24 2024
4 4 f 1 4.92 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ +1.2 IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B   76
5 5 f 1 4.83 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U16 LU 0.0 IV MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2024
6 6 f 1 4.73 CHEREDNYCHENKO Diana KS AZS-AWF Biała Podlaska 2006 U20 LU 0.0 -- MAKARUK Tadeusz Z/1164/24 2024
7 7 f 1 4.62 BEDNARCZUK Oliwia KS Agros Zamość 2008 U18 LU 0.0 -- DMP U20 BIKOWSKI Wojciech Z/14346/21 2024 LDK! 65
8 8 f 1 4.57 CHOJNOWSKA Oliwia LKS Narew Łomża 2009 U16 PD +0.7 V KOTOWSKI Jan Z/0913/23 2024
9 9 f 1 4.56 CHMIEL Iga AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU 0.0 V DANIELCZUK Paweł Z/2161/23 2024 LDK!
10 10 f 1 4.39 MASIAK Agnieszka AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU 0.0 -- JĘDRYS Andrzej Z/13235/21 2024
11 11 f 1 4.38 WÓJTOWICZ Aniela TS Start Lublin 2010 U16 LU 0.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/0181/23 2024 LDK!
12 12 f 1 4.33 MOLAS Magdalena KS Agros Zamość 2011 U14 LU +0.9 -- BIKOWSKI Wojciech Z/13901/21 2024 LDK!
13 13 f 1 4.33 MICHALUK Julia MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU 0.0 -- WILCZEK Janusz Z/7422/23 2024 LDK!
14 14 f 1 4.29 HUK Gabriela KS Agros Zamość 2008 U18 LU 0.0 -- BIKOWSKI Wojciech Z/5243/21 2024 LDK!
15 15 f 1 4.28 TYTOŃ Katarzyna KS Agros Zamość 2010 U16 LU +1.1 -- BIKOWSKI Wojciech Z/1730/21 2024 LDK!
16 16 f 1 4.24 SKARŻYŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 2009 U16 PD -1.1 -- DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/0521/24 2024 19 53
17 17 f 1 4.15 BLOCH Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU 0.0 -- CHMIELARZ Mirosław Z/5281/24 2024 LDK!
18 18 f 1 3.99 DRAGAN Katarzyna MKL Chełm 2011 U14 LU -0.6 -- SZKODA Piotr Z/7076/23 2024 LDK!
19 19 f 1 3.80 BOBRZYK Zofia TS Start Lublin 2009 U16 LU +0.8 -- BOBRZYK Wojciech Z/0180/23 2024 LDK!
20 20 f 1 3.65 DUNAJEWSKA Anna TS Start Lublin 2011 U14 LU -1.7 -- BOBRZYK Wojciech Z/7090/23 2024 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 12.13 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 Sen LU -1.5 I BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2024
2 2 f 1 10.28 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U16 LU 0.0 IV MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2024
3 3 f 1 10.38 MASIAK Agnieszka AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU +1.9 IV JĘDRYS Andrzej Z/13235/21 2024
Kula (3) K
1 1 f 1 9.88 DOBROWOLSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3542/23 2024 82
1 1 f 2 10.72 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2024
2 2 f 2 9.16 PRZEKORA Maja AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V POSTÓJ Jacek Z/4678/24 2024 LDK!
3 3 f 2 9.07 WIERZBICKA Lena RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ V RYDZ Aneta Z/5008/22 2024
4 4 f 2 6.99 KOSCIUK Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/0644/23 2024 LDK!
5 5 f 2 6.61 DRAS Maja TS Start Lublin 2010 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/0189/23 2024 LDK!
6 6 f 2 5.74 POŁOŻYŃSKA Oliwia MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/2026/23 2024 LDK!
7 7 f 2 5.67 CYBUL Paulina TS Start Lublin 2010 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/5327/24 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 34.63 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2024
2 2 f 1 33.62 PRZEKORA Maja AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU III POSTÓJ Jacek Z/4678/24 2024 LDK!
3 3 f 1 29.21 WIERZBICKA Lena RLTL GGG Radom 2011 U14 MZ IV RYDZ Aneta Z/5008/22 2024
4 4 f 1 28.85 PARULSKA Hanna AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/4784/24 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 37.51 NICZYPORUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 Sen LU II MAKARUK Tadeusz B.D. Z/2758/18 2024
2 2 f 1 27.63 DOBROWOLSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3542/23 2024
Młot (3) K
1 1 f 1 58.75 PRACHARCZYK Maria OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ I DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3237/22 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B   151
1 1 f 2 42.61 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2024
2 2 f 2 37.30 PARULSKA Hanna AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/4784/24 2024 LDK!
3 3 f 2 36.60 KAPUSTKA Weronika LKS Stal Mielec 2010 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2776/23 2024 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 60.79 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 2004 U23 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2024 5  KN B  
1 1 f 2 47.72 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U20 SK II DMP U20 FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2024 5 LDK!  KN B   143
2 2 f 2 38.15 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2024 4
Oszczep (500) K
1 1 f 1 29.36 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2024 LDK!
2 2 f 1 26.18 KRZYWICKA Maja MKL Chełm 2007 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 2 16.02 KOSCIUK Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/0644/23 2024 LDK!
2 2 f 2 12.52 POŁOŻYŃSKA Oliwia MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/2026/23 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 12.12 DZIUBA Jakub TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U16 LU -0.3 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0723/23 2024 LDK!
2 2 s 1 12.16 KREKORA Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -0.3 IV HODUN Rafał Z/2268/23 2024 LDK!
3 3 s 1 12.65 ŚLIWIŃSKI Maksymilian AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -0.3 V DANIELCZUK Paweł Z/2156/23 2024 LDK!
4 4 s 1 13.51 TYTOŃ Jakub KS Agros Zamość 2010 U16 LU -0.3 -- BIKOWSKI Wojciech Z/1729/21 2024 LDK!
5 5 s 1 13.67 KISIELEWSKI Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -0.3 -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław , Z/3612/23 , 2024 LDK!
6 6 s 1 13.69 CHOPTA Aleksander KS Agros Zamość 2012 U14 LU -0.3 -- BIKOWSKI Wojciech Z/2206/23 2024 LDK!
7 7 s 1 14.69 OLESZCZYŃSKI Tomasz MKL Chełm 2011 U14 LU -0.3 -- SZKODA Piotr Z/2124/23 2024 LDK!
1 1 e 1 10.48 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU +0.6 M DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   150
2 2 e 1 10.58 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU +0.6 M DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024 140
3 3 e 1 10.59 RADWAN Patryk AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU +0.6 M DMP DMP U20 B.D. Z/3922/23 2024  KN B   139 165
4 4 e 1 10.71 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU +0.6 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/2635/17 2024  KN B   128
5 5 e 1 10.95 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU +0.6 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2024
6 6 e 1 11.16 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 Sen LU +0.6 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024
7 9 e 1 11.70 ZEMBRZUSKI Antoni UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.6 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/6353/23 2024  OSU   101
8 11 e 1 11.79 WOLSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.6 IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/6138/23 2024  OSU   96
1 7 e 2 11.42 ORZĘDOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU +2.3 III CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 8 e 2 11.61 ŚLIWIŃSKI Bartłomiej AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU +2.3 III DANIELCZUK Paweł Z/2157/23 2024 LDK!
3 10 e 2 11.75 WIDZ Kacper AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU +2.3 III B.D. Z/5599/23 2024
4 12 e 2 11.99 KREKORA Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU +2.3 IV HODUN Rafał Z/2268/23 2024 LDK!
5 13 e 2 12.25 DZIUBA Jakub TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U16 LU +2.3 V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0723/23 2024 LDK!
6 14 e 2 12.34 ŚLIWIŃSKI Maksymilian AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +2.3 V DANIELCZUK Paweł Z/2156/23 2024 LDK!
1 15 e 3 13.36 TYTOŃ Jakub KS Agros Zamość 2010 U16 LU +0.5 -- BIKOWSKI Wojciech Z/1729/21 2024 LDK!
2 16 e 3 13.38 KISIELEWSKI Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU +0.5 -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław , Z/3612/23 , 2024 LDK!
3 17 e 3 13.58 CHOPTA Aleksander KS Agros Zamość 2012 U14 LU +0.5 -- BIKOWSKI Wojciech Z/2206/23 2024 LDK!
4 18 e 3 13.87 Ó FIONNAIN Adam AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU +0.5 -- DANIELCZUK Paweł Z/4657/23 2024
5 19 e 3 14.58 OLESZCZYŃSKI Tomasz MKL Chełm 2011 U14 LU +0.5 -- SZKODA Piotr Z/2124/23 2024 LDK!
6 20 e 3 14.86 WDOWIAK Wojciech TS Start Lublin 2012 U14 LU +0.5 -- BOBRZYK Wojciech Z/7092/23 2024 LDK!
7 21 e 3 15.35 KISTER Dawid MKL Chełm 2012 U14 LU +0.5 -- SZKODA Piotr Z/6643/22 2024 LDK!
1 1 f 1 10.54 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU +0.1 M DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   144
2 2 f 1 10.78 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU +0.1 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024 121
3 3 f 1 10.81 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU +0.1 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/2635/17 2024  KN B   119
4 4 f 1 10.96 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 Sen LU +0.1 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2024
5 5 f 1 11.28 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 Sen LU +0.1 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024
6 6 f 1 11.63 ŚLIWIŃSKI Bartłomiej AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU +0.1 III DANIELCZUK Paweł Z/2157/23 2024 LDK!
7 7 f 1 11.65 ZEMBRZUSKI Antoni UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.1 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/6353/23 2024  OSU   103
400 m M
1 1 s 1 50.12 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU II HOŁUB Grzegorz Z/5263/18 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 50.60 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU III JAROS Andrzej B.D. Z/4999/19 2024
3 3 s 1 53.05 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/6526/15 2024
4 4 s 1 54.42 JANOWSKI Tomasz MKS Unia Hrubieszów 1986 Masters LU -- B.D. Z/6869/21 2024
5 5 s 1 54.62 IDZIK Wiktor AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/6119/23 2024
6 6 s 1 59.13 DZIKI Kacper AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/3141/23 2024
600 m M
1 1 s 1 1:19.93 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 Sen LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
2 2 s 1 1:26.14 BOROWIEC Michał TS Start Lublin 1985 Masters LU -- BOBRZYK Wojciech Z/5029/22 2024
3 3 s 1 1:31.62 ZIENKIEWICZ Aleks MKL Chełm 2009 U16 LU III SEREJ Łukasz Z/3526/23 2024 LDK!
4 4 s 1 1:35.66 ŁUKASIK Maksymilian LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU V BERNAŚ Dorota Z/0183/23 2024 LDK!
5 5 s 1 1:39.01 DYŃSKI Antoni MKL Chełm 2009 U16 LU V SEREJ Łukasz Z/1398/22 2024 LDK!
6 6 s 1 1:41.40 KNAP Alexander KS Agros Zamość 2010 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/2127/21 2024 LDK!
7 7 s 1 1:41.57 KOŚCIUK Bartosz AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -- DANIELCZUK Paweł Z/2159/23 2024 LDK!
8 9 s 1 1:46.06 DZIEDZICKI Ryszard MKL Chełm 2010 U16 LU -- SEREJ Łukasz Z/2135/23 2024 LDK!
9 10 s 1 1:51.38 BUKAREWICZ Wojciech LKS Znicz Biłgoraj 2010 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/6124/23 2024 LDK!
1 8 s 2 1:43.19 WRONA Bartłomiej MKL Chełm 2011 U14 LU -- SZKODA Piotr Z/6636/22 2024 LDK!
2 11 s 2 1:52.29 SZCZYGIELSKI Tymoteusz MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/5945/24 2024 LDK!
3 12 s 2 1:55.19 FILIPIUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/4849/23 2024 LDK!
4 13 s 2 1:58.26 BOGUCKI Ksawery AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/4785/24 2024
5 14 s 2 2:04.47 PYKACZ Jakub MKS Żak Biała Podlaska 2012 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/5395/24 2024 LDK!
6 15 s 2 2:06.90 KALISZEWSKI Kacper MKS Żak Biała Podlaska 2012 U14 LU -- WILCZEK Janusz Z/0288/24 2024 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:00.89 KOWALCZYK Dominik AZS UMCS Lublin 2004 U23 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/1098/18 2024 LDK!
2 2 s 1 2:01.00 SOBIESIAK Hubert AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/6033/23 2024
3 3 s 1 2:05.76 CIĘSZCZYK Tomasz AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/0437/24 2024
4 4 s 1 2:06.18 MAZUR Jacek AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/6173/22 2024
5 5 s 1 2:07.22 NOWAKOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/3847/23 2024
1 6 s 2 2:36.72 KERN Artur MKS Unia Hrubieszów 1980 Masters LU -- KERN Artur Z/4762/11 2022 2
2 7 s 2 2:37.12 OŻÓG Grzegorz AZS UMCS Lublin 1975 Masters LU --
3 8 s 2 2:48.37 KOWALCZYK Grzegorz niest. Lublin 1969 Masters LU --
4 9 s 2 2:58.77 ZGIERSKI Tomasz niest. Lublin 1969 Masters LU --
5 10 s 2 3:00.64 MILANIUK Jarosław niest. Lublin 1967 Masters LU --
  s 2 DNF CAR Jacek AZS UMCS Lublin # 1976 Masters LU --
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.88 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +1.4 II BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 15.29 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +1.4 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/5695/23 2024 LDK!  OSU   122
4x100 m M
  s 1 DNF HOROSZKO Rafał
ZEMBRZUSKI Antoni
WOLSKI Jakub
SAMUL Jan
UKS LA Basket Warszawa 2008
2008
2008
2008
U18 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta
Z/5695/23
Z/6353/23
Z/6138/23
Z/3042/20
2024
2024
2024
2024




  s 1 DNF TAMA-PONIATOWSKI Miłosz
SULOWSKI Wojciech
DZIKI Kacper
CIĘSZCZYK Tomasz
AZS UMCS Lublin 2007
2007
2008
2007
U18 LBE -- JAROS Andrzej
B.D.
WOJCIECHOWSKI Leszek
KITLIŃSKI Piotr
Z/4668/23
Z/4531/23
Z/3141/23
Z/0437/24
2024
2024
2024
2024




2000 m prz J MŁ M
1 1 s 1 6:53.46 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2024
2 2 s 1 6:57.70 NAJUCH Wiktor MKS Unia Hrubieszów 2008 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6075/22 2024 LDK!
3 3 s 1 7:04.66 TAMA-PONIATOWSKI Miłosz AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- JAROS Andrzej Z/4668/23 2024  OSU  
4x400 m M
1 s 1 3:21.80 MENDEL Stefan
RADWAN Patryk
WIDZ Kacper
ORZĘDOWSKI Jakub
AZS UMCS Lublin 2008
2007
2008
2007
U18 LBE -- B.D.
B.D.
B.D.
CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian
Z/3952/23
Z/3922/23
Z/5599/23
, Z/0597/21
2024
2024
2024
, 2024




  s 1 DNF SULOWSKI Wojciech
CIĘSZCZYK Tomasz
TAMA-PONIATOWSKI Miłosz
DZIKI Kacper
AZS UMCS Lublin 2007
2007
2007
2008
U18 LBE -- B.D.
KITLIŃSKI Piotr
JAROS Andrzej
WOJCIECHOWSKI Leszek
Z/4531/23
Z/0437/24
Z/4668/23
Z/3141/23
2024
2024
2024
2024




Wzwyż M
1 1 f 1 2.05 HOŁUB Jakub KU AZS AWP w Lublinie 2002 U23 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 1.80 MIELNICZUK Jan KU AZS AWP w Lublinie 2007 U18 LU IV B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta HOŁUB Beata , Z/1540/21 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 1.70 KHOZIN Artem AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- KUTRZEPA Grzegorz B.D. Z/0410/24 2024
4 4 f 1 1.70 TYLEC Mikołaj KU AZS AWP w Lublinie 2008 U18 LU -- HOŁUB Beata Z/2530/22 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 1.60 GODEK Alan RLTL GGG Radom 2008 U18 MZ -- GOS Piotr Z/5493/23 2024
6 6 f 1 1.55 BOBRZYK Stanisław TS Start Lublin 2011 U14 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/0792/21 2024 LDK!
7 7 f 1 1.50 LEWANDOWSKI Dominik KU AZS AWP w Lublinie 2009 U16 LU -- HOŁUB Beata Z/6024/24 2024 LDK!
8 8 f 1 1.50 RUSINEK Franciszek AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/5686/23 2024
W dal M
  f 1 4.90 KREKORA Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU -1.0 -- HODUN Rafał Z/2268/23 2024 LDK!
1 1 f 1 6.76 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U20 LU 0.0 III BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2024
2 2 f 1 6.68 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +1.9 III BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 6.64 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 Sen LU 0.0 III DMP GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024 68
4 4 f 1 6.54 STRÓŻEK Miłosz AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU -1.0 III KUTRZEPA Grzegorz Z/0893/23 2024
5 5 f 1 6.47 RYSIO Tomasz MKS Agros Chełm 1988 Masters LU -1.6 III MAZUREK Marek Z/6301/21 2024
6 6 f 1 6.17 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -0.9 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2024
7 7 f 1 5.85 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U20 LU +1.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2024 LDK!
8 8 f 1 5.78 HOROSZKO Rafał UKS LA Basket Warszawa 2008 U18 MZ +0.9 -- BOROŃ Adam Z/5695/23 2024 LDK!  OSU  
9 9 f 1 5.47 TRZASKA Wiktor LKS Narew Łomża 2009 U16 PD 0.0 -- GÓRSKI Andrzej Z/12913/21 2024 LDK!
10 10 f 1 5.16 KREKORA Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2010 U16 LU +2.3 -- HODUN Rafał Z/2268/23 2024 LDK!
11 11 f 1 5.06 ŚLIWIŃSKI Maksymilian AZS UMCS Lublin 2011 U14 LU +0.5 -- DANIELCZUK Paweł Z/2156/23 2024 LDK!
12 12 f 1 4.87 RUSINEK Franciszek AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -1.6 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/5686/23 2024
13 13 f 1 4.67 PRZEPIÓRKA Jędrzej AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU -1.6 -- RUKASZ Bartłomiej Z/2057/23 2023 LDK!
14 14 f 1 4.59 CHOPTA Aleksander KS Agros Zamość 2012 U14 LU -2.4 -- BIKOWSKI Wojciech Z/2206/23 2024 LDK!
15 15 f 1 4.59 TYTOŃ Jakub KS Agros Zamość 2010 U16 LU -0.5 -- BIKOWSKI Wojciech Z/1729/21 2024 LDK!
16 16 f 1 4.35 MIKULSKI Julian MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU +0.4 -- WILCZEK Janusz Z/1573/23 2024 LDK!
17 17 f 1 4.23 Ó FIONNAIN Adam AZS UMCS Lublin 2010 U16 LU +1.9 -- DANIELCZUK Paweł Z/4657/23 2024
18 18 f 1 4.08 WDOWIAK Wojciech TS Start Lublin 2012 U14 LU -2.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/7092/23 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.94 MROZIK Adam AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- POSTÓJ Jacek Z/4354/24 2024
1 1 f 2 8.05 HULAJKO Stanisław MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/5944/24 2024 LDK!
2 2 f 2 7.03 SUCHORAB Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 2011 U14 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/2282/23 2024 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 9.37 ŻUCHOWSKI Krystian AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU -- POSTÓJ Jacek Z/3540/23 2024
  f 1 NM MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU -- DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2024
Dysk (1) M
1 1 f 1 41.53 DOMAŃSKI Olaf AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU III POSTÓJ Jacek Z/4342/24 2024
2 2 f 1 38.34 LITWIN Dominik AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU IV JAROS Andrzej Z/2528/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 30.74 MISZTAL Jacek AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3242/23 2024
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 41.79 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU III KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2024  KN B  
2 2 f 1 34.02 MROZIK Adam AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- POSTÓJ Jacek Z/4354/24 2024
3 3 f 1 31.86 GÓRAS Jakub AZS UMCS Lublin 2008 U18 LU -- POSTÓJ Jacek Z/3437/23 2024
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 34.35 ŻUCHOWSKI Krystian AZS UMCS Lublin 2006 U20 LU IV POSTÓJ Jacek Z/3540/23 2024
2 2 f 1 33.26 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2024
Dysk (2) M
1 1 f 1 54.72 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 Sen LU I DMP STIPURA Krzysztof B.D. B.D. Z/5235/15 2024  KNS   137
2 2 f 1 44.81 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU II DMP FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2024 LDK! 91
Młot (4) M
1 1 f 1 41.76 KONDRATOWICZ Franciszek OKS Skra Warszawa 2012 U14 MZ -- KONDRATOWICZ Wojciech Z/4141/24 2024
Młot (5) M
1 1 f 1 72.49 PRACHARCZYK Jan OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ I DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3238/22 2024 LDK!  OSU   KN B   158
2 2 f 1 57.13 KOŁAKOWSKI Karol KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III DMP U20 GÓRA Marcin Z/1888/20 2024 LDK!  KN B   126
3 3 f 1 51.31 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU III DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2024  KN B   114
4 4 f 1 46.31 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2024
1 1 f 2 44.90 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2024
2 2 f 2 39.80 LITWIN Dominik AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V JAROS Andrzej Z/2528/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 2 36.60 MISZTAL Jacek AZS UMCS Lublin 2009 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3242/23 2024
Młot (6) M
1 1 f 1 45.57 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2024  KN B  
Młot (7.26) M
1 1 f 1 66.40 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/3659/15 2024 148
Oszczep (600) M
1 1 f 1 42.98 WITKOWSKI Szymon MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU IV CHMIELARZ Mirosław Z/3610/23 2024 LDK!
2 2 f 1 33.92 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11154/21 2024 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 39.46 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 16.774931907654 sekund